Autoeksternas, Fabijoniškių filialas

226 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, Vilnius

Atnaujinta: prieš 1990 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorijos vairavimo kursai su grupe

B kategorijos vairavimo kursai Eksternu TIK per 10 dienų!

Mechaninė pavarų dėžė 440,00 Eur.

A kategorijos vairavimo kursai su grupe Kaina: 349,00 Eur

A kategorijos vairavimo kursai eksternu Kainai: 300 Eur

2018-01-02

Kviečiame mokytis mūsų mokyklos filialuose Vilniaus Baltupių, Santariškių, Jaruzalės, Balsių, Riešės, Bajorų, Visorių, Pašilaičių, Fabijoniškių, Antakalnio, Kalvarijų, Žirmūnų, Žaliūjų ežerų rajonų gyventojus! Akcijos, nuolaidos! Geriausios kainos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/10

Mokiausi pas instruktorių Tomą, puikus instruktorius, viską paaiškina nuosekliai ir aiškiai, rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/21

Dėkoju mokyklai, kad prieš regitros egzaminą prireikus papildomos pamokos tam atrado laiką. Buvo labai naudinga pravažiuoti prieš pat egzaminą ir instruktorius sudėliojo labai gerus akcentus bei nuramino ir egzaminas buvo išlaikytas. Tikrai rekomenduoju, jei prireikia extra pamokos prieš egzaminą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/26

Puiki mokykla. Mokiausi vairuoti su instruktoriumi Olegu. Tik geriausi atsiliepimai apie Olegą. Praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/11

Juozas ir Tomašas puikūs instruktoriai, rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/02

Rekomenduoju visiems. Išlaikiau egzaminą ! puikiai paruošia, pagarba Olegui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/10

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Olegą, mokykla ir instruktoriai pasižymi lankstumu ir visada ras tinkamą laiką, instruktorius puikiai paruošia egzamino laikymui regitroje, skiriamas visapusiškas dėmesys ir palaikymas, o vairavimo pamokos vyksta be jokios įtampos. Džiaugiuosi, kad vairuoti išmokau būtent čia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/01

Labai rekomenduoju šia mokykla ir instruktorių Martyną. Nuostabus žmogus puikus specialistas. Labai aiškiai, nuosekliai, suprantamai ir kantriai išaiškina mokantis bendrauti, motyvuoti, padrąsinti ir palaikyti neabejingas, visada pasiruošęs padėti ištaisyti klaidas dėkoju Dievui už šia mokykla ir instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/04

Prieš keletą metų mokiausi kitoje mokykloje ir, deja, bet nepakako įgūdžių išlaikyti egzaminą Regitroje. Paskambinus instruktoriui Olegui, jis nuramino ir užtikrintai pasakė, kad greitai atkursime prarastas žinias ir kad egzaminas bus išlaikytas iš pirmo karto. Nuo pat pirmos pamokos instruktorius kantriai ir su smulkmenomis pasakojo apie kiekvieną situaciją ir kaip galima pasielgti, o egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, kaip ir buvo žadėta. Tik geriausi atsiliepimai apie instruktorių Olegą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/16

Nuostabūs destytojai, puikiai organizuota ir tvarkinga mokykla. Labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/28

Likau pilnai patenkinta šia vairavimo mokykla. REKOMENDUOJU instruktorių Giedrių. Be galo kantrus, aiškiai išaiškina visas klaidas, išsamiai paaiškindavo judėjimo trajektorijas, atsižvelgdavo į poreikius, visada padrąsindavo kelyje, motyvuodavo, o ir pamokos būdavo ne liūdnos. Rekomenduoju!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/29

Skubus paskolos pasiūlymas.
Sveiki visi, norėčiau pasakyti didelį ačiū George'ui Williamsui, kuris paskolino man paskolą mano sergančio vaiko gydymui. Labai džiaugiuosi, kad sutikau George'ą Williamsą, susisiekite su juo el. Paštu, jei jums reikia skubios paskolos verslui ar asmeninei paskolai, (georgewilliamsloanfirm333@gmail.com)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/14

Dėkinga instruktoriui Olegui už profesionalų mokymą bei detalų galimų situacijų kelyje išsaiškinimą. Jokio streso mokantis ir didelis palaikymas einant į egzaminą Regitroje. Ačiū bei sėkmės ruošiant būsimus vairuotojus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/24

Laaabaii rekomenduoju vairavimo instruktorių Giedrių. Po kiekvienos pamokos matėsi progresas/rezultatas, o egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Giedrius ne tik išmokė mane vairuoti, bet ir suteikė pasitikėjimo savimi kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/06

REKOMENDUOJU! Visu 100% galiu pasakyti, kau “Autoeksternas” geriausias pasirinkimas. Nors ėjau pagal rekomendacijas ir iškart žinojau, kad eisiu pas Giedriu, tai ir neapsirikau visiškai! Viską išmokom palaipsniui, viską aiškiai ir gerai paaiškina, moko ne tik išlaikyti regitros egzamina, o atsižvelgia, kad saugiai jaustums kelyje, išmoko vairuot, o ne egzą išlaikyti! Pamokos sudeliotos idealiais laiko tarpais! Viskas super, jei dabar artimieji eitu, tai tik pas Giedriu! Geriausias mano pasirinkimas! Išlaikiau iš pirmo karto! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/21

Labai rekomenduoju šią mokyklą. Praeityje mokiausi kitoje mokykloje, kur mane demotyvavo ir po neišlaikytų egzaminų regitroje maniau, jog nebevairuosiu, po keleto metų prisiryžau pradėti iš naujo - renkantis mokyklą pagrindinis kriterijus buvo greitai praeiti pamokas. Administratorė greitai ir šiltai priėmė, kitą dieną po skambučio pradėjau pamokas pas instruktorių Giedrių. Jis mane motyvavo pradėti iš naujo, buvo kantrus, išsamiai paaiškindavo klaidas, pravažiavome naudingais maršrutais, po kelių pamokų baimė vairuoti dingo ir labai greitai jaučiausi pasiruošusi egzaminui. Jo individualiai pritaikyti mokymo metodai padeda gerai pasiruošti egzaminui, o svarbiausia - jaustis tvirtai kelyje ir tapti savarankišku, atsakingu bei atidžiu vairuotoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/02/17

Tik patys geriausi atsiliepimai.Puiki mokykla. Rekomenduoju instruktorių Juozą.Viską aiškiai ir išsamiai aiškina,išmoko vairuoti net patį negabiausią mokinį. Visada padės,palaikys ir duos praktiškų patarimų. Ačiū jam

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/02/09

Sveiki atvykę į NORTION PASKOLŲ KONSULTANTĄ,

„Nortion“ paskolų konsultantas yra čia, kad įsitikintumėte, jog gaunate geriausią paskolą savo verslui ar apmokate sąskaitas. Tiesiog atsakykite į kelis paprastus klausimus ir laikykitės sąlygų.
Susisiekite su jais dabar, jei norite gauti 2,5% visos paskolos paskolą. Tai lengva, greita ir užtikrinta.

Kontaktinė informacija

El. Paštas: nortionloanconsultant@gmail.com

Telefono numeris: +1 409 210 4274

„Whatsapp“: +1 409 210 4274 (TIK TEKSTAS)

„Facebook“: „Nortion“ paskola

„Instagram“: „Nortion“ paskolos konsultantas

„Twitter“: @nortionloanconsultant

Paskolos jūsų interesais

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/21

Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla. Anksčiau mokiausi kitoje vairavimo mokykloje ir net nepalyginsi su šia.
Mokiausi kelias pamokas pas instruktorių Giedrių, jį sužinojau iš pažįstamų. Jis išmokė nebijoti eismo kelyje ir padėjo jaustis neįsitempusiai prie vairo. Tikrai norėjo, kad išmokčiau.
Kitas pamokas turėjau pas instruktorių Olegą. Instruktorius Olegas atsidavęs dėl kiekvieno savo mokinio, dėl kiekvieno išgyvena ir stengiasi, kad kiekvienas išlaikytų.
Labai džiaugiuosi, kad nuėjau pas šius du instruktorius, jie atsidavę savo darbui ir stengiasi kiekvieną išmokyti kuo geriau. Instrukoriai labai tikėjo manimi ir abu labai rūpinosi, kad ši moymosi kelionė praeitų kuo geriau ir sklandžiau.
Labai ačiū instruktoriams, tik jų dėka išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/12

Esu be galo patenkintas šia vairavimo mokykla. Nuo pat pradžių neieškojau kur pigiau – užteko artimųjų rato patirties kas gerokai apsvilo su pigiais pasiūlymais ir išlaikydavo mokyklini egzaminą iš 5ojo karto.
Mokykloje teko apsilankyti po liudnos patirties kitoje mokykloje, kurioje mokymo pamokos įvesdavo tik i streso būseną ir galutiniam variante teko užmesti šį reikalą daugeliui metu. Teko padirbėti šioje mokykloje su dviem instruktoriais Olegu ir Juozu. Olegas be galo daug patirties turintis instruktorius ir pedagoginę gyslelę turintis žmogus. Pamokų metu pabrėždavo kiekvieną detalę ir pateikdavo tai taip, kad pačiam butu aišku kaip ir kodėl. Be visa ko žiauriai daug gyvenimiskų patarimų davė, kurie tikrai pravers saugiai vairuojant gatveje. Labai malonu kad Olegas labiau tikėjo mano gebėjimais negu aš pats. Jam uz tai begalo didelis ačiū!
Juozas irgi nuostabus instruktorius. Nors teko važiuot tik vieną kartą, bet to užteko susidaryti labai gera įspūdį. Visos pamokos metu nebuvo jokio įsitempimo, streso – maloni diskusija kelių valandų tarpe su produktyvia vairavimo pamoka. Jam taip pat didziausias ačiū uz gyvenimiškus vairavimo patarimus ir padrasinimus! :)
Mokyklos egzamina išsilaikiau be didelių rupesčių iš pirmo karto, bet artėjant egzaminui regitroje pasiemiau papildomų pamokų – nes pats jaučiausi netvirtai. Su instruktoriais išnarstėm visus maršrutus ir rezultatas – regitra iš pirmo karto.
Dar karta ačiū instruktoriams!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/15

Aš esu Theresa Oliver vardu. bet aš gyvenu JAV, prieš keletą mėnesių buvau finansiškai apkrautas ir dėl savo nevilties mane sukčiavo keli internetiniai skolintojai. ir dėl savo profesijos, nes esu vieniša mama, turėjau 2 vaikus ir visą pasaulį, atrodė, kad tai kabo ant manęs, ir aš skundžiuosi ir diskutuoju su savo socialinės žiniasklaidos draugu, gyvenančiu (LENKIJA), kuris mane nukreipė labai patikimam skolintojui (ponia Antonia Rowan) iš (CREDIT-SUISSE) paskolų paslaugų, ji buvo gelbėtojas DIEVAS, išsiųstas gelbėti mano šeimos paskolą 85 000,00 USD su 3% palūkanų norma, be jokio streso, susisiekite su savo credit-suisse147@hotmail.com

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/31

Jau daugiau kaip mėnesį turiu teises, kaip ir viskas būtų gerai, tačiau vienos detalės vis dar negaliu užmiršti – nusukto laiko. 2020-06-01 užsiregistravau greituosiuose mokymuose (10 dienų), jie prasidėjo 2020-06-04 pas instruktorių Juozą. Per visą laikotarpį tik 2020-06-08 ryte negalėjau skirti laiko, bet tai pranešiau likus apie 72 val. iki tos dienos, tad realiai galimybes išnaudoti praktikos laiką buvo. Esmė, pirmi 2 susitikimai truko trumpokai, nors tai suprantama pradžiai. Iškėlus klausimą dėl trumpo laiko, buvau patikintas, kad pasivysim. Toliau klostėsi viskas gerai, tačiau pagal praktikos sutartį ir reikalavimus, turi būti 30 ak.val. (t.y. 22 val. 30 min.), po antro susitikimo sau pradėjau vesti apskaitą. Praktikos egzaminas trunka apie 2 ak.val. (1:30), jis pažymėtas 8 numeriu pas mane. Tad realiai gavau 19 val. mokymų (įskaitant egzamino laiką), o ne 22 val. 30 min., kaip priklauso. Mokyklinio egzamino neišlaikiau pirmą kartą, po to nusipirkau 3 ar 4 valandas pravažiavimų, tad tik po papildomų išlaidų išvažinėjau laiką, už kurį susimokėjau pradinį kartą. Apskaitos lentelė žemiau
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+
| Nr. | Diena | Pradžia | Pabaiga | Truko laiko | Pirktas laikas (45min x 3) |
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+
| 1 | 2020-06-04 | 07:00 | 08:20 | 01:20 | 02:15 |
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+
| 2 | 2020-06-05 | 11:30 | 12:40 | 01:10 | 02:15 |
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+
| 3 | 2020-06-09 | 10:00 | 12:40 | 02:40 | 02:15 |
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+
| 4 | 2020-06-10 | 10:20 | 12:50 | 02:30 | 02:15 |
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+
| 5 | 2020-06-11 | 10:10 | 12:55 | 02:45 | 02:15 |
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+
| 6 | 2020-06-15 | 07:00 | 11:15 | 04:15 | 02:15 |
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+
| 7 | 2020-06-16 | 08:40 | 11:30 | 02:50 | 02:15 |
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+
| 8 | 2020-06-17 | 10:00 | | | 02:15 |
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+
| | | | | 17:30 | |
+-----+------------+---------+---------+-------------+----------------------------+

Nežinau, ar šį mokymą renkasi asmenys, turintys vairavimo patirtį ir norintys tik greičiau Regitros reikalavimą atitikti, kad teikiant paslaugą buvo orientuojamasi į baigimą per 10 darbo dienų nuo pradžios, o ne į išvažinėtas valandas.
O kas liečia patį mokymą, tai viskas gerai. Mane klaidos lydėjo per žioplumą ir patirties stoką, tačiau pasiskaičius kitų vairavimo mokymo įspūdžių, Juozas viską gerai papasakojo. Tik sustojimai prie kažkokių servisų po 5 min. nepatiko, bei tos neišnaudotos valandos, už kurias sumokėjau, o laiku savo teisių ginti neišdrįsau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/20

REKOMENDUOJU instruktorių Giedrių. Po ilgos pertraukos nevairavimo, jis padėjo įgauti drąsos, pasitikėjimo savimi ir kantriai mokė kaip reikia valdyti automobilį kelyje. Esu vairavusi su ne vienu instruktoriumi, todėl galiu drąsiai teigti, kad instruktorius Giedrius yra the best! Kantrybė, paprastumas, aiškus komunikavimas, motyvavimas, humoro jausmas! Regitros egzas išlaikytas iš pirmo karto.
Ačiū, instruktoriau! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/10

Autoeksternas - Tik patys geriausi atsiliepimai apie šia mokykla ! Teorijos pamokos informatyvios,išdėstoma labai suprantamai visa metodinė medžiaga su gyvenimiškais pavyzdžiais ir situacijomis,- tai labai palengvina atsiminti ir įsidėmėti .
Teorijos egzamina išsilaikiau iš pirmo karto.

Rekomenduoju vairavimo instruktorių -Giedrių ... ir labai dekinga administratorei Zitai už gera organizacinį darbą!
Giedrius - tai tas instruktorius , ypač tiems kurie įsivaizduoja , kad vairavimas , tai misija neįmanoma ..., tai nieko panašaus ,Giedriaus-instruktoriaus profesionalumas daro stebuklus!!! iki šiolei negaliu patikėti , kad vairuoti mechanine be streso ir su drąsa puikiai įmanoma išmokti ...
Aciu už pamokas, kurios nukreiptos , kad išmokti vairuoti ne tik tam kad egzamina Regitroje išlaikyti bet ir kas svarbiausia kasdieniskose , gyvenimiškose -situacijose- kas dar svarbiau , nei egzaminas Regitroje!

Šiandien laikiau vairavimo egzamina, bet neislaikiau iš pirmo karto... ir ne todėl kad instruktorius ar mokykla neišmokė .., bet todėl , kad kiekviena situacija vis kitokia ..

Visu pirma Regitroje reikėjo daug laiko kol pavyko pilnumoje susireguliuoti masina , kad saugiai ir patogiai galėčiau važiuoti .., vairas buvo labai laisvas( ne toks kaip pripratus savo mokykloje)
O tada , kai pagaliau pasibandzius masina išvažiavau pro Regitros vartus, manęs lauke staigmena - posūkis į dešine už kurio iš karto vėl sustoti, nes pėsčiųjų perėja ir stotele ... ir mažutis posūkis iš karto į kaire( kai turiu sustoti prieš tai įjungus posūkį , kad apsižvalgyti prieš sukant, ar nieko praleisti nereikia o čia ir staigmena.. už važiavau ant ištisines linijos ir ŽINOMA EGZAMINAS NEIŠLAIKYTAS !!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/16

Parodymai apie tai, kaip aš gavau savo paskolą 2% (Frank Paskolos Paslaugos )

Norėčiau be išlygų rekomenduoti dirbti su Frank Paskolų paslaugos, Jei esate už namų hipotekos rinkoje. Aš kalbėjau su daugeliu brokerių, o apsipirkti už savo hipotekos paskolą internetu, Nuo pirmojo kontakto, galėčiau pasakyti, jis tipo asmuo galėčiau pasitikėti, kad padėtų man padaryti geriausią sprendimą man ir mano šeimai, Jie siūlo tiek trumpą ir ilgą laiką paskolą ne per 1-30 metų paskolos trukmė, su arba be užstato, bet ne kredito patikrinimas ir jų paslaugos yra greitas, patikimas ir patikimas, nes jie buvo išbandyti ir pasitiki man skirtingai nuo kitų bendrovių.

Ar jums sunku gauti kapitalo paslaugas iš vietos bankų ir kitų finansų institutų? ar jums reikia lėšų pradėti savo asmeninį verslą? Ar turite mažą kredito rezultatas ir jums rasti sunku gauti paskolą, nes jūsų kredito rezultatas nerimauti ne daugiau, nes Frank Loans Paslaugos yra čia, kad padėtų jums atsiperka savo sąskaitas ir pradėti gerą verslą, jie siūlo paskolas labai prieinamą palūkanų normą 2% suinteresuotų asmenų turėtų maloniai susisiekti su juo elektroniniu paštu: k.frankloans@gmail.com arba per WhatsApp +1-781-656-7138.

Jų paslaugos apima refinansavimo paskolos, sunkvežimių paskolos, švietimo paskolos, studentų paskolos, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, skolos konsolidavimo paskolos, verslo paskolos, užtikrintos ir neužtikrintos paskolos, hipotekos paskola, būsto paskolos, maloniai susisiekti su jais šiandien tolesnių tyrimų elektroniniu paštu: k.frankloans@gmail.com arba per WhatsApp +1-781-656-7138.

Jūsų finansinis pasitenkinimas yra ten Tikslas ir jūsų darbas su jais bus geros patirties, prašome susisiekti su jais šiandien tolesnių užklausų, jei jus domina paskolos per savo e-mail: k.frankloans@gmail.com arba per WhatsApp +1-781-656-7138.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/20

Rekomenduoju. Profesionalus požiūris, vertinamas besimokančių vairuoti laikas, pamokos vyksta reguliariai ir dažnai, stengiamasi prisitaikyti prie būsimų vairuotojų galimybių maksimaliai. Vairavimo maršrutai 100 proc. atitinka egzamino maršrutus, pamokų metu suteikiama daug praktinės informacijos dėl elgesio kelyje įvairiose gyvenimiškose situacijose. Žodžiu po šios mokyklos vairuotojas išeina visiškai pasiruošęs eismui tiek praktiškai, tiek psichologiškai. Ačiū, buvo pateisinti mano lūkesčiai su kaupu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/19

Rekomenduoju instruktorių Olegą, praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Labai Jums ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/10

Xociu skazat spasibo instruktoru Olegu katorij pomog mne podgotovitsia k ekzamenu v Regitre,katorij ja zdala s pervogo raza,i mne neprishlos zdat pol goda ctob zdavat ekzamen t.k zevu v Germaniji.Rekomenduju vsem.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/09

Noriu pasakyti nuoširdžiai visai “Autoeksternas” komandai. Užėjus į mokyklą, administratore visada pasitinka su šypsena, stengiasi padeti, atsakyti i visus klausimus. Vairavimo instruktorius Olegas - Labai lankstūs, paslaugūs bei savo srities profesionalas, labai konkretus, aiškiai viska pasakoja, parodo vizualiai, pakartoja tiek kartu kiek reikia , kad mokinys suprastu. Po pamokų visada būdavau su šypsena. Ačiū už kantrybę ir palaikyma!. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/12

Kaip ir dauguma žmonių, rekomenduoju instruktorių Giedrių. Tikrai malonus, geras žmogus, kuris man padėjo su vairavimu. Pirmas įspūdis atsisėdus prie vairo su juo jaučiausi nevaržomas, viska ramiai išaiškindavo, parodydavo ir pagarba mokiniui buvo be galo didelė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/04

Puiki mokykla. Teorijos kursas išdėstomas detaliai ir paaiškinama viskas, kas atrodo neaišku. Dėl praktinio kurso, turbūt nieko nenustebinsiu rekomenduodamas Giedrių. Puikus instruktorius, kuris visas klaidas ir ypatumus išaiškina labai gerai. Žmogus, su kuriuo ne tik linksma ir malonu važiuoti, bet ir galima maloniai pakalbėti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/06

Labai gera mokykla, instruktorius Giedius labai malonus ir geras mokytojas, išmokė vairuoti puikiai, tikrai verta rinktis šia mokykla ir šį instruktorių

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/18

Tikrai rekomenduoju šią mokyklą! Mokiausi kitoje mokykloje, bet papildomas pamokas turėjau pas instruktorių Gedrių. Bendravimo neįmanoma sulyginti su sena mokykla. Instruktorius labai malonus, prie jo nesijauti suvaržytas, maloniai bendrauja. Klaidas aiškina suprantamai. Dar karta didelis AČIŪ mokyklai ir instruktoriui. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/05

Tik geriausi atsiliepimai. Mokiausi vairuoti su Olegu. Aciu uz puiku paruosima regitros egzaminui ir visas suteiktas zinias.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/05

Kaip ir dauguma, rekomenduoju Giedrių. Nuostabus ir kaip žmogus, ir kaip instruktorius. Ėjau eksternu, todėl negaliu pakomentuoti teorijos mokymo...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/03

Mokykla gera, nekilo jokių nesusipratimų, viskas vyksta greitai ir sklandžiai. Rekomenduoju instruktoriu Giedriu. Gerai paruošia, nuramina, padrąsina. Maloniai bendrauja, yra kantrus, nepatingi paaiškinti viską tiek kartų kiek reikia, jog mokinys tikrai suprastų. Tik geriausi atsiliepimai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/29

Mokykla tikrai gera, jokiu problemu nekilo mokantis eksternu, viskas atliekama ten greitai ir patogiai. Geriausias ispudis liko del instruktoriaus vardu Giedrius. Zmogus tikrai gerai paruosia, siltai bendrauja ir niekada nepyksta jei kazkas netaip. Supratingumas tikrai didelis pas si zmogu ir jis labai tinka mokyti busimus vairuotojus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/23

Pasirinkau “Autoeksterną”, mokino instruktorius Giedrius Pivoriūnas. Išlaikiau Regitrą iš pirmo karto. Labai fainas instruktorius, viską aiškiai ir išsamiai aiškina, labai kantrus. Visada palaiko dialogą, bei pats daug pasakoja įdomių istorijų. Labai patiko bei esu patenkintas mokymo kokybę. Tikrai rekomenduočiau Autoeksterną ir patekt pas instruktorį Giedrių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/07

Nors teko dirbti šiek tiek ir su kitais instruktoriais, tačiau instruktorius GIEDRIUS yra pats geriausias, jokių kitų ieškoti nereikia. Jo pamokose visada sulauksi atsakymo į bet kurį būsimam vairuotojui rūpintį klausimą, stresas naujokui ramiu bendravimu maksimaliai numalšinamas, visada padės ir duos puikių patarimų , kuriuos tereikia prisiminti :)
Pats šauniausias Mokytojas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/21

Rekomenduoju. Teorijos pamokas pravedė gerai, o vairavimo instruktorius Giedrius pukiai išmokino vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/20

Labai gera mokykla, viskas labai greita, niekas negaisina laiko, vairavimo instruktorius Giedrius tikrai saunus mokytojas, viska labai lengvai ismokino, per menesi nuo pradejimo vairuoti islaikiau teises, tik geri atsiliepimai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/04

Mokykla iš tikrųjų tikrai ne kažką, bet iš pagarbos puikiam direktoriui Olegui, nerašau 1 žvaigždės.
Būtina :
1.Keisti administratorė Zita. Pastoviai varinėjo nuo kompiuterių, neleido mokytis tiek, kiek man reikia. Hame, gali pakelti balsą.
2. Insruktorius Romas tinginys, tingėjo aiškinti, klausė kada važiuosim į mišką, ar gal sutvarkysiu jo namus (?!) nieko ne išmokė beveik. Ir bukit pasiruošusios - tikrai pasinėses ant gražių mergų.vazinejom jo reikalais.
3.instruktorius Henrikas tempė laiką, pasiėmiau gal 10papildomu,o prieš regitra jokių pakavimu nemokė, tempė laiką. Puse val važiavom iki Regitros, puse val pasivažinėjimas ir lieka puse val važiavimui atgal..

Pasiėmusi pamokas pas kitą instruktorių spėdavo viską-ir prisiparkuoti keletą kartų įvairiais būdais ir pasivažinėti aplink regitra visais įmanomais maršrutais per 1pam.

Mokyklai autoeksternas reikia dar tobulėti ir pradėt nuo administratores.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/22

Šioje mokykloje rekomenduoju rinktis tik instruktorių Giedrių! Puikus savo srities profesionalas. Per pamokas niekada nebūna įtampos, viskas būna paaiškinama ramiai ir aiškiai, duoda daug naudingų patarimų, gerai paruošia egzaminui ir tolimesniam vairavimui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/21

Labai draugiška, nuoširdi atmosfera vairuojant (instruktorius Giedrius). Puikiai paruošė - ne tik egzaminui, bet ir vėlesniam vairavimui!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/21

Labai draugiška, nuoširdi atmosfera vairuojant. Puikiai paruošė - ne tik egzaminui, bet ir vėlesniam vairavimui!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/24

Instruktorius Giedrius tikrai žino, kaip išmokyti vairuoti net ir patį negabiausią mokinį. Jis nesibara, o tiksliai ir aiškiai paaiškina, kaip ką atlikti, duoda naudingų patarimų, stengiasi, kad kuo greičiau išlaikytum egzaminą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/17

Aciu Daliui uz labai informatyvias teorijos pamokas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/16

Labai rekomenduoju šią mokyklą. Ir teorijos, ir praktikos egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Dėkoju teorijos dėstytojui ir instruktoriui Giedriui, kuris labai gerai, aiškiai ir be streso pravedė visas pamokas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/30

Labai rekomenduoju instruktoriu Giedriu. Pamokos buvo labai smagios ir be streso. Vairavimo egzamina pavyko islaikyti is pirmo karto. Dar karta labai didelis Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/17

Tikrai gera, patikima mokykla. Labai maloni administratore Zita, nuostabus teorijos destytojas, bei puikus vairavimo instruktorius Oleg. Su siuo instruktoriumi teko vazineti tikrai nemazai pamoku, ir tik geriausi atsiliepimai. Visada aiskiai nurodys kokios klaidos padarytos, paaiskins kaip daryti yra teisinga, punktualus, labai yra patogu suderinti laikus pamokai, bei suderinti susitikimo vieta (dazniausiai, pasiima is namu/darbovietes, kas irgi yra didziulis privalumas). Matosi, kad zmogus myli savo darba, ir perduoda zinias mokiniams.
Aciu uz pateiktas zinias, ir sekmes Jums ateityje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/07

Geriausi atsiliepimai apie vairavimo instruktorių GIEDRIŲ PIVORIŪNĄ. Kiekviena pamoka buvo naudinga: daug pastabų, komentarų, patarimų, padrąsinimų ir pagyrimų už išgirstas pastabas. Su kiekviena pamoka vairuoji ir jauti pažangą bei tobulėjimą. Ačiū, Giedriau, už kantrybę ir pagalbą siekiant tikslo :) Sėkmės darbuose !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/29

Pati geriausia mokykla su pačiu geriausiu instruktoriumi Giedriu.
Išmokė labai gerai išlaikiau iš pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/03

Tikrai rekomenduoju šią mokyklą.Teorijos mokytojas llllaaaabbbaaaaiiii geras, išaiškina viską tikrai gerai ir suprantamai.O vairavimo instruktorius buvo ir nuostabus.Tiek į teorijos tiek į praktikos pamokas eidavau su labai dideliu noru, kadangi nebuvo jokio streso.Visada abu mokytojai su šypsena ir matosi tai, kad tikrai turi norą išmokyti, o ne tik atidirbti savo darbo valandas .Taigi tikrai labai ačiū už pastangas .Ir kuo didžiausios Jums sėkmės :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/27

Giedrius, nuostabus instruktorius, islaikiau is pirmo karto,moko tai ko reikalauja Regitroje. Rekomenduoju !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/28

Labai gera vairavimo mokykla, išpildė visus lūkesčius. Didelis Ačiū instruktoriui Giedriui Pivoriūnui už puikias vairavimo pamokas. Jo pagalba daug sparčiau išmokau vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/26

Nuostabus teorijos dėstytojas Vitoldas !!! Dėsto ramiai, aiškiai, be jokios šalutinės informacijos. Pamokos prabėga greitai, visada nupiešia pavyzdžius ant lentos, kad lengviau būtų suvokti informaciją. Atėjau visai žalia, tačiau įdomiai klausiau dėstytojo paskaitas, ir išlaikiau teoriją iš pirmo karto :) Dar karta ačiū, dėstytojau ir sėkmės Jums!
Anastasija

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/30

Puiki mokykla. Profesionaliai išaiškinta teorija, o vairavimo instruktorius Giedrius Pivoriūnas puikus savo srities profesionalas, vienareikšmiškai rekomenduoju mokytis vairuoti pas šį žmogų, pasitikėjimas savimi garantuotas. Vairavimo pamokos prabėga nepastebimai, tik reikia norėti tobulėti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/07

Drąsiai rekomenduoju šią mokyklą ir jos vairavimo instruktorių Giedrių Pivoriūną! Kantrybe apsišarvavęs, profesionalus mokytojas! Kokybiškos pamokos, naudingos ir tikslios pastabos, todėl regitroj viskas pavyko!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/09

Nerekomenduoju šios mokyklos.
Teorijos dalį puikiai išdėstė Andrius, pamokos buvo idomios, linksmos ir tikrai naudingos.
Priekaištų turiu administracijai. Monika maloni, tačiau Zita nemandagi, pikta, labai nemalonus zmogus. Leidžia sau lieti savo pykti ant imones klientu. Kartą nežinodama atėjau spręti testu per pietu pertrauka, buvau jos apšaukta, kad dabar negalima, nes jie valgo. Nors kotletus toj pacioj patalpoj sildo kiaura diena, del maisto kvapo ir nuolat telefonu arba tarpusavyje garsiai snekanciu administratoriu buvo labai sunku susikaupti. Administratores darbo metu sau leidzia važiuot apsipirkinet ir palieka mokinius vienus vienus patalpoje. Taip pat Zitos buvo nesmagu kažko klausti, nes ji visad labai nemaloniai bendrauja.
Vairavau su instruktorium Henriku. Žmogus jis malonus, gražiai bendrauja, tačiau instruktorius prastas. Per pamokas važinedavom pagrinde fabijoniškese ir aplinkiniuose rajonuose. Regitroje buvom 1 karta, todel issilaikius mokyklino buvau priversta imti daug papildomu pamoku. Ir, apskritai, jis neismoko kai kuriu svarbiu dalyku, apie kuriuos sužinojau tik laikydama regitros egzamina, kai man sake mano klaidas, buvau nustebus, kad apie jas negirdejau iš instruktoriaus. Pakeitus instruktoriu pajauciau labai dideli skirtuma.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/29

Ačiū Giedriau už kantrybę, sumanumą ir profesionalumą. Esi puikus mokytojas.. Ilgai ir kantriai mokėmės vairuoti bet rezultatas pasiektas. Nuoširdumas, puikus bendravimas, atsakingas požiūris į savo darbą, Buvo smagu mokytis vairuoti.Nuoširdžiai dėkinga.
Kas tik turėsite galimybę rinkitės Giedrių.
Ačiū mielai Zitai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/28

Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju šią mokyklą Pati perėjau į šią mokyklą iš kitos, buvau jau nuleidusi rankas, galvojau vairuoti taip ir neišmoksiu. Bet dėka nuostabių instruktorių - Giedriaus, Raimundo ir Olego išmokau ir egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Atskiras ir didelis ačiū instruktoriui Olegui, per savaitę sugebėjusiam tiesiog nepriekaištingai paruošti regitros praktiniam vairavimui. Puiki mokykla, rekomenduoju kiekvienam! ”

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/27

Didelis ačiū instruktoriui Giedriui Pivoriūnui! Superinis žmogus. Visuomet geros nuotaikos, niekuomet nepamiršta pagirti, kas tikrai labai svarbu:) jokios įtampos - tik didelis palaikymas:)) profas, ne kitaip. Ir dar visada linksma būdavo:))

Giedriau, patys šilčiausi linkėjimai! Man einant į regitros vairavimo egzaminą, pabrėždamas pasakei "ate, bet ne iki". Ir viskas pavyko iš pirmo karto - kaip per sviestą. Ačiū už pamokas ir įdėtą širdį:) Džiaugiuosi, kad pakliuvau būtent pas tave!Ir dar vienas fainas žmogus visame kolektyve - teorijos dėstytojas Andrius. Profesionalas ir dar nestokojantis humoro. Geriau būti negalėjo, nu tikrai:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/16

Sveiki!

Ar jums reikia skubios paskolos? Ar turite blogą kreditą? mes galime patvirtinti paskolą jums be įkaito, bloga kredito priimta, mes esame patikima sertifikuota finansų įstaiga
tvirtinant lėšas visoms projekto rūšims. Mūsų paskola / finansinis pasiūlymas yra
pateikiama maža palūkanų norma yra 2%, o grąžinimo trukmė yra labai didelė
draugiškas ir patogus klientui. Paskolos suma / trukmė yra apyvartinė.
Mes pritariame finansavimui iki 350 milijonų dolerių, priklausomai nuo
verslo pobūdis. Mūsų paslaugos yra patikimos ir patvarios, susisiekite su mumis šiandien per
(bonitecloancompany@gmail.com) Jūsų sėkmė yra mūsų prioritetas.

Geriausi linkėjimai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/07

Labai gera mokykla! Rekomenduoju, ypatingai vyresnio amžiaus mokiniams skiriamas didelis dėmesys, kantriai reaguoja į klaidas, egzaminas išlaikytas labai greitai ir be streso. Dėkoju mokytojams Raimondui ir Olegui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/03

Noriu padėkoti Autoeksterno komandai, taip pat vairavimo instruktoriui Giedriui bei teorijos mokytojui Daliui už suteiktas žinias. Jūsų dėka pavyko iš pirmo karto Regitroje.
Sėkmės ateities darbuose!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/15

Pateikite už greitą ir prieinamą paskolą

Ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos, automobilių paskolų, paskolų konsolidavimo paskolų, neužtikrintų paskolų, rizikos kapitalo ir tt Arba jums buvo atsisakyta paskolos iš banko ar finansų įstaigos, Nesijaudinkite, mes esame čia Fred Larry paskolų įmonė yra sertifikuota ir garantuota. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendrovei už prieinamą 3% palūkanų normą; svyruoja nuo £ 500,000.00 iki £ 500,000,000,000.00. eik ir turi savo liudijimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis (fredlarryloanfirm@gmail.com) arba (fredlarryloanfirm@hotmail.com).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/21

Esu patenkinta mokyklos vairavimo praktikos pamokomis (teorijos egzaminą laikiau eksternu), o ypač dėkinga esu mokyklos instruktoriui Giedriui! Instruktorius yra visada pozityviai nusiteikęs bei skatinantis nenusiminti ir bandyti iš naujo kol pavyks.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/19

Sveiki, pone ir ponia, teisėta paskola visada buvo didelė klientų problema. Paskolos ir jos saugumo klausimas yra labai svarbu klientams, ieškantiems paskolos iš teisėto skolintojo. Didesnės rūpesčiai dėl kiekvieno sąžiningo ir sugebančios grąžinti paskolą. Mes su malonumu jums padėsime paskolą per trumpą laiką, kai bus suteiktos paskolos. Palūkanų norma yra 3%. Minimali suma, suteikta paskolos forma 185 000 € Jei Jus domina gauti finansinę paramą, prašome susisiekti su mumis el. Paštu godwillloancompeny@gmail.com.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/11

Nesiūlyčiau rinktis šios mokyklos dėl kelių priežasčių.

Mokiausi praeitais metais pavasarį. Tačiau dėl nekompetetingo intruktoriaus Romo mokymo nepavyko išlaikyti praktikos egzamino. Labai stipriai nusiminiau, tad atidėjau bandymus iki šios vasaros.


Teko kreiptis į kitą mokyklą, į Turbovėžlį pas instruktorių Gžegožą. Vakar išlaikiau Regitroje egzaminą. Per penkias pamokas mane išmokė to, ko nesugebėjo Romas per 14 pamokų + 3 papildomus užsiėmimus.
Įmanoma, jog tiesiog tingėjo. Visas pamokas išvažinėjom kaip jam patogu - jo reikalais arba nuo mokyklos iki aikštelės prie saulėtėkio. Visas 14 pamokų.
Nieko stebetino, kad važiuojant prie Regitros pirmą kartą aš neįšlaikiau, nes nė karto ten nebuvau nuvažiavus, instruktorius nebuvo suinteresuotas mane ten nuvežti, o man kaip nepatyrusiai mokinei, ne tas galvoj buvo.

Taip pat, įšėjo, jog man, dėl tam tikrų aplinkybių, teko atidėti mokykloje teorinį ir praktinį egzaminą keliems mėnėsiams. Grįžusi, sulaukiau iš administracijos nepatenkintų žvilgsnių ir komentarų, jog užtrūkau ir vienintėlė grupėjė natsiskaičiau. Ale, dėl manęs negali uždaryti grupės.
Aš atsiprašau, bet aš moku nesveikus pinigus ne tam, kad jus mane kaltintumėte. Trūksta dar nemažai iki gero aptarnavimo standartų.

Be to, neišlaikius praktikos egzamino ir mokydamasi Autoeksterne, sulaukiau vakare iš instruktoriaus skambučio ir kaltinimų, kad sugadinau jam reitingą.
Instruktorius yra linkęs priekabiauti,nešvankiai juokauti ir kartais tyčia liesti. Tad siūlau merginoms būti atidžiom. Siūlau pasidomėti ir jo facebooko puslapių kur vien alkoholio nuotraukos, ir iš kurio nedažni komentarai po mokinių-merginų nuotrakom, tokio tipo - "kur papai".

Aišku, čia yra Jūsų pasirinkimas ką rinktis, galbūt kiti instruktoriai geresni. Taip pat man labai patiko teorijos dėstytojas.

Aplamai, mokykla labai nuvylė savo didžiąja kolektyvo dalimi, patalpų kokybe, aptarnavimu, elgesiu.

Yra jur tobulėti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/12

Sunku buvo pasirinkti mokyklą nes pasirinkimas tikrai didelis. Pasirinkau šią mokykla skaitydama atsiliepimus ir tuo labai džiaugiuos. Teorijos paskaitos su Andriumi buvo pateiktos profesionaliai ir su humoro gaidele. Lankyti jas buvo įdomu :) Ačiū Andriui. Vairavimo pamokas turėjau su Juozu. Tai instruktorius žinantis ir mylintis savo darbą. Nuo pat pirmų pamokų jokios įtampos nebuvo, visada jaučiau palaikymą ir padrąsinimą. Pamoku metu atrodė kad vairuoju su gerai pažįstamu žmogumi (draugu, tėvu, broliu....) :). Tik profesionalus instruktorius gali perteikti tokia ramybę, pasitikėjimą savimi ir norą siekti geresnių tikslų. AČIŪ Juozui už kantrybę, profesionalumą ir išlaikytą regitros egzaminą iš pirmo karto :) Linkiu dar daugiau kantrybės, taip ir toliau mylėti savo darbą ir daug daug gerai paruoštų bei Jum dėkingų vairuotojų... AČIŪ :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/02

Tik instruktoriaus Giedriaus dėka pagaliau ir aš įveikiau tą siaubą-baubą Regitrą :))) :klaidas paaiškins, už gerai padarytus dalykus pagirs, ir nuolat primins visada įvertinti važiuojant ir reljefą :)).
Tad jei dar galvojate, kokį intruktorių rinktis - aš tik už jį!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/08

Lankiau kita vairavimo mokykla, taciau nepavyko islaikyti praktikos egzamino ir drauge parekomendavo savo instruktoriu - Giedriu. Pasivazinejome kelis kartus ir neseniai islaikiau praktikos egzamina. Nuostabus mokytojas, bei zinoma zmogus:) Labai dziaugiuos, kai zmones dirba, tai kas jiem patinka ir sekasi.
Dideles sekmes darbuose, bei aciu ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/01

Noriu padėkoti instruktoriui Giedriui Pivoriunui už tai ,kad išmokino mane gerai vairuoti. Jo dėka išlaikiau praktikos egzaminą ir turėsiu teises. Sunku buvo, ir daug ašaru, bet Giedrius man sake nemest vairavimo, siekti tikslo ir viskas paviks! Puikus mokytojas ir žmogus! Ačiū Giedriau! Sėkmės darbe! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/30

Ieškojau vairavimo mokyklą, kurioje galima būtų išmokti vairuoti per trumpą laiką(eksternu).Pasirinkau Autoeksterną ir nepasigailėjau. Joje dirba tikri profesionalai, būtent noriu pagirti instruktorių Giedrių, superinis žmogus. Giedrius puikiai išmokė mane visų vairavimo ypatybių, išaiškino visus reikalingus dalykus pradedančiam vairuotojui. Jis puikiai išmano savo darbą. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, už tai aš esu dėkingas Giedriui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/09

Puiki mokykla. Instruktorius Giedrius puikiai atliko savo darba- siandien drasiai jausdamasis is pirmo karto islaikiau vairavimo egzamina,

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/06

Didelis ačiū šiai vairavimo mokyklai.

Kokį gerą sprendimą padariau išėjus iš kitos vairavimo mokyklos į Autoeksterną :)) Maloni administratorė Monika, kuri atsakys į visus rūpimus klausimus, bei nuostabus ir profesionalus instruktorius Romas, turintis didelę kantrybę ir gerą humoro jausmą.

Tikrai rekomenduoju visiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/11

jums reikia tikrą paskolą verslo tikslais arba mokėti savo skolą Susisiekite J. Kellie Wilson dabar tikros paskolos elektroniniu paštu: Oceanicfinance113@gmail.com

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/10

Puiki mokykla. Įdomios ir įtraukiančios teorijos pamokos. Instruktorius Andrius mokėjo sudominti ir teorijos žinias perteikti suprantamiau. Esu patenkinta.!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/05

Pačiai mokyklai priekaištų tikrai nėra.. Teorijos dėstytojas labai fainas! Personalas irgi!! Instruktoriai malonūs. Vairavimo pamokas turėjau pas Hendrika.. nesu patenkinta.. kaip žmogus tikrai geras balso niekad nepakels!! Tikrai visada išlieka žmogiskas!, bet mokymo kokybe nepasakyčiau, kad tenkino viskas vyko labai letai.. galbūt tokia taktika, bet kai baigi kursa emi papildomas,o viskas yra tiesiog vilkinama.. nerekuomenduoju.. nuejus į kitą mokykla pas kitą instruktoriu per viena pamoka išmokau daugiau nei per visa vairavimo kursa!!! Rekomenduoju visada pasiskaityt atsiliepimus ir jai iš šios mokyklos tai rinktis Giedrių.. tiek daug gerų atsiliepimų nesu mačius:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/26

Autoeksternas!!! 10 balu,teorijos mokiausi su destytoju Andrium,superinis,linksmai praejo visos pamokos,taisykles puikiai issaiskintos,suprantamai ir su gyvenimiskais pvzregitroj teorija 100% islaikyta!
Didziausias aciu vairavimo instruktoriui Giedriui labai didelis aciu,uz viska ko ismokino,niekada nera subares kad kazka darau ne taip vairavimas regitroj islaikytas is 1 karto,tad manau daugiau ir nereikia nieko sakyti! Aciu,uz tai kad nebebijau sesti uz vairo!
Visam personalui didelis Aciuvisiem rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/22

добрый день! школа очень хорошая. училась у Гендрика. большое ему спасибо за терпение и профессионализм! объясняет все очень доступно и просто! сдала с первого раза в Регитре, в чем считаю огромная заслуга инструктора!приятного вождения!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/20

Ar jums reikia paskolas projektui, investicijų, asmeninės paskolos, verslo paskolos, būsto paskolos, studentų paskolų, konsolidavimo paskolos ir paskolas įvairių projektą? tiems, kurie nori gauti paskolą iš mūsų įmonę turėtų susisiekti su mumis šiandien: thomasloanservice11@gmail.com

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/18

Verta rinktis!
Rekomenduoju vairavimo instruktorių Henriką,kuris profesionaliai perteikia savo žinias,paruošia vairavimui.Ačiū visai "Autoeksterno" komandai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/16

Visiems, kurie mokysis Autoeksterne, labai labai rekomenduoju prašytis pas instruktorių Giedrių Pivoriūną - vienareikšmiškai pats geriausias instruktorius pas kurį gali tekti mokintis. Ramus, užtikrintas, visada pagiriantis,padrąsintantis, niekada nekeliantis balso už visas mokinukų nesąmones - tai tik kelios savybės, kuriomis galima apibūdinti Giedrių. :) Pati Autoeksterne buvau pakliuvusi nuo pat pradžių pas kitą instruktorių, kuriam deja, bet labai trūko visų šių savybių. Džiaugiuosi, kad laiku supratau, kad reikia keisti instruktorių ir tikrai nesitikėjau, kad pateksiu pas tokį gerą. :)
Šiandien išlaikiau vairavimo egzaminą Regitroje ir nuopelnus skiriu Giedriui. Didžiulis Ačiū už kantrybę, teisingas pastabas, patarimus ir nuoširdų bendravimą!!! Ačiū! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/15

Teko mokytis vairuoti pas instruktorių Giedrių. Pradedant tuo, kad viskas nuo pat pradžių buvo išaiškinta taip, kaip turi būti, baigiant tuo, kad šiandien užsisakiau vairuotojo pažymėjimą! Šauni mokykla, puikus personalas. Tiesiog nuoširdžiai rekomenduoju, ir drąsiai galiu teigti, jog daugiau ir ieškoti nereikia. Neverta blaškytis. 5 žvaigždutės mokyklai! ir 5 instruktoriui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/08

Super mokykla aptarnavimas ir mokymas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/08

Noriu įvertinti, pagirti ir padėkoti šiai vairavimo mokyklai! Labai rekomenduoju visiems, kas nori tikrai profesionalaus ir greito pasiruošimo vairavimo tiek teorijos tiek praktikos egzaminams! Šios mokyklos dėka abu egzaminai regitroje išlaikyti iš pirmo karto. REKOMENDUOJU!!!!
*PRIEINAMA KAINA

*LABAI KONKRETUS IR AIŠKUS INSTRUKTORIŲ PRAKTIKOS DĖSTYMAS (rekomenduoju instruktorių Romą, kadangi pati pas jį mokinausi ir nusivilti neteko.)

*GALIMYBĖ SPRĘSTI KET TESTUS MOKYKLOJE, ATITINKANČIUS REGITROS TESTUS.
*ADMINISTRACIJOS ROFESIONALUMAS IR GERANORIŠKUMAS SUTEIKIANT VISĄ REIKIAMĄ INFORMACIJĄ. (Ypatingai ačiū administratorei Monikai.)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/07

Dauguma giria savo instruktorius del to kad jie paprase parasyt , bet buvau gal pas pora vairavimo instruktoriu ir visi buvo labai prasti , niekam neidomu kaip mes vazinejam ir kaip mes laikisim egzaminus... baiges vairavimo pamokas dar jauciau kad prastai vaziuoju ir be sansu regitroi, taigi pasiule man vairavimo instruktoriu Henrika Gintovt , tai per jo 3 pamokas ismokau daugiau nei per visa kursa , viska isaiskina iki smulkmenu, ir po jo pamoku zmones tikrai gali laikit egzaminus be problemu . Zmogus tesiog myli savo darba ir dirba su zmonem kaip reikia ! taigi rekomenduoju syta insturktoriu kam tikrai savrbu kaip vaziuosit !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/07

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Teorijos dėstytojas labai išsamiai išaiškino visą teorijos kursą. Praktikos instruktorius buvo Hendrikas. Likau patenkinta turimomis pamokomis, viską labai nuosekliai ir ramiai išaiškindavo. Administracija - 10 balų :) Rekomenduosiu visiems savo draugams. Sekmės jums

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/25

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Vairuoti mane mokino instruktorius Olegas - labai dėmesingas, atsakingas, viską smulkiai paaiškina. Vairuoti mokinomės prie Regitros, išvažinėjom visus maršrutus, buvo išaiškinta, kokias klaidas mokiniai daro, kaip nesuklysti. Mokyklos aikštelė tokia pati kaip Regitroj, tad buvo nesunku per egzaminą atlikti pratimus.
Labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/10

Puiki mokykla, smaikstus bei profesionalus instruktoriai. Kai vienu momentu buvo apemes beviltiskumo jausmas egzaminuojant labai man pagelbejo instruktorius Giedrius, charizmatiskas, ismanantis savo darba negailejes puikiu patarimu ir atvedes mane i is pirmo karto islaikanciu zmoniu grupe! :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/21

Puiki vairavimo mokykla. Rekomenduoju instruktorių Giedrių. Tai profesionalus, draugiškas, malonus, visada pasirengęs padėti bei paaiškinti žmogus. Labai dėkoju už pastangas ir kantrybę mokant. Labai labai ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/21

Visiems dvejojantiems, kurį instruktorių pasirinkti, rekomenduoju Giedrių. Mano kelias iki teisių buvo ilgas, tačiau pradėjus papildomai važinėti su Giedriumi pagaliau išlaikiau egzaminą Regitroje. Labai dėkoju jam už palaikymą, nuoširdų bendravimą ir puikius patarimus pamokų metu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/16

Prieš kelis metus mokiausi šioje mokykloje ir, žinoma neišlaikiau, nors buvau paėmusi apie 10 papildomų pamokų.
Noriu visiems patarti, kas vairuoja pas HENRIKĄ nedelsiant keisti instruktorių. Patikėtike, padarysite patiems sau paslaugą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/10

Apie šią mokyklą tik teigiami atsiliepimai! Joje atsidūriau dėl rekomendacijų mokytis vairuoti pas Giedrių. Visiškai nesigailėjau savo pasirinkimu. Instruktorius kantrus, pasiryžęs išmokyti, moko labai suprantamai ir puikiai. Vairuojant su juo visiškai nejaučiamas stresas, o po kelių pamokų jautiesi lyg su draugu. Visad pasako klaidas, bet nepamiršta ir pagirti. Jaudinasi dėl kiekvieno mokinuko, netgi pabaigus vairavimo pamokas nepamiršta pasidomėti kaip sekasi regitros reikaluose ir visada palaiko. Teorijos pamokomis pas Andrių taip pat likau labai patenkinta. Mokyklos kaina neužkelta, administracija be galo draugiška. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/29

Прекрасная автошкола! Все сложные теоретические правила объясняются простым языком и надёжно откладываются в голове (спасибо Андриусу! его юмор делал занятия теплее :) ). Спасибо огромное моему инструктору по практике Роману (с его помощью учишься чувствовать дорогу, не бояться машину и ездить спокойно и правильно). Радует веселая и приятная атмосфера в самой школе (Ateities), спасибо Зите и Монике за приветливость! Удобное время занятий, хорошие автомобили и грамотные профессионалы! Спасибо:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/25

Vairuoti nusprendžiau mokytis eksternu, todėl man labai tiko šios mokyklos (Autoeksternas) pavadinimas. :) Iš tiesų mokyklą pasirinkau visai atsitiktinai, be jokių išankstinių domėjimųsi, skaitymo ar rekomendacijų. Tiesiog pakeliui į darbą dažnai sutikdavau šios mokyklos mokomąsias transporto priemones, jos pasirodė labai tvarkingos. Tad nelaukdama užsiregistravau. Visai atsitiktinai gavau ir instruktorių Giedrių. Apie jį taip pat nieko nežinojau, neskaičiau, tad labai jaudinausi prieš pirmą pamoką, nes iš ankstesnių draugų atsiliepimų susidariau įspūdį, kad visi instruktoriai yra senyvi, pikti, nemotyvuoti ir žlugdantys naujųjų vairuotojų pasitikėjimą savimi. Susipažinusi su Giedriumi, negalėjau patikėti, kad tokie žmonės dirba instruktoriais, - jaunas, linksmas, motyvuotas, kantrus, rūpestingas, labai rimtai žiūrintis į savo darbą (manau, kad ir mylintis savo darbą), tikras profesionalas ir puikus žmogus. Negalėjau patikėti ir tuo, kad pamokų tiesiog laukdavau, nes žinodavau, kad bus smagu ir įdomu! Išmokau vairuoti, žiūrėti į ženklus, laviruoti posūkiuose ir kalbėtis bei daug juoktis vienu metu. :) Pamokos prabėgdavo akimirksniu.
Taigi, matyt, nieko naujo nepasakysiu - INSTRUKTORIUS GIEDRIUS YRA GERIAUSIAS INSTRUKTORIUS VILNIUJE, O GAL IR LIETUVOJE. :) Egzaminą išlaikiau iš antro karto (pirmą kartą koją pakišo stiprus jaudulys), bet Regitroje pagyrė, kad tikrai gerai vairuoju. Dideli komplimentai ir nuoširdus ačiū Giedriui už tai!
Jeigu dar svarstote, kurią mokyklą rinktis, - siūlau nedvejoti ir rinktis Autoeksterną ir reikalauti instruktoriaus Giedriaus. :) Jis išmokytų vairuoti ir visišką žioplį. :))
Ačiū tau, Giedriau, ir gerų darbų!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/15

Laikiausi teises du kartus. Po pirmojo karto viska teko mesti, nes buve instruktoriai kitoje vairavimo mokykloje demotyvavo, smukde moraliskai, nesuteike malonumo mokytis ir apskritai priverte suabejoti ju kaip instruktoriu kompetencija. Galiausiai po keliu metu vel sukaupiau drasa ir prisiverciau mokytis, bet nenorejau uzlipti ant to pacio greblio ir mokytis bet kur (dazniausiai renkames kuo arciau namu) bet pasieskoti tikrai geru specialistu internete. Pagal visus atsiliepimus ivairiose mokyklose instruktorius Giedrius issiskyre labiausiai, tad nusprendziau surizikuoti. Na ir ka? Tai buvo geriausi mano investuoti pinigai per pastaruosius 10 metu. Pradejau kaifuoti nuo vairavimo, atsirado pasitikejimas savimi ir noras galiausiai isigyti automobili. Uz visus siuos potyrius galiu buti dekingas tik vienam smogui - instruktoriui Giedriui. Visi zemiau esantys atsiliepimai apie ji yra tikru tikriausia tiesa, be jokiu pagrazinimu ir pasaldinimu. Demesingas, mandagus, ne karta mineta kad kantrus, ne karto neteko isgirsti pakelto balso. Aikstele man buvo didziulis issukis (na bent jau as taip maniau), taciau su jo pagalba viskas liejosi kaip is pypkes. Tai zmogus, su kuriuo malonu susitikti pamokose dar ir dar karta. Kazkiek netgi pavydziu busimiems jo mokiniams, kad tures malonumo mokytis is savo srities profesionalo. Galeciau kilometro traktata aprasyti kodel butent Giedrius turetu buti busimu mokiniu pasirinkimas, taciau labai daug kas pamineta tad kartotis, kad jis yra tikrasis jaunosios kartos profas. Net neabejoju, kad jo laukia sviesi ateitis, nes tokiems saunuoliams kitaip net ir negali sektis! Jeigu skaitai si komentara ir vis dar mastai koki instruktoriu pasirinkti busimiem mosklams, leisk palengvinsiu apsisprendima - TIK Giedrius. Jau laukiu kol bus pagamintas vairuotojo pazymejimas! Aciu Giedriau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/04

Ne paslaptis, jog dauguma vairavimo mokyklą renkasi atsižvelgdami į tris pagrindinius aspektus: kainą, vietą(laiką) bei mokslo kokybę. Kainos klausimu daug komentuoti negaliu, tačiau Autoeksterne ji yra mažesnė arba bent tokia pati, kaip ir kitose vairavimo mokyklose. Vietos vertinimas, žinoma, yra subjektyvus, tačiau man, gyvenančiam Santariškėse, Jeruzalės g.24 įsikūręs vienas iš Autoeksterno filialų buvo pats tinkamiausias iš visų vairavimo mokyklų. Mokyklos klasė buvo aprūpinta reikiama įranga (kelio ženklų simboliais, taisyklėmis, informaciniais plakatais) taip pat kompiuteriais, daug prisidėjusiais prie sėkmingo teorijos egzamino išlaikymo. Vis dėlto labiausiai galima pagirti Autoeksterno MOKYMO KOKYBĘ ir mokytojų kvalifikaciją. Vairavimo teorijos dėstytojas šauniai išaiškino visas sankryžų, kelio ženklų subtilybes, kiekvieną pamoką buvo atsakoma į iškilusius mokinių klausimus. Galiausiai didžiausią padėką ir pagyrimą norėčiau išreikšti savo vairavimo instruktoriui Giedriui. Tai žmogus, pasižymintis kantrybe, nuovokumu, originalumu ir, ko gero svarbiausia, rūpestingumu. Net ir turėdamas tiek daug mokinių, Giedrius prisimena kiekvieno iš jų vairavimo būdą, daromas klaidas, nuolat jas pabrėžia ir primena, taip pat aktyviai domisi, ar mokinys stengiasi vairuoti su artimaisiais po pamokų, tokiu atveju rekomenduoja maršrutus, kuriais reikėtu pravažiuoti daugiau kartų. Tiesą pasakius, rekomendacijos buvo tokios tikslios, kad praktikos egzamino metu visi keliai, kuriais važiavau, jau buvo gerai žinomi, o pavojingos vietos daug kartų aptartos. Ne veltui tiek teorijos, tiek praktikos egzaminus išlaikiau iš pirmojo karto.

Didelis Ačiū Autoeksternui, o dar didesnis Giedriui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/02

Rekomendacijos iš draugės dėka porą papildomų pamokų paėmiau iš instruktoriaus Giedriaus iš Autoeskterno. Ir ne veltui tos rekomendacijos!

Visų pirma, kalbant techniškai, patiko, kad važinėja su Ford Focus. Kadangi kitoje mokykloje mokiausi vairuoti su VW Golf, kurio pedalų jautrumas yra itin mažas, Regitroje turėjau kėblumų. Ten automobiliai man atrodė ypač jautrūs. Instruktorius Giedrius matė, kad su jų automobiliu aš vis mėgstu "paspausti" ir užkelti apsukas, todėl jis ne kartą man sakė atkreipti į tai dėmesį ir važiuoti žemesne pavara.

Bendrai instruktorius yra labai draugiškas, matosi, kad mėgsta savo darbą ir jam tikrai svarbu, kad mokinukas išmoktų atsakingai vairuoti. Susidarė įspūdis, kad jis kantrus gali būti su bet kokiu žmogumi, niekada nepasakys blogo žodžio. Nors ir pagiria, klaidoms aptarti skiria tiek pat laiko. Be to, visada prireikus jis mūsų plepėjimus nutraukdavo, kad atkreiptų dėmėsį į kelią ar jame susidariusią situaciją, tad atsakingumo šiam instruktoriui irgi netrūksta, niekada nepamiršta, kad ateini pas jį mokytis, o ne tik paplepėti ir pasivažinėti. Tai tikrai yra žmogus, kuris stengiasi tave nuteikti pozityviai ir parodyti, kad vairavimas turi būti malonus bei atsakingas, o ne keliantis stresą. Ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/20

Likau maloniai nustebinta vairavimo mokykla Autoeksternas, atvykus i mokyklele pradejau vairuoti jau kita diena. Mokiausi Ateities g. su instruktoriumi Giedriumi, dar tokio kantraus ir malonaus instruktoriaus nebuvau sutikus. Po keliu pamoku jauciausi lyg vazineciau su draugu,nei karto nebuvo pakeles balso,ar nepatenkintas padarytom klaidom,visada nuramindavo jei kazka padarydavau neteisyklingai. Netgi uzbaigus vairavimo kursus, domejosi ar pavyko islaikyti egzamina ir nuosirdziai dziaugesi su manimi kaip ji islaikiau. Tikrai labai rekomenduoju sita vairavimo mokykla ir instruktoriu Giedriu!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/12

Labai įdomios teorijos pamokos! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/05

Vairavimo mokykla puiki :) šią mokyklą pasirinkau,kadangi mokyklos vieta patogi vykstant iš darbo ir teorijos paskaitos vykdavo vakare, tinkamu po darbo metu, dėl to viską puikiai pavyko suderinti. Kadangi mokiausi vasarą, ir visi norėjo atostogų, tai kartais nepavykdavo pakankamai paspręsti ket testų, nes rasdavai mokyklą jau uždarytą, nors darbo laikas dar nesibaigęs... tačiau teorijos dėstytojas, Dalius, tikrai labai gerai, įdomiai ir įsimintinai dėstydavo paskaitas ir kartodavo tol kol suprasdavome, niekur neskubėjo ir puikiai išdėstė, testų ypatumus ir sudėtingesnius klausimus, todėl labai greitai išlaikiau teorijos egzaminą, be jokių sunkumų.
Gavau vairavimo instruktorių Renatą, su kuriuo puikiai sutarėme. Renatas ramus, niekada nekelia balso ar atgrasaus tono padarius klaidas,o ramiai ir gerai paaiškina, padarytas klaidas ar vairavimo ypatumus. Stengiasi sudaryti gerą atmosferą, nekeliančią streso vairavimo metu. taip pat realiai vertina vairavimo sugebėjimus ir stengiasi gerai išmokyti vairuoti, o ne tik kuo greičiau gauti vairuotojo pažymėjimą. Puikus instruktorius :)
Administracija maloni ir paslaugi, atsižvelgia į mokinių poreikius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/22

Šiaip nelabai suprantu kodėl visiems taip ypatingai patiko Autoeksternas, kadangi asmeniškai man paliko ne patį geriausią įspūdį.

Mokykla netvarkinga viduje, apie estetiškumą ir jaukumą ir kalbėti nėra ko - viskas netvarkingai sustumdyta į vieną vienitelę patalpą - dėstymo klasė, kompiuteriai iš kurių mokaisi ir vieta kur sėdi adminstratorės, plius prie viso to už spintos tualetas.

Išeina, kad ateini pasimokyt į balaganą - nuolat garsiai kalbančios administratorės, visada kažkuo nepatenkintos, nesugebančios patylėti (gerai, jei tai būtų darbo pokalbiai, nieko prieš, bet dažniausiai dėja ne). Ateidamas į mokykla jautiesi kaltas, dėl to kad atėjai ir sutrukdei.
Susikoncentruot bilietų sprendimui NEĮMANOMA. Teko imti kodus ir spręsti namuose.
Kodai, kuriuos siūlo - alsketas - pats lengviausias bilietų variantas, iš kurių mokaisi-mokaisi, ateini ir neišlaikai egzamino. Teko registruotis į ketbilietus, tada jau progresas buvo pastebimas.

Dar vienas dalykas, kuris nustebino - iš kažkur atsiradusios "baudos" už terminų "nesilaikimą" - kur tos "baudos" ir "terminai" paminėti sutartyje? Yra vienintelis terminas - puse metų ir už ką buvo grasinama skirti baudą - nelabai suprantu. Gal administratorės norėjo nemokamai papietauti už kampo esančioj kavinėj "FABAI"? Galime tik spelioti.....

Kalbant apie kitus darbuotojus - dėstytojas Andrius tikrai labai geras, patiko kaip veda paskaitas - suprantamai ir tuo pačiu linksmai, paliko labai gerą įspūdį.
Dėl instruktorių taip pat neturių priekaištų - vairavau su Romu, viskas tiko patiko - moko puikiai :)

Linkiu mokyklai viso geriausio ir stengtis tobulėti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/18

Labai gera vairavimo mokykla, tiems kurie nori ismokti is profesonaliu instruktoriu vairavimo ir ivairiu gudrybiu. Mokiaus pries tai Dorkane
kur instruktoriai buvo negatyvus viskam ir seip nesistenge ismokyti, del to teko keisti mokykla ir nesigailiu, kad pakeiciau...Mane moke Olegas ir Raimondas sie instruktoriai yra saunus, kantrus, ismanantys savo darba rekomenduoju sia mokykla visiems !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/18

Dangus Pasaulio paskola įmonė, mes suteikiame paskolas, kai palūkanų norma 3% 0f.
 

Laba diena Sir / Ma pm.

Mes esame privati įmonė ir siūlome paskolas mažomis palūkanų normomis, nustatant paskolos suma yra tarp 100 milijonų paskolų nuostatas 1000 $ dolerio paskolų verslo plėtrai: EDGE / verslo plėtra konkurencingumą.

Mes siūlome paskola įvairių

* Asmeniniai Paskolos (užtikrintas ir neužtikrintas)
* Verslo paskolos (užtikrintas ir neužtikrintas)
* Konsolidavimo paskolą
  

Dėkojame, kad skyrėte laiko perskaityti šį skelbimą.
Daugiau informacijos ir tyrimų, šiandien siųsti laiškus elektrininiu paštu mums
skyworldloanfirm@gmail.com

Jokių išankstinių mokesčių.

Sara Williams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/17

Geri instruktoriai, pataria, galima pabendrauti kaip su lygiais. Puiki mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/16

Labai nuostabi mokykla ir pats nuostabiausias instruktorius Renatas. Profesionaliai viską išaiškina ir išmokina. Rekomenduoju - norintiems lengvai ir gerai viska isisavinti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/03

Šauni mokykla, draugiški bei linksmi instruktoriai, labai gera mokykla visiems patarčiau eiti mokintis

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/31

Ar jums reikia skubiai paskolą pradėti verslą? Ar jums reikia paskolos sumokėti savo sąskaitas ar bet kokiu kitu tikslu? Tada nerimauti ne daugiau čia yra auksinė galimybė gauti paskolą iš mūsų įmonę. Mes teikiame paskolų studijoms, verslo paskolos, būsto paskolos, Žemės ūkio paskolų, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, svyruoja nuo 2000 iki 100,000,000,00 kurį 3% palūkanų minimumo.

Pastaba: Visi atsakymai turi būti siunčiami į mūsų elektroninio pašto: Oceanicfinance113@gmail.com

dėkoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/26

Visiems, norintiems būti gerais vairuotojais (o ne tik įsigyti teises), rekomenduoju Autoeksterną. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą, kurioje puikūs administratoriai ir instruktoriai. Visų pirma didelį AČIŪ noriu tarti mano praktikos vairavimo instruktoriui GIEDRIUI PIVORIŪNUI. Tai iš tiesų piukus savo srities žinovas ir specialistas apie kurį trumpai būtų galima pasakyti - tai nuostabus MOKYTOJAS iš didžiosos raidės: visų pirma, Giedrius turi savo mokymo metodiką ir labai logiškai bei gerai išaiškina vairavimo subtilybes,pvz. aikštelėje prieš atliekant užduotį, jis netgi vizualiai su mašinytemis ant lapo kiekvienoje schemoje parodo manevravimo ypatumus. Todel mokiniui nesudėtinga atlikti vieną ar kitą manevrą, o jei nepavyksta, jis vėl ir vėl kantriai viską paaiškina, ir tai daro su šypsena, niekuomet nepakeldamas balso. Supratau, kiek šis jaunas žmogutis turi geležinės kantrybės; antra, Giedrius .vairavimo pamokas pravedė labai įvairiai ir išradingai, kiekvieną kartą vis paruošdamas sudėtingesnius maršrutus, kas tikrai labai padėjo ne tik suvokti, bet ir išmokti, bei nebijoti sankryžų, žiedinių įvažiavimų/išvažiavimų. tai suteikė ne tik žinių, bet ir pasitikėjimo, trečia- pats Giedrius yra labai kultūringas, apsiskaitęs bei išprusęs jaunas žmogus, su kuriuo bendrauti vienas malonumas. o svarbiausia - Giedrius labai rūpestingai ir gerai paruošė Regitros egzaminui: aikštelėje kantriai išmokė automobilio manevravimo ir parkavimo užduočių,o mokymosi laikotarpiu buvo parodyti bei paaiškinti gan sudėtingi maršrutai Žemųjų Panerių, Lazdynų ir Regitros rajonuose, todėl egzaminas nors ir kėlė vidinį jaudulį, bet pavyko sklandžiai iš pirmo karto. Už visa tai AČIŪ TAU GIEDRIAU. Aš Tave rekomenduosiu visiems savo pažįstamiems O Autoeksternui, manau, yra didžiulis pliusas ir Garbė turėti tokį puikų instruktorių, apie kurį veikiausiai jau žino platus ratas žmonių. Apskritai, Autoeksternas man paliko neišdildomą įspūdį. Čia norėčiau šiltus padėkos žodžius tarti administratorėms Monikai ir Zitai. Ypač daug teko bedrauti su šauniąja Zita, kuri visuomet sutikdavo ir išleisdavo su šypsena, mielai ragindavo padirbėti prie kompiuterio sprendžiant testus, nuoširdžiai palaikė ir patarė viso mokymosi laikotarpiu. Dėkingumo žodžius noriu ištarti teorijos instruktoriui Andriui. ne tik už suteiktas žinias, detalius paiškinimus/išaiškinimus, bet ir už gerą nuotaiką, Todėl dar kartą tariu VISIEMS JUMS NUOŠIRDŲ AČIŪ.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/12

Puiki mokykla, puikios sąlygos puikiai išmokti tiek teorijos, tiek praktikos. Dėka šios mokyklos visi egzaminai iš pirmo karto :)).Įvertinimas 10/10 ypač ačiū instruktoriui Giedriui, pamokos malonios, gera atmosfera, skirtingi maršrutai, puikiai paruošia egzaminam :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/04

Ieškote paskolos? Jūs esate tinkamoje vietoje jūsų paskola sprendimai čia! "Global Finance Limited" apdalinti paskolas įmonėms ir privatiems asmenims ne mažos ir prieinamą palūkanų norma 2%. prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu per: (mariajorgeglobalfinance@gmail.com)
Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/29

Nei kiek nepagražinsiu ir rėšiu visišką tiesą.
1. Kas liečia teorijos paskaitas - dėstytojas Andrius šmaikštus, pasirengęs padėti, viskas labai labai gerai, klausyti įdomu bei naudinga.
2. Administracijai priekaištų neturiu. Viskas tvarkinga, pati administratorė maloni, žodžiu - super!
3. Pats rimčiausias minusas - instruktorius Hendrikas. Iš pat pradžių viskas buvo tvarkoj, tikrai sutarėm gražiai. Išvažiavus į miestą prasidėjo keblumai - gana dažnai pakeldavo balsą, bandydavo pašiepti. Gal viskas ir gerai, bet tokie dalykai šiek tiek glumindavo. Su instruktorium nesimokiau nei estakados, nei normaliai daryti pratimų. Vos ne "daryk, kad išeitų". Aikštelė - pagrindas, o praktikos turėjau mažai. Mieste važinėdavau tuo pačiu maršrutu VISADA, o atėjus paskutinei pamokai, prieš mokyklinį egzaminą, instruktorius nutarė, jog reikia pravažiuot kita trasa. Aišku - to padaryti nemokėjau, juk nepažįstu kelio ir sprendimų priimti nemoku. Todėl dar 40 euriukų į kišenėlę ir papildomos pamokos padėjo išlaikyti mokyklinį! Tačiau atėjus regitros egzamino eilei, aš dvejojau, ar galiu jį išlaikyti..... NES NIEKADA NEVAŽINĖJAU REGITROS TRASOMIS! Todėl dar 40eu uz dvigubą pamoką, nes regitra toli... o visus kelius reik pasižiūrėt. Pirmą kartą neišlaikiau. Antrą kartą irgi dėl aikštelės. Ėmiau papildomas pamokas pas kitą instruktorių iš kitos mokyklos.(stebėjosi mano pasakojimais apie instruktorių) Trečią kartą irgi neišlaikiau. Ketvirtą irgi ne. Penktą - taip! Ačiū papildomiems instruktoriams ir "Turbo vėžlio" mokyklai už jų aikštelę, kurią nuomojausi mokymuisi.
4. "Turbo vėžlio" mokyklos instruktoriai pamatę, jog važinėju su tėčiu ir savo vaikinu, davė visas lenteles, pagal kurias reikia daryti pratimus ir paaiškino, kaip taisyklingai juos daryti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/29

Rekomenduoju instruktorių Giedrių Pivoriūną.Vairuojant su juo viskas vyksta be įtampos. Giedrius išmano savo darbą, atsakingai į jį žiūri.Taip šis instruktorius yra puikus pedagogas, psichologas, malonus,linksmas, bendraujantis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/19

Tikrai galiu teigti, kad si mokykla geriausia visam Vilniuje. Labai malonus kolektyvas - ypatingi didelis aciu maloniai administratorei Monikai! O svarbiausia kantriam instruktoriui ROMUI ! Jo deka issilaikiau teises is pirmo karto. Viska sugeba isaiskinti labai suprantamai , svarbiausia be jokiu nervu !!:)
LABAI REKOMENDUOJU SIA MOKYKLA.
Sekmes!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/01

Turejau labai gera instruktoriu Olega. Labai ramiai, aiskiai paaiskina, viska kas susije au automobiliu, Aikstelei isdesto viska detaliai. Kelyje taip pat.

Tikrai labai didelis aciu, uz visa laika :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/24

Sveiki, aš esu ponas Leonardo Sanchez, privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? Ar jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Look no daugiau, nes mes esame čia visiems savo finansines problemas praeityje. Mes paskolų fondus asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą ne 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu adresu: (sanchezloanfirm@gmail.com)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/22

Ar jums reikia skubiai paskolą? Ar jums skolos? jums reikia skubiai paskolą finansuoti savo verslą ?, jums buvo atimta jūsų banke, nerimauti ne daugiau, mūsų paslaugos yra greitas, paprastas ir saugus paskolas dabar bet kokiomis aplinkybėmis. Skolintis iki 2,000 euro - 1,000.000 eurą Šiandien! Susisiekite su mumis ir paskolų informacijos šiuo adresu: noramildred.loan@hotmail.com

Pastaba: Jūs tikėtis preliminarų atsakymo ir finansavimo per 24 valandas

Linkėjimai.
Ponia Nora

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/05

Tikrai rekomenduoju šią mokyklą :) Kolektyvas labai šaunus, visuomet draugiškas ir pasiruošęs padėti. Vairavau pas instruktorių Giedrių, kurio dėka jau po pirmos pamokos nebeliko jokių baimių ar nepasitikėjimo savo jėgomis. Nors visad maniau, kad iš manęs vairuotojos turbūt nebus, bet dabar štai džiaugiuosi išlaikiusi egzaminą Regitroje ir labai laukiu kada sėsiu už vairo! :D Ačiū Giedriui už puikias pamokas, įgytus įgūdžius, įdomius pokalbius ir šauniai praleistą laiką!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/04

Labai šauni mokykla! Nors atėjusi mokytis buvau visiškai žalia ir abejojau ar sugebėsiu vairuoti, šiandien džiaugiuosi sėkmingai išlaikiusi vairavimo egzaminą Regitroje. Už tai esu labai labai dėkinga instruktoriui Giedriui! Tai labai kantrus, draugiškas ir malonus žmogus, visada mokantis gerai nuteikti ir puikiai paaiškinantis visus iškilusius klausimus, galbūt todėl visa baimė vairuoti išgaravo jau po pirmos pamokos. O dabar laukiu nesulaukiu kada sėsiu už vairo! Ačiū tau už tai, Giedriau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/30

Labai labai rekomenduoju visiems instruktorių Giedrių! Viską paaiškina be galo aiškiai, klausia visko, kas neaišku ir kartoja tai tiek kartų, kiek mokiniui reikia, žodžiu, įsiklauso į paties mokinio poreikius. Taip pat labai malonu bendrauti - instruktorius niekuomet nerėkia, nekelia balso, tik duoda patarimus. Puikiai išmano ir paaiškina regitros maršrutus. Tikrai pats šauniausias instruktorius, dėl tokių pamokų verta buvo važiuoti į kitą miesto galą! Ačiū Giedriui!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/09

Labai faina mokykla. Labai gerai išmoko vairuoti. Gerai paruošia egzaminui. Geri dėstytojai, o ypač Giedrius. Jis labai geras, kantrus. Man labai patiko ši mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/02

Хорошая школа:) Инструктора молодцы, всем рекомендую Giedriusa и Олега. Giedriusu спасибо за вежливость и терпение, очень приятно учиться в таких условиях, все очень хорошо обьясняет. И Олегу спасибо за то, что сумел сделать так, чтобы хорошо запомнились все дороги, где проходит экзамен.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/22

VISIEMS LABAI REKOMENDUOJU AUTOEKSTERNĄ !
Puiki mokykla, draugiška atmosfera, profesionalūs instruktoriai.
Atskiras labai didelis ačiū instruktoriui GIEDRIUI. Tai iš tikrųjų instruktorius ne tik puikiai žinantis savo darbą, bet geras pedagogas, psichologas, nuteikiantis žmogų į laimėjimą ir pasitikėjimą savimi. Man 43 m. ir laikiau save nevykėle, kurį niekada neišmoks vairuoti ir neišlaikys egzamino. Bet gyvenimas privertė mane vėl pagalvoti apie teises. Vos tik atsisėdus į mašiną pasijutau pilna jėgų. Nes Giedriaus gera nuotaika, ramus balsas, aiškus nurodymai daro stebuklus. Jisai niekada nesinervina, nepyksta, nerėkia o su šypsena aiškina kiekvieną smulkmeną. O patikėkit, kad su manim jam reikėjo daug kantrybės, nes kaip sakoma neesu gimusi vairavimui. ( O gal tik taip galvojau apie save) Jisai nuo pirmos pamokos pakeitė mano nuomonę. Vairavimo metu visada šilta atmosfera, nėra įtampos, jisai labai gerai išaiškina kiekvieną žingsnį. Jeigu ko nesuprasdavau tai išlipdavom iš mašinos, jis rodė tas vietas aiškino kaip reikia elgtis, ką daryti. Aikštelę išmokom labai greitai visam gyvenimui ir pamiršt jos negalima, nes jis puikiai išaiškina kiekvieną žingsnelį, be to, kas labai svarbu, mokina taisytis jei pratimo nepavyksta atlikti ar kažkas vyksta ne taip. Todėl Regitros aikštelėje nebuvo nei streso, nei baimės nes žinai kaip sustoti, kaip taisytis . Tai labai svarbu. Kažkada bandžiau mokytis vairuoti tai tos pamokos ir pamokos su Giedriumi dangus ir žemė. Nors kelionėse man teko pralesti daug valandų, nes gyvenu toli nuo Vilniaus, šiandien esu laiminga nes turiu teises. Egzamino metu neturėjau didelės baimės. Giedriaus balsas mane lydėjo visą laiką, kartais net pamiršdavau, kad šalia sėdi egzaminuotojas.
DAR KARTĄ DIDELIS AČIŪ TAU GIEDRIAU .
TU ESI NUOSTABUS ŽMOGUS IR PROFESIONALUS INSTRUKTORIUS.
SĖKMĖS TAU TAVO DARBE.Rekomenduoju Tave visiems
Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą, nes tikrai labai gerai paruošia būsimus vairuotojus tiek teoriškai, tiek praktiškai. Administratorė Zita tai labai nuoširdus ir geranoriškas žmogus. Ačiū jai už pagalbą .
Gyvenu toli, todėl teorijos mokomės su Andriumi per skaipą. Tai labai profesionalus dėstytojas, tikrai nuostabiai suprantantis savo darbą. Be jo pagalbos neišlaikyčiau teorijos , nes tikrai labai sudėtingi dabar klausimai. Jisai sakė skambinti jam bet kokiu laiku ir klausti jeigu kas neaišku. Jisai visada turėjo laiko ir kantrybės. Aiškina labai gerai, visada geros nuotaikos. DIDELIS AČIŪ TAU ANDRIAU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/29

Sveiki Am ponia Gina Campana, Mes esame teisėti ir patikimas paskolos skolintojas. mes apdalinti paskolas aiškiai ir suprantamai sąlygų, esant 3% palūkanų norma. Nuo $ 2000 iki $ 6.000.000 JAV dolerių, Euro ir svaras Tik Mes apdalinti verslo paskolos, asmeninės paskolos, studentų paskolų, automobilių paskolos ir paskolos atsiperka sąskaitas, ar pradėti verslą, Jei jus domina, susisiekite su mumis paskolos informaciją šis el.pašto: lendingkeyloanfunds@hotmail.com

Dievas telaimina tave.
Linkėjimai,
Ponia Gina Campana
Paštas: lendingkeyloanfunds@hotmail.com

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/20

Esu labai patenkinta instruktoriaus Giedriaus darbu. Mokymosi metu informacija buvo pateikta labai aiškiai pasirenkant tinkamus pavyzdžius, taip pat malonus bendravimas ir laikas pamokose tikrai neprailgo, buvo įdomus ir naudingas. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū Giedriui, o visi kurie dar renkasi kur mokytis patariu Autoexterną ir šį instruktorių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/09

Labai rekomenduoju šią mokyklą, ypač instruktorių Henriką. Nuostabus instruktorius. Viską detaliai išaiškina, labai ramus, net kai klaidas darai. Išmokė ne tik kaip reikia taisyklingai vairuoti pagal reikalavimus, tačiau ir kaip reikia rūpintis automobiliu. Jeigu aš ir siūlyčiau instruktorių, tai būtent Henriką. Jo dėka puikiai išlaikiau Regitros egzaminą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/06

Labai gera mokykla, jokių problemų neturėjau. Jeigu iškildavo kokių problemų, dėl visko visada susitariau. Ypač nuostabus yra instruktorius Giedrius P., labai aiškiai, kantriai, ramiai išaiškindavo, niekada nebuvo nepatenkintas, visada linksmas. Atėjus su minimaliais įgūdžiais puikiai išmokė vairuoti, tad labai labai dėkoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/05

Labai šauni mokykla ! Administracija ir Instruktoriai puikūs, iškilus bėdai visuomet padės. Taip pat, instruktoriai puikiai išmano savo darbą ir visuomet nuoširdžiai ir kantriai paaiškina. Ačiū Autoeksternui !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/26

Mokykla yra tikrai puiki,ne kiek nesigailiu pasirinkus. Personalas labai draugiskas,demesingas kiekvienam. Teorijas zinias isdeste gerai, suprantamai. Intstruktorius Renatas pats kantriausias zmogus kuri tik esu maciusi,saunus,siuolaikiskas,turi mokytojo pasaukima, Renatai,aciu jums labai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/21

Mokykla labai gera, man viskas patiko. Instruktorius pas mane buvo Juozas Suksta labai gerai mane ismokino vairavimo. Esu patenkintas. Aciu mokyklai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/14

Labai gera mokykla, puikus instruktoriai tiek teorijos, tiek praktinio vairavimo, didelis ačiū instruktoriui Henrikui už kantrybe mokinant vairuot.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/11

Aukštos klasės vairavimo mokykla. Vienas iš geriausiu instruktorių Romas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/07

Puiki mokykla. Ačiū instruktoriui Romui už kantrybę, pamokas be įtampos ir streso, suteiktas žinias. Sėkmės darbuose. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/06

REKOMENDUOJU!
Instruktorius Giedrius - labai geras.

Vairuotojo pažymejimo siekimas buvo man ilgas ir sunkus darbas.. Vis nepavykdavo, vis kažko nesuprasdavau ir per egzaminą pridarydavau klaidų.
Labai džiaugiuosi, kad pagaliau išsilaikiau! Ir esu labai dėkinga Giedriui!
Papildomos pamokos pas šį instruktorių buvo labai naudingos! vertinu 10 iš 10.
Ir egzaminas išlaikytas BE KLAIDŲ iš pirmo karto po keletos papildomų pamokų pas Giedrių.
AČIŪ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/06

Labai gera mokykla, labai geri mokytojai. Is teorijos gavau daug ziniu, daug ko net knygeleje nebuvo.
Uz praktikos mokytojo Romo geresniu but negali, nerekia, nemusa, idejo daug pastangu i mano mokymasi.
Visi ekzaminai is pirmo karto! O administratore Monika visada padeda jeigu reikia informacijos arba jei
kyla kokiu klausimu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/06

Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla ir jos instruktoriais. Esu dėkinga savo instruktoriui Romui, kuris suteikė žinių, saugiai ir efektyviai išmokino vairuoti. Ši mokykla gerai paruošia teorijos ir praktinio vairavimo egzaminams. Jeigu tektų dar kartą rinktis, rinkčiausi Autoeksterną. Rekomenduosiu šią vairavimo mokyklą savo draugams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/09

Mokykla man labai patiko, o ypač personalas ir instruktoriai. Labai džiaugiuosi, kad vairuoti mane mokino instruktorius Renatas. Tikrai labai draugiškas, komunikabilus, žmogiškas ir labai malonus žmogus. Iškilusioje situacijoje būdavo ramus ir aiškiai pasakydavo esamas mano klaidas, bei paaiškindavo kaip kitąkart jų išvengti. Todėl labai rekomenduoju mokytis šioje mokykloje, o ypač pas instruktorių Renatą. Tikrai nepasigailėsite. Dar kartą didelis ačiū. Sėkmės. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/07

PASTABA: Daugiau nei viena išmoka yra sukčiai Prašome BEWARE !!!!
Mes norime jums žinoti, kad jūs turite ateiti į tinkamą vietą, kur jūs
gali gauti teisėtą paskolos teikėjas, kur Jūs norėtumėte naujo investuoti po
daug dividendų? Grab šią gyvenimo laiko finansinę pasiūlymus ir suteikti savo verslą,
švietimas, kaimai, bazės ir statybos Siūlome paskolas iš asortimento
5000 $ 200.000.000 $ su 30 metų maksimumą esant 3%.
oneloanaltimate@gmail.com
Susisiekite su mumis žemiau, kad mes galime tęsti informacija
oneloanaltimate@gmail.com

http://pretorialoan.simplesite.com/

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/07

Esu labai patenkinta, egzamina islaikiau is pirmo karto. Mokiausi pas Renata. Laikiau save beviltiska, taciau nors ir uztruko siek tiek ilgiau, bet ismokau ir vairuoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/07

Gera mokykla ir didelis ačiū jaunam instruktoriui Giedriui!puikus instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/07

Puiki mokykla,puikūs instruktoriai,esu patenkinta!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/04

Labai gera mokykla:) su mano darbo grafiku yra gan sunku mokytis vairuoti, dirbu po 16-18 valandu ir per iseigines labai jau pavargus dazniausiai budavau. Bet ir prie mano grafiko buvo prisiderinta ir prie mano noru pailsieti:) pamokos vykdavo tik tada kai man tai buvo patogu. Be to ir vairavimo igudziai mano buvo minimalus ir kantrybes su manim reikejo. Uz ta kantrybe atskira dekuj sakau Giedriui.... :) labai geras instruktorius, zmogiskas, niekada nesileisdavo ismusamas is veziu (o patikekit tokiu situaciju jam sukuriai i valias). Puikiai viska issaiskindavo, paaiskindavo kiekviena klaida ir kokiu budu jos isvengti. Jo deka prektini egzamina Regitroje islaikiau is pirmo karto ir jaudulys pries egzamina buvo minimalus... :) Dar karta aciu Giedriui ir sekmes vairavimo mokyklai. Jus saunuoliai:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/04

Vairavimo mokykla man labai patiko, ypač geras personalas, labai geri, draugiški instruktoriai, ateikit mokintis tikrai nepasigailėsit!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/04

Mokykla man labai patiko, ypač geras personalas, labai geri, draugiški instruktoriai, ateikit mokintis tikrai nepasigailėsit!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/01

Noreciau padekoti visam Autoeksternas kolektyvui uz labai gerai isdestytas teorijos zinias ir asmeniskai instruktoriui Renatui uz praktinius igudzius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/14

Sioje mokykloje lankiau tik papildomas pamokas, bet vien is ju supratau, kad vertejo rinktis butent sia vairavimo mokykla! Greitas ir patogus sutarimas, instruktorius Giedrius veda labai informatyvias vairavimo pamokas, kurios tikrai neprailgsta, viskas vyksta ramiai, be jokios itampos,kaip reta kitose mokyklose :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/12

Norėčiau visiems rekomenduoti vairavimo mokyklą AUTOEKSTERNAS, o ypač instruktorių Giedrių! Jo dėka egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Visada kantrus ir mandagus. Ramiai kartodavo nė vieną kartą, kol atlikdavau pratimus gerai. Išmokė nebijoti vairuoti kelyje, o ypač sankryžose. Ačiū jam labai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/26

Instruktorius Renatas labai geras mokytojas, aiškiai, suprantamai aiškina, pasako klaidas ir pamoko kaip jas išsitaisyti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/26

Labai gera mokykla, puiki bendraujanti administracijai, bei intrukstoriai. Vairavimo išmokimo kokybe garantuota.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/26

Visiems norintiems pradėti mokytis vairuoti siūlau AUTOEKSTERNO mokyklą. Labai malonūs, rūpestingi tiek administracijos darbuotojai, kurie visada pasiteirauja kaip sekasi Tau, tiek patys instruktoriai (man pasitaikė Giedrius P. kurį visiems siūlau, nes yra be galo fainas, kantrus, ramus, mėgstantis pajuokauti instruktorius) yra puikūs.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/12

Esu labai dėkinga instruktoriui Giedriui už jo pamokas, už naudingus patarimus, didelę kantrybę, nuoširdumą, padrąsinimą ir palaikymą tada, kai sunkiai sekėsi vairuoti, ir tikėjimą, kad įveiksiu visus sunkumus. Jo dėka jau išsilaikiau egzaminus ir vairuoju! Tikrai rekomenduoju visiems mokytis pas šį puikų žmogų ir instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/06

Vairavimo mokykla, kurioje dirba tikri profesionalai. Vairavimo instruktorius Giedrius puikiai išmoko vairuoti, visada palaiko ir neleidžia nuleisti rankų, kad ir kaip sunku kartais atrodo nepasimesti už vairo!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/06

Vairavimo mokykla,kurioje dirba tikri profesionalai pradedant administravimu baigiant paruošimu egzaminams. Su teorijos dalimi labai aiškiai bei detaliai supažindina dėstytojas Dalius. Kuris visada atsako į užduotus klausimus bei pamokų metu stengiasi patikrinti kiekvieno mokinio žinias. Mokykloje dirba keli vairavimo instruktoriai, tad galima lengvai sutarti tinkamą vairavimo laiką. Daugiausia vairavau su Instruktoriumi Giedriumi, kuris yra tikras savo srities profesionalas ir žmogus, kuris į savo darbą žiūri labai atsakingai. Niekada nepakels balso, nekels streso ir visada paskatins stengtis bei nenuleisti rankų, kad ir kaip kartais sunku atrodytų išmokti vairuoti. Puikiai paruošia būsimus vairuotojus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/05

Labai gera mokykla,rekomenduoju. Teorija laaabai gerai isdeste. Instruktorius Renatas puikus!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/04

100 balu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/30

Prieš laikant egzameną regitroje paėmiau 3 papildomas pamokas. Instruktorius vardu Giedrius. Buvo labai naudinga, labai gerai paaiškina sunkias vietas regitros maršrutuose ir kaip laikitis tinkamo greičio: neviršyti greičio ir nevažiuoti perlietai. Išlaikiau regitros egzameną iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/29

PASTABA: DAUGIAU NEI VIENĄ MOKĖJIMO YRA SUKČIAI PRAŠOME SAUGOKITĖS!
Mes norime jums pranešti, kad turite ateiti į tinkamą vietą kur jūs
galite gauti teisėtų paskolos teikėjas jei norite vėl investuoti po
daug dividendus? Patraukti šio gyvenimo laiko finansiniu pasiūlymu ir suteiks jūsų verslo,
švietimo, namų ir statybos mes siūlyti paskolas nuo įvairiausių
5000 JAV dolerių į $200,000,000 ne daugiau kaip 30 metų 3 %.
oneloanaltimate@gmail.com/oneloanaltimate@hotmail.com
Susisiekite su mumis žemiau pateiktą informaciją, kad mes gali tęsti
oneloanaltimate@gmail.com/oneloanaltimate@hotmail.com
http://pretorialoan.simplesite.com/

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/05

Labai gera mokykla, geras destytojas, instruktoriai saunus, prie humoro, gerai issaiskina viska.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/23

Mokiausi šioje mokykloje bei taip pat neseniai išlaikiau praktikos egzaminą regitroje, dėkoju instruktoriui Giedriui, kuris tikrai gerai paruošė praktikos egzaminui.Šia mokykla galiu drąsiai rekomenduoti visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/16

Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad mes šiuo metu suteikiant iš paskolų už mažą palūkanų normą 2%. jei domina kreiptis dėl paskolos, užpildykite žemiau taikymą. Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis dabar elektroniniu paštu: anitaloanfirm1@live.com

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/03

Viskas labai puiku. Dirba nuostabus ir silti zmones. Padeda kaip gali ir ismoko idealiai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/28

Truksta zodziu kokia esu pasipiktinusi sios mokyklos instruktoriais ir ju pazadais. Pati as esu kauniete ir taip gavosi, kad vairavimo egzamina laikau Vilniui. Vazinejau su instruktoriumi Vilniuje ir viskas atrode kaip ir gerai,bet del saves norejau pasiimt papildoma pamoka pries egzamina, kad jausciaus uztikrintesne. Su sios mokyklos instruktoriumi susitariau, kad vairuosim ta diena, kada man reikia buti mokyklelei ir panasiai. Diena pries egzamina paskambinu tam "nuostabiajam" instruktoriui pasitikslint ar viskas gerai ir jis man pasako, kad jis jau nera tikras ar mes galesime pavazinet, nes pas juos egzaminai ir t.t. Pasake, kad uz 2 valandu man pranes tiksliai ar galesim vaziuot ar ne. Neprireike nei 2 valando po 15 min parase zinute pilna klaidu kurioje buvo parasyta, kad vis del to nevairuosim. Sitaip niekas nedaro! As ir taip jauciu stresa pries egzamina o cia dar ir sitaip daro.. Gal but savo mokiniams taip nedaro, kuriuos nuo pradziu moko vairuot bet vistiek as uz pamoka buciau mokejus kaip ir kiti mokiniai todel sitaip daryt su bet kokiu mokiniu tikrai negalima.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/27

Puikus instruktorius Juozas.
AČIŪ jam labai. Viską išaiškina taip gerai kad nesuprasti neįmanoma. Aikštelėje iki smulkmenos paaiškina visus eikštelės pratimus. Todėl parkuotis išmokau tobulai.Vairuojant mieste šauniai viska išaiškina ir net ekologiško-ekonomiško vairavimo ypatumus.
REZULTATAS : REGITROJE EGZAMINĄ IŠLAIKIAU IŠ PIRMO KARTO.
Visiems rekomenduoju INSTRUKTORIU- JUOZA

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/26

Prie to, kad vakar išlaikiau egzaminą „Regitroje“ iš pirmo karto, daug prisidėjo ne tik darbas per pamokas, bet ir padrąsinimas, kurio sulaukiau iš savo mokytojo. Ačiū už tai instruktoriui Giedriui. Jis be galo kantrus, nuoširdus ir visada padėti pasirengęs žmogus. Niekada nepamiršiu smagiai prabėgusių pamokų (ypač paskutinės ankstyvos prieš egzaminą) ir gautų vertingų patarimų. Važiuodama Ateities gatve pro aikštelę ar pro Gariūnus, savo mokytoją geru žodžiu minėsiu. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Labai dziaugiuosi pasirinkusi sia vairavimo mokykla! Visi dirbantys cia yra labai malonus ir rupestingi. Priekaistu savo instruktoriui neturiu nei vieno. Visada atvykdavo laiku, niekada nerekdavo, jauciausi lyg salia sedetu draugas. Pamoku niekada netekdavo laukti, teises issilaikiau per 2 menesius ir beje is pirmo karto!!! Turiu tik siltus prisiminimus apie sia mokykla. Labai rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/22

Gera mokykla, egzaminus išlaikiau iš antro kart, mokė kantriai, instruktoriai linksmi. Gana gerai ėjosi suderint praktiką vairavimo su darbu, nors ir užtruko ilgiau nei moksleiviam atvažinėt valandas, vistiek viskas vyko maždaug taip kaip tikėjausi:), vairavimo pamokos po darbo nevyko taip dažnai kaip nuo 8 iki 17 val. bet užtai buvo įmanoma suderint, kad pamokos pabaigoj gali nuvažiuoti namo ar kur tau reikia ir tai puiku.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/22

Labai šaunūs vairavimo instruktoriai. Padedantys, suprantantys.
Visada priima pasimokinti papildomai, paaiškina, padeda :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/13

Didelis ačiū instruktoriui Giedriui už praktinio vairavimo pamokas, rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/09

Puiku! Administracija sutinka, lydi bei išlydi kaip artimą, o per teorijos pamokas neteks miegoti! Papildomus pravažiavimus turėjau pas Giedrių ir neteko nusivilti, suprantamai ir ramiai paaiškina nuo A iki Z. Jaučiamas nuoširdus noras, kad mokiniai įsisavintų informaciją. Rekomenduočiau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/02

Labai stipriai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, norintiems greitai bei kokybiškai išmokti vairuoti! Mokytis vairuoti mokiausi ne tik šioje mokykloje, bet geriausią įspūdį paliko būtent ji, todėl didelį ačiū sakau savo instruktoriui Giedriui, kuris super dirba savo darbą! Vairavimo pamokų metu Giedrius išaiškino visas smulkmenas ir neaiškumus, o pamokos buvo ne tik produktyvios, bet ir linksmos! Tad jei norite ne tik išlaikyti vairavimo egzaminą, bet ir saugiai bei patogiai jaustis kelyje kreipkitės į Giedrių:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/28

Neseniai baigiau mokytis čia, dirba tikrai profesionalūs, bei geranoriški žmonės. Nebuvo nei streso, nei kitų velnių (pirmas kartas už vairo nesiskaito). KET paskaitos paprastos ir viskas tikrai smulkiai paaiškinama, esant bėdai visada galima buvo pasiklausti. Dėkoju Renatui, jo vairavimo instruktavimo patirtis paliks tikrai gerus prisiminimus. Jau po pirmos vairavimo pamokos jaučiausi vairuodamas kaip su draugu. Didelis ačiū, kita stotelė Regitroje. ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/28

Sveiki, tik ką regitroje išsilaikiau vairavimą...iš pirmo karto!!!!! Todėl noriu padėkoti šios mokyklai; administracijai instruktoriams..visi labai geranoriški, o svarbiausia mokykloje visi nauji automobiliai FORD FOKUS , kaip regitroje ir turi galimybę vairuoti kiekvieną dieną!!!! Didelis ačiū Jums . REKOMENDUOJU VISIEMS!!!!! TIKRAI NEPASIGAILĖSITE!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/12

Ruošiausi praktiniam vairavimo egzaminui šioje mokykloje ir esu labai patenkinta jų paslaugomis. Administracijoje dirba tikrai malonios darbuotojos. Ypatingas ačiū instruktoriui Renatui už puikias pamokas ir kantrybę. Visada paaiškindavo kas, kaip, kodėl, ir egzaminui paruošė puikiai - net regitroje sulaukiau komplimentų. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/12

Sveiki, aš esu ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (saintsloancompany@gmail.com)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/08

Sveiki Am ponia Morgan Debra esu teisėtas ir patikimas paskolos skolintojas suteikia paskolas
nuo aiškiai ir suprantamai sąlygų 2% palūkanų norma. nuo
12.000 $ į $ 7.000.000 JAV dolerių, eurais ir svarais tik. Aš apdalinti verslo paskolos,
Asmeniniai Paskolos, Paskolos studentams, automobilių paskolos ir paskolos atsiskaityti sąskaitas. jei tu
reikia paskolos, ką turite padaryti, tai jums susisiekti su manimi tiesiogiai
adresu: morgandebra1986@gmail.com
Dievas Telaimina Tave.
Linkėjimai,
E. Morgan Debra
Paštas: morgandebra1986@gmail.com


Pastaba: Visi atsakymas turi būti nusiųsti į: morgandebra1986@gmail.com

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/30

Baigiau Autoeksternas vairavimo mokyklą! Esu patenkinta rezultatu ir mokyklos darbu. Labai norėčiau padėkoti instruktoriui Giedriui už jo kantrybę mokant vairuoti. Auksinės kantrybės žmogus, kuris vertas tikro profesionalo vardo. Po Regitros praktikos egzamino(kuri išlaikiau iš pirmo karto) jų instruktorius pasakė,kad turėjai gerą mokytoją. Didžiausias patarimas visiems eiti mokytis pas šį instruktorių, nes visi liksit patenkinti jo darbu. Buvo dėmesingas, atkreipė dėmesį į visus reikalingus dalykus ir detales, kruopščiai mokė ir stengėsi visko išmokyti ne "tam laikui", o kad išliktų visada galvoje! Didžiulis dėkui, išsilaikiau teises ir jau važinėju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/27

Sveiki, aš esu ponas John Vonka, privati ​​paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko galimybių paskolas. Ar jums reikia paskolos skubiai apmokėti savo skolas ar jums reikia paskolą, siekiant pagerinti jūsų verslą? kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Taigi susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu:

(financialglobaltransformation@gmail.com).

Šiuo pačiame taške aš ne įdėti į jus kaltinti dėl to, kad jūs neturėjote progos liudytojas ar išgirsti iš mano klientų parodymus. Aš esu vyras mano žodžių, ir aš ne girtis su tuo, ką aš padariau organizacijoms, įmonėms ir privatiems asmenims. Dabar jūs turite visą gyvenimą galimybę pasinaudoti gyvenimo keičiasi programą. Tai mes įdiegtos siekiant padėti žmonėms visame pasaulyje fondo projektus, sumokėti skolas, atkurti bendrovių ir tt ir mes sėkmingai padaryta taip toli šie kelerius metus. Su visais sakiau dabar pasirinkimas yra tavo ne į arba iš programos naudai metu arba žiūrėti gyvenime perduoti Jums galimybę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/21

Laba diena,
Mokiausi šioje mokykloje. Todėl noriu ją rekomenduoti visiems. Ir štai kodėl:
1.Teatras prasideda nuo rūbinės, o atėjus į mokyklą susiduri su administraciją. O ji nuostabi...pasijunti lyg senai visus pažinotum, tave šiltai priima labai gerai viską išaiškina ir stresas dingsta per akimirką.Ačiū adminstratorei Zitai
2. Įdomios teorijos pamokos.
3. Instruktorių tau parenka net pagal charakterį, bet jei neatitinka charakteriai visada be problemų pasiūlo kitą. Mano instruktorius Romas buvo labai profesionalus ir regitroje išsilaikiau iš pimo karto. Ačiū jam
Todėl dėkoju visam kolektyvui ir visiems rekomenduoju čia mokintis. Nepasigailėsite

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/03

Pats geriausias instruktorius Renatas!! Didelis ACIU jam uz kantrybe,tikrai labai viska gerai paparastai ir zmogiskai isaiskina. Regitros vairavimo egzamino metu jo visi patarimai galvoj skambejo:) Linkejimai visam kolektyvui. Likau labai patenkinta tiek pacia mokykla, tiek jos administracija! Aciu Aciu Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/15

Sveiki,
Baigiau mokslus šioje mokykloje ir jau išsilaikiau egzaminus regitroje. Ir galų gale gavau vairuotojo teises. Jei ne ši mokykla nežinau ar man būtų pavykę. Labai padejo aminstracija , kuri tave visada pasitinka geros nuotaikos ir jautiesi kaip namie, ji net parinko man instruktorių pagal charakterį ;) Dekinga visam kolektyvui. Ačiū Jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/09

Esu dėkinga vairavimo instruktoriui Giedriui už profesionalias pamokas. Tai mokytojas profesionalas, nes pirmiausia orientuojasi tai, kad, nors vairavimo įgūdžiai ne per geriausi, turėtum pasitikėjimo savimi – nesvarbu, kad darai klaidų – juk mokaisi tam, kad jų neliktų, kad kitą kartą žinotum, koks turi būti priimtas sprendimas. Be to, visada gali klausti to paties kelis kartus, kol suvoksi ar pritaikysi. AČIŪ už kantrybę, patarimus, gebėjimą suprantamai ir aiškiai išaiškinti kiekvieną situaciją, nuoširdų norą padėti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/27

Šauni vairavimo mokykla. Puikus vairavimo instruktorius Giedrius. Puikiai išmokė visų vairavimo įpatybių, išaiškino visus reikalingus dalykus pradedančiam vairuotojui. Tai žmogus su kuriuo nei viena vairavimo pamoka nebuvo nuobodi, o į visus klausimus gaudavau atsakymą ir nepraėjo veltui nei viena vairavimo pamoka. Esu jam dėkingas. Instruktorius labai geras ir puikiai išmano savo darbą, todėl esu jam dėkingas už visas suteiktas žinias reikalingas vairuojant.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/08/22

Visiems rekomenduoju instruktoriu,Giedriu Pivoriuna.
Jis pats kantriausias zmogus kuri esu maciusi,mandagus,viska labai gerai paaiskina,neuzmirsta jokiu smulkmenu,ikala i galva viska,nori nenori atsiminsi:)
Jis nuosirdus,su juo labai lengva bendrauti,todel uz vairo naujokams visai nebaisu!
Butent jo deka as nebeturiu baimes vairuoti.
Tokiam instruktoriui kaip Giedrius norisi visa gyvenima dekoti!


DIDELIS AČIŪ TAU GIEDRIAU!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/29

Sveiki,

mokiausi šioje mokykloje, rekomenduoju vairavimo instruktorių Giedrių (kiek žinau, neseniai ten pradėjęs dirbti) - labai geras, sąžiningas, kantrus :) Labai stengiasi viską išaiškinti (nuo A iki Z), išmokyti, patarti. Tik teigiami atsiliepimai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/26

Sveiki,

atsiliepimai apie mokyklą ir jos darbuotojus tik teigiaimi. Ypatingai rekomenduoju instruktorių Juozą. Žmogus turi auksinę širdį ir geležinius nervus, kad ko gero svarbiausia mokantis vairuoti. Išlaikiau viską iš pirmo karto be jokių problemų. Ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/06

Labai dekoju "Autoeksternas" vairavimo mokyklai, o ypac instruktoriui Olegui.
Jis per 4 dienas paruose mane vairavimo ekzaminui ir ji islaikiau :) Pati netikejau, kad islaikysiu pirmu meginimu, bet Olego padrasinimas, pamokymai ir visos geros mintys man labai padejo egzamino metu. Tai pat dekoju ir instruktoriui Rimui, su kuriuo turejau viena pamoka, kad pabandyti ir kito modelio automobili ( tai buvo Olego mintis, nes su juo vazinejome Golf automobiliu)
Labai dziaugiuosi, kad pasirinkau butent Jusu mokykla, nes man reikejo greito ir kokybisko rezultato :)
Taip pat ACIU Olegui, kad kiekviena ryta galedavom pradeti vairuoti nuo mano namu, nes as gyvenu Rieseje, o tai yra kaimas is kurio buciau turejusi vaziuoti autobusu iki vairavimo mokyklos :)
As tikrai rekomenduoju sia mokykla, nes Olegas iki pat paskutines minutes nepaliko manes vienos ir net jau stovint prie regitros dar dalino paskutinius patarimus, nors tai jau nebuvo pamokos laikas. Jis istiesu labai pergyvena del kiekvieno savo mokinuko, tai puikus zmogus, aciu Jums :)
Simona Baltrusaityte

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/11

Sveiki, mokiausi sioje mokykloje. Iskart sakau labai malonus ir linksmas kolektyvas. Mokytojai maloniai ir su meile moko brestancius vairuotojus :) Laibiausiai bijojau teorijos taciau visur islaikiau is pirmo karto. Labai dekoju mano buvusiam mokytojui Juozuliui ! Labai malonus mokytojas ir su juo pamokos tikrai neliudnos :) mokytojas visada aiskiai issakydavo kritika ir klaidas ramiai ir nerekiant. Dauguma sako kad panelems sunku issilaikyti vairavima taciau pati issilaikiau is pirmo karti tiek mokykloje tiek regitroje visus egzaminus. Regitroje vairuojant padariau tik viena vienintele klaidele ir tai tik del to kad neispaudziau sankabos pilnai ir pasigirdo nemalonus garsas. Ir egzaminuotojas labai isgyre ir sake kad senai zmoniu su tiek klaidu nemate. Taigi labai didelis aciu kad fantastiskai gerai paruose egzaminams ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/01

Ėmiau keletą papildomų pamokų pas instruktorių Olegą. Noriu labai padėkoti jam už patirties pasidalijimą, naudingus patarimus bei padrasinima.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/28

Sveiki,
mokykla tikrai puiki,praktikos mokytojas Egidijus tikrai 100% išmanantis savo darbą.Pamokos įdomios ,išsamios ir įtraukiančios.Vairavau pas Juozą taip pat puikus mokytojas,auksinės kantrybės nuostabus ir šiltas žmogus.O be Evelinos ten viskas labai niūru ir liūdna
:)))Džiaugiuosi,kad mokiausi šioje mokykloje. Kiekvienoje mokykloje yra ir pliusų ir minusų ,viskas priklauso tik nuo personalo su kuriais mokysies,tad sėkmės visiems :)).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/25

palinkekit man sekmes nes eisiu i ta mokykla mokytis.kolkas nieko ten nepazistu.tai gal kas patartu praktikos destytoja?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/06

Norėčiau padėkoti visam `Autoeksternas` kolektyvui už supratingumą, labai gera organizavimą ir visas pastangas. Likau labai patenkinta savo instuktoriais Renatu ir Olegu, ačiū už jų kantrybę ir darbštumą. Išmokau vairuoti labai greitai ir išsilaikiau vairavimą regitroje iš pirmo karto, čia vis jų dėka. Ačiū ir linkiu sėkmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/06/17

Labai norėčiau padėkoti Ederos kolektyvui už šiltą priėmimą, greitą organizavimą pamokų. Viskas patiko. Labai šaunu. Dėkoju instruktoriams Juozui ir Olegui. Labai puikiai paruošė ir išaiškino klaidas. Regitroje vairavimo egzaminą išsilaikiau iš pirmo karto, ir dar egzaminuotojas pagyrė. Dėkui, dėkui, dėkui! ;) jeigu kokiams draugams reikės, iš karto siūlysiu mokytis pas jus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/25

Sveiki,
Teko mokytis šioje mokykloje, nesinori apie ją net prisiminti. Kas liečia teorijos, tai viskas gerai, bet jau vairavimo pamokos. Mokiausi pas instruktorių (Olegą) tai pinigai išmesti i balą, dar tokio nesažiningumo neteko matyti, į pamokas pastoviai vėluoja, mokydamas sutvarko visus savo reikalus, pastoviai šneka telefonu. Paėmus 2 akademines valandas , vairuoti tenka 50 - 60 minučių. Visi uždirba pinigus sunkiai ir manau nereiketu manyti kad aplink visi durniai. Nepatariu lankyti šios mokyklos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/08

Sveiki visi,
Labai džiaugiuosi pasirinkusi "Autoeksterno" mokyklėlę. Didelę pagarbą noriu išreikšti teorijos dėstytojui Egidijui. Niekur dar neteko sutikti tokio, savo sričiai atsidavusio specialisto. Pirmą kartą atėjus į šią mokyklą galvojau, kad tikrai nesugebėsiu aš čia nieko išmokti, kad tai skirta tikrai ne man. Bet va jau turiu išlaikytą Regitroje teorijos egzaminą. Ir visa tai dėka Egidijaus dėstomų paskaitų, kurias buvo labai įdomu klausyti. Ačiū Jums Egidijau už įgytas žinias, už padrasinimą, esate puikus specialistas. Visiems, kurie žada pradėti mokytis rekomenduoju paskaitas lankyti tik pas teorijos dėstytoją Egidijų. Dabar manęs laukia antra mokymosi dalis - vairavimo pamokos. Jau dvi pamokas turėjau pas instruktorių Henriką ir tikrai nenusivyliau, puikus mokytojas, tikiuosi kol praesiu visas vairavimo pamokėles egzaminui būsiu pasiruošusi puikiai, ar ne tai Henrikai:))))))
Rekomenduoju visiems šią mokyklą, čia dirbantys žmonės tikri savo srities specialistai.......

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/02/10

Esu labai dėkinga visam Ederos kolektyvui už išskirtinai šiltą priėmimą atėjus į šią vairavimo mokyklą. Teorijos paskaitos būdavo iš ties labai įdomios, mokytojas Egidijus išsamiai išaiškindavo kiekvieną temą, dar pasedėjus prie kompiuterių ir pasprendus savarankiškai teorijos egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto be jokios baimės. Kalbant apie vairavimo pamokas, tai visų pirma esu dėkinga mokyklėlės spinduliui - Evelinai, už tai, kad paskyrė instruktorių Hendriką, kuris mane, atėjusią mokytis nuo "nulio" išmokė taisyklingo vairavimo, pasitikėjimo sėdint už vairo, visuomet būdavo kantrus, šiek tiek reiklokas (bet tai tik į naudą) bei taktiškas. Taigi tiek mokykliniame tiek Regitros vairavimo egzamine nebuvo jokių problemų. Tad tikrai visiems labai rekomenduoju ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/02/01

Labas vakaras,aš norėčiau prisidėti prie visų gerų žodžių apie vairavimo mokyklą ''Autoeksternas".Mokyklą baiginėju dabar,ateidavau spręsti bilietukų su dideliu malonumu,nes atmosfera mokykloje,kaip namuose.Evelina labai draugiška ir gera,teorijos paskaitas jau išklausiau ir Regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.Labai dėkinga tikrai superiniam dėstytojui Egidijui,kuris paskaitas dėsto labai įdomiai su pavyzdžiais,filmukais,paaiškinimais ir svarbiausia nuosekliai.Daug informacijos per paskaitas gaudavome iš pačio dėstytojo paruoštos medžiagos,kurios jokiose knygose nerasi.Dėstytojas tikras savo darbo profesionalas...Šiuo metu važinėju ir ruošiuosi praktiniam vairavimui.Mano instruktorius Henrikas,patys geriausi žodžiai apie jį.Su juo gatvėje jaučiuosi saugi,moko kaip vairuoti labai atsakingai.Instruktorius labai kantrus,geras,nerėkia,nebijau klausti,klysti.Kelyje visada akcentuoja momentus,kurie Regitroje labai svarbūs,kala į galvą informaciją tol kol tikrai įkala. Po kiekvienos pamokos už vairo jaučiuosi vis geriau ir geriau.
Komanda puiki.
Ačiū Jiems!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/24

Sveiki,
Man panaši situacija, kaip pas Kristiną. Tris kartus negalėjau išlaikyti praktikos egzamino ir prieš ketvirtą nusprendžiau paimt papildomų pamokų. Pirmą kartą vairavau su Olegu, o antrą kartą (kadangi Olegas negalėjo) su Juozu. Abu instruktoriai tiesiog auksiniai. Drąsiai rekomenduoju jum šią mokyklą ir abu instruktorius. Užteko 4 valandų ir įgijau daugiau pasitikėjimo. Pamačiau daug pavojingų vietų, kurios buvo ir per patį egzaminą, todėl net nebuvo, kur užkibti. Beje, Olegas rekomendavo šeštadienį pirmą laiką 7.45. Ir iš tiesų, mašinų nedaug, jau šviesu, todėl jei turit galimybę rinkitės šitą dieną. Sėkmės jum egzaminuose!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/10

Laba diena,
Ką tik išlaikiau praktikos egzaminą :) Ėmiau tik papildomas vairavimo pamokas pas Olegą. Kam nesiseka išlaikyti egzamino (taip, kaip buvo man net 3 kartus), rekomenduoju pasimokyti vairuoti pas Olegą. Tikrai maksimaliai geras instruktorius.
Sėkmės visiems būsimiems vairuotojams :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/07

Sveiki!!
O mes labai likom patenkintos sios mokyklos darbu :) Aciu Evelinai uz silta sutikima ir pastovu palaikyma:) ACIUUU instruktoriui ,,DEDEI JUOZUI" nuostabus zmogus ir tikrai puikiai ismano savo darba, suprantamai paaiskina viska ka turi zinoti ir ne tik :) Su Juozu mokytis vairuoti yra labai komfortiska,tiesiog kaip su geru draugu. Praktikos vairavyma islaikem is pirmo karto :) Dar kartelis JUMS didelis aciu esame begalo dekingos sios mokyklos darbuotojas!!! Uz JU nuosirdu darba ir pastovu palaikyma.

P.S Jusu tikrai nepamirsim. Evelina ir Dede Juozai ruoskit kakavyte......... :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/09/21

Sveiki,
Vairavimo mokyklą baigiau prieš 5 metus ir likus keliom dienom iki mokyklinio liudijimo galiojimo pabaigos susigriebiau pabaigti tą, ką pradėjau. Išsilaikiau teoriją ir, po 4 pamokų su gerb. instruktoriaus Olego pagalba pavyko išsilaikyti praktikos egzaminą, nors vairavimo mokyklą baigiau ne Vilniuje ir Vilniuje vairavau pirmą per pamokas. Olegas labai puikiai moka viską išsaiškinti taip, kad aišku pasidaro iš karto. Labai džiaugiuosi pasirinkusi papildomas pamokas šioje mokykloje. Rekomenduoju visiems! Linkėjimai Olegui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/09/14

Mokykla prasta, teoriją praktiškai pačiai teko mokintis sprendžiant KET bilietus, nes tai kas yra bilietuose pusė teorijos išdėstyta nebuvo. Vairavau pas Hendrika, esu pasipiktinusi kaip galima taip atmestinai žiūrėti į savo darbą. VISADA vėluodavo 5-10min pradėti pamoka, baigdavom irgi apie 10min anksčiau. Vieną kartą paklausiau kodėl baigiam anksčiau, juk vėlavom pradėti - tai atsakė, kad jam reikia pasiruošti priimti kitą mokinį! Vairavau 15kartų ir jaučiuosi išmokusi labai vidutiniškai. Nuo pat pirmos pamokos pradėjo nuteikinėti, kad niekas iš pirmo karto vairavimo egzamino neišlaiko, nes atseit Regitroj nenormalūs dirba ir nepraleidžia iš pirmo karto ir kad reiks imt papildomų pamokų. Pabaigiau aš tas 15 pamokų pas jį ir tikrai jaučiaus blogai pasiruošus egzaminui, tačiau papildomų pamokų pas jį neėmiau. NĖ UŽ KĄ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/08/09

Sveiki visi.
Tikrai rekomenduoju šią mokyklą. Besimokydama ten jaučiausi, kaip namuose. Kaip viena didelė šeima. Draugiški darbuotojai, net kavos pasiūlo iš ryto :) Apie vairavimą tai galiu parekomenduoti Juoziuką. Tikrai šaunus instruktorius. Viska išaiškina superiniai! Vairavimą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, net instruktorius Regitroje pasakė, kad vairuoju puikiai! Į mokyklą "Autoeksternas" atėjau visiškai žalia. Dabar jau planuoju pirkti naują automobilį.
Didelis AČIŪ, Jus pati šauniausia mokyklą :)*

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/06/20

Autoeksterne gavau malonu aptarnavima, visada sutikdavo su sypsena. Instruktorius Olegas paruose egzaminui mane puikiai, isaiskino klaidas, jo deka islaikiau. Jei ne sis instruktorius buciau tempus guma belenkiek laiko, jis paskatino ir rezultatas kalba pats uz save :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/06/17

Teoriją išlaikiau iš pirmo karto savarankiškai, o po Jasučio vairavimo mokyklos instruktoriaus Stanislovo (Fabijoniškių fil.) isteriškų šaukimų (po kurių ištisai verkdavau) ir pinigų lupikavimų už papildomas pamokas (už kurias nedavė nei vieno čekio ar kvito!!!), tai šios mokyklos instruktorius Olegas atrodė kaip angelas:) Pirmą pamoką truputi erzino ir varė baimę jo garsus balsas (jau buvau pagalvojusi, kad visi tie instruktoriai isterikai) ir jei dariau klaidas, stabdydavo mašiną, liepdavo išlipti ir viską aiškino vaizdžiai, bet iš tikrųjų tai buvo superinis instruktorius, Regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Be to, labai patogu, kai aikštelė mieste (Fabijoniškėse), o su Jasučio mokykla tekdavo trenktis už N.Vilnios, o ar labai daug duoda praktikos važiavimas S.Batoro gatve abejoju tik suryja laiką, kuris kainuoja pinigus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/01

Atsitiktinai pasirinkau šią mokyklą,kai jau buvau beprarandanti viltį kada nors atgauti pasitikėjimą ,kad galiu išmokti vairuoti kelyje. Per tris pamokas su instruktoriumi Olegu sužinojau ir išmokau daugiau nei iš savo buvusio instruktoriaus per visą praktikos kursą, kuris vargiai ir tingiai ką nors sugebėdavo paaiškinti. Instruktorius Olegas visiška priešingybė- deda visas pastangas išaiškinti klaidas, patarti. Kaip kažkas ir rašė prieš tai-parodys kaip mokytis iš savo ,bei kitų klaidų. Žmogus atsakingai ir rimtai žiūrintis į savo darbą. Jau rekomendavau kelioms savo bendradarbėms ir pati su nekantrumu laukiu kitos pamokos :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/21

Mokykla šauni, jei mokinys pakankamai motyvuotas. Mokiausi vairuoti eksternu; galiu kalbėti tik apie praktikos kursus. Olegas - puikus specialistas. Per kelis užsiėmimus mane paruošė maksimaliai gerai, esu velniškai patenkintas jo darbu, pastangomis ir disciplina. Jis verčia suklysti, kas, mano galva, yra labai gera taktika. Išties, mokydamasis iš klaidų pasieki maksimalų rezultatą. Mokyklos automobiliai - puikūs. Po egzamino Regitroje galiu tuo neabejoti. Autoeksterno transportas tvarkingas, toks, kaip ir Regitroje (VW Gold; Hyunday i30), prižiūrėtas. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. Tikrai nemanau, kad kurioje nors kitoje būčiau pasiekęs maksimalių rezultatų ir jau po poros savaičių išsilaikęs egzaminą regitroje.
Vienintelė grėsmė, kurios reikia vengti - pati Regitra. Ten susidurta su lupikavimu, neetišku elgesiu, techniškai netvarkingais automobiliais, tyčiniu egzaminuotojų spaudimu.
Sėkmės Autoeksternui; nuostabi mokykla, puiki atsmosfera.
Sėkmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/03

Visi kas blogai kalba apie šią mokyklą tikrai kalba ne tiesą, turi savų ketinimų ir kažkokių priekaištų dėl savo tingėjimo ar žioplumo kurie nori, kad už juos viską padarytų. Jei eisi žioplas tai jokia mokykla nepadės nei gera nei bloga. Mokiausi šioje mokykloje ir viską išlaikiau iš pirmo karto teorija 97%, praktiniam egzamine 2 nekritines klaidas. Visų šitų pasiekimų nuopelnas ypač praktinio vairavimo mokyklos instruktoriai. Regitroje buvo tokis pat automobilis kaip ir mokymosi metu. Tikrai puiki mokykla ir jokių priekaištų jei neturiu. Jei manote, kad čia savi darbuotojai rašo ir norite įsitikint kad neties susisiekit su manim sinkleris@inbox.lt Pakalbėje el. paštu galėsim ir tel. kad įsitikintumėte. Jei patys dėsit pastangas ir norą įgyti teises tikrai rekomenduoju rinktis šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/02/01

Netiesa, kad visi instruktoriai tinginiai :) Mokiausi pas instruktorių Genadijų ir po 15 pamokų išlaikiau egzaminą Regitroje iš pirmo karto, nors atėjau nemokėdama nieko. Jis tikrai dėjo visas pastangas, kad suprasčiau, kaip atlikti vieną ar kitą manevrą, atsakydavo į visus mano klausimus. Kai man nesisekdavo, niekad nepriekaištaudavo (ką jau kalbėt apie barimą ar suirzimą), o aiškindavo iš naujo - nors ir penktą kartą tą patį. Tik tada, kai nebijai nei klausti, nei suklysti, gali mokytis efektyviai. Ačiū jam už tai :) Gerausi linkėjimai, Lina

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/26

Mokykla labai prasta, todel tikriausiai tokia ir pigi. Teorija tai dar nieko, bet praktika truksta zodziu... Instruktoriai profesionalai, bet tikri tinginiu tinginiai. Susidaro ispudis, jog jiems isvis nerupi mokyniai. Reikia ateiti i sia mokykla 50% mokant jau vairuoti, nes jei isvis nemoki niekada cia ir neismoksi. Kaip galima ismokti, jei jie gaili savo nauju masinu ir nenoriai mokyna gatveje. Likau nepatenkinta baigusi sia mokykla. Pinigai ismesti i bala.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/18

Sveiki,
tai pati pigiausia mokykla vilniuje moksleivėms ir studentams. Labiausiai man patiko administratorė Edita. Labai šauni ir miela moteris su kuria galima pasikalbėti ir pasitarti. Visada pataria ir pagelbėja. Teorijos dėstitojas Egidijus irgi lb šaunus. Pamokos prabėgdavo greitai ir linksmai. Dar Markas lb puikus. Turėjau du instruktorius Hendrika ir Rima. Pradėsiu nuo Rimo. Jis fainas gerai viską aiškina. Būtų viskas idealu jeigu ne jo sena mašina, kuri man žiauriai nepatiko. Bet pats kaip instruktorius tikrai geras. O vat Hendriko mašina pati naujausia ir šauniausia iš visu instruktorių(VW Golf V). Jo mašina man žiauriai patiko. Pats Hendrikas tai nei geras, nei blogas. Šiaip prie jo reikia priprasti. Jo minusai:pamoka visada prasideda vėliau ir baigesi anksciau, kartais per pamoką tvarko savo reikalus, jei mato jog žmogus silpnai vairuoja laiko ji aikštelėje(per 30val. vairavimo ne karto nevaziavome regitros maršrutais). Aikštelėje išmokina viską super gerai, bet gatvėje... tam neužtenka laiko. Manau jei jis per pamoką visą savo dėmėsį skirtų į mokynį, norėtų kad jis išmoktų ir stengtųsi jam padėti Hendrikas būtų past geriausias instruktorius Vilniuje. Apibendrindama mokyklą vertinčiau taip:administratorė-99%+teorijos dėstitojas-95%+ vairavimo instruktoriai-55%=vidutiniškai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/20

Kaip jau taip gali būt,kad vieniem nuostabi šaraškino kontora,kitiem ne?
ogi todėl,kad "GERUS"atsiliepimus patys rašo, man laiko gaila rašyt,bet noriu įspėt kitus apie šia "mokyklą"!!!! ATSARGIAI-APGAULE!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/06

Sveiki,
mokiausi UAB Dovanėlė su instruktoriumi atvažinėjau 20 pamokų vargiai gaudavosi 2 kartai į savaitę, nes ponas instruktorius dirbo per kelias mokyklas, sumanydavo viduryje savaites paatostogauti, patys įsivaizduokite koks mokymas, pinigų - laiko ėdimas. Regitroje susikirtau ant estakados-egzaminatorius tiesiai pasakė eik į kitą mokyklą papildomoms pamokoms, keisk instruktorių. Atėjusi į autoeksterną begalo maloniai buvau nustebinta-per pirmą pamoką tiek sužinojau,,, dėmesys niuansams, malonu kai matai kaip instruktorius atsakingai žiūri į savo darbą. Reiklumas ir disciplina...Dėkui Olegui
P.S.imkite 3 val.važiavimams tikrai verta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/04

Mokykla ne bloga. Pasiūlymas - pas Rimą nesimokyti. Visu pirma jo automobilis senas :) , prie kurio pripranti ir nauji Regitros automobiliai atrodo kaip kažkas neįmanomo ir jautrumo.
Ir šiaip su juo man sunkiai sekės susikalbėti. Žinau kad tikrai pas ji gryšiu .

Response from Autoeksternas, Fabijoniškių filialas on 2011/08/05

Dėl Rimo visiškai sutinku,na,kad auto senas,tai sunkumu Regitroj nekilo,kaip tik daug lengviau viskas buvo,nes Regitros mašiniukai daug lengviau valdomi.O vat kaip mokytojas tai nelabai man patiko,pašnekėt moka,tik ne vairavimo tema.Padarius klaidą,ne aiškino,kas kaip ir kodėl,o tiesiog sakydavo,kad taip negalima ir kalba baigta.Pirmą pamoką,kai paklausiau,ką turiu matyti šoniniuose veidrodėliuose,jis pasakė - kitą juosta....Stovėdama aikštelėj,mat susireguliuosiu taip,kad matyčiau kitą juostą... O pradėjus vairuoti su Olegu,akys nušvito.Viską aiškino,kiekviena klaidą analizavom,ačiū jam,išmokau tikrai daug.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/05/05

Sveiki, žmonės neikite mokytis į Autoeksterną vairuoti, nes išmokis tragiškai vairuoti. Tiksliau labai blogai išmoko važiuoti. Taip pat laiką nusukinėja, liepia važiuot ten, kur jam reikia, dėl jo reikalų. Nuoširdžiai patariu, neikite, nes po to tikrai gailėsitės ir reikės eiti į kitą mokyklą iš naujo mokytis. Galiu patart, kad Dorkanas labai gerai išmoko vairuoti, ten dirba lb geri instruktoriai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/05/04

Nuostabi mokykla!
Teoriją ir praktiką Regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir dėl to dėkoju Autoeksternui!
Teorija praėjome gana greitai, bet buvo tikrai stengtasi kad visi suprastume, o praktikos instruktorius buvo taip pat labai geras.
Tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/25

Visai gera mokykla, aišku kitur ir nesu buvęs :D teorijos pamokos buvo visai geros, labai gerai pabrėžė dėstytojas ką labiausiai reikia įsiminti, o vairavimo instruktorius lb geras pasitaikė, geru patarimų negailėjo, perdaug nepyko netgi kai viena kartą pavėlavau 30 min, o po to netgi pratęsė pamoką. Tai jeigu kas nors ten mokysitės patariu prašyt praktikos instruktoriaus Henriko.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/17

Labai didelis AČIŪ:) išlaikiau egzaminus Regitroj iš pirmo karto!!!
Šią mokyklą baigiau prieš 2 savaites ir likau labai patenkinta. Teorinės paskaitos praėjo tikrai linksmai, su vaizdine medžiaga, dėstytojas superinis, labai gerai išaiškina! O dėl praktikos aš labai labai patenkita, mašinos naujos, kaip Regitroj. Ir dar,rekomenduoju šią mokyklą visiems!!! Labai Ačiū instruktoriui Henrikui ir Olegui, važinėjau 2 papildomas pamokas su Olegu, tikrai galiu pasakyti, kad jie labai atsidavę savo darbui, jie tikri profesionalai!! Na ten ne 2 instruktoriai dirba o 5:) Ir patys renkatės su kuom važineti, su kokia norit mašina. Man kursai užtruko 5 savaites ir 4 dienos:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/15

Labai gražiai administracija pasirašo apie save, tiesiog malonu ir skaityt.
Tikrai nesiūlau, tikrai! Aš ten tik papildomai pabandžiau, tai nuo vilko ant meškos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/14

Sveiki, ruošiuosi mokytis ''autoeksterne'' gal kas patartumėt kurį instruktorių turėčiau rinktis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/10

Aš ir nesakau, kad man laiką kažkas paskirdavo, ir man per pietus buvo geriausia, todėl ir reikėjo kentėti ir laukti kol papietaus instruktorius. Tai tau Irmantai pasisekė kad tau dar ir pridėjo pamoką, o mano pamoka beveik visada baigdavosi dar pora min ankščiau, nors ir buvom užtrukę laukiant instruktoriaus. O be to kaip girdėjau, čia buvo ne tik man taip, ir reikėdavo instruktoriaus gimines kitiem pavežiot ir t.t.. Bet tai negaliu kalbėt už kitus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/04

Bardakas, toje mokykloje: prisiima žmonių, kad tik pinigų susirinkti, o po to stumia laiką. Teorija moko super lėtai ir vairavimo instruktoriai 2 ant 50 žmonių. Žodžiu gerai pasiskaitykit sutartis, žada per 4-5 savaites teisėms paruošti, o iš tikrųjų 3 savaites teorija užkiša, o po to dar turi vairavimui užsirašyti ir laikyti kokias 3-4 savaites.
Patys instruktoriai dirba per kelias vietas , pastoviai veluoja, studentai laukia valanda pusantros.
Nerekomenduočiau niekam, nebent kas neturi ką veikti ir teisiu greit nereikia!
Gero vakaro!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/18

Aš irgi mokiausi šitoj mokykloj, mokiausi dvi kategorijas A ir B kartu. Mano atsiliepimai tik patys geriausi, pradedant administracija baigiant instruktoriais, teorijos mokytojas išties geras, viską konkrečiai išaiškina tikrai superinis mokytojas, instruktoriai buvo pas mane 2, vienas A kat kitas B, nežinau kas tam Kiprui nepatiko šioje mokykloj..?? Ištiesų susiderini su instruktoriais kada tau patogiau važinėti, pats pasirenki laiką , aš pats važinėjau per pietus, taip man nebuvo. Ištiesų buvo vienas toks dalykas, kaip važinėjom su instruktorium jam reikėjo nuvažiuoti dėl savo reikalu, bet jis už 15 min kad jo laukiau mašinoj...ilgiau važinejom, pratęsė pamoką 15 min ir dar priedo pridėjo 1 pamoką nemokamai. Mano atsiliepimai patys geriausi ir dar vienas didelis + yra kad pasirenki ne tik laiką, bet ir vietą, aš pradėdavau nuo namu, o baigdavau prie univero arba atvirkščiai..SUPER:) O egzus Regitroj išlaikiau iš pirmo karto!!! :)
Geriausi linkėjimai AUTOEKSTERNO administracijai:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/14

Aš nepatenkintas šios mokyklos darbu. Pradedant administracija, jog ryte ir po pietų buvo mokykla uždaryta (vasaros laiku) ir nors buvai iš ryto susiskambinęs kad ateisi tam tikrą valandą , reikdavo laukti lauke dar gerą pusvalandį. Teorijos pamokoms neturiu pasakyti nieko blogo, o praktikos tai labai nepatiko tas, kad pamokos būdavo man apie 12h,tai visada važiuodavom pas instruktorių namo, kur jis valgydavo, o man tekdavo laukti puse valandos automobilyje. Ir vairavimui jau likdavo mažiau laiko, š iaip instruktorius labai nervingas, todėl atrodo, kad eidamas į praktiką jau turi 50 proc. mokėti vairuoti, kad ant tavęs nešauktų ir nesusigadintum dienos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/20

LABAS,
mokykla nebloga, nes laikiau eksternu, dėl ko gavosi pigiau...
Pirmas vairavimo instruktorius labai nepatiko, nes iš karto ne tik kad į gatvę išvažiavom, bet ir jo reikalais pasivažinėti teko (Olegas).
Tuomet instruktorių pasikeičiau į Vosykijų. Geras instruktorius, tik per daug dėmesio aikštelei skiria.
Tiesa mašinos irgi geros, net Regitroj tokia pati mašina daugiafunkcinio vairo neturėjo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/13

Labas rytas,
norėčiau išreikšti savo nuomonę apie vairavimo mokyklą "Autoexsternas" - gerai paruošia teorijos egzaminui, kurį išlaikiau iš pirmo karto, žinoma įdedant savų pastangų, turėjau puikų praktikos instruktorių kuris turi daug kantrybės ir labai tolerantiškas, stengiasi, kad besimokantysis gerai mokėtų praktišų manevrų niekada nenaudoja piktų žodžių nors kartais ir pačiam atrodo, kad galima išvesti instruktorių iš kantrybės. Dėkoju visai "Autoexternas" kolektyvui ir sėkmės darbuojantis.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Juozas Šukšta Giedrius Pivoriūnas Hendrik Gintovt Romas Lukoševičius

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Edera“
 • Įmonės kodas: 122182955

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos