Ford Focus
BovaMan TGS

UAB „AUTO ABC“

137 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, C, C1E, CE, D, DE, Kaunas

 • Mokomieji: Toyota Auris, Ford Focus, MAN TGS, Bova, Honda Hornet
 • Islandijos pl. 15, Kaunas
 • 8-655 31300, 8-37 313000
 • info@autoabc.lt
Atnaujinta: prieš 2142 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
95 kodas (pradinė kvalifikacija
kroviniams arba keleiviams vežti) - 330 eur,-
95 kodas (periodinis mokymas kroviniams arba keleiviams vežti) - 90 eur,-
A kat. - 180 eur,-
B kat. - 265 eur,-
C kat. - 329 eur,-
CE kat. - 329 eur,-
D - 329 eur,-
C+CE kat. - 649 eur,-
C+D kat. - 649 eur,-
C+CE+D - 889 eur,-
Papildomas mokymas po teisių atėimo arba pradedantiesiems vairuotojams po KET pažeidimų - 90 eur,-
Alkoholio ir narkotikų žalos kursai - 19 eur,-

UAB „AUTO ABC“ – didžiausią vairavimo patirtį turinti vairavimo mokykla Kaune. Jau daugiau nei 40 metų mūsų tikslas yra išmokyti vairuoti ir parengti puikius vairavimo profesionalus, todėl drąsiai teigiame, kad esame TAVO KELIO PARTNERIS nuo starto iki finišo.
Mūsų vairavimo mokymo centre Islandijos pl. 15 teikiame įvairias paslaugas:
mokome A, B, C, CE, D kategorijų;
ruošiame 95 kodo ir ADR specialistus;
rengiame kursus prasižengusiems vairuotojams neturintiems 2-jų metų stažo arba netekusiems teisės vairuoti;
pravedame alkoholio ir narkotikų žalos kursus bei pirmos pagalbos kursus.
nuomojame transportą egzaminams VĮ „Regitra“;
turime kompiuterių klasę su nuolat atnaujinama testų medžiaga, kurioje bet kuriuo metu galite tobulinti savo teorinius įgūdžius.

Daugiau informacijos tel.: 8-655 31300 arba el.paštu info@autoabc.lt

Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų
Darbo laikas:
I-IV 8:00-18:00
V 8:00-17:00
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/11/27

laba diena
Noreciau suzinoti kada vykasta papildomas mokymas po teisiu atemimo .
bei alkoholio ir narkotiku zalos kursai .
koki reikalingi dokumentai uzsiregistravimui ?
ar yra kurso isklausymo galiojimo laikas nes teises atimtos pusei metu ?


Pagarbiai Gintaras Kvederavicius

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/04/26

Mokiausi pas instruktorių Rolandą Skobėjų. Labai profesionalus, nuoširdus žmogus, puikiai atliekantis savo darbą, o ir mėgstantis pajuokauti. Visada išlikdavo ramus, konstruktyviai paaiškindavo jeigu pridarydavau klaidų. Kur reikdavo paaiškindavo, kai reikdavo padrąsindavo. Todėl ir egzaminas per daug neišgasdino ir išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/05

Didelis dėkui Arvydui Zavistanavičiui, puikus instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/21

AČIŪ, vairavimo mokytojui REMIGIJUI JUOČIUI, tai kantrus, puikiai išmanantis savo darbą žmogus. Jo dėka praktikos egzaminas įvertintas stipriu dešimtuku. Didžiausios rekomendacijos visiems draugams bei pažįstamiems. Buvo malonu bendrauti. SĖKMĖS Jums, Mokytojau, iš didžiosios M...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/20

Ačiū labai vairavimo mokytojui Arvydui Zavistanavičiui, kuris nuosekliai mokė vairavimo ypatumų bei profesionaliai atliko savo darbą mokydamas mane vairuoti,. Visiems, norintiems išmokti gerai vairuoti, rekomenduoju šį nuostabų instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/26

Esu patenkinta mokyklos paruošimu. Suteikiamos kompetentingos žinios ir tikrai paruošiama regitros egzaminams. Ypatingai noriu padėkoti instruktoriui Remigijui Juočiui už kantrybę:) , blogų vairavimo įpročių perlaužimą ir sklandų paruošimą. Jeigu reikės instruktorius paaiškins dešimt kartų, kad Jums būtų aišku. Rekomendavau šį instruktorių ir savo draugei, tačiau gaila, kad jis jau dirba kažkurioj kitoj mokykloj.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/03

Noriu padekoti instruktoriui Remigijui Jociui, uz perduotas zinias mokinantis vairuoti. Tai instruktorius atidirbantis savo darba visu 100%. Rekomenduoju si instruktoriu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/28

Labai noriu padėkoti instruktoriui Arvydui, už labai kokybiškas vairavimo pamokas, už didelę kantrybę, gerą paruošimą mokantis vairuoti. Tai šiltas, draugiškas, puikiai išmanantis ir mylintis savo darbą instruktorius. Tai žmogus, kuris vertas pačių gražiausių žodžių, tikras profesionalas. Labai ačiū Jums Arvydai, Jūsų dėka turiu teises. Tikrai rekomenduoju visiems šį instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/27

Džiaugiuosi kad rinkausi jusu mokykla,o dar labiau kad gavau instruktoriu Arvyda, kuris ira puikus sios srities zinovas, nuosirdus,ramus, mokantis sklandziai isaiskinti, nuo kurio tiesiog sklinda siluma, aciu jums Arvydai uz jusu padejima man buti vairuotoja,ir uz didele kantrybe! Noriu rekomenduoti jus visiems tikrai liksite patenkinti Arvydu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/27

Noriu padekoti nuostabiam ir nuosirdziam instruktoriui Arvydui kuris ismokino mane vairuoti, kaip buvo labai sunku, sugebejimu neturejau jokiu, jo deka dabar turiu teises! Pasirinkau ji del to kad girdejau tik pacius geriausius atsiliepimus , profesionalus zmogus ir mokytojas. Visiems rekomenduoju rinktis tiktai Arvyda. Ačiū jums instruktoriau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/23

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą visiems, surinktas tikrai puikus ir šiltas personalas įskaitant ir darbuotojus dirbančius administracijoje ir instruktorius. Žemai galvą lenkiu prieš instruktorių Remigijų, labai šiltas, nuoširdus ir profesionalus žmogus, kuris labai rimtai žiūri į savo darbą ir jaudinasi bei rūpinasi savo mokinių sėkme ir jų gerovę. Dar kart ačiū Auto ABC ir Remigijui už vairavimo pamokas ir puikiai praleistą laiką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/11

Puiki vairavimo mokykla, tikrai rekomenduoju, bet labiausiai noriu padėkoti instruktoriui Remigijui Jočiui, už geras vairavimo pamokas, už kantrybę, labai malonus ir šiltas žmogus, suteikė pasitikėjimą vairuojant. Taigi, labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/11

Labai noriu padėkoti instruktoriui Remigijui Juočiui už labai kokybiškas vairavimo pamokas, visakeriopą palaikymą, kai trūko pasitikėjimo savimi, vairuojant automobilį, už didelę kantrybę, kai vis kartodavau tas pačias klaidas, už gerą atmosferą pamokų metu. Pasirinkau šį instruktorių, nes rekomendavo draugė, kuri taip pat mokėsi pas jį. Iš jos girdėjau tik pačius geriausius atsiliepimus – profesionalus mokytojas ir labai malonus žmogus. Pati tuo įsitikinau, o dabar ir pati visiems rekomenduosiu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/29

Padėjo išlaikyti praktikos egzaminą Regitroje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/18

Sirdingai dekoju instruktoriui Remigijui Juociui uz labai gera paruosima mokantis vairuoti,uz jo kantrybe islikt ramiam belekokioj situacijoj ir sugebet nuramint kad viskas bus gerai. Sitas instruktorius ramiai moka viska paaiskint ir nesvarbu kiek kartu klausi to paties ar darysi tas pacias klaidas, didelis dekui dar karteli

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/22

Puiki mokykla. Noreciau labai padekoti instruktoriui Remigijui uz kantrybe. Rekomenduoju visiem labai puikus zmogus super motyvuojantis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/15

Sveiki, mokiausi vairuoti sioje mokykloje! Noriu visiems rekomenduoti pati geriausia vairavimo instruktoriu dirbanti sioje mokykloje: Remigijus Jocys Tai siltas, ramus, piukiai ismanamtis davo darba instruktorius. Tai zmogus kuris vertas paciu graziausiu zodziu kaip asmenybe, savo srities specialistas ir profesonalas. Didelis aciu Remigijui uz pamokas, motyvacija kaip atrodejau jau viskas tos dideles akys sedincios uz vairo ir baime kurios neiveiksiu pakis man koja tikslo link. Jusu deka vairavimo egzaminas regitroje islaikytas is pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/23

Rekomenduoju instruktoriu Remigijų Juočį taktiškas ramus ir aiškus žmogus....patys geriausi žodžiai už superinį mokymą. Kas ieškot žmogaus tikslingai vedančio link siekiamo tikslo rinkitės tik jį. Rezultatai regitroj išlaikyt iš pirmo karto garantuoti. Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/16

Rekomenduoju instruktorių Remigijų, per labai trumpą laiką suteikusį man daug žinių, padėjusių vairavimą regitroje išlaikyti iš pirmo karto, ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/11

Rekomenduoju Remigiju juoci instruktoriu, labai geras daug kantrybes turintis zmogus, negalvojau kad galiu islaikyti is pirmo karto, bet jis mane skatino ir tikejo kai pati savo sugebejimais netikejau! Ismokau tikrai daug!
turejome gal 20 pamoku nei karto nebuvo uzrekes ar kazka netinkamai pasakes,labai malonu buvo bendrauti ir mokytis!

As labai dekoju, jaigu jus skaitysit Remigijau!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/07

Puiki vieta mokintis teorijos ir praktikos vairavimo egzaminams. Ypac dekyngas instruktoriui Remigijui. Jo deka islaikiau egzamina is pirmo karto. Viska aiskiai ir ramiai paaiskina kas ne aisku. Pasako kur ir kaip istaisyti klaidas ir kaip pasitobulinti kitam vaziavimui. 10/10 rekomenduoju Auto ABC

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/02

Ši mokykla tobula naujokams kurie nori išmokti vairuoti. Didelis ačiū instruktoriui Remigijui Juočiui, jo dėka išlaikiau regitros praktikos vairavimą. Instruktorius supratingas, lengvai bendrauja, išmoko tai ką reikia, išaiškina visas klaidas (jeigu jų būna padaryta) ir kaip jų išvengti. Pagarba Remigijui ir visam AUTO ABC kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/01

Puikus vairavimo instruktorius kaune Tadas Puidokas, išlaikiau iš pirmo karto praktikos egzamina. Degoju visai autoabc komandai, už tai kad dabar puikiai vairuoju ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/18

Pasirinkau mokyklą dėl man strategiškai patogios vietos, tačiau likau pakankamai patenkinta. Visų pirma teorijos dėstytojas Tadas aiškiai pabrėžė esminius dalykus , taip pat davė daug patarimų ateičiai tiek mokantis vairuoti, tiek jau vairuojant sąvarankiškai. Mokiausi vairuoti su instruktoriumi Remigijumi, tikrai labai ramiai ir kantriai aiškino kiekvieną situaciją. Administracijai turėčiau pastabų, tačiau susisiekus visada labai greitai ir maloniai iškilusios problemos būdavo pašalintos.
Išlaikiau iš pirmo karto, o maniau, kad gyvenime to padaryti nepavyks :) Sakau didelį Ačiū. O dar tik besirenkantiems mokyklą noriu pasakyti, kad šioje mokykloje, tikrai gausite daug dėmesio, nebūsite paleisti "konvejeriu", gausite kokybiškas konsultacijas, kurios padės ne tik išlaikyti egzaminą Regitroj, bet ir išmokti vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/12

Esu labai dėkingas,kad buvau priskirtas pas instruktorių Remigiju Joči,jis puikiai atlieka savo darbą,labai kompetetingas,tikras profesionalas,sugebantis patarti,ir atsakyti i klausimus,labai aiškiai ir suprantamai,taip pat mokantis prieiti prie kiekvienos individualybės,nesigirsiu,bet buvo išlaikytas egzaminas regitroje iš pirmo karto,kas šiuo metu,vadinkime-mistika,kas norite išlaikyti egzaminą iš pirmo karto,ir įgauti daug pasitikėjimo savimi,eikite tik pas šį puikų žmogų-Remigiju Joči.!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/19

Noriu labai pagirti ir padekoti instruktoriui Remigijui Juočiui.
Tai puikus mokytojas, malonus ir profesionalus zmogus.
Gavau labai vertingas pamokas, egzamina islaikiau is pirmo karto :)

Po egzamino sekmingai vairuoju kasdien ir su sypsena prisimenu visas issakytas pamokas :)

Aciu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/22

Tariu Ačiū instruktoriui Remigijui Juočiui, kurio dėka vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Visos pastabos, visos perteiktos žinios, nenuėjo perniek, viską panaudojau ir tai pastebėjo regitros instruktorius " Turi labai gerus pagrindus". Tad ačiū už labai gerus pagrindus, o svarbiausia, kad išmokėte vairuoti ir perlipti savo baimes :)

Būtinai rekomenduoju visiems instruktorių R. Juočį. Tai kantrus, malonus, pastabus instruktorius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/08

Vairavimo mokykla ''Auto ABC'' pateisino mano lūkesčius. Vieną iš pagrindinių gyvenimo tikslų padėjo įgyvendinti - vairuotojo pažymėjimas jau mano rankose ;) Esu labai dėkinga šios mokyklos teorijos dėstytojui (gaila, kad taip ir nesužinojau jo pavardės, bet jis sakydavo, kad jam jau laikas į pensiją). Jis ne tik nuostabus žmogus, bet ir idealiai sugeba išdėstyti visas temas. Jo paskaitos neprailgdavo, visuomet jų laukdavau, nes išeidavau iš jų pasikrovusi vien tik teigiamų emocijų. Tik jo dėka mokyklinį ir valstybinį teorijos egzaminą išlaikiau puikiai. Su praktiniu vairavimu buvo sunkiau. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau protingą ir supratingą instruktorių Remigijų Juočį. Su manimi tikrai nebuvo lengva. Bet kažkokiu stebuklingu būdu jis sugebėjo mane išmokyti valdyti mašiną ir nebijoti greta esančių automobilių. Pirmi išvažiavimai į gatvę man būdavo kaip kosmose, o dabar prisiminus jau ir šypsenėlę sukelia. Remigijus tikrai nuostabus mokytojas, bet tikrai nesitikėkite, kad nemokantį tinkamai valdyti automobilio ir gatvėse tinkamai orientuotis, išleis į Regitros egzaminą. Bet tai tik Jūsų pačių naudai, nors gal tuo metu ir sunku suvokti. Man labai patiko, kad jis niekada nenukrypdavo nuo Regitros egzamino maršrutų, visada viskas būdavo tiksliai paaiškinama, gal ir po kelis kartus, bet niekada nepakeldavo balso tono, visada geros nuotaikos, puikus pašnekovas. Rekomenduoju, nenusivilsite ;) sėkmės!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/28

Auto „ABC“ mokykloje lankiau tik praktinio vairavimo pamokas. Mokiausi pas instruktorių Arvydą. Tikrai geras ir nuoširdus žmogus, mylintis savo darbą. Nei karto nebuvo pakėlęs balso ar pasakęs kažką įžeidžiančio. Visada detaliai išaiškindavo padarytas klaidas ir patardavo, kaip jų nebekartoti. Tiek mokyklinį, tiek „Regitros“ egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Esu labai jam dėkingas :).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/23

Važinėjau su instruktorium Remigijum, tai instruktorius su kuriuo visuomet bus malonu važiuoti, nesijaudinant, be įtampos. Puikus žmogus, kuris visada pataria ir atsako į visus iškilusius klausimus. Labai ačiū jam už pagalbą. 100% rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/23

Pati geriausia mokykla, bet didžiausia indėlį įneša geri instruktoriai ,Remigijus Jočys , nuostabus instruktorių nestokojantis kantrybes , kuris tikrai padrąsina ,jis padės išmokti vairuoti tikrai kiekvienam , mokymo pradžioje man sekėsi klaikiai ,bet šio instruktorio pastangomis pavyko persilaužti ir išmokti valdyti automobilį , todėl būtent Jam sakau didžiulį Ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/23

Mokykla puiki, tikrai rekomenduoju! Bet didžiausią, pačią didžiausią AČIŪŪŪ tariu instruktoriui Remigijui!! Pradžia asmeniškai man buvo labai sunki, buvau nusivylus savimi, ir beveik patikėjus kad negaliu vairuoti! Jo dėka, patikėjau savimi iš naujo, išmokau gerai vairuoti, ir džiaugiuosi jau turėdama teises savo rankose. AČIŪ JUMS Remigijau dar kartą , kad palaikėt, patarėte ir niekada neleidote nuleisti rankų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/04

Puiki mokykla, o ypač puikus vairavimo instruktorius Arvydas. Ramus instruktorius, nei karto nerėkė, žmogus draugiškas su humoro jausmu.Puikiai parengė vairavimui. Tiek mokyklinį tiek Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/21

Puiki vairavimo mokykla. Asmeniškai norėčiau padėkoti instruktoriui Remigijui, kuris aiškiai ir ramiai viską išaiškina,rekomenduoju šį instruktorių visu 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/20

Viena iš geriausių vairavimo mokyklų ir geriausi instruktoriai. Asmeniškai norėčiau padėkoti Remigijui, puikiai viską išaiškino, parodė, pamokė. Jo dėka iš pirmo karto išsilaikiau Regitros vairavimo egzaminą. Taip pat norėčiau padėkoti ir teorijos dėstytojui, kurio dėka Regitros teoriją išsilaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/28

Likau patenkintas mokykla ir savo instruktoriu Remigijum, padėjusiam viską išlaikyt iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/18

Puiki mokykla, patogi vieta gyvenantiems užmiesti. Ačiū teorijos dėstytojui,kuris puikiai parengė egzaminui ir iš pirmo karto išlaikiau mokyklinę teoriją bei regitroje. Dar labaiu norėčiau padėkoti instruktoriui Remigijui.. Jo dėka išmokau puikiai vairuoti, bei iš pirmo karto išlaikiau mokyklinį filmavimą, bei egzaminą Regitroje. Remigijus visuomet viską aiškiai paaiškina, pataria, pakelia nuotaiką. Dar kartą ačiū puikiam instruktoriui, kurio dėka per gimtadienį išlaikiau teises!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/10

Egzaminas islaikytas!!! Ir pavyko tik Remigijaus deka! Geresnio instruktoriaus ne nesitikeciau, zmogus siltas,ramus, supratingas, o svarbiausia begalo kantrus. Ikvepti vilti, nuraminti, kai jau pats atrodo savimi nebetiki, Remigijus moka puikiai, visada su nuotaika, papokstaudamas, sugrazinas jega ir nora stengtis. Linkiu kiekvienam tokio gero mokytojo, kaip kad as turejau. Didelis didelis ACIU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/08

Puiki mokykla,puikus instruktorius Remigijus . Rekomenduoju visu 100%. Tikrai nepasigailesite. Buvo smagu tureti reikalu su tokiu nuostabiu zmogumi ir instruktoriumi. Supratyngas ir niekada nepakeliantis balso,viska puikiai isaiskina ir ismokina,kad net regintros egzaminuotojas pagiria vairavimo stiliu,o viskas tik Remigijau deka!!!!! Aciu.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/17

Labai noriu padekoti instruktoriui Tadui uz jo kantrybe. Tik jo deka ismokau vairuoti motocikla ( ko negaliu pasakyti apie Valdo Zukausko mokykla) ir A kategorijos egzamina islaikyti be dideliu vargu. Todel drasiai rekomenduoju si instruktoriu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/15

Mokiausi pas Instruktoriu Remigiju ir praktika islaikiau is pirmo karto. Pats geriausias instruktorius koks tik gali buti, labai rupinasi savo mokiniais, bendrauja, motyvuoja, nerekia, kai "pjauni gryba", o graziai ir ramiai paaiskina.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/21

Mokiausi pas instruktorių Arvydą.
Teorijos pamokų nelankiau, kadangi buvau perėjusi į šią mokyklą iš kitos,kurioje instruktorius nuolat sakydavo, kad ne man vairuoti ir niekada gyvenime nematysiu teisių. O šioje mokykloje pas Arvydą išlaikiau ir mokyklinį ir regitroje egzaminą iš pirmo karto!
Pati geriausia mokykla. Visiems rekomenduoju!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/21

Pačioje pradžioje vairuoti man sekėsi labai sunkiai, tačiau esu dėkinga savo instruktoriui Remigijui, kuris padėjo man persilaužti, pasakydavo pliusus, minusus, patardavo, kaip ką daryti. Jei reikėdavo ir jausdavau neužtikrinta atliktomis užduotimis galėjau jas keletą kartų atlikti. Tikrai labai geras instruktorius, labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/21

Pačioje pradžioje man vairuoti sekėsi tikrai labai sunkiai, tačiau labai dėkinga esu instruktoriui Remigijui, kuris padėjo man persilaužti. Jei reikėdavo sunkiai pavykusią užduotį galima būdavo atlikti keletą kartų, kol pati jausdavau, kad gerai atlikau. Visada įžvelgdavo ir pasakydavo tavo pliusus, minusus, padėdavo, kuo geriau atlikti visas užduotis. Tikrai labai jį rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/05

Aš taip pat šioje mokykloje mokiausi (tik buvo tai jau senokai) ir nenusivyliau. Vairavimo instruktorius buvo Arvydas. Normalus žmogelis, biškį prie humoro, biškį linksmas, kalbus. Visada pradžioje paaiškindavo kas bus, bet jei ilgai nedarai "namų darbų" tada gali paraginti ir kiek "vyriškiau", bet be jokių įžeidinėjimų ar keiksmažodžių. Sakydavo, kad pas jį eina dažniausiai panos, nes jis neėda mokinių.
Jop, dažnai jis reikalus paderindavo telefonu, ir dukrą nuvežt tekdavo :D bet jokio diskomforto tai nesudarė. Dabar linksma, kad ir dar kažkas vežiojo :D
Šeip taip, kalbėdamas telefonu iš mašinos niekad nedingdavo juk, tai viskas OK.
Regitros teorinis egzaminas išlaikytas iš pirmo karto (93), vairavimas - iš antro kart, bet čia kalta buvo žiema :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/29

Sveiki visi! Pats geriausias ir tikrai patikimas instruktorius yra Remigijus. Rekomenduoju 100% Išlaikiau praktini vairavima iš 1kart!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/18

Visiems rekomenduoju "Auto ABC", o ypač instruktorių Remigijų! Nesvarbu ar pradėsite važiavimus nuo nulio, ar norėsite kelių papildomų važiavimu, savo srityje šis instruktorius 100% kompetetingas. O kas deda dar didesnį pliusą šiam žmogaui, tai jo žmogiškumas. Su juo nejaučiau įtampos mokantis ar bendraujant. Ir kiekvieno vairavimo laukiau kaip šventės. Pati gavau ne vieną rekomendaciją, dar paskaičiau atsiliepimus apie instruktorių Remigijų, o dabar galiu pati visiems jį rekomenduoti! Nenusivilsite tikrai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/13

Atejau is kitos mokyklos po 14 vaziavimu. Isipirkau 3 pas Remigiju. Nuostabus instruktorius. Per 3 vaziavimus mane perlauze. Manau ismokintu ir meska vairuoti! Rekomenduoju tik Remigiju ir visu 100%. Nuostabus zmogus su didele kantrybe! Direktorei taipat didelis ACIU!!!:))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/07

Mokykloje lankiau tik vairavimo pamokas, tad labai džiaugiuosi, kad turėjau be galo gerą instruktorių Remigijų, visos pamokos padėjo viską išlaikyti pirmu kartu, o ir baimės vairuoti ir nepasitikėjimo padėjo atsikratyti, visos pamokos buvo dažnai, lengvai susitardavom dėl laiko. žmogus tikrai stengėsi išmokit vairuoti , už ką ir esu labai dėkinga, nes vairuoti tikrai nemokėjau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/07

Mokykloje ir regitroje pavyko viska islaikyti is pirmo karto ir manau, cia instruktoriaus Remigijaus nuopelnai, isbaide visas baimes ir nepasitikejima, vairavimo pamokos taip pat buvo gana daznai, visada iseidavo susiderinti be dideliu tarpu, zodziu zmogus imasi darbo ir tikrai stengiasi, kad mokiniai kuo greiciau ir geriau ismoktu vairuoti,visko ismokaus ir labai dziaugiuosi, kad turejau pamokas pas instruktoriu Remigiju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/31

Sveiki, norėčiau padėkoti visai "auto ABC" vairavimo mokyklai už puikų profesionalų darbą.Visu pirma teorijos, tiek vairavimo pamokos yra puikios. Žinoma noriu paminėti mano instruktorių Remigijų, su kuriuom buvo visko tiek juoko, tiek pastabų. Tai instriuktorius, kurį rekomenduoju visiem norintiems mokintis. Šis instruktorius ,kuris atlieką savo darbą - 100%, puikiai bendraujantis su mokiniu kas yra tikrai svarbu mokinantis. Taigi nori išmokti vairuoti kokybiškai rekomenduoju "auto ABC" ir šį instruktorių.

Šarūnas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/24

Šioje mokykloje mokiausi pas instruktorių Remigijų, kaip atėjau mokytis aš iš vis nemokėjau net užvesti automobilio, bet laikui bėgant visko išmokau tik šio instruktoriaus skatinama.Šis instruktorius mokina važinėti ne tik kaip per egzaminą bet kartais duoda patarimų kaip važinėti realiame gyvenime juk mes negalima realybėje kartais gyventi taip kaip parašyta knygutėje. Visus maršrutus pervažiavau milijonus kartų, jis akcentavo kiekvieną smulkmeną, kur ką kada daryti, manau tai kaip jis mokina, taip kaip jis moka prieiti prie žmonių, man padėjo išsilaikyti teises, juk niekas nenorėtų eiti pas tokį instruktorių kuris rėkia jaučiasi aukščiau už tave, Remigijus tikrai to nedaro jisai bendrauja su savo mokiniais kaip su sau lygiais, visada sutinka tave geros nuotaikos su šypsena. Beveik visi mano draugai ėjo į kitas gal daugiau populiaresnes vairavimo mokyklas, bet nusprendusi eiti į šia tikrai nenusivyliau teorijos mokymas čia tai pat nuostabus, mokydamasi šioje mokykloje visus egzaminus išlaikiau pirmu kartu,todėl visiem rekomenduoju šia mokyklą, ir ypač instruktorių Remigijų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/14

Šioje mokykloje mokiausi pas instruktorių Remigijų Juočį. Teorijos egzaminą buvau išlaikiusi savarankiškai, ir instruktoriaus gero mokymo dėka išlaikiau Regitros praktinį egzaminą iš pirmo karto. Pamokos vyko sistemingai, pirmiau įgūdžiai aikštelėje, vėliau maršrutai mieste, sunkiau besisekančias vietas kartodavome dar ir dar. Kiekvieną iškylančią situaciją pakomentuodavo, mokydavo kaip elgtis ne tik egzamino, bet ir savarankiško vairavimo metu, kur reikia pagirdavo, kur reikia kartodavom dar kartą :) ir nors pradžioje beveik kas kiekvieną sankryžą būdavo "kritinė klaida", vėliau geri įgūdžiai ir patarimai padėjo susigaudyti ir išmokti, pasiekti tikslą ir rankose laikyti teises :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/14

Laba diena, kas galvoja kur pradėti mokintis ir bijo suklysti pasirenkant vairavimo mokyklą ar instruktoriu, patariu "auto ABC" , o nuvykus i vietą pasiteirauti Remigijo Juočio :) Vairavimo pamokos produktyvios ir naudingos laikant praktinį vairavimą "Regitroje" , stengiamasi suteikti visą reikiamą informaciją , važinėjama mieste būtent ten kur dažniausiai "susimauna" laikantieji vairavimo egzaminus , todėl finišo tiesiojoje gali būti ramus - žinosi viską ko reik ,kad išlaikytum :) Pats išlaikiau iš pirmo karto, džiaugiuosi paklausęs rekomendacijų ir pasirinkęs teisingai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/04

Dekoju instruktoriui Remigijui Juociui uz puikias vairavimo pamokas, malonu bendravima ir pagalba islaikant vairavimo egzamina, aciu Jums :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/02

Kai nusprendžiau laikyti B kategorijos vairavimo teises, net nesvarsčiusi pasirinkau vairavimo mokyklą „Auto ABC“ ir labai džiaugiuosi šiuo savo sprendimu. Nebuvau girdėjusi atsiliepimų iš kitų žmonių, man užteko vienintelio žmogaus - mano vyro atsiliepimų apie šią mokyklą kai jis laikė C kategorijos teises. Galiu pasakyti, kad mokykla tikrai puiki: teoriją išaiškino labai gerai, suprantamai ir su pavyzdžiais, be kurių tikrai nebūčiau supratusi kai kurių dalykų. Vairavimo instruktorių paskyrė labai gerą - Remigijų Juočį. Visiems rekomenduočiau šį instruktorių, kuris yra labai nuoširdus ir supratingas, o svarbiausia nekelia balso, kantriai ir po daug kartų aiškina kaip reikia važiuoti ir elgtis gatvėje. Šio instruktoriaus mokymo dėka vairavimo egzaminą „Regitroje“ išlaikiau iš pirmo karto :) Nuoširdžiai dėkoju „Auto ABC“ kolektyvui ir linkiu sėkmės ateityje, o pati didžiausia padėka vairavimo instruktoriui Remigijui Juočiui už darbą, kantrybę, pastabas ir gautas vairavimo teises. AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/30

Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! Iškart patekau pas puikų instruktorių Remigijų Juočį ir esu jam labai dėkinga už įgytus įgūdžius, kurie padėjo ne tik išlaikyti vairavimo egzaminą, bet ir išmokti vairuoti saugiai, atsakingai. Šis instruktorius man patiko tuo, jog atsakė į visus klausimus, nepaliko jokių neaiškumų, nepyko jei nedėmesingai kartodavau tas pačias klaidas, tokiu atveju visada paaiškindavo klaidos svarbą ir priežastį išsamiai nors ir ne pirmąjį kartą. Esu patenkinta tiek vairavimo mokykla, tiek konkrečiai instruktoriumi, rekomenduoju rinktis būtent šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/15

Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą ir tikrai nesigailiu, nes puikiai paruošė regitros egzaminams kuriuos išlaikiau iš pirmo karto.Labai malonus personalas ir puikūs dėstytojai! Rekomenduoju instruktoriu Remigiju, kuris puikiai mane išmokė vairuoti ir gerai jaustis kelyje, linksmas ir nuoširdus žmogus, kuriam labai ir dėkoju! Tikrai rekomenduoju tiek vairavimo mokyklą, tiek šį instruktorių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/02

Dėkoju "auto ABC" vairavimo mokyklai už puikų bei profesionalų darbą mokant pradedančiuosius vairuoti B kategorija. Puikiai paruošė teorijos egzaminui, teorijos paskaitos vyksta įdomiai ir aiškiai, pats ėjau beveik į visas teorijos pamokas ir perskaičiau tik 1 kartą ket taisykles išlaikiau vairavimo mokykloj iš pirmojo karto su 3 klaidom, o Regitroje su 4. Ypač esu dėkingas vairavimo instruktoriui ir patariu mokytis tik pas Remigijų Juočį, kadangi tai tas žmogus prie kurio gali elgtis laisvai ir niekada nebūni susikaustęs, puikiai bendraujantis žmogus, padarius klaidą jis visada paaiškins ką blogai padarei ir būtinai paaiškins kaip išvengti jos kitą kart, tai yra tas instruktorius kurį rekomenduočiau netgi tiems kurie jau moka vairuoti, bet neturi teisės, kadangi jis būtinai patars ir papasakos kaip reikia ne šiaip vairuoti, bet gerai vairuoti. Didžiausias Ačiū Jums :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/27

Mokiausi vairuoti "Auto abc" mokykloje. Pirmiausia džiaugiuos, jog nusipirkau kursus kartu su teorijos pamokomis, nes iš pradžių galvojau gal savarankiškai mokytis teorijos. Bet mokykloje teorijos paskaitos buvo belekaip įdomios, nes visą gerą nuotaiką įnešdavo dėstytojas, tiesiog į paskaitas eidavau su dideliu noru ir atsipalaidavu, kaip į pramogą. Kalbant apie vairavimą, liuks instruktorius papuolė man - Remigijus Juočys. Žiauriai geras dalykas yra tas, kad ir kokią nesamonę bevairuodamas mokinys padarytų,jis absoliučiai niekad neužrėks, niekad nepasakys kokias nesamones čia darai, o kaip tik išaiškins kas kaip ir kodėl. Tas emociškai gerai nuteikia vairuojant, nes nenumuša noro mokytis ir nekelia baimės vairavimui. Tai jei yra galimybbė rinktis instruktorių tai prašykit būtent Remigijaus Juočio. Galiu pasakyt, jog parengė vairavimui taip, jog išlaikiau Regitroje iš pirmo karto ir net egzaminatorius pagyrė, jog gatvėje vairuoju tikrai gerai. O į šią mokyklą ėjau, nes pažįstamų atsiliepimai buvo geri, jie ir išlaikė Regitroje vairavimą iš 1-2 kartų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/20

Vairavimo mokiausi "Auto ABC" vairavimo mokykloje pas instruktorių Remigijų. Esu be galo patenkinta šiuo instruktoriumi. Jo dėka vairavimas man tapo vienas malonumas. Jis niekada nekeldavo balso, visada viską ramiai išaiškindavo ir patardavo, paragindavo nenuleisti rankų kai kažkas nepasisekdavo. Visiems rekomenduoju šį instruktorių!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/09

Labai šauni vairavimo mokykla, pasirinkau instruktorių Remigijų, kurį rekomenduoju visiems. Jis tikrai geras specialistas, pasižymintis geležine kantrybe, visada ramiai paaiškina daromas klaidas, visada geros nuotaikos. "Regitroje" egzaminuotojas paminėjo, jog turiu gerus, tvirtus vairavimo pagrindus, tad visos padėkos tik instruktoriui. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/24

Rekomenduoju sią vairavimo mokyklą. Labai puiku ir viskas greita. Teorijios pamokos tikrai buvo informatyvios. Del to ir islaikiau "Regitroj" teorijos egzamina is pirmo karto.
Instruktorius - tikrai rekomenduociau Remigijų. Viska išmokė taip kaip reikia, kad mokėtum gerai ir saugiai vairuoti. Ir taip pat "Regitroj" išlaikiau iš pirmo karto, nepadarydamas nei vienos klaidos. Taigi, Ačiū jums. Ir linkiu sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/04

Puiki vairavimo mokykla, kurioje įgijau visų reikiamų žinių "Regitros" egzaminam. Buvau patenkintas teorijos mokymu, bet paslaugiu mokytoju , kuris išaiškino kiekvieną neaiškumą.Problemu laikant "Regitros" teorija neiškilo. Dar labiau džiaugiausi man paskirtu vairavimo instruktoriumi Remigijumi Juočiu. Supratingas, kantrus, linksmas instruktorius, puikiai išmokantis visų reikiamų dalykų , ne tik "Regitros" egzaminuim bet ir duoda patarimų, kurie tikrai pravers vairuojant. "Regitroje" tiek teorija, tiek praktika išlaikiau iš pirmo karto. Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią vairavimo mokykla:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/04

Šauni vairavimo mokykla, puikiai paruošianti tiek teorijos, tiek praktikos klausimais. Komanda labai draugiška ir padedanti, malonu mokytis tokiomis salygomis. Instruktorius mokinęs mane vairavimo įgūdžių, Remigijus Juočys, šauniai ištaisė mano daromas klaidas ir visiškai teisingai parengė vairavimo egzaminui Regitroje. To pasekoje, praktikos egzaminas buvo išlaikytas iš pirmo karto, ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/01

Šauni mokykla puikiai paruošianti tiek teorijos tiek praktikos egzaminams. Mokytojai bei instruktoriai išsamiai ir detaliai paaiškina vairavimo taisykles bei padeda ištaisyti klaidas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/17

Labai gera mokykla su pačiu geriausiu instruktoriumi Juočiu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/07

Puiki vairavimo mokykla. Gavus instruktorių Remigiju išmokau vairuoti, kad nebebaisu lysti i gatve vienai ir regitroje išlaikiau iš pirmo karto be jokių sunkumų. Rekomenduoju šią mokykla ir instruktorių

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/06

Šioje vairavimo mokykloje mokiausi B kategorijos teises. Labai džiaugiuosi, kad man paskyrė instruktorių Remigijų Juočį. Iš pažįstamų buvau girdėjusi, kad tai vienas iš geriausių instruktorių šioje mokykloje. Mokydamasi vairuoti su juo pati tuo įsitikinau. Jis puikiai perteikė informaciją, buvo draugiškas ir supratingas. Esu labai dėkinga už jo pamokas ir kantrybę mokant mane vairuoti. Rekomenduoju šį instruktorių visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/07

Pradžioje mokinausi pas instruktorių, pas kurį pravažinėjau puse valandų. Tada man rekomendavo Remigijų Juočį ir nepasigailėjau. tikrai puikus specialistas. Labai greitai išmokė visus pagrindus. Regitroj egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir kuo met išvažiavau į gatvę viena nejaučiau jokios baimės! Šis instruktorius tikrai gerai dirba savo darbą ir matosi, kad jį myli.! Tikrai rekomenduoju! Dar vienas dalykas, kuris man labai patiko į visas padarytas klaidas labai supratingai žiūri, viską išaiškina ir nė kart nėra pakėles balso, ko nepasakyčiau apie pirmąjį.! Rekomenduoju tik Remigiju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/07

Pradžioje mokinausi pas tokė instruktorių pas kurį pravažinėjau lygiai puse valandų, o mokėjau lygiai 0, Tada man parekomendavo instruktorių Remigijų Juočį, žinokitskirtumas akivaizdus jis labai puikiai ir greitai išmokino visus pagrindus. todėl rekomenduojų tik šį instruktorių. tikrai laibai šiltas, malonus žmogus ir labai puikus specialistas! išmokė taip, kad pirmą kart išvažiavus viena, nejaučiau jokios baimės! AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/21

Ačiū instruktoriui Remigijui Juočiui jo profesionalumo dėka egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Drąsiai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/10

Džiaugiuosi jog pasirinkau šia vairavimo mokykla. Instruktorius man pakliuvo Tadas, puikus savo srities specialistas, nei karto nepakėlė balso ir ramiai viska aiškindavo kol suprasdavau, to pasekoje regitroje ir mokyklinius egzaminus išlaikiau iš pirmo karto,nors eidamas mokintis galvojau jog iš pirmo karto niekaip neišlaikysiu. Visiem rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/16

Baisesnes mokyklos nesu lankes... o "instūktorius" aRvydas toks slykstus, kad geriau isvis nesimokinti kalba rageliu istisai.. vazineja tik vienu marsrutu... tvarko savo reikalus mokiniu saskaita... ima pinigus uz papildomas pamokas per kurias niekas nesikeicia... tas pac marsrutas, vel pokalbiai telefonu ir kas be ko dukros nuvezimas kazkur ar panasiai.. o dar apsipirkimas...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/08

Gera mokykla, puikus instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/01

Visiems norintiems išmokti vairuoti saugiai ir užtikrintai, siulyčiau šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Remigiju Juočį. Šis žmogus puikiai išmano savo darbą ir su jo pagalba išmoksite vairuoti be jokių problemų. Padedamas jo mokymų Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir tikiu, kad ir jums tai pavyks.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/18

Labai džiaugiuos kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Remigijų Juočį. Išlaikiau iš pirmo karto, dabar rekomenduosiu šią mokyklą visiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/13

Rekomenduoju tik šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Remigiju Juocį, jo deka praktikos egzamina išlaikiau iš pirmo karto . Dziaugiuos kad būtent cia ateiti man rekomendavo draugas, todėl dabar pats rekomenduoju ir kitiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/27

Labai rekomenduoju šį instruktorių! Jis puikiai atlieka savo darbą, labai aiškiai ir gerai viska man išaiškino, tai Remigijus Juočys kuris tikrai išmano savo darbą, nuoširdus ir linksmas žmogus. Mane gerai išmokė, kaip reikia elgtis kelyje, kaip aikštelėje, nors atrodė, kad to neįmanoma išmokti, tačiau su šio žmogaus pagalba galiu pasakyti, kad nėra nieko neįmanomo, tiesiog reikia stengtis, turėti noro, siekti to ir viskas bus gerai. Praktinį egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir didelis Ačiū šiam instruktoriui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/26

Pradzioje mokiausi pas viena instruktoriu, kurio vardo cia neminesiu, tai prisiklausiau daugybes pasakojimu apie jo zygius armijoje, dalyvavima visokiose vairavimo varzybose.Aisku pats ten mazai vairuodavai instruktorius pedalus maige lyg butu su kokia vaikstyne.Galiausiai truko kantrybe ir nusprendziau pasikeisti instruktoriu y Remigiju Juoci, likau tikrai patenkintas, nes atejau visiskai beviltiskas, prarades vilti ismokti vairuoti, o stai jau ir teises turiu.Nedarykit tokios pacios klaidos, eikit iskart pas Remigiju arba neikit y abc.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/11

Mokiausi šioje mokykloje ir tikrai nenusivyliau. Esu ypač dėkinga pačiam fainiausiam instruktoriui Remigijui Juočiui :) Spaudžiu ranka už kantrybę. Galiu pasakyt, kad tikrai puikus mokytojas, juk išlaikiau vairavimą Regitroj iš PIRMO karto!! :) Tikrai rekomenduoju Remigijų :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/05

Likau labai patenkintas šia vairavimo mokykla. Teorijos pamokos neprailgdavo , būdavo įdomios , informatyvios. Pasirinkau vairavimo instruktorių Remigijų Juočį,nes rekomendavo draugas , kuris išlaikė regitros egzaminus iš pirmo karto. Remigijus tikrai puikiai dirba savo darbą. Vairavimo metu duodavo praktiškų patarimų įvairiausiose situacijose , būdavo linksmas , gerai nusiteikęs , ramiai išaiškindavo daromas klaidas. Po visų vairavimų ne tik mokėjau visus regitros maršrutus , tačiau ir įgijau patirties. Teorijos egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto taip pat ir praktikos dėka vairavimo instruktoriaus Remigijaus Juočio. Visiems rekomenduočiau šį vairavimo instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/14

Baigiau Auto ABC, Kaune savanorių pr. Teko vairavimo mokykloj ARV- auto dasipirkti papildomų pora valandų per kurias daugiau išmokau nei per visą važinėjimą su Auto ABC instruktoriumi. Nerekomenduočiau

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/11

Iš pradžių "Auto ABC" vairavimo mokykloje mokiausi pas kitą instruktorių, bet tiesą sakant...nieko padoraus neišmokau. Vėliau man parekomendavo vairavimo instruktorių Remigijų Juočį, kuriam esu be gaaaalo dėkinga už kantrybę, kurios su manimi tikrai reikėjo :) Jo dėka vairavimo egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto(kas galvojau išvis neįmanoma...) ir dabar, nors teises turiu dar tik pusę metų, bet daug kas sako, kad vairuoju kaip su stažu :D Šis instruktorius davė ne tik tų patarimų, kurių reikėjo per valstybinį egzaminą, bet ir tų, kuriuos dabar labai sėkmingai galiu pritaikyti vairuodama ir drąsiai jaustis už vairo :) Visiems rekomenduoju tik Remigijų, kuris turbūt net mešką išmokytų puikiai vairuoti! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/29

Pats blogiausias pasirinkimas!!! Instruktorius Arvydas... Man ne vieno zmogaus buvo rekomenduotas kaip geriausias šios mokyklos instruktorius... Melas!!! Baisus žmogus! Baisus paruošimas! Dėmesio į mokinį visiškai nekreipia. Visados įnerias į telefoną. Net kelio nemato o tik savo telefono ekrana. Judriuose sankryžuose ar žieduose kalba telefonu ir bando gestai paaiškint ką mokinukas turėtų daryti... Važinėjame tik ten kur jam reik, ar kur reik pavešti jo dukra ar draugus! Varavimo pamokos laikas pas jį neterminuotas. gali vairuot pusantros valandos o kita karta jau tik 40min. Arba išvažiuoti 10h o grįšt 12h. o per tą liką vairuoji tik 45min. nes likusi laiką praleidi stovėdamas prie parduotuves ar kitu įstaigų ir laukdamas kol tavo instruktorius sugrįš apsipirkes ar susitvarkes savo svarbius reikalus. Dar galėčiau vardint ir vardint koks Arvydas yra prastas ir visiškai mano nuomone net netinkamas žmogus savo darbui atlikti. Bet pabaigsiu tiesiog tuo kad TRAGEDIJA! Man liežuvis neapsiverstu kam nors parekomenduoti tokio instruktorio ir iš vis tokios mokyklos ur dirba tokie žmones!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/16

sveiki mokinausi kęleta mokyklu kaune sekėsi vairuoti sunkiai, instruktoriai tik kalbėdavo telefonu ir nemokindavo, man atrodė, jog važiuodavau gerai, nes nieko nesakydavo iki to laiko kol atėjo egzaminas, niekaip jo nesisekė išlaikyti, tuomet drauge rekomendavo eiti į AUTO ABC pas Tada Puidoką pasimokinti, pravažiau su juo tris kartus, labai gerai ir ramiai viska išaiškino. Ir egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. ačiū Tadui Puidokui už jo gerus mokymus ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/01

vairavimo kursa baigiau Auto ABC, tai antirekomenduoju, instruktorius (Arunas vardu buvo) - pastoviai turedavau galvot, kaip atsikirst i tokias pastabas a la "masyyyynoms, kaip ir mergyyynoms, reikia svelnuuuuumo..." siaip nesu jautri ir galiu pasakyt, kad uzsiciauptu, bet vairuojant susikaupti oj kaip tai trukdydavo. Drauge vazinejo su kitu instruktorium, bet irgi liko nepatenkinta, tai pagalvojom, kad ten visi tokie. plius pastoviai aiskindavo, kaip prastai viska darome (ir man, i jai ta pati, nors skirtingi instruktoriai). tai cia gal tokia taktika kuo daugiau pinigeliu islupt uz vairavimo pamokas "asmeniskai tau".

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/21

Ačiū labai Remigijui! Jo dėka išlaikiau „Regitros“ vairavimo egzaminą! Esu atėjusi iš kitos vairavimo mokyklos, kur tiesą sakant mane blogai išmokė. Regitroj bandžiau laikyti net du kartus važiavimą, bet deja...Internete ieškojau instruktoriaus,kad galėčiau pasiimti papildomų važiavimų ir labai džiaugiuosi,kad atradau puikių atsiliepimų apie Remigijų Juočį. Nieko nelaukdama susižinojau jo kontaktus ir pasiėmiau 4 važiavimo pamokas, per jas įgijau daug daugiau žinių nei savo vairavimo mokykloj. Tikrai puikus instruktorius, kuris sugebėjo ištaisyti mano blogus vairavimo įgūdžius ir esu jam labai dėkinga, po jo pamoku, labiau pasitikiu savimi. :) Ačiū Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/06

Mano istruktorius buvo Remigijus Juočys. Likau labai patenkintas, žmogus turi ilgametę patirtį ir tikrai išmano savo darbą. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/15

Lankiau B kategorijos vairavimo kursus Islandijos plente. Jauki aplinka, puikus teorijos dėstytojas. Ypač pasisekė, kad atsitiktina tvarka man priskirtas vairavimo instruktorius buvo Remigijus. Tikrai šaunus žmogus, puikiai išmokino, ir turėjo kantrybės (dėl to esu jam labai dėkingas), visas atliktas klaidas išsamiai ir paprastai paaiškindavo, jei ne jis abejoju, kad bučiau išsilaikęs regitroj vairavimą iš pirmo karto. Tikrai ji rekomenduoju. Visiems draugams kurie užsirašo į šią auto-mokyklą taip pat sakau, kad prašytu jiems paskirti Remigijų kaip vairavimo instruktorių ir kolkas per dvejus metus visi pažįstami man tik dėkoja už šią rekomendaciją, nei vienas netarė blogo žodžio apie jį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/25

Džiaugiuosi, kad pasirinkau ir baigiau šią vairavimo mokyklą. Didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū instruktoriui Remigijui Juočiui, už pastangas siekiant kuo geriau išmokyti vairuoti bei už malonų bendravimą vairavimo pamokų metu. Puikus instruktorius, kurį rekomenduoju kiekvienam! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/06

ARVYDAS Z. NUOSTABUS ZMOGUS, PUIKIAI VISKA ISMOKINA!! SIULAU EITI PAS JI, TIKRAI NEPASIGAILESIT:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/15

Norėčiau parašysi komentarą apie šią mokyklą ir savo instruktorių. Nuėjau į šią mokyklą vien dėl to, kad girdėjau jog čia susirinkęs puikus instruktorių kolektyvas ir ne tik puikus, bet ir gerai išmokantys vairuoti. Nuėjus, mane pasitiko puikus personalas ir pirmasis dėstytojas. Viskas tikrai buvo puiku ir man draugas pasiūlė eiti pas Remigijų Juočį (vairavimo instruktoriu) vairuoti. Taip ir padariau, esu labai patenkintas šiuo žmogumi ir jo mokymu. Važinėjome visais sunkiausiais maršrutais. Padarius klaidą viską aiškiai ir detaliai paaisškindavo, ko nedaryti ir kaip išvengti panašių situacijų. Taigi, viso to pasekmė yra šiandien išlaikytas vairavimo egzaminas Regitroje. Mane egzaminavo vadinamasis "Minedas". Išlaikiau su keturiom nežymiom klaidelėm. Egzaminuotojas pagyrė mane ir mano įgūdžius prie kurių daug prisidėjo ir Remigijus Juočys. Ačiū labai šiam žmogui ir visam Auto ABC personalui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/10

Nuoširdžiausiai dėkoju instruktoriui Remigijui už begalinę kantrybę, rūpestį, suteiktas žinias ir palaikymą! Eidama mokytis važiuoti labai bijojau, kad nesugebėsiu vairuoti. Stresinėje situacijoje instruktorius mokėjo nuraminti, pralinksminti bei paaiškinti, kaip geriau daryti. Baimes pavyko įveikti, egzaminą sėkmingai išlaikiau. Šį instruktorių rekomenduoju ir kitiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/03

Likau labai nepatenkinta,kad pasirinkau sia mokykla!!
Tai dydziausias kosmaras.. instruktorius visiskai nieko nepaaiskindavo, visada budavo nepatenkintas..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/29

Sveiki visi, norėjau pasidalinti nuomone apie Auto ABC. Šią mokyklą pasirinkau, nes gyvenu ne Kaune, o ji įsikūrusi labai patogioje vietoje važinėjantiems (netoli Muravos stotelė). Dėl to tikrai nesigailėjau. Iš pradžių teorijos mus mokė vyras, kurio pavardės nepamenu, tačiau jis išėjo atostogauti, taigi mums pradėjo dėstyti Juozas G., jo paskaitos buvo ir įdomios ir smagios, (niekada nebūdavo nuobodu) o svarbiausia labai informatyvios. O dabar apie svarbiausią dalyką - praktiką. Mano instruktorius buvo Remigijus J. labai malonus žmogus, per visą mokymosi laiką nei karto nepakėlė balso, viską nuosekliai paaiškindavo (ir dažnai ne po vieną kartą). Stengėsi, kad ne tik Regitros maršrutus išmokčiau, bet susigaudyčiau bet kokioje situacijoje. Žodžiu labai malonus žmogus, geras mokytojas, moko ne tik vairavimo, bet ir kaip nusiteikti, prieš įskaitą ar egzaminą.
Esu labai patenkinta vairavimo mokykla, žinoma, man pasisekė, kad mokytojai buvo labai malonus ir kantrus žmonės, taigi jei rinksitės Auto ABC, stenkitės, kad jus praktikos mokytų Remigijus J. Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/21

Pati geriausia mokykla, nes čia dirba pats geriausias mano sutiktas instruktorius Remigijus. Kiek teko važinėti su kitos mokyklos instruktoriais likau arba nepatenkinta arba neišmokus važiuoti, maniau nelemta man vairuoti niekad neišlaikysiu. Bet sutikus Remigijų tiesiog net negaliu patikėti kad tiek nedaug trūktu ir aš jau su teisėmis. Tai žmogus kuris suteikia pasitikėjimo savimi, su kuriuo smagu važinėti jautiesi lyg sėdėtum su geriausiu draugu, o ko daugiau reikia norint gerai išmokti vairuoti.. Pasirinkit ir tikrai nesigailėsit. Ačiū labai Jums instruktoriau Remigijau!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/18

Sveiki. Kas mokinosi sitoje ABC, gal kam teko instruktorius Mečislovas? Ar bent grdejote apie toki?

Response from UAB „AUTO ABC“ on 2014/01/16

Jei cia tas pats Mecislovas, tai as per daug geru atsiliepimu neturiu. Gal tau tiks...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/10

Pasirinkau šią mokyklą neklausdama kitų žmonių atsiliepimų apie ją , rinkausi ją dėl to , kad Ji šalia Mano namų (kalbu apie Islandijos pl.) ir NEPASIGAILĖJAU !!
Tik užsiregistravus į ją buvo pranešta , jog teorinės paskaitos prasideda nuo sekančios dienos - labai nudžiugau , kad nereikės ilgai jų laukti .. Patekau pas teorijos dėstytoją Karolį B. , neturiu nei vieno blogo žodžio apie Jį. Nuostabus žmogus: kantrus , įdomiai dėsto paskaitą, jeigu kažko nesupranti Jis paaiškina kaip sakoma ta tiesiogine žmonių kalba, tiesiog iš kasdienybės, paskaitų metu pajuokauja - o tai didelis pliusas . Moka pritraukti mokinių dėmesį . Nejaučiau kančios eidama ir sėdėdam Jo paskaitose . :)
O su praktikos pamokomis Man gavosi labai įdomiai , nes teko važinėti net su trimis mašinomis , bet manau jos išėjo TIK į naudą .. Gavau vairavimo instruktorių Tadą P. su Opel Astra , tai yra jaunatviškas su tikrai geru humoro jausmu žmogus ! Jeigu kas neaišku , galima klausti drąsiai nebijant , kad išsijuoks ar atsakys kaip stobrys - paaiškins , kad ir 15kartų , kol tikrai pamatys , kad supranti .. Vairuoti sėdint Jam šalia buvo vienas malonumas , nes dirbant tokį darbą manau reikia beprotiškai geros kantrybės - Tadas tuo ir pasižymėjo .. Netgi iš anksto susitarus leisdavo važiuoti Mano norimu maršrutu , nes važinėtis vien Vilijampolėje pasakiau , jog atsibodo .. Labai džiaugiuosi , kad nevaikė vien tuo pačiu maršrutu , o leido važiuoti kur jaučiau , kad pačiai yra neaišku kas kaip ... Gaila , kad po kelių vairavimų Tadas išėjo mėnesiuj atostogų , o Aš labai skubėjau išsilaikyti teises ir neturėjau laiko laukti , kol Jis gryš , tad paprašiau , jog Jis Mane priskirtų kitam instruktoriuj , bet pasakiau , kad būtinai išrinktų gerą ir nekeliantį balso !! ir gavau tokį labai fainą , linksmą intruktorių Remigijų su Mazda , Mes vadindavo Ją mieliau - Mazdute . Tie keli kartai , kuriuos vairavau su Remigijumi neprailgdavo , norėdavosi vairuoti dar ir dar .. Labai malonus žmogus , netgi ir dabar kai Jis pravažiuoja pro Mano kiemą link Auto ABC, o Aš vedžioju šunį , pamatęs pakelia ranką ir nusišypso , o tai sukelia geras emocijas , vien tokie vairavimo instruktoriai neleidžia gailėtis , jog pasirinkau Auto ABC kaip mokyklą , kurioje siekiau įgyti teorijos , bei praktikos žinių :) o galiausiai , pravairavus 14kartų sustojau , užsitęsiau eiti laikyti 15vairavimą - tai čia Mano pačios kaltė .. Miegu Aš vieną saldų Spalio 15dienos rytą ir sulaukiu skambučio iš nežino numerio , pakeliu , o ten tas pats Mano teorijos dėstytojas Karolis B., pažadina su klausimu kodėl nesirodau mokykloje 15vairavimui, atsakius , kad šiek tiek nuleidau rankas , Jis Mane paskatino greičiau rengtis ir skubėti į Auto ABC , nes Manęs jau laukia vairavimas .. Na ką gi , atskubu Aš į Auto ABC po 20min ir sužinau , kad gaunu dar vieną , naują , jau trečią mašiną Toyotą - mažutę , raudoną , kuri priklauso pačiam Karoliuj ir , jog egzaminą laikysiu būtent su Juo .. Besivažinėdama mieste su Toyota turėjau šiek tiek vargo įmetant antrą pavarą , vis pataikydavau į ketvirtą ir tuomet po kelių kartų tokios nesekmės paklausiau Karolio galbūt Man vertėtų nusipirkti dar vieną papildomą vairavimą , kad priprasti prie mašinos , Jis pasakė , kad čia yra Mano pasirinkimas ir kaip jaučiuosi prie vairo , bet Jis rekomenduotų , jog visiškai perprasčiau mašiną , taip ir padariau , pavairavusi 15kartą paprastai kaip pamoką , susitariau su Karoliu , jog sekančią dieną Aš laikau vairavimą egzaminą ... už egzaminą reikėjo susimokėti kaip už dasipirktą pamoką , bet tikrai nesigailiu sumokėjusi tuos 70lt , nes tas vienas papildomas vairavimas Man ir lėmė , jog vairavimas buvo išlaikytas iš pirmo karto . :)))

Esu dėkinga visai Auto ABC dirbančių žmonių grupei su kuriais teko bendrauti ! :) nuo administracijos iki teorijos ir praktikos dėstytojų - tai yra labai nuostabūs , šilti , kantrūs ir mandagūs žmonės .. :) Aišku pritariu tiems , kurie sako , jog priklauso pas ką papulsi , čia yra tikra teisybė , nes mačiau ir nelabai savo darbu patenkintų žmonių . Bet jeigu kas ir norės įgauti naujų žinių rekomenduoju :
teorijos ir praktikos dėstytoją Karolį Balčiūną ir kitą praktikos instruktorių Remigijų , gaila , kad Tadas paliko Auto ABC ;/

Mokysitės pas Juos , turėsite noro patys ,- išmoksite greitai , lengvai ir šiuos žmones visą gyvenimą minėsite tik geru žodžiu !!

Linkiu kuo didžiausios SĖKMĖS visai Auto ABC komandai !! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/26

Baigiau šią mokyklą ir buvau patenkinta tik teorijos mokytoju. Važinėjau su Roku Petruliu. Negirdėjau nieko daugiau tik pakeltą balso toną,ištisą pasipiktinimą ir kažkokius nesamoningus reikalavimus. Regitroj praktiką išsilaikiau iš pirmo karto,o iš gerbiamo instruktoriaus sulaukdavau tokių komentarų kaip: "Tau nelemta vairuot", "Tu nieko nesupranti" ir t.t... Neneigsiu,kad atėjau nemokėdama vairuoti,bet juk tam ir einame į mokyklas,kad kažko išmoktume. O iš R.Petrulio didelio mokslo aš negavau. Vairavimai baigdavosi ašaromis,o galiausiai visiškai nepasitikėjau savimi ir iš vis bijojau net i automobilį sėsti. Kiekvieno vairavimo kritinių klaidų skaičius priklausydavo nuo instruktoriaus nuotaikos,kas,manau,nėra labai objektyvu ir sąžininga mokinio atžvilgiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/25

Man ši mokykla buvo tikras pragaras. Pradėjusi ją lankyti nuo birželio pradžios pabaigiau tik dabar, nors man sakė kad vėlų vėliausiai rugpjūčio vidury viskas pasibaigs, bet deja ne dėl mano kaltės baigėsi daugiau nei mėnėsiu vėliau. Teorija mokiausi savanorių prospekto filiale. Apie dėstytoja nei ką blogo nei gero, tik dedu didelį pliusą už tai kad galima praktiškai bet kada ir bet kiek laiko ateit pasispręsti bilietus. Na bet važiavimai tai tragedija. Mokyklos aikštelė žiauriai prasta, o su instruktoriais problemos nenormalios. Pas Arūna B. važinėjau po visą Kauną su jo reikalais ir laukdavau n laiko prie parduotuvių. Perėjau pas Tada P. kuris tikrai yra nuostabus instruktorius, bet po keleto pamokų jis išėjo mėnesiui atostogų ir aš buvau priskirta Mariui J. Na va čia ir prasidėjo pasaka be galo. Instruktorius žiauriai nemėgsta savo darbo, matėsi kad tik sėdi ir tempia laiką, visiškai nieko nekalbėdavo ir neaiškindavo vairuojant. Vairavimai vykdavo max 2 kartus į savaitę ir tokiu metu kad pastoviai iš darbo tekdavo atsiprašinėt. Šiam žmogui tik pinigai ir terūpėjo,nes atsiprašius nuo vairavimo paklausė kas jam sumokės už pamoką jei neras kito mokinio. Manau kad tai yra visiškas absurdas. Na o instruktorius Rimas S. labai malonus žmogus, ir paaiškina ir šiaip malonu pakalbėti. Tad prieš einant į šią mokyklą labai gerai PAGALVOKIT AR VERTA nebent eikit konkrečiai pas instruktorių kurį žinot :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/20

REKOMENDUOJU "AUTO ABC" VAIRAVIMO MOKYKLĄ ! Labai džiaugiuosi, kad lankiau šią vairavimo mokyklą! Darbuotojai labai labai malonūs žmonės, paliko gerą įspūdį. Labai noriu padėkoti teorijos dėstytojui Karoliui Balčiūnui už tai, kad jo vedamos paskaitos visuomet sudomindavo, o ir pats dėstytojas kantrus, mandagus, visada linksmai nusiteikęs ir aiškiai dėsto teoriją. Taip pat rekomenduoju instruktorių Roką Petrulį. Labai šaunus ne tik savo srities specialistas, bet ir malonus, punktualus, linksmas bei puikiai dirbantis savo darbą žmogus. Ačiū šiems žmonėms, kurių dėka Regitroje egzaminus išlaikiau iš pirmo karto ir mokiausi vairuoti linksmai ir be jokio streso. :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/03/01

Mokiaus auto abc B kategorija. Gavau Kolaiti, kuris nelabai ismano savo darba, keliuose vietose gincinaus su juo, nes su vairavimu tikrai puikiai draugauju, todel nesutikau su jo reikalavimais. Todel pasikeiciau i GEDIMINA STAREVICIU!!! Puikus instruktorius, taip viska aiskiai ir ramiai paaiskina. Rekomenduoju Gedimina!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/13

Atėjau pas Auto ABC instrukorių Remigijų iš kitos vairavimo mokyklos. Buvau visai nusivylusi savim, maniau, kad esu netinkama vairavimui. Tik pradėjusi mokytis pas Remigijų, supratau, kad nėra blogų mokinių, o tik prasti mokytojai. Remigijus tikrai myli savo darbą, yra kantrus, atsakingas, atidus, gebantis išaiškinti, padrąsinti, mokantis pastebėti silpnąsias puses, skatinantis pasitikėjimą savimi. Tik jo dėka turiu vairuotojo pažymėjimą ir žinau, kad tikrai sugebu vairuoti. Manau, kad Remigijus gali išmokyti vairuoti bet kokį žmogų, todėl nuoširdžiai jį rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/10

REKOMENDUOJU instruktorių Gediminą Starevičių !!! Sąžiningas, punktualus, patikimas mokytojas. Turėjo daug kantrybės su manimi kaip nepavyzdinga mokine ! Kad ir kaip nesisekdavo nei karto nebuvo pakėlęs balso ar nemaloniai atsakęs.Teko mokintis dar pas kelis, tai iš visų labiausiai likau patenkina Juo. Ačiū instruktoriui, kurio dėka išmokau vairuoti. :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/28

ABC-
Baigiau sioje mokykloje c,ce vairavimo kursus,
teorijos destytojas Dalius labai kompetetingas ir geras specialistas,ramus ir visada pasiruoses paaiskinti ir padeti zmogus.Mokyklos teorijos testai labai artimi regitros teorijos testams,todel egzaminu metu regitroje dideliu netiketumu nebuvo.
EU 95 kodo paskaitos praejo sklandziai ir gana profesionaliai,daug naudingos info naujiems vairuotojams.
Sulaukeme keblumu su praktiniais vaziavimais- buvo gana sudetinga ir komplikuota atlikti pati pravaziavima nes automobiliai ilgai buvo remonte.Destytojai mazai dalino naudingu patarimu,viska palikdami pacio mokinio fantazijom kurios tikrai daugiau pasitikejimo savim nepridejo.Instruktoriai klydo pateikdami informacija ir sulaukdami klausimu labai nenoriai i juos atsakinejo.
Pravaziavimu eiles sudarymas buvo neaiskus ir todel galiu pavadinti neskaidriu ir kartais atrode kad priklauso nuo instruktoriaus nuotaikos o patys automobiliai gana apgailetinos bukles ir tehniskai netvakingi,bent jau tokie buvo musu mokymo laikotarpiu.
Tarp paciu vairavimo destytoju nera bendros programos,todel kiekvienas instruktorius moko savaip ir skirtingai o nuvykes laikyti valstybiniu egzaminu supranti kad yra dar ir kitu svarbiu reikalavimu apie kuriuos net nezinojai.
Regitros transportas kordinaliai skirtingas nuo ABC automobiliu,todel laikant egzaminus papuoli i pinkles,kurios tikrai nepadeda vairavimui .
Regitros automobiliu begiu perjungimo rankenos padetys ir ju jungimo technika labai skiriasi nuo tu su kuriais teko mokintis o tai jau papildomos klaidos ,labai svarbus vairo dydis ir visa informacija prietaisu skydelyje taip pat klaidino ir nedave pasitikejimo egzamino metu .
Pacio kurso baigimo data su visais pravaziavimais nusikele menesi i prieki,todel kursu baigimo terminas issitempe nuo zadetu administracijos 6 sav.iki daug ilgesniu 10sav.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/23

Teko mokintis ABC, C ir CE
kursu data buvo perkialiama keleta kartu,tai labai uztempe moksla.
Administacijoje merginos nelabai zinojo regitros pakeitimus pries 6 men.
Labai puikus teorijos destytojai-ismanantys savo darba,ko nepasakysi apie C kat automobili,kuris neatitinka jokio eismo saugumo,nes yra apgailetinos bukles-tikrai reiketu apsilankyti pas mehanikus.
Isskirtinai noreciau ispeti jaunesnio amziaus vaikinus gerbencius ir vertinancius zmogaus oruma nepapulti pas instruktoriu Ricarda,kuris yra vienintelis sioje ystaigoje mokinantis C kat.
Tai ekspertas kuris- neturi jokiu pedagogikos pagrindu bet ir elementaraus padoraus bendravimo.Tai faraonas savo sventoveje is kurio burnos eina pykcio ir nepadoriu repliku lavina- kuri neduoda susikaupti ir analizuoti savo veiksmu,bet ir nepataisomai sugadina diena ,o apsilankymu pas ji turesite visus septynis.

sekmes kelyje

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/11

Aciu instruktoriui Tadui, labai kantrus ir demesingas mokytojas.Tikrai rekomenduoju ji visiems, nesigailesit.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/06/23

Labai džiaugiuosi, kad mokiausi pas instruktorių Tadą P. (Islandijos pl.). Instruktorius kantrus, viską mokina atidžiai, nelieka spragų, o jeigu ką pamiršti kartoti gali ne vieną ir ne du kartus kol įsimeni ir tikrai dėl užmaršumo nesijausi blogai, nei karto nebuvo pakėlęs balso ar nemaloniai atsakęs. Kaip tik visada pasitikdavo su šypsena. Ačiū instruktoriui, kurio dėka pamėgau ir išmokau vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/23

Sveiki!

Vairavimo mokykla AUTO ABC yra super!(islandijos pl.) Visas kolektyvas labai vieningas ir daro viska,kad padetu mokiniams.
Instruktorius Rokas Petrulis labai geras mokytojas! Jaunas vaikinas,pajuokajantis,tiesa,ganetinai grieztas ir labai reiklus! Kartais trukdavo jam kantrybe,bet tikrai,budavo uz ka :D Bet tik jo deka siandien issilaikiau teises :) Tikrai patariu eiti mokytis i sia mokykla ir neapsiriksite,jei pasirinksite butent instruktoriu Roka :) paruosia 100% ir zmogus matosi stengiasi del kitu :) taip pat geras instruktorius Gediminas,teko vaziuot su juo viena karta :) sekmes! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/02/23

pirmiausia noriu padekoti instruktoriui TADUI,tai nuostabus zmogus,turintis auksine kantrybe,paruosiantis vairavimo egzaminui nuo A iki Z.teorijos destytojas R.Siaulys isdesto paskaiteles idomiai ir suprantamai,aciu jam.egzaminus islaikiau is pirmo karto.puiki mokykla!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/02/04

Labai gera mokykla. Puiki vairuotojų, vežančių pavojingus krovinius kurso dėstytoja. Išlaikomumas Valstybinėje kelių Transporto inspekcijoje geras. Daug padeda kompiuterinė pavojingų krovinių mokymo ir testavimo programa.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/02/04

Mokiausi pavojingų krovinių vežimo saugos specialistu (M) kategoriją pas Gailę Mitkienę. Nustebau, kad gavau naujausias (2011 m) ADR knygas, o mokė su kompiuterine programa ir pristatymų programa (Power Point). Labai puikiai išaiškino, tačiau mokytis buvo sunku ir labai įtemptas kursas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/15

Niekam nepariu eiti i sita mokykla.
1) informacijoj dirbanciu nemandagumas info nepateikimas, jos zino tik kaip pinigus primt ir sutarty parasyt.
2) auto (c,ce kat.) seni isklere laukti vazinet reikia savaitem nes pvz turi 1 c kat auto ant visu, masinos savaite lauki kita savaite ji remonte, ir t.t.
kas is kauno geriau ARV eikit ten nezinau kaip bet gal butu gereu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/10

Na manau, kas pasirinks šitą mokyklą tikrai nenusivils. Skaičiau čia daug neigiamų komentarų, bet manau tie žmonės patys nenorėjo stengtis. Teorija išdėstė puikiai su įvairiais pavyzdžiais ir būdais kaip lengviau išmokti (Donelaičio gatvėje lankiau). Instruktorius Rokas - žmogus, kuris ruošia ne tik regitrai, bet ir vairavimui po jos. Gal kartais jam ir trūksta kantrybė, bet dėl to gali kaltinti tik save, nes viskas buna išaiskinta puikiai, tiek kaip parkuotis, tiek kaip važiuoti gatvėje.Tiesa buvau ir pas kitą tos mokyklos instruktorių - Gediminą, taip pat tik geriausi atsiliepimai. Viską regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir tikrai tik šių žmonių dėka :) Todėl tiek, kurie tikrai nori stipriai pasiruošti ir išmokti vairuoti siūlau, kaip tik šitą mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/10/14

palieku atsiliepimą ne apie pačią mokyklą, joje nesimokiau:) apie instruktorių Arvydą, matau jau minėtą ir galiu tik patvirtint Jūratės žodžius. tikrai geras instruktorius, gal silpnesnių nervų ar bailesnė mergina išsigąstų iš pradžių, nes tikrai reiklus žmogus, bet moko liuks. atėjau pas jį po pamokų pas tokį Zenoną iš Noriu vairuoti, tai man per pamoką pasakė tiek, kiek anas per 10 pravažiavimų nesakė. žodžiu pliusas Arvydui ir siūlymas - Noriu vairuoti mokykloj neikit pas Zenoną mokintis, jis turi tik vieną pliusą-neįvaro baimės vairuoti ir taip bijančiam, bet daugiau nieko gero..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/19

vairavimo dest.linkevicius-mergisius ir siknius..

Response from UAB „AUTO ABC“ on 2012/11/26

Aš tai manau, kad tu tik humoro jausmo jo neperpratai, nes ir aš pas jį mokiausi ir nepavadinčiau jo šiknium ar mergišium. Tiesiog jis juokauja savaip:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/19

sveiki

Ką galiu pasakyti tik kad mokykla nekokia . Laimei yra ten nerealiai geras instruktorius Algimantas Linkevičius. Išmokino mane ir mano net 5 drauges. Ten tik dėl jo į šią mokyklą ir ėjau ir labai dėl to džiaugiuosi. nes dabar vairuoju ne prasčiau nei Schumacheris :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/18

Į šią mokyklą atėjau būdama vyresnio amžiaus. Man čia patiko. Pirmiausia maloniai informaciją suteikė čia dirbančios moterys. Pačią pirmą pamoką optimistiškai nuteikė mokyklos direktorius V. Petrulis. Patiko ir teorijos pamokos , kurias vedė Robertas Šiaulys. Ačiū Jam. Vairuoti mane mokė Arvydas Zavistanavičius. Man labai pasisekė, nes pakliuvau pas tikrą savo srities profesionalą! Tai paprastas, nuoširdus, mandagus, punktualus, turintis jumoro jausmą žmogus. Su juo lengva bendrauti ir, aišku, turintis didžiulę didžiulę kantrybę! Ačiu Tau, Arvydai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/09

Manau, kad Auto ABC yra pakankamai normali mokykla. Šiuo metu važinėju su jaunu instruktoriumi, labai ramus, geras, viską šauniai paaiškina, nekelia balso. Tie, kurie rėkauja instruktoriai, manau neturėtu dirbti tokio darbo, arba mato, kad visiškai mėmė esi, tai ir šaukia. :)) Važinėju su "vabalu" Wv Beetle. Gera, normali mašina, ką jūs norit, kad jos butu 2011 metu?? Jos irgi kainuoja. Išmoksit su sena mašina važinėti, su nauja bus vieni juokai ;) Manau tereikia noro, ir viskas yra įmanoma, nereikia nurašyti ant mokyklų ar mašinų. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/31

Aš ir mokiaus šitoj mokykloj. Ir viskas labai patiko. Geras teorijos dėstytojas. Važinėjau su instruktorium A. Linkevičium. Labai gerai, aiškiai viską išaiškino, pamokino.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/24

Lankiau šią mokyklą Islandijos plente. Gero nieko negaliu atsiliepti. Nebaigiau jos. Tiek apie teorijos, tiek apie vairavimą atsiliepimai nekokie, negalima klausti, nes ne tik nesužinosi, bet ir reakcija, kad gailiesi uždavus klausimą, teorija panašu į pastraipų perskaitymą, be paaiškinimų ir t.t. Važiavimo įgreitėjimo nemokė, įvažiuoti į figūras bet kaip, jei pasisekė, tai gerai, gatvėje jokių paaiškinimų, taip pat jei pasisekė tai gerai. Vis reikia, dar reikia važiuoti, o kas ne taip, kaip reikia, kad blogai neaišku būdavo, nuolatinis reikalu tvarkymas, pažystamų išvežiojimas ir laiko nemažas sutrumpinimas. Tiesiog tiek vairavimo, tiek teorijos mokytojai pasitaikė šiaip sau. Tikiuosi ir iš kitų komentarų suprantu, kad ne visi tokie, tiesiog laimės dalykas pas ką pataikai. Vairuotojo pažymėjimą turiu, bet tik kitos vairavimo mokyklos dėka.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/17

Dabar dirba daug jaun7 instruktorių, kurie nėra jokie isterikai kaip daug kas įsivaizduoja, mašinos nepačios naujausios, bet vis atnaujina savo autoparką. O kas galvoja, kad su nauja mašina lengviau tai manau, kad nesamonė. Ženklai ir šviesoforai neparyškėja nuo to ar tuo labiau nesikeičia. Vienam komentare mačiau, kad sugedo mašina, pradėjo buksuot sankaba ir pan.. atėjo laikas. Amžino nieko nėra. Jei mašina būtų praeitų metų ir jai nusisuktų sankaba, tai irgi reikštų, kad mašina lavonas?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/01

Laba diena,
Lankiau Auto ABC vairavimo mokyklą, tiek teorijos dėstytojais, tiek vairavimo instruktoriais buvau labai patenkinta. Rekomenduočiau ir kitiems šią mokyklą.
Nijolė

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/18

Tikrai labai gera mokykla , viskas patiko. Tik geri prisiminimai, visus egzus iš pirmo kart išlaikiau tiek mokykloj, tiek Regitroj 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/17

Na jei mane, penkiasdešimtmetę, paruošė taip, kad tiek teoriją, tiek praktiką laikiau nedrebėdama, o dabar vairuoju drąsiai gatvėse, tai šiaimokyklai tik pliusas. Kursus laikiau Donelaičio g., puikus teorijos dėstytojas (prisipažinsiu, pradžioj glumino kad toks jaunas), be galo kantrus ir ramus vairavimo mokytojas Olegas. Aišku, mašinikė pavaryta, bet ko norėt, kai tokie mokiniai važinėja. SĖkmės kolektyvui. Tarp kitko, visi mano trys vaikai mokėsi šioje mokykloje prieš 10, 8 ir 4 metus, ir visi trys puikiai išlaikė tiek teoriją, tiek praktiką iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/15

Nieko gero negaliu pasakyti apie šią mokyklą. Teorija dėstė atmestinai kažkaip, jei nesupranti tai pats esi kaltas, jei kas neaišku geriau neklausk, nes pasijusi durnelio vietoje. Vairavimas pagrinde aikštelėje, kur moko ne iki galo, įsibėgėjimo net nemokino, o į gatvę išvažiavus, važiuoji tik instruktoriaus reikaliukų tvarkyti. Nuoširdžiai patariu rinktis tik ne šią mokykla (Islandijos pl.).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/15

Visiška tragedija. Niekam nepatariu rinktis šios mokyklos vien del kvapo joje. Antra, jei neišlaikai mokyklinio vairavimo iš dviejų kartų, veliau moki 25 lt, jei teorijos - 20 lt. Taip niekur kitur nėra. Aikštelė, bent jau žiema, sunkiai pravažiuojama, o ir mašinos gerokai pagedę. Teorijos mokymas taip pat gan atmestinas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/27

Nelabai esu patenkintas dėl mokyklinio teorijos egzamino laikymo, nesamonė, kad tris kartus reik surinkti mažiausia po dvi klaidas ir tik du kartai mokyklinio egzamino laikymas yra nemokamas, o kiekvienas papildomas laikymas 20 lt, nesutikau nei vieno, kuris mokyklinį egzaminą išlaikytų mažiau nei iš ketvirto karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

Kainuoja truputi daugiau, nei kitur, bet tikrai verta, nes paruošia labai stipriai, puiki mokykla, visiems rekomenduoja ten kreiptis ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

Rekomenduoju instruktoriu Aruna B. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

Mokiaus Auto ABC b ketegorijai gauti. Likau 100% patenkinta, tiek teorijos, tiek praktikos mokymu. Nes visus egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto. Todėl dedu didžiausią pliusią ten dirbančiam kolektyvui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/21

Mokiausi šioje mokykloje B kategorijai. Vasarą.
Teorijos instruktorius superinis. Puikiai išaiškina, visados duoda naudingų pavyzdžių, nepalieka neaiškumų (Daukanto gatvėj).
Dėl praktikos buvo gerokai sunkiau. Niekam nelinkėčiau patekt pas instruktorių Stašaitį. Visados pamokos trukdavo trumpiau nei reikia, jis parodė gal tik kokius du regitros maršrutus, nes visą laiką teko vežinėti jo pažįstamus iš vienos vietos į kitą, taip pat tekdavo laukti po trisdešimt minučių, kol jis sutvarkys reikalus įvairiose įstaigose. Gal tik prie aikštelės neblogai pripratino. Nors tą kur įsibėgėjimo ruožą parodė tik kartą. Taip pat, instruktorius gerokai vėluot mėgdavo.

Response from UAB „AUTO ABC“ on 2013/06/20

Lig pati rašyčiau :D dabar pas ji mokausi ir jaučiuosi didžiausia nemokša.. nebent reikia jo reikalus tvarkyt tada jo , būna švelnesnis sukalbamesnis o šiaip sedėk mintys skaityk jo , nes pats nieko nepaaiškins :X

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Šita mokykla yra labai gera, teorijos dėstytojas be galo šauniai viską išmokė, bet va turėjau instruktorių vardu Algimantas. Jis išmoke tik tai kur galima eit pigiau alaus nusipirkt, todėl kai laikiau mokyklinį vairavimo egzaminą neišlaikiau iš pirmo karto nes ne taip mane mokino. Tik instruktoriaus Juozo dėka išmokau gerai vairuoti. Pliusas jam ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/12

Šiai vairavimo mokyklai skiriu tik patį aukščiausią įvertinimo balą. Prieš 10 metų laikiau ten B kategoriją, o šiemet įveikiau ir ilgai svajotą A. Abu kartus tiek teoriją, tiek praktiką išsilaikiau ir pirmo karto. "Auto ABC" instruktoriai - didelę patirtį sukaupę tikri savo srities profesionalai. Manau, kad svarbiausia būsimiesiems vairuotojams - tikrai norėti ir siekti savo tikslo, o ne tikėtis, kad ateisi nosį užrietęs, o mokytojai tau teorijos ir praktikos žinias stebuklingu būdu į galvą sudės. Juk ir vidurinėje mokykloje turėdavome namų darbus. Kalbant apie techniką, tiesa, kai kurie automobiliai arba motociklas nėra tik ką nuriedėję nuo konvejerio ir dažais nebekvepia, tačiau nepaisant to, jais važiuojant nekilo jokių problemų. Kvaila būtų tikėtis, kad ateisi ir sėsi prie naujutėlaičio automobilio vairo. Priešingai, manau, kad išbandęs menkesnę ar senesnę techniką tik geriau ją pažinsi, o vėliau prie naujų ir techniškai tobulesnių automobilių vairo galėsi bet kada sėst ir jaustis vairavimo virtuozu. Galų gale juk vairas ir pedalai visur tie patys... Žodžiu, drąsiai ir ramia sąžine REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/07

Nežinau kaip B kategorijai, bet laikau šiuo metu BE kategoriją ir nieko gero negaliu pasakyt. Davė važinėti Opel Astrą, kuri po 10 min sugedo, važiavau namo, vėliau davė Renault Twingo, kuri tokia maža, kad įlipt sunku :) Manau ji net netinkama tempti dviašę priekabą,reikėjo pačiam susitvarkyti nes užvirė aušinimo skystis, ventiliatoriaus laidas buvo nepajungtas, po to sankaba pradėjo buksuoti. Vienu žodžiu tiek tampiausi su važiavimu, kad dabar primiršau teorija ir niekaip negaliu išlaikyti. Kitai kategorijai tikrai rinksiuosi kitą mokyklą.
Tiesa čia kalbu apie Islandijos plente esančią Auto ABC vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/06

Labai šauniai išmoko jei kas neaišku visada padės. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šia vairavimo mokykla..


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB "Auto ABC"
 • Įmonės kodas: 133819823

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos