Automotoket, Naujamiestis

27 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, Vilnius

 • S. Konarskio g. 21, Vilnius
 • 852336511, 860014144, 860017854
 • automotoket@gmail.com
Atnaujinta: prieš 2244 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/27

Vairavimo instruktorius Vitalijus labai dėmesingas, rimtas, atsakingai žiūrintis į darbą, ramus, rekomenduoju. Instruktorių vertinčiau aukščiausiu balu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/27

Mokiausi Perkūnkiemio g., tačiau vėliau klasę uždarė, tad egzaminą teko laikyti Konarskio g., todėl komentarą palieku čia. Mokiausi pernai vasarą, klasė buvo perpildyta, mokiniai turėjo mokytis keliese prie vieno kompiuterio, kompiuteriai seni, prasti, lėtai veikiantys. Tačiau pamokų kokybė buvo tikrai gera, dėstytojas atsakingas, pasirengęs, išmanantis savo dalyką ir sugebantis perteikti žinias. Parkūnkiemio g. klasėje buvo maloni administratorė, ko negalėčiau pasakyti apie S. Konarskio g. esančios mokyklos administratorę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/21

Individualus dėmesys, pagarba mokiniui ir nesibaigiantys nuoširdūs patarimai. Nerasčiau geresnės mokyklos :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/01

Puiki vairavimo mokykla. Pasirinkau Perkūnkiemio g., nes girdėjau puikius atsiliepimus apie instruktorių Vadimą, ir nenusivyliau. Jis fainas žmogus, kantrus, komunikabilus, visada geros nuotaikos, padrąsina visada. Susidraugavau su administratore, draugiška ir paslaugi, galėdavau pasiskambinti, kai tik iškildavo neaiškumų. Mokyklinius ir Regitroje egzaminus išlaikiau ir pirmo karto. Prikalbinau ir drauges čia mokytis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/25

Likau labai patenkinta patekus I sia mokykla.. pradejau mokytis draiveri.. praejus visas praktines pamokas as supratau, kad as vistiek nieko nebemoku.. instruktorius visiskai neturejo kantrybes ir bendravo su manim labai nemaloniai.. galiausiai nusprendziau pasiimt papildomas pamokas pas instruktoriu Marka automotoket mokykloj, nes girdejau labai geru atsiliepimu apie ji.. patekus pas Marka as supratau, kad as nebenoriu grizti I draiveri.. kiekvienos pamokos su Marku as begalo laukdavau, as nebijojau kad galiu kazka padaryt ne taip, nes jei kas ir ne taip jis sypsodamas labai aiskiai viska isaiskindavo.. su kiekviena pamoka jauciau kad as tobuleju.. mokydamasi draiveri as nieko nejauciau ir nieko neismokau..tik perejus I automotoket mokykla as ismokau.. esu labai patenkinta sia mokykla ir siulau tik Marka.. ant tiek malonaus ir mielo zmogaus as neesu macius... cia tas zmogus prie kuriuo jautiesi gerai, su kuriuo galima kalbetis ivairiom temom ir gaut labai naudingu gyvenimisku patarimu! :) tik Markas!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/19

Puiki Mokykla!! Regitroi islaikiau is pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/01

Labai noriu padekoti, instruktoriui Pavel . Labai superinis, paaiskina labai ramiai, nuosekliai, kaip elgtis aikstelei, bei kelyje. Aciu labai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/08

Su instruktorium Vadimu, vairavau papildomas pamokas, pries regitros egzamina. Nuostabus instruktorius savo srities specialistas!!!! Kantriai aiskino padarytas klaidas, komukabilus ir lengvai bendraujantis, nepraranda kantrybes ir visada geros nuotaikos,po jo pamokos be itampos ir baimes nuejau laikyt regitroje ir islaikiau. Lb dekinga uz galba,rekomenduoju visiems!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/08

Su instruktorium Vadimu turejau papildomas pamokas pries regitros egzamina. Nuostabus!!dziaugiuosi,kad papuoliau pas ji!!!Kantrus supratingas,kantriai isaiskinantis klaidas, lengvai bendraujantis po pamokos drasiai ir be baimes,ejau i egzamina regitroje ir islaikiau.
Rekomenduoju-savo srities specialistas!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/08

Galiu drąsiai rekomenduoti šią vairavimo mokyklą. Instruktoriai ypač gerai išmano savo darbą, yra draugiški, bendraujantys. Į kiekvieną vairavimo pamoką eidavau su noru. Net ir pasibaigus pamokoms, prieš regitros egzaminą man paskambino, atsakė į visus man kylančius klausimus, morališkai parengė egzaminui. Matosi, kad dirba ne dėl atlyginimo, o dėl to, kad myli savo darbą ir savo mokinius. Visą kursą baigiau per šiek tiek daugiau nei mėnesį, Regitroj išlaikiau iš pirmo karto, nepadaręs nė vienos klaidos. Visiems rekomenduoju šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/09

Labai patenkinta instruktoriumi Andrej. Puikiai viska isaiskina, labai kantrus ir demesingas. Regitroje vairavima islaikiau is pirmo karto. Aciu jam.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/15

Tik patys geriausi atsiliepimai apie AUTOMOTOKET mokyklą. Pasirinkau Perkūnkiemio klasę, labai patogi vieta, prie pat namų.. Praktinį vairavimą mokiausi su instruktoriumi Vadimu. Puikus žmogus, kantriai viską paaiškindavo, niekada nepakėlė balso, matosi, kad mėgsta savo darbą. Teorijos dėstytojas taip pat gerai išmano savo darbą. Administratorė labai maloni ir komunikabili. Ačiū, Jūsų dėka esu vairuotoja! Rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/14

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Lankiau Perkūnkiemyje man patogi vieta. Vairavau su instruktoriumi Vadimu, labai puikus žmogus, bendraujantis, niekad nepakels balso, viską paaiškina. Kas buvo gerai, kad mašina tokia kaip Regitroj. Jo dėka nugalėjau baimę vairuoti. Didelis ačiū jam! Labai maloni administratorė, viską paaiškina, pajuokauja. Taip pat ačiū teorijos mokytojui. Rekomenduoju viseims čia mokytis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/12

Tik patys geriausi atsiliepimai apie AUTOMOTOKET mokyklą. Lankiau Perkūnkiemyje, man patogi vieta. Vairavau su instruktoriumi Vadimu, labai puikus žmogus, maloniai bendraujantis, niekad nepakels balso, viską išaaiškins. Didelis jam ačiū! Labai maloni administratorė, viską paaiškina, pajuokauja. Taip pat ačiū teorijos dėstytojui. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. Visiems rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/07

Esu be galo patenkinta vairavimo mokykla ir instruktoriumi Pavelu! Sakau dodelį ačiū!
Niekada nesu išgirdusi blogo žodžio ar kažkokių tai piktų replikų, visada viską aiškiai paaiškindavo. Na dabar važinėju jau pati, ir vis prisimenu, kaip viskas būdavo baisu! Sėkmės, susitiksime A kat. kursuose! :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/23

Vien geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Kolektyvas nuostabus, sekretorės visada pasitikdavo su šypsena. Esu begalo patenkinta savo instruktoriumi Vadimu. Į pamokas ėjau su didžiuliu malonumu ir noru, nejaučiau įtampos, viskas buvo aiškinama sklandžiai ir kartojama ne vieną kartą, niekada nebuvo pakeltas balsas, nežiūrint į tai, kad be perstojo dariau klaidas. Vadimas atlieka savo darbą profesionaliai, yra puikus pašnekovas ir patarėjas, kuris visada pakels nuotaiką. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir linkiu didžiausios sėkmės darbuotojams. :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/23

Puiki vairavimo mokykla. Orientuota į mokinį ir jam suteikiamas žinias.
Nepaprastai patiko instruktoriaus Vadimo darbas. Jo ramybė, kantrumas,nuoširdumas tikrai padėjo nusiraminti ir gerai įsisavinti praktines vairavimo žinias, šis instruktorius iš tiesų vertas geriausio įvertinimo . Labai aiškios teorinės paskaitos buvo įdomios, o jas vedęs specialistas - tikras savo srities žinovas . Pravėrus mokyklos duris, administratorė,visada pasitikdavo su šypsena, stengdavosi išspręsti visas iškilusias problemas. Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto, nors labai jaudinausi prieš praktinį vairavimo egzaminą, net pats instruktorius savo nuoširdumu palaikė morališkai. Visiems siūlau šią mokyklą ! Ir didelis ačiū !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/20

Vairavimo mokyklą rinkausi atsižvelgdama į kainą bei į jos buvimo vietą. Džiaugiuosi pasirinkusi būtent Lvovo g. esančią „Automotoket" mokyklą. Teorines ir praktines paskaitas lankiau pas instruktorių Marką. Superinis specialistas - tiek teoriniai, tiek praktiniai aspektai visada buvo paaiškinami išsamiai ir sklandžiai, taip pat visada buvo pateikiami papildomi pavyzdžiai bei kita papildoma informacija. Visada buvo suteikiama galimybė į vairavimo pamokas užsirašyti mokiniui patogiu laiku, tai laikiau labai dideliu privalumu. Taip pat būtina akcentuoti, kad instruktorius Markas labai malonus ir kantrus - į vairavimo pamokas ir iš jų eidavau su šypsena. Manau, kad tai turėtų būti labai aktualu pradedantiems ir nedrąsiems vairuotojams (ypatingai tai taikyčiau merginoms :)).
Norintiems mokytis vairuoti tikrai labai rekomenduoju „Automotoket"!

P.S. Tiek teorinį, tiek praktinį egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Labai ačiū! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/19

Didžiausias AČIŪ instruktoriui ir destytojui Markui, kurio dėka išsilaikiau egzaminus! Labai džiaugiuosi , jog teko važinėti su šiuo instruktorium, turbūt net neįsivaizduoju kas gali būt geriau! Ačiū už kantrybę, visada malonų bendravimą ir mūsų mokinukų palaikymą!! Ačiū, ačiū, ačiū... Šią mokyklą minėsiu tik geruoju ir tikrai visiem rekomenduoju 100% net negalvojant čia mokintis! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/11

aciu, labai saunu buvo mokintis, visus egzaminus islaikiau - ir teorija ir praktika, dar karta dekoju geriems instruktoriams ir destytojui, ir administratorei, kursiokams rekomendavau automotoket filiala Lvovo gatvei !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/31

Dziaugiuosi, kad pasirinkau sia mokykla. Teorijos destytojas puikiai aiskina teorija, pamokos tikrai nebuna nuobodzios nes jis megejas pajuokauti. Visi dirbantys Automotoket yra tikrai paslaugus ir draugiskai bendraujantys. Labai didelis aciu instruktoriui Vadimui uz praktikos pamokas. Vadimas kantriai ziuri i klaidas ir aiskiai paiskina ka reiketu daryti tokiose situacijose, pamoku metu naujauciau spaudimo, nes instruktorius labai lengvai bandraujantis. Apie sia mokykla tik auksciausi atsiliepimai, rekomenduoju ja visiem.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/29

Šauni mokykla, labai malonios administratorės ir puikus instruktorius Vadimas - kantrus, malonus, labai profesionalus. Rekomenduoju šią mokyklą visu šimtu procentų :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/03

Lankiau sia mokykla perkunkiemyje. Patys geriausi atsiliepimai. Teorijos destytojas puikiai ismano savo darba, viska gerai isaiskina. Vairavau su instruktorium Vadimu. Nuostabus! Viska kantriai aiskino, niekada nekele balso, nors ir dariau klaidu :) Ir teorija ir vairavima issilaikiau is pirmo karto tiek vairavimo mokykloj,tiek regitroj. Taip pat noreciau padekoti administratorei Jurgitai uz malonu bendravima! Sekmes kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/24

Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą. Teorija pamokos aiškios, išsamios, prasmingos. Visuomet su dideliu noru eidavau į praktinio vairavimo pamokas, už tai didelis AČIŪ instruktoriui ir mokytojui Markui! Už kantrybę, pastabas, gebėjimą suprantamai ir aiškiai išaiškinti kiekvieną situaciją, nuoširdų norą padėti ir gerą nuotaiką!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/23

Lankiau šią mokyklą Perkūnkiemyje. Teorijos dėstytojas gal ir išmano savo darbą....bet teoriją išsilaikiau tik tada, kai kelis vakarus pasedėjau prie kompo pati, taigi galėjau ir eksternu mokytis. Dave instruktoriu, vardo nepamenu, lyg Vitalijus...kažkoks toks. Visą laiką nieko nesakė, kad nuolatos sankaba minkau. Gerai, kad pasiemiau paskui papildomas pamokas visai kitoj mokykloj. Iškart begales pastabų gavau, nors jau buvau praėjus visa praktikos kursą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/25

Lankiau šią mokyklą Perkūkiemyje, patys geriausi atsiliepimai! Labai maloni administratorė, visuomet galima pasitarti, viską paaiškins, jei iškyla klausimų. Teorijos pamokos labai padėjo susigaudyti ket, visuomet viskas aiškiai išaiškinama, atsakoma į klausimus, nuostabus teorijos mokytojas:) taip pat superiniai atsiliepimai apie vairavimo instruktorių Vadimą, pats geriausias instruktrius! Visuomet pasidomės, kaip sekasi, niekada nesinervins ir nekels balso, jei kažkas nepavyksta iš pirmo ar iš penkiasdešimto karto, ramiai paaiškins, iššaiškins visas klaidas, visuomet pagirs ir, uždavus šimtąjį kartą tą patį klausimą, nepraras kantrybės ir geros nuotaikos. Pamokos visuomet linksmos, į jas visuomet eidavau noriai ir gerai nusiteikusi, tai buvo ne tik vairavimo pamokos, bet ir smagus laiko praleidimas ir malonus bendravimas:) Ačiū už puikias pamokas, begalinę kantrybę ir gerą nuotaiką!:) Taip pat kuo geriausi atsiliepimai ir apie instruktorių Marką, kantrus, visada gerai nusiteikęs, paaiškina visas klaidas ir niekuomet nepyksta, jei kažkas nepavyksta ar iš karto būna nesuprasta:) Likau labai patenkinta, teorija ir praktika išlaikyta iš pirmo karto. Ačiū Jums, nuostabus kolektyvas, tikrai rekomenduoju šią mokyklą!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/04/03

Is pradziu ejau registruotis i autotaka, bet supainiojau mokyklas ir patekau i Automotoket:) Ikalbejote,o as ir pasilikau ir labai labai dziaugiuosi. Dekuj destytojui Mark,kad visa teorija taip aiskiai ismoke ir instruktoriui Tadui,kuris ismoke mane vairuoti, Jusu deka siandein jau vairuoju be jokiu baimiu.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Automotoket“
 • Įmonės kodas: 300060687

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos