Autologija, Centras

35 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, C1, Vilnius

Atnaujinta: prieš 2147 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Lukšio g. 17, Vilnius, tel.: 852700406, 867637889, feminamobil@gmail.com
Adresas: Pylimo g. 41, Vilnius, tel.: 860196981, autologija@gmail.com

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/23

Labai bloga mokykla. Rupi ne mokiniai o tok kaip pasiimti pinigus ir viskas. Per visa laiką kiek turejau pamokų nei karto nebuvo važiuojama regitros keliais. O tik mieste kur per teorijos egzamina į miestą net nevaziuoja. Važiavimo su navigaciaja irgi nebuvo. Aišku koks gali būti mokymas kai puse pamokos praleidi degalinėje ( instruktoriaus paliepimu ).Apie papildomas pamokas pas ji net nekalbu kai norejau paimti atsisakė mane mokyti. Paemiau pamokų pas kita instruktorių iš kitos mokyklos pavairavus su juo 5 papildomas pamokas egzaminas buvo išlaikytas iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/25

...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/23

Tikrai negaliu rekomenduoti praktinio vairavimo užsiėmimus pas Gintautą. Tiesiog nesveikas žmogus: nuolat rėkia, staugia, keikiasi. Be to, ne visus pratimus aiškina, pavyzdžiui, apie automobilio pastatymą įkalnėje/nuokalnėje net neužsiminė. Pati "Autologija" savo internetinėje svetainėje rašo: "PRAKTINIO VAIRAVIMO MENO MOKOMA NAUJAIS AUTOMOBILIAIS, O VALDYTI JUOS IŠMOKO TIKRI PROFESIONALAI, TURINTYS AUKŠTĄJĮ IŠSILAVINIMĄ." Tačiau realybė visai kitokia: nepamačiau nei "tikro profesionalo", nei "naujo automobilio", nes buvo mokoma senu "WV Golf". Apie visus instruktorius, aišku, negaliu kalbėti, bet pas Gintautą mokytis net nebandykite!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/11

Esu labai patenkinta vairavimo teorijos ir praktikos mokymais. Vairuoti pradėjau 29 metų, teorijos ir praktikos egzaminus regitroje pavyko išlaikyti iš pirmo karto.
Labai gerai vertinu darbuotojų, su kuriais teko bendrauti, profesionalumą, malonų bendravimą ir nuoširdų norą, kad kelyje būtų saugu.
AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/26

Tikrai manau pasirinkau geriausią vairavimo mokyklą kokią tik galėjau. Mokykla gerbia savo mokinius ir siekia geriausio aptarnavimo.

Teorijos dėstytojas Kastytis savo srities specialistas. Ne tik išdėstė ir paaiškino teoriją, bet ir pateikė daug gyvenimiškų situaciją, paskaitas (nuotolines) pavertė įdomiomis ir nesuprastus dalykus sugebėdavo paaiškinti keliais būdais, kad visi suprastų. Esu dėkinga! Išklausius paskaitas ir pasprendus KET bilietų teorijos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

Vairavimo instruktorius Ernestas pasižymėjo pačia didžiausia mano matyta kantrybe, nes kol išmokau ne tik vairuoti, bet ir tvarkytis su emocijomis bei įtampa prie vairo praėjo ne viena pamoka. Ramiai paaiškindavo situacijas, aptardavom klaidas, padėdavo atkreipti dėmesį ir išvengti klaidų. Turėjau 14 vairavimo pamokų + 4 papildomas (nes jutau, kad reikia daugiau pavažinėti) ir mokyklinį išlaikiau iš pirmo karto.

Regitroj pavyko išlaikyti iš trečio karto (tikriausiai labiausiai koją kišo emocijos ir jaudulys).

Sėkmės kitiems besimokantiems! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/20

Šioje mokykloje lankiau tik papildomas vairavimo pamokas. Buvau pas instruktorių Josif, tačiau "sunkiems" mokiniams jo nerekomenduoju. Pirkau tikrai labai daug pamokų, o progreso jokio nebuvo. Atrodė, gal tiesiog aš pati neimli, tačiau perėjus pas kitą instruktorių užteko vos kelių pamokų, kad viską perprasčiau ir išlaikyčiau egzaminą. Reikėjo ieškoti kitos mokyklos tik pamačius, kad kažkas neišeina, išleidau daug pinigų. Jei esate "sunkus" mokinys, reikia daug aiškinimo rekomenduoju paieškoti kito instruktoriaus. Tikiu, kad šis instruktorius nėra blogas mokiniams, kurie galbūt turi patirties važinėjant su artimaisiais, lengvai sekasi mokytis važiuoti. beje, šios mokyklos sveitainėje net neberandu šio instruktoriaus, galbūt nebedirba, pamokas lankiau gana senokai, bet tik dabar prisiruošiau parašyti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/02

Lankiau pas instruktorių Kąstytį. Profesionali mokykla. Rekomenduoju!
10/10

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/06

Teorijos pamokas mokiausi Autologijos centro filiale.

Viska reiktu pradet nuo laimes matomai nerandancios administratores, kuri pirmomis dienomis gal ir atrode draugiska, taciau laikui begant pasirode, jog tiesiog pradedavau “uzknisti”. Kuo tuoliau, tuo “nagliau” pradedavo bendrauti. Mokymo centre yra privaloma issilaikyti 4 kontrolinius, kad galetum baigti praktinias pamokas. Pradziai administratore minejo, jog sitie kontroliniai “siaip sau”, galima naudotis telefonais, atsakinet i klausimus pasitariant su draugu, taciau po kazkiek laiko magiskai pradejo sakyt, jog “Regitroj gi tave ismes uz tokius bajarius”. As jai priminiau, jog tikrai esate mineje, kad galima tartis, taciau ji atsake grieztai ir kiek pasisaipydama. Niekam nerekomenduociau sutikti sios administratores savo mokymosi procese.

Teorijos praktikos irgi siaip sau. Mokytojas Gintautas tikrai fainas, linksmas zmogus, taciau vientik is jo pamoku, abejoju, ar galima islaikyti teorija Regitroj. Asmeniskai 2 kartus persiskaiciau mokymosi knygute ir tai man labai padejo islaikyti teorijos egzamina. Aisku, cia tik mano asmenine nuomone.

Praktikos pamoku mokytojas buvo vardu Arturas. Pagrindinis minusas, jog mokytojas retai atsizvelgia i tavo reikalavimus. Paprasai, jog daugiau pasiparkuotum, tai max 1-2kart ta padarai, paprasai, kad pravaziuotum kitokiais Regitros keliais, tai atrodo, jog pro viena ausi iejo, o pro kita isejo. Su instruktorium per visas pamokas isvazinejom vos 2 Regitros marsrutus, kiekviena pamoka minejo, jog “sita apsisukima dar padarysim”, taciau taip jo ir neatlikau. Dar labai nepatiko, jog jis savo mokinius moko su automobiliu, kurio Regitroj tikrai nera. Su “Golfu” gal ir ismokau vaziuoti, taciau isedus i “Ceeda” Regitroj tikrai nebuvo malonu. Taip pat instruktorius labai nekalbus ir labai labai retai pamini tavo daromas klaidas. Man po jo 14 pamoku dar prireike keletos papildomu, jog pasisektu Regitroje. Aisku, rinkausi mokykla, kurioje vairuoji su Regitros masinomis.

Apibendrinimas.

Atmosfera pacioje “Autologijoje” nera pati maloniausia del minetos administratores.

Teorijos pamokos tikrai pilnai neparuosia Regitros egzaminui. ( vienintelis pliusas, del ko patiko sios pamokos - mokytojo juokeliu ir sankryzu isdestymo)

Praktikos pamoku tikrai nerekomenduociau, nes jos toli grazu neparengia Regitros egzaminui.

Siulyciau rinktis kita mokykla, kurioje mokytis galima su Regitros masinomis ir su instruktoriais, kurie tikrai nori tavo kazko ismokyt, o ne pro langa ar i telefona ziuret visas 90min.

MOKYKLOS TIKRAI NIEKAM NEREKOMENDUOCIAU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/06

Noriu padėkoti teorijos dėstytojui Egidijui, aiškiai ir atidžiai išdėstė visą teorinę medžiagą. Jo profesionalumas yra vienintelis aspektas, dėl kurio galėčiau rekomenduoti šią mokyklą.
Įdomiau yra su vairavimo pamokomis. Automobiliai seni, neįgudusiam mokinukui, atsisėdus už Kia ar Toyota vairo regitroje, būna didelė staigmena. Mokytis vairuoti man sekėsi labai, labai sunkiai. Instruktorė Marija, kaip žmogus, yra šauni, ir pajuokauja, ir pabara. Bet kam ant mokinio keiktis ar šaukti? Sekmingai pravažinėjau begalę papildomų pamokų, kurių metu važiuodavau sau laiminga tiesiais keliais. Nei parkavimų, nei apsisukimų, nei kitų keblesnių situacijų. Važinėdavome senais regitros maršrutais,į žemiuosius panerius nei karto taip ir nebuvom užaukę... Ne veltui išmestų pinigų, o sugaišto laiko gaila.
Mokyklos nerekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/20

Tikrai ir nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Teorijos mokiausi P.Lukšio g. padalinyje, pas dėstytoją Egidijų Lukaševičių. Labai patiko. Profesionalus, savo darbą ir vairavimo subtilybes išmanantis bei jas sugebantis perduoti studentams dėstytojas. Vairavimo subtilybių mokiausi pas p. Mariją Ulevičienę. "Kieta", reikli, bet labai gerai išugdanti vairavimo įgūdžius bei turinti puikų humoro jausmą dėstytoja. Pateikia daug ir svarbių patarimų, padrąsina ar pabara, kai reikia. Abu egzaminus (teorijos ir praktikos "Regitroje") išlaikiau iš pirmo karto. Papildomai niekur nesimokiau ir nebuvau važinėjusi iki atėjimo į šią mokyklą. Todėl drąsiai, tikrai ir nuoširdžiai rekomenduoju rinktis šią mokyklą ir šiuos dėstytojus. Dar kartą DIDELIS DĖKUI :) Su geriausiais linkėjimais!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/20

Esu pilnai patenkintas paruošimu prieš egzaminus. Teorijos dėstytojas puikiai išaiškino visas taisykles, taip pat davė patarimų gyvenimiškose situacijose kelyje.
Esu labai dėkingas vairavimo mokytojui Vytautui. Šį instruktorių rekomenduočiau visiems.. Tik įsėdęs į automobilį, jis jau numatė visus mano norus. Puikiai išaiškino viską ką tik galėjo, puikiai viską aprodė bei davė pabandyti. Iškart taisydavo mano daromas klaidas, jei kartodavosi, mokėdavo jas greit ištaisyti. Taip pat yra labai malonus, sąžiningas bei puikiai atliekantis savo darbą. Papasakojo, ko tikėtis iš būsimų vairavimo kolegų bei kaip ekonomiškai vairuoti, kaip protingai bei greit išspręsti netikėtumus ar davė puikius patarimus ateityje sėdant prie vairo. Mokytojas puikiai atliekantis savo darbą, rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/06

Instruktorius Ernestas labai mėgsta pasišaipyti. Jei aš klausiu kokio nors klausimo (jam turbūt skamba kvailai, nes pradžioj turi kilti daug klausimų, kad vėliau būtų aišku ir lengviau), jis paima ir išsišaipo. Visad liepia spausti iki maksimalaus leidžiamo greičio. Aš dar tam nepasiruošus. Tiek visko sužiūrėt reikia: kiti nedrausmingi vairuotojai, kurie lekia arba įsipaišo prieš mano nosį, arba visai skuba, grūdas; dar visus kelio ženklus sužiūrėt ir t.t. Vakar nuvažiavom į aikštelę parkuotis. Ir paklausiau, kurio oranžinio stulpelio turiu nematyti, kai parkuojuos paralelei? (Jis turėtų būti tarp galinio šoninio lango ir mažo langeliuko- tam tarpuky) Tai tas instruktorius iššsišaipė vėl. Tie stulpeliai gali būt belenkoki, kad ir žali, kažką tokio. Ar sunku paprastai ir korektiškai atsakuti į klausimą? Jis juk instruktorius. Čia automobilį mokinuos vairuoti didelio miesto gatvėse, o ne kokį karutį stumdyt po laukus. Jei neatsakingai vairuot, tai automobilis gali tapti mirties įrankiu. Paprasčiausias pvz: pervažiuoti gyvūnėliai gatvėse. Jau vairavimo kūltūra čia- tai apgailėtina, tolerancijos ir supratimo jokio.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/19

Teorijos pamokomis buvau labai patenkintas, viskas buvo dėstoma labai aiškiai. Bet prasidėjus praktikos pamokoms, teko nusivilti vairuoti nemokėjau, pirma pamoka buvo liuks viska aiškino viskas buvo gerai, bet prasidėjus normalioms pamoks mieste, teko gerokai nusivilti, instruktorius labai nepedagogiškas, keldavo balsa kai kažkas nepavygdavo, apsivardžiuodavo, jog kažkas nepavyksta, tylėdavo niekada nesiaiškindavo klaidų, pasibaigus pamokoms neoficialiai imdavo pinigus už papildomas pamokas, vairuoti moko su senais automobiliais, regitroje nauji labai sunku prisitaikyti, niekam nerekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/06

10/10

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/12

Instruktorė Marija tikrai niekam tikusi instruktorė - nesistengia išmokyti mokinio, o pasibaigus pamokoms, mielai pinigus ima sau į kišenę perkant iš jos, o ne iš automokyklos, pamokas (taigi pinigai lieka niekaip nedeklaruojami ir mokesčiai nėra sumokami. Juokingiausia, kai teigia, jog va, jai tai direktorius taip leidžia imti asmeniškai pinigus už pamoka), na, o "lapą", kur kiekvieną kartą reikia pasirašyti baigus važiavimą, su atseit likusia viena pamoka (visada palieka tuščią langelį), tiesiog vežiojasi dėl akių tam, kad prireikus inspekcijai ar vadovui parodytų.
Tikrai yra šaunesnių mokyklų, kur instruktoriai ne tik nenori pasipinigauti, o sąžiningai išmoko mokinį. Labai nusivyliau šia mokykla ir tikrai nerekomenduoju, ypač instruktorės Marijos. Ir dar, ji pati liepia daryti KET pažeidimus, pavyzdžiui, paspaust greičio pedalą degant geltonam šviesoforo signalui, nors tikrai reikėtų sustoti, nes nebuvo įvažiuota nei į sankryžą, nei būtų avarinė situacija, taip pat liepia nepraleisti pėsčiųjų, važiuoti per linijas ir pan. Taigi ugdo tragiškus vairavimo įpročius. Be to, mėgsta pasakot apie save, nepamirštant paminėti istorijos kaip ją kažkada kalbino žurnalistai, ir visa tai daro vairavimo metu, pavyzdžiui, per savo tel. rodydama iš Youtube įrašus su ja. Na, atsipeikėkite, instruktore, niekam nėra įdomus tie jūsų video vairavimo metu, na, ir greičiau eikite į pensiją, o šiai vairavimo mokyklai linkiu susirasti gerų vairavimo instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/08

Puiki vairavimo mokykla!

Kadangi vairavimas man atrodė "misija neįmanoma" dabar galiu teigti, kad labai dėl to suklydau ir noriu padėkoti šios mokyklos vairavimo instruktoriui Artūrui, kuris parodė, kad viskas įmanoma!
Instruktorius Artūras savo srities profesionalas, punktualus ir be galo kantrus žmogus, niekada nešaukdavo dėl klaidų, o visada kantriai ir taktiškai paaiškindavo ką blogai darau ir kaip ištaisyti klaidą. Man tikrai pasisekė mokytis vairuoti su šiuo instruktoriumi, nes jis puikiai išmoko ir egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, visiems rekomenduoju mokytis vairuoti pas jį!

Ačiū! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/23

Labai gera mokykla! O ypatingai superinis vairavimo instruktorius Artūras! Labai geras mokytojas,aiškina suprantamai,visuomet ramus ir taktiškas! Man labai pasisekė, kad turėjau tokį nuostabų mokytoją. Didelis AČIŪ

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/17

Teorijos mokytojas Egidijus " seip sau ", bet to nepasakyciau apie praktikos mokytoja Julių. Didelis ačiū jam už puikias pamokas ir gerą atmosferą jose, į praktikos egzaminą užtikrintai ir iš pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/25

Labai dziaugiuosi,kad vyras mane butent i sia mokykla uzrase.Laikiau motociklo teises,mane moke instruktorius Linas,as be galo esu dekinga jam uz kantrybe,jo nervus gelezinius,uz viska,ant tiek nuostabus zmogus kad nemoku apsakyti.Duok Dieve jam sveikatos,daugiau tokiu instruktoriu kaip jisai,tai mokytis bus vienas malonumas,kadangi einant i pamokas nejauti baimes.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/05

Likau sužavėtas teorijos dėstytojo Egidijaus - šmaikštus, detalus ir turintis mokytojo gyslelę. Bet instruktorius... Jei jau mokate vairuoti Gediminas jums tiks. Tačiau, jei dar tik pirmieji žingsniai ir nenorite būti apstaugti - venkite jo kaip velnias kryžiaus. Vairuot moka gerai, bet mokyti vairuoti - nepasakyčiau. Sėkmės

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/04

Instruktores nuotaikos kaip pagal horoskopa. Pirmos pamokos labai geros, paskutinios dvi, tai sugaistas laikas ir sugadinta nuotaika... tikiuosi, kad ji perskaitys ir pamastys ka daro ne taip...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/20

Lankiau papildomas pamokas pas šios mokyklos instruktorių Roką. Galiu tik pasidžiaugti, kad man taip pasisekė. Rokas labai mandagus, taktiškas, ramus, patyręs vairavimo instruktorius, mokantis laiku ir tiksliai pataisyti, patarti, parodyti taip, kad dabar vairuojant dažnai prisimenu jo frazes. Esu prisiklausiusi iš draugių apie instruktorius, kurie šaukia, keikiasi, isteriškai perima vairavimą ir pan. Todėl mano patirtis buvo vienas malonumas.
Mokydamąsi supratau, kiek daug trūksta man žinių po kitos vairavimo mokyklos praktikos, ir visas jas su kaupu gavau Roko pamokose. Po jų į Regitros egzaminą ėjau "like a pro", palyginus su prieš tai buvusia situacija.

Jeigu ieškote instruktoriaus, kuris bus tikras pedagogas, malonus ir neutralus žmogus šalia, siekiantis ne išlieti savo emocijas ant jūsų, o išmokyti vairuoti pačiu efektyviausiu būdu, patariu rinktis Roką ir net neabejoti :)

Ačiū, Rokai! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/05

Likau nusivyles sia mokykla. Padariau labai didele klaida, kad cia mokiausi. Teorijos zinios, duodamos destyjoju, yra labai menkos. Turejau pats ismokti viska. Apie vairavima net nekalbesiu, buvo tragedija. Mokytoja, neminesiu pavardes, yra neprofesionali savo darbui, kai prasiau paaiskinti mano klaidas, ji tik nusisuko nuo manes ir ziurejo visa kelia pro langa, taip ir likau nesuzinojes savo klaidu. Patarciau niekam cia nesimokyti, ir ne vienintelis as likau nusviles...tik visi bijo tart zodi...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/15

Labai patenkinta "Autologijos" instruktore Marija. Nuostabi moteris,atsakinga,kantri,darbsti instruktore. Be proto kominikabili asmenybe,ypac atsakingai ziurinti i savo darba. Su didziausia sypsena ir pagarba dar ilgai atsiminsiu sia instruktore. Parengimas 100%.;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/18

Labai džiaugiuosi, jog pasirinkau draugų rekomenduojamą vairavimo mokyklą - Autologija. Tiek teorijos pamokose, tiek praktinio vairavimo pamokose išmokau daugiau nei tikėjausi ir tikrai tiek, kiek reikia egzaminams išlaikyti. Esu dėkingas teorijos dėstytojui Egidijui ir vairavimo instruktoriui Mykolui už puikų tarpusavio bendravimą bei paruošimą važiuoti kelyje. Su malonumu prisimenu laiką praleistą vairavimo mokykloje. Dar kartą ačiū dėstytojui, instruktoriui bei administratorei.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/09/20

Puiki mokykla, aptarnavimas ir instruktorius Mykolas. Rekomenduočiau visiems - buvau mokoma kantriai, nuosekliai, labai profesionaliai, vairavimo pamokų laukdavau ir iš karto po egzaminų sėkmingai vairuoju!
Ačiū instruktoriui už begalinę kantrybę ir visam UAB Autologijos kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/18

Baigiau AUTOLOGIJA vairavimo mokykla. Labai patiko, tiek teorijos tiek praktikos pamokos, buvo destoma labai tikslingai ir nuosekliai, todel regitroj is pirmo karto islaikiau ir teorija ir praktika, labai dziaugiuos pasirinkes sia vairavimo mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/08

Šioje mokykloje pamėginau lankyti vairavimo pamokas (teoriją išsilaikiusi savarankiškai) likau apstulbusi intsruktoriaus išprusimo ir kantrybės stoka bei mokymo metodais.. Automobilio salonas netvarkingas, prirūkytas. Pirmą pamoką pradėjo niurzgėti kaip jam nusibodo šis darbas ir kaip jis nemėgsta pradedančių vairuoti mokinių. Vos tik sėdus už vairo ėmė pakeltu tonu kartoti, kad nesugebu teisingai sukti vairo. Kiekvienoje sankryžoje viską pradėdavo daryti už mane arba nerviškai klausinėti - ką darai?ką darysi? ar taip sakiau daryti?kodėl taip padarei? Į mano klausimu atsakė tik man savavališkai sustabdžius automobilį ir kategoriškai atsisakius važiuoti toliau.
Gaila išleistų pinigų, išeikvotos kantrybės ir laiko..tad visiems siūlau rinktis draugų ir pažįstamų rekomenduojamus instruktorius ir neeksperimentuoti. Jei visgi nutiktų panaši istorija - drąsiai kovokit už savo teises į kokybišką mokymą, už kurį mokate didelius pinigus.
Autologijai siūlau susirūpinti savo įvaizdžiu ir atidžiau atsirinkti instruktorius, nes tokie specialistai kaip Linas, garbės Jums nedaro.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/08

Lankiau sia vairavimo mokykla 2011m. Esu 100% isitikinusi, kad jei ne si mokykla, taip greitai ir is pirmo karto teisiu butu nepavyke issilaikyti (3sav.). Aciu teorijos destytojui Gintautui uz idomias ir informatyvias paskaitas (gal tik juokeliu apie moteru vairavima galetu buti maziau) ir dar didesnis ACIU Kastyciui uz paruosima VAIRUOTI ir mastyti kelyje, o ne tik islaikyti egzamina.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/30

Baigiau šitą vairavimo mokyklą. Prisiminimai apie mokslus - patys geriausi. Kai rinkausi mokyklą, pažistami pasakė: "Eik į Autologija ir nedvejok, ten net beviltiškus išmokina". Įsitikinau - ten dirba aukšto lygio profesionalai ir nuostabūs žmonės. Mokyklai rūpi ne tik esami mokiniai, bet ir buvusieji. Organizuojami vairavimo renginiai - tai smagus laisvalaikio praleidimas. Esu begalo dėkinga teorijos paskaitas vedusiam Kastyčiui už šeštadieninius kursus ir gerą dėstymą,, o vairavimo instruktoriui Rokui už kantrumą, sugebėjimą mokymo procesą organizuoti taip, kad gauni ne tik vairavimo įgūdžių, bet ir pasitikėjimo savimi kelyje. Tiesiog neįmanoma nepasakyti šiltų žodžių apie administratorę Vidą, su kuria buvo labai malonu bendrauti ir spresti visus rūpimus klausimus. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą ir dabar aš pati galiu parekomenduoti ją kitems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/03

Kad radau šią mokyklą- pasaka :) Labai maloniai bendravau su administatore visais rūpimais klausimais ( labai mielas žmogus).
Teoriją dėstė Gintautas- liuks :) 10 balu.
Vairavau su Linu A1 kategorija- super :) - 10 balu.
Mokykla patogioje vietoje, važinėjau iš Trakų ir man tai nesukėlė nepatogumų.

Rekomenduosiu visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/02

Šioje mokykloje mokėsi mano sūnus J. Labai džiaugiuosi, kad jis čia mokinosi. Jis sakė, kad dėstytojas Gintas jam labai patiko, labai gerai ir linksmai dėstė teorijos paskaitas, labai komunikabilus ir atsakingas.
Praktiką mums administratorė pasiūlė mokintis su instruktoriumi Linu. Ji tikrai gerai patarė. Sūnus labai liko patenkintas instruktoriaus darbu ir jo pateikta metodika.
Mano sūnus tiek teoriją, tiek praktiką išlaikė iš pirmo karto.

Labai šauni mokykla ir jos pagarba klientams.
Patariu tėvams rinktis šią mokyklą tiek sau kas neturi teisių tiek jų atžaloms.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/28

Puiki mokykla, egzaminams parengė be priekaištų.
Teorijos pamokos niekada neprailgdavo, dėstytojas visada linksmai ir įdomiai pateikdavo medžiagą su daug realių pavyzdžių.
Vairavimo instruktorius puikiai išmokė vairuoti ir visada budavo kantrus, bei malonus bendrauti.
Šios mokyklos dėka visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto ir esu labai dėkinga!
Labai labai ačiū visam kolektyvui! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/07

Labai gera mokykla!
Labai maloni, atsakinga administracija.
Instruktoriai puikūs.
Teoriją labai įdomiai dėstė, daug pavyzdžių...
Daug kam siūlau šią mokyklą !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/12

Teorijos dėstymas – pretenzijų neturiu, kompetentingas dėstytojas savo dėstomą dalyką žino labai gerai, moka bendrauti, turi jumoro jausmą, skiriamas dėmesys visiems mokiniams. Įvertinimas – Labai gerai.
Vairavimo pamokos – be priekaištų, išmokau daugiau nei reikėjo. Įvertinimas – Labai gerai.
Aptarnavimas – didelis Ačiū p.Vidai, už palaikymą, paskatinimus, kavą, sausainius, saldainius, šypseną, malonu bendravimą.
Nevertinu kitų dalykų, tokių kaip patalpos, techniką, vieta, nes manau, kad išmokti vairavimo meno lemia ne šie veiksniai. Noras išmokti tai daryti gerai, tai svarbiausias buvo mano kriterijus, ir čia aš to išmokau. Dar kartą dėkoju UAB Autologijai ir jo kolektyvui.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Autologija“
 • Įmonės kodas: 301606598

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos