Broniaus Kazlausko automobilių vairavimo mokykla

12 atsiliepimai

Kategorijos A, B, Vilnius

Atnaujinta: prieš 1479 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Antakalnio g. 120, Vilnius, tel.: 867199677
Savanorių pr. 47, Vilnius, tel.: 852137449
Vydūno g. 17, Vilnius, tel.: 852708367
Pašilaičių g. 12a, Vilnius, tel.: 852481659; 860022542

2020/03/11

Puikus instruktorius ir žmogus.Rekomenduoju mokytis pas ji.

Giedra Visockė

2019/08/04

Jeigu ieškote vairavimo mokyklos kurioje atsižvelgiama ne tik į pinigus, tai būtent rekomenduoju šią.
Priėmė į teorijos mokymus, kai jau buvo pradėtos dvi pamokos, teorija dėstoma su puikiais pavyzdžiais kurie gali atsitikti gyvenime, kelyje. Taip pat gali bet kada, bet kuriuo metu ateiti ir spręsti KET bilietų prie esamų kompiuterių.
Praktikiniai važiavimai ir pas Andriu ir pas Broniu mano vertinimu yra tik teigiami, nes tu ateini mokytis, o ne ieškoti gražaus bendravimo. Aš rekomenduoju šią mokyklą visiems kurie tikrai nori, kurioje jautiesi laukiama. O ypač didelis ačiū už puikų bendravimą administratorei Jolantai, puiki moteris!

2019/05/25

Nerekomenduoju. Du instruktoriai, kurie savo darba delioja kaip patinka. Vairavimai iki 16 valandos, max 2 kartai per savaite, moralu skaitymas, jeigu negali viena savaite vairuoti. Andrius vairavimu metu kalba telefonu, zaidzia zaidimus, sprendzia sudoku, piktai burba, nieko nepaaiskina nuo pirmos pamokos. Negatyvas 24/7. Andrius i masina iseda 10-15min po to, kai prasideda vairavimo pamoka. Stovi ta laika ruko. Bronius liepe pirkti papildomas pamokas, pazyma atsiemus-visi ivertinimai iki 5. Perejus i kita mokykla- egzaminas islaikytas is pirmo karto, regitra taip pat. Teorija-100%.
+mano vardu rasomi kituose puslapiuose labai teigiami atsiliepimai apie sia mokykla.

2018/03/28

Galiu drąsiai teigti, kad ši vairavimo mokykla yra tikrai labai gera. Bronius - puikus savo srities specialistas, puikiai išdėstė teoriją ir mokė praktikos, visada dalinosi vertingais patarimais. Tiek teoriją, tiek praktiką išlaikiau iš pirmo karto. Iš pradžių vairavau pas Andrių, po to pas Bronių. Teko galimybė išmėginti ne vieną automobilį, o jie, beje, tokie patys, kaip ir Regitroje. Tiek vienas, tiek kitas instruktorius yra pasikaustę kantrybe ir viską parodo, paaiškina ir primana tiek kartų kiek reikia. Likau labai patenkinta ir tikrai rekomenduoju!

2017/12/04

100 % pritariu Lauros komentarui . Man taip buvo vienas prie vieno , mokė Andrius , o egzą reikėjo laikyt pas Bronių. Visiškas senis , truputi nesveiko proto. Kadangi nenorėjau imti papildomų pamokų , nes važinėjau su tėčiu , tai Kazlauskui viskas buvo blogai , negalėjau išlaikyti egzamino. Specialiai diedas kabinėjosi , nes norėjo pinigų už papildomas pamokas. Tik pradedant egzaminą iškart matydavai veidą surauktą ir nepatenkinta , tai koks čia instruktorius...Kabinėdavosi prie visko .. Važinėju jau du metus ir suprantu koks tai yra pinigų siurbimas iš žmogaus. Mokėdamas kelis kartus už egzaminą kurio niekaip negalėjau išlaikyti , pagal šį "specialistą" perėjau į kitą mokykla ,ten be vargo išlaikiau egzaminą ir Regitroje išlaikiau egzaminą iš pirmo karto , nors Kazlauskas sakė ,kad nemoki vairuoti ...( Nu pagal jo senio nesveiką vairavimą gal ir nemokėjau). Gaila, kad nemačiau daugiau tokių atsiliepimų kaip Lauros . Matot ne tik merginos neišlaiko egzamino jei nesutinka mokėt už papildomas pamokas ... Siūlau pasirinkti kitą vairavimo mokyklą , kurių dabar yra daug!
P.S prisikabinėjas geriausios mokyklos pažymėjimų kurie realiai neatitinka tikrovės .

2016/08/10

Rekomenduoju šitą mokyklą ir būtent Pilaitėj, nes tiek Andrius, tiek pats Bronius labai geri instruktoriai ir pabaigusi šią mokyklą galiu pasakyt tik geriausius atsiliepimus. Iš pradžių pradėjau mokytis vairuot su Andrium, kuris labai fainas, ir pasišnekėt galima, ir tikrai išmano savo darbą, ramiu balsu sakydavo pastabas, tikrai labai faina būdavo su juo vairuot. Vėliau, prieš laikant mokyklinį egzaminą, perėjau vairuot pas Bronių. Apie jį galiu pasakyt tiek, kad kas jo būdo nesupranta, tas ir stuma, koks jis blogas, kad specialiai liepia imt papildomas pamokas. Tikrai taip nėra, jis pats suinteresuotas kuo greičiau išmokyt, jausdavosi per kiekvieną pamoką, kad su juo išnaudoju kiekvieną minutę, skirtą vairavimui, ir pats sakydavo aikštelėj greičiau apsisukt, važiuot iki kito parkavimo, kad nešvaistytume laiko. Kad jis lazdavoja - tikrai taip, rėkia - taip, bet jis ir pats iš to sugeba pasijuokt, aprėkdavo, po to sako rėk atgal, arba - nu mergaite, netylėk, jau geriau keikis.. :D ir prikolų paskaldo, ir daug savo vairavimo patirties perpasakoja. Tas pats ir per teoriją, visos pamokos buvo labai naudingos, nes pateikdavo labai daug realių pavyzdžių. Žodžiu, viskas ten su juo gerai. Svarbu pačiam nebūt susikausčiusiam ir nesėdėt kaip pelei po šluota. Aprėkia - daugiau tos klaidos nekartosi. Aš ir prisižvengdavau su juo, paprikolindavom, ir išmokau vairuot. Gavus teises, jaučiau didelę nostalgiją, pasiilgau pamokų tiek su Andrium, tiek su Bronium. Jaučiu didelę pagarbą jiems abiems ir visiems rekomenduoju būtent šią mokyklą.

2016/03/22

As vairavimo mokykla patenkinta, Pilaites mokrorajone esancios mokyklos administracija ir instruktoriai linki gero ir nori, kad keliuose pasizymetume budrumu ir isvengtume nemaloniu situaciju, tereikia isiklausyt, suprast ir veikt :) Jaigu sako, kad reiktu pasimokyti, vadinas taip ir yra, pati tuo isitikinau ir dziaugiuos, nes manau, paskatinimo ir ziniu gausos tokios kaip cia, daugiau niekur negauciau!

2016/03/16

Keista, kad apie šią mokyklą tiek mažai atsiliepimų ir kartu labai gaila. Nes jei būčiau radus daugiau atsiliepimų NIEKADA GYVENIME neičiau čia. Čia košmaras, o ne mokykla. Suvilioja maža kaina, o po to kiši pinigus į papildomas pamokas, nes vis tavęs neprileidžia prie egzo, arba kartoja, kad tu niekada neišlaikysi, kad išlaikyti egzaminą tas pats kaip laimėti loterijoje. Pas juos politika tokia : važiuoji su Andrium, visai neblogu instruktoriumi (svarbiausia nerėkia, normaliai paaiškina), paskutines pamokas važiuoji su Kazlausku. Tada ir prasideda visas gražumas :)) Tavo 14 ir 15 pamokos nusikelia, nes tau pasakyta imti papildomas, imi papildomas, kiši pinigus o ant tavęs tik rėkia rėkia... Ir rėkia. Tranko per rankas, išmetinėja pavaras. Kažkoks siaubas, aš ten tokį stresą gavau, kad galvojau niekada nebeišlaikysiu egzo, nes jau kai pamatydavau Kazlauską, kojos pradėdavo drebėti. Galiausiai pasakiau kad noriu laikyti egzaminą, man buvo pasakyta kad aš dar turiu važinėti papildomai, apie mėnesį, gal net du :) Supratau, kad viskas. Iš manęs gana. Perėjau i kitą mokyklą, parvažiavau dvi pamokas ir išlaikiau egzaminą iš pirmo karto, be jokio streso, nes instruktorius buvo tiesiog super! (Norėčiau parašyti į kurią mokyklą perėjau, bet bijau, kad žmones pagalvos, kad čia specialiai parašė konkurentai, todėl tiesiog pasakysiu, žmonės, skaitykit atsiliepimus!). Ir nuoširdžiai, draugiškai patariu, neikit ten. Jie vilioja gan maža kaina, bet tiek pinigu sukišit į tas papildomas, ir negana to, gausit tokį stresą, kad bijosit sėsti prie vairo.

2015/09/22

Baiges kursus pas Broniu Kazlauska uz teorija gavau 100 proc, o praktika islaikiau su 3 klaidelem is pirmo karto. Vairavimas toli grazu nera mano stiprioji puse, del to ir pasirinkau sia mokykla, nes visi sake, kad Bronius labai geras mokytojas. Kartais jo replikos biski per astrios pasirodo, bet is esmes geras zmogus ir mokytojas, tik reikia moket sutarti, suprasti ir per jautriai nereaguoti.

2015/02/12

Esu tikrai patenkinta,kad atėjau būtent ten mokytis. Kalbų apie Pilaiteje esančią mokykla. Viską išlaikiau iš pirmo karto,nepraleidau nei vienos teorijos pamokos (visos buvo naudingos,ir įdomiai dėstomos,nuobuodu nebuvo). Pats Bronius,griežtas,daug reikalaujantis,bet išmoko tikrai gerai,tik reik jo klausyti ir nesigyncyti! Vadybininkė Jolanta maloni moteris,linksma ir visada norinti su jumis bendrauti:) Sėkmės naujiems mokiniams:)

2014/07/02

Mokiaus sitoj mokykloj :) Galiu palikti ik pacius geriausius bei silciausius atsiliepimus, ismokina taip kaip reikia :) ir jei sako kad vaziuok leciau bei stabdyk ir niekur neskubek, reiskia taip ir reikia daryti :) nors regitroje islaikiau is antro karto (cia buvo pacios mano klaida, kaip sake Bronius tu tik neskubek) vat ir nepaklausiau, paskubejau aiksteleje su T forma :) jei sako kad gali vairuoti reiskia gali, o jei sako kad reikia papildomu reiskia reikia imti ir vazineti :) o kai islaikai regitroje ir pasako kad vairuoji geriau uz dauguma vaikinu, kaip pakelia upa bei gera nuomone apie mokytojus :)

2014/05/14

O man labai patiko sioje mokykloje mokytis. Nors Bronius Pilaitej ir grieztas, bet man geriau, toks, nei paskui isvaziuosi i gatve ir varnas gaudysi.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Broniaus Kazlausko Automobilių vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos