J. Rinkevičiaus vairavimo mokykla, Naujamiestis

10 atsiliepimai

Kategorijos A, B, BE, C, CE, D, DE, Vilnius

  • A. Vivulskio g. 12-4, Vilnius
  • 852650821, 865594001
  • info@rvm.lt
Atnaujinta: prieš 1449 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kat.  490 Eur

2017-11-02

2019/04/03

Puiki mokykla! Vairuoti moke instruktorius Gžegož Labai geras, malonus, gerai nusiteikia,ramiai viska paaiškina. Rekomenduojuu sita mokykla!

2016/06/07

Puiki mokykla, instruktorius buvo labai malonus bendrauti :) profesionalios paslaugos.

2015/10/22

Mokiausi C kategorijos.
Deja, teorijos pamokos buvo visiškai nenaudingos, mokymas nesistemingas, o apie automobilių techninius aspektus informacijos nebuvo. Vienintelis patarimas - spręsti KET bilietus ir įsiminti atsakymus.

Praktikos pamokas lankiau pas savininką J. Rinkevičių. Iš pradžių viskas atrodė gerai, bet pastebėjau, kad negaudavau praktiškai jokių paaiškinimų. Į klausimus atsakyti sugebėjo nevisada. Galiausiai per vairavimo egzaminą instruktorius kryptis nurodinėjo kitaip nei visada, pasirinko nepažįstamą maršrutą ir pan. Tokius pat atsiliepimus girdėjau ir iš kitų mokinių.
Deja, bet šios mokyklos niekam rekomenduoti negalėčiau.

2015/10/09

Viska sutinku del pinigu ir psichologinio veikimo kas buvo parasyta.. Nuo pat pirmos pamokos trelina kad is pirmo karto nieks neislaiko, ir ruostumeis imti papildomas pamokas. Per visas 10 pamoku nekarto nemokino uzvaziuot ant estakados, nes pas juos aikstelej tokios net NER.. Niekad nebijodavau vairuot, tik kas kur duotu pavairuot, o cia po antros pamokos nebenorejau sest i auto.. Ir dar, jei nori iseit ir laikyt kitur egza, reik pas juos "isipirkt" pazyma, kad atlankei tas 10 pamoku.. O ji kainavo 300 Lt- sutartyje yra - neprazioplinkit. :) Sumoki uz kursus, o po to turi dar susimoket uz tai, kad tuos kursus atlankei? Ivertinimas "-10" ar "-100" ar kiek tik minusu benorit.. Rekomenduojama mazochistams..

2015/08/25

O ir as cia pakliuvus buvau... Pradzioje viskas buvo gerai,veliau supratau,kad cia pinigu plovimas.. Is pirmo karto vairavimo praktiskai neimanoma islaikyt,nes tave bandys psichologiskai paveikt. Atsimenu man sakydavo,kad truksta pamokeliu keliu( matyt nepakankamai inesiau pinigu),bet per egzamina sako viska gerai darei,bet kazkokia klaidele del kurios neislaikei ir grisi perlaikyt. Vis dar per juos neturiu vairuotojo pazymejimo,nes taip atbaide vairuot... Teorijos egzamino perlaikymas cia mokamas(aciu dievui bent sio nereikejo,nes 100%spresdavau) bet praktika 130lt uz perlaikyma budavo... Niekur nera tokiu kosminiu kainu.. Beje, yra terminas, po teorijos egzamino islaikymo 3men turi issilaikyti praktikos egzamina. Deja,dar del sito suzinojau per velai,issilaikiau teorija tik baigus teorijos pamokas ir tada spaude laikas.. Pakutini vairavimo egzamina laikiau su temperatura(vakare susirgau vejaraupiais) ir tada priverstinis menesis namuose praleistas man padejo apsispresti,kad daugiau i sita mokykla pinigu as nekisiu...
Beje draugas irgi ejo i sia mokykla,teko ir teorijos 50lt perlaikyma moket,kur kitur nemokamai.. Ir praktika islaike gal is 4-5karto,nors regitroje viska is pirmo karto. Ar ne pinigu plovimas? Patarimas: aplenkit sia mokykla :)

2015/07/31

Rekomenduoju šitą mokyklą, teko mokytis su Gžegožu bei Vladimiru - puikūs specialistai, deramai paruošė egzaminams. Praktinį Regitros egzaminą kaip tik išlaikiau iš pirmojo bandymo, tačiau 30 val. trūksta - raginu imti papildomai bent dar 10 val.

2015/02/25

Laikiau B kategorija sitoje mokykloje visi egzaminai is pirmo karto islaikyti ir regitroje ir mokyklo super mokykla 10/10

2015/02/01

Praktinio vairavomo mokiausi Rinkevičiaus vairavimo mokykloje. Įspūdziai tikrai teigiami, mokymo kokybė mokykloje ištiesų labai gera.
Jei jums reikės rinktis vairavimo instruktorių tai aš parekomenduočiau instruktorių Vladimirą K. Labai kompetetingas, kantrus, ir visada teigiamai nusiteikes, puikiai išmanantis savo darbą instruktorius :)

2014/10/20

Į šią mokyklą atejau 2013 metais ir iki dabar dar negaliu islaikiti vairavimo mokimo metiu instruktoriai bando tave paveikti psichologiskai snekedami ivairias nesamones be to puse metiu man aiskino vienus vairavimo igudzsius kol galop atejo egzamino diena leido vairuoti pagal kita sistema kuria yra paprasciau vairuoti egzaminas praktinio vairavimo trunka 2 valandas tol kol galop padarisi klaida kad taves nepraleistiu uz kiekvieno egzamino perlaikkima reika moketi 130 litiu ir net noredami po to perziureti vairavimo egzamino video jie nesiuteika tokios galimibes nes sako mes neprivalom jums roditi vienu zodziu pati blogiaiusia Lietuvos mokykla i idejau virs 2000 litiu ir tau butu dar ne gana uzmokejau 200 litiu uz paprasta lapa apie isplestine vairavimo kurso isklausyma ir dabar glvoju pereiti i kita mokykla. Gerai kad atcsikraciau sitos mokyklos nes daug del jos sugadintu nervu ir pinigu.

2014/10/06

Apgailėtina mokykla. Atrodo jie specialiai prastai paruošia, kad jų mokiniai daugiau kartų perlaikytų ir taip jie susirinktų daugiau pinigų.. Instruktoriai iš vis tragedija. Nei paaiškinti, nei ką. Draugiškas patarimas: jei ruošiates mokytis vairuoti, šią mokyklą apeikite iš tolo.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: J. Rinkevičiaus vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos