Rigveda, Vytauto pr.

23 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, B1, BE, C, CE, D, Kaunas

 • Mokomieji: Mokomieji: Mokomieji: Mokymo centro automobilių parke – net 152 mokomosios transporto priemonės ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį. Mokome ir su automatine pavarų dėže. UAB ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos. Mokomosios transporto priemonės: A1 kategorijai 7 vnt. motociklai YAMAHA YBR 125 ir YAMAHA YS 125 kaip VĮ „REGITRA“A2 kategorijai 7 vnt. motociklai YAMAHA MT 07 35kw kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 12 vnt. motociklų YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 19 vnt. motociklų YAMAHA MT 07 kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 2 vnt. Motociklų Harley Davidson Priekaba spec. vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams B1 kategorijai 2 vnt. 2019 – 2021 m. elektriniai Aixam AUTOMATAI B kategorijos praplėtimui iš B kat. į A1 kat. 3 vnt. motociklai Piaggio Medley 125 ir Honda PCX 125 AUTOMATAI B kategorijai 47 vnt. 2021 – 2023 m. KIA CEED kaip VĮ „REGITRA“ B kategorijai 52 vnt. 2022 – 2023 m. Peugeot 308 kaip VĮ „REGITRA“ B kategorijai 12 vnt. 2022 m. Toyota Corolla VĮ „REGITRA“ AUTOMATAI BE kategorijai naujas OPEL VIVARO su priekaba TAURAS BE kategorijai naujas RENAULT TRAFIC su priekaba TAURAS C, CE kategorijai 10 vnt. MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ C, CE kategorijai 5 vnt. MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ A U T O M A T A I C, CE kategorijai 2 vnt. DAF XF 105 A U T O M A T A I CE kategorijai 3 vnt. MAN TGX BALNINIAI VILKIKAI A U T O M A T A I D kategorijai naudojamas autobusas 12 m. NEOPLAN STARLINER 516 D kategorijai naudojamas autobusas 10 m. VDL A U T O M A T A S D kategorijai naudojamas autobusas 12 m. MERSEDES INTEGRO A U T O M A T A S Transporto priemonės atitinka valstybinio egzamino metu VĮ “Regitroje” naudojamas tr.pr. Ruošiame traktorininkų (TR1, TR2, SZ, SM) ir krautuvų mokymus, taip pat ruošiami hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)) Kėlimo platformų operatorių kursai.
 • Vytauto pr. 57-19, Kaunas
 • +370 680 38541
 • rigveda@rigveda.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 217 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


UAB „Rigveda “ – VIENAS DIDŽIAUSIŲ VAIRAVIMO MOKYMO CENTRŲ LIETUVOJE!

Būkite tikri – pasirinkote teisingai. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 32 metų vairavimo mokymo patirtį.
,,Rigveda“ kasmet paruošia daugiau nei 10 000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo ir su vairavimu susijusių specialistų. Padedame įgyti AM, A1, A2, A, B, B1, BE, C, CE, D kategorijų transporto priemonių vairavimo teisę.

Mūsų mokymo centras laukia Jūsų atvykstant Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Druskininkuose, Jurbarke, Šakiuose, Kėdainiuose, Jonavoje, Ukmergėje, Kalvarijoje.

Didžiuojamės subūrę profesionalią administracijos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą, kuri pasiruošusi pasidalinti gerąja patirtimi su kiekvienu iš Jūsų. Mokymo centras „Rigveda“ teikdamas aukštos kokybės paslaugas siūlo ir konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas (galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o mokymus pradėti be pradinės įmokos), esame taktiški priimant sprendimus dėl mokymų atidėjimo vėlesniam laikotarpiui.

Rigveda – 2014-2023 metais sertifikuota viena iš stipriausių ir finansiškai patikimiausių Lietuvos įmonių.
https://rekvizitai.vz.lt/stipriausi-lietuvoje-lyderiai-2023/rigveda/
https://rekvizitai.vz.lt/stipriausi-lietuvoje-2023/
____________________________________________________________________________

KODĖL MES?

• Einame koja kojon su technologijomis ir tobuliname mokymo sistemas taip, jog turėtume vieną stipriausių mokymo bazių visoje Lietuvoje!
• Nuolat atnaujiname visuose „Rigveda“ filialuose esantį mokomųjų automobilių parką kreipdami ypatingą dėmesį į VĮ „Regitra“ naudojamas transporto priemones egzaminams. Rūpinamės, kad transporto priemonės būtų techniškai tvarkingos ir suteiktų malonų mokymosi pojūtį būsimiems vairuotojams.
• Kasmet paruošiame tūkstančius įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo ir su vairavimu susijusių specialistų.
• Turime net 30 filialų visoje Lietuvoje ir esame vienas didžiausių mokymo centrų.
• Ugdome praktinius įgūdžius remdamiesi draugiško aplinkai vairavimo principais.
• Suteikiame galimybę laikyti egzaminą VĮ “Regitra“ su ta pačia transporto priemone, su kuria mokinys mokėsi vairuoti (A, A2, A1, B1, B96, BE, C, CE, D kategorijos).
• Kiekvienam savo mokiniui dovanojame mūsų išleistą KET knygutę su naujausiais KET pakeitimais ir suteikiame nuotolinį prisijungimą prie KET testų, kurių pagalba pasiruošite teorijos egzaminui VĮ “Regitra”.
• Kviečiame pasinaudoti 100% vairavimo kursų finansavimu mokantis per UŽT. Tai ypač aktualu asmenims, norintiems įgyti profesionalų kategorijas visiškai nemokamai.
______________________________________________________________________________

KAIP VYKSTA TEORIJOS MOKYMAI?

Savo mokiniams suteikiame galimybę rinktis mokymus klasėse patogiu laiku su kompiuteriuose įdiegta mokymų medžiaga bei teorijos mokytoju arba savarankiškai namuose, prisijungiant prie mūsų suteiktos KET testų sprendimo programos bei nuotoliniu būdu vyksiančių pamokų. Teorijos mokymo žinių patikrinimui naudojame licencijuotą testavimo programą, kuri prilygsta VĮ „Regitra“ teorijos egzamine naudojamai programai.

Mūsų mokymo centro suteikiamų KET testų klausimai atitinka “VĮ Regitra” teorijos egzamino klausimus.

KO TIKĖTIS IŠ PRAKTINIŲ MOKYMŲ?

Pamokos paprastai vykdomos kompleksiškai t. y., dalis laiko skiriama įgūdžių tobulinimui aikštelėje, kita dalis – gatvėje, neabejotinai atsižvelgiame ir į individualius mokinio poreikius. Ilgametę patirtį turintys, kantrūs ir profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiruošę Jus išmokyti vairuoti saugiai, ekonomiškai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių.
Praktiką siūlome mokytis su naujausiomis mokomosiomis transporto priemonėmis, kokios naudojamos VĮ „Regitra“ praktinio egzamino metu: KIA Ceed 2022/2023 m. ir Peugeot 308 2022/2023 m.

Mokome vairuoti ir automobiliais su automatinėmis pavarų dėžėmis – 2022 m. Toyota Corolla, 2023 m. Peugeot 308 ir KIA X-Ceed 2023 m. – laukia Jūsų už vairo!
Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių bei automobilį.

Visi UAB ,,Rigveda“ mokiniai turi galimybę nemokamai naudotis realaus vairavimo treniruokliais ir praktinius įgūdžius pradėti tobulinti dar iki pirmojo įsėdimo į mokomąjį automobilį.
______________________________________________________________________________

MŪSŲ MOKOMOSIOS TRANSPORTO PRIEMONĖS:

A1 kategorija YAMAHA YBR 125 ir YAMAHA YS 125, kaip VĮ „Regitra“.

A2 kategorija YAMAHA MT 07 35kw, kaip VĮ „Regitra“.

A kategorija YAMAHA XJ 6, YAMAHA MT 07, kaip VĮ „Regitra“; Harley Davidson.

Priekaba spec. vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams.

B1 kategorija 2019–2021 m. elektriniai Aixam AUTOMATAI.

B1 kategorija 2023 m. elektriniai YOYO XEV AUTOMATAI.

B kategorijos praplėtimui iš B kat. į A1 kat. motociklai Piaggio Medley 125 ir Honda PCX 125 AUTOMATAI.

B kategorija 2021–2023 m. KIA CEED, kaip VĮ „Regitra“; 2022–2023 m. Peugeot 308, kaip VĮ „Regitra“; 2022 m. Toyota Corolla VĮ „Regitra“ AUTOMATAI; 2023 m. Peugeot 308 kaip VĮ „Regitra“ AUTOMATAI; 2023 m. Kia X-Ceed VĮ „Regitra“ AUTOMATAI.

BE kategorija OPEL VIVARO su priekaba TAURAS; RENAULT TRAFIC su priekaba TAURAS, FORD TRANZIT CUSTOM su priekaba TAURAS.
C, CE kategorijos MAN TGX, kaip VĮ „REGITRA“; MAN TGX, kaip VĮ „REGITRA“ AUTOMATAI; DAF XF 105 AUTOMATAI.
CE kategorija MAN TGX BALNINIAI VILKIKAI AUTOMATAI.
D kategorija autobusai 10 m. VDL AUTOMATAS; 12 m. MERSEDES INTEGRO AUTOMATAS
______________________________________________________________________________

TRANSPORTO PRIEMONIŲ NUOMA EGZAMINAMS VĮ „REGITRA“

Laikantiems vairavimo egzaminą „Regitroje“ visada pasiūlysime tų pačių transporto priemonių nuomą, su kuriomis vyko praktiniai mokymai.
• A1 kat. motociklai + (šalmai, aprangos)
• A2 kat. motociklai + (šalmai, aprangos)
• A kat. motociklai + (šalmai, aprangos)
• B1 kat. automobiliai (elektriniai, automatai)
• BE kat. autobusiukai su priekabomis
• 96 kodo spec. priekaba atitinkanti spec. kg.
• C kat. sunkvežimiai, pasirinktinai (mechanika/automatas)
• CE kat. sunkvežimiai, pasirinktinai (mechanika/automatas)
• D kat. autobusas, pasirinktinai (mechanika/automatas)

MOKOMOSIOS AIKŠTELĖS NUOMA – TIK RIGVEDA MOKINIAMS
Suteikiame galimybę (su šeimos nariu ir išsilaikius teorijos egzaminą) papildomai tobulinti vairavimo įgūdžius praktinio vairavimo mokymo aikštelėse!

Mūsų aikšteles rasite:
• Gariūnų g. 62, Vilnius
• Jovarų g. 2, Kaunas
• Ežero g 1 Kaunas
• Deltuvos g. 39C, Ukmergė (pačioje VĮ „Regitra“ teritorijoje)
• Kęstučio g. 19, Šakiai (greta Šakių techninių apžiūrų centro)
• Virbalų g. 13, Jonava
• Miškininkų g. 14, Kėdainių raj. (ant kalno esančios degalinės teritorijoje)
• Paulaičio g. Jurbarkas
• Kauno g. 2, Alytus
• Gamybos g. 17 Alytus
• Gardino g. 87, Druskininkai
• Ramunės g. 10, Pietarių k., Marijampolės sav.
• Kauno g. 146 Marijampolės sav.

PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS
Mūsų mokymo centre vykdomi papildomi mokymai netekus vairuotojo pažymėjimo ir pradedančiųjų, pažeidusių KET vairuotojų, kuriems yra atimta teisė vairuoti. Mokinių patogumui kursai, apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai, taip pat vykdomi mokymo centre.

ADR KURSAI PAVOJINGIEMS KROVINIAMS VEŽTI
Kviečiame kelti savo, kaip vairuotojo kvalifikaciją tampant ADR pavojingų krovinių vairuotoju (A1, A2, A3, A4). Tam pakanka tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

ADR saugos specialistų kursai
Kvalifikuoti ADR pavojingų krovinių saugos specialistu gali tapti kone kiekvienas (M, M1, M2, M3, M4, M5). Tam nereikia turėti vairuotojo pažymėjimą, tačiau būtinas ne žemesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas (arba teisės aktų nustatyta tvarka pripažintas jam lygiavertis).

PROFESINIS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti.
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti.
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti.
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti.

Vairuotojų įgūdžių patikrinimas „Test Drive“, kurio metu instruktoriai įvertins vairuotojo įgūdžius užpildys bei pateiks darbdaviui įvertinimo ataskaitą.

TRANSPORTO VADYBININKŲ MOKYMAI
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus maršrutais.
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais.
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo maršrutais.
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais.
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais

TRAKTORIŲ VAIRUOTOJŲ KURSAI:
Nuolat organizuojame TR1, TR2, SZ ir SM kategorijų traktorininkų kursus.
Mūsų išduoti pažymėjimai galioja visose Europos šalyse!

KRAUTUVŲ MOKYMAI IR HIDROMANIPULIATORIAUS OPERATORIŲ KURSAI
Autokrautuvų kursai vidaus degimo (benzininių, dyzelinių, dujinių) ir akumuliatorinių.
Hidromanipuliatoriaus krovimo kranų kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)
Mūsų išduoti pažymėjimai galioja visose Europos šalyse!

KĖLIMO PLATFORMŲ OPERATORIŲ KURSAI
Ruošiame darbuotojus darbui konkrečioje įmonėje, kurie žinotų bendruosius darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus, kėlimo įrenginių lopšių (kėlimo platformų) konstrukciją, jų veikimo principą, mokėtų saugiai dirbti lopšyje (platformoje).

VAIRUOTOJŲ PROFESIJŲ TOBULINIMAS PER UŽT NEMOKAMAI
Visus ieškančius darbo kviečiame pasinaudoti Užimtumo tarnybos teikiamomis paslaugomis ir įgyti vairuotojo profesiją pas mus. Bedarbio statusą turintis asmuo arba įspėtas apie atleidimą darbuotojas turi kreiptis į savo užimtumo tarnybą dėl galimybės mokytis būtent mūsų mokymo centre pasirinktam kursui.

VAIRUOTOJŲ PROFESIJŲ TOBULINIMAS VEŽĖJAMS
Vežėjų įmonėms organizuojamos specializuotos mokymo programos skirtos profesionalių vairuotojų įgūdžių patikrinimui. Vairuotojų testavimas Test Drive, kurio metu vertiname vairuotojų įgūdžius:
Aikštelėje:
• Važiavimas atbuline eiga tiesiai (trajektorijos išlaikymas);
• Parkavimasis prie rampos rampos 45-90 laipsnių kampu;
• Tikslumas;
• Atsargumas (tame tarpe „aklųjų“ zonų pasitikrinimas išlipant);
• Aplinkos įsivertinimas prieš manevrą.
Mieste:
• Saugumas (distancijos laikymasis, ženklai, posūkio signalai, kelių eismo taisyklių laikymasis);
• Gabaritų kontrolė, mokėjimas pasirinkti sąstato judėjimo trajektoriją posūkiuose, sankryžose;
• Situacijos kelyje sekimas ir numatymas į priekį;
• Bendras vairuotojo įgūdžių aprašymas.

NEFORMALUS VAIKŲ ŠVIETIMAS (NVŠ)
Mokymo centras Rigveda pasitvirtinęs NVŠ programą „Būsimasis vairuotojas“, kurios tikslas siekti ugdyti saugaus eismo sampratą ir elgesį 9-12 klasių mokiniams.
Dalyvavimas finansuojamas iš ES lėšų. Užsiėmimai vyksta Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės ir Jurbarko mokyklose.

Žemiau visi mūsų 30 filialų:

Filialai Vilniuje:
Viršuliškių g. 42, Vilnius, PC Mada (II a.)
Tel: +370 657 73636
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
vilnius@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Žirmūnų g. 2, Vilnius, Minsko PC IKI (II a.)
Tel: +370 657 50794
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
zirmunai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Jasinskio g. 3, Vilnius (Naujamiestis)
Tel: +370 600 39100
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
naujamiestis@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Savanorių pr. 32, Vilnius
Tel: +370 657 50809
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
savanoriai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Laisvės pr. 77, Vilnius
Tel: +370 657 71351
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
laisve@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Gelvonų g 2, Vilnius
Tel: +370 604 40227
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
akropolis@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialai Kaune:
Krėvės pr. 57B, Kaunas
Tel: +370 602 32272
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
kreve@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Baltų pr. 13, Kaunas
Tel: +370 677 43339
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
baltai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Taikos pr. 21B, Kaunas
Tel: +370 657 46338
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
taika@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Šiaurės pr. 8D, Kaunas
Tel: +370 653 46339
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
eiguliai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Baršausko g. 65-17, Kaunas
Tel: +370 657 73975
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
molas@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Vytauto pr. 57, Kaunas (šalia Akropolio)
Tel: +370 680 38541
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
rigveda@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Bijūnų g. 16, Kaunas
Tel: +370 657 71356
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
vilijampole@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Juozapavičiaus pr. 39-9, Kaunas
Tel: +370 657 88284
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
sanciai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Veiverių g. 97, Kaunas
Tel: +370 657 77994
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
aleksotas@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Kauno raj.:
Mokyklos g.5, Akademijos mstl., Kauno raj. (Pačioje gimnazijoje)
Tel: +370 680 38541
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
rigveda@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Domeikavoje:
Bažnyčios g.3, Domeikava
Tel: +370 680 38541
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
rigveda@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Marijampolėje:
Kauno g.31, Marijampolė, PC “AIRIJA”
Tel: +370 699 33123
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
marijampole@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Kalvarijoje:
Dariaus ir Girėno g.26, Kalvarija
Tel: +370 656 26129
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
kalvarija@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Panevėžyje:
J. Basanavičiaus g. 4A, Panevėžys
Tel: +370 657 89787
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
panevezys@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Jonavoje:
Vasario 16-osios g. 1, Jonava
Tel: +370 657 81775
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
jonava@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Ukmergėje:
Vytauto g. 10, Ukmergė
Tel: +370 657 72734
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
ukmerge@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Šakiuose:
Kudirkos g. 35, Šakiai
Tel: +370 657 57223
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
sakiai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Kėdainiuose:
J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai
Tel: +370 657 75850
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
kedainiai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Jurbarke:
Vasario 16-iosios 10B, Jurbarkas
Tel: +370 657 75235
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
jurbarkas@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Alytuje:
Pulko g. 14-7, Alytus
Tel: +370 657 78896
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
alytus@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Alytuje:
Statybininkų g. 21, Alytus
Tel: +370 657 85950
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
alytus.centras@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Druskininkuose:
M.K. Čiurlionio g. 75-2, Druskininkai
Tel: +370 677 92320
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
druskininkai@rigveda.lt
www.rigveda.lt
_____________________________________________________________________

Nepamirškite apsilankyti svetainėje, kurioje galite su mumis bendrauti gyvai! www.rigveda.lt

Tel. +370 680 38541 arba +370 657 73636
El. p. rigveda@rigveda.lt ir vilnius@rigveda.lt
Draugaukime Facebook: www.facebook.com/Rigveda.vairavimo.mokykla
Sekite mus Instagram: www.instagram.com/Rigvedamokymocentras

Darbo laikas:
Išsamiau dėl mokymų teirautis:

Tel. nr. 8 37 323736
Mob. tel. +370 680 38541
rigveda@rigveda.lt

Darbo laikas 
I-IV 08:00 – 18:00
 V 08:00 – 16:00

Pietų pertrauka 13:00 – 14:00
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/04/10

Rigveda, Kaunas, Vytauto pr. Teorijos dėstytojas labai supratingas, kantrus, atsakantis į visus kylančius klausimus, deja to paties negaliu pasakyti apie vairavimo instruktorę Eleonorą. Jau pačią pirmą pamoką nebuvo labai patenkinta, jog gyvenime prieš tai nebuvau sėdėjusi už vairo. Nuolat dėl padarytos klaidos pykdavo, ar net vartodavo necenzūrinius rusiškus žodžius. Beje, buvo atvejis, kuomet vairuonat jai, buvo paskambinta ir instruktorė paprastai, nesinaudodama laisvų rankų įranga, nusprendė pakelti telefono ragelį :) tokios ir dar dauguma kurioziškų situacijų buvo pas šią instruktorę. Nemanau, jog toks žmogus turėtų mokyti kitus ir šitaip gadinti ,,Rigvedos" vardą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/11

Sveikintina, kad tai vairavimo mokykla į kurią paskambinus galima susitarti dėl individualių pamokų ir nereikia atvykti fiziškai, o tai taupo ne tik laiką, bet ir suteikia galimybę greitai susitarti dėl papildomų pamokų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/04

Visiška katastrofa.Pinigai išmesti į balą.Naudos 15 metų vaikui,visiškas nulis. VISIŠKAS.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/14

Didžiausias AČIŪ instruktoriui Tomui Buivydui. Žmogus mylintis savo darbą, nei karto nepakėlė balso, kantriai ir aiškiai paaiškina visas klaidas, net jei jas kartoji ir nepirmą kartą. Perėjau pas jį iš kito instruktoriaus ir gailėjaus, kad Tomas nemokė manęs nuo pat pradžių. Tik jo dėka pamilau vairavimą ir net po neitin sėkmingos pamokos, iš automobilio išlipdavau geros nuotaikos. Regitra iš pirmo karto be jokio streso ir baimės, nes visas taisykles ir užduotis antiek buvo įkalęs į galvą, kad susimauti buvo neįmanoma. Tikrai nesigailėsit pasirinkę Tomą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/14

Teorijos pamokas laikiau Vytauto pr filiale. Teorijai paruošė puikiai, su įvairiais pavyzdžiais, detaliai. ~10 praktikos pamokų mokiausi pas instruktorių Nerijų. Instruktorius išmokė vairuoti, tačiau liko nemažai spragų. Likusias pamokas vairuoti mane mokė instruktorė Eleonora. Eleonora nuostabi instruktorė. Ji detaliai paaiškindavo visas mano klaidas bei atsakydavo visus iškilusius klausimus. Tik jos dėka tiek mokyklinį, tiek valstybinį praktikos egzaminus išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/23

Niekam nerekomenduoju instruktoriaus Nerijaus (Vytauto pr. filialas). Instruktorius elgiasi nekompetentingai, aiškiai neatsako į užduodamus klausimus ir vietoje to, kad palaikytų bei motyvuotų, elgiasi atvirkščiai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/17

Esu labai patenkinta ir džiaugiuosi, kad turėjau galimybę mokytis vairuoti pas instruktorę Lijaną iš Vilijampolės filialo. Labai gaila, kad ji nemokė manęs nuo pat pradžių, kadangi mokiausi kitoje vairavimo mokykloje. Bet kai pradėjau papildomai važinėti, išmokau daug daugiau negu anksčiau. Į kiekvieną pamoką eidavau su šypsena ir didžiausia motyvacija išmokti kažką naujo

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/22

Ačiū ,,Rigveda" mokyklai, kad puikiai paruošė ir išmokino vairuoti. Mokiausi Kaune, Baršausko g. esančiame filiale. Teorijos paskaitos buvo labai įdomios ir motyvuojančios. Informacija pateikiama labai konkreti ir aiškiai suprantama. Praktinių važiavimų mokiausi pas labai motyvuojantį, profesionalų instruktorių Joną Jašinską. Niekada nesitikėjau, kad vairavimo pamokos gali būti toks laukiamas dalykas. Pradėjus vairuoti turėjau didelę baimę sėstis už vairo, tačiau Jono dėka jau po 3 vairavimu jaučiausi puikiai ! Žmogus tikrai nusimanantis savo specialybėje, sugebantis aiškiai išdėstyti visas detales apie vairavimą. Važiavimų metu kiekviena klaida buvo užfiksuota ir paaiškinta nuosekliai. Instruktorius niekada nekeldavo balso, pajuokaudavo ir pralinksmindavo, tai labai padėdavo atsikratyti streso vairuojant. Dar kartą su didele pagarba Ačiū instruktoriui Jonui Jašinskui už viską.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/04

Noriu nuoširdžiai padėkoti instruktoriui Petrui Andriejūnui (filialas Šiaurės pr. Kaunas) už kantrybę, rūpestį, įgytus vairavimo įgūdžius. Petro dėka pasiruošiau ir išlaikiau praktinį vairavimo Regitroje egzaminà iš I karto. Didžiulis ačiū ir sėkmės ugdant naujuosius vairuotojus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/29

Aš už RIGVEDĄ ! Teko važiuoti su dviem Rigvedos instruktoriais, (kadangi vienas išėjo atostogų), abu savo srities žinovai, puikiai viską išaiškina. Dar ir dėl to jaučiuosi gerai, kad laikant Regitroje egzaminą, manęs pasiteiravo kokioje mokykloje mokinausi, kad gerai vairuoju, pagal visus reikalavimus. Sakė, padėkot savo instruktoriui. (mokiausi pas instruktorių Tomą ) Taip pat noriu pagirti ir administracijos darbą, visada pakonsultuos, niekada neatsakys neigiamai. Pasirinkau Rigvedą, nes rekomendavo draugai, taip pat daug domėjausi pati, kokią mokyklą pasirinkti. 100 proc. rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/25

Sveiki, norėčiau pasidalinti savo patirtimi šioje vairavimo mokykloje :))))
Mokykla man skyrė instruktorių MANTĄ. Nors iš pirmo žvilgsnio ir internautų atsiliepimų viskas atrodė kompetetinga ir patikima, bet pradėjus vairuoti kartu su instruktoriumi, teko labai nusivilti, pakeisiti vairavimo instruktorių, o vėliau ir net vairavimo mokyklą.
Prasdėkime nuo to, kad šioje vairavimo mokykloje visi su manim dirbę instruktoriai yra visiškai nekomptetetingi, neišmanantys savo darbo ir Regitros reikalavimų. Tai reiškia, kad mokydami vairuoti, jie neatsižvelgia į tai ko bus reikalaujama laikant egzaminą Regiroje, taip pat instruktroriai savavališkai sukirtinėja mokynius, neleidžia laikyti mokyklinio egzamino ir reketuoja imti papildomas pamokas, kad užsidirbtų daugiau pinigų.
Mano nuomone, šioje mokykloje dirba vieni aferistai, kurie tikisi iš nekaltų žmonių išvilioti kuo daugiau pinigu. Niekam nepatariu naudotis šios mokyklos paslaugomis.
P,S, Perėjus į kitą mokyklą išlaikiau mokyklinį egzaminą ir naujojo instruktoriaus pagalba pasiruošusi Regitros egzamoną išlaikiau iš pirmo karto (naujoje mokykloje pasimokiau dvi savaites, o šioje mokykloje mokiausi ir mokėjau už paslaugas metus laiko, o tai kaip supratote nedave jokio rezultato).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/28

Noriu padėko instruktorei Audronei gerai ismanačei savo darba ačiu už kantrybe sekmės darbe

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/21

Pasiskaitęs forume atsiliepimus nusprendžiau pasirinkti instruktorių Vitalijų papildomiems važiavimams ir visiškai neklydau. Pirmi važiavimai buvo sudėtingi, bet instruktorius pabrėždavo ir išanalizuodavo kiekvieną padarytą klaidą. Pagarba žmogui už tą kritiką,pastabas ir profesionalumą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/04

Aš esu labai dėkinga instruktoriui Vitalij Naturjev už tai, kad mane išmokė nuo absoliutaus nulio. Pati jį susiradau persiskaičius atsiliepimus internete. Būtent todėl ir pasirinkau Rigveda su viltimi, kad pateksiu pas jį.
Instruktorius labai stengėsi mokindamas mane, nes tikrai buvau sunkus mokinys. Jis punktualus, pradžioje pamatęs mano „gabumus“ stengėsi pasiūlyti laiką, kad eismas būtų mažiau intensyvus ir man būtų paprasčiau ir drąsiau vairuoti. Jis būna su savo mokiniu čia ir dabar, nesėdi facebook'e, nedirba pašalinių darbų, iš tiesų žiūri, ką tu darai, kur tau silpniau sekasi, kur tavo progresas. Stengiasi paskatinti, kad pats mąstytum kaip vairuoti,o nepriprastum prie pagalbos ar komentarų iš šalies. Bet tuo pačiu jis bus tuo momentu, tuo reikalingu momentu čia ir dabar.
Jis neugdo robotų, o ruošia būti vairuotoju. Jei būsi robotas tikėkis naujo maršruto. Jeigu turi silpną vietą, tai būtinai važiuosite taip, kad išmoktum ir tai nebebūtų tavo silpna vieta. Smagu, kad paaiškina, kokia yra tavo klaidos kaina gyvenime. Juk mokomės gyvenimui, o ne egzaminui.
Instruktorius sakys nepagrąžintą tiesą apie tavo įgūdžius. Jei tu ne mąstai tai ir tikėkis atitinkamos reakcijos į tai, jei miegi ir nematai - tai pasakys. Sakyti pagrąžintą tiesą, kad tu geriau pasijaustum nėra prasmės. Ar nori būti visada ramus dėl savo vairavimo, o po to nueiti ir įstoti į regitros paramos klubą. Kaip jis sako: Į regitrą teisių einame pasiimti, o ne laikyti. Jeigu dar reikia dirbti nekaltink savęs ar kitų, nesinervink, neverk, o tiesiog dirbk. Nesiseka šiandien atsikelk kitą dieną ir dėk pastangas vėl. Nors buvo visko ir ašarų.

Pagrindinis dalykas, ko iš tavęs tikėsis, kad tu pradėtum nuprognozuoti situaciją kelyje, matyti kelio ženklus ir priimti sprendimus laiku. O pavaros, posūkiai, stabdis, sankaba turi būti tiesiog įprotis, apie kuriuos negalvotum, o tiesiog žinotum ir padarytum. Tada jau turėsi laiko įvertinti situaciją kelyje, nuprognozuoti ir prisitaikyti prie jos.
Instruktorius domisi, kur paslysta egzaminuose mokiniai. Viskas tau bus gražiai papasakota, kokias klaidas dažniausiai daro, nuvažiuosite į tas vietas, ko tikėtis egzaminų metu. Kai savo grupiokės, kuri mokėsi vairuoti pas kitą instruktorių Vilniuje, paklausdavau ar ji girdėjo, kad būna taip ir taip egzaminuose, kad reikalauja to ir to pasitaikydavo atvejų, kad ji kai kurių dalykų nežinojo ir nebuvo girdėjus iš savo instruktoriaus, nors ir buvo pabaigus jau visą vairavimo praktikinį mokymą.

Jeigu ne Vitalij Naturjev aš nebūčiau išlaikius regitroje egzamino iš pirmo karto, o juk beveik neturėjau su kuo papildomai praktikuotis. Taigi už tai, ką dabar moku, galiu pasakyti tik didelį didelį ačiū Vitalij Naturjev.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/01

Didelis ačiū Rigvedos komandai, o ypač instruktoriui Žygimantui Miliui! Puikiai viską išaiškina, kantrus mokinių atžvilgiu, supratingas, aiškiai atsako į klausimus. Ypatingai gera atmosfera kiekvieno vairavimo metu, geras humoro jausmas, šiltas bendravimas – jokio streso mokantis vairuoti! Visa tai sudarė sąlygas egzaminus Regitroje išlaikyti iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/21

Norėjau labai padėkoti vairavimo instruktoriui Vitalij Naturjev už nenuobodžias vairavimo pamokas ir patarimus.
Vairavimo pamokų visiškai nelaukiau, nes labai bijojau, bet po pirmosios vairavimo pamokos pas šį instuktorių išėjau su šypsena veide ir baimė išnyko. Ir toliau po kiekvienos vairavimo pamokos ta šypsena niekur nedingo!!! Tai instruktorius, kuris puikiai išmano savo darbą, turi nerealų humoro jausmą ir, kas svarbiausia, be galo atsidavęs savo darbui, labai rūpinasi savo mokiniais. Kiekviena klaida buvo išaiškinta, o klaidų buvo laaaabai daug, buvo metas, kai mąsčiau, jog vairavimas galbūt ne man.... Bet didelis AČIŪ Vitalij už begalinę kantrybę ir paskatinimą nenuleisti rankų. Tai - pats geriausias vairavimo instruktorius

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/03

Gerai paruošia ADR egzaminams,išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/20

Labai gerai dėstomi ADR kursai ! Dėstytoja išmano savo darbą.
Sėkmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/18

Labai puikiai viską išaiškina, išmoko. Ypatingai ten dirbantis instruktorius Donatas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/14

Šiame filiale paliko įspūdį ne tik teorijos, bet ir vairavimo pamokos. Gerąja prasme nustebino teorijos dėstytojos Vaidos mokymo stilius, praktiniai patarimai bei sugebėjimas taip aiškiai išdėstyti visas vairavimo temas. O vairavimo instruktorius Vitalijus parodė, jog vairavimas yra malonumas. Į visus vairavimus ėjau be streso, su dideliu noru mokytis toliau tik šio instruktoriaus dėka :) Visiems didžiausios rekomendacijos pasinaudoti šios mokyklos, ypač šio instruktoriaus teikiamomis paslaugomis, neliksite nusivylę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/07

Didelis AČIŪ vairavimo instroktoriui Vitalijui, kurio pamokose nebuvo nei streso, nei klausimų, į kuriuos nebūtų atsakyta. Keliaudama į vairavimo egzaminą regitroje, buvau tikra, kad esu išmokyta visko, ko reikės ne tik regitros egzamino metu, bet ir kas pravers vairuojant po jo - nuo kuro įsipylimo iki informacijos apie galimus automobilio gedimus ir sprendimo būdus.
Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū, gerbiamas Vitalijau. Tegul Jus lydi profesinė sėkmė.

Vairavimo egzaminas regitroje išlaikytas iš antro karto.

Su didžiausia pagarba,
Kristina Ž.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/03

Šiame filiale dirba tikrai geri specialistai, teorija dėstė Vaida, o pravažiavimus dariau su Vitalijum. Teorijos paskaitose sužinojau tikrai daug dalykų kurių nepavyko rasti KET knygutėje, taip pat papildomi lapai kuriuos mums atšvietė pravertė pasikartojant žinias. Pravažiavimai buvo labai geri ir sudėtingi, o padarytas klaidas labai gerai paaiškino, o sekančius pravažiavimus suplanavo pagal daromas klaidas, kad tobulinti tik tas sritis kurios sekasi sunkiau.

Regitroje teorija ir praktiką išsilaikiau iš pirmo karto, žinių pilnai pakako įgytų per kursus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/12

Labai patiko profesionali destytoja Vaida, nesitikejau, kad mergina gali is galvos, o ne is knygos technines zinias berti kaip zirnius. Labai patiko B kat. instruktorius Rimantas. Jis linksmas, nenervingas, net ir po rimtos klaidos kelyje su jumoru viska paaiskina. Per praktinius vairavimus "issigydziau" baime vairuoti Kaune ir suzinojau daug naudingu dalyku. Visiem rekomenduoju.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Rigveda“
 • Įmonės kodas: 233343250

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos