Autologija, Centras

17 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, C1, Vilnius

Atnaujinta: prieš 1120 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Lukšio g. 17, Vilnius, tel.: 852700406, 867637889, feminamobil@gmail.com
Adresas: Pylimo g. 41, Vilnius, tel.: 860196981, autologija@gmail.com

2019/06/06

Teorijos pamokas mokiausi Autologijos centro filiale.

Viska reiktu pradet nuo laimes matomai nerandancios administratores, kuri pirmomis dienomis gal ir atrode draugiska, taciau laikui begant pasirode, jog tiesiog pradedavau “uzknisti”. Kuo tuoliau, tuo “nagliau” pradedavo bendrauti. Mokymo centre yra privaloma issilaikyti 4 kontrolinius, kad galetum baigti praktinias pamokas. Pradziai administratore minejo, jog sitie kontroliniai “siaip sau”, galima naudotis telefonais, atsakinet i klausimus pasitariant su draugu, taciau po kazkiek laiko magiskai pradejo sakyt, jog “Regitroj gi tave ismes uz tokius bajarius”. As jai priminiau, jog tikrai esate mineje, kad galima tartis, taciau ji atsake grieztai ir kiek pasisaipydama. Niekam nerekomenduociau sutikti sios administratores savo mokymosi procese.

Teorijos praktikos irgi siaip sau. Mokytojas Gintautas tikrai fainas, linksmas zmogus, taciau vientik is jo pamoku, abejoju, ar galima islaikyti teorija Regitroj. Asmeniskai 2 kartus persiskaiciau mokymosi knygute ir tai man labai padejo islaikyti teorijos egzamina. Aisku, cia tik mano asmenine nuomone.

Praktikos pamoku mokytojas buvo vardu Arturas. Pagrindinis minusas, jog mokytojas retai atsizvelgia i tavo reikalavimus. Paprasai, jog daugiau pasiparkuotum, tai max 1-2kart ta padarai, paprasai, kad pravaziuotum kitokiais Regitros keliais, tai atrodo, jog pro viena ausi iejo, o pro kita isejo. Su instruktorium per visas pamokas isvazinejom vos 2 Regitros marsrutus, kiekviena pamoka minejo, jog “sita apsisukima dar padarysim”, taciau taip jo ir neatlikau. Dar labai nepatiko, jog jis savo mokinius moko su automobiliu, kurio Regitroj tikrai nera. Su “Golfu” gal ir ismokau vaziuoti, taciau isedus i “Ceeda” Regitroj tikrai nebuvo malonu. Taip pat instruktorius labai nekalbus ir labai labai retai pamini tavo daromas klaidas. Man po jo 14 pamoku dar prireike keletos papildomu, jog pasisektu Regitroje. Aisku, rinkausi mokykla, kurioje vairuoji su Regitros masinomis.

Apibendrinimas.

Atmosfera pacioje “Autologijoje” nera pati maloniausia del minetos administratores.

Teorijos pamokos tikrai pilnai neparuosia Regitros egzaminui. ( vienintelis pliusas, del ko patiko sios pamokos - mokytojo juokeliu ir sankryzu isdestymo)

Praktikos pamoku tikrai nerekomenduociau, nes jos toli grazu neparengia Regitros egzaminui.

Siulyciau rinktis kita mokykla, kurioje mokytis galima su Regitros masinomis ir su instruktoriais, kurie tikrai nori tavo kazko ismokyt, o ne pro langa ar i telefona ziuret visas 90min.

MOKYKLOS TIKRAI NIEKAM NEREKOMENDUOCIAU!

2019/01/06

Noriu padėkoti teorijos dėstytojui Egidijui, aiškiai ir atidžiai išdėstė visą teorinę medžiagą. Jo profesionalumas yra vienintelis aspektas, dėl kurio galėčiau rekomenduoti šią mokyklą.
Įdomiau yra su vairavimo pamokomis. Automobiliai seni, neįgudusiam mokinukui, atsisėdus už Kia ar Toyota vairo regitroje, būna didelė staigmena. Mokytis vairuoti man sekėsi labai, labai sunkiai. Instruktorė Marija, kaip žmogus, yra šauni, ir pajuokauja, ir pabara. Bet kam ant mokinio keiktis ar šaukti? Sekmingai pravažinėjau begalę papildomų pamokų, kurių metu važiuodavau sau laiminga tiesiais keliais. Nei parkavimų, nei apsisukimų, nei kitų keblesnių situacijų. Važinėdavome senais regitros maršrutais,į žemiuosius panerius nei karto taip ir nebuvom užaukę... Ne veltui išmestų pinigų, o sugaišto laiko gaila.
Mokyklos nerekomenduoju.

2018/11/20

Tikrai ir nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Teorijos mokiausi P.Lukšio g. padalinyje, pas dėstytoją Egidijų Lukaševičių. Labai patiko. Profesionalus, savo darbą ir vairavimo subtilybes išmanantis bei jas sugebantis perduoti studentams dėstytojas. Vairavimo subtilybių mokiausi pas p. Mariją Ulevičienę. "Kieta", reikli, bet labai gerai išugdanti vairavimo įgūdžius bei turinti puikų humoro jausmą dėstytoja. Pateikia daug ir svarbių patarimų, padrąsina ar pabara, kai reikia. Abu egzaminus (teorijos ir praktikos "Regitroje") išlaikiau iš pirmo karto. Papildomai niekur nesimokiau ir nebuvau važinėjusi iki atėjimo į šią mokyklą. Todėl drąsiai, tikrai ir nuoširdžiai rekomenduoju rinktis šią mokyklą ir šiuos dėstytojus. Dar kartą DIDELIS DĖKUI :) Su geriausiais linkėjimais!

2018/10/20

Esu pilnai patenkintas paruošimu prieš egzaminus. Teorijos dėstytojas puikiai išaiškino visas taisykles, taip pat davė patarimų gyvenimiškose situacijose kelyje.
Esu labai dėkingas vairavimo mokytojui Vytautui. Šį instruktorių rekomenduočiau visiems.. Tik įsėdęs į automobilį, jis jau numatė visus mano norus. Puikiai išaiškino viską ką tik galėjo, puikiai viską aprodė bei davė pabandyti. Iškart taisydavo mano daromas klaidas, jei kartodavosi, mokėdavo jas greit ištaisyti. Taip pat yra labai malonus, sąžiningas bei puikiai atliekantis savo darbą. Papasakojo, ko tikėtis iš būsimų vairavimo kolegų bei kaip ekonomiškai vairuoti, kaip protingai bei greit išspręsti netikėtumus ar davė puikius patarimus ateityje sėdant prie vairo. Mokytojas puikiai atliekantis savo darbą, rekomenduoju!

2018/09/06

Instruktorius Ernestas labai mėgsta pasišaipyti. Jei aš klausiu kokio nors klausimo (jam turbūt skamba kvailai, nes pradžioj turi kilti daug klausimų, kad vėliau būtų aišku ir lengviau), jis paima ir išsišaipo. Visad liepia spausti iki maksimalaus leidžiamo greičio. Aš dar tam nepasiruošus. Tiek visko sužiūrėt reikia: kiti nedrausmingi vairuotojai, kurie lekia arba įsipaišo prieš mano nosį, arba visai skuba, grūdas; dar visus kelio ženklus sužiūrėt ir t.t. Vakar nuvažiavom į aikštelę parkuotis. Ir paklausiau, kurio oranžinio stulpelio turiu nematyti, kai parkuojuos paralelei? (Jis turėtų būti tarp galinio šoninio lango ir mažo langeliuko- tam tarpuky) Tai tas instruktorius iššsišaipė vėl. Tie stulpeliai gali būt belenkoki, kad ir žali, kažką tokio. Ar sunku paprastai ir korektiškai atsakuti į klausimą? Jis juk instruktorius. Čia automobilį mokinuos vairuoti didelio miesto gatvėse, o ne kokį karutį stumdyt po laukus. Jei neatsakingai vairuot, tai automobilis gali tapti mirties įrankiu. Paprasčiausias pvz: pervažiuoti gyvūnėliai gatvėse. Jau vairavimo kūltūra čia- tai apgailėtina, tolerancijos ir supratimo jokio.

2018/08/19

Teorijos pamokomis buvau labai patenkintas, viskas buvo dėstoma labai aiškiai. Bet prasidėjus praktikos pamokoms, teko nusivilti vairuoti nemokėjau, pirma pamoka buvo liuks viska aiškino viskas buvo gerai, bet prasidėjus normalioms pamoks mieste, teko gerokai nusivilti, instruktorius labai nepedagogiškas, keldavo balsa kai kažkas nepavygdavo, apsivardžiuodavo, jog kažkas nepavyksta, tylėdavo niekada nesiaiškindavo klaidų, pasibaigus pamokoms neoficialiai imdavo pinigus už papildomas pamokas, vairuoti moko su senais automobiliais, regitroje nauji labai sunku prisitaikyti, niekam nerekomenduoju

2017/09/06

10/10

2017/08/12

Instruktorė Marija tikrai niekam tikusi instruktorė - nesistengia išmokyti mokinio, o pasibaigus pamokoms, mielai pinigus ima sau į kišenę perkant iš jos, o ne iš automokyklos, pamokas (taigi pinigai lieka niekaip nedeklaruojami ir mokesčiai nėra sumokami. Juokingiausia, kai teigia, jog va, jai tai direktorius taip leidžia imti asmeniškai pinigus už pamoka), na, o "lapą", kur kiekvieną kartą reikia pasirašyti baigus važiavimą, su atseit likusia viena pamoka (visada palieka tuščią langelį), tiesiog vežiojasi dėl akių tam, kad prireikus inspekcijai ar vadovui parodytų.
Tikrai yra šaunesnių mokyklų, kur instruktoriai ne tik nenori pasipinigauti, o sąžiningai išmoko mokinį. Labai nusivyliau šia mokykla ir tikrai nerekomenduoju, ypač instruktorės Marijos. Ir dar, ji pati liepia daryti KET pažeidimus, pavyzdžiui, paspaust greičio pedalą degant geltonam šviesoforo signalui, nors tikrai reikėtų sustoti, nes nebuvo įvažiuota nei į sankryžą, nei būtų avarinė situacija, taip pat liepia nepraleisti pėsčiųjų, važiuoti per linijas ir pan. Taigi ugdo tragiškus vairavimo įpročius. Be to, mėgsta pasakot apie save, nepamirštant paminėti istorijos kaip ją kažkada kalbino žurnalistai, ir visa tai daro vairavimo metu, pavyzdžiui, per savo tel. rodydama iš Youtube įrašus su ja. Na, atsipeikėkite, instruktore, niekam nėra įdomus tie jūsų video vairavimo metu, na, ir greičiau eikite į pensiją, o šiai vairavimo mokyklai linkiu susirasti gerų vairavimo instruktorių.

2017/03/08

Puiki vairavimo mokykla!

Kadangi vairavimas man atrodė "misija neįmanoma" dabar galiu teigti, kad labai dėl to suklydau ir noriu padėkoti šios mokyklos vairavimo instruktoriui Artūrui, kuris parodė, kad viskas įmanoma!
Instruktorius Artūras savo srities profesionalas, punktualus ir be galo kantrus žmogus, niekada nešaukdavo dėl klaidų, o visada kantriai ir taktiškai paaiškindavo ką blogai darau ir kaip ištaisyti klaidą. Man tikrai pasisekė mokytis vairuoti su šiuo instruktoriumi, nes jis puikiai išmoko ir egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, visiems rekomenduoju mokytis vairuoti pas jį!

Ačiū! :)

2017/02/23

Labai gera mokykla! O ypatingai superinis vairavimo instruktorius Artūras! Labai geras mokytojas,aiškina suprantamai,visuomet ramus ir taktiškas! Man labai pasisekė, kad turėjau tokį nuostabų mokytoją. Didelis AČIŪ

2016/10/17

Teorijos mokytojas Egidijus " seip sau ", bet to nepasakyciau apie praktikos mokytoja Julių. Didelis ačiū jam už puikias pamokas ir gerą atmosferą jose, į praktikos egzaminą užtikrintai ir iš pirmo karto

2016/05/25

Labai dziaugiuosi,kad vyras mane butent i sia mokykla uzrase.Laikiau motociklo teises,mane moke instruktorius Linas,as be galo esu dekinga jam uz kantrybe,jo nervus gelezinius,uz viska,ant tiek nuostabus zmogus kad nemoku apsakyti.Duok Dieve jam sveikatos,daugiau tokiu instruktoriu kaip jisai,tai mokytis bus vienas malonumas,kadangi einant i pamokas nejauti baimes.

2016/01/05

Likau sužavėtas teorijos dėstytojo Egidijaus - šmaikštus, detalus ir turintis mokytojo gyslelę. Bet instruktorius... Jei jau mokate vairuoti Gediminas jums tiks. Tačiau, jei dar tik pirmieji žingsniai ir nenorite būti apstaugti - venkite jo kaip velnias kryžiaus. Vairuot moka gerai, bet mokyti vairuoti - nepasakyčiau. Sėkmės

2015/09/04

Instruktores nuotaikos kaip pagal horoskopa. Pirmos pamokos labai geros, paskutinios dvi, tai sugaistas laikas ir sugadinta nuotaika... tikiuosi, kad ji perskaitys ir pamastys ka daro ne taip...

2015/03/20

Lankiau papildomas pamokas pas šios mokyklos instruktorių Roką. Galiu tik pasidžiaugti, kad man taip pasisekė. Rokas labai mandagus, taktiškas, ramus, patyręs vairavimo instruktorius, mokantis laiku ir tiksliai pataisyti, patarti, parodyti taip, kad dabar vairuojant dažnai prisimenu jo frazes. Esu prisiklausiusi iš draugių apie instruktorius, kurie šaukia, keikiasi, isteriškai perima vairavimą ir pan. Todėl mano patirtis buvo vienas malonumas.
Mokydamąsi supratau, kiek daug trūksta man žinių po kitos vairavimo mokyklos praktikos, ir visas jas su kaupu gavau Roko pamokose. Po jų į Regitros egzaminą ėjau "like a pro", palyginus su prieš tai buvusia situacija.

Jeigu ieškote instruktoriaus, kuris bus tikras pedagogas, malonus ir neutralus žmogus šalia, siekiantis ne išlieti savo emocijas ant jūsų, o išmokyti vairuoti pačiu efektyviausiu būdu, patariu rinktis Roką ir net neabejoti :)

Ačiū, Rokai! :)

2015/02/05

Likau nusivyles sia mokykla. Padariau labai didele klaida, kad cia mokiausi. Teorijos zinios, duodamos destyjoju, yra labai menkos. Turejau pats ismokti viska. Apie vairavima net nekalbesiu, buvo tragedija. Mokytoja, neminesiu pavardes, yra neprofesionali savo darbui, kai prasiau paaiskinti mano klaidas, ji tik nusisuko nuo manes ir ziurejo visa kelia pro langa, taip ir likau nesuzinojes savo klaidu. Patarciau niekam cia nesimokyti, ir ne vienintelis as likau nusviles...tik visi bijo tart zodi...

2014/11/15

Labai patenkinta "Autologijos" instruktore Marija. Nuostabi moteris,atsakinga,kantri,darbsti instruktore. Be proto kominikabili asmenybe,ypac atsakingai ziurinti i savo darba. Su didziausia sypsena ir pagarba dar ilgai atsiminsiu sia instruktore. Parengimas 100%.;)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Autologija“
  • Įmonės kodas: 301606598

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos