Motoakademija

8 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, C, CE, D, Vilnius

Atnaujinta: prieš 635 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vedame A, A1, A2, B, C, CE,D kategorijų teorijos ir praktinio vairavimo kursus. Taip pat organizuojame papildomus vairuotojų mokymus praradus vairuotojo pažymėjimą vairuotojams su stažu, ar po grubaus pažeidimo nepatyrusiems vairuotojams

Motoakademija – vairavimo mokykla, kurioje Jus išmokys vairuoti motociklą ar lengvajį automobilį. Atidžiai ir lengvai, lyg procesas būtų savaiminis, ir tai tikrai visai neskausminga. Iki susitikimo pas mus ir kelyje!

Motoakademija esantis dėstytojų ir instruktorių kolektyvas, bei automobilių ir metodinės medžiagos turinio gausos dėka mūsų mokiniai gali baigti mokymo kursus pagal mokymo planą, pasirinkti lankstesnį vairavimo grafiką, bei lengvai įsisavinti reikiamas temas. Maloniai kviečiame!

Erdvi mokymo klasė, nauji kompiuteriai, bei visada atnaujinama KET mokymo programa su galimybe spręsti teminius bei atskirų, visų transporto priemonių kategorijų bilietus. Teorinė mokymo medžiaga pateikiama prezentacijos formatu gausiai įliustruota, naudojama filmuota vaizdo medžiaga, maketai, bei situacijos, padedančios pačiam priimti sprendimus eismo situacijose.

Kalbos: lietuvių, anglų

2019/12/10

Sia mokykla pasirinkau, nes suviliojo zema kursu kaina. Del ko veliau teko siektiek nusivilti. Del teoriniu paskaitu nieko pakomentuoti negaliu, nes issilaikiau savarankiskai. Perejus prie praktiniu pamoku, iskarto persedau ant A karegorijai atitinkancio motociklo, nes turejau siektiek patirties su dviratem transporto priemonem. Instruktorius suprantamai isaiskino visus pratimus kuriuos reikia atlikti egzamino metu. Taciau cia jo pagalba kaip ir baigiasi, nes pastoviai veluodavo ir neatvykdavo sutartu laiku. Anyway, man tai problemos nesukele atlikineti pratimus, taciau jei taip vyksta ir su visiskai zaliais mokiniais tai viska pasako kaip i tave rimtai ziuri. Kadangi atejus egzamino dienai buvau isvaziaves i miesta tik viena karta, susitariau su instruktorium pries egzamina pravaziuoti marsruta ir tiesiai i regitra laikyti egzamino. Deja (kaip visada) jis sutartu laiku neatvyko. Bandziau prisiskambinti-nepavyko. Paskambinus tiesiogiai i mokykla man jau kaip ir negalejo padeti, nes buvo pervelu. I egzamina ta diena neatvykau. Veliau instruktorius susieke su manimi ir pazadejo pats asmeniskai rasti man vieta Vilniaus egzaminavimo centre. Po dvieju menesiu, kiekviena savaite pasiteiraujant ir primenant apie save, vieta neatsirado. Kadangi Vilniaus egzaminavimo centro uzimtumas A kategorijai laikyti sieke menesius, teko rinktis kita filiala. Vieta radau Alytuje. Diena ar dvi po kai musu didvyriam ugniagesiam pavyko uzgesinti deganciu padangu kalna, man pagaliau pavyko uzbaigti si etapa ir islaikyti egzamina. Kaip sakant WIN-WIN. Reziume butu, jeigu esi visiskai zalias ir tau reikia tikrai daug praktikos su intensyvia instruktoriaus pagalba, sios mokyklos siulyciau nesirinkti. Taciau jeigu vaziuoti jau moki ir tau tereikia praktiniu kursu, nes tokie yra reikalavimai, tada viskas ok. Nes trbt tai viena pigiausiu mokyklu Vilniuj.

2017/09/06

Patogi vieta, orientuoti į tikslą instruktoriai Karolis Narbutavičius

2016/05/26

Motoakademijoje ruošiausi A kategorijos praktikos egzaminui. Pradžioje sekėsi silpnai, teko ir ant šono pagulėti aikštelėje, tačiau po kelių papidomų pamokų Regitroje pavariau iš pirmo karto. Instruktorius Karolis mldc, šią įstaigą rekomenduoju ir kitiems.

2015/07/14

Visa birzelio menesi lankiau praktines A kategorijos pamokas. Pirmas pastebejimas,aikstele pripildyta masinu lauzu trukdanciu mokantis vairuoti. Antras pastebejimas,tam tikrom valandom aikstelej buna per daug besimokanciu ir furos vazineja. Trecias pastebejimas,papildomos pamokos vyko daug efektyviau nei privalomos,bet apibendrinant man patiko mokintis,o instruktorius Karolis paruose mane egzaminui,kuri islaikiau is pirmo karto. Rekomenduoju sia mokykla ir instruktoriu Karoli.

2015/07/07

Super mokykla. Labai gerai ismoke vairuoti motocikla nuo visisko nulio. Teko padirbeti papildomai,nes pries tai niekada nebuvau vairavus motociklo,bet rezultate islaikiau egzamina is pirmo karto. Instruktorius Karolis mandagus,kantrus ir puikiai ismano savo darba. Na ka dar. Rekomenduoju!

2015/07/02

Praktikos egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū instruktoriui.
Mokiausi čia A kategoriją eksternu. Mokykla tikrai turi kur pasitempti:
1. Aikštelė maža, pilna pašalinio transporto, važinėja fūros, daug besimokančių vienu metu.
2. Insrtruktorius mokymo procese dalyvavo mažai. Parodė ką reikia daryti, bet kaip - beveik nieko. Galima teigti, jog viską išmokau pats, savarankiškai. O tai nebuvo blogai, kai įgūdžius reikėjo demonstruoti regitroje.
3. Iš aikštelės po miestą išvažiavome per paskutinę pamoką tiktai. Ir "visiškai netikėtai" nekažkaip sekėsi. Bet po papildomos pamokos po miestą viskas pavyko sėkmingai.

Bet
1. dėl to kad aikštelė buvo tokia, kokia buvo (beje buvau ir kitas aplankęs - visos jos perkrautos, užimtos su daug mokinių) - natūraliai išmokau ekstremalaus stabdymo, pasukimo, lėto važiavimo ir kitų įgūdžių.
2. Instruktorius į akis nelenda, atrodo galėtų dažniau už rankos palaikyt. Bet vairavimo įgūdžiai yra tokie, kai turi sukt vairą 1000 kartų, kad išmoktum. Sukau. Išmokau. Su intensyvesniu instruktoriaus įsikišimu galbūt būtų nereikėję tos papildomos pamokos. Nežinau.
3. Jei į miestą nevažiavau pvz 3 pamoką - vadinasi nebuvau dar to vertas. Mieste ant moco - ne šposas.

Sumoje vertinu viską teigiamai. Užkalkit daug bapkių, nusipirkit visą aikštelę, meskit velniop tuos laužus iš jos - ir būsit kiečiausi Vilniuje.

Sėkmės.

2015/06/22

Su teorija nekilo jokių problemų. Laikiau A2 kategoriją eksternu, galėjau bet kuriuo metu, kai mokykla dirba, ateiti spręsti bilietų, jei kildavo klausimų gaudavau į juos atsakymus. Taip pat davė papildomos medžiagos pasiskaitymui, kuri neparašyta KET knygelėje.
Su praktika taip smagu nebuvo. Visų pirma, keitėsi instruktorius. Taip pat negavau tinkamų apsaugų. Patarimas - Bent jau šalmą ir pirštines atsinešti savo. Iš pradžių apsipratimui važinėjau mažiuku motociklu, A1 kategorijos, kurio akumuliatorius buvo pririštas virvele ir išsikrovęs. Kaskart užgesu reikėjo kviesti instruktorių (kuris pusę pamokos buvo išvažiavęs), kad užstumtų motociklą. Pati aikštelė irgi nedžiugino. Ji maža, aplink visur pristatyta mašinų važinėja fūros, mokantis tai saugumo jasmo nesuteikia. O labiausiai erzino tai, kad ir taip nedidelėje aikštelėje važinėdavau ne viena ir net ne dviese, kartą aikštelėje sukiojosi net 5 motociklai.
Apibendrinimui, jei galėčiau rinkčiausi kitą vairavimo mokyklą ir draugams jos nerekomenduočiau :(

2014/10/31

Niekam nepatariu cia mokytis, egzamino neislaikiai 4 kartus nors instruktoriai aiskino viena,kad labai gerai vairuoju ir man iskilo klausimas kodel neislaikau. Demotyvuoja, siai imonei rupi tik kaip pasipelnyti ir net nerupejo jiem tai, kad as isejau is ju mokyklos svarbiausia ponigai sumoketi. Nuejau i kita varavimo mokykla kuo puikiausiai issilaikiau is pirmo karto. :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Motoakademija“
  • Įmonės kodas: 301097642

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos