A. Žukausko VRC

25 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, B1, BE, C, C1, CE, D, D1, Vilnius

Atnaujinta: prieš 1345 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/26

Rekomenduoju instruktorių Evaldą, profesionalus, ramus žmogus, kurio dėka pradėjau jaustis labiau užtikrinta gatvėje.

Prieš jį, važinėjau su Gražina, ją rekomendavo teorijos mokytojas visai klasei. Labai nepedagogiška, neempatiška, mane mokė vadovaudamasi principu "įmeti nemokantį plaukti į vandenį, kažkaip išplauks ir išmoks". Pirmą pamoką turėjau atkakliai prašyti, kad pradėtume ne nuo intensyvios gatvės, o nuo aikštelės, kad suprasčiau, ką reiškia valdyti automobilį apskritai. Ir klaidos ir ne klaidos baigdavosi dramomis ir rėkimu, atsirado baimė daryti klaidas, prie to pridėjus dažnai intensyvų eismą – panikos atakos prieš kiekvieną pamoką. Kažkaip pabaigiau visą kursą pas ją galvodama, kad tokiomis sąlygomis išmokusi vairuoti paskui jau niekas nebus baisu. Neišlaikiau mokyklinio ir toliau jau tęsiau pas Evaldą. Didžiausia klaida – nepasikeisti instruktoriaus iš karto.


Man keičiant instruktorių administratorė stebėjosi, kodėl gi man pas ją blogai buvo, toks geras išlaikiusiųjų Regitroj skaičius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/15

Apie pačią mokyklą nieko blogo negaliu pasakyti.
Teorijos pamokos nebuvo nuobodžios, mokiausi pas mokytoją Miroslavą, taip buvo tikrai įdomu ir informatyvu, dėl to esu patenkinta. Tačiau išsilaikiusi teorijos egzaminą gavau pasiūlymą mokytis vairuoti pas instruktorių Tadą, kaip vėliau išsiaiškinau jie yra broliai, turbūt dėl to ir gavau tokį pasiūlymą. Dar galiu pridėti, kad rinkausi instruktorių Tadą, nes apie jį mokyklos puslapyje buvo labai daug gerų atsiliepimų, tačiau likau labai nusivylusi.
Atvirai kalbant esu labai nepatenkinta instruktoriaus Tado mokymu... Viskas ko išmokau per jo pamokas tai tiktai kaip susireguliuoti šoninius veidrodėlius ir kaip prisistumti reikiamai sėdynę. Realiai visos 15 pamokų kurias turėjau nuėjo šuniui ant uodegos, nes visas pamokas mes važinėjome bet kur, o tik ne ten kur reikia - Regitros maršrutais.
vienintelį kartą važiavau su instruktoriumi Tadu Regitros maršrutu, kai vieną penktadienį 8:00 po nakties prisnigo ir tik dėl to anot jo zodžiais: „aikštelė bus dar nenuvalyta“ mes nuvažiavome link Regitros ir tai parodė patį paprasčiausią Regitros maršrutą.
Pamokų metu važinėdavome po miesto centrą ir rinkdavome jo užsakymus iš internetinių parduotuvių ar net vytintas dešrytes iš šeškinės turgaus bei indus dešrytei sudėti. Taip pat buvo keletas įvykių, kai Tadas tiesiog liepdavo priparkuoti automobilį tam tikroje vietoje, o pats išeidavo į kažkokį namą ir ten užtrukdavo ~20 minučių, gal net daugiau. Jau net trečią pamoką pamenu kaip važiavome link jo namų nes jam reikėjo pasiimti pinigų, kad galėtų už kitas savo prekes susimokėti, taigi vėlgi aš jo laukiau maždaug 20 minučių.
Dabar jau esu pasiskaičiusi atsiliepimų apie šį instruktorių ir užmačiau panelės atsiliepimą apie tai, kad instruktorius Tadas susirgo būtent svarbiausiu momentu - prieš pat mokyklinį egzaminą metu, taigi lygiai tokia pati istorija nutiko ir man, jau ketvirtadienį ryte, kai turėjo įvykti egzaminas gavau skambutį nuo instruktoriaus su žinia, jog jis susirgo.
Dar kuo man instruktoriaus Tado mokymas nepatiko, o gi tuo jog jis pamokos metu kol aš vairuodavau žiūrėdavo rusiškus dokumentinius filmus ir visiškai netelkdavo dėmesio į mano vairavimą, tik pasakydavo kur reikia pasukti, taip vyko net pačią pirmą pamoką.
Taip pat LABAI noriu pabrėžti, jog mokiausi vairuoti automobilį ne su dyzeliniu varikliu, kaip yra Regitroje, o su benzininį variklį turinčiu automobiliu... Todėl pabaigusi pamokas su Tadu, aš turėjau papildomai mokytis vairuoti su dyzeliniu automobiliu ir tai žinoma atsiėjo pinigų atžvilgiu, tačiau radau gerą instruktorių, kuris rodė dėmesį man ir tikrai norėjo, kad išmokčiau vairuoti, o ne tik prastumti laiką ir gauti naudos.
Taigi iš savo asmeninės patirties, mokyklą galėčiau rekomenduoti nebent tik dėl turiningų teorijos pamokų, tačiau manau neverta vairavimo mokyklos rinktis tik dėl teorijos pamokų, nes teoriją galima išmokti ir pačiam. Tikrai niekam nerekomenduosiu instruktoriaus Tado, nes tiktai praradau laiką ir pinigus. Nieko blogo tikrai nenorėjau pasakyti ar įžeisti, tiesiog išreiškiau savo nuomonę ir patirtį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/22

Galvojau, kad aš kvaila, bet perskaičiau daug panašių atsiliepimų ir spėju, kad apie tą patį instruktorių. Žodžiu, vedama gerų atsiliepimų pasirinkau Tadą ir labai nusivyliau, nors pradžioj kaltinau save dėl nesėkmių. Mokiausi prieš 4 metus. Beveik kiekvieną pamoką jis ištisai flirtuodavo telefonu su įvairiomis moterimis, kartą nukreipė mane važiuoti į užmiestį ir pusę pamokos pramiegojo, dažnai vėluodavo, atšaukinėdavo pamokas, paskambinęs keisdavo laikus likus keletui minučių iki pamokos, kai aš jau būdavau atėjusi į susitikimo vietą. Reikėjo iš karto keisti instruktorių. Dabar pati nesuprantu, kodėl aš dar ir papildomų pamokų pas jį prisiėmiau ir vis tiek nieko neišmokau. Tada jis "susirgo" porai savaičių... žodžiu, taip ir likau be teisių. Dabar mokausi iš naujo kitur. Kad Tadas ramus tai ramus, bet tik todėl kad jam apskritai dzin ir nieko jis nemoko.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/13

Jei kalbat apie tą patį Aleksandrą, pas kurį mokiausi, tai keista. Man jis neaiškindavo nieko, aikštelėje pasitaisyti neleisdavo, iškart rėkia, kad daryčiau iš naujo, nepaaiškina, kodėl kažkas nesigauna. Dažniausiai važinėdavom jo reikalais į užmiestį, tai kokių detalių paimti, ar pan. Gerai ir po užmiestį važinėt, bet kad ten jis nueidavo kur nors aiškintis ir negrįždavo po pusvalandį. Dažnai vėluodavo, nuo pamokos galo numuilindavo bent po penkias minutes. Pas jį nieko neišmokau, teko imti papildomas pamokas kitoje vairavimo mokykloje, kur ir išmokau vairuoti. Liūdna, nes kiekviena pamoka pas Aleksandrą būdavo didžiausias stresas. VRC instruktoriaus pasikeisti negalėjau, nes mokiausi automatine pavarų dėže, o jis buvo vienintėlis pasirinkimas. Gaila, kad mano išlaikymas regitroje prirašytas prie jo pavardės, o ne prie mane išmokinusio instruktoriaus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/11

Teorija - seskine Mindaugas, praktika - antakalnis Tadas. Egzaminai is pirmo karto. Teorijos paskaitu klausyti buvo tikrai idomu. Viska isaiskindavo nuo iki, o praktikoje nors ir buvo klaidu bet instruktorius visada ramiai paaiskindavo kur ka kodel blogai darau. Siulau sia kombinacija. Manau tikrai neapsiriksit.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/17

Argi galima apie mokyklą spręsti pagal vieną instruktorių, kuris dėste? Manau, kad ne. Matyt, visose mokyklose pasitaiko visko. Aš praktikos mokiausi Artūrą (Šeškinėje). Puikus specialistas! Visada galima paklausti, kodėl taip, o ne kitaip. Ir visuomet paaiškina. Be streso. Mokė įvairiose situacijose. Keista skaityti komentarus, kad šios mokyklos instruktorius neleido daugiau 40km/h važiuoti. Atvirkščiai, instruktorius Artūras draudė važiuoti mažiau, nei leidžiamas greitis. Jei leidžiamas greitis 70km/h, tai tokiu greičiu mokė tolygiai važiuoti. Nei daugiau, nei mažiau. Jei nėra greičio ženklų - tolygus važiavimas 50 km/h. Nesitiki, kad instruktorius galėtų ne taip mokyti. Taigi, jis ruošė ne tik tam, kad išlaikyti egzaminą, tačiau ir tam, kad galėčiau savarankiškai važiuoti. Negailėjo patarimų. Be to, aš bijojau vairuoti. Tačiau pavažinėjus su juo, baimės neliko. Po praktinio vairavimo pamokų aš pasitikiu savimi ir vairuoju - tai svarbiausia)))).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/21

Lankiau teorijos pamokas VRC Antakalnio padalinyje, dėstė Arvydas ir galiu teigti, kad nieko neišmokau - vieną naktį atsisėdau, perskaičiau knygelę bei sprendžiau bilietus ir sužinojau daugiau nei tose pamokose. Realiai, girdėjau ir mačiau, kaip kitose mokyklose žmonėms duoda specialius testus su automobilio vidumi, visokiais "slydimo, sukimo" ir pan. klausimais, kurių nėra KET'e. Taigi, pamokose dėstoma tas, kas knygelėje, tad geriau iškart eiti spręsti bilietus - žymiai paprasčiau.
Dėl praktikos nepatarčiau rinktis Gražinos. Tiek dar niekada nesinervindavau: kažką blogai padarai - rėkia, neišeina kažkas - rėkia ir t.t. Žiauriai blogai psichologiškai nuteikė, nei ką išmokino vairuot. Taigi, geriau rinkitės vyrus, pavyzdžiui, Miroslavą, - žmogus be nervų, išmokino, viską greitai paaiškino, mašina tikrai labai gerai ir nauja (golfas). Pas Gražiną mašina sena, bet ne tame problema. Kadangi mašina - dyzelinė, tai išmokė ant estakados važiuot be greičio pedalo paspaudimo - ir ką, Regitroj taip užgesau :) Taigi, mokykitės pas nenervingus, gerus mokytojus, jei nenorit, kad į vairavimo pamokas būtų sunku prisiruošti nueiti - ne kartą gailėjausi, kad nepakeičiau mokytojo ir važinėjau pas Gražiną.
Taigi, VRC nėra pats geriausias pasirinkimas nei teorijos, nei praktikos atžvilgiu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/05

Kaip ten yra sakoma - vienus giria, kiti turi būti giriami. Papildomai mokiausi pas Roką iš VRC, Šeškinė. Galima sakyti jis ir išmokė mane vairuoti. Instruktorius yra užtikrintas tuo, ką daro, yra suinteresuotas, kad mokinys pavairuotų kuo įvairesnėse situacijose, o ne tik atvažinėtų laiką ir tiek. Mielai primena ir paaiškina teoriją. Šis instruktorius, mano manymu, yra toks, koks ir turėtų būti tikras instruktorius. Dar jei kam yra aktualu, kad instruktorius nekeltų balso, tai šis instruktorius net ramesnis už ramiausią Vilniaus miesto instruktorių (kaip jis save nominavo) Tadą iš VRC. Rekomenduočiau Tadui pasiimti papildomų pamokų :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/10/30

Sveiki,
pagaliau 'nugalejau" regitra ir jos egzaminuotojus Todel galiu ramiai parasyti ir patarti tiems, kuriems tokios pergales dar ateity ir kurie renkasi vairavimo mokykla.
Taigi mazdaug pries metus pasirinkau Zukausko mokykla. Teorines paskaitos profesionalios, bet jau del vairavimo pamoku... Idomu, kokie nepriklausomi ekspertai juos paskelbe geriausia mokykla kaip jie patys reklamuojasi? Konkreciom pavardem neminesiu, bet... Instruktorius abejingai sedi savo vietoj, beveik nieko neaiskina, aisku, pataiso, kad 'i pievas' nenuvairuotum ir tiek... Net ir jei ir paklausdavau ko konkreciau - sumurmedavo, kad cia su patirtim suzinosi Regitros egzaminuotojui to nepaaiskinsi...

Neseniai aplinkybes priverte vel prisimint teisiu klausima, susiradau kita mokykla, ir per pacia pirma pamoka supratau, koks turi buti instruktorius - per 2 val paaiskino daugiau, negu per visas 20 valandu Zukausko mokykloje.. Net pats imdavo klausinet ka zinau, ko nezinau. Paklaustas konkreciai- iki smulkmenu paaiskindavo. Ir mokykla stengiasi kuo labiau prisitaikyt prie taves- vaziavimus padariau tikrai greitai, nereikejo daryti savaites tarpu tarp vienos pamokos.

Taigi, tiems, kas iesko gero instruktoriaus Vilniuje, siulyciau rinktis Autotakas mokykla, kad nereiktu tukstantuko litu ismesti i bala, gaisti laiko ir gadintis nervu ir paskui antrakart pereiti viso mokymosi proceso... tikiuosi kam nors pravers si mano patirtis
Sekmes vairuojant

Response from A. Žukausko VRC on 2012/01/05

Jolanta, simtu procentu sutinku su Jumis del vairavimo instruktoriaus, kuris man buvo papuoles...Sedi sau beveik abejingas, telefonu visa laika kalba, na, pakomentuoja, bet ta vadinti mokymu butu per stipru. Negana to svaiste mano brangu laika pokalbiams su draugeliais. Sustoja sau, pabazarint po 10 - 15 minuciu, mokinys turi laukt. Vazinedavom mieste, tvarkydavom jo asmeninius reikalus.
Taciau patiko teorijos destymas, destytojas Arvydas, ir kitas destytojas kai buna visada mielai paaiskina...Del teorijos rekomenduociau. Idomu kas suteike jai ta statusa, 2010 m geriausios vairavimo mokyklos. As tada ir baigiau ja...O ju puslapyje komentarai vien geri ir teigiami. Netikekit... Del teorijos rekomenduociau, del praktikos jau tikrai ne.
p.s. gal kiti instruktoriai ir neblogi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/19

Niekada nelyginau kainos su kitomis mokyklomis, todėl negaliu spręsti ar ji iš tiesų brangi. Galiu pasakyti tik tiek, kad mokina ten tikrai "kokybiškai". Teoriją dėstė Arvydas, o praktinį vairavimą atlikau su instruktoriumi Tadu. Viską išlaikiau iš pirmo karto ir dėl to tikrai galiu pareikšti padėką jiems abiems. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/25

Vienareikšmiškai pritariu Karolinai! Mokykla ir jos darbuotojai su kuriais buvo liūdna skirtis yra nuostabus. Teorijos paskaitos niekada neprailgdavo ir nebuvo nuobodžios :] Instruktorių visiems rekomenduoju ir visada rekomenduosiu Gintautą. Nuostabus ir nepakartojamas ne tik kaip instruktorius kuris puikiausiai išmano savo darbą, yra kantrus, viską tiksliai išaiškina, niekada neužrėkia ir duoda begalės gerų patarimų, bet ir kaip žmogus kuris yra puikus pašnekovas su kuriuo niekada nebūna liūdna ir neprailgsta pamokos. Ir dar karta didelis ačiū Jam už tai, kad mane išmokė vairuoti nuo visiško 0 :] Ši mokykla yra tikrai geriausias pasirinkimas ;]

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/06

O man nepatiko Žukausko VRC, ypač instruktorius, nieko labai neaiškindavo, važiavome į užmiestį pas jo gimines pora pamokų, keletą kartu buvo, kad sutartu laiku nepasirodydavo, o skambinant nekeldavo ragelio, buvau šokiruota :(((

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/05/05

Tikrai šauni mokykla! Čia kažkas komentavo, kad instruktorius Algirdas neleidžia važiuoti greičiau nei 40km/h. Na man su šiuo instruktoriumi taip nebuvo pedalų savo pusėje jis beveik niekada man nelietė. Kažkada paklausiau aš jo apie ta komentarą, jis man aiškiai atsakė - kaip aš galiu leisti važiuoti greičiau jei žmogui nesiseka vairuoti! O šiaip kaip instruktorius yra labai geras ramus niekada nešaukia ir panašiai ir turintis 30 m. patirtį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/15

Kaip mokykla tai tikrai gana brangi, bet dėl kokybės tai nžn... Ten laikiau B kategorija prieš 4 metus, tai tiek vairavimo instruktorius tiek teorijos buvo ypač malonūs šilti žmonės. Dabar čia visi rašo, kaip ten faina t.t bet ištikrųjų palyginus kaip buvo ir kaip dabar, tai pamastyčiau prieš siūlant. Jei namie mokantis teorijos duoda tik 300 minuciu internetiniam puslapyje, o taip sako kad galima bet kada spręsti mokykloje, išskyrus savaitgalį, tai jei esi dirbantis, kol nuvažiuoji, tai spėsi pabūt gal 15 min. Dėl vairavimo tai išslaikiau iš pirmo karto, bet laurų instruktoriui neskirčiau. Aikštelėj kaip važiuot pasakė du sakinius ir sako čia tas pats kaip su B kategorija tik didesnis, tai iki šiol žinau tik tai kad kai važiuoji reikia saugotis kad neužkliūti, bet netikiu, kad tai viskas ką reikia žinot. Bet kaip jau sakiau, egzus išlaikiau iš pirmo karto, tai tuo dar pakėliau šios mokyklos reitingą :) Sėkmės renkantis mokyklą ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/02

Mokiausi Šeškinėje pas instruktorių Artūrą. Patiko šiltas bendravimas, nesukeldavo streso kritinėse situacijose. Nors ir laikiau žiemą neiškilo didelių sunkumų, visada sulaukdavau patarimų, kaip reikia saugiai vairuoti. Tikrai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/22

Mokiausi Šeškinėje, labai patiko, instruktorius buvo Gintas (B kategorija) , labai nuostabus mokytojas ;))) REKOMENDUOJU ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/21

Teorija gerai, o praktikai atsargiai instruktorių rinkitės... Nepatariu pas Algirdą - neleidžia daugiau 40 km/h važiuot, liepia stabdyt ir sankabą išmint tikrai dideliam atstumui iki sankryžos likus, praktiškai visą laiką vairavo už mane... Aikštelėj tikslaus paaiškinimo kaip ką daryt irgi nebuvo... Plius dar Astra, su kuria neįmanoma užgest... Už tai per egzą buvo ne itin malonus siurprizas gavus Golfą... Išlaikiau iš 4 karto, pasimokius pas normalų instruktorių iš "Agesina Auto"

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/21

VRC Antakalnyje papildomai mokiausi vairuoti ir tuo labai džiaugiuosi. Jei šią mokyklą būčiau pasirinkusi iškart, matyt, teises būčiau išsilaikiusi metais anksčiau. Dėkoju instruktoriui Tadui už kantrybę, gebėjimą mokyti nesukeliant įtampos, vienu žodžiu už profesionalumą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/20

Mokiausi Antakalnio filiaile, teorija is pirmo karto islaikiau, nors cia priklauso manau nuo paties zmogaus kiek jis pastangu deda mokydamasis, na o instruktoriu tai turejau Tada. Siaip labai geras instruktorius, niekad nera uzrekes, laisvai lb bendrauja, toks draugelis :D bet tik minusas kad lb uztesdavo tas pamokas, nes daug mokiniu turejo tai taip ir gaudavosi. O siaip tai viskas puiku, mokiausi vasara ir nemokejau ten lb jau daug, panasios kainos kaip ir kitu mokyklu. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Ir aš mokiausi VRC Žukausko mokykloje, Antakalnyje. Labai patiko teorijos dėstymas (dėst.gerb.Arvydas), išlaikiau iš pirmo karto. Puikus bendravimo įgūdžiai su mokiniais, noras ir kantrybė išaiškinti. Praktika labai vertinu instruktorių Algirda. Puikiai nuteikia psichologiskai bei išaiskina vairavimo subtilybes.
Be to ir šiaip ten darbuotojai malonus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Gan gera vairavimo mokykla, geriausias instruktorius VRC tai Gintas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/16

Gera mokykla. Esu mokinęsis joje kelis kartus ir kelias kategorijas. Instruktoriai geri, automobiliai geri, mokoma irgi neatmestinai. Galbūt kaina ir didesnė negu kitose mokyklose, bet tikrai verta už jas sumokėti daugiau. Turi nuosavas aikšteles tiek lengviesiems automobiliams, tiek ir krovininiams. Jos dažniausiai nebūna apkrautos. Iš instruktorių rekomenduočiau Gintautą (B kat.) ir Joną (C,CE kat.).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/15

Mokiausi Šeškinėje, dėstė Gintautas, vairavimo pamokas taip pat pasirinkau pas Gintautą, nes pasirodė labai geras bei paprastas žmogus. Neklydau! Esu labai patenkinta visų pamokų kokybe! Pati geriausia vairavimo mokykla, o kainos tikrai nėra didžiausios:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/13

Mokiausi VRC Antakalnyje. Instruktoriai puikūs.Verta dėmesio mokykla.;))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/12

Mokiausi praktikos pas Aleksandrą,labai patiko.
puikiai išaiškina visas detales :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: A. Žukausko vairuotojų ruošimo centras

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos