Autologija, Žirmūnai

4 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, C1, Vilnius

  • Lukšio g. 17, Vilnius
  • 852700406, 867637889
  • feminamobil@gmail.com
Atnaujinta: prieš 2167 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Lukšio g. 17, Vilnius, tel.: 852700406, 867637889, feminamobil@gmail.com
Adresas: Pylimo g. 41, Vilnius, tel.: 860196981, autologija@gmail.com

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/17

Labai dėkoju instruktoriui Kastyčiui, nes atėjus iš praeitos vairavimo mokyklos nemokėjau beveik pusės pratimų, o ką jau kalbėt apie parkavimą, tačiau per 5 papildomas pamokas išmokau beveik visus pratimus ir parkavimą. Regitroj nebuvo jokio vargo. Nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/22

Vairavimo teorijos mokytojas Egidijus labai neaiškiai ir sudėtingai dėstė teoriją, teorijos pamokų metu buvo tiesiog nuobodžiaujama. Galiausiai baigėsi tuom, jog teoriją pradėjau mokytis savarankiškai, o praktinio vairavimo pamokų šioje mokykloje nusprendžiau net neimti. Tikrai nerekomenduoju švaistyti laiko šiai vairavimo mokyklai, žada daug, o rezultatas 0.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/24

Instruktorius net nebandė ko nors aiškinti, mokyti, tiesiog liepdavo padaryti pratimą ir bardavosi, kad jį atlieku neteisingai. Nesulaukiau jokio pozityvumo ar patarimų, tiesiog būdavo šaukiama, kad egzamino neišlaikysiu, kad vairuojant man būtų atimtos teisės. Dar vienas pastebėjimas - automobiliai ne tokie, kaip Regitroje.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/07

Tiesiog noriu trumpai pasidalinti savo keliu teisių link.
Visų pirma išanalizavau visų vairavimo mokyklų mokumus, atsiliepimus, instruktorius ir kitą informaciją kurią radau. Galiausiai išsirinkau Autologiją.
Taigi atėjus pasitiko labai maloni administratorė, ir ji visą laiką LABAI greitai padėdavo išspręsti įvairiausius klausimus (pamokų tvarkaraščius, dokumentų tvarkymą, instruktorių keitimą (apie tai toliau)). Didelis ačiū jai!
Prasidėjo kursai, kurie buvo kažkas TOKIO (vedė Kastytis)! Kiekviena pamoka buvo nuotaikinga, aiški, sklandi! Visa pateikta informacija tai buvo ne tik išsiaiškinimas kas ir kodėl, bet ir daugybė įdomių istorijų, kurios dar lengviau leido įsiminti visą teoriją! Pasakojo apie tai kaip buvo anksčiau, kokie pokyčiai įvyko, apie labai specifines situacijas, ir kaip nepakliūti į netinkamas aplinkybes! Tuo dar iki dabar dalinuosi su aplinkiniais, kuriuos stebina, kad dabar PAGALIAU gerai mokina teoriją. Ačiū Kastyčiui už tai!
Tada buvo patogiu metu suorganizuoti pirmos pagalbos kursai.
Prasidėjus vairavimo praktikai vairavau su instruktoriumi Juliumi, su kuriuo važinėjome gatvėmis ir išnyko nejaukumas vairuojant siaurais kelio vingiais. Tada jam išėjus, pakeistas į Ernestą. Su juo važinėjant tiek gatvėse tiek stovėjimo aikštelėse įgūdžiai buvo išlavinti taip, kad dabar vairuojant neretai išgirstu komplimentų dėl užtikrintumo kelyje, tikslaus parkavimosi, gero automobilių gabaritų jautimo... Ačiū vairavimo instruktoriams už tai!
Taigi visus (mokyklinius, Regitros) egzaminus išlaikiau iš 1-o karto, o svarbiausia gerai jaučiuosi vairuodama! Todėl tikrai nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!
P. S. Beje už pažangumą Autologija padovanojo pasivažinėjimą su Ferrari.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Autologija“
  • Įmonės kodas: 301606598

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos