Penki liūtai

19 atsiliepimai

Kategorijos B, Šiauliai

 • Tilžės g. 156, Šiauliai
 • 841523235, 861368505
 • penkiliutai@gmail.com

Follow:

Atnaujinta: prieš 2567 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


III aukštas, 309 kabinetas. Verslo centras „Talša“

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/28

Šia mokykla pasirinkau visiškai atsitiktinai ir tai padarius visiškai nesigailiu. Vairavimo pamokos nėra nuobodžios, su kiekviena pamoka vis gaunu nauju žinių , ir tai leidžia kiekvienu kartu saugiai jaustis už varo. Instruktorius labai geras ir malonus žmogus, bei puikus pašnekovas. Moka išaiškinti kiekviena neaiškią situacija kelyje, bei priimti tinkamus sprendimus įvairiuose situacijose, į visus iškilusius neaiškius klausimus atsako konkrečiai, vairavimo metu visada atkreipia dėmesį į daromas klaidas ir pasako kaip jas ištaisyt. Jeigu ruošiatės mokytis vairuoti, ši mokykla tikrai geras pasirinkimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/29

Nuostabi mokykla. Nuostabus instruktorius: nešaukiantis, o viską aiskiai ir ramiai paaiškinantis viską, viską nuostabiai mane išmokino. Viskas PUIKU!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/18

Gera mokykla . Geras instruktorius viska gerai paaiskina gerai ismoka. Super.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/27

Puiki mokykla!. Puikus instruktorius viska puikiai isaiskina. ! Duoda naudingu patarimu. Labai dziaugiuosi kad tokiu mokyklu yra kaip PENKI LIUTAI!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/05

Puikuus instruktoorius! Visiems patarčiau rinktis būtent jį

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/02

Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą - instruktorius visada profesionaliai pataria, nešaukia. Rekomenduoju pasirinkti šią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/15

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Penki liūtai vairavimo mokyklą. Didelis AČIŪ instruktoriui Jonui! Už kantrybę, pastabas, gebėjimą suprantamai ir aiškiai išaiškinti kiekvieną situaciją, nuoširdų norą padėti ir gerą nuotaiką! Esu pačios geriausios muomonės apie šią mokyklą - rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/04

Mokykla sugebanti tiek jaunus, tiek brandžius žmones paruošti atsakingai bei kruopščiai įsisavinti kelių eismo taisykles. Teoriją dėstoma pateikiant pavyzdžius bei argumentuotai narpliojant eismo įvykius keliuose. Nuoširdūs tiek instruktoriai, tiek ir teorijos dėstytojas, nebijantys patarti bei pamokyti, kaip įvairiuose situacijose elgtis. Nuostabus žmogus instruktorius Jonas, visada susiderina laiką, kaip pačiam žmogui patogiau ir nuoširdžiai atlieka savo darbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/07

Instruktorius sąžiningai atlieka savo darbą, jei kažko nesupranti- aiškins tol kol suprasi :) Jei ką nors ne taip padarei- nešauks, o ramiai paaiškins kas blogai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/07

Instruktorius patyres, moko saziningai ir kokybiskai, pagal visus regitros reikalavimus. Esant mokinio klaidoms, visada pasako ka reikiai istaisyti. Palygynus su kitomis mokyklomis, kuriu esu perejes daug, galiu rekomenduoti butent sia mokykla, klausant instruktoriaus regitroje egzaminas islaikomas be problemu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/28

Rekomenduoju pasirinkti šią vairavimo mokyklą, čia dirba puikus instruktorius, kuris viską paaiškina nuosekliai, Džiaugiuosi pasirinkęs būtent šią mokyklą. Teorijos bei praktinio vairavimo egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/14

Labai ačiū instruktoriui, likau labai patenkinta ir begalo dėkinga. Mokinausi kitoje vair. mokykloje ir nė velnio neišmokino manęs vairuoti, tik piniginę pakratė - nė mokyklinio neišlaikiau kelis kartus.
Per papildomus pravažiavimus vair. mokykloje „Penki liūtai“ gavau profesionalių ir kokybiškų teorijos žinių, įgyjau vairavimo įgudžiių, įgyjau pasitikėjimo. Tikrai puiki mokykla ir piniginės nedrąsko.
Regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Pasirinkdami šią vairavimo mokyklą garantuoju jums sėkmingą egzaminų išlaikymą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/20

Laba diena, išsilaikiau teises, jūsų pamokos padėjo, ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/29

Man patiko, su manim maloniai bendravo, priklauso nuo zmogaus nusiteikimo :) o kaina tai tai isvis superine.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/05/30

Man ir mokytojai, ir mokymo kokybe visiskai tenkino . Ir ismoko,ir pamoko. Viskas patiko

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/26

Laba diena.niekada nerasyneju komentaru,bet sikart negalejau nutylet,kai sitaip neteisingai kalba apie instruktoriu,pas kuri mokinausi.l.puikus-ir kaip zmogus,ir kaip instruktorius.viska labai aiskiai isaiskina ir islaikiau pati egzamina is pirmo karto.tikrai patarciau ten mokintis.mokslo kokybe

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/24

Instruktorius tampo uz vairo, beviltiskai praeina pamokos,vaziuojant aiksteleje ar vaziuojant 2 begiu mieste maximum 30km/h greiciu. Nepagailekit lt, bet patariu rinktis kita vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/20

penkiu liutu instruktorius kaip zmogus geras,bet kaip instruktorius tikrai ne,nieko gero neismokina,mokina tik lengviausiu budu kas jam i nauda,kad ateitum uz pinigus dar papildomai,tikrai nepatariu ten mokintis,nes po miesta beveik nemoko vazineti,tik lengviausiais keliais nuvaziuoti i aikstele ir atgal tuo paciu keliu.liepia vaziuoti tik ten kur jam reikia susitvarkyti dokumentus,arba vaziuoti i kaima pas ji bulviu parvesti ir t.t

Response from Penki liūtai on 2012/03/26

Laba diena.niekada nerasyneju komentaru,bet sikart negalejau nutylet,kai sitaip neteisingai kalba apie instruktoriu,pas kuri mokinausi.l.puikus-ir kaip zmogus,ir kaip instruktorius.viska labai aiskiai isaiskina ir islaikiau pati egzamina is pirmo karto.tikrai patarciau ten mokintis.mokslo kokybe gera

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/05

Labai geras instruktorius, kuris dažnai primena klaidas, kad jų nebedarytum. Kainos žemesnės, bet kokybe mokymo net aukštesnė.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Penki liūtai“
 • Įmonės kodas: 145869410

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos