EuroKET, Šeškinė

12 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, Vilnius

 • Vilnius, Šeškinės g. 79-76
 • 852636465
 • info@euroket.lt
Atnaujinta: prieš 1978 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/11

Teorija mokykloje destoma tikrai gerai, nuosirdziai neturiu priekaistu, deste aiskiai, visada buvo galima paklaust. O stai del vairavimo... Mane moke instruktorius Zenonas. Ne karta kreipiausi pas administratore, su prasymu pakeist instruktoriu ir visada gaudavau neigiama atsakyma. Sis instruktoius tikisi, jog per pirma pamoka, pirma karta sedus i automobili jau pradesi vairuot kaip patyres vairuotuojas. Daug kartu prasiau vaziuot i aikstele atlikt menervru, taciau jis atsisakydavo nes neva toli vaziuot ir nespesim grizt.Rezultate laikant egzamina, gavau uzduoti atlikt manevrus kuriu net nesimokem. O kodel nesimokem? Juk nes nespetume grizt. Visas vazinejimas buvo tik seskines mikrorajone, jokiu regitros marsrutu ar centro gatviu. Pamokas baigdavome, 10 ar 15 minuciu anksciau, jokiu klaidu issaiskinimo. Pamokos metu, intruktorius daznai liepdavo uzvaziuot i kolonele kavos ar savo asmeniniais reikalais, buvome net autoservise (!) nors taip ir nesupratau kam. Zodziu nieko nuostabaus, jog si mokykla daznai negali surinkti grupiu. Nepatariu sios mokyklos, jei planuojat mokyktis nuo nulio, na ar mokytis visai, nes jusu pamoku laiku bus tvarkomi gerb.Zenono asmeninai reikalai. Sekmes visiems laikant teises!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/17

Labai gera vairavimo mokykla ir geras vairavimo instruktorius.Islaikiau is pirmo karto.Aciu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/14

Euroket mokykloje labai gerai ir aiškiai destoma teorija.Vairavimo instruktoriui Dariui aciu uz kantrybe ir gera mokyma vairuoti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/05

Mokiausi vairuoti pas Darių Mackonį. Visiems jį rekomenduoju. Gerai viską išaiškiną. Pamokos neprailgo su juo. Moka pajuokauti, paprotinti taip pat pasidalina gyvenimiška patirtimi. Savas bičas ;)

Mokyklos administratorė irgi supratinga ir draugiška.

Eglė gruodžio 7

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/13

Vairavimo mokyklą baigiau prieš daugiau nei metus. Teorijos dėstytojo pavardės jau nepamenu, bet jis labai skeptiškai žiūrėjo į tai, kad teorijos paskaitose nebūdavau dažnas svečias. Tiesiog daug laiko praleidau spręsdama testus vairavimo mokykloje ir namuose. Mano instruktorius buvo Darius Mackonis. Apie jį negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Visos pamokos buvo naudingos ir buvo tikrai liūdna, kai jos baigėsi. Visada sulaukdavau naudingų patarimų kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, vairuojant aikštelėje jis mane puikiai išmokė užduotis matyti ne tik kaip sunkumus, bet kaip konkrečias situacijas kiemuose ar gatvėse. Kiekviena pamoka nebuvo tik sausas mokymasis, jis dažnai pajuokaudavo ir pakeldavo nuotaiką net pačią liūdniausią dieną. Kad ir kaip būtų, ir teoriją ir praktiką, tiek vairavimo mokykloje, tiek Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, bet tuo visai nesididžiuoju. Skeptiškai žiūriu į visus tuos "mokančius" vairuoti, kurie neklauso naudingų instruktoriaus patarimų ir atranda problemas ten, kur jų nėra. Automobilį reikia jausti, kelyje elgtis pagal taisykles, o jeigu vairuotojo pažymėjimas reikalingas tik dėl to, kad reikia, kam gaišti laiką. Ir vairavimo instruktorius tikrai nėra kaltas dėl to, kad Jūs nesuprantate elementarių dalykų, kaip švelnus sankabos atleidimas arba veiksmai sankryžose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/25

Darius Mackonis labai puikus instruktorius! Turėjo kantrybės aiškinti ir aiškinti tuos pačius dalykus iš eilės, NIEKADA NERĖKDAVO, pats yra sakęs: „Aš visada stengiuosi nors ir šimtą kartų aiškinti, kad žmogus suprastų, todėl niekada nerėkiu ant mokinių“. Įsiminė jo taiklūs ironiški pastebėjimai („Tu nesinervink, išlaikysi tu tą vairavimo egzaminą, tik neaišku, kada ir iš kelinto karto, bet išlaikysi“ :DD). Mėgdavo ironiškai pajuokauti per pamokas. Tikrai labai geras instruktorius, gaila man kartais būdavo, kad teko jam su tokia vištele kaip aš kankintis ;D bet kantrybės ir noro tiksliai išaiškinti ir išmokyti jis turi labai daug! :) Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/24

Antra dalis:
Visa mokykla pasižymi konservatyviu liberalizmu, nors šios dvi sąvokos nedera, tačiau šioje mokykloje viskas vyksta labai oficialiai, nėra jokių šešėlinių dalykų, taisyklių nesilaikymų ir panašiai. Visų taisyklių yra laikomasi, visi reikalavimai yra išpildomi, todėl kas ieško lengvo išlaikymo nunešus kyšį ar apeinant kai kurias taisykles - gali į šią mokyklą net neiti.
Apie žmones, kurie rašo, jog nepajudėjo toliau iš aikštelės, galiu pasakyti tiek, jog tikriausiai jūs vairavote nepakankamai gerai ir instruktorius objektyviai nustatė, kad negalit išjudėti į miestą, nes sukelsite daugiau pavojaus nei gausite iš to realios naudos. Juk jei žmogus dar nemoka dirbti su pavaromis ar kelyje yra susitelkęs tik ties jomis, kaip jis gali lygiavertiškai dalyvauti eisme??? Aš asmeniškai apvažinėjau didelę dalį miesto, daug dirbau ir aikštelėje, tad viską išmokau ir neėmęs papildomų vairavimo pamokų viską išlaikiau, tad paneigiu visų kitų žmonių atsiliepimų ir skundų mitus, jog yra specialiai sukirtinėjama per egzaminą, kad mokykla pasipelnytų iš papildomų pamokų.

Aš tikrai nuoširdžiai ir iš visos širdies rekomenduoju šią vairavimo mokyklą visiems ir siūlau neklausyti neigiamų komentarų, nes jie yra visiškai laužti iš piršto.
Ačiū už viską šiai vairavimo mokyklai ir linkiu toliau būti taip atsidavusiems šiam darbui ir paruošti dar daug tokių vairuotojų, kurie nesės už BMW vairo ir nesielgs chuliganiškai keliuose.

Jūsų mokinys,
Emilis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/24

Mano komentaras bus ilgas :)
Ką tik (t.y. šiandien 2013.07.24) sėkmingai pabaigiau šią vairavimo mokyklą, išlaikęs praktinį vairavimo egzaminą pas instruktorių Darių Mackonį. Ir noriu pasakyti, jog jokių pretenzijų šiai mokyklai neturiu. Priešingai, esu labai stipriai susižavėjęs.
Taigi:

1. Teorijos mokymasis šioje mokykloje yra tikrai labai svarbus. Pamokos vyksta labai rimtai, rašomi teorijos žinių patikrinimai mokymosi eigoje, žymimas lankomumas, darbai yra vertinami (jei gaunate neigiamą pažymį, reikia darbą perrašyti)ir t.t. Teorijos mokytojas/dėstytojas buvo p. Juozas Mackonis, kuris šį tikrai sausą dalyką pavertė itin įdomiu! Kiekvieną pamoką ne tik rimtai mokydavomės, bet ir labai prisijuokdavom, nes šis žmogus turi tikrai labai gerą humoro jausmą :) Tad rimtas mokymasis + geras humoro jausmas yra nuostabus derinys, kuris man leido išlaikyti mokyklinį teorijos egzaminą 96%.

2. Vairavimo instruktorius buvo Darius Mackonis, kurio visus bruožus šiame komentare būtų labai sunku išrašyti. jie tikriausiai užimtų pora puslapių (žinoma, jie visi tik teigiami). Šis žmogus yra labai įdomus, išsilavinęs, objektyvus, kritiškas, tačiau taip pat labai nuoširdi ir draugiška asmenybė. Jau nuo pat pirmos vairavimo pamokos buvo labai smagu dirbti su Dariumi ir kiekviena vairavimo pamoka tapo ne prievolė ir baimė, o malonumas, kurio kiekvieną kartą labai laukdavau :) Atėjęs nemokėjau vairuoti, tačiau dabar puikiai jaučiuosi mašinoje, kelyje ir visur kur kitur, tad be problemų išlaikiau mokyklinį vairavimo egzaminą. Vienas iš labiausiai patikusių Dariaus bruožų yra mąstymas toliau nei raudonos ir baltos gairelės, Viršuliškių aikštelė ar regitros egzaminas. Jis tai man nuolatos kartodavo ir ruošdavo realiam gyvenimui, o ne regitrai ir jos egzaminui. Darius mane netgi išmokė dalykų, kurie reikalingi gyvenime, bet nereikalingi regitroje. Startavimas atbuline eiga įkalnėje ir begales kitų dalykų, nesusijusių su egzaminu. Laikui bėgant (toms 30 akademinių valandų) jis iš manęs išugdė saugiai vairuojantį eisme nusimanantį bei atsargų žmogų ir galvoje visam gyvenimui išliko jo frazė: ,,Duok kvailiui kelią, bet nenusileisk" :) Tad mano nuomone, toks instruktorius gali būti laikomas šio amato idealu ar bent jau arti to. Esu nuoširdžiai dėkingas šiam žmogui ir būsiu dėkingas visą gyvenimą, linkiu jums išlikti tokiam visada, nesvarbu, ką kalba kiti žmonės įvairiuose interneto portaluose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/07

Pernai metais mokiausi vienoje gan gerai žinomoje mokykloje (pavadinimo dėl etikos sumetimų neminėsiu) Šeškinėje. Tikrai nusivyliau net negavau pažymėjimo. Tuomet tam pačiam mikrorajone susiradau J.Mackonio mokyklą (pagal rekomendacijas). Teorija dėste Juozas Mackonis, o vairavimus atlikinėjau su instruktoriumi Darium.
Viskas super jokiu problemų, kaip ankstesnėj mokykloj nekilo, per kelis mėnesius viską baigiau teorija iš pirmo karto - Regitroj, vairavimas taip pat. Ačiū viskas super buvo.
P.S nevisad garsus vardas atitinka kokybę....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/03

Nežinau ar tas instruktorius dar dirba, bet mane mokė Rimas berods. Senas ir visiškai nemokantis susikalbėti žmogus. Nesugeba išaiškinti kaip statytis. Mokydamasis pas jį dar ėmiau kelias papildomas pamokas kitur, kad normaliai išmokčiau statytis. Su teorija buvo visai kas kita. Dėsto pats mokyklos savininkas, kokybė labai aukšta, dėstymas įdomus, žodžiu be priekaištų. Jei susitarsit, kad instruktuotų Mackonis, tai neabejotinai rinkitės šią mokyklą, ypač jei ji arti namų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/14

Lankiau šią mokyklą. Teorija ir vairavimą man mokė pats J.Mackonis, tikrai geras instruktorius , žmogiškas, viską išaiškinantis , aišku reikalui esant biški ''papykdavo'', bet tik tai minutei :)
Žodžiu , likau patenkinta :)

Response from EuroKET, Šeškinė on 2011/05/04

Instruktorius Darius tikrai labai konstruktyvus, sugeba nuosekliai išaiškinti ir kantriai išlaukti, kol susiorientuosi. Mokykla šauni :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

puikus inkstruktorius Darius Mackonis, man ir mano draugams jis labai patiko, nes gerai isaiskindavo uzduotis.. gera mokykla !


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „EuroKET“ vairavimo mokykla
 • Įmonės kodas: 125914944

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos