Motoakademija

9 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, C, CE, D, Vilnius

Atnaujinta: prieš 2147 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vedame A, A1, A2, B, C, CE,D kategorijų teorijos ir praktinio vairavimo kursus. Taip pat organizuojame papildomus vairuotojų mokymus praradus vairuotojo pažymėjimą vairuotojams su stažu, ar po grubaus pažeidimo nepatyrusiems vairuotojams

Motoakademija – vairavimo mokykla, kurioje Jus išmokys vairuoti motociklą ar lengvajį automobilį. Atidžiai ir lengvai, lyg procesas būtų savaiminis, ir tai tikrai visai neskausminga. Iki susitikimo pas mus ir kelyje!

Motoakademija esantis dėstytojų ir instruktorių kolektyvas, bei automobilių ir metodinės medžiagos turinio gausos dėka mūsų mokiniai gali baigti mokymo kursus pagal mokymo planą, pasirinkti lankstesnį vairavimo grafiką, bei lengvai įsisavinti reikiamas temas. Maloniai kviečiame!

Erdvi mokymo klasė, nauji kompiuteriai, bei visada atnaujinama KET mokymo programa su galimybe spręsti teminius bei atskirų, visų transporto priemonių kategorijų bilietus. Teorinė mokymo medžiaga pateikiama prezentacijos formatu gausiai įliustruota, naudojama filmuota vaizdo medžiaga, maketai, bei situacijos, padedančios pačiam priimti sprendimus eismo situacijose.

Kalbos: lietuvių, anglų
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/24

Laikiau A kategoriją eksternu šioje mokykloje 2019 vasarą. Neslėpsiu, suviliojo kaina ir sąlyginai man patogi aikštelės lokacija. Pirma pamoka praėjo sėkmingai - instruktorius Karolis buvo beveik visą pamoką šalia ir mane mokė su "pradedančiųjų", mažuoju, motociklum po to išva-iavo su mokiniu į miestą. Antroji pamoka - daugiau nei pusę laiko pravažinėjau viena aikštelėje, nes instruktorius važinėjo po miestą su kitu mokiniu turinčiu pamoką tokiu pačiu laiku. Kitos pamokos buvo panašios - instruktorius šiek tiek skyrė laiko man, prižiūrėjo ir antrą mokinį. Po miestą važnėjau vos ne paskutinėmis pamokomis ir nedaug, nes kitomis - buvo su kitais mokiniais mieste ir man paprasčiausiai nelikdavo laiko. Ėmiau papildomas pamokas tikėdama, kad daugiau gal laiko skirs man ir mano įgūdžiams tobulinti - deja. Siurprizas ištiko ir egzamino dieną stovint Regitroje - nėra duomenų apie mano mokyklos baigimą, administratorė neatsiliepė, instruktorius tikino,kad viskas perduoda ir bus sutvarkyta, deja artėjo egzamino laikas (pradėjau registraciją pusvalandžiu anksčiau), o mano duomenys neatsirado Regitros sistemoje. Per stebuklą išgūglinau direktorės telefoną ir paskambinus ji aiškino, kad nieko nežino apie mano baigimą kursų ir klausinėjo ar tikrai mokiausi, galiausiai duomenis pateikė ir Regitroje galėjau laikyti egzaminą (vėluodama). Neišlaikiau mieste - kaip sakė egzaminuotojas - pritrūko įgūdžių. Po metų pertraukos pasirinkau papildomas pamokas kitoje mokykloje - išlaikiau ir gavau pagyrimą, kad gerai įvaldžius motociklą. Atslūgus emocijoms, štai mano mintys:
1. Aikštelė mokomoji yra maža, pilna automobilių pristatyta ir vyksta intensyvus krovininių automobilių judėjimas, duobėta, smėlėta - kas yra ir gerai, ir ne pradedančiąjam motociklininkui.
2. Instruktoriaus 2 mokinių vienu metu mokymas iš vienos pusės yra gal ir gerai, nes šlifuojami pratimai, daugiau "laisvės" ir tiesiog pratinimas, kad važiuosi tai vienas, neprižiūrimas. Bet iš kitos pusės, pasirinkusi kitoje mokykloje pamokas, gavusi pilną dėmesį man greičiau galėjau ištaisyti daromas klaidas bei tobulėti, nes vien šlifavimas pratimų su tomis pat klaidomis ir tiesiog instruktoriaus nėra,kad pasakytš ką blogai darai - nepadeda .
3. Dar kritikos instruktoriui - pamokų grafikas nebuvo sudarytas iš karto - pamokai galėjau užsirašyti tik vienai, kartais jos būdavo atšaukiamos ir kelias dienas laukdavo atsakymo, skambindavau klausinėdama, kada galėsiu užsirašyti - tai atnešė nemažai įtampos, nes egzaminui buvau užsirašiusi iš anksto ir tas terminas artėjo, o pamokų nemažėjo. Kaip ir anksčiau minėta buvo, instruktoriaus vėlavimas į pamoką, tai pasiimdasvau motociklą ir pati apšilinėdavau, nes viskas buvo "atvira".
4. Vis gi, esu ir dėkinga Karoliui, nes pradmenis po pamokų turėjau, puikiai išmokė staigaus stabdymo pratimo (Regitroje paskutinio egzamino metu pagyrė egzaminuotojas taip pat ir kad aikštelėje pasirodžiau puikiai), papildomų pamokų kitoje mokykloje metu tik kelis pratimus reikėjo šiek tiek patobulinti, bet bendras vaizdas buvo geras.
Tad šią mokyklą rekomenduoju tiems, kurie gal jau yra susipažinę su motociklu, gali daug dirbti savarankiškai, to nebijo ir tas neaiškumas dėl pamokų ar instruktoriaus buvimo šalia netrikdys. Kitiems- rekomenduočiau rinktis vis gi kitas mokyklas - dideles, žinomas - sutaupysit manau ir nervus, ir galiausiai pinigus, o ir gausit visą dėmesį Jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/10

Sia mokykla pasirinkau, nes suviliojo zema kursu kaina. Del ko veliau teko siektiek nusivilti. Del teoriniu paskaitu nieko pakomentuoti negaliu, nes issilaikiau savarankiskai. Perejus prie praktiniu pamoku, iskarto persedau ant A karegorijai atitinkancio motociklo, nes turejau siektiek patirties su dviratem transporto priemonem. Instruktorius suprantamai isaiskino visus pratimus kuriuos reikia atlikti egzamino metu. Taciau cia jo pagalba kaip ir baigiasi, nes pastoviai veluodavo ir neatvykdavo sutartu laiku. Anyway, man tai problemos nesukele atlikineti pratimus, taciau jei taip vyksta ir su visiskai zaliais mokiniais tai viska pasako kaip i tave rimtai ziuri. Kadangi atejus egzamino dienai buvau isvaziaves i miesta tik viena karta, susitariau su instruktorium pries egzamina pravaziuoti marsruta ir tiesiai i regitra laikyti egzamino. Deja (kaip visada) jis sutartu laiku neatvyko. Bandziau prisiskambinti-nepavyko. Paskambinus tiesiogiai i mokykla man jau kaip ir negalejo padeti, nes buvo pervelu. I egzamina ta diena neatvykau. Veliau instruktorius susieke su manimi ir pazadejo pats asmeniskai rasti man vieta Vilniaus egzaminavimo centre. Po dvieju menesiu, kiekviena savaite pasiteiraujant ir primenant apie save, vieta neatsirado. Kadangi Vilniaus egzaminavimo centro uzimtumas A kategorijai laikyti sieke menesius, teko rinktis kita filiala. Vieta radau Alytuje. Diena ar dvi po kai musu didvyriam ugniagesiam pavyko uzgesinti deganciu padangu kalna, man pagaliau pavyko uzbaigti si etapa ir islaikyti egzamina. Kaip sakant WIN-WIN. Reziume butu, jeigu esi visiskai zalias ir tau reikia tikrai daug praktikos su intensyvia instruktoriaus pagalba, sios mokyklos siulyciau nesirinkti. Taciau jeigu vaziuoti jau moki ir tau tereikia praktiniu kursu, nes tokie yra reikalavimai, tada viskas ok. Nes trbt tai viena pigiausiu mokyklu Vilniuj.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/06

Patogi vieta, orientuoti į tikslą instruktoriai Karolis Narbutavičius

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/26

Motoakademijoje ruošiausi A kategorijos praktikos egzaminui. Pradžioje sekėsi silpnai, teko ir ant šono pagulėti aikštelėje, tačiau po kelių papidomų pamokų Regitroje pavariau iš pirmo karto. Instruktorius Karolis mldc, šią įstaigą rekomenduoju ir kitiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/14

Visa birzelio menesi lankiau praktines A kategorijos pamokas. Pirmas pastebejimas,aikstele pripildyta masinu lauzu trukdanciu mokantis vairuoti. Antras pastebejimas,tam tikrom valandom aikstelej buna per daug besimokanciu ir furos vazineja. Trecias pastebejimas,papildomos pamokos vyko daug efektyviau nei privalomos,bet apibendrinant man patiko mokintis,o instruktorius Karolis paruose mane egzaminui,kuri islaikiau is pirmo karto. Rekomenduoju sia mokykla ir instruktoriu Karoli.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/07

Super mokykla. Labai gerai ismoke vairuoti motocikla nuo visisko nulio. Teko padirbeti papildomai,nes pries tai niekada nebuvau vairavus motociklo,bet rezultate islaikiau egzamina is pirmo karto. Instruktorius Karolis mandagus,kantrus ir puikiai ismano savo darba. Na ka dar. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/02

Praktikos egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū instruktoriui.
Mokiausi čia A kategoriją eksternu. Mokykla tikrai turi kur pasitempti:
1. Aikštelė maža, pilna pašalinio transporto, važinėja fūros, daug besimokančių vienu metu.
2. Insrtruktorius mokymo procese dalyvavo mažai. Parodė ką reikia daryti, bet kaip - beveik nieko. Galima teigti, jog viską išmokau pats, savarankiškai. O tai nebuvo blogai, kai įgūdžius reikėjo demonstruoti regitroje.
3. Iš aikštelės po miestą išvažiavome per paskutinę pamoką tiktai. Ir "visiškai netikėtai" nekažkaip sekėsi. Bet po papildomos pamokos po miestą viskas pavyko sėkmingai.

Bet
1. dėl to kad aikštelė buvo tokia, kokia buvo (beje buvau ir kitas aplankęs - visos jos perkrautos, užimtos su daug mokinių) - natūraliai išmokau ekstremalaus stabdymo, pasukimo, lėto važiavimo ir kitų įgūdžių.
2. Instruktorius į akis nelenda, atrodo galėtų dažniau už rankos palaikyt. Bet vairavimo įgūdžiai yra tokie, kai turi sukt vairą 1000 kartų, kad išmoktum. Sukau. Išmokau. Su intensyvesniu instruktoriaus įsikišimu galbūt būtų nereikėję tos papildomos pamokos. Nežinau.
3. Jei į miestą nevažiavau pvz 3 pamoką - vadinasi nebuvau dar to vertas. Mieste ant moco - ne šposas.

Sumoje vertinu viską teigiamai. Užkalkit daug bapkių, nusipirkit visą aikštelę, meskit velniop tuos laužus iš jos - ir būsit kiečiausi Vilniuje.

Sėkmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/22

Su teorija nekilo jokių problemų. Laikiau A2 kategoriją eksternu, galėjau bet kuriuo metu, kai mokykla dirba, ateiti spręsti bilietų, jei kildavo klausimų gaudavau į juos atsakymus. Taip pat davė papildomos medžiagos pasiskaitymui, kuri neparašyta KET knygelėje.
Su praktika taip smagu nebuvo. Visų pirma, keitėsi instruktorius. Taip pat negavau tinkamų apsaugų. Patarimas - Bent jau šalmą ir pirštines atsinešti savo. Iš pradžių apsipratimui važinėjau mažiuku motociklu, A1 kategorijos, kurio akumuliatorius buvo pririštas virvele ir išsikrovęs. Kaskart užgesu reikėjo kviesti instruktorių (kuris pusę pamokos buvo išvažiavęs), kad užstumtų motociklą. Pati aikštelė irgi nedžiugino. Ji maža, aplink visur pristatyta mašinų važinėja fūros, mokantis tai saugumo jasmo nesuteikia. O labiausiai erzino tai, kad ir taip nedidelėje aikštelėje važinėdavau ne viena ir net ne dviese, kartą aikštelėje sukiojosi net 5 motociklai.
Apibendrinimui, jei galėčiau rinkčiausi kitą vairavimo mokyklą ir draugams jos nerekomenduočiau :(

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/31

Niekam nepatariu cia mokytis, egzamino neislaikiai 4 kartus nors instruktoriai aiskino viena,kad labai gerai vairuoju ir man iskilo klausimas kodel neislaikau. Demotyvuoja, siai imonei rupi tik kaip pasipelnyti ir net nerupejo jiem tai, kad as isejau is ju mokyklos svarbiausia ponigai sumoketi. Nuejau i kita varavimo mokykla kuo puikiausiai issilaikiau is pirmo karto. :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Motoakademija“
 • Įmonės kodas: 301097642

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos