AUTO ABCDE Savanorių pr. 196 (šalia hyper MAXIMOS)

35 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, B, BE, C, CE, D, Kaunas, T

 • Mokomieji: Toyota AURIS, Ford FOCUS, BMW 1
 • Savanorių pr. 196, Kaunas
 • +370 640 14100
 • info@auto-abcde.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 1375 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Geras vairavimo instruktorius yra ne tik geras vairavimo meistras, bet ir pedagogas, kuris sugeba dirbti su žmogumi, išaiškinti problemą, formuoti vairavimo įgūdžius, žinoti, ką daryti, jei žmogui nesiseka. Mūsų vairavimo mokykloje Kaune dirba tik atrinkti ir specialiai apmokyti vairavimo instruktriai, kurių tikslas – Jus išmokyti vairuoti saugiai, ekonomiškai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Pagal VĮ „Regitra“ duomenis nuo 2013m iki 2016m. Kauno apskrityje egzaminą mūsų mokyklos mokiniai laiko geriausiai, tai parodo mokinių aukšti egzaminų išlaikymo procentai !

Mūsų teikiamos paslaugos

PIRMINIS MOKYMAS :
– A kategorija
– B kategorija
– C kategorija
– CE kategorija
– D kategorija
– T kategorija

PROFESINIS MOKYMAS (95 KODAS) :
– Pradinė kvalifikacija kroviniams vežti
– Periodinis mokymas kroviniams vežti
– Pradinė kvalifikacija keleiviams vežti
– Periodinis mokymas keleiviams vežti

PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS:
– Pradedantiesiems vairuotojams pažeidus KET
– Mokymas po pažymėjimo praradimo

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/16

Puiki mokykla. Ačiū instruktoriui Visvaldui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/24

Taupant savo laiką ir pinigus ,,Regitros" egzaminams, nerekomenduoju.

Neprofesionalūs įmonės vadovai, t.y. - direktorius veda teorijos pamokas, jos retai kada yra išpildomos pagal reikiamus terminus, dažnai prasideda vėliau, baigiasi anksčiau, o jų metu, vedantysis ne kartą yra išėjęs ,,pavalgyti į kambariuką" ar atsigerti kavos.
Administratorė - direktoriaus žmona. Moteris metuose, suprantu, bet vadinasi laikas keisti darbą. Nesigaudo informacijoje, yra ne kartą suklaidinusi.
Instruktoriai - negaliu komentuoti likusių (nors pripažinkime, mokykla yra tokiame skurde, kad jų ten dirba vos 2/3, todėl iš to, galiu iškart pasakyti, kad važiavimo laikus gausite ganėtinai retai.
Instruktorius - Stanislavas. Galima spręsti, kad išmanantis savo darbą, tačiau tai yra tas ,,knygos instruktorius". Vairuosite kaip išeis ir girdėsite teoriją kaip iš tiesų reikėtų daryti. Nuolatos sprendžia už mokinį, atlieka veiksmus už jį ir neleidžia eismo vertinti pačiam mokiniui.

+ PABRĖŽIU. Labai neteisingai moko parkuotis.

Egzaminai išlaikyti, liko tik regitra, bet gaila, nes atsisveikinus buvo išgirsta, kad egzamino man dar tikrai nereikia ir vairuoti aš nemoku, nors visų pamokų metu vis kartojo ir stebėjosi, kaip įmanoma taip gerai vairuoti nevairuojančiam žmogui.

Na ir še tau, kad nori.

Šiandien dienai, taip, į egzaminą nueiti ir neišdrįsau, vis atkėlinėju ir moku pinigus naujam instruktoriui.

Reziumuojant, jei jums laikas - pinigai, pasvarstykite.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/06

Rekomenduoju kiekvienam! Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto, nuolatinis instruktorių palaikymas ir pagalba :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/03

Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią mokyklą! Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto, didelis palaikymas iš instruktorių. Rekomenduoju visiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/10

Džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą. Draugiškas ir profesionalus personalas. Kantrūs ir geranoriški instruktoriai, todėl vairavimai neprailgsta, jaučiasi tobulėjimas po kiekvienos pamokos. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/13

Ačiū šiai vairavimo mokyklai. Tikrai likau patenkintas. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/26

Nuostabi mokykla iš Savanorių 196! Super kolektyvas! O instruktorius Eugenijus pats geriausiai, tikrai rūpinasi mokiniais. Ačiū už kantrybę. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/10

Keista, kad visi atsiliepimai, kurie yra vien tik geri.. mokiausi šioje mokykloje ir nieko gero negaliu pasakyt, išskyrus instruktorių, kuris dėstė teorija. Toks pagyvenęs, jis tikrai gerai paaiškino. Važinėjau su instruktoriumi Marium ir nieko neišmokau, o nuėjus į kitą vairavimo mokyklą pasakė, kad labai blogus pagrindus turiu. Išvažinėjau visas valandas, nes jis įtikino mane, kad tai as čia nemoku, kad man reikia papildomų labai daug. Po kiekvienos pamokos jaučiausi labai išvargus tiek fiziškai, tiek emociškai. Perėjau į kitą vairavimo mokyklą. Ir užteko dviejų vairavimų, kad išlaikyčiau mokyklinį bei regitroje praktikos egzaminą. Jei būčiau likus autoabcde vargu ar apskritai būčiau gavus teises.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/18

Nuostabi vairavimo mokykla, nuostabus instruktorius ir jo mokymo budai, į vairavimo pamokas eidavau su malonumu o, regitra išlaikiau iš pirmo karto! Ačiū labai instruktoriui Lukui ir visiem ten dirbantiems, jūs geriausi:) labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/16

Nuostabi mokyklėlė ir nuostabus instruktorius Lukas Volkavičius! Esu labai patenkinta jo nepriekaištingais mokymo metodais ir absoliučiu profesionalumu! Aš be galo dėkinga už geležinę kantrybę, išsamų ir suprantamą informacijos suteikimą su visomis reikiamomis detalėmis, palaikymą bei paruošimą visoms galimoms situacijoms kelyje! Visiems rekomenduoju pasirinkti būtent šią mokyklą ir būtent šį instruktorių, su kuriuo vairavimai bus malonūs, neprailgstantys ir išsamūs!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/13

Esu labai patenkinta sia mokyklele ir ypac instruktorium Luku Volkavicium. Noriu padekoti uz kantrybe, o jos tikrai reikejo daug, kai situacijos buvo aiskinamos ne viena ir ne du kartus. Paruose taip, kad regitra drasiai islaikiau is pirmo karto. Taip pat buvo labai geras teorijos destytojas, kuriam irgi teko apsisarvuoti kantrybe ir iveikti klausimu antpludi. Zodziu, sitoj mokyklelej tikrai mokymosi laikas neprailgo ir paruose taip, kad be baimes galima vaziuoti i gatves. Aciuu!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/13

Sveiki labai dziaugiuosi kad baigiau Auto ABCDE vairavimo mokyklele. Visiems rekomenduoju instruktoriu Luką Volkavičių, nes jis nei karto nekėlė balso ant manes kad ir kiek klaidu be dariau plius jo puikiu mokymo metodu sugebejau is pirmo karto išlaikyti Regitroje praktini važiavimą. Dar kartą dekoju ypatingai Lukui ir visam personalui uz tai jog ismoke ir dave supratima kaip gerai bei saugiai valdyti automobili.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/09

Norėčiau padėkoti vairavimo instruktoriui Lukui Volkavičiui už patarimus,palaikymą bei puikią nuotaiką. Lukas turi visas savybes, reikalingas geram instruktoriui: yra kompetentingas, labai kantrus, draugiškas bei gebantis bendrauti su žmonėmis:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/28

Puiki vairavimo mokykla ir puikus instruktorius Lukas. Pradėjau mokytis vairuoti Šiauliuose, tačiau teko persikraustyti į Kauną. Pasirinkau "Auto ABCDE" vairavimo mokyklą, nes ten man pratęsė sutartį. Ačiū administratorei, kuri viską paaiškindavo, padrąsindavo. Nors ir mokėjau važiuoti, bet instruktoriui Lukui buvo darbo su manimi – kėlė stresą didesnis eismas, žiedai, įkalnės. Jis davė daug naudingos informacijos, viską smulkiai ir suprantamai aiškindavo. Buvo kantrus, supratingas. Luko dėka išmokau ne tik geriau važiuoti, bet ir neužgesti įkalnėje, supratau kaip parkuotis palei bortelį ir kad duobių visgi reikia pasisaugoti :) O egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Labai labai ačiū! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/17

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Visas personalas be galo draugiškas! Tiek administratorės, tiek teorijos dėstytojas Arvydas, tiek instruktorius Lukas. Norint išmokti gerai vairuoti - šitas instruktorius yra Dovana. Nes turi visas reikiamas savybes, kurių reikia, kad už vairo jaustumeis gerai - yra ir labai draugiškas, ir kai reikia griežtas, ir kantrus, išaiškinantis viską iki paskutinio siūlo, su begaline kantrybe (o su manim jos tikrai reikėjo) - visiškas profesionalas. Niekada nemaniau, kad bus taip smagu mokytis vairuoti, o dabar net truputį gaila, kad pamokos pasibaigė. Tik šio instruktoriaus dėka Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto - šis žmogus tikrai išmokė mane vairuoti. Apskritai neįsivaizduoju, kaip, žinant apie Luką, galima pasirinkti mokytis pas kokį nors kitą instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/06

Puikus teorijos destytojas, puikiai viska isaiskina ir paaiskina jei kas neaisku buna, ar klaida padarai spresdama mokomuosius testus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/19

Puiki mokyklėlė, labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau savo kursus mokytis mokytis būtent čia. Lukas Volkavičius - nuostabus vairavimo instruktorius su geležine kantrybe, aiškiu klaidų išaiškinimu, puikiai paruošia visoms įmonomoms regitros situacijoms, o kartu visada išlieka draugiškas, suprantantis, labai padeda už vairo jaustis saugiai ir ramiai, susikoncentravusiam į kelią. Šio instruktoriaus dėka galiu džiaugtis, kad regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/03

Lenkiuos prieš Luką Volkavičių. Abejoju, kad galima geresnį draugiškesnį, paslaugesnį, kantresnį ir geriau savo darbą išmanantį instruktorių. Niekad nebuvau vairavęs prieš ateinant pas jį. Išmokė visko nuo 0 iki išlaikyto Regitros egzamino. Per vairavimus jauties lyg važiuotum su draugu, o ne su instruktorium, nes nėra jokios įtampos. Tik dėl jo pamokų nėra jokios baimės sėst už vairo. Jei kada kam nors reikės instruktoriaus rekomenduosiu tik Luką!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/22

Daug kas siulė eiti i kitas mokykleles, bet man nebuvo skirtumo, tiesiog draugas pasiulė gera instruktorių, tai ir pabandžiau. Bet jeigu dabar reiktu viska pradėti iš naujo, tai rinkčiausi, tik instruktoriu Luka! Tikrai išvažinėjom visas gatveles kuriose galima buvo laikyti regitros egzamina. Ir jei kas nors būdavo neaišku jis iškart stoja, kad ir vidurį gatvės ir aiškina kaip elgtis toje vietoje, kas man ir labai patinka. Dar kas smagu, tai kad Lukas jaunas ir galima su juo pavendrauti važinėjantis, o ne tai, kad rėkia ir baisu eiti i vairavima. Nesakau, kad lukas negriežtas, jis randa ta viduriuka, tarp profesionalaus instruktoriaus ir mokyklinuko draugo. Taigi į vairavimus norėdavau eiti. Per tuos 15 vairavimu mane pilnai paruošė važiuoti į gatve vienam. Išlaikiau teises iš pirmo karto ir važinėju gatvėmis turėdamas pasitikėjima kurį padėjo igauti Lukas. O dabar, kai vairuoju, visur rodau posukius, nes taip, net nemalonu būtų nusižengti, gėda prieš Luka būtų Nemaniau, kad taip smagiai praeis tas vairavimo mokinimosi laikotarpis, tik va gaila nebepasisnekėsim su luku apie įvairius dalykus.. Rinkites Luka aš jum sakau, bus gerai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/11

Sauni mokykla! Automobiliai kaip regitroje, draugiskas personalas ir labai geras instruktorius Lukas. Islaikiau egzamina be problemu :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/22

Labai džiugu, kad draugas išrinko šią, Auto ABCDE vairavimo mokyklėlę. Likau labai patenkinta, ypač instruktoriumi Luku Volkavičiumi. Dėkoju už jo didžiulę kantrybę, pastabas ir šypsenas. Visa tai davė puikų rezultatą - Regitros vairavimas išlaikytas iš pirmo karto! Sėkmės tolimesnėje profesinėje veikloje, Lukai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/22

Geriausia mokyklą su geriausiu instrukturiumi Luku Volkavičiu! Visiem rekomenduočiau! Regitrą išlaikiau be klaidų, ačiū labai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/31

Išties nesuklydau, pasirinkdamas vairavimo mokykla ir pasiūles savo kolegomis, mielai visi sutiko ir esa patenkinti už tikrai puikia įgautą patirtį. Nuoširdžiai dėkoju Lukui (instruktoriui) už praleista laiką, jo stipria kantrybe, ir smagia tokia pažintį, :) Taip pat norėčiau rekomenduoti ir nesivaržyti užsiregistruoti i VŠI "Auto abcde" mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/26

Rekomenduoju! Ačiū Lukui už nuostabų mokymą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/23

Labai dziaugiuosi savo sprendimu pasirinkti sia mokykla, vadovas ir kiti darbuotojai kaip seima ir buvo labai malonus bei demesingi. Man paskirtas instruktorius Lukas pasirode jaunas, bet jau po pirmojo vaziavimo supratau kaip skrupulingai ir rimtai dirba savo darba. Net pati savim netikedama is pirmo karto issilaikiau visus egzaminus ir jau metus sekmingai vairuoju! Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/23

Puiki mokykla, rekomenduoju! Ačiū Lukui už kantrybę bei puikų mokymą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/23

Ačiū Lukui Volkavičiui už saugias ir informatyvias pamokas kelyje, už gerą nuotaiką ir neprailgstančius mokymus. Nemaniau, kad mokytis vairuoti bus taip smagu, kaip buvo su šiuo instruktoriumi! Teises išlaikiau iš pirmo karto! Rekomenduoju šį instruktoriu tiek savo draugams tiek pažystamiems, toks instruktorius retenybė. O viskas kas susija su destomom teorijos pamokom, tai tikrai buvo įdomu sužinoti apie tai ko dar nežinojau ir visas personalas taip pat buvo malonūs. Jeigu reikėtu laikyti dar karta, rinkčiausi butent šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/23

Nepaprastai dėkoju Lukui Volkavičiui už jo kantrybę ir atsidavimą savo darbui! Išmokė netik atpažinti kelio ženklus ir valdyti automobilį, bet ir sugebėjo išmokyti vairuoti. Su visišku pasitikėjimu ėjau laikyti vairavimo egzaminą, išlaikiau iš pirmojo karto. Labai tikiuosi, kad VŠĮ ,,AUTO ABCDE" įmonės vadovas atsižvelgs į šio instruktoriaus sugebėjimus.
Sėkmės savo profesinėje veikloje, Lukai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/23

Dėkoju instruktoriui už tikrai gautą patirtį, Lukui Volkavičiui. Tikrai rekomenduoju jį. Malonūs "Auto"abcde" malonūs darbuotojai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/23

Puiki vairavimo mokykla, bei draugiskas personalas. ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/04

Ačiū instruktoriui Mariui Justinavičiui:) Puikiai mokina ir tikrai turi daug kantrybės :) Išlaikyt sugebėjau vairavimo egzaminą iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/29

Noriu padėkoti instruktoriui Augiui už puikų paruošimą egzaminui, Regitra įveikta be klaidų ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/27

Noriu padėkoti už labai kokybiškas paskaitas,kurios buvo destomos aiškiai ir suprantamai,o ypač vairavimo instruktoriui V.Lukui,kuris nors ir labai jaunas,bet yra inteligentiškas,supratingas ,taktiškas ir kas svarbiausia,turi auksinę kantrybę su tokiais 'vairuotojais' kaip aš,labai jam dėkui,teises išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/18

super, tikrai geros pamokos ir liux instruktorius

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/15

Labai gera mokykla! Likau patenkinta tiek teorijos mokymu tiek vairavimo!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: VŠĮ "AUTO ABCDE"
 • Įmonės kodas: 302570468

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos