Rigveda, V. Krėvės pr.

25 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, BE, C, CE, D, DE, Kaunas

 • Mokomieji: Mokymo centro automobilių parke – net 69 mokomosios transporto priemonės ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį. Mokome ir su automatine pavarų dėže. UAB ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos. Mokomosios transporto priemonės: A1 kategorijai 3 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“ A2 kategorijai 2 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 4 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“ Priekaba specialiai vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams B kategorijai nauji TOYOTA AURIS, FORD FOCUS ir KIA CEED automobiliai kaip VĮ „REGITRA“ BE kategorijai NISAN PRIMASTAR ir OPEL VIVARO su priekaba TAURAS, C, CE kategorijai 3 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“ D kategorijai naudojamas autobusas BOVA ir NEOPLAN STARLINER 516. Ruošiame traktorininkų (TR1, TR2, SZ, SM) ir krautuvų mokymus, taip pat ruošiami hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)).
 • V. Krėvės prospektas 57, Kaunas 50358, Lietuvos Respublika
 • 861888012
 • kreve@rigveda.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 2305 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 

UAB „Rigveda“ – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 26 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje, didžiuojamės subūrę profesionalią administracijos ir vadybos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą. Gera patirtimi bei rezultatais visuomet norisi dalintis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą. Mokymo centras ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos.

UAB ,,Rigveda“ mokymo centras ruošia visų kategorijų vairuotojus:
Pirminis mokymas: Mes ruošiame nuo AM, A, A1, A2, B, BE, C, CE, D iki DE kategorijos kelių transporto priemonių vairuotojus.

Mokomosios aikštelės nuoma mūsų mokiniams:
Suteiksime su šeimos nariu mūsų mokymo centro mokiniams galimybę papildomai tobulintis prieš VĮ „Regitra“ egzaminą praktinio vairavimo mokymo aikštelėse !

Mūsų aikšteles rasite:
• Ežero g. 1, Kaunas (prieš VĮ „Regitra“)
• Taikos pr. 116, Kaunas ( šalia Kauno T A C techninių apžiūrų centro )
• Ivoniškių k. 5A, Prienai
• Deltuvos g. 39C, Ukmergė ( VĮ Regitros teritorijoje )
• Kęstučio g. 19, Šakiai ( šalia T A C Šakių techninių apžiūrų centro )
• Virbalų g. 13, Jonava
• Brastos g. 8, Kaunas ( Vilijampolėje, priešais „Vilko“ pastatą, šalia autoserviso „AutoBrasta“ )
• Miškininkų g. 14, Kėdainių raj. ( ant kalno esančios degalinės teritorijoje šalia Pelėdnagių km. )
• Statybininkų g. 2, Jurbarkas
• Naujoji g. 124A, Alytus
• Gariūnų g. 62, Vilnius (Netoliese VĮ „Regitra“ egzaminų bazės)

Dėl aikštelės nuomos leidimo kreipkitės į artimiausią mūsų filialą.

Papildomos vairavimo pamokos.
Suteiksime galimybę visiems mūsų mokymo centro mokiniams patobulinti arba atnaujinti savo vairavimo įgūdžius visoms kategorijoms.

Papildomas vairuotojų mokymas: Mūsų mokymo centre vykdomi papildomi mokymai po pažymėjimo praradimo ir pradedančiųjų, pažeidusių KET vairuotojų, kuriems yra atimta teisė vairuoti, taip pat apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.

ADR kursus pavojingiems kroviniams vežti: Vairuotojau, pakelk savo vertę. Ateik pas mus ir tapk kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių vairuotoju (A1, A2, A3, A4). Tam nereikia būti net profesionalu, pakaks ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

ADR saugos specialistų kursai: Ateikite pas mus ir tapsite kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių saugos specialistu (M, M1, M2, M3, M4, M5). Tam nereikia turėti jokio vairuotojo pažymėjimo, tačiau būtinas ne žemesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas (arba teisės aktų nustatyta tvarka pripažintą kaip jam lygiavertis).

Organizuoja profesinį vairuotojų mokymą:
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti

Transporto vadybininkų mokymus:
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais

Traktorininkų vairuotojus:
Nuolat organizuojame TR1, TR2, SZ ir SM kategorijų traktorininkų kursus. Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !
Krautuvų mokymus ir hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)). Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !

UAB „Rigveda“ per metus paruošia daugiau kaip penkis tūkstančius įvairių kategorijų vairuotojų. Bendradarbiaujame su Kauno, Kauno raj., Prienų, Šakių, Jonavos, Ukmergės, Jurbarko, Kėdainių, Alytaus darbo biržomis.

Teorijos mokymų medžiaga:
Savo mokiniams suteikiame galimybę naudotis įrengtomis kompiuterių klasėmis, kuriuose galėsite mokytis Jums patogiu laiku arba prisijungti prie mokomosios testų sprendimo programos ir nuotoliniu būdu gilinti teorines žinias. Nuolat atnaujinama KET programa tokia kaip VĮ „REGITRA“, o vairavimo teorijos mokymo žinių patikrinimui naudojama licencijuota testavimo programa. Visi UAB ,,Rigveda“ mokiniai turi galimybę nemokamai naudotis realaus vairavimo treniruokliais, taip pat visus besimokančius aprūpiname metodine mokymosi medžiaga.

Praktikos mokymai:
Ilgametę patirtį turintys, kantrūs ir profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiruošę Jus išmokyti vairuoti saugiai, ekonomiškai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Praktika siūlome mokytis tik su naujausiomis mokomosiomis transporto priemonėmis TOYOTA AURIS, FORD FOCUS ir KIA CEED ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mokome ir su automatine pavarų dėže naujais Toyota Auris automobiliais. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį.
Grupės organizuojamos nuolat. (žr. Naujos grupės)

Mokomosios transporto priemonės:

A1 kategorijai 3 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“

A2 kategorijai 2 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“

A kategorijai 5 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“

Priekaba specialiai vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams

B kategorijai 29 nauji TOYOTA AURIS kaip VĮ „REGITRA“

B kategorijai 35 nauji FORD FOCUS kaip VĮ „REGITRA“

B kategorijai 10 nauji KIA CEED kaip VĮ „REGITRA“

BE kategorijai NISAN PRIMASTAR su priekaba TAURAS

BE kategorijai naujas, ilgas OPEL VIVARO su priekaba TAURAS

C, CE kategorijai 5 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“

C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“

D kategorijai naudojamas autobusas BOVA,

D kategorijai naudojamas autobusas NEOPLAN STARLINER 516

Kodėl mes?

• Profesionali dėstytojų ir instruktorių komanda

• Esame viena iš didžiausių vairavimo mokyklų Lietuvoje

• Turime net 20 filialų visoje Lietuvoje, kurie išsidėstę geografiškai patogiose vietose

• Siūlome kokybišką mokymą naujomis transporto priemonėmis, ir tik tokiomis kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame nuotolinį prisijungimą prie KET testų programos, tokios kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame išskirtinę galimybę mokytis su vairavimo simuliatoriumi virtualioje erdvėje

• Mokome vairuoti remdamiesi ir draugiško aplinkai vairavimo principais

• Kiekvienam savo mokiniui dovanosime mūsų išleistą KET knygelę su naujausiais KET pakeitimais.
RIGVEDA – PATIKIMAS IR GREITAS KELIAS TAPTI VAIRUOTOJU !

 


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

 

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/04/25

Rekomenduoju ir dėkoju instruktorių Andrieju. Kai paskambinau tartis dėl laiko, sakiau, kad neesu lietęs automobilio vairo ir viską noriu išmokti kaip naujokas .Ir išmokau. Savo asmeninėmis bei instruktoriaus pastangomis, užteko 16 vairavimo pamokų, ir per tą laiką jau neblogai valdžiau automobilį. Instruktoius puikiai ir suprantamai viską paaškindavo, net duodavo nusifotografuoti jo padarytą mokymo medžiagą, kad labiau įsisavinčiau ženklus ir posūkius. Regitrą išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/06

Esu be galo dėkinga instruktoriui Andriejui. Viską ramiai ir suprantamai išaiškino, nekėlė streso padarius klaidas, neapleido, motyvavo ir palaikė iki pat galo. Nuoširdžiai, 100% rekomenduoju. Ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/02/07

Labai džiaugiuosi pasirinkusi Rigveda ir joje dirbanti Andrieju. Didžiausia rekomandacija. Begalo ramus ir nuoširdus žmogus. Viska paaiškina aiškiai ir iki galo, nekelia streso ir motyvuoja tik į priekį. Regitra išlaikiau iš pirmo karto, tik jo dėka. Jeigu reik gero mokytojo, tai tik Andriejus. Daugiau tokių instruktorių! Didelis ačiū!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/25

Rekomenduoju instruktoriu Andreju G. , viska puikiai paaiškina, kritinėse situacijose reaguoja ramiai, labai malonus! Ačiū už puikias pamokas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/21

Puikus instruktorius A. Gagas, visada maloniai bendrauja, kritinėse sitacijose nerėkia, ramiai paaiškina. Gerai išmokino, pavyko išsilaikyti iš pirmo karto .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/27

Nuoširdžiai rekomenduoju instruktorių Andriejų. Labai malonus ir ramus žmogus, kuris puikiai dirba savo darbą. Viską paaiškindavo nekeldamas streso ir panikos. Regitrą išlaikiau iš 1 karto. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/01

Nerekomenduoju negražu mesti savo mokinius likus kelioms dienoms iki egzamino. Tai labai neprofesionalu iš instruktoriaus Mariaus pusės :(

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/03

Nuoširdžios rekomendacijos Kaune esančiam, Krėvės pr. 57, "rigvedos" instruktoriui Andriejui!!!
Sužinojau ką reiškia vairuoti be streso! Viską išaiškina labai ramiai ir mandagiai. Kritinėse situacijose išlieka ramus, gražiai paaiškina klaidas.
Teorija ir praktika Regitroje iš pirmo karto!!!
Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/23

Labai noriu padėkoti instruktoriui Mariui. Tai jaunas, kantrus, nekeliantis balso instruktorius. Matosi ir jaučiasi, kad jam patinka šis darbas. Labai rekomenduoju jį tiek pradedantiems vairuotojams, tiek vairuotojams po ilgos nevairavimo pertraukos. Savo atveju turėjau teises, tačiau buvo ilga nevairavimo pertrauka ir vėliau darbo tikslais teko atgaivinti turimus įgūdžius. Džiaugiuosi, kad gavau Mariaus kontaktus, nes užteko kelių pamokų, kad įveikčiau baimes.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/21

labai ačiū Kęstučiui P.
Labai malonus, profesionalus, teisingas žmogus.
Ačiū Jam. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/19

Pries perlaikant vairavimo egzamina kreipiausi i Rigveda Kreves pr. uzsisakiau viena vairavimo pamoka su instruktoriumi Vilimantu Lingiu. (18/12/18). Per pusantros valandos instruktorius labai detaliai ir aiskiai supazindino su visais naujais pakeitimais taisyklese, nupasakojo galimas situacijas laikant egzamina, siandien (19/12/18) egzamina islaikiau. Norejau padekoti, Vilimantui uz profesionaluma bei Rigvedai uz puikius darbuotojus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/13

Labai geri instruktoriai, Kęstutis ir Vilimantas. Labai ačiū Jiems, regitroj išlaikyta puikiai su jų pagalba

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/18

Labai aciu Ilonai uz kantrybe su manimi,aciu uz mokinima,instruktore Ilona nuostabus zmogus,niekad nepakels balso,neregs ant taves,o graziai paaiskins.Ir aiskins tol kol suprasi kas neaisku.Didelis aciu jum Ilona kad turejote kantrybes su manimi o jos reikejo daugbet as labai dziaugiuosi kad turejau tokia instruktoria kaip Ilona

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/31

Užteko 4 papildomų vairavimo pamokų V. Krėvės pr. esančioje mokykloje, po puses metų važiavimo praktikos neturėjimo, kad išlaikyčiau vairavimo praktikos egzaminą. Todėl noriu padėkoti ir tuo pačiu rekomenduoti šios mokyklos instruktorių Petrą! Ačiū dar kartelį!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/19

Apie pačią mokyklą žinau tik tiek, kad mašinos kaip regitroje tad laikant egzą bus mažiau streso. Labai noriu padėkoti Vitalij Naturjev, jei šioje mokykloje yra visi tokie vairavimo instruktoriai kaip Vitalij Naturjev tai tėveliai gali būti ramesni išleisdami savo mažuosius į mokyklas ar kiemus. Vitalij Naturjev superinis mokytojas, mokantis praktiškai paaiškinti, kodėl reikia elgtis vienaip ar kitaip. Atsidavęs darbui, lankstus laiko atžvilgiu. Instruktorius su patirtim. Aišku jeigu jūs norit tiesiog prastumti laiką ir atvažiuoti savo valandas tai geriau neikit pas jį nes nusivilsit. Pas šį instruktorių reikia dirbt. Jei jūs esat rimtai nusiteikęs teisių laikymui ir jei jums pasiseks pas jį pakliūti regitroje problemų neturėsite. Po jo pamokų regitra bus kaip lengvas pasivažinėjimas. Jo dėka patikėjau savimi ir išsilaikiau teises.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/29

Labai šauni mokykla, teorijos instruktorius teoriją išaiškina aiškiai, vaizdžiai ir suprantamai, dėl ko regitroje teoriją išlaikiau iš pirmo karto 97%. Taip pat labai rekomenduoju vairavimo instruktorių Petrą, geras instruktorius ir tuo pačiu žmogus, gerai mokina, išaiškina daromas klaidas, bei kaip jų galima išvengti, daugiau nebekartoti. Taigi mokytis pas šį instruktorių buvo labai malonu, kadangi jis išmano savo darbą, turi didelę patirtį, kuria stengiasi pasidalinti ir jam tai puikiai sekasi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/12

Mokinausi V Kreves pr 57 tai puiki mokykla puikus mokitojai savo srities profisionalai ir noiu padekoti ket mokitojui Algirdui , o labiausei didelis ACIU instukoriui Vilmantui nuostabus malonus žmogus ACIU jums labai ir sekmes mokant vairavimo busimus vairuotojus dar karta ACIU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/06

Puiki Krėvės Rigvedos komanda, nuo teorijos išdėstymo iki administracinių reikalų, viskas be priekaištų. Didžiaus ačiū instruktoriui Kęstučiui, pats geriausias!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/01

Labai gera vairavimo mokykla! Rekomenduoju! Taip pat turi labai geru instruktoriu tokiu, kaip Dainius. Aciu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/04

Didelis ačiū Rigvedos komandai, o ypač instruktoriams Algirdui ir Dainiui V., už tai, kad pagaliau galiu save vadinti vairuotoja. Ačiū už kantrybę, už neprailgtančias, idomias, informatyvias ir visada laukiamas vairavimo pamokas.
Visu 110% rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktorius, turbūt niekada vairavimas neteikė tiek malonumo!
Linkiu, kad Rigveda visada būtų numero uno!
Šilčiausi linkėjinai! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/04

Norėčiau tarti didelį AČIŪ V.Krėvės pr Rigvedos komandai: puikiai vadybininkei Rūtai, kuri visada maloni ir siekianti padėti, teorijos dėstytojui Algirdui, kuomet su dideliu noru į jas eidavau, nes laikas netruko prabėgti ir žinoma savo instruktoriui Vilimantui, kuriam užteko kantrybės man viską aiškinti nuo pradžių. Labai praktiškas mokymas, ne tik žodžiais bet ir praktiškai parodys, ir rodys tiek kartų kol bus viskas aišku. Tai kantrus ir savo darbą išmanantis žmogus. Džiaugiuosi, kad patekau pas jį, nes su jo pagalba ir nuolatiniais priminimais kur ką reikia daryti galiausiai pramokau vairuoti, ko ir siekiau atėjus į šia mokyklą. Dar kartą ačiū šauniai Rigvedos komandai.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/29

Puiki mokykla, labai visi malonūs ir draugiški dirbantys joje žmonės. Instruktoriui Mantvydui - atskiras AČIŪ! Jo dėka gavau tokias praktines žinias ir patarimus, kad dabar drąsiai jaučiuosi už vairo. AČIŪ ir visiems kitiems, su kuo teko bendrauti besimokinant!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/20

Mokiausi V. Krėvės pr. Esančioje mokykloje. Mane iš pradžių mokino mokytojas Algirdas, be galo šiltas draugiškas, linksmas instruktorius, man labai pasisekė , kad gavau tokį mokytoją, vėliau dėl mano darbo teko pakeisti instruktorių. Gavau instruktorių vardu Mantvydas, labai ramus, draugiškas viską išaiškina ramiu tonu. Galėčiau girti ir girti abu instruktoriai LABAI GERI . Puiki ir pati mokykla , labai draugiška , linksma, maloni ir miela vadybininkė, visada patare, puikiai priėmė ir su šypsena visada palydi. To pasekoje Regitroj vairavivas ir 1 karto. LINKIU VADYBININKEI IR INSTRUKTORIAMS DIDELĖS SĖKMĖS. AČIŪ JUMS.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/26

Norejau padekoti siai mokyklai,kad supazindino ir ismokino teoriniu ziniu.Instruktoriui Dainiui Veselkai,kad turejo kantrybes ir ismokino vairuoti automobili.Likau labai patenkinta viskuo.Rekomenduosiu visiems kas nores tureti teisias. ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/17

Mokiausi V.Krėvės pr. esančiame Rigvedos padalinyje, likau patenkinta visapusiškai. Teorija buvo dėstoma labai aiškiai, vaizdžiai ir nenuobodžiai. Vairavimo instruktorių gavau Dainių Veselką ir tikrai nenusivyliau. Šis instruktorius labai supratingas, tolerantiškas, su didele patirtimi, įgūdžiais, žiniomis ir visa tai stengėsi, kuo suprantamiau perduoti man. Labai taktiškas, ramus, o kantrybės pas žmogų tiek daug, aš pati greičiau ant savęs pradėdavau pykti dėl daromų ar kartojamų klaidų. Vairuojant niekada nebūdavo streso ir pajuokaudavom, ir paplepėdavom, niekad nebuvo taip, kad bijočiau eiti į pamoką, taigi vairavimo atmosfera būdavo visuomet labai gera, drąsiai važiuodavau, jausdavausi kelyje. Visuomet atsakydavo į visus iškilusius klausimus, aiškindavo visas daromas klaidas suprantamai, nesupratus pakartodavo ir kelis kartus, kantriai mokindavo kiekvienoje situacijoje. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti šiam instruktoriui už įdėtas pastangas mokinimo metu ir rezultatas tikrai matosi, nes važiuojant kelyje jaučiuosi drąsiai, žinau visas taisykles, suprantu kaip reikia elgtis kelyje. Tikrai rekomenduočiau šį vairavimo instruktorių pasirinkti visiems. Taigi, jei leistų rinktis patiems, 100% rekomenduoju DAINIŲ!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Rigveda“
 • Įmonės kodas: 233343250

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos