Eizos vairavimo mokykla

174 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, Gargždai, Klaipėda, Palanga, Papildomi mokymai, Šilutė

  • Mokomieji: Toyota Auris, Kia Ceed, Hyundai i30
  • Naujakiemio 26, Klaipėda 94198, Lietuva
  • +37065075544
  • vairavimopamoka@gmail.com

Follow:

Atnaujinta: prieš 8 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
Kainos:

B kategorija 299 EUR

B kat eksternu 299 EUR

B kat automatas 399 EUR

B automatas eksternu 399 EUR

B kat EXTRA per 10 d.d. 399 EUR

B kat papildomi važiavimai  25 EUR

B kat automatas papildomi važiavimai 30 EUR

Papildomas mokymas prasižengusiems – 90 EUR

B kategorijos vairavimo teorija 50 EUR
 

Mūsų klasės:

Naujakiemio 26, Klaipėda 94198, Lietuva

H. Manto 36, Klaipėda 92233, Lietuva

Eizos vairavimo mokykla – tai vairavimo mokykla Klaipėdoje, vienijanti profesionalius teorijos mokytojus ir vairavimo instruktorius.

Papildomas vairuotojų mokymas prasižengusiems

Apsilankyk pas mus

Mes siekiame, kad kiekvienas asmuo turėtų teisę į kokybišką mokymą, kurio dėka jo vairavimas taptų saugus, drausmingas, mandagus, įkvepiantis.

Kviečiame į vairavimo kursus – Eizos vairavimo mokykloje – nes:
1. Su mokiniais elgiamės atsakingai bei pagarbiai;
2. Kiekvienas Jūsų individualus – tad ir vairavimo pamokos pritaikomos kiekvienam individualiai.

Naudinga informacija Tau:

Vairavimo instruktoriai Eizos vairavimo mokykloje tik mėgstantys savo darbą! Kiekvienas vairavimo instruktorius kantriai atlieka mokytojo ir net psichologo pareigas bei sugeba išmokyti vairuoti bet kokio temperamento asmenybes.

Vairavimo kursai mūsų mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas.

Kalbos: Lietuvių ir Rusų
Darbo laikas:
Naujakiemio 26, Klaipėda 94198, Lietuva

H. Manto 36, Klaipėda 92233, Lietuva

Pirmadienis—Penktadienis: 10:00–19:00
Šeštadienis & Sekmadienis: nedirbame

2018/12/07

Išlaikiau regitra iš pirmo karto, už tai galiu tik padėkoti Eizos vairavymo mokyklai, o ypatingai Dovydui už kantrybę, ir paskatinimą nenuleisti rankų nepasiduoti ir siekti svajonės. Ačiū

2018/12/06

Šiandien išlaikiau vairavimo egzaminą Regitroje iš pirmo karto. Anksčiau maniau, kad teisės ir aš - du nesuderinami dalykai. Bet pasirodo ir aš galiu vairuoti. Labai ačiū vairavimo mokyklai EIZA ir labiausiai savo vairavimo instruktoriui GINTARUI!!!! Ačiū Jums labai, mokėt mokėt ir išmokėt. Visiem rekomenduosiu šį mokytoją! Ramiai ir kantriai moko, kad ir 100 kartų tų pačių dalykų ir išmoko! Ačiū labai!

2018/12/04

Labai esu dėkinga Dovydui už vairavimo pamokas, kelyje jokios baimės. Viskas profesionaliai paaiškinta, atsakyta į rūpimus klausimus. Pradėta visiškai nuo nulio ir viskas išlaikyta iš pirmo karto. Labai ačiū ir pačios didžiausios rekomendacijos šiai vairavimo mokyklai ir instruktoriui Dovydui!! :)

2018/12/04

Labai rekomenduoju vairavimo mokyklą,, Eiza"! Regitros praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Vairuoti mokiausi su superiniu instruktoriumi Gintaru! :) Žmogus su begaline kantrybę, nuoširdžiai rekomenduoju!

2018/12/01

Didelis aciu Dovydui uz kantrybe bemokat,geras pamokas,labai dziaugiuosi pasirinkus si instruktoriu.Egzaminas islaikytas!!!!Aciu jums ir sekmes darbuose ir jusu mokyklai☺Aciu!!!

2018/11/30

Eizos mokykla yra verti kiekvieno gero atsiliepimo, tikrai džiaugiuos atrades šia mokykla ir labai dėkingas už įgytas žinias ir įvairiausius patarimus.

2018/11/30

Rekomenduoju 100% viską išlaikiau iš pirmo karto! Tariu dideli ačiū savo instruktoriui Vaidui!

2018/11/29

Noriu PADĖKOTI instruktoriui Modestui už tai,kad priėmė į praktines vairavimo pamokas, ir jo patarimų dėka, pagaliau išlaikiau teises! Buvau “kietas riešutėlis”, “greičio megėja posūkio metu”, bet instruktorius nepasidavė ir visas situacijas aiškindavo remiantis taisyklėmis, kodėl būtent taip reikia daryti, o ne kitaip.Thanks instructor Modestui Sarneckui, this is my best choice ever in my life!

2018/11/29

Pats geriausias instruktorius Dovydas!

2018/11/29

Didelis Ačiū Eizos vairavimo mokyklai.Labiausiai dėkoju instruktoriui Gintarui, tai pat už teorija, viską paaiškino labai gerai, ir ikalė į galvą viskas kas svarbu kelyje. Ačiū kad buvote labai geras ir draugiškas, be jūsų nebučiau išlaikius iš pirmo karto. Rekomenduoju tikrai!!!!

2018/11/28

Dėka Eizos vairavimo mokyklos draugiško kolektyvo, būdama visiškai žalia automobilio valdymo ir teorijos srityje, per 9 mėn. iš pirmo karto!!!!!!!!!!!! išlaikiau ir teorijos ir praktikos egzaminus Regitroje!!!!!!!! Už tai ypač esu dėkinga vairavimo instruktoriui Faustui !!!!!!!!!!!! Jis visad būdavo ramus, susilaikantis, be įtampos mokiausi jo vairavimo patirties. Didelis Jums Ačiū!!!! Sėkmės Jums!
Teorijos mokytojas Vytautas visada būdavo pasiruošęs atsakyti ir į pačius mano kvailiausius klausimus.
Na ir Dovydas... be žodžių... puikus vairavimo meistras!!!!

Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis tik šią vairavimo mokyklą.

2018/11/27

Kitiems parekomendavus įsigijau vairavimo mokykloje Eiza keletą pravažiavimų, kad užpildyčiau žinių spragas. Ir jas tikrai užpildžiau. Man padėjo šaunūs instruktoriai Gintaras ir Dovydas, patyrę, kantrūs ir draugiški žmonės. Ačiū.

2018/11/26

Didelis aciu instruktoriui Dovydui,su jo pagalba ir kantrybe teises islaikiau is pirmo karto.Ismoke ne tik vairuoti,bet ir gerbti kelyje kitus vairuotojus.Eizos vairavimo mokykla ispilde mano didziausia svajone per labai trumpa laika.Dziaugiuosi pasirinkusi butent sia mokykla.

2018/11/23

Esu labai dėkinga instruktoriams Modestui ir Dovydui, kurie mane išmokė ne tik vairuoti automobilį, bet ir saugiai jaustis kelyje, suprasti ir suvokti, kad kiekvienas esame eismo dalyvis ir visi esame svarbūs! Labai džiaugiuosi, jog Eizos vairavimo mokykloje dirba puikus personalas, kuris su šypsena priima kiekvieną ir neleidžia jaustis vienišam! AČIŪ už pamokas, patirtį, geras emocijas ir meilę kiekvienam mokiniui!:))

2018/11/23

Puikus instruktorius. Gerai išmokau vairuoti.

2018/11/22

Profesionalumas, pagarba mokiniui ir nepriekaištinaga darbo etika, tai yra tie žodžiai, kurie apibūdina "Eizos" vairavimo mokyklą. Puiki administracija, nuostabūs bei kantrūs mokytojai užtikrins sklandų bei kokybišką mokslą.

2018/11/21

Didelis didelis AČIŪ instruktoriui Dovydui. Be jo pagalbos vargu ar kada būčiau išlaikius praktikos egzaminą. :)
Labai rekomenduoju Dovydą, jeigu norit, kad puikiai paruoštų, bet tikiu, jog ir kiti šios mokyklos instruktoriai tokie pat tobuli tai tikrai nepasigailėsit.
Dar karteli AČIŪ, Dovydai :)

2018/11/17

Labai labai dėkinga Dovydui už pagalbą žengiant savo svajonės link :) už begalinę kantrybę mokant ir už patarimus . Už linksmas pamokas, už labai šiltą bendravimą. Super instruktorius! Tik geriausi atsiliepimai :)

2018/11/17

Išlaikiusi savarankiškai teoriją Regitroje po daugelio rekomendacijų pasirinkau būtent šią mokyklą ir nenusivyliau☺
Man paskirtas instruktorius buvo Vaidotas - viską aiškino labai gerai ir suprantamai, visos pamokos be streso ☺ Po vairavimo pamokų grįždavau puikios nuotaikos ir vis labiau pasitikėdama savo vairavimo sugebėjimais ☺ rekomenduoju !

2018/11/15

Puiki mokykla, didelis ačiū jai bei instruktoriui Vaidotui, kuris puikiai išmokino!!

2018/11/15

Noriu padekoti visam kolektyvui, pradedant nuo besisypsanciu merginu, teorijos mokytojo Vytauto, kurio deka teorijos egzamina islaikiau 100%
Taip pat didziausia ACIU tariu instruktoriui Dovydui, kuris dirbdamas nuo ankstaus ryto iki velaus vakaro islieka ramus ir aiskina n kartu, kol tampa aisku :)
Turiu patirties su kita vairavimo mokykla, kurios deka igyjau didziule baime vairuoti, kuria Dovydas is manes pamazu "iskraute" ir "apgyvendino" manyje pasitikejima savimi. Siai dienai jau islaikiau ir vairavimo egzamina
Tad jei siuo metu renkates mokykla, is patiries rekomenduoju butent sia! Sekmes darbuose, aciu, kad esate, nes ESATE LABAI REIKALINGI!

2018/11/14

Kaip mokykla nezinau bent instruktorius Vydotas tikrai pats geriausias viska paaiskino trumpai ir aiskiai taip kad nuejes i regitra islaikiau be klaidu.

2018/11/13

Prieš regitros egzaminą pasiėmiau kelis papildomus pravažiavimus pas instruktorių iš šios mokyklos. Labai džiaugiuosi šiuo pasirinkimu. Įgavau dar daugiau pasitikėjimo ir naujų žinių! Rekomenduoju tikrai :)

2018/11/10

Noriu padėkoti Dovydui Eizai už geras praktines pamokas, ir gerus jo patarimus, kantrybęsupratingumą, su juo važiuodama nejausdavau streso, labai geras instroktorius, duodavo konkrečius patarimus iir aiškiai išaiškindavo kiekvieną situaciją, visko galėdavau paklausti kas mane domindavo ir gaudavau aiškius atsakymus.Tai dar kartą ačiū tau Dovydai už geras praktiškas pamokas ačiū, ačiū, ačiū. Tikrai rekomenduoju Eizos mokyklą,.

2018/11/08

Ačiū jums uz begaline kantrybe, ir labai gerus mokymus, begalo dziaugiuosi, kad turejau gerą instruktorių Dovydą, ačiū tau labai . Rekomenduoju 100% šitą mokyklą

2018/11/08

Džiaugiuosi pasirinkus šią mokyklą, tik patys geriausi įspūdžiai mokantis su instruktoriumi Dovydu, jauki aplinka, visiškai be baimės ir jaudulio mokydavaus vairuoti, pastabas ir pamokas prisimenu lyg kątik būtų pasakęs, malonus bendravimas, norėčiau sugrįšt vėl ❤❤❤

2018/11/07

Puikus mokytojas, gerai mokina! LABAI REKOMENDUOJU!!!

2018/11/06

Naudingos ir įdomios vairavimo pamokos, paruošiančios ne tik egzaminui, bet ir situacijoms kelyje po egzamino! Ačiū!

2018/11/03

Nuoširdus Ačiū, Eiza vairavimo mokyklai ir vairavimo instruktoriui Dovydui! Puikiai išaiškintos situacijos kelyje, apie tai byloja egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Vairavimo mokykla Nr. 1 ir vairavimo instruktorius Dovydas Eiza Nr. 1 - nusipelnęs tik gražiausių žodžių. Rekomenduoju visiems!!!

2018/10/27

Didelis aciu instruktoriui Dovydui kuris paruose mane puikiaui egzaminui, kad islaikiau regitroje is pirmojo karto.

Rekuomenduoju mokytis butent sioje vairavimo mokykloje!

2018/10/26

Noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai ir ypač intruktoriui Vaidotui kuris paruošė mane labai gerai, kad išlaikiau egzaminą regitorje iš pirmojo karto.

2018/10/19

Noriu padėkoti Dovydo Eizos mokyklai už tai kad jie mane paruošė egzaminui, išmokino visko ko reikia, už puikia nuotaika, žinoma kantrybe! Pats didžiausias Ačiū instruktoriui Dovydui! Sekmės jums toliau ruošiant naujus mokinius:)

2018/10/18

Didžiausią AČIŪ tariu instruktoriui -Modestui, už kantrybę, palaikymą, bei nuoširdumą! Visiems rekomenduoju šią mokyklą! Pati išlaikiau iš pirmo karto!!! AČIŪ!

2018/10/10

Ačiū mokyklai už puikią galimybę mokytis būtent šioje vairavimo mokykloje !AČIŪŪŪ instruktoriui Vaidotui už kantrybę ! ir taip pat nuoširdus AČIŪŪŪ visam Eizos kolektyvui už nuoširdų ir šiltą bendravimą ! SEKMES !

2018/10/10

Skiriu visas 5 žvaigždutes visam Eizos vairavimo mokyklos kolektyvui. Ypatingai padėkoti noriu instruktoriui Dovydui, kurio dėka Regitra buvo lengvai įveikta iš pirmo karto. O svarbiausia gavau daug praktinių patarimų, kurie pravers visada esant už vairo.

2018/10/10

Dovydas - pavyzdys visiems instruktoriams, labai dėkoju už nuoširdų, labai aiškiai išdėstytą mokymą. Visiems rekomenduoju! :)

2018/10/05

Sveiki, noriu padėkoti už kantrybę: Gintarui ir Modestui.
Kodėl rinktis šià mokyklà? ogi todėl, kad gauni gerà spyri ir motyvacija kad tikrai gali gauti teises.”Net jei ir dangus griūtù ar vynuogės taptù morkom”
Sekmės Jums

2018/10/05

Didelis ačiū mokyklai už suteikta galimybe mokytis būtent šioje vairavimo mokykloje. Kurioje dirba nuostabiausia komanda. O didžiausias Ačiū atitenka instruktoriui Vaidotui už kantrybe, pamokas, kritika, su kuria pradedi mąstyti kelyje ir už žinias, kurios padėjo išlaikyti vairavimo egzamina iš pirmojo karto. Ačiū dar karta ir sekmės šiai mokyklai!

2018/10/04

Labai puiki mokykla!! Prieš ateidamas į Eizos vairavimo mokyklą norėjau gauti vairuotojo teises kuo greičiau ir tapti geru vairuotoju keliuose. Taip ir įvyko! Dėl ko esu labai dėkingas draugiškiems bei išmanantiems savo darbą mokytojams. :)

2018/10/02

Labai gera mokykla, teorijos destimai labai suprantami, instruktoriai linksmi ir ramus,taigi jei rinksites vm tai tik eizos.
Vaidotas geras instruktoris,rekomendoiu.

2018/10/02

Super mokykla, labai viskas aiškiai ir tikslingai išdėstoma, tas labai padėjo išlaikyti regitrą iš pirmo karto labai ačiū instruktoriui Vaidotui, nereikėjo nė vienos papildomos pamokos

2018/09/29

Sveiki.Didelis aciu Dovydui Eizai uz bendradarbiavimaUz tiksliai ir suprantamai isaiskintas vairavimo pamokas.Uz super laika kelyjeTikrai nuosirdziai rekomenduoju sia mokykla

2018/09/28

Ačiū instruktoriui Dovydui už papildomas pamokas,nors jų buvo ir kelios, bet suteikta informacija ne tik apie taisyklingą vairavimą bet ir streso valdymą, bei kito jo rekomenduoto instruktoriaus pamokos padėjo išlaikyti egzaminą iš pirmo karto (po nesėkmingų bandymų prieš du metus :D). Ačiū dar kartą ir sėkmės jūsų mokyklai. :)

2018/09/25

Džiaugiuosi kad pasirinkau būtent šią mokyklą, šios mokyklos visas kolektyvas begalo draugiškas ir malonus visada galėdavau pasikalbėti ne tik apie vairavimo problemas, bet ir paklausti patarimo apie gyvenimiškus dakykus. Norėčiau labai padėkoti instruktoriui Gintarui už begalinę kantrybę, už teorines pamoka, kurias išaiškindavo viską suprantamai per kurias netekdavo snausti, o eiti su malonumu išgirsti, sužinoti ir išmokti vis kažka naujo. Ačiu Gintarui ir už praktikos pamokas kurios buvo šiek tiek griežtesnes, per kurias išsiugdžiau kantrybę. Didžiausią ĄČIŪ noriu pasakyti instruktoriui Dovydui kuris niekada nepasakydavo blogo žodžio, visada pajuokaudavo ir padarydavo dieną geresnę ir laimingesnę. Tik jūsų dėka galėjau eiti į regitros praktinį egzaminą su pasitikėjimu. Ir išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū "Eizos" vairavimo mokykai ir sėkmės toliau ruošti klevukus.

2018/09/22

Labai didelis Aciu mokyklai, kuri labai gerai paruosia mokinius teoriskai ir praktiskai. Jei renkates vairavimo mokykla, rinkites Eizos mokykla

2018/09/22

Esu begalo dėkinga likimui kad kažkaip naršant internete užkliuvo Eizos vairavimo mokykla
Kadangi daugiausia laiko praleidžiu ne Lietuvoje labai sunku buvo prisiruošti vairavimo kursam
Ir bamt Eizos vairavimo mokykloi kursai per 10 dienu pabandžiau surizikuoti
Sekmė nenusisuko gavau Nuostabu instruktoriu Vaidota.
Vaidotai Tik Jūsų dėka aš Įveikiau visas savo baimes ir klaipėdos eismas man tapo iveikiama užduotimi
Esmė tame kad teises išsilaikiau per 11 dienu Kosmosas bet mes tai padarėme ❤️
Viskas pavyko iš pirmo karto
Ačiū Dovydui už visa informacija Malonu bendravima.Vaidotui už Kantrybe
Eizos Mokykla Jūs Nerealus ❤️

2018/09/22

Labai ačiū instruktoriui Dovydui už puikias pastabas ir daug naudingų patarimų, kurie padėjo išlaikyti regitos vairavimo egzaminą. Po 2 mėnesių pertraukos užteko tik 3 papildomų pravaziavimu su Dovydu ir jau su ramia širdimi rašau šį komentarą. AČIŪ

2018/09/19

Noriu padėkoti instruktoriui Faustui. Nuoširdus ramus mokytojas. Puikus motyvatorius. Vairavimo tikrai bijojau, tačiau tik su šiuo instruktoriumi man pavyko nugalėti visas baimes.Regitroj išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū ir teorijos mokytojui, kurio pamokos buvo labai informatyvios ir idomios, laikas prabegdavo paskaitose net nepajusdavau. Apskritai šioje mokykloje jaučias labai šilta atmosfera, dirbantys žmonės tikri profesionalai. Visiems rekomenduoju! Sekmės visai Jūsų komandai

2018/09/18

Tariu dideli AČIŪ Dovydui Eiza! Už kantrybe, patarimus, linksmus važiavimus, aiškius paaiškinimus apie klaidas! Užteko keliu važiavimu, kad jausčiausi saugi kelyje! Rekomenduoju Eizos mokykla! Pati geriausia!

2018/09/14

Labai gera mokykla, teorijos destimai labai suprantami, instruktoriai linksmi ir ramus,taigi jei rinksites vm tai tik eizos :)

2018/09/11

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą! Instruktorius Dovydas puikus ir rūpestingas mokytojas, detaliai paaiškina visas daromas klaidas, visuomet atsakydavo į rūpimus klausimus. Ačiū Dovydai už pastangas, kantrybę ir tikėjimą! Rekomenduoju!

2018/09/11

Noriu padekoti instruktoriui Dovidui Eizai uz nuostabias vairavimo pamokas,uz kantrybe,uz suteiktas zinias.Egzaminas islaikytas is pirmo karto.AČIŪ!!!!! Visiems rekomenduoju Eizos mokykla

.

2018/09/09

Esu labai dekinga mokyklos kolektyvui uz bendravima, suteiktas zinias ir zinoma uz tai, kad teorija ir praktika islaikyta is 1 karto!!! Aciu Rasai visad uz puikia nuotaika ir palaikyma. Ir labai aciu, kad ismoket vairuoti Gintarai ir Dovydai. Jus nuostabus, nezinau is kur tiek turite kantrybes... Linkiu geresniu mokiniu ir visiems labai rekomenduoju sia mokykla!

2018/09/08

Ačiū instruktoriui Vaidotui iš Eizos mokyklos. Egzaminą praktikos išlaikiau iš pirmo karto regitroje!!! Ačiū Dovydai ir tau už rekomendaciją dėl instruktoriaus. Ačiū už skirtą laiką atrašyti, jei kildavo kokių klausimų. Jūs geriausi!

2018/09/05

Labai didelis ir nuoširdus Ačiū instruktoriui Gintarui už labai produktyvias vairavimo pamokas. Padėjote įveikti vieną iš didžiausių mano baimių! Instruktoriaus Gintaro dėka vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Sėkmės tolimesniuose darbuose

2018/09/05

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą!!! ❤ Ačiū Modestui už kantrybę, bendravimą. Rekomenduoju be išimčių!

2018/08/30

Jeigu ne Eizos vairavimo mokykla ir ne instruktorius Dovydas aš apie vairuotojo pažymėjimą galėčiau pasvajoti. Tačiau jo idealaus mokymo dėka pažymėjimas tapo realybe! Ačiū pats didžiausias jam!

2018/08/29

Super mokytoju kolektyvas. Rekomenduoju

2018/08/29

Labai gera vairavimo mokyklaDovydas Eiza puikus instruktorius, su jo pagalba issilaikiau teises, labai dziaugiuosi, kad cia atejau!☺️Rekomenduoju tikrai

2018/08/28

Nuostabi mokykla! Didelis ačiū instruktoriui Dovydui už kantrybę, dėmesį ir puikų mokymą!
Džiaugiuosi, kad man teko mokytis būtent čia, ši mokykla yra geriausias pasirinkimas planuojantiems laikyti teises!

2018/08/28

Didelis didelis dėkui instruktoriui Dovydui, šiandien islaikiau teises!!! Dar negaliu patikėti ir atsidziaugti!!! Nes sis reikalas man sekėsi prieš tai labai sunkiai, 4 nesėkmingi bandymai regitroje. Daug ašarų dar daugiau nervu, laukiau save visiška nevykele, padariau pertrauka puse metu ir nebuvau tikra ar eisiu dar laikyti egzaminą bet isgirdau apie šią mokykla labai gerus atsiliepimus. Paskambinau, susitariau su Dovydu dėl pamokeliu ir šiandien labai džiaugiuosi nes teises išlaikytos!!!! Dar syki ačiū Dovydui, mano svajonė išsipildys!!!

2018/08/23

Labai esu dėkingas instruktoriui Modestui, esu labai patenkintas, moko/paaiškina viską gerai, noris vis daugiau ir daugiau važiuot. Didelis AČIŪ Jums, dabar važinėjuos ir džiaugiuos jog pasirinkau būtent Jūsų mokyklą!:) Rekomenduoju be kalbų!!

2018/08/23

Teises iš pirmo karto buvo didelė svajone kurią padėjo išpildyti nuostabus instruktorius Gintaras. Tokio nuostabaus , kantraus , visada gera nuotaika instruktoriaus sunku sutikti, bet man labai pasisekė ir jūsų dėka teisės mano rankose. Sėkmės jums darbuose!! Visiems rekomenduoju ši instruktoriu tikrai nenusivilsite.

2018/08/21

Superinė mokykla! Puikus kolektyvas! Pats šauniausias teorijos mokytojas Vytautas! Pamokos buvo įtraukiančios. Ačiū jam! Taip pat šauniausias vairavimo instruktorius Faustas, jis labai padėjo susitvarkyti su jauduliu ir jo pamokos buvo idomios bei jis labai tikėjo manimi, tad regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Ačiū jam! REKOMENDUOJU!

2018/08/21

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Superinis kolektyvas, tikri profesionalai, tikrai išmanantys savo darbą. Superinis teorijos dėstytojas(aiškina iki tol, kol tikrai vašką suprasi). Ačiū tau, Dovydai, už įgytas žinias, už tavo kantrybę. Esi tikrai Superinis vairavimo instruktorius. Teorija/praktika išlaikyta iš pirmo karto. Ačiū jums visiems ir sėkmės!

2018/08/21

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Superinis kolektyvas, tikri profesionalai, tikrai išmanantys savo darbą. Superinis teorijos destytojas (aiškina iki tol, kol tikrai viską suprasi :)) Ačiū tau, Dovydai, už įgytas žinias, už tavo kantrybę. Esi tikrai superinis instruktorius. Teorija/praktika išlaikyta iš pirmo karto. Ačiū Jums ir sekmės!

2018/08/21

Aciu visam mokyklos kolektyvui. Modestui uz vairavimo pamokas, Gintarui uz nenuobodzias teorijas pamokas bei Dovydui uz pastebejimus ir patarimus. Deka Eizos vairavimo mokyklos Regitroje islaikiau is 1 karto!:) aciu ir rekomenduoju!

2018/08/18

Pasiemiau papildomą pravažiavimą pas Dovydą žiauriai padėjo viska nuo a iki z sudeliojo 10 balų instruktoriui. Prieš tai buvau pasiemęs laukininkuos pas kelis instruktorius nei vienas neprilygo.

2018/08/17

Puikus ir puikiai apgalvotas visas mokyklos servisas.Pradedant teorijos pamokomis,baigiant pravažiavimais.Dėkoju mokyklai ir likimui,kad suvedė su tokiu atsidavusiu ir savo darbą mylinčiu žmogumi kaip Gintaras.Lenkiu Jam galvą už kantrybę,ramybę ir visus duotus patarimus!!!Visą gyvenimą jį prisiminsiu,kaip tobulai savo darbą atliekantį žmogų.Ačiū ir sėkmės !

2018/08/17

Ačiū instruktoriui Dovydui už kantrybę, supratingumą ir jo indėlį mokant mane vairuoti. Mokyklai didelis ačiū už pagalbą tobulėjant .

2018/08/04

Geriausia vairavimo mokykla, ramiai be streso issilaikiau teises, destytojas ir instruktorius labai draugiski ir malonus, ju deka, teorija ir praktika is pirmo karto islaikyta!

2018/08/01

Labai gera mokykla. Instruktoriai atsakingai dirba, labai malonus kolektyvas, šiltas bendravimas. Labai ačiū instruktoriui Gintarui Bisturbiui už darbą, padrąsinimą ir palaikymą. Jei reikėtų rinktis mokyklą iš naujo, tai be abejo rinkčiausi tik šią.

2018/07/31

Puiki mokykla, puikūs instruktoriai, gerai išmokina kaip elgtis stresinėse situacijose! maloni aplinka, visi draugiški, pasistengiant viską galima išlaikyti iš pirmo karto! Rekomenduoju šią mokyklą taip pat ir instruktorius Faustą bei Dovydą Eizą ačiū Jums ir taip pat teorijos mokytojui bei draugiškam kolektyvui!

2018/07/28

Labai geri instruktoriai. Mane mokino instruktorius Gintaras, nuostabus instruktorius, išmokins patars tik reikia klausytis.

2018/07/26

Tikrai nepasigailėjau ir neapsrikau atėjus į Eizos VM ir pasiėmus papildomus pravažiavimus pas Modestą!Buvo žinoma ir streso ir nervu,bet svarbiausiai,kad visos klaidos išaiškino,patobulino vairavimą ir egzaminas išlaikytas! Ačiū jam už kantrybę,jos tikrai reikėjo!Rekomenduoju tiktai šią mokyklą,nes ten dirba žmonės, kurie žino, ką daro!

2018/07/26

Tikrai rekomenduociau šia mokykla, nors tik pasiemus 3papildomas pamokas pas Dovyda Eiza, man gan buvo labai svarbios pries laikant regitroj pravaziavima, tikrai labai padejo, ten kur buvo man sunku suprast vairuojant, pas ji pasimokius kelias pamokas paaiskino labai aiskiai kaip ka daryt. uzteko keliu pamoku, kad taptu man viskas aisku, kad islaikyciau regitroj praktini egzamina :)

2018/07/25

Tikrai nepasigailėjau ir nenusiviliau atėjus į Eizos VM,ir pasiėmus papildomus pravažiavimus pas Modestą!Buvo tikrai visko, ir nervu ir streso,bet svarbiausiai,kad viskas buvo puikiai išaiškinta ir egzaminas išlaikytas.Rekomenduoju visiems šią mokyklą,nes ten dirba žmonės,kurie tikrai žino ką daro!

2018/07/24

Nedvejodamas pasirinkau šią mokykla. Instruktoriai tiesiog vieni iš geriausių. Labai malonūs žmonės, galima pabendrauti kaip su draugų. Sparčiai kylantį ir tobulėjanti vairavimo mokykla. Niekur kitur nesu matęs, live video kaip moko vairuoti, o tas labiausiai man padėjo pasikartoti pries važiavimus ir prieš Regitra. Šioje mokykloje viskas apgalvota ir garantuotai paruošia jumis Regitrai iš pirmo karto. Labai džiaugiuosi, pasirinkęs šią mokykla. Labai didelis ačiū Modestui ir Dovydui kurie man padėjo išlaikyti iš pirmo karto !!! Jūs geriausi !!! Linkiu jums sėkmės toliau tobulėjant !

2018/07/23

Didžiausias ačiū Dovydui už pamokas! Pats geriausias instruktorius, tikrai nesigailėsit pasirinkę būtent šią mokyklą. :)

2018/07/19

Patys geriausi atsiliepimai apie instruktorių GINTARĄ!
Ačiū už visas pamokas, per kurias tikrai labai daug išmokau, ačiū už nuoširdų bendravimą ir padrąsinimus. Tik instruktoriaus Gintaro dėka Regitroi išlaikiau iš pirmo karto. :))
Taip pat noriu padėkoti visam mokyklos kolektyvui už nuoširdų ir draugišką bendravimą. :)

2018/07/19

Labai ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybę, gerus patarimus. Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą! Rekomenduoju visiems!!!

2018/07/18

Rekomenduoju Eizos mokykla. Kurioje yra nuostabus instruktorius Dovydas Eiza. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!

2018/07/16

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą. Pati mokyklos atmosfera, visa ši komanda suteikia motyvacijos mokytis. Didelis ačiū instruktoriams Faustui ir Vaidotui, kurie padėjo išmokti vairuoti ir išlaikyti "Regitros" praktikos egzaminą iš pirmo karto!

2018/07/12

Pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Gintarui!!! Užteko vos kelių papildomų pmokėlių ir nuo medžio nukrito dar vienas klevelis! Davė begalo daug šaunių patarimų, be kurių nebūčiau apsiėjęs.Tikrai rekomenduoju šį puikų instruktorių, su kuriuo pravažiavimo laikas tikrai šauniai prabėgo!! Dar kartelį ačiū ir sekmės ateityje!!!

2018/07/10

Puiki vairavimo mokykla! Papildomų vairavimo pamokų kaina atitinkanti kokybę, mokoma ne tik vairuoti pagal eismo taisykles, tačiau ir atsižvelgti į eismo dalyvio kultūringą vairavimą. Išbandžiau net keletą instruktorių, nes mokytis pradėjau ne Klaipėdoje, tačiau tik atvykusi į Klaipėdą, Eizos mokyklą, sutikau puikų instruktorių Gintarą Bistrubį, kuriam esu labai dėkinga už suteiktas žinias ir išugdytą pasitikėjimą savimi ir savo vairavimu. Rekomenduoju mokytis būtent čia!

2018/07/07

Labai dziaugiuosi pasirinkus sia mokykla! Didelis aciu instruktoriui Gintarui. Regitroje viska islaikiau is pirmo karto! Sekmes darbe

2018/07/04

Pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Gintarui!!! Užteko vienos papildomos pamokos ir regitra įveikta! Visi klausimai atsakyti, klaidos paaiškintos, duota begalė naudingų patarimų, pats nuoširdžiausias bendravimas. Tikrai rekomenduočiau 100% šį puikų instruktorių!! Dar kartelį ačiū ir sekmės darbe!!

2018/06/24

Tiesiog... NEREALU! Turėjau tik dvi papildomas vairavimo pamokas ir ju dėka dabar galiu džiaugtis išlaikytu vairavimo egzaminu! Nerealus mokytojas, jo kantrybė ir neįkainojami patarimai! Žinoma jaukus bei nuoširdus bendravimas. Viso egzamino metu mano galvoje skambėjo jo patarimai bei paaiškinimai. Galiu drasiai sakyti, kad tai pati pačiausia vairavimo mokykla! REKOMENDUOJU 100%, TIKRAI VERTA!!

2018/06/20

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šia vairavimo mokykla! Nuostabūs instruktoriai! Ačiū už pagalba!!

2018/06/19

Didžiausias AČIŪ instruktoriui Gintarui!!!!! Labai malonus instruktorius, galima ir pabendraut ir išmokt gerai vairuot. Jo dėka teisės jau mano kišenėje.. Džiaugiuosi, jog pasirinkau Eizos vairavimo mokyklą, labai profesionalus kolektyvas!!! REKOMENDUOJU VISIEMS!!!

2018/06/09

Ačiū visai mokyklai už jaukią atmosferą, palaikymą ir suteiktas žinias :) didelis ačiū- instruktoriui Gintarui, už žinias, įdomias praktinio vairavimo pamokas, už tai, kiek jų metu sukaupta įvairiausios patirties, be kuriuos iš pirmo karto veikiausiai būčiau neišlaikęs regitros praktinio vairavimo egzamino! Rekomenduoju visiems, kas tikrai nori išmokti vairuoti bei greitai gauti vairuotojo pažymėjimą :)

2018/06/09

Labai džiaugiuosi pasirinkusi “Eiza” vairavimo mokyklą. Teorijos ir praktikos pamokos aiškios, vertingos, duodančios visas galimybes išlaikyti egzaminus iš pirmo karto. Ypač dėkonga esu intruktoriui Eizai, kuris leidžia tobulėti. Tikrai dėmesio verta ir patikima vairavimo mokykla :)

2018/06/09

Ėmiau pamokas pas Eizą. Labai geras instruktorius, pamokos buvo labai naudingos ir padėjo patobulėti vairavime. Vien tik geriausi vertinimai ir ačiū už pamokas!

2018/06/08

Didelis ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybe, nuotaikingas pamokas, galima visada paklausti įvairiu klausimu, visada paaiškina kas neaišku, po visu pravažiavimu jaučiausi užtiktinta kad galiu laikyti praktikos egzamina regitroje ir išlaikiau is pirmo karto. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šia mokykla ir rekomenduoju kitiems pasirinkti Eizos vairavimo mokykla.

2018/05/28

Labai džiaugiuosi pasirinkusi papildomą pravažiavimą pas Dovydą, kuris sugeba sukurti ypatingai ramią, streso nekeliančią atmosferą vairavimo metu. Labai ačiū už gerą nuotaiką ir naudingus patarimus, kurie padėjo išlaikyti Regitrą!:)

2018/05/25

Atėjau žalias ir labai dėkoju, kad vairavimo mokykla "Eiza" padėjo išlaikyti visus "Regitros" egzaminus iš pirmo karto. Vairuodamas dabar jaučiuosi užtikrintai ir saugiai. Ypač didelis ačiū vairavimo instruktoriui Vaidotui, už pamokas į kurias ėjau su labai labai dideliu noru.

2018/05/24

Nuostabus, profesionalus bei draugiškas kolektyvas! Niekada nesigailėjau, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą, nes jos dėka nepasišiukšlinau "Regritroje" - abu egzaminai išlaikyti iš pirmo karto! Labiausiai noriu padėkoti teorijos dėstytojui Vytautui už aiškų supažinimą su KET ir, žinoma, didžiausias AČIŪ vairavimo instruktoriui Gintarui - už geležinę kantrybę, nuoširdžius pokalbius ir neprailgstančias pamokas!

2018/05/17

Išmokinti net ir beždžionę vairuoti.Rekomenduoju.

2018/05/04

Labai gera mokykla! Puikus mokytojai, taip pat ir administratore :)
Didelis aciu Vytautui uz teorijos pamokas, kurios prabegdavo labai greitai, viskas buvo paaiskinta paprastai ir suprantamai.
Labiausiai dekinga esu savo vairavimo instruktoriui Gintarui, uz kantrybe su manimi, taip pat uz nuosirdu bendravima kiekvieno pravaziavimo metu. Nerealus kolektyvas! Jei dvejojat, kokia mokykla rinktis, manau,kad apie sia tikrai niekada neisgirsit neigiamu atsiliepimu, todel pirmyn registruotis i kursus! Rinkites Eizos vairavimo mokykla, pasikrausit tieek pozityvo.. ir i regitra nueisit be jokios baimes! :D

2018/05/02

Suburta nuostabi profesionalų komanda. Teorijos dėstytojas Vytautas turbūt pats šilčiausias sutiktas žmogus, kuris puikiai viską paaiškina, atsako į iškilusius klausimus. Tą patį galiu pasakyti ir apie instruktorių Dovydą, kuris turi geležinę kantrybę, pastebi net smulkiausias klaidas ir padeda jas ištaisyti. Taip pat naikupės gatvės filiale dirba nuostabi administratorė, į kuria gali drąsiai kreiptis visais klausimais ir ji maloniai padės, patars.:)
Nesigailiu pasirinkus šią mokyklą ir rekomenduoju ją kitiems.:)

2018/04/28

Eizos mokykla-rekomenduoju visiems, kurie nori pradeti automobilio B kategorija siūlau Dovyda!!!!

2018/04/28

Labai AČIŪ instruktoriui Modestui !! Jo dėka įgijau visų reikiamų gebėjimų ir žinių pasiruošiant praktikos egzinui regitroje, kurį sėkmingai išlaikiau iš pirmojo karto !! AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!!

2018/04/25

Mano vairavimo įgūdžiai ženkliai ir itin greitai, pabrėžiu, greitai patobulėjo šioje vairavimo mokykloje. Nedidelė paslaptis, bet pabėgau iš kitos vairavimo mokyklos, kurioje susidūriau su ne itin kompetentingais vairavimo instruktoriais, taip, su tais piktais dėdėmis, su kuriais gal ir tu, skaitydamas šį atsiliepimą, dabar susiduri. Žodžiu, jeigu ir tu svarstai bėgti, pamėgink pasirinkti šią vairavimo mokyklą. Čia mokytojai ramūs, draugiški ir tikrai malonūs. Klaidas paaiškindavo nuolat, o retkarčiais jas netyčiomis padarius nešaukdavo į ausį stresinės situacijos metu. Mano vairavimo instruktorius Dovydas Eiza. Nuoširdi rekomendacija. Nykštys aukštyn!

2018/04/24

Tariu didelį AČIŪ instruktoriui Gintarui.Ačiū už kantrybę, už šiltą bendravimą,padrąsinimus.Viskas būdavo išaiškinta ramiai,nuoširdžiai,nesukeliant streso. O pradedantiems vairuotojams rekomenduoju rinktis instruktorių Gintarą. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto

2018/04/24

Labai gera vairavimo mokykla, Dovydas yra tikrai nuostabus instruktorius, draugiškas ir ramus, puikiai paaiškina klaidas. Rekomenduoju!

2018/04/23

Man labai patiko si vairavimo mokykla, nes kai atejau uzsirasyt mane pasitiko visai siltai. Instruktorius Modestas irgi ziauriai mldc. Ir pasneket, ir pasijuokt ir pamokint fintu visokiu, ir siaip labai aiskiai paaiskina neaiskumus ir taisykles. Labiausiai tai patiko, kad jis belekiek kantrybes turejo su manim :D

2018/04/23

Nuoširdžiai rekomenduoju intruktorių Modestą. Niekad nepamiršiu juoko pilnų pravažiavimų, aiškiai išsakytų padarytų klaidų ir žinoma begalinio palaikymo. Labai džiaugiuosi papuolusi pas šį instrktorių, kuris visuomet stengiasi surasti laiko pravažiavimas, sudaro malonią mokymosi apinką ir tampa draugu. Ačiū dar kartą, Modestai!

2018/04/19

Rekomenduoju eiti i EIZOS vairavimo mokykla, gera atmosfera, visada maloniai ir su sypsena pasitinka, didelis ACIU instruktoriui Dovydui Eizai uz kantrybe, uz tai kad ismokimo vaziuoti, i pravaziavimus eidavau ne tik su gera nuotaika bet ir pravaziavimo metu ji islikdavo, tad tikrai nesigailiu, jog ten mokinausi, o kaip tik didziuojuosi. Dar karta Aciu :)

2018/04/19

Pats geriausias instruktorius Dovydas!!! Jo pamokas ilgai prisiminsiu su šypsena, begalo atidus, bei nepraleidžiantis nei vienos klaidos!!! Rekomenduoju tik šita mokykla!

2018/04/18

Puiki mokykla, o instruktoriai dar geresni. Ypač didelis ačiū instruktoriui Gintarui. Žmogus su auksine kantrybe, sugebantis viską paaiškinti, suteikti pasitikėjimo ir motyvacijos, nenuleisti rankų jei kažkas nepasiseka. Rekomenduoju visiems šią mokyklą ir jos instruktorius. Dar kartą Jums ačiū ir sėkmės darbuose!

2018/04/17

Labai dėkoju nuostabiausiam ir kantriausiam instruktoriui Dovydui. Tik jis sugebėjo išmokyti mane pasitikėti savimi ir nugalėti visus stresus. Tik šio instruktoriaus dėka praktikos egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto. Ačiū Jums :)

2018/04/11

Puikus mokytojas bei malonus bendravimas.Viska paaiskina aiskiai.Aciu Dovydui Eizai,jog visada mane stengdavosi nuraminti,kad nejausciau didelio streso.Visada stengdavosi nuteikti tik geriausiai.SUPER!

2018/04/11

Labai noriu padekoti Dovydui uz gerus patarimus ir kantrybe mokant vairuoti. Aciu aciu aciu

2018/04/10

Ačiū Dovydui už pasitikėjima, "stresiuko" pratimus bei normalius paaiškinimus į keisčiausius klausimus, nesakant "PRIPRATIMO REIKALAS" :D

Teorijos mokytojas irgi šaunus, lengvai susiklausė kursas.

dar kartelį , Ačiū !

2018/04/07

Geriausia mokykla,kiekvienam siūlyčiau eiti į šią vairavimo mokykla,šitos mokyklos dėka pagaliau turiu teises

2018/04/06

Laba diena! Puiki mokykla instruktorius super! Tik pas jį! Nors nesisekė iš pirmo karto išlaikyti, bet pakeitusi šia mokykla ir instruktorių! Iškart padėjo! Geriausia mokykla!

2018/04/05

Puiki mokykla visiems rekomenduoju. Istruktoriai draugiški o geriausiai tai kad puikiai išmoko , paaiškina tiesiog pasaka!!!

2018/04/04

Rekomenduoju 100% instruktoriu Dovyda Eiza!!!! Uz Jo begaline kantrybe, supratinguma, draugiskuma!!! Aciu!!!

2018/03/27

Pati paciausia mokykla kas nori pavasari pradeti ratuotiem tai siulau tiktai sia mokykla

2018/03/24

Gera vairavimo mokykla, visas kolektyvas draugiškas. Instruktorius Faustas, tikrai labai gerai išmoko, įdomu su juo mokytis, viską labai aiškiai paaiškina ir išmoko, tikrai nepasigailėsite, pasirinkę šią vairavimo mokyklą.

2018/03/19

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Kolektyvas tikrai nerealus, padeda ir paaiškina jeigu kažkur yra spraga. Teorijos dėstytojas Vytautas labai malonus ir draugiškas žmogus, viską išdėstė taip,kad kad jokių spragų nebuvo ir pavyko regitros teorija išsilaikyti be jokių problemų iš pirmo karto. Komandoje suburti tik geriausi! 5/5

2018/02/28

Didžiausias ačiū Dovydui už pagalbą ir supratingumą. Nuostabus instruktorius, linksma važiuot, jokio streso ar įtampos, tiesiog važiuoji ir jo klausai, o kai viska supranti i regitrą varai be jokių baimių. Dar kartą ačiū.

2018/02/23

Patikima , maloni vairavimo mokykla sugebanti profesionaliai išmokyti naujasniuosiu vairuotojus ačiū jums.

2018/02/22

Pati nuostabiausia mokykla. Ir tik ją rekomenduoju. Čia gauni paskatinima ir gera nuotaika. Šiltas ir nuoširdus kolektyvas, ateini kaip i namus. Didelis AČIŪ Dovydui Eizai uz draugiškumą, paprastumą ir geležinę kantrybę. Pats šauniausias instruktorius,padejo įveikti visas baimes ir pasiekti tikslo iš pirmo karto, VALIO!!!

2018/02/13

Visiems visiems rekomenduoju šią mokyklą! Įėjus pro mokyklos duris pasitinka komanda pilna pozityvumo ir palaikymo, instruktorius Faustas pats nerealiausias, ramybės ir gėrio įsikūnijimas, tai žmogus ne tik instruktorius bet ir draugas sėdint už vairo. Dovydas puikus pavizdys konkurentams, nesu mačiusi kitose mokyklose taip užsidegusio žmogaus dėl mokinių svajonės išsipildymo. Ačiū jiems ir tik jiems! ❤️

2018/02/13

Puikus instruktorius Dovydas Eiza!!!Gerai viską išaiškina ir paruoše Regitros egzaminui! Dėkoju tau Dovydai!!! Rekomenduoju! Nepasigailėsit!:)))

2018/02/09

Labai rekomenduoju visiems pasirinkti gerą mokyklą nuo pat pradžių, kad vėliau nereiktų eiti pas kitus instruktorius papildomiems pravažiavimams (kaip kad atsitiko man).

Dovydas labai kantrus mokytojas, pastebi net ir mažiausias klaidas bei puikiai paaiškina visus mokinio pliusus ir minusus vairavime. Niekada neteko girdėti jo pakleto balso ar matyti šiukščiai besielgenčio. Dovydas ne tik padėjo pasiruošti regitros egzaminui, bet taip pat išmokė gero vairuotojo pamokų.

Ačiū jam už visas pastangas ir sekmės ateities projektuose! Susitiksime kelyje! ;)

2018/02/08

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Dovydą . Labai paprastai ir aiškiai,ramiai, suprantamai paaiškina kaip reikia vairuoti tam tikrose situacijose,maloniai ir šiltai bendrauja su mokiniais lyg būtų paprastas draugas ,o ne tik mokytojas. Tiesiog vairuoji ir mėgaujiesi tuo ir dedies į galvą tai ,ką Dovydas pataria.Mašinytės tokios, kaip Regitroje, dėl ko būna lengva laikant egzaminą. Su Dovydu tiek daug važinėjomės ir tiek visokių situacijų,manevrų atlikome ,kur per Regitra kartais net ir neduoda ( dėl to atrodo paprasta jau laikant egzaminą,nebesijaučia to streso,nes pasitiki savimi) .

2018/02/05

Didelis Aciu Eizos kolektyvui, o ypac instruktoriui Modestui! Puiki vairavimo mokykla! Islaikiau teorija ir praktika Regitroj is pirmo karto. REKOMENDUOJU!!!

2018/01/30

Labai džiaugiuosi pasirinkusi Dovydo Eizos vairavimo mokykla. Nes šioje mokykloje dirba geriausi instruktoriai Dovydas ir Gintaras, kurie puikiai mane paruoše regitros egzaminui ir jų dėka egzamina regitroi išlaikiau iš pirmo karto :) Rekomenduoju visiems šita mokykla, tikrai nenusivilsite :)

2018/01/25

Didelis Ačiū instruktoriui Dovydui už pagalbą, ruošiantis laikyti vairavimo egzaminą. Išties labai kantrus ir supratingas žmogus, viską puikiai paaiškina, išmano savo darbą. Rekomenduoju, tikrai puikus instruktorius!

2018/01/24

Buvau praradusi viltį, kad išlaikysiu vairavimo egzaminą. Mokykla, kurioje mokiausi gerai paruošė teorijos egzaminui, buvo duotos visos galimybės pasiruošt. Tačiau kas lietė praktinį pasiruošimą nusivyliau. Nes per tiek valandų kiek buvo skirta vairavimui pasisėmiau labai mažai žinių ir įgūdžių. O ir instruktorius pasitaikė nelabai mylintis savo darbą.
Nusprendžiau pabandyti pasimokyt kitoje mokykloje. Pasirinkau "EIZOS vairavimo mokyklą". Internete mačiau daug gerų atsiliepimų. Parašiau Dovydui, kad norėčiau pas juos papildomai pasimokyt. Dovydas pasiūlė pabandyt pasimokyt pas Modestą ir pridūrė "Tau patiks". Ir nenusivyliau.
Esu dėkinga vairavimo instruktoriui MODESTUI, kuriam teko mokyti mane praktiškai nuo pagrindų. Labai taktiškas, draugiškas, nekeliantis streso, kantrus, atsakingas ir mylintis savo darbą žmogus. Tūkstantį kartų išaiskins, patars ir parodys kaip tinkamai ir saugiai važiuoti. Dėka jo šiandien vairavimo egzaminas išlaikytas.
Dar kartą ačiū!
Rekomenduoju draugams ir namiškiams kurie dar ruošis laikyt .

2018/01/19

Iš visos širdies rekomenduoju Dovydą! Pats geriausias mokytojas! Labai rimtai žiūri į savo darbą. Linkiu kuo didžiausiausios sekmės jūsų mokyklai ir tapti geriausiais!

2018/01/17

Didelis Ačiū geriausiam instruktoriui Dovydui už kantrybe, gerus patarimus, pamokas ir gera nuotaika. Rekomenduoja Dovydą ir jo mokykla! :)

2018/01/16

Esate vairavimo mokykla Nr.1! Atėjus jaučiausi, kaip gerame draugų rate. Visi su šypsenom, visi motyvuoti. Ir ta motyvacija užkrečiate savo mokinius. Be galo dėkinga esu instruktoriui Modestui. Išmokė nebijoti, išmokė daug naujų įgūdžių, įskiepijo pozityvo daug. Po kiekvienos vairavimo pamokos išeidavau kupina jėgų ir su šypsena. Dalykai, kurie atrodė neįveikiami ir baugino, dabar tik džiugina ir kelią šypsnį, nes aš gebu juos įveikti. Ačiū ir dar kartą ačiū! Gyvuokit ilgai ir laimingai! Apkabinimai visam kolektyvui! :)

2018/01/11

Didelis ačiū už tai, kad žiūrit į savo darbą nuoširdžiai ir neatmestinai, už tai kad jūsų tikslas išleisti mokinius vairuojančius ir pasitikinčius savimi kelyje.

2018/01/11

Esu labai patenkinta Instruktoriais Dovydu ir Modestu!
Mokytis vairuoti labai bijojau po patirtos avarijos. Pasirinkau Dovydą kaip savo kursų instruktorių. Jo dėka palaipsniui pripratau nebijoti sėdėti mašinoje ne tik kaip keleivė, bet ir vairuotoja. Jis kantrei mane mokė, padėjo įveikti baimes ir suprasti, kad galiu vairuoti.
Dėja dėl asmeninių priežasčių kurį laiką negalėjau vairuoti.
Čia į pagalbą atkeliavo Modestas. Jis griežtai, bet kantriai man priminė, kaip reikia iš tikrųjų vairuoti. Atvirai kritikavo ir padėjo suvokti mano daromas klaidas, bei pastatė mane atgal į vėžias per trumpą laiko tarpą.
Šie instruktoriai ne tik puikūs mokytojai, bet ir psichologai, bei draugai. Jų dėka regitra išlaikyta ! Ačiū Jums abiems labai labai!

2018/01/09

Labai esu dėkingas Eizos vairavimo mokyklai, instruktoriams Faustui ir Dovydui. Labai gerai paruošė mane prieš
regitros praktikos egzaminą. Labai dėkingas už profesionalų darbą. Egzaminas išlaikytas! Rekomenduoju tą mokyklą!

2018/01/04

Džiaugiuosi pasirinkus Eizos vairavimo mokykla.Labai dėkoju Modestui , už patarimus ir kritika, kuri padejo tobulėti, uz gerus patarimus ir gerą nuotaiką!
Didelis Ačiū Dovydui, kad taip nuoširdžiai dirbo su manim, ir svarbiausiai už kantrybę, kurios tikrai reikejo nemažai.
Nuoširdus ačiū, Eizos vairavimo mokykla !:)

2017/12/30

Ačiū šiai vairavimo mokyklai! Mokiausi kitoje vairavimo mokykloje, turėjau daug spragú praktikoje. Pradėjus vairuoti su instruktoriumi Dovydu, supratau savo klaidas ir su kiekviena pamoka tobulėjau. Ačiū už palaikyma, gera nuotaika ir kritika, kuri padeda tobulėti, už patarimus, kurie praverte ne tik egzamine bet pravers ir kasdienėje vairavimo praktikoje. Didziausios sekmes Jums! Rekomenduoju visiems būsimiems vairuotojams!

2017/12/29

Nėra ką, net pridurti, šiauniems žmonių atsiliepimams. Nuostabus darbas, bendravimas ties visais aspektais, tai nuostabi mokykla.EIZOS kolektyvui, linkiu kuo didžiausių rezultatų, pasiekimų ir gero, sėkmingo darbo ateityje !!! :))

2017/12/28

Ačiū jums uz begaline kantrybe, ir labai gerus mokymus, begalo dziaugiuosi kad turejau gerus instruktorius ačiū:))

2017/12/27

Labai Didelis ačiū Dovydui ir Modestui.Jūs patys geriausi! Geranoriški,draugiški reiklūs ir kantrūs. Buvo sunku bet jūs išmokėte mane iveikti vairavimo baime ir vairuoti taip kaip reikia.Regitra iš pirmo karto..:)Neapsakomai esu laiminga.Rekomenduosiu visiems nes jūs šauniausi išmokinsite vairuoti net ir patį žiopliausią.AČIŪ

2017/12/23

Tik patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos draugams ir pažistamiems apie šia vairavimo mokykla ir ypač instruktoriu Dovyda! Nors mokiaus visai kitoj vairavimo mokykloj ir čia ėmiau tik papildomus pravažiavimus, išlaikyma regitroje nulėmė būtent jie, o ne 15 akademiniu valandu pirmojoje mokykloje. Jeigu tik pradėjus mokintis važiuoti bijodavai suklysti, tai mokindamasi pas Dovyda nebijojau nei klysti, nei klausti kas yra neaišku, nes visada buvau garantuota, kad sulauksiu išsamiu, konkrečiu paaiškinimu bei netgi patarimu kaip būtu geriau daryti. Šiltas nuoširdus bendravimas, nuolatinis palaikymas, paprastumas bei profesionalumas pamoku metu yra visa tai kas ilgai išliks atmintyje! Didelis didelis ačiū už dar labiau padidinta meilę vairavimui, spragu užtaisyma, gera nuotaika ir žinoma taip išsvajota vairuotojo pažymėjima! Sėkmės tolimesniuose darbuose!:)

2017/12/23

Esu be galo dėkinga instruktoriui Dovydui ir visai mokyklai, kad taip nuoširdžiai ir puikiai paruošė mane vairavimo egzaminui, nors ir turėjau tik kelias pamokas, bet per jas išmokau žymiai daugiau negu pas kitus instruktorius. Rekomenduoju ir tik rekomenduoju, super bendravimas ir bendradarbiavimas bei didžiulis palaikymas!! Ačiū jums, instruktoriau Dovydai!!

2017/12/02

Pats geriausias instroktorius kokį tik buvau sutikus ! Mokiausi visai kitoje mokykloje, bet pas Dovyda pasiėmiau du papildomus pravažiavimus ir ju užteko, kad regitroje išlaikyčiau iš pirmo karto!! Linkėjimai, Dovydai. Ačiū !!!

2017/12/01

Laba diena, Dovydai :) Vakar įveikiau Regitrą !!! Nesu Jūsų tiesioginė klientė, bet Jūsų indėlis į mano mokymąsi vairuoti buvo labai labai didelis. Jūsų filmavimai su komentarais, kurie padeda įsidėmėti svarbius momentus kelyje, man buvo naudingi. Klaipėdoje gyvenu keletą metų, šiaurinėje miesto dalyje, tad pietinės dalies nepažinojau visai, todėl buvo labai nedrąsu ten mokytis vairuoti, nepažįstant gatvių. Visus Jūsų video peržiūrėjau po keletą kartų, tiek FB, tiek Youtube :) Tad didelis AČIŪ už pažintį su Klaipėdos keliais ir jų ženklais Jūs mums REIKALINGAS

2017/11/30

Puiki vairavimo mokykla! Instruktoriai išmanantys savo darbą, labai gerai išmoko vairuot. Egzaminams paruošia taip, kad nereikėtu laikyti jų du kartus ar daugiau!;)

2017/11/28

Puiki mokykla!Rekomenduoju visiems!

2017/11/23

Tikrai rekomenduoju šią mokyklą! O ypač instruktorių Modestą. Nors turėjau tik keliatą papildomų pravažiavimų su juo, bet vertingos informacijos ir žinių gavau daug daugiau nei per visą kursą kitoje mokykloje, kurioje mokiausi prieš tai. Labai Jam Ačiū!!!

2017/11/22

Aciu instruktoriui Eizai uz pasiaukojima, del to kad i regitra uzregistravom kitai dienai tai pravede 2 papildomus pravaziavimus per viena diena net iki puses 11 vakaro!

2017/11/22

Dovydas super šaunus instruktorius. Vairavimo metu sukuria, ramią ir paprastą atmosferą, todėl netenka stresuoti, pravažiavimas būna malonus ir ramus. Viska labai suprantamai paaiškina ir išmoko drąsiai jaustis už vairo ir mėgautis vairavimu. Papildomos pamokos pas jį 100% padėjo tvirtai jaustis už vairo egzamino metu, kas nulėmė ir jo išlaikymą. Didelis ir nuoširdus ačiū tau Dovydai!
Labai rekomenduoju jo mokyklą ir linkiu visiems sekmės ne tik Regitroj, bet ir vairuojant jau be instruktoriaus

2017/11/21

Ačiū Eizos mokyklai ir dar didesnis AČIŪ instruktoriui Modestui, už suteiktas žinias. Per kelis pravažiavimus surinkau daugiau informacijos nei per penkioliką pravažiavimų senoje mokykloje. Instruktorius jaunas, bendraujantis. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ tau, Modestai, už žinias ir pasitikėjimą savimi. Sėkmės darbuose :)

2017/11/21

Pasinaudojau šios vairavimo mokyklos tik papildomomis 1,5 valandos pravažiavimu, prieš pat egzaminą regitroje. Užteko laiko, pastebėti daromas klaidas ir įgauti dar papildomos praktikos prieš egzaminą, viskas trumpai ir aiškiai išdėstoma, atlikus netinkamą manevrą ir t.t
Rekomenduoju.

2017/11/18

Labai ačiū Dovydui už juoko bei šypsenos kupinas pamokas. Už kantrybę,bei sukurtą tokį didelį norą vairuoti, bei lankyti jo pamokas! Be jo nebūčiau prisijungusi į vairuotojų gretas! Pati geriausia,draugiškiausia,gražiausia ir visokiausia vairavimo mokykla Klaipėdoje. Rekomenduoju 100/100 !

2017/11/14

Puiki vairavimo mokykla su dar puikesniais instruktoriais. Nors teko susipažinti tik su Dovydu, bet net neabejoju, kad ir kiti instruktoriai - puikūs. Ačiū už pagalbą, už kantrybę ir už paprastumą. :) SĖKMĖS!

2017/11/08

Nuostabi vairavimo mokykla su puikiais instruktoriais. Ačiū Eizos mokyklai ir instruktoriui Dovydui Eizai. Puikiai paruošia egzaminams.

2017/11/07

Instruktorius puikiai žinantis bei mokantis savo darbą, tikrai rekomenduoju!! Regitroje iš pirmo karto išlaikiau :)

2017/11/05

Didelis Ačiū instruktoriui Dovydui už pamokas ir gerus patarimus. Visu 100% rekomenduoju! :)

2017/10/28

Labai dėkinga šiai mokyklai už pagalbą išlaikant vairavimo egzaminą. Esu visiškai patenkinta. Instruktorius labai išsamiai ir aiškiai išaiškino vairavimo subtilumus. Be baimės ėjau į Regitrą ir išlaikiau ! Ačiū Jūms Dovydai Eiza

2017/10/24

Labai džiaugiuosi, kad pasiemiau vienkartinį pravažiavimą pas Dovydą. Instruktorius išmano savo darbą, niekada nešauks ir viską išaiškins ramiai. Visiems rekomenduoju!!

2017/10/21

Labai dėkoju instruktoriui Dovydui už gerą mokymą. Puikus instruktorius. Rekomenduoju :)

2017/10/17

Pasinaudojau vienkartine paslauga t.y vienu pravažiavimu pries pat Regitrą. Viskas pilnai paaiškinta, pasakytos klaidos ir 10 minučių pasitempimas, apmastymas, susikaupimas ir važiavimas su Regitros mašiną tobulas :) Plius labai netikėtai gavau vietą Regitroje ir dėl praviažiavimo anksti ryte, buvo sutarta gan vėlai vakre. Ačiū labai už pagalbą, supratimą ir profesonalumą.

2017/10/15

Labai džiaugiuosi pasirinkęs Dovydo Eizos mokyklą, labai gerai viską išaiškinta ir tikrai neliūdna su juo vairuoti.
(Rekomenduoju tikrai visiems) :)

2017/10/14

Labai didelis Ačiū instruktoriui Dovydui už pamokas,per kurias viską paaiškina išsamiai, uz gerus patarimus ir gerą nuotaiką. Rekomenduoju! Sėkmės darbuose!:)

2017/10/14

Drasiai galiu teigti, kad tai pats geriausias instruktorius, kuris išmano savo darbą! Iš neįmanomo - jis padarė įmanoma! Labai džiaugiuosi, kad jį pasirinkau ir visiems rekomenduoju!

2017/10/13

Džiaugiuosi, jog pasirinkau Dovydo vairavimo mokyklą! Žmogus puikiai išmanantis savo darbą. Rekomenduoju!

2017/10/05

Didelis Ačiū Dovydui už komentarus, pamokymus ir duotas pastabas. Tik jūsų dėka įsiklausius į visus pliusus ir minusus man pavyko! :)

2017/09/28

Malonus instruktorius Dovydas, gera su juo važinėti, atsakė į visus užduotus klausimus, matosi, kad savo srities profesionalas, apie ką byloja ir mokinių išlaikymo statistika. Be kita ko, turi puikų humoro jausmą, dėl to galima suderinti pamoką su maloniu pokalbiu.

2017/09/19

Didziausia padeka Dovydui uz suteiktas zinias,saunias pamokas daug ismokau jo pagalba,tai ne tik super mokytojas bet ir nuostabus zmogus.As islaikiau ir Jums tikrai pavyks.) Dovydui sekmes darbuose!

2017/09/17

Norint tobuleti, reikia žinoti pliusus ir minusus. Ačiū didelis Tau,Dovydai!! Tavo dėka turiu teises. Pats geriausias instruktorius,niekada nebus liūdna važiuojant,visada patars ir jeigu reiks pabars Tai žmogus turintis didele kantrybę,kai kuriems reiktų viso šito mokytis iš jo ! Tikrai dar ne viena parekomenduosiu pas Tave!!!

2017/09/15

Labai dėkoju,uz pamokas prieš praktikos egzamina Dovydui Eizai, šauniausiam instruktoriui jis ne tik geras mokytojas bet ir labai geraširdi žmogus,rekomenduoju visiem tikrai išlaikysit!;)as jau dziaugiuos!

2017/09/08

Kitoj mokykloj baigęs pravažiavimus jaučiausi neužtikrintas. Pas Dovydą užteko pasiimti vos 2 papildomas pamokas ir Regitroj egzaminas iš pirmo karto. Mašinoj palaiko jaukią atmosferą ir pilnai išaiškina visus vairavimo įpatumus, duoda papildomų patarimų. Jei turit kažkokią konkrečią spragą, nebijokit sakyt, kaip mat sutvarkys. Taigi jei norit, kad mokydamiesi vairuoti jaustumėt, kad instruktoriui tikrai rūpi jūsų įgūdžių tobulinimas, 100% rekomenduoju Dovydą ir jo mokyklą.

2017/09/07

Milžiniškas dėkui Dovydui už kantrybę, profesionalumą ir už nuotaikingas pamokas, per kurias išmokau tikrai daug. Visada galima drąsiai klausti, viską paaiškina ir dar papildomai pataria. Griežtas, bet teisingas - toks ir turi būti mokytojas! Labai labai džiaugiuosi, kad pasirinkau butent šį instruktorių. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Ačiū, ir sėkmės dideliame darbe :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB Eizos vairavimo mokykla
  • Įmonės kodas: 304590836

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos