VAIRUOK CIA_LOGO fb(1)
20160703_15462620160703_160646

Vairuok Čia, Naujamiestis

73 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, B1, Vilnius

 • Mokomieji: Ford Focus, Hyunadai i30, Toyota Auris, Toyota Auris (hybrid) automatas
 • Pylimo 57, Vilnius
 • 866670000
 • vairuokcia@gmail.com

Follow:

Atnaujinta: prieš 1513 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
Kainos:
B, B1 kat. 350 Eur

Vairavimo mokykla “Vairuok Čia“ kviečia visus, norinčius išmokti vairuoti ar patobulinti vairavimo įgūdžius B kategorijos vairuotojus.

Kodėl verta rinktis mūsų vairavimo mokyklą Vilniuje?

1. Net 6 mokymosi planai, pagal patogumą ar poreikį;
2. Sutarties pasirašymas Jums patogioje vietoje;
3. Individualios teorijos pamokos su dėstytoja (Online);
4. Galimybė laikyti egzaminą VĮ Regitroje vos po 10 dienų!!!
5. Planas „Patogusis“ – rinkis pats kur pradėsi ir kur baigsi pamoką;
6. Reikalui esant dirbame ir savaitgaliais.

Mokykis vairuoti pas gerus specialistus!
Mūsų instruktoriai susilaukia tik gerų atsiliepimų.

Vairavimo instruktoriai – kvalifikuoti, kantrūs ir patyrę.
Mokiniai dažniausiai išmoksta vairuoti per 15 praktinio vairavimo pamokų.
Lanksčios apmokėjimo sąlygos. Nemokama mokymosi medžiaga.
Vairuotojų sveikatos patikra nevykstant į gydymo įstaigą.
Pirmosios pagalbos kursai.

SU MUMIS VAIRUOTI IŠMOKSITE GREITAI !

Registracija į kursus: http://vairuojam.lt/registracija/

Kalbos: Lietuvių, Rusų
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/06/06

Norėčiau padėkoti už pagalba besiruošiant praktikos egzaminui, instruktoriai Kęstutis, Odeta, Aivaras, labai pozityvus, profesionalūs, nuteikia tikrai ramiai ir tvirtai vairuot, be streso :)
Baigus Vairavimo mokyklą, iš pirmo karto išlaikiau Praktikos egzaminą. Be jų pagalbos ir patarimų, būtų sunku tai padaryti, didelis ačiū ! :) rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/07

Mokytojas Kęstutis padėjo man pasiruošti praktikos egzaminui ir išlaikiau jį Regitroje iš pirmo karto. Kęstutis ne tik atsakingas ir profesionalus instruktorius, bet ir malonus ir palaikantis žmogus, gebantis įkvėpti pasitikėjimo savimi kelyje. Nuoširdžiai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/26

Labai puiki mokykla, bei instruktorius. Nebuvo nei vienos pamokos, kad bijočiau. Viską labai ramei ir aiškiai išdėstė. Labai rekomenduoju ir esu dėkinga, kad pavyko iškart išsilaikyti praktikos egzaminą regitroje!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/23

Училась у Kęstutis очень хороший и ответственный инструктор , внимательный и всё хорошо объясняет. Большая моральная поддержка в подготовке к экзамену . Сдала с 1 раза. Большое спасибо!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/31

Vairavau čia kelias papildomas pamokas. Teko vairuoti ir pas kelis instruktorius šioje mokykloje. Niekada nenuvylė :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/19

Labai puikūs instruktoriai. Puikiai išaiškina, kaip atlikti pratimus, kaip elgtis įvairiose situacijose. Labai maloniai bendrauja, geresnio instruktoriaus nesu turėjęs. Puikus kainos ir kokybės santykis! Nuoširdžiai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/12

Puikus instruktorius Kęstutis! Labai kantrus, malonus. Visos pamokos buvo be streso ir su geru nusiteikimu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/22

Malonus instruktorius Kęstas. Ačiū už pagalbą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/05

Pasirinkau šią mokyklą dėl draugų rekomendacijų. Čia lankydami kursus išlaikė visi, net tie kuriems tai atrodė tikrai neįmanoma. Po neigiamos patirties Draiverio mokykloje, pakeitus net du mokytojus ten ir galiausiai viską metus, grįžau į teisių laikymąsi būtent čia dėl minėtų rekomendacijų ir dėl siūlomo Express plano, kai pamokos pereinamos per dešimt dienų. Instruktorius Kęstutis atkūrė vairavimo malonumą ir Regitrą išlaikiau iš pirmo karto.

Jis ne tik padeda su mokinių įgūdžių tobulinimu, bet ir užtikrina, kad vairavimas būtų malonus ir įdomus procesas. Kiekviena pamoka su juo yra be streso ir įtampos, visos situacijos išaiškinamos iki smulkiausių detalių. Jis puikiai žino, kaip skatinti ir motyvuoti mokinius.

Jeigu ieškote patikimo vairavimo instruktoriaus, visiems rekomenduoju Kęstutį. Jis ne tik mokys jūsų vairuoti, bet ir padės įgyti pasitikėjimą savimi už vairo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/06

Vidutiniška mokymo kokybė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/06/28

Prieš tai jau parašiau atsiliepimą, bet pamiršau paminėti, kad vairavimo instruktorius Kęstas nukirpo mano laiką ir paleido manę puse valandos ankščiau. Aš pagalvojau, kad jis, matydamas, kaip aš bijau vairuoti, manę pagailėjo ir taip sumažino stresą. Tikėjausi, kad atidirbs laikà kita pamoka. O jis tiesiog neatvyko. Jeigu aš kažką padariau ne taip, galima gi pasakyti tiesiai į akis ir neplanuoti kitos pamokos. Labai gaila, kad taip išėjo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/06/28

Esu dėkinga instruktoriui Kęstui už gerus patarimus, už kantrybę ir už tai, kad vairuodama su juo atsikračiau visokių baimių. Bet labai nepatiko tai, kad atėjusi į suplanuotą kitą vairavimo pamoką, jis neatvyko ir svarbiausia, nepranešė, kad neateis. Pralaukiau puse valandos, išejau lnusiminusi. Labai gaila, instruktorius jis geras, bet kaip žmogus neatsakingas. Man reikiėjo atvažiuoti iš kito miesto į vairavimo pamoką, veltui atvažiavau. Nors paskambintų kad negali, aš tada nevažiuočiau. Atrodo, taip gerai sutarėmė, bet aš nesitikėjau, kad jis parodys man tokią nepagarbą. Reikės ieškoti kito instruktoriaus, nes juo aš jau negaliu pasitikėti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/28

Man yra 17 metu, šiais metais norėčiau išsilaikyti teorija, o kitais metais praktika, nes esu dar nepilnametė. Aišku norėčiau ismokti vairuoti ir mechanine mašiną.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/12

Tik geriausi atsiliepimai!
Didelis AČIŪ instruktoriui Aivarui , už kantrybę ir žinias ,kurios man padėjo išlaikyti viską iš pirmo karto ! :)
Nė karto nepasigailėjau pasirinkus Jūsų mokyklą ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/05

Už teorijos kursą norėčiau labai padėkoti mokytojai Reginai, kurios pamokos būdavo ne vien tik sausa teorija, bet pripildytos kūrybingų pavyzdžių. Pamokų metu ne kartą yra tekę nusišypsoti, nes kai kurios situacijos, kurias aptardavome, labai prajuokindavo. Puiki mokytoja.
Už B kategorijos praktiką dėkoju mokytojui Aurimui, kuris mokė nuosekliai, kantriai ir labai aiškiai. Buvo visokių situacijų kelyje, bet šis mokytojas parodė, kad reikia bet kokiu atveju išlikti santūriu, šalto proto ir niekur neskubėti. Pasiilgsiu pačių pirmųjų pasivažinėjimų.
Už vairavimo egzaminą dėkoju mokytojui Nerijui, kuris pastebėjo mano įgūdžiuose tam tikrų spragų ir padėjo tobulėti.
Visai mokyklai dėkoju už suteiktą galimybę dasikasti, laudiškai tariant, iki Regitros ir įgyti teisę vairuoti.
Ačiū jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/25

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti instruktoriui Kęstučiui už pamokas, patarimus ir tvirtą kantrybę
Niekada nemaniau, kad teks sėsti už vairo. O kai teko, tai džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus kaip mokytoją.
Ir štai jau savarankiškai vairuoju 2 mėnesį, kol kas nedrąsiai, bet Jūsų patarimais naudojuos kiekvieną dieną kelyje.
Ačiū Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/04

Esu begalo dėkinga už kantrybę ir aiškiai bei suprantamai, be sukelto streso perduotas žinias Instruktoriui Aurimui! Didžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/29

Labai dėkoju instruktoriui Kęstui už vairavimo pamokas! Viską išsamiai paaiškino, ypač gerai išaiškintas parkavimas ir kiti sudėtingesni pratimai. Regitros egzaminą išlaikiau ir tikrai galiu rekomenduoti. Nė karto nepasigailėjau, kad kreipiausi pas Jus, ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/15

Galvoji, kad esi beviltiškas ir vairavimas ne tau?? Tu labai klysti!!!! Tau padės instruktorius Kęstutis!!!!!! Pas šį instruktorių atėjau po daug neigiamų patirčių kitose vairavimo mokyklose...
Kęstutis mane išmokė pukiai parkuotis!!! Gal ir teko jam man pakartoti 50 kartų tą patį, bet esmė tame, kad tai dabar darau geriau už daugelį kitų vairuotojų !!!! Jei nori pagarbaus bendravimo ir inteligentiškų pašnekėsių tada šis instruktorius tau pats tinkamiausias. Ir dar garantuoju, kad šioje mokykloje sutaupysi daug pinigų ir laiko.
Esu be galo dėkinga šiam žmogui ir linkiu didžiausios sėkmės!!!! Ačiū labai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/08

Nuoširdžiai noriu padėkoti instruktoriui Nerijui už kantrybę, už pagalbą, už žodžius ir už pasidalintą patirtį. Nepaisant karantino suvaržymų, viskas vyko greitai.
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą.
Nuostabus vadovas ir geriausi darbuotojai !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/27

Mokiausi pas Eduardą, kuris yra puikus instruktorius ir labai geras žmogus – nuoširdžiai rūpinosi, kad išmokčiau ir nebijočiau vairuoti, viską paaiškindavo tiek kartų, kiek reikėdavo, visada eidavau į jo pamokas be streso ir su gera nuotaika. Galiu pagirti ir instruktorių Nerijų, pas kurį ėjau papildomų pamokų. Visada mandagiai ir aiškiai paaiškindavo kokias klaidas darau, duodavo patarimų ir padėjo galutinai pasiruošti Regitros egzaminui.

Puiki mokykla, rekomenduoju – išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/22

Galiu parašyti tik geriausius žodžius apie šią mokyklą. Kęstutis ir Odeta yra savo srities profesionalas ir jų dėka egzaminą Vilniuje išsilaikiau iš pirmo karto. Prieš tai mokiausi kitoje mokykloje ir instruktorių sugebėjimai kokyti vairuoti kitus skiriasi, kaip diena ir naktis. Visada laikosi savo žodžio, nevėluoja. Mandagūs, ramūs ir pozityvūs. Visiems rekomenduoju šitą mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/01

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą ir norėčiau padėkoti nuostabiai instruktorei Odetai. Į kiekvieną pamoką budavo smagu eiti. Viską labai gerai paaiškina, ramiai ir maloniai bendrauja, net buvo liudna atsisveikinti. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/20

Nuoširdžiai dėkoju mokytojui Kęstui! Ne tik dėkoju, bet visiems rekomenduoju. Kęstas labai inteligentiškas ir puikus instruktorius (gandai, kad išmoko vairuoti ir suteikia pasitikėjimo turintiems vidinių baimių vairuoti, pasiteisino šimtu procentu)! Kadangi Kęstas ir mokyklos vadovas, tikiu, jog ir su juo dirbantys instruktoriai yra tokio paties aukšto lygio. Sėkmės visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/27

Instruktorius Kęstutis profesionaliai padėjo pasiruošti Regitros vairavimo egzaminui. Labai kantrus ir dėmesingas. Ramiai paaiškina daromas klaidas ir pataria kaip jų išvengti. Esu dėkinga už nuoseklų, kantrų mokymą ir malonų bendravimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/10

Eduardas - pats geriausias mokytojas iš didžiosios raidės, sugebantis išaiškinti taip, jog mokėtum manevruoti, vairuoti kaip patyręs vairuotojas, o ne mokinti pagal senus šablonus, kurių praktikoje negali panaudoti. Didžiausios rekomendacijos net ir didžiausiems bailiams, nenorintiems uždėti rankų ant vairo - šis mokytojas viską sudėlios į savo vietas ir įkvėps motyvacijos :) labai gaila, kad neatradau šios mokyklos anksčiau, nes viskas, ko išmokau - tik Jūsų dėka!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/11

Sveiki,

labai norėčiau padėkoti KET mokytojai Reginai! Lankyti pamokas visada buvo įdomu ir naudinga. Visos temos buvo išdėstytos labai aiškiai, be to, mokytoja visada stengėsi padėti kiekvienam individualiai. Tikrai matosi, kad žmogui rūpi teigiamas darbo rezultatas. Jos dėka egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto ir be streso!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/11

Labai norėčiau padėkoti KET mokytojai Reginai! Lankyti pamokas visada buvo įdomu ir naudinga. Visos temos buvo išdėstytos labai aiškiai, be to, mokytoja visada stengėsi padėti kiekvienam individualiai. Tikrai matosi, kad žmogui rūpi teigiamas darbo rezultatas. Jos dėka egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto ir be streso!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/27

Puikus instruktorius Eduardas, išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/14

Turėjau kvailą baimę ir įsitikinimą, kad instruktoriai yra 'pikti šoferiukai ir garažiukų chebra'. Parekomenduotas mokiausi pas Kęstą. Tikiuosi, kad šiandien visi instruktoriai tokie malonūs, žmogiški ir profesionalūs. Bet jei nenorit rizikuoti - siųlau Kęstutį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/07

Didelis Ačiu, Kestutis Kemeris, jus super instruktoriis !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/09

Rekomenduoju visiems šią mokyklą!!!
Tik patys geriausi bei šilčiausi atsiliepimai!

Mokymasis su Kęstučiu nekėlė jokio streso, nes jeigu bevairuojant padarydavau kokią nors klaidelę viskas buvo paaiškinama labai ramiai bei suprantamai. Praktikos egzaminas išlaikytas iš 1 karto! Didžiausias AČIŪ instruktoriui Kęstučiui už žinias bei žinoma už palaikymą!:')))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/02

Tik geriausi atsiliepimai Odetai! Egzamina islaikiau is antro karto (pirma karta padariau tiesiog durna KK). Mokymasis su Odeta nekele streso, nes viskas buvo paaiskinama ramiai, neskubant,be jokiu pykciu jeigu bevairuojant padarydavau kokia klaidele.
Ir parkavimas nebeatrodo toks baubas
Aciu ir sekmes

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/31

Nuoširdžiai norėčiau padėkoti šios mokyklos instruktoriui KĘSTUČIUI. Jį atradau nusivylusi kitos mokyklos instruktoriu, todėl pradėjus vairuoti su Kęstučiu supratau, kad vairuoti gali būti tikras malonumas, o ne baimė ir kančia. Kęstutis tikrai nuostabus instruktorius, labai taktiškas, auksinės kantrybės žmogus. Rekomenduoju Kęstutį visiems norintiems pagerinti vairavimo įgūdžius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/30

Didelis ačiū instruktoriui Kęstučiui, už padrasinimą, nes vairavimas man buvo didžiulis stresas, bet jo deka laisvai jaučiausi vairuojant, su tokiu pat laisvumu ejau į ekzaminą,nebedrebedama kaip lapas,kas tikrai yra labai svarbu norint išlaikyti,stresas visada pakišdavo koją. Po daug bandymu, pakeičiau kokius 7 instruktorius, girdejau ir tokius pasisakymus, kad vairavimas tai ne man, geriau jau buk be teisių, džiaugiuosi atradusi šia mokyklą, mokytis be streso tik tai čia, visiems rekomenduoju! Laiminga iki begalybės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/25

Neabejotinai geriausia vairavimo mokykla Vilniuje!

Pasirinkau šią vairavimo mokyklą išskirtinai dėl puikių atsiliepimų ir nė kiek nepasigailėjau! Turėjau progą mokytis tiek pas Aurimą, tiek pas Kęstutį. Pradedančiajam vairuotojui labai svarbu išlikti ramiam vairuojant ir pasitikėti savimi. Būtent taip jaustis padeda šios vairavimo mokyklos mokytojai – jie yra be galo kantrūs, paskatinantys, draugiški, pasirengę nuoširdžiai padėti ir patarti vairavimo klausimais.

Instruktoriaus Aurimo kokybiškų pamokų dėka aš greitai įgavau visus reikiamus vairavimo įgūdžius! Šis instruktorius tikras profesionalas, atsakingas, mandagus, kantrus.

Apie instruktorių Kęstutį taip pat galiu atsiliepti tik teigiamai, nors su juo mokytis teko tik kelias pamokas, tačiau jos praėjo visai be įtampos, instruktorius puikiai padėjo įtvirtinti vairavimo įgūdžius.

Aurimai ir Kęstuti, begalinis AČIŪ už jūsų atsidavimą darbui, norą padėti ir kokybiškas pamokas! Visiems rekomenduoju rinktis šią vairavimo mokyklą! Būtent čia dirba profesionalūs instruktoriai, kurie ne tik išmokins saugiai ir atsakingai vairuoti, bet ir padės nuoširdžiai pamėgti vairavimą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/08

Niekada negalvojau, kad vairavimosi mokymas gali būti tiktas džiaugsmas! Prieš penkis metus mokiausi kitur, bet teises teko atidėti ir atsiduriau - Vairuok čia - mokykloje.
Instruktorius Kęstas - puikus! Labai profesionalus ir daug žinantis savo srities ekspertas. Ramus, mandagus, supratingas - žodžiu, svajonių instruktorius ir dargi labai protingas žmogus iš kurio mokantis vairuoti daug naujo sužinojau.
Jis moka padrąsinti, palaikyti ir aiškiai pataria, kaip ką kurioje vietoje tobulinti.
Išlaikiau iš pirmo karto ir tai tikrai didelis instruktoriaus Kęsto nuopelnas, kantrybė, tikėjimas. Ačiū labai už šviesią ir pozityvią vairavimo patirtį, kad padėjote dar mokantis vairuoti pajausti tą vairavimo lengvumą ir malonumą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/02

Dideliausias Ačiū, Instruktoriui Aurimui, už auksinę kantrybę.Ačiū,kad manim tikėjot, nors pati galvojau,kad esu viena iš tų, beviltiškų atvejų.Jusu įdėto darbo dėka vairavimo egzaminas-IŠLAIKYTAS! Rekomenduoju šią mokyklą ir instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/21

Aš labai patenkinta, kad pasirinkau šią mokyklą! Teorijos ir praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Didžiausias ačiū instruktoriui Kęstui už žinias, palaikymą, padrąsinimą :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/19

Puikus instrutorius Kęstas! Negaliu keliais sakiniais perduoti, kaip stipriai rekomenduoju. Aš, kaip žmogus atkeliavęs iš kitos vairavimo mokyklos ir susidūręs su keliais vairavimo instruktoriais, galiu drąsiai teigti, jog pasirinkę Kęstą tikrai nesuklysite.
Požiūris į mokinį labai profesionalus, pamokos vyksta be jokios įtampos ar streso, visos situacijos išaiškinamos iki smulkiausių detalių. Į vairavimo egzaminą keliavau užkamšęs visas spragas ir išlaikiau iš pirmo karto nepadaręs nei vienos klaidos! Kęstutis yra vairavimo instruktorių aukso standartas. Jeigu dvejojate, kokią mokyklą ir kokį instruktorių pasirinkti, rinkitės "Vairuok Čia" ir rinkitės Kęstą. Bet būkite nusiteikę rimtai ir daug dirbti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/07

Labai esu dekinga mokytojuj Kestučiui. Labai gera mokykla. Rekomenduoju visiems greitai ir islaikyta is pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/21

Labai rekomenduoju vairavimo instruktorę Odetą! Apie ją pasakosiu visiems draugams ir pažįstamiems, kurie dar tik ruošiasi laikyti vairavimo egzaminą, nes tikrai, jeigu yra pasaulyje instruktorės idealas, tai Odeta yra tai, apie ką svajojau aš. Po kiekvienos pamokos su šypsena grįždavau namo, nes būdavau įkvėpta pasitikėjimo savimi ir kad nereikia stresuoti! Labiausiai džiaugiuosi parkavimo įgūdžiais, nes niekas kitas ir kita vairavimo mokykla nesugebėjo man normaliai išaiškinti, pagal ką orientuotis. Be to, kiekviena padaryta klaida ten būdavo neatleistina, kai tuo tarpu pas Odetą išmokau atsipalaiduoti ir jeigu kas ne taip, žinoti kaip pasitaisyti. Juk didžiausia tragedija per egzaminą nutinka, kai supranti, jog nemoki pasitaisyti ir viskas galvoje užsiblokuoja. Išlaikiau iš pirmo karto Regitroj :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/12

Rekomenduoju visiems šią mokyklą! O labiausiai rekomenduoju instruktorių Kęstutį, egzaminas išlaikytas iš 1karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/01

Labai naudingos pamakos. Instruktorius Kestutis labai geras, labai kantrus, labai aiskus patarimai. Islaikiau egza is pirmo karto! Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/29

Я очень благодарна Кестутису и Одете. Замечательные инструкторы! Настоятельно рекомендую школу и учителей. Огромное спасибо!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/16

Dideliausias Ačiū, Instruktoriui Kestui už auksinę kantrybę.Ačiū,kad manim tikėjot, nors pati galvojau,kad esu viena iš tų, beviltiškų atvejų.Jusu įdėto darbo dėka šiandien vairavimo egzaminas-IŠLAIKYTAS! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/14

Labai rekomenduoju šitą mokyklą. Vairavimo mane mokė instruktorius Kęstas. Labai ramus ir kantrus ir viską gerai paaiškina!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/23

Super mokykla, šauni atsidavusi teorijos dėstytoja Regina bei kantrus ir ramus vairavimo instruktorius Kęstutis. Patys šilčiausi linkėjimai ir rekomendacijos, išlaikiau viską iš pirmo karto Regitroje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/12

Kęstas šauniausias, puikiai dirba ir padėjo greitai išlaikyti egzamina! Labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/18

Sveiki visi, kas skaitys šį atsiliepimą, nes nuoširdžiai norėčiau pasidalinti tuo gėriu, kurį atradau šioje nuostabioje vairavimo mokykloje. Būdamas visiškai nusivylęs kitos vairavimo mokyklos bei jo instruktoriumi, kuris per 5 pamokas sugebėjo įvaryti baimės bei nenorą visiškai sėstis už vairo, pradėjau dairytis kitų mokyklų. Per rekomendacijas atradau šią ,,Vairuok čia, Naujamestis" vairavimo mokyklą bei instruktorių Kęstą. Tai puikus žmogus, nuostabus instruktorius, kantrus, taktiškas,įžvalgus, palaikantis, geras psichologas, ir labai mylintis savo darbą. Vairavimo pamokos vyko labai sklandžiai, aiškiai, pozityviai,optimistiškai su humoro jausmu. Tiesiog, taip gaila kad vairavimo pamokos pasibaige, bet nors ir REGITRĄ išlaikiau iš 1 KARTO , aš vis tiek kartais nuo karto rinksiuos šią mokyklą, ir demonstruosiu savo gerbiamam instruktoriui visą augantį progresą. AČIŪ JUMS, už puikias pamokas.

Taip pat norėčiau papildomai padėkoti ir šios mokyklos instruktorei Odetai, už pasitikėjimą mano vairavimu, už jos begalinę kantrybę mokant mane žioplą.

Nesirinkite kitų mokyklų, ir negaiškite laiko, čia tikrai išmokys Jūs, be baimės gerai jaustis kelyje, pasitikėti savimi ir valdyti automobilį.

Marek.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/03

Sveiki,
Jeigu dar dvejojate, kurią vairavimo mokyklą rinktis, tai nedvejokite ir rinkitės tik „Vairuok čia“.
Kodėl?
Tuoj pasakysiu: mano mokymosi vairuoti patirtis prasidėjo prieš daug metų, kai mokiausi su mechanine pavarų dėže. Pamokų metu didžiausią dėmesį skirdavau automobilio valdymui, o dėmesio realiam eismui (kas ir yra svarbiausia) dėl to likdavo gerokai mažiau(na aikštelėje irgi nežibėjau). Akivaizdu, kad tai vedė prie neišlaikyto egzamino „Regitroje“. Tuomet mokymąsi vairuoti „užmečiau“ ilgiems metams. Kol šią vasarą pamaniau išmokti vairuoti automobilį su automatine pavarų dėže. Liepą išsilaikiau teorijos egzaminą ir rugsėjį, paskaičius komentarus vmreitingai.lt puslapyje, pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Mokytis pakliuvau pas labai fainą instruktorių Kęstutį – kantrus, atsakingas, padrąsina, motyvuoja ir su humoru aiškina klaidas (net buvo gaila, kai vairavimo pamokos baigėsi :). Na va, ir lapkričio 3 d. iš pirmo karto (neskaitant to kur prieš daug metų) išlaikiau egzaminą „Regitroje“.
Taigi, kodėl ši vairavimo mokykla?
1. Profesionalumas (instruktoriui trumpam susirgus, pamokos nesustojo vietoje – pagrindinį instruktorių pavadavo kita labai maloni ir kantri instruktorė, ir, apskritai, visos pamokos vyko nustatytu lauku ir sutartoje vietoje (galite rinktis net iš kelių vietų prasidės užsiėmimai);
2. Malonumas vairuoti (bus gaila, kai vairavimo kursai baigsis);
3. Vairuojama su tokiu pačiu automobiliu (bent jau automatinės atveju) kaip ir Regitroje – egzamino metu atrodo kad vairuotum tą patį automobilį (mažiau streso)
4. Nežinau kitos mokyklos, kur instruktorius egzamino dieną paima nuo namų ir leidžia pasipraktikuoti važiuojant į egzaminą („apšyli“ prieš egzaminą ir egzamine lengviau).

Kitas dalykas – net ir išmokus vairuoti, egzaminas yra šiek tiek sėkmės dalykas, todėl stenkitės perprasti ir patikti egzaminuotojui –šiek tiek pabendraukit, pajuokaukit (jie irgi žmonės), tada ir egzamino maršrutas gali pasitaikyt tiesesnis, ir klaidelės ne tokios baisios 

Sėkmės kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/28

Tik patys geriausi atsiliepimai! Tik patys silciausi ir geriausi žodžiai. Metus prasikankinus ir praleidus veltui,sitoje mokykloje viska pavyko išmokti ir suprasti per 10 pamokų ir taip pat išlaikyti egzaminus iš pirmo karto!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/05

Kiek kainuoja vairavimo 1pamoka papildomai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/30

Dėkoju Jums visiems, Reginai, Kęstučiui, Aurimui (ypatingai Aurimui už jo begalinę kantrybę su manimi ir už tai, kad iš manęs padarė vairuotoją), Odetai. Šiandien iš pirmo karto išlaikiau Regitros vairavimo egzaminą, o tikrai nesu gabi, tiesiog turėjau pačius geriausius mokytojus. :) Dėkui dėkui dėkui! Linkiu visiems tokių puikių instruktorių, kad nuvažiavus į Regitrą pagalvotumėte "Kaip čia paprasta".

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/21

ODETA geriausia instruktore,gelezines kantrybes zmogutis,viska paaiskina,su linksma zodziu superine,is pirmo karta islaikiau regitroje:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/17

Teko dirbti su instruktoriumi Aurimu. Paruosimas super, dirbome intensyviai, kokybiskai, bet be itampos. Po kurso keliavau tiesiai i regitra ir islaikiau is pirmo karto. Esu be galo patenkinta. Labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/18

Super instruktore ODETA TERVYDYTĖ,REGITROJA išlaikiau iš pirmo karto vairavima

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/18

Atėjau į "Vairuok čia" iš kitos automokyklos, kur nusiviliau vairavimu, instruktoriais ir savimi.
Dėka instruktoriaus Kęstučio neigiamos nuostatos dingo, vairavimas nustojo kelti stresą, po keletos pamokų išlaikiau egzaminą Regitroje. Rekomenduoju jį kaip profesionalą, išmanantį savo darbą, džiaugiuosi, kad pavyko rasti kantrų ir atsidavusį savo darbui instruktorių, kurį drąsiai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/26

Drįsčiau teigti,kad geriausia mokykla Vilniuje.:) Labai retai rašau atsiliepimus,tad šis tikrai iš širdies :) Instruktoriai nuoširdžiai myli savo darbą ir turi auksinę kantrybę. Jei norite išmokti vairuoti greitai ir be streso, rekomenduoju šią mokyklą. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/08

Šiai vairavimo mokyklai tiesiog privaloma padėkoti. Ir nuostabiam instruktoriui VITALIJUI, kad jau turiu teises, po ilgo "mokymosi" kitur...Ateiti mokytis čia, reiškia sutaupyti laiko, nervų ir pinigų. Gaila, kad tai nebuvo pirmasis pasirinkimas, bet galbūt padėsiu kažkam apsispręsti jeigu vis dar svarsto kur mokytis :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/08

Puiki mokykla, nuoširdžiai dėkoju instruktoriui Vitalijui kad jau turiu teises. Puikiausias instruktorius kokį teko sutikti daug laiko vargstant kitoje mokykloje...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/17

Atejau i sia mokykla po kurso kitoje mokykloje, kuri turejo daugybe geru atsiliepu, bet tikrove pasirode, kad yra visai kitokia. Labai dziaugiuosi atradusi sia mokykla, kuria galiu rekomenuoti ir kitiem. Labai dekoju savo instruktoriui Vitalijui. Nuostabus mokytojas! Nuosirdziausias aciu jam uz kantrybe ir puikia nuotaika.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/13

Ačiū KĘSTUČIUI, aš tapau vairuotoja. Egzaminas išlaikytas pirmu bandymu po vairavimo su šiuo instruktoriumi. Prieš daug metų buvo daug bandymų ir beviltiškas galvojimas - aš niekam tikusi vairuotoja ir jau geriau išvis man kelyje nebūti. Dabar žinau, kad patirties reikės, bet aš vairuoju ir net neketinu laikyti teisių stalčiuje. Jei išmokė mane, vadinasi gali išmokyti bet ką - REKOMENDUOJU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/11

Siandien instruktoriaus Kesto deka islaikiau praktikos egzamina. Nuosirdus jam ACIU! Tikrai, kaip jau kazkieno pries tai sakyta, kelias buvo ilgas ir sunkus, bet po keliu pamoku su siuo PUIKIU instruktorium pagaliau pavyko! Nuteike gerai, paruose greitai ir aiskiai. Lenkiuosi iki zemes uz kantrybe ir supratima! Dar karta DEKOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/07

Laiku surasta mokykla nes dar ir dabar turbut netureciau teisiu. Viskas puikiai. Labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/12

Ačiū šiai mokyklai, regitroje vairavimą išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/13

Istorija labai ilga, bet su laiminga pabaiga :)
Pries 4 metus lankiau vairavimo mokykla, bet po isvazynetu 20 akademiniu valandu buvo pasakytas man nuosprendis, kad vairavimas tai ne mano. Vis delto teisiu labai prireike. Siemet atvaziavau i Lietuva, savarankiskai pasiruosiau teorijai, beliko vairavimas.Si instruktoriu man rekomendavo sesuo, su kurio pagalba islaike Regitros ir mokyklinius vairavimo egzaminus. Susitarem del kurso eksternu. per 10 dienu(nuo 2016.04.28 iki 2016.05.09) mane paruose regitrai ir as (2016 geguzes 12) sekmingai islaikiau is pirmo karto:)
Vaziuoti teko daugiausiai su Kestu, bet aciu ir antram instruktoriui Vitalijui. Kiekvienas su savo gera nuotaika ir patarimais nuteike tik geriems rezultatams.
Visiems norintiems nebijoti automobilio ir mokytis vairuoti su gera nuotaika patariu TIK sia mokykla ir tik siuos instruktorius:)
SEKMEEEEES:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/11

Mano kelionė link vairavimo teisių, kaip ir ko gero daugelio, nebuvo lengva.
Tiesą sakant ir nežinau, kada ji baigtųsi, jei ne Kęstutis, todėl norėčiau ne šiaip labai labai rekomenduoti šį instruktorių visiems tiems, kurie tyčia ar netyčia užklido pasiskaityti čia atsiliepimų, bet ir pasidalinti savo patirtimi, kad žinotumėt, jog tai ne šiaip sausas pagyrimas, kokių apstu ir dažnai netikrų kitais atvejais...

Išmokti vairuoti pasiryžau 2015 m. kovo pradžioje. Prisiskaičiuosi gerų atsiliepimų nukeliaviau į Autotako vairavimo mokyklą. Vairavimo pamokos man prasidėjo balandžio pabaigoje ir tęsesi iki birželio pabaigos (teoriją regitroje išsilaikiau gegužę). Kalta pati, kad normaliai nepasidomėjau, kokios galimybės vairuoti bent kartą per savaitę, ypač žmogui kuris dirba nuolatinį ofisinį darbą. Vairavimo pamokas reikėjo derinti kiekvieną savaitę, į priekį, daugiau nei savaitėms dviems niekas neužrašinėjo, o kai paskambindavai jau nebebūdavo laisvo laiko, kuris man tiktų. Man, kaip visiškai nemokančiai vairuoti, tas buvo žiauriai negerai, nepaisant to, kad instruktoriai ten neblogi. Taip atvažinėjusi visas privalomas pamokas, neišmokau vairuoti. Pagalvojau, kad vairas visiškai ne man ir užmečiau šitą reikalą. Tiesiog nesinorėjo ten eiti ir imti papildomų pamokų vėl ta pačia tvarka, laukiant nežinia kiek laiko.

Ir po kelių mėnesių savo patirtimi su manimi pasidalino buvusi kursiokė. Pasakė, kad turi parekomenduoti gerą instruktorių, kuris specializuojasi būtent mokinių parengime Regitrai. Paėmiau kontaktus ir kažko laukiau, kaupiau drąsą, bandžiau save įtikinti grįžti užbaigti pradėto darbo ir žiauriai nenorėjau, nes vis dar jutau tą nemalonų jausmą kai pravažiuoji x pamokų ir nejauti jokio pagerėjimo.

Atėjo 2016 metų kovas, prisiminiau kad baigia galioti mano Regitroje išlaikyta teorija, nutariau nebelaukti. „Prasičekinau“ internete informaciją apie Kęstutį, nelabai ką radau, vos keli atsiliepimai, bet nusprendžiau pasitikėti asmenine draugės rekomendacija.

Pasiėmiau darbe dviejų savaičių atostogas, paskambinau Kęstučiui. Jis savo laiką suplanavo ir suderino pamokas taip, kad viskas pavyko. Vairavau kiekvieną dieną, taip kaip ir norėjau! Kovo 29 dieną pradėjusi važinėti praktiškai nuo nulio (nes nekažką išmokau Autotake, o ką išmokau per tie laiko primiršau), vakar gavau teises.

Kęstutis – nuostabus instruktorius, profesionalas ir žmogus. Pamokos be jokio streso ir be jokių nemalonų jausmą paliekančių bajerių, pašaipų ar ironijos. Stebiuosi iš kur jis turi tiek kantrybės, bet matyt viskam paaiškinimas - meilė ir atsidavimas darbui.

Esu be galo dėkinga už pamokas, už „gazą dugną“, įpūstą tikėjimą, kad „vairas irgi gali būti man“, padrąsinimus, pastabas ir patarimus. Labai rekomenduoju visiems, kurie nori išmokti vairuoti greitai ir tikrai be streso. Nepasigailėsit nei investuotų pinigų, nei laiko. Didelis riebus LIKE!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/12

Emiau pas Kesta papildomu pamoku. Visiems siulyciau tik si instruktoriu. Ramus. Supratingas. Isaiskina viska smulkmeniskai. Super. Taip ir toliau. Sekmes!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/11

Pati rekomendavau savo sūnui šios mokykos instruktorių ir ne veltui /pati ėmiau pas jį pamokas ir sėkmingai išlaikiau egzaminą/ . Sūnus po 5 pamokų išlaikė Regtroje vairavimo egzaminą sėkmingai , padarė tik vieną nekritinę klaidą. Taigi Kęstas -instruktorius iš didžiosios raidės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/20

Ką čia gali komentuoti, kai sėkmingai išlaikytas egzaminas ''Regitroje'' - tuom viskas ir pasakyta. Sunku surasti tinkamiausią žodį, norint padėkoti instruktoriui Kęstui už pamokas...nuosirdžiai dėkoju ir visiems rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/20

Puiki mokykla bei instruktorius! Viskas greitai, patogiai, susitaupiau daug laiko! Mokina labai gerai, viska ramiai paaiskina, matosi, kad zmogus dirba mylima darba. Tikrai visiems labai rekomenduoju, ypac tiems, kam svarbu, kad mokytojas butu kantrus ir ismanytu savo darba. 100balu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/07

Tikrai "Like". Rekomenduoju. Kokybiškai, suprantamai, be streso, tau patogiu
laiku reikiamoje vietoje.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Odeta Tervydytė Aleksandras Kiseliovas Jaroslav Štenger Vitalij Gželko Rimantas Pipinis Kęstutis Kemeris

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB "Vairavimas"
 • Įmonės kodas: 302814463

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos