UAB JTMC vairavimo mokykla, Žirmūnai

43 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, Papildomi mokymai, Vilnius

Atnaujinta: prieš 125 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vairavimo mokykla „JTMC“ kviečia mokytis. Užsiregistruok į A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijos vairavimo kursus.

Rengiame papildomą vairuotojų mokymą teisėms susigrąžinti.

Modernios klasės, puikūs dėstytojai, malonūs instruktoriai, naujas mokomasis transportas. Mes laukiame JŪSŲ!

https://www.autovairavimas.lt

Mūsų rasite:
Žirmūnuose – Verkių g. 43, Tel. 860602610
Naujoji vilnia – Linksmoji g. 73, Tel. 860602614
Naujininkai – Prūsų g. 2 , Tel. 868637400

Kalbos: lietuvių, rusų, lenkų
Darbo laikas:
I - IV - 9:00 - 18:00
V - 9:00 - 17:00

Pietų pertrauka 13:00 14:00
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/19

Puikus kolektivas! Labai sauni moteriske kuri priima i kursus. Visi noriai padeda. Instruktorius Aldas,labai atsakingai dirba savo darba. Esu visapusiskai patenkinta.,,

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/04

Labai dėkinga esu šiai mokyklai už puikias praktines pamokas. Į šią mokyklą persirašiau iš vienos populiariausių Vilniaus mokyklų - Draiverio, nes ten buvo neįmanoma suderinti pravažiavimų dėl ryškiai per didelio mokinių kiekio. Pravažiavimai čia prasidėjo iškart, vyko reguliariai, o instruktoriaus Aleksandro dėka, praktinius pravažiavimus išlaikiau iš pirmo karto! Mašina nauja, jokios nereikalingos informacijos, administracija draugiška, viskas super:))
Ačiū ir sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/20

Nerekomenduoju. Niekam nėra svarbios jūsų teisės, ar sutarties punktai. Tik bando sau naudos išsukti. O apie verkių g. administratorės bendravimą išvis tyliu. Atrodo moteris ir ne vaikas bet taip versti emocijas ant kitų.. Kultūros nulis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/19

Labai gera mokykla, viskas vyksta sklandžiai, lengvai suderinami vairavimo laikai. Ypatingai ačiū instruktoriui Aleksandrui - labai ramus, kantrus ir žmogiškas instruktorius, viská aiškiai išaiškina, nesukelia papildomos įtampos, nuramina, labai profesionalus !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/31

Nerekomenduoju: visų pirma, tai mokyklos patalpos prirūkytos, atrodo atėjai į prirūkytą rūsį, kuris niekada nevėdinamas, antra, teorijos pamokų buvo nusukta 8 val., trečia, teorijos pamokos yra tik automatinis skaidrių perskaitymas, nesigilinant į situacijas, kokias 2 pamokas tiesiog rodė video, kaip dirba sankaba ar variklis - iš ko jokios naudos mokiniui - tokio pobūdžio informacijai turi būti skiriama minimaliai laiko, ketvirta, kiekviena teorijos pamoka vėlavo ne mažiau 20 minučių, penkta, į kilusius klausimus, kaip elgtis tam tikroje situacijoje, būdavo tiesiog atsakoma, kad išvis nereikia vairuoti, šešta, norint pereiti į kitą mokyklą užsiprašė milžiniško mokesčio už pažymą, kuri turi būti išduodama nemokamai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/13

Visiškai nesuprantu, už ką toks aukštas reitingas. Pasirinkau šią vairavimo mokyklą, nes yra arti namų. Reikėjo vairavimo pamokų eksternu. Pasirašiau sutartį, sumokėjau pinigus, bet dvi savaites laukiau skambučio iš instruktoriaus, nes jis užmiršo paskambinti. Paskui sugedo automobilis. Teko reikalauti, kad grąžintų pinigus, nes po mėnesio neįvyko nė vienos pamokos, o kontaktavimas iš esmės vyko tik iš mano pusės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/19

Labai gera mokykla, viskas vyksta sklandžiai, lengvai suderinami vairavimo laikai. Ypatingai ačiū instruktoriui Aleksandrui - labai ramus, kantrus ir žmogiškas instruktorius, viská aiškiai išaiškina, nesukelia papildomos įtampos, nuramina, labai profesionalus !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/04/06

Nirealno geras mokytojas!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/04/06

Mokykloje dirbantys specialistai puikiai paruošė tiek teoriniam, tiek praktiniam egzaminams. Didelis ačiū už dėmesingumą ir kokybiškas vairavimo pamokas. Rekomenduoju JTMC ir kitiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/04/06

Puiki vairavimo mokykla!
Pats joje mokinausi, o prieš porą mėnesių ir brolis pabaigė ten kursus prieš kurį laiką.
Tiek aš, tiek jis išsilaikėme regitroje vairavimą ir teoriją iš pirmo karto!
Kolektyvas paslaugus, visą laiką padeda jei yra neaiškumų- paaiškina suprantamai.

REKOMENDUOJU!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/19

Mokykla rekomendavo labai senai ir visi turejo labai gerus atsilepimus . Personalas labai draugiškas. Viskas super!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/22

Niekaip nesuprantu, kaip ši vairavimo mokykla gali turėti tokius aukštus įvertinimus. Visiškas throwback'as į sovietmetį, teorijos klasės gan tvarkingos, tačiau senos, kompiuteriai taip pat tikri "senukai", jau ne vieną amžių skaičiuojantys. Registratorės kabinete pastoviai prirūkyta. Praktinio vairavimo mokiausi pas instruktorių Aleksandrą, kuriam buvo ant manęs nusispjaut tiesiogine ta žodžio prasme. Labai dažnai po miestą važinėdavome instruktoriaus reikalais, tai į servisą, tai kokių popierių paimti/atiduoti, tai į parduotuvę. Iki Regitros važiavome gal tik porą kartų per visą vairavimo kursą, ir šiaip jokių paaiškinimų, patarimų, nieko neduodavo, tiesiog atsisėsdavau, pavairuodavau kaip man išeina ir viskas. Žinoma, pastoviai būdavo sakomi priekaištai, kad netinkamai laikau/suku vairą ir pan., tačiau paklausus, kaip reikia laikyti ar sukti, būdavo atsakoma, kad tai turiu žinoti pati. Parkavimasis aikštelėje vykdavo instruktoriui išlipus parūkyti, o man tiesiog reikdavo "belekaip" įsiparkuoti, nes jam vistiek nebuvo įdomu. Prieš kursų pabaigą instruktorių, matyt, paprasčiausiai užkniso su manimi terliotis ir man buvo pareikšta, jog "mokyk nemokęs, tu vistiek savaip darysi. Išlaikysi mokyklinį ir laisva". Mokyklinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto su kritine klaida ir instruktoriaus komentaras buvo "Regitroje aišku nepraleis, bet čia gali eiti". Potemė - kuo greičiau nusikratyti mokiniu ir pasiimti pinigus. Teko imti beveik tiek pat papildomų vairavimo pamokų kitoje mokykloje, tad ir laiko, ir pinigų, ir nervų į teises sukišta tikrai labai labai daug. Bet kaip sakoma nėra padėties be išeities arba net ir didžiausias spragas galima užpildyti ir viską išmokti, tai va, ta "nemokša, kurią mokyk nemokęs, vistiek savo darys" kitą savaitę keliaus atsiimti vairuotojo pažymėjimo. O šiai vairavimo mokyklai linkiu labai rimtai permąstyti savo "misiją", nes tai tikrai nėra vairavimo mokykla, o jau greičiau pinigų plovimo mokykla, ruošianti savamokslius vairuotojus. O instruktoriui Aleksandrui linkiu ir toliau taip "puikiai mokyti vairuoti" visas "nemokšas", nes suabejočiau, ar pats instruktorius turi teisę vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/21

Laikiau eksternu, tai apie paruošimą teorijos egzaminui negaliu komentuoti, tačiau mokykla (Žirmūnų filialas) man labai patiko, kainos nedidelės, instruktorius puikus, grafikai suderinami lengvai, aikštelė autobusų parke visuomet prieinama ir paruošta. Bijojau važinėti žirmūnuose, tačiau visiškai be reikalo, tad ir lokacijai vieni pliusai. Ačiū! Buvo tikrai verta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/19

Puiki vairavimo mokykla. Ačiū instruktoriui Romui už kantrybę ir profesionalumą. Mokantis vairuoti nebuvo jokios įtampos ar baimės, gera atmosfera, naujas KIA automobilis, kaip ir Regitroje. Viską paaiškino ir išmokė iki smulkmenų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/12

Naujininkų filialas, superiškas teorijos destitojas, labai kantrus ir malonus, gerai įšmanantis savo darba instruktorius Stanislav Lembovič.Ačių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/16

Negaliu nepadėkoti šio mokymo centro vairavimo instruktoriui Aleksandrui-geresnio mokytojo sutikti neteko:jokios įtampos,paprasta,lengva,be ir,svarbiausia,jokios baimės.
Tikrai labai kantrus ir profesionalus instruktorius!
REKOMENDUOJU ir 100% atsakau už savo žodžius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/30

Labai gera vairavimo mokykla, reikėjo per 1 mėnesį išmokti vairuoti ir viską išsilaikyti, puikiai suderino vairavimo laiką tam, kad spėčiau ir į darbą nueiti. Labai malonios administratorės visada pasiruošusios padėti, Super!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/26

Gera bei kokybiška mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/19

Nebloga kaina, gerai irengtos klases, malonus, padedantys zmones, is teorijos puses - viskas kaip priklauso. Man asmeniskai didziausias pliusas buvo atsizvelgimas i atnaujinta parengima regitros praktikos egzaminui. Kiek teko girdeti, jokia kita mokykla taip nerengia, tikrai patenkitas rezultatais, rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/23

Puiki mokykla. Geri destytojai. Viskas aiskiai destoma. 10 balu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/07

Labai gera mokykla, puikūs instruktoriai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/18

Kolektyvas geras tikrai pagelbės jei ko reikia.Tikrai labai draugiškas ir paslaugus. Vienas minusas yra tas jog reikėjo teorijos metu turėti tik vieną pamoką, bet ji tęsėsi 3 val. (tai tikrai vargino fiziškai ir sugerti visą informaciją taip pat buvo ne lengva).Bet bendrai mokyklos darbu esu patenkinta. Apie vairavimo instruktorių atskirai kadangi esu jo darbu nevisai patenkinta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/11

Lb gera mokykla geri instruktoriai mokytojai mandagus lb malonu mokitis

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/07

Tai va labai gera mokykla kolektyvas draugiškas viskas labai gerai viska aiškiai paiiškina aplamai siulau šita mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/06

Šita vairavimo mokykla yra super! Pasirinkau ją dėl jos lokacijos, žinoma ir gerų atsiliepimų apie ją. Darbuotojai labai paslaugus, visada rūpinasi, padeda, motyvuoja, pataria ir išklauso. Vertinu 10+ iš 10. Jeigu norite išmokti variuoti - tai vieta Jums. Tikrai nenusivilsite.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/31

Labai dėkui vairavimo instruktoriui Aldui, labai aiškiai ir puikiai viską paaiškino ir išmokė. Automobilis geros būklės, patogu ir lengva mokytis. Tikrai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/23

Labai draugiškas kolektyvas. Tiek instruktoriai, tiek administraciją padėjo visais rūpimais klausimais. Destytojas aiškina suprantamai ir sudomina savo kalbejimu. O pati kaina irgi prieinama kišenei.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/22

Draugiškas kolektyvas, labai paslaugi ir maloni administratorė. Instruktorius griežtas, bet kantrus ir tuo pat metu malonus žmogus :) rekomenduoju mokyklą, jei norite greitai ir produktyviai praeiti pamokas. Galima palankiai susiderinti važiavimo grafiką su instruktoriumi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/21

Puikus ir kantrus instruktorius, draugiskas kolektyvas, geros masinos, instruktorius visada prisitaiko prie mokiniu grafiko :) rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/18

Nuostabi mokykla, nuostabūs instruktoriai, nuostabus filialas, nuostabi administratorė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/10

Очень понравилось обслуживание, бумаги заполнять было просто, цена уроков вполне сносная. Рекомендую эту школу всем начинающим и опытным водителям.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/03

Labai aciu JTMC mokyklaj. Labai malonus bendravimas, pfesionalaj savo darbe.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/25

Rekomenduoju vairavimo mokyklą. Nuoširdūs,draugiški darbuotojai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/20

Puiki mokykla, nuoširdūs ir draugiški darbuotojai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/12

Esu begalo patenkintas ir dėkingas JMTC už suteiktą galimybę profesionalų komandos išmokti vairuoti ne tik lengvąjį automobilį,bet ir profesionalams skirtą autotransportą.AČIŪ Jūs nuostabūs

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/09

Labai gera mokykla, rekomenduoju!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/30

Viskas tvarkingai ir greitai. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/27

Mokykla man patiko,netoli namu ir aikstele šalia mokyklos tai viskas labai patogu.Administracija viska nuosekliai paaiskina,grazios mokymo klases.Laikau profesionalo teises.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/24

Ne paslaptis, jog dauguma vairavimo mokyklą renkasi atsižvelgdami į tris pagrindinius aspektus: kainą, vietą(laiką) bei mokslo kokybę. Kainos klausimu daug komentuoti negaliu, matomai jinai konkurencinga su kitomis vairavimo mokyklomis. Vietos vertinimas, žinoma, yra subjektyvus, tačiau man, vos keli metrai. Mokyklos klasė buvo aprūpinta reikiama įranga (kelio ženklų simboliais, taisyklėmis, informaciniais plakatais) taip pat kompiuteriais, daug prisidėjusiais prie sėkmingo teorijos egzamino išlaikymo. Vis dėlto labiausiai galima pagirti MOKYMO KOKYBĘ ir mokytojų kvalifikaciją. Vairavimo teorijos dėstytojas šauniai išaiškino visas sankryžų, kelio ženklų subtilybes, kiekvieną pamoką buvo atsakoma į iškilusius mokinių klausimus. Galiausiai didžiausią padėką ir pagyrimą norėčiau išreikšti savo vairavimo instruktoriui Mečislovui. Tai žmogus, pasižymintis kantrybe, nuovokumu, originalumu ir, ko gero svarbiausia, rūpestingumu. Net ir turėdamas tiek daug mokinių, Mečislovas prisimena kiekvieno iš jų vairavimo būdą, daromas klaidas, nuolat jas pabrėžia ir primena. Tiesą pasakius, rekomendacijos buvo tokios tikslios, kad praktikos egzamino metu visi keliai, kuriais važiavau, jau buvo gerai žinomi, o pavojingos vietos daug kartų aptartos. Ne veltui tiek teorijos, tiek praktikos egzaminus išlaikiau iš pirmojo karto.

Didelis Ačiū JTMC vairavimo mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/23

Tai gera vairavimo mokykla, labai įdomios ir informatyvios teorijos pamokos su linksmu dėstytoju, administracija nuoširdi ir pasirengusi padėti, mokymosi aikštelė labai patogi ir didelė, o instruktoriai - patyrę ir suteikia daug naudingos informacijos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/14

Sauni mokykla! Tik geriausi atsiliepimai! Malonus intruktorius ,Aldas, gerai ismoko, gerai issaiskina vairavimo teorija. Sekmes! Instruktoriui bei mokyklai, geru mokiniu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/14

Vairavimo mokykla, kurią drąsiai rekomenduočiau visiems! Instruktoriai bei administracija suteikia visas reikiamas žinias, kurių dėka tampi stabiliu vairuotoju.
Dirba tikrų profesionalų komanda.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/19

Labai gera mokykla, visko išmoko ir tikrai verta čia lankyti


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „JTMC“
 • Įmonės kodas: 120355294

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos