3
4152

Laukininkų vairavimo mokykla, Laukininkų g.

56 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Klaipėda

 • Mokomieji: Kia cee'd, Peugeot, Toyota Auris automobiliai
 • Laukininkų g. 2, Klaipėda
 • +37060025808; 846322664
 • kg@inbox.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 52 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Claim Listing Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
Artimiausių B kategorijos kursų datos:

RYTINĖ, VAKARINĖ GRUPĖS
Teorijos pamokos lietuvių ir rusų kalba

VAKARINĖS IR RYTINĖS GRUPĖS (lietuvių kalba)


BIRŽELIO 10 d., 25 d.
LIEPOS 10 d.

DIENINĖS GRUPĖS (rusų kalba)
Дневные группы на русском языке
10 и 25 июня
10 июля


B kategorijos kursų kaina:
MECHANINĖ PAVARŲ DĖŽĖ
B kat. (teorija+praktika) 490 €
B kat. (tik praktika) 450 €
B kat.sutrumpintas kursas 410 €
B kat. EXTRA per 10 d.d. 600 €
B kat. EXTRA po darbo val. 600 €
Papildomi pravažiavimai 2 ak.val. 40 €


AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ
B kat. (teorija+praktika) 500 €
B kat. (tik praktika) 470 €
B kat. sutrumpintas kursas 430 €
B kat. EXTRA per 10 d.d. 600 €
B kat. EXTRA po darbo val. 600 €
Papildomi pravažiavimai 2 ak. val. 40 €

AKCIJA! Atsivesk kartu draugus ir už juos gauk po 20 €

A KATEGORIJA

✔️Mokymai su motociklu kaip Regitroje!
✔️Daug patirties turintys instruktoriai!
✔️Mokymai Jums patogiu laiku!
✔️Mokymosi aikštelė patogioje vietoje (šalia Švyturio arenos)!
✔️ Motociklo ir aprangos nuoma Regitros egzaminui.

A   kategorijos vairavimo kursų kaina – 300 € (nuo 24 metų, virš 35 kW).
A1 kategorijos vairavimo kursų kaina – 300 € (nuo 16 metų, iki 11 kW).
A2 kategorijos vairavimo kursų kaina – 300 €  (nuo 18 metų, iki 35 kW).
A1 (B kategorijos praplėtimas) 200 €
A kat. Extra kursas (per 4 d.d.) 450 €
Motociklo nuoma egzaminui Regitroje kaina (1 val.) - 30 €
Motociklą pristatome į Regitrą!

Papildomi mokymai KET pažeidėjams 120/90 €

Vairavimo mokyklos UAB ,,Laukininkų VM” teikiamos paslaugos:
– Vairavimo kursai, A ir B kategorijos;
– B kategorija automatui;
– Vakarinės ir rytinės teorijos mokymo grupės;
– Praktikos mokymas jums patogiu laiku;
– EXTRA kursai skubantiems;
– Papildomi kursai KET pažeidusiems vairuotojams;
– Motociklo bei apsaugų nuoma Regitros egzaminui;
– Vairavimo aikštelės nuoma

Dideles nuolaidas kursams, KET testus, pasiruošimą egzaminams, registraciją į vairavimo kursus… Visą tai rasite svetainėje www.vairavimo.lt

Kalbos: Lietuvių, rusų, anglų
Darbo laikas:
Laukininkų g. 2, Klaipėda
I-IV 9.00 - 18.00
V 9.00. - 17.00
Pietų pertrauka 13.00 - 14.00

Taikos pr. 33, Klaipėda
I-IV 12.00 - 18.00
V 12.00 - 17.00
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/08

Viskas labai aukštame lygyje. Organizuotai, sklandžiai, profesionaliai. Sėkmės Jūsų vairavimo mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/16

Viskas kuo puikiausiai!!! Nuo pradžios iki pabaigos. Rekomendavo draugė, aš rekomenduoju kitiems instruktorių Saulių Švėgždą. Kantrus, ramus, pamokos be įtampos, atsakyti visi klausimai, gauta daug vertingų patarimų. 10 balų!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/18

Laukininkų vairavimo mokykla yra tiesiog tobula, tikrai Rekomenduoju!! Ačiū mokytojai Rimai už tikrai įdomias ir prasmingas teorijos pamokas, ir taip pat didelis Ačiū instruktoriui Sauliui, kuris viską aiškiai išmokino per pravažiavimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/17

AČiū mokytojai Rimai už teorijos pamokas. buvo verta ir labai naudinga :). Nors žadėjau mokytis savarankiškai. toli gražu nebūčiau turėjusi tokio aiškumo ir supratimo kaip po jūsų paskaitų. Taip pat labai dėkoju instruktoriui Visvaldui už visas pamokas. kiek naudingų žinių ir įgūdžių. Už kantrybę dėkoju, palaikymus, paskatinimus ir papurtymus :). Noriu pasakyti, kad abu kartus Regitrą įveikiau iš pirmo karto! Tai viską pasako apie jūsų mokyklą!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/28

Очень благодарен данной авто школе, за то что научили меня всему что связанно с вождением и теорией вождения, особенную благодарность хочу выразить моему инструктору по практическим занятием по вождению Rimvydas, этот инструктор лучший из лучших очень благодарен ему за весь путь который мы с ним прошли. Авто школу всем советую не капельки не пожалел

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/04/04

Viena iš blogiausių mokyklų Klaipėdoje. Pirmiausia, iš mokyklos aikštelės išvažiuoti yra sudėtinga naujam vairuotojui. Per savaitę pasiimt galima tik vieną pamoką ir per tą laiką, kol lauki pamokos, viskas pasimiršta. Instruktorius Darius – vatnikas, kalba apie „kaip gera buvo prie ruso”, nervingas, nekantrus, nepedagogiškas ir labai kukliai mokina ( per pirmas 3 pamokas prakalbėjo apie važiavimą daugiau, nei per likusias 11. ), mokyklinio maršrutas, kurį gavau, taip pat tragiškas. Išeinant iš mokyklos nebuvo teiraujamasi, kas buvo blogai, kodėl išeinu ir t.t. Trumpai tariant, tikrai reikalingos reformos šioje mokykloje. Į kitą mokyklą išėjus viskas pavyko sklandžiai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/29

Esu labai patenkintas, kad pasirinkau Laukininkų vairavimo mokykla praktika "Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/01

Sudas , o ne mokyklą!!!
Instruktoriai , ne kompetetingi , važiavimo metu , nebuvo jokių patarimų kaip pagerinti padėtį ir jokių paaiškinimų dėl klaidos.
Vienintelį dalyką ką jie moka , tai pasakoti ir kanstatoti faktus. Bet ne mokinti , ypač kada žmogus vairuoja pirmą kartą gyvenime , kada nežinai kaip , turi atrodyti teisingai nustatyti veidrodžiai , kaip yra pasirinkimą pavara , važiuojant dideliu 50-70 ir Mažių 15-30 KM.
Nes yra skirtumas dirbant su sankaba ir stabdžiai važiuojant dideliu ir maziu greičiu.
Vienintelis patarimas kuris buvo , tai aš turėtum viską pajusti , labai įdomu ką pajusti ???
Mašina ar keliai ??? Gražius žodžiai , bet nieko nereiškia. Mano supratimas , instruktorius turi gyvai parodyti , visus dalykus ir paaiškinti , kam ir kodėl tai yra daromą. Atkreipti jo dėmesį vairavimo metu į dalykus kurios jis pamiršta , išvardinti veiksmų algoritmą , veiksnių eiliskuma , kad tai istrigtum mokinio galvoje. Dirbti ant dalykus , kurios žmogui nesugauno atlikti. O ne sideti , šalia jo ir kanstatoti , kad viską ir labai blogai!!!!
Buvai pas dviejų instruktorių iš šito mokyklos , Vislavas ir Remigijus , likau labai nepatenkintas , nes galiausiai , dėl kuo išėjau iš mokyklos , buvo taisyklė mokykloje , kad ne daugiau dviejų pravaziavimu per savaitę, tai jeigu paskaičiuoti , 30 kreditų yra lygų 15 pravaziavimu , 2 pravaziavimai per savaitę , tai mes gauname , 8 savaitę , 2 mėnesiai tai tik vairavimas , ar tai normalu ???
Niekam nepatarciau , įstatyti į ši mokykla .
Nieko gero , ne bus.
Sėkmės

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/23

šauni mokykla! didžiausios rekomendacijos vairavimo instruktoriui Visvaldui. dėkingas, kad rado laiko ir per nepilną mėnesi pravažiuotas visas kursas. dar kelios papildomos pamokos prieš regitrą, pravažiuota regitos keliais ir vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/08

Nuoširdžiai dėkoju jūsų visai vairavimo mokyklai už visas pastangas, kurias įdėjote mokinant mane vairuoti. Labai maloni ir paslaugi administratorė, labai puiki teorijos destytoja ir pats geriausias mano instruktorius Rimvydas. DIDELIS DIDELIS DIDELIS AČIŪ JUMS!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/03

Labai džiaugiuosi ėjusi į šią mokyklą, mokinausi pas insruktoriu Visvalda, tad labai puikiai išmoko buvo visko ir šaukimo, ir ašaru, ir juoko, bet jei ne visa tai gal ir nebūčiau iš pirmo karto išlaikiusi Regitroje, didelis AČIŪ

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/08

Labai ačiū administratorei Jurgai už malonų ir kantrų bendravimą bei pagalbą sprendžiant nesklandumus ir dar didesnis ačiū instruktoriui Rimvydui už ramų, kantrų ir puikų mokymą. Regitroj išlaikiau iš pirmo karto. Sėkmės laukininkų vm komandai darbuose

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/28

Mane vairuoti mokė instruktorius Rokas. An tiek dėmesingo, kantraus, atsakingo, dedančio tiek daug pastangų žmogaus dėl kito dar neteko sutikti. Stebino iš kur tiek daug kantrybės. Kantriai aiškino kiekvieną daromą klaidą gal dešimtys kartų. Jaučiausi saugi, įgijau pasitikėjimo savimi ir išlaikiau egzaminą tik dėka mano instruktoriaus. Ir dabar jau savarankiškai vairuoju be baimės. Tikrai nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju visiems, kurie renkasi mokyklą ir instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/26

Labai dėkoju savo teorijos mokytojai Rimai.Esu žalias žmogeliukas kur nieko visiškai nežinojau apie vairavima.O čia po teorijos pamokų ir pavyko!!! Regitra iš pirmo karto teorija!!!Todėl visus skatinu eiti ir bandyti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/11

Dar kartą noriu pasakyti šiai mokyklai nuoširdų ačiū! Ir parekomenduoti visiem!
Regitros egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Labai džiaugiuosi, kad po jūsų jaučiuosi stipri ne tik praktiškai, bet ir psihologiškai. Ačiū teorijos mokytojai ačiū instruktoriui Visvaldui. Labiausiai už kantrybę už aiškumą ir už suorganizuotas greitas pamokas prisitaikant prie to, kad laiko mokytis vairuoti turėjau labai mažai. Linkiu jūsų mokyklai klestėti ilgai! Diana

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/04

Aciu teorijos mokytojai :) aciu instruktoriams ( kuriu turejau net 3 aciu uz pamokas ir kantrybe Edvardui,Rokui, ir pagrindiniam mano likusiam gelbetojui instruktoriui Dariui aciu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/21

Esu labai dėkinga šiai mokyklai už paruošimą egzaminui. O mano instruktorius Rokas tai pats superiškiausias visomis prasmėmis. Ir žmogus laabai šiltas, draugiškas ir moka nuraminti ir motyvuoti ir labai suprantamai išaiškino visas situacijas kelyje ir svarbiausia, kad be jokio streso vyko pamokos. Tikrai labai labai dėkinga ir rekomenduoju visiems. Ir sėkmės visai vairavimo mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/30

Niekam nerekomenduoju šios mokyklos. Negerbia savo klientų ir neparuošia tinkamai egzaminui. Instruktorius giriasi, kad pas jį mokiniai mokyklinį egzaminą išlaiko tik iš 4 karto (kas tik rodo, kad jis jų tinkamai neparuošia).
Instruktorius Visvaldas visiškai neprofesionalus. Šaukia ir normaliai nieko nepaaiškina. Vietoje to, kad paaiškintų, kokios konkrečiai klaidos daromos, jis klausinėja keistų klausimų (pvz., ar tu menininkė?). Kai kuriuos dalykus mokina priešingai negu nurodyta KET. Sako, kad darai kritinę klaidą ten, kur yra nekritinė klaida arba išvis nėra klaidos (net per egzaminą). Važiavimas su šiuo instruktoriumi tik kėlė stresą (o norint gerai vairuoti reikia kaip tik būti atsipalaidavus).
Negana to, instruktorius svaido įvairius anti-europiškus ir homofobiškus komentarus. Dar tokie komentarai kaip „vairuoji lyg visą gyvenimą būtum vakarų Europoj gyvenus“ (kažkodėl buvo taikomas kaip įžeidimas) arba „sovietų sąjungoj neišgyventum“.
Apibendrinant, labai nemaloni patirtis ir pinigai išmesti į balą. Mokiausi pas kitus 2 instruktorius kitose mokyklose ir nieko panašaus neteko patirti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/28

Noriu perduoti linkejimus ir didelia padeka jusu vairavimo mokyklai. Mokytojai Rimai uz idomiai vedamas pamokas uz individualu darba su manimi, instruktoriui Visvaldui uz kantrybe uz gyvenimiskus patarimus kelyje. ir uz kritika taip pat aciu :). Taip pat ir administratorei. Aciu kad palaikete ir tikejote manimi, kaip vienu momemntu pati galvojau, kad reikalas beviltiskas. Aciu aciu aciu! Sekmes jums ir gyvuokite ilgai!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/20

Teisės jau mano kišenėje. Dėl to dėkinga instruktoriui Remigijui. Superinis kaip žmogus ir kaip instruktorius. Daug palaikymo gavau ir motyvacijos. daug smagaus laiko turėjau be jokio streso.
Pamokos visiškai neprailgo, o pergreitai baigėsi. Būtų smagu ir vėl į jas :)
Sėkmės Remigijau :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/20

Mano instruktorius Remigijus. Superinis kaip instruktorius ir kaip žmogus.
Daug palaikymo gavau ir motyvacijos. Daug smagaus laiko turėjau be jokio streso. Pamokos neprailgo, o per greitai baigėsi. Noriu ir vėl į jas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/07

Laikiau A kategoriją, puikiai buvau paruoštas ir išlaikiau iš pirmo karto.
Mokė instruktorius Jonas. ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/05

Regitra is pirmo karto!!! Jonas saunuolis!!! Naudingos, produktyvios pamokos! Aciu!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/03

Puiki mokykla! Norėčiau padėkoti instruktoriui Visvaldui, kuris buvo kantrus ir mokė mane vairuoti, ir su kuriuo išlaikiau mokyklinį egzaminą. Taip pat labai norėčiau padėkoti instruktoriui Remigijui, jis nuostabus ir labai draugiškas, puikiai ir iki galo išmokė vairuoti, todėl išlaikiau regitrą iš pirmo karto! Ačiū jums labai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/08

Puiki mokykla! Šauni teorijos mokytoja. Instruktoriui Visvaldui ypatingai dėkinga. Daug naudingų patarimų, paaiškinimų, palaikymo, kantrybės. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/04

Puiki mokykla, puikiai paruošianti Regitros egzaminams! Tiek teorija, tiek praktika iš pirmo karto!:) O Didžiausias Ačiū instruktoriui Dariui Jogėlai- už kantrybę, patarimus ir gerą nuotaiką! Jokio streso mokantis vairuoti :) tad 100 balų Laukininkų VM! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/23

Tiesiog nuostabi mokykla. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokykla. Apie automobilius išvis neturėjau žinių, o regitrą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju šią mokyklą ir instruktorių Rimvydą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/07

Linkėjimai jūsų mokyklai! Šaunus visas kolektyvas, bet ypatinga mano padėka teorijos mokytojai Rimai ir instruktoriui Sauliui. Ačiū jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/04

Rimantas labai geras instruktorius labai linksmas ,malonus bendravimas tad be jokio streso išmokins visus vairuoti. Tikrai tik patys geriausi atsiliepimai . Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/16

Puiki vairavimo mokykla! Esu absoliučiai patenkinta administracijos darbu bei rūpesčiu, taip pat instruktoriaus Visvaldo suteiktomis žiniomis ir įgūdžiais. Didelis ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/28

Nuostabi mokykla, paskutiniu momentu, kai reikėjo paprasto pravažiavimo prieš regitros praktinį vairavimo egzamina pasiūlė šia vairavimo mokykla ir tikrai nesigailiu! Asmeniškui dėkoju instruktoriui Dariui. To ko maniau, kad bus man neįmanoma pasirodo įmanoma :) lengvos ir įspūdingos pravažiavimo pamokos. Ačiū dar kart, džiaugiuosi labai!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/13

Geriausia vairavimo mokykla! Didelis, dėmesys skiriamas mokiniui ir noras išmokinti, paruošti gerus vairuotojus. Rekomenduoju! Ir diddlis AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/06

Super mokykla!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/10

Superinė mokykla. Viskas greitai kokybiškai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/23

nuostabi mokykla. direktorius puikus, dalija gerus patarimus, padrasina. taip pat instruktorius Darius puikus mokytojas. pamokos neprailgdavo, tik jo dėka vairavimo egzamina islaikiau is pirmo karto. super mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/25

Dėkui administratorei Jurgai už padrąsinima, teorijos dėstytojui-instruktoriui Sauliui, kurio dėka egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Dėkui Remigijui už patarimus. Sėkmės Jums

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/21

Super mokykla !!! Nuostabus kolektyvas, sekmes JUMS. Asmeniskai dekoju teorijos mokytojui Sauliui ir nepakartojamam instruktoriui Dariui. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/19

Sudas a ne mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/05

Nuostabus direktorius, palaikantis ir padrąsinantis. Puiki mokykla :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/05

Labai geras A kategorijos instruktorius Laurynas viska tiksliai ir aiskiai isdesto tikrai visiem rekomenduoju. Aciu jam uz pamokas nes tik jo deka islaikiau is pirmo karto. Sekmes darbuose

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/27

Labai dėkinga kolektyvui už nuostabų rūpestį ir instruktoriui išlaikiau iš pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/23

tiesiog idealus A kategorijos instruktorius Laurynas Gedgaudas labai daug info suteikia tiek apie taisykles tiek apie paciu motociklus visiem savo pazystamiems reklamuoju nes gerai praleidau laika mokindamasis su juo praktika islaikiau is pirmo karto kitaip ir buti negalejo su tokiu instruktoriu :) linkiu sekmes jam ir vm mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/09

cool driving school

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/01

Pati geriausia vairavimo mokykla :) Instruktoriu turėjau Joną,puikiai išmokina vairuoti,nešaukia,labai kantrus žmogus,draugiškas:) Rekomenduoju tik šia vairavimo mokyklą,nepasigailėsit :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/11

Pati geriausia vairavimo mokykla :) Mano instruktorius buvo Jonas :) Simpatiskas,geras :) Matosi zmogus atsidaves darbui,daug kartu gali ta pati paaiskinti kol daeis :) Nesaukia,jeigu mato,kad tau liudna bando visaip pralinksminti :) Per pravaziavimus nejausdavau jokios itampos,su didziausiu nekantrumu laukdavau kada bus pravaziavimas :) Ir sutikdavo su savo grazia sypsena :) Visada sypsodavosi :) Dar nei vieno karto nesu jo maciusi pykto ir nervuoto :) Visiems rekomenduoju sia vairavimo mokykla,tikrai nepasigailesit :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/20

Mano sesuo baige sia vairavimo mokykla :) sake,kad jai labai,labai patiko teorijos pamokos ir pravaziavimai :) kiekviena karta namo grizdavo su vis didesniais ispudziais apie sia vairavimo mokykla :) tik gaila,kad as baigiau kita vairavimo mokykla,o ne sia :(

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/31

Na, teorija dar pakenciama, bet instruktorius Jonas yra kazkas baisaus... Ne tik, kad neiskaiskina kaip ka daryti, bet dar zmogus ir su pykcio priepoliais... Saukia, draskosi. Zinoma, sneket apie ivairias nesamones sugeba, bet ko klausi, to negausi... Atrodo sumoki ne mazus pinigus ir tikesi kokybiskumo, taciau... Niekam niekada nerekomenduosiu sios vm...

Response from Laukininkų vairavimo mokykla, Laukininkų g. on 2014/03/07

Tai reikejo su paciu Jonu pasikalbeti,kad nesauktu ant taves ir daugiau aiskintu,o ne kalbetu nesamoniu :) Kai jis ant manes uzsaukdavo tai as tiesiog nekreipdavau demesio,pastovei nusisukdavau ir ziuredavau i kita puse,o tai pamatias jis iskarto nurimdavo ir ramiai be pykcio priepuoliu man aiskindavo :) Ir siaip man Jonas yra ir bus pas geriausias instruktorius klp :) su juo nors galima paprikolinti,pasijuokti :) Ir visada sutikdavo su sypsena :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/15

Patiko mokitis sioje mokykloje !!! Instruktoriu rekomenduociau Jona tikrai labai aiskiai paaiskina :) teorijos mokytoja taip gera. Aciu siai mokyklai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/12

niekam nepalinkeciau ir nepatarciau eiti pas instruktoriu Anatoliju jis labai daug saukia,trankosi ir visai mazai aiskina, papildomus vaziavimus teko pirkti visai kitoje mokykloje, pajutau skirtuma ka reiskia mokytis pas profesionala ir ka pas megeja, tik po papildomu vaziavimu kitoje mokykloje be problemu issilaikiau ir mokyklini ir regitroje. bet teorijos mokytoja superine, na bet ji ir kitoje mokykloje desto teorija, tad nebutina eiti i sia :)

Response from Laukininkų vairavimo mokykla, Laukininkų g. on 2014/01/19

O,tai jei tau nepatiko Anatolijus,tai kdl tu neprasei,kad tau ji pakeistu i Jona? :) Jonas geriausias instruktorius Klaipedoje :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/03/28

Sveiki,
mokinausi šioje mokykloje ir regitroje viską išlaikiau iš pirmo karto ir tuo esu labai patenkinta.
Mokinausi 2005 metų rudenį, teoriją dėstė augęs vyriskis, viskas aiškiai paaiškindavo su praktiniais pavyzdžiais. Pravažiavimus mokino rusakalbis instruktorius, tai jo žodžius "reikia greičio" iki šiol pamenu :) šis instruktorius nebuvo labai daug aiškinantis, na bet išmokė mane taip kad, nereikėjo papildomu pravažiavimų pirkti ir išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/09

Mokiausi papildomai pravaziavimus, instruktorius aukstas rudaakis rimtas ir ramiai viska paaiskina. Po siu pamoku islaikiau regitroj egzamina:). Nuolat kartodavo: "Kaip pasiklosi taip ismiegosi" :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/04/10

ESU PATENKINTAS TOKIU AUKSTU INSRUKTORIUM JIS SAVO DARBO ZINOVAS.
AČIU TAU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/11/17

sutinku,kad teorija destytoja Rima desto super!!!saunuole destytoja!!!islaikiau be jokio vargo....o apie instruktorius nieko gero pasakyti negaliu..pravaziavau visas privalomas pamokas,o vaziuot neimokau,pasiemiau papildomu is kitos mokyklos,pas kt instruktoriu,tai su juo 2-3 pamokoj isikirtau kaip ir kas....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/06

Šioje mokykloje pas instruktorių Joną turėjau dar tik vieną papildomą pravažiavimą, bet iškart teigiamą nuomonę susidariau. Jo mokymo stilius visai kitoks nei pas kitus du buvusius instruktorius (iš kitų mokyklų). Vat jis tai tikrai stengiasi išmokyti. Dar laukia keletas pravažiavimų pas jį, tai tikiuosi ir toliau viskas bus ok. Apskritai, apie šį instruktorių ir šią mokyklą labai daug gerų atsiliepimų skaičiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/02

Kitoj mokykloj blogai išmokino vairuoti. O Anatolijus permokino taip, kaip reikia. Dėka jo išlaikiau praktika! Super žmogus, viską paaiškina, NERĖKIA ir išvis yra apie ką pakabėti! Visus savo pažystamus siųsiu pas jį.
Didelis Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Esu labai patenkinta mokykla, Anatolij - puikus instruktorius, gerai paruošė. Teorijos mokytoja Rima - pavyzdys, kaip reikėtų dėstyti. Rekomenduoju.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB "Laukininkų VM"
 • Įmonės kodas: 141954429

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos