Mobilūs žmonės

4 atsiliepimai

Kategorijos A, B, Kaunas

Atnaujinta: prieš 1530 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
P. Plechavičiaus g. 4, Kaunas, tel.: 865061822, 865061822
Nevėžio g. 1a, Babtai, tel.: 869803466, 865061822

2017/02/04

Aš irgi esu begalo dėkinga,Editai Vasaitienei, rekomendavau daugeliui moterų, verta važiuoti pas ją mokytis ir iš kito miesto.Manau, kad niekada neužmiršiu jos patarimų, pamokų ir padrąsinimų...

2016/11/19

Sveiki! Ar jau išsirinkote instruktorių? Ne? Tuomet leiskite jums papasakoti apie Editą Vasaitienę iš "Mobilūs žmonės" mokyklos. Pas Editą pradėjau mokytis vairavimo nuo 0. Niekuomet nebuvau sėdėjusi už vairo, neturėjau žalio supratimo apie automobilio valdymą ir dalyvavimą eisme. Bet supratimą turėjau ir turiu apie tai, kokios savybės yra svarbios žmogui kuris moko kitus, ir drąsiai galiu teigti, kad pasirinkusi šios instruktorės pamokas nesuklydau.
Paprastai ir konkrečiai pasakysiu kodėl:
1) Buvau gerbiama ne tik kaip žmogus, bet ir kaip mokinė.
2) Sulaukiau labai daug palaikymo, paskatinimo. Manau žmogui, besimokančiam kažką labai naujo ir sudėtingo, tai labai svarbu.
3) Jei sulaukdavau kritikos tai kritika būdavo skirta mano gebėjimui vairuoti, bet ne mano asmenybei.
4) Nuolatos buvo vertinami mano atliekami manevrai, dalyvavimas eisme, automobilio valdymas. Turiu omeny, kad buvo ne tik sakoma ką, kada ir kodėl padarau blogai, bet ir ką padarau gerai. Nebuvo gailima komplimentų tiksliai ir gerai atilktam manevrui, išmoktam judesiui, nebuvo gailima ir pastabų tam, kas buvo atliekama blogai.
5) Niekas nebuvo daroma už mane: pedalus spaudžiau aš, vairą sukau aš, instruktorė stengėsi kuo mažiau kištis tam, kad aš išmokčiau vairuoti, ir išmokčiau vairuoti gerai.Galėdavau net pasirinkti, ar noriu išsikapanoti iš sudėtingesnės situacijos pati savo jėgomis, ar noriu, kad instruktorė mane "ištemptų" .
6) Buvo atsižvelgiama į mano norus. Kartą užsiminiau, kad norėčiau pamokos anksti ryte, Edita pati pasiūlė susitikti 6:30. Ir susitikom, pamoka buvo sunki nes buvo tamsu ir lyjo, bet ir labai naudinga. O ir likau be galo dėkinga, kad mano pageidavimai nebuvo ignoruojami.
7) Pamokų metu nebuvo valgoma, rūkoma. Automobilis, kuriuo mokiausi vairuoti, visada būdavo tvarkingas, o instruktorė draugiškai nusiteikus ir reprezentatyviai atrodanti.
8) Buvo dedama labai daug pastangų padėti sprasti kas ir kodėl man nesiseka. Progresui sustojus, nors abi ir stengėmis, buvau pačios Editos nukreipta pas kitą instruktorę.
9) Editos dėka, aš ne tik išmokau vairuoti , bet ir pamilau vairavimą. Mokytis su mokytoju, kuris myli savo darbą, yra labai svarbu. Atmosfera visiškai kita, mokymas visiškai kitoks, ir požiūris į jus kaip į mokinį taip pat visiškai kitoks, negu mokantis su mokytoju,kuriam jo darbas nemielas, varginantis, nuobodus ir nedžiuginantis.

Na ne taip ir kokretu gavosi :D Manau, kad Lietuvoje daug puikių intruktorių, ir Edita vieną iš tų puikių, ir nuostabių instruktorių, kurie padarys viską, kad jums padėtų išmokti vairuoti.

2015/10/08

as visada noriu turėti asmeninį kirpėją,manikiurininkę,kosmetologę,daktarą ir t.t.Dabar tikrai turiu ir asmeninę instruktorę Editą.Ir mane išmokė ir mamą,ir dar daug pažystamų,kurie jau ir kitose mokyklose buvo pasimokę.Patys geriausi atsiliepimai ir apie pačią mokyklą.Jei p. Edita skaito šį komentarą,linkiu jei labai stiprybės ir sėkmės.Niekada Jūsų nepamiršim

2014/06/25

Mokantis vairuoti automobili nelengva nuspresti kuria mokykla pasirinkti,taciau as neapsirikau pasirinkus '' MOBILUS ZMONES''.Gera ispudi paliko administratore Asta,mandagi,paslaugi,tai geras mokyklos veidas.Dekoju sios mokyklos darbuotojams uz suteiktas zinias,ju kantrybe,nes man ne itin sekesi.Esu vyresnio amziaus moteris,todel ir mokytis reikejo ilgiau.Labai esu dekinga mokyklos savininkei-instruktorei EDITAI uz didele kantrybe,uz padrasinima.Jos psichologines zinios ir ilga darbo patirtis man padejo atrasti save siame uzsiemime(vairuojant automobili).ACIU uz maloniai praleista laika,skania kava(kuria vaisina visus ten besimokancius) ir svarbiausia uz tai,kad vairuoju automobili.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Mobilūs žmonės“
  • Įmonės kodas: 134988534

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos