Mobilūs žmonės

17 atsiliepimai

Kategorijos A, B, Kaunas

Atnaujinta: prieš 1900 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
P. Plechavičiaus g. 4, Kaunas, tel.: 865061822, 865061822
Nevėžio g. 1a, Babtai, tel.: 869803466, 865061822

2021/02/08

likau labai patenkinta

2017/02/04

Aš irgi esu begalo dėkinga,Editai Vasaitienei, rekomendavau daugeliui moterų, verta važiuoti pas ją mokytis ir iš kito miesto.Manau, kad niekada neužmiršiu jos patarimų, pamokų ir padrąsinimų...

2016/11/19

Sveiki! Ar jau išsirinkote instruktorių? Ne? Tuomet leiskite jums papasakoti apie Editą Vasaitienę iš "Mobilūs žmonės" mokyklos. Pas Editą pradėjau mokytis vairavimo nuo 0. Niekuomet nebuvau sėdėjusi už vairo, neturėjau žalio supratimo apie automobilio valdymą ir dalyvavimą eisme. Bet supratimą turėjau ir turiu apie tai, kokios savybės yra svarbios žmogui kuris moko kitus, ir drąsiai galiu teigti, kad pasirinkusi šios instruktorės pamokas nesuklydau.
Paprastai ir konkrečiai pasakysiu kodėl:
1) Buvau gerbiama ne tik kaip žmogus, bet ir kaip mokinė.
2) Sulaukiau labai daug palaikymo, paskatinimo. Manau žmogui, besimokančiam kažką labai naujo ir sudėtingo, tai labai svarbu.
3) Jei sulaukdavau kritikos tai kritika būdavo skirta mano gebėjimui vairuoti, bet ne mano asmenybei.
4) Nuolatos buvo vertinami mano atliekami manevrai, dalyvavimas eisme, automobilio valdymas. Turiu omeny, kad buvo ne tik sakoma ką, kada ir kodėl padarau blogai, bet ir ką padarau gerai. Nebuvo gailima komplimentų tiksliai ir gerai atilktam manevrui, išmoktam judesiui, nebuvo gailima ir pastabų tam, kas buvo atliekama blogai.
5) Niekas nebuvo daroma už mane: pedalus spaudžiau aš, vairą sukau aš, instruktorė stengėsi kuo mažiau kištis tam, kad aš išmokčiau vairuoti, ir išmokčiau vairuoti gerai.Galėdavau net pasirinkti, ar noriu išsikapanoti iš sudėtingesnės situacijos pati savo jėgomis, ar noriu, kad instruktorė mane "ištemptų" .
6) Buvo atsižvelgiama į mano norus. Kartą užsiminiau, kad norėčiau pamokos anksti ryte, Edita pati pasiūlė susitikti 6:30. Ir susitikom, pamoka buvo sunki nes buvo tamsu ir lyjo, bet ir labai naudinga. O ir likau be galo dėkinga, kad mano pageidavimai nebuvo ignoruojami.
7) Pamokų metu nebuvo valgoma, rūkoma. Automobilis, kuriuo mokiausi vairuoti, visada būdavo tvarkingas, o instruktorė draugiškai nusiteikus ir reprezentatyviai atrodanti.
8) Buvo dedama labai daug pastangų padėti sprasti kas ir kodėl man nesiseka. Progresui sustojus, nors abi ir stengėmis, buvau pačios Editos nukreipta pas kitą instruktorę.
9) Editos dėka, aš ne tik išmokau vairuoti , bet ir pamilau vairavimą. Mokytis su mokytoju, kuris myli savo darbą, yra labai svarbu. Atmosfera visiškai kita, mokymas visiškai kitoks, ir požiūris į jus kaip į mokinį taip pat visiškai kitoks, negu mokantis su mokytoju,kuriam jo darbas nemielas, varginantis, nuobodus ir nedžiuginantis.

Na ne taip ir kokretu gavosi :D Manau, kad Lietuvoje daug puikių intruktorių, ir Edita vieną iš tų puikių, ir nuostabių instruktorių, kurie padarys viską, kad jums padėtų išmokti vairuoti.

2015/10/08

as visada noriu turėti asmeninį kirpėją,manikiurininkę,kosmetologę,daktarą ir t.t.Dabar tikrai turiu ir asmeninę instruktorę Editą.Ir mane išmokė ir mamą,ir dar daug pažystamų,kurie jau ir kitose mokyklose buvo pasimokę.Patys geriausi atsiliepimai ir apie pačią mokyklą.Jei p. Edita skaito šį komentarą,linkiu jei labai stiprybės ir sėkmės.Niekada Jūsų nepamiršim

2014/06/25

Mokantis vairuoti automobili nelengva nuspresti kuria mokykla pasirinkti,taciau as neapsirikau pasirinkus '' MOBILUS ZMONES''.Gera ispudi paliko administratore Asta,mandagi,paslaugi,tai geras mokyklos veidas.Dekoju sios mokyklos darbuotojams uz suteiktas zinias,ju kantrybe,nes man ne itin sekesi.Esu vyresnio amziaus moteris,todel ir mokytis reikejo ilgiau.Labai esu dekinga mokyklos savininkei-instruktorei EDITAI uz didele kantrybe,uz padrasinima.Jos psichologines zinios ir ilga darbo patirtis man padejo atrasti save siame uzsiemime(vairuojant automobili).ACIU uz maloniai praleista laika,skania kava(kuria vaisina visus ten besimokancius) ir svarbiausia uz tai,kad vairuoju automobili.

2014/05/05

Ačiū Editai už puikias pamokas !

2013/04/19

Labai sauni administratore Asta viska nuosirdziai ir aiskiai issaiskina.Taip pat noriu padekoti instruktoriui Vytautui Dumciui uz kantrybe, puikiai perteiktas vairavimo pamokas.Esu labai dekinga siems darbuotojams.Ju deka jau turiu teises.

2013/02/22

Ačiū instruktoriui Algimantui ,kuris tikrai kantriai moke mane ,ir ismoke nors as nemokejau visai tikrai šauni mokykla ačiū jums.

2011/05/28

Džiaugiuosi, kad iš visų Kauno vairavimo mokyklų pasirinkau būtent šią. Atėjus pasikonsultuoti dėl mokymosi vairuoti galimybės į miško g. esantį filiala buvau sutiktas tvarkingos ir jaukios aplinkos, lakstančio zuikučio ir malonios administratorės, kuri viską nuodugniai išdėstė apie mokslą, kada ką galėsiu pradėti ir panašiai. Teorijos paskaitos nors kartais prailgdavo, tačiau buvo naudingos ir kartais šmaikščios. Šių paskaitų dėstytojas visada maloniai atsakydavo į visus klausimus, o sėdint ir atliekant testus prie pc jų keldavau daug. net per lietų ėjome nagrinėti į lauką mašinos apšvietimo ir kitų savybių. Į gatves išvažiavau su instruktore Rimvyda. mokiausi nuo nulio, bet su jos patarimais, atlaidžia šypsena užgesus ar ką nors sumaišius viskas buvo greitai išmokta. svarbiausia klausyti patarimų ir klausti, o atsakymai ir patarimai tikrai vertingi (išmokė ir parodė viską, net ir pora galima sakyt lenktyninio vairavimo pamokėlių davė). Teorija - iš pirmo karto. Vairavimas - iš pirmo karto (nuo visiško nulio atsisėdus į automobilį). Puiki mokykla, puikus kolektyvas. :)

2011/05/04

Sveiki,
galiu ir aš pasakyti, kad tikrai nesigailiu pasirinkusi šią mokyklą, kupiną draugiškai nusiteikusio kolektyvo. Lankiausi miško gatvėj esančiame filiale ir tikrai niekuo nenusivyliau ;) Na, galbūt ponui Steponui (dėstytojui) jau reikėtų pailsėti ir keliauti pencijon, tačiau nors kartais ir buvo sunku išsėdėti paskaitėlėse, bet buvo tikrai verta, daug naudingos informacijos, ilgai išliekančios galvoje ;)
Važinėjau su instruktorium Povilu, niekuo nesiskundžiu :)
Abu egzaminus regitroj išlaikiau iš pirmo karto :)

2011/05/04

Mokiausi šioje mokykloje, Miško g. filiale. Aplinka tikrai labai šauni, administratorė begalo draugiška, visada padeda kai reikia. Mokiausi vairuoti su instruktore Rimvyda, galiu pasakyti, kad ji tikrai viena geriausiu. Labai smagu, kad ji visada su nuotaika, maloni, niekada nerėkia, visada pasako kokias darai klaidas ir duoda gerų patarimų. Prieš egzaminą taip pat labai gerai morališkai nuteikia, kas manau yra tikrai gan svarbu.

2011/02/15

Esu labai dėkinga MZ Šilainių skyriaus administratoriai, teorijos mokytojui ir instruktoriui Vytautui. Administratorė labai šilta, miela. Visada duoda patarimu, padeda, kai reikia :)
Instruktorius Vytautas irgi neblogas, niekad nepakėlė balso, viska paaiškina.
Ačiū

2011/01/31

Kursus pradėjau 2010 rugpjūčio gale. Tikiuosi rasite naudingos informacijos. Mokiausi MŽ esančiame filiale Miško g.

Visų pirma, gerą įspūdį paliko maloni aplinka ir labai paslaugi administratorė - iš pat pradžių viską paaiškino, papasakojo apie galimus pakeitimus, papasakojo, kaip vyksta užsiėmimai, davė puikių patarimų. Su žmogumi jau pirmus kartus bendravau tarsi jį pažinodama jau kurį laiką. Kiekvieną kartą atėjus padėdavo dirbant prie kompiuterio.

Antra, labai patogus atsiskaitymas - gali dalimis mokėti, gali viską iš karto, pagal savo galimybes, o ir kaina pilnai atitiko mokslų kokybę.

Paskaitų lankomumas nėra privalomas, bet, žinoma, labai rekomenduotinas. Žinių, ruošiantis egzaminui, niekada nebus per daug. Tiesą sakant, ne itin patiko paskaitų pobūdis - daug naudingesnė buvo informacija KET taisyklių knygelėje, kurią taip pat pirkau mokykloj. Dėstė ponas S. Matuzonis, dažnai praskaidrindamas nuotaiką šmaikštumu - dėl juokelių irgi verta ateiti :) Taip pat dėl tokių temų, kaip automobilio sandara, saugumas ir kiti daugiau mažiau teoriniai dalykai, kuriuos rasite tikrai ne visose knygelėse..

Darbas prie kompiuterio, bent jau man lankant, buvo neribojamas, dabar, kiek žinau, šis tas pasikeitė. Čia jokių problemų nebuvo, darbas savarankiškas, buvo galimybė ir pasikonsultuoti tam tikromis dienomis su dėstytoju, visada paaiškindavo, kas neaišku.

Medicininę peržiūrą rinkausi filiale, o ne poliklinikoje, tačiau patikros nebuvo, gavau užpildyti tik lapą su galimais sveikatos sutrikimais. Pažymėjau trumparegystę, tačiau niekas nieko netikrino, gavau pažymą, kad galiu vairuoti be apribojimų. Bet, kiek girdėjau, daugumoj mokyklų panaši situacija.

Vairuoti mane mokė instruktorius Vytas B. Puikus žmogus, dar puikesnis mokytojas. Esu girdėjusi kuriozų kitose mokyklose (tuo pačiu metu teises laikanti draugė ARV Šilainiuose saviškį instruktorių vežiojo pagal jo asmeninius poreikius), tačiau aš gavau viską, už ką sumokėjau. Pirmą kartą važinėjausi aikštelėje, po to drebėdama išvažiavau į gatvę. Sėdėjau prie vairo, galima sakyti, pirmą kartą. Važinėjomis daugiausia Regitros egzamino trasomis. Praktiškais patarimais Vytas labai padėjo. Labai rekomenduočiau prašyti jo paslaugų :)

Egzaminą mokykloje išlaikiau iš pirmo karto, Regitroje tiek teoriją, tiek vairavimą taip pat iš pirmo karto. Šiek tiek prieš egzaminą važinėjausi su tėvais.

Žodžiu, mokymo kokybe esu be galo patenkinta, puiki mokykla, kolektyvas, jauki aplinka - gali kasdien atėjęs susišildyti arbata ar kava :) Labai rekomenduočiau visiems MŽ.

2011/01/24

Mokiausi vairuoti pas moteri. Nepamenu vardo, bet galiu pasakyt, kad labai puiki instruktorė. Labai mandagi, turi daug kantrybės. Niekad nėra pakėlus balso, visada kupina patarimų, padrąsinimų. Žodžiu, aš labai džiaugiuosi. Ačiū.

2011/01/24

Gera mokykla :) išlaikiau Regitroj viską iš pirmo karto , dėkui instruktoriui Artūrui , bet visam MŽ kolektyvui :)

2011/01/24

Mokiausi šioj mokykloje ir tikrai paliko gerą įspūdį. Labai geras teorijos mokytojas, o taip pat AČIū instruktorei Rimvydai, kuri puikiai atskleidžia vairavimo subtilybes. Didelis AČIŪ visiems ten dirbantiems.

2011/01/21

Labai ačiū Editai už kantrybę mokant mane vairuoti. Mokydamasi su ja niekad nejaučiau įtampos, buvo gera atmosfera. Tai žmogus, kuris turi daug psichologinių žinių ir tikrai gera instruktorė.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Mobilūs žmonės“
  • Įmonės kodas: 134988534

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos