Rida

40 atsiliepimai

Kategorijos B, Kretinga

Atnaujinta: prieš 1529 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2020/09/12

Labai puiki mokykla.Profesionalūs mokytojai.Instruktoriu Romanas Vizgaudas,Labai gerai išmoko vairuoti. Išaiškina įvairias vairavimo situacijas sankryžose, kelyje.Duoda daug naudingu patarimu,kaip elgtis egzamino metu.Tik Romano Vizgaudo dėka turiu vairavimo teises.Todėl rekomenduoju visiems šią mokyklą.

2016/09/24

Labai gera mokykla. Netrukau nė mėnesio atlikti pravažiavimus, išlaikyti teoriją, mokyklinį pravažiavimą ir išlaikyti egzaminą Regitroj. Instruktorius Romanas Visgaudas turi gerą humoro jausmą, visada atsako į visus rūpimus klausimus, sudaro įvairias vairavimo situacijas bei duoda labai daug itin naudingų patarimų kaip elgtis egzamino metu Regitroj. Viską išlaikiau iš pirmo karto, be klaidų - tai daug ką pasako.
Ir pakartosiu dar kartą - netrukau nė mėnesio. Romanas skiria daug savo laisvo laiko, važiuoja ankstyvais rytas (6val.) arba vėlais vakarais (Būdavo ir iki 9val.), kad tik patenkinti liktų mokiniai.
10/10

2014/10/04

Pati geriausia mokykla Kretingoje. O instruktorius Romanas Vizgaudas pats geriausias. Mokydamas pateikia ivairiu situaciju, turi gera humoro jausma. Tai mokytis nera labai sunku su tokiu mokytoju.

2012/07/10

Geras destytojas. Prie humoro. Labai patinka alus daznai mini :DDD Bet siaip gera mokykla

2012/03/01

Buves mokinys,kaip seniau gerai dėstė ir dabar pagal atsiliepimus gerai dėsto,geras mokytojas.

2011/05/04

Pritariu Egidijui. Geri dėstytojai ir lb gerus pavyzdžius duoda su tam tikrom situacijomis pagal taisykles. Kai aš mokiausi tai sušnekėjus su dėstytoju be papildomo mokesčio leisdavo pasilikt po darbo valandų spręst bilietus ant kompiuterio. Palikdavo raktus, o pats namo. Tikrai geranoriški dėstytojai.

2011/01/26

PATI GERIAUSIA MOKYKLA ....PAMOKELES TEORIJOS VISADA SU HUMORU TAS LABAI PADEDA ISIMINTI YVAIRIUS DALYKUS ....LABAI IDOMUS PAVYZDZIAI ... PRAKTIKOS MOKYMASIS TAIP PAT LABAI GERAS NES NAUJOS MASINOS .... PATARU VISIEM ...

Response from Rida on 2012/08/26

Pritariu visiems, labai gera mokykla. Tik instruktoriaus Romano Vizgaudo deka pagaliau turiu teises....Pas sita zmogu emiau papildomas pamokas, ne pas viena instruktoriu buvau kaune ir sulyginus galiu pasakyti, kad sitas zmogus vienintelis sugebejo man isaiskinti visas situacijas taip, kad man klausimu sankryzose nebekildavo...Visiems rekomenduoju sita instruktoriu, tikrai nesigailesite...


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: TŪB „Kretingos rida“
  • Įmonės kodas: 163938121

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos