slide1
slide3SAMSUNG CAMERA PICTURESaresas1

Mustangas

27 atsiliepimai

Kategorijos B, Klaipėda

 • Mokomieji: VW Golf, Renault Clio
 • H. Manto g. 36, Klaipėda
 • 8 655 53783 / 867532694
 • klaipedavm@gmail.com

Follow:

Atnaujinta: prieš 2151 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vairavimo mokykla „Mustangas“ įsikūrusi Klaipėdoje H. Manto g. 36 (Vilhelmo pasažas).

Vairavimo mokykla „Mustangas“ nuo veiklos pradžios užsiima būsimųjų vairuotojų teoriniu ir praktiniu mokymu. Mokykloje dirba profesionalūs, didelę patirtį turintys dėstytojai ir vairavimo instruktoriai.

Mokykloje yra taikomos naujausios vairavimo mokymo metodikos. Vairuotojai mokomi naudojant kompiuterines technologijas, audiovizualines informacijos ir mokymo priemones (multimediją), įvairių mechanizmų, eismo situacijų maketus.

Praktinius vairavimo įgūdžius būsimieji vairuotojai įgyja važinėdami visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus atitinkančiais „Mustangas“ automobiliais.

Mūsų mokykloje kursai vedami lietuvių, rusų kalbomis. Pas mus rasite taip pat įdiegtas KET bilietų programas ne tik lietuvių kalba, bet ir rusų kalba.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/25

Ačiū už gerą paruošimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/19

Labai prasta mokykla, Saraskino kontora kaip sakant. Instruktorius nesilaiko zodzio, teko pravaziavimo metu vezti ji su savo reikalais visur per miesta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/14

Dėkoju. Nuostabus kolektyvas. Puikiai paruošia teorijos ir praktikos egzaminui.
Esu labai laimingas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/19

Prasčiausia mokykla Klaipėdoje. Siūlau apeiti šią įmonę ir nepasitikėti intruktoriais. Netesi savo žodžių, sugalvoja nebūtų priežaščių. Žodžiu -“ lietuviškas biznis”.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/19

Siūlau vengti ir apeiti kuo toliau šią įmonę, instruktoriai netesi savo duotų žodžių ir nekreipia dėmėsio į savo klientus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/06

Puiki mokykla, pamokino vairavimo gudrybių, kaip elgtis kritineje situacijoje, o apie parkavima is viso tyliu, nes viskas tiesiog puiku, kaip lengviau ir geriau prisiparkuoti tikrai išmokė bet kokioje situacijoje, įvairiuose aikštelėse, lenkimo manevrus, rikiavimosi, bei būtiniausi dalykai buvo ženklai ir jų reikšmės. Visko išmokau ko iki tol nemokėjau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/08

Didelis ačiū instruktoriui Algirdui! Puikus mokytojas - egzaminus išlaikiau iš pirmo karto!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/30

Aciu instruktoriui Lionginui ir mokytojai. Viska islaikiau is pirmo karto. Dekoju uz kantrybe. Kristupas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/12

Ačiū šitos mokyklos dėstytojai ir instruktoriui Lionginui. Teoriją išlaikiau iš pirmo karto 93%. Praktinį iš pirmo karto neišlaikiau dėl savo kaltės, bet mane pagyrė, kad gerai vairuoju. Siūlyčiau čia mokytis net neabejojant. :*

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/17

Nerekomenduoju sitos mokyklos.
Vairuoti visiskai neismokino,pamokos metu jokiu komentaru arba paaiskinimu neisgirdau. Instruktorius vis sake kad dar ismoksi,kad dar turim laiko. Mokyklos egzaminas buvo islaikytas su 3 kritinem klaidom!!! Pasake nu kaip nors jau ten... cia kaip? Zmogus mate kad tikrai neislaikysiu praktikos egzamino,bet vis nieko nesake... Prasiau papildomu pamoku,aiskinau kad nieko neismokau,atsakymas buvo toks: as neturiu laiko,turiu daug mokiniu,kaip nors veliau ismoksi.

Teko kreiptis i kita mokykla,moketi extra pinigus,tik tada tikrai ismokau vairuoti,parkuotis,suzinojau daug naujo! Egzamina islaikiai iskarto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/29

Didelis AČIŪ instruktoriui Algirdui.
Tai savo srities žinovas, puikus mokytojas,kantriai aiškina ir mokina.
Išlaikiau egzaminus iš pirmo karto!
Rekomenduoju visiems šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/01

Esu labai dekinga instruktoriui Algiui, uz jo suteiktas pamokas mokinantis vairuoti. Jis labai geras mokytojas, paaiskina, ismokina, moka nuraminti, palaikyti, kai tau visiskai nesiseka. Tokio instruktoriaus linkeciau visiem. Su juo vaziuojant pamirsti baime vairuoti. Islaikiau egzaminus is pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/29

Labai džiaugiuosi šia vairavimo mokykla. Andželikos teorijos pamokos, nuotaika ir rūpestis neleido teorijos žinioms likti sausoms ir neįdomioms. Tačiau labiausiai džiaugiuosi instruktoriumi Algirdu, jis buvo be galo kantrus, supratingas, visada paaiškindavo ir primindavo, kas ne taip, palaikė ir padėjo puikiai pasiruošti praktikos egzaminui, kurį, kaip ir teorijos, išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/03

Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla.
O ypač džiaugiuosi pasirinkusi vairavimo instruktorių Algirdą. Tikras savo srities žinovas ir puikus mokytojas, kuris išsamiai ir su kantrybe mokino, aiškino ir tikėjo manimi.
Praktinį vairavimą išlaikiau iš pirmo karto!!
Visiems kas ieškote vairavimo instruktoriaus REKOMENDUOJU instruktorių Algirdą ir šią vairavimo mokyklą .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/20

Labai dekoju sitai mokyklai uz suteiktas zinias. Ir teorija ir praktika islaikiau is pirmo karto. Didelis dekui Andzelikai ir Lionginui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/23

Labai aciu,nuosirdus mokytojai,uz kantrybe dekoju instruktoriui Lionginui,geras,linksmas,kantrus zmogus!Sekmes jusu komandai!!!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/11

Puiki mokykla,likau labai patenkinta. Tiek teorija tik praktiniais pravaziavimais. Tikrai visiems rekomenduosiu sia mokykla,nes kainos ir kokybes atzvilgiu esu labai patenkinta. Ir tai, ko gero pati pigiausia mokykla Klaipedoje. Tikrai visiems rekomenduoju,nei kiek nepasigailesite pasirinkdami sia mokykla! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/08

Labai puiki mokykla, kainos ir kokybės atžvilgiu. Likau labai patenkinta tiek teorijos išdėstymu, tiek praktikos paruošimu.

REKOMENDUOJU šitą mokyklą!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/09

Labai gera mokykla, tikrai rekomenduočiau visiems. Informatyvios bei suplanuotos teorijos pamokos, puiki mokytoja (Andželika) - ne tik aiškiai išdėsto teoriją, bet kantriai ir maloniai atsakinėja į klausimus bei duoda daug naudingų patarimų pritaikant išmoktus dalykus. Taip pat likau labai patenkinta praktinio vairavimo pamokomis. Instruktorius (Algis) - patyręs savo srities žinovas, moko vairuoti ne tik egzaminams, bet ir gyvenimui, kantrus bei nuoširdus žmogus. Tikrai rekomenduočiau mokytis su juo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/16

Likau labai patenkinta šia vairavimo mokykla.
Buvau maloniai nustebinta išdėstyta teorine medžiaga,kuri buvo pateikta tiksliai, aiškiai ir suprantamai.
O vairavimo instruktorius tikras savo srities žinovas ir puikus mokytojas, o svarbiausia nuoširdus žmogus, kuris išsamiai ir su didžiule kantrybe mokino, aiškino ir tikėjo manimi labiau nei aš pati savimi.
Egzaminus išsilaikiau ir teorijos ir praktikos iš pirmo karto.

Labai ačiū Anželikai ir vairavimo instruktoriui Algiui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/07

Labai gera mokykla. Teoriją ir praktiką (instruktorius Algis) išlaikiau iš pirmo karto, be to, kaina nėra didelė.
Rekomenduočiau :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/07

Islaikeu is pirmo karto praktine egzamina. Labai džiaugiuosi kad mokausi su Algiu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/21

Rekomenduoju šitą vairavimo mokyklą! Pats geriausias instruktorius Algis išmokino kuo puikiausiai vairuoti. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto tiek teorija tiek vairavimo egzaminą. Ir tai yra viena iš pigiausių vairavimo mokyklų Klaipėdoje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/02

Sveiki visi. Noriu parekomenduoti sita vairavimo mokykla. As pati joje mokiausi ir kitiems ja siulau. Joje dirba nuostabus instruktoriai Juozas ir Aloyzas. Be to, tai pati pigiausia mokykla Klaipedoje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/05

Labai šaunus mokytojas ir instruktoriai! Džiaugiuosi, jog pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/10

Labai gera mokykla. Silti ir nuostabus santykiai tvyro toje mokykloje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/30

Puiki vairavimo mokykla Klaipėdoje. Šaunus instruktoriai. Ir viena pigiausiu vairavimo mokyklu Pajūyje. Tikrai rekomenduoju visiems!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB Pajūrio klevas
 • Įmonės kodas: 303297766

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos