Avataras („Kelio ABC“)

9 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Vilnius

 • Ševčenkos g. 18, Vilnius
 • 852134433, 860707088
 • info@kelioabc.lt
Atnaujinta: prieš 2420 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/29

Geresnės mokyklos negalėčiau įsivaizduoti. Kolektyvas maksimaliai profesionalus ir šiltas. Po nusivylimų su ankstesnėmis mokyklomis, čia su instruktoriumi Artūru pagaliau nugalėjau baimę varuoti ir įgijau pasitikėjimo savimi, išlaikiau praktinį egzaminą. Instruktorius labai kantriai ir kruopščiai viską aiškina, Kelias pamokas turėjau ir su instruktoriumi Pavelu - labai švelnus ir geros širdies žmogus. O vadovė Daiva - didžiausia palaikytoja. Visiems nuoširdžiai rūpi kiekvienas jų mokinys.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/01

Nuoširdžiai REKOMENDUOJU šią mokyklą, kiekvienąkart atėjusi į pamokas jaučiau, kad žmonėms rūpiu. Daiva labai šiltas, motyvuojantis žmogus, atsako į visus klausimus ir pataria, padrąsina. O instruktorius Artūras - labai išsamiai viską paaiškina, atkreipia dėmesį į detales, yra kantrus ir draugiškas.
Turėjau prastų patirčių kitose mokyklose ir šioji mokykla sugražino pasitikėjimą savimi, norą vairuoti ir patikėti, kad galiu. Šios mokyklos dėka išlaikiau praktinį vairavimą!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/28

Abu instruktoriai labai gerai išmani savo darbą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/07

Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla. Lankiau vairavimo pamokas pas Artūrą, labai geras instruktorius, profesionalus ir geranoriškas, puikiai paruošė Regitrai ir savarankiškam vairavimui. Direktorė Daiva nuoširdus ir šiltas žmogus. Tik geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/20

Mokykloje gerai ir suprantamai išdėstomos tiek teorinės, tiek praktinės žinios, egzaminus (teorijos ir praktikos) išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/18

Teises išsilaikiau senokai, tik pamiršau parašyti apie šią mokyklą atsiliepimą. Nuostabus žmogiškas kolektyvas, puikiai paruošiantis ne tik vairuoti, bet ir padrąsinantis bei skatinantis. Visada noriai atsako į visus klausimus, nuoširdžiai stengiasi į kelią paleisti gerus vairuotojus. Rekomenduoju visiems. Ačiū Jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/24

Labai malonūs ir atidūs darbuotojai, kurie geba atsakyti į viaus rūpinus klausimus ir dar daugiau:) puikiai paaiškina, padrąsina. Prieš tai trys draugai labkė šią mokyklą ir tikrai patvirtinu jų pagyras!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/13

Ne seniai baigiau šia mokykla. Esu labai patenkintas mokyklos darbuotojais, jų individualu požiūrį i mokinius, testus po užsiėmimu patikrinti musu gautas žinias, galimybe tobulinti savo žinias per kompiuteri,... Butent šia mokykla visiems ir rekomenduočiau.
Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Svarbiausiai motyvuoti save ir atsiras pasitikėjimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/15

Pasirinkou shia mokykla nes arti namu ir laikas tiko , bet kai pradejau mokytis likou labai patenkinta shia vairavimo mokykla , direktore yra labai nuostabus zmogus,miela,shilta ir visada palaiko , teorijos destitojas puikiai desto teorija kas neaishku paashkina dar karta , o instruktoriaj tai patis geriausi jie puikūs , ramūs, paprastai ir praktiškai paaiškina, todėl juos tikrai rekomenduočiau visiems.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: Vairavimo mokykla „Kelio ABC“
 • Įmonės kodas: 302245505

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos