VAIRAVIMO MOKYKLA

AUTO ABCDE Kovo 11-osios g. 130 (šalia PC „SAVAS“)

33 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, B, BE, C, CE, D, Kaunas, T

 • Mokomieji: Toyota AURIS, Ford FOCUS, BMW 1
 • Kovo 11-osios g., Kaunas 49385, Lietuva
 • +370 640 14140
 • info@auto-abcde.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 1480 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Geras vairavimo instruktorius yra ne tik geras vairavimo meistras, bet ir pedagogas, kuris sugeba dirbti su žmogumi, išaiškinti problemą, formuoti vairavimo įgūdžius, žinoti, ką daryti, jei žmogui nesiseka. Mūsų vairavimo mokykloje Kaune dirba tik atrinkti ir specialiai apmokyti vairavimo instruktriai, kurių tikslas – Jus išmokyti vairuoti saugiai, ekonomiškai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Pagal VĮ „Regitra“ duomenis nuo 2013m iki 2016m. Kauno apskrityje egzaminą mūsų mokyklos mokiniai laiko geriausiai, tai parodo mokinių aukšti egzaminų išlaikymo procentai !

Mūsų teikiamos paslaugos

PIRMINIS MOKYMAS :
– A kategorija
– B kategorija
– C kategorija
– CE kategorija
– D kategorija
– T kategorija

PROFESINIS MOKYMAS (95 KODAS) :
– Pradinė kvalifikacija kroviniams vežti
– Periodinis mokymas kroviniams vežti
– Pradinė kvalifikacija keleiviams vežti
– Periodinis mokymas keleiviams vežti

PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS:
– Pradedantiesiems vairuotojams pažeidus KET
– Mokymas po pažymėjimo praradimo

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/16

Labai dėkui instruktoriui Visvaldui už puikiai ir be streso išaiškintas pamokas,labai rekomenduoju šį nuostabų žmogų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/16

Puiki mokykla. Ačiū instruktoriui Visvaldui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/27

Pati geriausia vairavimo mokykla!!! Instruktorius Visvaldas super instruktorius! Tai žmogus savo srities profesionalas.Ačiū Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/12

Esu dėkinga instruktoriui Visvaldui už papildomas vairavimo pamokas. Rekomenduoju mokytis vairuoti pas jį, nes pamokų metu vyrauja streso nekelianti atmosfera. Be to, instruktorius labai aiškiai pateikia ir praktiškai parodo vairavimo ypatumus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/29

Didelis ir nuoširdus AČIŪ šiai vairavimo mokyklai. Ypatingai AČIŪ vairavimo dėstytojui Valdui už suteiktą galimybę mokytis vairuoti be įtampos ir streso... Dėstytojas mylintis savo darbą, pasišventęs jam... Kantrus, supratingas, etiškas.
Taip pat norėčiau skirti gražų žodį vairavimo mokyklos administratorei, visada maloni, visuomet randanti sprendimus.
Rekomenduoju šią mokyklą! Sveikatos ir sėkmės Jūsų kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/19

Labukas.Aciu Pauliau,Jus labai saunus instruktorius nes as
esu psichologas ir vertinau taip kaip elgetes su mokiniu(manim),tai labai auksta klase ir esat saunus!Islaikiau Regitroj be jokiu pastabu vaziavimo egzamina ir dekoju instruktoriui,aciu jus didis!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/19

Laba.Aciu, Pauliau. Jus labai saunus instruktorius nes as
esu psihologas ir vertinau taip kaip elgetes su mokiniu(manim),tai labai auksta klase ir esat saunus!Islaikiau regitroj be jokiu pastabu vaziavimo egzamina ir dekoju instruktoriui,aciu jus didis!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/17

Mokinausi d ARV o ce sitoi mokykloi galiu palyginti.. teorija dėsto gerai mokytojas kantrūs viską isaisina,ir čia baigiasi privalumai,nes bilietai mokami iš lempos regitroi visai kiti,plius klausimai atsinaujina nusipirkus papildomai valandų...kas ARV free ir lengvai pasiekiama,toliau instruktorius ce valdas panašu kad ne savo darbą dirba,suirzes ir savo kažkokių taisyklių kisimas pvz kad su sastatu turi pradėti stabdyti tik visiškai ivažiavus į lėtėjimo juosta,lenkimo ypatumai ir tt....regitrai neparuošta o prigazdina,nepatariu šios mokyklos čia tik mano nuomone

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/10

Labai noriu padėkoti instruktoriui Mariui kuris tikrai išmano savo darbą 100 proc. Rekomenduoju vairavimo egzaminai išlaikyti iš pirmo karto.
Ačiū tau dar kartą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/28

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, geriausias instruktorius Stanislavas! Pamokos be jokio streso, viskas aiškiai ir profesionaliai išdėstoma. Ačiū už kantrybę ir visokeriopą palaikymą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/11

Sveiki Noriu padėkoti už darbą puikai atlikta istruktoriui Stanislavui puikus geras instruktoriųspuikai atlieka savo darbą ir aiškina kaip elgtis eisime už kantribe ir noriu pasakyti dideli ačiū sei mokyklai Visvaldui direktoriaus puikus ir visam personalui profesionalus geras pasirengimas ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/21

Rekomenduoju sia mokykla,asmeniskai dekoju vairavimo instruktoriui Valdui ir mokyklos vadovui.Dekoju zmonems mokantiems ir zinantiems savo darba.Su pagarba.
Valentinas S.15gr.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/15

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Administratorės visada malonios. Rekomenduoju instruktorių - Stanislavą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/09

Ačiū šiai vairavimo mokyklai! Dirba tikri profesionalai, tačiau ne tik geri, savo darbą išmanantys darbuotojai, bet ir labau žmogiški žmonės:))) Instruktorius Stanislavas padėjo susitvarkyti su baimėmis, turi begalo daug kantrybės, puikus humoro jausmas, jautiesi lyg vairuotum su šeimos nariu:) jo dėka įveikiau stresą, pradėjau labiau pasitikėti savimi. 100% rekomenduoju šią mokyklą rinktia visiems - tiek pradedantiems mokintis, tiek papildomiems vairavimas! Sėkmės Jums:)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/28

Puiki mokykla bei instruktorius Audrius:) Likau labai patenkinta, abu vairavimo egzaminus islaikiau is pirmu kartu, o visos pamokos labai vertingos, is ju gavau visko, ko reikejo, kad nebijociau dalyvauti eisme:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/24

Sveiki.!
Pati geriausia vairavimo mokykla Kaune!!!
Nei akimirkos nesigailėjau dėl savo sprendimo.
Dirba labai draugiškas, malonus kolektyvas.Ten dirba žmonės tikrai visu 100% atsidavę savo darbui.
Administratorė labai maloni, visada pasitinka su šypsena veide, atsako į visus klausimus.

Džiaugiuosi pasirinkusi ''Auto ABCDE'' vairavimo mokyklą!!!!
Norėčiau padėkoti už išsamias, įdomias, aiškiai ir suprantamai pravestas teorijos pamokas per jas netekdavo nuobodžiauti. Iškilus klausimui, visada buvo atsakoma. Ačiū dėstytojui Alvydui.

Mano vairavimo instruktorius mokyklos vardą pateisina visu 1000%.
Audrius tai vardas iš didžiosios raidės taip pat mano vairavimo instruktoriaus vardas. Kurio nepamiršiu niekada. Audrius yra nuostabus vairavimo instruktorius. Išmokau vairuoti pas jį kaip bitutė. :) :)
Labai šaunus. Supratingas. Nei karto nebuvo pakėlęs balso, net jei nesiseka, viską išaiškina, labai pastabus, kantrus, sąžiningas. Griežtas, bet nešaukiantis. Rimtas, bet mėgstantis pajuokauti ir taip mokytis vairuoti tik smagiau. Bendraujantis. Malonu kai taip stengiasi žmogus, kad tik tau pasisektų.
Stebūklas ne žmogus!
Savo instruktoriumi laaabai patenkinta!!!!!!

Pas instruktorių Audrių pradėjau mokytis vairavimo nuo 0.
Niekuomet nebuvau sėdėjus už automobilio vairo, neturėjau žalio supratimo apie automobilius ir jų valdymą ir tuo labiau važiavimą gatvėmis kartu su kitais vairuotojais.
Buvau gerbiama ir kaip žmogus ir kaip mokinė.
Nuolat buvo vertinami mano atliekami manevrai. Buvo ne tik sakoma ką, kada ir kodėl padarydavau blogai, bet ir nebuvo gailima pagyrimų už gerą atliktą veiksmą.
Buvo dedama daug pastangų padėti suprasti kas ir kodėl man nesiseka.
Po kiekvieno pravažiavimo nuotaika išlikdavo ne tik visai dienai, bet ir išeidavau namo kupina teigiamų emocijų su šypsena veide ir dideliu kiekiu naujos informacijos, motyvacijos.
Su džiaugsmu eidavau į užsiėmimus.
Noriu nuoširdžiai padėkoti savo vairavimo instruktoriui!!!!!!!!
Dekoju už suteiktas žinias už gyvenimiškas vairavimo pamokas.

Šiuo atsiliepimu noriu ne tik padėkoti, bet ir visus kurie dabar jį skaito paskatinti rinktis šią vairavimo mokyklą!!!!
Nes Kaune ji Geriausia!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/15

Geriausios vairavimo pamokos . Didelis AČIŪ instruktoriui Audriui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/06

Puikus kolektyvas ir daug kantrybės turintis instruktorius Marius Rekomenduoju tikrai Mokyklinis ir Regitros Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto !!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/30

Vairavimo mokykloje mokinausi C ir CE kat. sunkvežimio teises. MAN TGX naujas, instruktorius Valdas savo srities specas. Egzaminai išlaikyti. AČIŪ !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/24

Pati geriausia vairavimo mokykla. Didelis dėkui instruktoriui Audriui. Linksmų švenčių !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/03

Esu labai dėkinga mokyklėlei " Auto ABCDE" ir ypatingai pačiam geriausiam instruktoriui Lukui, su kuriuo teko važinėti :)
Važiavimo pamokėlės buvo profesionalios, tuo pačiu metu ir smagios, be įtampos. Į jas visada eidavau rami, netgi laukdavau to laiko, nes žinojau, kad ir kaip man tą dieną besisektų, instruktorius visada išliks ramus, nešauks, o aiškiai ir kantriai dar kartą paaiškins, ką padariau ne taip ir kaip turėčiau elgtis teisingai. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent "Auto ABCDE", nes įsitikinau, jog joje dirba profesionaliausi, gerai išmanantys savo darbą instruktoriai, kurie tikrai sugeba paruošti savo mokinius tolimesniam saugiam ir užtikrintam vairavimui. Rekomenduoju visiems, norintiems išlaikyti teorijos ir ypatingai vairavimo egzaminus iš pirmo karto rinktis Kaune esančią vairavimo mokyklėlę - "Auto ABCDE" :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/30

Geriausia vairavimo mokyklėlė! Ir pats geriausias instruktorius - Lukas:) Didelis, dėmesys skiriamas mokiniui ir noras išmokinti, paruošti gerus vairuotojus. Rekomenduoju! Ir diddlis AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/01

Puiki vairavimo mokykla,didelis pliusas,kad automobiliai yra identiški esantiems regitroje. Į visus klausimus stengiamasi atsakyti kuo aiškiau. Puikus instrorius Lukas,kuris tikrai skatina savanoriškai mokytis,bei suteikia papildomos medžiagos iš kurios galima mokytis namuose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/13

Labai gera,vairavimo mokykla.Ziaurei geras instruktorius Lukas.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/13

Labai puiki vairavimo mokykla. Automobiliai lygiai tokie patys kaip regitroje. Ypač puikus instruktorius Lukas,jaunas,bet gerai žinantis savo darbą,labai draugiškas ir puikiai išaiškinantis moksleivio daromas klaidas. Turbūt vienintelė vairavimo mokykla,kurioje gali pasiruošti regitros egzaminui taip,kad joje viską išlaikysi iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/23

Puikus priėmimas, puikus teorijos pamokų dėstymas. Kiekviena naudinga ir informatyvi pamoka pas instruktorių Luką!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/19

Noriu padėkoti šios mokyklos administracijai, už gerą ir žmogišką priėmimą. Tikrai šauni mokykla, gaila, kad dar nėra tokia žinoma ! Sėkmės Jums ir ačiū instruktoriui Eugenijui bei dėstytojui Alvydui!!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/06

Labai noriu padekoti siai vairavimo mokyklai. Tikrai pazistu daug zmoniu, kurie yra nepatenkinti savo vairavimo instruktoriais ir vairavimo mokyklu kokybe, todel noriu parekomenduoti visiems Auto ABCDE mokykla. Ypac puikus instruktorius yra Marius, labai kantrus ir viska puikiai isaiskindavo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/04

Šioje mokykloje per tris vairavimo pamokas išmokau daug daugiau, nei ten kur mokiausi visą vairavimo mokymo kursą. Norėčiau padėkoti už kokybiškas vairavimo pamokas instruktoriui Lukui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/01

Lankiau AUTO ABCDE vairavimo mokyklą, tiek teorijos dėstytoju, tiek vairavimo instruktoriu buvau labai patenkinta. Rekomenduoju ir kitiems šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/25

Didelis ačiū,instruktoriui Lukui.Išlaikiau iš pirmo karto.Dėkoju uz įdėtą darbą,auksinę kantrybę,gerą nuotaiką.Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/20

Noriu padekoti sios mokyklos,vairavimo instruktoriui Mariui padėjusiam per trumpa laika pasiruosti vairavimo egzaminui ir išlaikyti is pirmo karto,didelis dekui egzaminas islaikytas ,aciu !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/20

Noriu padėkoti šios mokyklos,vairavimo instruktoriui Mariui, kuris padėjo per trumpa laika pasiruošti vairavimo egzaminui, didelis dėkui egzaminas išlaikytas iš pirmo karto.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: VŠĮ "AUTO ABCDE"
 • Įmonės kodas: 302570468

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos