Autoprofesionalai

10 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, D, Vilnius

Atnaujinta: prieš 2210 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/23

Chebra ačiū jums! Mokykla faina, dėstytojai ir instruktoriai geri, moko rimtai, Š nemala. Pinigus pajama, bet žinai už ką. Drąsiai rekomenduoju kitiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/06

Dabar kaip tik šitą mokyklą baigiau. Teorija 100%. Viliuosi ir praktika bus be vienos klaidos arba su viena :DD Nesigailiu pasirinkusi autoprofesionalus. Super vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/03

Vyras C kategoriją mokėsi šioj mokykloj. Ėjo per darbo biržą. Liko tikrai patenkintas, Regitrą išlaikė iš karto. Dabar dirba, važinėja po Baltijos šalis. Iš jo pusės tik geriausi atsiliepimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/03

Puikiai. Patiko mokytis šitoje mokykloje. Ričardas Mykolaitis puikus instruktorius. Teorinė medžiaga gerai parengta, klausimai kaip Regitroj. Rekomendavau savo draugei, kai ji pabaigs matyt irgi parašys pozityvų komentarą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/02

Rimta tokia mokykla, moko gerai, kainos nesikandžioja. Toks žmogiškas požiūris. Ką žinau ką daugiau pridėti. Jie tokie nesugadinti kaip Vilniuje, nes kiti ten būna tik pinigus duok, o kai normaliai mokyti tai jau prasideda...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/02

Mano vyras šioje mokykloje mokėsi ir liko labai patenkintas. Nusprendžiau pati parašyti komentarą, duoti 5 stars ir padėkoti. Pinigus išleidom tikrai ne į balą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/15

Labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę mokytis su Laurynu! Kiekvienos vairavimo pamokos laukdavau su nekantrumu. Labai linksmas ir tuo pačiu greitai ir daug ko išmokantis instruktorius, kuris visada palaikys ir motyvuos, jei norėsis nuleist rankas. Gera nuotaika garantuota visada! Matosi, kad žmogus myli savo darbą, dėl to mokymasis vairuoti su juo buvo vienas malonumas:) Taip pat teorijos mokytojas, bei visa mokyklos komanda super ir visuomet padės, jeigu kas yra neaišku. Labai LIUKS

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/09

Sveiki labai dziaugiuos kad pasirinkau sita mokykla instruktorius labai geras viska gerai isaiskina Laurynai tu geriausias!super komanda,aciu visiems ir direktoriui uz palankuma,aciu jus geriausi!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/17

Labai dziaugiuos kad pasirinkau sita mokykla instruktorius labai geras viska gerai isaiskina,islaikiau C,CE,D kategorijas labai didelis aciu direktoriui uz lankstuma ir visai kamondai tikrai esat labai gera komanda aciu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/26

Labai ačiū instruktoriui Laurynui už suteiktas žinias, nuotaiką per pravažiavimus ir galimybę išlaikyti CE kategorijos praktikos egzaminą iš pirmo karto. Mokyklos personalas labai malonus. Komanda deda pastangas ir suteikia ką gali geriausią. Mokykla, kuri ne tik mokina, bet ir mokosi, šaunuoliai. Ačiū !!!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Autoprofesionalai“
 • Įmonės kodas: 302587161

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos