OLYMPUS DIGITAL CAMERAfford2autokr-300x227

UAB Mokymo centras „Adpilis“

30 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, B, BE, C, CE, D, Vilnius

 • Mokomieji: Ford Focus
 • Verkių g. 52, Vilnius
 • 867618187, 852470007, 867788097, 860101016, 860566660
 • info@adpilis.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 2085 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Verkių g. 52, Vilnius >>
Žirmūnų g. 143-103, Vilnius >>
S. Taikos g. 103 , Vilnius >>


 

Mes, UAB Mokymo centras „ADPILIS“, nuolat besitobulindami savo veiklą vykdome nuo 2006 m., esame Lietuvos vairavimo mokyklų asociacijos narys.
Jūsų patogumui turime tris vairavimo mokyklų filialus Vilniuje. Taip pat mes neapsiribojame vien tik A1, A2, A, B, C, CE, D kategorijų vairuotojų rengimu, papildomu mokymu praradus teises. Iškeldami sau aukštus reikalavimus dirbame darbų saugos srityje ir teikiame atitinkamas paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Ruošiame autokrautuvų, elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojus,hidromanipuliatorių operatorius.
Atsižvelgdami į žmonių poreikį bei į susidomėjimą ne tik sausumos transporto priemonėmis, bet ir vandens, pradėjome rengti ir pramoginių laivų laivavedžių specialistus, kuriuos ruošia didelę patirtį turintys specialistai pagal keturias motorinių laivų laivavedžių programas, o praktinio vairavimo apmoko dėstytojai su ilgamete jūrine darbo praktika.

Daugiau informacijos: www.adpilis.lt

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/06/20

Vairavimo instruktorius Jaroslavas nuolat veluodavo i pamokas, paveluoto laiko nepridedavo. Pamokos metu daug kalbedavo apie save ir savo gyvenima, o ne apie vairavimo ypatumus :) jam akivaizdziai truko kompetencijos, nes tik perejus pas kita instruktoriu suzinojau, kad regitros egzamine reikes atlikti specialiuosius manevrus ir daug kitu dalyku. Gaila laiko, kuri issvaisciau su siuo instruktoriumi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/06/20

Teorijos mokymai patiko, bet praktikos instruktorius pakliuvo labai prastas, aikstele, kurioje moko irgi tragiskos bukles. Nerekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/12

Esu labai patenkintas pasirinkimu mokytis šioje vairavimo mokykloje. Jų aukštos kvalifikacijos instruktoriai suteikė ne tik puikias praktines pamokas, bet ir malonią, draugišką aplinką. Mokykla puikiai organizuoja mokymo procesą, o jų profesionalumas leido man pasiekti tikslus efektyviai ir su pasitikėjimu. Ačiū mokymo centrui Adpilis už puikų vairavimo mokymą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/11

Nuostabi vairavimo mokykla, ačiū instruktoriui kadangi nebuvo baisu eiti į egzaminą. Vairuotojo pažymėjimas iš pirmo karto! Sėkmės UAB Adpilis !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/10

Nesuprantu neigiamo komentaro vairavimo mokyklos atžvilgiu. Greičiausiai tai bus konkurentų darbas. Neseniai baigiau minėtą mokyklą. Teorija pateikiama tikrai aiškiai ir suprantamai. Vairavimo instruktorius Viktoras geranoriškai viską išaiškina. Ačiū administracijai už malonų ir draugišką bendravimą. Nuoširdžiai sveikinu visus su artėjančiom šventėm!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/07

Tai Luko sapaliojimai šmeižiant mūsų bendrovės darbuotojus o taip pat ir valstybines įstaigas kuriuos išduoda licencijas. Lukai, Jūsų rašliavoje pateiktas šmeižtas, parodo ne tik Jūsų mąstymo bei išprusimo lygį, bet ir rimtas spragas lietuvių kalbos rašyboje. Palinkėti sėkmės Tau toliau šmeižti žmones ir įstaigas mes negalime.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/20

Oferistu kompanija, o tu adolfas mažas senas melagis buvęs kkb darbuotojas.
Žmonės!!!!! Šita mokyklėlė tik pinigėlius mėgsta, pagarbos nuliukas, linkiu bankrutuoti Jums!
Kaip išvis išduota licenziją sukčiui...
Viena žvaigždute Jums per daug..
Sėkmės toliau apgaudinėti žmones.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/03

Lankiau mokyklą "Adpilis" Verkių gatvėje pas instruktorių Viktorą. Labai geras, bendraujantis, gerai paruosiantis instruktorius ir puikiai suderina pamokų laiką mokinio naudai. Islaikiau mokyklinį ir regitrinį praktikos egzaminą iš pirmo karto! Didelis ačiū jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/07

Turėjau nemalonią patirtį šioje mokykloje. Apie teorijos išdėstymą, tikrai nelabai turėčiau dėl ko skųstis, Bet kai prasidėjo registravimas į vairavimą, pas instruktorių Aleksandrą, prasidėjo komedijų teatras. Nuolatos girdėjau ,man nepatogu važiuoti, Jis vis negali, jam reikia iš kito miesto galo važiuoti. Esu nekonfliktiška, bet kai po keliolikos bandymų nepavyko sutarti dėl pamokos. Nutariau pabendrauti su įmonės direktoriumi, Arogantiška asmenybė, po pokalbių su juo jis man pakeltu tonu pasakė, kad ką aš jums turiu nupirkti automobilį su automatine pavara. Tai gerbiamas mokyklos vadove, jeigu jūs skelbiatės, kad mokinate su auto pavara, tai pats laikas tokį automobilį turėti, viena laimė.kad pinigus grąžino, bet teigiamo atsiliepimo palikti negaliu. Pagarba administratorei Taikos g. kuriai tenka dirbti su tokiu vadovu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/05

Nuostabi mokykla! Vairuoti mokiausi pas instruktorių Dainių - viskas buvo nuoseklu, aišku ir egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduočiau visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/30

Mokiausi šioje mokykloje praktikos, pas instruktorių Dainių. Puikus instruktorius! Jis išmokė mane saugiai, teisingai ir atsakingai vairuoti, inteligentiškas žmogus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/30

Mokiausi šitoje mokykloje teorijos ir praktikos ir dėl šio pasirinkimo labai gailiuosi. Vienintelis geras dalykas tai buvo teorijos išdėstymas-vyras dėstantis teoriją ją dėsto visiškai nepriekaištingai, nuolat bando sudominti,del ko labai gerai įsimena informacija. Taciau apie pačio vairavimo mokymą kalbant tai tiesiog pritrūksta žodžių. Vairavimo instruktorius, visiškai nesistengė išmokinti, nuolat reikėdavo jo paties visko klausinėti, nuolat kalbėjo per vairavimo pamokas telefonu. Matyt niekam neatpranta iš po valdiško darbo išėjęs, kai nieko nereikėdavo daryt. Instruktorius su tokiu '' mokymu '' matyt bandė kuo daugiau pinigų išlupti. Esu tiesiog pasibaisėjusi tokiu elgesiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/28

Šioje mokykloje neseniai baigiau vairavimo kursus. Ispūdį man mokykla paliko gerą, Teorijos pamokos vyko tvarkingai, pagal grafiką, pats teorijos pateikimas buvo aiškus ir nenuobodus. Vairuoti mokiausi pas instruktorių Justą. Jis griežtokas, bet mane išmokė vairuoti, viską kas neaišku gerai išaiškino. Šia mokykla pasirinkau atsitiktinai, kad būtų man arčiau namu ir nenusivyliau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/21

Mokiausi Zirmunu gatveje. C, CE kat. Ju aikstele autobusu parko teritorijoje. Viskas labai neblogai. Zaliavau su priekaba iki juodumo...)))) Instruktorius nesikeike, nesijuoke bande kaip galima padeti. Man parodo kaip vaziuoti - as atsisedu ir nieko...))) Negaliu tos priekabos ibrukti ir viskas... Zodziu siaip taip pabaigiau mokslus ir C kat. Regitroj islaikiau is pirmo karto. CE dar nelaikiau... ))) Galiu visiems rekomenduoti cia mokytis CE... Labai viskas geranoriska... Jokiu izeidinejimu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/24

Labai gera mokykla. Begalo geras instruktorius Audrius.Jokio streso nejauciau. Aciu jam uz gerus patarimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/27

Faina, kad galima mokytis pasirinktu laiku ir net savaitgaliais. Instruktorius irgi super...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/22

Puiki vairavimo mokykla ! Išlaikiau egzaminus Regitroje iš pirmo karto ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/02

Labai patiko ši vairavimo mokykla. Ir teorijos dėstytojai ir instruktoriai labai kompetentingi ir išmanantys savo darbą. Per teorijos pamokas buvo labai idomu, nors dėstytojas kartais ir mėgdavo paspausti. Viską išsilaikiau iš pirmo karto regitroje. Labai patenkinta, visiems rekomenduoju !! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/08/27

Baigiau mokyklą Žirmūnų g. Mokykla tikrai nenuvylė. Teorija aiškiai išdėstyta, o instruktorius Dainius pats geriausias! Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/14

Aš bent jau kai mokiausi tai teoriją jau ne direktorius dėstė, mokytojas mėgdavo paspaust, spręsdavom kontrolinius prieš kiekvieną užsiėmimą iš praeitos temos. Bet paskui nebuvo problėmų egzamine. O vairavau pas Dainių. Labai geras instruktorius, gerai išmokau. Ir šiaip viską iš karto išlaikiau Regitroj.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/26

Nežinau kaip čia situacija buvo seniau, bet dabar tai susitvarkę yra tikrai viskas. Matosi, kad mokykla pasistengė iš peties. Teorija visa atnaujinta, instruktorius griežtai prižiūri valdžia, todėl jie mielai elgiasi su vairuotojais ir aišku su manim. Džiaugiuosi pasirinkusi šitą mokyklą, nes daugelis draugų neišlaikė kitose mokyklose iš pirmo karto, o man pavyko.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/11

Tikrai gera vairavimo mokykla.Dekoju persionalui už nuosirdų aptarnavimą ir kitiems patariu ir rekomenduoju čia mokytis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/06

Normali mokykla. Teorija desto aiskiai ir suprantamai. Instruktoriai taip pat geri ir svarbiausia kantrus - o tai pradeciam vairuoti ypatingai svarbu ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/03/30

Sauni mokykla tikrai nesigailesite. nauji automobiliai bei instrukt. saunus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/25

tragiška mokykla žirmunų gatveje direktorius tik ir žiuri kaip išplėšt kuo daugiau pinigų o kad išaiškintų normaliai tai ne savo reikalus tvarko šioje mokykloje mokydamasi teorijos surinkdavau 40procentu visa kita mokiausi savarankiskai nes norejau islaikyti dar bijok buti iškoliotas jei nepatiksi tai išvadins visaip o apie darbuotojas tai taip pat patylėsiu keičiasi kas savaite matyt direktoriaus itampos neatlaiko.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/06/17

:) mokykla į kuria nepatarčiau eiti konkrečiai žirmūnų g.
Tokio prasto teorijos mokymo dar nesu mates, pavyzdžiai apgailėtini, išaiškinti nemoka visai, patc laikau ne pirmą kategoriją, tai galiu drąsiai pasakyti tai yra praščiausią mokyklą kurioje teko mokytis. Pats direktorius veda teoriją pastoviai jam kažkas paskambiną, tvarko reikalus paskaitų metu, mėgsta pasijuokti iš mokinių kurie kažką netaip suveplianą.

Instruktorius būtent CE, kiek žinau tas pats instruktorius C/CE bei D tiksliai nežinau. Punktualumas baisus, kiekvieną sutartą dieną vėluoją nemažiau 15min kol prisikabini priekabą, užsiorina sistemą, užpildo jis popierius tai iš aikštelės išvažiuojam kokių 30-40 min. vėliau, bet baigi važinėjimą laiku, kadangi laukią jau kitas žmogus, bandant kažką aiškintis neymanoma susišnekėti, nes pradeda pusiau rusiškai neaiškiai ir atmaskų prisigalvojes kalbėt taip ir pasibaigią pokalbis.

Tikrai patariu neiti ir nedaryti didelės kalidos, neišmeskit pinigų į balą.

P.S. nepatariu eiti ir į rinkevičiaus mokyklą ten žiūri kaip iš žmogaus išlupti kuo daugiau pinigų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/18

Cia paskaicius komentarus ir as savo sunu uzregistravau i sia mokykla. Siaubinga, baisesnes tur but ir nera Vilniaus mieste. Galbut kas jau moka vairuoti ir tik del mokyklos tai gali eiti, bet jeigu nesi sedejes uz vairo tai tik pinigus ismesit nueje i sia mokykla ( as turiu omeny Gedvydziu g.). Instruktorius tai isvis nesuprasi kokio velnio jis sedi masinoj nieko neaiskina, o tik skaiciuoja kiek nusizengimu padarei ir kiek baudos mokesi. Toks jausmas kad masinoj jis vietoj buhalterio pasodintas, kad paskaiciuotu koki pelna gaus keliu policija, vietoj to, kad mokytu kaip teisingai vairuoti. Tam kad issirinkti gera mokykla klauskit savo draugu, kolegu, bet tikrai neskaitykit komentaru internete nes labai apsigausit.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/10/05

As esu labai patenkita sitos mokyklos instruktorium Dainium, viska labai gerai isaiskina ir kantriai svarbiausia
Regitra is pirmo karto islaikiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/26

Pritariu! Tikrai gera mokykla, mokiausi A kategorija pas instruktore ŽIVILĘ!!!!! noriu pasakyti, kad dar niekur nemačiau kad panelė mokytų vairuoti su motociklais :) labai gerai viską išaiškina, matosi kad atsidavusi savo darbui. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, tik daugiau tokiu instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/28

Puiki mokykla.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB Mokymo centras „Adpilis“
 • Įmonės kodas: 300554586

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos