Renaldo Stalioraičio individuali įmonė

52 atsiliepimai

Kategorijos B, Marijampolė

 • R. Juknevičiaus g. 22-14, Marijampolė
 • 868543149
 • r.stalioraitis@mail.lt
Atnaujinta: prieš 2558 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Paskaitos vyksta R.Juknevičiaus g. 32., Sūduvos gimnazijoje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/27

Реналдас очень хороший учитель. Всегда спокойный, не повышает голос, может объяснять одно и тоже 200 раз, когда уставший едешь после работы. Еще понравилось: хорошо объясняет, рисует, что улучшает запоминание.
Мне и по времени подходило, могли вечером заниматься

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/15

Išsirinkti instruktorių tikrai nėra lengva, nuolat kyla daug dvejonių, nes būtent tam žmogui atiduosi savo daug brangaus laiko mokantis vairuotiDžiaugiuosi pasitikėjusi rekomendacija ir pasirinkusi būtent R. STALIORAIČIO vairavimo mokyklą Pats instruktorius - Mokytojas iš didžiosios raidės, ne tik suteikia žinių, vairavimo subtilybių, tačiau neleidžia lengvai pasiduoti kai nelabai sekasi, visad ramiai ir kantriai aiškina, į visus klausimus gauni aiškius ir protingus atsakymus, visas dėmesys tik mokiniui ir jokių pašalinių reikalų tvarkymo. Jei norite išmokti vairuoti saugiai ir be streso, nuoširdžiai rekomenduoju R. STALIORAITĮ.❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/20

Puikus instruktoriai, viska galima priderinti su mokslais. Rekomenduoju 100%❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/19

Dėkoju instruktoriui Renaldui už jo kantrybę, ramius paaiškinimus, patarimus padarius klaidas. Galvojau jau nelaikyti teisių, nes nesisekė, Tik instroktoriaus dėka tęsiau mokslą ir egzaminas išlaikytas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/07

R. Stalioraitis labai geras mokytojas. Esu labai jam dėkinga ir labai rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/06

Laba diena norejau paklausti kiek kainuoja viena valanda vairavimo?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/18

aciu jums uz didele kantrybe mane mokinant vairuoti islaikiau kitur mokyklini bet nesiseke man islaikyti susipazinus su jumis pavyko aciu dar karteli

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/30

Dėkoju p.Renaldui už vairavimo pamokas. Jis išmokino ne tik vairuoti, bet ir pasitikėjimo savimi bei ryžto. Puikus ne tik kaip instruktorius , bet ir psichologas bei pedagogas. Taip pat šiltas žmogus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/20

Nuostabus mokytojas! Šitiek kantrybės su manim reikėjo, o dar be manęs kiek mokinių! Didelis ačiū jums! Visiems žmonėms rekomenduočiau tik jus! ❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/17

Puiki mokykla ir puikus instruktorius R. Stalioraitis! Išlaikiau regitroje teoriją ir vairavimo egzaminą iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/09

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą net nedvejodama! Tiek instruktorius, tiek aiškinimas yra idealus. Esu be galo laiminga, kad pasirinkau šią mokyklą, nes tai man padėjo iš pirmo karto išsilaikyti Regitros praktikos egzaminą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/27

Puikus instruktorius rekomenduoju nedvejodama! Profesionalumas, mandagumas ir laikas be streso garantuota!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/02

Pagaliau šiandien išlaikiau B kategorijos egzaminą.Labai noriu padėkoti instruktoriui Renaldui už didžiulę kantrybę mokinant vairuoti,už suteiktus įgūdžius, žinias.Tikrai rekomenduoju visiems mokintis pas instruktorių Renaldą Stalioraitį.Tikrai viską puikiai išaiškina,puikiai paruošia praktikos egzaminui Regitroje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/02

Noreciau padekoti instruktoriui R. Stalioraiciui uz gera mokyma be streso ir patarimus, gelezine kantrybe mokantis vairuoti. Ramiai ir nekeldamas tono isaiskindavo padarytas klaidas, supratingas ir nuosirdziai bendraujantis, siekiantis tikslo. Didelis Aciu R. Stalioraiciui kad turejot tiek kantrybes. Visiems rekomenduoju kas nori gerai ir be streso ismokti vairuoti R. Stalioraicio mokykla. Sekmes jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/08

Tai yra vienas GERIAUSIŲ instruktorių Marijampolėje. Šis instruktorius davė žinių visam gyvenimui, išmokino vairuoti automobilį be baimės,puikiai paruošė praktiniam Regitros egzaminui, turėjo kantrybės ir visuomet nuoširdžiai patarė. AČIŪ šiam instruktoriui už įgytas puikias žinias. Šios vairavimo mokyklos dėką išlaikiau Regitros egzaminą iš pirmo karto. Be jokios abejonės šiai vairavimo mokyklai tik patys geriausi atsiliepimai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/08

Be galo didelis AČIŪ instruktoriui Renaldui Stalioraičiui! Šiltas, maloniai bendraujantis, labai palaikantis savo mokinukus, supratingas ir turintis begalinę kantrybę žmogus. Puikiai paruošia egzaminams. Teorija taip pat puikiai išdėstoma, kas užtikrina puikius rezultatus Regitroje! Marijampoliečiai, tikrai nepasigailėsite pasirinkę šią vairavimo mokyklą, nes čia rasite viską, ko reikia, norint tapti puikiu vairuotoju!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/31

Nuoširdus ir didžiausias Ačiū instruktoriui R.Stalioraičiui už puikų mokymą , kantrybę, skatinimą už išsamias pamokas. Vairavimo instruktažas mokymas tiesiog idealus. Vairavimas išlaikytas iš pirmo karto ! Rekomenduoju visiems tik šitą mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/09

Noriu padėkoti šiai mokyklai,jos visai komandai,labai dėkingas Renaldui Stalioraičiui ir ypač dėkingas instruktorei Aušrai Večkienei,ačiū Jums už kantrybę,už geras pamokas.Ir rekomenduoju visiems norintiems mokytis šią nuostabią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/05

Nuoširdžiausias Ačiū instruktoriui R.Stalioraičiui už pamokas ir visus patarimus,nesitikėjau,kad yra tokių instruktorių su geležine kantrybe,kiek darydavau klaidų viskas buvo aiškinama ramiai,nei karto nepakėlė tono kas yra manau labai svarbu mokantis vairuoti.Marijampoliečiai kas planuojate laikyti teises nedvejokite turite puikiausią instruktorių,kuris tikrai gerai paruoš egzamonui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/20

Geriusias istruktorius pas kury esu vaziavus! Labai geras zmogus, i klaidas reguodavo ramiai ir visada padedavo! Aciu jums, kad ismokinote vairuoti ir buvot kantrys, nes vienu metu galvojau, kad tai neymanoma misija, suzinojau visas vairavimo paslaptis, egzamina islaikiau be klaidu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/14

Rekomenduoji sia vairavimo mokykla!!!Geriausia Marijampoleje is visu!!!Puikus vairavimo instruktorius,turintis auksine kantrybe.Issirinke sia mokykla tikrai nenusivilsite!!!Sekmes Visiems!!!⛽⛽⛽

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/04

Didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ vairavimo instruktoriui Renaldui Stalioraičiui už jo begalinę kantrybę, ramų būdą, nuoširdų bendravimą vairavimo pamokų metu. AČIŪ už
suteiktą galimybę patikėti, kad galima išmokti vairuoti ir vyresniame amžiuje. Drąsiai galiu teigti, kad tai instruktorius iš didžiosios raidės, tikras savo darbo žinovas. Visi, norintys gerai išmokti vairuoti be streso, rinkitės R.Stalioraičio vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/04

Nuoširdžiai dėkoju instruktoriui R. Stalioraičiui už kantrybę, nuoširdumą, už puikius praktinio vairavimo pamokymus, patarimus. Kaip instruktorius tikrai savo darbą atlieką tobulai. Visas padarytas klaidas paaiškindavo taip,kad suprasčiau. Niekada per pamoką nebuvo pakėles balso tono, viską aiškindavo ramiai. R. Stalioraitis pats geriausias instruktorius, kokį gali turėti mokinys. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju R. Stalioraičiui už viską. Labai AČIŪ!!!!! Ir tikrai rekomenduoju šią mokyklą kitiems jei norit išmokti vairuoti be streso.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/22

R.Stalioraitis mane ismokino per 2 pamokas normaliai vaziuoti ir nuejas i regitra islaikiau kuo puikiausiai aciu labai jam ir rekomenduoju kitiems eikit ir nepasigailesit :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/20

R.Stalioraitis yra puikus mokytojas!! Dekoju Jam uz kantrybe ir zinias.Uz puiku bendravima.Kad galejau jaustis laisvai be jokio streso

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/02

Didžiausias AČIŪ instruktoriui R. Stalioraičiui, kurio dėka išsilaikiau egzaminus! Labai džiaugiuosi , jog teko važinėti su šiuo instruktorium, turbūt net neįsivaizduoju kas gali būt geriau! Ačiū už kantrybę, visada malonų bendravimą ir mūsų mokinukų palaikymą!! Ačiū, ačiū, ačiū... Šią mokyklą minėsiu tik geruoju ir tikrai visiem rekomenduoju 100% net negalvojant čia mokintis! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/24

Nuoširdžiai dėkoju instruktoriui R. Stalioraičiui už kantrybę, nuoširdumą, už puikius praktinio vairavimo pamokymus, patarimus. Ačiū teorijos dėstytojui už puikų žinių dėstymą. Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto! Visiems, norintiems išmokti vairuoti be streso, rekomenduoju būtent šią mokyklą. Tikrai nesigailėsite!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/19

Mokykla paslaugą suteikia tikrai kokybiškai. Svarbiausia pamokos čia vyksta be streso ir įtampos. Instruktorius R.Stalioraitis mandagus, dėmesingas, punktualus. Turi kantrybe, kartu reiklus. Išmoko ir tuos kuriems sunkiai sekasi. Visada išanalizuoja klaidas. Per visą mokymosi laikotarpį nepakėlė balso tono. Išliko ramus nors dariau grubias klaidas. Kantriai aiškino kaip jų išvengti. Galiu drąsiai teikti R.Stalioraitis tobulas instruktorius. Išmanantis savo darbą ir atliekantis jį iki galo. Mokydamasis vairuoti visų pirma čia gauni žinias o kartu ir daug gerų šiltų emocijų ir sunkus darbas tampa beveik malonus. Kam reikia nuoširdžiai rekomenduoju rinktis tik šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/22

Labai ačiū R. Stalioraičiui už geležinę kantrybę,
pastabas, pamokymus, suteiktas žinias bei įgūdžius.
Dėkoju už viską, esate pats geriausias instruktorius, kokį gali turėti mokinys.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/14

Noreciau padekoti R.Stalioraiciui uz suteiktas vairavimo zinias ir kompetetinga jo darba, Tai ne tik vairavimo instruktorius bet ir savo srities specialistas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/23

Nuostabus instruktorius, išmokęs daug gudrybių. Didžiausios sėkmės bei kantrybės ruošiant puikius vairuotojus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/13

Sveiki. Norėčiau padėkoti instruktoriui R. Stalioraičiui už suteiktas išsamias pamokas mokantis praktinio vairavimo, tai padėjo man laikant egzaminą Regitroje, jeigu būčiau nepaklausęs patarimų tikrai būčiau neišlaikęs. "Lakstyt gali visi, bet vairuot reik mokėti" Dar kartą ačiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/21

Puiki vairavimo mokykla, instruktorius paskaitas desto labai aiskiai ir nuosekliai, bei suprantama kalba, nestokoja ivairiu pavyzdziu, kurie padeda isiminti. Vairavimo instruktoriai taip pat puikus, pastebi silpnasias vietas, padeda isvengti pasikartojanciu klaidu. Taip pat sioje mokykloje gavau labai vertingu patarimu, kurie praverte praktikos egzamine. Visi egzaminai buvo islaikyti is pirmo karto, o mokyklai skirciau 10 balu is desimties :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/09

Norėčiau padėkoti instruktoriui R.Stalioraičiui už jo kantrybę ir išmanumą tikrai supranta savo darbą. Jo patarimai padėjo man laikant praktikos egzaminą. Reikia tik nugalėti jaudulį ir pasitikėti savo žiniomis. Ačiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/16

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Tikrai neteks nusivilti. Labai profesionalūs ir nuoširdūs žmonės ten dirba. Jei ieškot kantraus ir gero intruktoriaus, tai R.Stalioraitis 100% toks ir yra. Draugiškas bendravimas ir jokio streso mokantis vairuoti. Ačiū šiai mokyklai! Puikiai praleidau su jumis laiką. Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/02

Tikrai gera mokykla. Egzaminus islaikiau is pirmo karto. Dėkinga vairavimo instruktoriui R. Stalioraičiui už jo kantrybę.Rekomenduoju sita mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/02

Nesigailiu kad pasirinkau sia mokykla, nors draugai sake , kad ten ilgai trunka mokslas, bet tikrai sazingai viskas buvo isdestyta, jei nesimokinsi tai tikrai ilgai tuks nes egzaminus reik islaikyt. Dekingas visam kolektyvui. valstybinius egzaminus islaikiau is pirmo karto. Aciu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/29

Sveiki.Neturiu priekaistu siai mokyklai tik pagyrimai nes ismoko tikrai gerai.Patekau vairuot pas pati savininka gavau is jo tikrai daug geru patarimu,labai geras mokytojas jis niekad nerekia ramiai viska paaiskina laikant praktikos egzamina islaikiau be klaidu. Regitroje egzaminus islaikiau is pirmo karto.Didelis aciu jam. Rekomenduoju visiems sia mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/26

Dėkinga už suteiktas žinias. Puiki mokykla ir jos dėstytojai. Ačiū :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/28

Mokymasis čia paliko puikų įspūdį. Greitai, kokybiškai ir už patrauklią kainą.

Teorijos dėstytojas paprastai ir aiškiai išdėsto taisykles. Labai naudingi kompiuteriniai bilietai.

Mano vairavimo instruktoriumi buvo R.Stalioraitis. Moko maloniai, metodiškai, greitai pastebi silpnąsias vietas. Kai suklysti, ramiai ir mandagiai paaiškina, padeda nekartoti klaidų, padrąsina.

Mokykla naudojasi erdvia, naujai įrengta aikštele. Su automobiliu problemų nekilo. Persėdęs į Regitros mašiną, skirtumo praktiškai nepajaučiau.

Egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/18

Neturiu jokiu priekaištu šitai mokyklai. Dėkingas isntruktoriui A. Šunskiui, ir savinkui R.stalioraičiui už patarimus laikant praktikos egzaminą. Jį išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/05/12

Neturiu priekaistu šiai mokyklai. Nors draugai sake , kad ten griežti reikalavimai, bet nesigailiu. Jeigu tingesi mokytis , tai tikrai bus sunku. Dėkingas teorijos dėstytojui ir praktikos instruktoriu A.Kurui , R.Stalioraičiui už egzaminavimą, nes jo reikalavimai padėjo man valstybiniam egzamine Regitroje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/05/01

Sveiki. Pradžioje galvojau rašyti neigiamą komentarą , kol neišlaikiau Regitroje iš pirmo karto. Teorijos dėstytojas tikrai šaunus , nes net nereikia skaityti knygeles, gerai išaiškina. Kai laikiau praktikos įskaitą galvojau kad tai košmaras padariau 2 nekritines klaidas, nes Stalioraitis fiksavo visas smulkmenas, bet nuėjus laikyti Regitroje nejaučiau jokio streso, man net lengviau buvo. Dėkinga už suteiktas žinias ir patarimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/02

Didziausi pagyrimai siai mokyklai. Instruktorius pasizymejo didele kantrybe ir rode didziules pastangas kuo geriau ir greiciau perteikt zinias. Rekomenduoju sia mokykla jei norit greitai ir gerai ismokt vairuot :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/30

Sitoje mokykloje nesimokinau, bet ieskojau instruktoriaus papildomiems vaziavimams.
Tikrai nesigailiu savo pasirinkimu ir REKOMENDUOJU Sitos mokyklos instruktoriu. Pries tai turejau du instruktorius, bet nei is vieno nesuzinojau tiek informacijos kiek is Stalioraicio. Jis sugeba ramiai reaguoti I padarytas klaidas, nerekia- o mokina..
Tad jei ieskai gero instruktoriaus visu 100% REKOMENDUOJU Stalioraiti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/28

Sveiki. Neturiu jokiu priekaistu siai mokyklai. Egzaminus pavyko islaikyti is pirmo karto. Gal kiek sunkiau su teorija, nes Regitroje lengvesni klausimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/21

Dekinga, teorijos mokytojui, ir vairavimo instruktoriui uz suteiktas geras zinias, kurios praverte praktikoje. Savinionkui noriu paqsakyti aciu, kad kovoja uz savo mokyklos mokinius ir padeda jiems nugaleti savo trukumus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/25

Sveiki. Tikrai neturiu priekaistu siai mokyklai, o pradejus filmavima, tikrai pasiruosi psichologiskai valstybiniam egzaminui, nes savininkas fiksuoja kiekviena smulkmena, tai ytampa didele, nei per valstybini egzamina. Aciu vadovui, pavyko islaikyti is pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/02

Gerai ruošia vairuotojus. Gera mokymo bazė. Patekau vairuot pas patį savininką, išlaikiau iš 2 karto, bet dėl savo klaidu. Gerai sakė jeigu skubėsi kaltink save:), bet vairavimo įgudžiuos gavau tikrai gerų patarimų, moka dirbti su charakterį turinčiais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/31

Labai gera mokykla, išlaikiau iš 1 karto egzaminus. Stipri kompiuterinė programa spręst KET bilietams, o automobiliai nėra seni, negu mačius kitas Astras.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/05

Pilnai sutinku su Valentinu :)) bet todėl per egzaminą lengviau - išmokus neužgesti su Stalioraičio auto, važiuojant su Regitros mašina neužgesi 100 proc.! :DD

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/20

Norint greitai ir nesunkiai baigt kursus Stalioraičio mokykla idealiai tinka, tačiau atsižvelgiant į automobiliu būklę, nuėjus į Regitrą sėst prie naujo automobilio naujas mokslas spaudžiant sankaba..


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: R. Stalioraičio IĮ

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos