Šiaulių darbo rinkos mokymo centras

19 atsiliepimai

Kategorijos A, B, BE, C, CE, D, Šiauliai

Atnaujinta: prieš 839 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2019/08/13

Puiki mokykla ir ačiū didžiausias Giedriui, kuris puikiai padėjo man pasiruošti Regitrai. Žmogus, kuris tikrai atsidavęs savo darbui! Rekomenduoju!!

2018/10/08

Puikūs teorijos mokytojai, bet instruktorius Meška galėtų pagarbiau bendrauti ir nekelti balso.

2017/06/02

Nuoširdžiai dėkoju vairavimo instruktoriams Sigitui ir Giedriui už prasmingas vairavimo pamokas,šie žmonės puikiai atlieka savo darbą,kadangi atėjau iš kitos mokyklos,tai turiu su kuo palyginti. Sėkmės Jums darbe! Tikrai visiems Jus rekomenduosiu.

2016/08/19

Mokykla puiki,instruktoriai kvalifikuoti gerai išaiškina kiekvieną temą.Likau patenkintas jų darbu.Praktinio vairavimo taip pat nauja aikštelė viskas ok. Rekomenduoju visiems. Išlaikiau iš pirmo karto.

2015/11/29

Labai gera mokykla. Tiek teorijos mokytojas Tadas, tiek vairavimo instruktorius Sigitas Jonaitis. pajuokauti smagu, ismoko labai puikiai, malonus bendravimas ir visa kita. Rekomenduoju ir dar karta rekomenduoju!

2013/12/03

Puiki mokykla.Labai geras teorijos mokytojas,ypac esu dekinga savo vairavimo instruktoriui Sigitui Jonaiciui,nuostabus mokytojas,ismoke viska puikei,jo deka regitroj islaikiau is pirmo karto.Rekomenduoju sia mokykla ir si vairavimo instruktoriu !!!

2012/05/12

viskas patiko ir destytojai ir instruktoriai , laikiausi C CE kategorijas ir 95 koda , tik nepatiko kad mokiniesi vairuoti su skirtingom masinom nei turi regitra , jos arba ilgesnes metru arba trumpesnes nei mokymo centre , bet bendrame kontekste mokyklai jokiu priekaistu neturiu , ypac dekingas esu 95 kodo destytojams , saunus abu

2012/04/22

Gera mokykla,viskas tvarkoj.tik neseniai naujas instruktorius ,kuriam truksta bendravimo igudziu ir kulturos.Gal pasitaisys,duok dieve.

2012/02/01

Tikrai faina mokykla. Instruktoriai šiuolaikiški, atidūs. Mane tikrai gerai paruošė egzaminui.

2011/08/25

Labai geros mokymo klasės,geras personalas,instruktoriai.Lankstus grafikas.Puiki mokykla.Siūlau.

2011/06/09

Atsiliepimai Geri. Protingi dėstytojai. Ir labai geri instruktoriai :) ir siaip labai maloniai bendraujantis personalas, neskaitant įvykusių nesklandumų, tačiau viskas gerai aš esu patenkintas, ir siūlau kitiems :)

2011/05/25

Tikrai gera vairavimo mokykla: geri ir suprantantys dėstytojai, instruktoriai; jaučiama, kad nori paruošti tikrai gerus vairuotojus. Rekomenduoju visiems norintiems laikyti bet kurios kategorijos vairavimo kursus. A++

2011/04/17

Mokinausi šitoje mokykloje B kategorijos ir esu labai patenkinta.Kas man labai patiko,tai teorijos mokytojas,berods vardas Alfredas,auksines kantrybės žmogus.Ačiū jam,nes manau,kad jo paaiškinimai ,pamokymai man padėjo išlaikyti egzaminus iš pirmo karto. Visiems savo draugams rekomenduoju ,kad laikytusi šitoje mokykloje teises.

2011/04/01

Geras liko atsiliepimas apie mokyklą. Išlaikiau mokyklinį, Regitoj teorinį ir praktinį egzaminą - viską iš pirmo karto. Laikiau D kategorija. Rekomendacija visiems A+++

2011/03/07

Tiesa dar buvo iškilęs vienas nesusipratimas su administracija, tačiau šią mažą problemą išsprendėme greitai:)

2011/03/07

Iš kelinto karto išlaikai egzaminą regitroje priklauso ne tik nuo mokyklos,bet ir nuo pačio žmogaus sugebėjimų, baimės valdymo, susikoncentravimo. Tačiau šiai žmogus nori išmokti vairuoti, turi pasirinkti būtent šią mokyklą, vien dėl gerų apmokymų, naujų automobilių.

2011/03/07

Mokykla yra tikrai verta dėmesio, ne už tai, kad mašinos naujos, auditorijos geros, bet už malonu mokinio ir instruktoriaus bendradarbiavimą, supratimą ir kantrybę. Taip pat suteikiamos sąlygos papildomai "pasedėti" prie kompiuterio ir pasinaudoti aikštele kai mokslai yra baigti. Mokymasis šioje mokykloje yra TIKRAI geras pasirinkimas :) Mano egzaminai išlaikyti iš pirmo karto ;)

2011/02/15

Viskas tikrai labai gerai, mašinos naujos , auditorijos naujos, kokybė tikrai labai gera, laikiau C, CE kategorijas ir išlaikiau viską iš pirmo karto. Ačiū :)

2011/01/29

Modernios klasės, galimybė mokytis papildomai, instruktoriai geri, automobiliai nauji, viskuo likau patenkintas. Išlaikiau iš 2 karto :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: VšĮ „Šiaulių darbo rinkos mokymo centras“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos