Rigveda, Vytauto pr.

16 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, BE, Kaunas

 • Mokomieji: Mokymo centro automobilių parke – net 124 mokomosios transporto priemonės ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį. Mokome ir su automatine pavarų dėže. UAB ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos. Mokomosios transporto priemonės: A1 kategorijai 4 motociklai YAMAHA YBR 125 ir YAMAHA YS 125 kaip VĮ „REGITRA“ A2 kategorijai 2 motociklai YAMAHA FZ 6 ir YAMAHA MT 07 35 kw kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 10 motociklų YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 10 motociklų YAMAHA MT 07 kaip VĮ „REGITRA“ Priekaba spec. vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams B kategorijai 67 nauji 2018-2020 m. KIA CEED kaip VĮ „REGITRA“ BE kategorijai naujas RENAULT TRAFIC su priekaba TAURAS, BE kategorijai NISAN PRIMASTAR su priekaba TAURAS, BE kategorijai OPEL VIVARO su priekaba TAURAS. C, CE kategorijai 6 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“ D kategorijai naudojamas autobusas NEOPLAN STARLINER 516 Transporto priemonės atitinka valstybinio egzamino metu VĮ “Regitroje” naudojamas tr.pr. Ruošiame traktorininkų (TR1, TR2, SZ, SM) ir krautuvų mokymus, taip pat ruošiami hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)).
 • Vytauto pr. 57-19, Kaunas
 • 8 680 38541
 • rigveda@rigveda.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 44 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


UAB „Rigveda“ – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 28 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Alytuje, Druskininkuose, Prienuose, Šakiuose, Jurbarke, Kėdainiuose, Jonavoje, Ukmergėje, didžiuojamės subūrę profesionalią administracijos ir vadybos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą. Gera patirtimi bei rezultatais visuomet norisi dalintis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą. Mokymo centras „Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas (galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos).

Rigveda – tarp stipriausių Lietuvoje Lyderių 2015 – 2020 m.

„Stipriausi Lietuvoje Lyderiai“ – tai išskirtinės įmonės, kurios ne mažiau nei penkerius metus iš eilės atitinka kredito biuro „Creditinfo“ griežtus stipriausių ir finansiškai patikimiausių Lietuvos įmonių kriterijus. Sertifikatas parodo, kad įmonė bent penkerius metus be pertraukų išlaikė tinkamą finansinę discipliną ir yra patikimas verslo partneris ilgalaikiam bendradarbiavimui.
Rigveda – tarp stipriausių Lietuvoje įmonių 2014 – 2020 m.
„Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas – jau dešimtus metus kredito biuro „Creditinfo“ suteikiamas įvertinimas finansiškai patikimoms įmonėms, turinčioms gerą kredito istoriją. Tai vienas seniausių ir žinomiausių apdovanojimų Lietuvoje, kurį pripažįsta ir tarptautiniai verslo partneriai. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima, jos ekonominė būklė ir finansiniai rezultatai geri, savo efektyvia veikla ji prisideda prie Lietuvos ekonomikos plėtros ir sąžiningos verslo kultūros.
Atrinkdamas stipriausias įmones, kredito biuras remiasi istorine ir naujausia informacija, įvertindamas daugiau kaip 100 kiekvienos įmonės veiklos rodiklių, kurie sudaro finansinio patikimumo reitingą.
Kuo geresnis kredito reitingas, tuo mažesnė tikimybė, kad įmonė nevykdys įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų. Įmonių mokumas ir reitingas nustatomi pagal kredito istoriją – finansinių įsipareigojimų vykdymą, mokėjimų punktualumą, finansinius rezultatus – pajamas, pelną, likvidumą, nuosavo kapitalo ir kitų rodiklių pokyčius.
Įmonės, 5 metus iš eilės išlaikiusios „Stipriausi Lietuvoje“ vardą, tarp jų ir Rigveda įgija Lyderio statusą, plačiau https://rekvizitai.vz.lt/imone/rigveda_kaunas/

,,Rigveda“ mokymo centras ruošia įvairių kategorijų vairuotojus bei kvalifikuotus specialistus. Bendradarbiaujame su Vilniaus, Vilniaus raj., Kauno, Kauno raj., Prienų, Šakių, Jonavos, Ukmergės, Jurbarko, Kėdainių, Alytaus, Druskininkų užimtumo tarnybomis. Tai ypač aktualu asmenims, norintiems įgyti profesionalų kategorijas

Kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo ir su vairavimu susijusių specialistų.
Viskas apie mokymus – Rigveda.lt

Mes ruošiame AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus.
Pirminis mokymas:

Teorijos mokymų medžiaga:
Savo mokiniams suteikiame galimybę naudotis įrengtomis kompiuterių klasėmis, kuriuose galėsite mokytis Jums patogiu laiku arba iš namų prisijungti prie KET testų sprendimo programos ir nuotoliniu būdu gilinti teorines žinias. Teorijos mokymo žinių patikrinimui naudojama licencijuota testavimo programa. Visi UAB ,,Rigveda“ mokiniai turi galimybę nemokamai naudotis realaus vairavimo treniruokliais, taip pat visus besimokančius aprūpiname metodine mokymosi medžiaga.

Praktikos mokymai:
Pamokos paprastai vykdomos kompleksiškai t.y. dalis laiko skiriama įgūdžių tobulinimui aikštelėje, kita dalis – gatvėje, tačiau atsižvelgiame į Jūsų individualius poreikius. Ilgametę patirtį turintys, kantrūs ir profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiruošę Jus išmokyti vairuoti saugiai, ekonomiškai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Praktika siūlome mokytis tik su naujausiomis mokomosiomis transporto priemonėmis KIA ceed ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mokome ir su automatine pavarų dėže naujais Toyota corolla automobiliais. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių bei automobilį.

Grupės organizuojamos nuolat. (žr. Naujos grupės)

Mūsų mokomosios transporto priemonės:

A1 kategorijai 4 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“
A2 kategorijai 3 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“
A kategorijai 12 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“
A kategorijai 2 motociklai YAMAHA MT 07 kaip VĮ „REGITRA“
Priekaba spec. vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams
B kategorijai 60 nauji KIA CEED kaip VĮ „REGITRA“
BE kategorijai naujas OPEL VIVARO su priekaba TAURAS
BE kategorijai NISAN PRIMASTAR su priekaba TAURAS
C, CE kategorijai 6 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“
C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“
D kategorijai naudojamas autobusas NEOPLAN STARLINER 516
Transporto priemonės atitinka valstybinio egzamino metu VĮ “Regitroje” naudojamas tr.pr.

Papildomos ar įgūdžių tobulinimo vairavimo pamokos.
Suteiksime galimybę visiems mūsų mokymo centro mokiniams patobulinti arba atnaujinti savo vairavimo įgūdžius visoms kategorijoms. Jūsų laukia su mechanine/automatine pav. dėže nauji KIA ceed bei TOYOTA corolla automobiliai, kaip egzamino metu VĮ „REGITROJE“.
https://rigveda.lt/vairavimo-igudziu-tobulinimas/
Sudarant papildomą ar įgūdžių tobulinimo vairavimo sutartį reikia turėti:
Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą,
Dokumentinę nuotrauką
Vairuotojo sveikatos pažymą

Laiką suderinsime telefonu/el. paštu ar atvykus į vieną iš mūsų 26 fil. Filialų kontaktai
Transporto priemonių nuoma egzaminams VĮ „REGITRA“
Laikantiems vairavimo egzaminą „Regitroje“, galime pasiūlyti transporto priemonių nuomą. Dėl laiko ir dokumentų suderinsime telefonu/el. paštu ar atvykus į vieną iš mūsų 26 fil. Filialų kontaktai

https://rigveda.lt/automobiliu-nuoma-egzaminams-vi-regitra/
• A1 kat. motociklai + (šalmai, aprangos)
• A2 kat. motociklai + (šalmai, aprangos)
• A kat. motociklai + (šalmai, aprangos)
• BE kat. autobusiukas su priekaba
• C kat. sunkvežimiai
• CE kat. sunkvežimiai
• D kat. autobusas

Mokomosios aikštelės nuoma mūsų mokiniams:
Suteiksime su šeimos nariu mūsų mokymo centro mokiniams galimybę papildomai tobulintis prieš VĮ „Regitra“ egzaminą praktinio vairavimo mokymo aikštelėse!
https://rigveda.lt/mokomosios-aiksteles-nuoma/

Mūsų aikšteles rasite:
• Gariūnų g. 62, Vilnius (šalia VĮ „Regitros“ egzaminų maršrutų)
• Jovarų g. 2, Kaunas (šalia VĮ „Regitros“ egzaminų maršrutų)
• Deltuvos g. 39C, Ukmergė (VĮ „Regitra“ pačioje teritorijoje )
• Kęstučio g. 19, Šakiai (šalia Šakių techninių apžiūrų centro )
• Virbalų g. 13, Jonava
• Miškininkų g. 14, Kėdainių raj. (ant kalno esančios degalinės teritorijoje)
• Statybininkų g. 2, Jurbarkas
• Kauno g. 2, Alytus
• Gardino g. 87, Druskininkai
Dėl aikštelės nuomos leidimo kreipkitės telefonu/el. paštu ar atvykus į vieną iš mūsų 26 fil. Filialų kontaktai
https://rigveda.lt/mokomosios-aiksteles-nuoma/

Papildomas vairuotojų mokymas:
Mūsų mokymo centre vykdomi papildomi mokymai po pažymėjimo praradimo ir pradedančiųjų, pažeidusių KET vairuotojų, kuriems yra atimta teisė vairuoti, taip pat apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.
https://rigveda.lt/papildomi-vairavimo-kursai/

ADR kursus pavojingiems kroviniams vežti:
Vairuotojau, pakelk savo vertę. Ateik pas mus ir tapk kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių vairuotoju (A1, A2, A3, A4). Tam nereikia būti net profesionalu, pakaks ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.
https://rigveda.lt/adr-vairuotoju-mokymas/

ADR saugos specialistų kursai:
Ateikite pas mus ir tapsite kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių saugos specialistu (M, M1, M2, M3, M4, M5). Tam nereikia turėti jokio vairuotojo pažymėjimo, tačiau būtinas ne žemesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas (arba teisės aktų nustatyta tvarka pripažintą kaip jam lygiavertis).
https://rigveda.lt/adr-saugos-specialistu-kursai/

Organizuoja profesinį vairuotojų mokymą:
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti
Vairuotojų įgūdžių patikrinimas Test Drive, kurio metu instruktoriai įvertins vairuotojo įgūdžius užpildys bei pateiks darbdaviui įvertinimo aktą (ataskaitą darbdaviui) iš:
(vairavimas mieste, aikštelėje privažiavimas prie rampos, puspriekabės atkabinimas/prikabinimas bei vairavimas mieste kaip gabaritų įvertinimas, valdymo veiksmai/sprendimų priėmimas, tausojantis ekonomiškas/ekologiškas vairavimas) https://rigveda.lt/profesinis-mokymas-eu-95-kodas/

Transporto vadybininkų mokymus:
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo maršrutais Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais

Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais
https://rigveda.lt/transporto-vadybininku-mokymas1/

Traktorininkų vairuotojus:
Nuolat organizuojame TR1, TR2, SZ ir SM kategorijų traktorininkų kursus. Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !
https://rigveda.lt/tr-2-traktoriu-nuo-60-kw-vairuotoju-mokymas/

Krautuvų mokymus ir hidromanipuliatoriaus operatorių kursai
Autokrautuvų vidaus degimo (bendzininių, dyzelinių, dujinių) ir akumuliatorinių.
(hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)
Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !
https://rigveda.lt/krautuvu-mokymas/

Vairuotojų profesijų tobulinimas per UŽT nemokamai:
Visus ieškančius darbo kviečiame pasinaudoti Užimtumo tarnybos teikiamomis paslaugomis ir įgyti vairuotojo profesiją pas mus.
Siūlome pasinaudoti specializuotos mokymo programos profesionalių vairuotojų rengimui per UŽT ir įgyti vairuotojo profesiją nemokamai.
Bedarbio statusą turintis asmuo arba įspėtas apie atleidimą darbuotojas turi kreiptis į savo užimtumo tarnybą dėl galimybės mokytis mūsų mokymo centre pasirinktam kursui.

Kodėl mes?

• Profesionali dėstytojų ir instruktorių komanda

• Esame viena iš didžiausių vairavimo mokyklų Lietuvoje

• Turime net 26 filialus visoje Lietuvoje, kurie išsidėstę geografiškai patogiose vietose

• Siūlome kokybišką mokymą naujomis transporto priemonėmis, ir tik tokiomis kaip VĮ „Regitroje“ naudojamos egzamino metu

• Suteikiame nuotolinį prisijungimą prie KET testų programos, tokios kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame išskirtinę galimybę mokytis su vairavimo simuliatoriumi virtualioje erdvėje

• Mokome vairuoti remdamiesi ir draugiško aplinkai vairavimo principais

• Kiekvienam savo mokiniui dovanosime mūsų išleistą KET knygelę su naujausiais KET pakeitimais.

RIGVEDA – PATIKIMAS IR GREITAS KELIAS TAPTI VAIRUOTOJU !

Mūsų filialai:

Filialai Kaune:
Laisves al. 45, Kaunas
Tel: 8 657 77994
I-V: 09:30-18:30 val.
centras@rigveda.lt

Krėvės pr. 57B, Kaunas
Tel: 8 602 32272
I-V: 09:30-18:30 val.
kreve57b@rigveda.lt

Baltų pr.13, Kaunas
tel: 8 677 43339
I-V: 09:30-18:30 val.VI: 09-15 val.
baltai@rigveda.lt

Gražinos g. 3a, Kaunas
tel: 8 657 46338
I-V: 09:30-18:30 val.
taika@rigveda.lt

Šiaurės pr. 8D, Kaunas
tel: 8 653 46339
I-V: 10-19 val.
eiguliai@rigveda.lt

K. Baršausko g. 65-17, Kaunas
tel: 8 657 73975
I-V: 09:30-18:30 val.
molas@rigveda.lt

Vytauto pr. 57, Kaunas (šalia Akropolio)
tel: 8 680 38541
I-V: 09:30-18:30 val.
rigveda@rigveda.lt

Bijūnų g. 16, Kaunas
tel: 8 657 71356
I-V: 09:30-18:30 val.
vilijampole@rigveda.lt
Juozapavičiaus pr. 39-9, Kaunas
tel: 8 657 88284
I-V: 09:30-18:30 val.
sanciai@rigveda.lt

Filialas Domeikavoje:
Bažnyčios g. 3, Domeikava
tel: 8 680 38541
I-V: 09:30-18:30 val.
rigveda@rigveda.lt baltai@rigveda.lt

Filialas Prienuose:
Vytauto g. 24, Prienai
tel: 8 680 38541
I-V: 09:30-18:30 val.
prienai@rigveda.lt

Filialas Jonavoje:
Vasario 16 – osios g. 1, Jonava
tel: 8 657 81775
I-V: 09:30-18:30 val.
jonava@rigveda.lt

Filialas Ukmergėje:
Vytauto g. 10, Ukmergė
tel: 8 657 72734
I-V: 09:30-18:30 val.
ukmerge@rigveda.lt

Filialas Šakiuose:
V. Kudirkos g. 35, Šakiai
tel: 8 657 57223
I-V: 09:30-18:30 val.
sakiai@rigveda.lt

Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai
tel: 8 657 75850
I-V: 09:30-18:30 val.
kedainiai@rigveda.lt

Filialas Kauno raj.:
Mokyklos g. 5, Akademijos mstl., Kauno raj. (Pačioje gimnazijoje)
tel: 8 680 38541
I-V: 09:30-18:30 val.
rigveda@rigveda.lt

Filialas Jurbarke.:
S. Dariaus ir S. Girėno g. 68-9, Jurbarkas
tel: 8 657 75235
I-V: 09:30-18:30 val.
jurbarkas@rigveda.lt

Filialas Alytuje.:
Pulko g. 14-7, Alytus
tel: 8 657 78896
I-V: 09:30-18:30 val.
alytus@rigveda.lt

Filialas Alytuje.:
Statybininkų g. 21, Alytus
tel: 8 657 8 5950
I-V: 09:30-18:30 val.
alytus.centras@rigveda.lt

Filialai Druskininkuose:
M.K.Čiurlionio g. 75-2, Druskininkai
Tel: 8 677 92320
I-V: 09:30-18:30 val.
druskininkai@rigveda.lt

Viršuliškių g. 42, Vilnius, PC Mada (II a.)
Tel: 8 657 73636
I-V: 9:30-18:30 val.
vilnius@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Žirmūnų g. 2, Vilnius, Minsko PC IKI (II a.)
Tel: 8 657 50794
I-V: 9:30-18:30 val.
zirmunai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Jasinskio g. 3, Vilnius, (Naujamiestis)
Tel: 8 600 39100
I-V: 9:30-18:30 val.
naujamiestis@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Savanorių pr. 32, Vilnius,
Tel: 8 657 50809
I-V: 9:30-18:30 val.
savanoriai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Laisvės pr. 77, Vilnius,
Tel: 8 657 71351
I-V: 9:30-18:30 val.
laisve@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Facebook: www.facebook.com/Rigveda.vairavimo.mokykla/
Instagram: www.instagram.com/Rigvedamokymocentras

Veiklos sritys:
Vairavimo mokymo paslaugos
Mokymo kursai

Darbo laikas:
Išsamiau dėl mokymų teirautis:

Tel. nr. 8 37 323736
Mob. tel. 8 680 38541
rigveda@rigveda.lt

Darbo laikas 
I-IV 08:00 – 18:30
 V 08:00 – 16:00

Pietų pertrauka 13:00 – 14:00

2020/07/23

Niekam nerekomenduoju instruktoriaus Nerijaus (Vytauto pr. filialas). Instruktorius elgiasi nekompetentingai, aiškiai neatsako į užduodamus klausimus ir vietoje to, kad palaikytų bei motyvuotų, elgiasi atvirkščiai.

2020/02/17

Esu labai patenkinta ir džiaugiuosi, kad turėjau galimybę mokytis vairuoti pas instruktorę Lijaną iš Vilijampolės filialo. Labai gaila, kad ji nemokė manęs nuo pat pradžių, kadangi mokiausi kitoje vairavimo mokykloje. Bet kai pradėjau papildomai važinėti, išmokau daug daugiau negu anksčiau. Į kiekvieną pamoką eidavau su šypsena ir didžiausia motyvacija išmokti kažką naujo

2019/10/22

Ačiū ,,Rigveda" mokyklai, kad puikiai paruošė ir išmokino vairuoti. Mokiausi Kaune, Baršausko g. esančiame filiale. Teorijos paskaitos buvo labai įdomios ir motyvuojančios. Informacija pateikiama labai konkreti ir aiškiai suprantama. Praktinių važiavimų mokiausi pas labai motyvuojantį, profesionalų instruktorių Joną Jašinską. Niekada nesitikėjau, kad vairavimo pamokos gali būti toks laukiamas dalykas. Pradėjus vairuoti turėjau didelę baimę sėstis už vairo, tačiau Jono dėka jau po 3 vairavimu jaučiausi puikiai ! Žmogus tikrai nusimanantis savo specialybėje, sugebantis aiškiai išdėstyti visas detales apie vairavimą. Važiavimų metu kiekviena klaida buvo užfiksuota ir paaiškinta nuosekliai. Instruktorius niekada nekeldavo balso, pajuokaudavo ir pralinksmindavo, tai labai padėdavo atsikratyti streso vairuojant. Dar kartą su didele pagarba Ačiū instruktoriui Jonui Jašinskui už viską.

2019/07/29

Aš už RIGVEDĄ ! Teko važiuoti su dviem Rigvedos instruktoriais, (kadangi vienas išėjo atostogų), abu savo srities žinovai, puikiai viską išaiškina. Dar ir dėl to jaučiuosi gerai, kad laikant Regitroje egzaminą, manęs pasiteiravo kokioje mokykloje mokinausi, kad gerai vairuoju, pagal visus reikalavimus. Sakė, padėkot savo instruktoriui. (mokiausi pas instruktorių Tomą ) Taip pat noriu pagirti ir administracijos darbą, visada pakonsultuos, niekada neatsakys neigiamai. Pasirinkau Rigvedą, nes rekomendavo draugai, taip pat daug domėjausi pati, kokią mokyklą pasirinkti. 100 proc. rekomenduoju.

2019/07/25

Sveiki, norėčiau pasidalinti savo patirtimi šioje vairavimo mokykloje :))))
Mokykla man skyrė instruktorių MANTĄ. Nors iš pirmo žvilgsnio ir internautų atsiliepimų viskas atrodė kompetetinga ir patikima, bet pradėjus vairuoti kartu su instruktoriumi, teko labai nusivilti, pakeisiti vairavimo instruktorių, o vėliau ir net vairavimo mokyklą.
Prasdėkime nuo to, kad šioje vairavimo mokykloje visi su manim dirbę instruktoriai yra visiškai nekomptetetingi, neišmanantys savo darbo ir Regitros reikalavimų. Tai reiškia, kad mokydami vairuoti, jie neatsižvelgia į tai ko bus reikalaujama laikant egzaminą Regiroje, taip pat instruktroriai savavališkai sukirtinėja mokynius, neleidžia laikyti mokyklinio egzamino ir reketuoja imti papildomas pamokas, kad užsidirbtų daugiau pinigų.
Mano nuomone, šioje mokykloje dirba vieni aferistai, kurie tikisi iš nekaltų žmonių išvilioti kuo daugiau pinigu. Niekam nepatariu naudotis šios mokyklos paslaugomis.
P,S, Perėjus į kitą mokyklą išlaikiau mokyklinį egzaminą ir naujojo instruktoriaus pagalba pasiruošusi Regitros egzamoną išlaikiau iš pirmo karto (naujoje mokykloje pasimokiau dvi savaites, o šioje mokykloje mokiausi ir mokėjau už paslaugas metus laiko, o tai kaip supratote nedave jokio rezultato).

2016/12/21

Pasiskaitęs forume atsiliepimus nusprendžiau pasirinkti instruktorių Vitalijų papildomiems važiavimams ir visiškai neklydau. Pirmi važiavimai buvo sudėtingi, bet instruktorius pabrėždavo ir išanalizuodavo kiekvieną padarytą klaidą. Pagarba žmogui už tą kritiką,pastabas ir profesionalumą.

2016/07/04

Aš esu labai dėkinga instruktoriui Vitalij Naturjev už tai, kad mane išmokė nuo absoliutaus nulio. Pati jį susiradau persiskaičius atsiliepimus internete. Būtent todėl ir pasirinkau Rigveda su viltimi, kad pateksiu pas jį.
Instruktorius labai stengėsi mokindamas mane, nes tikrai buvau sunkus mokinys. Jis punktualus, pradžioje pamatęs mano „gabumus“ stengėsi pasiūlyti laiką, kad eismas būtų mažiau intensyvus ir man būtų paprasčiau ir drąsiau vairuoti. Jis būna su savo mokiniu čia ir dabar, nesėdi facebook'e, nedirba pašalinių darbų, iš tiesų žiūri, ką tu darai, kur tau silpniau sekasi, kur tavo progresas. Stengiasi paskatinti, kad pats mąstytum kaip vairuoti,o nepriprastum prie pagalbos ar komentarų iš šalies. Bet tuo pačiu jis bus tuo momentu, tuo reikalingu momentu čia ir dabar.
Jis neugdo robotų, o ruošia būti vairuotoju. Jei būsi robotas tikėkis naujo maršruto. Jeigu turi silpną vietą, tai būtinai važiuosite taip, kad išmoktum ir tai nebebūtų tavo silpna vieta. Smagu, kad paaiškina, kokia yra tavo klaidos kaina gyvenime. Juk mokomės gyvenimui, o ne egzaminui.
Instruktorius sakys nepagrąžintą tiesą apie tavo įgūdžius. Jei tu ne mąstai tai ir tikėkis atitinkamos reakcijos į tai, jei miegi ir nematai - tai pasakys. Sakyti pagrąžintą tiesą, kad tu geriau pasijaustum nėra prasmės. Ar nori būti visada ramus dėl savo vairavimo, o po to nueiti ir įstoti į regitros paramos klubą. Kaip jis sako: Į regitrą teisių einame pasiimti, o ne laikyti. Jeigu dar reikia dirbti nekaltink savęs ar kitų, nesinervink, neverk, o tiesiog dirbk. Nesiseka šiandien atsikelk kitą dieną ir dėk pastangas vėl. Nors buvo visko ir ašarų.

Pagrindinis dalykas, ko iš tavęs tikėsis, kad tu pradėtum nuprognozuoti situaciją kelyje, matyti kelio ženklus ir priimti sprendimus laiku. O pavaros, posūkiai, stabdis, sankaba turi būti tiesiog įprotis, apie kuriuos negalvotum, o tiesiog žinotum ir padarytum. Tada jau turėsi laiko įvertinti situaciją kelyje, nuprognozuoti ir prisitaikyti prie jos.
Instruktorius domisi, kur paslysta egzaminuose mokiniai. Viskas tau bus gražiai papasakota, kokias klaidas dažniausiai daro, nuvažiuosite į tas vietas, ko tikėtis egzaminų metu. Kai savo grupiokės, kuri mokėsi vairuoti pas kitą instruktorių Vilniuje, paklausdavau ar ji girdėjo, kad būna taip ir taip egzaminuose, kad reikalauja to ir to pasitaikydavo atvejų, kad ji kai kurių dalykų nežinojo ir nebuvo girdėjus iš savo instruktoriaus, nors ir buvo pabaigus jau visą vairavimo praktikinį mokymą.

Jeigu ne Vitalij Naturjev aš nebūčiau išlaikius regitroje egzamino iš pirmo karto, o juk beveik neturėjau su kuo papildomai praktikuotis. Taigi už tai, ką dabar moku, galiu pasakyti tik didelį didelį ačiū Vitalij Naturjev.

2016/07/01

Didelis ačiū Rigvedos komandai, o ypač instruktoriui Žygimantui Miliui! Puikiai viską išaiškina, kantrus mokinių atžvilgiu, supratingas, aiškiai atsako į klausimus. Ypatingai gera atmosfera kiekvieno vairavimo metu, geras humoro jausmas, šiltas bendravimas – jokio streso mokantis vairuoti! Visa tai sudarė sąlygas egzaminus Regitroje išlaikyti iš pirmo karto!

2016/01/21

Norėjau labai padėkoti vairavimo instruktoriui Vitalij Naturjev už nenuobodžias vairavimo pamokas ir patarimus.
Vairavimo pamokų visiškai nelaukiau, nes labai bijojau, bet po pirmosios vairavimo pamokos pas šį instuktorių išėjau su šypsena veide ir baimė išnyko. Ir toliau po kiekvienos vairavimo pamokos ta šypsena niekur nedingo!!! Tai instruktorius, kuris puikiai išmano savo darbą, turi nerealų humoro jausmą ir, kas svarbiausia, be galo atsidavęs savo darbui, labai rūpinasi savo mokiniais. Kiekviena klaida buvo išaiškinta, o klaidų buvo laaaabai daug, buvo metas, kai mąsčiau, jog vairavimas galbūt ne man.... Bet didelis AČIŪ Vitalij už begalinę kantrybę ir paskatinimą nenuleisti rankų. Tai - pats geriausias vairavimo instruktorius

2015/12/03

Gerai paruošia ADR egzaminams,išlaikiau iš pirmo karto.

2015/11/20

Labai gerai dėstomi ADR kursai ! Dėstytoja išmano savo darbą.
Sėkmės.

2015/11/18

Labai puikiai viską išaiškina, išmoko. Ypatingai ten dirbantis instruktorius Donatas.

2015/11/14

Šiame filiale paliko įspūdį ne tik teorijos, bet ir vairavimo pamokos. Gerąja prasme nustebino teorijos dėstytojos Vaidos mokymo stilius, praktiniai patarimai bei sugebėjimas taip aiškiai išdėstyti visas vairavimo temas. O vairavimo instruktorius Vitalijus parodė, jog vairavimas yra malonumas. Į visus vairavimus ėjau be streso, su dideliu noru mokytis toliau tik šio instruktoriaus dėka :) Visiems didžiausios rekomendacijos pasinaudoti šios mokyklos, ypač šio instruktoriaus teikiamomis paslaugomis, neliksite nusivylę.

2015/10/07

Didelis AČIŪ vairavimo instroktoriui Vitalijui, kurio pamokose nebuvo nei streso, nei klausimų, į kuriuos nebūtų atsakyta. Keliaudama į vairavimo egzaminą regitroje, buvau tikra, kad esu išmokyta visko, ko reikės ne tik regitros egzamino metu, bet ir kas pravers vairuojant po jo - nuo kuro įsipylimo iki informacijos apie galimus automobilio gedimus ir sprendimo būdus.
Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū, gerbiamas Vitalijau. Tegul Jus lydi profesinė sėkmė.

Vairavimo egzaminas regitroje išlaikytas iš antro karto.

Su didžiausia pagarba,
Kristina Ž.

2015/09/03

Šiame filiale dirba tikrai geri specialistai, teorija dėstė Vaida, o pravažiavimus dariau su Vitalijum. Teorijos paskaitose sužinojau tikrai daug dalykų kurių nepavyko rasti KET knygutėje, taip pat papildomi lapai kuriuos mums atšvietė pravertė pasikartojant žinias. Pravažiavimai buvo labai geri ir sudėtingi, o padarytas klaidas labai gerai paaiškino, o sekančius pravažiavimus suplanavo pagal daromas klaidas, kad tobulinti tik tas sritis kurios sekasi sunkiau.

Regitroje teorija ir praktiką išsilaikiau iš pirmo karto, žinių pilnai pakako įgytų per kursus.

2015/06/12

Labai patiko profesionali destytoja Vaida, nesitikejau, kad mergina gali is galvos, o ne is knygos technines zinias berti kaip zirnius. Labai patiko B kat. instruktorius Rimantas. Jis linksmas, nenervingas, net ir po rimtos klaidos kelyje su jumoru viska paaiskina. Per praktinius vairavimus "issigydziau" baime vairuoti Kaune ir suzinojau daug naudingu dalyku. Visiem rekomenduoju.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Rigveda“
 • Įmonės kodas: 233343250

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos