Noriu vairuoti

49 atsiliepimai

Kategorijos ADR, B, B1, Kaunas

 • Mokomieji: automobiliai automatine bei mechanine greičių dėže.i
 • Kovo 11-ios g. 124, Kaunas
 • +37068214747
 • info@noriuvairuoti.lt
Atnaujinta: prieš 773 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Darbo laikas:
Praktinio vairavimo laikas su instruktoriumi derinamas individualiai
ADR paskaitos vyksta nuotoliniu būdu
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/06/28

Nežinau kas gali rekomenduoti Zenoną instruktorių, nebent tie, kurie nenori išmokti vairuoti. Jeigu esate mokinys ir gavote instruktorių Zenoną, prašykite naujo instruktoriaus, nes tikrai neišmoksite vairuoti, jums Regitroje pasiseks nebent, jeigu jau mokate vairuoti ir jums tiesiog reikia išlaikyti mokyklinį vairavimo egzaminą. Mano patirtis, buvo tokia, kad vairuodamas jaučiau, kaip už mane paspaudinėjami pedalai, pasukiojamas vairas, jokių paaiškinimų, tik važiuojant pletkai apie bet ką, bet tik ne apie vairavimą. Geri instruktoriai pirmiausiai leidžia naujiems mokiniams apsiprasti su mašina, susipažinti su ja, pas Zenoną jus važiuosite iškart į gatvę ir tiesiog būsite tarsi keleivis. Po 8 pamokų buvau visiškai nulis, be jokio progreso. Pakeičiau tuomet mokyklą, teko pas naują instruktorių viską pradėti nuo nulio, bet jau po keletas pamokų jaučiausi laisvai, nes buvo viskas paaiškinta, instruktorius leido pačiam valdyti mašiną. Patikrinkite, kiek yra blogų komentarų apie Zenoną ir su visais blogais įvertinimais apie šį niekam tikusį instruktorių pilnai sutinku, nes visiškai atitinka mano patirtis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/06/07

Sveiki.noriu padekoti instruktoriui Zenonui.Zmogus ziauriai gerai atlieka savo darba.isblaske visas mano baimes.tesiog negalejau patiketi ka galejau pasiekti.nuo 0 nieko nemokejau nei vairuot nieko. Ir is pirmo karto islaikiau !! Didziausi linkejimai jam!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/08

Baigiau mokymų kursus vienoje auto mokykloje, dar buvau paėmus porą papildomų važiamų, bet jaučiuosi nepasiruošus... Youtube kanale žiūrėdama filmukus apie vairavimo subtilumus užtikau "Noriu vairuoti", o konkrečiai Valdo Rudaičio sukurtus mokamuosius filmus. Va, galvoju, to man ir trūko, tai yra ramaus, nuosekliai aiškinančio instruktoriaus. Visi ankstesni spazmai ir kompleksai baigės. Ir jei kažkam sunkiau susitvarkyti su jauduliu, baime vairuojant, ar jau bandant tai daryti, tai susiraskite gerb. Valdą. Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/18

Paskaičau komentarus ir net juokinga pasidarė. Nors iš tikrųjų tai labai liūdna. Kažkokių toksiškų moterų būrelis, dievaži! Jos tiesiog mėgaujasi tom savo nesąmonėm. Tai aš kaip psichologas galiu patvirtinti. Tokios visados viskuo nepatenkintos ir ieško negatyvo visame kame.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/16

Nežinau iš kur atsirado tiek piktų moreryčių,blogai atsiliepiančių apie vairavimo instruktorių Zenoną.Mano akim,tai geriausias instruktorius,kokį galėtumėte pasirinkti,mokantis vairuoti (o palyginti aš tikrai turiu su kuo).Absoliučiai žmogus be pykčio,su geru humoro jausmu,ir svarbiausia “žmogiškumu”,kurio šiais laikais trūksta.
Net kai tikrai “prigrybindavau” vairuodama,be jokio pakelto tono ir kantriai,net kelis kartus iš eilės,tą patį man paaiškindavo.Todėl tikrai sunku patikėti,kad rašoma apie tą patį žmogų.Nors antra vertus,paskaičius tuos komentarus,ir juokas ima.Norisi paklaust tos komentatorės/ių,kurioms griebė už vairo mokytojas,ar jos nesusimąsto,kad jei nebūtų griebta už vairo,tai gal ta “šauni” būsima vairuotoja būtų “įsimontavusi” į medį ar kitą mašiną..?Nė vienas instruktorius negriebia už vairo,jei mokinys tą vairą sukt moka.
Arba dar juokas ėmė iš komentaro,kad reikia atėjus vairuot,pavežt mokinuką.Na ir kame čia problema…?Ir aš vežiau kitą mokinį,ir mane vežė,ir esu dėkinga už tai,nes nereikėdavo namo belstis viešuoju transportu.
Žodžiu,tikrai galiu drąsiai rekomenduot šį vairavimo instruktorių,niekas nesikabinėja ar kitaip neteisingai nesielgia,kaip kad komentaruose buvo įvardinta.Atvirkščiai,laukdavau kiekvienos pamokos ir be jokios papildomos įtampos mokiausi vairuot.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/16

Nežinau,iš kur atsirado tiek “supiktėjusių moteryčių”,blogai atsiliepiančių apie instruktorių Zenoną. Mano akim tai yra geriausias instruktorius,kurį Jūs galėtumėt pasirinkt (o palyginti aš tikrai turiu su kuo). Paskaičius kai kuriuos komentarus pasidarė juokinga:)):”griebė už vairo”,”nekompetetingas”,”palietė”,”teko vežt kitą mokinį”…‍♀️Čia rimtai?!!!Taip norėtųsi pasiklausti tų komentatarių:o jūs nesusimąstot,kad jei negriebtų už vairo,tai pvz. gal per pamoką jau būtumėt “įsimontavę” į kitą mašiną..?Joks instruktorius negriebia už vairo,jei jūs tą vairą teisingai sukt mokat<img src=" class="wp-smiley" . Nematau problemos,kad teko ir man pavežti mokinuką,o mokinukas vežė mane.Juolab,kad vežama ir yra tik mūsų patogumui,kad paimti ir privežti kur mums yra patogu.Tai kas yra blogai šitoj vietoj..? O dėl “nekompetencijos” tai iš vis,manau,tikrai ne “eiliniam iš gatvės atėjusiam” žmogui apie ją pasakot.Juk atėję pas gydytoją nemokom jo,kaip mus gydyt.Taip ir čia.Nu žodžiu,juokinga skaityt tokius “vėjus” ir tiek.... O iš savo pusės galiu pasakyti:tikrai instruktorius nesikabinėja ar kitaip kaip neteisingai nesielgia,turi puuuuiiikų humoro jausmą,jei kas neaišku tikrai paaiškina ir stengiasi padėti.Tikrai negėda rekomenduoti pradedantiesiems vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/15

Rekomenduoju Zenona!
Islaikiau is pirmo sykio, gavau patarimu ir ne viena. Didelis ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/20

Nerekomenduoju instruktoriaus Zenono, tik atvažiavus į vairavimo pamoką, prieš mane buvusią mokinę įsisodino į galą ir važiavom tryse iki kol ją nuvežiau kur jai reikia...
Ta prasme?
Apie ką eina kalba?
Ar mokiniai dar ir taxi paslaugas turi suteikt?
Kiek žinau, tai tik 2 asmenys turi būti automobilyje, mokinys ir instruktorius, o ne dar trečias pašalinis asmuo, kuris gali tik trukdyti vairuoti ir susikaupti
Siaubas...
Mokiniai nori kokybės, čia tos kokybės 0. Instruktorius visiškai netaktiškas ir neprofesionalus, skaldo visiškai nejuokingus ir netaktiškus juokelius, ima vairą sukioti, ranką padėjęs prie pavarų svirties, pastoviai perjunginėja pavaras. Visiškai nemokina ir nieko neišmokina, tai dar gerai, kad pas jį turėjau ,,pamoką" tik 1 kartą...
Paantrinu ir anksčiau išsakytai nuomonei apie automobilių stovį, kad jis tragiškas
Žodžiu
Nerekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/29

Imiau viena papildomą pamoką prieš regitrą. Ačiū dievui, kad tik vieną. Instruktorius vėlavo, na, bet čia nebėda. Atvažiavo su mechanine, nors buvo pasakyta, kad automatas.Kiek supratau važiavome iki jo namų pasiimti automatą.Jau čia pasirodė neprofesalumas.
Atėjau iš Rigvedos. Rigvedoje visi nauji automobiliai. Atėjus čia į papildomą važiavimą likau apstulbus. Mašina tokio senumo,kad vaje. Veidrodėliai pats instruktorius sakė, kad yra tragiški. Aš nesuprantu, kaip jūs turite licenciją su tokiomis mašinomis važiuoti.. Jug Regitroj visai kita, ir jūs turite į tai atkreipti demėsį.. Aš jaučiausi nesaugiai toje mašinoje, veidrodėlius reguliavo keleivio puseje pats instruktorius, tiesa sakant nieko aš ten nemačiau. Pati turėjau pasakyt, kad pakeltų veidrodėlį, nes mano pusėje,nebuvo jungtuko,kad susireguliuot veidrodėlį. Tragedija. Instruktorius, atleiskit, man pasirodė labai keistas, ale juokingi juokeliai, kurie iš ties nejuokingi, ir tikrai nepadeda susikoncentruot į kelią. Juokavo apie horoskopus, klausinėjo asmeninių dalykų. Geriausias bairis, tai kad vidury gatvelės jis man rodo savo šeimos kažkokius video ir sako tu pažiurėk aš pavairuosiu…Tas pats prie šviesaforų, rodo jis man video savo šeimos..Pats perjuginėdavo pavaras. Žinokit jaučiausi apgauta sumokėdama 30 eurų…. Mašina sena, suprantu, gal ir neesmė toje mašinoje, bet manau jinai tikrai netinkama mokintis vairuoti.. O jei jau ir tinkama ji vairuoti tikrai toks mokymo stilius nevertas 30 eurų. Nueikit geriau į Arv ar Rigveda, bet gausit bent normalų automobilį ir normalų instruktorių. Man nuo pat pradžių instruktorius buvo keistas.. Labai nejaukiai jaučiaus ir galvojau, kad čia gal kokia afera ir man nori kažką padaryti(kadangi suradau per internetą numerį)tai žinokite mokinukai jei norite,ypač mergaitės, jeigu norite saugiai ir komfortiškaii jaustis į šią mokyklą nerekomenduoju eiti.. Kainos kaip aukštos vairavimo mokyklos, o pamoka nieko verta, buvau įvarytą baimės. Pinigai išmesti į balą. Didžiausia tragedija. Kaip minėjau, kad atvažiuodama prie jo namų pasiimti automatą, tuo metu aš pamačius kas čia per žmogus aš taip išsigandau, kad norėjau pabėgti. Galėjau taip ir padaryt. O galvojau, kad gal viskas bus gerai ir įgausiu žinių prieš egzaminą.“Instruktoriau” jeigu skaitot jūsų juokeliai mane gasdino, o nejuokino.
Jūsų kalbos, kad mes karalienės kelyje, o jie visi vergai taip pat gasdina. Žmogaus nepraleist kai eina link perėjos, o jūs sakot važiuokit tai yra nenormalų. Pats pasakėt, kad aš daugiau matau už jus, tai gal verta susiimti? Tikrai jaučiuosi apgauta sumokėjus tokius pinigus, ir tikrai jei tik rasiu kur kreiptis jus paskusiu, bent kad atvažiuotų pažiurėt ar tinkamos sąlygos yra tokiomis mašinomis važiuoti. Dabar kaip grįžau namo ir tik dabar supratau į kokią nesamonę aš čia papuoliau. Nerekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/14

Mokiausi pas Zenoną. Tragedija. Parkuotis visiškai nemokino nieko, likau nieko neišmokus. Pamokų metu kalba apie viską, tik ne apie vairavimą. Teko viską persimokyt kitoje mokykloje su visai kitais instruktoriais. Nerekomenduoju. Visad dar vairą laikydavo taip pat.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/30

Labai geri instruktoriai, tiek Valdas, tiek Marius, viską nuosekliai paaiškina (parkavime nereikia prisiminti "45 laipsnių" kampų, apie kuriuos sapalioja Rigvedoj). Džiaugiuosi, kad perėjau čia, nes rigvedoj iššvaisčiau ir laiką, ir pinigus. Čia, po papildomų penkių pamokų, jaučiausi daug labiau pasitikinti ir išlaikiau iš pirmo karto. Instruktoriai draugiški, neisterikuoja, o maloniai bendrauja bei juokauja.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/12

Neikit pas Zenona, tragedija, po pamokos jauciausi depresijoje, apie viska kalbet megejas isskyrus vairavima, paklausi klausimo, atsako klausimu, priekabiavo- atsitiktinai ir tikrai specialiai paliesdavo, klausinejo asmeniniu klausimu, sunku susikaupt i kelia nuo jo pliurpalu, 25e ismesti i bala

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/02/17

Labai didelis ačiū instruktoriui Zenonui Eidukaičiui. Už kantrybę, vairavimo pamokas be streso, už geras emocijas, pastangas ne vien mokyti bet ir psichologiškai palaikyti.
Nuostabus instruktorius, rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/28

Labai nerekomenduoju eiti į šitą vairavimo mokyklą ypač pas instruktorių Zenoną. Visiškai nieko nemoko griebia vairą. Apie parkavimą nėra net kalbos. Nieko nemokė net privalomų pratimų, kur reikia atlikti regitroj...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/13

Nuostabi vairavimo mokykla ir nuostabus vairavimo instruktorius - Valdas Rudaitis. Kiekviena praktikos pamoka nuostabi su daug pasijuokimų, visada viskas detaliai išaiškinama, į kiekvieną klausimą yra detalus atsakymas.

Visą gyvenimą šeimos nariai bandė mane išmokyti važiuoti su pavarom, bet niekad nesuprasdavau principo, ir pirmą kartą atsisėdus prie vairo mechaninėje mašinoje, Valdui viską paaiškinus, net pati savim stebėjausi, bet viską supratau:)

Teorijos pamokos taip pat nuostabios, viskas išdėstoma su humoru, dėl to į kiekvieną pamoką eidavau su užsidegimu ir dideliu noru, ir visa informacija buvo įsimenama geriau.

Todėl didelis ačiū!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/01

Labai gera vairavimo mokykla, mokiausi pas instruktorių Valdą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/22

Malonus ir savo darba išmanantis Zenonas Eidukaitis instruktorius puikiai mokyno. Išlaikiau nors ir iš antro karto bet igijau geras žinias.
Ačiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/18

Labai patiko vairavimo mokykla,o ypatingai vairavimo instruktorius Zenonas Eidukaitis.Tai tikrai labai labai puikus instruktorius,nuostabiai savo darbą išmanantis specialistas,super stiprus psichologas,nerealus pašnekovas ir visas gyvenimo sritis išmanantis žmogus!Tiesiog nuostabus pasišventimas darbui ir begaliné kantrybé!!!
Didžiausias Ačiù Zenonui Eidukaičiui!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/05

Labai gera mokykla. Atsakingas vadovas ir visas kolektyvas.rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/23

Nežinau kaip pati mokykla, bet vairavimo instruktorius Valdas Rudaitis labai puikiai paruošė regitrai. Pirkau papildomas pamokas, perėjus iš rigvedos, išlaikiau regitrą iš pirmo karto:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/13

Sveiki.Norejau labai padekoti mokyklos vadovui Valdui Rudaiciui ,uz praktinio vairavimo pamokas.Tinkamo isaiskinimo,jo mokymo pastangu deka egzamina Regitroje islaikiau is pirmo karto.Tikrai rekomenduoju,jo vadovaujama mokykla,kas nori be streso,profesonaliai jus mokant, igyti vairavimo igudziu.. SEKMES visam mokyklos kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/09

Kaip ir panele Monika, taip pat nudegiau nuo mokytojo Zenono, gailiuosi tik tuom, kad nepaklausiau vyro tikedamasi kad "kita karta gal bus kitaip", pinigus ismeciau i bala ir neperejau anksciau pas kita mokytoja ir dabar uz papildomus vairavimus tenka moketi pinigelius. Nes viska zinau apie jo bei sutuoktiniu gyvenimą, daug anegdotu ismoke bet nieko apie vairavima. Labai gaila.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/27

Labai nusivyliau instruktoriumi Zenonu,kuriuo iš pradžių labai tikėjau. Komunikabilus ir daug juokaujantis,bet gal jau perdegęs savo darbe,nes sedėti šalia mokinio ir kalbėti apie viską tik ne apie vairavimą,tai nėra mokinimas vairuoti. Su juo gali smagiai praleisti laiką,pažvengti,bet nuėjęs į Regitra suprasi,kad visai neturi įgūdžių ir nemoki vairuoti. Manau mėgsta pinigus ir privalomas pamokas realiai simuliuoja,kad paskui pirktum daug papildomų,o kai neišlaikai Regitros pasako,kad nieko tokio,nusipirk dar papildomų ir kažkada išlaikysi arba pasakoja pavyzdį kaip jo mokinės išlaikė iš 6 ar 15 karto. Tai jau daug ką pasako.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/22

Jeigu kam kyla klausimų, ar verta čia mokytis vairuoti, ar ne. Tai norėčiau papasakoti apie konkretų šios mokyklos instruktorių Marių Rudaitį. Nors teksto daug, bet nepatingėkite perskaityti, nes kitu atveju gali tekti gailėties atsidūrusiems šioje vairavimo mokykloje dėl išmestų pinigų į balą. Aš nežinau, kaip dėl kitų vairavimo instruktorių, bet, jeigu mokykla gali priimti dirbti tokį niekam tikusį veikėją kaip Marius Rudaitis, tai daug ką pasako apie jos požiūrį į vairuotojų mokymą. Tad patogiai įsitaisykite ir skaitykite.

Lyg ir neturėčiau blogai vertinti pačios vairavimo mokyklos, nes joje dirba ir kiti instruktoriai, kurie galbūt ir geri yra. Kita vertus, su tais geraisiais instruktoriais, apie kuriuos čia rašoma, susidurti neteko. Tačiau pats faktas, jog leidžia dirbti instruktoriui, su kuriuo susidūriau, tai šiai "š*******o kontorai" vienareikšmiškai kuolas. Ir dėl tvarkos, kaip vairuotojai yra mokomi, kaip mokyklinis egzaminas prasukamas, turėtų pasidomėti dar ir atitinkamos institucijos. Manau, tokią mokyklą reikėtų apskritai uždaryti, o iš kai kurių instrukcijų atimti licenciją mokyti vairuotojus.

Dabar konkreti situacija. Vairavimo instruktorius - Marius Rudaitis (matyt, kokia nors vadovo giminė ar dar kas nors). Tai - žmogus, mano nuomone, iš didžiosios Š (patys suprantate apie ką aš). Kodėl? Dėl šių priežasčių:
1. Jis - visiškai neatsakingas, vairuotojų mokymą vykdo atmestinai.
2. Nepasako, kokios yra tavo klaidos, nepaaiškina jų, neliepia kartoti tų pačių veiksmų tol, kol tos pačios klaidos nebedarai.
3. Kad mieste pravažiuotum, atliktum visus pratimus ir visa kita, jis iš anksto įsigudrina pasakyti, kur vairą sukti, kiek sukti, dar prieš tau priimant kokį nors sprendimą. KItaip sakant, jis padarys bet ką, kad nesusiformuotų būtinas automobilio valdymo įgūdžių automatizmas, skirtas sėkmingai išlaikyti "Regitra" vairavimo egzaminą. Kam jam to reikia? Kad imtumėte pas jį papildomas pamokas, kurios dar ir itin brangios - 2 akademinės pas juos kainuoja net 27 EUR. Atsižvelgiant į mokymo kokybę, infrastruktūrą, pamokos tiek tikrai nevertos.
4. Neturi kantrybės visiškai. Pavyzdžiui, pasirikiuoji lygiagrečiai, jauti, kad kažkaip nekaip rikiuojiesi, nors ir viską atlieki iš pirmo karto (su pasakinėjimus kur, kada sukt, stot ir t.t.) - jis nieko, sako važiuoti toliau. Taip, galbūt pats mokinys turėtų reikalauti kažkokio tai individualaus mokymo, tačiau, kai esi visiškai žalias, nevairavęs gyvenime automobilio, iš kur tu gali žinoti, koks mokymas yra teisingas? Ar ne pats instruktorius ir turėtų jau žinoti, kaip geriausia mokyti mokinius, kad jie sėkmingai išlaikyti egzaminus iš pirmo karto?
5. Pasako ir kelintą pavarą jungti, tuo pačiu su pedalais ištisai kažką makaluodavo, nes perjunginėjant pavaras, automobilis kažkaip keistai užsigazuodavo kartais, o kartais viskas normaliai praeidavo, nors veiksmai, greitis, eismo situacija, kelio danga buvo absoliučiai identiškos, tik automobilio reagavimo rezultatas - kažkoks kitas. Tad logiška daryti išvadą, jog pats Mariukas čia savo purvinas kanopas prikišdavo. Net nepasakysiu, kiek kartų jis tą darydavo, bet turbūt pakankamai dažnai, nes, pradėjus vairuoti "Regitra" automobilį egzamino metu, kažkaip automobilio visiškai nejaučiau, nors mokantis atrodė, jog lyg ir jaučiu tą automobilį.
6. Galiausiai verta paminėti ir tai, kad šitas veikėjas labai mielai griebdavo vairą, vos tik reikėdavo apvažiuoti kokį šulinuką, kokią duobelę, kad jo vargana ir brangi "Toyota Yaris" nesubyrėtų.
7. Padangos yra "įspūdingo naujumo" - 2009 metų 18 savaitės. O aš buvau optimistiškai susipainiojęs, kad 18 - metai, o 09 - savaitės numeris, nes nu kaip gi vairavimo mokykla naudos tokias senas padangas. Pasirodo, yra atvirkščiai. Bent jau instruktorius taip sakė apie padangų datą. Ar galima rimtai žiūrėti į vairavimo mokyklą, kurį automobilyje naudoja beveik dešimties metų senumo padangas?
8. Vienintelis privalumas turbūt - ne isteriškas ar rėkiantis instruktorius. Bet nerėkimas ar isterijos nebuvimas šiaip jau yra psichinės sveikatos rodiklis, o ne kažkoks privalumas vairavimo instruktoriui. Na o dėl vairo griebimo, kirtimo ant stabdžių kai kuriose lygiose vietose atrodytų, kad šis asmuo yra paranojikas.

Šiaip jau, jeigu jau matai, kad grybauja mokinys kelyje, nežiūri į kelią visai, tai instruktorius turėtų pasiūlyti sustoti, ir aiškinti kiekvieną kritinę ir nekritinę klaidą, o tik jau po to siūlyti važiuoti toliau, stebėti normaliai, ar tų klaidų nebedaro, ar ne. Ir va kai jau nebedaro jokių klaidų kelis kartus iš eilės bet kokioje situacijoje, tada ir pasakyti, kad va dabar jau gali tikrai varyti laikyti "Regitra" egzamino, o ne tylėti kaip vandens prisisiurbęs degradas, kuriam sunku pasakyti kaip kas yra iš tikrųjų ir užsiimti vairavimo mokymu.

Iš esmės tokia Mariaus "pagalba" nulėmė labai bjaurų dalyką. Lėmė tai, kad veltui iššvaisčiau 38 valandas su šitu klounu, tikėtina, susiformavo pavojingo vairavimo "įgūdžiai", kuriuos turės išmušinėti koks nors kitas instruktorius. Tikiuosi, pavyks rasti gerą instruktorių, kuris į savo darbą žiūri atsakingai, o ne kaip į bet ką, ką galima prasukti, išdurti, apgauti ir kuo daugiau pasipinigauti. Jeigu nereikės visko mokytis iš naujo, tai galbūt dar nebus tokios tragedijos, bet kad reikės didždiąją dalį kartoti visko, tai čia jau faktas. Juo labiau, po tokio mokymo ir egzamino man kelias valandas buvo psichologiškai sunku ir turbūt reikės padirbėti su savimi, jog į "Regitra" važiuočiau antrą kartą be baimės ir drąsiai. Tad kol kas esu labai nusivylęs vairavimo mokymu Kaune. Manau, Mariaus tikslas buvo būtent toks - mokyti kaip įmanoma idiotiškiau ir kuo ilgiau, taip ir nesistengiant per pakankamą laiko tarpą išmokyti gerai vairuoti. O po "Regitra" egzamino tikėtis, kad pas jį grįšiu mokytis papildomai. Ne, Mariuk, pas tave tikrai negrįšiu, o tavo žlugdantis mokymas manęs nepalaužė ir niekada nepalauš. Pasaulyje neegzistuoja nei žmogus, nei jėga, kuri sustabdys mano troškimą išmokti puikiai, saugiai ir tobulai vairuoti. Žinau, kad aš tai pasieksiu, tik reikia tinkamo mokymo. O visiems kitiems pasakysiu tiek - jeigu norite sutaupyti nervų ir pinigų, neikite pas Marių. Tikrai neikite. Jis niekada netaps geru instruktoriumi.

Dėl tokių jo pasakinėjimų, makalavimosi pedalais išėjo taip, jog per 38 valandas (30 privalomų ir 8 papildomas ėmiau) pas jį aš neišmokau vairuoti visiškai. Ir esu labai dėkingas "Regitra" instruktoriui, kad manęs per egzaminą nepraleido, pasakė visas klaidas, nurodė įgūdžių trūkumo problemą, tik galėjo dar paminėti, jog vairavimo instruktorius buvo šūdo krūva, nes visiškai nejaučiau "Regitros" automobilio, kurį turėjau vairuoti, o ir po mažiausiai 30 akademinių valandų mokymo niekas taip nesusimauna, jeigu vyksta kokybiškas mokymas.

Taigi, per šitą vairavimo mokyklą ir apgailėtiną instruktorių Marių Rudaitį teko į balą išmesti 418 EUR. Labai norėčiau, kad iš šito Š žmogaus kas nors atimtų vairavimo instruktoriaus licenciją ir daugiau niekada gyvenime neleistų tokiam mokyti vairuotojų. Jeigu kažkas pas jį mokytųsi ir netyčia išlaikytų "Regitra", taptų dar vienu potencialiai pavojingu vairuotoju.

O pačiai mokyklai tiesiog toks komentaras. Ar tikrai verta gadintis savo vardą vien dėl to, kad įdarbintumėte kokį nors vadovo giminaitį, nes jis yra nevykėlis, nesugebantis kitur rasti darbo? Ar tikrai verta leisti tokiems padarams, kurie net neverti žmogaus vardo dėl visiškos apatijos kitų eismo dalyvių atžvilgiu, leisti mokyti vairuotojus? Tokie "mokytojai" jau, manau, yra potencialūs žudikai, nes per juos tinkamai neišmokyti vairuotojai, bet netyčia pravažiavę "Regitra", netampa gerai vairuotojais, o po "Regitra" kažką ir nutrenkt gali. Ir kas bus kaltas? Aišku, kad tas, kuris pravažiavo "Regitra", o ne "mokytojas", kuris nesuformavo teisingų saugaus vairavimo įgūdžių, nors faktiškai toks "mokytojas" ir būtų kaltas pirmiausia.

Ir dar vienas dalykas pagal Marių Rudaitį. Pasak jo, pirmą kartą išlaikyti egzaminą "Regitra" - tai sėkmės reikalas. Tai, manau, vienu sakiniu apibendrina visą mano parašytą tekstą. Jeigu tau, instruktoriau, išlaikyti "Regitra" yra sėkmės reikalas, tai tu - šūdo krūva, o ne instruktorius, ir gal nesiimk vairuotojų mokymo geriau. Nors ir neišlaikiau egzamino, netgi man jį nutraukė, bet man pakako tų 12 minučių suprasti, jog būtent įgūdžių stoka ir lėmė tai, kad egzaminas buvo neišlaikytas. Jeigu būčiau mokytas atsakingo instruktoriaus tas 38 valandas, nė kiek neabejoju, kad egzaminas būtų sėkmingai išlaikytas bet kokiomis eismo sąlygomis. Savo imlumą ir gabumą dalykams jau seniai atpažįstu, bet šį kartą teko susidurti su tuo, ką reiškia iš tikrųjų niekam tikęs "mokytojas".

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/18

Sveiki, mokiausi kitoje mokykloje, tačiau turėjau nusipirkusi papildomų pravažiavimų pas instruktorių Zenoną ir esu labai patenkinta, kad paklausiau draugės rekomendacijų. Tikrai labai puikus instruktorius, jei kas neaišku - paaiškina, parodo. Turi tiesiog nuostabų humoro jausmą, kuris labai puikiai nuimdavo stresą prie vairo. Šitas instruktorius mane išmokė atsipalaiduoti vairuojant ir pasitikėti savimi, ko man labai reikjo, tuomet visi vairavimo įgūdžiai lavinosi daug greičiau. Taip pat išmokau švelniau perjungti pavaras ir apvažiuoti duobes, jausti mašinos gabaritus. Tai instruktorius, kuris leidžia tau suklysti ir dėl to nepyksta, leidžia pasimokyti iš savo klaidų, o tai, bent jau man, labai pagreitino mokymosi procesą. Ačiū jam labai! Išlaikiau iš pirmo karto. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/04

Kuo geriausi atsiliepimai! Vairuoti mokiausi pas mokyklos vadovą Valdą Rudaitį - į važiavimus eidavau kaip į šventę. Be streso,su pajuokavimais, išaiškina puikiai plius duoda filmuotos medžiagos CD su sudėtingom vairavimo trasų atkarpom,kurias galima pasistudijuot namie ir mažiau grybauti gatvėje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/02

Niekam nelinkėčiau susidurti su instruktoriumi Zenonu. Turėjau papildomą pamoką pas jį (prieš tai vairuot mokiausi su kitu tikrai puikiu instruktoriumi). Visą vairavimo laiką jaučiausi nesaugiai, nes ima ir nei iš šio nei iš to atima vairą, ima jį sukti (važiuojant tiesiu keliu), prisigalvojęs savo „naujų” kelių eismo taisyklių, o apie normalų parkavimo technikos paaiškinimą galit pamiršti- maždaug viską iš nuojautos daryk... Siaubas. Be reikalo sumokėti pinigai. Rašau ne iš įsižeidimo ar dar kažko- egzaminą vis tiek išlaikiau iš pirmo karto, tiesiog paieškokit labiau kompetetingų instruktorių. Sėkmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/14

kuo puikiausia mokykla, mokiausi net su keliais instruktoriais, Valdu ir Zenu, abu fainuoliai. Ir administratores viska puikiai paaiskina. Patiko

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/20

Super mokykla. Dirba labai malonus zmones. Kvalifikuoti instruktoriai. Geri bilietai. Islaikiau regitroj viska is pirmo karto. Kaip ir keli mano pazistami eje i sita mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/02

Išlaikyta iš pirmo karto. Dėkui instruktoriui Rudaičiui Artūrui. Mokiausi be streso, moralizavimų ir auklėjimų, su pajuokavimais, o kai reikia su papildomais paaiškinimais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/26

Puikiai paruošia, detaliai išaiškina, labai malonus ir draugiškas personalas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/21

Šita mokykla tikrai faina, perbėgau iš "Rigvedos" (nepakėliau spaudimo).Man paskyrė instruktorių pagyvenusį, bet labai gerą, mašiną irgi gerutė, kolektyvas fainas, labai rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/07

Pats mokyklos savininkas ir teorijos mokytojas geras, administracija puse velnio. Jokiu budu nesirinkit instruktoriaus Rimgaudo Valento (piktas senis), as ji pakeiciau. Nepatiko, kad pirma karta neislaikius teorijos egzamino, laikant dar karta reikejo moketi 10 lt. Automobiliai prasti, nei vieno regitrinio. Vis delto pavyko regitroje islaikyti is pirmo karto. Nerekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/17

Baigiau šią mokyklą prieš 4,5 metų, egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Tiktai esu labai patenkinta ir kolektyvo bendravimu su mokiniais, jų tolerancija, kulturingumu, žiniomis bei žinių perteikimu.
Labai puikus mokyklos vadovas Valdas Rudaitis - puikiai išdėsto teoriją, o jau kantrybė vairuojant neišpasakyta - kantriai viską išaiškins nors ir 100 kartų.
Visam jų kolektyvui linkiu sėkmės ruošiant ,,januosius" vairuotojus...didelis jiems ačiū už korektiškumą, nuoširdumą...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/05/14

Labai gera mokykla, drasiai sakau, nes turiu su kuo palyginti. Buvau pradejusi mokytis pigiuose kursuose- "Rigvedoje", bet apsigavau, net puoliau I nevilti...bet draugai parekomendavo "Noriu vairuoti" ir viskas pasitaise, mat esu nelengva mokine, man reikejo daugiau laiko, daugiau kantrybes. o cia leido pakartotinai lankyti paskaitas, papildomai moketi nereikejo ir paskaitos tikrai geresnes. Labai nuostabus teorijos mokytojas V. Rudaitis... Vazineju su Zenonu, tikrai kantrus ir geras instruktorius...
Siai mokyklai linkiu geriausios kloties :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/25

Man tai patiko mokytis pas instuktorių Zenoną , ir labai patiko teorijos mokytojas, gerai aiškina, bet mokytis reikia ir pačiai :-) Apskritai faina mokykla, labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/08/09

Na man taip pat teko čia mokytis, tikrai rekomenduoju. Teorija tai kaip teorija pačiam reik sėdet ir mokytis, bet vairavimo instruktorius labai patiko (p.Zenonas). Puikiai viską išaiškino, nors kartais reiktų pasakyti ir nebuvau pati stropiausia mokinė, padėjo puikius pagrindus parkuojantis aikštelėje, trumpai tariant - auksinės kantrybės žmogus. Tiek teoriją, tiek ir važiavimą pavyko išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/21

Puiki mokykla.Aciu instruktoriui Kestuciui uz puiku paruosima.Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/10/14

rekomenduoju dėl teorijos, man dėstė pats Valdas, nežinau, kaip dabar. super administratorės, visad viską paaiškina. bet jau nuo instruktoriaus Zenono tai patariu bėgt, nieko gero, jis ne mokinius turi, o klientus darosi, kurie neišlaiko egzo ir vėl jam moka. po jo pamokų perbėgau pas instruktorių iš kitos mokyklos ir pašiurpau, kiek daug ko nemokėjau. iš kitų mokinių atsiliepimų tai geri instruktoriai šioj mokykloj būtų jau minėtas Kęstutis ir pat savininkas Valdas. eilės pas juos didelės, bet verčiau jau luktelt, nei pinigėlius balon mesti. p.s. ispūdžiai senoki-mokiaus prieš 1,5m., gal kas jau bus pasikeitę, sėkmės besimokantiem:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/14

Na man teko taip pat važinėt su Kęstučiu Varanausku. Tokio linksmumo žmogų retai kada sutiksi.. Į pravažiavimą eidavau be jokio streso, nė karto nerėkė, kas neaišku bando paaiškint. Teorijos dėstytojas taip pat puikus, labai kultūringas žmogus, aiškiai su juokeliais išaiškina viską :) Tikrai rekomenduoju tiems, kurie nori mokytis vairuoti be jokio streso, na o teoriją aišku ir patiems reikia pasimokyt :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/07

Gan nebloga mokykla, teorijos dėstytojas labai fainas, bet ,kad gerai išmokt teoriją reikia tikrai nemažai paspręst bilietus :) o dėl vairavimo instruktorių - labai geras yra Valentas, jokių priekaištų :) Dėl Zenono teisybė bereikalo prasvaisčiau pamokų ;/

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/05/06

Ši mokykla yra puiki, kaip jau ir minėjo kiti administracija laaaabai maloni, lanksti. Nuostabus instruktorius Kęstutis Varanauskas, tik jo dėka greitai ir tvarkingai išmokau vairuoti, šiltas ir geras žmogus. Dėja vienu instruktoriumi teko nusivilti tai p. Zenonas, turėjau viena važiavimą ir to pakako. O šiaip labai rekomenduoju šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/03

Labai esu dėkinga Kauno vairavimo mokyklos NORIU VAIRUOTI instruktoriui Kęstučiui Varanauskui, nuostabus instruktorius, mokantis aiškinti ir išaiškinti, visiems rekomenduoju šią mokyklą ir vairavimo instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/02

Aš irgi galiu pasakyti tik šiltus žodžius apie šitą mokyklą. Viskas liuks, instruktoriai tiek teorijos, tiek vairavimo superiniai. :) Administracija taip pat labai maloni padeda, atsako. Pritarsiu prieš tai vienam rašiusiam: vienintelė problema, kad laikant teorijos egzaminą reikia tris kartus iš eilės surinkti 90 procentų :) Man kilo šiekt tiek keblumu, bet kai įdėjau šiek teik daugiau pastangų viskas gavosi. Ir tada Regitroj 90 procentų ir surinkau :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/26

aš taip pat esu patenkinta šia vairavimo mokykla. administracija labai maloniai kiekvieną kartą tave sutinka ir išlydi. dėstytojai aiškiai, konkračiai dėsto teoriją, pateikia pavyzdžių praktikoje. išties moka bendrauti su jaunimu. vaitravau pas dvejus instruktorius ir abu jie savo srities žinovai. kantrybė geležinė ;D didelis pliusas yra tai, jog eksta atveju, kai prieš regitrą rekia dar kartelį pravažiuoti noriai stengiasi padėti ypač lankščiai derindami laiką. tikrai siūlau šią mokyklą, nenusivilsit. ;]
Tik geri žodžiai... !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/25

Laikiausi B kategorijos teises:
- teorijos instruktorius 10 balų, puikus žmogus ir mokytojas, išaiškins, paklaus ar kas neaišku jei sutiks kompiuterių klasėse sprendžiant testus, niekada nepraleis progos papildomai išaiškinti, kad būtų aiškiau. 10/10

- vairavimo instruktorius (yra ir moteris, bet man teko tik vyriškis): aikštelėje idealiai pasako tiksliai net kuoliuko tikslumu kur pro ka žiūrėti, kokią liniją sekti, kad teisingai įsiparkuotum. Viskas gerai, bet gatvėje kyla daug neaiškumu 8/10

Didžiausias minusas, jog norint išlaikyti mokyklinį teorijos, jums reiks vieną testą išspręsti 3 kartus iš eilės surenkant ne mažiau nei 3 klaidas ir tada reikės dar kitą testą išspręsti tokiu pačiu principu.

P.S. pliusas yra tai, jog yra lankti mokėjimo sistema, su kuria nebūtina iškart vos užsiregistravus paduoti pinigus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

Labai dėkinga šiai mokyklai, ir ypač vairavimo instruktoriui:)
Kas norit vairuoti, ateikite čia, tikrai nepasigailėsit:) 10 balų :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/21

Mokykla tikrai nebloga, man patiko lanksti teorijos paskaitų sistema (nors praleidau jų labai daug, viska galėjau išmokti savarankiškai) Su instruktoriumi irgi neblogai pavažinėjom. Tačiau, kad gautum teises vairavimo mokyklos neužtenka. Teorijai reikia mokytis savarankškai ir svarbiausia spręsti daug testų. O praktikai reikia daug važinėti, tų dešimties kartų užtektų tik itin gabiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/20

Labai malonus ir rūpestingas personalas, instruktoriai bei informatyvios video pamokėlės, kurios padeda daug aiškiau suvokti aiškinamą situaciją.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: „Noriu vairuoti

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos