MB Birutės Baubienės vairuotojų rengimo įmonė

10 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, Kaišiadorys

Atnaujinta: prieš 2414 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/10

Puiki mokykla. Apsiverkit dar cia bekomentuodami, dziaukites kad isvis turit kaime.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/21

Pritariu daugumai, del teorijos viskas gerai, bet su vaziavimu absoliuciai nieko neismokau naujo, per egza buvo tragedija, kaune auto abc nepalyginamai geriau, ismokau daug nauju dalyku ir egza is pirmo karto islaikiau

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/23

Jei turit noro mokytis vairuoti ir igyti vairuotojo pazymejima, tai tikrai neturetumet skustis sia vairavimo mokykla. Taciau, jei patys ziuresit neigiamai, tuomet visos vairavimo mokyklos bus blogos.
Mokiausi sioje mokykloje. Taip, buvo tokiu situaciju, kad tekdavo nuvesti instruktoriu Rolanda jo asmeniniais reikalais ir palaukti, taciau kiek laiko priklause vazineti, tiek ir vaziuodavau. Jei kazkas netinka ar nepatinka reikia sakyti tiesiai zmogui i akis, o ne ateiti i internetini puslapi ir reiksti neigiamas emocijas bei sakyti kitiems, kad nesirinktu sios vairavimo mokyklos. Kai spando intruktorius pedalus ar griebia uz vairo, netylekit, pasakykit, kad norit pameginti savarankiskai, jei nepavyks tik tada tegu padeda. Nors as asmeniskai jau per pirma vairavimo pamoka aiksteleje pasakiau, kad instruktorius Rolandas tik pasakytu mano klaidas, pamokytu kaip atlikti tinkamai vaziavima astakada ar pan. ir nors ne is pirmo karto, bet ismokau, o instruktorius nespande pedalu.
Taigi, jusu vairavimo igudziai ir zinios priklauso tik nuo jusu paciu. Sioje imoneje dirba tolerantiski, humoro jausma suprantantys mokytojai. Tad pasirinkusiems sia mokykla linkiu nebijoti klausti A.Pociaus, jei ko nesuprantat, o jei komentarai ar kazkoki issireiskimai nepatinka - pasakykit tai, jis supras jus, o gal net ir sakyt nereiks, supras is veido israiskos.. :) O Rolandui taip pat nebijokit nieko sakyt, jis toks pat zmogus kaip ir jus.

P.S. Svaros mokykloje truksta. O tai tikrai minusiukas.
P.P.S. Ir dar del vairavimo Kaune.. Galit susitart vaziuoti po viena ar du, ir del valandu skaiciaus taip pat galit tartis. Beje , galit vazineti ne tik po Kauna, nuvykti i Vilniu jums, taip pat, niekas nedraudzia.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/10/24

As taip pat mokiausi sioje mokykloje. Teorijos mokytojas Pocius, puikiai isaiskina teorija, nors del kitu, jau minetu dalyku, tokiu kaip ivairus issireiskimai ir pan. nepateisinu :) Apie Rolanda galiu pasakyti ta pati, ka sake Justas.. Daug asmeniniu reikalu tvarkymu buna pamoku metu, o del vairavimo Kaune - vaziavau iki Kauno, tada ten pravaziavau gal viena marsruta (apie 25 min.) ir parase 3 valandas. Nuolat veluodavo i vairavimo pamokas, ju metu nieko nepaaiskina, sedi ir kalba apie mergas, arba telefonu plepa. Gal po keturiu pamoku aiksteleje supratau kaip ten reikia vaziuoti. Neaiskino kaip parkuotis, pasako "pavaziuok i prieki, tada atbulom sukis i garaza." Beje, paskutiniu metu nesijunge penktas begis melynam golfe, i Kauna reikejo ketvirtu vaziuoti :D NEPATARIU MOKYTIS SIOJE MOKYKLOJE, PATIRTIES NEIGYSITE. As pati dabar perku valandas pas kita instruktoriu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/14

Nenoriu įžeisti visų, kurie mokėsi šioje įmonėje (tame tarpe ir savęs), bet jei ne mano vyras, tai ko gero dar ir dabar teisių neturėčiau. Pociaus peikti tikrai negaliu, jo aiškinimas man patiko ir papildomai nereikėjo mokytis, tačiau vairavimas.... 15 minučių važiavimo, 15 minučių stovėjimas instruktoriaus kieme ir laukimas kada ponas susiteps sumuštinį, dar 15 minučių laukimas prie parduotuvės, nes sumuštiniams reikia dešrikės... Nežinote kur dar 15 minučių?... Ogi vėlavimas į važinėjimo užsiėmimus... Nejau nežinote ką reiškia laukti instruktoriaus? Pažįstu daug žmonių, kurie mokėsi ir mokosi šioje įmonėje ir užjaučiu juos, kai neišlaiko elementarių dalykų jau nebe pirmą kartą... Kas neturite kur dėti pinigų, eikite mokytis į šią mokyklą ir paaukokite vairavimo aikštelės išlyginimui, nes Kaune, Vilniuje, Alytuje ir kitur laikantiems aikštelėse vėžių nėra... Sėkmės...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/08

Visų pirma save gerbiantis dėstytojas pamokų metu nesikeikia, o jeigu negerbia ir savo mokiniu, tai čia išvis žemas lygis.
Rolandas Bauba neinstruktuoja tinkamai, kaip reikia elgtis kelyje bei aikstelėje sėdėdamas su telefonu rankose ir rašydamas sms žinutes atlieka savo instruktoriaus pareigas? Sankryžoje griebdamas už vairo arba pakisdamas/padedamas koja po/ant akseleratoriaus pedalu(-o) neleidžia tinkamai pradėti važiuoti?
Į Kauną išvažiavusi grupė mokinių važiuoja tokia seka:
į priekį važiuoja puse valandos vienas mokinys, nuvažiavę į vietą pasikeičia vietomis ir po vieną maršrutą prasukę mokiniai važiuoja namo. Atgal važiuoja kitas mokinys pusę valandos. Iš viso važiavę 40 minučių mokiniai pasirašo už 1 valandą KAUNE važinėjimo.
Kai važinėji Kaišiadorių mieste, Bauba tvarko savo asmeninius reikalus ir vežioji jį tai namo, tai į servisą, tai į Elektrėnų proftechninę mokyklą, tai mamą namo nuveža... prastovi pralauki po 20 minučių kol pavalgys ir t.t.

Response from MB Birutės Baubienės vairuotojų rengimo įmonė on 2011/09/01

Noriu padėkoti už vairavimo pamokas instruktoriui Baubai. Tai nuoširdus, bendraujantis, stiprių nervų žmogus. Aš pilnai suprantu, kad mokant vairuoti labai svarbus mokinio SAUGUMAS, o kai turėsit teises jūsų vairavimo tikrai niekas netrikdys. Juk vaikinai ateinat su įvairiais vairavimo gebėjimais, juos visus reikia perprasti. Instruktoriaus Baubos mama yra vairavimo mokyklos direktorė, tad jos pavežimas, tai kaip ir stebėjimas, kaip vykdomi mokymai, be to mokinys gali dar pabendrauti su ja. Džiaugiuosi, kad apsilankiau Elektrėnuose, kurie turi žiedinę sankryža, tai puiki vieta ir bet to arti, kur nuvykus gali pasipraktikuoti vairavimą žiede. Rinktis šią vairavimo mokyklą tikrai verta. Čia dirbą savo darbą išmanantys žmonės, kurie atiduos jums širdį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/06

Nepritariu jūsų komentarams. Tai puiki, gerą patirtį turinti vairavimo mokykla. Dėstytojas Pocius įtaigiai ir suprantamai išaiškina vairavimo teorijos peripetijas. Vairavimo instruktoriaus nervai geležiniai, kiekvienam jis yra atidus, stengiasi padėti tvirtus vairavimo pagrindus. Mokymų metu labai svarbu mokinio saugumo užtikrinimas mokomųjų važiavimų metu. Taip, žmonės, kaip nepasiseka... visi linkę kaltinti aplinkinius, ieškoti, kur kiti suklydo, tada ir rašote "neturi jokios sistemos", mokymo įgūdžiai prasti. Kai važiavimo "ledai pralaužti" kitiems instruktoriams labai tada paprasta "mokyti iš naujo". Mokiausi šioje mokykloje. Visi maršrutai buvo pravažiuoti. Neturėjau jokių problemų egzamino laikymo metu. Esu dėkinga B.Baubienės vairavimo mokyklai ir rekomenduoju visiems čia mokytis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/20

Aš pritariu Justui ir Mildai nekiškit pinigų, kas ruošiasi čia mokytis reiks daug nervų ir galų gale turėsit iš naujo kito instruktoriaus ieškoti, Pocius savo darbą žino, bet instruktorius aš jam rankinės šienapjovės nepatikėčiau, o jau melagis..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/08

Pritariu Mildai. Kaune vairavau 15 minučių is 4 žadėtų valandų. Pocius yra žemo mentaliteto žmogus. Visi kurie ruošiasi mokytis vairuoti, siūlau aplenkti dideliu lanku šią mokyklą.

Response from MB Birutės Baubienės vairuotojų rengimo įmonė on 2011/07/09

Noriu padėkoti dėstytojui Pociui už suprantamai išdėstytą teoriją. Ačiū instruktoriui Rolandui, kurio dėka išmokau vairuoti.Instruktorius malonus, linksmas, nesukeliantis streso žmogus. Visada išaiškina kas buvo negerai padaryta. Nesiekiu visiems įrodinėti, kad rinktumėtės šią vairavimo mokyklą, nes manau kad kiekvienam savaip ji pasirodys. Sėkmės pradedantiesiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/15

Padariau klaidą pasirinkdama Baubienės vairavimo mokykla, gavau tikrai žemo lygio instruktorių, kuris, mano manymu, net neturetų gauti licenzijos. Bet kadangi Lietuvoj pinigai gali viska, tai nesistebiu, kad jis ja turi. Po kursų baigimo Baubienės mokykloj, teko samdyti instruktorių iš ,,Auto ABC'' ir pradėti viską nuo pradžių. Rezultatas buvo greitas ir akivaizdus. Vėliau vienas instruktorius iš Regitros prasitarė, kad daugumos, baigusiu kursus Baubienės įmonėje, vairavimo įgūdžiai apgailėtini, žmones laiko egzaminus 5 ir daugiau kartų arba samdo kita instruktorių ir mokosi nuo pradžių. Instruktorius Bauba akivaizdžiai nesugeba mokyti vairuoti ir neturi jokios sistemos, toks mokymas - tik pinigų plovimas. Argi normalu, kad per visą vairavimo kursų laiką mieste (Kaune) vairavau tik vieną kartą 15min. ? Nors prieš tai sakė, kad moko vairuoti ir mieste. Šita įmonė yra labai nesąžininga! Gerai pagalvokit, prieš pasirinkdami vairavimo mokyklą.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: MB Birutės Baubienės vairuotojų rengimo įmonė
 • Įmonės kodas: 158960625

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos