Ford Focus
BovaMan TGS

UAB „AUTO ABC“

86 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, C, C1E, CE, D, DE, Kaunas

  • Mokomieji: Toyota Auris, Ford Focus, MAN TGS, Bova, Honda Hornet
  • Islandijos pl. 15, Kaunas
  • 8-655 31300, 8-37 313000
  • info@autoabc.lt
Atnaujinta: prieš 1169 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
95 kodas (pradinė kvalifikacija
kroviniams arba keleiviams vežti) - 330 eur,-
95 kodas (periodinis mokymas kroviniams arba keleiviams vežti) - 90 eur,-
A kat. - 180 eur,-
B kat. - 265 eur,-
C kat. - 329 eur,-
CE kat. - 329 eur,-
D - 329 eur,-
C+CE kat. - 649 eur,-
C+D kat. - 649 eur,-
C+CE+D - 889 eur,-
Papildomas mokymas po teisių atėimo arba pradedantiesiems vairuotojams po KET pažeidimų - 90 eur,-
Alkoholio ir narkotikų žalos kursai - 19 eur,-

UAB „AUTO ABC“ – didžiausią vairavimo patirtį turinti vairavimo mokykla Kaune. Jau daugiau nei 40 metų mūsų tikslas yra išmokyti vairuoti ir parengti puikius vairavimo profesionalus, todėl drąsiai teigiame, kad esame TAVO KELIO PARTNERIS nuo starto iki finišo.
Mūsų vairavimo mokymo centre Islandijos pl. 15 teikiame įvairias paslaugas:
mokome A, B, C, CE, D kategorijų;
ruošiame 95 kodo ir ADR specialistus;
rengiame kursus prasižengusiems vairuotojams neturintiems 2-jų metų stažo arba netekusiems teisės vairuoti;
pravedame alkoholio ir narkotikų žalos kursus bei pirmos pagalbos kursus.
nuomojame transportą egzaminams VĮ „Regitra“;
turime kompiuterių klasę su nuolat atnaujinama testų medžiaga, kurioje bet kuriuo metu galite tobulinti savo teorinius įgūdžius.

Daugiau informacijos tel.: 8-655 31300 arba el.paštu info@autoabc.lt

Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų
Darbo laikas:
I-IV 8:00-18:00
V 8:00-17:00

2018/10/05

Didelis dėkui Arvydui Zavistanavičiui, puikus instruktorius!

2018/07/21

AČIŪ, vairavimo mokytojui REMIGIJUI JUOČIUI, tai kantrus, puikiai išmanantis savo darbą žmogus. Jo dėka praktikos egzaminas įvertintas stipriu dešimtuku. Didžiausios rekomendacijos visiems draugams bei pažįstamiems. Buvo malonu bendrauti. SĖKMĖS Jums, Mokytojau, iš didžiosios M...

2018/07/20

Ačiū labai vairavimo mokytojui Arvydui Zavistanavičiui, kuris nuosekliai mokė vairavimo ypatumų bei profesionaliai atliko savo darbą mokydamas mane vairuoti,. Visiems, norintiems išmokti gerai vairuoti, rekomenduoju šį nuostabų instruktorių.

2018/06/26

Esu patenkinta mokyklos paruošimu. Suteikiamos kompetentingos žinios ir tikrai paruošiama regitros egzaminams. Ypatingai noriu padėkoti instruktoriui Remigijui Juočiui už kantrybę:) , blogų vairavimo įpročių perlaužimą ir sklandų paruošimą. Jeigu reikės instruktorius paaiškins dešimt kartų, kad Jums būtų aišku. Rekomendavau šį instruktorių ir savo draugei, tačiau gaila, kad jis jau dirba kažkurioj kitoj mokykloj.

2018/06/03

Noriu padekoti instruktoriui Remigijui Jociui, uz perduotas zinias mokinantis vairuoti. Tai instruktorius atidirbantis savo darba visu 100%. Rekomenduoju si instruktoriu.

2018/01/28

Labai noriu padėkoti instruktoriui Arvydui, už labai kokybiškas vairavimo pamokas, už didelę kantrybę, gerą paruošimą mokantis vairuoti. Tai šiltas, draugiškas, puikiai išmanantis ir mylintis savo darbą instruktorius. Tai žmogus, kuris vertas pačių gražiausių žodžių, tikras profesionalas. Labai ačiū Jums Arvydai, Jūsų dėka turiu teises. Tikrai rekomenduoju visiems šį instruktorių.

2018/01/27

Džiaugiuosi kad rinkausi jusu mokykla,o dar labiau kad gavau instruktoriu Arvyda, kuris ira puikus sios srities zinovas, nuosirdus,ramus, mokantis sklandziai isaiskinti, nuo kurio tiesiog sklinda siluma, aciu jums Arvydai uz jusu padejima man buti vairuotoja,ir uz didele kantrybe! Noriu rekomenduoti jus visiems tikrai liksite patenkinti Arvydu.

2018/01/27

Noriu padekoti nuostabiam ir nuosirdziam instruktoriui Arvydui kuris ismokino mane vairuoti, kaip buvo labai sunku, sugebejimu neturejau jokiu, jo deka dabar turiu teises! Pasirinkau ji del to kad girdejau tik pacius geriausius atsiliepimus , profesionalus zmogus ir mokytojas. Visiems rekomenduoju rinktis tiktai Arvyda. Ačiū jums instruktoriau.

2018/01/23

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą visiems, surinktas tikrai puikus ir šiltas personalas įskaitant ir darbuotojus dirbančius administracijoje ir instruktorius. Žemai galvą lenkiu prieš instruktorių Remigijų, labai šiltas, nuoširdus ir profesionalus žmogus, kuris labai rimtai žiūri į savo darbą ir jaudinasi bei rūpinasi savo mokinių sėkme ir jų gerovę. Dar kart ačiū Auto ABC ir Remigijui už vairavimo pamokas ir puikiai praleistą laiką.

2018/01/11

Puiki vairavimo mokykla, tikrai rekomenduoju, bet labiausiai noriu padėkoti instruktoriui Remigijui Jočiui, už geras vairavimo pamokas, už kantrybę, labai malonus ir šiltas žmogus, suteikė pasitikėjimą vairuojant. Taigi, labai rekomenduoju!

2018/01/11

Labai noriu padėkoti instruktoriui Remigijui Juočiui už labai kokybiškas vairavimo pamokas, visakeriopą palaikymą, kai trūko pasitikėjimo savimi, vairuojant automobilį, už didelę kantrybę, kai vis kartodavau tas pačias klaidas, už gerą atmosferą pamokų metu. Pasirinkau šį instruktorių, nes rekomendavo draugė, kuri taip pat mokėsi pas jį. Iš jos girdėjau tik pačius geriausius atsiliepimus – profesionalus mokytojas ir labai malonus žmogus. Pati tuo įsitikinau, o dabar ir pati visiems rekomenduosiu!

2017/12/29

Padėjo išlaikyti praktikos egzaminą Regitroje.

2017/12/18

Sirdingai dekoju instruktoriui Remigijui Juociui uz labai gera paruosima mokantis vairuoti,uz jo kantrybe islikt ramiam belekokioj situacijoj ir sugebet nuramint kad viskas bus gerai. Sitas instruktorius ramiai moka viska paaiskint ir nesvarbu kiek kartu klausi to paties ar darysi tas pacias klaidas, didelis dekui dar karteli

2017/11/22

Puiki mokykla. Noreciau labai padekoti instruktoriui Remigijui uz kantrybe. Rekomenduoju visiem labai puikus zmogus super motyvuojantis.

2017/11/15

Sveiki, mokiausi vairuoti sioje mokykloje! Noriu visiems rekomenduoti pati geriausia vairavimo instruktoriu dirbanti sioje mokykloje: Remigijus Jocys Tai siltas, ramus, piukiai ismanamtis davo darba instruktorius. Tai zmogus kuris vertas paciu graziausiu zodziu kaip asmenybe, savo srities specialistas ir profesonalas. Didelis aciu Remigijui uz pamokas, motyvacija kaip atrodejau jau viskas tos dideles akys sedincios uz vairo ir baime kurios neiveiksiu pakis man koja tikslo link. Jusu deka vairavimo egzaminas regitroje islaikytas is pirmo karto

2017/10/23

Rekomenduoju instruktoriu Remigijų Juočį taktiškas ramus ir aiškus žmogus....patys geriausi žodžiai už superinį mokymą. Kas ieškot žmogaus tikslingai vedančio link siekiamo tikslo rinkitės tik jį. Rezultatai regitroj išlaikyt iš pirmo karto garantuoti. Ačiū

2017/10/16

Rekomenduoju instruktorių Remigijų, per labai trumpą laiką suteikusį man daug žinių, padėjusių vairavimą regitroje išlaikyti iš pirmo karto, ačiū :)

2017/09/11

Rekomenduoju Remigiju juoci instruktoriu, labai geras daug kantrybes turintis zmogus, negalvojau kad galiu islaikyti is pirmo karto, bet jis mane skatino ir tikejo kai pati savo sugebejimais netikejau! Ismokau tikrai daug!
turejome gal 20 pamoku nei karto nebuvo uzrekes ar kazka netinkamai pasakes,labai malonu buvo bendrauti ir mokytis!

As labai dekoju, jaigu jus skaitysit Remigijau!!

2017/09/07

Puiki vieta mokintis teorijos ir praktikos vairavimo egzaminams. Ypac dekyngas instruktoriui Remigijui. Jo deka islaikiau egzamina is pirmo karto. Viska aiskiai ir ramiai paaiskina kas ne aisku. Pasako kur ir kaip istaisyti klaidas ir kaip pasitobulinti kitam vaziavimui. 10/10 rekomenduoju Auto ABC

2017/09/02

Ši mokykla tobula naujokams kurie nori išmokti vairuoti. Didelis ačiū instruktoriui Remigijui Juočiui, jo dėka išlaikiau regitros praktikos vairavimą. Instruktorius supratingas, lengvai bendrauja, išmoko tai ką reikia, išaiškina visas klaidas (jeigu jų būna padaryta) ir kaip jų išvengti. Pagarba Remigijui ir visam AUTO ABC kolektyvui.

2017/08/01

Puikus vairavimo instruktorius kaune Tadas Puidokas, išlaikiau iš pirmo karto praktikos egzamina. Degoju visai autoabc komandai, už tai kad dabar puikiai vairuoju ;)

2017/07/18

Pasirinkau mokyklą dėl man strategiškai patogios vietos, tačiau likau pakankamai patenkinta. Visų pirma teorijos dėstytojas Tadas aiškiai pabrėžė esminius dalykus , taip pat davė daug patarimų ateičiai tiek mokantis vairuoti, tiek jau vairuojant sąvarankiškai. Mokiausi vairuoti su instruktoriumi Remigijumi, tikrai labai ramiai ir kantriai aiškino kiekvieną situaciją. Administracijai turėčiau pastabų, tačiau susisiekus visada labai greitai ir maloniai iškilusios problemos būdavo pašalintos.
Išlaikiau iš pirmo karto, o maniau, kad gyvenime to padaryti nepavyks :) Sakau didelį Ačiū. O dar tik besirenkantiems mokyklą noriu pasakyti, kad šioje mokykloje, tikrai gausite daug dėmesio, nebūsite paleisti "konvejeriu", gausite kokybiškas konsultacijas, kurios padės ne tik išlaikyti egzaminą Regitroj, bet ir išmokti vairuoti.

2017/07/12

Esu labai dėkingas,kad buvau priskirtas pas instruktorių Remigiju Joči,jis puikiai atlieka savo darbą,labai kompetetingas,tikras profesionalas,sugebantis patarti,ir atsakyti i klausimus,labai aiškiai ir suprantamai,taip pat mokantis prieiti prie kiekvienos individualybės,nesigirsiu,bet buvo išlaikytas egzaminas regitroje iš pirmo karto,kas šiuo metu,vadinkime-mistika,kas norite išlaikyti egzaminą iš pirmo karto,ir įgauti daug pasitikėjimo savimi,eikite tik pas šį puikų žmogų-Remigiju Joči.!

2017/06/19

Noriu labai pagirti ir padekoti instruktoriui Remigijui Juočiui.
Tai puikus mokytojas, malonus ir profesionalus zmogus.
Gavau labai vertingas pamokas, egzamina islaikiau is pirmo karto :)

Po egzamino sekmingai vairuoju kasdien ir su sypsena prisimenu visas issakytas pamokas :)

Aciu :)

2017/05/22

Tariu Ačiū instruktoriui Remigijui Juočiui, kurio dėka vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Visos pastabos, visos perteiktos žinios, nenuėjo perniek, viską panaudojau ir tai pastebėjo regitros instruktorius " Turi labai gerus pagrindus". Tad ačiū už labai gerus pagrindus, o svarbiausia, kad išmokėte vairuoti ir perlipti savo baimes :)

Būtinai rekomenduoju visiems instruktorių R. Juočį. Tai kantrus, malonus, pastabus instruktorius.

2017/04/08

Vairavimo mokykla ''Auto ABC'' pateisino mano lūkesčius. Vieną iš pagrindinių gyvenimo tikslų padėjo įgyvendinti - vairuotojo pažymėjimas jau mano rankose ;) Esu labai dėkinga šios mokyklos teorijos dėstytojui (gaila, kad taip ir nesužinojau jo pavardės, bet jis sakydavo, kad jam jau laikas į pensiją). Jis ne tik nuostabus žmogus, bet ir idealiai sugeba išdėstyti visas temas. Jo paskaitos neprailgdavo, visuomet jų laukdavau, nes išeidavau iš jų pasikrovusi vien tik teigiamų emocijų. Tik jo dėka mokyklinį ir valstybinį teorijos egzaminą išlaikiau puikiai. Su praktiniu vairavimu buvo sunkiau. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau protingą ir supratingą instruktorių Remigijų Juočį. Su manimi tikrai nebuvo lengva. Bet kažkokiu stebuklingu būdu jis sugebėjo mane išmokyti valdyti mašiną ir nebijoti greta esančių automobilių. Pirmi išvažiavimai į gatvę man būdavo kaip kosmose, o dabar prisiminus jau ir šypsenėlę sukelia. Remigijus tikrai nuostabus mokytojas, bet tikrai nesitikėkite, kad nemokantį tinkamai valdyti automobilio ir gatvėse tinkamai orientuotis, išleis į Regitros egzaminą. Bet tai tik Jūsų pačių naudai, nors gal tuo metu ir sunku suvokti. Man labai patiko, kad jis niekada nenukrypdavo nuo Regitros egzamino maršrutų, visada viskas būdavo tiksliai paaiškinama, gal ir po kelis kartus, bet niekada nepakeldavo balso tono, visada geros nuotaikos, puikus pašnekovas. Rekomenduoju, nenusivilsite ;) sėkmės!!!

2017/03/28

Auto „ABC“ mokykloje lankiau tik praktinio vairavimo pamokas. Mokiausi pas instruktorių Arvydą. Tikrai geras ir nuoširdus žmogus, mylintis savo darbą. Nei karto nebuvo pakėlęs balso ar pasakęs kažką įžeidžiančio. Visada detaliai išaiškindavo padarytas klaidas ir patardavo, kaip jų nebekartoti. Tiek mokyklinį, tiek „Regitros“ egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Esu labai jam dėkingas :).

2017/03/23

Važinėjau su instruktorium Remigijum, tai instruktorius su kuriuo visuomet bus malonu važiuoti, nesijaudinant, be įtampos. Puikus žmogus, kuris visada pataria ir atsako į visus iškilusius klausimus. Labai ačiū jam už pagalbą. 100% rekomenduoju!

2017/03/23

Pati geriausia mokykla, bet didžiausia indėlį įneša geri instruktoriai ,Remigijus Jočys , nuostabus instruktorių nestokojantis kantrybes , kuris tikrai padrąsina ,jis padės išmokti vairuoti tikrai kiekvienam , mokymo pradžioje man sekėsi klaikiai ,bet šio instruktorio pastangomis pavyko persilaužti ir išmokti valdyti automobilį , todėl būtent Jam sakau didžiulį Ačiū!!!

2017/03/23

Mokykla puiki, tikrai rekomenduoju! Bet didžiausią, pačią didžiausią AČIŪŪŪ tariu instruktoriui Remigijui!! Pradžia asmeniškai man buvo labai sunki, buvau nusivylus savimi, ir beveik patikėjus kad negaliu vairuoti! Jo dėka, patikėjau savimi iš naujo, išmokau gerai vairuoti, ir džiaugiuosi jau turėdama teises savo rankose. AČIŪ JUMS Remigijau dar kartą , kad palaikėt, patarėte ir niekada neleidote nuleisti rankų.

2017/03/04

Puiki mokykla, o ypač puikus vairavimo instruktorius Arvydas. Ramus instruktorius, nei karto nerėkė, žmogus draugiškas su humoro jausmu.Puikiai parengė vairavimui. Tiek mokyklinį tiek Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto :)

2017/02/21

Puiki vairavimo mokykla. Asmeniškai norėčiau padėkoti instruktoriui Remigijui, kuris aiškiai ir ramiai viską išaiškina,rekomenduoju šį instruktorių visu 100%

2016/12/20

Viena iš geriausių vairavimo mokyklų ir geriausi instruktoriai. Asmeniškai norėčiau padėkoti Remigijui, puikiai viską išaiškino, parodė, pamokė. Jo dėka iš pirmo karto išsilaikiau Regitros vairavimo egzaminą. Taip pat norėčiau padėkoti ir teorijos dėstytojui, kurio dėka Regitros teoriją išsilaikiau iš pirmo karto.

2016/11/28

Likau patenkintas mokykla ir savo instruktoriu Remigijum, padėjusiam viską išlaikyt iš pirmo karto!

2016/11/18

Puiki mokykla, patogi vieta gyvenantiems užmiesti. Ačiū teorijos dėstytojui,kuris puikiai parengė egzaminui ir iš pirmo karto išlaikiau mokyklinę teoriją bei regitroje. Dar labaiu norėčiau padėkoti instruktoriui Remigijui.. Jo dėka išmokau puikiai vairuoti, bei iš pirmo karto išlaikiau mokyklinį filmavimą, bei egzaminą Regitroje. Remigijus visuomet viską aiškiai paaiškina, pataria, pakelia nuotaiką. Dar kartą ačiū puikiam instruktoriui, kurio dėka per gimtadienį išlaikiau teises!!

2016/11/10

Egzaminas islaikytas!!! Ir pavyko tik Remigijaus deka! Geresnio instruktoriaus ne nesitikeciau, zmogus siltas,ramus, supratingas, o svarbiausia begalo kantrus. Ikvepti vilti, nuraminti, kai jau pats atrodo savimi nebetiki, Remigijus moka puikiai, visada su nuotaika, papokstaudamas, sugrazinas jega ir nora stengtis. Linkiu kiekvienam tokio gero mokytojo, kaip kad as turejau. Didelis didelis ACIU!

2016/09/08

Puiki mokykla,puikus instruktorius Remigijus . Rekomenduoju visu 100%. Tikrai nepasigailesite. Buvo smagu tureti reikalu su tokiu nuostabiu zmogumi ir instruktoriumi. Supratyngas ir niekada nepakeliantis balso,viska puikiai isaiskina ir ismokina,kad net regintros egzaminuotojas pagiria vairavimo stiliu,o viskas tik Remigijau deka!!!!! Aciu.:)

2016/07/17

Labai noriu padekoti instruktoriui Tadui uz jo kantrybe. Tik jo deka ismokau vairuoti motocikla ( ko negaliu pasakyti apie Valdo Zukausko mokykla) ir A kategorijos egzamina islaikyti be dideliu vargu. Todel drasiai rekomenduoju si instruktoriu.

2016/07/15

Mokiausi pas Instruktoriu Remigiju ir praktika islaikiau is pirmo karto. Pats geriausias instruktorius koks tik gali buti, labai rupinasi savo mokiniais, bendrauja, motyvuoja, nerekia, kai "pjauni gryba", o graziai ir ramiai paaiskina.

2016/06/21

Mokiausi pas instruktorių Arvydą.
Teorijos pamokų nelankiau, kadangi buvau perėjusi į šią mokyklą iš kitos,kurioje instruktorius nuolat sakydavo, kad ne man vairuoti ir niekada gyvenime nematysiu teisių. O šioje mokykloje pas Arvydą išlaikiau ir mokyklinį ir regitroje egzaminą iš pirmo karto!
Pati geriausia mokykla. Visiems rekomenduoju!! :)

2016/06/21

Pačioje pradžioje vairuoti man sekėsi labai sunkiai, tačiau esu dėkinga savo instruktoriui Remigijui, kuris padėjo man persilaužti, pasakydavo pliusus, minusus, patardavo, kaip ką daryti. Jei reikėdavo ir jausdavau neužtikrinta atliktomis užduotimis galėjau jas keletą kartų atlikti. Tikrai labai geras instruktorius, labai rekomenduoju.

2016/06/21

Pačioje pradžioje man vairuoti sekėsi tikrai labai sunkiai, tačiau labai dėkinga esu instruktoriui Remigijui, kuris padėjo man persilaužti. Jei reikėdavo sunkiai pavykusią užduotį galima būdavo atlikti keletą kartų, kol pati jausdavau, kad gerai atlikau. Visada įžvelgdavo ir pasakydavo tavo pliusus, minusus, padėdavo, kuo geriau atlikti visas užduotis. Tikrai labai jį rekomenduoju.

2016/05/05

Aš taip pat šioje mokykloje mokiausi (tik buvo tai jau senokai) ir nenusivyliau. Vairavimo instruktorius buvo Arvydas. Normalus žmogelis, biškį prie humoro, biškį linksmas, kalbus. Visada pradžioje paaiškindavo kas bus, bet jei ilgai nedarai "namų darbų" tada gali paraginti ir kiek "vyriškiau", bet be jokių įžeidinėjimų ar keiksmažodžių. Sakydavo, kad pas jį eina dažniausiai panos, nes jis neėda mokinių.
Jop, dažnai jis reikalus paderindavo telefonu, ir dukrą nuvežt tekdavo :D bet jokio diskomforto tai nesudarė. Dabar linksma, kad ir dar kažkas vežiojo :D
Šeip taip, kalbėdamas telefonu iš mašinos niekad nedingdavo juk, tai viskas OK.
Regitros teorinis egzaminas išlaikytas iš pirmo karto (93), vairavimas - iš antro kart, bet čia kalta buvo žiema :)

2016/04/29

Sveiki visi! Pats geriausias ir tikrai patikimas instruktorius yra Remigijus. Rekomenduoju 100% Išlaikiau praktini vairavima iš 1kart!!!!

2016/04/18

Visiems rekomenduoju "Auto ABC", o ypač instruktorių Remigijų! Nesvarbu ar pradėsite važiavimus nuo nulio, ar norėsite kelių papildomų važiavimu, savo srityje šis instruktorius 100% kompetetingas. O kas deda dar didesnį pliusą šiam žmogaui, tai jo žmogiškumas. Su juo nejaučiau įtampos mokantis ar bendraujant. Ir kiekvieno vairavimo laukiau kaip šventės. Pati gavau ne vieną rekomendaciją, dar paskaičiau atsiliepimus apie instruktorių Remigijų, o dabar galiu pati visiems jį rekomenduoti! Nenusivilsite tikrai!

2016/04/13

Atejau is kitos mokyklos po 14 vaziavimu. Isipirkau 3 pas Remigiju. Nuostabus instruktorius. Per 3 vaziavimus mane perlauze. Manau ismokintu ir meska vairuoti! Rekomenduoju tik Remigiju ir visu 100%. Nuostabus zmogus su didele kantrybe! Direktorei taipat didelis ACIU!!!:))))

2016/04/07

Mokykloje lankiau tik vairavimo pamokas, tad labai džiaugiuosi, kad turėjau be galo gerą instruktorių Remigijų, visos pamokos padėjo viską išlaikyti pirmu kartu, o ir baimės vairuoti ir nepasitikėjimo padėjo atsikratyti, visos pamokos buvo dažnai, lengvai susitardavom dėl laiko. žmogus tikrai stengėsi išmokit vairuoti , už ką ir esu labai dėkinga, nes vairuoti tikrai nemokėjau.

2016/04/07

Mokykloje ir regitroje pavyko viska islaikyti is pirmo karto ir manau, cia instruktoriaus Remigijaus nuopelnai, isbaide visas baimes ir nepasitikejima, vairavimo pamokos taip pat buvo gana daznai, visada iseidavo susiderinti be dideliu tarpu, zodziu zmogus imasi darbo ir tikrai stengiasi, kad mokiniai kuo greiciau ir geriau ismoktu vairuoti,visko ismokaus ir labai dziaugiuosi, kad turejau pamokas pas instruktoriu Remigiju.

2016/03/31

Sveiki, norėčiau padėkoti visai "auto ABC" vairavimo mokyklai už puikų profesionalų darbą.Visu pirma teorijos, tiek vairavimo pamokos yra puikios. Žinoma noriu paminėti mano instruktorių Remigijų, su kuriuom buvo visko tiek juoko, tiek pastabų. Tai instriuktorius, kurį rekomenduoju visiem norintiems mokintis. Šis instruktorius ,kuris atlieką savo darbą - 100%, puikiai bendraujantis su mokiniu kas yra tikrai svarbu mokinantis. Taigi nori išmokti vairuoti kokybiškai rekomenduoju "auto ABC" ir šį instruktorių.

Šarūnas :)

2016/03/24

Šioje mokykloje mokiausi pas instruktorių Remigijų, kaip atėjau mokytis aš iš vis nemokėjau net užvesti automobilio, bet laikui bėgant visko išmokau tik šio instruktoriaus skatinama.Šis instruktorius mokina važinėti ne tik kaip per egzaminą bet kartais duoda patarimų kaip važinėti realiame gyvenime juk mes negalima realybėje kartais gyventi taip kaip parašyta knygutėje. Visus maršrutus pervažiavau milijonus kartų, jis akcentavo kiekvieną smulkmeną, kur ką kada daryti, manau tai kaip jis mokina, taip kaip jis moka prieiti prie žmonių, man padėjo išsilaikyti teises, juk niekas nenorėtų eiti pas tokį instruktorių kuris rėkia jaučiasi aukščiau už tave, Remigijus tikrai to nedaro jisai bendrauja su savo mokiniais kaip su sau lygiais, visada sutinka tave geros nuotaikos su šypsena. Beveik visi mano draugai ėjo į kitas gal daugiau populiaresnes vairavimo mokyklas, bet nusprendusi eiti į šia tikrai nenusivyliau teorijos mokymas čia tai pat nuostabus, mokydamasi šioje mokykloje visus egzaminus išlaikiau pirmu kartu,todėl visiem rekomenduoju šia mokyklą, ir ypač instruktorių Remigijų.

2016/03/14

Šioje mokykloje mokiausi pas instruktorių Remigijų Juočį. Teorijos egzaminą buvau išlaikiusi savarankiškai, ir instruktoriaus gero mokymo dėka išlaikiau Regitros praktinį egzaminą iš pirmo karto. Pamokos vyko sistemingai, pirmiau įgūdžiai aikštelėje, vėliau maršrutai mieste, sunkiau besisekančias vietas kartodavome dar ir dar. Kiekvieną iškylančią situaciją pakomentuodavo, mokydavo kaip elgtis ne tik egzamino, bet ir savarankiško vairavimo metu, kur reikia pagirdavo, kur reikia kartodavom dar kartą :) ir nors pradžioje beveik kas kiekvieną sankryžą būdavo "kritinė klaida", vėliau geri įgūdžiai ir patarimai padėjo susigaudyti ir išmokti, pasiekti tikslą ir rankose laikyti teises :)

2016/03/14

Laba diena, kas galvoja kur pradėti mokintis ir bijo suklysti pasirenkant vairavimo mokyklą ar instruktoriu, patariu "auto ABC" , o nuvykus i vietą pasiteirauti Remigijo Juočio :) Vairavimo pamokos produktyvios ir naudingos laikant praktinį vairavimą "Regitroje" , stengiamasi suteikti visą reikiamą informaciją , važinėjama mieste būtent ten kur dažniausiai "susimauna" laikantieji vairavimo egzaminus , todėl finišo tiesiojoje gali būti ramus - žinosi viską ko reik ,kad išlaikytum :) Pats išlaikiau iš pirmo karto, džiaugiuosi paklausęs rekomendacijų ir pasirinkęs teisingai :)

2016/03/04

Dekoju instruktoriui Remigijui Juociui uz puikias vairavimo pamokas, malonu bendravima ir pagalba islaikant vairavimo egzamina, aciu Jums :)

2016/03/02

Kai nusprendžiau laikyti B kategorijos vairavimo teises, net nesvarsčiusi pasirinkau vairavimo mokyklą „Auto ABC“ ir labai džiaugiuosi šiuo savo sprendimu. Nebuvau girdėjusi atsiliepimų iš kitų žmonių, man užteko vienintelio žmogaus - mano vyro atsiliepimų apie šią mokyklą kai jis laikė C kategorijos teises. Galiu pasakyti, kad mokykla tikrai puiki: teoriją išaiškino labai gerai, suprantamai ir su pavyzdžiais, be kurių tikrai nebūčiau supratusi kai kurių dalykų. Vairavimo instruktorių paskyrė labai gerą - Remigijų Juočį. Visiems rekomenduočiau šį instruktorių, kuris yra labai nuoširdus ir supratingas, o svarbiausia nekelia balso, kantriai ir po daug kartų aiškina kaip reikia važiuoti ir elgtis gatvėje. Šio instruktoriaus mokymo dėka vairavimo egzaminą „Regitroje“ išlaikiau iš pirmo karto :) Nuoširdžiai dėkoju „Auto ABC“ kolektyvui ir linkiu sėkmės ateityje, o pati didžiausia padėka vairavimo instruktoriui Remigijui Juočiui už darbą, kantrybę, pastabas ir gautas vairavimo teises. AČIŪ!

2016/01/30

Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! Iškart patekau pas puikų instruktorių Remigijų Juočį ir esu jam labai dėkinga už įgytus įgūdžius, kurie padėjo ne tik išlaikyti vairavimo egzaminą, bet ir išmokti vairuoti saugiai, atsakingai. Šis instruktorius man patiko tuo, jog atsakė į visus klausimus, nepaliko jokių neaiškumų, nepyko jei nedėmesingai kartodavau tas pačias klaidas, tokiu atveju visada paaiškindavo klaidos svarbą ir priežastį išsamiai nors ir ne pirmąjį kartą. Esu patenkinta tiek vairavimo mokykla, tiek konkrečiai instruktoriumi, rekomenduoju rinktis būtent šią mokyklą!

2016/01/15

Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą ir tikrai nesigailiu, nes puikiai paruošė regitros egzaminams kuriuos išlaikiau iš pirmo karto.Labai malonus personalas ir puikūs dėstytojai! Rekomenduoju instruktoriu Remigiju, kuris puikiai mane išmokė vairuoti ir gerai jaustis kelyje, linksmas ir nuoširdus žmogus, kuriam labai ir dėkoju! Tikrai rekomenduoju tiek vairavimo mokyklą, tiek šį instruktorių!

2016/01/02

Dėkoju "auto ABC" vairavimo mokyklai už puikų bei profesionalų darbą mokant pradedančiuosius vairuoti B kategorija. Puikiai paruošė teorijos egzaminui, teorijos paskaitos vyksta įdomiai ir aiškiai, pats ėjau beveik į visas teorijos pamokas ir perskaičiau tik 1 kartą ket taisykles išlaikiau vairavimo mokykloj iš pirmojo karto su 3 klaidom, o Regitroje su 4. Ypač esu dėkingas vairavimo instruktoriui ir patariu mokytis tik pas Remigijų Juočį, kadangi tai tas žmogus prie kurio gali elgtis laisvai ir niekada nebūni susikaustęs, puikiai bendraujantis žmogus, padarius klaidą jis visada paaiškins ką blogai padarei ir būtinai paaiškins kaip išvengti jos kitą kart, tai yra tas instruktorius kurį rekomenduočiau netgi tiems kurie jau moka vairuoti, bet neturi teisės, kadangi jis būtinai patars ir papasakos kaip reikia ne šiaip vairuoti, bet gerai vairuoti. Didžiausias Ačiū Jums :)

2015/10/27

Mokiausi vairuoti "Auto abc" mokykloje. Pirmiausia džiaugiuos, jog nusipirkau kursus kartu su teorijos pamokomis, nes iš pradžių galvojau gal savarankiškai mokytis teorijos. Bet mokykloje teorijos paskaitos buvo belekaip įdomios, nes visą gerą nuotaiką įnešdavo dėstytojas, tiesiog į paskaitas eidavau su dideliu noru ir atsipalaidavu, kaip į pramogą. Kalbant apie vairavimą, liuks instruktorius papuolė man - Remigijus Juočys. Žiauriai geras dalykas yra tas, kad ir kokią nesamonę bevairuodamas mokinys padarytų,jis absoliučiai niekad neužrėks, niekad nepasakys kokias nesamones čia darai, o kaip tik išaiškins kas kaip ir kodėl. Tas emociškai gerai nuteikia vairuojant, nes nenumuša noro mokytis ir nekelia baimės vairavimui. Tai jei yra galimybbė rinktis instruktorių tai prašykit būtent Remigijaus Juočio. Galiu pasakyt, jog parengė vairavimui taip, jog išlaikiau Regitroje iš pirmo karto ir net egzaminatorius pagyrė, jog gatvėje vairuoju tikrai gerai. O į šią mokyklą ėjau, nes pažįstamų atsiliepimai buvo geri, jie ir išlaikė Regitroje vairavimą iš 1-2 kartų.

2015/10/20

Vairavimo mokiausi "Auto ABC" vairavimo mokykloje pas instruktorių Remigijų. Esu be galo patenkinta šiuo instruktoriumi. Jo dėka vairavimas man tapo vienas malonumas. Jis niekada nekeldavo balso, visada viską ramiai išaiškindavo ir patardavo, paragindavo nenuleisti rankų kai kažkas nepasisekdavo. Visiems rekomenduoju šį instruktorių!!

2015/10/09

Labai šauni vairavimo mokykla, pasirinkau instruktorių Remigijų, kurį rekomenduoju visiems. Jis tikrai geras specialistas, pasižymintis geležine kantrybe, visada ramiai paaiškina daromas klaidas, visada geros nuotaikos. "Regitroje" egzaminuotojas paminėjo, jog turiu gerus, tvirtus vairavimo pagrindus, tad visos padėkos tik instruktoriui. :)

2015/09/24

Rekomenduoju sią vairavimo mokyklą. Labai puiku ir viskas greita. Teorijios pamokos tikrai buvo informatyvios. Del to ir islaikiau "Regitroj" teorijos egzamina is pirmo karto.
Instruktorius - tikrai rekomenduociau Remigijų. Viska išmokė taip kaip reikia, kad mokėtum gerai ir saugiai vairuoti. Ir taip pat "Regitroj" išlaikiau iš pirmo karto, nepadarydamas nei vienos klaidos. Taigi, Ačiū jums. Ir linkiu sėkmės!

2015/08/04

Puiki vairavimo mokykla, kurioje įgijau visų reikiamų žinių "Regitros" egzaminam. Buvau patenkintas teorijos mokymu, bet paslaugiu mokytoju , kuris išaiškino kiekvieną neaiškumą.Problemu laikant "Regitros" teorija neiškilo. Dar labiau džiaugiausi man paskirtu vairavimo instruktoriumi Remigijumi Juočiu. Supratingas, kantrus, linksmas instruktorius, puikiai išmokantis visų reikiamų dalykų , ne tik "Regitros" egzaminuim bet ir duoda patarimų, kurie tikrai pravers vairuojant. "Regitroje" tiek teorija, tiek praktika išlaikiau iš pirmo karto. Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią vairavimo mokykla:)

2015/08/04

Šauni vairavimo mokykla, puikiai paruošianti tiek teorijos, tiek praktikos klausimais. Komanda labai draugiška ir padedanti, malonu mokytis tokiomis salygomis. Instruktorius mokinęs mane vairavimo įgūdžių, Remigijus Juočys, šauniai ištaisė mano daromas klaidas ir visiškai teisingai parengė vairavimo egzaminui Regitroje. To pasekoje, praktikos egzaminas buvo išlaikytas iš pirmo karto, ačiū!

2015/08/01

Šauni mokykla puikiai paruošianti tiek teorijos tiek praktikos egzaminams. Mokytojai bei instruktoriai išsamiai ir detaliai paaiškina vairavimo taisykles bei padeda ištaisyti klaidas.

2015/07/17

Labai gera mokykla su pačiu geriausiu instruktoriumi Juočiu!

2015/07/07

Puiki vairavimo mokykla. Gavus instruktorių Remigiju išmokau vairuoti, kad nebebaisu lysti i gatve vienai ir regitroje išlaikiau iš pirmo karto be jokių sunkumų. Rekomenduoju šią mokykla ir instruktorių

2015/06/06

Šioje vairavimo mokykloje mokiausi B kategorijos teises. Labai džiaugiuosi, kad man paskyrė instruktorių Remigijų Juočį. Iš pažįstamų buvau girdėjusi, kad tai vienas iš geriausių instruktorių šioje mokykloje. Mokydamasi vairuoti su juo pati tuo įsitikinau. Jis puikiai perteikė informaciją, buvo draugiškas ir supratingas. Esu labai dėkinga už jo pamokas ir kantrybę mokant mane vairuoti. Rekomenduoju šį instruktorių visiems!

2015/05/07

Pradžioje mokinausi pas instruktorių, pas kurį pravažinėjau puse valandų. Tada man rekomendavo Remigijų Juočį ir nepasigailėjau. tikrai puikus specialistas. Labai greitai išmokė visus pagrindus. Regitroj egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir kuo met išvažiavau į gatvę viena nejaučiau jokios baimės! Šis instruktorius tikrai gerai dirba savo darbą ir matosi, kad jį myli.! Tikrai rekomenduoju! Dar vienas dalykas, kuris man labai patiko į visas padarytas klaidas labai supratingai žiūri, viską išaiškina ir nė kart nėra pakėles balso, ko nepasakyčiau apie pirmąjį.! Rekomenduoju tik Remigiju!

2015/05/07

Pradžioje mokinausi pas tokė instruktorių pas kurį pravažinėjau lygiai puse valandų, o mokėjau lygiai 0, Tada man parekomendavo instruktorių Remigijų Juočį, žinokitskirtumas akivaizdus jis labai puikiai ir greitai išmokino visus pagrindus. todėl rekomenduojų tik šį instruktorių. tikrai laibai šiltas, malonus žmogus ir labai puikus specialistas! išmokė taip, kad pirmą kart išvažiavus viena, nejaučiau jokios baimės! AČIŪ!

2015/04/21

Ačiū instruktoriui Remigijui Juočiui jo profesionalumo dėka egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Drąsiai rekomenduoju.

2015/04/10

Džiaugiuosi jog pasirinkau šia vairavimo mokykla. Instruktorius man pakliuvo Tadas, puikus savo srities specialistas, nei karto nepakėlė balso ir ramiai viska aiškindavo kol suprasdavau, to pasekoje regitroje ir mokyklinius egzaminus išlaikiau iš pirmo karto,nors eidamas mokintis galvojau jog iš pirmo karto niekaip neišlaikysiu. Visiem rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

2015/03/16

Baisesnes mokyklos nesu lankes... o "instūktorius" aRvydas toks slykstus, kad geriau isvis nesimokinti kalba rageliu istisai.. vazineja tik vienu marsrutu... tvarko savo reikalus mokiniu saskaita... ima pinigus uz papildomas pamokas per kurias niekas nesikeicia... tas pac marsrutas, vel pokalbiai telefonu ir kas be ko dukros nuvezimas kazkur ar panasiai.. o dar apsipirkimas...

2015/02/08

Gera mokykla, puikus instruktorius!

2015/02/01

Visiems norintiems išmokti vairuoti saugiai ir užtikrintai, siulyčiau šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Remigiju Juočį. Šis žmogus puikiai išmano savo darbą ir su jo pagalba išmoksite vairuoti be jokių problemų. Padedamas jo mokymų Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir tikiu, kad ir jums tai pavyks.

2015/01/18

Labai džiaugiuos kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Remigijų Juočį. Išlaikiau iš pirmo karto, dabar rekomenduosiu šią mokyklą visiems

2015/01/13

Rekomenduoju tik šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Remigiju Juocį, jo deka praktikos egzamina išlaikiau iš pirmo karto . Dziaugiuos kad būtent cia ateiti man rekomendavo draugas, todėl dabar pats rekomenduoju ir kitiems

2014/11/27

Labai rekomenduoju šį instruktorių! Jis puikiai atlieka savo darbą, labai aiškiai ir gerai viska man išaiškino, tai Remigijus Juočys kuris tikrai išmano savo darbą, nuoširdus ir linksmas žmogus. Mane gerai išmokė, kaip reikia elgtis kelyje, kaip aikštelėje, nors atrodė, kad to neįmanoma išmokti, tačiau su šio žmogaus pagalba galiu pasakyti, kad nėra nieko neįmanomo, tiesiog reikia stengtis, turėti noro, siekti to ir viskas bus gerai. Praktinį egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir didelis Ačiū šiam instruktoriui :)

2014/11/26

Pradzioje mokiausi pas viena instruktoriu, kurio vardo cia neminesiu, tai prisiklausiau daugybes pasakojimu apie jo zygius armijoje, dalyvavima visokiose vairavimo varzybose.Aisku pats ten mazai vairuodavai instruktorius pedalus maige lyg butu su kokia vaikstyne.Galiausiai truko kantrybe ir nusprendziau pasikeisti instruktoriu y Remigiju Juoci, likau tikrai patenkintas, nes atejau visiskai beviltiskas, prarades vilti ismokti vairuoti, o stai jau ir teises turiu.Nedarykit tokios pacios klaidos, eikit iskart pas Remigiju arba neikit y abc.

2014/11/11

Mokiausi šioje mokykloje ir tikrai nenusivyliau. Esu ypač dėkinga pačiam fainiausiam instruktoriui Remigijui Juočiui :) Spaudžiu ranka už kantrybę. Galiu pasakyt, kad tikrai puikus mokytojas, juk išlaikiau vairavimą Regitroj iš PIRMO karto!! :) Tikrai rekomenduoju Remigijų :)

2014/11/05

Likau labai patenkintas šia vairavimo mokykla. Teorijos pamokos neprailgdavo , būdavo įdomios , informatyvios. Pasirinkau vairavimo instruktorių Remigijų Juočį,nes rekomendavo draugas , kuris išlaikė regitros egzaminus iš pirmo karto. Remigijus tikrai puikiai dirba savo darbą. Vairavimo metu duodavo praktiškų patarimų įvairiausiose situacijose , būdavo linksmas , gerai nusiteikęs , ramiai išaiškindavo daromas klaidas. Po visų vairavimų ne tik mokėjau visus regitros maršrutus , tačiau ir įgijau patirties. Teorijos egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto taip pat ir praktikos dėka vairavimo instruktoriaus Remigijaus Juočio. Visiems rekomenduočiau šį vairavimo instruktorių.

2014/10/14

Baigiau Auto ABC, Kaune savanorių pr. Teko vairavimo mokykloj ARV- auto dasipirkti papildomų pora valandų per kurias daugiau išmokau nei per visą važinėjimą su Auto ABC instruktoriumi. Nerekomenduočiau

2014/10/11

Iš pradžių "Auto ABC" vairavimo mokykloje mokiausi pas kitą instruktorių, bet tiesą sakant...nieko padoraus neišmokau. Vėliau man parekomendavo vairavimo instruktorių Remigijų Juočį, kuriam esu be gaaaalo dėkinga už kantrybę, kurios su manimi tikrai reikėjo :) Jo dėka vairavimo egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto(kas galvojau išvis neįmanoma...) ir dabar, nors teises turiu dar tik pusę metų, bet daug kas sako, kad vairuoju kaip su stažu :D Šis instruktorius davė ne tik tų patarimų, kurių reikėjo per valstybinį egzaminą, bet ir tų, kuriuos dabar labai sėkmingai galiu pritaikyti vairuodama ir drąsiai jaustis už vairo :) Visiems rekomenduoju tik Remigijų, kuris turbūt net mešką išmokytų puikiai vairuoti! :)

2014/09/29

Pats blogiausias pasirinkimas!!! Instruktorius Arvydas... Man ne vieno zmogaus buvo rekomenduotas kaip geriausias šios mokyklos instruktorius... Melas!!! Baisus žmogus! Baisus paruošimas! Dėmesio į mokinį visiškai nekreipia. Visados įnerias į telefoną. Net kelio nemato o tik savo telefono ekrana. Judriuose sankryžuose ar žieduose kalba telefonu ir bando gestai paaiškint ką mokinukas turėtų daryti... Važinėjame tik ten kur jam reik, ar kur reik pavešti jo dukra ar draugus! Varavimo pamokos laikas pas jį neterminuotas. gali vairuot pusantros valandos o kita karta jau tik 40min. Arba išvažiuoti 10h o grįšt 12h. o per tą liką vairuoji tik 45min. nes likusi laiką praleidi stovėdamas prie parduotuves ar kitu įstaigų ir laukdamas kol tavo instruktorius sugrįš apsipirkes ar susitvarkes savo svarbius reikalus. Dar galėčiau vardint ir vardint koks Arvydas yra prastas ir visiškai mano nuomone net netinkamas žmogus savo darbui atlikti. Bet pabaigsiu tiesiog tuo kad TRAGEDIJA! Man liežuvis neapsiverstu kam nors parekomenduoti tokio instruktorio ir iš vis tokios mokyklos ur dirba tokie žmones!

2014/09/16

sveiki mokinausi kęleta mokyklu kaune sekėsi vairuoti sunkiai, instruktoriai tik kalbėdavo telefonu ir nemokindavo, man atrodė, jog važiuodavau gerai, nes nieko nesakydavo iki to laiko kol atėjo egzaminas, niekaip jo nesisekė išlaikyti, tuomet drauge rekomendavo eiti į AUTO ABC pas Tada Puidoką pasimokinti, pravažiau su juo tris kartus, labai gerai ir ramiai viska išaiškino. Ir egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. ačiū Tadui Puidokui už jo gerus mokymus ;)

2014/09/01

vairavimo kursa baigiau Auto ABC, tai antirekomenduoju, instruktorius (Arunas vardu buvo) - pastoviai turedavau galvot, kaip atsikirst i tokias pastabas a la "masyyyynoms, kaip ir mergyyynoms, reikia svelnuuuuumo..." siaip nesu jautri ir galiu pasakyt, kad uzsiciauptu, bet vairuojant susikaupti oj kaip tai trukdydavo. Drauge vazinejo su kitu instruktorium, bet irgi liko nepatenkinta, tai pagalvojom, kad ten visi tokie. plius pastoviai aiskindavo, kaip prastai viska darome (ir man, i jai ta pati, nors skirtingi instruktoriai). tai cia gal tokia taktika kuo daugiau pinigeliu islupt uz vairavimo pamokas "asmeniskai tau".

2014/05/21

Ačiū labai Remigijui! Jo dėka išlaikiau „Regitros“ vairavimo egzaminą! Esu atėjusi iš kitos vairavimo mokyklos, kur tiesą sakant mane blogai išmokė. Regitroj bandžiau laikyti net du kartus važiavimą, bet deja...Internete ieškojau instruktoriaus,kad galėčiau pasiimti papildomų važiavimų ir labai džiaugiuosi,kad atradau puikių atsiliepimų apie Remigijų Juočį. Nieko nelaukdama susižinojau jo kontaktus ir pasiėmiau 4 važiavimo pamokas, per jas įgijau daug daugiau žinių nei savo vairavimo mokykloj. Tikrai puikus instruktorius, kuris sugebėjo ištaisyti mano blogus vairavimo įgūdžius ir esu jam labai dėkinga, po jo pamoku, labiau pasitikiu savimi. :) Ačiū Jums!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB "Auto ABC"
  • Įmonės kodas: 133819823

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos