Rigveda, Vytauto pr.

14 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, BE, Kaunas

 • Mokomieji: Mokymo centro automobilių parke – net 89 mokomosios transporto priemonės ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį. Mokome ir su automatine pavarų dėže. UAB ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos. Mokomosios transporto priemonės: A1 kategorijai 3 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“ A2 kategorijai 2 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 4 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“ Priekaba specialiai vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams B kategorijai nauji TOYOTA AURIS ir KIA CEED automobiliai kaip VĮ „REGITRA“ BE kategorijai NISAN PRIMASTAR ir OPEL VIVARO su priekaba TAURAS, C, CE kategorijai 3 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“ D kategorijai naudojamas autobusas BOVA ir NEOPLAN STARLINER 516. Ruošiame traktorininkų (TR1, TR2, SZ, SM) ir krautuvų mokymus, taip pat ruošiami hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)).
 • Vytauto pr. 57-19, Kaunas
 • 8 68038541
 • rigveda@rigveda.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 17 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


UAB „Rigveda“ – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 27 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje, Druskininkuose didžiuojamės subūrę profesionalią administracijos ir vadybos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą. Gera patirtimi bei rezultatais visuomet norisi dalintis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą. Mokymo centras ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos.

UAB ,,Rigveda“ mokymo centras ruošia visų kategorijų vairuotojus:
Pirminis mokymas: Mes ruošiame nuo AM, A, A1, A2, B, BE, C, CE, D iki DE kategorijos kelių transporto priemonių vairuotojus.

Mokomosios aikštelės nuoma mūsų mokiniams:
Suteiksime su šeimos nariu mūsų mokymo centro mokiniams galimybę papildomai tobulintis prieš VĮ „Regitra“ egzaminą praktinio vairavimo mokymo aikštelėse !

Mūsų aikšteles rasite:
• Gariūnų g. 62, Vilnius (Netoliese VĮ „Regitra“ egzaminų bazės)
• Jovarų g. 2, Kaunas
• Deltuvos g. 39C, Ukmergė ( VĮ Regitros teritorijoje )
• Kęstučio g. 19, Šakiai ( šalia T A C Šakių techninių apžiūrų centro )
• Virbalų g. 13, Jonava
• Brastos g. 8, Kaunas ( Vilijampolėje, priešais „Vilko“ pastatą, šalia autoserviso „AutoBrasta“ )
• Miškininkų g. 14, Kėdainių raj. ( ant kalno esančios degalinės teritorijoje šalia Pelėdnagių km. )
• Statybininkų g. 2, Jurbarkas
• Kauno g. 2, Alytus
• Gardino g. 87, Druskininkai

Dėl aikštelės nuomos leidimo kreipkitės į artimiausią mūsų filialą.

Papildomos vairavimo pamokos.
Suteiksime galimybę visiems mūsų mokymo centro mokiniams patobulinti arba atnaujinti savo vairavimo įgūdžius visoms kategorijoms.

Papildomas vairuotojų mokymas: Mūsų mokymo centre vykdomi papildomi mokymai po pažymėjimo praradimo ir pradedančiųjų, pažeidusių KET vairuotojų, kuriems yra atimta teisė vairuoti, taip pat apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.

ADR kursus pavojingiems kroviniams vežti: Vairuotojau, pakelk savo vertę. Ateik pas mus ir tapk kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių vairuotoju (A1, A2, A3, A4). Tam nereikia būti net profesionalu, pakaks ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

ADR saugos specialistų kursai: Ateikite pas mus ir tapsite kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių saugos specialistu (M, M1, M2, M3, M4, M5). Tam nereikia turėti jokio vairuotojo pažymėjimo, tačiau būtinas ne žemesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas (arba teisės aktų nustatyta tvarka pripažintą kaip jam lygiavertis).

Organizuoja profesinį vairuotojų mokymą:
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti

Transporto vadybininkų mokymus:
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais

Traktorininkų vairuotojus:
Nuolat organizuojame TR1, TR2, SZ ir SM kategorijų traktorininkų kursus. Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !
Krautuvų mokymus ir hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)). Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !

UAB „Rigveda“ per metus paruošia daugiau kaip penkis tūkstančius įvairių kategorijų vairuotojų. Bendradarbiaujame su Vilniaus, Vilniaus raj., Kauno, Kauno raj., Prienų, Šakių, Jonavos, Ukmergės, Jurbarko, Kėdainių, Alytaus, Druskininkų užimtumo tarnybomis.

Teorijos mokymų medžiaga:
Savo mokiniams suteikiame galimybę naudotis įrengtomis kompiuterių klasėmis, kuriuose galėsite mokytis Jums patogiu laiku arba prisijungti prie mokomosios testų sprendimo programos ir nuotoliniu būdu gilinti teorines žinias. Nuolat atnaujinama KET programa tokia kaip VĮ „REGITRA“, o vairavimo teorijos mokymo žinių patikrinimui naudojama licencijuota testavimo programa. Visi UAB ,,Rigveda“ mokiniai turi galimybę nemokamai naudotis realaus vairavimo treniruokliais, taip pat visus besimokančius aprūpiname metodine mokymosi medžiaga.

Praktikos mokymai:
Ilgametę patirtį turintys, kantrūs ir profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiruošę Jus išmokyti vairuoti saugiai, ekonomiškai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Praktika siūlome mokytis tik su naujausiomis mokomosiomis transporto priemonėmis KIA CEED ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mokome ir su automatine pavarų dėže naujais Toyota Auris automobiliais. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį.
Grupės organizuojamos nuolat. (žr. Naujos grupės)

Mokomosios transporto priemonės:

A1 kategorijai 4 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“

A2 kategorijai 3 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“

A kategorijai 12 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“

A kategorijai 2 motociklai YAMAHA MT 07 kaip VĮ „REGITRA“

Priekaba specialiai vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams

B kategorijai 60 nauji KIA CEED kaip VĮ „REGITRA“

BE kategorijai NISAN PRIMASTAR su priekaba TAURAS

BE kategorijai OPEL VIVARO su priekaba TAURAS

C, CE kategorijai 6 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“

C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“

D kategorijai naudojamas autobusas NEOPLAN STARLINER 516

Kodėl mes?

• Profesionali dėstytojų ir instruktorių komanda

• Esame viena iš didžiausių vairavimo mokyklų Lietuvoje

• Turime net 27 filialus visoje Lietuvoje, kurie išsidėstę geografiškai patogiose vietose

• Siūlome kokybišką mokymą naujomis transporto priemonėmis, ir tik tokiomis kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame nuotolinį prisijungimą prie KET testų programos, tokios kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame išskirtinę galimybę mokytis su vairavimo simuliatoriumi virtualioje erdvėje

• Mokome vairuoti remdamiesi ir draugiško aplinkai vairavimo principais

• Kiekvienam savo mokiniui dovanosime mūsų išleistą KET knygelę su naujausiais KET pakeitimais.
RIGVEDA – PATIKIMAS IR GREITAS KELIAS TAPTI VAIRUOTOJU !

Darbo laikas:
Išsamiau dėl mokymų teirautis:

Tel. nr. 8 37 323736
Mob. tel. 8 680 38541
rigveda@rigveda.lt

Darbo laikas 
I-IV 08:00 – 18:30
 V 08:00 – 16:00

Pietų pertrauka 13:00 – 14:00

2019/10/22

Ačiū ,,Rigveda" mokyklai, kad puikiai paruošė ir išmokino vairuoti. Mokiausi Kaune, Baršausko g. esančiame filiale. Teorijos paskaitos buvo labai įdomios ir motyvuojančios. Informacija pateikiama labai konkreti ir aiškiai suprantama. Praktinių važiavimų mokiausi pas labai motyvuojantį, profesionalų instruktorių Joną Jašinską. Niekada nesitikėjau, kad vairavimo pamokos gali būti toks laukiamas dalykas. Pradėjus vairuoti turėjau didelę baimę sėstis už vairo, tačiau Jono dėka jau po 3 vairavimu jaučiausi puikiai ! Žmogus tikrai nusimanantis savo specialybėje, sugebantis aiškiai išdėstyti visas detales apie vairavimą. Važiavimų metu kiekviena klaida buvo užfiksuota ir paaiškinta nuosekliai. Instruktorius niekada nekeldavo balso, pajuokaudavo ir pralinksmindavo, tai labai padėdavo atsikratyti streso vairuojant. Dar kartą su didele pagarba Ačiū instruktoriui Jonui Jašinskui už viską.

2019/07/29

Aš už RIGVEDĄ ! Teko važiuoti su dviem Rigvedos instruktoriais, (kadangi vienas išėjo atostogų), abu savo srities žinovai, puikiai viską išaiškina. Dar ir dėl to jaučiuosi gerai, kad laikant Regitroje egzaminą, manęs pasiteiravo kokioje mokykloje mokinausi, kad gerai vairuoju, pagal visus reikalavimus. Sakė, padėkot savo instruktoriui. (mokiausi pas instruktorių Tomą ) Taip pat noriu pagirti ir administracijos darbą, visada pakonsultuos, niekada neatsakys neigiamai. Pasirinkau Rigvedą, nes rekomendavo draugai, taip pat daug domėjausi pati, kokią mokyklą pasirinkti. 100 proc. rekomenduoju.

2019/07/25

Sveiki, norėčiau pasidalinti savo patirtimi šioje vairavimo mokykloje :))))
Mokykla man skyrė instruktorių MANTĄ. Nors iš pirmo žvilgsnio ir internautų atsiliepimų viskas atrodė kompetetinga ir patikima, bet pradėjus vairuoti kartu su instruktoriumi, teko labai nusivilti, pakeisiti vairavimo instruktorių, o vėliau ir net vairavimo mokyklą.
Prasdėkime nuo to, kad šioje vairavimo mokykloje visi su manim dirbę instruktoriai yra visiškai nekomptetetingi, neišmanantys savo darbo ir Regitros reikalavimų. Tai reiškia, kad mokydami vairuoti, jie neatsižvelgia į tai ko bus reikalaujama laikant egzaminą Regiroje, taip pat instruktroriai savavališkai sukirtinėja mokynius, neleidžia laikyti mokyklinio egzamino ir reketuoja imti papildomas pamokas, kad užsidirbtų daugiau pinigų.
Mano nuomone, šioje mokykloje dirba vieni aferistai, kurie tikisi iš nekaltų žmonių išvilioti kuo daugiau pinigu. Niekam nepatariu naudotis šios mokyklos paslaugomis.
P,S, Perėjus į kitą mokyklą išlaikiau mokyklinį egzaminą ir naujojo instruktoriaus pagalba pasiruošusi Regitros egzamoną išlaikiau iš pirmo karto (naujoje mokykloje pasimokiau dvi savaites, o šioje mokykloje mokiausi ir mokėjau už paslaugas metus laiko, o tai kaip supratote nedave jokio rezultato).

2016/12/21

Pasiskaitęs forume atsiliepimus nusprendžiau pasirinkti instruktorių Vitalijų papildomiems važiavimams ir visiškai neklydau. Pirmi važiavimai buvo sudėtingi, bet instruktorius pabrėždavo ir išanalizuodavo kiekvieną padarytą klaidą. Pagarba žmogui už tą kritiką,pastabas ir profesionalumą.

2016/07/04

Aš esu labai dėkinga instruktoriui Vitalij Naturjev už tai, kad mane išmokė nuo absoliutaus nulio. Pati jį susiradau persiskaičius atsiliepimus internete. Būtent todėl ir pasirinkau Rigveda su viltimi, kad pateksiu pas jį.
Instruktorius labai stengėsi mokindamas mane, nes tikrai buvau sunkus mokinys. Jis punktualus, pradžioje pamatęs mano „gabumus“ stengėsi pasiūlyti laiką, kad eismas būtų mažiau intensyvus ir man būtų paprasčiau ir drąsiau vairuoti. Jis būna su savo mokiniu čia ir dabar, nesėdi facebook'e, nedirba pašalinių darbų, iš tiesų žiūri, ką tu darai, kur tau silpniau sekasi, kur tavo progresas. Stengiasi paskatinti, kad pats mąstytum kaip vairuoti,o nepriprastum prie pagalbos ar komentarų iš šalies. Bet tuo pačiu jis bus tuo momentu, tuo reikalingu momentu čia ir dabar.
Jis neugdo robotų, o ruošia būti vairuotoju. Jei būsi robotas tikėkis naujo maršruto. Jeigu turi silpną vietą, tai būtinai važiuosite taip, kad išmoktum ir tai nebebūtų tavo silpna vieta. Smagu, kad paaiškina, kokia yra tavo klaidos kaina gyvenime. Juk mokomės gyvenimui, o ne egzaminui.
Instruktorius sakys nepagrąžintą tiesą apie tavo įgūdžius. Jei tu ne mąstai tai ir tikėkis atitinkamos reakcijos į tai, jei miegi ir nematai - tai pasakys. Sakyti pagrąžintą tiesą, kad tu geriau pasijaustum nėra prasmės. Ar nori būti visada ramus dėl savo vairavimo, o po to nueiti ir įstoti į regitros paramos klubą. Kaip jis sako: Į regitrą teisių einame pasiimti, o ne laikyti. Jeigu dar reikia dirbti nekaltink savęs ar kitų, nesinervink, neverk, o tiesiog dirbk. Nesiseka šiandien atsikelk kitą dieną ir dėk pastangas vėl. Nors buvo visko ir ašarų.

Pagrindinis dalykas, ko iš tavęs tikėsis, kad tu pradėtum nuprognozuoti situaciją kelyje, matyti kelio ženklus ir priimti sprendimus laiku. O pavaros, posūkiai, stabdis, sankaba turi būti tiesiog įprotis, apie kuriuos negalvotum, o tiesiog žinotum ir padarytum. Tada jau turėsi laiko įvertinti situaciją kelyje, nuprognozuoti ir prisitaikyti prie jos.
Instruktorius domisi, kur paslysta egzaminuose mokiniai. Viskas tau bus gražiai papasakota, kokias klaidas dažniausiai daro, nuvažiuosite į tas vietas, ko tikėtis egzaminų metu. Kai savo grupiokės, kuri mokėsi vairuoti pas kitą instruktorių Vilniuje, paklausdavau ar ji girdėjo, kad būna taip ir taip egzaminuose, kad reikalauja to ir to pasitaikydavo atvejų, kad ji kai kurių dalykų nežinojo ir nebuvo girdėjus iš savo instruktoriaus, nors ir buvo pabaigus jau visą vairavimo praktikinį mokymą.

Jeigu ne Vitalij Naturjev aš nebūčiau išlaikius regitroje egzamino iš pirmo karto, o juk beveik neturėjau su kuo papildomai praktikuotis. Taigi už tai, ką dabar moku, galiu pasakyti tik didelį didelį ačiū Vitalij Naturjev.

2016/07/01

Didelis ačiū Rigvedos komandai, o ypač instruktoriui Žygimantui Miliui! Puikiai viską išaiškina, kantrus mokinių atžvilgiu, supratingas, aiškiai atsako į klausimus. Ypatingai gera atmosfera kiekvieno vairavimo metu, geras humoro jausmas, šiltas bendravimas – jokio streso mokantis vairuoti! Visa tai sudarė sąlygas egzaminus Regitroje išlaikyti iš pirmo karto!

2016/01/21

Norėjau labai padėkoti vairavimo instruktoriui Vitalij Naturjev už nenuobodžias vairavimo pamokas ir patarimus.
Vairavimo pamokų visiškai nelaukiau, nes labai bijojau, bet po pirmosios vairavimo pamokos pas šį instuktorių išėjau su šypsena veide ir baimė išnyko. Ir toliau po kiekvienos vairavimo pamokos ta šypsena niekur nedingo!!! Tai instruktorius, kuris puikiai išmano savo darbą, turi nerealų humoro jausmą ir, kas svarbiausia, be galo atsidavęs savo darbui, labai rūpinasi savo mokiniais. Kiekviena klaida buvo išaiškinta, o klaidų buvo laaaabai daug, buvo metas, kai mąsčiau, jog vairavimas galbūt ne man.... Bet didelis AČIŪ Vitalij už begalinę kantrybę ir paskatinimą nenuleisti rankų. Tai - pats geriausias vairavimo instruktorius

2015/12/03

Gerai paruošia ADR egzaminams,išlaikiau iš pirmo karto.

2015/11/20

Labai gerai dėstomi ADR kursai ! Dėstytoja išmano savo darbą.
Sėkmės.

2015/11/18

Labai puikiai viską išaiškina, išmoko. Ypatingai ten dirbantis instruktorius Donatas.

2015/11/14

Šiame filiale paliko įspūdį ne tik teorijos, bet ir vairavimo pamokos. Gerąja prasme nustebino teorijos dėstytojos Vaidos mokymo stilius, praktiniai patarimai bei sugebėjimas taip aiškiai išdėstyti visas vairavimo temas. O vairavimo instruktorius Vitalijus parodė, jog vairavimas yra malonumas. Į visus vairavimus ėjau be streso, su dideliu noru mokytis toliau tik šio instruktoriaus dėka :) Visiems didžiausios rekomendacijos pasinaudoti šios mokyklos, ypač šio instruktoriaus teikiamomis paslaugomis, neliksite nusivylę.

2015/10/07

Didelis AČIŪ vairavimo instroktoriui Vitalijui, kurio pamokose nebuvo nei streso, nei klausimų, į kuriuos nebūtų atsakyta. Keliaudama į vairavimo egzaminą regitroje, buvau tikra, kad esu išmokyta visko, ko reikės ne tik regitros egzamino metu, bet ir kas pravers vairuojant po jo - nuo kuro įsipylimo iki informacijos apie galimus automobilio gedimus ir sprendimo būdus.
Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū, gerbiamas Vitalijau. Tegul Jus lydi profesinė sėkmė.

Vairavimo egzaminas regitroje išlaikytas iš antro karto.

Su didžiausia pagarba,
Kristina Ž.

2015/09/03

Šiame filiale dirba tikrai geri specialistai, teorija dėstė Vaida, o pravažiavimus dariau su Vitalijum. Teorijos paskaitose sužinojau tikrai daug dalykų kurių nepavyko rasti KET knygutėje, taip pat papildomi lapai kuriuos mums atšvietė pravertė pasikartojant žinias. Pravažiavimai buvo labai geri ir sudėtingi, o padarytas klaidas labai gerai paaiškino, o sekančius pravažiavimus suplanavo pagal daromas klaidas, kad tobulinti tik tas sritis kurios sekasi sunkiau.

Regitroje teorija ir praktiką išsilaikiau iš pirmo karto, žinių pilnai pakako įgytų per kursus.

2015/06/12

Labai patiko profesionali destytoja Vaida, nesitikejau, kad mergina gali is galvos, o ne is knygos technines zinias berti kaip zirnius. Labai patiko B kat. instruktorius Rimantas. Jis linksmas, nenervingas, net ir po rimtos klaidos kelyje su jumoru viska paaiskina. Per praktinius vairavimus "issigydziau" baime vairuoti Kaune ir suzinojau daug naudingu dalyku. Visiem rekomenduoju.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Rigveda“
 • Įmonės kodas: 233343250

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos