Marijampolės Autoklubo vairavimo mokykla

5 atsiliepimai

Kategorijos B, Marijampolė

Atnaujinta: prieš 2349 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/12

Apie šią mokyklą galiu pasakyti tik daug gero. Pradėsiu nuo teorijos dėstytojo. Visų pirma, ačiū už sąžiningai išdėstytą teorijos kursą ir už pastangas kuo vaizdžiau išaiškinti sudėtingas situacijas kelyje.
Taip pat noriu padėkoti ir instruktoriams už kantrybę ir pastangas, siekiant ištaisyti mano klaidas. Tariu ačiū ir mokyklos direktorei už padrąsinamus pokalbius prieš egzaminus. Todėl manai, kad ir kiti nesuklys, pasirinkdami šią mokyklą.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/04

Ruta rašo neteisingai. Autoklubo aikštelėje važinėja tik šios mokyklos mokiniai (taip aikštelė yra išsinuomotoje žemėje) o visos kitos mokyklos Marijampolėje grūdasi Profesinio rengimo centro aikštelėje ir ten visada daug mokomųjų važinėja, kartais ir palaukti reikia. Tik Vairuotojų mokykla ir Autoklubas turi atskiras aikšteles.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/04

Tik nesuprantu, kuo ta mokykla tokia gera,ža visi puikiai žinome, kad Regitroje laikant vairavimo egzaminą reikia išvažinėti aikštelę, o po to tik į gatvę važiuoti, o ši mokykla neturi mokymo aikstelės, arba nomuojasi iš kitos mokyklos ją , tai kur jus moko važinėti, kiek suprantu, tai arba Maksimos aikštelėje, arba tik gatvėje, ir visi kaip asilai giriat tais mokyklas.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/27

Labai gera mokykla visiems rekomenduoju dėstytojas labai gerai dėsto su pavyzdžiais. Instruktorius Romas tokia turi kantrybę... įsivaizduokit nė karto neaprėkė nors pradžioj dariau tokias nesąmones... Rekomenduoju nesigailėsit.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/25

Labai gera mokykla. Dėstytojas Gediminas taip išaiškina KET, kad man nereikėjo papildomai mokytis,nepraleidau nė vienos pamokos,nes išaiškina viską suprantamai su pavyzdžiais. Teoriją išlaikiau iš pirmo karto!!! Vairuoti mokiausi pas instruktorių Remigijų, Tokios kantrybės žmogaus reikia paieškoti, važiuojant jis aiškina ženklų galiojimą . Mano draugė mokesi išgirtoje mokykloje, kuri skelbiasi geriausia, tai ten instruktorius tik nurodinėjo kur važiuoti ir nieko neaiškino. Rytoj eisiu laikyti į Regitrą vairavimo, tikiuosi pasiseks


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: „Marijampolės autoklubas“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos