Rigveda, Šilainiai

22 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, BE, C, CE, D, DE, Kaunas

 • Mokomieji: Mokymo centro automobilių parke – net 69 mokomosios transporto priemonės ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį. Mokome ir su automatine pavarų dėže. UAB ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos. Mokomosios transporto priemonės: A1 kategorijai 3 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“ A2 kategorijai 2 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 4 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“ Priekaba specialiai vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams B kategorijai nauji TOYOTA AURIS, FORD FOCUS ir KIA CEED automobiliai kaip VĮ „REGITRA“ BE kategorijai NISAN PRIMASTAR ir OPEL VIVARO su priekaba TAURAS, C, CE kategorijai 3 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“ D kategorijai naudojamas autobusas BOVA ir NEOPLAN STARLINER 516. Ruošiame traktorininkų (TR1, TR2, SZ, SM) ir krautuvų mokymus, taip pat ruošiami hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)).
 • Baltų prospektas 13, Kaunas 48235, Lietuvos Respublika
 • 867743339
 • baltai@rigveda.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 1592 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


UAB „Rigveda“ – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 26 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje, didžiuojamės subūrę profesionalią administracijos ir vadybos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą. Gera patirtimi bei rezultatais visuomet norisi dalintis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą. Mokymo centras ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos.

UAB ,,Rigveda“ mokymo centras ruošia visų kategorijų vairuotojus:
Pirminis mokymas: Mes ruošiame nuo AM, A, A1, A2, B, BE, C, CE, D iki DE kategorijos kelių transporto priemonių vairuotojus.

Mokomosios aikštelės nuoma mūsų mokiniams:
Suteiksime su šeimos nariu mūsų mokymo centro mokiniams galimybę papildomai tobulintis prieš VĮ „Regitra“ egzaminą praktinio vairavimo mokymo aikštelėse !

Mūsų aikšteles rasite:
• Ežero g. 1, Kaunas (prieš VĮ „Regitra“)
• Taikos pr. 116, Kaunas ( šalia Kauno T A C techninių apžiūrų centro )
• Ivoniškių k. 5A, Prienai
• Deltuvos g. 39C, Ukmergė ( VĮ Regitros teritorijoje )
• Kęstučio g. 19, Šakiai ( šalia T A C Šakių techninių apžiūrų centro )
• Virbalų g. 13, Jonava
• Brastos g. 8, Kaunas ( Vilijampolėje, priešais „Vilko“ pastatą, šalia autoserviso „AutoBrasta“ )
• Miškininkų g. 14, Kėdainių raj. ( ant kalno esančios degalinės teritorijoje šalia Pelėdnagių km. )
• Statybininkų g. 2, Jurbarkas
• Naujoji g. 124A, Alytus
• Gariūnų g. 62, Vilnius (Netoliese VĮ „Regitra“ egzaminų bazės)

Dėl aikštelės nuomos leidimo kreipkitės į artimiausią mūsų filialą.

Papildomos vairavimo pamokos.
Suteiksime galimybę visiems mūsų mokymo centro mokiniams patobulinti arba atnaujinti savo vairavimo įgūdžius visoms kategorijoms.

Papildomas vairuotojų mokymas: Mūsų mokymo centre vykdomi papildomi mokymai po pažymėjimo praradimo ir pradedančiųjų, pažeidusių KET vairuotojų, kuriems yra atimta teisė vairuoti, taip pat apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.

ADR kursus pavojingiems kroviniams vežti: Vairuotojau, pakelk savo vertę. Ateik pas mus ir tapk kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių vairuotoju (A1, A2, A3, A4). Tam nereikia būti net profesionalu, pakaks ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

ADR saugos specialistų kursai: Ateikite pas mus ir tapsite kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių saugos specialistu (M, M1, M2, M3, M4, M5). Tam nereikia turėti jokio vairuotojo pažymėjimo, tačiau būtinas ne žemesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas (arba teisės aktų nustatyta tvarka pripažintą kaip jam lygiavertis).

Organizuoja profesinį vairuotojų mokymą:
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti

Transporto vadybininkų mokymus:
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais

Traktorininkų vairuotojus:
Nuolat organizuojame TR1, TR2, SZ ir SM kategorijų traktorininkų kursus. Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !
Krautuvų mokymus ir hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)). Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !

UAB „Rigveda“ per metus paruošia daugiau kaip penkis tūkstančius įvairių kategorijų vairuotojų. Bendradarbiaujame su Kauno, Kauno raj., Prienų, Šakių, Jonavos, Ukmergės, Jurbarko, Kėdainių, Alytaus darbo biržomis.

Teorijos mokymų medžiaga:
Savo mokiniams suteikiame galimybę naudotis įrengtomis kompiuterių klasėmis, kuriuose galėsite mokytis Jums patogiu laiku arba prisijungti prie mokomosios testų sprendimo programos ir nuotoliniu būdu gilinti teorines žinias. Nuolat atnaujinama KET programa tokia kaip VĮ „REGITRA“, o vairavimo teorijos mokymo žinių patikrinimui naudojama licencijuota testavimo programa. Visi UAB ,,Rigveda“ mokiniai turi galimybę nemokamai naudotis realaus vairavimo treniruokliais, taip pat visus besimokančius aprūpiname metodine mokymosi medžiaga.

Praktikos mokymai:
Ilgametę patirtį turintys, kantrūs ir profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiruošę Jus išmokyti vairuoti saugiai, ekonomiškai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Praktika siūlome mokytis tik su naujausiomis mokomosiomis transporto priemonėmis TOYOTA AURIS, FORD FOCUS ir KIA CEED ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mokome ir su automatine pavarų dėže naujais Toyota Auris automobiliais. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį.
Grupės organizuojamos nuolat. (žr. Naujos grupės)

Mokomosios transporto priemonės:

A1 kategorijai 3 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“

A2 kategorijai 2 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“

A kategorijai 5 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“

Priekaba specialiai vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams

B kategorijai 29 nauji TOYOTA AURIS kaip VĮ „REGITRA“

B kategorijai 35 nauji FORD FOCUS kaip VĮ „REGITRA“

B kategorijai 10 nauji KIA CEED kaip VĮ „REGITRA“

BE kategorijai NISAN PRIMASTAR su priekaba TAURAS

BE kategorijai naujas, ilgas OPEL VIVARO su priekaba TAURAS

C, CE kategorijai 5 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“

C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“

D kategorijai naudojamas autobusas BOVA,

D kategorijai naudojamas autobusas NEOPLAN STARLINER 516

Kodėl mes?

• Profesionali dėstytojų ir instruktorių komanda

• Esame viena iš didžiausių vairavimo mokyklų Lietuvoje

• Turime net 20 filialų visoje Lietuvoje, kurie išsidėstę geografiškai patogiose vietose

• Siūlome kokybišką mokymą naujomis transporto priemonėmis, ir tik tokiomis kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame nuotolinį prisijungimą prie KET testų programos, tokios kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame išskirtinę galimybę mokytis su vairavimo simuliatoriumi virtualioje erdvėje

• Mokome vairuoti remdamiesi ir draugiško aplinkai vairavimo principais

• Kiekvienam savo mokiniui dovanosime mūsų išleistą KET knygelę su naujausiais KET pakeitimais.
RIGVEDA – PATIKIMAS IR GREITAS KELIAS TAPTI VAIRUOTOJU !

 

Darbo laikas:
I-IV 09:30 – 18:30
V 09:30 – 16:00

Pietų pertrauka 13:00 – 14:00
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/04

Didelis Ačiū Rigvedai už galimybę išmokti vairuoti! Esu labai dėkinga instruktoriui Donatui Sikorskui už begalinę kantrybę, geras emocijas, supratingumą bei palaikymą pamokų metu!:) Prieš pradėdama vairuoti be galo abejojau savo gebėjimais, tačiau instruktorius viską aiškiai išdėstė, palaikė, kartu nagrinėjome klaidas, tad ir egzaminus išsilaikyti pavyko iš pirmo karto:) AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/03

Esu labai dėkinga Kauno Baltų pr. Rigvedos padaliniui už praktinius vairavimo mokymus, ypač kantriausiam instruktoriui Donatui už puikų paruošimą vairavimo egzaminui. Rekomenduoju, ramybė ir kantrybė pamokų metu, gera nuotaika, daug aiškinimo, vaizdinių priemonių naudojimo. Į pamokas ėjau be jokio streso.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/05/20

Nuoširdžiai rekomenduoju instruktorių Donatą iš Šilainių filialo. Donatas pasižymi begaline ramybe, kantrybe, visada šneka ramiu balso tonu, niekada neteisia tavo padarytų klaidų, priešingai, ramiai paaiškina ką darei ne taip ir kaip reikėtų išvengti padarytų klaidų ateityje. Iš jo gavau kokybiškas žinias ir daug naudingų patarimų vairuojant. Jis stipriai paruošia vairavimo egzaminams, tad nėra ko stebėtis, jog Regitros egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto. Visiems rekomenduojų šį nuostabų instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/09

Labai labai didelis Ačiū vairavimo Mokytojui Donatui už kantrybę, naujų įgūdžių išmokymą (ekonomiško vairavimo, stabdymo varikliu-žeminant pavaromis kas labai naudinga esant tokiam kiekiui ledo, sniego kaip dabar), realistiškai pataria ar tu tikrai esi pasirengęs Regitros egzaminui(jeigu tu pats nepervertini savo jėgų). Jeigu sako, kad tau reikia papildomų dar pamokų, vadinasi tau tikrai jų reikia, o ne todėl kad nori pasipinigauti, ar įmonei atnešti daugiau pelno! :) Po Mokytojo Donato pamokų - iš pirmo karto išlaikytas Regitros praktikos egzaminas!!! Labai ačiū Donatui, nes dabar saugiai ir užtikrintai galiu vežinėti keliais :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/10

Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad geriausias pasirinkimas buvo mokytis vairuoti šioje mokykloje, ir ypač pas instruktorių Donatą Sikorską. Nenustojau laikytis teisių vien dėl Donato nuostabaus mokymo-visuomet nuramindavo išsigandus po klaidos, išaiškindavo ką ne taip padariau ir visad išliko profesionalus, draugiškas ir kantrus. Visiem rekomenduoju tik čia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/17

Puikus instruktorius Aurimas, ramiai ir suprantamai viską paaiškina, labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/28

Labai puiki mokykla, mokinausi B kategorija pas instruktorių Donata Sikorską, tikrai galėčiau rekomenduoti, instruktorius kantrus ir viska ramiai, tiksliai ir aiškiai paaiškina, su teisių gavimu labai skubėjau nes man reikėjo teises gauti iki išskrendant mokintis į užsienį, todėl labai džiaugiuosi kad su tokiu puikiu mokymu išsilaikiau tiek mokyklinį tiek regitros praktikos egzaminus iš pirmų kartų, tikrai rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/23

Noriu visiem rekomenduoti ir padėkoti Rigveda Baltų pr. Instruktoriui Donatui Sikorskiui! Pats geriausias! Labai malonus ir kaip žmogus, o kaip mokytojas iš vis nerealus. Tikras profesionalas, aiškins kol išaiškins, kad ir ką padarytum niekada nepakels balso tono, ar nesusinervuos. Žmogus su geležine kantrybe ir ramybės įsikūnijimas! Tikrai visiem rekomenduoju!
Ačiū! Puiki mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/04

Labai noriu padėkoti instruktoriui Linui iš šilainių filialo už didelę kantrybę, profesionalumą, gebėjimą nuoširdžiai paaiškinti daromas klaidas, ramiai jas aptarti, pajuokauti. Visada jaučiausi rami, nebijojau klysti, klausti. Labai labai rekomenduoju šį instruktorių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/13

Virginija gal galite pasakyti instruktoriaus varda ar bent vardo raide ir pavardės raide nes jaučiu kad pas ta pati esu papuolus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/04

Sveiki. Esu buvusi "Rigveda" mokinė. Turiu neigiamų prisiminimų apie šią mokymo įstaigą,kadangi dėl instruktoriaus kompetencijos stokos,teko pasirinkti kitą mokymo įstaigą ir be problemų išsilaikyti egzaminą. Teorijos egzaminą išlaikiau be problemų,tačiau kas susiję su praktiniu vairavimu,instruktorius smugdė žemyn,savo kalbomis. Vairavimų metu jo dėmesys būdavo sukoncentruotas į mobilųjį telefoną,jei padarydavau klaidų,jis klausdavo kaip aš išvis sugalvojau laikytis teises,kam man jų reikia,kodėl noriu vairuoti mechaninę transporto priemonę,o ne automatinę. Toks nuolatinis psichologinis jo elgesys mane nuolat varė į nepasitikėjimą,todėl pasirinkau palikti šią mokyklą,o perėjusi į kitą,po keletos vairavimų be problemų egzaminą išlaikiau Regitroje. Linkiu visiems sėkmės ir atsakingai pasirinkti mokymo įstaigą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/28

Puikus instruktorius silainiu mokykleleje vardu Algirdas. Puikiai viska ismokino ir paaiskino. Rekomenduoju, pas si instruktoriu uzsirasyti ir mokintis vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/14

Noriu padėkoti Kauno Rigvedai Baltų pr. ir ypač instruktoriui Donatui Sikorskui už suteiktas žinias. Žmogus turi geležinę kantrybę ir be nervų ir rėkimo išaiškina ką darai netaip. Visada pataria ir pamoko. Visiems rekomenduoju šią mokyklą ir instruktorių. Malonus bendravimas tiek mokyklos kolektyvo, tiek instruktorius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/03

Noriu padekoti mokyklai uz suteiktas zinias! O ypatingai didelis aciu, mano instruktoriui Donatui Sikorskui, tikras savo srities profesionalas, labai malonus ir kantrus instruktorius! Rekomenduoju ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/16

Gera vairavimo mokykla. Labai noriu padėkoti instruktoriui Donatui Sikorskiui už begalinę kantrybę, profesonalumą, puikiai viską išaiškina,visiems rekomenduoju šį instruktorių :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/28

Labai gera mokykla su labai draugišku kolektyvu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/06

Labai gera mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/30

Puiki mokykla. Puikus destytojas Jurijus. Aciu uz igytas zinias.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/07

Tikrai šauni mokykla, viskas profesionaliai, draugiškai ir tiksliai. Mokyklelei paskaitos tikrai pravertė Regitros teorijos egzamine, taip pat bilietai kurie yra Rigvedoj atitinka Regitros, pavyko išlaikyti viską mokyklelei iš pirmo ir taip pat ir Regitroj, ypač džiaugiuosi vairavimo instruktorium Algirdu, vairuoja jis balta focus'ą HBE numeriai, labai šaunus, draugiškas ir taip pat grieštas žmogus, kuris išmokė visko, ka dabar moku, ačiū šitai vairavimo mokyklai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/13

Labai šauni vairavimo mokykla. Labiausiai noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Andriui, kuris yra kompetetingas ir puikiai išmanantis savo darbą, pasimokius pas jį Regitros egzaminą išlaikiau be jokių problemų. Rekomenduoju rinktis būtent šią vairavimo mokyklėlę ir butent šį instruktorių. Didelis AČIŪ vairavimo instruktoriui Andriui ir Rigvedos darbuotojams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/12

Puiki vairavimo mokykla. Didelis ačiū instruktoriui Andriui, puikiai paruošė regitros praktiniam egzaminui! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/20

Labai gera vairavimo mokykla, aš teorijos mokiausi Kauno filiale (laisvės al.) ir esu labai patenkinta. Labai šaunus ir puikiai aiškinantis teorijos dėstytojas, teoriją pavyko išlaikyti iš pirmo karto. Instruktoriu rekomendavo, Andriu iš šilainių filijalo -nenuvylė, kadangi jis yra tikrai savo darbą išmanantis, kompetetingas, taktiškas ir išaiškinantis kiekvieną neaiškų momentą. Tikrai visiems rekomenduoju. Didelis AČIŪ Rigvedos darbuotojams.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Rigveda“
 • Įmonės kodas: 233343250

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos