Mūsų kryptis, Architektų g.

9 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, C, CE, D, Vilnius

Atnaujinta: prieš 2117 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/21

Ačiu už gerą paruošimą visai komandai ,viską išlaikiau iš prirmo karto, aiškino puikiai,Rekomenduoju visiems mokitis vairavimo mokykloi Mūsų kryptis" Būtinai rekomenduosiu šią vairavimo mokyklą savo draugams ir pažystamiems.

Didelis Jūms Ačiu,su pagarba

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/20

Tragedija

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/27

Ačiū "Mūsų kryptis" visai komandai už profesionalius, kokybiškus mokslus, už nerealų instruktorių Joną. Su didžiausia atsakomybe galiu rekomenduoti Jus, kaip pirmąjį pasirinkimą mokantis vairuoti!!! dar daug Jums studentų, kurie išlaiko per pirmuosius laikymus ir su malonumu Jus rekomenduoja kitiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/07

Del mokyklos pasakyt nieko negaliu, laikiausi A kat. tai ir teorijos pas mane nebuvo. Intruktorius Karolis man buvo ne instruktorius o priziuretojas. Norint uzsirasyt i pamoka turi jam dar prisiskambint, man gaudavosi gal is 3-5 karto, ir nesvarbu ar ryte ar vakare. 5 pamokas praeti man reikejo ~3 savaiciu.

1 pamoka vazinejau su 125cm kai priklauso minimum 600cm, valanda vazinejau aikstelei be instuktoriaus nes jam reikejo palidet kita mokini i egzamena. (Pas mane taip ir negrizo)
2 pamoka atsisedau ant reikiamo motociklo, pasake kaip kais per 10min ir vel dingo.
3 pamoka atvaziavau kaip ir priklauso pasivazinejau aikstelei su jo prieziura, bet net nesugebejo paaiskint kaikuriu paprastu dalyku.
4 pamoka LINKSMIAUSIA atvaziavau instruktoriaus nera, prisiskambinau is 5 karto sako manes nebus sok ant motociljo ir vazinek (rakteliai visada vietoja)
5 pamoka 15min aikstele+25min mieste+ 10min aikstele, sako vaziuoti moki - gali vaziuot i regitra.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/16

Niekam nerekomenduoju instruktoriaus Algimanto. Tokio arogantiško mokytojo dar nebuvau mačiusi... per pamokas ne karta pakeltas balso tonas, bendraujama sarkastiškai ir nemandagiai. Mokymo kokybė tikrai labai prasta. Tad jei rinksitės šita vairavimo mokykla nepatekite pas šita instruktoriu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/09

Puiki, mokykla bei instruktoriai dirbantys. Patarčiau, visiems mokytis joje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/18

O aš norėčiau padėkoti instruktoriui Romui jaunesniajam, kuris gerai mane išmokė vairuoti,niekad nepakėlė balso, visada kantriai išaiškindavo, kai reikia ir pajuokaudavo...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/19

Pritariu Justinai, kad taip pat tragedija... Teorija tai dar dar , bet jau su vaziavimu kazkoks kosmaras, instruktorius nemoka net normaliai paaiskinti, arba budavo , taip , kad puse pamokos pravazinejam su jo reikalais, pas jo draugus, nuvezam rubus, dokumentus ar dar kazka.. Buvo ir tokiu kartu, kaip instruktorius isviso neatvaziuodavo, skambinau jam net ragelio nekelio, o tuo tarpu buvo ziema ir valanda laiko prastovejau lauke, kol galiausiai isvaziavau namo.. Galiausiai po triju dienu paskambino instruktorius ir pasake ''buvau kelionej, nebuvo galimybiu susisiekti''. Nuolaidas daro, nes jiems truksta mokiniu, geriau niekam nerekomenduociau tokios mokyklos kaip si!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/13

Tragedija. Vienas žodis. Teorinės paskaitos dar buvo nieko, bet kai prasidėjo praktika.... Instruktorius arba neatvažiuodavo, arba 'sugesdavo mašina', arba skambindavo ir sakydavo 'va, atvažiavo čia toks vaikinas iš Šalčininkų, jam rytoj egzaminas, gal gali jis dabar pavairuot vietoj tavęs?' ir panašiai. Žodžiu, aš pradėjau praktiką vienų metų balandį, o baigiau kovą.
Per praktiką aikštelėj nė karto neparodyta buvo, kaip važiuoti estakadą, todėl ėjau į egzaminą po papildomų pamokų.
Niekada niekam nerekomenduoju.

Response from Mūsų kryptis, Architektų g. on 2014/03/14

Labas Justina. Koks vardas ir pavarde instruktoriaus tavo?


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Mūsų kryptis“
 • Įmonės kodas: 125410620

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos