Pajūrio vairavimo mokykla

582 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, D, Klaipėda

 • Mokomieji: Kia Ceed, Ford Focus,Toyota Auris,Renault Premium
 • Taikos pr. 71 - 78, Klaipėda
 • 865240921, 867385291
 • info@pajuriovm.lt
Atnaujinta: prieš 35 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
NAUJOS GRUPĖS RENKAMOS :

2024 m. GEGUŽĖS 27 d. - 17.30 val. - TAIKOS pr. 71-78 ir

 H. MANTO g. 90 - 1, (PC "STUDLENDAS", 2 a.), Klaipėda

A kategorijos kursų kaina - 300,- €
Motociklo nuoma egzaminui VĮ "Regitra"- 60,- €
B kat. su mechanine pavarų dėže kursų kaina - 480,- €
B kat. su mechanine pavarų dėže kursų kaina (eksternu) – 430,- €
B kat. su automatine pavarų dėže kursų kaina – 480,- €
B kat. su automatine pavarų dėže kursų kaina - 430,- €
B kategorijos „greiti“ kursai – 580,- € (10 d.d.,eksternu)
C kategorijos - 530,- € (nuomojame sunkvežimius "RENAULT" egzaminams VĮ "REGITRA")
CE kategorijos – 580,- €
C+CE kategorijos – 950,- €
C+CE+K95 - 1150,- €
D kategorijos – 550,- €
95 kodas: 1 sav. – 70,- € 1 mėn. – 250,- €
PAPILDOMI KURSAI PAŽEIDUSIEMS KET – 90,- €.(kursai vyksta trečiadieniais
8.00 val. ir šeštadieniais 8.00 val. - Taikos pr. 71-78

Visus, norinčius patobulinti savo vairavimo įgūdžius, kviečiame į papildomas vairavimo pamokas:
"B" kat. vienos pamokos (1,5 val.) kaina – 45,- €
"C" kat. vienos pamokos (2 val.) kaina - 90,- €

Pajūrio vairavimo mokykloje dėsto patyrę savo srities specialistai, kurie suteiks Jums visas reikiamas teorines ir praktines žinias, padės nepasiklysti tarp daugybės ženklų ir nestandartinių situacijų. Mūsų praktinio vairavimo instruktoriai yra kompetentingi, ramūs ir nuoseklūs specialistai, kurie išmokys Jus taisyklingo, ekonomiško vairavimo, padės suformuoti saugaus elgesio įgūdžius kelyje.
Su kiekvienu mokiniu sudarome individualias sutartis.
SUTEIKIAMA GALIMYBĖ UŽ KURSUS MOKĖTI DALIMIS IR PASIRINKTI PATOGIAUSIĄ MOKĖJIMO BŪDĄ. .
KOMPIUTERIŲ KLASĖJE DIRBSITE SU NAUJAUSIOMIS KET TESTŲ VERSIJOMOMIS. MOKYMOSI LAIKAS PRIE KOMPIUTERIŲ – NERIBOJAMAS.
PRAKTINIO VAIRAVIMO PAMOKOS LAIKĄ VISADA PRIDERINSIME PRIE JŪSŲ GRAFIKO.
Mokykloje rengiami Pirmos pagalbos kursai.
Į KURSUS GALITE UŽSIREGISTRUOTI TEL, 867385291, https://www.facebook.com., bei info@pajuriovm.lt
B kategorijos vairavimo kursus sudaro 40 teorijos akademinių valandų ir 30 akademinių praktinio vairavimo valandų. Mokome ir su mechanine, ir su automatine pavarų dėže.
UAB Pajūrio vairavimo mokyklos tikslas – į Lietuvos kelius išleisti atsakingus ir visiškai paruoštus vairuotojus, kurie jausis ne tik užtikrinti vairuodami keliuose, bet ir bus kultūringi vieni kitiems.
Mokykliniai automobiliai ir kaip VĮ „Regitra“.

Kalbos: Lietuvių k.,rusų k.,anglų k.
Darbo laikas:
Pirmadienį: 10.00-18.00 val.
Antradienį: 10.00-18.00 val.
Trečiadienį: 10.00-18.00 val.
Ketvirtadienį: 10.00-18.00 val.
Penktadienį: 10.00-18.00 val.
Šeštadienį: 10.00-14.00 val. (Taikos pr.71-78)

SEKMADIENIAIS IR ŠVENČIŲ DIENOMIS - NEDIRBAME

PC "Studlende" dirbame d.d. nuo 12.00 val. iki 18.00 val. (H. Manto g. 90 - 1)
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/15

Nuostabi vairavimo mokykla! Administratorė Rolanda labai rūpestingai padėjo susitvarkyti su KET testais, atsakydama ir paaiškindamą tai kas neaišku. Mokytojas Saulius labai linksmai ir įdomiai vedė video paskaitas, kurios buvo labai pravarčios ir informatyvios. Ir aišku galutiniame etape - vairavime, man labai padėjo nuostabus vairavimo instruktorius - Edgaras. Išmokė labai dėmėsingai ir pastabiai vairuoti, įvertindamas ir paaiškindamas tai kas neaišku. Kiekvienas neaiškus posūkis ar manevras buvo gryninamas kol netaps viskas aišku. Tiek teorijos egzaminas tiek praktikos regitroje išlaikytas iš pirmo karto, kas tik patvirtina, kad šią mokykla rinktis verta! Ačiū jums!)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/15

Nuostabi vairavimo mokykla! Puiki administratorė - Rolanda, kuri padėjo susigaudyti KET testuose ir rūpestingai padėjo ruoštis teorijos egzaminui. Taip pat nuostabios, informatyvios ir linksmos mokytojo Saulius video paskaitos labai padėjo suvokti ir pažinti visas eismo taisykles ir situacijas kelyje. Ir kas be ko labai labai padėjo vairavimo instruktorius - Edgaras, kuris išmokė visų vairavimo detalių, paaiškindamas tiek kartų kiek reikia su kantrybę, atidumas ir palaikymas buvo aukštam lygyje! Tiek teorija tiek praktika išlaikiau iš pirmo karto, dėl to esu labai dėkinga šiai vairavimo mokyklai. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/09

Prieš laikantis teises, jau žinojau kokio instruktoriaus norėsiu. Tai buvo Edgaras Rūtelis. Iš seniau žinojau, kad šis žmogus yra tikras savo srities specialistas! Labai nuoširdus, kantrus, malonus instruktorius. Nors ir baimes turėjau daug, bet būtent jis padėjo su tuo susitvarkyti, viską aiškiai išaiškino, jeigu reikėdavo darydavom pratima, kad ir 5 kartus, tol kol suprasiu. Labai džiaugiuosi savo pasirinkta mokykla, ir žinoma istruktorium Edgaru!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/20

Visą gyvenimą stresavau, jog ilgai neperlipsiu savo baimės vairuoti, tačiau viskas pasikeitė, kai pagal draugų rekomendaciją užsiregistravau pas instruktorių Karolį Rimkų. Jo projektuojamą pasitikėjimą manimi vos per kelias pirmas pamokas pajaučiau, kas privedė prie mažiau dėmesio skirto stresui ir baimei. Automatiškai greit pradėjau skirti visą dėmesį tobulėjimui kelyje. Taipogi dėkoju instruktoriui Mindaugui už motyvaciją, nuraminimą ir ištaisytas likusias klaideles per paskutines 3 pamokas. Jų dėka per mokyklinį ir regitros egzaminą atėjau visiškai ramus ir pasitikintis savimi. Abu egzus išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/19

Puiki vairavimo mokykla, malonūs darbuotojai. Didžiausias ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui už vairavimo pamokas, kantriai išaiškintas klaidas, jo dėka praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/16

Kad ir koks norimas, bet labai nelngvas kelias yra iki teisės vairuoti. Labai džiaugiuosi, kad jau turiu šią galimybę ir galėjau jaustis rami su nuostabaus instruktoriaus pagalba: Rimu Augaičiu. Svarbiausia, kad bendravime ir įvairiose situacijose jis išlieka su didele vidine kultūra ir pagarba į žmogų. Kam nors iš mokinių padarius klaidą, visada ją užfiksuos ir patikrins kitus būsimus vairuotojus, kad nieko nepraleistų tam tikrose situacijose. Man buvo labai saugu ir patikima. Esu labai dėkinga už šaltą protą, discipliną ir palaikymą net iki egzamino durų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/13

Labai gera vairavimo mokykla ir didelis ačiū instruktoriui Edgarui. Tik jo dėka praktiką išlaikiau iš pirmojo karto. Kiekvieno pravažiavimo metu man buvo atsakyti visi kylantys klausimai bei labai gerai išaiškintos visos klaidos. Pravažiavimų metu jaučiausi lyg važiuodamas ne kaip su mokytoju, o kaip su draugu !!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/12

Ši vairavimo mokykla buvo puikus pasirinkimas. Rimantas Augaitis - profesionalus instruktorius. Jo kantrūs ir motyvuojantys žodžiai padėjo man įveikti bet kokius sunkumus kelyje. Tai tikrai yra mokykla, kurioje aš rekomenduočiau pradėti savo vairavimo kelionę!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/29

Nuostabi mokykla, malonūs darbuotojai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/13

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šitą mokyklą, personalas labai draugiškas. Ypatingai dėkinga savo instruktoriui Arvydui Sabūnui, kurio dėka išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/02

Didelis ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai, kuri sukūrė labai gerą įspūdį nuo pirmo apsilankymo. Labiausiai noriu padėkoti pačiam pačiam nerealiausiam instruktoriui Arvydui Sabūnui! Į pirmą pravažiavimą atėjau nė karto nevairavusi, tačiau egzaminui paruošė puikiai, pravažiavimų metu nesukėlė jokios įtampos. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šį instruktorių. AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/27

Be galo esu laiminga, kad pasirinkau šia vairavimo mokyklą ir patį nuostabiausią instruktorių Edgarą Rūtelį! Jo palaikymas nerealus, visada buvau skatinama nenuleisti rankų ir nepasiduoti. Didžiausias ačiū jam

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/26

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Mokyklą rekomendaco draugai, instruktorių pasirinkau taip pat draugų patarta. Labai esu laiminga pasirinkusi Edgarą Rūtelį, savo srities specialistas. Visada į klausimus atsako informatyviai, jeigu reikia pateikia ir pavyzdžių. Bendravimas šiltas, niekada nebuvo pakėles balso tono ar įžeides. Rekomenduoju visiems šį instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/25

Šauni vairavimo mokykla! Labai malonus instruktorius Arvydas Franskevičius, didelis ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/24

Puiki vairavimo mokykla! Dėkinga instruktoriui Edgarui Rūteliui už padrąsinimą, kantrybę, nuotaikingas pamokas, palaikymą. Didžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/17

Labai gerai paruosia regitrai Edgaras! Išlaikyta iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/16

Labai gerai paruosia regitros vaziavimui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/23

Nuostabi administratorė, sukūrė gerą atmosferą. Esu labai dėkinga instruktoriams Arvydui Sabūnui ir Arvydui Franskevičiui už streso nekeliančias ir informatyvias pamokas. Niekada nepaliko nežinioje ir iki galo išaiškino man kylančius klausimus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/22

Puiki mokykla! Draugiška administratorė, i aktualius klausimus visada atsako. Geri instruktoriai, važiavau su Arvydu S. ir Edgaru R. Edgaras nepalyginamai geriau. Nebuvo blogai su Arvydu, bet Edgaras išaiškina geriau, aiškiau, jeigu reikia pakartoja keleta kartu, nupiešia ant popieriaus ir pan., aiškina kol pasidaro viskas aišku iki galo. Labai Ačiū šiai mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/18

Puiki mokykla, faina administratore. Rekomenduoju instruktoriu Edgara Rūteli. Viska išaiškina gerai ir išsamiai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/15

Puiki vairavimo mokykla. Draugiška ir paslaugi administratorė. Teorijos dėstytojas labai gerai viska paaiškina. Instruktorius Edgaras tiesiog tobulas. Išmokė viską nuo A iki Z. Pamokose jaučiausi rami, atsipalaidavusi. Dažnai pajuokaudavome. Rekomenduoju visiem, kas klausia kur mokytis!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/11/29

Draugiška erdvė, dėstytojai gerai išaiškina taisykles, o instruktoriai gerai išmokina vairuoti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/11/23

Puiki vairavimo mokykla, ačiū instruktoriui Arvydui Sabūnui ir dėstytojui Sauliui, abu ne tik profesionalai, bet ir malonūs, šilti žmonės :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/11/09

Laikiaus C,CE kategorijas pres 5metus. Dabar D mokytojas aiskiai viska isaiskina super! Mokykla taipat super viska paaiskina ir padeda.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/11/08

esu dėkinga šiai vairavimo mokyklai, visada maloniai administratorei Rolandai ir ypatingai instruktoriui Arvydui Franskevičiui. Instruktavimo metu Arvydas visada ramiai paaiškindavo daromas klaidas, o su juo vairuodama niekada nestresuodavau. Praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/11/07

Rekomenduoju visiem kas nori ismokt vairuoti rinktis Pajurio VM ir instruktoriu Edgarą Rūtelį. Paruošia max kiek imanoma. Islaikyta is pirmo karto! Eileje reikes palaukti, bet verta. Vaziavimai vyksta kasdien. Jei reiketu dar karta rinktis net nedvejodamas eiciau pas Edgara!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/26

Viskas greitai ir tvarkingai, Instruktorius Edgaras tikrai gerai paruosia regitrai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/19

Džiaugiuosi pasirinkes Pajurio vairavimo mokykla ir instruktorių Edgarą. Esu ne iš Klaipėdos, jos nepažinojau visiškai, tačiau Edgaras supažindino su Regitros maršrutais, išmokė taisiklingai vairuoti. Esant norui parodė ir kitą Klaipėdos pusę nei yra regitra. Ačiū Edgarui Rūteliui, kad padėjonpasiekti svajonę iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/19

Dėkoju Pajūrio vairavimo mokyklos administracijai už malonų bendravimą. Didžiausias ačiū Edgarui Rūteliui už suteiktas žinias ir gerą atmosferą pamokų metu. Viską išlaikiau iš 1 karto. Pati pačiausia mokykla! REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/05

Labai didelis ačiū Arvydui Sabūnui ir Arvydui Franskevičiui už suteiktas žinias ir labai geras pamokas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/29

Labai dėkoju instruktoriui Arvydui Sabūnui, už suteintas žinias kelyje ir už supratingumą, bei paaiškinimą nekeliant balso. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/28

Mokiaus A1 kategorijos regitros egzaminui. Paruošė gerai, ačiū instruktoriui Ardui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/27

Arvydas Sabūnas Puikus instruktorius. Greitai ir kokybiškai išmokė vairuoti. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/23

Džiaugiuosi kad šiandien pavyko išlaikyti egzaminą! Didžiausias ačiū edgarui kuris nepasidavė ir kalė visa informacija per prievartą, padirbėjau su tėvais ir rezultatas, kad teisės jau mano rankose, rekomenduoju edgarą, elitinis instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/30

Tikrai puiki vairavimo mokykla, nepriekaištingai paruošė egzaminams ir tolesniam vairavimui. Tiek administratorė, tiek teorijos dėstytojas labai draugiški, o vairavimo instruktorius Edgaras Rūtelis tiesiog nuostabus - kantrus, šmaikštus, efektyviai sprendžiantis problemas. Buvo smagu mokytis. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/07/04

Noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklos administratorei ir instruktoriui Arvydui Franskevičiui už įgytas žinias ir puikias pamokas padedant pasiruošti Regitros vairavimo egzaminui. Tikrai rekomenduoju rinktis šį instruktorių bei šią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/06/19

Labai noriu padėkoti instruktoriui Arvydui Sabunui. Perlaikiau teises ir su Arvydu papildomai važinėjomes. Paskutinis pravažiavimas buvo vien kritinės klaidos bet instruktorius labai kantrus,nevairavau virš 2metu. Tūrėjau 4 pamokas ir valio teorija ir pravažiavimas iš pirmo karto . Padariau egzamine 1nekritine klaida. Labai aiškiai Arvydas išaiškino naujas taisykles(nors bandžiau pastoviai ginčitys) bet regitroje pravažiavau tobulai apart 1 klaidos. Didelis ačiū už kantrybe Arvydui ir už visa išaiškinima ir didžiausi pliusau pajurio vairavimo mokyklai. Aš savim netikėjau kad po tiek laiko išlaikysiu viska iš pirmo karto o komanda tykėjo manimi. Dar karta didelis ačiū pajūrio vairavimo mokyklai ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/06/15

Rekomenduoju! Labai maloni administratore ir geriausi instruktoriai. Ačiū Edgarui Rūteliui ir Arvydui Sabūnui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/06/09

Puiki mokykla. Esu labai dėkinga instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę. Tikrai atsakingai žiūri ir stengiasi kuo daugiau išmokinti. Visiems rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/05/23

Rinkausi šią mokyklą iš draugų rekomendacijų. Likau nenusivylusi, pradėjau nuo 0 ir išlaikiau regitros egzaminą iš pirmo karto, o tai, daug ką pasako. Vairavimo instruktoriai Karolis ir Edgaras puikiai išmano savo darbą, ramiai ir kantriai viską išaiškina. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/05/14

Puiki mokykla, lankstus grafikas ir patogios lokacijos - prie studlendo ir prie granduso. Didelis ačiū instruktoriui Edgaras Rūteliui už didelę kantrybę, ne vien gerus patarimus, bet ir gerą nuotaiką už vairo :) Taip pat noriu padėkoti administratorei Rolandai už nuoširdų palaikymą ir motivaciją nepasiduoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/05/11

Rekomenduoju instruktorių Edgarą Rūteli. Tikrai atsakingai žiūri ir stengiasi kuo daugiau išmokinti. Viską išaiškina labai aiškiai, ragina nebijoti klausti klausimų. Puikiai paruošė regitros egzaminui! Didelis ačiū.
Regitra iš pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/04/15

Labai dėkinga visiems mokyklos darbuotojams,ypatingai instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę,palaikymą nenuleisti rankų,rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/04/13

Lankstus motociklo pamokų derinimas, išsamūs paaiškinimai ir atsakymai į klausimus, praktiniai patarimai su mokytoju Ardu Cicirka. Naujas, patogus ir malonus mokomasis motociklas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/04/13

Tikrai gera mokykla rekomenduoju ir taip pat iš instruktorių rekomenduoju Edgarą Rūtelį. Tikrai geras ir skiria laiko mokiniams

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/04/06

Noriu rekomenduoti Pajūrio vairavimo mokyklą ir tuo pačiu padėkoti instruktoriui Edgarui Rūteliui, kuris visų pravažiavimų metu atsakingai žvelgia į savo darbą ir paruošia Regitros praktinį egzaminą išlaikyti iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/26

Rekomenduoju²! Nuostabi vairavimo mokykla su profesionaliu, šiltu ir žmogišku personalu. Ypatingas dėkui instruktoriui Edgarui Rūteliui už profesionalumą, draugiškumą ir kantrybę!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/23

Puiki mokykla, dėmesingi ir suteikia visą reikalingą pagalbą, pataria, pamokina neaiškiose situacijose, bei visuomet pasidomi kaip sekasi mokintis temas, kaip sekasi vairuoti ir paskatina judėti tik pirmyn, teigiamai motyvuoja siekti tikslo-išsilaikyti teises. Vairavimą regitroje išlaikiau iš pirmo karto, dėkingas profesonaliam instruktoriui Edgarui Rūteliui, rekomenduoju! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/18

Nuostabi vairavimo mokykla, ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui, praktika išlaikyta iš pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/02/26

Mano manymu pati geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje. Viskas paprasta ir aišku, dirba draugiškas ir kantrus kolektyvas. Asmeniškai rekomenduoju instruktorių Edgara Rūteli!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/02/21

Labai didelis ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai, ypač instruktoriui Edgarui Rūteliui, kuris kiekvieną pamoką puikiai atlikdavo savo darbą, padėdavo mokintis iš klaidų ir padėjo i6laikyti vairavimo teises iš pirmo karto. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/02/01

REKOMENDUOJU. Geri, malonus instruktoriai, bendzininiai automobiliai. +rep

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/31

Labai gera mokykla. Didelis ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę ir šaltus nervus tikrai geras mokytojas. Taip pat didelis dėkui vairavimo instruktoriui Arvydui Franskevičius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/25

Labai džiaugiuosi pasirinkusi Pajūrio vairavimo mokyklą! Visi darbuotojai malonūs, paslaugūs, jei tik reikia pagalbos, visada padės ir atsakys į iškilusius klausimus. Taip pat didelį AČIŪ noriu tarti instruktoriui Edgarui Rūteliui, kuris šimtu procentu išmano savo darbo sritį. Visuomet paaiškina nuo iki kas neaišku, kai reikia, duoda pastabų, iš kurių galima pasimokyti bei skatina niekada nenuleisti rankų ir judėti tik į priekį. Visos pamokos nenuėjo veltui! Nuoširdžiausios rekomendacijos!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/03

Visiškai nenusivyliau pasirinkdama Pajūrio vairavimo mokyklą. Instruktorius Edgaras Rūtelis puikiai išmokina vairuoti, visad pabrėžia daromas klaidas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/02

Ačiū Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui!!! Vilijai, už palaikymą, naudingus patarimus, už Jūsų pagalbą, už Jūsų šiltą ir malonų priėmimą! Esu labai dėkingas savo instruktoriams Karoliui ir Arvydui už jų profesionalias pamokas, už visada gerą nuotaiką!!! AČIŪ!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/16

Didelis ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę, įdėtas pastangas, pagalba, už įžvalgias pastabas ir nora padėti bei naujai įgytus vairavimo įgūdžius, geriausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/09

Didelis ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę, už žinias bei naujai įgytus vairavimo įgūdžius, geriausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/11/27

Tik geri atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą ir vienareikšmiškai profesionaliausias instruktorius - Edgaras Rūtelis, rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/11/12

Puikus paruošimas! Ypatingas ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui už patarimus ir kantrybę:) Regitra išlaikyta iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/29

Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Ypač didelis dėkui instruktoriui Edgarui Rūteliui! Suteikė reikiamas žinias, klaidas išaiškino suprantamai ir išsamiai, visada padrąsindavo taip pat turėjo labai daug kantrybės.
Geriausios rekomendacijos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/20

Tik patys geriausi atsiliepimai šiai mokyklai! Labai malonios admistratorės, atsako į visus rūpimus klausimus. Rekomenduoju instruktorių Edgarą Rūtelį, viską puikiai išaiškina, pataria ir visada padrąsina. Ačiū šiai vairavimo mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/08

Geriausi iš Geriausių Edgaras ir Karolis, įsigilina į mokinio įgūdžius, juos lavina geriausiam rezultatui. Kompetetingi, profesionalūs ir atsakingi paruošti teisingus įgūdžius turintį vairuotoją į gatves. Rekomenduoju!.

Grantas B

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/06

DEKOJU PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLAI, KAD ISMOKINO IR PARUOSE REGITROS EGZAMINUI. MALONUS INSTRUKTORIAI, GEROS MASINOS.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/30

Edgaras - nuostabus instruktorius! Jokio streso vairuojant, buvo suteikiama visa reikiama informacija. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/29

Puiki mokykla ir puikūs mokytojai, mokyklinis ir regitra iš 1 karto! Labai labai didelis ačiū Edgarui Rūteliui, pamokos labai išsamios, klaidos išaiškintos, labai puikus paruošimas regitros praktiniam egzaminui. Taip pat ačiū Arvydui Sabūnui už kantrybę! Dėka jų galėsiu ramiai ir drąsiai sėsti už vairo!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/29

Labai norėčiau padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai ir instruktoriui Arvydui Sabūnui už kantrybę ir dėmesingumą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/27

Didelis ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę ir paspaudimą kur reikia. Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/20

Didelis ačiū instruktoriui Kaziui Girskiui! Puikiai ir kantriai viską išaiškino, suteikė visas reikalingas žinias. Tikrai rekomenduoju! Regitra išlaikyta iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/12

Didelis ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui! Puikus savo srities specialistas :) Išsamiai paaiškindavo klaidas, visada suteikdavo motyvacijos nenuleisti rankų! Rekomenduoju! Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/02

Didelis ačiū instruktoriui Edgarui už jo darbą ir pastangas, už naujas suteiktas žinias ir profesionalumą. Viskas buvo labai gerai, konkrečiai ir prieinamai paaiškinta ir parodyta. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, nes tikrai paruošimas buvo ant 100 balų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/02

Sveiki. Norėčiau padekoti jūsų vairavimo mokyklai už visas suteiktas žinias. Rolandai už didžiulę pagalbą pasiruošime teorijos egzaminui ir instruktoriui Edgarui už praktikinius igūdžius, kantrybę ir profesionalumą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/31

Labai super mokykla,išlaikytas egzaminas iš pirmo karto su Karoliu Rimkumi labai šį instruktoriu rekomenduoju, išmoke mane daug ko, ramus ir kantrus ir labai draugiškas, super instruktoriai, ačiū ypač labai ARDAS CICIRKA,ARVYDAS FRANSKEVIČIUS taipogi papildė mano žinių knyga

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/31

Nuostabus mokytojas Edgaras Rūtelis patikimai paruošia egzaminui! Labai rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/24

Didžiausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos Pajūrio vairavimo mokyklai. Profesionalumas nuo administracijos iki instruktorių darbo, ko pasekoje regitros praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Didelis ačiū instruktoriui Karoliui Rimkui už kantrybę, pagarbą ir žinias, kurias taikysiu kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/09

Geriausia mokykla ir geriausias instruktorius Edgaras Rūtelis! Labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/05

Ačiū pajūrio vairavimo mokyklai,o ypatingai E.Ruteliui už puiku parengima egzaminui,už kantrybe ir tikejima manimi,kai pati savimi netikejau.Pasirodo imanoma per viena diena issilaikyti mokyklini ir regitros praktini egzamina. Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/29

Puiki mokykla, teorijos pasiruošimas mokykloje puikus, jei ko nesupranti nelieki “durniaus vietoj” o gauni normalu paaiškinima kodel taip yra. Mokytoja padeda pasiruošti teorijos egzaminui ir tam labai motyvuoja, nuramina ir duoda patarimu prieš keliaujant į regitra. Yra galimybės pasirinkti pačiam instruktoriu, pagal save nusprendi kaip tu geriau mokiniesi, ar tau reikia grieštesnio instruktoriaus, ar ramesnio. Instruktoriai ramūs ir tikrai išmanantys savo darba, gražiai paaiškina jeigu padaroma klaida, nesijauti surakintas prie vairo, greit atsiranda bendra kalba ir galima net ir pajuokauti pravažiavimo metu (kas man labai padėjo nebebijoti kelio ir kitų mašinu). Atėjus i pati pirma pravažiavima nuvažiavom į vieta kur nėra trafiko, paaiškino gražiai kaip viskas veikia ir tai labai padėjo man kuri už vairo nesedėjus anksčiau. Su instruktoriais yra irgi įmanoma susiderinti jog paimtu kur ir jums patogiau. Per pusantro mėnesio išsilaikiau teisės. Teorijos egzamina iš 2 karto, praktikos egzamina iš 1 karto. Užteko 14 pamokėlių +filmavimo. Yra ir galimybės važiuoti su 2 instruktoriais, tai paspartina pravažiavimu laikotarpi, taip pat yra ir galimybė susitarti kad gauti 2 pravažiavimus viename (3.val). Tikrai galiu tik pagirti šia vairavimo mokykla, kuri suteikė tiek motivacijos išsilaikyti teises ir pasitikėti savimi jog “visi važiuoja, kuom aš kitokesnė?”

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/15

Nuostabus instruktorius Edgaras Rutelis, padėjo išmokti vairuoti nuo nulio, tikras profesionalas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/11

Rezultatai kalba patys už save - regitroje praktinis egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Vairavimo instruktorius Edgaras Rūtelis yra išties puikus ir profesionalus mokytojas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/27

Šią vairavimo mokyklą rinkausi tiek pirmą kartą kai sugalvojau jog noriu išmokti vairuoti, tik anuomet pritrūko kantrybės.. Tačiau šį karta užsispyriau ir ėjau iki galo, visos didžiausios rekomendacijos bei padėka šios vairavimo mokyklos instruktoriui Kaziui Girskiui (kat. B automatas), už kantrybę, pamokas, profesionalumą, savo sukauptos patirties pasidalinimą, pastabas, padrąsinimus, norą išmokinti bei gerą nuotaiką.
Jei rinksitės mokytis vairuoti "automatą", tai tik pas šį instruktorių!!;))
Nuoširdžiai rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/21

Labai gera mokykla, geriausi atsiliepimai, instruktorius Edgaras Rūtelis labai siltas ir profesionalus mokytojas, jo dėka, pavyko praktikos egzaminą išlaikyti iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/12

Puiki mokykla, rekomenduoju! Nuoširdus ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę, supratingumą bei patarimus mokantis saugiai vairuoti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/05

Dėkoju ir rekomenduoju! Labai maloni ir smagi administratorė Vilija, malonūs ir puikūs instruktoriai Arvydas Sabūnas ir Vytautas Serapinas. Egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/12

Labai noriu padėkoti instruktoriui KAZIUI GIRSKIUI už tobulai išmoktas pamokas, už geležinė kantrybe, už ramų požiūrį ir pamokymą sudėtinguose situacijose. Tikrai visiems nuoširdžiai rekomenduoju, jei norite išmokti vairuoti be streso ir gerai išmokti vairuoti ir parkuotis tai tik Kazis! :) Ačiū Jums sėkmės ir kantrybės :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/31

Ačiū vairavimo instruktoriui Arvydui Sabūnui už puikias vairavimo pamokas, išaiškino visas daromas klaidas ir padėjo tobulėti, todėl praktini egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/26

Puiki vairavimo mokykla, nuostabus instruktorius Edgaras Rūtelis, esu jam dėkingas už puikias pamokas ir praktinio egzamino išlaikymą iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/26

Šauni mokykla, praktinis egzaminas išlaikytas iš primo karto, nusiskundimu nėra. Rekomenduoju instruktoriu Edgara.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/25

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą! Viskuo padeda kad tik gerai ir greitai išlaikyti teises! Labai dėkoju Rolandai už teorijos žinias ir Edgarui Rūteliui už labai stiprias vairavimo pamokas! Tikrai rekomenduoju visiem

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/19

Dėkingas, šiai mokyklai, ir instruktoriams, išmokino taisiklyngai vairuoti, bei išlaikyti egzamina regitroje iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/18

Noriu labai padėkoti instruktoriu Edgarui Rūteliui už puikų mokymą, kantrybę ir gerą humoro jausmą. Šis instruktorius labai gerai paruošia ateičiai ir išmoko ne tik gerai vairuoti, bet ir saugiai jaustis kelyje, didelis ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/15

Pati geriausia vairavimo mokykla! Patys geriausi instruktoriai, labai rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/15

Labai ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui ir Arvydui Sabūnui už tikėjima manimi. Visada drąsino, sakė nenuleist rankų ir būti šiek tiek drąsesnei ir siekti savo tikslo, šiandien jį ir pasiekiau. Rekomenduoju visu 100%, pamokos buvo pačios geriausios!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/08

Noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Edgarui Rūteliui !!! Esi tikrai savo srities specialistas:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/24

Puiki mokykla C CE KATEGORIJOS geras ir profesionalus instruktorius VALDAS RIMKUS ...Puiki ir draugiška komanda .Visiems rekomenduoju rinktis šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/22

Labai labai ačiū, jums už viską!
Jūsų mokykloj dirba geriausias instruktorius, ir dar kartą ačiū mano instruktoriui Edgarui Rūteliui už viską
Labai ačiū Vilijai, kuri man labai padėjo su teorija, viską paaiškino labai nuostabiai!
Ir ačiū jai, kad parveždavo namo kai užsibūdavau prie testų
Didžiausios rekomendacijos Pajūrio vairavimo mokyklai!!!❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/12

Gera mokykla ir geras instruktorius. Islaikiau egzamina ir labai smagiai buvo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/11

Didelis ačiū vairavimo instruktoriui Edgarui Rūteliui! Tai yra žmogus išmanantis savo darbą visu 100%. Labai džiaugiuosi pasirinkusi Pajūrio vairavimo mokyklą. Noriu padėkoti Edgarui kuris mokydamas mane buvo kantrus, žino kur reikia griežtumo, kur reikia padrąsina. Išmokina net ir tai, kas atrodo sunku ir neįmanoma. Labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su šiuo mokytoju.:) Rekomenduoju visiems kreiptis būtent tik į jį, jei yra noras tikrai išmokti gerai vairuoti.
Noriu padėkoti ir Vilijai, už gerai išaiškintus į man rūpimus klausimus. Visada pasitinka su šypsena ir visada pasirengus padėti kiekvienoje situacijoje!:)
Labai super kolektyvas dirba šioje mokykloje!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/05

Puiki mokykla. Puikiai išaiškina, mandagūs instruktoriai. Egzaminas sėkmingai išlaikytas. Puikus dėstytojas Arvydas Sabūnas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/01

Labai dėkoju už pamokas bei kantrybę! Viskas išlaikyta iš pirmo karto, instruktoriai tikrai labai draugiški ir noriai padeda. Ypatingai didelis ačiū Vytautui ir Arvydui! Taip pat, raudonplaukė mergaitė, kuri tvarkė visus dokumentus labai mandagi, visada pakelia šypseną bei rūpinasi, kad viskas eitųsi kuo sklandžiau. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/31

Noriu padėkoti Arvydui Sabūnui už visas vairavimo pamokas. Puiki mokykla, tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/29

Noriu padėkoti Edgarui Rūteliui už visas vairavimo pamokas , išbandymus ir didelį palaikymą , jis yra puikus instruktorius ir išmokins kiekvieną. Jo mokymai ir patarimai padėjo man nesunkiai susitvarkyti su sunkumais kelyje . 100 % rekomenduoju šį instruktorių .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/29

Sveiki, taigi šendieną laikiau praktikos egzaminą pirmą kartą. Ir kaip netikėtai, tačiau išlaikiauu. Labai noriu padėkoti savo instruktoriui Arvydui Franskevičiui, už kantrybę ir šią mano nepaprastai laimingą akimirką:)))
Visko nuo 0 išmokau šioje mokykloje, ačiū visiem už padėta svajonės išpildyma.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/21

Pagaliau ir man šiandiena pavyko, :) Kelias iki to buvo ilgas ir sunkus. Norėčiau padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai.AČIŪ❤ . Vilijai už padrąsinimą ji nuostabi moteris ;) viską paiškina, neysivaizduojiu kaip galima kiekvieno mokinuko vardą atsiminti,o Ji tai gali:)Ačiū Arvydui už pirmus mano pajudėjimus ir pradines žines, dar ir dabar pamenu tą pirmą išvažiavimą į miestą.O labiausiai tai noriu padėkoti Edgarui Rūteliui, ;)na Tau tai aš buvau tikras išūkis,jaučiu manęs niekada nepamiršines visada kaip pirmą kartąAčiū už tai,kad visada rasdavai man vietos papildomiems pravažiavimas,Tu labai daug prisidėjai prie šitos sėkmės!!!AČIŪ ir sėkmės kitiems Mokinukams,Niekada nepasiduokit net jei atrodo, kad jau nebegalit.Jei man pavyko pavyks ir jums!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/14

Išlaikiau teorija, mokyklinį ir egzaminą iš pirmo karto, labai gera mokykla, nuostabūs mokytojai, palaikanti ir jumis tikinti kompanija. Išmokina viską ir paruošia viskam. Tikrai rekomenduoju, nereali mokykla!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/04

Puiki mokykla, tikrai rekomenduoju! Labai malonus, profesionalus mokymas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/04

Didelis ačiū visai komandai! Vilijai už pagalbą, Sauliui už įdomias teorijos pamokas ir instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę. Atsakė į visus kilusius klausimus, komentavo klaidas, kantriai viską paaiškino, matėsi, jog nuoširdžiai rūpi. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/17

Geriausia vairavimo mokykla , o ypač automato instruktorius 100% rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/12

Tariu didelį ir nuoširdų ačiū visai Pajūrio Vairavimo Mokyklos komandai! Nuoširdžiai dėkoju Vilijai už nuolatinį palaikymą ir rūpinimąsi, teorijos dėstytojui Sauliui už super įdomias ir įtraukiančias pamokas, instruktoriams Sabūnui, Rūteliui ir Franskevičiui už geležinę kantrybę ir nervus mokinant mane vairuoti :D Neįsivaizduoju tobulesnės vairavimo mokyklos, labai džiaugiuosi savo pasirinkimu, teorijos ir praktikos egzaminai Regitroje išlaikyti iš pirmo karto, is viskas tik šios vairavimo mokyklos dėka. Didžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/07

Geras instruktorius, viskas profesionaliai. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/03

Nuoširdžiai noriu pasakyti didelį Ačiū Edgarui Rūteliui už tikėjimą manimi, kantrybę, paskatinimą, geriausias ir įdomias pamokas!!
Rekomenduoju Jis tikrai yra profesionalas ir išmokys teisingai vairuoti, o svarbiausia saugiai!
Tai buvo geriausia jo dovana, per savo gimtadienį išlaikiau pravažiavimą iš pirmo karto!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/01

Regitra iš pirmo!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/01

Labai ačiū instruktoriui Edgarui, už tikėjima manimi. Visada drąsino, sakė nenuleist rankų is siekti savo tikslo, šiandien jį ir pasiekiau. Rekomenduoju visu 100%, pamokos buvo pačios geriausios!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/30

Labai gerai paruošia, instruktoriai malonūs, išmanantys. Patars, padės ir tikrai išmokys! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/30

Ačiū didelis ir nuoširdžiausias vairavimo mokyklai! Tiek darbuotojai, tiek mokytojai, labai super! Kodėl taip sakau? Ogi todėl, kad dėka šios vairavimo mokyklos ir nuostabių mokytojų viską išlaikiau iš pirmo karto! Tik didžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/26

Labai džiaugiuosi pasirinkus šią vairavimo mokyklą. Personalas bei instruktoriai, mokytojai malonūs, pagaliau galiu pasidžiaugti, jog išmokau vairuoti ir galiu pati sėsti prie vairo. Rekomenduoju ir kitiems rinktis šią mokyklą ir sėkmingai pradėtu mokytis vairuoti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/25

Griežta bet efektyvu. Galima prisijukt su instruktorium

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/25

Puiki mokykla ir joje esantis instruktoriai. Didelis dėkui už mokymus ir katrybe instruktoriams Edgarui ir Arvydui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/19

Ačiū pajūrio mokyklai už tikėjima manimi, o mano instruktoriui Edgarui Ruteliui, už kantrybę, visus patarimus, ir didžiulį palaikymą✨

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/18

Prieš pasirinkdama vairavimo mokyklą pradėjau klausinėti draugų ir bendradarbių, gal žino ir rekomenduotų gerus dėstytojus ar instruktorius. Daugelis siūlė eiti į Pajūrio vairavimo mokyklą. Gerai padariau, kad ją ir pasirinkau. Administratorė gera, viską paaiškino, dėstytojai ir instruktoriai kantrūs ir dėmesingi. Ačiū šiai mokyklai. Ypač vairavimo instruktorius Edgaras Rutelis net atrodo kad mešką išmokins vairuoti. Labai ačiū tiek instruktoriui tiek visam kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/13

Puikūs mokytojai, viską suprantamai paaiškino. Išmokė labai gerai vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/12

Labai gera, profesionali mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/29

Labai noriu padėkoti vairavimo instruktoriams Vytautui Serapinui ir Edgarui Rūteliui! Patys geriausi instruktoriai! Taip pat noriu padėkoti ir mokyklos administratorei Vilijai, visada padėdavo su teorija! Geriausia mokykla❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/23

Puiki vairavimo mokykla, rekomenduoju. Instruktoriai Edgaras ir Arvydas S. puikiai išmokina vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/15

Mokyklinį ir regitros praktinį egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Mokinausi su Arvydu Sabūnu, kuris išmokė pagrindų ir su Edgaru Rūteliu kuris atkreipė dėmesį į visas klaidas ir padėjo įtvirtinti visas žinias. Labai ačiū jiems už kantrybę ir pagalbą! Tikrai rekomenduoju šią mokyklą tiem, kas yra pasiruošę mokintis!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/14

Labai puiki mokykla, labai gera administratorė Vilija, labai puikus teorijos mokytojas Saulius ir tikrai labai geras instruktorius Karolis Rimkus turintis daug kantrybės, puikiai paaiškinti moka, nejauti įtampos pravažiavimo metu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/05

Labai gera vairavimo mokykla!!!! Puikus mokymo organizavimas, viskas daroma tam, kad išlaikytum teorijos ir praktikos egzaminus. Labai nuoširdžiai padeda pasiruošti, negaili laiko ir patarimų, gali mokytis mokykloje kiek tik tau reikia, kol būsi pasiruošęs teorijos testui. Labai geros paskaitos, įdomios ir su jumoru, tai nepabosta. Vairavimo instruktorius Arvydas labai atidus, ramus, nekelia streso, padeda pasirengti Registros egzaminui. Praktiniai jo patarimai ir vadovės Rolandos pagalba labai padėjo pasirengti teorijos testui. Esu visiems padėjusiems labai dėkingas, rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą visiems!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/05

Labai gera vairavimo mokykla!!! Puikus mokymo organizavimas, viskas daroma tam, kad išlaikytum teorijos ir praktikos egzaminus. Labai nuoširdžiai padeda pasiruošti, negaili laiko ir patarimų, gali mokytis mokykloje kiek tik tau reikia, kol būsi pasiruošęs teorijos testui. Labai geros paskaitos, įdomios ir su jumoru, tai nepabosta. Vairavimo instruktorius Arvydas Stabunas labai atidus, ramus, nekelia streso, padeda pasirengti Registros egzaminui. Praktiniai jo patarimai ir vadovės Rolandos pagalba labai padėjo pasirengti teorijos testui. Esu visiems padėjusiems labai dėkingas, rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą visiems!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/05

Labai gera vairavimo mokykla!!!! Puikus mokymo organizavimas, viskas daroma tam, kad išlaikytum teorijos ir praktikos egzaminus. Labai nuoširdžiai padeda pasiruošti, negaili laiko ir patarimų, gali mokytis mokykloje kiek tik tau reikia, kol būsi pasiruošęs teorijos testui. Labai geros paskaitos, įdomios ir su jumoru, tai nepabosta. Vairavimo instruktorius Arvydas Stabunas labai atidus, ramus, nekelia streso, padeda pasirengti Registros egzaminui. Praktiniai jo patarimai ir vadovės Rolandos pagalba labai padėjo pasirengti teorijos testui. Esu visiems padėjusiems labai dėkingas, rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą visiems!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/29

Labai džiaugiuosi pasirinkusi Pajūrio vairavimo mokyklą. Labai esu dėkinga Edgarui Rūteliui, nes puikiai žino ir atlieka savo darbą. Visada paaiškins, parodys kol nebeliks klausimų ir viskas bus aišku. Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, kurie ruošiasi tapti vairuotojais. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/28

Edgaras Rūtelis labai geras instruktorius. Atsakingai žiūri į savo darbą, rūpinasi mokinio rezultatais. Morališkai palaiko prieš ir po egzamino. Per vairavimo pamokas kelyje jautiesi užtikrintas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/13

Edgaras Rūtelis profesionalus instruktorius, visada pataria įvairiuose situacijuose, pakomentuoja klaidas ir puikiai išmokina vairuoti!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/13

Profesionalus instruktorius, visada pataria įvairiuose situacijuose, pakomentuoja klaidas ir puikiai išmokina vairuoti!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/13

Edgaras Rūtelis, profesionalus instruktorius, visada pataria įvairiuose situacijuose, pakomentuoja klaidas ir puikiai išmokina vairuoti.Didelis ačiū!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/13

Edgaras Rūtelis visada pataria įvairiuose situacijose, išaiškina kas yra neaišku, puikiai išmokina vairuoti ir akivaizdžiai matosi ,kad jam svarbus kiekvienas mokinys.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/09

Pirmiausia norėjau padėkoti instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę, geras pamokas bei išmokymą vairuoti. Tikrai rekomenduoju šį instruktorių. Praktikos egzaminą išsilaikiau iš pirmo karto! Dėkoju jums dar kartelį!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/09

Tik geriausi atsiliepimai!!!!! ♥️♥️♥️♥️♥️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/07

Nuostabi mokykla. Kolektyvas draugiškas yra pasiruošę padėti. Ypač dėkoju instruktoriui Arvydui Franskevičiui už geras ir naudingas pamokas. Ir įdėjus daug darbo galima tikrai iš pirmo karto viską išlaikyti. (žinoma aš iš pirmo karto viską ir išlaikiau)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/07

Nuostabi mokykla. Kolektyvas draugiškas ir prireikus padeda. Įdėjus laiko ir noro tikrai galima viską išlaikyti iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/03

Pajūrio vairavimo mokykla - puikus pasirinkimas visiems norintiems gerai išmokti vairuoti. Ypatingai noriu padėkoti ir visiems rekomenduoti patį geriausią instruktorių - KAZĮ GIRSKĮTik jo patarimų, kantrumo ir gero mikroklimato sukūrimo dėka, nugalėjau baimę vairuoti ir regitrą įveikiau iš pirmo karto!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/22

Ačiū Pajūrio vairavimo mokyklos komandai, kuri per tuos stop'inius karantininius metus profesionaliai padėjo pasirengti "Regitros" egzaminams: išmokė mane valdyti automobilį ir saugiai jaustis kelyje. Ačiū mano pirmajam mokytojui Vytautui Serapinui už dėmesingumą, padrąsinimus ir aukštą kultūrą, smagu buvo ne tik mokytis, bet ir pasiklausyti jo minčių, ačiū Kaziui Girskiui už praktinius patarimus ir kantrybę man mokantis parkuotis "9 kartus iš eilės", ačiū Arvydui Franskevičiui už atstumų tarp mašinų pajautimo formavimą, dėkui Karoliui Rimkui už slaptų "Regitros" keliukų parodymą ir linksmą būdą. Smagu ir įdomu buvo klausytis teorijos dėstytojo Sauliaus paskaitų, na ir administratorė Vilija Rimkienė - super pagalbininkė, atsimenanti mokinių vardus po pirmo susitikimo:) Dėkinga jai, kad reikiamą informaciją sudėliojo, patarė ir nuolat stumtelėdavo: "drąsiai eik, daryk, tau pavyks!" Tai ji patarė išbandyti pamokas su skirtingais instruktoriais, įvairiomis mašinomis, kuo daugiau važinėti su šeimos nariais... Ir finale - teoriją ir praktiką išlaikiau iš I karto:) Puikus jausmas! Ir ta "Regitra" visai ne baubas, kaip ne sykį girdėjau... Tik verčiau pasiimti papildomų pamokų, ilgiau pasimokyti ir eiti užtikrintai, nei skubėti "užsidėti medalį". Ačiū PVM ir sėkmės visiems pradedantiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/17

Labai kantrus Valdas Rimkus, su jumoru, išmokau vairuot, išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/10

Ties išlaikytu praktikos egzaminu regitroje, užbaigiu savo streso kupiną kelią.

Dideliausias AČIŪ instruktoriui Edgaras Rūtelis už kantrybę su manim, už motyvaciją nepasiduoti (buvo visokių minčių :D ) Tik geriausi atsiliepimai ir linkėjimai Pajūrio Vairavimo Mokyklai ir Edgarui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/31

Puiki mokykla, paruošianti profesionalius vairuotojus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/30

Visa širdimi rekomenduoju pajūrio vairavimo mokykla,kolektyvas visas tiesiog super,visi draugiški visada su nuotaika ir labai palaikantys!Visus pravažiavimus atlikau pas mokytoja Edgarą Rūtelį,kurį rekomendavo pažįstami,vairuoti mokiausi nuo pradmenų,todėl buvo nelengva,tačiau instruktorius labai šaunus, visada prajuokindavo,palaikydavo ir neleisdavo pasiduoti.Mokytojas niekada nepalikdavo neaiškių vietų ir aiškindavo tol kol suprasiu,vis iš naujo tol kol viskas bus be klaidų.Tai idealiai su pašaukimu atliekantis savo darba instruktorius.Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto,kas dar iki šiol neįtikima,nes prieš ateidama,net pasvajoti to sau neleisdavau,tačiau to niekaip nebūčiau padarius be mokytojo Edgaro ,kuris paruošė mane egzaminui,todėl rekomenduoju šį puiku mokytoją visiem!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/30

Labai maloni atmosfera atvykus užsiregistruot, viskas paaiškinama ir patariama kaip ką daryti. Rekomenduoju instruktorių Edgarą Rūtelį- suprantamai paaiškina klaidas, visuomet atsako į klausimus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/27

Pati pačiausia mokykla norintiems išmokti nuo a iki z vairavimo įpatumų ir būti pasiruošusiems įsilieti į vairuotojų gretas. 10balų iš 10ies!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/23

Pats tobuliausias kolektyvas,puikus bendravimassiūlyčiau ir siūlau visiems tik šią mokyklą
Ačiū,kad esate❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/23

Net neabejodama ir labai laiminga esu kad atėjau į Pajūrio vairavimo mokyklėlę, labai faini žmonės ten dirba, visi draugiški, džiaugiasi kartu visais pasiekimais.Instruktorius Edgaras Rūtelis LABAI fainas, juokus mėgstantis, nors prie širdies dėk žmogus. Pasako tavo klaidas, puikiai išmano savo darbą, kai reikia pabara, pagiria, džiaugiasi kartu su mokomuoju asmeniu, nū tiesiog malonus žmogus. Atrodo, kad tu jį labai senai pažinotum.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/20

Pati geriausia mokykla! Nuosirdziai rekomenduoju instruktoriu Kazy Girski ! Labai malonus ,viska aiskiai paaiskina,parodo. Labai linksmas ir draugiskas .Jusu deka egzaminai islaikyti is 1 karto ! Aciu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/14

Atvykęs į pajūrio vairavimo mokyklos filialą PC STUDLENDE buvau labai maloniai priimtas administratorės Rolandos, kuri uždavus keletą su automobilio vairavimu susijusių klausimų nukreipė mane pas nuostabųjį instruktorių Edgarą Rūtelį. Instruktorius per pirmąjį važiavimą įvertino mano gebėjimus vairuoti ir sudarė planą ko tam tikrą dieną mokysimės. Mokomoji medžiaga buvo dėstoma labai aiškiai ir konkrečiai, nei viena smulkmėna nebuvo praleidžiama pro pirštus. Mokymo kokybiškumas atsispindėjo REGITRA egzamino rezultate - nei vienos klaidos!
Norėčiau padėkoti savo instruktoriui Edgarui Rūteliui, kuris mane paruošė REGITRA egzaminui ir padėjo suderinti darbo grafiką su vairavimo pamokomis. Labai didelis AČIŪ! Taip pat norėčiau padėkoti Pajūrio Vairavimo Mokyklos kolektyvui už jaukų mokinių priemimą. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/12

Sveiki,
Vairavimo instruktorius Edgaras Rūtelis puikiai išmano savo darbą, suteikia visą reikalingą informaciją, techniškai ir labai paprastai paaiškina parkavimosi subtilybes bei regitros “kabliukus”. Taip pat nebijo pasakyti, kur yra tavo vairavimo klaidos ir jus pataisyti. Mano asmeninė patirtis parodė, kad net ir po daug nesėkmingų bandymų laikant praktinį Regitros egzaminą, pakako keletos pravažiavimų su vairavimo instruktoriumi Edgaru, jog išlaikyti egzaminą Regitroje. Taigi, apibendrinant galiu teigti, kad šis žmogus yra tikras savo srities profesionalas. Siunčiu didžiausias rekomendacijas rinktis būtent šį instruktorių, nes tikrai neapvils, o ir tikslai bus sėkmingai pasiekti! Sėkmės jums, Edgarai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/02

Pagaliau vairuotojo pažymėjimas kišenėj...Parvykus iš Anglijos sunkiai sekėsi lietuviškai mokytis vairavimo pagrindų .bet viskas įmanoma .nors ir ne iš pirmo karto...Noriu padėkoti administratorei Rolandai už kantrybę ir visapusišką pagalbą
Instruktoriams Ardui. Čičirkai ir Arvydui Franskevičiui už gerą paruošimą vairavimo egžaminui ...Visiems rekomenduoju rinktis šitą mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/28

Puikus kolektyvas, visada padeda jei nesupratai. Arvydas ir Ardas labai atsakingai mokino ir padėjo suprasti kaip vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/28

Viskas iš pirmo karto...Dėkoju administratorei Rolandai ,dėstytojui Sauliui ir profesionaliems instruktoriams Vytautui Serapinui ir Arvydui Franskevičiui .Džiaugiuosi pasirinkęs jūsų mokyklą. Rekomenduoju visiems ...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/25

Rekomenduoju visiems .puikus dėstytojas Saulius ,profesionalus instruktorius 'C' CE' kat. VALDAS RIMKUS...Dėkingas administratorei Rolandai už visapusišką pagalbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/25

Labai malonus kolektyvas ir šaunūs instruktoriai. Ačiū A. Franskevičiui, V. Serapinui ir E. Rūteliui už pamokas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/22

Puiki mokykla ,per penkias savaites paruošė egzaminam regitroje .Viskas iš pirmo karto ir vairuotojo pažymėjimas kišenėj...Labai dėkingas administratoriai Rolandai ,dėstytojui Sauliui ir geriausiems instruktoriams Vytautui Serapinui ir Arvydui Franskevičiui...Rekomenduoju visiems rinktis šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/18

Labai gera mokykla, kam reikia išmokti vairuot nuo nulio ir kad labai gerai paaiškintu jūsu klaidas siūlyciau Edgara Rūtelį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/17

Labai gera mokykla, kam reikia išmokti labai gerai siūlyčiau eiti pas Edgara Rūteli.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/16

Rekomenduoju super
mokykla ...vairuotojo pažymėjimą galima gauti per mėnesį...Profesionalų komanda pasiruošusi jums padėti...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/16

Rekomenduoju 100% '' PAJŪRIO VAIRAVIMO  MOKYKLA''. Puikus kolektyvas. Puiki mokykla.  Dėkoju administratorėm  Vilijai ir Rolandai ,kurios  visada labai maloniai ir šiltai sutikdavo, patardavo ,  padėdavo.  Instruktoriai labai gerai išmano savo darbą,  turi daug kantrybės, bei užsispyrimo iš mokinti, net  už vairo nesėdėjusius mokinius. Ačiū  už žinias ir puikią nuotaiką  .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/05

Puiki vairavimo mokykla, instruktoriai draugiški ir visuomet padedantys 10/10

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/04

Tik patys geriausi atsiliepimai apie Pajūrio varaivimo mokyklą, nuostabūs instruktoriai. Edgaras Rūtelis puikiai išaiškino visas buvusias ir galimas klaidas, tikrai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, tikrai nepasigailėsite:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/03

Puiki vairavimo mokykla, teko važinėti su Arvydu Sabūnu ir Edgaru Rūteliu, tikrai abu geri instruktoriai viską aiškiai paaiškindavo kas būdavo neaišku ir duodavo daug patarimų kas naudinga kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/03

Puiki vairavimo mokykla, norintiem greitai ir puikiai išmokti vairuoti, puikūs instruktoriai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/31

Pajūrio vairavimo m-kla ir instruktorius Kazys Girskis puikus derinys!
Kantrybė, ramybė, žinios, tikslumas, gero humoro dozė garantuota. Klaidų analizė, manevrų kartojimas, jų šliffavimas ir vairavimo egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Mokinys ruošiamas vairavimui psichologiškai taip, kad ir pats mokinys patiki kad vairuoti gali ir moka!
Ačiū labai puikiam instruktoriui!
Gero kelio ir puikių mokinių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/30

Puiki mokykla!! Viskas išlaikyta iš pirmo karto. Teises turėjau išsilaikyti kiek įmanoma greičiau, ir tik su didele mokyklos pagalba teisės gautos vos per dvi su puse savaitės!
Ačiū Vilijai už puikią nuotaiką mokykloje ir paskatą ruošiantis teorijos egzaminui!
Ačiū nuostabiajam instruktoriui Vytautui Serapinui - Vytukui, kuris išmokė ne tik puikių vairavimo pagrindų, bet ir kaip kely nusiraminti, 'nesidraskyti', o dar ir pamokas praskaidrino įdomiom istorijom!
Ačiū puikiam instruktoriui Karoliui Rimkui, kuris paskutinę sekundę mane priėmė 'apšlifavimui' prieš egzaminą bei jam padrąsino!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/29

Puiki mokykla!! Viskas išlaikyta iš pirmo karto su dideliu mokyklos palaikymu
Ačiū Vilijai už superines nuotaikas mokykloje mokantis teorijos!
Ačiū nuostabiajam instruktoriui Vytukui, kuris yra ne tik puikus vairavimo mokytojas, bet ir dar kelyje nuramino ir pralinksmino gyvenimo istorijom!
Ačiū nuotaikingajam instruktoriui Karoliui, kuris 'apšlifavo' įgūdžius prieš praktikos egzaminą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/28

Puiki mokykla! Labai šeimyniška, maloni ir draugiška atmosfera. Dėkoju instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę, pozityvumą, palaikymą bei visas pastabas ir pamokas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/28

Labai džiaugiuosi, jog pasirinkau šią mokyklą! Didžiausias ačiū instruktoriui K. Girskiui, už pamokas, už kantrybę, už aiškiai pateikta informacija. Viskas pavyko iš pirmo karto. Didelis ačiū ir administratorei Vilijai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/28

Labai džiaugiuosi, jog pasirinkau šią mokyklą. Tariu didelį ir nuoširdų ačiū, instruktoriui K. Girskiui. Labai šaunus instruktorius, viską labai ramiai ir aiškiai išaiškina. Viską išlaikyti pavyko iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/22

Super vairavimo mokykla! Begalo draugiškas kolektyvas, ramiai ir aiškiai visada paaiškina klaidas, esu patenkinta! Šauniai parengė egzaminams, tiek teorijos tiek vairavimo! Šios mokyklos dėka išlaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/18

Labai rekomenduoju šį superinį instruktorių - Edgarą Rūtelį ❗️ Viską išsamiai ir labai suprantamai paaiškina. Nebus baisu išvažiuot į kelią savarankiškai. Smagu ir pasiginčyti ir pajuokauti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/17

Puiki mokykla viskas super labai ačiū instruktoriui Arvydui už kantrybę mokant mane vairuoti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/14

Rekomenduoju visu 100% Instruktoriai: E. Rūtelis ir K. Girskis superiniai mokytojai! Puikiai išmanantys savo darba, kantrūs, visada atsakys į visus klausimus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/14

Labai rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokykla. Nuostabus instruktorius E. Rūtelis, labai gerai paruošia egzaminams ir turintis labai daug kantrybės. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šia mokykla. Pasirinkę šia mokykla tikrai nebenorėsit nuleisti ranku ir eisit iki galo!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/11

Rekomenduoju vairavimo instruktorių Edgarą Rūtelį! Pamokose niekada neleis kažko bijoti, visada kuo aiškiau ir lengviau stengiasi atsakyti į klausimus, paaiškina klaidas, padeda suvokti kaip jas reikėtų ištaisyti. Ačiū, kad išmokei būti atsakinga vairuotoja kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/05

Tik patys geriausi atsiliepimai apie Pajūrio vairavimo mokyklą. Labai džiaugiuos, kad teko mokytis vairuoti būtent čia. Visas personalas begalo draugiškas ir rūpestingas. Viskas išaiškinta tobulai, kiekviena pamoka buvo laukta, kaip šventė ir net šiek tiek liūdna, kad viskas taip greitai pasibaigė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/01

Labai dziaugiuosi pasirinkusi Pajurio vairavimo mokykla. Nuostabus profesionalus darbuotojai.Ypatingas didelis aciu instruktoriui Kaziui uz vairavimo pravestas pamokas, gera isaiskinima ir kantrybe.Administratorei Vilijai didziulis aciu paslauguma visada ir nuosirduma. Viskas tiesiog puiku....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/26

Esu labai dėkinga instruktoriui Edgarui Rūteliui už atsakymus į visus iškilusius klausimus, kantrybę ir puikias pamokas! Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos šiai mokyklai ir instruktoriui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/23

Mokinausi sioje mokykloje b, c, ce. Labai geras bendravimas, pagalba, palaikymas. Destytojai ir instruktoriai kuriuos sutikau savo srities profesionalai labai gerai ismanantys savo darba, ne tik gerai ismokina teorija ir praktika bet ir palaiko stipria psichologine busena. Mane paruose ne tik regitros egzaminui kuriuos islaikiau is pirmo karto, bet ir realiam gyvenime teisingai reaguoti i tam tikras eisme susiklosciuses situacijas. Nuosirdziai rekomenduoju sia vairavimo mokykla visiems busimiems vairuotojams!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/23

Puiki vairavimo mokykla ! Esu labai labai dėkinga instruktoriui Kaziui, už tai, kad išmokino vairuoti, turėjo kantrybės, paaiškino kiekvieną padarytą klaidą. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/23

rekomenduoju šia mokykla likau labai patenkinta regitra yveikta iš pirmo karto noriu padekoti instruktoriui Kazys Girskis jo dėka nepasidaviau ačiu už pasitikėjima,kantrybe nors atejau iš kitos mokyklos užbaigti praktinio pravažiavimo egzamina ir jūsu dėka turiu teises dėkoju už puiku bendravima, pasitikejima taip pat dėkoju Administratoriai Vilijai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/16

Esu labai dėkingas instruktoriui Edgarui Rūteliui ir jį rekomenduoju. Puikiai atlieka savo darbą, atsako į visus iškilusius klausimus bei paruošia ne tik regitrai, bet ir įvariom kelyje pasitaikančiom gyvenimiškom situacijom.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/15

Puiki vairavimo mokykla. Yra gerų instruktorių. Bet rekomenduočiau vengti Vytauto Serapino.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/07

Tikrai geriausia vairavimo mokykla! Labai ačiū visiem už malonų ir paslaugų bendravimą, buvo malonu mokytis vairuoti būtent šioje mokykloje. Didžiausias ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui, dėl kurio įveikiau baimę ir įgavau pasitikėjimo savimi prie vairo. Buvo pats laukiamiausias dienos įvykis - mokintis vairuoti. Su instruktorium smagiai pašnekėdavom, todėl nesijautė įtampos vairuojant, o ir mokymo prasme pasakydavo kiekvieną klaidelę, jog atkreiptum į tai dėmesį. Ačiū Jūsų mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/01

Puiki mokykla .Šaunūs vadovai ir profesonalūs instruktoriai...Dėstytojas gerai išaiškina teorijos pamokas .o instruktorius gerai išmoko vairuoti mašiną ir regitra nugalėta...Rekomenduoju visiems šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/26

Labai ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai, už galimybę mokytis pas instruktorių Edgarą, kuris puikiai išaiškina padarytas klaidas, gerai išmano savo darbą ir turi be galo daug kantrybės. Džiaugiuosi pasirinkus Jus ir tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/25

Esu labai laiminga pasirinkusi būtent šią mokyklą. Ten dirba žmonės , kurie kiekvienam mokiniui linki tik geriausio rezultato. Esu be galo dėkinga savo pasirinktam instruktoriui už kantrybę ir naujų žinių igavimą. Rekomenduoju .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/25

Norėčiau padėkoti vairavimo mokyklai esančiai Taikos prospekte ir joje mane mokiusiam instruktoriui Edgarui! Edgarui ačiū už kantrybe ir už puikias pamokas, o mokyklai kad pasiūlė šį puiku instruktoriu, tik geriausios rekomendacijos šiai mokyklai ir šiam instruktoriui!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/22

Super personalas Taikos pr mokykloje, teorija isaiskino puikiai, praktikos mokiausi su Vytautu ir Edgaru - abiem 5 zvaigzdutes!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/22

Labai džiaugiuosi kad pasirinkau mokytis vairuoti Pajūrio vairavimo mokykloje, į kurią atėjus pasitinka nuostabi administratorė! Noriu padėkoti instruktoriams Arvydui ir Edgarui už nuoseklų mokymą, aiškumą ir kantrybę.
Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/16

Esu labai laiminga turėjusi galimybę mokytis šioje mokykloje! Patys gražiausi ir geriausi žodžiai apie visus ten dirbančius! Ačiū instruktoriui Vytautui Serapinui, kuris suteikė pagrindus ir buvo draugiškas. Ypatingas dėkui instruktoriui Edgarui Rūteliui! Mano nuomonę, jis vertas aukščiausių įvertinimų, nes yra ne tik tobulai savo darbą išmanantis mokytojas, tuo pačiu malonus ir linksmas žmogus, su kuriuo niekas nebaisu. Visam personalui ačiū, o kitiems, besirenkantiems vairavimo mokyklą didžiausios rekomendacijos!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/16

Didžiausios rekomendacijos apsilankyti ir įgyti vairavimo įgūdžiu, šioje mokykloje. Šios mokyklos administracija visuomet jus pasitiks šiltai ir svetingai. Labai rekomenduoju vairavimo instruktorių Edgarą Rūtelį, kuris puikiai atlieka savo darbą, įskiepija kelyje jaustis užtikrintai ir saugiai. Todėl apsilankę šioje vairavimo mokykloje, išėję nepasigailėsite įgavę žinių ir įgūdžių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/15

Šią mokyklą rekomendavo mano draugė, ir greit supratau, kodėl. Kolektyvas draugiškas, supratingas. Gera nuotaika visur ir visada.
Dėkoju mane mokiusiems instruktoriams Arvydui Franskevičiui (už suteiktus pagrindus nuo pat pradžių), Edgarui Rūteliui (už nuoseklų paaiškinimą bei kartojimą tol, kol pagaliau išmokdavau) ir Karoliui Rimkui (už padrąsinimą, paaiškinimą, ir kartojimą)- su tokia kantrybe žmonių šiais laikais labai trūksta.
Taip pat dėkoju dėstytojui Sauliui- pamokos neprailgdavo, jos buvo įdomios, vaizdingos.
Ir širdingai dėkoju administratorei Vilijai- už draugiškumą, šiltumą, skatinimą eiti tik pirmyn.
Visiems esu labai dėkinga ir linkiu kuo didžiausios sėkmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/14

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, o ypač instruktorių Kazį Girskį. Jis dirba individualiai, paaiškina kiekvieną padarytą klaidą taip, kad suprastum ir kitą kartą ji nebepasikartotų. Instruktorius yra kantrus ir supratingas, niekada nesijaučiau nedrąsi būdama už vairo ir su kiekviena pamoka jaučiau pažangą, ir už tai dėkoju Kaziui ☺️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/12

Rekomenduoju šią mokyklą ir ypatingai instruktorių Edgarą, kuris puikiai atlieka savo darbą, didėlis dėkui už reiklumą, kantrybę ir suteiktas žinias:)
Taip pat dėkoju Arvydui F. už supratingumą, ramybę, už pagrindus pirmaisiais važiavimais kelyje
O instruktoriui Karoliui ačiū už patobulintas žinias, bei teigiamas emocijas prieš regitrą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/08

Didžiausia rekomendacija, apsilankyti šioje vairavimo mokykloje. Vairavimo mokyklos administracija visuomet jus pasitiks šiltai ir draugiškai. Labai rekomenduoju vairavimo instruktorių Edgarą Rūtelį, kuris puikiai atlieka savo darbą, puikiai išaiškiną kaip ir kas vyksta kelyje, ir kaip saugiai elgtis jame, ir atsako į visus rūpimus klausimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/04

Noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai.Rekomenduoju 100% šią mokyklą, labai smagi administracija, šiltai pasitinka, visada atsakys į rūpimus klausimus. Bet didžiausias ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui superinis instruktorius, labai smagūs pravažiavimai, su šiuo instruktorium niekada nebus liūdna. Labai gerai išmoko visų važiavimo manevrų, labai šiltas žmogus, labai gerai išmoko parkavimo, taigi didelis ačiū jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/04

Labai džiaugiuosi malonia patirtimi mokantis vairuoti su šios mokyklos instruktoriais Edgaru Rūteliu ir Vytautu Serapinu! Vairavimo egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto, o vairavimo pamokos buvo labai jaukios, vyrai labai gerai išmano visas vairavimo subtilybes ir moka jas perteikti savo mokiniams!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/03

Geriausi atsiliepimai mokyklai ir Instruktoriui Edgarui Rūteliui! Viska paaiskina suprantamai,rupinasi savo mokiniais nori, kad tik geriau išmoktum vairuoti. Instruktorius linksmas, tad pravaziavimai nebus nuobodus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/03

Geriausi atsiliepimai mokyklai ir Instruktoriui Edgarui Rūteliui! Viska paaiskina suprantamai,rupinasi savo mokiniais nori, kad tik geriau išmoktum vairuoti. Instruktorius linksmas, tad pravaziavimai nebus nuobodus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/03

Geriausi atsiliepimai mokyklai ir Instruktoriui Edgarui Rūteliui!
Viska paaiskina suprantamai,rupinasi savo mokiniais nori, kad tik geriau išmoktum vairuoti. Instruktorius linksmas, tad pravaziavimai nebus nuobodus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/03

Geriausi atsiliepimai tik Pajurio vairavimo mokyklai ir Instruktoriui Edgarui Rūteliui!
Viska paaiskina suprantamai, visada linksmas, rupinasi savo mokiniais nori, kad tik geriau išmoktum vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/03

Rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą ir instruktorių Edgarą Rūtelį. Šaunus kolektyvas, instruktorius labai pastabus, kai reikia griežtas, tačiau visada linksmas, gerai nusiteikęs ir pasiruošęs išmokinti bei išspausti iš kiekvieno kuo įmanoma daugiau. Matosi, jog kiekvienas mokinys instruktoriui labai rūpi ir jaudinasi dėl kiekvieno vienodai iš visos širdies. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/01

Geras kolektyvas .puikūs instruktoriai .rekomenduoju visiems...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/01

Puiki mokykla,nuostabus kolektyvas ,geriausias instruktorius Arvydas Franskevičius...Rekomenduoju visiems rinktis šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/30

Rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą ir instruktorių Edgarą Rūtelį. Prieš pradedant važiuoti labai bijojau, tačiau jau nuo pačių pirmųjų pravažiavimų baimė dingsta, instruktorius labai pastabus, kai reikia griežtas, tačiau visada draugiškas, linksmas ir nusiteikęs išmokinti. Labai matosi, jog kiekvienas mokinys jam yra labai svarbus ir jaudinasi bei rūpinasi kiekvienu iš visos širdies! Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią vairavimo mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/30

Labai gera mokykla, rekomenduočiau visiems. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šia mokykla. Ačiū labai Vilijai už šilta bendravimą ir motyvacija. Ir labai didelis ačiū instruktoriui Edgarui, kuris labai daug ko išmokino, maloniai, gražiai bendravo, paaiškino labai detaliai dideles ir mažas klaidas. Visiems rekomenduoju Edgarą įgausite daug žinių ir gerų patarimų, nepasigailėsite. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/21

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Apie šia mokyklą sužinojau iš draugų, kurie čia mokėsi vairuoti. Pats asmeniškai visiems rekomenduoju čia pradėti mokintis. Labai šauni atministracija. Labai rekomenduoju instruktorių Edgarą Rūtelį, labai gerai visko išmokino, padejo visais rūpimais klausimais, visi pravažiavimai su šiuo instruktorium labai smagūs. Puikiai išmoko parkavimosi. Labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/19

Vien tik geriausi atsiliepimai, jokio streso vairuojant, detaliai išaiškinti parkavimosi pratimai, ačiū! (Instruktoriui Edgarui)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/18

Instruktoriai tikrai pagelbėjo ir padėjo, davė daug naudingų patarimų įvairiose situacijose. Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą ir pasirinkusi du gerus instruktorius, nes tikrai gavau naudingų pamokų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/11

Ši vairavimo mokykla yra kažkas ypatingo. Vos tik įžengęs pro duris pasijunti savas ir laukiamas. Kiekvienas apsilankymas pajūrio vairavimo mokykloje praskaidrindavo dieną. O čia dirbantys žmonės niekada neleis nuleisti rankų, vos tik suabejojus savimi, tuojau pat, tartum žibalo ant ugnies užpila motyvacijos judėti pirmyn. O instruktoriai su kuriais man teko mokytis vairuoti, t.y. - Edgaras Rūtelis ir Arvydas Sabūnas yra vieni supratingiausi ir nuoširdžiausi žmonės, sutikti mano kelyje link vairuotojo pažymėjimo. Nėra nieko neįmanomo, yra tik per mažai noro. Ačiū, kad buvote ir esate :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/09

Mokykla, kurią tikrai visiem rekomenduočiau. Ją puikią padaro šiltai pasitinkanti administracija ir geri instruktoriai, todėl labai dėkoju Edgarui! Prisitaikys prie jūsų ir žinos kaip geriau jus išmokyt

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/05

Labai nuostabi mokykla, tikrai rekomenduoju. Puikūs instruktoriai Kazys ir Edgaras padėjo išlaikyti vairavimo egzamina Regitroje iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/05

Turėjau 2 instruktorius (Edgaras ir Vytautas) abu instruktoriai gerai išaiškina klaidas, pasako ką reikia daryti per egzaminą, kas rinksis eiti į šia mokykla patarčiau pasirinkti Edgarą būtinai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/04

Labai dėkinga instruktoriui Arvydui už kantrybę, labai kompetetingas žmogus išmanantis savo darbą. Taip pat dėkinga administratorei Vilijai už pagalbą mokantis teoriją bei patarimus. Rekomenduoju šią mokyklą nes čia jautiesi visada laukiamas ir tikrai kiekvienas čia atėjęs galės drąsiai laikyti egzaminus regitroje ir be baimės važinėti. Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/04

Labai dėkinga instruktoriui Arvydui už visas vairavimo pamokas, labai kompetetingas žmogus išmanantis savo darbą. Džiaugiuosi pasirinkusi šį instruktorių. Taip pat dėkinga administratorei Violetai, kuri padrąsino ir pamokė sprendžiant teoriją. Rekomenduoju šią mokyklą, nes čia jautiesi visada laukiamas ir tikrai kiekvienas čia atėjęs gali be baimės eiti ir laikyti egzaminus. Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/31

Pajūrio vairavimo mokykla turi begalo šiltą ir jaukų kolektyvą. Ypač esu dėkinga instruktoriui Edgarui Rūteliui už įgyta drasą ir pasitikėjimą vairuojant kelyje. Instruktorius puikiai išmano ir myli savo darbą, kilus įvairiausiems klausimams visada atsakys, o esant sudėtingesnėms situacijoms neleis pasiduoti. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/28

Puiki mokykla! Teorija mokiausi savarankiskai, bet praktikai mane labai gerai paruose instruktorius Karolis. Ne tik detaliai paaiskindavo mano daromas klaidas, bet taip pat dave geru patarimu. Automobili parkuoju teisingai is pirmo karto, vaziuoju drasiai ir uztikrintai. Labai tuo dziaugiuosi. Kiekvienas pravaziavimas buvo smagus ir bebaimis. Aciu, Karoli! Taip pat aciu administratorei Vilijai, kuri mane pasitiko pati pirmaji karta izengus i mokykla. Is karto supratau, kad pasirinkau geriausia mokykla. Aciu, Vilija, uz padrasinima, suteikta informacija ir silta bendravima! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/28

Ačiū pajūrio vm ir instruktoriams Ardui ir Arvydui F. per 15 pamokų išmokau tiek, kiek negalvojau, kad įmanoma išmokti, o faktas kad išlaikiau iš pirmo karto be jokių problemų kalba pats už save:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/21

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! Puikiai ir greitai išmokau vairuoti su instruktorių Vytauto ir Arvydo pagalba. Tik geriausi atsiliepimai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/19

Galiu drąsiai teigti, jog tai viena geriausių vairavimo mokyklų, kurioje visi priimami labai šiltai. Tačiau didžiausias AČIŪ instruktoriui Edgarui Rūteliui, kuris visada atsakys į rūpimus klausimus, išmokys visų įmanomų vairavimo subtilybių bei niekada neleis nuleisti rankų. Jo dėka išmokau be baimės, o su šypsena veide važiuoti automobiliu. Visiems rekomenduoju šį instruktorių, kuris tobulai išmano savo darbą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/13

Vienareikšmiškai geriausia vairavimo mokykla! Norėčiau padėkoti instruktoriui A. Franskevičiui už ramią ir tikslingą pradžią bei gebėjimą supažindinti vairuotoją su pagrindinėmis vairavimo taisyklėmis. Didžiausią ačiū tariu instruktoriui E. Rūteliui už nuoseklų mokymą,atkreiptą dėmesį net į mažiausias smulkmenas ir,žinoma, nuostabią nuotaiką kiekvieno pravažiavimo metu! Su šiuo instruktorium supratau,kad pravažiavimai - tai ne stresą keliantis mokymąsis, o kiekvienos dienos pramoga!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/13

Puiki vairavimo mokykla! Teorijos ir praktikos egzaminus mokykloje ir Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Atskirai noriu pasakyti ačiū vairuotojui Arvydui Franckevuciui. Labai žmogiškas, supratingas mokytojas. Labai rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/09

Pajūrio vairavimo mokykla mane puikiai paruošė ir išmokino įvairiu dalyku, kurių man gali prireikti ateityje! Aišku, be puikiu instruktoriu - Vytauto ir Edgaro, to padaryti nebūtu pavyke! Ačiū jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/08

Pajūrio vairavimo mokykla labai šauni. Atejusius visada pasitinka su šypsena. Padeda išspręsti iškilusius klausimus. Labai esu dėkinga instruktoriams Edgarui ir Vytautui už jų didele kantrybe ir įgytas žinias.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/08

Savo darbą išmanantys mokytojai, padės, patars ir pakomentuos. Didelės rekomendacijos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/07

Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. Labai noriu pasidžiaugti savo instruktoriumi Kaziu Girskiu. Labai malonus mokytojas, visada su nuotaika ir puikiai iššaiškina, kaip reikia vairuoti, nelieka neaiškumų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/30

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Didelis ačiū mokytojams A. Sabūnui ir E. Rūteliui. Ačiū už jūsų profesionalumą, kantrybę, palaikymą ir tikėjimą net kai pati visiškai savimi nepasitikėjau. AČIŪ Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/26

Tikrai rekomeduoju Pajūrio vairavimo mokyklą. Šauni atmosfera, administracija. Taip pat noriu padėkoti instruktoriams Arvydui bei Edgarui už kantrybę, žinias ir naudingą praktiką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/22

Rekomenduoju šią mokykla! Noriu padėkoti savo instruktoriui KAZIUI GIRSKIUI!! Jis profesionalus savo srities specialistai. Ačiū jam už detalų išaiškinimą ir begaline kantrybe. Egzaminus visus iš pirmo karto!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/21

Puiki vairavymo mokykla. Dėkoju instruktoriui Edgarui Rūteliui už įgytas žinias ir paruošimą praktiniam vairavimo egzaminui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/21

Teorija išsilaikiau eksternu , tad ieškojau , kuri vairavimo mokykla turi instruktorius , kurie atitiktu mano lūkesčius . Išsirinkau šia mokykla dėl instruktoriaus Edgaro Rūtelio , nuo pirmo pravaziavimo jaučiaus saugi ir užtikrinta jog pasirinkau tinkamai . Edgaras tikrai išmano savo darba ir puikiai paaiškina netik visa vairavimo principa bet ir parkavimo aspektus. Vairuojant nei karto nejutau itampos iš instruktorio kas ir yra svarbiausia mano manymu . Administracija taip pat labai šauni ir draugiška .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/21

Labai džiaugiuosi, kad galėjau mokytis Klaipėdos Pajūrio vairavimo mokykloje. Gavau du instruktorius: Vytautą ir Edgarą. Abudu puikūs ir gerai išmanantys savo darbą instruktoriai. Nesigailiu savo pasirinkimu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/18

Noreciau padekoti instruktori Kazys.

Esu vilniete. Susirgo mama ir reikejo pabuti Klaipedoje visa vasara. Teorija islaikiau Vilniuje, o praktika pabeginau islaikyti Klaipedoje. Kol kas nepavyko, bet deka Kazys, pajutau saves stipresne. Jis dirba asmeniskai, individualiai. Mato kiekviena smulkmena, kiekviena tavo neteisinga judesi ir priimta sprendima.Padeda suvokti kur yra tavo klaida.

Parkavima pavyko ismokti tik su Kazys:) Labai efektyvi metodika.

Labai, labai dekinga, Kazys!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/15

Rekomenduoju 100/100 proc. Laikiau eksternu A ir B kategoriją- viskas iš 1 karto. Malonus administravimas, patars bei parekomenduos. Instruktoriai kompetentingi bei kantrūs. Šauni komanda. A kat.- Artūras, B kat.- Arvydas, tobuli Didelis AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/15

Pajūrio mokykla yra kaip visos kitos mokyklos, tačiau išsyskiria tuo, kad yra malonus personalas, padedantis žmonėms pirmą kartą atėjusiams. Viską išaiškina taip kaip ir turi būti. Mokykloje man pasiulė instruktorių vardu Edgaras Rūtelis, geras instruktorius buvo keli momenti kai mūsų abiejų emocijos užgulė mumis. Bet, tai jo ir manęs nesustabdė judėti pirmyn. Jis turi kantrybės ir išmano savo darbą. Amen.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/10

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Šioje mokykloje dirba kompetetingi ir malonūs darbuotojai. Malonus, operatyvus registratūros darbas, taip pat esu ypač patenkinta intruktoriumi Edgaru Rūteliu, kuris moka labai aiškiai ir suprantamai pateikti varavimo technika ir pagrindinius principus, yra kantrus ir ramus. Esu patenkinta, jog pasirinkau būtent šią vairavimo mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/09

Tikrai gera vairavimo mokykla, puikus instruktoriai, ypač rekomenduoju edgarą Rūtelį ir Vytautą Serapiną. 100% išlaikymas iš pirmo karto. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/03

Super mokykla, puikūs instruktoriai tiek B tiek A kategorijoms. Išmoko greit ir be barimosi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/01

Pajūrio vairavimo mokykla 100%, tik geriausi atsiliepimai!!! Didelis ačiū Vilijai už toki paskatinima ir padrasinima, nuostabus žmogus. Taip pat didelis ačiū savo instruktoriui Kaziui Girskiui, puikus instruktorius. Tikrai nemaniau kad ir aš galiu vairuot. I automobili isėdau su didžiule baime, o instruktoriaus kantrybes ir paskatinimo dėka vairavimas su kiekviena diena gerėjo. Negirdėjau nė vieno neigiamo žodžio, buvo tik padrasinimas, tau pavyks, tu gali, stebėk gatve, sek ženklus. Viska išlaikiau iš pirmo karto. Taip kad rekomenduoju šita mokykla ir instruktoriu Kazi Girski. Taip pat aciu ir Karoliui Rimkui puikus instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/30

Pati geriausia vairavimo mokykla ir instruktorius Edgaras!!! Ačiūū Jums labai už viska 10/10

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/30

100 procentu rekomenduoju instruktoriu Edgara Ruteli bei Pajūrio vairavimo mokykla. Administratore Vilija visada su sypena, kur kyla klausimu, visada padeda rasti ir atsakymus! Instruktorius Edgaras Jaunatviskas, atsakingas, viska isaiskinantis, nesuprantant paaiskina kitaip, kad suprastume. Niekada nera pakeles balso tono. Visada ramus, santurus. Norintys ismokti vairuoti, rekomenduoju Edgarą Rūtelį!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/29

Rekomenduoju šią puikią vairavimo mokyklą. Vilija visada pasitinka su šypseną, paslaugiai išsprendžia rūpimus klausimus, pakonsultuoja, pataria. Sauliaus vedamos teorijos paskaitos nuotaikingos, įdomios, naudingos ir neprailgsta. Vairavimo pamokos su Arvydu Sabūnu prabėgo labai greitai. Po kiekvienos pamokos namo grįždavau patobulėjęs ir norėdavau, kad kuo greičiau ateitų kita diena, kad vėl galėčiau mokytis. Arvydas Sabūnas savo amato profesionalas, kuris turi ilgametę mokymo patirtį, sugeba suprantamai ir be jokios įtampos išaiškinti vairavimo ypatumus. Kantrus, nuoseklus, draugiškas ir puikus pašnekovas. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Pajūrio vairavimo mokyklą. Linkiu visokeriopos sėkmės!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/28

Patys geriausi atsiliepimai apie Pajūrio vairavimo mokyklą. Puikus kolektyvas. Puiki mokykla. Ačiūūūū už žinias ir puikią nuotaiką dėstytojui Sauliui. Didžiausias ačiū instruktoriui Vytautui Serapinui, už jo kantrybę, žinias ir gerą nuotaiką. Ilgų ir gražių jums metų, Vytautai. O mokyklai linkiu gyvuoti ilgai, ilgai ir kuo daugiau mokinių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/27

Puikus instruktorius E.Rūtelis! Gerai ir aiškiai viską paaiškina, prireikus pakartoja. Labai komunikabilus, puiki atmosfera! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/27

Klaipėdos "Pajūrio" mokykloje teko išbandyti du instruktorius, tačiau nedvejodama rekomenduočiau šią vairavimo mokyklą. Turbūt derėtų pradėti nuo to, kad administracijos aptarnavimas - aukštam lygyje : pasitinkama su šypsena, parenkami geriausi mokymosi variantai, pirmumas teikiamas mokinio patogumui.
Vairavimus pradėjau su mokytoju Vytautu Serapinu. Labai malonus žmogus, visada į pravažiavimus ateidavau su šypsena, taip pat juos ir baigdavau. Manau, kad Vytautas ypač tinka pradedantiesiems, turintiems baimę vairuoti, ar apskritai tiems, kurie nepasitiki savimi. Tikrai tos baimės ar nepasitikėjimo nebeliks - garantuoju:)
Toliau važiavau su instruktorium Edgaru Rūteliu. Taip pat labai šaunus mokytojas, jaunas, pedagogiškas, kalbus. Padėjo tobulėti, išmokė valdyti mašiną, parkuotis ir visų kitų gudrybių. Viską aiškindavo ramiai, jei reikia pakartodavo kelis kartus. Visada rasdavom apie ką pakalbėti, tad vairavimas neprailgdavo ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/23

Puiki vairavimo mokykla, dėkui instruktoriams Edgarui Rūteliui ir Vytautui Serapinui už suteiktus praktinius vairavimo įgūdžius, kantrybę, patarimus, viską puikiai, ramiai paaiškino ir išmokė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/18

Puiki ,,Pajūrio vairavimo mokykla". Norėčiau padėkoti instruktoriui A. Franskevičiui už pradinius vairavimo įgūdžius, o didžiulį AČIŪ noriu tarti instruktoriui E. Rūteliui. Kantrus, supratingas žmogus. Jei ko nors nesupratai iš pirmojo karto, paaiškins dar ne kartą ir ne du, jei reikės ir visus tris. Tad, jei norite puikiai išmokti vairuoti ir užtikrintai jaustis kelyje, rekomenduoju instruktorių Edgarą Rūtelį!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/18

Puiki ,,Pajūrio vairavimo mokykla". Norėčiau padėkoti instruktoriui A. Franskevičiui už pradinius vairavimo įgūdžius, o didžiulį AČIŪ noriu pasakyti instruktoriui E. Rūteliui. Kantrus, supratingas žmogus. Jei ko nors nesuprasit iš pirmo karto, paaiškins dar ne vieną kartą ir ne du, jei reikės ir visus tris. Tad jei norit, puikiai išmokti vairuoti ir užtikrintai jaustis kelyje, rekomenduoju instruktorių Edgarą Rūtelį!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/15

Dėkingas Rolandsi,Ji neleido nuleisti rankas :) ir žinoma Ačiū Vytautui Serapinui,kad buvo toks kantrus ir pozityvus :)
Kaip instuktoriu lebai geras-ramus,linksmas besivažynėjant laikas ištirpsta ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/10

Liuks mokykla! Labai draugiškas personalas! Visi šilti ir malonūs žmonės. Teko mokytis vairuoti su instruktoriumi Kaziu Girskiu, be galo kantrus, labai ramiai ir aiškiai viską išaiškina, šmaikštus ir supratingas, visi instruktoriai turėtų būti kaip jis! Man labai pasisekė, jog papuoliau mokytis pas jį ! Tik geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą ir darbuotojus !!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/05

Puiki vairavimo mokykla,rekomenduoju!Turejau nepasitykejimo savimi jausma,kompleksus ir baime.Atejus i sia mokykla ,pajutau dideli demesi nuo administratores Grazinos,nerealiai palaike!Kiek liejau asaras jai,kaip norejau viska mesti!Grazina buvo mano tikra psichologe,kuriuos man tuo momentu butent ir truko...ACIU!!!!:)Instruktoriai Kazys Girskis ir Arvydas Franskevicius ismokino saugiai,tvirtai ir protingai vairuoti,be baimes ir streso.Puikiai jauciuos vaziuojant miesto gatvemis,tvirtai laikaus visu taisykliu ir prisimenu jusu kiekviena zodi.DEKOJU UZ JUSU KANTRYBE!Manau nepavesiu!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/05

Mokykloje tvyro labai gera atmosfera ir nuotaika. Draugiškas ir paslaugus personalas. Instruktoriai ( Vytautas ir Edgaras) pasižymi komunikabilumu, patirtimi ir patarimais, kuriuos galima lengvai pritaikyti praktikoje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/29

Pats geriausias vairavimo instruktorius Edgaras Rūtelis. Esu jam labai dėkingas už išmokymą vairuoti ir parkoutis Ačiū dar karta Edgarai ! 10/10 !!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/29

Pirmo karto atėjus į mokyklą, kur mane pasitiko administratorė Vilija supratau, kad pasirinkau tinkamą mokyklą. Didelis ačiū instruktoriams Vytautui ir Edgarui, labai kantrūs, gerai paaiškinantys situacijas ir puikiai atliekantys savo darbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/28

Intruktoriai buvo geri, viska aiskiai isaiskina.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/28

Puiki vairavimo mokykla! Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią vairavimo mokylą ir instruktorių Edgarą Rūtelį, kuris puikiai išmano savo darbą ir viską išsamiai paaiškina, ir prireikus pakartoja. Didelis ačiū jam už kantrybę ir malonų bendravimą. Noriu padėkoti adminstratorei Rolandai ir dėstytojui Sauliui už nuoširdų bendravimą ir puikiai išaiškintas temas, ir iškilusius klausimus.
Rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/28

Labai šauni mokykla ir kolektyvas, instruktorius Edgaras Rūtelis tikrai šaunus,kantrus mokytojas kuris super viską išaiškina ir kuris jus puikiai paruoš viskam su kuo tik įmanoma susidurti kelyje. Tikrai visiem siūlau šį mokytoją ir mokyklą 10/10 esu labai laimingas savo pasirinkimu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/24

Ačiū "Pajūrio vairavimo mokyklai", tikrai rekomenduoju! Dėkoju administratorei Vilijai, kuri visada labai maloniai ir šiltai sutikdavo, patardavo ir kaip tik galėdama padėdavo. Ačiū instruktoriui Arvydui Franskevičiui už suteiktus vairavimo pagrindus ir ramius važiavimus. Didžiausia padėka intruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę, naudingus patarimus, suteiktus parkavimo įgūdžius, gerą nuotaiką ir puikų paruošimą egzaminui. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/23

Dėkoju šiai vairavimo mokyklai: administratorei Gražinai, kuri visada buvo geros nuotaikos, suprantamai atsakydavo į iškilusius klausimus, ir instruktoriui Edgarui Rūteliui, kuris mokydamas buvo be galo kantrus ir dėmesingas. Visuomet padrąsindavo, duodavo naudingų patarimų bei sugebėdavo viską paaiškinti.
Labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/20

Dziaugiuos pasirinkes sia mokykla, bei pasirinkes puikius intruktorius: Vytauta Serapina ir Egara Rūteli. Vytautas priverte saugiai jaustis kelyje, o Edgaras dabaige mano spragas, bei ismoke visokiu gudrybiu kelyje saugiai vairuojant, bei parkuojantis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/20

Puiki mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/19

Pats geriausias vairavimo instruktorius Kazys Girskis. Esu jam labai dėkinga už išmokymą vairuoti. Rinkitės jį ir visi išlaikysit vairavimo egzaminą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/16

Kazys Girskis is my driving instructor, i can categorically assure you that he is kind, meek and excellent instructor. He is so dedicated to his work, always patient and tolerance towards his student. His aim is to carefully and perfectly produce best future drivers without mistakes.

I recommend him to all, especially to the English speakers. He has instructed more than 4 of my Nigerian friends which are currently holding driver's license from Klaipeda, Lithuania. More of my guys will soon register in your esteem driving school, i told them how good Kazys and Vilija are and they would like to learn in such a friendly atmosphere.

By the way, my friends recommended Kazys / Vilija to me and i am happy they did. Therefore, i CONFIDENTLY recommend him to you.

I also appreciate the service of the administrator Vilija.
Vilija is such a wonderful administrator with a motherly heart. Thank you so much :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/16

Iš tikrųjų gera mokykla. Profesionali darbuotojai, nuo administratorės iki instruktorių. Pagalba buvo teikiama visais etapais, nebuvo jokių nesklandumų ar nesupratimų. Į kylančius klausimus visada gaudavau atsakymus. Noriu pasakyti ačiū už gautas žinias :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/15

Sveiki. Esu begalo laiminga ir dėkinga Jūsų mokyklai, šeštadienį išsulaikiau mokyklinį važiavimą, o šiandien jau Regitroj iš pirmo karto išsilaikiau vairavimo egzaminą ir penktadienį turėsiu vairavimo pažymėjimą Esu begalo dėkinga administratorei Rolandai už pirmas teorijos žinias bei patarimus, begalo dėkinga teorijos dėstytojui už aiškias teorijos pamokas, bei visų kilusių klausimų nuodugnų paaiškinimą, didelis didelis AČIŪ Arvydui Franskevičiui už pirmas vairavimo pamokas,jis išmokė pirmų pagrindų kely, taip pat didelis didelis AČIŪ Arvydui Sabūnui už parkavimosi pamokas, už pastabas varavimo, už tą nelemtą T . Ačiū abiems instruktoriams už kantrybę ❤ Sėkmės Jums visiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/14

Šioje mokykloje kreipiausi dėl papildomų pravažiavimų, kadangi baigus kitą vairavimo mokyklą visiškai nesijutau galinti važiuoti kelyje. Mokiausi pas 2 instruktorius prieš tai, vienas Klaipėdoje, kita Vilniuje, tačiau tik šios mokyklos instruktorius Kazys sugebėjo išmokyti kaip važiuoti, be jokio spaudimo, neįvarant bereikalingos baimės, duodant gerus patarimus bei pastabas. Pagaliau galėjau pasirįžti laikyti praktikos egzaminą regitroje, nes šios pamokos padėjo sudėlioti mintis važiuojant, kaip kada į ką atkreipti dėmesį. Tikrai patariu instruktorių Kazį, jei ieškote, kas jumis išmokytų ramiai, informatyviai ir supratingai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/13

Labai džiaugiuos pasirinkus instruktorių Edgarą Rūtelį, noriu padėkoti už kantrybę. Viską labai aiškiai paaiškina ir prireikus pakartoja.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/10

Geriausia mokykla, šaunus kolektyvas. Tačiau labiausiai noriu padėkoti instruktoriui Kaziui, kuris buvo labai kantrus. Ačiū už malonų bendravimą ir aiškius paaiškinimus .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/09

Labai rekomenduoju šią mokyklą. Nors pradžioje nebuvau tikra, bet su laiku įsitikinau, kad priėmiau teisingą sprendimą čia nusprendusi mokytis. Administratorė buvo labai maloni, parinko puikų instruktorių, kuris be streso mane pripratino prie automobilio ir padėjo įveikti visas baimes. Iš 4 žmonių kurie mane bandė išmokyti, tik šios mokyklos instruktoriui E. Rūteliui pavyko tai padaryti neįvarant man panikos. Ačiū. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/03

Labai gera mokykla. Rekomendoju! Viska gerai paaiskino admenistratore Rolanda. Dydelis aciu Kaziui instruktorui uz kokibiska darba, labai gerai viska aiskino ir mokino.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/02

Labai gerai instruktoriai išmano savo darba, instruktoriai turi daug kantrybės, bei užsispyrimo išmokinti, net ir visiškai už vairo nesėdėjusius mokinius.
Padeda, informatyviai aiškina viska nuo a iki z. I uzduotus klausimus atsako suprantamai ir aiskiai o jaigu konors nesuprantu paklausiu iškarto paaiškina kitaip, kad supraščiau. Ačiū labai didelis Edgaruj už kantrybę.
P.s jaigu būsit ant tiek žali kaip aš, vistiek išmokins visko, tik būkit nusiteikia mokintis =)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/02

Važiavau su Edgaru Rūteliu. Labai jaunatviškas ir šiuolaikiškas instruktorius. Pasirūpins, kad į kelią išvažiuotumėte pasiruošę!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/01

Ačiū instruktoriui Edgarui už naudingas pamokas !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/24

Fantastiška mokykla. Labai norėčiau padėkoti nuostabiai ir labai maloniai administratorei Vilijai. Ačiū intruktoriam Kaziui ir Vytautui, kurie man labai padėjo ir daug išmokino.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/23

Labai puiki vairavimo mokykla. Noriu padėkoti administratorei Vilijai, už labai didelę motyvacija, ir už jos šilta priėmimą, bei visas pastangas, ir dar norėčiau padėkoti instruktoriui Kaziui, kuris tiek daug išmokė, bei davė daug patarimų, kaip elgtis saugiai kelyje, rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/22

Labai maloni mokyklos administratorė Vilija bei šaunūs visi joje dirbantys specialistai išmano savo amatą ir geba visais būdais parodyti, kaip reikia važiuoti be jokių sunkumų..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/19

Gavau puikius du instruktorius , puiki mokykla , draugiški darbuotojai ir instruktoriai , išmokino puikiai vairuoti ir orientuotis kelyje . Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/18

Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą ir instruktorių Kazį Girskį,kuriam esu dėkinga už kantrybe,supratinguma. Visai jūsu didelei komandai didelis AČIŪ❤❤❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/15

Labai puiki vairavimo mokykla išties atėjus nežinojau kaip kas bus. Atėjus į mokyklą priėmė labai šiltai aprodė, paaiškino ir visada padėdavo jei kažko nesuprasdavau. Instruktoriai tai pat labai mieli ir švelnus niekada neleis pasimesti kelyja ar stresuoti be reikalo visada valdo situacija. Duoda labai gerus pavidžius kaip atlikti manevrą jog užtenka pasakyti viena karta ir tu tai atsimeni visada. Labai puiki vairavimo mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/13

Puiki vairavimo mokykla! Rekomenduoju tikrai. Administratorė Vilija visus pasitinka labai šiltai, motyvuoja siekti gerų rezultatų, padeda jeigu ko nesupranti. Dėstytojas taip pat super, išaiškino viską aiškiai, paskaitos su juo praeidavo labai linksmai. Edgaras Rūtelis- instruktorius, kurį rekomenduoju visiem, labai gerai paaiškina parkavimą ir gyvatėles, kiekvienas važiavimas buvo super. 10/10 Mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/12

Labai dėkoju instruktoriui Edgarui Rūteliui už tuos penkioliką pravažiavimų, kurie neprailgo, už laisvą bendravimą, geros nuotaikos palaikymą, važiavimą be įtampos, pasitikėjimą, kilusių klausimų ir neaiškumų išaiškinimą ir nerealią atmosferą. Nežinau, ko tikėjausi pirmą kartą atėjusi, bet viskas pranoko lūkesčius. Labai ačiū už pagalbą ir vargą :)
P.S. Administratorei Gražinai taip pat ačiū už šiltą bendravimą ir palaikymą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/11

Labai puiki mokykla, visi labai malonus.
Vairavau su Edgaru Rūteliu labai puikus instruktorius puikei išmokė vairuot labai kantrus ir supratingas 10 balų

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/10

Šauni mokykla. Visas kolektyvas labai pozityvus. Jauki atmosfera. Rekomenduoju visiems Pajūrio vairavimo mokyklą! Edgaras Rūtelis ir Ardas Čičirka buvo puikųs instruktoriai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/09

Labai gera vairavimo mokykla. Ačiū instruktoriui Kaziui už pamokas ir suteiktas žinias. Rekomenduoju visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/08

Labai greitai ir šauniai išmokino vairuoti, padėjo greitai susigaudyti ir išmokino svarbiausius vairavimo principus. Didelis AČIŪ Arvydui Pranckevičiui, rekomenduoju visiems šį instruktorių tikrai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/06

Rekomenduojame visiems Pajūrio vairavimo mokyklą.
Labai džiaugiamės kartu su vyru jo pasiektais rezultatais. Puiki administratorė Gražina suteikė pagrindines žinias teoriniais klausimais, atsakė į visus rūpimus klausimus.
Puikus vairavimo instruktorius Arvydas Sabūnas padėjo nugalėti baimes ir sėsti prie vairo su gera nuotaikai, suteikė pagrindines žinias ir padėjo drąsiai jaustis gatvėje.
Vaidas ir Ieva

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/05

Administratorė Vilija sukuria jaukią atmosferą viso mokymosi metu. Visada atsako į iškilusius klausimus, pataria bei paaiškina.
Vairavimo instruktoriai (Edgaras Rūtelis, Arvydas Sabūnas) kantriai ir suprantamai išaiškina padarytas klaidas ne kartą ir ne du, motyvuoja, supratingi kad ir kas benutiktų.
Puiki mokykla. Tikrai rekomenduoju visiems norintiems išmokti tinkamai vairuoti ir jaustis drąsiai keliuose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/05

Puiki mokykla! Išmoko visko nuo pagrindų! Ačiū instruktoriui Ardui!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/03

Ardas - instruktorius pas kuri isedus i masina visada atsiranda gera nuotaika ir nebijai vairuoti kai zinai kad Ardas sale ir tau pades.
Kazys - instruktorius kuris tikrai rimtai ziuri i darba ir nesvarbu kad ir kiek kartu darytum ta pacia klaida islieka ramus ir padeda istaisyti klaidas.
Arvydas - instruktorius kuris pastebi visas net smulkiausias klaidas ir padeda jas istaisyti.
Vyrautas - instruktorius kuris parodo kad tu gali pats viska padaryti tik reikia tiketi, viska isaiskina nuosekliai, kantrus, irodo tau kad tu sugebi ir tada pradedi tiketi savimi.

Jei grisciau atgal i pradzia ir reiktu rinktis instruktoriu tikrai vel daryciau kaip dariau ir vaziuociau su visais siais instruktoriais nes kiek vienas ismoke mane vis kitokiu budu kaip vairuoti ir galejau pasirinkti man labiausiai patikusi. Gavau is visu bent po kelias pamokas is gyvenimisku klaidu kelyje ir paaiskino ka daryti kad taip neatsitiktu man. Labai dziaugiuosi pasirinkusi sia vairavimo mokykla ❤️
Dziaugiuosi kad jus pasirinkau ir kad mane priemet i sia nuostabia bendruomene/šeima

VISI KURIE SVARSTO KURIA VAIRAVIMO MOKYKLA GERIAUSIAI BUTU PASIRINKTI 100% PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLA

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/03

Puiki vairavimo mokykla! Draugiškas ir kantrus kolektyvas , viska aiškiai ir išsamiai išaiškinantys instruktoriai, stipriai paruošia egzaminams.Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/02

Draugiškas, motyvuojantys kolektyvas! Rekomenduoju istruktorių Edgarą Rūtelį, kuris padėjo įveikti baimes ir užtikrintai važiuoti kelyje bei suteikė linksmą atmosferą, dėl kurios jaučiausi geriau už vairo!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/01

Tikrai šauni vairavimo mokykla ir instruktoriai ( Vytautas Serapinas, Edgaras Rūtelis), išmokė kaip saugiai elgtis eisme ir jei darydavau kokias klaidas ne tik pataisydavo, bet ir patardavo kaip jų išvengti ateityje. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/01

Labai puiki vairavimo mokykla,draugiškas kolektyvas, maloni administratorė Rolanda,profesionalūs instruktoriai.Rekomenduoju šitą mokyklą visiems!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/29

Noriu padėkoti instruktoriui Karoliui, už kantrumą, efektyvius patarimus, draugišką ir malonų bendravimą. Mokyklos kolektyvas taip pat labai malonus ir komunikabilus. Siūlau visiems norintiems įgyti vairuotojo pažymėjimą, mokytis pradėti šioje mokykloje. Regitroje praktiką išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/28

Noriu padėkoti instruktoriui Valdui Rimkui už kantrumą, ir gerus patarimus besimokant C,CE kategorijas,nes padarė įmanoma, kas man pačiam atrodė neįmanoma :-)
Mokyklos kolektyvas taip pat labai malonus. Siūlau visiems pasirinkti šia vairavimo mokyklą ir VISKAS bus įmanoma.Regitroje praktiką išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/28

Rekomenduoju 100% šią mokyklą.
Valdas Rimkus labai geras instruktorius, viską išsamiai paaiškina taip kaip priklauso, žmogaus išmanatis savo darbą. Egzamonui paruošė puikiai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/28

Labai šauni vairavimo mokykla, kadangi mano 18 gimtadienis buvo per karantiną, norėdamas neatsilikti nuo kitų pasirinkau būtent šią mokyklą. B kat. per 10d ir nesigailiu. Pravažiavimu tikrai užteko, važinėti buvo smagu. Dėkoju instruktoriui Karoliui Rimkui. Važiuodamas jaučiausi, lyg veščiau draugą ten kur jam reikia , būtent tai ir padėjo man susikoncentruoti į kelią, atsipalaiduoti. Viso to dėka, egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/28

Labai puiki mokykla, visiems rekomenduoju! Pradedant nuo teorijos kursų, kuriuos labai išsamiai ir įdomiai papasakoja ir baigiant tuo, jog per vairavimo pamokas išmokina visokiausių praktinio vairavimo gudrybių, kurios aišku nepažeidžia jokių Kelių eismo taisyklių. Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Ardą, kurie padėjo man įveikti viską iš pirmo karto. Sekmes

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/27

Ardas Čičirka-labai geras instruktorius,gerai išmanantis savo darbą,linksmas,pareigingas,pamokos pas jį nenuobodžios

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/26

Labai puiki mokykla, taip pat instruktoriai labai draugiški ir puikiai paruošia egzamimams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/21

Puiki vairavimo mokykla! Jei reiktų rinktis antrą kartą, kur mokytis vairuoti, be abejonių ir vėl pasirinkčiau būtent šią mokyklą. Tiek atmosfera, tiek instruktoriai buvo begalo geri ir malonūs. Labiausiai norėčiau padėkoti ir rekomenduoti du šios mokyklos instruktorius, tai Edgarą Rutelį, kuris labai maloniai ir draugiškai bendravo visų pravažiavimų metu, aiškiai ir tiksliai išaiškino tai, kas buvo neaišku. Taip pat rekomenduoju ir Arvydą Franskevičių, kuris taip pat viską nuosekliai ir aiškiai, bei labai suprantamai išaiškino visus neiškumus. Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą ir visiems rekomenduoju rinktis ją!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/21

Puiki vairavimo mokykla ir atmosfera. O visiems, kas nori stabiliai jaustis kelyje, rekomenduoju instruktorių Edgarą Rutelį !!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/21

Puiki mokykla su profesionaliais instruktoriais (Edgaras, Arvydas). Džiaugiuosi pasirinkęs būtent šią vairavimo mokyklą, Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/19

Puiki mokykla! Be galo malonus bendravimas, pagalba 100% Ačiū Mokyklai kad mane išmokino to ko nemokėjau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/14

Mokyklą pasirinkau pagal atsiliepimus ir labai džiaugiuosi, nes instruktoriai labai malonūs, draugiški, prisitaikantys prie tavęs, atsižvelgantys kur reikia labiau tobulėti, pateikia informaciją taip, kad puikiai ją suprastum. Į kiekvieną pravažiavimą eini su šypsena veide! Tikrai siūlau ją rinktis, o Edgaras Rūtelis ir Vytautas Serapinas patys geriausi instruktoriai! Ačiū už linksmas ir labai naudingas pamokas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/14

Puiki mokykla! Džiaugiuosi ją pasirinkusi, nes instruktoriai malonūs, draugiški, sugebantys prisitaikyti prie tavęs ir moka tobulai išaiškinti! Su jais nebūna liūdna, todėl į pravažiavimus einu su šypsena veide! Rekomenduoju instuktorius Edgarą Rūtelį ir Vytautą Serapiną!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/14

Esu begalo dėkingas ,,Pajūrio vairavimo mokyklai" ir nuostabiausiems instrukoriams Edgarui bei Vytautui. Šie instruktoriai paruošė visiems iššūkiams ir egzaminas pavyko iš pirmojo karto!! Visiems rekomenduoju šią mokyklą, tikrai nepasigailėsite, būsite šiltai priimti ir puikiai paruošti praktikos egzaminui!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/07

Pajurio mokykla pasirinkau, dėl jos atsiliepimų sakė draugai, kad ši mokykla jiems labai dauk ko padėjo! Tai nusprendžiau nueiti ir aš! Ir tikrai nesigailiu, patys geriausi instruktoriai!! Labai didelis AČIŪ Edgarui Rūteliui!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/05

Puikiai paruošia regitros egzaminui, išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū instruktoriui Edgarui ir Vytautui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/14

Rinkausi mokykla pagal rekomendacijas ir labai dziaugiausi! Nuostabus darbuotojai, labai malonus bendravimas ir profesionalūs mokymai! Instruktorius Edgaras Rūtelis vos per kelis pravažiavimus išmokė vairuoti idealiai ir viskas buvo išlaikyta iš pirmo karto!! Ačiū adminstracijos darbuotojai Vilijai už greita orientacija i mano norus, uztrukau vos kelias savaites ir pažymejimas jau mano!! Ačiū dar karta šiai mokyklai ir jos darbuotojams!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/06

Esu visiškai patenkintas teorijos ir praktikos pamokomis, instruktorius Edgaras Rutelis, šauniai atlieką savo darbą. Rekomenduočiau ir kitiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/05

Labai gera mokyla, darbuotojai mandagus, padedantis, rūpestingi ir malonus, is savo patirties galiu rekomenduot, islaikiau is pirmo karto be jokios baimes, instruktoriu pasirinkau nežinodamas nieko, bet dabar galiu spaust dešine ir tik dėkot, instruktorius Ardas Cicirka, megstantis pajuokaut, visada pozytivus ir geros nuotaikos, padedantis situacijose ir mokantis išaiškint viska kas kaip yra, su juo neturesite jokios baimes ar abe joniu, jeigu bijote parkavimuosi ypatybiu, ar dalyvavymo eisme, su šiuo instruktoriu busite visiškai užtikrintas kad išmoksite ir nebebijosite, tikrai labai rekomenduoju sia mokykla iš savo patirties, dekoju jiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/03

Puikūs žmonės, puikios transporto priemonės, bei puiki mokykla. Rekomenduoju visiems kurie nori atsakingai ir sklandžiai mokytis vairuoti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/03

Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad Pajūrio vairavimo mokykla geriausia ką pasirinkau. Administratore Gražina superine, visada padės ir paaiškins ko nesupranti, o instruktorius Kazys tikrai begalo geras ne tik žmogus bet kaip mokytojas. Jų abiejų dėka esu klevukas.
REKOMENDUOJU ŠIĄ MOKYKLĄ IR ŠĮ INSTRUKTORIU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/03

Labai džiaugiuosi patekusi i Pajūrio vairavimo mokyklą.Noriu padėkoti administratoriai Rolandai,vairavimo instruktoriui A.Franskevičiui už suteiktas išsamias žinias,įgūdžius.Puiki,draugiška atmosfera!Labai dėkoju už tokį šiltą priėmimą ir suteiktas žinias.Visiem rekomenduoju rinktis šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/02

Labai kompetentingi, profesionalūs ir bendraujantys instruktoriai. Viskas buvo aiškiai paaiškinta, išmokyta, neliko jokių nesklandumų. Tikrai rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą ir instruktorius Arvydą Sabūną bei Edgarą Rūtelį

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/01

rekomenduoju geriausią vairavimo mokyklą - PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLĄ, išmokins, paaiškins, patars, galėsite saugiai vairuoti, didžiulis dėkui administratorei Vilijai, instruktoriui Karoliui, dėstytojui Sauliui, instruktoriui Sauliui, egzaminas išlaikytas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/29

Dekui instruktoriui Edgarui Ruteliui uz gera paruošima mokykliniam bei regjtros egzaminui. Sekmes darbuose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/27

Labai sauni mokykla, o instruktoriai dar geresni. Noriu padekoti Edgarui Ruteliui ir Vytautui Serapinui, kad ismoke mane vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/26

Labai gera vairavimo mokykla! Maloni administratorė, puikūs teorijos dėstytojai! Ačiū instruktoriams Aleksui ir Ardui už kantrybę ir suteiktas praktines žinias! Regitroje teorijos ir praktinis egzaminai iš pirmo karto! Būtinai rekomenduosiu savo draugams:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/24

Visiems busimiems mokiniams siūlau kreiptis i Pajūrio vairavimo mokyklą,kuri nuostabiai paruošia

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/24

noriu padėkoti instruktoriui Edgarui Rūteliui už gera paruošima mokykliniam egzaminui, sekmės darbuose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/21

Edgaras Rūtelis labai geras instruktorius, viska paaiškina taip kaip priklauso, labai malonu būti šalia tokio gero žmogaus. Pajūrio vairavimo mokykla tikrai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/20

Rekomenduoju 100 proc. Pajūrio vairavimo mokyklą, nes tik čia man padėjo išpildyti dar vieną svajonę - labai norėjau išmokti saugiai vairuoti. Ačiū administratorei Vilijai, instruktoriui Karoliui, teorijos dėstytojui Sauliui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/20

Esu laiminga, kad pasirinkau Pajūrio vairavimo mokyklą, nes padėjo išpildyti dar vieną svajonę! Ačiū Vilijai, Karoliui, Sauliui! Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/19

Ieskai puikios vairavimo mokyklos ir puikiu instruktoriu? Nusiramink pataikiai ten kur reikia, nes mokykla tikrai sauni ir visi jie stengiasi del tavo rezultatu aukodami savo laika, kantrybe bei masinos sveikumu jei taip jau atsitinka. Taigi rekomenduoju jum kas ieskot geros vairavymo mokyklos tai stai ce. Nebijokite skambimkite rasykites nes jie jums pasiulis tikrai geras galimybes uz gera kaina. gausite puikius instruktorius. Galesite patys rinktis su kokiu instruktoriu vaziuosite. Neisskirciau neivieno instruktorio manau visi tikrai geri ir linksmi vienodai besiaukojantys. Na man teko mokytis tik su Arvydu Sabunu ir su Vytautu Serapinu. Na neturiu net ko blogo pasakyti tik geri, faini, silti prisiminimai. Niekada su jais liudnai nevaziavau, tik linksmai be streso na ir taip kiekvienas pamegtu vairuoti. Taigi siulau sia mokykla bei rekomenduoju siuos du V.Serapina bei A.Sabuna y instruktorius is asmenines patirties. Taip klysi daug ypac su A.Sabunu na bet taip ir mokomes. Na mokyla verta jusu laiko, o jusu laikas vertas su jais. Taika as rekomenduoju na o ce nuo jusu priklauso ka rinksites. sekmes!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/16

Labai gera mokykla! Tikrai rekomenduoju, puikiai buvo išaiškinta vairavimo teorija, intruktoriai buvo labai geri, profesionalūs. Labai didelį ispūdį paliko ši mokykla, ypač intruktorius Edgaras Rūtelis, didelis ačiū jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/16

Tikrai džiaugiusi pasirinkusi ,,Pajūrio vairavimo mokyklą", pateisino visus mano lūkesčius. Mokyklos administratorė visada pasitinka mokinius su plačia šypsena ir atsako į visus rūpimus klausimus. Taip pat esu patenkinta teorijos dėstytoju Sauliumi. Sugeba aiškiai ir svarbiausia įdomiai paaiškinti teorinę medžiagą, nestokoja humoro jausmo ir su savo mokiniais bendrauja kaip su draugais, todėl teorinėse pamokose nėra nuobodu ir išlaikoma draugiška atmosfera. Tačiau labiausiai esu patenkinta vairavimo instruktoriumi Edgaru Rūteliu. Tai žmogus, kuris tikrai išmano savo darbą, yra atviras ir teisingas. Dėl kėkvieno savo mokinio labai stengiasi. Pravažiavimo metu stengiasi palaikyti linksmą ir draugišką atmosferą, kad būtų kuo mažiau įtampos, pastebi kėkvieną abejonę ir bando ją kuo aiškiau paaiškinti nors ir 10 kartų, supranta savo mokinius ir sugeba pritaikyti tik individualų mokymo būdą (jei reikia piešią sąsiuviny, kad mokinys suprastų vizualiai savo klaidas).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/14

Pati geriausia vairavimo mokykla visoje Klaipėdoje, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Teorijos pamokos puikiai dėstomos, niekada nebūdavo nuobodu klausytis. Instruktoriai taip pat labai geri, visi malonūs, viską paaiškina išsamiai.
Visiems labai rekomenduoju šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/10

Geriausia mokykla, didelis aciu instruktoriui Edgarui Ruteliui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/10

Puiki vairavimo mokykla, malonu mokytis. Profesionalūs instruktoriai. Ačiū Edgarui Rūteliui, matoma, jog žmogus myli savo darbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/06

Geriausias instruktorius Edgaras Rutelis.
Dziaugiuosi gavusi butent si instruktoriu su kuriuo komfortiska atlikti pravaziavimas, geras pasnekovas.
Jauciausi su juo puikiai.
Aciu labai ❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/28

Laba diena,

Sužinojau apie VM-ą iš tėvų, iš darbo, iš draugų. Visi siūlė eiti būtent į Pajūrio vairavimo mokyklą, kad gauti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Likau itin patenkintas personalu ir dėstytoju, mokytoju, lektoriu Sauliu Tamokaičiu. Džiaugiuosi, kad susipažinau su tokia asmenybe, su dideliu žinių bagažo žmogumi . Manau, kad jis ir tiktai jis sudarė važiavimo teorijos pilną supratimą, atkreipdamas dėmesį į žmogiškumo, pagarbumo ir mandagumo faktorius, kurie privalo būti pas kiekvieną vairuotoją. Galiu teigti, kad kartu su gerb. Sauliu mintinai išmokau ir supratau daug temų, tokių kaip "kelio ženklai", "sankryžos" ir kt. Aišku, reikėjo pačiam studijoti KET, bet buvo labai lengva tai daryti po jo mokymų. Dėkoju!

Mano instruktorius buvo gerb. Edgaras Rūtelis. Būtent apie jį noriu parašyti komentarą stojantiems į Pajūrio vairavimo mokyklos kursus. Instruktorius yra labai ramus, draugiškas, tikrai darbui atiduodantis visą save. Atsakingas, sąžiningas Edgaras buvo visada "šalia": analizuodavo klaidas, duodavo patarimus, pasitikėdavo manimi, atkreipdavo dėmesį į gerąją važiavimo praktiką, tikrindavo saugų greitį, komentuodavo važiavimo manevrus ir kt. Su Edgaru kiekvienas pradedantisis taps tikru vairuotoju su sąlyga, kad pradės dirbti tik su jo nuo pirmos važiavimo pamokos. Ačiū, Edgarai, už kantrybę, už pilnai atliktą darbą.

Ačiū už dėmesį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/24

Labai noriu padėkoti be galo maloniam bei geriausiam instruktoriui Edgarui Rūteliui, uz labai geras, informatyvias bei linsmas vairavimo pamokas. Labai daug kas pasikeitė nuo 1 važiavimo iki dabar ir už tai jam labai esu dėkinga. Atkreipia dėmesį į visas smulkiausias klaidas, suteikia visą reikalingą informaciją, labai maloniai bendrauja ir aiškina visas klaidas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/23

Labai puiki mokykla. Gavau visapusiska pagalba. Vos izengus pro duris pasitiko mokyklos vadove Vilija su sypsena. Papasakojo visa informacija supazindino su viskuo.
Tai pat noriu padekoti dviems geriausiems instruktoriams tai Arvydui ir Kaziui. Kelyje padejo ir ismoke vaziuoti taip kaip reikia tvarkingai. Dave labai daug patarimu ir gelbejo ivairiose situacijose. Butent didelis aciu visai Pajurio vairavimo mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/23

Labai gera mokykla geriausia Klaipėdoje, džiauguosi instruktoriumi Arvydu Sabūnu, kuris mane tiek daug išmokti sugebėjo, ačiū už kantrybę mokytojau, nu ir kaip gi mokyklą be Gražinos jeigu ne jus dar iki dabar neturėčiau teorijos. Ačiū už viska geriausia mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/22

Labai puiki mokykla. Visi puikus savo srities specialistai. Malonus bendravimas. Puikus instruktoriai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/17

Ši vairavimo mokykla paliko tik geriausius įspūdžius. Pradedant administracijoje dirbančia ponia Vilijia, kuri maloniai priėmė, paaiškino visus procesus ir padėjo susiplanuoti vairavimo kursus greitesne, nei įprastai tvarka.
Dar didesnis Ačiū vairavimo instruktoriams: Edgarui Rūteliui už vairavimo pagrindus, patarimus, pastabas ir ramybę visų pravažiavimų metu. Taip pat instruktoriui Arvydui Franskevičiui už optimizmą ir ramų reagavimą į mano kvailas klaidas.
Didžiausios sėkmės instruktoriams ir pačiai mokyklai ateityje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/14

Esu labai dėkinga šiai mokyklai už puikiai suteiktas žinias taip, kad regitroje viskas iš pirmo karto! Ačiū Vilijai ,kuri visada rūpinosi ir pagelbėdavo bei visad sutikdavo labai šiltai. Sauliui už linksmas bet aiškias ir lengvai suprantamas teorijos pamokas . Instruktoriui Arvydui Sabūnui už puikius važiavimo pagrindus ir tai, kad pirmas sedėjimas už vairo nebuvo baisus. Ir turbūt didžiausias ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui visų pirma už kantrybę ir ramuma, kai prisiparkuoti visiškai nesigavo :D , taip pat už supratingumą ir nuraminimą prieš mokyklinį egzaminą ir tiesiog už puikiai perteiktas žinias taip, kad į gatvę vienai išvažiuoti nebus baisu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/13

Puiki vairavimo mokykla. Noriu didelį AČIŪ pasakyti instruktoriui Ardui už nuostabias bei linksmas vairavimo pamokas. Labai malonus, linksmas bei kantrus žmogus. Rekomenduoju būtent šį instruktorių ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/13

Pati geriausia mokykla! Šaunus visas kolektyvas, bet labiausiai noriu padėkoti instruktoriui Ardui kuris buvo kantrus, bei Ačiū už smagias pamokas, už malonų bendravimą, už aiškius paaiškinimus. Rekomenduoju šią mokyklą, ir pati geriausia instruktorių Ardą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/12

Pati geriausia vairavimo mokykla, patys geriausi instruktoriai, išmoko, išaiškina, pataria, egzaminus išlaikiau iš pirmo karto, AČIŪ !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/08

Jei nežinote kur įgyti geriausius vairavimo įgudžius, rinkitės Pajūrio vairavimo mokyklą. Edgaras Rūtelis maladėc. Visam kolektyvui linkėjimai, ir toliau taip ;).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/08

Labai džiaugiuosi, jog iš visų mokyklų pasirinkau būtent Pajūrio vairavimo mokyklą. Kiekvienas sutiktas čia darbuotojas motyvuoja siekti tikslo. Ačiū Jums visiems mielieji už tai, kad išsipildė svajonė tapti vairuotoja. Noriu padėkoti:
Vilijai Rimkienei, kuri yra begalo šiltas, draugiškas žmogus. Visada padės, rūpinsis, patars, pastūmės ir neleis tinginiauti, o griebti knygą skaityti ir bilietus spręst :D Ačiū Jums už šiltą bendravimą ir visada malonų priėmimą, tą jausmą kad esu laukiama :)
Sauliui už puikias teorijos paskaitas, linksmus anekdotus, žmogus prie humoro, žiovauti neteko:D
Pirmasis instruktorius buvo Vytukas Serapinas, kaip dabar pamenu jo žodžius "vaikeli nemėtyk sankabos (greit atleisdavau arba neišmindavau iki galo) važiuosi su savo mašina brangiai mokėsi už taisymą". Puikiai išmokino gyvatėlę ir T formos įvažiavimą atlikti. Begalo kantrus, stengėsi išaiškinti taip, kad suprasčiau, ačiū už palaikymą.
Antras instruktorius buvo Edgaras Rūlenis. Nesupratau kaip įvažiuot į žiedus, kuris pirmas, kuris antras..išvažiavimai, nupiešė ramiai, paaiškino, parkuotis mokė kaip lengviau..buvo momentų kai viską mesiu ir kam man tos teisės :D tačiau instruktorius kartojo "tau pavyks, tu sugebėsi", vieni greičiau išmoksta, kitiems daugiau pastangų reikia".Šaunus instruktorius, džiaugiuosi, kad paskatinot nepasiduoti :)
Trečias buvo Arvydas Franskevičius, išmokė kokiu atstumu laikytis nuo mašinu ir ne tik žiurėti į veidrodėlius, bet ir stebėti aklasias zonas.
Ketvirtasis buvo Karolis Rimkus, pilnas pozityvumo "saulele tu gerai vairuoji, nebūk įsitempus".
Penktas buvo Kazys Girskis, tokio ramaus žmogaus nebuvau sutikus. Pabrėždavo klaidas, pagirdavo.
Ačiū visai komandai, visi Jūs nuostabus. Rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą 100 proc. ir noriu palinkėti kantrybės, stiprybės ir išlikti tokiems pozityviems kokie esat dabar. Ilgų ir darbingų metų :):):)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/08

Labai džiaugiuosi, jog iš visų mokyklų pasirinkau būtent Pajūrio vairavimo mokyklą. Kiekvienas sutiktas čia darbuotojas motyvuoja siekti tikslo. Ačiū Jums visiems mielieji už tai, kad išsipildė svajonė tapti vairuotoja. Noriu padėkoti:
Vilijai Rimkienei, kuri yra begalo šiltas, draugiškas žmogus. Visada padės, rūpinsis, patars, pastūmės ir neleis tinginiauti, o griebti knygą skaityti ir bilietus spręst :D Ačiū Jums už šiltą bendravimą ir visada malonų priėmimą, tą jausmą kad esu laukiama :) Sauliui už puikias teorijos paskaitas, linksmus anekdotus, žmogus prie humoro, žiovauti neteko:D
Pirmasis instruktorius buvo Vytukas Serapinas, kaip dabar pamenu jo žodžius "vaikeli nemėtyk sankabos (greit atleisdavau arba neišmindavau iki galo) važiuosi su savo mašina brangiai mokėsi už taisymą". Puikiai išmokino gyvatėlę ir T formos įvažiavimą atlikti. Begalo kantrus, stengėsi išaiškinti taip, kad suprasčiau, ačiū už palaikymą.
Antras instruktorius buvo Edgaras Rūtenis. Nesupratau kaip įvažiuot į žiedus, kuris pirmas, kuris antras..išvažiavimai, nupiešė ramiai, paaiškino, parkuotis mokė kaip lengviau..buvo momentų kai viską mesiu ir kam man tos teisės :D tačiau instruktorius kartojo "tau pavyks, tu sugebėsi", vieni greičiau išmoksta, kitiems daugiau pastangų reikia".Šaunus instruktorius, džiaugiuosi, kad paskatinot nepasiduoti :)
Trečias buvo Arvydas Franskevičius, išmokė kokiu atstumu laikytis nuo mašinu ir ne tik žiurėti į veidrodėlius, bet ir stebėti aklasias zonas.
Ketvirtasis buvo Karolis Rimkus, pilnas pozityvumo "saulele tu gerai vairuoji, nebūk įsitempus".
Penktas buvo Kazys Girskis, tokio ramaus žmogaus nebuvau sutikus. Pabreždavo klaidas, pagirdavo.
Ačiū visai komandai, visi Jūs nuostabus. Rekomenduoju šią mokyklą 100 proc. ir noriu palinkėti kantrybės, stiprybės ir išlikti tokiems pozityviems kokie esat dabar. Ilgų ir darbingų metų :):):)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/07

Labai dėkoju visai vairavimo mokyklos komandai o labiausiai instruktoriuj Edgarui Rūteliui, kad padėjo pasiruošti vairavimo egzaminui. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/06

Mokykla gerai paruošia, pakonsultuoja, gerai išaiškina, rekomenduoju instruktorių Arvydą Sabūną.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/03

Linksmas, nuoširdus ir geras kolektyvas dirba profisanuoliao(ačiū poniai Vilijai) didelis ačiū instruktoriui Arvydui Franckevyčiui už nuoširdų ir profesionalų instruktavimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/03

Išties labai rūpestingi šios mokyklos darbuotojai. Labai dėkoju Vilijai ir Gražinai už padrąsinimus, rūpestį ir patarimus. Kiekvienas mokinys joms lyg savas vaikas. Vairuoti mokino du puikūs instruktoriai Arvydas Sabūnas ir Ardas Čičirka. Ačiū jiems už kantrybę, pasidalinimą visom vairavimo subtilybėm, padrąsinimus ir visada puikų nusiteikimą dėl ko ta pusantros valandos pamoka prabėgdavo super greitai ir jau laukdavau kitos. Dar kartą ačiū! Susitiksime kelyje

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/02

10 balu!Tik geriausi atsiliepimai! Rekomenduoju sia mokykla , tikrai nepasigailesite .Didelis Aciu Grazinai uz paskatinima, jei ne Jus dar buciau nepasiryzus Taip pat didelis Aciu Instruktoriui Edgarui Ruteliui uz kantrybe, uz vairavimo pamokas.Rekomenduoju 100% Puikus Instruktorius !✌

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/31

Labai gera mokykla! Draugiškas priėmimas, super geri instruktoriai Vytautas Serapinas ir Edgaras Rūtelis. Viskas buvo ramiai, labai kantriai ir profesionaliai išaiškinta. Didelis ačiū už kantrybę ir pamokas abiem instruktoriams! Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/29

Puiki vairavimo mokykla! O dar puikesnis- instruktorius Edgaras Rūtelis! Jei mokyklą reikėtų apibūdinti dviem žodžiais- pirmieji ir būtų šio instruktoriaus vardas ir pavardė. Puikus mokytojas, puikus žmogus, supratingas ir kantrus, o kas svarbiausia mokantis prieiti prie kiekvieno mokinio ir viską išdėstyti mokiniui suprantamų būdu! Ačiū Edgarui už viską, už perteiktas žinias apie vairavimą ir ne tik, už puikią atmosferą pamokų metu, už tai kad moka mokyti ir yra savo srities profesionalas! Sėkmės jūsų mokykla, nors kaip sakau jos jums nereikės, nes jūsų mokymo principai ir būdai patys kalba už save!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/25

pagal rekomendaciją pasirinkau šią mokyklą, ir gerai padariau, nes dirba aukšto lygio specialistai - ir teorijoj, ir praktikoj, niekas nešaukia, viską paaiškina ir pataria, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, ačiū :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/20

Labai gera mokykla, kurioje as per viena menesi issilaikiau teises :) viskas is pirmo karto! uz tai dekoju mokyklos puikiam kolektyvui ir savo geram instruktoriui Edgaras Rutelis ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/20

Gera mokykla. Ačiū geriausiam instruktoriuj Kaziui Girskiui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/19

nuoširdžiai dėkoju direktorei Vilijai .administratorei Rolandai .instruktoriam Kaziui Girskiui ir Vytautui Serapinui už dėmesį ir žinias. Tik jų dėka.šiandien džiaugiuosi vairuotojo pažymėjimu.Visiem rekomenduoju rinktis 'Pajūrio' vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/18

Jei ieškote vairavimo mokyklos, rekomenduoju patikėti čia paliktais atsiliepimais ir nedvejojant užsiregistruoti į vairavimo kursus šioje mokykloje. Visu mylimoms ir gerbiamoms Vilijai ir Grazinai tariu nuosirdu aciu uz patarimus ,pamokymus ir spyri i viena vieta, kai to reikejo.
Instruktoriai Kazys Girskis ir Edgaras Rutelis labai profesionalūs savo srities specialistai. Kantrūs, ramūs, kultūringi, dėmesingi, atsakingi, besidalinantys žiniomis ir patirtimi, o kai reikia - labai sveikai griežtesni, kad sutelktų dėmesį į problemines vietas.
Patarimai pateikti su šmaikščiais palyginimais, labai lengvai įsitvirtino atmintyje ir vairavimas iš baubo kaskart tapo vis didesniu malonumu.Regitra iveikta is pirmo karto.
Kuo dideliausios sėkmės mokyklai ir instruktoriams. AČIŪ Jiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/18

Puiki mokykla. ačiū intruktoriui, Kaziui Girskiui už kantrybę, puikias pamokas. Tikrai instuktorius profesionalus, puikiai paaiškina pamoko ir padeda viską aiškiai suprasti.ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/17

Išsilaikiau iš pirmo karto!!!!!! Labai puiki mokykla ir instruktoriai!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/16

Labai gera mokykla o ypac instruktorius Edgaras Rutelis ,teises kaip per sviesta isejo!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/15

Pati geriausia viravimo mokykla Klaipėdoje, labai dėkoju administratorei Vilijai, tik su jos padrąsinimu ryžausi imtis vairavimo mokymosi, labai didelis ačiū teorijos dėstytojui Sauliui, labai dėkoju kantriems instruktoriams, jau moku vairuoti, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, sėkmės gražiam Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/13

Nuostabi mokykla, dirba aukščiausiam lygyje, kainos prieinamos, bet dirba aukštesniam lygi nei brangiausios Lietuvos mokyklos. Puikia padeda susitvarkyt ir su teorine ir su praktine dalimi. Labiausiai noriu padėkot Edgarui Ruteliui, puikus vairavimo instruktorius aiškiai paaiškina visas situacijas ir yra pasiruošęs viskam. Po šio instruktorio pamokų su vairavimu problemų neturėsit niekas. Sekmės ir toliau laikyt šiai mokyklai tokį aukštą lygį. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/09

Gera mokykla .Gerai išaiškina dėstytojas instruktoriai Kazys Girskis ir Arvydas Sabūnas ,dirba administratorė Rolanda visada pasiruošusi padėti .Rekomenduočiau visiems šitą mokyklą.pasirinkę nepasigailėsite.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/08

Pati geriausia mokykla Klaipėdoje!
Ten dirba patys nuostabiausi žmonės!
Visada su šypsena pasitinka!
Taigi..
Vilija- Visada paaiškins, kad ir milijoną kartų tą patį, tik, kad suprastum,išmoktum. Padės, patars, spirs į užpakalį kai matys, kad to reikia. Pati geriausia!! Ačiū labai jai! ❤️
Dėstytojas Saulius - Nors buvau ne visuose paskaitose, bet kiek buvau, išaiškino viską taip, kad nekildavo klausimų. Paskaitos visada linksmos, įdomiai pateiktos, nesinorėdavo eit net namo. ️ Ačiū jam labai! ❤️
Instruktorius Kazys Girskis - Ačiū už suteiktus pagrindus po kojomis, už tuos kankinimus su parkingu, už begalinę kantrybę, už kritiką, pastabas, patarimus. Linkiu daaaaug kantrybės su mokinukais. ️ Ačiū labai! ❤️
Instruktorius Vytautas Serapinas - paverčia pamokas be įtampos, ramiai paaiškina viską, parodė ir išmokė patį lengviausia parkavimosi būdą. ️ Laaaaabai ačiū už tą gelbėjimą iš situacijos, man patiko važiuot su Ford! ❤️ Net nebūčiau pagalvojus, kad tokį pravažiavimą turėsiu! Ačiū jam! ❤️
Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto!
Ten dirbantys žmonės tikrai stengiasi išaiškinti, išmokyti, padėti! Paruošia egzaminams labai stipriai! Eidama į egzaminą, jautiesi stipriai pasiruošusi.
Didelis AČIŪ visiems už viską ko ten išmokau! ❤️ Rekomenduoju rinktis šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/06

gera vairavimo mokykla, dešimt balų, man ją rekomendavo draugai, tikrai nenusivyliau, didiulis ačiū teorijos mokytojui Sauliui, administratorei Vilijai, kantriems instruktoriams, rekomenduoju šią mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/05

Puiki mokykla, Administratore Vilija visada prieis, paklaus ar nereikia pagalbos ir visada pades. Labai rekomenduoju instruktoriu EDGARA RŪTELI. Labai gerai išmoko vairavimo, taip pat ir parkavimo. Stengiasi dėl mokiniu, rodo įvairesnius budus, kad jiems butu lengviau. Į klaidas reaguoja labai ramiai, nešaukia. Noriu padėkoti Edgarui, už profesionaluma, didele kantrybe, už puikius pokalbius ir gera nuotaika vairuojant. Tikrai rekomenduoju pats geriausias instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/29

Noriu padėkoti nuostabiai administratorei Gražinai už didžiulį rūpestį , pagalbą ir suteiktą komforto jausmą mokantis. Taip pat, didelis ačiū Instruktoriui - Kaziui Girskiui, už ramų ir aiškų vairavimo mokymą , bei išmoktus pirmus vairavimo pagrindus. Rekomenduoju, labai aiškiai visko išmoko!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/29

Labai gera mokykla. Instruktoriai jaunatviški ir
labai profesionalūs. Puikiai išmoko.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/29

Džiaugiuosi pasirinkes Pajūrio Vairavimo mokyklą. Tik patys geriausi atsiliepimai. Ačiū Vilijai, instruktoriui - Edgarui Rūteliui :) Žmogus,kuris myli savo darbą. Didžiausios rekomendacijos renkantis Pajūrio Vairavimo mokyklą ir instruktorių Edgarą! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/29

Labai noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už tai, kad padėjo man išmokti vairuoti. Apie instruktorių Edgarą Rūtelį patys geriausi atsiliepimai. Suteikė man ir žinių, ir palaikymo. Viską aiškino suprantamai ir paprastai, o važiuodama su juo jaučiausi rami.
Taip pat noriu padėkoti administratorei Gražinai už visą padrąsinimą, gerus žodžius ir rūpestį ačiū labai!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/29

Labai noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už tai, kad padėjo man išmokti vairuoti. Apie instruktorių Edgarą patys geriausi atsiliepimai. Suteikė man ir žinių, ir palaikymo. Viską aiškino suprantamai ir paprastai, o važiuodama su juo jaučiausi rami.
Taip pat noriu padėkoti administratorei Gražinai už visą padrąsinimą, gerus žodžius ir rūpestį ačiū labai!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/27

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau ,,Pajūrio vairavimo mokyklą", esančią Taikos pr. 71 (nes rekomendavo draugai).Didelis ačiū už kantrybę ir suteiktas žinias administratorei Vilijai, teorijos mokytojui Sauliui ir instruktoriams. Esu maloniai nustebinta išdėstyta teorine medžiaga, o informacija buvo pateikta tiksliai ir suprantamai. Rekomenduoju savo draugams ir Jums pasirinkti ,,Pajūrio vairavimo mokyklą", nes čia dirba puikiai savo darbą išmanantys šaunus kolektyvas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/27

Rekomenduoju šia mokyklą. Viskas išlaikyta iš 1 karto. Edgaras Rūtelis paruošė taip, kad Regitra nerado prie ko prisikabinti. Norint išeiti pasiruošus 100 ptocentu, rinkites jį. Eilėje teks palaukt, bet verta. 10 balu jam iš galimu 10 :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/27

Pati geriausia mokykla, teorijos paskaitos idomios ir išsamiai išdėstomos. Praktikos instruktorius Edgaras Rūtelis labai geras. Viską paaiškina suprantamai, aiškiai ir išsamiai. Niekada nekalba pakeltu tonu, ramus ir tolerantiškas. Padarytas klaidas išaiškina iki smulmenų. 10 balų, atsidaves savo darbui. Parkuotis išmoko labai paprastai, nemokejau nieko, dabar teisės jau rankoje. Stiprybės mokyklai ir instruktoriam, išlikite tokie nuostabūs ir toliau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/26

Esu labai dėkingas "Pajiūrio vairavimo mokyklai" už kokybiškai suteiktas žinias. Tikrai visiems rekomenduoju šią mokyklą. Labai norėčiau padėkoti instruktoriui Edgarui Rūteliui už kantrybę, profesionalumą ir gerą nuotaiką mokant vairuoti! Visiems rekomenduoju šį instruktorių!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/23

Labai patenkintas pasirinkęs šią mokyklą. Dėkingas instruktoriui Vytautui Serapinui už įdėtas pastangas ir kantrybę. Tikrai aiškiai ir tiesiai šviesiai paaiškina padarytas klaidas ir išmoko jas ištaisyti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/19

Norėčiau labai padėkoti ir tuo pačiu rekomenduoti, instruktorius Edgaras Rūtelis. Nuo pirmos vairavimo pamokos jaučiausi labai ramiai ir saugiai, šale šio profesionalaus instruktoriaus, neeilines kantrybės žmogus, sugebantis ivertinti kiekvieno mokynio sugebėjimus, išspausdamas maksimuma iš kiekvienos pamokos, kurios neikainojamai vertingos. Tikrai rekomenduoju visiems, kurie galbūt nepasitiki savimi, bijo ar tesiog nežino kuŕį instruktorių pasirinkti. Nes patikėkit manim, tai bus Jūsų geriausias pasirinkimas! Padrasinimas, supratingumas, aiškiai ir labai tiksliai pateikiama kiekviena pamoka. Esu dėkinga iš visos širdies! Linkiu sekmės ir neužgesti, dirbant su tokia ugnele kuria dirbate dabar.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/16

Labai džiaugiuosi pasirinkus šią vairavimo mokyklą. Nuoširdus ačiū instruktoriui Arvydui už pamokymus su knygute (tikrai nepamiršiu). Taip pat didelis ačiū administratorei Vilijai už nuoširdų palaikymą, nuolat gerą nuotaiką ir šypseną. Didžiausias AČIŪ instruktoriui Edgarui už palaikymą, neišsenkančią kantrybę, visko išaiškinimą iki smulkmenų tai suteikė daugiau drąsos ir didesnį pasitikėjimą savimi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/15

Džiaugiuosi pasirinkusi Pajūrio Vairavimo mokyklą. Tik patys geriausi atsiliepimai. Ačiū Vilijai, Sauliui ir pačiam geriausiam instruktoriui - Edgarui Rūteliui :) Žmogus,kuris myli savo darbą. O jo darbai patys kalba už save. Regitra išlaikyta iš pirmo karto! Dar kartą ačiū! Didžiausios rekomendacijos renkantis Pajūrio Vairavimo mokyklą ir instruktorių Edgarą! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/14

Pati geriausia vairavimo mokykla. Didelis Ačiū už rūpestį ir pagalbą mokinantis Gražinai Ačiū už neįkainuojamas pamokas , už šypsenas ir žmogiškumą. PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLA- PATI GERIAUSIA IR ŠAUNIAUSIAAČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪIIŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/12

Labai geri vairavimo instruktoriai, kurie duoda daug vertingú patarimú, jaučiamas didelis palaikymas iš jú pusės. Dėl to eina lengviau susidoroti su jauduliu! Tai tikrai padeda siekti tikslo! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/10

Labai gera mokykla, profesionalūs instruktoriai, jeigu laikyčiau teises iš naujo, kitos mokyklos nesirinkčiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/07

rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą tiems, kurie nori IŠMOKTI VAIRUOTI, esu sužavėta teorijos dėstytojo Sauliaus kompetencija ir administratorės Vilijos nuoširdumu, sėkmės visam kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/02

Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Ačiū administratorei, kuri visada palaikė ir taikliai patardavo, jausdavomės visi visada laukiami . Net teorijos kursai buvo įdomūs, ne vien sausai išdėstyta.
Didžiausias AČIŪ praktikos instruktoriui Edgarui Rūteliui už milžinišką kantrybę, humoro jausmą ir velnių išrašymą kai reikėdavo, nenuostabu, kad vietą reikdavo susiderinti iš anksto REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/28

Jei dar kartelį tektų laikyti teises, pasirinkčiau tik šią vairavimo mokyklą, nes čia savo darbą atlieka tik savo srities specialistai kurie puikiai ir nuosekliai atlieka savo darbą. Aptarnavimas aukščiausio lygio, miela malonu rekomenduoti šią mokyklą kitiems žmonėms, būtinai tai padarysiu. Ačiū. Pagarbiai Ramunė. D.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/25

Labai patenkintas pasirinkus šią mokyklą. Ačiū instruktoriui Kaziui už kantrybė, bei puiku dėstymo metodą, mokytis vairuoti buvo vien malonumas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/18

Puiki mokykla visalaika pasiryžusi padėti. Instruktoriai tikri profesionalai gali padeti, bet kokiu klausimu. Pats vazinejau su intruktorium Egardu Ruteliu viska labai gerai isaiskina ir gerai ismoko vairuoti. Tikrai rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/17

Gera mokykla .Dėkoju dėstytojui Romui ,instruktoriams Arvydui Sabūnui ir Karoliui Rimkui ,administratorei Rolandai Andrutienei už žinias .patarimus ir kantrybę .Egzaminai regitroje iš pirmo karto. Rekomenduoju visiems -čia dirba profesionalai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/12

puiki mokykla instruktorius dar puikesnis vaziavau su Edgaru Rūtelis jis tikrai malonus ir jumis ismokys vaziuoti puikiai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/10

Šauni mokykla! Instruktorius Edgaras NUOSTABUS. Puikiai išaiškina vairavimo ypatumus bei padarytas klaidas. Pravažiavimai visada buvo paskatinantys nenuleisti rankų! Nuoširdumas, kantrybė, atsidavimas darbui, palaikymas- viskas, ko reikia! Tik geriausi atsiliepimai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/10

Esu labai patenkinta įgytais vairavimo įgudžais ir nuostabiais personalo darbuotojais. Ypač esu patenkinta instruktorium Edgaru Ruteliu! Didelis ačiū jums.

REKOMENDUOJU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/08

Galiu teigti, kad mokykla verta didelio dėmesio. Patys geriausi teorijos ir vairavimo dėstytojai, kurie visa širdimi atsiduoda savo darbui ir suteikia pačias reikalingiausias ir svarbiausias žinias. Didžiausią AČIŪ tariu instruktoriui Edgarui už neišsenkančią kantrybę, beribį nuoširdumą, pagalbą bet kokioje situacijoje ir taip pat už neįkainojamus praktinius patarimus. Su šiuo savo srities profesionalu pravažiavimai niekados neprailgsta, klaidos būna išsamiai išaiškintos, o instruktorius nepagailės rašalo ir viską pavaizduos ant lapo, kad tik mums būtų aiškiau. Sėkmės! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/05

Nuostabi mokykla! Diiiideliausias čiū instruktoriui Vytautui už DIDELĘ kantrybę, už rūpestį, visko iki smulkmenų išaiškinimą. Ačiū administratorei Vilijai už visada puikią nuotaiką, gerą nuteikimą, o instruktoriui Valdui už išsamų klaidų paaiškinimą. Esat puikūs, sėkmės visame kame, teisės yra!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/03

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, likau patenkinta instruktoriu Edgaru visišku savo srities specialistu ir tikrai rekomenduoju 100% rinktis jį norint išmokt vairuoti, manau daug ką pasako ir jo užimtumas del pravažiavimų, daug norinčių, bet verta laukti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/03

Teisės išlaikytos! Dėl to esu begalo dėkinga Pajūrio VM! Ačiū nuostabiai administratorei Vilijai už rūpestį, puikiam dėstytojui Sauliui už teorines žinias ir humoro jausmą paskaitų metu ir šauniam instruktoriui Kaziui už gerą laiką ir kantrybę praktikos metu! Jūs nuostabūs! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/27

Noriu padėkoti "Pajūrio vairavimo mokyklaj" už suteiktas teorinės bei praktinės žinias, puikus kolektyvas ,dėstytojas, administratorė ,itin didelį AČIŪ noriu pasakyti instruktoriui Kaziui už jo geležinė kantrybė, visada padės ir išaiškins situaciją, nuostabus žmogus ,taip pat dėkinga esu ir Vytautui. Likau patenkinta šią mokyklą! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/25

Dėkoju instruktoriui Kazimierui padėjusiam pasiruošti vairavimo egzaminui. Išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju pajūrio vairavimo mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/23

Esu dėkinga pirmajam instruktoriui Kaziui Girskiui už praktines žinias, kurias galėjau taikyti kelyje. Kantrus ir supratingas instruktorius, rekomenduoju!
Taip pat tikrai labai dėkinga esu ir instruktoriui Edgarui Rūteliui, kuris galutinai visas mano daromas klaidas kelyje sutvarkė ir paruošė mane regitros egzaminui! Ačiū labai ir rekomenduoju! Labai esu patenkinta

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/19

Puiki mokykla dirba profesonalai .geras išlaikymo procentas.REKOMENDUOJU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/17

Didelis AČIŪ "Pajūrio vairavimo mokyklai" už didelę pagalbą mokantis teorijos žinių,mokyklos suolebei prie kompiuterio

Aš begalo laiminga,patenkinta,kad papuoliau mokintis pas aukščiausio lygio instruktorių EDGARA
Didelis ačiū jam už (kantrybę,supratimą,palaikymą,už savo mintis-patarimus,kuriuos ir toliau naudosiu kelį,už parkavimo gudrybes,klaidų išaiškinimą,nors jos darytos N-kartų šiltą bendravimą ir puikų humoro jausmą!!!Ačiū Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/16

Labai didelis ačiū Karoliui už suteiktus pagrindus ir Edgarui, kuris ne tik patobulino mano sugebėjimus, bet ir prieš Regitrą užkrėtė gera nuotaika ir pozityviu nusiteikimu! Viskas išlaikyta iš pirmo karto ir esu labai dėkinga šiai mokyklai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/13

Didelis ačiū, Pajūrio vairavimo mokyklai, už pagalba mokantis teorijos žinių, ir ypatingai ačiū, bei didžiausios rekomendacijos instruktoriui Edgarui, kuris kantriai ir informatyviai mokino vairavimo subtilybių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/12

Patys geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą! Ačiū administratorei Rolandai už gerą pirmą įspūdį, už rekomendacijas ir patarimus :) Ačiū pačiam geriausiam instruktoriui Kaziui Girskiui už kantrybę, už pabaksnojimą pirštu į kiekvieną, net menkiausią, klaidelę, už išaiškintas visas įmanomas situacijas kelyje, už įpūstą pasitikėjimą savimi ir už puikius įgūdžius! Dėkui ir didžiausios sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/07

Norėjau palikti atsiliepimą, nes pati rinkausi mokyklą pagal atsiliepimus ir reitingus. Visų pirma, ačiū Sauliui už nuosekliai ir skrupulingai dėstomą teoriją. Visi klausimai atsakyti, visos įmanomos situacijos nupasakotos, paprastai ir aiškiai išdėstyta teorinė dalis. Prieš pradėdama kursus svarsčiau, galbūt mokytis teoriją savarankiškai, tačiau labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau eiti į pamokas. Didelis ačiū vairavimo instruktoriui Karoliui, kuris kantriai ir ramiai aiškino kaip pritaikyti teorijos žinias apie žiedus ir sankryžas praktikoje, nenuilsdamas mokė parkavimosi gudrybių ir visad pasitikdavo su šypsena. Noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Edgarui, kuris pasidalino lengvo parkavimo paslaptimis ir įpūtė taip reikiamo pasitikėjimo savimi prieš Regitros egzaminą. Ir galiausiai, labai norėčiau padėkoti mokyklos sielai Vilijai. Kuri nuolatos pasirengusi padėti, atsakyti į visus klausimus, kuri rūpinasi, kad kiekvienas mokinys jaustųsi puikiai, būtų viskuo patenkintas ir gautų geriausią žinių bagažą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/07

Puikus mokyklos kolektyvas, visada pasiruošęs padėti , bet ypatingas ačiū instruktoriui Ardui, kuris vairavymo pamokoje sukuria jaukia atmosferą. Praktiškai pas šį instruktoriu mašiną valdyti išmokau per kelias pamokas, tikrai matomas ir jaučiamas aukštas pedagoginis kompetencijos lygmuo

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/06

Apie šią mokyklą tik geri žodžiai! G. Kazys buvo superinis instruktorius, didelis ačiū uz kantrybę ir pastangas. Didelis ačiū Vilijai ir Sauliui už teoriją ir pagalbą ir Įdomios paskaitos. Esu be galo patenkinta ir laiminga, kad papuoliau mokintis pas aukščiausio lygio savo srities specialistus. Esu labai dėkinga. Visiems rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/06

Mokyklos instruktoriai gerai paruošė praktikos egzaminui, puikus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/06

Labai dekinga mokyklos darbuotojams uz suteiktas zinias,Instruktoriams už vairamimą Rekomenduoju mokytis šioje mokykloje, dirba profesionalai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/05

Ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai, man buvo reikalingas greitasis kursas, tai administratorė pasistengė suplanuoti vairavimo pamokas skubiai, nors ir instruktoriai labai užimti buvo. Instruktorius Edgaras paruošė taip, kad ir mokyklinis iš pirmo karto išlaikytas, ir Regitroj sekančią dieną pavyko, tai per tris savaites nuo sutarties pasirašymo jau laikau teises rankoj!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/05

Nesigailiu pasirinkus šią mokyklą, teorinės paskaitos buvo aiškios ir įdomios, o instruktorius Edgaras viską suprantamai ir ramiai paaiškina. Neturiu nusiskundimų!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/04

Puiki vairavimo mokykla. Ačiū instruktoriui Edgarui už kantrybę ir profesionalumą. Mokantis vairuoti nebuvo jokios įtampos ar baimės, gera atmosfera. Viską paaiškino ir išmokė iki smulkmenų. Geriausios rekomendacijos tiek šiai vairavimo mokyklai, tiek instruktoriui Edgarui. Ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/03

Instruktorius Edgaras viską paaiškino puikūs kaip žmogus taip ir instruktorius. Rekomenduoju mokytis pas jį )))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/03

Super mokykla mokyklinis iš pirmo karto labai gerai išaiškina kaip ir labai geras mokytojas Arvydas Sabūnas kuris tikrai klausosi kokia jau nesąmone paklausi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/30

Labai gera vairavimo mokykla. Visi dėtytojai yra savo srities profesionalai - ko bepaklaustum, jie atsako net ir į kvailiiausius klausimus. Taip pat atskiras padėkos žodis administratorei Gražinai, kuri yra tikra šios visos mokyklos siela ir mūsų visų mokinukų psichologė. Na o didžiausias AČIŪ - tai instruktoriui Kaziui Girskiui, kuris yra pats nerealiausias mokytojas!! Niekada nešaukia ir nesikeikia, kad ir kiek būtum pridaręs klaidų, viską nusekliai ir išsamiai paaiškina. Išmoko vairuoti nuo nulio net per 3 savaites! Tik Kazio dėka išmokau nebebijoti mašinų ir sklandžiai vairuoti! Linkėjimai ;) Gerų Jums ateinančių mokinukų :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/30

Puiki mokykla .instruktoriai gerai išmoko vairuoti .teorija iš pirmo karto...Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/30

Tikrai puiki mokykla: išmoko ir paruošė. Didelis dėkui ponui Kaziui Girskiui už pagalbą vairuojant. Tikrai puikus specialistas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/30

Puiki mokykla .gerai paruošia egzaminam .Visada gausi gerą patarimą ir atsakymus į iškilusius klausimus.Sėkmės kolektyvui.Rekomenduoju rinktis tik Pajūrio vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/29

Geriausia mokykla,superinga komanda! Didelis ačiū Vilijai, Sauliui ir instruktoriui Kaziui Girskiui ! Labai geras instruktorius, be galo daug kantrybės, visada paaiškina ko tu nesupranti , išlaikiau iš pirmo karto! Dėkoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/28

Džiaugiuosi pasirinkusi Pajūrio vairavimo mokyklą, nes greitai ir efektyviai (Regitra iš pirmo karto!) pagal poreikius paruošė egzaminams. Didelis ačiū visad motyvuojančiai mokyklos administratorei ir instruktoriui Arvydui Sabūnui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/23

Puiki atmosfera tik užėjusi, ačiū, Vilija, už šypseną ir pateiktą išsamią informaciją.
Instruktorius vienareišmiškai Kazys Girskis. Regitra iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/19

Dėkinga 'Pajūrio ' vairavimo mokyklos kolektyvui , už kantrybę instruktoriams Arvydui Sabūnui ,Vytautui Serapinui ir Kaziui Girskiui ..Dirba puikios administratorės ir geras teorijos dėstytojas Romas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/02

Saunus kolektyvas , begalo draugiskas !
Didziausias aciu instruktoriui Kaziui -begalo ramus zmogus , kantrybes kupinas.Tikslus mokymas, aiskiai isaiskino visas iskilusias problemas.Regitra is pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/26

Gaila tik 5 zvaigzdes imanomos ivertinti sia mokykla bei jos gabius instruktorius. Teorijos Saulius, Vairavimo Kazys. Nuostabus, paprasti, supratingi ir nuosirdziai su pasisventimu bei atsidavimu ir pasimegavimu atliekantys savo darba. Mokantys perteikti informacija ssuprantamaiir nuosekliai. Sypsena ju veiduose bei draugiska moryvacija net ir darant begales klaidu, nedingsta niekada.
Teorija islaikyta is pirmo karto, pakako to ka pasakojo ir kaip pasakojo teorijos instruktorius Saulius.
Praktika islaikyta is pirmo karto, savo darba nepriekaistingai atliko instruktorius Kazys.
Norite kad jums pasisektu? Pajurio mokykla tikrai ta vieta, kur ka sako ta ir padaro IDEALIAI!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/12

Gera mokykla .puikus kolektyvas .šaunūs instruktoriai...dėkui instruktoriui Kaziui Girskiui už kantrybę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/08

Super mokykla... Dirba profesionalai...Rekomenduoju...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/28

Puiki mokykla, jokių nesklandumų ar nesusipratimų. Puikūs mokytojai bei automobiliai. Išmokina ne tik puikiai jausti automobilį, bet ir gerai parkuotis, rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/28

Labai puiki mokykla, kuria tikrai rekomenduočiau kiekvienam norinčiam išsilaikyt teisias. Noriu padėkoti Vilijai bei instruktoriui Arvydui Frankevičiui už jų kantrybę bei darba su manimi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/27

Nesigailiu pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą, o ypatingas ačiū instruktoriui Kaziui už pamokas be įtampos, už kantrybę ir suteiktas žinias. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Sekmės Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/05

Puiki mokykla, nuostabūs mokytojai, daug kantrybės ir patirties turintys instruktoriai - visa tai apie geriausią Klaipėdoje vairavimo mokyklą "Pajūrio vairavimo mokykla"! Ir teorinį, ir praktinį darbą dirba profesionalai, kurie brangina kiekvieną atėjusį mokinį, o į kelią išleidžia atsakingai paruoštą vairuotoją. Ačiū jums visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/31

Noriu padėkoti "Pajűrio vairavimo mokyklai",kuri padėjo įgyvendinti mano svajonę!
Didelis ačiū Gerb. VILIJAI, Gerb.GRAŽINAI už gerą nuotaiką,palaikymą,net nesinorejo iš Jūsų išeiti

Didelis ačiū instruktoriams KAROLIUI, KAZIMIERUI, ARDUI už kantrybę, profesionalumą,patarimus,kurių man dar prireiks .
Ačiū dėstytojui Sauliui už įdomias,linksmas pamokas.
Rekomenduoju 100% visiems ,kurie dar neapsisprendėte,kurią vairavimo mokyklą pasirinkti!

Su pagarba,
Haroldas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/08

Puiki mokykla! draugiška vilija,ir dekui puikiausiam instruktoriui Kaziui Girskiui,jis mane paruoše regitrai išlaikiau iš 1 karto
ir pats jaučiuosi saugus kelyje su savo pirmuoju automobiliu dar karta didelis ačiu Kaziui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/04

Išlaikyta iš pirmo karto!!!!
Visiems, kurie dar svarsto kokią mokyklą pasirinkti, rekomenduoju tik,, Pajūrio vairavimo mokykla''. Instruktorius KAZYS yra pats geriausias instruktorius, kurį tik gali turėti mokinys. Paskubėkite registruotis, nes greitai vietų neliks.!!!
O mokyklos gerą atmosferą palaiko administratorė Vilija, kuri visus pasitinka su šypsena ir pataria teisingai, kuri tiki kiekvienu mokiniu ir džiaugiasi kartu su juo, kai jam pasiseka.
Didelis ačiū jūsų komandai, be jūsų dar dabar apie teisės tik svajočiau! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/20

rekomenduoju PAJURIO vairavimo mokykla - ten viskas pritaikyta saugaus vairavimo mokymui, nuolat jauciamas nuosirdumas ir demesingumas, moko profesionalai - egzaminas islaikytas is pirmo karto! Sveikinu kolektyva su didziausiom pavasario sventem - su Sv. Velykom!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/15

Puikus kolektyvas ,o ypatingai profiasonalua instruktorius Kazys Girskis. .Jis ne tik moko gerai vairuoti , bet ir gerai ir suprantomai išaiškina , Esu nuoširdžiai dėkingas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/12

Sveiki! Rekomenduoju "Pajūrio vairavimo mokyklą". Man pačiai buvo rekomenduota ir džiaugiuosi pasirinkusi čia mokytis saugiai vairuoti. Dėsto patyręs teorijos žinovas Saulius, o vairuoti moko profesionalai. Ir instruktorių parenka kiekvienam individualiai - pagal temperamentą, pagal pageidavimus ir bendravimo būdą. Jokių problemų išmokti vairuoti. Iš pirmo karto išlaikiau egzaminą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/12

Dėkoju visam puikiam 'Pajūrio vairavimo mokyklos' kolektyvui už nuoširdų darbą .Profesionalūs instruktoriai , dėstytojai ,nuoširdžios ,visada pasiruošusios patarti ir padėti administratorės..Suburti šaunų kolektyvą tai direktorių nuopelnas..Šioje mokykloje mokėsi mano vaikai .giminės ir greit mokysis anūkai. Rinkitės šią puikią mokyklą Klaipėdoje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/30

Džiaugiuosi, jog pasirinkau šią mokyklą. Šilta aplinka, malonūs žmonės, ir begalinis dėmesys mano sėkmei vairavime. Labai dėkoju instruktoriui Kaziui už tai, kad išmokė mane ne tik vairuoti, bet ir nebijoti to! Prireikė 10-ies metų, kad prisiversčiau mokytis teisėms, tad esu dėkinga visai Pajūrio VM komandai už palaikymą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/19

Ačiū Kaziui ir Karoliui. Geri, linksmi ir supratingi instruktoriai! Jokio balso kėlimo :D Vilija labai maloni! Tikrai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/15

Dekoju instruktoriui Karoliui uz kantrybe, gerus patarimus vairavimo metu ir puiku mokyma!!! Pagaliau islaikiau ir esu labai patenkinta!!! Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/06

Pati geriausia vairavimo mokykla Klaipedoje. Pats geriausias instruktorius Karolis. Aciu uz kantrybe ir patarimus, kaip saugiai vairuoti. Egzaminus islaikiau. Aciu administratorei gerb. Vilijai uz geranoriskuma ir pagalba. Linkiu sekmes Jusu vairavimo mokyklai. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/20

aciu geriausiam vairavimo instruktoriui Karoliui, ir sauniajai administratorei Vilijai, visi tokie paslaugus, nuosirdus, padeda, pataria, ir as pagaliau moku vairuoti, turiu teises, valioooooooo, uraaaaaaaaaa

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/13

rekomenduoju Pajurio vairavimo mokykla tiems, kurie nori GERAI ismokti vairuoti, dirba tikri profesionalai, egzaminus islaikiau is pirmo karto, ir mano vairuotojo teises yra realiai tikros, o ne siaip dokumentas, aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/04

vairuoti mokinausi kitoj mokykloj, bet cia atejau papildomos vairavimo praktikos, dabar zinau, kad reikejo iskart eiti mokintis vairuoti PAJURIO vairavimo mokykloj, viska parode ir ismokino realiai, patariu visiems ir rekomenduoju, instruktoriai yra profesionalai, islaikiau egza is pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/31

Noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už lengvai bei be streso įgyta vairuotojo pažymėjimą. Ypatingas ACIU mano vairavimo instruktoriui Kaziui už detalų išaiškinimą, patarimus bei begaline kantrybe! Visiems rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/31

Nuostabi mokykla, nesigailiu pasirinkęs čia mokytis.

Labai maloni administratorė Gražina ir puikus instruktorius Arvydas, ačiū jums!

Visiem rekomenduoju rinktis šią mokyklėlę!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/25

Pajurio vairavimo mokykla - JEGA!!! aciu Karoliui, aciu Vilijai, aciu Sauliui, visiems aciu, islaikiau egzamina is pirmo karto :) man rekomendavo draugas ir nenusivyliau, o dabar pati visiems rekomenduoju rinktis sia mokykla ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/19

dekoju uz mokymus ir ypatingai uz kantrybe instruktoriui Karoliui, islaikiau, vairuoju, rekomenduoju visiems Pajurio vairavimo mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/14

super vairavimo mokykla !!! visiem rekomenduoju !!! profesionalai destytojai ir instruktoriai, auksto lygio ziniu bagaza man prikrove, egzamina islaikiau is pirmo karto !!! ACIU !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/07

Linkejimai is Airijos ir sveikinimai su Naujais metais! Ismokete vairuoti saugiai ir atsakingai - dirbu ir dziaugiuosi, ir visiems siulau pasirinkti JUSU vairavimo mokykla! Linkiu daug geru mokiniu ir sekmingu metu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/07

Dėkoju Pajūrio vairavimo mokyklai. Ypatingai dėkoju instruktoriui Kaziui. Suteikė pasitikėjimo jausma ir jo deka išlaikiau iš pirmo karto.

Ačiu šauniam kolektyvui.

Džiaugiuos pasirinkus Jusu vairavimo mokykla !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/30

Puiki vairavimo mokykla. Gavau dovanų kuponą mokytis būtent šioje mokykloje ir esu labai patenkinta. Administracijoje dirbanti Vilija visada pasitikdavo su šypsena, patardavo, paskatindavo, padėdavo. Esu labai dėkinga instruktoriui Kaziui Girskiui už vairavimo pamokas, už didžiulę kantrybę. Visada rasdavo laiko pravažiavimas, viską ramiai paaiškindavo jei reikėdavo ir ne po vieną kartą. Pamokos buvo įdomios ir linksmos. Išklausydavo ir patardavo net tada kai bėdos slėgdavo nesusijusios su vairavimu. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju šią mokyklą ir būtent instruktorių Kazį. Ačiū ir sėkmės jums :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/19

Puikus kolektyvas ,profesionalūs dėstytojai .geriausi instruktoriai Klaipėdos mieste.kurie pasiruošę išmokyti gerai vairuoti .nuoširdžios administratorės .Geras procentas išlaikymo regitroje ir tai šaunių direktorių rezultatas.Rekomenduočiau tik Pajūrio vairavimo mokyklą.Ačiū šauniam kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/13

Noriu labai labai širdingai padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už kantrybę, išmokinimą ir labai džiaugiuosi gavusi teises, ypatinga padėka instruktoriui Karoliui, išlaikiau egzaminus iš vieno karto, labai labai ačiūkas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/05

Ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai, o ypač instruktoriui Kaziui už geležinę kantrybę, praktinius ir emocinius patarimus, detalų ir konstruktyvų aiškinimą. Instruktorius labai draugiškas, turintis gerą humoro jausmą, tačiau esant reikalui nestokoja ir griežtesnio žodžio! 100% rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/18

Mokiausi Pajūrio vairavimo mokykloje, noriu padėkoti instruktoriui Karoliui Rimkui. už viską. EGZAMINĄ IŠLAIKIAU REGITROJE IŠ PIRMO KARTO. Ačiū. Ačiū.

Lina

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/08

Labai dėkoju Pajūrio Vairavimo Mokyklai. Ypatingai dėkoju instruktoriui Kaziui. Viską paaiškino labai gerai, turėjo daug kantrybės, kartojo viską kol supratau iki galo. Suteikia pasitikėjimo savimi, bendravo ir buvo tiesiog draugiškas. Išlaikiau regitrą iš pirmo karto! Ačiū ir Villijai už suteiktą motyvaciją ir gerą nuotaiką! Labai džiaugiuosi šią mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/31

Didelis dėkui...Viskas išlaikyta iš pirmo karto !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/29

Noriu pasakyti didžiulį AČIŪ "Pajūrio vairavimo mokyklai" ir jos darbuotojams - Vilijai, Valdui, Kaziui. Išmokėte mane, išlaikiau egzaminą, esu laiminga!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/28

Dėkingas Pajūrio vairavimo mokyklai, instruktoriai šaunuoliai, administratorė puiki, teorijos dėstytojas nepakartojamas, išlaikiau egzaminą iš pirmo karto, visiems rekomenduoju šią mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/25

Noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai.O ypač maloniam, kantriam ir draugiškam instrukoriui Kaziui, kuris puikiai paruošė ir taip padėjo įgyvendinti mano svajonę iš pirmo karto. Rekomenduoju ne tik mokytis šioje mokykloje, bet ir instuktorių Kazį!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/24

Puiki mokykla! Dirba labai geri zmones. Ardas buvo mano instruktoriumi. Jis ismokino mane ir paruose laikyti regitra ir buti saugiam bet atsakingam kelyje.
Jeigu kaz ka nesuprantat kelyje tai nebijokit paprasyti paaiskint is naujo, niekas neprades nervuotis arba rekaut, kaip buna kitur. Visiems siulau butent sia mokykla ir ji isntruktoriu. Su juo vairavimo kursai ne tik gera praktika bet ir idomus ir visapusiskiai pokalbiai.
Taip pat teorijos mokymai buvo nuostabus.
Teorija islaikiau is 2 karto, praktika is 1.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/23

Noriu labai padėkoti Pajūrio Vairavimo Mokyklai ir instruktoriui Arvydui Sabūnui, jog turėjo su manimi kantrybės, išmokė vairuoti automobilį nuo pačių pradmenų, nors prieš tai nebuvau vairavęs, už tai kad, visada paaiškindavo pilnai, tikėjo manimi. Didelis ačiū šiai įstaigai, B kategorijos praktinis egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/20

Mokinausi sioje mokykloje pas nuosirdziausius instruktorius- Arda ir Arvyda. Esu labai dekinga jiems uz visas duotas pastabas, paaiskinimus, patarimus bei juoka. Tik ju deka suzinojau labai daug ir visiems busimiems vairuotojams rekomentuoju tik sia mokykla :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/17

UAB „Pajūrio vairavimo mokykla“ padėjo man turėti viena svajone mažiau :) Labai džiaugiuosi išsilaikiusi A kategorijos teises. Ypač DĖKINGA ESU A kategorijos vairavimo instruktoriui STEPONUI !! Patys šilčiausi žodžiai ir atsiliepimai apie šį žmogų. Iš kur tiek kantrybės ir geros nuotaikos nuolat stebint drebančius mokinius ir jų klaidas?:)) Ką jau kalbėti apie instruktoriaus profesionalumą. Rekomenduoju visiems rinktis šį mokytoją.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/12

Pajūrio vairavimo mokykla paliko fantastiškai gerą įspūdį! Visi žmonės mokykloje labai malonūs ir labai smagu bendrauti, pasako visą informaciją kurią reikia žinoti ir duoda patarimų. Mokinausi pas instruktorių Ardą, ir jis tikrai buvo nuostabus instruktorius, paruošia tave keliui labai gerai, labai gerai moka išaiškinti viską, ir tiesiog nuoširdus žmogus su kuriuo tai pat galima labai smagiai pabendrauti, ši mokykla labai privertė jaukiai jaustis ir išlaikiau viską iš pirmo karto, todėl labai džiaugiuosi, ir rekomenduoju tikrai visiems! Super

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/12

Nors teisės išsilaikiau prieš 2 metus, bet drąsiai galiu rekomenduoti 100% šią mokyklą. Viskas išlaikyta iš pirmo karto, sėkmingai vairuoju jau daugiau nei du metus be jokių auto įvykių. Ačiū už kantrybę ir suteiktas žinias, kurios praverčia kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/12

Didžiausios rekomendacijos klaipėdiečiams norintiems išmokti puikiai vairuoti ir įgyti vairuotojo pažymėjimą! Mano manymu geriausia mokykla Klaipėdoje!

Administracijoje dirbanti Vilija visada pasitinka su didžiule šiluma ir šypsena, padeda visais klausimais. Nuoširdus ačiū mano instruktoriui Arvydui Sabūnui, kuris turi didžiausią kantrybę, labai gerai paaiškindavo ir padėdavo suprasti padarytas klaidas ir jas ištaisyti. Rekomenduoju, tikrai nepasigailėsite!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/11

Nuostabiausias ir kantriausias A kategorijos instruktorius Steponas!!! Kitą kartą kreipsiuosi tik į Pajūrio vairavimo mokyklą!!! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/10

Puiki mokykla, labai šiltas ir draugiškas kolektyvas, kuris visada padėdavo suprasti klaidas ir jas ištaisyti. Labai ačiū instruktoriui Kaziui, su kuriuo pravažiavimai niekada neprailgdavo, ir kurio kantrumo ir paaiškinimų dėka praktikos egzaminas Regitroje buvo išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/10

Šauni vairavimo mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/05

Labai dėkoju ypatingai kantriam instruktoriui Kaziui tik jo dėka turiu vairuotojo pažymėjimą. Rekomenduoju šitą vairovimo mokyklą o ypatingai INSTRUKTORIŲ KAZĮ. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/04

Esu laiminga, kad pasirinkau Pajūrio vairavimo mokyklą, nes padėjo išpildyti dar vieną svajonę! Didžiausia padėka vairavimo instruktoriui Arvydui Sabūnui, už viską: kantrybę, paaiškinimus, palaikimą, už puikiai atliktą savo darbą. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Viskas išlaikyta iš pirmo karto! Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/07

Labai šauni ir gera vairavimo mokykla. Šiltai priima naujus žmones administratorė Vilija, o vairuoti padėjo išmokti Aleksas Kerpė, jis gerai išmano savo darbą ir moka gerai išaiškinti vairavimo subtilybes, su juo neturėjau jokių problemų ir buvo smagu mokytis. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/25

Mokintis vairuoti pradėjau nuo visiško nulio, tačiau tai nepakliūdė man greitai išmokti taisyklingo vairavimo ir išlaikyti mokyklinį iš pirmo karto be papildomų pamokų! (Regitros egzaminą dar laikysiu).
Nuoširdus ačiū mano instruktoriams Arvydui Sabūnui ir Aleksui Kerpei už pamokas. Abu instruktoriai mokina vairuoti puikiai ir rekomenduoju juos kitiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/24

Labai gera mokykla! Puikūs teorijos ir praktikos dėstytojai. Ačiū už kantrybę, už šiltą bendravimą. Didelis ačiū administratorei Vilijai. Esu labai laiminga :) Labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/24

Rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą. Dirba profesionalai. Teorijos dėstytojo Sauliaus pamokos suprantamos, su gyvenimiškais pavyzdžiais, įdomios. Praktinio vairavimo instruktorius Karolis suteikė pasitikėjimo jausmą ir išmokė saugaus vairavimo įgūdžių. Užtikrintai išlaikiau egzaminus. Sėkmės šiai mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/22

Mokiausi vairavimo pas instruktorių Karolį Rimkų. Visiems rekomenduoju, labai gerai išaiškina, parodo, pataria. Jeigu norite saugiai ir užtikrintai vairuoti - pasirinkite Pajūrio vairavimo mokyklą. Dėkui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/08

Puiki mokykla, rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/06

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą! Mano manymu, tai geriausia mokykla Klaipėdoje! Puikūs teorijos ir vairavimo dėstytojai, kurie suteikia pačias geriausias žinias! Teorijos mokytojas Saulius labai gerai paruošia teorijai regitroje, jeigu ne jis, nežinau kiek dar spresčiau bilietus apie sankryžas. Labai palaiko gerais žodžiais ir suteikia gerą nuotaiką pamokos metu. O ypač didžiausias ačiū instruktoriui Kaziui Girskiui! Labai gerai paaiškina ir turi didžiausią kantrybę ir geležinius nervus! Viską paaškins, duos naudingus patarimus ir išmokys tobulai parkuotis! Turiu tik puikiausius įspūdžius apie vairavimo mokymą. Rekomenduoju, tikrai nepasigailėsite! Kaip tik jau rytoj gausiu vairuotojo pažymėjimą! Sėkmės šiai mokyklai! Jūs geriausi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/06

Apie šitą mokyklą galiu rašyti tik gerus žodžius. Nuoširdus kolektyvas, vairavimo instruktoriai rūpinasi, kad mokiniai išmoktų saugiai vairuoti, o administratorė Vilija visus priima kaip šeimos narius ir išklauso ir pataria, todėl visiems rekomenduoju Klaipėdoje pasirinkti Pajūrio vairavimo mokyklą :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/31

Sveiki, visiems rekomenduoju pačią pačiausią vairavimo mokyklą ne Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje :-) Šaunuoliai - dirba profai! Mokiausi, išmokau, žinau, gerbiu, siunčiu linkėjimus, rekomenduoju kitiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/19

Labai rekomenduoju! Laikiau pas instruktorių Kazys Girskis, išlaikiau regitroj iš pirmo karto!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/11

Puiki mokykla, suteikia visas sąlygas geriausiems resultatams pasiekti. Egzaminus visus išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/11

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, rekomenduoju visiems! Personalas labai labai malonus. Praktinius važiavimus atlikau su Kaziu, kuris šauniai išmokė vairuoti ir puikiai paruošė regitrai, AČIŪ!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/28

Mokykla puiki! Komunikacija ir parengimas superinis!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/25

Labai labai labai dėkoju Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui už tai, kad išmokė vairuoti, suteikė žinių, buvo kantrūs su manimi. Ačiū jums už profesionalumą, visiems rekomenduosiu jūsų vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/15

Tai pati geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje. Patikėkit manim. Čia dirba profesionalai, turintys žinių ir patirties. Viską paaiškina, atsako į rūpimus klausimus, išmokina saugiai ir atsakingai vairuoti. Ačiū. Sėkmės ir klestėjimo ateityje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/09

Nuostabi vairavimo mokykla ! Tikrai rekomenduoju !
Tikrai džiaugiuosi jog pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą po daugelio rekomendacijų ir nenusivyliau. Esu dėkingas nuoširdžiam bei visada palaikančiam personalui .Bet labiausiai esu dėkingas savo praktikos vairavimo instruktoriui.

Mano manymu pats geriausias instruktorius kurį rekomenduočiau visiems Ardas Čičirka su didžiule vairavimo patirtimi kuris labai išsamiai,bei ramiai paaiškina kiekviena klaida,duoda patarimus, paprastai išmoko parkuotis netik žodžiais bet ir vaizdine medžiaga , pilnai paruošia regitros egzaminui išlaikyti iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/08

aciu puikiam profesionalu kolektyvui uz suteiktas zinias ir igytus gebejimus, dabar vairuoju atsakingai ir saugiai :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/08

Rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/05

Visada su sypsena ir gera nuotaika - tiek Vilija, tiek Valdas :) Dekinga :) Daug dirbau :) mokiausi.. ir va .. teises mano rankose :) Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/13

Neapsirikau pasirinkes Pajurio vairavimo mokykla. Rekomenduoju visiems. Ismoko ir parengia egzaminams. Viska islaikiau is pirmo karto. Aciu ir sekmes sios mokyklos kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/10

Puiki vairavimo mokykla! Malonus personalas, puikus teorijos mokytojas, kuris išsamiai paaiškina bet kokia situacija vaizdziai, kantriai, paprastai ir aiškiai. Visiems rekomenduoju!!! Mano manymu tai geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje! Ačiū kad mokinote, linkiu mokyklai laikytis dar ilgai, klestėti, ir paruošti daugybę nuostabiu vairuotoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/04

Puiki vairavimo mokykla, tikrai nesigailiu pasirinkęs šia mokyklą. Šaunus kolektyvas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/23

Puiki mokykla, rekomenduoju! :) Administracijoje dirbanti Vilija visada padeda visais klausimais, pasitinka su sypsena. Teorijos mokytojas Saulius gerai paruosia teorijai regitroje. Daznai teorijos pamokose bendravimas per daug familiarus, neribojami juokeliai.. Taciau i klausimus atsakoma informatyviai - tai ir yra svarbiausia. DIDZIAUSIAS ACIU praktinio vairavimo instruktoriui Kaziui :) tik jo deka pavyko taip greitai issilaikyti egzamina ir gauti teises! Linkejimai visam kolektyvui, linkejimai! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/16

i passed my practical test once and am so excited. They are professional and very helpful.from the front desk She was on top of all my class bookings to make sure I'm comfortable .Great instructor and great driving school. My amazing instructor is Kazys Girskis He thought me all the techniques which I would need for my test and driving in the future My driving got improved within very little period of time He was very supportive and encouraging and I really appreciate. I highly recommend this driving school "Pajūrio vairavimo mokykla because they are one of the best around without a doubt

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/13

Labai džiaugiuosi ir rekomenduoju instruktorius, Steponą ir Valdą. Puikūs, malonūs mokytojai.... Ačiū.....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/13

Apie šią mokyklą tik gerai arba nieko! Nes kitaip ir būti negali. Noriu labai padėkoti šios mokyklos kolektyvui: mokytojui Sauliui, kurio pamokos būdavo visada su šypsena, Vilijai, nes jeigu ne ji, tikriausiai vis dar spręsčiau teorijos bilietus. O ypač noriu padėkoti savo instruktoriui Kaziui Girskiui. Atėjau nieko nemokėdama ir labai bijojau vairuoti. Jis mane išmokė visko nuo nulio. Jo raminantis balso tonas tiesiog panaikino mano baimę vairuoti. AČIŪ visam Jūsų kolektyvui! Susitiksim kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/12

Visiems rekomenduoju šią mokyklą! Nuostabus dėstytojas Saulius visada atsakys į visus jums rūpimus klausimus, o instruktoriu Kazys Girskis puikiai išmokys vairuoti be jokių isterijos priepolių. Esu Jums labai dėkinga, ačiū, kad padėjote sėkmingai pasiekti savo tikslo! 100 balų iš 100! Jūs nuostabūs!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/07

Nuoširdžiai rekomenduoju Kazį Girskį! Jis puikiai viską išaiškino mano anglakalbiui vyrui, - vyras labai džiaugiasi, kad teko mokytis būtent pas jį! Instruktorius labai kantrus, viską išdėstė labai įdomiai ir suprantamai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/16

Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią vairavimo mokyklą, visi joje dirbantys žmonės super malonūs, nenuobodžios teorinės paskaitos, patogus darbo laikas, testukus spręsti galima praktiškai bet kada, praktinius važiavimus atlikau su Kaziu, kuris puikiai paruošė regitrai, rekomenduoju šią mokyklą visiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/01

Geriasia mokykla Klaipėdoje, instruktoriai labai kantrūs, draugiški, visada patars, padės, paaiškins, naujus mokinius visada sutinka su šypsena ir teigiamom emocijom. Rekomenduoju visiem, kurie nori turėtj savo piniginėje vairuotojo pažymėjimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/24

Pajūrio vairavimo mokykloje dėsto patyrę savo srities specialistai, kurie suteiks Jums visas reikiamas teorines žinias, padės nepasiklysti tarp daugybės ženklų ir nestandartinių situacijų. Ir svajonių vairuotojo pažymėjimas Jūsų rankose :) Esu tikra :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/24

Dėkoju instruktoriui Kaziui už kantrybę ir profesionalias vairavimo pamokas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/21

Rekomenduoju visiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/14

Noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už paskatinimą palaikymą laikantis teises, ir taip pat kantriausiam instruktoriui Kaziui, geležinę kantrybę turintis, ir puikiai išmokantis vairuoti!!! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/10

Puiki mokykla! Išmoko puikiai teorijos ir kas be ko puikiai išmokina vairuoti! Rekomenduoju šią mokyklėle ir tik instruktoriu Kazį! Puikiai išaiškins viską! Kantrybę turi begalinę! Pravažiavimai niekada neprailgdavo! Ačiū ačiū ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/10

Didelis ačiū instruktoriui, Kaziui už kantrybę ir profesionalumą, mokant mane ir už tai, kad dabar turiu teisės!!! Turėjau daug instruktorių, bet Kazys pats geriausias!!! Rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/12

tikrai puiki mokykla greitai ir gerai padeda pasiekti tiksla ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/11

Nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą .Puikiai organizuotas vairavimo mokyklos darbas. Besimokantiems vairavimo teorijos yra sudarytos visos sąlygos, kad egzaminas būtų išlaikytas sėkmingai. Vairavimo praktikos moko patyrę ir savo darbą išmanantys instruktoriai,didelis AČIŪ Aleksui,direktoriui Valdui, administratorei Vilijai už begalinį rūpestį savo mokiniais. Ir kitiems pasiūlysiu pasirinkti Pajūrio Vairavimo Mokyklą. Linkiu sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/03

Ardas Čičirka pats geriausias instruktorius !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/16

Jeigu nori išmokti vairuoti, "Pajūrio" vairavimo mokykla puiki vieta tai atlikti. Išmėginau porą puikių instruktorių, kurie gerai ir kartais net kelis kartus paaiškina, kaip ir ką įvairiose kelio situacijose atlikti. Rekomenduoju Arvydą Sabūną ir už gerą prieš"regitrinį" priminimą - Kazį. Abu puikūs ir verta nebijoti ir išmeginti abu. Statybininkų pr. esančiam filiale puiki ir nuoširdi vadovė, naujos grupės renkamos dažnai. Viską perėjau iš pirmo karto. Tik reikia truputi ryžto ir pasitikėjimo. Puiki mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/12

Laba diena noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už paskatinimą palaikymą laikantis teises o ypač dėkoju kantriam geram supratingam instruktoriui Vytautui puikus žmogus išmano savo darbą ir viską gerai išaiškina rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/09

Didžiausias ačiū pačiai geriausiai "Pajūrio" vairavimo mokyklai. Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią v.m. kurioje yra nuostabus kolektyvas. Ačiū teorijos mokytojui Sauliui už puikų, saugiai vairuojančio, MĄSTANČIO ir atsakingo vairuotojo paruošimą ir įdomias, bei linksmas pamokėles. Taip pat administratorei Vilijai, pas kurią visada malonu užsukti, už palaikymą, nuoširdumą ir pagalbą!!! Ir ypatingai instruktoriui Ardui Čičirkai už supratingumą, palaikymą ir praktiškas bei naudingas pamokas.
Didžiausios rekomendacijos geriausiai "Pajūrio" vairavimo mokyklai už puikią atmosferą ir superinį paruošimą!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/07

Valio, valio, valio Pajūrio vairavimo mokyklai!!!!! Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Jūsų mokykla, kuri ne tik padėjo pasiekti tikslą, bet ir labai palaikė bei skatino vyti šalin baimes! :)
Dabar galiu drąsiai pasakyti, jog pasirinkau geriausia mokyklą Klaipėdoje :)
Ačiū administracijai ir instruktoriui už puikia pagalba ir paruošima!
Visiems labai rekomenduoju rinktis šia mokykla, viskas 100% tiesiog super!
Gero vėjelio, susitiksim kelyje!
Dar karta AČIŪ!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/05

Labai norėčiau padėkoti šiai vairavimo mokyklai. Puikus kolektyvas. Didelis ačiū instruktoriui Arvydui Sabūnui ! Pats geriausias instruktorius. Visada pamato tavo klaidas, lengvai ir greitai ištaiso jas puikiai paaiškindamas ir išdėstydamas situacija :) Didžiausiai linkėjimai Jam ir Visai vairavimo mokyklai !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/02

Labai noriu pasidžiaugti bei rekomenduoti kitiems pradentiems vairuotojams “Pajūrio vairavimo mokyklą”
Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui , ir išskirtinai teorijos mokytojui Sauliui už vaizdžias ir linksmas paskaitas, taip pat administratorei Vilijai , už palaikymą ir visada aiškius atsakymus į kilusius klausimus, ir , žinoma, didžiausias AČIŪ instruktoriui Kaziui Girskiui už kantrybę, pozityvą ir neprailgusias keliones mokantis vairavimo įgūdžių.
Džiaugiuos pasirinkus Jus ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/17

Norėčiau pasakyti ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai visam nuostabiam kolektyvui ir žinoma pačiam šauniausiam ir daugiausiai kantrybės turinčiam instruktoriui Kaziui . !!Be jūsų nebučiau visko pasiekusi iš pirmo kart!! Visiem rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/01

Rekomenduoju visiem sia mokykla ir instruktoriu Kazi Girski. Egzaminas islaikytas is pirmo karto Regitroje!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/29

Pati geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje ! Direktorė visada šiltai priima ir paaiškina viską. Labai geri instruktoriai ! Pats geriausias instruktorius yra Kazys ir tikrai siūlyčiau eiti pas jį, nes tikrai nepasigailėtumėt. Viską gražiai paaiškina ir nėra jokios baimės važiuoti kartu. :) Esu dėkingas Pajūrio vairavimo mokyklai ir ypač instruktoriui Kaziui, kuris išmokė vairuoti ir pavyko išlaikyti praktikos egzaminą Regitroje iš pirmo karto. Rekomenduoju !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/26

PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLA pati geriausia iš geriausių...Draugiškas kolektyvas, instruktoriai puikiai išmanantys savo darbą...aiškiai suprantamas dėstymas.Didžiausias dėkui administratorei Vilijai Rimkienei už greitą dokumentacijos paruošimą...Sekmės JŪSŲ EGZISTAVIMUI.Rekomenduoju visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/21

Didelis dėkui šiai mokyklai ir instruktoriui Kaziui puikus mokytojas. Tik jo dėka galiu dabar vairuoti. Labai atsakingai žiūri į savo darbą ir pergyvena už kiekvieną savo mokinį. Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto, didelis ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/22

Labai gera vairavimo mokykla. Labai šauni direktorė Vilija. Labai geras teorijos dėstytojas kuris paskaitas veda taip linksmai. Ir labai geri instruktoriai kurie išmano savo darba ir padeda išmokti puikei vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/16

Labai gera "Pajūrio vairavimo mokykla". Puikus teorijos ir praktikos (instruktorius Rolandas) destytojai. Ačiū už kantrybę,už šilta bendravimą. Didelis ačiū direktorei Vilijai :)) Esu labai laiminga! Super mokykla! Labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/15

Tariu DIDELĮ AČIŪ Vilijai! Visada miela ir malonu pas Jus užsukti! Taip pat instruktoriui- už kantrybę, geležinius nervus, padrąsinimus, įgytas žinias ir įgūdžius! Ačiū Jums! Rekomenduoju tik Jus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/04

Pasirinkusi Pajūrio vairavimo mokyklą mokytis vairuoti - nesuklydau. Tokie supratingi instruktoriai, nuostabi administracija (ypač Vilija Rimkienė), suteikė pačias geriausias paslaugas, paruošė tokiam atsakingam gyvenimo žingsniui. Dabar galiu drąsiai teigti, kad išsilaikiusi teises šioje mokykloje - kelyje jaučiuosi saugiai. Saugiai važinėju jau ne vieneri metai ir niekaip negaliu pamiršti kam už tai turiu dėkoti. Pajūrio vairavimo mokykla, tai - geriausias jūsų pasirinkimas! Sėkmės šiai mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/02

Mokykla į kurią miela, malonu sugrįžti... Šilta, visada su šypsena administratorė Vilija, be galo fainas ir linksmas teorijos mokytojas Saulius. Žinoma tariam didžiuli AČIŪ superiniam instruktoriui KAZIUI GIRSKIUI ! Už puikias vairavimo pamokas. Labai paprastas žmogus kuris, aiškiai ir viską suprantamai paaiškina. Instruktorius NR. 1 tikrai rekomenduojame.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/27

Labai šauni mokykla, draugiškas ir malonus kolektyvas. Labai noriu padėkoti instruktoriui Kaziui, labai draugiškas, visada viską paaiškina ir pataria. Tik jo dėka viską išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju, tikrai nepasigailėsite!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/02

Labai dėkoju instruktoriams - Gintarui ir Kaziui už gerai paaiškintas padarytas klaidas! Labai gerai išmano savo darbą, be šauksmų išaiškina, draugiški ir malonūs instruktoriai! Jeigu eiti mokytis ten tai rinktis tik šiuos instruktorius! Ačiū jums, kad dabar galiu važinėtis be vargų! ;);)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/29

Geriausia vm!!!! Nerealus instruktoriai. Paaiskina be rekymu, graziai, kantriai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/23

Ilgai nesvarstęs pasirinkau Pajūrio vairavimo mokyklą, nes rekomendavo geri draugai, kurie mokėsi šioje mokykloje. Teorija buvo dėstoma labai aiškiai, vaizdžiai ir nenuobodžiai, pateikta daug gyvenimiškų pavyzdžių. Vairavimo instruktorių gavau Kazį ir tikrai nenusivyliau. Šis instruktorius labai supratingas, tolerantiškas, su didele patirtimi, įgūdžiais, žiniomis ir visa tai stengėsi, kuo suprantamiau perduoti man. Instruktorius visada sugebėdavo rasti laiko papildomoms pamokoms ir mokėjo panaikinti jaudulį prieš egzaminą. Tad REKOMENDUOJU mokyklą ir instruktorių KAZĮ visiems ieškantiems ir linkiu kuo geriausios kloties mokyklos kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/23

Labai gera mokykla.Visko puikiai išmoko ir labai geri dėstytojai ir instruktoriai.Visiems siūlau rinktis šią mokyklą tikrai nesigailėsite.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/06

Puiki mokykla,labai džiaugiuosi kad ją pasirinkau,fainas mokytojas,faina administratore Vilija,puikus instruktoriai. Ačiū labai šiai mokyklai ir jos darbuotojams už tai kad turiu vairuotojo pažymėjimą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/03

Rekomenduoju mokytis pas Dovyda Eiza. Sekmes

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/27

Baisus administratores bendravimo tonas nuo pirmo žodžio atrodo,kad tik nervini jeigu nori pas juos mokintis ir pirkti pas juos paslauga.Dar ir pamokančiu moralu pasiklausai ka kaip daryti.Košmaras! 21 amžius priimkit darbuotojus su bendravimo igudziais,o ne kazkokius sovietiniu liekanu babces.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/19

Esu labai patenkinta rezultatais. Regitra iš pirmo karto!!! Linkėjimai instruktoriui Kaziui!
Sėkmės :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/24

Didelis ačiū instruktoriui Steponui ir Pajūrio mokyklai!
Labai žmogiškas, supratingas mokytojas, kas man buvo labai svarbu pradedant mokintis važiuoti motociklu. Neturiu jokių priekaištų, lankstus, buvo galima lengvai prisiderinti pravažiavimų grafiką. Profesionaliai aiškina, bei puikiai paruošia egzaminui regitroje. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/17

Ačiū instruktoriui Steponui už A kategorijos pamokas.
Geras instruktorius, galima suderinti pamokų laiką beveik bet kuriuo paros metu, puikus Yamaha motociklas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/30

Mielas, Įspūdžiai apie Pajūrio vairavimo mokykla, komentatoriau!
Kas nebijo, tas rašo savo vardą, pavardę, o ne slapstosi, nes kalbėjau su administratore ir sakė, kad žmogus, su tokiais klausimais, net nebuvo atvykęs į mokyklą, tai galėtumei ir paskambinti, prisistatyti, arba palikti savo tel nr. pabendrautume, išsiaiškintume ;-)
Visų pirma, administratorė nesprendžia tokių klausimų, reikia skambinti mokyklos direktoriui, ir jis atsakys į tavo rūpimus klausimus.
Aikštelės adresas yra parašytas internete, sudėtos aikštelės nuotraukos, kur visi gali pasižiūrėti, o esant norui, ir nuvažiuoti į aikštelę.
O iš kitų mokyklų mokinių, kol kas, papildomiems važiavimams nepriimame, nes pakankamai turime savų mokinių ir jiems yra pirmenybė.
Geros dienos.
Su pagarba,
Pajūrio vairavimo mokyklos direktorius
V. Rimkus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/29

Norėjau prieš vairavimo egzaminą įsigyti keletą papildomų vairavimo pamokų šioje mokykloje. Tad nuvykus į S.Daukanto gatvėje esantį filialą teko pabendrauti su įdomia administratore..
Kadangi vairavimo kursus buvau baigęs kitoje mokykloje, tai todėl gavau atsakymą kad kitų mokyklų nepriima (nepaklaususi net kuriame mieste mokiausi).
Sakau, tai kaip čia taip, internete reklamuojatės vienaip o atvykus į vietą kalbate kitaip. Tada atšovė, kad instruktorius neva nenorys priimti kitų mokinių ir ji niekuo dėta dėl to. Pagalvojau kad instruktorius gal jos viršininkas, kad taip sprendžia ką nori ir ko nenori pats. Sakau tai kaip man sužinoti ar norės jis mane priimti ar ne, tai sako reikia tartis su juo asmeniškai paskambinus, bet vieno pravažiavimo kaina bus 30 eur. Na gerai galvoju, kaina tenkina mane, bet instruktoriaus numerio taip pat nedavė jokiais būdais ir pati nesutiko jam paskambinti (nebent būčiau sumokėjęs eurus už paslaugą, kurią neaišku ar gausiu ir kokios kokybės dar). Mato kad kaina neišgąsdino, sako jei nori informacijos iš jo - gauni pasėdėti čia pat ir palaukti kol jis pats pasirodys kada ir aptarsime su juo tavo norą dėl papildomų pamokų. Supratau, kad turbūt bando tokiu būdu išprašyti mane savo noru kuo greičiau išeiti, nes negi nors vienas protingas žmogus sėdės visą dieną ir lauks neaišku kada pasirodančio instruktoriaus, kuris gal net nepasirodys visai tą dieną. Puoselėdamas paskutinę viltį susitarti uždaviau administratorei klausimą norėdamas sužinoti kur ir kokios būklės praktinio vairavimo aikštelė šios mokyklos, tai atsakė, kad negali NE SAVO mokyklos mokiniams teikti tokios informacijos, kad turbūt neduok dieve nenuvažiuočiau ir nepasižiūrėčiau pats kaip atrodo.. Nes pvz. A kategorijos aikštelės ne visos Klaipėdoje yra pritaikytos 100% Regitros pratimams. Reziume - likau nusivylęs, kadangi atsimušiau kaip į sieną.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/28

Rekomenduoju šią mokyklą! Praktikos egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto!! Žmonės čia dirbantys labai malonus, administratorė Vilija labai rupestinga, visada pasidomi tavimi, dėstytojas Saulius taip pat labai puikiai išaiškina visas taisykles. Instruktorius žinau tik du, Dovydas ir Arvydas, bet abu puikiai išmano savo darba. Ačiū Jums visiems už tai, kad dabar esu klevukė!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/12

Vairavimo instruktorius Steponas atitinkantis savo kvalifikacija instruktorius. Labai šauniai pavyko susitart dėl pravažiavimų. Linkiu jam, kad būtų pastebėtas ir kad būtu skiriamas geresnis inventorius. Atsakingam darbuotojui turi būti suteikiamos kuo geresnės sąlygos darbui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/12

motociklai netvarkingi, suteikiama apranga supysus, apsaugos nudevėtos. Trumpai tariant inventorius atgyvenęs.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/12

Pajūrio vairavimo mokykla sudarė man puikias sąlygas per labai trumpą laiką atlikti visus A kategorijos praktinius užsiėmimus. Instruktorius Steponas tikras profesionalas, kuris neskaičiuoja darbo valandų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/10

Yes, egzaminas, done. Viskas iš pirmo karto. Padėka administratorei Vilijai bei mano inatruktoriui Modestui. Pasiskaiciau apie sia vairavimo mokykla, buvo vien teigiami atsiliepimai. Tikrai nenusivyliau pasirinku sia vairavimo mokykla visi labai malonus instruktorius viska isaiskino ko nesupratau, niekada nereke ir nesauke, labai malonus zmogus.tikrai rekomenduoju, nes jie suinteresuoti ismokyti ir paruosti busimus vairuotojus saugei vazineti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/31

Vien tik pagyros! Puiki mokykla! Tiek nuostabi administratorė, tiek instruktoriai! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/08

Noriu padėkoti instruktoriui Aleksui už suteiktas žinias ir profesionalų paruošimą egzaminams. Praktikos egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto !
Sekmės ir gero kelio !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Didelis ačiū pajūrio vairavimo mokyklai už suteiktas žinias ir už didžiule motyvacija. Ypač dėkoju savo vairavimo instruktoriui Vitalijui, už palaikyma ir padrąsinančius žodžius. Labai puiki mokykla, priema ne kaip į mokyklą , o kaip į namus ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/01

Puiki vairavimo mokykla. Papildžiau savo vairavimo žinias su instruktoriumi Modestu. Esu patenkinta, jog išlaikiau egzamina po mokymo su juo, iš pirmo karto. Rekomenduoju šia vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/14

Aš mokinausi pas instruktoriu Modesta. Modestas kaip mokytojas labai metodiškas. Jo pamokos nekėlė man jokiu pasipiktinimu. Labai kantrus instruktorius, ačiu Jam kad ištvėrė mano begalines klaidas. Dėkui jam uz pamokas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/11

Viena iš nuostabiausių akimirku buna tada kai išlaikai egzaminus is pirmo karto. Man vairavimo pamokas dėstė Modestas. Jaunas, komunikabilus, nuoširdus instruktorius. Bet labiausiai sužavėjo jo rupestingumas mokiniui ir atsidavimas šitam jo darbui. Kiekviena karta jis manes prašydavo daugiau ir daugiau kad mokėčiau, dėl jo nuoseklaus darbo aš nejaučiau diskomforto. Išlaikiau vairavimo egzamina iš pirmo karto. Bet tuo musu pamokos nesibaigė. Aš aužinojau kad jis yra Lietuvos ralio vice čempionas, buvau nustebus kaip toks jaunas instruktorius gali tiek daug pasiekt. Tad jis man davė pavairuoti jo nuosava sportini automobili. Tai buvo kažkas nepaprasto,įgytos ekstremalaus vairavimo pamokos man padėjo dar labiau suvokti automobilio vairavima slystant. Ačiu Modestui ir visiems REKOMENDUOJU mokytis

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/11

Viena iš nuostabiausių akimirku buna tada kai išlaikai egzaminus is pirmo karto. Man vairavimo pamokas dėstė Modestas. Jaunas, komunikabilus, nuoširdus instruktorius. Bet labiausiai sužavėjo jo rupestingumas mokiniui ir atsidavimas šitam jo darbui. Kiekviena karta jis manes prašydavo daugiau ir daugiau kad mokėčiau, dėl jo nuoseklaus darbo aš nejaučiau diskomforto. Išlaikiau vairavimo egzamina iš pirmo karto. Bet tuo musu pamokos nesibaigė. Aš aužinojau kad jis yra Lietuvos ralio vice čempionas, buvau nustebus kaip toks jaunas instruktorius gali tiek daug pasiekt. Tad jis man davė pavairuoti jo nuosava sportini automobili. Tai buvo kažkas nepaprasto,įgytos ekstremalaus vairavimo pamokos man padėjo dar labiau suvokti automobilio vairavima slystant. Ačiu Modestui ir visiems REKOMENDUOJU mokytis butent pas ji !!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/11

Viena iš nuostabiausių akimirku buna tada kai išlaikai egzaminus is pirmo karto. Man vairavimo pamokas dėstė Modestas. Jaunas, komunikabilus, nuoširdus instruktorius. Bet labiausiai sužavėjo jo rupestingumas mokiniui ir atsidavimas šitam jo darbui. Kiekviena karta jis manes prašydavo daugiau ir daugiau kad mokėčiau, dėl jo nuoseklaus darbo aš nejaučiau diskomforto. Išlaikiau vairavimo egzamina iš pirmo karto. Bet tuo musu pamokos nesibaigė. Aš aužinojau kad jis yra Lietuvos ralio vice čempionas, buvau nustebus kaip toks jaunas instruktorius gali tiek daug pasiekt. Tad jis man davė pavairuoti jo nuosava sportini automobili. Tai buvo kažkas nepaprasto,įgytos ekstremalaus vairavimo pamokos man padėjo dar labiau suvokti automobilio vairavima slystant. Ačiu Modestui ir visiems REKOMENDUOJU mokytis butent pas ji.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/07

Kaip ir visi, prisiskaičiau gerų atsiliepimų apie šią VM ir tikėjausi, kad liksiu patenkinta. Deja, likau ne tik neišsilaikiusi teisių bet dar ir apiplėšta.
Vieninteliai malonūs darbuotojai šioje mokykloje – administratorė ir teorijos dėstytojas Saulius.
Visi kiti instruktoriai mašinoje nuolatos tyli, nebendrauja, jokių vairavimo patarimų neduoda, klaidų nesako, o pamokos pabaigoje pasiūlo pasiimti dar pravažiavimų. Suinteresuoti (ypač direktorius Valdas) vien pinigais, todėl specialiai nepadeda mokiniui.
Šioje mokykloje buvau nusipirkusi net 8 papildomus pravažiavimus (iš viso papildomi 150 EUR), tačiau mokyklinio neišlaikiau. Tuo tarpu instruktoriai nuolatos piršo mintį pirktis dar pravažiavimų.
Galų gale nusprendžiau pereiti į kitą Klaipėdos mokyklą, kur instruktoriai iškarto supažindino su Klaipėdos kelių specifika, Regitros maršrutais, ir mokyklinį pas juos išlaikiau iš 1 karto. :) Regitrą taip pat iš pirmo.

Tad mano patarimas – nešvaistykite laiko ir pinigų šiai komercinei įmonei.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/27

Mokiausi pas instruktoriu Arvyda, labai šauniai viska išaiškina, parodo. Esu patenkinta ir rekomenduoju mokytis pas šį instuktoriu kitiems. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/17

Pataisau žvaigždučių kiekį :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/17

Rekomenduoju nuoširdžiai - teorijos paskaitos aktualios ir įsimintinos (AČIŪ dėstytojui Sauliui). Instruktoriai - puikūs savo darbo specialistai. AČIŪ Arūnui, už draugiškumą ir pagalbą pralaužiant ledus, Valdui - už suteiktą drąsą, ir ypatingas DĖKUI VITALIJUI už geležinę kantrybę ir neįkainojamus praktinius patarimus.
Didžiausias patvirtinimas - praktinis vairavimas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/17

Rekomenduoju nuoširdžiai - teorijos paskaitos aktualios ir įsimintinos (AČIŪ dėstytojui Sauliui). Instruktoriai - puikūs savo darbo specialistai. AČIŪ Arūnui, už draugiškumą ir pagalbą pralaužiant ledus, Valdui - už suteiktą drąsą, ir ypatingas DĖKUI Vitalijui už geležinę kantrybę ir neįkainojamus praktinius paarimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/15

Ilgai nesvarsčiusi pasirinkausi vairavimo mokyklą, esančią Taikos pr. 71, nes rekomendavo geri draugai, kurie mokinosi šioje mokykloje. Administratorė Vilija visada pasitinka su šypsena, padeda išspręsti visus iškilusius klausimus. Teorija buvo dėstoma labai aiškiai, vaizdžiai ir nenuobodžiai, pateikta daug gyvenimiškų pavyzdžių. Vairavimo instruktorių gavau Valdą ir tikrai nenusivyliau. Šis instruktorius labai supratingas, tolerantiškas, su didele patirtimi, įgūdžiais, žiniomis ir visa tai stengėsi, kuo suprantamiau perduoti man. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ir tai tikrai pirmo pasirinkimo mokykla. Sėkmės visiems ieškantiems vairavimo mokyklos ir kuo geriausios kloties šiam draugiškam, nuoširdžiam kolektyvui. Didelis AČIŪ Jūms.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/14

Absoliučiai geriausia vairavimo mokykla!
Visiems egzaminams buvau paruošta be priekaištú ir išsilaikiau iš pirmo karto. Jaučiau didelį pastūmėjimá, palaikymá ir suinteresuotumá, kad tik viskas būtú gerai iš vadovės Vilijos.

Ypatingai didelį ačiū ir stipriá rekomendacijá noriu pasakyti dviem savo instruktoriams - MODESTUI ir VITALIJUI! Tik patys geriausi žodžiai! Buvau mokyta nuosekliai, tvarkingai, pro akis nepraslysdavo nei viena klaida - todėl šiai dienai galiu drásiai sakyt, kad būsiu gera vairuotoja tik judviejú dėka!
Mokytis vairuoti šiú žmoniú dėka buvo vienas malonumas!10 balú!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/22

Didelis ačiū ši tos mokyklos kolektyvui, ypač instruktoriui Valdui, kuris kantriai mokino vairuoti, paaiškino kokias klaidas padariau. Ne tik labai gerai paruošia regitrai, bet ir pats mokinimasis vairuoti yra labai malonus, visi labai draugiški ir supratingi pradedantiesiems vairuotojams. Baigus šią mokyklą - gaila ją palikti. Tikrai galiu teigti, kad Pajūrio vairavimo mokykla yra geriausia visoje Klaipėdoje! Baigus šią vairavimo mokyklą jaučiuosi tvirtai ir užtikrintai kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/14

Pati geriausia vairavimo mokykla visoje Klaipėdoje, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Teorijos pamokos puikiai dėstomos, niekada nebūdavo nuobodu klausytis. Instruktoriai taip pat labai geri, visi labai malonūs, viską paaiškina išsamiai.
Visiems labai rekomenduoju šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/29

Labai gera mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Pasirinkau šią mokyklą iš rekomendacijų ieškant geriausios mokyklos ir geriausių instruktorių. Šiai dienai rekomenduoju ją ir kitiems :) Labai dėkinga esu instruktoriams Laurynui ir Valdui už mokymus ir instruktažą link saugių kelionių pradžios:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/12

Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla, kuri įsikūrusi Taikos pr.
Regitroje tiek teoriją,tiek važiavimą išlaikiau iš pirmo karto! Esu labai dėkinga savo instruktoriui Aleksui bei Valdui. Taip pat dėkoju Vilijai, kuri visada mokykloje pasitinka su šypsena, visada atsako į tau rūpimus klausimus. Didelis AČIŪ Jums !!!!! p.s. tikrai rekomenduoju šią mokyklą !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/06

 Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Puikus ir profesionalus paruošimas,labai maloni atmosfera sioje mokykloje Teorijos ir praktikos egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.Pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklysite, įgausite naudingos patirties ir žinių vairavime. Norėčiau padėkoti šiai mokyklai už gera teorinį ir praktinį parengimą. Aciu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/05

 Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Puikus ir profesionalus paruošimas.Labai maloni atmosfera sioje mokykloje.Teorijos ir praktikos egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Norėčiau padėkoti už gera teorinį ir praktinį parengimą. Pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklysite, įgausite naudingos patirties ir žinių vairavime. ACIU !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/25

Dekoju nuostabiam Pajurio kolektyvui !
Atejau niekada nesedejus uz atomobilio vairo ir nemaniau, kad galiu ismokti, bet ismokau ir turiu teises. Labai aciu Laurynui Gedgaudui, praktikos vairavimo instruktoriui. Per pamokas suteike pasitikejimo savo jegomis, padrasindavo, draugiskas. Egzamina islaikiau is pirmo karto.
Aciu uz suteiktas zinias!
Rekomendoju visiems sia mokykla.
Aciu !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/08

Šauni, kompetetinga mokykla. Begalo malonus kolektyvas, pasijuntama tarsi namuose, o tai leidžia žymiai geriau įsisavinti gautas žinias.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/22

Šauni mokykla, malonus kolektyvas Taikos pr.71.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/30

Visiems Pajūrio vairavimo mokyklos darbuotojams nuoširdžiausi linkėjimai artėjančių Naujųjų 2015-ųjų metų proga! Kantrybės, ištvermės ir daug mokinių linki jums vairuotoja iš Klaipėdos :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/18

sveikiname PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLA su dideliu ivertinimu - jus esate vieni geriausiuju vairavimo mokyklu !!! Plataus kelio ir drausmingu mokiniu linkime jums !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/29

Noriu nuoširdžiai padėkoti PAJŪRIO vairavimo mokyklos administratorei, teorijos mokytojams, vairavimo instruktoriams už puikiai atliekamą darbą, už rūpestį mumis - būsimaisiais vairuotojais. Likau sužavėta jūsų visų bendravimu su mokiniais. Išlaikiau egzaminą. Gavau vairavimo teises. Ačiū jums už pagalbą, ypatingai dėkoju administratorei Vilijai, dėstytojui Sauliui, instruktoriui Valdui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/29

man pasiseke kad atejau i sita mokykla, reikiama informacija gavau, pamokose suprantamai aiskinama, instruktoriai yra kantrus zmones, aciu administratorei poniai Vilijai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/28

Is komentaru matosi, kad teisingai pasielgiau, pasirinkes Pajurio vairavimo mokykla. Man cia viskas patinka, ypac profesionalus ir kantrus darbuotojai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/17

Mokinausi sioje moykloje ir likau labai patenkinta:) Aciu dideli tariu visam sauniam mokyklos kolektyvui:) visiems rekomenduoju:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/12

Prieš pasirinkdama vairavimo mokyklą pradėjau klausinėti draugų ir bendradarbių, gal žino ir rekomenduotų gerus dėstytojus ar instruktorius. Daugelis siūlė eiti į Pajūrio vairavimo mokyklą. Gerai padariau, kad ją ir pasirinkau. Administratorė gera, viską paaiškino, dėstytojai ir instruktoriai kantrūs ir dėmesingi. Ačiū šiai mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/10

man labai patiko cia mokytis, visi labai atidus, aciu visiems Pajurio vairavimo mokyklos darbuotojams


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB Pajūrio vairavimo mokykla
 • Įmonės kodas: 302820651

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos