Broniaus Kazlausko automobilių vairavimo mokykla

23 atsiliepimai

Kategorijos A, B, Vilnius

Atnaujinta: prieš 2330 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Antakalnio g. 120, Vilnius, tel.: 867199677
Savanorių pr. 47, Vilnius, tel.: 852137449
Vydūno g. 17, Vilnius, tel.: 852708367
Pašilaičių g. 12a, Vilnius, tel.: 852481659; 860022542

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/28

Nerekomenduoju instruktorių Bronių Kazlauską iš Bronio Kazlauzko automobilių vairavimo mokyklos. Žmogus nemandagiai bendrauja, norint išsiaiškinti klausimus dėl mokymų sutarties, nutraukinėja pokalbį ir išvaro iš patalpos, sakydamas kad “namie perskaitysite”. Viskas parašyta sutartyje, paskaitysite vėliau.
Kai buvo sutarta susitikti 18:30, atvykau 18:35, o instruktorius pasipiktinęs sako, kad jau jūsų laukiau nuo 17:00, tik pokalbio metu išaiškėjo, kad atšaukė pamoką prieš tai buvęs mokinys. Instruktorius pats nieko nepranešė, kad matomai atsirado ankstesnis laikas susitikimui. Jei esate žmogus, kuris nemėgsta konfliktų ar jei ant jūsu kelia balsą ,su juo tikrai nebus smagu. Jei kažas svartso pradėti lankyti šią vairavimo mokyklą NEREKOMENDUOJU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/19

Vairavimo instruktorius buvo ramus, nebuvo problemų mokina aiškiai. Pats Bronius Kazlaukas yra bjauriai bendraujant žmogus kuris kabinėjasi prie detalių, pats negali atsiminti nieko ka buvo pasakes ar pažadėjas diena prieš. Pasirodžius po savaites kartais net po dienos jo vairavimo mokykloje jis į tave žiūri kaip pirma karta tave pamates savo gyvenime ir nesupranta apie ką su juo šneki. Negalvokit kad jei pirma diena jis su jumis bendrauja gražiai taip bus ir toliau, tikrai ne tikras jo bendravimas pasirodo veliau kai pinigai jau sumokėti ir nauda jam gauta. Vairavimo egzaminą teko laikyti taip pat pas jį ir jei esate žmogus kuris nemegsta konfliktų ar jei ant jūsu kelia balsą su juo tikrai nebus smagu. Jei kažas svartso pradėti lankyti šią vairavimo mokykla rekomenduoju paskaityti VISUS komenarus ir gerai apgalvoti ar tikrai verta. Sekmės visiems ieškantiems vairavimo mokyklos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/11

Puikus instruktorius ir žmogus.Rekomenduoju mokytis pas ji.

Giedra Visockė

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/04

Jeigu ieškote vairavimo mokyklos kurioje atsižvelgiama ne tik į pinigus, tai būtent rekomenduoju šią.
Priėmė į teorijos mokymus, kai jau buvo pradėtos dvi pamokos, teorija dėstoma su puikiais pavyzdžiais kurie gali atsitikti gyvenime, kelyje. Taip pat gali bet kada, bet kuriuo metu ateiti ir spręsti KET bilietų prie esamų kompiuterių.
Praktikiniai važiavimai ir pas Andriu ir pas Broniu mano vertinimu yra tik teigiami, nes tu ateini mokytis, o ne ieškoti gražaus bendravimo. Aš rekomenduoju šią mokyklą visiems kurie tikrai nori, kurioje jautiesi laukiama. O ypač didelis ačiū už puikų bendravimą administratorei Jolantai, puiki moteris!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/25

Nerekomenduoju. Du instruktoriai, kurie savo darba delioja kaip patinka. Vairavimai iki 16 valandos, max 2 kartai per savaite, moralu skaitymas, jeigu negali viena savaite vairuoti. Andrius vairavimu metu kalba telefonu, zaidzia zaidimus, sprendzia sudoku, piktai burba, nieko nepaaiskina nuo pirmos pamokos. Negatyvas 24/7. Andrius i masina iseda 10-15min po to, kai prasideda vairavimo pamoka. Stovi ta laika ruko. Bronius liepe pirkti papildomas pamokas, pazyma atsiemus-visi ivertinimai iki 5. Perejus i kita mokykla- egzaminas islaikytas is pirmo karto, regitra taip pat. Teorija-100%.
+mano vardu rasomi kituose puslapiuose labai teigiami atsiliepimai apie sia mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/28

Galiu drąsiai teigti, kad ši vairavimo mokykla yra tikrai labai gera. Bronius - puikus savo srities specialistas, puikiai išdėstė teoriją ir mokė praktikos, visada dalinosi vertingais patarimais. Tiek teoriją, tiek praktiką išlaikiau iš pirmo karto. Iš pradžių vairavau pas Andrių, po to pas Bronių. Teko galimybė išmėginti ne vieną automobilį, o jie, beje, tokie patys, kaip ir Regitroje. Tiek vienas, tiek kitas instruktorius yra pasikaustę kantrybe ir viską parodo, paaiškina ir primana tiek kartų kiek reikia. Likau labai patenkinta ir tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/04

100 % pritariu Lauros komentarui . Man taip buvo vienas prie vieno , mokė Andrius , o egzą reikėjo laikyt pas Bronių. Visiškas senis , truputi nesveiko proto. Kadangi nenorėjau imti papildomų pamokų , nes važinėjau su tėčiu , tai Kazlauskui viskas buvo blogai , negalėjau išlaikyti egzamino. Specialiai diedas kabinėjosi , nes norėjo pinigų už papildomas pamokas. Tik pradedant egzaminą iškart matydavai veidą surauktą ir nepatenkinta , tai koks čia instruktorius...Kabinėdavosi prie visko .. Važinėju jau du metus ir suprantu koks tai yra pinigų siurbimas iš žmogaus. Mokėdamas kelis kartus už egzaminą kurio niekaip negalėjau išlaikyti , pagal šį "specialistą" perėjau į kitą mokykla ,ten be vargo išlaikiau egzaminą ir Regitroje išlaikiau egzaminą iš pirmo karto , nors Kazlauskas sakė ,kad nemoki vairuoti ...( Nu pagal jo senio nesveiką vairavimą gal ir nemokėjau). Gaila, kad nemačiau daugiau tokių atsiliepimų kaip Lauros . Matot ne tik merginos neišlaiko egzamino jei nesutinka mokėt už papildomas pamokas ... Siūlau pasirinkti kitą vairavimo mokyklą , kurių dabar yra daug!
P.S prisikabinėjas geriausios mokyklos pažymėjimų kurie realiai neatitinka tikrovės .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/10

Rekomenduoju šitą mokyklą ir būtent Pilaitėj, nes tiek Andrius, tiek pats Bronius labai geri instruktoriai ir pabaigusi šią mokyklą galiu pasakyt tik geriausius atsiliepimus. Iš pradžių pradėjau mokytis vairuot su Andrium, kuris labai fainas, ir pasišnekėt galima, ir tikrai išmano savo darbą, ramiu balsu sakydavo pastabas, tikrai labai faina būdavo su juo vairuot. Vėliau, prieš laikant mokyklinį egzaminą, perėjau vairuot pas Bronių. Apie jį galiu pasakyt tiek, kad kas jo būdo nesupranta, tas ir stuma, koks jis blogas, kad specialiai liepia imt papildomas pamokas. Tikrai taip nėra, jis pats suinteresuotas kuo greičiau išmokyt, jausdavosi per kiekvieną pamoką, kad su juo išnaudoju kiekvieną minutę, skirtą vairavimui, ir pats sakydavo aikštelėj greičiau apsisukt, važiuot iki kito parkavimo, kad nešvaistytume laiko. Kad jis lazdavoja - tikrai taip, rėkia - taip, bet jis ir pats iš to sugeba pasijuokt, aprėkdavo, po to sako rėk atgal, arba - nu mergaite, netylėk, jau geriau keikis.. :D ir prikolų paskaldo, ir daug savo vairavimo patirties perpasakoja. Tas pats ir per teoriją, visos pamokos buvo labai naudingos, nes pateikdavo labai daug realių pavyzdžių. Žodžiu, viskas ten su juo gerai. Svarbu pačiam nebūt susikausčiusiam ir nesėdėt kaip pelei po šluota. Aprėkia - daugiau tos klaidos nekartosi. Aš ir prisižvengdavau su juo, paprikolindavom, ir išmokau vairuot. Gavus teises, jaučiau didelę nostalgiją, pasiilgau pamokų tiek su Andrium, tiek su Bronium. Jaučiu didelę pagarbą jiems abiems ir visiems rekomenduoju būtent šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/22

As vairavimo mokykla patenkinta, Pilaites mokrorajone esancios mokyklos administracija ir instruktoriai linki gero ir nori, kad keliuose pasizymetume budrumu ir isvengtume nemaloniu situaciju, tereikia isiklausyt, suprast ir veikt :) Jaigu sako, kad reiktu pasimokyti, vadinas taip ir yra, pati tuo isitikinau ir dziaugiuos, nes manau, paskatinimo ir ziniu gausos tokios kaip cia, daugiau niekur negauciau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/16

Keista, kad apie šią mokyklą tiek mažai atsiliepimų ir kartu labai gaila. Nes jei būčiau radus daugiau atsiliepimų NIEKADA GYVENIME neičiau čia. Čia košmaras, o ne mokykla. Suvilioja maža kaina, o po to kiši pinigus į papildomas pamokas, nes vis tavęs neprileidžia prie egzo, arba kartoja, kad tu niekada neišlaikysi, kad išlaikyti egzaminą tas pats kaip laimėti loterijoje. Pas juos politika tokia : važiuoji su Andrium, visai neblogu instruktoriumi (svarbiausia nerėkia, normaliai paaiškina), paskutines pamokas važiuoji su Kazlausku. Tada ir prasideda visas gražumas :)) Tavo 14 ir 15 pamokos nusikelia, nes tau pasakyta imti papildomas, imi papildomas, kiši pinigus o ant tavęs tik rėkia rėkia... Ir rėkia. Tranko per rankas, išmetinėja pavaras. Kažkoks siaubas, aš ten tokį stresą gavau, kad galvojau niekada nebeišlaikysiu egzo, nes jau kai pamatydavau Kazlauską, kojos pradėdavo drebėti. Galiausiai pasakiau kad noriu laikyti egzaminą, man buvo pasakyta kad aš dar turiu važinėti papildomai, apie mėnesį, gal net du :) Supratau, kad viskas. Iš manęs gana. Perėjau i kitą mokyklą, parvažiavau dvi pamokas ir išlaikiau egzaminą iš pirmo karto, be jokio streso, nes instruktorius buvo tiesiog super! (Norėčiau parašyti į kurią mokyklą perėjau, bet bijau, kad žmones pagalvos, kad čia specialiai parašė konkurentai, todėl tiesiog pasakysiu, žmonės, skaitykit atsiliepimus!). Ir nuoširdžiai, draugiškai patariu, neikit ten. Jie vilioja gan maža kaina, bet tiek pinigu sukišit į tas papildomas, ir negana to, gausit tokį stresą, kad bijosit sėsti prie vairo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/22

Baiges kursus pas Broniu Kazlauska uz teorija gavau 100 proc, o praktika islaikiau su 3 klaidelem is pirmo karto. Vairavimas toli grazu nera mano stiprioji puse, del to ir pasirinkau sia mokykla, nes visi sake, kad Bronius labai geras mokytojas. Kartais jo replikos biski per astrios pasirodo, bet is esmes geras zmogus ir mokytojas, tik reikia moket sutarti, suprasti ir per jautriai nereaguoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/12

Esu tikrai patenkinta,kad atėjau būtent ten mokytis. Kalbų apie Pilaiteje esančią mokykla. Viską išlaikiau iš pirmo karto,nepraleidau nei vienos teorijos pamokos (visos buvo naudingos,ir įdomiai dėstomos,nuobuodu nebuvo). Pats Bronius,griežtas,daug reikalaujantis,bet išmoko tikrai gerai,tik reik jo klausyti ir nesigyncyti! Vadybininkė Jolanta maloni moteris,linksma ir visada norinti su jumis bendrauti:) Sėkmės naujiems mokiniams:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/02

Mokiaus sitoj mokykloj :) Galiu palikti ik pacius geriausius bei silciausius atsiliepimus, ismokina taip kaip reikia :) ir jei sako kad vaziuok leciau bei stabdyk ir niekur neskubek, reiskia taip ir reikia daryti :) nors regitroje islaikiau is antro karto (cia buvo pacios mano klaida, kaip sake Bronius tu tik neskubek) vat ir nepaklausiau, paskubejau aiksteleje su T forma :) jei sako kad gali vairuoti reiskia gali, o jei sako kad reikia papildomu reiskia reikia imti ir vazineti :) o kai islaikai regitroje ir pasako kad vairuoji geriau uz dauguma vaikinu, kaip pakelia upa bei gera nuomone apie mokytojus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/14

O man labai patiko sioje mokykloje mokytis. Nors Bronius Pilaitej ir grieztas, bet man geriau, toks, nei paskui isvaziuosi i gatve ir varnas gaudysi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/22

As pradzioje vazinejau su Andriumi, jis per daug ramus.O mokyklini egza laikiau pas Rima. Rimas grieztas, pradzioje atrode baisus, bet aiskina suprantamai ir bando ismokinti visko ko reikes tiek per egza tiek ateityje kelyje. Pas Lauryna vaziavau pries pat Regitros egzamina.Man visai patiko, nes paprastai paaiskino kas nebuvo iki galo gerai. Kiekvienas kitoks instruktorius su savo metodais, bet man patiko, kad ne pas viena vaziavau ir visada kelias nuomones galejau isklausyti. Egza Regitroje islaikiau ir pirmo karto, dabar vairuoju ir suprantu, kodel mane verte mokintis taip grieztai. Esu dekinga jiems. Mokykla gerai ruosia,o emocijas reik nerodyti, bet suprasti ka sako ir stengtis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/30

Nesiūlyčiau rinktis šitos mokyklos, ypač Antakalnyje, nes ten dirba labai nekompetetingas instruktorius ,kuris nieko neišmoko, o tik šaiposi ir geria kavą arba užkandziauja vairavimo pamokų metu !!!! Lankiau šia mokykla prieš 5 metus , teorija išsilaikiau iš pirmo karto , o vairavimo iki šiol neišsilaikius ,nes tiesiog nebuvau išmokyta .Dabar esu priversta pakartotinai lankyti vairavimo mokykla ir viską laikyti iš naujo .Labai gailiuosi ,kad išmečiau pinigus į balą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/13

Aš taip pat nerekomenduočiau rinktis šios mokyklos, iki šiol turiu baimę jos instruktoriams. Vienas instruktorius, Aleksandras, vis šaiposi ir nieko normaliai nemoko, niekad nepagiria ir nepaskatina, tik nusmugdo ryžtą. Kelis kartus teko vairuoti ir su pačiu B.Kazlausku, ėmiau papildomai, tai jis irgi tik šaipos ir nervais groja, vis kartoja kad neišlaikysiu jei taip važinėsiu ir pan. Jokio palaikymo ar mokymo. Žinoma, paskaitose jis geras, vis juokauja, bet tiesą sakant, taisykles ir pats gali išmokt, o va dėl praktikos...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/14

Instruktorius turėtu stengtis išmokyti kiek galima geriau, o ne skirstyti žmones į žioplius ar turinčius dvasinių problemų.... Vieni mokosi greičiau, kiti lėčiau.... O apie humoro jausmą... Iš pradžių gal ir visai nieko, bet vėliau pastebi, kad beveik vien sarkazmas :s Beje, pastovus nuotraukų pavyzdžiams ieškojimas, sakymas, kad kita diena bus sutvarkyta programa, joje yra klaidų.. Na, gal iš pradžių reikėtų viską sutvarkyt...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/05

O aš labai džiaugiuosi, kad teises mokiausi būtent šioje mokykloje :) Labai nerealus intruktorius Aleksandras, o ir teises išsilaikiau iš pirmo karto.. na o žioplių visuomet atsiranda, be jų manau būtų liūdna :) ir Kazlauskas nerealus, tikrai geras jumoro jausmas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/28

Man viskas praėjo tvarkingai. Nežinau kokias jūs knygutes garsiai skaitėt, mums su projektoriumi rodė visokias eismo situacijas, nuotraukas realių Vilniaus gatvių ir sankryžų. Taisykles skaitė įrašytas balsas :), o visas kitas pratybas ir aiškinimus dėstytojas ant lentos braižydavo. Jei žioplesnis esi niekas nedraudžia klausti ko nesupratai ar kas įdomu visada papasakodavo ir kas svarbiausia su realias pavyzdžiais iš vairuotojų gyvenimo, kas nutiko, kodėl taip nutiko kaip tokių bėdu išvengt. Vairavau su Golfu ketvirtu ir pora kartų su Astra, na nežinau tiesa sakant ar bent penktadalis mokinių po mokslų sugebėtų nusipirkt ir važinėt su geresne ir naujesne taip iškart, kad kritikuot mašinas puolė, tikrai ne lupenos kretančios.
Aišku visi renkasi patys, bet aš tai kas klausė tik geru žodžiu minėjau šią mokyklą, jei žinai ko ateini t.y. išmokt vairuot, o ne gauti popierių už atsėdėtą laiką, tai problemų manau daugelyje mokyklų nebūtų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/03

Nu nzn nzn... man kažkaip visai patiko :/ kodėl čia jum taip nepasisekė... aš iš pirmo karto išlaikiau ir teoriją, ir praktiką Regitroj iš antro, bet nemanau kad čia instruktoriai kalti. Galėtu biški daugiau dėmesio skirti atskiroms temoms, bet kai paklausi tai labai aiškiai išaiškina... aišku mašiniukai tai nelabai kokie, o ypač golfas, bet, kaip sakė mano tėtis geram vairuotojui ir traktorius bolidas :DD

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/15

Tikrai pritariu pirmiesiems komentarams. Teorija išdėstyta nekokybiškai (neturėjo priemonių, per paskaitas vienas iš grupės turėjo skaityti knygutę garsiai, mažai pavyzdžių, atrodė, kad visą laiką kažkur skubam), tiesa, dėstytojas turėjo gerą humoro jausmą. Vairavimo pamokų neįmanoma buvo gauti, nes , tikriausiai, jie turi per mažai instruktorių. Todėl pamokos nusitęsė ilgam, o esant dideliems tarpams viskas užsimiršta. KET bilietus duoda spręsti tik iki tol, kol išlaikai teoriją pas juos, o vėliau atjungia, nors sutartis vis dar galioja, todėl tenka prašyti, kad vėl prijungtų. Remigijus gal ir geras instruktorius, bet labai jau nekantrus. Nepaaiškino nieko apie mašina, jos veikimą. Įsodino ir turi važiuoti nieko nesuprasdamas. Nežinau, ar galima išleisti į gatves žmones dar neišlaikiusius net mokyklinio teorijos egzamino, o jie taip daro. Nors sumokėjau pigiai, nes buvo akcija, bet labai gailiuosi. Tikiuosi pavyks kaip nors gauti ta mokyklos pažymėjimą, bet už ji , tikriausiai, teks nemažai sumokėt.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/26

Aš pritariu, ir irgi nuoširdžiai patariu nesirinkti šios vairavimo mokyklos. Ji man kainavo daug nervų ir pinigų. Apie pusę metų teko sėdėti toj mokykloj, nes direktorius manęs neišleido, neatidavė dokumentų, o ir važinėjant buvo labai piktas, rėkė, putojosi. Vis turėjau imti papildomas pamokas, aišku, dvigubas, kurios kainuoja 140 Lt. Galiausiai gavau baigimo pažymėjimą, bet tik su sąlyga, kad dar dvi pamokas paimsiu. Aišku to nepadariau, ir Regitroj ir pirmo karto išlaikiau.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: Broniaus Kazlausko Automobilių vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos