Rigveda, Eiguliai

16 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, BE, C, CE, D, DE, Kaunas

 • Mokomieji: Mokymo centro automobilių parke – net 69 mokomosios transporto priemonės ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį. Mokome ir su automatine pavarų dėže. UAB ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos. Mokomosios transporto priemonės: A1 kategorijai 3 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“ A2 kategorijai 2 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 4 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“ Priekaba specialiai vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams B kategorijai nauji TOYOTA AURIS, FORD FOCUS ir KIA CEED automobiliai kaip VĮ „REGITRA“ BE kategorijai NISAN PRIMASTAR ir OPEL VIVARO su priekaba TAURAS, C, CE kategorijai 3 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“ D kategorijai naudojamas autobusas BOVA ir NEOPLAN STARLINER 516. Ruošiame traktorininkų (TR1, TR2, SZ, SM) ir krautuvų mokymus, taip pat ruošiami hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)).
 • Šiaurės prospektas 8C, Kaunas
 • 865346339
 • eiguliai@rigveda.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 2356 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 

UAB „Rigveda“ – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 26 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje, didžiuojamės subūrę profesionalią administracijos ir vadybos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą. Gera patirtimi bei rezultatais visuomet norisi dalintis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą. Mokymo centras ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos.

UAB ,,Rigveda“ mokymo centras ruošia visų kategorijų vairuotojus:
Pirminis mokymas: Mes ruošiame nuo AM, A, A1, A2, B, BE, C, CE, D iki DE kategorijos kelių transporto priemonių vairuotojus.

Mokomosios aikštelės nuoma mūsų mokiniams:
Suteiksime su šeimos nariu mūsų mokymo centro mokiniams galimybę papildomai tobulintis prieš VĮ „Regitra“ egzaminą praktinio vairavimo mokymo aikštelėse !

Mūsų aikšteles rasite:
• Ežero g. 1, Kaunas (prieš VĮ „Regitra“)
• Taikos pr. 116, Kaunas ( šalia Kauno T A C techninių apžiūrų centro )
• Ivoniškių k. 5A, Prienai
• Deltuvos g. 39C, Ukmergė ( VĮ Regitros teritorijoje )
• Kęstučio g. 19, Šakiai ( šalia T A C Šakių techninių apžiūrų centro )
• Virbalų g. 13, Jonava
• Brastos g. 8, Kaunas ( Vilijampolėje, priešais „Vilko“ pastatą, šalia autoserviso „AutoBrasta“ )
• Miškininkų g. 14, Kėdainių raj. ( ant kalno esančios degalinės teritorijoje šalia Pelėdnagių km. )
• Statybininkų g. 2, Jurbarkas
• Naujoji g. 124A, Alytus
• Gariūnų g. 62, Vilnius (Netoliese VĮ „Regitra“ egzaminų bazės)

Dėl aikštelės nuomos leidimo kreipkitės į artimiausią mūsų filialą.

Papildomos vairavimo pamokos.
Suteiksime galimybę visiems mūsų mokymo centro mokiniams patobulinti arba atnaujinti savo vairavimo įgūdžius visoms kategorijoms.

Papildomas vairuotojų mokymas: Mūsų mokymo centre vykdomi papildomi mokymai po pažymėjimo praradimo ir pradedančiųjų, pažeidusių KET vairuotojų, kuriems yra atimta teisė vairuoti, taip pat apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.

ADR kursus pavojingiems kroviniams vežti: Vairuotojau, pakelk savo vertę. Ateik pas mus ir tapk kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių vairuotoju (A1, A2, A3, A4). Tam nereikia būti net profesionalu, pakaks ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

ADR saugos specialistų kursai: Ateikite pas mus ir tapsite kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių saugos specialistu (M, M1, M2, M3, M4, M5). Tam nereikia turėti jokio vairuotojo pažymėjimo, tačiau būtinas ne žemesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas (arba teisės aktų nustatyta tvarka pripažintą kaip jam lygiavertis).

Organizuoja profesinį vairuotojų mokymą:
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti

Transporto vadybininkų mokymus:
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais

Traktorininkų vairuotojus:
Nuolat organizuojame TR1, TR2, SZ ir SM kategorijų traktorininkų kursus. Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !
Krautuvų mokymus ir hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)). Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !

UAB „Rigveda“ per metus paruošia daugiau kaip penkis tūkstančius įvairių kategorijų vairuotojų. Bendradarbiaujame su Kauno, Kauno raj., Prienų, Šakių, Jonavos, Ukmergės, Jurbarko, Kėdainių, Alytaus darbo biržomis.

Teorijos mokymų medžiaga:
Savo mokiniams suteikiame galimybę naudotis įrengtomis kompiuterių klasėmis, kuriuose galėsite mokytis Jums patogiu laiku arba prisijungti prie mokomosios testų sprendimo programos ir nuotoliniu būdu gilinti teorines žinias. Nuolat atnaujinama KET programa tokia kaip VĮ „REGITRA“, o vairavimo teorijos mokymo žinių patikrinimui naudojama licencijuota testavimo programa. Visi UAB ,,Rigveda“ mokiniai turi galimybę nemokamai naudotis realaus vairavimo treniruokliais, taip pat visus besimokančius aprūpiname metodine mokymosi medžiaga.

Praktikos mokymai:
Ilgametę patirtį turintys, kantrūs ir profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiruošę Jus išmokyti vairuoti saugiai, ekonomiškai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Praktika siūlome mokytis tik su naujausiomis mokomosiomis transporto priemonėmis TOYOTA AURIS, FORD FOCUS ir KIA CEED ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mokome ir su automatine pavarų dėže naujais Toyota Auris automobiliais. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį.
Grupės organizuojamos nuolat. (žr. Naujos grupės)

Mokomosios transporto priemonės:

A1 kategorijai 3 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“

A2 kategorijai 2 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“

A kategorijai 5 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“

Priekaba specialiai vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams

B kategorijai 29 nauji TOYOTA AURIS kaip VĮ „REGITRA“

B kategorijai 35 nauji FORD FOCUS kaip VĮ „REGITRA“

B kategorijai 10 nauji KIA CEED kaip VĮ „REGITRA“

BE kategorijai NISAN PRIMASTAR su priekaba TAURAS

BE kategorijai naujas, ilgas OPEL VIVARO su priekaba TAURAS

C, CE kategorijai 5 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“

C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“

D kategorijai naudojamas autobusas BOVA,

D kategorijai naudojamas autobusas NEOPLAN STARLINER 516

Kodėl mes?

• Profesionali dėstytojų ir instruktorių komanda

• Esame viena iš didžiausių vairavimo mokyklų Lietuvoje

• Turime net 20 filialų visoje Lietuvoje, kurie išsidėstę geografiškai patogiose vietose

• Siūlome kokybišką mokymą naujomis transporto priemonėmis, ir tik tokiomis kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame nuotolinį prisijungimą prie KET testų programos, tokios kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame išskirtinę galimybę mokytis su vairavimo simuliatoriumi virtualioje erdvėje

• Mokome vairuoti remdamiesi ir draugiško aplinkai vairavimo principais

• Kiekvienam savo mokiniui dovanosime mūsų išleistą KET knygelę su naujausiais KET pakeitimais.
RIGVEDA – PATIKIMAS IR GREITAS KELIAS TAPTI VAIRUOTOJU !

 


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

 

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/06/20

Rigveda, Eigulių filialas. Mokiausi pas instruktorę Editą ir esu labai patenkintas. Puiki instruktorė, su kuria taip pat smagu pašnekėti. Pats procesas buvo greitas, aiškiai pasako visas klaidas, pataiso. Per pirmąsias pamokas jaučiausi saugiai, nors ir pradėjau nuo absoliutaus nulio.
Regitrą išlaikiau iš antro karto. Nors ir pirmojo neišlaikiau per savo žioplumą, tikrai greitai įgyjau visus reikiamus įgūdžius.
Labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/02

Rekomenduoju rinktis Rigveda vairavimo mokyklą! Tikrai profesionalūs instruktoriai, labai aiškūs ir išsamūs teoriniai mokymai. Rekomenduoju rinktis instruktorių Vytautą Stanevičių, puikiai išmokė vairuoti, regitroje be vargo iš pirmo karto išlaikiau praktikos egzaminą!
Dėkoju instruktoriui už kantrybę ir už suteiktas žinias! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/18

Labai džiaugiuosi jog pasirinkau būtent šią mokyklą Teorija Mantas ,o vairavimą Petras Ačiū už tą begalinę kantrybę ir atsidavimą darbui Jūs tikrai puiki komanda ! Labai bijojau eismo ,mašinų o atbulinis buvo kažkoks kosmosas :)
Ačiū už palaikymą ir padrąsinimą .
Mantas puikiai veda teorijos pamokas ,idomu klausyti.
Žemai lenkiu galvą abiejų profesionalumui Ačiū Ačiū Ačiū !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/15

Aš labai patenkinta, kad pasirinkau būtent "ŔIGVEDA" vairavimo mokykla. Čia dirba tikri profesionalai. Tikrai puiki mokykla, rekomenduoju visiems, kas nori išmokti vairuoti. Esu labai dėkinga instruktorei Editai Sarpalienėi iš eiguliu už jos profesionalumą ir didelę kantrybę, už gerą nuotaiką vairuojant ir už tai, kad padėjo man nugalėti baimę. Niekada nešaukė, viską puikiai paaiškindavo, į visas mano klaidas reagavo ramiai, tik jos dėka išlaikiau egzaminą regitroje. Matosi, kad žmogus tikrai myli savo darbą ir stengiasi dėl mokinių. Širdingai dėkoju ir linkiu sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/03

Geriausias pasirinkimas norint išmokti vairuoti tai Rigvedos vairavimo mokykla. Mokiausi Eiguliuose-puikus personalas, kuris stengiasi padėti visais įmanomais būdais iškilus klausimams. Teorijos dėstytojas Mantas davė tvirtus pagrindus teorinėms žinioms, paskaitos niekada neprailgdavo ir buvo įdomios. Na ir aišku didžiausias ačiū instruktoriui Petrui Andriejūnui. Už šauniai išdėstytas vairavimo pamokas, puikų humoro jausmą ir skatinimą nepasiduoti. Visiems rekomenduoju šį instruktorių, su juo mokytis vairuoti tikrai nebus liūdna ar neįdomu !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/05

Nuoširdžiai galiu sakyti, kad ši mokykla yra pati geriausia. Šaunus administracijos darbas ir profesionalūs instruktoriai. Mokiausi vairuoti pas instruktorę Editą. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto tik dėl puikių įgūdžių, kuriuos padėjo išlavinti instruktorė. Rekomenduoju 100 %

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/21

Pati geriausia vairavimo mokykla Kaune ! Rekomenduoju. Malonus aptarnavimas, instruktoriaus kantrumas ir svarbiausia profesionalumas. Tikrai verta pasirinkti rigveda.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/12

Rekomenduoju ! Labai džiaugiuosi,kad pasirinkau būtent eiguliu filiala, noriu padekoti visiems pradedant vadybininke, destytoju ir puikiu instruktorium Petru. Regitroje egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto tik jusu deka ! Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/15

Su drauge nutareme laikytis A2 kategorija rigvedoje, atvaziavus i eiguliu filiala su daug iskilusiu klausimu, atsakymo tikslaus nei vieno nesulaukeme. Instruktoriu pavardziu pasiziuret darbuotoja tyngi ar nemoka nezinau, paklausus ar duodamos aprangos taip pat atsake "nezinau", nieko nezino, pastoviai skambineja kazkam, klausia nes pati nezino nieko, taciau puse nieko ir nesuzinojo. bendrauja siurksciai, paklausus instruktoriaus amziau, atsake koks jum skirtumas (jei klausiu vadinasi yra skirtumas).Vakar mano mama ejo taip pat i ta pati filiala. Grizo pasipiktinusi ir pradejo pasakot kokia nekompetetinga yra darbuotoja. Darbinant zmogu siulau apmokyti arba bent jau darbinti zmogu kuris kazka zino. Perejome i ARV, kur aptarnavimas kur kas malonesnis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/27

Siekiant išmokti kokybiškai vairuoti ir greitai išsilaikyti teises svarbiausia instruktorius - kaip jis dirba ir kokius metodus taiko. Pati vairavimo mokykla tiek daug reikšmės neturi, juk tėra teorinės paskaitos. Bendrai su "Rigveda" viskas tvarkoj, tačiau labiau norėčiau atsiliepti apie vairavimo instruktorių, kuriam didžiausia dalis laurų turėtų būti skirta. Man teko bendradarbiauti su Nerijumi Matulioniu. Matosi, kad žmogus išmano savo darbą, žino sistemą, norint išlaikyti iš pirmo karto. Taip pat patiko šio instruktoriaus profesionalumas mokant - žino, kad kelti papildomo streso besimokančiajam nereikia, todėl su juo mokytis vairuoti tikrai ramu ir gera.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/27

Puiki mokykla ir dar geresnis instruktorius Vitalij Naturjev. Tik jo dėka ir išlaikiau egzaminą iš pirmo karto. Ačiū Jums dar kartą už naudingas pamokas ir gerus patarimus! Sėkmės!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/19

Rekomenduoju Rigveda vairavimo mokyklą :). Teorijos pamokos labai įdomios ir aiškios. Dėkui dėstytojui Mantui :). Egzaminą išsilaikiau lengvai ir iš pirmo karto. Instruktorius Petras tiesiog kantrybės ir supratingumo įsikūnijimas. Dėkui instruktoriui Petrui :). Net mano artimieji nustebo kai Regitroje praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto :). Todėl ir rekomenduoju, kad viskas man pavyko lengvai ir iš pirmo karto, pavyks ir Jums :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/13

Rinkausi šią mokyklą ir filialą Šiaurės pr. be jokių išankstinių nuostatų, vien dėl patogios vietos, tačiau jie nerealūs. Tiek vadybininkė Laura, tiek paskaitas skaitęs Mindaugas, tiek instruktorius Nerijus. Kilus klausimams ar kažkokioms problemoms visada gaudavau greitus ir išsamius atsakymus, problemų sprendimo pasiūlymus, teorijos paskaitos išsamios, perteikiančios esmę, todėl su teorijos egzaminu bėdų nebuvo. O instruktoriui iš viso šilčiausi žodžiai, jo dėka egzaminas Regitroje pirmu bandymu. Žodžiu, ačiū ir REKOMENDUOJU. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/01

Labai gera vairavimo mokykla, tikrai informatyvūs ir gerai mokinantys instruktoriai. Teorija labai gerai išmokina, praktika taipogi. Teorija išlaikiau iš pirmo karto. Vairuos su jumis tol, kol išmoksit, kol bus aišku. Aš labai dėkinga savo instruktoriui Algiui Papieviui ir už darbą, ir pastangas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/08

Labai gera vairavimo mokykla, labai gerai išmokau teoriją, teorijos paskaitos buvo labai suprantamos, mokytojas išaiškindavo visalaiką viską iki pat galo kol visiem pasidarydavo aišku, taip pat, norėčiau padėkot vairavimo instruktoriui Petrui Andriejūnui su kuriuo labai gerai sutardavom ir puikiai suderindavom važiavimo laikus, instruktorius tikrai labai gerai paruošė prieš mokyklinį važiavimą, visuomet viską gerai išaiškindavo, niekad nepykdavo, jei blogai kažką padarydavai, sureaguodavo visuomet švelniai, tikrai labai geras instruktorius, visiems rekomenduoju jį, bei vairavimo mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/17

Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, ir teorijos ir vairavimo egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto. Ypač dėkingas vairavimo instruktoriui Rimantui Gaurilčikui už kantrybę ir suteiktas vairavimo praktines žinias.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Rigveda“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos