Vairavimo ABC

65 atsiliepimai

Kategorijos A, B, Vilnius

Atnaujinta: prieš 1900 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Šeškinės g. 22, Vilnius
Erfurto g. 1, Vilnius

2022/09/04

Teorijos dėstytoja pamokose visą informaciją skaito iš skaidrių, kuriose viskas surašyta iš knygelės, todėl nieko naujo neišmoko. Praktikos pamokų teko laukti apie dvi savaites, kol pasveiks visų išgirtasis instruktorius Dmitrijus. Jam pasveikus susiskambinome, susitikome pirmąjai pamokai ir, iš karto pajaučiau, kad tai ne mano žmogus - įvyko konfliktas, kai man jo paklausius, kodėl vėlavote atvykti, buvo nešvankiai atsakoma, paklausius, ar mokykla turi aikštelę, buvo atsakyta, kad šiais laikais vairavimo mokyklos aikštelių nebeturi, nes viskas (privatizuota?!) valstybės. Tad pasirinkę šią mokyklą, praktikos aikštelėje neturėsite. Vietoje to, kad pirmąją pamoką pamokytų, kaip susireguliuoti sėdynę, veidrodėlius, įjungti žibintus, kaip ir daugelį, taip ir mane prie Litexpo mokė įvažiuoti įkalnėn. Iš pirmo karto nepavykus įvažiuoti, buvau pažemintas - "mano dukrai 14 ir ji tik atsisėdus už vairo įvažiavo...) Visada buvau lyginamas su kitais mokiniais, ausys būdavo skalaujamos kitų mokinių vairavimo istorijomis. Pirma, antra vairavimo pamoka su instruktoriumi Dmitrijumi ir mane pasiekia žinia, kad jį ištiko insultas, todėl pamokų tenka laukti kone mėnesį, kol atsilaisvina antrasis įmonėje dirbantis instruktorius Arūnas (įmonės vadovas). Pamokos pas Arūną vyksta tik kartą per savaitę, nes kitu būdu, kaip buvo peršama, nepajėgtų tiek mokinių išmokyti vairuoti... Kol nepatekau pas Arūną, buvau kitos nuomonės apie jį, o čia pasirodo dar žiauresnis žmogus - nemandagiai kalba, praktiškai kiekvieną kartą vėluoja, baugina egzamino neišlaikymu, vis skatina pasiūlyti šią mokyklą savo draugams ir už tai siūlo vieną nemokamą pamoką, nuolat perša savo papildomas pamokas, per kurias absoliučiai NIEKO neišmoko, tik važinėjimo tiesiame kelyje. Egzaminą pas šį žmogų išlaikysite sunkiai, net labai sunkiai, nes nieko neišmoksite. Mėnesį laiko buvo ruošiama sutartis apie baigtą vairavimo mokyklą.

2022/09/01

Nenori imti papildomų pamokų pats, tai vis vien paimsi perlaikydamas mokyklinį egzą keturis kartus, nes tau lieps važiuoti velniai žino kur ir mokyklinis egzaminas truks tol, kol pagaliau nesusifailinsi, o po valandos ar pusantros padaryti klaidą nėra sunku. Keturi mokykliniai egzaminai ir po jų dar norėjo sukišti krūvą papildomų pamokų. Pamokos vyksta per retai, vietoje normalaus vieno mėnesio, vairavimo ABC teks kokius keturis mėnesius praleisti kol surinksi 15 pamokų, kai gauni vieną pamoką per savaitę ar dvi.

2022/08/18

Visiška tragedija. Mokiausi vairuoti nuo nulio pas instruktorių Arūną. Neadekvatesnio žmogaus dar nebuvo tekę sutikti. Dėl kiekvienos smulkmenos rėkė, tyčiojosi, griebė vairą iš rankų. Kaip ir rašė kiti, nuolat buvo kišamos papildomos pamokos. Visą patirtį atsimenu su siaubu, atvažinėjau privalomas pamokas, apie mokyklinį egzaminą nebuvo net kalbos, nes “prastai vairavau ir vistiek neišlaikyčiau” ir daugiau ten taip ir negrįžau, kelis metus apie teisių laikymą net galvoti nebesinorėjo. Taip pat administratorei liepė ieškoti žmonių, kad jie duotų gerą įvertinimą rekvizituose, nepriklausomai nuo to ar mokėsi ten, ar ne, nes tuo metu turėjo tik 2 iš 10 :) pataupykit laiką, pinigus ir svarbiausia nervus bei aplenkite šią mokyklą.

2022/08/13

LABAI DĖKOJU INSTRUKTORIUI ARŪNUI UŽ KANTRYBĘ.ARŪNO DĖKA - VAIRAVIMO EGZAMINAS IŠ PIRMO KARTO!!! VISIEMS REKOMENDUOJU TIK "VAIRAVIMO ABC"

2022/07/25

Tik geriausi atsiliepimai apie Instruktoriu Arūna, kuo puikiausiai viska aiskina, motyvuoja, pajuokauja, aisku kaip ir kiekvienas mokytojas duoda bart kai varai per duobes Ane Instruktoriau Sorry Bet užtat su teisem dabar vien Jusu deka kas nori visad išmoks, o kas nenori ir netiki savim tai paskuj slepia varda ir raso nesamones Nes visad laiku budavo pamokos, visad atvaziuodavo ten kur susitariam, aisku ir man nesigaudavo kazkas… Instruktorius tada duodavo 10kart daryt pratyma ir 1050 kartu aiškindavo oj vargo buvo su manim Ačiū už kantrybė Kad daugiau tokiu mokyniu butu o ne tu kurie visad gyvenimu nepatenkinti viskas ne taip ir ne tas

2021/10/29

Labai rekomenduoju. Profesionalu komanda tiek teorijoje, tiek praktikoje. Didelis pliusas buvo, kad galima susikalbeti ne tik lietuviu, bet ir rusu, bei lenku kalbomis, cia rasau, keletos savo draugu is Ukrainos prasymu. Neigiamus komentarus, manau raso, nebent konkurentai, nes neigiamu komentaru stilius vienodas.

2021/10/18

Puikūs instruktoriai išlaikiau egzaminą padares tik 2 nekritines klaidas. Kainos ir kokybės santykis geresnis, negu galima įsivaizduoti!!

2021/08/30

Tenka ilgai laukt pamoku, kuo kituose mokykluose eina viskas greičiau. Bet šiaip mokykla nebloga ir instruktoriai neblogi)

2021/08/03

Instruktorius Dmitrijus tikrai nuoširdus ir norintis perduoti savo žinias mokiniams mokantis paaiškinti išklausyti ir išmokyti .100% atsidavimas darbui. Kas liečia direktorių - instruktorių Arūną nieko negaliu pasakyti nes neteko susidurti .O Instruktorių Dmitrijų tikrai rekomendoju

2021/08/03

Teigiamus atsiliepimus čia rašo nebent patys darbuotojai, kad patiko viskas, bėdų jokių, kolektyvas "malonus". Čia neblogas prikolas dėl malonaus kolektyvo, nes gyvenime nemačiau šlykštesnio žmogaus už instruktorių Arūną, kaip kažkas apačioje rašė, Arūnas visiškai negerbia nei mokinių, nei vairuotojų. Man išvis atrodo, kad jis nesupranta, kad esi mokinys ir atėjai mokytis, nes iš kiekvienos tavo klaidos pasišaipoma, pvz. jeigu užleidi kažkam vietą kamštyje, tai Arūnas pasako "oo, leidai save pagaidinti, patinka kai tave gaidina?". Jeigu neidealiai perjungi bėgius (na suburzgia šiek tiek ta mašina, aš gi antrą ar trečią kartą tik prie vairo) tai Arūnas pasako "nevykęs iš tavęs vairuotojas, gal tau į aikštelę dar reikia". Apskritai, jeigu vairuojant kažko nepadarai idealiai su mechanine pavarų dėže, tai tau yra grasinama, kad pamoka mieste baigsis ir tuoj grįši į aikštelę, kas yra visiškai nenormalu, nes tu ateini čia mokytis, o ne gauti demotyvacijos ir pašaipų dozę padarius klaidą, vietoje to, kad tuščiai pizdelintų, galėtų patarti ir pamokyti, kad kitą kartą daryk švelniau, neskubėk, nesijaudink ir t.t. Bet jo visi komentarai, priešingai, tave priverčia jaustis labai nepatogiai ir daryti dar daugiau klaidų. OK, užtenka apie Arūno charakterį, šlykštus tipas, man tik įdomu žmonės, kurie rašo, kad kolektyvas "malonus", kas tuomet yra "nemalonus kolektyvas"? Nes nu, rimtai, visokių mokytojų ir mokyklose ir gimnazijoje būdavo, bet tokių chamų neteko sutikti.

Dėl pamokų: į pamokas standartiškai vėluojama 10-15 min. ir pamokos visada pasibaigia 10-15 min. anksčiau, žinot kodėl? Todėl, nes mokiniai yra rašomi vienas po kito be pertraukų, pvz. mano pamoka trunka 1 val. 30 min., tai mane pvz. užrašo 12:30, sekantį mokinį užrašo 14:00 ir t.t. O realiai gaunasi taip, aš ateinu 12:30, Arūnas sako, kad jam "reikia pasikalbėti su administracija" ar "puodelio kavos" ir aš laukiu mašinoje 10-15 min. kol jis ateis. Tvarkoj, pertraukėlių reikia visiems, tik kodėl jos paimamos iš mano laiko už kurį aš moku? Tegul tada kitą mokinį rašo 15 min. vėliau ir geria kavą. Taigi, vietoje 1 val. 30 min. pamokos laiko, apie 30 min. tiesiog dingsta, nes pradžioje tu lauki, kol Arūnas pagers kavą, pabaigoje pamoka pasibaigia anksčiau, nes jam vėl reikia "kažką pasakyti administratorei" ir "pailsėti". Ir taip praeina VISOS pamokos pas visus mokinius, nes per pirmas pamokos aš ateidavau anksčiau ir matydavau kaip mokiniai anksčiau atvažiuoja į aikštelę nei jiems priklauso. Galima paskaičiuoti kiek per 15 pamokų atimama laiko: 450 min., iš tavęs atima 33% pamokų laiko.

Na ir toliau pačių pamokų kokybė: tenka instruktorių pavežioti po parduotuves, nes jo mamai reikia kažko, teko ir nuvažiuoti pas jį į kiemą lazdynuose, nes reikėjo pasiimti dokumentus iš buto (kol jis ieškojo dokumentų, aš gal 10 min. laukiau mašinoje), teko važiuoti į hesburgerį ir laukti kol jam padarys maistą, teko važiuoti į degalinę kur jis susitiko su draugu, kuro taip ir neužsipylė, pralaukė 15 min. apie kažką kalbėdami. Na žodžiu, iš mokinio pusės gaunasi labai sunku, nes tu matai, kad instruktorius akivaizdžiai piktnaudžiauja, bet nenori gadinti ir taip blogų santykių. Dėl parkavimo tragedija, moko parkuotis kažkokiais ketvirčiais, bet net ne čia didžiausia bėda, bėda ta, kad parkavimų reikia prašyti, aš asmeniškai pradėjau apie 9 pamoka sakyti, kad dar nesiparkavau ir kad absoliučiai nemoku parkuotis, o po kelių pamokų bus mokyklinis ir Regitra. Na tai kai pradedi Arūna užpisti, tai jis duoda vieną ar du kartus per pamoka pasiparkuoti, bet to visiškai neužtenka. Parkuotis tikrai neišmoksite.

Be viso to, pastoviai bandys jums kišti papildomas pamokas, kurių gal ir nereikėtų, jeigu būtų išnaudojas visas pamokos laikas. Per pamokas irgi dažnai tenka važinėti tiesiais keliais, niekur nesukant, nedarant apsisukimų, retai važinėjant žiedais. Na, tragedija.

Regitra jau išsilaikiau iš pirmo karto surinkęs dvi nekritines, bet vis vien su siaubu prisimenu mokyklinį egzaminą, per kurį mane tyčia bandė suklaidinti. Arūnas per mokyklinį liepia važiuoti ten, kur važiuoti draudžiama (atseit, taip tikrina ženklų atidumą, nes per Regitros egzaminą yra tikrai draudžiama klaidinti mokinį), teko per mokyklinį parkuotis keturis kartus: KETURIS, WTF, statmenai, 60 laipsnių, paralelinis ir dar kartą statmenai. Daryti krūvą manevrų, važinėti po Justiniškes (prie ko čia išvis Justiniškės?). Žodžiu, pirmo mokyklinio aš neišlaikiau, nes nori tu ar nenori, bet Arūnas visas tavo klaidas mokyklinio egzamino metu komentuos, iš tavęs pasityčios ir galiausiai neatlaikęs įtampos padarysi kritinį. Tada teko imti papildomas pamokas, antrą mokyklinį išlaikiau nes pamėmiau papildomų pamokų ir mane Arūnas "praleido". Na dabar tai jau aišku, kad čia su mokykliniais ir papildomom daromas biznis, nes Arūnas suinteresuotas, kad tu neišlaikytum ir mokėtum pinigus. Regitros egzaminas buvo tiesiog atgaiva po viso šito vairavimo ABC šlamšto: egzaminuotojas buvo super malonus, į klausimus atsakė, patarė nesijaudinti, padrąsino. Aš pagalvojau tada kaip gi mane apipiso šita mokykla, yra tikrai gerų ir malonių instruktorių, kurie išmoko ir su kuriais smagu vairuoti, vairavimo ABC vairuoti yra siaubas ir kančia.

Visiems, kurie nepaskaitė atsiliepimų (kaip aš) ir pasirinko vairavimo ABC, tai patariu arba važinėti su tėvais, arba peržiūrėti youtube vairavimo pamokas: aš žiūrėjau visus parkavimo manevrus ir kaip parkuotis bei Eizos klipus iš Klaipėdos, ten nors ir Klaipėda ir Vilniui nelabai tinka, bet per tuos Youtube įrašus išmoksite žymiai daugiau nei pamokose per Arūną. Na, ir suprasite, kad ne visi instruktoriai lochai, kurie jūsų tyčia nemoko, kad galėtų iš jūsų daugiau užsidirbti per papildomas. Realiai, aš manau, Regitrą išlaikiau iš pirmo, nes peržiūrėjau kokius 10-15 Eizos įrašų ir išgirdau daug naudingų patarimų kaip vairuoti, kaip parkuotis. Gaunasi, kad iš youtube daugiau išmokau nei iš ABC, taip kad jeigu kas paskaitėte šituos kelis (nupirktus ar pačių darbuotojų parašytus) teigiamus komentarus ir galvojate eiti, tai eikite bet kur kitur, blogiau nerasite.

2021/08/02

Visapusiškai kokybiškos pamokos, viską išmokina nuo A iki Ž. Ypač Draugiškas kolektyvas, visada pasiruošę padėti, pamotyvuoti kai to reikia. Viską visada išaiškina informatyviai su didėle kantrybe, jaučiasi, kad nori perleisti savas žinias, kad mokintumeisi su malonumu, juolab be įtampos ir pasitikėtum savimi už vairo. Viskas vyko labai sklandžiai. Ačiū administratorei Virginijai už lankstų pamokų grafiką. Didžiausias ačiū instruktoriui Dmitrijui, už kantrybę, atsidavimą darbui ir pastangas. Ačiū Direktoriui Arūnui už motyvaciją. Esu patenkintas, kad pasirinkau šią mokyklą. Rekomenduoju!

2021/07/24

Labai liudna patirtis, susijusi su vairavimo instruktoriumi Arūnu. Jeigu norite gerai, greitai ir be streso ismokti vairuoti - padarete klaidą pasirenkant sia vairavimo mokyklą ir instruktorių. Visu pirma, instruktorius yra nemandagus ir blogai issilavines zmogus, negerbiantis kitus mokinius, vairuotojus, pesciuosius ir apskritai zmones. Jo pastovus pasisaipinimai is kitu lydejo mane kiekviena pamoka, taip pat nenorint turejau klausytis neidomiu ir visiskai nesusijusiu su vairavimu gyvenimo istoriju, nejuokingu anekdotu ar nenaudingu patarimu. Be to, turejau skirti savo pamokos laika tam, kad instruktorius galetu atlikti visus savo asmeninius reikalus - tai reiskia, kad marsrutas bet kuria minute galejo pasikeisti, jeigu instruktorius Arūnas sugalvotų nuvaziuti atsiimti dokumentus, susitikti du draugais, atsigerti kavos arba užeiti i parduotuvę. Objektyviai, vairavimo pamokos nebuvo, nes tiesiog nelikdavo laiko parkavimui ir pratimams. Parkavimas - atskira tema. Deja, teko kreiptis pagalbos pas kitus specialistus, kadangi instruktorius taip ir nesugebejo parodyti ir paaiskinti viska detaliai. Kaip parkuotis tikrai šis žmogus neparodys ir nepaaiškins. Tekdavo visada reikalauti kad pasiparkuoti nors 3 kartus per pamoką, nes jis matė, kad nesigauna ir sakė "na, važiuojam toliau". Bukite pasiruošę, kad i savo klausimus neisgirsite atsakymu, nes pats instruktorius nezino kaip ir kas turi buti egzamine ir aplamai kelyje is tikruju, pagal keliu eismo taisykles. Taip pat, instruktorius nepraleis progos jus apgauti. Nenustebkite, jeigu jusu klausines apie materialine padeti - kiek turite pinigu, tai daroma specialiai, kad ateityje priversti jus pasiimti papildomas vairavimo pamokas. Nesvarbu, ant kiek gerai busite pasiruose laikyti egzamina - jeigu atsisakysite papildomu mokymu, greiciausiai sulauksite daug negatyvo bei kritikos, ir galu gale, neislaikysite egzamino is pirmo karto. Instruktorius visada veluodavo į pamokas 10-15min, bei paleisdavo iš pamokos irgi visada anksciau 10-15min. Papildomų pamokų kainas jis nustatinėja pats, nes skaičiai oficialiam puslapyje ir realiam gyvenime skiriasi. Buvo taip, kad prieš 30min iki pamokos galejo atšaukti pamoką arba perkelti, nes yra kitas svarbesnis mokinys mokantis pinigėlius. Pastovus gasdinimai instruktoriui yra normalus bendravimas su mokiniu, pradedant nuo itikinimo nepasitikejimu savimi baigiant finansiniais nuostuoliais ( kiekviena pamoka tvirtino, kad turesiu jam sumoketi arba pirkti naujas ivairias detales masinai, nors niekada jokios zalos nedariau ). Apibendrinant, instruktorius Arūnas yra visiska priešingybe geram vairavimo instruktoriui, dziaugiusi, kad pagaliau pavyko atsikratyti jo, nors tai kainavo labai daug nervu ir pinigu. Nerekomenduoju.

2021/07/24

Labai liudna patirtis, susijusi su vairavimo instruktoriumi Arūnu. Jeigu norite gerai, greitai ir be streso ismokti vairuoti - padarete klaida pasirenkant sia vairavimo mokykla ir instruktorių. Visu pirma, instruktorius Arūnas yra nemandagus ir blogai issilavines zmogus, negerbiantis kitus mokinius, vairuotojus, pesciuosius ir apskritai zmones. Jo pastovus pasisaipinimai is kitu lydejo mane kiekviena pamoka, taip pat nenorint turejau klausytis neidomiu ir visiskai nesusijusiu su vairavimu gyvenimo istoriju, nejuokingu anekdotu ar nenaudingu patarimu. Be to, turejau skirti savo pamokos laiką tam, kad instruktorius galėtų atlikti visus savo asmeninius reikalus - tai reiskia, kad marsrutas bet kuria minute galejo pasikeisti, jeigu jis sugalvotu nuvaziuoti atsiimti dokumentus, susitikti su draugais, išgerti kavos. Objektyviai, vairavimo pamokos nebuvo, nes tiesiog nelikdavo laiko parkavimui ir pratimams. Parkavimas - atskira tema. Deja, teko kreiptis pagalbos pas kitus specialistus, kadangi sis instruktorius taip ir nesugebejo parodyti ir paaiskinti viska detaliai. Parkavimas per pamokas buvo labai blogas ir jis tai matė, bet tesiog sakė "na, važiuojam toliau" ir tekdavo reikalauti, kad pabandyti dar keletą kartų pasiparkuoti. Bukite pasiruošę, kad i savo klausimus neisgirsite atsakymu, nes pats instruktorius nezino kaip ir kas turi buti egzamine ir aplamai kelyje is tikruju, pagal keliu eismo taisykles. Taip pat, instruktorius Arūnas nepraleis progos jus apgauti. Nenustebkite, jeigu jusu klausines apie materialine padeti - kiek turite pinigu, tai daroma specialiai, kad ateityje priversti jus pasiimti papildomas vairavimo pamokas. Nesvarbu, ant kiek gerai busite pasiruose laikyti egzamina - jeigu atsisakysite papildomu mokymu, greiciausiai sulauksite daug negatyvo bei kritikos, ir galu gale, neislaikysite egzamino is pirmo karto. Pastovus instruktoriaus gasdinimai yra normalus bendravimas su mokiniu, pradedant nuo itikinimo nepasitikejimu savimi baigiant finansiniais nuostuoliais ( kiekviena pamoka tvirtino, kad turesiu jam sumoketi arba pirkti naujas ivairias detales masinai, nors niekada jokios zalos nedariau). Jis pats nustatinėja papildomų pamokų kainas, nors oficialiame puslapyje nurodyti kiti skaičiai. Visada vėluodavo 10-15min ir taip pat pamokos pasibaigdavo 10-15 min anksciau. Jis galejo atšaukti arba perkelti pamoka už 30min iki pradžios. Dažnai galejo padaryti dviguba pamoka, kurios metu aš nieko neismokdavau ir tesiog važinėjau tiesiais keliais. Apibendrinant, instruktorius Arūnas yra visiska priesinybe geram vairavimo instruktoriui, dziaugiusi, kad pagaliau pavyko atsikratyti jo, nors tai kainavo labai daug nervu ir pinigu. Nerekomenduoju.

2021/07/24

Instruktorius-direktorius Arūnas yra aferistas, bandantis užsidirbti iš mokyklinio egzamino. Pradėsiu nuo to, kad kai pradedi laikyti mokyklinį egzaminą, tai tau liepia važiuoti ne regitros maršrutu, o šiaip Vilniaus keliais, kuriais tu niekada nevažiavai per mokyklines pamokas. Tam, kad laikyti mokyklinį egzaminą prie regitros, reikia pareikalauti. Toliau prasideda spaudimas, šiaip, jeigu padarai klaidą, tai Arūnas turėtų sėdėti užsičiaupęs ir nieko nesakyti, bet jis tyčiai per mokyklinį egzaminą viską komentuos ir sakys, va, rašau tau balą, dar penki balai ir vsio, galėsi neverkti. Arba užvažiuoji ant dangčio ir irgi gauni "kur tu blet važiuoji, dar kartą užvažiuosi ant dangčio ir rašysiu klaidą", nors pagal viską, regitroje niekada nerašo klaidas už tai, kad užvažiavai ant dangčio. Ir taip bus viską egzaminą, kol galiausiai nesurinksi reikiamo klaidų kiekio ir neišlaikysi. Egzaminas irgi trunka tiek, kiek reikia Arūnui, galima važinėti ir pusantros valandos, jeigu to reikia, kad neišlaikytum :) Po egzamino tau pasako, kad imk papildomas pamokas, jeigu paimsi, tai viskas bus gerai. Na, paimi tas papildomas pamokas ir staiga dingsta visas šitas prisipisinėjimas padarius klaidą, nors nepasakyčiau, kad antrą kartą važiavau geriau nei pirmą, bet gavau jau žinomą regitros maršrutą ir bent jau taip stipriai nesijautė, kad tyčia nori suklaidinti ir gauti papildomų pinigų už perlaikymą. Šiaip, paskaičius kitus komentarus, tai galiu pritarti dėl visų neigiamų dalykų - parkuotis sekasi sunkiai, instruktorių tenka vežioti po degalines, užkandines, akropolius, pamokos atidedamos, nes jų labiau reikia kitiems mokiniams, nesvarbu, kad tu susiplanavai ar atsilaisvinai tą dieną, tau tiesiog paskambina ir sako, kad pamokos nebus, nes kitam mokiniui jos reikia labiau :) Šiaip jeigu Arūnui gera nuotaika, tai visai pakenčiama, jis tuomet vairavimo metu tiesiog skaito delfi, žaidžia žaidimus per telefoną ir nekreipia dėmesio į tai, kaip vairuoji. Jeigu nuotaika bloga, tai Arūnas pastoviai rėkia, keikiasi, griebia vairą, tyčiojasi, po pamokos išeini visiškai be nuotaikos ir nelauki kitos. Ai dar yra įdomus bajeriai su registracija į kitą praktinį važiavimą: po važiavimo Arūnas išsiima knygutę ir ieško tau vietos ir pvz. tu matai, kad pirmadienis pas jį tuščias (knygutėje), bet jis sako, galiu užrašyti tave tik penktadieniui, nes viskas užimta. Tada sakai, bet gi pirmadienį buvo vietų, ir Arūnas toks, tai ten vietos kitiems mokiniams, kurie ims papildomas. Jeigu prispausi ir pasakysi, kad tu irgi esi mokinys ir mokėjai pinigus, tai visgi užrašys tave į tą pirmadienį raukydamasis, bet šiaip užsiėmimai vyksta labai retai, nes vietos atiduodamos žmonėms, kurie ima papildomas. Šiaip tikrai verta paieškoti kitos mokyklos, nes vairuoti čia neišmoksite, pinigų reikės įdėti dar bent pusę tiek, kiek sumokėjote pradžioje už visas "privalomas papildomas" ir "perlaikymus". Ai, neapsigauti, kai išlaikysite mokyklinį (savaime aišku, po penkių papildomų pamokų paėmimo), tai jūsų labai klausinės kada regitros egzaminas ir bandys įteigti, kad nieko nemokate ir paimkite papildomą, kitaip regitros tikrai neišlaikysite. Jeigu tą papildomą paimsite, tai Arūnas papildomos metu tiesiog skaitys akcija iš maximos laikraščio, žais žaidimus telefone ir taip ir liksite nesupratęs, kam ėmėte tą papildomą. Dar dažnai Arūnas mėgsta aptarinėti kitus mokinius ir sakyti, kad va tas pas mane neišlaikė antrą kartą mokyklinio ir nori laikyti trečią kartą, spėk, ar jis išlaikys be penkių papildomų hahahah, va tokie va pokalbiai. Dažnai pasityčiodavo iš kitų mokinių vairavimo ar pasakydavo, kad prieš tai vairavusi mergina (jis ją pavadindavo boba, nors jai apie 20) gadina jam mašiną ir reikės dėtis naujus guolius.

2021/06/22

Arunas chamas, visiskai nesuinteresuotas taves kazko ismokyti, labiau suinteresuotas pasakyti kaip viska blogai darai, nieko gyvenime neislaikysi, gal tau nereiketu vairuoti, bet paimk papildomu pamokeliu siandien vakare. Is mokyklinio egzamino daromas biznis, nes prie egzamino taves kazkokiu budu gali neprileisti, o jeigu tu vis vien noresi laikyti, tai vazinesi ratais kvadratais po neaisku kur, kol galiausiai po valandos nepadarysi kokios nors kritines klaidos, kaip sustosi ant perejos ar nepamatysi pesciojo ir tada bus pasakyta sorry, viskas sazininga, pabandyk pasiimti papildomu pamokeliu, jeigu nenori papildomu pamokeliu tai abejoju ar ir kita karta islaikysi. Nu zodziu, mokyklinis egzas nepriklauso nuo tavo vairavimo igudziu, bet nuo to, ar pakankamai paimsi papildomu pamoku. Galiausiai susimoki dar 150 euru uz neaisku ka ir tada gali per mokyklini vairuoti kaip nori - klaidu jau neskaiciuos ir duos normalu regitrini marsruta, kuris trunka 30-40 min. Manau isvis reikejo pasakyti viso gero ir pereiti mokyklinio laikyti i kita mokykla. Regitra, beje, islaikyti is pirmo karto su 2 ar 3 smulkiom klaidelem (posukiai, zvalgymasis). Rezultate, kursai gaunasi ne 300 euru, o 450, kas daro sita mokykla viena is brangiausiu vilniuje, o kokybes, bendravimo, vairavimo malonumo nulis. Arunas veluos i pamokas, pamokos pasibaigs anksciau, parkuotis neismokys, pastoviai knis prota apie papildomas pamokas ir gal tu atvesk savo draugu cia pasimokyti. Kai instruktoriui bloga nuotaika, tai pamokos isvis pasibaigdavo 30 min. anksciau, istisa pamoka rekimas, tampymas uz vairo, ir skundimasis kaip visi gadina jo masina, tai uz ka blemba as moku pinigus? Uz tai kad realiai pravazineciau puse pamokos? Vairuoti ismokau papildomai vairuodamas su seimos nariu, o ne vairavimo ABC, bet kaip ir sakiau, vairavimo igudziai itakos mokykliniam egzui neturi, nes egzas skirtas is taves pinigu instraukti, jeigu tu kartais nenoretum imti papildomu. Pamokos buna labai retai, as net nustebau, kai draugas pasake, kad per 2.5 men praejo kursa, kai cia uztruko beveik puse metu, nes gauni 1 pamoka per savaite, o kita savaite arunas serga, ar "kazkam mano vietos reikia labiau, nes rytoj regitra, tai tave perkeliu i dar kita savaite". Realiai, itarimas toks, kad nei jis serga nei ka, tiesiog tavo vieta yra atiduodama zmogui, kuris ima papildoma pamoka, o kad pastoviai nesakyti, kad "tave perkeliu", tai pasako, kad "siandien negaliu, nes sergu".

2021/06/16

PUIKI vairavimo mokykla ir apie instruktorių Arūną Batulevičių yra tik patys geriausi atsiliepimai!!!
Pradėjau eiti į vairavimo pamokas kitoje vairavimo mokykloje, kurioje susidūriau su užgauliojančiais, mokinių negerbiančiais instruktoriais. Buvau praradus viltį, galvojau, kad niekada nepavyks išsilaikyti, būtent kitų mokyklėlių instruktoriai leido tai suprasti. Tačiau gavau pažįstamo rekomendaciją, jog Vairavimo mokykla “ABC” yra superinis pasirinkimas ir jos instruktorius Arūnas yra tiesiog savo srities specialistas. Į pirmą pamoką ėjau su didžiule baime susidurti vėl su pašaipiais komentarais, nepagarba ir jaučiamu dideliu stresu. Tačiau, jau nuo pat pirmos pamokos jaučiausi visiškai atsipalaidavusi, klaidos buvo taisomos gražiai paaiškinant, kaip ir ką reikia daryti. Instruktorius nekėlė įtampos, o atvirkščiai rodė didelį pasitikėjimą ir negailėjo gerų žodžių. Regitrą išlaikiau iš 1 karto ir manau priežastis ir buvo ta, kad pamokų metu nejaučiau streso ir gavau labai aiškius nurodymus kaip ir ką daryti važiuojant bei , žinoma, didelį palaikymą!

LABAI NUOŠIRDŽIAI REKOMENDUOJU!

2021/06/09

Na, pamokos buvo idomios. Arūnas turi daug patirties ir išmokau daug iš jo. Teko mokytis kitoje mokykloje su mechanine, čia mokiausi su automatu yra daug lengviau man patinka labiau, galima susikoncentruoti į ženklus eismą daug atidžiau. Viskas klostėsi sklandžiai. Žinoma, važinėjome daug ir į parduotuvę, laukti kol apsipirks visą kitą, tačiau vairuoti viskas sekėsi gerai ir man patiko. Ant manęs nešaukė viskas buvo gerai, bent taip atrodė. :) Žinoma, daug šneka Arūnas, šneka apie nesusijusius dalykus, ne apie vairavimą daug, o jei kur kokia situacija tai paaiskina. Perskaičiau kelis komentarus paliktus, kad šaukia ant kitu berods ant panelių labiau, tai labai užjaučiu, kad taip jums gavosi. Su manim viskas buvo gerai, iki šio įvykio.

Atėjo laikas laikyti vairavimo egzaminą. Arūno kelis kartus klausiau kokiais keliais važiuosime nes norėjau išlaikyti iš pirmo karto. Pradėjom laikyti egzamina. Per egzamina labai nesitikejau, kad jis ir toliau snekės daug. Tikejausi, kad jis man tik sakys kur važiuoti. Ir mano ispudžiui, mes važiavome visai kitokiu maršrutu, negu mokėmės. Labai nesitikejau šito, bet kas pribloškė, man nepatinka kritikuoti, tačiau: jis sako važiuosime tiesiai. Aš ok važiuoju tiesiai, o pravažiavome du keliukus i kuriuos mes sukdavom parkuotis. Privažiavome sankryžą į kuria buvo galima važiuoti tiesiai ir į dešinę. Aš parodžiau posukį į dešinę, o jis man antra kartą sako: "važiuok tiesiai" kadangi egzaminas aš iš tiesų pasimečiau, nes šioje vietoje per pamokas mes važiuodavom į dešinę visada ir niekada tiesiai. Aš supanikavau, rodau posukį į kairę persirikiuoti kad važiuoti tiesiai ir BAM kirtau tiesinę linija. O tiesiai buvo tik tam kad tiesiog apsisukti ribotam plotyje. Tai toks ir egzaminas. Tada vaziavom toliau ir vėl pravaziavom per marsruta kur net nemokino manęs, tai o nebūtų geriau kad egzamina butu galima laikyti per kelius kur mokino vairuoti?

Pabaigai, ko gero, tiesiog nori kad mokiniai imtu daugiau pamokų arba kad dar perlaikytu egzaminus. Nes per egzamina, nors per 15 pamoku pravazinėjom per regitra, jis net nebuvo parodęs kad ten toliau yra kelias tiesiai.

P.S nežinau kas Arūnui yra, bet viduje jaučiasi, kad niurus žmogus, bet čia jo reikalas. Aš tiesiog norėjau ismokti vairuoti, kaip ir gerai ismokė jam dekoju, tačiau, manau, jei moko per kelius vairuoti tai per juos ir egzaminuotu. Plius mažiau sneketų ir ypač per egzaminus.

Anonimas

2021/05/29

Pilnai sutinku su kiekvienu neigiamu komentaru, keista, kad jų tiek nedaug, mokyklos kaina nėra didelė, tačiau viskas atsiperka, kai jums teks imti papildomas pamokas, nes jūsų neprileis prie mokyklinio egzamino, tiesiai šviesiai bus pasakyta, kad mokyklinio neišlaikysite tol, kol nepaimsite papildomų pamokų, nors vairuojate gal ir neblogai. Jeigu vis vien norėsite laikyti mokyklinį, tai jums lieps važiuoti nežinomu maršrutu, ten, kur jus niekada nevažinėjote ir tiesiog bandys ieškoti situacijų, kur padarysite kritinę klaidą, o anksčiau ar vėliau kritinę padarysite, nes gerai nežinote kelio kuriuo važiuojate. Po neišlaikyto mokyklinio egzamino jums vėl pasiūlys papildomų pamokėlių ir šitas ciklas kartosis kol direktorius nuspręs, kad jau užtenka, arba patys pereisite į kitą mokyklą laikyti egzamino. Vairuoti su Arūnu (direktoriumi) labai sunku, chamas, kalbasi telefonu, agresyviai atiminėja vairą, nuolat kartoja, kad egzamino neišlaikysi, nuolat siūlo papildomas pamokas, nevaldo savo nervų, jaučiasi visiška nepagarba ir pašiepimas, jis net nesistengs jūsų mokyti, geriausiu atveju kalbės telefonu ir nekreips dėmesio į jūsų vairavimą.Instruktorius į kiekvieną pamoką vėluoja, jį tenka vežioti po parduotuves, pamokų laikai labai riboti ir išvis negaliu pasakyti kažko teigiamo. Niekas nesistengė manęs išmokyti vairuoti, priešingai, išėjau nepasitikėdamas savo įgūdžiais. Empatijos ir palaikymo per vairavimo pamokas nulis. Neįkliūkit į šitą nesąmonę ir nepasitikėkite teigiamais komentarais, net juos rašo patys darbuotojai, po tokios šlykščios patirties joks žmogus neuždėtų penkių žvaigždučių.

2021/05/17

Su teorija viskas gerai, bet vairavimo instruktorius (direktorius) Arūnas yra siaubingas žmogus, visiškai nevaldantis savo emocijų, grubus, dažnai rėkauja ir blaško, demoralizuoja. Išvis keista, kad tokie žmonės gali būti instruktoriais, nes juk normalu daryti klaidas, kai tik pradedi vairuoti ir mokaisi, tad kam būtina rėkti, keiktis, gąsdinti, kad neišlaikysiu niekada egzamino ir kad geriau išvis nevairuoti? Vietoje to, kad kai padarai klaidą, tau ją išaiškintų, padrąsintų, palaikytų, tai Arūnas pradeda keiktis ir rėkti, įžeidinėti, tyčiotis. Kažkoks psichiškai nesveikas žmogus, po vairavimo išlipi iš automobilio su bloga nuotaika ir blogomis mintimis. Apskritai vairuoti, kai ištisai jauti spaudimą, yra labai sunku. Pamokų metu labai nedaug teko važinėtis po Regitros maršrutus, nes tekdavo vežioti instruktorių jo reikalais, jam reikėdavo kažką nusipirkti ir pan., kiekviena pamoka pasibaigdavo ankščiau ir instruktorius dažnai vėluodavo, o kai nevėluodavo, tai 10 min. pamokos pradžios buvo skiriama "sėdynės ir veidrodėlių nustatymui", kai instruktorius tuo metu ofise kalbėdavo su administratore, o veidrodėliams ir sėdynei pasitaisyti užtenka minutės. Jeigu norite išmokti parkuotis, tai turite patys nuolat priminti ir reikalauti, bet ir tai jums bus pasiūlytos papildomos (mokamos) mokamos pamokas, kad bent kažkiek mokėtumėte prisiparkuoti. Nežinau čia tokia strategija ar kas, bet per tas 15 pamokų, kurias užsisakote, parkuotis jūsų neišmokys, o tada siūlys papildomas pamokas, nes parkuotis nemokate, o nemokate, nes pamokų metu vežiojote instruktorių po parduotuves ir velniai žino kur, o iki parkingo reikalai taip ir neprieina. Beje, pamokos vyksta labai retai, maksimum kartą per savaitę, nes "kažkam to laiko reikia labiau" :) kas susimoka papildomai, tas ir užima tavo laiką, taip kad galite susitaikyti, jog po 15 pamokų išeisite nieko nemokėdami, bijosite paimti vairą į rankas ir eisite papildomų pamokų į kitą mokyklą, o čia sugrįšite tik mokykliniam egzaminui. Nuoširdus patarimas niekam nerizikuoti su šia mokykla, nes nuo rėkimo, įžeidinėjimų, spaudimo gali išvis atšokti noras vairuoti ir viską mesite, rėkiama bus dažnai, nes klaidas darome visi, to čia ir ateiname, mokytis. Per pamokas dažnai išvis toks jausmas būdavo, kad tave tyčia stengiasi kuo mažiau išmokyti, važinėji tiesiais keliais, kad imtum papildomas pamokas ir susimokėtum, nes be papildomų išeisi nieko nemokėdamas. Sugaišite kelis mėnesius vairuodami, per tuos kelis mėnesius vairuoti taip ir neišmoksite ir eisite (kaip ir visi šios mokyklos mokiniai) imti papildomų pamokų.

2021/05/16

Vairuojant pas instruktorių-direktorių arūną nuolat jauti spaudimą, visiškai negali atsipalaiduoti, jeigu padarai klaidą, tai intruktorius tave nuteikia negatyviai ir darai dar daugiau klaidų. Patikėkit, labai sunku vairuoti ir mokytis vairuoti su neigiamom emocijom, kai instruktorisu nuolat keikiasi, nervuojasi, nesugeba normaliai ir išsamiai paaiškinti, neanalizuoja tavo klaidų, o tiesiog tave kaltina. Pasibaigus pamokos visada išeini išsekęs, su neigiamom mintim ir nelauki sekančios pamokos. Pamokos vyksta labai retai, kartą per savaitę ar rečiau, kartais tenka užleisti vietą mokiniui, kuris ima papildomas pamokas; viena pamoka per savaitę yra labai mažai, nes pradedi pamiršti ką išmokai. Per pamokas nieko gero neišmoko, t.y. praėjus 14 pamokų praktiškai nebūsite darę parkavimo, vieną ar du kartus nuvažiavę prie regitros. Man per 14 pamokų teko tris kartus parkuotis statmenai ir du kartus parkuotis šonu. Žodžiu, iš pamokų išeini nemokėdamas parkingo ir beveik nežinodamas regitros kelių/maršrutų. Pamokų laikas pastoviai nukerpamas: t.y. dažnai į pamokas vėluojama 10-15 min., o pamokos pasibaigia 20 min. ankščiau nei joms priklauso, realiai, dėl pastovaus vėlavimo ir laiko trumpinimo, gaunasi ne 14 pamokų, o kokios 10. Ieškokite kitos mokyklos ir neužkibkite ant kainos, nes išleisite kur kas daugiau papildomoms pamokoms, sugaišite daug laiko ir turėsite labai nemalonią patirtį. Aš neįsivaizduoju kas gali rašyti teigiamus komentarus apie šitą mokyklą, direktorius-arūnas yra pats nemaloniausias žmogus kokį tik teko sutikti gyvenime, niekam nelinkėčiau tokio mokytojo. Nedarykite mano (ir sprendžiant iš daugybės kitų neigiamų komentarų) klaidų ir jau geriau pasirinkite bet kurią kitą mokyklą - nes man net sunku įsivaizduoti, kad kažkur gali būti blogiau.

2021/05/10

Labai Rekomenduoju.

2021/05/07

Rekomenduoju norintiems tapti gerais vairuotojais!

2021/03/02

Rekomenduoju, kas mokesi pas instruktoriu Arunas, visi sekmingai vairuoja, ir issilaike teorija Regitroje, tame tarpe ir mano dukra.

2021/01/05

PRIEŽASTYS, DĖL KURIŲ VERTA PAIEŠKOTI KITOS VAIRAVIMO MOKYKLOS. Taip, perskaitėte teisingai. Iš pradžių pasirinkau šią vairavimo mokyklą, nes buvo arti namų, komentarai jų facebook puslapyje - tik teigiami (nes neigiami visi ištrinti:) ), o ir kaina tikrai maža. Teorijos mokytoja Viktorija buvo nuostabi- viską puikiai išaiškino, teoriją išlaikiau iš pirmo karto. "Smagumai" prasidėjo belankant praktikos pamokas. Kadangi komentaruose visi gyrė instruktorių Arūną, žinoma, pasirinkau jį. Iš pradžių viskas atrodė gerai- žmogus linksmas, mėgsta pakalbėti, nesijaučia įtampos. Tik bėgant laikui, tas "mėgsta pakalbėti" tapo didele problema- nes visų pamokų metu iš jo girdėdavau viską, bet tik ne reikiamą informaciją. Labai mėgo skųstis. Jo mėgstama citata- "va jau reikia naują mašiną pirkti, bet pinigų nėra, mokinių nėra. Atvesk man naujų mokinių, duosiu nemokamą pamoką. Nu iš kur man tų mokinių gauti- tu gi mokykloj mokaisi, pereik per dvyliktokų klases ir liepk visiems eit mokytis pas mane". Kadangi visą laiką prakalbėdavo apie reikalus, daug laiko važinėjau tiesiog tiesiai keliu (bet iki Regitros kelių beveik ir neprivažiavom..). Dažnai važinėdavom ten, kur reikia instruktoriui- tai jam sąskaitas reikia sumokėti, tai kažką nusipirkti, kažką kažkur nuvešti ar pasiimti. O ir pamokas tikrai sutrumpindavo bent 15-20min, nes pastoviai vėluodavo ir anksčiau paleisdavo. Per visas 15 pamokų T formą dariau vieną vienintelį kartą- kai pats instruktorius suko vairą ir "maždaug parodė". Pratimas gyvatėlė, kuris yra privalomas visose vairavimo mokyklose ir esu girdėjusi iš kito instruktoriaus, kad tikrai buvo atvejų, kuomet netikėtai to paprašė ir Regitroje, pasak Arūno yra nereikalingas. "Aš savo mokykliniam egzamine to nereikalauju, nes darau viską kaip Regitra". Apskritai kalbant, jei kažko norėjau išmokt, pati turėjau išsireikalauti, kad tai darytumėm. Taip pat, nenustebkit jei per vairavimo pamokas šis instruktorius dažnai kalbėsis telefonu- jis tai mėgsta. Jei pamoką turėsite ryte, beveik visada išgirsite frazę "ką gi man čia nuveikus" ir gan dažnai pamatysite, kaip instruktorius snaudžia:) O ir pačias vairavimo pamokas gausite daugiausiai vieną kartą į savaitę, nes Arūnas didesnį dėmesį skiria papildomiems mokiniams (juk pinigų tai reikia). Taip per tas 15 pamokų galima sakyti nieko ir neišmokau- po pamokų grįždavau be nuotaikos, su drebančiom rankom, prieš pamokas būdavo išankstinė baimė, kadangi padarius klaidų, jos ne tik kad nebūdavo visiškai pilnai išaiškinamos, bet ir dar buvo girdima nemalonių komentarų apie jas. Negana to, mano daromos klaidos buvo aptarinėjamos su kitais mokiniais ne itin malonia forma- pajuokiant mane. Maždaug po 13 pamokų įdomumo dėlei pasiėmiau papildomą pamoką kitoj mokykloj pas kitą instruktorių- važiavau ne tik daug labiau atsipalaidavus, bet ir su visiškai kitom emocijom, man aiškino mano klaidas ir davė patarimų. Todėl po 15 pamokų nusprendžiau pereiti į tą mokyklą ir paprašiau pažymos. Čia prasidėjo dar didesnės linksmybės. Nors pažyma beveik savaitę gulėjo atspausdinta ant administratorės stalo, instruktoriaus išdidumas neleido padėti vieno parašo. Paskambinus jam likau apšaukta, "tu privalai pabandyti mūsų kitą instruktorių" ir pnš. Paminėjus tam tikras pavardes, pažyma buvo pasirašyta per valandą:) O kitoje mokykloje pasiėmus pamokų aš išmokau važinėti per sankryžas, normaliai parkuotis (o ne ketvirčiais kaip mokė Arūnas), daryti pratimus ir tikrai saugiai jaustis gatvėje. Ačiū kitai vairavimo mokyklai, kurios dėka išlaikiau visus egzaminus! (nors ponas Arūnas ir nuteikė, kad tikrai neišlaikysiu..)

2020/12/22

Rekomenduoju instruktoriu Arūną. Pradėjau pasitikėti savimi kelyje, važiuoju užtikrintai. Labai draugiškas administratorius Nojus. Didelis ačiū šiai vairavimo mokyklai.:)

2020/12/22

Rekomenduoju

2020/10/26

Nuoširdžiai AČIŪ instruktoriui ARŪNUI, kuris per 6 val.(ėmiau papildomas pamokas) išmokė parkuotis, vairuoti pasitikint savimi, nors prieš tai praėjau visą pilną mokymo kursą vairavimo mokykloje "Autotrekas", kur rezultatas buvo nulinis. Pagarbiai Aleksandras.

2020/10/05

Man nepatiko ši mokykla. Vairavimo pamokos būna retai, kartą arba du į savaitę. Instruktoriai nemalonus, irzlus. Direktorius bendrauja šlykščiai. Baigiasi terminas, metų laiko, o jie negali padaryti pažymos, vis kažką sugalvoja ir atidėlioja.

2020/09/08

Didelis ačiū instruktoriui Arūnui. Suteikta visa reikiama informacija ir praktika. Regitros egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju šią mokyklą 100proc.

2020/08/27

Patirtį šioje mokykloje prisimenu su siaubu iki šiol. Teorija buvo išdėstyta be nusiskundimų, tačiau pats "smagumas" prasidėjo, kai buvau paskirta pas instruktorių/direktorių Arūną, kuris yra visiškas chamas, nejaučiantis jokių ribų ir pagarbos, ypač moterims.
Pamokos metu pastoviai kalbėdavo telefonu nekomentuojant jokių klaidų, apie kažkokį informacijos pateikimą išvis nekalbu, instruktorių reikdavo vežiot jo reikalais ir dar prie to laukti po 20min. pamokos sąskaita, pastovus užgaliojimas ir nekorektiški komentarai, ne taip sukant vairą suimdavo už rankų, kad teko kartą ir su mėlyne išeiti, garsiai klaudydavosi muzikos ir blaškydavo.. Sunku įsivaizuoti kaip toks žmogus išvis galit dirbti mokytoju ir dar tokioje vietoje kaip vairavimas, kur reikia šalto proto, palaikymo ir supratimo mokiniui. Žodžiu, absoliučiai jokios naudos, tik išmesti pinigai ir pastovus stresas. Prieš kiekvieną pamoką naktim nemiegodavau ir iš pamokos išeidavau drebančiomis rankomis. Prieš renkantis šią mokykla siūlyčiau stipriai pasvarstyti svarbiau maža kaina, ar mokymo kokybė ir jūsų pačių sveikata. Nežinia iš kur visi tie geri atsiliepimai, matyt draugų ir pažįstamų, nes ne tik iš savo patirties, bet ir iš aplinkos girdžiu, vien blogiausius atsiliepimus apie šią mokyklą. Perėjusi į kitą mokyklą išmokau daugiau per kelias pamokas, nei šioje per vos ne visą kursą. Instruktorius naujoje mokykloje buvo šokiruotas, kad per tiek pamokų atėjau niekada nebandžiusi parkuotis, juolab niekad nevažiavus atbulomis. Nuoširdžiai niekam NEREKOMENDUOJU šios mokylos ir linkiu nepasimauti ant pigios kainos kabliuko, nes mokymo kokybė lygi 0.

2020/08/24

Patirtį mokantis šioje mokykloje iki šiol atsimenu su siaubu, todėl nusprendžiau parašyti atsiliepimą ir galbūt išgelbėti jūsų laiką ir piniginę.
Pagrindinis instruktorius/direktorius Arūnas buvo visiškas chamas, neturintis pagarbos mokiniui ir nejaučiantis jokių ribų tiek bendravime, tiek mokant. Teorija buvo išdėstyta gerai, tačiau visas "smagumas" prasidėjo perėjus į praktinį vairavimą.
Pirmomis pamokomis instruktorius bandė derintis su laikais ir dar kažką aiškino, tačiau kursam įpusėjus atsiskleidė tikrasis veidas ir požiūris į mokinį. Vairuojant blaškydavo komentuojant aplinką, garsiai leidžiant muziką iš telefono ar tyčiojantis iš praeivių, nuolat kalbėdavo telefonu nekomentuojant jokių klaidų, bet suklydus aprėkdavo, ne taip sukant vairą trankydavo per rankas, nekalbu išvis apie kažkokios informacijos suteikimą. Pastoviai reikdavo jį vežioti su reikalais, o tada laukti pamokos sąskaita po pusę valandos, kol susitvarkys. Prieš kievieną vairavimo pamoką nemiegodavau naktimis, o po kiekvienos vairavimo pamokos išeidavau drebančiomis rankomis. Gyvenime nesu sutikusi tokio nemalonaus, chamiško, jokių ribų nejaučiančio žmogaus, tuo labiau nesuprantu kaip toks žmogus gali būti vairavimo mokytoju.Perėjus į kitą mokyklą per kelias pamokas išmokau daugiau, nei šioje mokykloje per beveik visą kursą.
Man labai gaila, kad žmonės apsigauna siūlomis mažomis kainomis (kaip ir aš) ir patenka pas tokius "instruktorius", kurie tik įvaro dar didesnę vairavimo baimę. Siūlau LABAI apgalvoti prieš renkantis šią vairavimo mokyklą ar bent jau instruktorių, nes greičiausiai teks ją keisti. Man asmeniškai tai buvo siaubinga patirtis.

2020/06/29

Teorija ir vairavimas Regitroj iš pirmo karto.Didelis ačiū instruktoriui Arūnui.Labai suprantamai viską paaiškina, jautiesi be jokios įtampos , į visus klausimus atsako aiškiai, gali klausti to paties ir po kelis kartus .Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

2020/06/01

Mokiausi šioj mokykloj prieš metus. Instruktorius Arunas visiškai nemoka palaikyti, nuteikti pozityviai mastyti vaituojant. Mokiausi is kitos mokyklos instrukturiu, o i ABC grizau tik vairavimo egzui jau pas kita instruktoriu, kurius buvo jaunas ir gan malonus. Taigi, islaikiau mokyklini is pirmo karto. Regitra irgi is pirmo karto. Ir visi nuopelnai atiteko vairavimo abc, nors nieko neismokino. Tai toks ir geras ju reitingas, kai didziuojasi direktorius Arunas. Nerekomenduoju mokyklos.

2020/01/28

Labai aciu uz kantrybe bei kokybiskas pamokas vairavimo ABC. O ypac instruktoriui Arūnui! Kuris visa laika palaike ir neleido pasiduot! Kantresnio ir geriau aiskinancio instruktoriaus neisivaizduoju! Visu 100% pamokos skiriama mokiniui, o klaidoms ir daugybei patarimu. ACIU!!

2020/01/26

Tikrai siūlau instruktoriu Arūną ir šią vairavimo mokykla. Visada bando suderinti patogiausia laiką atsižvelgiant į jūsų planus, puikiai paaiškina , atkreipia dėmesį net į smulkias klaidas, vairuot tikrai tapo lengviau ir ramiau !

2020/01/23

Labai gera mokykla, likau patenkinta. Tikslas pasiektas. Ačiū instruktoriui Arūnui.

2019/08/28

Puikus parengimas. Į vairavimo egzaminą atėjau be jokio streso, pasiruošęs-išlaikiau iš pirmo karto.
Prieś tai turėjau pora pamokų kitoje mokykloje, bet man pasirodė per minkštas mokytojas...ir nesuklydau pakeitęs. Instruktorius Arūnas išmokė tai kas priklauso ir tai kas nepriklauso,tam kad būčiau pasiruošęs tiek egzaminui, tiek ateities vairavimui kelyje. Dirbu daug,bet kiekvieną susitikimą suderindavom,Arūbas rasdavo laiko man ir savaitgaliais ir po darbo. Taip kad asmeninė padėka Jam. Jei dar dvejojate dėl pasirinkimo-tai užtikrintai siūlau gerą mokytoją,kokybiškus automobilius ir suderinamas valandas šioje mokykloje

2019/08/03

Kaip ir daugelis pasirinkau šią mokyklą dėl man patogios lokacijos. Pasielgiau kvailai ir ne pasidomėjau šią mokyklą (kas eigoje man galėjo kainuoti baimės įsigijimą net žiūrėti į automobilį). Na teorijos pamokos manau įprastos kaip ir daugelyje mokyklų tam priekaištų nėra. Bet sulaukus pirmosios vairavimo pamokos antros jau nebenori. Jei galėtų Siemens arenos aikštelėje tave mokytų ratais važinėti visas 15 pamokų. Pareikalavus ketvirtą pamoka važiuoti į miestas ištisai jauti spaudimą, instruktoriaus pašaipius komentarus (pasibaigus pamokai net pasirašyti nesugebi, nes rankose nuo drebulio nenulaikai tusinuko). Registruotis į pamokas galima tik pas administratorė kuriai prisikambinus pamokai gali užsirašyti tik po poros savaičių (ir tai jei pamokos nebūna atšauktos dėl sugedusio automobilio arba kito mokynio kuriam tos pamokos reikia labiau). Ir pravazinejus 15 pamokų net arti regitros trasu nebuvau ir išėjau visiškai nemokėdama parkuotis, nes norint to išmokti turi reikalauti, nes patys instruktoriai apie tai pamiršta. Tai tikrai pagalvokite ir pasidomėkite kur einate, nes manau pirma karta sedus prie vairo streso ir taip pakanka ir norisi, kad prie šono sėdintis instruktorius padėtų, o ne būtų pagrindinis streso kelejas.

2018/12/20

Pasirinkau šia mokyklą dėl patogios vietos ir nedidelės kainos. Pirkau 5vairavimo pamokas, jos man labai padėjo. Instruktorius labai ramus, nesukelia papildomo streso. Rimtai žiūri į mokymą. Dabar labiau pasitikius savimi vairuojant.

2018/11/23

Pasirinkau mokyklą dėl pigios kainos ir man patogios vietos.
Teko pavažinėti su dviem kurį laiką dirbančiais instruktoriais. Labai žemiški žmonės, su kuriais gali kalbėti apie viską. Į vairavimą žiūri labai rimtai. Taip rimtai, kad laikant regitros egzaminą širdis plakė savu ritmu, nes apie sekanti manevra suzinai tris kart anksčiau nei kazdienėje pamokoje ;) . Man tai labai padėjo. 10/10.
Su registratore Viktorija nespėjau per daug suaidraugauti, gal dėl to, kad mokiausi eksternu. :)

2018/09/05

DŽIAUGIUOSI PASIRINKUSI ŠIĄ MOKYKLĄ .DIDELI AČIŪ TARIU INSTRUKTORIUI ARŪNUI.TIK JŪSŲ DEKA TIKSLAS YRA PASIEKTAS.

2018/03/28

Labai gera mokykla, profesionalūs instruktoriai. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto be klaidų. !

2018/03/18

Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šią vairavimo mokyklą. Ji išpildė visus mano lūkesčius. Kadangi turėjau galimybę važinėtis su abiem instruktoriais, galiu užtikrinti, jog jie išugdys tinkamus vairavimo įgūdžius, visuomet motyvuos ir skatins į eismą žvelgti be baimės. Taip pat džiaugiuosi, jog šioje vairavimo mokykloje instruktorių tikslas nėra vien paruošti mokinį išlaikyti egzaminus Regitroje, bet ir keičiant maršrutus, sumąstant vis naujas užduotis padedamas suformuoti kritinis mąstymas, praverčiantis ekstremaliausiose situacijose. Kolektyvas visuomet atsakydavo į iškilusius klausimus, kad ir kokie beprasmiai jie beskambėtų. Ačiū Jums.

2018/03/16

Labai šauni komanda. :) Administratorė Viktorija visada padeda ir suteikia reikalingą informaciją, instruktoriai taip pat puikūs. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Visiems rekomenduoju!

2018/03/16

Pasirinkau šią mokyklą ir mokytoją Arūną darbo kolegos rekomendavimu. Ir abu išlaikėme vairavimo egzaminą regitroje iš pirmo karto! Pirmasis mokyklos įspūdis buvo labai geras. Jaukus ofisas, draugiška ir pagalbi administratorė. Pradėjus vairuoti susidarė įspūdis kad Arūnas tikrai nori kad išmokčiau gerai vairuoti, kaip mokytojas turi labai daug patirties ir tiksliai mato kur yra silpnosios vietos ir ką reikia kartoti, žino ko reikia išlaikyti egzaminui. Kadangi esu dirbantis asmuo, buvo labai smagu kad visalaik sutardavome pamokų laiką ir vietą kaip man patogu, dažnai pradėdavome ir užbaigdavome pamokas prie pat mano namų ar ofiso. Visad buvo galima klaust ko nežinau, viskas aiškiai ir taktiškai išmokoma, taipogi gerai buvo pasikonsultuoti kokią mašiną geriausia pirkti. Ačių vairavimo ABC už puikų paruošimą keliams!

2018/03/14

Pasirinkau šią mokyklą, nes šalia namų. Nesigailiu.Viską išlaikiau iš pirmo karto, tiek testą, tiek vairavimą. Instruktorius buvo dėmesingas, kantrus. Man patiko.

2018/03/10

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, nes visų pirma kolektyvas yra nuostabus, visad draugiškas ir pasirengęs padėti, o antra, kad šios komandos dėka išlaikiau visus egzaminus Regitroje iš pirmo karto! AČIŪ Vairavimo ABC!!!

2018/03/02

Labai gera mokykla, prieinamos kainos ir puikūs instruktoriai. Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto!

2017/07/23

Turejau 3 instruktorius:1 direktorius Arunas kuris kantrybes,mandagumo visai neturi. Man pirma pamoka vairavimo,o jis krove telefona, laidas LABAI TRUKDE perjungineti pavaras,sedi ant skambuciu, rankom mojuoja kur vaziuoti. Visada reikejo vaziuot jo reikalais ir laukti,pastoviai veluodavo 10min, isleisdavo ansciau ir galiausiai visada dingdavo man vos ne po 15-20min. 2 Aleksandras,ramus instruktorius kuriam vos ne vienodai kaip tu vairoji, klaidas niekad nepasako,tarsi vairuoju tobulai, nors taip tikrai nebuvo ir visas demesis felefonui,o ne mokiniui. 3 Tautvydas, aiskina gerai, bet kantrybes matosi,kad tikrai nelabai turi. Telefona is ranku paleisti negali, visa laika raso zinutes,jokio demesio mokyniui. Administratore Viktorija desto teorija gerai, blogai tik tas kad yra kompiuteriai tik 3 ir visada jie uzimti, reike dalintis. Yra tik 2 masinos, vairuoti daznai nesigauna, eiles kosmines, kai aisilaikiai mokyklini isejau i kita mokykla.. Zodziu niekam nerekomenduoji sita mokykla, labai bloga!

2017/07/07

Pritariu komentarui: Deja 2016/07/30

man taipogi teko direktoriu/instruktoriu istysai visur nuvezt tuomet palaukti jo, negana to daznai pamokos buvo nukeliamos ir pan.
Direktorium sio zmogaus nepavadinciau, tai chamu chamas, kuris po kiek laiko pradejo mane uzgaulioti, pasaipiai kalbeti ir sakyti, jog teisiu nematysiu... ilgai neistveriau pakeiciau mokykla ir 2sav viska pasimokinus islaikiau mokiklini ir su instruktoriaus paskatinimu uzsirasiau i regitra ir islaikiau is pirmo karto;]
tad siulyciau negaisti laiko su sia mokykla, kai prisimenu tai tiek laiko, nervu ir pinigu praradau...

2017/02/20

Patiko, kad kiekvieną kartą žinojau kokias klaidas dariau (kiekvienoje pamokoje) ir kur turėčiau „pasitempti”. Instruktorius tikrai gerai „įkalė į galvą” kaip iš tiesu reikia vairuoti. Išlaikiau teises be problemų.
Ačiū instruktoriui Arūnui.

2017/01/22

nerekomenduociau, pinigu ir laiko svaistymas. Atrodo bando tik gaisinti laika ir is to uzsidirbti kuo daugiau pinigu :(

2016/08/31

Imstruktorius nesistengė išmokyti vairuoti net imant papildomas pamokas, pabaogoje teko eiti į kitą mokyklą...:)

2016/07/30

Šia vairavimo mokykla aš nusivyliau. Ieškantiems kur mokytis, patarčiau atkreipti dėmesį į mano pastebėjimus. Nors „Vairavimo ABC“ skelbiasi esą pigi mokykla, nesijaudinkite, realią kainą vistiek pasivysite. Pinigus teks mokėti net už teorinio egzamino laikymą (kiekvieną kartą po 5 eu). Ir nors teorijos mokymo pamokos vyko atrodo prieš 100metų, jas dar vis prisimenu. Pencininkas atsisėdęs perskaitė teoriją iš knygelės. Knygelę skaitė daugmaž apie 1,5 ar 2 mėnesius. Neleiskite ant tų pamokų pinigų, galite ir patys tą knygelę perskaityti. Tačiau baisiausia dalis prasidėjo, prasidėjus vairavimo pamokoms. Prisiskaičius nerealių nuomonių apie „Vairavimo ABC“ direktorių ir instruktorių Arūną, labai apsidžiaugiau kai jį paskyrė mane mokyti. Deja. Vėluoja į pamokas, baigiantis pamokoms skatina viršyti greitį, nes „jis vėluoja į kitą pamoką“, tokiu būdu, nuskubėję atgal iki mokyklos, pasiimti kitą mokinį, nurašamos dar ∼15min. Pamokų metu tekdavo jį vežti tai iki autoserviso (su regitra nesusijusiais keliais po pašilaičius), tai iki vaistinės, prigriebti vaistų jo mamai(juk antradienis, vaistai papigiai). Karts nuo karto tekdavo parvežti kitą mokinį namo(vėlgi ne regitros keliais). Į aikštelę važiuojama praktikuotis tik tuomet, kai pasiemi dvigubą pamoką. Dar tik pradėjus vairuoti esi nuteikiamas, kad niekas čia po tų 14 pamokų iškart neišlaiko. Na o aš, po tų 14 pamokų pasiemiau dar papildomų. Buvau neprileista prie praktikos egzamino, supratau, kad teks tų pamokų dar imti. Kol dašuto. Reikia keisti mokyklą, nes čia kažkas netaip. Perėjau į kitą mokyklą, pasiemiau 2 pamokas, trečiąją jau laikiau egzaminą. Išlaikiau. Po savaitės buvau užsirašiusi regitroje. Nuėjau drebėdama, išėjau su žaliu lapu. Kartais tenka pripažinti, kad kaltas, ne tu-o mokytojas.

2015/10/29

Labai noriu padėkoti vairavimo mokyklai, kad paruošė ne tik vairavimo egzaminui VĮ Regitra, bet vairavimui realiomis eismo sąlygomis. Teoriją paruošia puikiai, visada pasirengę padėti, paaiškinti, net ir po privalomų pamokų. Vairavimo instruktorius Arūnas aiškiai, greitai, taktiškai ir labai profesionaliai išaiškino vairavimo praktiką. Davė daug patarimų iš asmeninės vairavimo patirties. Administracija visada sutinka draugiškai. Šioje mokykloje jautiesi kaip antruose namuose. Ačiū Jums dar kartą už pasirengimą ir įgūdžius kelyje. O tie kas rašo blogus atsiliepimus, vertėtų pagalvoti ir apie save ir dėl ko renkatės mokyklą. Jei nera noro mokytis, tai ir mokykla nepadės. Pasižiūrėti pradžioje reikia visada į save, jei pats esi normalus žmogus, normaliai bendraujantis ir kiti su tavim taip elgsis. Tad daugiau pozityvumo žmonės.

2014/10/31

Dziaugiuosi pasirinkus sia mokykla, nes regitros egzamina islaikiau is pirmo karto, todel manau, kad mokymo sistema cia yra tikrai gera. Aciu instruktoriui Arunui.

2014/07/28

nerekomenduociau, vien del instruktoriaus-direktoriaus..kazkas baisaus.
atsiliepimus gerus apie ji, matomai, raso tik gymines ir pazystami..

2014/07/23

Jau seniai galvojau parašyti komentarą apie šią vairavimo mokyklą. Iki siol tik skaitinėjau komentarus ir labai stebėjausi, kai buvę mokiniai apie vairavimo mokyklykla, , Abc" dažniausiai atsiliepia gerai. Iš tikrųjų, mano nuomonė apie šią mokyklą yra labai prasta. Nesutiksiu, kad taip yra dėl to, kad yra prasti dėstytojai. Teorijos dėstytojas yra neblogas, mokantys bendrauti. O vat, dėl intsruktoriaus ir direktoriaus - tai kraupu. Nežinau, kaip gali dirbti tokie specialistai....Instruktorius-direktorius neišmokė manęs vairuoti, net man vairavus, nežiūrėjo, kaip aš vairuoju. Susidarė nuomonė, kad jam nesvarbu, kaip jo mokinys vairuoja, svarbu, kad važiuoja. Kai perėjau į kitą mokyklą, išmokau ne tik vairuoti, bet ir taisyklingai sukti vairą, taisyklingai sėdėti už vairo ir pan. Vadinasi, galima daryti išvadas, ne aš buvau prasta mokinė, o nekokia mokymo vairuoti kokybė. Kas dar buvo nemalonu lankant šią mokyklą - bendravimas. Išpuikimas, nesiskaitymas su mokiniu. Nepatarčiau eiti į šią mokyklą. Nes pati padariau klaidą, reikėjo keisti mokyklą, tad išleidau daug pinigų. Kitoje mokykloje mokiausi lyg iš naujo, nes šioje vairavimo mokykloje, neišugdžiau vairavimo įgūdžių.

2013/12/15

Šios mokyklos dėka teises išlaikiau labai greitai, be problemų iš pirmo karto, taigi drąsiai galiu teigti, kad Vairavimo ABC yra viena iš pačių geriausių vairavimo mokyklų Vilniuje. Vairavimo ABC komandoje dirba tik profesionalūs, kompetetingi bei su visai lengvai bendrą kalbą surandantys žmonės.Dėkoju instruktoriui Arūnui už vertingus patarimus, bei nuoširdų bendravimą su mokiniais. Nuoširdžiai siūlau visiems, norintiems tapti neprekaištingais vairuotojais pasiringti būtent šią vairavimo mokyklą. Linkiu sėkmės!!

2013/11/11

Ši vairavimo mokykla pasižymi itin draugiška atmosfera ir laaaabai profesionaliu kolektyvu, kur kiekvienas darbuotojas puikiai atlieka savo darbą ir padeda kuo ir kiek tik gali. Visada maloniai sutinka ir paaiškina esamą situaciją. Padeda išspręsti visus su vairavimo teorija ar praktika iškilusius klausimus.
Dar keletas gerų žodžių instruktoriui Arūnui. Šis žmogus yra visiška priešingybė iki tol girdėtiems instruktorių apibūdinimams. Nekeliantis balso, visada įkvepiantis pasitikėjimo, nuoširdus žmogus. Sugebantis išmokyti vairuoti net ir tuos, kurie nėra itin gabūs šiose srityje, kalbu apie save. Noriu labai padėkoti visai „Vairavimo ABC“ komandai, ypač instruktoriui Arūnui, kad išmokė vairavimo subtilybių, kad kantriai ir su atsidavimu dirba savo darbą, ir kad aplankius nusivylimo nuotaikai, sugeba įkvėpti pasitikėjimo! LABAI LABAI LABAI AČIŪ!

2013/09/12

Noriu pasidžiaugti šia vairavimo mokykla ir jos darbu.
Asmeninė padėka instruktoriui Arūnui - už tikslingą vairavimo ABC mokymą ir administratorei Sandrai už nuolatinį palaikymą.
Instruktorius Arūnas - viršijo mano lūkesčius - tikras profesionalas, reiklus, šiltas, neabejingas savo darbui žmogus. Nuo pirmos iki paskutinės egzamino dienos regitroje jaučiau pilnavertišką mokymą ir dėmesį mano rezultatams.
Su šios mokyklos pagalba teorijos, praktikos egzaminą Išlaikiau iš pirmo karto.
AČIŪ JUMS LABAI! Čia verta mokytis!
Linki pačios geriausios kloties.

2013/06/06

Baigiau kursus šioje mokykloje. Instruktorius maloniai nustebino savo prisitaikymu prie mokinių. Su kiekvienu mokiniu yra dirbama individualiai, o ne pagal viena "štampa". 10/10.

2012/12/14

Mokiausi šioje vairavimo mokykloje, tikrai likau labai patenkintas draugišku kolektyvu, jaučiausi lyg būdamas namie. Nuostabus, labai draugiškas vairavimo instruktorius Arūnas sklandžiai mokino vairavimo technikos ir kai kurių vairavimo gudrybių, teorijos dėstytojas be jokių sunkumų išaiškino teorinę dalį, paprastai ir aiškiai, pateikdamas detalias situacijas, remiantis Kelių eismo taisyklėmis jas išsamiai aptardavo kartu su mumis (mokiniais). Teises išlaikiau be problemų iš pirmo karto. Nuoširdžiai dėkoju Vairavimo ABC komandai.

2012/11/15

Baigiau šią mokyklą ir likau labai patenkinta. Puikus kolektyvas, šaunus
instruktorius, teises išlaikiau iš pirmo karto. Esu dėkinga jiems.............

2012/10/10

Mokiausi šioje vairavimo mokykloje. Kolektyvas super - ateini ir pasijauti kaip "namuose". Visada pasitinka besišypsantys žmonės. Vairavimo instruktorius Arūnas labai geras ir profesionalus žmogus. Niekada nepakėlė balso, visada aiškiai ir su didele kantrybe mokydavo. Ačiū Jam už gerą mokslą ir patarimus iš gyvenimiškos patirties vairuojant.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Vairavimo ABC“
  • Įmonės kodas: 300615128

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos