Renaldo Stalioraičio individuali įmonė

27 atsiliepimai

Kategorijos B, Marijampolė

  • R. Juknevičiaus g. 22-14, Marijampolė
  • 868543149
  • r.stalioraitis@mail.lt
Atnaujinta: prieš 1095 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Paskaitos vyksta R.Juknevičiaus g. 32., Sūduvos gimnazijoje.

2019/06/07

R. Stalioraitis labai geras mokytojas. Esu labai jam dėkinga ir labai rekomenduoju

2019/01/18

aciu jums uz didele kantrybe mane mokinant vairuoti islaikiau kitur mokyklini bet nesiseke man islaikyti susipazinus su jumis pavyko aciu dar karteli

2018/08/30

Dėkoju p.Renaldui už vairavimo pamokas. Jis išmokino ne tik vairuoti, bet ir pasitikėjimo savimi bei ryžto. Puikus ne tik kaip instruktorius , bet ir psichologas bei pedagogas. Taip pat šiltas žmogus :)

2018/07/20

Nuostabus mokytojas! Šitiek kantrybės su manim reikėjo, o dar be manęs kiek mokinių! Didelis ačiū jums! Visiems žmonėms rekomenduočiau tik jus! ❤

2018/06/17

Puiki mokykla ir puikus instruktorius R. Stalioraitis! Išlaikiau regitroje teoriją ir vairavimo egzaminą iš pirmo karto!

2018/06/09

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą net nedvejodama! Tiek instruktorius, tiek aiškinimas yra idealus. Esu be galo laiminga, kad pasirinkau šią mokyklą, nes tai man padėjo iš pirmo karto išsilaikyti Regitros praktikos egzaminą :)

2018/02/27

Puikus instruktorius rekomenduoju nedvejodama! Profesionalumas, mandagumas ir laikas be streso garantuota!

2018/02/02

Pagaliau šiandien išlaikiau B kategorijos egzaminą.Labai noriu padėkoti instruktoriui Renaldui už didžiulę kantrybę mokinant vairuoti,už suteiktus įgūdžius, žinias.Tikrai rekomenduoju visiems mokintis pas instruktorių Renaldą Stalioraitį.Tikrai viską puikiai išaiškina,puikiai paruošia praktikos egzaminui Regitroje.

2017/12/02

Noreciau padekoti instruktoriui R. Stalioraiciui uz gera mokyma be streso ir patarimus, gelezine kantrybe mokantis vairuoti. Ramiai ir nekeldamas tono isaiskindavo padarytas klaidas, supratingas ir nuosirdziai bendraujantis, siekiantis tikslo. Didelis Aciu R. Stalioraiciui kad turejot tiek kantrybes. Visiems rekomenduoju kas nori gerai ir be streso ismokti vairuoti R. Stalioraicio mokykla. Sekmes jums.

2017/10/08

Tai yra vienas GERIAUSIŲ instruktorių Marijampolėje. Šis instruktorius davė žinių visam gyvenimui, išmokino vairuoti automobilį be baimės,puikiai paruošė praktiniam Regitros egzaminui, turėjo kantrybės ir visuomet nuoširdžiai patarė. AČIŪ šiam instruktoriui už įgytas puikias žinias. Šios vairavimo mokyklos dėką išlaikiau Regitros egzaminą iš pirmo karto. Be jokios abejonės šiai vairavimo mokyklai tik patys geriausi atsiliepimai!

2017/06/08

Be galo didelis AČIŪ instruktoriui Renaldui Stalioraičiui! Šiltas, maloniai bendraujantis, labai palaikantis savo mokinukus, supratingas ir turintis begalinę kantrybę žmogus. Puikiai paruošia egzaminams. Teorija taip pat puikiai išdėstoma, kas užtikrina puikius rezultatus Regitroje! Marijampoliečiai, tikrai nepasigailėsite pasirinkę šią vairavimo mokyklą, nes čia rasite viską, ko reikia, norint tapti puikiu vairuotoju!!! :)

2017/03/31

Nuoširdus ir didžiausias Ačiū instruktoriui R.Stalioraičiui už puikų mokymą , kantrybę, skatinimą už išsamias pamokas. Vairavimo instruktažas mokymas tiesiog idealus. Vairavimas išlaikytas iš pirmo karto ! Rekomenduoju visiems tik šitą mokyklą!

2016/11/09

Noriu padėkoti šiai mokyklai,jos visai komandai,labai dėkingas Renaldui Stalioraičiui ir ypač dėkingas instruktorei Aušrai Večkienei,ačiū Jums už kantrybę,už geras pamokas.Ir rekomenduoju visiems norintiems mokytis šią nuostabią mokyklą.

2016/05/05

Nuoširdžiausias Ačiū instruktoriui R.Stalioraičiui už pamokas ir visus patarimus,nesitikėjau,kad yra tokių instruktorių su geležine kantrybe,kiek darydavau klaidų viskas buvo aiškinama ramiai,nei karto nepakėlė tono kas yra manau labai svarbu mokantis vairuoti.Marijampoliečiai kas planuojate laikyti teises nedvejokite turite puikiausią instruktorių,kuris tikrai gerai paruoš egzamonui.

2016/04/20

Geriusias istruktorius pas kury esu vaziavus! Labai geras zmogus, i klaidas reguodavo ramiai ir visada padedavo! Aciu jums, kad ismokinote vairuoti ir buvot kantrys, nes vienu metu galvojau, kad tai neymanoma misija, suzinojau visas vairavimo paslaptis, egzamina islaikiau be klaidu!

2016/03/14

Rekomenduoji sia vairavimo mokykla!!!Geriausia Marijampoleje is visu!!!Puikus vairavimo instruktorius,turintis auksine kantrybe.Issirinke sia mokykla tikrai nenusivilsite!!!Sekmes Visiems!!!⛽⛽⛽

2015/12/04

Didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ vairavimo instruktoriui Renaldui Stalioraičiui už jo begalinę kantrybę, ramų būdą, nuoširdų bendravimą vairavimo pamokų metu. AČIŪ už
suteiktą galimybę patikėti, kad galima išmokti vairuoti ir vyresniame amžiuje. Drąsiai galiu teigti, kad tai instruktorius iš didžiosios raidės, tikras savo darbo žinovas. Visi, norintys gerai išmokti vairuoti be streso, rinkitės R.Stalioraičio vairavimo mokyklą.

2015/11/04

Nuoširdžiai dėkoju instruktoriui R. Stalioraičiui už kantrybę, nuoširdumą, už puikius praktinio vairavimo pamokymus, patarimus. Kaip instruktorius tikrai savo darbą atlieką tobulai. Visas padarytas klaidas paaiškindavo taip,kad suprasčiau. Niekada per pamoką nebuvo pakėles balso tono, viską aiškindavo ramiai. R. Stalioraitis pats geriausias instruktorius, kokį gali turėti mokinys. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju R. Stalioraičiui už viską. Labai AČIŪ!!!!! Ir tikrai rekomenduoju šią mokyklą kitiems jei norit išmokti vairuoti be streso.

2015/08/22

R.Stalioraitis mane ismokino per 2 pamokas normaliai vaziuoti ir nuejas i regitra islaikiau kuo puikiausiai aciu labai jam ir rekomenduoju kitiems eikit ir nepasigailesit :)

2015/07/20

R.Stalioraitis yra puikus mokytojas!! Dekoju Jam uz kantrybe ir zinias.Uz puiku bendravima.Kad galejau jaustis laisvai be jokio streso

2015/07/02

Didžiausias AČIŪ instruktoriui R. Stalioraičiui, kurio dėka išsilaikiau egzaminus! Labai džiaugiuosi , jog teko važinėti su šiuo instruktorium, turbūt net neįsivaizduoju kas gali būt geriau! Ačiū už kantrybę, visada malonų bendravimą ir mūsų mokinukų palaikymą!! Ačiū, ačiū, ačiū... Šią mokyklą minėsiu tik geruoju ir tikrai visiem rekomenduoju 100% net negalvojant čia mokintis! :)

2015/03/24

Nuoširdžiai dėkoju instruktoriui R. Stalioraičiui už kantrybę, nuoširdumą, už puikius praktinio vairavimo pamokymus, patarimus. Ačiū teorijos dėstytojui už puikų žinių dėstymą. Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto! Visiems, norintiems išmokti vairuoti be streso, rekomenduoju būtent šią mokyklą. Tikrai nesigailėsite!

2015/03/19

Mokykla paslaugą suteikia tikrai kokybiškai. Svarbiausia pamokos čia vyksta be streso ir įtampos. Instruktorius R.Stalioraitis mandagus, dėmesingas, punktualus. Turi kantrybe, kartu reiklus. Išmoko ir tuos kuriems sunkiai sekasi. Visada išanalizuoja klaidas. Per visą mokymosi laikotarpį nepakėlė balso tono. Išliko ramus nors dariau grubias klaidas. Kantriai aiškino kaip jų išvengti. Galiu drąsiai teikti R.Stalioraitis tobulas instruktorius. Išmanantis savo darbą ir atliekantis jį iki galo. Mokydamasis vairuoti visų pirma čia gauni žinias o kartu ir daug gerų šiltų emocijų ir sunkus darbas tampa beveik malonus. Kam reikia nuoširdžiai rekomenduoju rinktis tik šią mokyklą.

2014/12/22

Labai ačiū R. Stalioraičiui už geležinę kantrybę,
pastabas, pamokymus, suteiktas žinias bei įgūdžius.
Dėkoju už viską, esate pats geriausias instruktorius, kokį gali turėti mokinys.

2014/12/14

Noreciau padekoti R.Stalioraiciui uz suteiktas vairavimo zinias ir kompetetinga jo darba, Tai ne tik vairavimo instruktorius bet ir savo srities specialistas

2014/07/23

Nuostabus instruktorius, išmokęs daug gudrybių. Didžiausios sėkmės bei kantrybės ruošiant puikius vairuotojus!

2014/07/13

Sveiki. Norėčiau padėkoti instruktoriui R. Stalioraičiui už suteiktas išsamias pamokas mokantis praktinio vairavimo, tai padėjo man laikant egzaminą Regitroje, jeigu būčiau nepaklausęs patarimų tikrai būčiau neišlaikęs. "Lakstyt gali visi, bet vairuot reik mokėti" Dar kartą ačiu.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: R. Stalioraičio IĮ

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos