Eizos vairavimo mokykla

710 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, AM, B, B1, BE, Gargždai, Klaipėda, Kretinga, Palanga, Papildomi mokymai, Plungė, Rietavas, Šilutė, Skuodas

 • Mokomieji: Mes mokome su Kia Cee‘d, Toyota Auris, Hyundai I30. Ar nusprendėte papildyti automobilių vairuotojų skaičių, tačiau abejojate, kurią vairavimo mokyklą geriausia būtų pasirinkti? Eizos varavimo mokykla ir jos mokytojai bus su jumis nuo jūsų mokymo pradžios iki kol tapsite visaverčiu vairuotoju. Mūsų vairavimo mokykla yra geriausias jūsų pasirinkimas! Jei norite ne tik išklausyti eismo taisyklių kursą ir „atridenti“ numatytas pravažiavimo valandas, bet ir įgyti pasitikėjimo už vairo, tapti tikru vairuotoju - tuomet jums tereikia užsiregistruoti į mūsų vairavimo mokyklą! Pagrindinis mūsų vairavimo mokyklos tikslas ir užduotis yra ugdyti kultūringą ir patikimą vairuotoją, išmokyti žmogų pritaikyti įgytas žinias praktikoje, teisingai ir tiksliai orientuotis įvairiose eismo situacijose. Mūsų transporto priemonės yra išskirtinai šiuolaikiški automobiliai. Jums nereikės priprasti prie susidėvėjusių automobilių „ypatumų“, kurie neabejotinai turės įtakos įgytų įgūdžių kokybei. Užsiėmimai vairavimo mokykloje, kaip automobilio vairavimas ateityje turėtų sukelti tik teigiamų emocijų. Tai gali užtikrinti tik profesionalūs mokytojai - savo amato meistrai. Būtent tokie instruktoriai dirba mūsų mokykloje. Maršrutai visame mieste ir priemiesčiuose. Pradėdami nuo patogių sąlygų kelyje ir baigdami sunkiausiomis sankryžomis, nebijosime blogų oro sąlygų ar tamsiu paros metu, tačiau jomis pasinaudosime, kad gautumėte vairuotojo pažymėjimą, turėtumėte reikiamų įgūdžių ir lankstumo keliaudami, nesijaudindami dėl oro faktoriaus. Parinksime jums optimaliausią grupę, pritaikysime vairavimo pamokas pagal jūsų dienotvarkę. Jei nesate šio miesto gyventojas, pamoką galite pradėti nuo stoties. Be to, mes turime lanksčias mokėjimo sąlygas - dalimis! Jei norite mokytis ir praktikuotis mūsų vairavimo mokykloje, paskambinkite mums tuojau pat. Mes atsakysime į visus jūsų klausimus, patarsime dėl užsiėmimų vietos, padėsime pasirinkti jums patogiausią laiką. Esame tikri, kad laikas, praleistas mūsų mokykloje, vairuojant mūsų mokyklinius automobilius, nebus švaistomas, ir jūs galite išdidžiai sakyti, kad mokėtės Eizos vairavimo mokykloje!
 • Naujakiemio 26, Klaipėda 94198, Lietuva
 • +37065075544
 • info@eiza.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 134 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
https://eiza.lt/kainos-klaipeda/

Mūsų klasės:

Naujakiemio 26, Klaipėda;

Tilžės 7, Šilutė.;

Vytauto 9, Kretinga.

Papildomas vairuotojų mokymas prasižengusiems

Vairavimo kursai mūsų mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas.

Kalbos: Lietuvių ir Rusų
Darbo laikas:
Pirmadienis—Penktadienis: 10:00–17:00


Šeštadienis & Sekmadienis: nedirbame
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/17

Puiki vairavimo mokykla, kantrūs ir labai geri instruktoriai, padėjo teises išlaikyti iš 1 karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/13

Šiandien laiminga diena, nes kelias link vairuotojo pažymėjimo - baigtas!
Turbūt nėra geresnės vietos Klaipėdoje pradėti mokytis vairavimo ir tobulinti savo žinias! Šioje vairavimo mokykloje nuo pat pirmos dienos esi laukiamas, personalas nuolat pasitinkantis su šypsena, gera energija. Labai dėkoju teorijos mokytojui Gintarui, kuris mokė ne tik teorinių žinių, bet ir dalijosi praktiškais patarimais ir padėjo pastatyti tvirtą teorinių žinių pagrindą! O labiausiai noriu padėkoti savo vairavimo instruktorei Victoria Chepukene kuri visada, visada pasitiktado su šypsena, pozityvu! Nuolat įkvėpdavo ir palaikydavo iškilus sunkumams, ir spausdavo siekti tik geriausio rezultato! Net ir sunkiausios pamokos praskriedavo ypatingai greitai ir visada rasdavome priežastį nusišypsoti! Dėkoju už visas perduotas žinias, pastabas ir pamokas! Labai džiaugiuosi pasirinkusi Victoria ir Eizos vairavimo mokyklą, nes šiandien galiu džiaugtis, kad tiek teorijos egzaminas, tiek praktinis egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto! ⭐️
Kuo didžiausios sėkmės visai EIZOS komandai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/26

Pati geriausia mokykla, labai fainas kolektyvas, išlaikiau iš 2 karto. Labai geras instruktorius Edgaras, labai gerai išaiškina.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/23

Pati geriausia mokykla. Nuo instruktorių iki administratorės. Dovydas instruktorius Lb saunus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/19

Esu dėkinga, jog turėjau galimybę mokytis ir tobulėti vairavimo srityje, būtent šioje vairavimo mokykloje. Ačiū visam kolektyvui už malonų priėmimą bei šiltą bendravimą. Ačiū instruktoriui Dovydui, už motyvaciją, palaikimą bei tikėjimą manimi, už sukurtą jaukią atmosferą pravažiavimų metu, kur dingdavo visos baimės bei klaikūs savo pačios įsitikinimai. Jis visada domisi ir analizuoja kartu su mokiniu sudetingesnes situacijas, jas konkrečiai ir suprantamai paaiškina, dalina praktiškus patarimus bei visada rodo norą padėti. Jei vis dar dvejojate ar nežinote, kurią mokyklą rinktis, tai pačios nuoširdžiausios rekomendacijos- Eizos vairavimo mokykla, bei geriausias savo srities specialistas, instruktorius Dovydas Eiza !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/05

Pirmi žingsniai buvo tokie nedrąsūs, bet sutikus instruktorių Povilą Papievį, kuris pasirodo irgi gavęs mane pirmą kaip mokinį, taip susibendravom. Mūsų pamokos neprailgdavo, mokinomės linksmai, vienas kitą puikiai suprasdavome. Užteko kelių pirmų pamokų ir mes jau mieste. O mokyklos kolektyvas taippat nuoširdus ir malonus. Į visus klausimus bus išklausyta ir atsakyta. Žodžiu savo srities specialistai... Su šiuo nuostabiu instruktoriumi "Regitros" praktikos egzaminas IŠ PIRMO KARTO! Ačiū! Ir visiems rekomenduoju rinktis būtent šią mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/10

Noriu nuoširdžiai padėkoti Eizos vairavimo mokyklai ir instruktoriui Dovydui kuris nuo pat pirmos pamokos manim tikėjo ir padėjo pasiekti savo svajonės, visada prisiminsiu šia mokykla su šypsena ir geromis emocijomis

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/02

Puikūs, malonūs ir charizmatiški instruktoriai labai gerai išmanantys savo darbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/01

Labai dėkinga esu Eizos vairavimo mokyklai ir ipač instruktoriui Tomui už kantrybe,palaikima už tai, kad neleido nuleisti ranku.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/01

Labai dėkinga esu Eizos vairavimo mokyklai ir ipač instruktoriui Tomui už kantrybe,palaikima už tai, kad neleido nuleisti ranku dėka Tomo jau priejau kelio gala ir savarankiškai galiu keliauti i kelia.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/29

REKOMENDUOJU!
Nors ši vairavimo mokykla nebuvo man pirma, tačiau tikrai buvo ta, kuri man suteikė daugiausiai žinių, pasitikėjimo ir puikių emocijų. Instruktoriai čia yra ne tik patyrę, bet ir nuostabūs motyvatoriai. Jų kantrumas ir pasiryžimas padėti yra tiesiog nepaprastas. Jie sugeba skatinti pasitikėjimą, o mokymo metu sukurią labai malonią atmosferą. Taip pat labai patiko automobiliai - techniškai tvarkingi ir puikiai tinkantys pirmiems pasivažinėjimams. Žinau, kad drąsiai galiu vairuoti su skirtingais automobiliais, nes pamokų metu jie buvo vis pakeičiami. Aš esu labai dėkinga už šią patirtį ir nuoširdžiai rekomenduoju „Eiza“ tiems, kurie nori ne tik išlaikyti praktikos egzaminą, bet ir tapti pasitikinčiais vairuotojais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/20

Viskas puiku

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/15

REKOMENDUOJU. Viską smulkmeniškai išaiškina, nesukelia jokios baimės, net jautresniam žmogui, duoda patarimų, palaiko, džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą, išlaikiau B kategorija, su mechanine pav. dėže! Labai profesionali mokykla ir visi jos darbuotuojai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/08

Pagaliau po ilgo kelio išlaikiau B kategorijos egzamina, ir noriu padėkoti Eizos Vairavimo mokyklai instruktoriui , Dovydui Eiza .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/13

Kai padariau ilgą pertrauką, su nerimu galvojau kaip man pavyks išsilaikyti. Ir džiaugiuosi kad sėkmingai išsilaikiau teises su Eiza. Ačiū labai instruktoriams Karoliui ir Tomui, kurie su didžiule iniciatyva mokino, aiškino klaidas ir kaskart duodavo gerų patarimų. Kai mokiausi su Eiza, jaučiau, kaip su kiekviena pamoka vis gerėja mano vairavimas. Ačiū Tomui, kuris paskutinę savaitę prieš egzaminą įdėjo tikrai daug darbo ir labai motyvavo (galvojau pereiti prie automato). Be to, pasiūlė pamoką ryte prieš egzaminą, kas labai padėjo. Tad Ačiū visai Eizos komandai!! Jūs šaunuoliai!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/06

Padėka pati didžiausia Dovydui Eizai už nepaprastą kelionę kartu, kuri buvo vingiuota. Turėjome daug nuotykiu, pakilimu ir nukritimų, bet svarbiausia palaikymo, supratimo dėka aš įveikiau visą sunkų kelią! Tik geriausi žodžiai ir atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/04

Nuostabi komanda - pasižyminti puikia komunikacija su klientais bei profesionalumu, mokant vairuoti.
Už pasiektą tikslą, kantrybę ir žinias esu labai dėkinga instruktoriui Dovydui!
Džiaugiuosiu pasirinkusi jūsų mokyklą ir tikrai rekomenduoju kitiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/03

Patys geriausi instruktoriai Klaipėdoje kurie parengia egzaminui Regitroje 100% esu begalo dėkingas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/28

Kelias teisių link buvo tikrai nelengvas, tačiau labai noriu padėkoti instruktorei Victorijai Chepukienei už savo geležinę kantrybę, paskatinimą stengtis pasiekti savo tikslą. Taip pat didelis ačiū visai Eizos komandai už šiltą ir malonų priėmimą. Didžiausios rekomendacijos šiai mokyklai. Ačiū Jums! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/22

Labai džiaugiuosi jog pasirinkau Eizos vairavimo mokyklą! Noriu pasakyti didelį Ačiū instruktoriui Dovydui Eizai kad turėjo kantrybės mane mokinti, regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/17

Begalo džiaugiuosi jog pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą ir gavau neapsakomai gerą instruktorių, Tomą, kuris padėjo siekti tikslo teisių link! Ypatingai noriu padėkoti Tomui - savo darbo asui už visas suteiktas žinias, galimybę patirti ir išmokti. Dėka Tomo, viskas buvo išlaikyta iš pirmo karto! Kadangi teorijos egzaminui mokiausi savarankiškai išlaikiau dvi kategorijas B ir A2, tai laukiu nesulaukiu pavasario, kad turėčiau galimybę grįžti pas šį instruktoriu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/16

Labai puikus vairavimo instruktorius Dovydas, padėjo išsitaisyti klaidas, ir pagaliau išlaikytas regitros egzaminas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/15

Geriausia vairavimo mokykla! Kelionė teisiu link išties buvo nelengva, tačiau pagaliau išaušo ta diena, kada egzaminuotojas ištarė “sveikinu, egzaminas išlaikytas!”. Už padrasinimus, geležinę kantrybę ir perduotas žinias norėčiau padėkoti vairavimo instruktoriui Tomui Žemguliui. Nuostabus instruktorius, didžiausios rekomendacijos!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/15

puiki vairavimo mokyklsa,bei kolektyvas,greitai ir gerai paaiskina.REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/14

Geriausia mokykla Klaipėdoje. Rekomenduoju labai gerą vairavimo intstuktorę Viktorija kuri atliko savo darbą puikiai. Labai fainas ir smagus visas kolektyvas. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/09

Mano kelionė teisiu link prasidėjo vasario mėnesį, kai užsiregistravau į teorijos pamokėles, buvo sunku prisiversti mokytis teorijos, bet mokytojas labai įdomiai ir aiškiai viska paaiškino. Teorija jo dėka išlaikiau iš pirmo karto, tačiau kadangi man po teorijos išlaikimo iki 18metų buvo like labai daug laiko nusprendžiau mokytis vairuoti po vasaros. Po vasaros pradėjau savo kelia teisiu link kelyje, jis buvo sunkus, bet ačiū Dovydui Eizai, jog visad padėdavo, palaikydavo. Jo pamokos niekad nebus užmirštos ir turės tikrai ypatingą vietą manyje. Galų gale gruodžio 9d. pagaliau išsilaikiau regitros egzamina iš antro karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/01

Labai noriu padėkoti, Eizos vairavimo mokyklai, o labiausiai mokytojui Vaidui už kantrybę ir puikiai išaiškintas pamokas. Viskas aukščiausio lygio, nesigailiu pasirinkus šią mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/01

Sveiki!
Mano kelias vairavimo teisių link prasidėjo gana sunkiai… Teoriją išlaikiau tik iš 4 karto, jau net tada žadėjau pasiduoti ir toliau nebeiti. Tačiau galiausiai įveikusi teorijos pragarą, iškart nuvykau į Eizos vairavimo mokyklą. Kolektyvas nuostabus! Visi labai šilti ir draugiški. Gavau nuostabiausią instruktorių Edgarą. Instruktorius su geležine kantrybe, viską išaiškina iki galo ir, jei nesupranti, aiškina kitaip, jog TIKRAI VISKĄ suprastum. Su didžiuliu palaikymu iš vairavimo mokyklos, žengiau regitros link. Teises išlaikiau iš antro karto, tad, didžiausi nuopelnai Eizos vairavimo mokyklai!
Dėkui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/22

Sveiki, pagaliau ✌️!
Mano kelias buvo gan sunkus. 8 metus atgal pradejau mokytis vairuoti automobiliu su mechanine pavarų dėže. Nesisekė. Viską mečiau. Po pertraukos galiausia pribrendau jog man tikrai reikia vairuotojo pažymejimo ir nusprendžiau mokytis, tačiau šį kartą pasirinkau automobilį automatine pavarų dėže. Pagal rekomendacijas iškart pasirinkau vairavimo mokyklą eiza.lt. po teorijos man paskyrė nuostabiausią instruktorių Gražvydą ❤️ . Jis pats tobuliausias kokį tik kada sutikau savo kelyje mokytojas. INSTRUKTORIUS -kuris visada paaiškins aiškiai, ramiai. O apie jo nervus ir kantrybę - pas jie geležiniai ne vieną kartą galvojau:
-kaip žmogus gali taip ramiai reaguoti (nereaguoti), kai pvz.,aš darau kvailas tokias kliurkas- o jis tiesiog sėdi ir stebi,o vėliau viską ramiai ir išsamiai išaiškina.
Šalia jo jausdavausi atsipalaidavusi ir rami. Su juo galėjome ir pajuokauti ir labai rimtom temom pakalbėti. Sąžiningai- laukdavau pravažiavimų, kad su Gražvydu susitikti nes jis moka nuiimti įtampą. Garbės žodis jaučiausi it su tėčiu .
Tik pačios geriausios rekomendacijos.
Ačiū ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/02

Esu labai patenkintas pasirinkęs Eizos vairavimo mokyklą, labai dėkoju instruktoriui Vaidui už tobulai pravestas pamokas, išmokino visko ko tik įmanoma apie vairavim, jo dėka teises išlaikiau iš 2 bandymo, tikrai rekomenduoju Eizos vairavimo mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/07/29

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Didelis ačiū instruktoriams Dovydui, Edgarui ir instruktorei Viktorijai. Kiekvieną pravažiavimą gaudavau patarimus, išsamų paaiškinimą, kantrybės bei faina atmosfera, įtampos nejausdavau. Visi instruktoriai labai geri, taip pat dirba faina administratore.
Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/30

Mokinosi sūnus pas instruktorių Rimantą. Jokių įgūdžių neturėjo, pradėjo nuo nulio. Viskas puikiai sekėsi. Ramiai viską išaiškino. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/07

Ačiū labai instruktoriui Karoliui☺️
Teorija 1, Mokyklinis 1, Regitra 2
Puiki mokykla, rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/11/12

Geriausios rekomendacijos vairavimo mokyklai Eiza. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Didžiausias dėkui vairavimo instruktoriui Donatui Misevičiui. Šis žmogus tikras savo srities specialistas, visada patars, padės, palaikys jus, ir neleis nuleisti rankų bei pasiduoti. ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/21

Jei kas ieskote geriausiu vairavimo teorijos kursu - yra pats geriausias ir stipriausias Klaipedoje teorijos destytojas ir praktinio vairavimo instruktorius GINTARAS. Jis dirba EIZA vairavimo mokykloje. Tai zmogus, kuris tiesiog gimes dirbti su zmonemis, sudetingus ir painius dalykus isaiskina paprastai, lengvai ir labai suprantamai. Kantrybe, humoro jausmas, profesionalus ir itin siltas bendravimas su mokiniais. Visos nagrinetos temos buvo pateiktos idomiai ir suteike labai stipru vidini suvokima apie skirtingus vairavimo aspektus. Kurso metu buvo pateikta daug naudingu praktiniu patarimu, kurie labai padeda dabar, kai vairavimas vyksta jau realiame gyvenime. Nuosirdus ACIU ir didziule JUMS PAGARBA!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/31

Labai rekomenduoju instruktorių Rimantą! Man išmokti sekėsi itin sunkiai, pakeičiau ne vieną mokyklą, bet viskas pasikeitė, kai sutikau būtent šį instruktorių, jeigu ne Jis- niekada nebūčiau įgijusi teisės vairuoti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/21

Jei ieškote profesionalių instruktorių,- nuoširdžiai rekomenduoju vairavimo mokyklą “Eiza”. Labai kokybiškai parenkama vairavimo mokymo metodika, itin naudingi tiek teoriniai, tiek praktiniai patarimai, labai pozityvi atmosfera. Instruktorius Dovydas Eiza - didelis savo srities profesionalas su beribe kantrybe, ypatinga ramybe, tiksliniu pastabumu, efektyviu bendravimu ir kokybišku mokymu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/06/07

LABAI REKOMENDUOJU ir begalo esu dėkinga EIZOS VAIRAVIMO MOKYKLAI, o ypač jos instruktoriui DOVYDUI EIZAI!!!.
Kitoje mokykloje mano sesė baigusi teoriją ir pravažiavimus jautėsi neužtikrinta, laikė pravažiavimo egzaminus, sunkiai sekėsi, buvo nepatenkinta pasimetusi ką toliau daryti. Nusprendžiau ją užrašyti būtent į šią Dovydo vairavimo mokyklą! Esu patenkinta tiek savo sprendimu, tiek mokykla!!!
Sesės vairavimo įgūdžiai patobulėjo, jautėsi drąsiau už vairo dalyvaudama eisme. Ir tik šios mokyklos vairavimo instruktoriaus Dovydo kantrybe ir pagalba išlaikė vairavimo egzaminą!
Džiaugiuosi, jog parinkau sesei šią Dovydo vairavimo mokyklą! Rekomendacijos !!!
Ačiū, ir sėkmės dideliame darbe :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/24

LABAI REKOMENDUOJU ir begalo dėkinga EIZOS VAIRAVIMO MOKYKLAI, o ypač jos instruktoriui DOVYDUI EIZA. Dėka šių pravažiavimu pamoku ne tik išlaikytas egzaminas bet ir tikrai be baimes vairuojama bei žinoma kaip reaguoti sudėtingiausiose Klaipėdos keliose bei sankryžose. Pradėjau be jokios vairavimo patirties, net nežinojau, kur pedalai randasi, bei be jokios galimybes įgyti ta vairavimo patirti iš kur kitur, tik per vairavimo pamokas, plius sudėtingai sekėsi orientuotis keliose ir didele vairavimo baime, gauti teises atrodė kaip misija neįmanoma. Sudėtingas komplektas perėjas per dalis pagrindiniu Klaipėdos mokyklų, buvo tikslas važiuoti ir turėti teises, bet tik su EIZOS vairavimo mokyklos pagalba tai buvo realiai įgyvendinta. Tik čia buvo tikrai suinteresuota išmokinti ir su visa kantrybe pasiekti teigiamo rezultato. Jau po pirmos pamokos pajunti, kad važiuoji, ir nereikia to bijoti ir kad čia tikrai gali ir išeis įgyti reikiamas žinias nuo pradžios iki galo. Nesisekė su posūkiais, atbuliniu važiavimu bei orientuotis su veidrodėliu pagalba, nekalbu apie parkavimus, tam čia buvo parengtos specialios vietos, pratimai, pagalbines strategijos, po kuriu viskas tapo aišku, o po pamoku galima drąsiai prisiparkuoti iš visu pusiu ir visais būdais. TAI MOKYKLA KUR TIKRAI IŠSMOKINS VAIRUOTI, PARUOŠ EGZAMINUI, IR BUS IŠLAIKYTAS EGZAMINAS. DIDELIS AČIŪ.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/24

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam Dovydo Eizos vairavimo mokyklos kolektyvui! O pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Gražvydui Vandzinskui. :) Nuoširdžiausi atsiliepimai apie šią mokyklą! Pradedant nuo administracijos malonaus ir šilto bendravimo. Teorijos dėstytojas Vytautas puikus! Neprailgo nei viena teorijos pamoka, paprastai ir lengvai išmokė sunkiausių dalykų. Instruktorius Gražvydas man tapo kaip draugas. Pravažiavimai be streso, labai draugiškas, šiltas ir linksmas žmogus. Puikiai išmokė man sudėtingiausių dalykų. Tikėjo manimi, kai aš pati savimi tiek netikėjau. Tikrai nuoširdžiausios rekomendacijos. ❤ Man neteko turėti pamokų su kitais instruktoriais, bet kiek girdėjau visi labai draugiški ir geri mokytojai!
P.S. Jei kas dvejojate kur mokytis Klaipėdoje, tai tikrai rekomenduoju tik Eizos vairavimo mokyklą!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/22

Sveiki, noriu pasidžiaugti ir padėkoti savo nuostabiam instruktoriui Gintarui už kantrybę, už perduotas žinias, už tai, kad man pavyko išlaikyti egzaminą ir gauti gerą įvertinimą iš egzaminuotojo Regitroje. Ačiū ir sėkmės Jūsų darbuose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/12

Labai norečiau padėkoti vairavimo instruktoriuj Gražvydui, už didelę kantrybė, už gerus patarimus ir labai ačiū kad rasdavote man laiko, ačiū jums už mano išpildyta svajonę, labai daug išmokau iš jūsų. Rekomenduoju rinktis še mokykla nes instruktorei labai geri išmoko pasitikėti savimi ir duoda daug gerų patarimų

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/12

Sveiki. 2022-03-09 šita diena buvo labai laiminga man ! Prie šitos laimės prisidėjo labai nuostabi mokykla, VAIRAVYMO INSTRUKTORIUS DOVYDAS EIZA ! Labiausiai didelį Ačiū tariu Tomui, kuris mane išmokino vairuot ir parengė egzaminui. Kad į pamokas ėjau su šypsena o ne su baime. Nemoku apsakyti kokia esu dėkinga tau Tomai ! Rekomenduoju šita mokykla 100% tikrai nesigailėsit ! Ten dirba tikrai geriausi specialistai !!! Ačiū Ačiū Ačiū !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/02

Nors turėjau tik vieną pamoką pas instruktorių Gražvydą, bet toks jausmas, kad išmokau daugiau nei pas kitą instruktorių per 12 pamokų (kitoj mokykloj). Visi klausimai buvo atsakyti, instruktorius iškart pamatė ties kuo reikia padirbėti daugiau, ir net pasikalbėti žmoniškai buvo įmanoma :D labai dėkinga ir Dovydui, kuris ir parekomendavo šį instruktorių ir operatyviai suorganizavo pamoką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/02

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! Taip pat rekomenduoju vairavimo instruktorių Gražvydą kuris aiškiai atsakydavo į kilusius klausimus , patardavo kai to reikėdavo. Tik šios mokyklos ir instruktoriaus dėka pagaliau galėsiu vienas sėsti prie vairo!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/11

Kai rinkausi mokykla buvo sunku. Jų tiek daug, bet pasirinkau Eizos vairavimo mokykla ir tai buvo geriausias mano sprendimas. ❤️ Ačiū instruktoriams Tomui ir Eimantui, bei teorijos mokytojui už tai, kad pažadino manyje vairuotoja ir pagaliau galiu važinėti ne tik autobusu :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/02

Labai rekomenduoju Eizos vairavimo mokyklą. Vairavimo įgūdžių mokino instruktorius Gražvydas. Ačiū Jam labai už patarimus, kantrybę ir palaikymą nenuleisti rankų. Kelias buvo ilgas ir sunkus, bet Gražvydo dėka man pavyko! Rekomenduoju visiems pasirinkti šią mokyklą, tikrai nenusivilsite. Labai draugiškas ir malonus visas mokyklos kolektyvas. Ačiū! Ir labai didelis AČIŪ instruktoriui Gražvydui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/19

Tikrai labai gera mokykla, kurią man rekomendavo draugai. Vairavimo įgūdžių mokino instruktorius Gražvydas, labai jam ačiū už kantrybę ir patarimus! Į visus iškilusius klausimus buvo atsakyta ir paaiškinta. Jeigu kažkas vis neišeina kartojame, kol pasiseka ir aš kaip mokinė suprantu. Taigi tikrai rekomenduoju rinktis „Eizos" vairavimo mokyklą, kurioje su instruktorių palaikymu ir patarimais jums pavyks!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/07

Labai gera mokykla, geras mokymas, geri instruktoriai, tikrai rekomenduoju. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/31

Dideli ačiū tariu Eizos mokyklos instruktoriui Karoliui!
Padėjo pasiekti tikslo, labai šaunus ir malonus instruktorius, išmanantis savo darbą!!!Ačiū dar karta!Rekomendacijos 100%!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/21

Islaikyta is pirmo karto. Labai dekingas instruktoriui Rimantui.Rekomenduoju,tikrai geras instruktorius

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/15

Labai puikus instruktoriai ir puikiai išmoko, malonus bendravimas. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/11

Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Dėkoju Karoliui ir Dovydui už kantrybę bei pastabas, kurios padėjo greičiau tobulėti. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/01

Renkantis vairavimo mokyklą, nekilo abejonių, kad Eiza vairavimo mokykla bus ta vieta, kurioje išsipildys mano svajonė tapti GERA vairuotoja. Kaip bebūtų keista, tačiau teorijos paskaitos visiškai neprailgdavo, kadangi
dėstytojas Vytautas informaciją pateikdavo įdomiai, įtraukdamas įvairius kasdieninius pavyzdžius. Kol nebuvau pradėjusi praktinių pamokų etapo - man tai atrodė misija neįmanoma. Tačiau nuo pirmo susitikimo su instruktoriumi Gražvydu supratau, kad mano nusistatymas " aš nedraugauju su technika, mašinos ne man, mechaninė pavarų dėžė išvis kosmosas " yra klaidingas. Kiekvienam būsimam vairuotojui, kuris nepasitiki savo jėgomis, kuris nori ne tik išmokti važiuoti į priekį, bet ir valdyti automobilį ekstremaliose situacijos, kuris nori matyti ne tik kelią, bet ir aplink važiuojančius automobilius, ženklus, kitus eismo dalyvius, rekomenduoju instruktorių Gražvydą. Tokių instruktorių kaip Gražvydas yra vienetai ! Būsimi vairuotojai - net neabejokite šios mokyklos pasirinkimu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/18

Labai gera mokykla. Instruktoriai visi labai faini. Tomas Žemgulis labai gerai mokina, labai geras, kantrus ir fainas instruktorius. REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/13

Didžiulis ačiū instruktoriui Gražvydui. Kurio dėka baigėsi mano nepertraukiamas lankymasis Regitroje. Po 4 papildomų vairavimo pamokų, pavyko sėkmingai išlaikyti Regitros išbandymus. Be galo dėkinga, kad padėjot įveikt automobilio statymo subtilumus, kurie man sunkiai sekėsi. Geriausios kloties jums ir visam kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/10

Labai gera ir išmananti savo darba mokykla !!! % .Tikrai visiem linkėčiau eiti i ją , nes išlaikiau iš pirmo karto aišku labai noriu padekot Dovydui už gera mokyma , supratinguma ir gerus vairavimo įgudžius ačiū !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/30

Nuostabi mokykla, instruktoriai tiesiog žodžių neturiu apsakyti kokie nuostabūs. Didžiausios rekomendacijos šiai nuostabiai mokyklai, bei linkėjimai ir didelis Ačiū instruktoriams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/27

Pats geriausias sprendimas buvo pasirinkti būtent Eizos vairavimo mokyklą.
Kokie šilti ir nerealūs žmonės čia dirba! Superinė komanda!
Ir žinoma pats geriausias iš geriausių Donatas Misevicius !!!!
Instruktorius tikėjęs manimi labiau nei aš pati. Neleidęs pasiduoti. Išvaręs visas baimes, po pirmojo instruktoriaus įvaryto nepasitikėjimo savim ir minčių kokia esu nevykelė.
Donatas yra tikrų tikriausias žmogus - kantrybė. Atsakantis į kiekvieną net durniausią klausimą, kad ir 100 kartų, kol tikrai "daeina". Sugebantis sukurti tokią gerą ir ramią atmosferą pravažiavimų metu. Viskas paaiškinta paprasta žmogiška ir suprantama kalba.
Nerealiai šiltas ir žmogiškas žmogus. Kiek daug gali paprastas klausimas pravažiavimo metu "Kaip jautiesi?"
Juk geras instruktorius ne tas kuris - "prastums" į regitra, o džiaugsis kiekviena maža pergale kartu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/29

Tik atvykusi užsirašyti į Eizos vairavimo mokyklą supratau, kad čia mokytis man patiks. Atvėrusi duris pamačiau besišypsančius darbuotojus, kurie maloniai mane priėmė ir viską aiškiai papasakojo, gražiai atsakė į man iškilusius klausimus. Žinoma, prieš pravažiavimą vis tiek jaudinausi ir bijojau, bet tik pamačiusi savo instruktorių Gražvydą visa baimė atslūgo. Instruktorius iš pat pirmo žvilgsnio pasirodė malonus ir šiltas žmogus. Į pravažiavimus eidavau su šypsena veide, nes žinojau, kad instruktorius visada gražiai paaiškins mano klaidas, niekada niekada nepakels balso, kad ir kokią klaidą padaryčiau. Taip pat instruktorius ir puikus pašnekovas, nes visada rasdavome apie ką pakalbėti ir net iš ko pasijuokti :D Po kiekvieno pravažiavimo išeidavau išmokus kažko naujo ir gavus gerų patarimų ateičiai. Kaip to įrodymas - iš pirmo karto išlaikytos teisės regitroje!!! Egzamino metu nepadariau nei vienos klaidos! Didžiulės rekomendacijos skrieja Eizos vairavimo mokyklai, o ypatingai didelis ačiū keliauja instruktoriui Gražvydui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/22

Prieš 5m.buvau išlaikiusi mokyklinius ir pabegau į užsienį nepabaigusi laikyti teisiu.Gryžau į LT-sakau reikia užsiimti ir pasibaigti nepabaigta darba.Pasirinkau Eizos mokykla Šilutėje ir esu labai patenkinta.Dovilė Eizyte didelis ačiū jums padrasinima.Audriui Eizai kad išmokėte pasitikėjimo savimi ir užssispyrimo eiti iki galo.Vairavimo pamokos buvo labai malonios ir ramios.Ačiū Ačiū Ačiū.Rekomenduoju visiems nenusivilsite!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/21

Baigiau vairavimo kursus kitoje vairavimo mokykloje, bet dėja neparuošė manęs pilnai regitros egzaminui ir teko patirti daug nesėkmingų regitros egzaminų. Pasiemiau dienai likus iki regitros egzamino papildomą pravažiavimą pas instruktorių Gražvydą. Jis išmokė mane daug lengviau atlikti pratimus ir davė papildomų patarimų, kaip sėkmingai išlaikyti egzaminą, taigi pasiėmęs, kad ir vieną pravažiavimą aš išlaikiau regitros egzaminą, labai profesionalus instruktorius ir labai rekomenduoju!
Didelis ačiū instruktoriui Gražvydui!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/21

Baigiau vairavimo kursus kitoje vairavimo mokykloje, bet dėja neparuošė manęs pilnai regitros egzaminui ir teko patirti daug nesėkmingų regitros egzaminų. Pasiemiau dienai likus iki regitros egzamino papildomą pravažiavimą pas instruktorių Gražvydą. Jis išmokė mane daug lengviau atlikti pratimus ir davė papildomų patarimų, kaip sėkmingai išlaikyti egzaminą, taigi pasiėmęs, kad ir vieną pravažiavimą aš išlaikiau regitros egzaminą, labai profesionalus instruktorius ir labai rekomenduoju!
Didelis ačiū instruktoriui Gražvydui!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/21

Vairavimo kursus baigiau kitoje vairavimo mokykloje, jaučiausi neužtikrintas ir neišlaikiau egzamino daug kartų. Pasiemiau papildomą pravažiavimą dienai likus iki regitros egzamino pas instruktorių Gražvydą. Davė papildomų patarimų, Pratimus išmokė daryti daug lengviau negu anksčiau mokė kitas instruktorius. Užteko vienos papildomos pamokos, kad išlaikyčiau regitros egzaminą.
Didelis ačiū instruktoriui Gražvydui!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/16

Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią mokyklą. Esu begalo dėkinga vairavimo instruktoriui Dovydui už jo kantrybę ir palaikymą! Pradžioje mokiausi kitoje vairavimo mokykloje, tačiau įgūdžių nepakako, kad atitikčiau regitros reikalavimus. Tada nusprendžiau pamėginti mokytis su kitu instruktoriumi ir tikrai nesuklydau pasirinkus Eizos vairavimo mokyklą. Instruktorius Dovydas TOBULAS savo darbą atlieka tikrai atsakingai, suteikia visas reikalingas žinias ypač didelis moralinis palaikymas malonus bendravimas.
Rekomenduoju visiems pasirinkti šią mokyklą, tikrai nenusivilsite!
Ačiū! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/16

Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią mokyklą.Esu begalo dėkinga vairavimo instruktoriui Dovydui už jo kantrybę ir palaikymą! Pradžioje mokiausi kitoje vairavimo mokykloje, tačiau įgūdžių nepakako, kad atitikčiau regitros reikalavimus. Tada nusprendžiau pamėginti mokytis su kitu instruktoriumi ir tikrai nesuklydau pasirinkus Eizos vairavimo mokyklą.Instruktorius Dovydas TOBULAS savo darbą atlieka tikrai atsakingai, suteikia visas reikalingas žinias ypač didelis moralinis palaikymas, malonus bendravimas. Ačiū! visiems rekomenduočiau tik jį !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/12

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Dėkinga instruktoriams Audriui ir Dovilei už sugaišta laika su manimi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/09

Sioje mokykloje emiau papildomas vairavymo pamokas. Labai patiko instruktoriu meistriskumas ir mokejimas graziai bendrauti. Buvo patobulinti jau turimi igudziai, bei suteiktos naujos zinios. Viso mokymosi metu buvo emocinis palaikymas siekti uzsibrezto tikslo. Dekoju. Aloha!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/28

Paliko ispudį puikus mano instruktorius Donatas iš vairavimo mokyklos ,,Eiza'', ramybė, humoras ir konkretumas tiesiog viename. Bendravimas, lyg su draugu, tas mane labai labai sužavėjo. Jo dėka jau džiaugiuosi vairuotojo pažymėjimu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/25

Labai dziaugiuosiu pasirinkusi sia mokykla! Regitra is pirmo karto!!! Didelis AČIŪ instruktoriui Gintarui uz dideli palaikyma, kantrybe ir svarbiausia, kad ismokino vaziuoti nuo nulio:) Didelis dekui! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/11

Pasirinkau šią mokyklą paskaičiusi atsiliepimus ir šiuo sprendimu labai džiaugiuosi - jau daugiau nei pusę metų sėkmingai vairuoju. Teorijos mokytojas Vytautas fantastiškas, padėjo ir aiškino dalykus tiek grupei, tiek individualiai, jei kildavo klausimų. Mano akimis, didelis pliusas yra tai, kad mokykla neišleidžia laikyti teorijos, jei nesi iš tiesų pasiruošęs. Mokaisi ir sprendi testus tol, kol supranti, kodėl teisingas atsakymas yra būtent toks. Tik tada leidžia laikyti teorijos egzaminą ir jį išlaikius prasideda vairavimas, kad nebūtų blaškymosi tarp teorijos ir praktikos.
Pradėjus vairuoti instruktorius Vaidotas kantriai aiškino, bet man vis kas nors nesisekė, dariau klaidų ir net buvo atsiradusi baimė vairuoti. Buvau visiškai žalia ir prie vairo sėdau pirmą kartą apskritai, bijojau suklysti, "prisidirbti" kelyje, bet palengva su instruktoriumi įveikėme mano baimes ir nebelaikiau vairo stipriai įsikabinusi. :D Atskirai ačiū instruktoriui už lankstumą ir supratingumą derinant pamokų grafiką, kad nenukentėtų darbas. Mokykliniai egzaminai išlaikyti iš pirmo karto, "Regitroje" teorija - iš pirmo, praktika - iš antro karto.
Svarstantiems nuoširdžiai rekomenduoju Eizos vairavimo mokyklą. Labai draugiškas ir malonus visas mokyklos kolektyvas, nuoširdžiai palaiko ir padrąsina, ragina nenusiminti, jei nepasiseka. Esu dėkinga visiems už pagalbą tampant "klevuku". :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/04

Puiki mokykla.Atėjau iš kitos mokyklos .jaučiausi visiška nemokša,nes nieko nežinojau.Tai pamokino ir teorija ir praktika.Aišku užtruko su manim ilgiau bet svarbiausia rezultatas.Instruktoriai puikūs.Visiem rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/26

Praktinio vairavimo kursą baigiau kitoje mokykloje, tačiau regitros standartų po šių kursų tąkart neatitikau. Po tikrai ilgos pertraukos užsirašiusi pakartotiniam regitros egzaminui, kreipiausi į šią vairavimo mokyklą ir gavus teigiamą instruktoriaus Gražvydo atsakymą, jog taip greit priims ir ras vietos "svetimai" mokinei, tikrai labai apsidžiaugiau!
Į pirmąją vairavimo pamoką šioje mokykloje ėjau tikrai drebančiom rankom;D tačiau pamokos gale išgirdus, jog situacija tikrai nėra prasta ir daromas klaidas greit ištaisysim, didžioji baimė nuslopo ir nusiteikiau, kad už poros dienų regitroje parodysiu, jog vairuoti GALIU!
Dabar, po išlaikyto regitros egzamino, labai džiaugiuosi, jog pasirinkau būtent šioje mokykloje atgaivinti, koreguoti vairavimo įgūdžius ir papuoliau pas instruktorių Gražvydą! AČIŪ!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/23

Regitroj išlaikyta iš pirmo karto! Mano situacija kiek kitokia. Vairavimo kursus baigiau kitoje mokykloje. Nuo pat pradžių sekėsi sunkiai, tad įpusėjusi pravažiavimų pamokas, sukau galvą, kas čia ne taip, kodėl tiek klaidų, tiek abejonių ir nepasitikėjimo. Ėmiau žiūrėti kitų mokyklų video, įkeltus į YouTube. Taip atradau Eizos vairavimo mokyklą. Viską peržiūrėjau ir nustebau, kiek man nuo pat pradžių nebuvo pasakyta, neakcentuoti svarbūs dalykai (o kartais tiesiog užtenka pasakyti „atkreipk dėmesį”, „čia atsargiai, neskubėk”). Buvau nuo pat pradžių tarsi programuojama, kad neišlaikysiu, kad reiks papildomų pravažiavimų. Kai tau nuolat kala pastabas ir nesulauki jokio pagyrimo net ir gerai atlikus manevrą, tai ūpas tikrai krenta, imi nepasitikėti savimi, o klaida pradeda sekti po klaidos. Likus 3 pravažiavimams, man net siūlė pereiti prie automato :D Esą, ir taip reiks pravažiavimų, tad tie papildomi gali sueiti automatui. Tai, kad su mano mokykla kažkas negerai, pastebėjau gal po 8 pamokos. Nusprendžiau kreiptis į Eizos mokyklą dėl keleto pravažiavimų. Ir labai džiaugiuosi, kad pasiryžau! Nes instruktorius Vaidotas tikrai daug padėjo, skatino ir sakė viskas bus gerai, išlaikysi, jei susikaupsi. Ir išlaikiau :)) Kartais užtenka pakeisti vairavimo instruktorių, kad viskas pakryptų gerąja linkme. Praktikos, pastangų žinoma reikia. Bet mano atveju, daug lėmė tiesiog palaikymas ir tikėjimas, kad aš galiu, kad man pavyks. Man nuolat buvo kartojama, kad nemoku valdyti auto, o Vaidoto pirmas pastebėjimas buvo, kad auto kaip tik gerai valdau :) Iš savo mokyklos negavau jokio pažymėjimo, niekas net nekvietė „selfio” pasidaryt Facebook'e :D nes neturėjau išlaikyti, o išlaikiau. Ir dar iš pirmo karto :) Ačiū Eizos vairavimo mokyklai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/12

Superrrr vairavimo mokykla!!!!!! Rekomenduoju kiekvienam, tikrai nepasigailėsite, kantrūs instruktoriai, viska puikiai ir aiškiai išaiškina pati geriausia vieta mokintis vairuoti!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/07

Pats didžiausias Ačiū pačiam geriausiam instruktoriui Gintarui už paskatinima, patarimus, pamokas ir pačia geriausia nuotaika!!! Džiaugiuosi Jus pasirinkusi. Rekomenduoju! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/30

Vau, vau, nu super ši mokykla. ❤️❤️❤️❤️ Visiems rekomenduoju šie mokykla mokinausis pas Vaidota super mokytojas. Jo dieka išmokau taip kad išlaikiau iš pirmo karto Didelis Ačiū jam ir kolektyvui ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/27

Nesigailiu, kad pasirinkau šitą mokyklą. Viskas tobula nuo A iki Z. O labiausiai ačiū instruktoriui Gintarui už tai, kad buvo labai kantrus (o su manim kantrybės reikėjo daug), kad buvo ir geriausias draugas, ir instruktorius. Labiausiai gaila tik to, kad daugiau nebesusitiksim, nebent kelyje. Didelis kaip pasaulis ačiū keliauja nuo tos, kurios negalima girti ❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/27

Nesigailiu, kad pasirinkau šitą mokyklą. Viskas tobula nuo A iki Z. O labiausiai ačiū instruktoriui Gintarui už tai, kad buvo labai kantrus (o su manim kantrybės reikėjo daug), kad buvo ir geriausias draugas, ir instruktorius. Labiausiai gaila tik to, kad daugiau nebesusitiksim, nebent kelyje. Ačiū ačiū ačiū! ❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/27

Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent jus!
Labai jauki mokyklos atmosfera, visi pasiruošę padėti ir atsakyti į rūpimus klausimus. Čia man suteikėte galimybę išbandyti skirtingus automobilius. Instruktoriai visada rasdavo man laiko net ir savaitgaliais! Ačiū labai instruktoriui Rimantui už tėvišką rūpestingumą ir kad suteikėt daugiau pasitikėjimo savimi, kai abejodavau. Tai tikrai stipriai prisidėjo prie rezultato.
Ačiū instruktoriui Donatui, kad buvo kantrus, už spec. manevrų balso įrašus, kurie pas mane skambėjo prie kavos kone kasryt :D
Ačiū už jaunatvišką žavesį, kuris taip dera su turima pedagogine patirtimi ir pastabomis.
Žinau, kad buvau sunki mokinė, kuriai "nedaeina" iš pirmo karto, ir tik Jūsų pagalbos ir sunkaus darbo dėka šiandien prisijungiau prie "klevukų". Jūs nuostabūs, ačiū už dėmesį kurio tikrai netrūko.
Susitiksime kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/27

Noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklai! Didelis ačiū instruktoriui Gražvydui, kuris išmokė vairuoti, suteikė pasitikėjimo ir paruošė Regitros egzaminui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/26

Nuoširdžiai rekomenduoju instruktorių Gintarą ir tariu dideli ačiū jam už pamokas, palaikymą, kantrybę ir motyvaciją!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/22

Puiki mokykla ir kantrus, į visus klausimus išsamiai atsakantis instruktorius Vaidotas, kurio mokymo dėka vairavimo egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/22

Džiaugiuosi, jog pasirinkau šią mokyklą, nes čia tiek patys kursai, tiek pravažiavimai su instruktoriumi Vaidu visada būdavo įdomus. Vaidas viską paaiškiną detaliai, išmoko, padeda. Didelis ačiū jam.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/21

Noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklai už tai, kad išmokino visko ko reikia ir žinoma už kantrybę! Bet pats didžiausias Ačiū instruktoriui Vaidotui, kuris išmokė mane puikiai vairuoti ir paruošė mane Regitros egzaminui!
Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir už tai dėkoju savo instruktoriui. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/20

Ačiū labai instruktoriui Vaidui, rekomenduoju, labai geras mokytojas, šiandien išlaikiau praktikos egzamina, linkiu sėkmės darbuose!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/17

Didelis ačiū vairavimo mokyklos instruktoriui Gintarui. Nerealus mokytojas, viską aiškiai išdėstantis. Padrąsinantis ,na teisiog nėra žodžių. Nerealus mokytojas,nors važiavom vos du kartus bet įspūdis didžiulis. Ačiū!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/17

Turėjau pora pravažiavimu, bet per juos išmokau daugiau nei per savo 15 privalomu, super mokytojas ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/15

Labai noriu padėkoti visam eizos kolektyvui! Taip pat noriu padėkoti savo instruktoriui Faustui už įgytas žinias Dovydui ir Donatui už kantrybę ir motyvacija kuri dažnai dingdavo ir norėdavosi mesti viską! Patys geriausi mokytojai! Susitiksime kelyje

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/15

Šauni vairavimo mokykla bei instruktoriai. Mokiausi pas instruktorius Dovydą ir Gražvydą. Visada paaiškins, motyvuos ir atras laiko skubiai pamokai! Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/15

Renkantis mokyklą nekilo dvejonių, kurią vairavimo mokyklą rinksiuosi. Ir pasirodo, neklydau! Visiškai džiaugiuosi savo pasirinkimu. Praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Nuoširdžiausias ačiū instruktoriui Audriui, su kuriuo vairavimo pamokos neprailgdavo ir būdavo naudingos bei linksmos. Geriausios rekomendacijos šiai mokyklai!❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/15

Tikrai nemaniau ,kad kazkada pati vairuosiu, o ne tik žiuresiu ir pavydesiu vairuojantiems.Atrodė ,kad tai tikrai ne man...
Bet viskas pasikeitė įžengus i Eizos mokyklą.Visko buvo ,kiek norėta viską mesti ,baimės ,įtampos.Tik visada tokiu momentu buvo kas neleido mest ,kas drąsino ,kas tikėjo ir ejo kartu iki finišo - tai mano instruktorius Gintaras.Didžiausias Jam AČIŪ!!!. Ir visas kolektyvas tikrai draugiškas , padedantis,palaikantis ir svarbiausia tikintis ,kad mes galime vairuoti.Ačiū Jum!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/12

Prieš 14 metų laikiausi teises, bet nepavyko. Nusprendžiau, kad jos ne man...
Vis po truputį augo noras vėl pabandyti. Kai jau pasiryžau, išsirinkau Eizos vairavimo mokyklą. Apie ją girdėjau labai daug gerų atsiliepimų. Nedrąsiai nuvykau į mokyklą, ten pasitiko labai šilti ir malonūs žmonės tarp jų buvo ir pats Dovydas. Atsimenu jo pasakytus žodžius pas mus išmoksta ir išsilaiko visi. ​paskyrė instruktorių Gintarą.
Į pirmą pamoką ėjau su baime. Bet susitikus su instruktoriumi Gintaru , ji išnyko. Tai šiltas , supratingas, kantrus, linksmas žmogus. Ko nesupratau aiškino, mokino kol išmokau. Galiu pasakyti žmogus turintis geležinę kantrybę, kurios reikėjo mokinant mane .
Ir šių metų balandžio 12 d. Išsipildė mano svajonė išlaikiau egzaminą Regitroje!!!
Sakau didelį ačiū savo instruktoriui Gintarui už išsipildžiusią ilgai lauktą svajonę!! Bei visai Eizos vairavimo mokyklai!!! Jūs esate nuostabūs Rekomenduoju užtikrintai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/10

Po nesėkmingo bandymo Vilniuj, nevairavus daugiau nei metus, 4 pravažiavimų su instruktorium Dovydu pagalba, egzaminas išlaikytas iš 1 karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/09

Instruktorius Vaidas tikrai labai geras. Nors ir turėjau ne daug pamokų bet tikrai daug padėjo ir papasakojo naujų dalykų kurių nežinojau

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/08

Labai džiaugiuosi patekusi į šią mokyklą, o labiausiai norėčiau padėkoti instruktoriui Vaidotui už visą suteiktą informaciją ir kantrybę. Taip pat norėčiau tarti didelį AČIŪ visam kolektyvui už malonų bendravimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/08

Labai noriu padėkoti Dovydo Eizos vairavimo mokyklos instruktoriui Vaidui . Labai geras,nuoširdus,supratingas mokytojas. Užteko kelių praktinių pamokų,kad suprasčiau visus vairavimo ypatumus. Tikrai rekomenduoju šios mokyklos instruktorius,kurie labai myli savo darbą ❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/05

Teisės išlaikytos iš pirmo karto... Bet šių teisių istorija ilga... Pirmas bandymas 2007m jauna, jei visos tai visos mokiausi važiuoti,nes tai darė visi draugai... Tada išlaikyta teorija iš antro karto ir visas reikalas mestas... Paskui 2020m pasakiau sau,kad man reikia teisių ir jas turėsiu. Teorija išlaikyta iš pirmo karto. Karantinas pirmas. Po karantino padaryti visi 15 pravažiavimu ir vėl stop ... Vėl noras viską mesti,nes tai ne man...Visos blogos mintys ir nusiteikimas,dėl pasirinktos mokyklos,bet... Po 4mėn pertraukos parašiau Dovydui ir sakau gelbėk.. ir taip prasidėjo mano draugystė su Eiza . Su Grąžvydu susitiko du užsispyrę žemaičiai Grąžvydo ramumo ir kantrybės dėka turiu teises iš pirmo karto jo dėka išmokau tuos nelaimingus parkingus didelis AČIŪ jam už kantrybę, už pamokas, už nuteikimą kad turėsiu tas prakeiktas teises kad ir po 13metų. Grąžvydėli, gerų tau pamokų! AČIŪ!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/02

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. O ypač vairavimo instruktorių Dovydą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/01

Lankiau pas Gintarą.
Labai geras instruktorius, malonus, viską aiškiai ir paprastai paaiškina.
Nešaukia, jeigu padarai klaidų, viską ramiai pasako.
Ir apie gyvenimą su juo taip pat buvo smagu kalbėtis;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/31

Pagaliau baigiau savo kelią į svajonę. Kišo koją karantinas po karantino. Bet nebuvau pusiaukėlėje palikta viena. Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokykla kuri man padėjo siekti savo svajonės. Pasirinkimas neapgavo, turėjau netik gerus instruktorius, bet jie man atstojo ir psichologus ir draugus. Padėjo įveikti baimę ne tik vairavimui, bet ir išugdė pasitikėjima savimi esant kelyje. Ačiū instruktoriams Gražvydui ir Faustui kad buvo kartu su manim mano svajonės link. Ačiū mokyklos administracijai. Ir pats didžiausias ačiū mokyklos įkūrėjui, įkūrusiam šią mokyklą. Kuri veikia ne tik Klaipėdoje bet ir Šilutėje. Linkiu Jums ilgų gyvavimo metų. Mano svajonė išsipildė tik Jūsų kolektyvo dėka

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/31

Pasirinkti šią mokyklą buvo pats geriausias mano sprendimas. Nuostabus kolektyvas, ačiū Gražvydui, esi ne tik puikus instruktorius, bet ir pašnekovas ir tik tavo dėka išlaikiau egzaminą iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/31

Nors ir nebuvau šios mokyklos mokinė, tačiau papildomiems pravažiavimams pasirinkau instruktorių Tomą. Jo dėka mokyklinį ir Regitrą išlaikiau iš pirmo karto! Jis be galo kantrus, linksmas ir nuoširdus žmogus, atsako į visus iškilusius klausimus ir nesudėtingai paaiškina įvairias situacijas. Esu dėkinga už įtvirtintus įgūdžius, suteiktą pasitikejimą savimi, motyvaciją bei rūpestį. Nuoširdžiausios rekomendacijos.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/31

Labai dėkoju instruktoriams Gintarui, Dovydui ir visai Eizos mokyklos komandai! Itin aukštas mokymo lygis: instruktoriai labai kantrūs ir tikri savo srities profesionalai, o ir mokyklos administracija labai paslaugi. Didžiausios rekomendacijos!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/29

Labai džiaugiuosi, kad per klaida, galima sakyt, papuoliau pas Vaidota! ☺️ Nevaro streso, gražiai paaiškina klaidas ir tikrai stipriai palaiko! Tikrai įgijau pasitikėjimo pas jį mokindamasi! ☺️ Tikrai rekomenduoju! ☺️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/29

Puiki mokykla! Didelį ačiū skiriu instruktoriui Gražvydui! Užteko vos kelių papildomų vairavimo pamokų pas šį instruktorių ir regitra - išlaikyta. Instruktorius suteikė labai daug praktiškų patarimų, atsakė į visus klausimus, padėjo išsklaidyti nepasitikėjimą savim prie vairo. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/27

Noriu labai padekuoti mokyklai, o butent instruktoriui Grazvydui! Aciu jums uz kantrybe Kiekvieną pamoką išmokdavau daug naujo, nes instruktorius visada paaiškina detaliai,kaip atlikti pratimus, kokių klaidų nedaryti ir kaip valdyti mašiną. Dar visai neseniai galvojau kad teises tikrai ne man, bet su Grazvydu pavyko islaikyti is 2 karto Regitroje Sauni mokykla, su sauniais instuktoriais! SEKMES!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/26

Labai aciu instruktoriui Audriui! uz kantrybe, labai ramus, viska puikiai ir aiskiai isaiskina. Labai rekomenduoju.10/10

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/25

Rekomenduoju instruktorių Gintarą, tikrai gali paruošti gerą vairuotoją , išmano savo darbą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/24

Nuostabi mokykla, labai geri instruktoriai. Ačiū instruktoriui Gražvydui už įdomias ir labai naudingas pamokas, puikiai paruošia prieš regitros egzaminą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/22

Gera mokykla, geri instruktoriai, egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/19

Daugiausiai mokiausi pas instruktorių Gražvydą, bet keletą pamokų turėjau ir pas kitus instruktorius: Vaidą, Audrių ir kartą pas Donatą. Manau, kad blogas instruktorius šioje mokykloje neegzistuoja :) Gražvydas mokėjo išsklaidyti stresinę įtampą net ir likus paskutiėms dienoms iki Regitros, visada kantriai viską paaiškindavo, net kai ir rašydavau norėdama pasitikslinti vėlai vakare ar jau sedėdama Regitros laukiamajame. Užteko poros pamokų su instruktoriumi Gražvydu po keturių mėnesių pertraukos nevažinėjant Klaipėdoje, jog egzaminą išlaikyčiau iš pirmo karto. Mojuoju savo žaliu lapu, vairuotojo pažymėjimu ir dėkoju šiai mokyklai!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/17

Didžiausios rekomendacijos šiai mokyklai. Ypatingai dėkoju Dovydui, už kantrybę, už motyvaciją nepasiduoti ir pasiekti šio tikslo viršūnę. Kiekviena pamoka buvo pilna juoko, gerų emocijų, bet tuo pačiu kupina naujų žinių, atradimų. Dovydo visada galima drąsiai klausti, jis visada pasiruošęs padėti, patarti. Griežtas, bet teisingas. Ačiū Jam ir sėkmės visai jo komandai ir toliau ugdyti puikius vairuotojus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/17

Labai aiškiai,atidžiai ir suprantamai viskà paaiškina, jeigu yra baimė vairuoti jà ne tik,kad išgarins,bet pavers malonumu,niekada nešauks už nuskriausta mašina,suteiks malonú bendravimà ir bus su šypsena.
Ačiū instruktoriu Gražvydui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/09

Šiandiena išlaikiau ir gavau teises! LaaAbai noriu padėkoti Instruktoriui Gražvydui už savo kantrybę. Jei reikėtu kartot, rinkčiausi tik jį!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/03

Didelis ACIU siai mokyklai ir visai komandai!!
Ypac dekoju savo instruktoriui GINTARUI❤️ uz kantrybe kelyje, uz patarimus!
Islaikyta is PIRMO karto ir nei vienos klaidos!! Rekomenduoju si nuostabu zmogu ir savo srities specialista
Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/02

Tikrai drąsiai galiu rekomenduoti šią vairavimo mokyklą, užteko vos vieno papildomo pravažiavimo pas instruktoriu Toma ir teisės jau mano rankose. Ačiū ☺️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/02

Jei negalite apsispręsti kokią vairavimo mokyklą pasirinkti, tai tikrai EIZOS vairavimo mokyklą. Net negalėjau pagalvoti, kad gali būti toks puikus , profesionalus kolektyvas ir jo mikroklimatas.
Mokytojas VYTAUTAS puikiai ir suprantamai dėsto teoriją. Dėkui jam.
Labai dėkinga vairavimo instruktoriui GRAŽVYDUI už begalinę kantrybę ir profesionalumą, mokant būsimus vairuotojus. Tobulas instruktorius - mokytojas. Nė mažiausio susierzinimo, visada su teigiamom emocijom. O tai labai svarbu sėdint už vairo mokinio kėdėje. Tai reiškia, kad žmogus išmano ir myli savo darbą.
Dėkinga visam DOVYDO kolektyvui. Dėkinga ROBERTAI už jos nuostabų ir šiltą bendravimą .
Dėkui .
Pagarbiai,
Džiuljeta

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/01

Ramus kaip belgas. Rūpestingas kaip tėvas ir katrus kaip mama, tai mano instruktorius Gražvydas. Pats geriausias ir nuostabiausias. Jokio streso ar įtampos:) Aš žioplumo įsikūnijimas, o šis žmogus sugebėjo šaltais nervais reaguot į visas mano klaidas. Kolektyvas visas taip pat puikus - draugiškas ir malonus. TOBULYBĖ, o ne mokykla:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/01

Super puiki mokykla. Visa komanda labai profesionali. ypac esu dekinga instruktoriui Gražvydui. Dziaugiuosi gavusi butent si instruktoriu su kuriuo komfortiska atlikti pravaziavimas, geras pasnekovas.
Aciu labai uz kantrybe ir suteiktas zinias,uz gera nuotaika vairavimo pamoku metu uz rupesti ir supratinguma. Viska puikiai bei ramiai paaiskina. Visada palaiko. Esu labai patenkinta, kad pasirinkau sita mokykla!!!♥️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/01

man teko laikytis teises labai greitai ir skubos tvarka. Mokytojas buvo labai šaunus ir supratingas mano atžvilgiu. Tiesiai šviesiai sako klaidas ir kur reikia tobuleti, puikiai paruošia egzaminui, kurį išklaikiau iš pirmo karto. SUPER

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/30

Didelis aciu visai komandai!! Bet ypac instruktoriui Gintarui, uz kantrybe, patarimus ir puikiai isdestoma informacija! Islaikyta regitra is pirmo karto ir nei vienos klaidos!
Aciu uz jusu darba! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/30

Tik geriausi atsiliepimai apie Eizos vairavimo mokyklą... Visada bijojau vairuoti, todėl galvojau vairavimas ne man. Tačiau visas abejones išsklaidė intruktorius Gintaras,jis pats pats geriausias. Nuoširdus, padrasinantintis, motyvuojantis, nebijojau klausti kas neaisku, klausti, kad ir dešimtą kartą to paties klausimo. Be galo ramus, nė karto negirdėjau pakelto tono(kas man buvo be galo svarbu). Gintarą drąsiai jau rekomendavau savo draugams, bendradarbiams. Geresnio nerasite!!! Ačiū dar kartelį intruktoriui Gintarui ir Eizos vairavimo mokyklai, kad ne tik pasitikot ir išlydėjot su šypsenomis, bet ir visą vairavimo kursą buvot tarsi seni draugai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/30

Super puiki mokykla. Visa komanda labai profesionali. ypac esu dekinga instruktoriui Gražvydui. Dziaugiuosi gavusi butent si instruktoriu su kuriuo komfortiska atlikti pravaziavimus, geras pasnekovas.
Jauciausi su juo puikiai.
Aciu labai uz kantrybe ir suteiktas zinias,uz gera nuotaika vairavimo pamoku metu uz rupesti ir supratinguma. Viska puikiai bei ramiai paaiskina. Visada palaiko. Esu labai patenkinta, kad pasirinkau sita mokykla!!!
❤️❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/28

Ramus kaip belgas. Kantrus kaip tėvas. Rūpestingas kaip mama. AČIŪ Tau Gražvydai už neapsakoma kantrybę ir puikias pamokas:) Jeigu norit šalia instruktoriaus + draugo, tai Gražvydas TAS ŽMOGUS:) Aš žioplumo įsikūnijimas, bet šis žmogus sugebėjo išlaikyt šaltus nervukus su manim ir padaryt taip, kad išlaikyčiau EGZAMINĄ. AČIŪ:)

P.S. Visas kolektyvas nerealus: profesionalai, mandagus ir su geru humoro jausmu...Tobula mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/28

Nors ir nebuvau šios mokyklos mokinys, tačiau pasiėmęs papildomus važiavimus šioje mokykloje išmokau nusiraminti ir atsipalaiduoti, ko mano mokykla neišmokė. Didelis ačiū Instruktoriams Audriui, Dovydui ir Donatui! Rekomenduoju šią mokyklą visiems kas planuoja vairuoti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/27

Visų pirma, labai maloni, draugiška administracija. Bet visgi šis atsiliepimas ir didžiulis ačiū yra skirtas mane vairuoti mokiusiems instruktoriams - Gintarui ir Gražvydui. Jų dėka į Regitrą ėjau užtikrinta ir pasitikinti savimi, žinodama, kad sugebėsiu išlaikyti. Žinoma, egzaminą ir išlaikiau iš pirmo karto. :) Tad esu nepaprastai dėkinga instruktoriams, iš kurių kantrybės tikrai galima pasimokyti, kurie visada atsakydavo į visus kilusius klausimus, visada būdavo geros nuotaikos, duodavo daugybę patarimų. Žodžiu - super! Esu nepaprastai laiminga, kad turėjau galimybę mokytis vairuoti čia, visiems rekomenduoju šią profesionalią mokyklą. ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/26

Labai noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklai bei nuostabiems instruktoriams Gražvydui ir Gintarui. Esu dėkinga už visas pamokas, palaikymą, motyvaciją ir rūpestį, taip pat už kantrybę bei už smagias ir malonias pamokas. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/26

Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šią mokyklą.Esu begalo dėkinga vairavimo instruktoriu Donatui už suteiktas žinias,didžiulę kantrybę ir palaikymą.Regitroj egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/26

Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šią mokyklą .Esu dėkinga vairavimo instruktoriui Donatui už suteiktas žinias,didžiulę kantrybę ir palaikymą.Regitroj egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/26

Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šią mokyklą.Esu begalo dėkinga vairavimo instruktoriu Donatui už suteiktas žinias, palaikymą ir didžiulę kantrybę.Regitroj egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/25

Noriu pasakyti didelį AČIŪ VISAI EIZOS KOMANDAI!!! O dar labiau noriu padėkoti, savo mokytojui instruktoriui GINTARUI. !!!❣❣❣ Labai geras ir nuoširdus, ne tik patars bet ir pastumės į priekį jai ir suklupai, ar nesisekė. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokykląJūs nuostabūs!! Ačiū jums. ❣

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/25

Noriu pasakyti didelį ačiū Eizos vairavimo mokyklai,kuri leido man siekti savo svajonių ir tobulėti, rekomenduoju tik šia mokykla❗❗❗
Noriu padėkoti savo dviems nuostabiems instruktoriems tai Audriui ir Gražvydui, ačiū jums už kantrybe, rūpestį ir supratinguma, už šilta priėmima, jūs neleidot man nuleisti rankų ir visada tikėjot manimi, tik jūsų dėka aš jaučiuosi kelyje užtikrinta ir saugi, tik jūsų tikėjimas manimi neleido pasiduoti man.. Jūs esat nerealūs ir patys fainiausi instruktoriai!!!
Ačiū jums labai labai!!! O dabar jau susitiksim kelyje!!!
Sėkmės tobulėti savo darbo srityje ir toliau būti su mokiniais tarsi geriausi draugai, sėkmės!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/24

Begalo didelis AČIŪ Eizos vairavimo mokyklai!!! Patys nuostabiausi mokytojai!!! Labai labai noriu padėkoti asmeniškai mokytojams Faustui ir Gražvydui!!! Jūs mane sugriebėte ir padėjote viską suprasti kas susiją su tuo vairavimu :D ir labai ačiū mokytojui Vaidui už vieną ir nuostabę pamoką!!! Didžiausi linkėjimai mokyklai ir visiems linkiu tik tobulėti!!! :*

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/24

Papildomiems pravažiavimams pasirinkau Donatą. Labai teisingas ir aiškus, sugeba viską aiškiai išaiškinti, kad viskas būtų paprasta, labai naudingi patarimai kaip elgtis tam tikrose situacijose. Labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/24

Teko važinėtis tiek su pačiu Dovydu Eiza, tiek su instruktoriumi Vaidotu, abudu mokytojai nuostabūs, ir įdomus kaip pašnekovai, asmeniškai draugams rekomenduosiu šią vairavimo mokyklą, tik geriausi atsiliepimai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/23

Nuostabi vairavimo mokykla, visi labai draugiški ir šilti, labai rekomenduoju instruktorių Gražvydą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/21

Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią mokyklą. Mokyklos atmosfera paliko labai gerą įspūdį, visi labai malonūs ir draugiški.
O ypač esu dėkinga instruktoriui Vaidui, už visas pamokas, palaikymą, motyvaciją ir rūpestį, taip pat už kantrybę. Didžiausios rekomendacijos mokytis vairuoti pas šį instruktorių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/10

Labai džiaugiuosi pasirinkus šią mokyklą papildomiems pravažiavimams. Mokytojas Gražvydas labai malonus, kažko nesupratus viską išaiškina, kad neliktų nei vieno neaiškumo, nekritikuoja, motyvuoja bei nuteikia bet kokiai situacijai, o į pravažiavimus ėjau su malonumu! Lūkesčiai pasitvirtino, jokių priekaištų neturiu. Visiems rekomenduoju pasirinkti būtent šią mokyklą, tikrai nenusivilsit!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/10

Tikrai labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą papildomiems pravažiavimams. Mokytojas Gražvydas labai malonus, kažko nesupratus viską paaiškina, kad neliktų neaiškumų, nekritikuoja, motyvuoja bei gerai nuteikia bet kokioms situacijoms, o į pravažiavimus eidavau su malonumu! Lūkesčiai tikrai pasitvirtino, neturiu jokių priekaištų ir labai visiems siūlau rinktis būtent šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/07

Geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/05

Rekomenduoju šią vairavimo mokykla ,bei instruktoriu Vaidą, puikiai išmokė vairuot , tad ir regitroje nebuvo baisu ,bei išlaikiau iš pirmo karto !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/03

Esu laabai dėkinga visai Eizos vairavimo mokyklos komandai, ačiū jūms už šiltą bendravimą. Oo didžiausia ačiū tariu instruktoriui Vaidui, už jūsų pasitikėjimą, motyvaciją, paprastumą, kad ir jei vis nepavykdavo man, jūs visada gražiai, ramiai paaiškindavote
Dar kartelį, AČIŪ!!!! Sėkmės, Vaidai!!
PATI GERIAUSIA MOKYKLĄ, KLAIPĖDOJE!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/03

Esu labai dėkinga visai Eizos vairavimo mokyklos komandai, ačiū už šiltą bendravimą. O labiausiai didėlį ačiū tariu instruktoriui, Vaidotui už labaai didelę kantrybę, motyvaciją, jūsų paprastumą, kad ir iš pirmų kartų atlikti nepavykdavo, visada ramiai, gražiai paaiškindavote, Ačiū, dar kartelį, Vaidotai! Sėkmės jūms!
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Eizos vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/03

Labai džiaugiuosi netikėtai pasirinkusi šią vairavimo mokyklą papildomiems pravažiavimams. Vos porą kartų apsilankius mokykloje, atmosfera paliko malonų įspūdį. Ypač esu dėkinga mokytojui Gražvydui, kurio pamokos padėjo smarkiai patobulėti. Viskas buvo labai aiškiai ir ramiai paaiškinama iki smulkmenų. Niekada nepykdavo, jeigu kažkas nepavykdavo ir paaiškindavo klaidas, o palaikymą ir pasitikėjimą jaučiau visada. Mokytojas Gražvydas labai nuoširdus žmogus, su kuriuo buvo galima ir apie viską pakalbėti, ir pajuokauti, taip pat davė daug gerų patarimų, kad tapčiau gera ir kultūringa vairuotoja. Esu labai dėkinga ir labai rekomenduoju būsimiems vairuotojams!!! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/03

Esu be galo dėkinga vairavimo instruktoriui Vaidui ir žinoma visai Eizos vairavimo mokyklos komandai. Ačiū Vaidui už suteiktas žinias, palaikymą ir didžiulę kantrybę. Jūs tikrai nuostabus ir nusipelnėt kiekvieno gero žodžio, nes man įrodėt, kad nėra nieko neįmanomo, kad viską galima išmokti. Ačiū dar kartą ir didžiulės sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/01

Turėjau porą pravažiavimų pas instruktorių Gražvydą. Mokytojas ne tik kad labai malonus, gerai nuteikia bet kokiai situacijai, nekritikuoja, bet ir puikiai viską paaiškina ir nepalieka klausimo neatsakyto. Lūkesčiai tikrai pasitvirtino, neturiu jokių nusiskundimų. Labai džiaugiausi, kad pakliuvau pas šį mokytoją!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/01

Turėjau porą papildomų pravažiavimų pas instruktorių Gražvydą Vandzinską. Mokytojas labai malonus, visada gerai nusiteikęs, nekritikuoja ir moka teigiamai nuteikti bet kokiai situacijai. Lūkesčiai tikrai pasitvirtino, jokių nusiskundimų neturiu. Labai džiaugiausi, kad pakliuvau pas šį mokytoją!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/30

Esu dėkinga už įtvirtintus įgūdžius bei suteiktą pasitikėjimą savo vairavimu. Mano akimis, šioje mokykloje gavau ne vien techninius įgūdžius, bet ir palaikymą, motyvaciją, pasitikėjimą! Ypač dėkoju instruktoriui Gražvydui!

Visiems rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/28

Labai džiaugiuosi pasirinkusi Eizos vairavimo mokyklą B kategorijos kursams. Teorijos pamokos prabėgo įdomiai ir labai naudingai, visus neaiškumus visada puikiai išaiškindavo teorijos mokytojas. Ypač dėkinga esu praktinio vairavimo mokytojui Vaidui už kantrybę mokinant vairuoti, o jos tikrai reikėjo nemažai išmokinti mane vairuoti ir dar taip, kad pavyko egzaminą regitroje išlaikyti iš pirmo karto. Esu begalo laiminga išlaikusi teises ir labai rekomenduoju Eizos vairavimo mokyklą, tikrai neveltiui daugelis taip giria šia mokyklą, PATI GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/27

Labai labai aciu mokytojui Grazvydui! Nuostabus mokytojas, labai ramus, viska puikiai ir aiskiai isaiskina. Labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/22

Esu begalo dėkinga visam Eizos kolektyvui! Nuo pat registracijos į kursus vien tik geros emocijos! Teorijos mokytojas tiesiog tobulai išdėsto viską, ką reikia žinoti. Didžiulis ačiū Instruktoriui Faustui už įdėtas pastangas, motyvaciją, gerą nuotaiką! Pasiilgsiu šių pasivažinėjimų!!! Jūsų mokykla superine!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/22

Labai ačiū pačiai geriausiai vairavimo mokyklai “Eiza” ir ypač didelis ačiū instruktoriui Gražvydui už suteiktas žinias ir įgytą pasitikėjimą savimi, Gražvydas-instruktorius iš didžiosios raidės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/22

Rekomenduoju 100%!! Pati geriausia mokykla, o instruktoriai patys nuostabiausi! Dėkinga ne tik aš, bet ir visa mano šeima, už pagalba, pastangas, kantrybę ir pasiekta tikslą. Ačiū, instruktoriui Audriui, kad neleido pasiduoti, kai buvau nuleidusi rankas. Ačiū visai jūsų komandai! Sekmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/21

Ačiū, šiai mokyklai už pasiruošima vairavimo egzaminui, Instrukoriui Gintarui už taktiškuma ir geras pamokas !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/20

Didžiausias dėkui skrieja šiai mokyklai bei ypač instruktoriui Gražvydui už tai, kad padėjo puikiai pasiruošti praktikos egzaminui. Tikrai labai rekomenduoju ir kitiems rinktis šią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/20

Jei reikėtų dar kartą laikyti tai tikrai rinksciaus šitą mokykla pati geriausia. Ir geriausei instruktorei Vaidotas ir Gražvydas ačiū jiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/14

Pats geriausias instruktorius Vaidas, super viską išaiškina!!! Ačiū jam labai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/12

Dėkingas mokytojam Arūnui už puikiai išaiškintas teorijos pamokas, ir Audriui už praktiką. Rekomenduoju geriausius - Eizos vairavimo mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/09

Labai dėkoju visai mokyklai! Profesionalus instruktoriai, maloniai ir kokybiškai praleistas laikas.
Didziausia padeka Rimantui ir Dovydui uz motyvacija, mokymą ir kantrybe. Linkejimai ir labai pasiilgsiu! Bet tikiuosi daugiau nebeteks susimatyt ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/08

Ačiū visam nuostabiam kolektyvui už motyvaciją ir palaikymą,o ypač vairavimo instruktoriui Dovydui.Rezultatas- teorijos ir Regitros vairavimo egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!Dėkoju ir rekomenduoju šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/08

Esu labai laiminga ir džiaugiuosi, jog pasirinkau šią varavimo mokyklą. Kadangi man labai skubiai reikėjo išsilaikyti teises, ši mokykla darė viską ir stengėsi padėti viskuo, kuo galėjo, kad išpildytų mano norą. Džiaugiuosi patekusi į vairavimo instruktoriaus Gražvydo komandą. Pravažiavimai praėjo labai sklandžiai ir greitai, net nepajutau. Kartu leidom gerą laiką už vairo. Pamokėlės buvo juokingos, linksmos ir pamokančios ateičiai. Rekomenduoju apsilankyti šioje mokykloje, tikrai verta, nepasigailėsit ! Išmokys visko, ko reikės, paruoš egzaminui ir duos daug patarimų sekančiam etapui už vairo :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/08

Labai šauni komanda. Eizos mokykla nebuvo mano pagrindinė, čia ėjau tik papildomiems pravažiavimams kol mano instruktorius sirgo ir labai džiaugiuosi radusi tokius fainus mokytojus kaip Dovydas ir Gražvydas. Pravažiavimų metu galėjau pilnai atsipalaiduoti, nes jaučiausi kaip važiuodama su seniai pažįstamais žmonėmis, bet kartu gavau ir vertingų patarimų bei pamokų. Esu labai dėkinga Gražvydui už taip reikalingą palaikymą, o Dovydui už gerą nuotaiką pravažiavimų metu 100 % rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/08

Eizos mokykla nebuvo mano pagrindinė, mokiausi kitur, bet čia ėjau pas instruktorius papildomų pamokų. Labai džiaugiuosi, kad susipažinau su Dovydu ir Gražvydu- nu žiauriai fainais ir gerais intruktoriais, kurie ne tik įkvėpė pasitikėjimo savimi, bet ir padėjo per kelias pamokas susigrąžinti žinias padarius pertrauką važiavime. Rekomenduoju 100 %. Jaunatviškesnių ir rūpestingesnių mokytojų nerasit! :) Linkėjimai visai komandai ir dar kartą didelis ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/07

Labai didelis aciu instruktoriui Ginrarui,puikei pasiruosiau egzaminui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/06

Labai labai noriu padėkoti instruktoriams tai Rimantui, Grazvydui, Dovydui. Ačiū kad manimi patikėjote, kad išmokėte saugiai jaustis kelyje, ir nuvyti visas baimės, ačiū dar kartą kad padėjote išsipildyti mano savojonei! Rekomenduoju Eizos vairavimo mokykla, nuostabiausi žmonės dirba čia! Ačiū ačiū!! ✨✨♥️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/06

Į Eizos vairavimo mokyklą, atėjau iš kitos mokyklos, instruktoriams Dovydui ir Gražvydui teko sunkiai dirbti, kad permokyti, praeitoje vairavimo mokykloje, įgytus blogus įgūdžius. Teises gavau greičiau nei tikėjausi. Jaučiuosi labai laiminga ir pasirengusi dalyvauti kelių eisme! Ačiū labai už kantrybę ir gerą atmosferą pamokų metu. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos šiai mokyklai ir jos nuostabiems instruktoriams!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/03

Spalio 1d. issilaikiau Regitroje vairavimo egzamina is pirmo karto ! Tai visu pirma instruktoriaus GINTARO deka. Viso mokymosi eigoje instruktorius buvo profesionalus, (labai) kantrus, atsakingas, padrasinantis. Kiekviena mano padaryta klaida aptardavo, vizualiai paaiskindavo, kaip reikejo elgtis. Tai dave pagrindo ir paciai jaustis tvirciau. Didziuojuosi savimi ir instruktoriumi GINTARU. ACIU !!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/29

Labai ačiū instruktoriams Audriui ir Gražvydui! Dėka jų įveikiau baimę vairuoti ir išlaikiau egzaminus! Automobilyje niekada nebūdavo nejaukios tylos, o ir išmokti spėdavome labai daug. Labai visiems rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/25

Labai dėkoju instruktoriui Grazvydui! Uz papildomas pamokas prieš praktikos egzamina, uz palaikyma o YPAC uz puiku paaiskinima del parkavimo... Jis parkuociu karalius!! ☝️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/24

Noriu padėkoti, Eizos vairavimo mokyklai už dideles pastangas siekant išmokyti vairuoti. Instruktoriai tikrai labai profesionalūs ir išmanantys savo darbą, viską išlaikiau iš pirmo karto,bet dėl to galiu dėkoti tik savo instruktoriui Audriui ir žinoma Gražvydui bei Vaidotui. Jie visi davė savo patarimų ir išmokė ne tik vairuoti,bet ir būti kantriai,siekti savo tiklso ir jį pasiekti. Visus skatinu rinktis TIK šią mokykla! Ačiū jums ir sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/21

Labai noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklai bei instruktoriams Gražvydui ir Rimantui už suteiktas žinias, už visas pastabas, ačiū už jūsų kantrybę bei nuoširdų bendravimą. Tikrai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, nes nesigailėsit ją pasirinkę! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/21

Vairavimo pradėjau mokytis 2015 metais, tačiau vis nesisekė. Po 5 metų nusprendžiau, kad jau laikas turėti rankose tą išsvajotą vairuotojo pažymėjimą. Pasirinkau "Eizos" mokyklą dėl labai gerų atsiliepimų ir tikrai nesuklydau pradėjus eiti būtent į ją. Administratorė man pasiūlė instruktorių Gražvydą. Ir mokytis vairavimo su juo buvo puikus pasirinkimas. Nuostabus instruktorius, viską suprantamai išaiškina, nekelia jokio streso, ir pajuokauti su juo galima. Į pamokas eidavau su malonumu. Gražvydo paskatinimai ir pagyrimai man padėjo pasitikėti savimi kelyje. Man užteko pas jį 11 pamokų, po kurių iš pirmo karto išlaikiau vairavimo egzaminą "Regitroje". Didžiausios rekomendacijos instruktoriui Gražvydui ir mokyklai "Eizai" :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/17

Labai noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Dovydui Eizai už pastabas, už žinias, patarimus, padrąsinimus ❤️ labai ačiū ir sėkmės! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/16

Mano vairuotojo pažymėjimo gavimo kelias buvo gan ilgas.. Prasidėjo Šiauliuose, vasarą perėjau į vieną Klaipėdos mokyklų, ten išsilaikiau mokyklinį, bet regitra iš pirmo karto nepavyko. Pasidomėjau ir radau šią mokyklą, su labai gerais atsiliepimais ir tikrai galiu patvirtinti, kad Eizos vairavimo mokykla verta geriausių rekomendacijų Tad regitros praktikos egzaminą išlaikiau instruktoriaus Gražvydo dėka,kuriam esu be galo be krašto dėkinga už visus pamokymus, gerą nuotaiką, palaikymą ir motyvaciją ✔️
Nuoširdžiai rekomenduoju! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/15

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Eizos vairavimo mokyklą! Ši mokykla vienareikšmiškai yra pati geriausia Klaipėdoje. Natūralu, kad pradžioje buvo baisu, tačiau baimė truko labai neilgai, kadangi visas kolektyvas yra labai draugiškas ir nuolat stengėsi padėti. Tačiau labiausiai norėčiau padėkoti savo instruktoriui GINTARUI! Su juo visi pravažiavimai buvo kupini linksmos nuotaikos. Visas šis mokymosi procesas, atrodo, truko tik vieną akimirką, tačiau ją kartočiau ir kartočiau :) Ačiū už padrąsinimus ir perduotas žinias. Taip pat ir už tobulai išmokytą lygiagretų parkavimą ;) Ačiū dar kartą! P.S regitra įveikta iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/14

Labai puiki mokykla, puikūs instruktoriai. Ačiū už profesionalų mokymą ir nuotaikingas pamokas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/11

Begalo ačiū Dovydui už kantrybę ir motyvacija. Tai instruktorius kuris mane visada nuramindavo kai pačiai sunkiai sekdavosi tai daryti. Gavau begales naudingu patarimų. Jaučiausi labai jaukiai ir smagiai važinėdama kartu. Pats geriausias sprendimas buvo ateiti į šia mokykla. Tikrai visiemas rekomenduoju pati geriausia mokykla!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/10

Labai noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklai ir instruktoriui Gintaruii! Gavau daug gerų patarimų, visada puikios pamokos. Visada viską puikiai išaiškino! Didelis Ačiū ir sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/10

Ačiū instruktoriui Dovydui Eizai už suteiktas žinias, jos labai padėjo išlaikant praktinį egzaminą! 100% rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/08

Driving training is professional and interesting.
Many thanks to instructor Gintaras.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/08

Labai noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklai ir instruktoriui Gražvydui! Gavau daug gerų patarimų, visada puikios pamokos, perėjau per nemažai instruktorių tai vienas iš geriausių! visada viską puikiai išaiškino! Didelis Ačiū ir sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/04

Labai esu dėkinga vairavimo mokyklai!!! Kolektyvas superinis, labai malonūs, šilti darbuotojai. Ypač esu dėkinga esu Instruktoriui Vaidotui už kantrybę, už įgytas žinias. Superinis instruktorius, labai šiltas, malonus, sugebantis užvaldžius įtampai nuraminti!!! Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, kuo didžiausios sėkmės kolektyvui darbuose!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/04

Labai didelis ir širdingas ačiū instruktoriui Gintarui❣

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/02

Mano vairavimo įstorija prasidėjo 2016 metais. Praėjus teoriją, prasidėjo vairavimai, į kuriuos ėjau su baime - ne dėl to, kad reikėjo išmokti valdyti mašiną, bet dėl arogantiško ir agresyvaus instruktoriaus, kuris nuolat sakydavo, kad geriau jau man nevairuoti. Įtikinta, nutraukiau kursus ir juos atnaujinau kitoje mokykloje jau po poros metų pertraukos. Viskas ėjosi pakankamai sklandžiai, teoriją išlaikiau iš pirmo karto, o vairavimų metu instruktorius ramiai, bet nepakankamai aiškiai mokydavo vairavimo subtilybių. Regitroje, praktikos egzaminą laikiau 2 kartus, ir abu neišlaikiau dėl parkavimo. Ėmiau krūvą pamokų pas savo instruktorių, tačiau parkuotis nesisekė ir jaučiausi prastai. Kolegė pasiūlė pasiimti pamokų pas kitą instruktorių ir gerų rekomendacijų dėka jau po savaitės turėjau pamoką su Gražvydu. Per vieną pamoką aš išmokau parkavimą atlikti kone tobulai, išnyko baimės jausmas ir šiandien, po trečio karto regitroje - aš jau užsisakiau vairuotojo pažymėjimą! Ačiū, Gražvydai, kad esate. Tik jūsų dėka aš išmokau vairuoti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/01

Didelis ačiū už mokymus bei įgytas žinias! Šioje mokykloje dirba puikūs mokytojai! Nuoširdžiai dėkoju teorijos mokytojui, kuris visada stengdavosi kuo daugiau padėti, jeigu kažko nesuprasdavau viską puikiausiai išaiskindavo iki paskutinės smulkmenos!
O didžiausias ačiū instruktoriui Gražvydui už kantrybę, už supratimą, už palaikymą, už jaukią atmosferą besimokant vairuoti, už begalo aiškiai, tiksliai ir suprantamai išsiaiškintą informaciją pravažiavimų metu! Labai daug išmokau ir džiaugiuosi, kad pagaliau galėsiu drąsiai važinėtis! Ačiū! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/29

Instruktorius Vaidas išmokino viską gerai, pamokos patiko, išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/28

Tariu didelį ačiū, Eizos vairavimo mokyklai! Kur dirba ypač malonus bei draugiškas kolektyvas! Labiausiai esu dėkinga savo instruktoriui Gražvydui, kurio pamokos buvo itin naudigos bei smagios! Su Gražvydu pamokų metu nejausdavau jokios įtampos, nes instruktorius vis palaikydavo gera nuotaiką automobilyje, ar pajuokaudamas, ar užtraukdamas dainos posmelį! Mano kelionė link to žalio klevuko praėjo tikrai sėkmingai! Viską pavyko išlaikyti iš pirmo karto! Pradedant nuo mokyklinio teorijos egzamino, baigiant Regitros praktikos egzaminu! Taip pat prieš kiek vieną egzaminą, instruktorius Gražvydas duodavo tikrai labai naudingų patarimų ir stengdavos numalšinti jaudulį. O po egzaminų vis pasidomėdavo kaip sekėsi! Iš tokio poelgio tikrai matosi, kad šis žmogus yra atsidavęs savo darbui visu 100 procentų ir jam rūpi kiek vienas jo mokinys! Taigi dar sykį tariu DIDELĮ ačiū šiai mokyklai ir tikrai tikrai rekomenduoju viesiem pradėti savo vairavimo kelią būtent čia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/26

Aciu Dovydui , tikrai labai geras instruktorius, mokantis bendrauti , su juo teko vaziuot 6 pravaziavimus , tiek man bereikejo po karantino , tai tikrai paaiskino ka buvau primirses , ir va islaikiau :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/25

Labai noriu padėkoti Eizos mokyklai bei nuostabiems instruktoriams Gražvydui ir Dovydui. Ne tik už puikius patarimus ir profesonalų mokymą, bet ir už smagias ir malonias pamokas. Labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/22

Pati geriausia vairavimo mokykla!! Viską nuosekliai išaiškina ir išmokina! Teorija ir praktika iš pirmo karto. Nors labai bijojau, bet su dideliu paskatinimu iš Eizos - viskas puikiai pasisekė! Didelis ačiū Vairavimo mokyklai Dovydas eiza!!
Rekomenduosiu visiems tik šia mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/21

Pati geriausia mokykla!. Ačiū Dovydui eizai už visa spamokas, už mokyma ir paskatinima❤️ rekomendacijos- tik Eizos mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/20

Rekomenduoju!!! Didelis ačiū Dovydui Eizai už pamokėles,supratingumą ir malonų bendravimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/19

Visiems rekomenduoju Eizos mokykla! 100 balu siai nuostabiai mokyklai. Aciu uz greita priemima suruosima ir t.t O nuosirdziausias ir didziausias Aciu mano instruktoriui Vaidui! Uz silta bendravima gera nuotaika! Svarbiausia uz patarimus, uz mokyma vairuoti be streso! Tik Vaido deka siai dienai as jau klevukas Labai labai didelis dekui kad man padejote iveikti sita sunku kelia ir pasiekti savo svajones❤❤❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/19

Labai džiaugiuosi pasirinkus vairavimo mokykla Eizą. Puikus instruktorius Gražvydas viską sklandžiai paaiškina. Sunkiai sekėsi parkavimai, bet instruktorius labai gerai paaiškino ir lengvai supratau!!! REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/18

Didelis ačiū instruktoriui Gražvydui! Suteikė pasitikėjimo savimi, todėl regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto:) rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/18

Tariu didelis Aciu Dovydo Eizos vairavimo mokyklai ir komandai uz malonu bendravima,silta priemima,greita kaip as sakau reikalu sutvarkyma O didziausias ir nuosirdziausias Aciu be galo maloniam zmogui drasiai galiu teikti draugui nera zodziu apsakyt instruktoriui Vaidui! ❤ Uz malonu bendravima! Informacijos suteikima! Uz mokyma vairuoti! Uz juoka! Uz geras akimirkas praleistas uz vairo besimokant! Be galo esu dekinga! Uz idetas pastangas mane mokinant! Tik su jusu pagalba- dabar i kelia tvirtai! Dekoju! Ir linkiu sekmes mokyklai! Ir savo instruktoriui Vaidui❤❤❤❤ Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/18

Superinė mokykla, super kolektyvas, super instruktoriai. Labai džiaugiuosi viską atlikęs iš pirmo karto. Nuoširdus didėlis AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/15

Negalejau neparasyti, tai geriausia vairavimo mokykĺa ir viskas tuom pasakyta super dirbantis aptarnaujantis personalas super destytojai, ir dar karteli dekui super instruktoriui Rimantui.Didelis aciu ir viso ko geriausio jusu mokyklai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/12

Aš net nemoku žodžiais apsakyti, kokie nuostabūs instruktoriai dirba šioje mokykloje. Turiu su kuom palyginti, kadangi yra tekę važiuoti ir su kitais instruktoriai iš kitur. Tad visiškai drąsiai ir užtikrintai galiu sakyti - EIZA vairavimo mokykla yra verta aukso medalio. Tai, kas visada man atrodė neįmanoma - visgi įmanoma! Prieš pradedant visą kelią link teisių išlaikymo, dvėjojau, gal teisės ne man. Gal niekada aš neišmoksiu . Arba mokėsiu tik šalia savo instruktorio, o Regitroje arba viena pati nebemokėsiu. Žodžiu buvau pilna negatyvo. Beeet, žinokit, EIZA mokykloje instruktoriai yra ne vien instruktoriai, bet ir labai geri psichologai! Jie padėjo man įsisąmoninti, jog VISKAS yra įmanoma su profesionaliu mokytoju, savo stipriu noru ir pastangomis (o stengiausi labai, nes juk instruktorius už mane neišmoks, jis man gali labai profesionaliai išaiškinti ir parodyti)
Viskas įmanoma!
VISIEMS REKOMENDUOJU TIK ŠIĄ MOKYKLĄ!
Be abejo, visi instruktoriai ten patys geriausi❤️
Mano instruktoriai Eiza, Gražvydas,ir Donatas! Ačiū Jums už vertingas pamokas, nuoširdų bendravimą ir auksinę kantrybę❤️❤️❤️
Du žodžiai - Jūs nuostabūs!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/11

Šauni mokykla, kai reikėjo skubiai pravažiavimo, vieninteliai Klaipedoj suorganizavo. Ypač ačiū instruktoriui Gražvydui, labai draugiškas ir viska puikiai paaiškina.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/06

Esu labai dėkinga visam kolektyvui, kuris stengėsi visaip padėti ir surasti greitai vietas papildomiems pravažiavimams prieš regitrą. Labiausiai dėkinga instruktoriui Vaidui su kuriuo pravažiavimai buvo ne tik aiškūs ir suprantami, bet labai linksmi ir sugebėjo nuraminti, kad nebejusti baimės už vairo. Regitra išlaikyta ir dabar susitiksime kelyje ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/01

Pati puikiausia mokykla ir puikus instruktorius Dovydas <3
Svajonė iš pirmo karto!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/25

Labai gera mokykla, instruktoriai labai draugiški ir kantrūs, visi darbuotojai mieli ir bendraujantys:))
Rekomenduoju!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/23

Man patiko mokytis šioje mokykloje - draugiškas ir malonus kolektyvas. Vairuoti mokiausi pas mokytoją Dovydą. Į pamokas eidavau su malonumu, nes net kai ir nesisekdavo mokytojas reaguodavo ramiai ir motyvuojančiai. Labai patiko mokymo stilius - mokė praktiškai su pavyzdžiais (pvz. akląją zoną pademonstravo išlipęs iš mašinos), nesupratus aiškindavo kantriai, įsigilindamas ko nesuprantu. Buvo drąsu klausti net ir "kvailų" klausimų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/23

Super mokykla ir instruktoriai ❤️ Po šešių metų pertraukos, dvi vairavimo pamokos ir aš vėl kelyje Didžiausias Ačiū instruktoriui Gražvydui kuris išaiškino viską labai aiškiai. Rekomenduoju! ⭐⭐⭐⭐⭐

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/22

Eizos vairavimo mokyklai skiriu 100 balų.Nuostabus kolektyvas,draugiškas,instruktorei super labai rūpinasi savo mokineis ,aiškiai viska išaiškina ,patare,parodo.Labai dėkoju už kantybe mane bemokant instuktorouj Faustuj ir Gražvyduj kuriu dėka išsilaikiau vairavimo pažymėjima:-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/22

Labai dėkoju instruktoriui Vaidui!! Puikiai paruošė egzaminui per kelias pamokas, viską labai tvarkingai išdėsto ir paaiškina.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/21

Dekui Dovydui :) puikus, jaunas instruktorius, nepagailejo pagyrimu :) viskas vyko aiskiai,sklandziai, teko vairuoti masina su ,kuria siandien islaikiau egzamina.Puiku 11/10 :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/21

Labai esu dekinga instruktoriuj Gintarui,jis pats geriausias!Aciu jam uz jo kantrybe,palaikyma,padrasinima nenuleisti ranku.Ir siandien esu labai laiminga islaikiusi regitros egzamina!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/21

Dėkoju instruktoriams Dovydui ir Gražvydui už vairavimo pamokas,suteiktas žinias ir palaikymą. Išmano ir atsakingai atlieką savo darbą.

Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/18

Aciu Dovydui už ta 1 pamoką,kurios užteko išsilaikyt vairavimą is 1 karto,po 4 metų pertraukos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/15

Labai noriu padėkoti instruktoriui Dovydui. Užteko kelių pamokų kad egzaminas būtų pagaliau išlaikytas. Ačiū labai labai rekomenduoju VISIEMS!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/14

Geriausi!!! nuosirdus aciu!!! super mokykla, kolektyvas tarsi didele seima. Aciu uz pamokas, palaikyma ir rupesti. Esu laiminga vairuotoja!:) Labai noriu padekot savo instruk. Vaidotuj, jis the best! Vaidotai aciu, lenkiuosi ir medalis jums uz nepaprasta kantrybe bei
palaikyma.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/08

Noreciau padėkoti iš visos širdies vairavimo mokyklos “Eiza” kolektyvui, administratorei, direktorei, instruktoriams Dovydui ir ypač Faustui už suteiktas žinias ir kantrybe. Be galo jauku, šilta ir malonu bendravimą. Rūpestį ir palaikymą. Vertingas pamokas ir kruopščius paaiškinimus. EGZAMINAS išlaikytas iš pirmo karto!!! Neisivaizduoju geresnes mokyklos už “ Eiza”❤️ Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/03

Rekomenduoju šią mokyklą 100%. Didelis ačiū visam Eizos mokyklos kolektyvui! Nuoširdūs, paslaugūs! Taip pat teorijos žinių mokytojas puikiai viską išaiškindavo. Bet labiausiai didelis ačiū instruktoriui Gintarui! Nuostabus instruktorius, kantrus, viską puikiai paaiškindavo, parodydavo, ačiū už kantrybę! Viską išlaikyti pavyko iš pirmo karto! Jūs patys geriausi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/02

SUPER MOKYKLA IR SUPER INSTRUKTORIUS DONATAS!!!
Ačiū teorijos mokytojui už gerą mokymą ir instruktoriui Donatui už kantrybę, gera mokymą ir gera nuotaiką!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/02

SUPER MOKYKLA IR SUPER INSTRUKTORIUS DONATAS!!!
Ačiū teorijos mokytojui ir instruktoriui Donatui už kantrybę ir puikų mokymą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/02

Super! Instruktorius Gražvydas puikiai paruošė vairavimo egzaminui :) Labai šiltas, malonus ir kantrus žmogus, viską gerai išaiškina, rekomenduoju!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/01

Labai dėkinga Dovydui už pagalbą. Mokytojas iš didžiosios raidės. Profesionalus, supratingas, gębantis paaiškinti. Egzaminas iš karto išlaikytas. Ačiū ir sėkmės :) Didžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/30

Puikūs instruktoriai, rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/30

Rekomenduoju:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/30

Pasirinkau mokyklą pagal drauges rekomendaciją ir dabar tikrai siūlysiu tik Eizos mokyklą savo pažystamiems.Instruktorius Donatas nuostabus ir supratingas,visada duodantis tik naudingus vairavimui patarimus,žmogus.Su jo pagalba ir patirtim Regitra buvo įveikta kaip saldus ir sultingas apelsinas.Taip kad valgykit daugiau vaisių ir mokytis vairuoti rinkites tik Eizos mokyklą ir jos instruktorių kolektyvą.Sekmės jums !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/29

Noriu labai padėkoti savo nuostabiam instruktoriui Donatui Misevičiui už kantrybe už pasitikėjimą ir palaikymą. Regitra išlaikyti iš pirmo karto tik jo dėka Ačiū labai kad tu buvai mano mokytojas linkiu toliau tobulėti ir būti geriausiu Mokytojų

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/26

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą, kurioje dirba tikri savo srities profesionalai! Labai labai dėkoju instruktoriui Gintarui už puikias teorijos ir praktikos pamokas! Daug iš jūsų išmokau ir tai padėjo man išlaikyti regitros vairavimo egzaminą!! Labai Jums AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/25

Didžiausias ačiū instruktoriui Donatui už begalinę kantrybę, profesionalumą ir už vertingas pamokas, per kurias išmokau tikrai daug. Visada galima drąsiai klausti, viską paaiškina ir pataria. Griežtas, bet teisingas - toks ir turi būti mokytojas! Regitroj egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!! AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/25

Labai ačiū Dovydui! Puikus instruktorius, kuris puikiai išmano savo darbą! Užteko pasiimti tik 2 papildomas pamokas ir Regitra išlaikiau be problemų! Rekomenduoju 100% Dovydą ir šią vairavimo mokyklą! Sėkmės darbuose! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/23

Galiu drąsiai teigti, kad tai pati geriausia vairavimo mokykla! Mokinausi ne vienoje mokykloje ir niekaip negalėjau išlaikyti praktikos egzamino Regitroje. Po dviejų metų pertraukos, atėjus į šią vairavimo mokyklą, užteko 5 pamokų, kad išlaikyčiau egzaminą Regitroje! Labai šaunus ir profesionalus vairavimo instruktorius Dovydas Eiza. Labai labai didelis AČIŪ! :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/22

Noriu padėkoti instruktoriui Vaidotui už jo pagalbą ir padrąsinima!! Labai geras instruktorius, egzaminas išlaikytas, rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/19

Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, dirba tikri profesionalai tiek teorijos, tiek praktikos pamokose. Ypač didelį AČIŪ noriu pasakyti instruktoriui Rimantui, tikras savo srities profesionalas, išmokė vairavimo pagrindų aiškiai bei sklandžiai. Susitiksime kelyje :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/19

Didelis ačiū instruktoriui Donatui už kantrybę, žinias ir puikias pamokas. Jo dėka regitra nugalėta! Rekomenduoju Eizos vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/18

Rekomenduoju! Nuostabus mokyklos kolektyvas, labai žmogiški, paslaugūs ir supratingi. Didelis AČIŪ Eizos vairavimo mokyklai. Ypatingai dėkoju savo instruktoriui GRAŽVYDUI! ❤️Geriausi linkejimai ir didžiausia padėka tik Jam!! Padėjo įsveikti visas baimes, įgyti pasitikėjimą savimi ir užtikrintumą savo veiksmais kelyje. Niekada nejaučiau įtampos suklydusi, į pravažiavimą ejau, kaip į pasivažinejimą su draugu! Svarbūs patarimai, kantrūs paaiškinimai ir dažni padrąsinimai , davė labai gražų rezultatą. Ačiū, už įskiepytą malonumą vairuoti, ir suteiktą pasitikejimą savimi. Užduotis išlaikyti teises per 7 DARBO dienas įvykdyta, egzaminas Regitroje išlaikytas iš PIRMO karto!❤️ Ačiū mokyklos administratorei, kad įsiklausė į mano poreikius, o Jums, Gražvydai, kad per neįtikėtinai trumpą laiką, iš žalio mokinuko, padėjote tapti atsakingu vairuotoju. Visa tai Jūsų dėka. ❤️ Neabejotinai Eizos vairavimo mokykloje visi istruktoriai labai geri ir profesionalūs. Tačiau iš savo pusės galiu tvirtai teigti, kad instruktorius GRAŽVYDAS, buvo mano geriausias pasirinkimas teisių link! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/18

Nuostabus žmones! Ypač instruktorius Vaidotas griežtas bet geras mokytojas. Paaiškina neskubėdamas. Likau patenkintas ir rekomenduoju šia mokyklą!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/18

Noriu padėkoti instruktoriui Vaidotui. Ačiū Jums už Jūsų pagalbą, padrąsinimą bei patarimus.Egzaminas išlaikytas !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/17

Regitros egzaminui paruošė instruktorius Vaidotas! Didelis Ačiū už supažindintas Klaipėdos gatvęs, drąsos įskiepijimą ir už begalo didelę kantrybe!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/16

Dar kartą labai ačiū instruktoriui Donatui!
Už kantrybę, geras pamokas ir visad gerą nuotaika❤️ 100% rekomenduoju Eizos vairavimo mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/15

Pats geriausias instruktorius iš visų, kuriuos turėjau! Donatas ne tik, kad išmokė, patarė ir supažindino su nauju miestu, bet ir buvo labai kantrus! 10/10! Po kelių pravažiavimų be problemu išlaikyta ✌️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/12

Nuoširdžiai dėkoju visam vairavimo mokyklos Eiza kolektyvui už puikų darbą, kantrybę ir suteiktas žinias. Medžiaga buvo pateikta aiškiai ir išsamiai. Ypatinga padėka Dovydui Eiza ir Faustui už įdėtą darbą ir suteiktas žinias. Linkiu komandai sėkmės, daug gabių mokinių ir įmonei nuolatinio klestėjimo!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/10

Neapsirikau pasirinkus sita vm!
Manau nebereikalo klaipeda rekomenduoja ja kaip geriausia! didelis ACIU instruktoriui Donatui! regitra islaikyta ir belieka tik padekoti jusu pagalbai! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/10

Suoer vairavimo mokykla!
nesuklydau pasirinkus jusu mokykla papildomiems pravaziavimams pries regitra! didziausias ACIU instruktoriui Donatui, regitra islaikyta ir tik pacios geriausios emocijos lieka jusu mokyklai rekomenduosiu ir rekomenduoju visiems jusu mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/09

Labai noriu pasakyti didelį AČIŪŪŪ instruktoriams Dovydui ir Gintarui!
Labai Ačiū, už suteiktas žinias bei pamokas!❤
Šią mokyklą rekomenduoju 100% :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/08

Labai gera mokykla, labai rekomenduoju!! Teorijos kursai idomus, o instruktorius Grazvydas labai puikiai paruosia egzaminui. Neabejoju kad ir kiti instruktoriai taip pat puikiai atlieka savo darba!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/08

Tikrai superinė vairavimo mokykla. Gera atmosfera ir ramybė, kurios taip reikėjo... Regitra išlaikyta iš pirmo karto! Didžiausias Ačiū instruktoriui Donatui, kuris suteikė daug reikalingų praktinių žinių, palaikymo ir pasitikėjimo savimi, kurio kartais ir pritrūkdavo. Dar kartėlį Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/05

Puiki instruktorių komanda, labai gerai išmananti savo darbą bei motyvuojanti ir paruošianti Regitros egzaminams. Puikus to pavyzdys - visus, tiek mokyklinius (instruktorius Vaidotas), tiek Regitros egzaminus išlaikiau iš pirmojo karto! Nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/05

Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent Eizos mokyklą! Paruošia regitrai labai stipriai! O labiausiai tariu dideli AČIŪ savo instruktoriui Audriui! Už kantrybę, už tai, kad tikėjo labiau manim nei aš pati savim! Rekomenduoju visu 100% šitą mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/04

Nuostabi mokykla! Visada jauciausi laukiama ir gerbiama. Aciu instruktoriui Rimantui uz pagrindus,o Dovydui uz kantrybe, palaikyma, paskatinima ir pamokas. Nesigailiu pasirinkusi sia mokykla ir labai labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/29

Rekomenduoju šia mokykla. Malonus bendravimas, nejauti jokios ytampos. O instruktorius geriausias

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/27

super,išlaikyta iš pirmo karto
instruktorius Rimantas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/26

Didelis didelis ačiū Donatui kuris yra ne tik fantastiškas instruktorius, bet ir puikus psichologas... Ačiū, kad nė sekundei neleidai sudvejot ir padėjai pasiekt tikslą iš pirmo karto. Be jokios abejonės rekomenduoju vairavimo mokyklą Eiza.. Eikit, mokykitės ir iškarškit Regitrai kailius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/26

Liau liau liau, Aš egzamina išlaikiau. Ačiu. Ačiu visems kas padejo pasiekti tiksla. Dovydui už palaikyma padrasinima, instruktoriui Gražvydui už vertingus patarimus besiparkojant. Šitoj mokykloj gavau išsames teorijos pamokas, jaučiau kolektivo rupesti ir nora man padeti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/26

Didelis ačiū instruktoriui Dovydui už pamokas! Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Tikrai rekomenduoju šią mokyklą norintiems išmokti vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/25

Profesonali mokykla . Ačiū, teisės išlaikytos, didžiausia ačiū sakau instruktoriui Vaidotui, profesonalus, kantrus ir labai draugiškas žmogus.. 10 iš 10 balų :) ačiū visam kolektyvui , rekomenduoju 100% :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/25

Saunus instruktoriai, aiskiai ir reikiamai ismokina! Valio! Regitroje uzteko pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/25

Didelis AČIŪ Jūsų profesionaliai komandai, o ypač instruktoriui Gintarui už žinias ir kantrybę ! ❤
Sėkmės ir toliau darbuose !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/25

Dekoju uz profesionalu darba bei kantrybe jusu kolektyvui. O didziausia ACIU tariu instruktoriui Gintarui uz pasidalytas zinias ir pritaikytas praktikoje. Sekmes darbuose ! ❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/25

Pasirinkau D. Eizos vairavino mokyklą pagal atsiliepimus. Nesuklydau! Puiki mokykla ir puikus mokytojas. Pasisekė teoriją ir praktiką mokytis pas instruktorių Gintarą. Kantrybės ir profesionalumo šiam instruktoriui galima tik baltai pavydėti. Viskas, aiškiai, ramiai ir su gera nuotaika. Egzaminai išlaikyti! Didelis Ačiū Jam!
Jei norite išmokti vairuoti ir mėgautis vairavimu, rekomenduoju D. Eizos mokyklą ir instruktorių Gintarą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/21

Rinkausi šią vairavimo mokyklą pagal rekomendacijas ir tikrai nenusivyliau!! Tai ką gavau šioje mokykloje pateisino visus mano lūkesčius. Puiki atmosfera, draugiškas ir malonus kolektyvas. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/21

Puiki mokykla! Išsamios teorijos pamokos, draugiškas kolektyvas, puikus vairavimo instruktorius Rimantas. Ačiū jam! Regitra iš pirmo karto. Rekomenduoju šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/21

Geresnių mokyklų už šią nerasite. Čia dirba patys maloniausi žmonės kurie taip pat yra geri specialistai su kuriais lengva mokytis tiek teorija tiek praktika.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/20

Didžiausiais AČIŪ Instruktoriui GINTARUI, už profesionalumą, kantrybę, ramų būdą, mokėjimą išaiškinti situacijas ir suteiktas naudingas žinias, bei komfortiška atmosferą. SUPER INSTRUKTORIUS !!! Pravažiavimą išlaikiau iš pirmo karto REKOMENDUOJU !!! Taip pat didelis Visam mokyklos kolektyvui AČIŪ !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/19

Labai noriu padėkoti Dovydui Eizai labai geras instruktorius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/18

Noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklai, o ypač vairavimo instruktoriui Vaidotui!!! Nerealus instruktorius, viską paaiškina nuosekliai, aiškiai, ačiū Jums už kantrybę! Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/18

Pati tobuliausia mokykla rekomenduoju visiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/18

Noriu padėkoti savo instruktoriui Gintarui už įgytus vairavimo įgūdžius, nuotaikingas pamokas ir be abejo už kantrybę! Regitra iš pirmo karto!!!! Ačiū ačiū ačiū! Labai džiaugiuosi pasirinkus šią mokyklą ir šį instruktorių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/14

Smagu, kai yra tokių mokyklų kaip "Eizos vairavimo mokykla" jau senai žinojau, kad pasirinksiu būtent šią mokyklą, nes 100% žinojau, kad geriausia mokykla Klaipėdoje. Ir viskas pasiteisino! Instruktoriai - profesionalūs. Kolektyvas - labai draugiškas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/14

Didelis ačiū nepakartojamam instruktoriui Gražvydui!! Ir visai mokyklai,visi labai malonūs žmones.Su Gražvydu važiavau kaip su draugu.Ačiū tau už kantrybę,ramybę,patarimus ir taip pat gerai praleistą laiką!!!Rekomenduoju šia momyklą.Ir ačiū Dovydui už patarimus.Visiems rekomenduosiu tik šia mokyklą!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/11

Noriu padėkoti savo instruktoriui, Faustui. Nors maniau, jog reikės daug laiko, kol priprasiu prie eismo, bet šis instruktorius įrodė, jog jei labai nori, gali pasiekti viską! Ačiū už visas pamokas, kurios neprailgdavo, o kaip tik ryžtingai nuteikdavo! Patys nuoširdžiausi komplimentai jums! AČIŪ!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/05

Labai noriu padėkoti Dovydui Eizai, ačiū jums už kantrybę ,už geras varavimo pamokas.Super mokykla,tikrai rekomenduoju visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/04/30

Super mokykla, super instruktorius Vaidotas. Išlaikiau iš pirmo karto praktikos egzamina.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/13

Labas vakaras. Noriu padėkoti Dovydo Eizos vairavimo mokyklai už pasiektą tikslą ir įgytas žinias. Didžiausią ačiū tariu instruktoriui Audriui Eizai. Jis tobulas mokytojas visomis prasmėmis. Jis kantrumo įsikūnijimas. Taip pat taip idealiai nupasakojo kaip atlikti parkingą. Iš mokino visko tiek daug, kad Regitroj nebuvo sunku ir važiuoti. Taip pat noriu padėkoti ir Dovilei Eizaitei ir teorijos mokytojui. Taip pat didelis ačiū ir instruktoriams, kurie prisidėjo mane mokindami Klaipėdoje Dovydui, Rimantui. Ačiū . Jūs tobuliausi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/13

Nors mokinausi ne šioje mokykloje, bet šios mokyklos filmuotu pravaziavimu stebėjimas per YouTube prisidejo prie egzamino išlaikymo iš pirmo karto. Instruktoriaus paaiškinimai ir rekomendacijos labai naudingi. Prieš pat egzaminą turėjau klausimą, kuris buvo neaiškus. Parašius ji atsakymą gavau išsamų ir greitą. Kad tik daugiau tokių vairavimo mokyklų ir instruktorių !!! Rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/13

Labas vakaras. Noriu padėkoti Dovydo Eizos vairavimo mokyklai už pasiektą tikslą ir įgytas žinias. Didžiausią ačiū tariu instruktoriui Audriui Eizai. Jis tobulas mokytojas visomis prasmėmis. Jis kantrumo išsikūnijimas. Taip pat taip idealiai nupasakojo kaip atlikti parkingą. Iš mokino visko tiek daug, kad Regitroj nebuvo sunku ir važiuoti. Taip pat noriu padėkoti ir Dovilei Eizaitei ir teorijos mokytojui. Taip pat didelis ačiū ir instruktoriams, kurie prisidėjo mane mokindami Klaipėdoje Dovydui, Rimantui. Ačiū . Jūs tobuliausi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/12

Nuspręndusi mokytis vairuoti Klaipėdos mokykloje net nekėlusi sau klausimų ėjau į šią mokyklą, o dar išgirdusi aplinkinių rekomendacijas kuo greičiau norėjau pradėti. Ačių instruktoriui Gražvydui, kad priiėmė mane į savo mokinių sąrašą, kuris ir taip buvo ilgas bei visada atrasdavo vietos, prisitaikydavo, kad abiems būtų gerai, o dar tas malonus, draugiškas bendravimas vis skatindavo ir motyvuodavo. Ačiū už kantrybę ir gerus žodžius, už jūsų pastangas ir šaltų nervų išlaikymą, pas jus atsisėdusi į automobilį jausdavausi lyg pas draugą atvykusi atsigerti arbatos.
O kartais pasirodo tiek mažai tereikia iki gerų vairavimo įgūdžių, tik surasti tinkamą mokyklą, nes visi mokyklos instruktoriai labai draugiški ir malonūs, visada pasisveikins praeidami pro šalį, nusišypsos, visi esate nuostabūs.
Dar kartą dėkoju savo instruktoriui Gražvydui, tiek mokyklinis, tiek regitros pravažiavimas išlaikytas iš pirmo karto! Beliko sulaukti vairuotojo pažymėjimo ir be baimės vyktį į gatves.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/12

Ačiū instruktoriui Gražvydui už paruošimą prie automobilio vairo, ačiū už žinias ir gerą laiką drauge, už tokį paruošimą, kurio pagalba mokyklinis ir regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Sekmės tolimesniame mokinių mokyme

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/12

Džiaugiuosi pasirinkusi papildomas kelias pamokas pas Eizą. Nes per jas ne tik pagerinau savo vairavimo įgūdžius ir sužinojau kaip atitinkamai reaguoti kelyje į susidariusias situacijas, bet ir išmokau naujų dalykų, kurie padėjo Klaipėdoje išlaikyti egzaminą iš pirmo karto. Didelis ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/12

IŠLAIKIAU! Iš pirmo karto (teoriją ir praktiką!) Esu labai dėkinga instruktoriui Vaidui už pagalbą nugalint baimę vairuoti! ❤
Ir tariu didelį AČIŪ visam Eizos vairavimo mokyklos kolektyvui už visada gerą nuotaiką, už bendradarbiavimą, už pamokas!!!!
REKOMENDUOJU!!!! ❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/07

Į šią mokyklą atėjau iš kitos, nes netenkino mokymas ir nuoširdžiai sakau - nei karto nesigailėjau pasirinkimu. Mokiausi pas Dovydą. Instruktorius be priekaištų, viską išaiškina, nuolat primena į ką atkreipti dėmesį ir apskritai palaiko, savo komentarais nenumuša noro, o skatina nenuleisti rankų. Pačios geriausios rekomendacijos rinktis šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/07

Rekomenduoju šią mokyklą 100%, jei būtų galima ir daugiau procentu skirčiau tik šiai mokyklai. Ačiū didelis Dovydui, kuris pagelbėjo man labai, skyrė laiko ir mėgino apmažinti man streso prie vairo. ir jam taip pat dar kartelį dėkoju, kad nepaliko manęs vienos bėdoje ir padėjo labai, kai man tai buvo būtiniausia žodžiuu patys geriausii instruktoriai tik šiam mokykloje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/06

Didelis AČIŪ Gražvydui!!!! Už kantrybę, kurios manau tikrai reikėjo, už palaikymą ir gera nuotaiką. O labiausiai už rezultatą!!!! Regitroje egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/06

Rinkausi šią vairavimo mokyklą pagal rekomendacijas ir tikrai nenusivyliau!! Tai ką gavau šioje mokykloje pateisino visus mano lūkesčius. Puiki atmosfera, draugiškas ir malonus kolektyvas. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir profesionalų, charizmatišką, visuomet su gera nuotaika ir naudingais patarimais vairavimo instruktorių Gražvydą Vandzinską!!! Ačiū už kantrybę, palaikymą ir tikėjimą, kad viskas bus gerai!!!
Patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/05

Pasirinkau šia vairavimo mokyklą ir tikrai nenusivyliau. Čia dirba labai malonūs žmonės, mylintys savo darbą, dirba su šypsena ir puikiai išmoko mokinius. Esu labai dėkinga instruktoriui Dovydui! Didelis AČIŪ už suteiktas žinias, kantrybę gera nuotaiką, motyvacija ir padrasinimus! Atėjus pirma karta pasitiko su dideliu pozityvu ir tik jo dėka pamiršau savo vairavimo baimes, galėjau atsipalaiduoti sėsdama už vairo. Instruktoriai visada pasiruoše padėti, patarti ir atsakyti į visus iškilusius klausimus. Ačiū! Pasirinkę šiašią mokyklą tikrai nenusivilsite, rekomenduoju!❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/04

Nereali mokykla!!!Didžiausias AČIŪ Vaidui, už kantrybę, gerus patarimus ir nepamirštamas pamokas Rekomenduoju!!! Išlaikiau iš pirmo karto!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/04

Mokosi anūkė, atsiliepimai kuo geriausi. Turiu garbės pažinti asmeniškai, tai žinantys ko nori iš verslo, puikiai bendraujantys. Manau, jiems seksis. Jau sekasi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/04

Mokiausi pas Audrių tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju. Super.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/03

Dziaugiuosi, kad pasirinkau butent sia vairavimo mokykla! Visas kolektyvas visada su sypsena ir su dideliu noru tau padeti ir uzmotyvuoti. Didelis ACIU instruktoriui Vaidotui kuriuo deka as dabar turiu teises! Uz kantrybe kartoti ta pati kad ir 100 kartu, uz visus patarimus. pasitikejima. gera nuotaika ir nora padeti! Aciu! Jeigu norit be stresso islaikyti regitra - tik Eizos vairavimo mokykla ir tik instruktorius Vaidotas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/03

Puiki mokykla, praktikos egzamina išlaikiau iš pirmo karto! Nuostabus instruktorius Vaidotas, profesionaliai dirba savo darba!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/03

Esu labai dėkinga instruktoriui Gintarui, jo dėka pajaučiau malonumą vairuoti, išmokau kaip elgtis kritinėse situacijose, ramiai į viską reaguoti. Instruktorius ramus, bet teisingas. Niekada nebuvau apšaukta, tačiau savo klaidas žinojau visada. Didelis ačiū jam!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/02

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Tik geriausi atsiliepimai! Kolektyvas super,aplinka super,teorijos dėstytojas super,žodžiais neįmanoma apibudinti viso mokyklos personalo o ir išsiplėsti nenoriu per daug. Tariu begalinį AČIŪ instruktoriui Gražvydui Vadzinskui už puikų ir greitą paruošimą,už kantrybę,už motyvavimą,už laiką, už tikėjimą,už patarimus ir t.t Nepasigailėsit tikrai jei būsite Eizos mokyklos mokiniai! visko ko geriausio visam kolektyvui,skrieja tik didžiausios padėkos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/01

Labai noriu padėkoti instruktoriui Audriui. Tik jo dėka egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto. Labai nuoširdus žmogus, keliantis didžiulį pasitikėjimą nuo pirmos pamokos. Viską puikiai ir suprantamai paaiškina.
Audriau, siunčiu didžiausią AČIŪ
Rekomenduoju visiems Eizos vairavimo mokyklą!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/28

Labai šaunus teorijos mokytojas viska aiškiai išaiškino per kursus, vairavymo instruktoriai malonus, bendraujantis, ir labai lengva susisiekti su mokykla visiem patariu registruotis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/26

Šios mokyklos kolektyvas nerealus visi prisidėjo ir padėjo pasiekti tai ko troškau labai ilgai. Instruktorius Gražvydas yra tikras profesionalas, kuris aiškiai ir suprantamai paaiškina klaidas, situacijas eisme. Pagiria už teisingai atliktas užduotis, išmoko visko, kad į praktikos egzamina Regitroje galima butu eiti be jaudulio ir neužtikrintumo. Rekomenduoju šią mokykla ir esu įsitikinęs 100% , kad bet kuris atėjas išmoks vairuoti ir bus pasiruošęs Regitrai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/23

Pasirinkau šią mokyklą nes buvo labai geri atsiliepimai, pasirinkęs ją tikrai nenusivyliau. Visas mokyklos kolektyvas labai fainas, visi su šypsenom, malonūs. Labai dėkoju instruktoriui Gražvydui, labai geras instruktorius viska ramiai išaiškina be rėkimu, malonu eiti į pamokas, kas svarbiausia linksmas žmogus būdavo laiko ir pasijuokti. Gražvydo dėka man pavyko viską išlaikyti iš pirmo karto. LABAI DĖKOJU MOKYKLAI YPAČ GRAŽVYDUI! PASIRINKĘ ŠIĄ MOKYKLĄ NENUSIVILSITE!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/23

Pasirinkau šią mokyklą nes buvo labai geri atsiliepimai, pasirinkęs ją tikrai nenusivyliau. Visas mokyklos kolektyvas labai fainas, visi su šypsenom, malonūs. Labai dėkoju instruktoriui Gražvydui, labai geras instruktorius viska ramiai išaiškina be rėkimu, malonu eiti į pamokas, kas svarbiausia linksmas žmogus būdavo laiko ir pasijuokti. Gražvydo dėka man pavyko viską išlaikyti iš pirmo karto. LABAI DĖKOJU MOKYKLAI YPAČ GRAŽVYDUI! PASIRINKĘ ŠIĄ MOKYKLĄ NENUSIVILSITE!
AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/22

Geresnių mokyklų už šią nerasite. Čia dirba patys maloniausi žmonės kurie taip pat yra geri specialistai su kuriais lengva mokytis tiek teorija tiek praktika.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/18

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Pradedant administracija, kuri visada tave pasitiks su šypsena veide, bendraus kaip su geriausiu draugu, baigiant visu kolektyvu, kuris tave priverčia pasijust tikra šios mokyklos dalimi. Nuo pat pirmos dienos jaučiau, kad pasirinkau teisingai. Nors su didele baime ir drebančiom kojom pirmą dieną ten nuėjau, visas negatyvias emocijas ir mintis išsklaidė mano instruktorius Faustas! Pasitiko su pozityvumu, juokaudamas, net pamiršau, jog aš šiandien pirmą kartą sėsiu už vairo. Instruktorius Faustas pasižymėjo kantrybe atsakinėdamas į mano nesibaigančius klausimus ir vis atsakydavo su šypsena veide, nors klausimas tas pats jau buvo užduodamas kad ir 100 kartų. Į praktikos pamokas eidavau kaip į šventes, nes žinodavau, jog ten manęs laukia žmogus, kuris visada išklausys, pamotyvuos ir sugebės sukurti atmosferą, kurioje tu pamiršti ką reiškia jaudulys. Ne veltui ši mokykla sako, jog instruktorius čia atstos ir psichologą:) Tik Fausto dėka aš išlaikiau viską iš pirmo karto! Pati geriausia mokykla, patys geriausi instruktoriai, nerealiai gera atmosfera. REKOMENDUOJU!!! . Ačiū dar kartą, linkiu didžiausios sekmės tobulėjant!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/14

Labai džiaugiuosi kad yra tokia šauni vairavymo mokykla. Ilgai dvejojau dėl šitos svajonės (vairavimo) bet kai sužinojau kad atsirado Eiza būtent Šilutėje, žinojau kad turėjau savo svajone išpildyti ! Nusiteikiau kad kelias bus ilgas, bet patekusi į tokias profesionalų rankas, viskas buvo kitaip. Didžiausias ačiū keliauja Audriui, nes jo dėka turiu teises iš pirmo karto!! Pačios smagiausios ir maloniausios pamokos, bei patys geriausi patarimai. Net neiisivaizduoju ar gali būti geresnių už ji. ! Ačiū šiai mokyklai už viska ! Liks tik patys geriausi prisiminimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/13

teorinę dalį vertinu 10/10 balų. paruošė neįtikėtinai Instruktorius Gintaras mokykloje. teoriją Jūsų visų dėka išlaikiau iš pirmo karto. tačiau su praktine dalimi viskas buvo kitaip. labai didelės eilės, pravažiavimo laukdavau po savaitę su puse ar net dvi. galų gale Instruktorius Gintaras matosi, jog jau yra kiek pavargęs nuo mokymų ir savo darbo. nuolatos šaukdavo, moralizuodavo, pykdavo dėl visko, net ir menkiausios klaidos. manau mokykla apsiima per daug mokinių, nes galutiniame rezultate patys nespėja visų apmokyti ir visiems skirti laiko. pats Dovydas Eiza, tai nerealus žmogus. kai tik kildavo nesusipratimas, parašydavau Jam ir Jis visada padėdavo, pamokindavo, atrašydavo, gražiai bendraudavo. buvo net malonu turėti su tokiu žmogumi reikalų, matosi, jog Dievina savo darbą!
galų gale Dovydas man pasiūlė kitą Instruktoriu, nes pas Gintarą nebeturėjau nė noro, nė kantrybės besimokyti. pasiūlė savo dėdę Audrių Eiza. na ir pradėkime, jog šį žmogų kaip Instruktorių galiu drąsiai rekomenduoti visu 100%/100%. kiekvieno pravažiavimo laukdavau kaip šventės, mokyklinį praktikos egzaminą po Jo pamokėlės išlaikiau iškart. nerealus žmogus ir Instruktorius!!! pats geriausias iš visų! niekada nešaukia, nemoralizuoja, supranta, pajuokauja, nuramina, palaiko, stumia į priekį, drąsina ir visaip kitaip padeda. visiems siūlau tik JĮ!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/13

Didelis Ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybę, be jo pagalbos nebūtu taip greitai išlaikytas vairavimo egzaminas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/10

Jei reiktu rinktis dar karta mokykla tik Eiziukus pas juos pakliuvus neymanoma neismokti,labai viska aiškiai iš aiškina ir puikiai išmoko vairuoti šaunuoliai.Stiprios kantrybes ir sėkmes jums toliau tobulėti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/08

Esu labai dekingas mokytojui DOVYDUI uz suteiktas zinias ! Regitroje egzaminas islaikytas is pirmo karto. Super mokykla, tikrai rekomenduoju visiems
ACIU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/08

Labai puiki mokykla. Dėkoju instruktoriui Gintarui už puikiai pravestas vairavimo pamokas, jo dėka išlaikiau sėkmingai vairavimo egzaminą, siūlau tikrai jį rinktis, geriausias mokytojas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/08

Puiki vairavimo mokykla, visiem rekomenduoju. Didelis dėkui instruktoriui Vaidui už pamokas. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/08

Teorijos dėstymasabai aiškus ir vairavimo praktika labai gera puikiai paruošia savarankiškam vairavimui (Instruktorius Vaidotas puikiai moko pasiruošimo regitrai)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/06

Labai gera mokykla. Teises išlaikiau iš pirmo karto. Noriu nuoširdžiai padėkoti instruktoriui Vaidui, už labai jaukia atmosfera pamokų metų, už kantrybę, instruktorius tikrai puikiai išmanantis savo darbą. Dar karteli tariu dideli Ačiū. Puiki mokykla!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/25

Puiki vairavimo mokykla, kuri turi geriausius savo srities specialistus. Visiems rekomenduoju rinktis šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/17

Esu labai dėkingas instruktoriui Gražvydui už puikiai perduotas žinias ir, kad padėjo pasiruošti regitros pravažiavimo egzaminui. Šis instruktorius tikrai išmano savo darbą, žino kaip tinkamai reikia elgtis su mokiniais ir kaip juos paruošti kasdieniam vairavimui, jeigu dar renkates kokį instruktoriu imti, tai patariu nedvejojant imti instruktorių Gražvydą !!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/17

Buvau daug vairavimų mokyklų aplankęs, bet tik šitos mokyklos instruktoriai geriausiai mane išmokė vairuot, be to yra nerealūs žmonės, išlaikiau po jų pamokų iškart! Geriausia mokykla ever!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/16

Šauni mokykla! Labai ačiū instruktoriui Donatui už kantrybę, ramia bei draugiška atmosfera pamoku metu bei , žinoma, už tai, kad suteikė visas reikiamas žinias saugiam vairavimui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/16

Eizos mokykla - pats geriausias pasirinkimas, norinčiam išmokti vairuoti. Pas juos vairuoti išmoksta net pats beviltiškiausias mokinys. Kiekvienam skiriama 100% dėmesys ir pasitikėjimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/14

Mokiausi pas Donata tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/11

Eizos vairavimo mokyklą pasirinkau paskatinta gerų atsiliepimų, kurių apie šią mokyklą tikrai netrūksta. Ir ne be reikalo. Mokytis pradėjau nuo nulio, visiškai neturėdama suvokimo apie vairavimą. Tačiau vairavimo instruktorius Gražvydas kantriai mokė kiekvieno žingsnelio ir su kiekviena pamoka vis labiau tobulėjau, jaučiausi prie vairo vis užtikrinčiau. Kelias į teises nebuvo lengvas, toli gražu. Tačiau dabar galiu džiaugtis puikiu rezultatu - praktikos egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto. Ir visa tai dėka Gražvydo - tai atsidavęs savo darbui žmogus, kuriam rūpi kiekvienas jo mokinys, kuris negaili nei pastangų, nei laiko, kad mokinys jaustųsi prie vairo komfortiškai ir tobulėtų sulig kiekviena diena. Tad jei nežinote, kurią mokyklą rinktis - Eizos vairavimo mokykla yra geriausia vieta, kurioje išmoksite vairuotibe streso ir kelyje jausitės užtikrintai. Patikėkit - vairavimas ne toks baisus, kai instruktorius reaguoja ramiai ir palaiko, nesvarbu kas benutiktų. Ačiū Eizos vairavimo mokyklai ir Gražvydui :) Sėkmės ruošiant naujus vairuotojus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/11

Nesigailiu pasirinkęs šios vairavimo mokyklos. Mokantis teorijos viskas buvo puikiai paaiškinta. Visi darbuotojai labai malonūs taip pat norėčiau padėkoti savo instruktoriui Gintarui už visada gera nuotaika ir puiku mokyma vairuoti. Viskas išlaikyta ir esu tikrai patenkintas jog pasirinkau EIZA ir instruktoriu Gintara. Pasirinkę šia mokykla nenusivilsit!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/10

Labai geri mokytojai viską išsamiai paaiškina instruktorius Gražvydas superinis jo dėka išlaikiau egzaminą kas nėra sėdėjęs uz vairo ir planuoja turieti teisės tikrai rekomenduoju kreiptis į šią mokyklą nepasigailesit

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/10

Didelis AČIŪ EIZA vairavimo mokyklai.Tai buvo geriausias mano pasirinkimas :-)
Tikrai šaunus, draugiškas kolektyvas! Patiko ir teorijos ir praktikos pamokos. Į mokyklą visada eidavau kaip į šventę!
Dar labiau norėčiau padėkoti vairavimo instruktoriui VAIDUI už jo kantrybę, naudingus patarimus, išsamius paaiškinimus, padrąsinimą, gerą nuotaiką ir pagyrimus. Tiesiog super instruktorius!
Visiems rekomenduoju :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/09

Labai esu patenkinta viskuo! Jus nerealus :) tikrai savo darba ismanantis kolektyvas o vairavimo instruktorius Audrius labai labai kantrus, geras, ramiai issaiskinantis viska zmogus dekui jums visiems! P.S islaikiau viska is 1 karto!! Nerealu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/09

Didelis ačiū vairavimo instruktoriui Dovydui už pamokas, kantrybę, informatyvius paaiškinimus. Supratingas, jaunatviškas, kantrus su požiūriu darysim kol pavyks ir pavyko! Dėka Dovydo išlaikiau vairavimo egzaminą. Rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/08

Aš labai patenkinta, kad pasirinkau būtent Eizos vairavimo mokykla. Čia dirba tikri profesionalai! Administratorė Roberta visada su šypsena ir noru padėti. Puiki mokykla, rekomenduoju visiems, kas nori išmokti vairuoti. Esu labai dėkinga instruktoriui GRAŽVYDUI VANDZINSKUI už jo profesionalumą ir didelę kantrybę, už gerą nuotaiką vairuojant ir už tai, kad padėjo man nugalėti baimę. Niekada nešaukė, viską puikiai paaiškindavo, į visas mano klaidas reagavo ramiai, tik jo dėka išlaikiau egzaminą regitroje. Matosi, kad žmogus tikrai myli savo darbą ir stengiasi dėl mokinių. Širdingai dėkoju ir linkiu sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/07

Puiki mokykla šaunus instruktoriai Gražvydas puikus motivatorius net kai galvoji jog nepasiseks ir nusivilsi, energijos bomba 3000 ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/07

Labai džiaugiuosi, jog iš visų vairavimo mokyklų pasirinkau šią. Tai mokykla, kurio tikrai nepamirštas žmogiškasis faktorius. O požiūris į kiekvieną ateinantį mokytis - motyvuoja siekti tikslo.
Didžiausias ačiū, instruktoriui Gražvydui, kurio dėka pagaliau išlaikiau praktikos egzaminą !! Būtent jis buvo motyvacijos užtaisas. Man labai svarbu, kad “mokytojas” pasižymėtų tokiomis asmeninėmis savybėmis kaip - pozityvumas, humaniškumas, gebėjimas motyvuoti bei žinoma gebėjimas skatinti nepasiduoti ! Būtent toks buvo mano instruktorius . Dėl to esu jam labai dėkinga !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/06

Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Didelis Ačiū instruktoriui Donatui, kuris padėjo išpildyti savo seną svajonę. Visiems rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/04

Tūkstantis ačiū Dovydui už pamokas, patarimus ir pastebėjimus. Išlaikytas iš pirmo karto praktikos egzaminas geriausiai patvirtina, jog instruktorius nerealiai atlieka savo darbą Ir aš net neturiu jokių abejonių apie kitus instruktorius dirbančius EIZOJE! Sekmytės, dirbkite ir toliau su tokiu polėkiu
:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/03

Pirma karta sėsti už vairo 50ies buvo tarsi isukis sau .., ir jau ėmiau abejoti .., bet instruktorius Gintaras tvirtai pareiškė ,, viskas tau pavyks ,, taigi jo kantrybes ir palaikymo dėka šendiena turiu teises .. dar viena svajone išsipildė .. rekomenduoju instruktorių Gintarą ..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/02

Ačiū, Dovydui, kad patikėjo, padrąsino, išmokė ir pagaliau galėsiu džiaugtis teisėmis Rekomenduoju 100 %

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/02

Po 10m susigundziau teisemis ir neprasoviau pasirinkdama mokykla. Pradėjau su instruktorium Vaidotu. Taip nutiko kad susirgo ir mane perimė taip pat nuostabus instruktorius Gražvydas. Vien geri atsiliepimai! Visada palaiko, pakelia ūpa ir profesionaliai paaiškina ir parodo kaip geriau. Visas kolektyvas superinis. Nebumbės, nešauks nors ir padarysi nesamonę kokią. Tik su jumis pamėgau vairavimą. Pasiilgsiu pamokų :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/02

Rekomenduoju 100% instruktorių Gintarą!!!! ❤️kantrus , šiltas , motyvuojantis žmogus su begalę patarimų! Tikrai nenusivilsite pasirinkę šią mokyklą , o ypač šį mokytoją!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/02

2020m.Pati geriausia metų pradžia!Po didelio nepasitikėjimo savimi,aš pagaliau klevas.Labai labai noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklai pradedant nuo ten dirbančio personalo,labai mandagios visada su šypsena ir padrąsinančios..teorijos mokytojui Vytatui išaiškina puikiai,bet ypatingai tariu didelį ačiū INSTRUKTORIUI AUDRIUI,už begalinį pasitikėjimą,dvelkiantį ramumą ir pagrindinius įgudžius..didelis apkabinimas!Ačiū begalinis Dovydui,kuris pasiėmė po savo sparnu ir išmokė girdėti kas sakoma,nepagailėjo gerų žodžių kai nusipelniau ir i mano verkšlenimą jog neišlaikysiu atsakydavo jog pas jį taip nebūna ir jis buvo teisus!už deklaracijos pildymą ir neįtikėtinai ramią reakciją avarijos metuuž aiškius paaiškiimus ir gerą nuotaiką.Ir Dėkoju Vaidotui,kuris taip pat prisidėjo prie mano vairavimo,išmokė taisyklingai pasukt vairą,kad ratai būtų tiesiai,kas atrodė dilema,o pasirodo tik pusantro kartoAčiū eizos mokyklai!Ten nieko nėra neįmanomo!Labai džiaugiuosi,kad pasirinkau būtent šią mokyklą.❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/30

Pasirinkau papildomas vairavimo pamokas šioje mokykloje ir tikrai nenuvylė. Po 4 pamokų jaučiausi daug tvirčiau ir sėkmingai išlaikiau egzaminą Regitroje. Labai rekomenduoju instruktorių Dovydą - jis kantrus, ramus, viską paaiškina, greitai pastebi daromas klaidas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/24

Labai dėkoju šiai mokyklai ir nuostabiam savo mokytojui, kurio dėka regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!!! Kompetetingas, kantrus ir linksmas kolektyvas tikrai nustebino. Nuoširdžiai rekomenduoju pasirinkti šią mokykla, nes reziltatai tikrai matosi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/21

Didžiulis ačiū instruktoriui Donatui! Pats geriausias vairavimo instruktorius, pradedant aiškiu klaidų išdėstymu, baigiant šiltu ir draugišku bendravimu. Labai kompetetingas, kantrus, viską paaiškina aiškiai, ramiai, pasako klaidas. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju visiems. Ačiū labai!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/20

Regitroj išlaikiau iš pirmo karto.Aciu profesionalui Dovydui Eizai.šauni mokykla,jaunatviški instruktoriai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/20

Labai gera mokykla , didelis ačiū visam Eizos kolektyvui už pagalbą o ypač instruktoriui Gintarui , rekomenduoju visiems! !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/19

Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią mokyklą. Atėjus čia buvau maloniai nustebinta viso personalo bendravimu bei švelnumu.Ypatingai didelis dėkui mokytojui Gintarui už teorines ir praktines žinias,už kantrybę kurios su manimi reikėjo begalo daug. Esu didelė užmirštuolė bet šis mokytojas kiekviena pamoka, tūkstanti kartų iš naujo paaiškins, parodys, pamokys, patars.Gintarai jūs nuostabus žmogus. Su jumis tik mokytis ir mokytis. Dėka jo šiandien vairavimo egzaminas išlaikytas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/18

Pati geriausia mokykla, prieš kelis metus bandžiau mokintis kitoje mokykloje, tačiau patyriau nusivilyma ir mečiau. Tačiau atėjus čia, dėka puikių mokytojų, jaučiaus gerai ir dabar jau turiu teises. Diždžiausi linkėjimai ir padėkos instruktoriui Audriui už jo nepaprasta kantrybę, atvirumą ir profesionalumą, galiu drąsiai rekomenduoti šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/18

Pati geriausia vairavimo mokykla, puikus kolektyvas ir nuostabūs instruktoriai! Viską pavyko išlaikyti iš pirmo karto, neprireikė papildomų pravažiavimų. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/17

Puiki vairavimo mokykla. Instruktorius Gražvydas atsakys į rūpimus klausimus, visada patars, paaiškins. Dėka šio instruktorius mokyklinį ir praktinį egzaminus išlaikiau iš pirmojo karto. Džiaugiuosi, jog pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Dėkui už visas pastangas ir skirtą laiką!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/17

Puiki vairavimo mokykla su puikiais instruktoriais. Džiugu, jog pasirinkau ją! Instruktorius Gražvydas atsakys į rūpimus klausimus. Padės, patars, kaip geriau važiuoti. Matosi, jog šioje mokykloje dirba tikri savo srities profesionalai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/16

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą! Instruktorius Donatas puikus ir rūpestingas mokytojas, detaliai paaiškina visas daromas klaidas, visuomet atsakydavo į rūpimus klausimus. Ačiū Donatai už pastangas, kantrybę ir tikėjimą! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/14

Pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Dovydui, už pačias geriausias pamokas, kuriose nestigo, juoko, nuoširdžių pokalbių, gyvenimišių pamokų, kurių neprireiks laikant Regitroj egzaminą, bet gyvenime tikrai. Mokymas suinteresuotas ne tik kaip išlaikyt egzaminą, bet ir kaip gerai vairuoti kelyje po jos! Visada stengiasi nuimti stresą, ir tikrai pavyksta. Pritaiko metodus kurie būtini norint gerai ir greitsi išmokt vairuot. Dėka jo, teisės intensyviai mokantis gautos po 2 savaičių, o pradėjau visai nuo 0. Ir patarimas laikantiems, nebijokit imt instruktoriaus į egzaminą, jei ne jis, ir jo žinios apie naujus įstatymus teisės nebūtų išlaikytos iš pirmo karto, per Regitros egzaminuotojo žioplumą. Žodžiu, kas norit greit, linsmai, be streso teisių visi renkatės Eizos vairavimo mokykloje, jie čia geriausi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/12

Nusprendusi pradėti mokytis, net neabejojau dėl vairavimo mokyklos pasirinkimo, anksčiau ne kartą buvau girdėjusi tik gerus atsiliepimus ir rekomendacijas. Neabejodama atėjau ir aš išbandyti nuo pat pirmos dienos pasirašydama sutartį jau jaučiau kad bus smagu. Prasidėjus teorijos pamokėlėms mokykla tapo antri namai į kuriuos nebuvo kančia eiti, eidavau su šypsena nes žinojau, kad mane pasitiks nerealus kolektyvas pradedant nuo administratorės, kuri visada pasitinka su šypsena visada pasiteirauja kaip sekasi, visada pasidalina naudingais patarimais kaip susikaupti, kaip pasiekti tikslus. Teorijos pamokėlės, kurias vedė Gintaras buvo kažkas nerealaus, tai žmogus kuris visas situacijas moka paaiškinti iš gyvenimiškos pusės ir su humoru, mokėjo taip paaiškinti viską kad net nelikdavo klausimų, į pamokėles kurios vykdavo vėlai vakare būdavo smagu net eiti nes žinodavau, kad bus nenuobodu, kad bus linksma ir naudinga. Didžiulis ačiū teorijos mokytojui Gintarui jo dėka teorija išlaikyta iš pirmo karto. Išlaikius teorijos egzaminą prasidėjo pravažiavimai, sulaukus skambučio iš administratorės ir sužinojusi kad jau man priskirtas instruktorius tiesa pasakius buvo jauduliuko. Tačiau susipažinus su instruktoriumi Gražvydu jaudulys taip ir dingo. Niekada niekas nespreskite koks yra žmogus iš išorės. Kiek girdėjau kitiems pasirodo iš veido išraiškų kad Gražvydas bus griežtas piktas bus nesmagu, jūs labai klystate ir kiti kurie ateisite į šią mokyklą net neabejokite tikrai rekomenduoju patiems išreikšti norą mokintis vairuoti su instruktoriumi Gražvydu. Tai žmogus kurį apibudinti trūksta žodžių, tiesiog nerealus! Nuo pat pirmo pravažiavimo viską paaiškina nuramina net nėra baimės laikyti vairo, tokia ramybė ir gera atmosfera. Jis nemoka pykti jam net netinka prie charakterio būti piktam, ne kartą jam tai sakiau pati, neįsivaizduoju jo pikto. Praėjus keliems pravažiavimas labai pradėjau laukti kada ateis vėl ta diena kada važiuosiu, kad ir ateisiu blogos nuotaikos žinojau, kad tik pradėjus važiuoti pralinksmėsiu ir net nuovargis dings, nes instruktorius Gražvydas tiesiog moka sukoncentruoti į vairą ir padeda staiga pamiršti visas problemas, su juo galima pasišnekėti bet kokiomis temomis galima parašyti bet kokiu paros metu jis visada padės. Tokios kantrybės ir optimizmo kokią turi Gražvydas palinkėčiau visiems, tai tiesiog nerealu. Jeigu kažkas nepavyksta, jis sugeba taip nuraminti kad ne tik jis vienas tiki kad pavyks anksčiau ar vėliau bet ir pati pradedi tikėti ir nesureikšmini savo klaidų. Na o artėjant Regitros vairavimo egzaminui nereikia nė psichologo pagalbos, kad jaustumeisi rami, užtenka pasikalbėti su Gražvydu ir visos baimės viskas dings. Ačiū didžiulis jums, ačiū už viską, ačiū už smagų laika, kurio dabar tikrai labai trūks. Sužinojus kad egzaminas išlaikytas lyg akmuo nuo širdies nukrinta ir taip gera, bet tuo pačiu ir liūdna, nes tikrai pamačiusi Eizos vairavimo mokyklos mašiną suspaudžia širdį, aplanko nostalgija. Bet tvirtai žinau kad visas kolektyvas bet kada laukia ateinant aplankyti paplepėti ir tikrai ne kartą užsuksiu, nes šioje mokykloje praleistase geriausias laikas ir susipažinau su nerealiais ten dirbančiai žmonėmis. Didelis ačiū visiems už viską, na žinoma didžiausias ačiū Gražvydui, jūs nerealus, ačiū už jūsų kantrybę ir rūpestį!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/12

Didelis aciu Eizos mokyklai, o dar didesnis Aciu instruktoriui Donatui, jo deka ismokau nuo pat pagrindu, Aciu jam uz kantrybe, uz pastabas bei patarimus, su juo nebuvo laiko kada liudeti :) Didelis aciu uz palaikyma :) Rekomenduoju sia mokykla ! :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/11

Didelis dėkui instruktoriui Donatui už kantrybę ir mokymus. Rekomenduoju visiems tiek mokyklą tiek instruktorių. Jei bijai gatvės, greičio ar nepasitiki savo jėgomis, tai ši mokykla vieta kur išmosi visko, nuo komforto gatvėje iki savęs pasitikėjimo. Darbuotojai visi malonūs ir labai draugiški.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/06

Visada skaitydavau atsiliepimus apie šią mok. ir niekada neabejodavau, kad čia yra geriausia. Nesuabejojau ir atėjusi mokytis. Kuomet atėjo eilė pravažiavimams, sužinojusi instruktorių - Gražvydą, galvojau nebenoriu, toks griežtas pasirodė, visiškai ne mano žmogus, bet turbūt gyvenimas žinojo geriau, ką ir kaip padaryti.Ir jis buvo teisus! Šiandien Regitra išlaikyta iš pirmo karto!! Labiausiai ačiū sakau, Gražvydui - žmogui, kuris atsakydavo net į mano keistus klausimus, visada žinojo, kad aš gerai važiuoju, net kai pati tuo netikėdavau ir norėdavosi pasiduoti. Šiandien, kai aš tampau oficiali vairuotoja, net gaila pasidarė palikti mašiną, kuri tapo tokia artima, mokyklą, kurioje rasdavau besišypsančią administratorę ir jaukią atmosferą, kurią sukurdavo instruktorius. Žinau, kad kai pamatysiu gatvėje Eizos mokyklos automobilį, apims nostalgija. Nėra abejonių, kad rekomeduoju šią mokyklą ir visą jos kolektyvą, nes čia prasideda geriausias kelias į vairuotojų gretas! Ačiū! :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/06

Pasirinkau šią mokyklą, nes man ją rekomendavo labai daug žmonių. Tikrai nepasigailėjau. Į pirmą pamoką atėjau visiškai nemokėdama vairuoti. Tada nebūčiau net pagalvojusi, kad egzaminą regitroje išlaikysiu iš pirmo karto :) Labai didelis ačiū instruktoriams Audriui ir Vaidotui, kurie sugebėdavo atsakyti į visus man kilusius klausimus. Jų pamokos buvo be galo įdomios. Visa informacija išaiškinama labai paprastai ir suprantamai. Į vairavimo pamokas visada ateidavau be jokio streso ir su gera nuotaika :) Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą ir tikrai parekomenduosiu ją visiems savo draugams ir pažįstamiems :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/04

Rekomenduoju šia mokykla, bei rekomenduoju geriausia instruktoriu Gražvyda, kuris padejo iveikt regitra is 1karto, Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/04

Skiriu didelę padėką Eizos vairavimo mokyklai ir ypatingai instruktoriui Gražvydui. Sėsdamas už vairo pirmą kartą nesijaučiau užtikrintas savimi ir nesitikėjau, kad taip greitai išmoksiu vairuoti, tačiau su Gražvydo įdėtom pastangom, nuostabia jo mokymo metodika bei suteiktais vertingais patarimais išlaikiau tiek mokyklinį, tiek regitros egzaminą iš pirmo karto! Kas dar neapsisprendėte kur mokytis vairuoti, siūlyčiau tik šią mokyklą, nes joje laukia jūsų nuo malonios-entuziastingos administratorės iki savo darbą išmanančių instruktorių, kurie viską išaiškins iki smulkiausių detalių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/04

Geriausia mokykla, bei geriausias instruktorius Gražvydas, kurie padejo man iveikti regitra is 1karto, Ačiū !!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/04

Visų pirma noriu padėkoti, už įdėtas pastangas ties mano klevo gavimu! Labai šaunus kolektyvas, profesionalūs instruktoriai: Dovydas ir Gražvydas. Labai nuoširdūs, paslaugūs, itin rūpestingi ir atsakingi. Jei kažkas neaišku, klauskit - atsakys. Visas klaideles išanalizuos, pakreips kur reikia labiau atidžiam būti, kur trūksta įgūdžių. Tiesiog kainos ir kokybės santykis yra labai labai geras, buvo vienas malonumas mokytis vairuoti su šia vairavimo mokykla! 10/10

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/03

Rekomenduoju “Eizos vairavimo mokyklą”, taip pat ir vairavimo instruktorių Gražvydą Vandzinską. Mokyklinis ir regitros egzaminai išlaikyti iš pirmo karto! Tik geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/02

Esu vieno "šviežiai iškepto" vairuotojo mama, ir kai vaikas užsirašė papildomiems važiavimas prieš "Regitrą", supratau, kad aš dabar vairavimo egzamino neišlaikyčiau, pakalbėjus su bendraamžiais - nuomonė ta pati. Stebėjau, kaip vaikas tobulėja akyse, su kokia šiluma ir pagarba atsiliepia apie savo instruktorių Dovydą. Po praktinių važiavimų daug diskutuodavome apie vienokias ar kitokias situacijas, bendrą eismo kultūrą, ir tos diskusijos netiesiogiai atšviežino ir praplėtė sustabarėjusias žinias apie dalyvavimą eisme, tam tikrus reikalavimus, kurių prieš 30 metų, laikant egzaminą, nebuvo. Matau, kad Eizos vairavimo mokykloje dirba tikri savo darbo profesionalai, puikūs psichologai, padedantys žmonėms, ypatingai jaunimui - siekti savo svajonės. Esant progai, rekomenduosiu tik jus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/30

Jeigu svarstote, kurią visgi mokyklą čia pasirinkus... Eizos mokykla neleis Jums nusivilti savo pasirinkimu. Ir išties, ši mokykla - išskirtinė savo profesionalumu, metodika, instruktoriais. Pats atėjau iš kitos mokyklos, pasimokyti, papildyti žinias, kurių instruktorius Dovydas tiek daug man suteikė, su didžiule kantrybe, supratingumu, savo darbo srities išmanymu, vidine stiprybe ir tikėjimu savo mokiniais. Eizos mokyklos instruktoriai - tokie, kokie geba išmokyti kiekvieną - griežti, tačiau labai teisingi, kantrūs ir tuo pat itin aktyvūs, geranoriški, kuriems gerai atliktas darbas - įdealiai paruoštas vairuotojas - jų aukščiausias tikslas. Tuom įsitikinau išgirdęs po egzamino ,,Regitroje" išgirdęs ilgai lauktus,,Sveikiname - egzaminas išlaikytas be menkiausios klaidos!". Ilgai siektas vairuotojo pažymėjimas - mano rankose, o užsimezgęs glaudus ryšys su mokykla neblėsta - instruktoriui tai irgi pergalė, jo sunkaus, ilgo ir kruopštaus darbo vaisius. Labai malonu sulaukti šiltų žodžių po egzamino, kai matai, jog instruktorius išties džiaugiasi tavo rezultatu. Galiu drąsiai ir užtikrintai jaustis kelyje, nes žinau, jog esu mokytas profesionalaus instruktoriaus. Kiekvienam rekomenduoju rinktis būtent šią mokyklą, o ypač tiem, kurie nevisai pasitiki savo jėgomis, ar tiesiog nori egzamino pabaigoje išgirsti tai, apie ką ir svajoja - išlaikyto egzamino įvertinimą.

Begalinis AČIŪ instruktoriui Dovydui ir visam mokyklos personalui, linkiu didžiausios sėkmės ir toliau ruošiant savim pasitikinčius, saugius ir kultūringus būsimus vairuotojus!.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/30

Labai puiki mokykla, puikiai paruošia teorijos egzaminui ir praktikos. Labai noriu padėkoti Audriui Eizai, Grazvydui Vandzinskui ir Dovydui Eizai už puikias ir įsimintinas vairavimo pamokas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/30

Didelis ačiū instruktoriui Dovydui už pamokas, už kantrybę, už padrasinimus, už palailymą, už gerą nuotaiką :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/26

Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią mokyklą. Ypatingai didelis dėkui kantriajam Gintarui už teorines ir praktines žinias. Už puikiai išaiškintas klaidas, už vertingas pamokas. Šio nuostabaus instruktoriaus dėka Regitroj išlaikiau teises iš pirmo karto. Visada liksiu jam dėkinga! Visiems labai rekomenduoju instruktorių Gintarą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/26

Rekomenduoju!!! Pats geriausias instruktorius Faustas!!!Regitra iš pirmo kart :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/23

Pritariu visu 110%, kad ši mokykla yra geriausia Klaipėdoje! Ačiū Gintarui už teorines pamokas, jos buvo nenuobodžios ir linksmos :) Administratorė taip pat labai maloni ir draugiška! O didžiausias ačiū instruktoriui Dovydui! Pozityvus, supratingas, griežtas, bet teisingas mokytojas, kuris viską ramiai ir kantriai paaiškina, neleidžia nuleisti rankų ir skatina nepasiduoti! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/22

Pritariu visu 110%, kad ši mokykla yra GERIAUSIA KLAIPĖDOJE! Teorinės pamokos pas Gintarą buvo nenuobodžios ir linksmos, mokytojas viską išsamiai paaiškindavo :) Administratorė taip pat labai draugiška ir maloni! O didžiausias ačiū instruktoriui Dovydui :) Pozityvus, linksmas, supratingas, griežtas, bet teisingas instruktorius, ramiai ir aiškiai pasakydavo klaidas, neleisdavo nuleist rankų ir visada skatindavo nepasiduoti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/22

Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą! Teorijos pamokos aiškiai išdėstytos, mokymų klasė labai jauki. Didelis AČIŪ instruktoriui Gražvydui už suteiktas žinias vairavimo pamoku metu, už kantrybe ir gerą nuotaika! Regitra įveikta iš pirmo karto! Ačiū šios mokyklos visai komandai, sėkmės darbuose ir daug, daug puikiu mokiniu!!! Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/22

Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą Jauki atmosfera mokymo klasėje, vairavimo pamokos išnaudotos iki pat paskutinės minutės. Didelis ačiū instruktoriui Gražvydui, už kantrybę ir suteiktas žinias,už gera nuotaika vairavimo pamoku metu! Regitra įveikta iš pirmo karto!!Ačiū visai šios mokyklos komandai! Sekmės ! Ir daug daug puikių mokinių! Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/21

Be galo džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą! Visas kolektyvas, be išimčių, mylintis savo darbą ir perduodantis tik geriausias emocijas mokiniui!
Didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū instruktoriui Audriui, kuris su manim dirbo nuo 0 - be galo kantrus ir šiltas žmogus, nuo pirmų pamokų jaučiamas palaikymas ir nuoširdus bendravimas, stengiasi perduoti visas žinias, kad mokinys išmoktų vairuoti saugiai. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!
Nuoširdus ačiū ir instruktoriui Gražvydui už naudingus patarimus bei didelį palaikymą ir rūpestį. Tik geriausi žodžiai ir rekomendacijos!
Didelis ačiū ir direktoriui/instruktoriui Dovydui už pamokas ir patarimus mokantis saugiai ir atsakingai vairuoti!
Daugiau nei 100% rekomenduoju Eizos vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/21

Didelis ačiū instruktoriui Donatui Misevičiui, už kantrybę ir nuoširdumą mokymosi metu. Ačiū, kad neleido pasiduot ir siekt savo tikslo. Didelis ačiū visai mokyklai!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/21

Intruktorius Gražvydas labai padėjonpersilaužti iš blogų vairavimo įgūdžių. Esu labai dėkingas už paskutinę sekundę paskirtus papildomus pravažiavimus. Rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/20

Ačiū už pagalba Gražvydui, instruktorius neatsisakė padėti, papildomam pravažiavimui, šis žmogus jums tikrai padės, nuo nulio iki teisių.
Rekomenduoju !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/20

dėkoju instruktoriui Gražvydui už palaikymą ir daug naudingų patarimų:) Pats geriausias instruktorius!!! rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/16

Labai dėkoju instruktoriui Gražvydui už moralinį palaikymą ir daug naudingų patarimų:) Pats geriausias instruktorius!!! Į Eizos vairavimo mokyklą atėjau papildomų pravažiavimų, nes nepasitikėjau savo vairavimo gebėjimais, bet su Gražvydo pagalba pagerinau įgūdžius ir šiandien Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Labai draugiškas, linksmas, kantrus ir daug žinių turintis mokytojas:) Tikrai rekomenduoju Jei tektų rinktis iš naujo, rinkčiausi šią vairavimo mokyklą pirmu numeriu <3

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/15

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Ir labai noriu padėkoti instruktoriui Gintarui. Šis žmogus labai kantrus, pozityvus ir malonus. Išmoktas pamokas panaudosiu gyvenime, o ne tik regitroje. Davė įvairių gyvenimiškų patarimų, išmokė net kaip pilti degalus. Labai rekomenduoju šią mokyklą, o ypač šį instruktorių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/14

Džiaugiuosi, norėdama išmokti vairuoti, pasirinkusi Eizos vairavimo mokyklą. Išmintingo vadovo Dovydo suburta puiki, savo darbą mylinti komanda padėjo pasiekti tikslą. Ypač dėkoju instruktoriui Audriui, tame banguotame kelyje leidusiam patikėti savimi. Vairavimo pamokose užtikrintas mokymo procesas vyko ramiai, pagarbiai, su gera humoro doze. Labai svarbu, kad po nesėkmės egzamine neleido nukabinti nosies, todėl šiandien mano rankose vairuotojo pažymėjimas. Nuoširdžiai dėkoju Jums visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/11

Didelis ačiū instruktoriams Dovydui ir Gražvydui už papildomas pamokas,ačiū užJūsų kantrybę.Jūs kiečiausi!Sėkmės Jums ir jūsų mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/09

Ačiū! instruktoriams Dovydui irGražvydui už pamokas,už kantrybę.Jūs kiečiausi!Sėkmės darbuose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/08

Noriu padėkoti šauniausiems instruktoriams tai, Rimantui, Dovydui ir Gintarui šių nuostabių instruktorių sugebėjimu paiškinti ir patarti vairavime pagaliau teisės išlaikytos! Didžiulės sėkmės visam pačiam šauniausiam kolektyvui ! :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/04

Nuostabi mokykla ir instruktoriai! Dėkoju instruktoriui Gintarui už pagalbą laikantis teises ir jo kantrybę. Ačiū Jums, bei sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/31

Labai džiaugiuosi šia mokykla,bei visais darbuotojais.Visi labai šaunūs ir draugiški.O labiausiai dėkoju savo instruktoriui Gintarui už jo kantrybę,gera mokymą.Jo dėka teisės išlaikytos.Labai jam didelis Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/31

Nerealūs instruktoriai,nežinau kaip jie sugeba taip išaiškinti, kad kai tik pasimdavau papildomus pravažiavimus, po jų nuejus į mokyklos praktinį egzaminą, išlaikau ir regitroj iš pirmo karto išlaikiau egzaminą. Tikrai esu dėkinga jiems už gerą nuotaiką, profesionalumą ir kantrumą^^

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/30

Labai gera vairavimo mokykla!!, regitroje laikiau 4 kartus nesėkmingai, bet padares vos 3 papildomus pravažiavimus šioje mokykloje , pas labai linksma ir malonų instruktorių Gražvydą, išlaikiau iškart. Ačiū labai! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/29

Geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje! Rekomenduoju tiems kurie trokšta tapti vairuotojais. Nuostabus mokyklos kolektyvas, atsidavimas ir profesionalumas čia - svarbiausia.
Nuoširdžiai noriu padėkoti instruktoriui DONATUI - jūs šauniausias mano sutiktas mokytojas! Malonus bendravimas, etiškas ir taktiškas, komunikabilus tad galima ir apie gyvenimą pakalbėti, ir pasijuokti! Pamokos praskriejo labai greit! Egzaminai regitroje išlaikyti iš pirmo karto!!!
Ačiū ačiū ačiū!!! ❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/24

Dėkoju mokytojui Donatui, puikiai išmokinusiam taisyklingai vairuoti. Visos pamokos ir pastabos davė ir tikiu jog duos vaisių ateityje. Laikas mokantis praskriejo nepastebimai, nes Donatas ne tik geras mokytojas, bet taip pat labai draugiškas žmogus, su kuriuo galima apie daug ką pakalbėti ir daug iš jo sužinoti. Ačiū Donatai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/23

Labai didelis Ačiū instruktoriams Vaidotui Gintarui Dovydui už pamokas kurias gerai viską išsamiai paaiškina ir pataria iš savų patirčių viską :) labai gera mokykla eiza siūliau tik ta mokykla eiti laikytis teisės nenusivilsit tikrai o džiaugsitės :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/17

Labai noriu padėkoti šiai mokyklai ne tik už suteiktas žinias, praktika, bet ir už visokeriopa palaikymą bei tikėjimą, jog viskas gali pavykti ir iš pirmo karto. Didelis ačiū instruktoriui Gražvydui už kantrybę, patarimus, kurie netik padėjo išlaikyti regitrą, bet ir pravers važinėjantis kasdien!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/16

Labai puiki mokykla, viską labai gerai išaiškina, to pasekoje išlaikiau regitros praktinį egzaminą iš pirmo karto. Didelis AČIŪ instruktoriui Gintarui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/15

Patys geriausi atsiliepimai, rekomenduoju šita vairavimo mokykla! O instruktorius Dovydas Eiza profesionaliai viska išmokina. Ačiū jums !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/15

Super mokykla! Didelis ačiū instruktoriui Donatui, greitai ir gerai išmokinius vairuoti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/11

Puikiai viską išmoko ir paaiškina, tikrai rekomenduoju šią mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/08

Labai rekomenduoju šia nuostabia mokykla, kolektyvas labai palaikantis ir draugiskas. Instruktoriai myli savo darba. Didelis aciu instruktoriui Vaidotui ir Grazvydui, kurie padejo ismokti ir pasiruosti regitros praktikos egzaminui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/08

Geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/05

Viena geriausių vairavimo mokyklų,o,instruktorius,Audrius Eiza,tikras savo srities profesionalas.Kuris padės išmokti vairuoti ir turimas žinias pritaikyti kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/04

Ačiū suteikėte man pasitikėjimo savimi,sėkmės darbuose!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/04

Mokykla reikia rinktis ne protu,o sirdimi❤.
Labai dziaugiuosi pasirinkusi vairavimo mokykla "EIZA". Tai nuostabi,silta ir kruopstumu pasizyminti mokykla,kuri tampa tarsi Tavo namais.
Nuosirdziausiai noriu padekoti instruktoriui Audriui Eizai. Sis zmogus-nerealusmyli savo darba,gerbia savo mokini ir yra vertas paciu paciausiu zodziu☺
Jis mokytojas is didziosios M, jis tampa tavo draugu,su kuriuo gali juoktis,dziaugtis ar verkti
Nera tokiu teigiamu zodziu,kurie apsakytu kaip Jumis didziuojosi.
Daug daug geru mokiniu ir dar ilgu metu gyvavimo

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/03

Didelis AČIŪ instruktoriui Gintarui, išmokė puikiai vairuoti, turi daug kantrybės, visada padeda, paaiškina kad, kaip ir kodėl. Dar kartą ačiū:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/02

Tik patys geriausi atsiliepimai is mano puses šiai vairavimo mokyklai! pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Dovydui Eizai! Tik jo dėka dar vienas klevukas kelyje

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/02

Noriu padekoti instruktoriui Rimantui, labai nuostabus mokytojas, vairuojant jokio streso, puikiai viska isaiskina ir pamoko, visada jauki ir maloni atmosfera. Aciu Jums, dabar jau galiu vazinet savarankiskai☺

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/01

Didelis ačiū instruktoriui Dovydui, buvau ne kart metęs mokslus ir praradęs viltį kada nors išlaikyti, bet instruktorius privertė vėl patikėti ir šiandien išlaikiau egzaminą. Rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/28

Noriu pasakyti didelį ačiū Instruktoriui Dovydui :) Aš pas Jį atėjau mokintis iš kitos mokyklos, ir nei karto nepasigailėjau šiuo savo sprendimu. Kas man atrodė sunku,jis padėjo, kad tai būtų lengvą. Kaskart su didžiule kantrybę, manę motyvavo,mokino..ir leido įtikėti,kad viskas bus gerai. Tai ne tik puikus mokytojas, bęt tuo pačiu geba būti puikiu draugu, klausytoju,patarėju. :)
Pamokos buvo be įtampos, be baimės..O anaiptol su didžiule ramybę,ir šypsena veide :) Jo dėka pradėjau savimi pasitikėti, galvoti pozityviai,nors iki pirmo susitikimo su Dovydu, maniau jog iki vairuotojo pažymėjimo man dar ilgas kelias. Jis išmokė visko, perteikė neįkainojamas žinias..kurios man padėjo išlaikyti praktikos egzaminą. Ačiū Jums Dovydai, už Jūsų su visa meile atliekamą darbą, rūpestį, tiesiog už Jūsų nuostabią asmenybę.. jei reikėtų rinktis vėl, neabejotinai sugrįščiau, ir vėl pas Jus. Linkiu didžiausios sėkmės. Jums ir Jūsų nuostabiam kolektyvui. Nuoširdžiai rekomenduoju šią mokyklą. Nęs puikiai supratau, kad kiekvienas žmogus jiems yra lyg šeimos narys, ir jie atiduos visą savę, dėl jūsų svajonės tapti puikiais vairuotojais :)♥️ Didelis AČIŪ!♥️♥️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/28

Nuostabi mokykla bei nuostabūs jos darbuotojai! Dėkoju instruktoriui Audriui už kantrybę ir pagalbą mokantis vairuoti bei Dovydui už pamokas YouTube kanale. Jūsų dėka egzaminus išlaikyti pavyko iš pirmo karto! Ačiū Jums, bei sėkmės šiame atsakingame darbe :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/28

Nepaprastai dėkoju instruktoriui Donatui! Išsamiai paaiškina užduotis, labai padeda ištaisyti pasikartojančias klaidas ir maloniai bendrauja. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/25

Geriausias instruktorius Dovydas Eiza

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/24

Norėčiau pasakyti dideli ačiū šiai mokyklai ir instruktoriui Gintarui. Už neišsekusią kantrybę, patarimus ir jaukią atmosferą pravažiavimų metu. Tiek teorijos tiek praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto šios mokyklos dėka :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/24

Didelis dėkui instruktoriui Donatui. Žmogus su kuriuom kiekvieną pamoką praeidavo be jokių baimių. Žmogus kuris puikiai perteikia tiek medžiagą tiek vairavimo techniką lengvai ir suprantamai. Donatas labai komunikabilus žmogus kuris niekada neleis tau pasimesti ir viską kontroliuos bei padės nugalėti visas vairavimo baimes. Gero būdo žmogus su kuriuom jūsų pamokos prabėgs akimirksniu. Sėkmės gyvenime ir ačiū Tau už visą maloniai praleistą laiką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/22

Labai esu patenkinta instruktoriumi Donatu kuris labai gerai išmokė vairoti ir regitroj iš pirmo karto išlaikiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/21

Išlaikiau visus egzaminus per vieną kartą, mokykla tikrai nuostabi ir motyvuojanti tęsti tai ko pradėjęs. Labai noriu pasidžiaugti ir turbūt pasigriti nuostabiausiu savo instruktoriumi -Gintaru, tai mokytojas dėl kurio verta žemai lenkti galvą, tai savo srities specialistas, mokytojas, kuris nepyks ant tavęs jei padarysi klaidą, mokytojas, kuris visada bus su nuotaika ir neleis būtų be jos -tau pačiam. Tai puikus mokytojas ir nuoširdus draugas vienu metu, jokia kelionė su Juo neprailgs, išmoko visų smulkmenų ir paaiškina viską su visomis detalėmis. Didelis jam AČIŪ! Nes jos dėka, aš šiandien puikiai išlaikiau praktikos egzaminą. Ačiū ir visai mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/16

Nereali, tobula vairavimo mokykla tiems, kurie tikrai nori ne tik išsilaikyti teises, bet ir išmokti begalybe naudingų dalykų vairavime! Nuo pat pradžios.. Administratorė, teorijos dėstytojas - tai tiesiog džiaugsmo žmonės, kurie kiekviena diena priima tave su tooookia plačia šypsena, kad norisi į mokyklą eiti ne kas antrą diena, o kiekviena. Jie padaro mokykloje nuostabią atmosferą. Oooo mano instruktorius Donatas! Ačiū Tau, tu fantastiškas. ❤️ Na tiesiog nėra žodžiu vien tik emocijos. Vairavimo metu sukuria ramią ir paprastą atmosferą, todėl netenka stresuoti, pravažiavimas būna malonus ir ramus ir netgi linksmas. Viską labai suprantamai paaiškina ir išmoko drąsiai jaustis už vairo ir mėgautis vairavimu, kad iki šiol išlaikius visus egzaminus norisi važiuoti toliau ir dar ir dar! Direktorius Dovydas, Jus nuostabus žmogus ir linkiu Jums didžiausios sėkmės darbuose. Jūsų mokykla geriausia! ❤️ :))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/13

Labai gerai išmoko vairavimo per trumpą laiką ir gerai viską išaiškina ir teko instruktorius Donatas jis tikrai gerai viską išaiškina ir labai paprastai ačiū jam už pastangas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/06

Labai norėčiau rekomenduoti ir pagirti instruktorių Gintarą, kuris mane išmokė vairavimo nuo visiško nulio! Kantrybės jam pavydėtų kiekvienas... Pravažiavimų metu buvo ir daug juoko, ir susikaupimo ir šiaip plepėjimų apie šių dienų aktualijas :) visada ir į visus klausimus apie eismą atsakoma noriai su diskusijom, kurios priverčia ir susimastyt.. Rekomenduoju jį Jums mielieji kas tikrai norit išmokt vairuot sėkmės jam darbuose ir kelyje!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/03

Atejau i sia mokykla is kitos mokylos. Instruktorius mane paruose greitai ir sekmingai. Regitra islaikiau is pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/03

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Aš rinkausi pravaziavimus extra per 10 dienų, mokino instruktorius Vaidas, esu patenkinta 100%! Net išlaikiau iš pirmo karto!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/02

Galiu drąsiai teigti, jog tai – viena geriausių vairavimo mokyklų Klaipėdos apskrityje. Rekomenduoju tiek pradedantiems vairuoti, tiek norintiems tobulinti savo įgūdžius!
Asmeniškai dėkoju instruktoriui Dovydui už linksmas, įdomias ir naudingas pamokas.
Kiekvienas užsiėmimas buvo vis kitoks – netrūko naujų patirčių, netikėtų situacijų (pirmą kartą teko įsipilti kurą į automobilį, vairuoti naudojantis navigacija, vežti keleivius ir pan.). Ačiū už pastabas ir patarimus, paruošimą ne tik egzaminui, bet ir gyvenimui. Per jūsų pamokas supratau, kad nieko nėra neįmanomo, o svarbiausia – patyriau vairavimo malonumą!
Sėkmės tolimesniuose darbuose, įgyvendinant dar daug sumanymų! Jūsų komanda – šauniausia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/30

Ačiū visai komandai!
Maloni administracija, o teorijos mokytojas Vytautas puikus, smagiai ir aiškiai perteikė informaciją, skatino klausti, domėtis ir paaiškino viską iki smulkmenų.
Geriausi ir šilčiausi žodžiai instruktoriui Donatui! Kantrus, ramus, smulkmeniškas ir taktiškas. Pagirdavo ir padrąsindavo, neleido pasiduoti, stresuoti ir skatino visada judėti pirmyn. Ačiū nuoširdžiai, Donatai, dar kartą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/30

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, pradedant nuo administracijos požiūrio į mokinį, puikių teorijos pamokų su dėstytoju Vytautu iki smagių, naudingų pravažiavimų su instruktoriumi Faustu. Viskas išlaikyta iš pirmo karto!
Dar kartą tariu ačiū instruktoriui Faustui, tai nuostabus, ramus ir dėmesingas žmogus, kurio dėka kiekvienas pravažiavimas neprailgdavo, įgijau pasitikėjimo savimi ir beabejo naudingų žinių ir praktikos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/23

Išmokė vairuoti tobulai ir gan greitai, nors atrodė, jog labai greitai praėjo pamokos, jos buvo labai vertingos ne tik teoriškai bet ir praktiškai kasdieniniame vairavime, todėl visiems siūlau rinktis tik eizos vairavimo mokyklą, jei norite kažko išmokti daugiau nei regitros praktikos egzaminui :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/22

Tik patys geriausi atsiliepimai. Dirba tikri profesionalai siekiantis padeti tau tobuleti ir siekti savo tikslo.
Nuosirdziausias aciu Dovidui Eizai aciu tau labai
Rekomenduoju nepasigailesit 100 %

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/22

Didžiulis ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybę ir profesionalumą. Padėjo visais atvejais ir pagaliau pasiekiau savo tikslo. Taip pat ačiū visos mokyklos personalui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/21

Rekomenduoju instruktoriu Donata puikiai išmokina paaiškina suteike daug pozytivumo moka ir pakritikuoti kada nekartotumem klaidu o svarbiausia neleidžia nuleisti rankas kai kažkas nesigauna ir stume į prieki.
Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/19

Rekomenduoju instruktorių Vaida‼️
Išlaikiau egzaminą vairavimo iš pirmo karto.
Begalo kantrus, išaiškina labai gerai ,malonus, atsidavęs savo darbui visu 100 proc. Ačiū Tau labai labai!❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/17

Rekomenduoju!! Teorijos paruošimas puikus, paskaitos įdomios, dėstytojas nenuobodus, mėgdavo pajuokauti, bet tuo pačiu sugebėdavo viską išsamiai ir suprantamai išaiškinti. Prasidėjus pravažiavimams gavau instruktorių Audrių, nežinau ar išvis galima geresnį instruktorių gauti, Audrius vadovaujasi ne tik taisyklėmis, bet ir duoda labai daug gerų patarimų iš gyvenimiškos patirties, dirba tikrai ne dėl pinigų, o dėl saugaus eismo ir vairuotojų, prieš regitrą mielai sutiko atlikti papildomą pravažiavimą nors jam tas laikas pagal grafiką nebuvo palankus, su šiuo instruktoriumi važiuojant niekada nejaučiau didelės įtampos, visada gera nuotaika ir puiki atmosfera, per visus pravažiavimus nei karto nemačiau jo nervuoto, visada būna ramus, bendravimas vyksta kaip su kokiu labai geru draugu, tinkamas būsimo vairuotojo paruošimas TIKRAI garantuotas! Didžiulis ačiū Audriui ir visai Eizos vairavimo mokyklos komandai! Jeigu pasirinksite šią mokyklą, jūs tikrai nepasigailėsit.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/16

Super mokykla! Nors mokyklinis pravaziavimas praejo sunkiai, taciau Mokytojas Donatas, puikiai paruose regitrai, kuria islaikiau is pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/14

Geriausia vairavimo mokykla, instruktorius padejo istaisyti visas klaidas, bei pasiruosti vairavimo egzaminui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/12

Super mokykla! Pirmiausia, noriu padėkoti teorijos mokytojui Vytautui! Be galo atsakingai atlieka savo darbą, kai reikia pagiria, jei reikia ir sudrausmina. Jeigu kažko nesupranti, prieis, asmeniškai paaiškins ir sėdės tol, kol tikrai suprasi Sekantį ačiū tariu instruktoriui Rimantui. Kantrus ir ramus žmogus, pamokos niekada neprailgdavo. Taip pat didelį ačiū tariu instruktoriui Donatui. Nu super instruktorius, užteko vienos pamokos tam, kad galečiau tvirtai sakyti, jog jis tikras savo srities profesionalas! Taip smulkiai išaiskina kiekvieną tavo klaidelę, judesį, manervą. Na, o dabar tik liko sulaukti savo vairuotojo pažymėjimo! Tiek mokykliniai, tiek regitros egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!✅ Dar kartą dėkoju šios mokyklos kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/11

Isbandziusi keleta instruktoriu, buvau labai nustebinta Donato Miseviciaus. Tai instruktorius, kuris tikrai dirba ir yra profesionalus, tiek komunikacijoje, tiek metoduose. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/10

Pati geriausia vairavimo mokykla!!! Didžiulis ir nuoširdus ačiū instruktoriui Dovydui ir jo visai komandai, jų dėka pagaliau išlaikiau vairavimo egzaminą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/09

Labai džiaugiuosi pasirinkus šia mokyklą. Instruktorius Vaidas nuoširdus ir geras viska išaiškino aiškiai .Ačiū Eizos vairavimo mokyklai !!! Ir didelis ačiu pačiam nuostabiausiam instruktoriui Vaidui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/09

Labai dziaugiuos pasirinkus Eizos vairavimo mokykla.Didelis aciu instruktoriui Vaidui,uz kantrybe .Vairavimo pamokos budavo be itampos ir streso.Tai zmogus kuris tikrai ismano ir myli savo darba 100%. .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/09

Noriu pasakyti Didelis Aciu Donatui ir Dovydui kad jus prisidejote prie mano svajones!! kad buvote kantrus, Kad atsiduodate visu 100% savo darbui. Labai aciu! SEKMES!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/08

Didžiulis ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybę ir profesionalumą. Išmokė ne tik išlaikyti egzaminą bet ir vairuoti ne mokomajame automobilyje. Ne tik puikus instruktorius bet ir nuostabus žmogus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/08

AČIŪ instruktoriui Donatui Misevičiui už vairavimo įgūdžių tobulinimą, pastabas bei skleidžiamą optimizmą. Rekomenduoju! Linkiu sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/07

Didžiausia padėka instruktoriui Dovydui Eizai už kantrybę, (pasi)tikėjimą, patarimus bei motyvaciją! Praktinis egzaminas regitroje įveiktas iš pirmo karto! Sėkmės darbuose!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/05

Nuoširdžiausiai ačiū visam EIZA kolektyvui!!!! Nuo administratorės, kuri kiekvieną dieną pasitikdavo su šypsena, teorijos mokytojo, kuris viską aiškiai paaiškindavo, o kilus neaiškumams ne kartą padėdavo ir pakartodavo, iki vairavimo instruktorių – Donato ir Dovydo. Ačiū Jums už kantrybę, motyvaciją tobulėti, kad tinkamu metu pagirdavote, o esant reikalui pabardavo ir patardavo, liepiant pagalvoti ir priimti tinkamą sprendimą. Regitra išlaikyta iš pirmo karto!! Tik geriausios rekomendacijos!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/30

Puiki vairavimo mokykla! Didelis AČIŪ instruktoriui Donatui už kantrybę, naudingus patarimus pradedant mokytis vairuoti ir taip pasiekti tikslą. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/25

Labai dėkoju šios mokyklos kolektyvui, o ypač labai maloniam ir profesionaliai instruktoriui Vaidui. Teorijos ir praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju šią mokyklą visiems pradedantiesiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/24

Didelis AČIŪ instruktoriui Donatui už jūsų geležinius nervus, kuriuos nemažai patampiau, taip pat už vertingas pamokas, kurių dėka dabar rankoje laikau varuotojo pažymėjimą. Džiaugiuosi, kad nesuklydau pasirinkdamas šitą vairavimo mokyklą ir instruktorių Donatą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/23

Labai džiaugiuosi pasirinkus šią mokyklą. tiksla pavyko pasiekti, nors galvojau kad tai ne man duota. Ačiū <3

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/20

Pats pats didžiausias ačiū Dovydui, Audriui, Karoliui bei Vaidotui tikslas pasiektas. Galvojau teisės ne man ir kad niekada neišlaikysiu, bet visas šių instruktorių kolektyvas neleido nuleisti rankų, neleido nukabinti nosies ir vis skatindavo eiti pirmyn, kad ir kiek kartų teks nusivilti turi pasiekti savo tikslą jau per daug nueita. Didžiausias ačiū Dovydui už kantrybę, už paskatinimus bei pagyrimus, už pabarimus kurių man ir reikėjo. DIDELIS DIDELIS AČIŪ.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/19

Labai džiaugiuosi pasirinkus šia mokyklą.Mokyklos kolektyvas visad su nuotaika ,visada padės ,priims ,paaiškins. :) O instruktorius Vaidas nuoširdus ir geras instruktorius viska išaiškino aiškiai ,kurio dėka regitra iveikta iš pirmo karto !!!Ačiū Eizos vairavimo mokyklai !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/19

Labai džiaugiuosi pasirinkus šia mokyklą.Mokyklos kolektyvas visad su nuotaika ,visada padės ,priims ,paaiškins. :) O instruktorius Vaidas nuoširdus ir geras instruktorius ,kurio dėka regitra iveikta iš pirmo karto !!!Ačiū Eizos vairavimo mokyklai !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/18

Džiaugiuosi pasirinkusi Eizos vairavimo mokyklą, kuri manęs nenuvylė. Atėjau visiškai žalia, nieko nenutuokianti apie mašinas ir vairavimą ir op ... Regitra išlaikyta iš pirmo karto. Labiausiai noriu padėkoti instruktoriui VAIDOTUI, kuris mane ir privedė prie finišo tiesiosios. Reiklus, viską išaiškinai aiškiai, konkrečiai, pastebi, kas nesiseka labiausiai ir šlifuoja, moko toliau. Pagyrų nedalina, bet jei pagiria, tai vadinasi yra už ką. Vaidotai, dar kartą nuoširdus AČIŪ už profesionalumą, kantrybę, ištvermę, mokant pradedančius ir labai bijančius. Sėkmės darbe ir kantrybės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/16

AČIŪ AČIŪ IR DAR KARTĄ AČIŪ Jūsų šauniai komandai. AČIŪ Instruktoriui Gintarui. Nuostabus žmogus, labai smulkiai išaiškinantis parkuotes ir aplamai viską, kas susija su vairavimu. Pati šauniausia mokykla. Rekomenduoju ir patvirtinu savo rekomendacija visu 100%. Dar kartą Jums visiems nuoširdžiausias AČIŪ !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/16

Labai rekomenduoju šią mokyklą. Ėmiau papildomas pamokas pas Dovydą, išaiškino visas klaidas išsamiai ir aiškiai. Teisės išlaikytos. Ačiū labai Dovydui. Nuostabus instruktorius kuris palaiko ir nesudaro įtampos vairuojant.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/16

Esu labai dėkinga vairvimo instruktoriui, Donatui. Viską puikiai išsiaiškino. Tai mokytojas turintis be galo daug kantrybės, bei noro mokyti! Instruktorius man davė labai daug patarimų, bei tikėjo manimi!
Didelis ačiū DONATUI!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/12

Buvau neišlaikius praktinio egzamino du kartus Regitroje ir beveik nuleidau rankas. Bet daviau sau dar vieną šansą ir užsiregistravau pas instruktorių Audrių patobulinti savo vairavimą. Audrius kantriai išaiškino mano klaidas ir drąsindamas pamokė kaip reikėtų tose situacijose elgtis. Viskas be streso ir maloniai. Jau po kelių papildomų vairavimo pamokų jaučiaus geriau už vairo. Trečias bandymas Regitroje buvo sėkmingas ir už tai turiu padėkoti savo instruktoriui. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/11

Esu moteris įpusėjusi šeštą dešimtį, todėl ilgai nesiryžau praverti vairavimo mokyklos durų...bet pravėrus jas, esu be galo dėkinga Eizos vairavimo mokyklos komandai. Ypač dėkoju instruktoriui Faustui už pozityvumą, kantrybę, toleranciją ir profesionalumą. Ačiū! Vairavimo teorijos ir praktikos egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.
Todėl visiems abejojantiems siūlau rinktis tik Eizos vairavimo mokyklą, o komandai linkiu didelės sėkmės ateityje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/10

Labai puikūs instruktoriai, labai gerai viską išaiškina ir sužinojau daug naujų dalykų. Po papildomų pravažiavimų su Dovydu ir Donatu išlaukiau pravažiavimą. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/09

Važiavau su dvejais instruktoriais iš Eizos vairavimo mokyklos tai Vaidotu ir Faustu ir noriu Jiems padėkoti abu labai padėjo pasiruošti regitrai, dėkoju taip pat visai administracijai kuriai rūpi kiekvienas mokinys! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/09

Nuostabi mokykla. Didžiausia padėka instruktoriui Dovydui. Regitra išlaikyta iš pirmo karto!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/04

Sunkiai tikėjau , kad ateis diena ir turėsiu vairuotojo pažymėjimą .Priskiriau save prie kategorijos beviltiškų ir nevairuojančių Bet yra Klaipėdoje žmonės kurie moka daryti stebuklus ir jie dirba “ Eizos mokykloje” Didžiulis AČIŪ pradedant nuo administratorės Rasos - maloni, pozytivi , dėka jos mokykloje jauki ir šilta aplinka. Teorijos dėstytojas Vytautas , atskiras AČIŪ už teorijos pateikima . Pamokos ne nuobodžios , informatyvios. Fanas savo darbo Ir žinoma nuoširdus AČIŪ instruktoriui Faustui ir Vaidotui . Neisivaizduoju iš kur žmonės semėsi kantrybes ... dekui už palaikymą , paskatinimą , patarimus, puikia nuotaika . Ir atskiras AČIŪ direktoriui Dovydui Jūsų laifai YuoTube žiauriai padeda pasiruošti , žiūrėjau jos kaip serialą puiki mintis . Sukūrėte puiku kolektyvą , kuris daro žmones laimingus. Tik EIZA

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/03

Rekomenduoju šią mokykla! Teorija dėstoma aiškiai, dėmesio gauna kiekvienas mokinys! Dirbantis žmonės malonūs bei labai motyvuojantis. Vairavimo instruktorius Audrius, profesionalus, draugiškas, labai motyvuojantis! Visai Eizos mokyklai ačiū už mokslą kurio dėka ir teorijos ir praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/02

Nuostabi mokykla! Susipažinu su trim instruktoriais: Dovydu, Karoliu ir Audrium. Buvau praradusi viltį išmokti vairuoti, bet su tiek palaikymo, padrąsinimų, juoko man pavyko! Kiekvieno pravažiavimo laukdavau, kaip šventės ir vairavimas tapo ramus, be streso. Čia bet kas išmoksite vairuoti ir net nepastebėsite, kai teisės atsidurs jūsų rankose Ačiū visai komandai! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/28

Dekoju vairavimo instruktoriui Donatui.Puikus istruktorius profesionalas, gerai išsiaiskinom ir istaisem klaidas, puikiai paruose ne tik regitros egzaminui bet ir realiam gyvenimui. Didelis aciu DONATUI !!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/25

Labai labai ačiū visai Eizos komandai, o ypatingai savo instruktoriui tiek teorijos, tiek praktikos - Gintarui. Prireikė laiko, kantrybės, buvo visko ir ašarų ir juoko, bet paruošė mane profesionaliai ir regitrą išlaikiau šiandien 2019-06-25 iš PIRMO KARTO. Jūs visi nuostabūs dedu 10 balų su pliusu. Sekmės Jums visiems, Jūs nuostabūs.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/22

Esu labai dėkinga Donatui už profesionalią pagalbą pasiruošiant praktinio vairavimo egzaminui. Laikas neprailgo, netrūko nei geros nuotaikos, nei tikslių ir kompetetingų patarimų. Tik instruktoriaus Donato dėka į egzaminą ėjau drąsiai ir su šypsena bei išlaikiau teises iš pirmo karto ! Ačiū tau Donatai :-* Rekomenduoju šį profesionalų instruktorių visiems būsimiems žaliems lapams :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/20

Nuoširdų Ačiū sakau instruktoriui Gintarui už pamokas už kritiką už tai kad regitroje pavyko išlaikyti iš pirmo karto. Tikrai visiem galiu rekomenduoti 100% nuostabus žmogus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/18

100 % rekomenduoju Eizos vairavimo mokyklą!!! Su instruktoriumi Dovydu mokausi vairuoti neseniai, tačiau pasiekiau neįtikėtinus rezultatus per labai trumpą laiko tarpą. Instruktoriaus dėka išmokau pasitikėti savimi, pagerinau įgūdžius ir galiu džiaugtis išsispildžiusia svajone turėti teises. Tiems kam trūksta pasitikėjimo savimi ir norite kuo greičiau išpildyti savo svajones rinkitės tik šią mokyklą.Linkiu kuo didžiausios sėkmės ir dar kartą dėkoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/18

Labai gera mokykla. Teises išlaikiau iš pirmo karto ir už tai galiu dėkoti savo instruktoriui Vaidui, kuris aiškiai ir puikiai viską paaiškino ir išmokė!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/16

Laaabai noriu padėkoti vairavimo instruktoriams Donatui ir Dovydui! Jūs nuostabūs! Labai padėjot besiruošiant egzaminui regitroje! Uz padrąsinimą, už naudingus patarimus, už produktyvias vairavimo pamokas! Jūsų dėka egzaminas Regitroje išlaikytas!! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/15

Ačiu visai šitai mokyklai kad apsieme mane mokinti ir išmoke mane vairuoti ačiū jums ir noriu padekoti labai Dovydui, Karoliui, o įpač Vaidui kad del manes net kelesi kaip į darba, ačiū jums

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/12

Didelė padėka Dovydui išskirtiniu supratingumu ir pagalba, ir instruktoriui Vaidui už puikius patarimus, įkvėpiantį pasitikėjima kelyje. youtube filmukai labai vertinga mokymosi priemonė - labai inovatyvu ir profesionalu. didelis aciū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/08

Rekomenduoju pasirinkti šią vairavimo mokyklą, tiems kurie nori tapti atsakingais vairuotojais, pati įsitikinau, kad čia dirba profesionaliausi instruktoriai, kurie padeda siekti tikslo, motyvuoja, didžiausias ačiū instruktoriui Dovydui Eizai už įkvėpta drąsa, jūsų dėka šiandien galiu džiaugtis prisijungus į vairuotojų gretas. Ačiū visai vairavimo mokyklos komandai už šilta bendravima

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/05

Labai puiki vairavimo mokykla, profesionalus mokytojai-instruktoriai. Labai didelis aciu instruktoriui Gintarui uz pamokas, uz pastabas, uz naudingus patarimus. Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/31

Išmokau nestresuoti pamačius kliūti ir ieškoti išeities įvairiuose situacijose. Puikiai išmokino važinėti net pačiose siauriausiuose gatvelėse. Su instruktoriumi buvo įmanoma susikalbėti, bei susitarti. Labai džiaugiuosi jog pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą ir būtent šį instruktosiu Donatą. Ačiū jums!! ☺️☺️☺️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/30

Labai gera vairavimo mokykla, didelis dekui teorijos destytojui Vytautui uz puikiai isdestyta teorija, dekui administratorei uz nuolatini palaikyma ir motyvavima ir DIDZIAUSIAS DEKUI vairavimo instruktoriui Aleksui uz tai, kad ismoke vairuot, Jusu deka as, naujas klevas, Klaipedoje !! Aciuuuuu !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/30

Labai geras instruktorius, kas galvojat eit ar neit, tai tikrai patariu nueit ir 100% nepasigailesit!!! (MOKINA TOBULAI)
Gerai klaidas isaiskina ir nerekia kaip kiti:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/30

Labai džiaugiuosi pasirinkusi Eizo vairavimo mokykla. Noriu padėkoti instruktoriui Donatui už kantrybe ir supratinguma. Puikiai viska išaiškina !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/25

Nuoširdus, Ačiū instruktoriumi Gintarui už kantrybę, palaikymą, taktišką bendravimą, siekiant užsibrėžto tikslo. Sėkmės tolimesniuose darbuose. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/24

Ačiū už labai naudingą pamoką profesionalui Dovydui! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/23

Puiki vairavimo mokykla. Ačiū instruktoriui Dovydui Eizai už naudingus patarimus, kantrybę ir visišką atsidavimą savo darbui.Regitra įveikta iš pirmo karto.
Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/23

Labai džiaugiuosi kad pasirinkau Eizos mokykla. Labai gerai paruoše egzaminam rupinasi, kad mokiniai išmoktu saugiai ir užtikrintai vairuoti. Ir ačiū mokytojui Dovydui už puikų paruošimą egzaminui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/22

Ačiū Donatui už ištvermingas 10 dienų atliekant praktinius važiavimus. Dėkoju už kantrybę ir supratingumą ruošiantis regitros praktiniam važiavimui, regitros praktinis egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. AČIŪ DONATUI !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/22

Esu begalo dėkinga šauniausiam instruktoriui DOVYDUI už visas pamokas, už jo kantrybę ir atsidavimą savo darbui... Jis tas kuris išmokys vairuoti, įgyti pasitikėjimą savimi vairuojant, iš pradžių man atrodė visa tai neįmanoma bet su Dovydo palaikymu kai norėjau viską mesti, susiemiau ir ėjau pirmyn, rekomenduoju šį instruktorių kurio dėka pagaliau turiu vairavimo teises..mano svajonė išsipildė ačiū tau labai....
Rekomenduoju visiems tokį instruktorių, išmoksite vairuoti, į gausite pasitikėjimą savimi kelyje kaip žmogus jis taip pat labai ramus, kantrus ir geras. Norite turėti vairavimo teises kreipkitės į Dovydą Eizą kaip jis sakydavo visada mąstykite pozityviai ir viskas gausis

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/22

Super paruošia teorijos egzaminui, labai geri instruktoriai. Dėkoju Aleksui, už suteiktas praktinio važiavimo žinias ir kantrybę. Ne tik gyriu, bet ir galima pamatyti rezultatus - ir teorijos ir praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū labai, Eizos vairavimo mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/20

Labai ačiū šiai mokyklai! Niekada netikėjau, kad kažkada vairuosiu automobilį, instruktoriaus Fausto dėka nugalėjau savo baimę ir pagaliau turiu vairuotojo teises!
Taip pat didelis ačiū Gintarui už papildomą pravažiavimą prieš pat regitros praktikos egzaminą, po kurio išlaikiau egzaminą. :)
Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/18

As jau su teisem ir masina :) aciu Eizai teorija buvo destoma aiskiai suprantamai .didelis dekui Vytautui. Aisku didelis aciu vairavimo instruktoriui Donatui. Uz kantrybe ( o jam jos tikrai reikejo :) ) situacijos aiskinamos ramiai aiskiai..super. aciu dar kart Donatui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/17

Puiki mokykla. Visa komanda labai profesionali. ypač esu patenkinta mokytoju Donatu. Viską puikiai bei ramiai paaiškina, padeda ir atsako į visus klausimus bei duoda naudingų patarimų. Visada palaiko. Esu labai patenkinta, kad pasirinkau šitą mokyklą! Didžiausios rekomendacijos!! ❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/15

Ačiū Dovydui Eizai, už žinias praktinių vairavimo metu. Žmogus visa save atiduodantis mokinant, kad tik perteikti žinias kuo aiškiau ir suprantamiau. Rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/15

Begalo dėkoju instruktoriui Gintarui jo dėka išlaikiau regitros egzamina. Pats geriausias, nuoširdžiausias, humora turintis ir jį suprantantis instruktorius,linkintis ir mokinantis saugiai elgtis kelyje. Jis visada patars, paaiškins ir atiduos visa save jog vairuotume saugiai! Tai žmogus, turintis didele kantrybę!! Džiaugiuosi, kad pasirinkau šį instruktoriu! Sekmės darbuose nes tai jums sekasi puikiai! Ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/11

Superinis instruktorius Donatas Misevičius. Turėjom ne daug laiko, bet išmokė visko ko reikėjo galutiniam rezultatui❤ didelis ačiū instruktoriui Tik pačioa geriausios rekomendacijos❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/09

Didelis ačiū teorijis mokytojui Vytautui už dėmesingumą ir visus paaiškinimus, be galo maloniai administratorei, ir be abejo - vairavimo instruktoriui Donatui už kantrybę aiškinant man ko nesuprasdavau, spaudimą kurio labai reikėjo, už supratimą, esu be galo dėkinga kad pavyko viską regitroje išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū ir sėkmės jums toliau padėti išpildyti norinčių vairuoti tikslus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/09

Labai dėkoju teorijos mokytojui Vytautui už puikiai išaiškintas pamokas! Taip pat malonioms administratorėms! Ir taipogi instruktoriui Donatui už tinkama spaudimą ir tikėjimą manimi kai pati nebetikėjau! Regitroje išlaikyta iš pirmo karto! ❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/08

Ačiū Eizos vairavimo mokyklai, ypač didelis ačiū instruktoriui Faustui už begalinę kantrybę! Rekomenduoju! ☺️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/08

Labai rekomenduoju šią mokyklą ir ypatingai jos direktorių (instruktorių) Dovydą. Įgausite visas reikalingas žinias nors ir kaip pats savimi nepasitikėtumėte.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/08

Labai esu dėkinga šiai mokyklai, o ypatingai instruktoriui Dovydui! Ačiū už tikėjimą manim, kad galiu vairuoti, kai pati savim nusivildavau. Už įkvėptas jėgas! Be jokių komentarų rekomenduoju tik Eizos vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/07

Esu dėkinga instruktoriams : Dovydui bei Donatui už produktyvius, prasmingus papildomus pravažiavimus. Regitra įveikta iš pirmo karto! Drasiai rekomenduoju siuos puikius instruktorius. Geros kloties Jums! Su dižiausiais linkėjimais, Aušrelė :-))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/04

Esu dėkinga teorijos mokytojui Vytautui už dėmesingumą ir paaiškinimus į visus iškilusius klausimus, taip pat instruktoriui Donatui už kantrybę ir teisingą spaudimą kad viską atlikčiau gerai, labai džiaugiuosi šia mokykla nes regitroje viską pavyko išlaikyti iš pirmo karto, ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/03

Dekui labai šitoj mokykloj, 7 metųs kankinaus kol ne pradejau mokintis čia, labai dekingas instruktoriui Austui Geniui, super!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/30

100% rekomenduoju Eizos vairavimo mokykla!!! Ačiū, už nuoširdų ir stiprų palaikima. Instruktoriai begalo malonūs, geri. Puikiai išmokino!!! Pagaliau tikslas pasiektas. Didžiausios Sėkmės ir Ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/25

Labai norėčiau padėkoti vairavimo instruktoriui Dovydui už jo kantrybę, naudingus patarimus, išsamius paaiškinimus, nepiktus pabarimus ir padrąsinančius pagyrimus. Tiesiog super instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/25

Superinis instruktorius Gintaras! Tiek pajuokauti, tiek pasijuokti, bet ir pabarti gali :) Labai gerai viska išaiškina, pataria.. labai labai AČIŪ už viską, egzaminas regitroje pavyko iš pirmo karto!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/23

labai labai aciu instruktoriui Vaidotui uz visas pamokas, suteiktas zinias! esu beproto laiminga islaikiusi egzamina! didziausios rekomendacijos:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/19

Nuostabi mokykla! Didelis AČIŪ instruktoriui Vaidotui už puikias pamokas, suteiktas žinias ir malonų bendravimą! Jūsų dėka Regitroje egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Rekomenduoju rinktis šią mokyklą, tikrai nepasigailėsite.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/19

Tik geriausios rekomendacijos. Likau labai patenkinta savo sprendimu. Palaikė ir mokė iki pat galo, ir pagaliau tikslas pasiektas. Didelis ačiū, ir sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/18

Puiki mokykla! Saunus kolektyvas! Noriu padekoti Teorijos mokytojui, kuris puikiai ismoke ir paaiskino! Labiausiai noriu padekoti ir rekomenduoti instruktoriu Aleksa, labai stiprus instruktorius, gerai ismokino, vairuoti nuo pradmenu, tikrai siulyciau si instruktoriu! Aciu Eizai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/18

Geriausia vairavimo mokykla Klaipedoje!! Puikiai paruošė egzaminui, labai rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/17

Dekoju intruktoriui Aleksui uz puiku paruosima !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/11

Eizos mokykla superine!!! O didžiausi komplimentai tai instruktoriui Vaidotui jis yra nerealus! Tik jo dėka regitra išlaikiau iš pirmo karto, ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/10

Labai dėkoju instruktoriui Dovydui! Instruktorius labai draugiškas, supratingas, viską puikiai paaiškina. Išlaikiau Regitros egzaminą iš pirmo karto. Tikrai rekomenduoju šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/06

Pats didžiausias ačiū instruktoriui Vaidotui!! Regitra išlaikyta iš pirmo karto! Ačiū už kantrybę, kurios reikėjo tikrai daug. Su noru ir įgytomis žiniomis, kurias man davė intruktorius Vaidotas, pasirodo viskas yra įmanoma. Niekad negalvojau, kad galiu iš pirmo karto išlaikyti, net minčių nebuvo. Taigi, didelis ačiū instruktoriui Vaidotui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/29

Esu dėkingas už gera bendradarbiavima su mokyklos kolektyvu, didelis ačiū mano instruktoriui Aleksui Kerpėi už gera mokyma praktikos automobiliu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/28

Labai dziaugiuosi, kad pasirinkau Eizos vairavimo mokykla, pasiekti savo tiksla - gauti vairavimo teises. Begalo esu dekinga savo vairavimo instruktoriui Donatui, kuris padejo pasiekti to tikslo. Instruktorius tikrai ramus ir taktiskas, turintis kantrybes aiskinti daug kartų. Rekomenduoju.
Sekmes darbuose :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/28

Labai didelis ačiū instruktoriui Gintarui!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/26

Dėkui labai šiai mokyklai ypač Dovydui Eizai už kantrybę ,visas pamokas bei gerą nuotaiką. Puiki mokykla , draugiški bei malonūs darbuotojai. Rekomenduoju šią mokyklą 10/10 :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/26

Puikūs mokytojai ir gera atmosfera. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/25

Labai ačiū instruktoriui Vaidotui už kantrybę,pamokas,pastabas ir malonų bendravimą!Aiškiai viską paaiškina,pamoko,pataria :)
Rekomenduoju šią mokyklą,visi darbuotojai malonūs!10balų :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/22

Didelis ačiū šiai vairavimo mokyklai! Tiek teorija, tiek praktika regitroje išlaikyta iš pirmo karto! Didžiausias dėkui instruktoriui Vaidotui už kantrybę, pagalbą, bei tikėjimą mano jėgomis!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/21

Esu dėkingas instruktoriui Gintarui už kantrybę , patarimus ir už visas perduotas žinias, labai malonus žmogus su kuriuo mokytis yra tikras malonumas .Instruktoriaus Gintaro duotoms žiniomis egzaminą išlaikiau iš pirmo karto , esu dėkingas ir linkiu sėkmes toliau mokant naujus vairuotojus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/20

Didžiausią padėka noriu išreikšti instrukriui Dovydui Eiza.Dovydas turėjo kantrybės ir užsispyrimo perteikti visas tuzimas žinias.Profisianalumas, nuoširdus bendravimas ir jokios įtampos per pamoka.Paroše puikiai regitrai,per egzamina jaučiasi tvirtai ir užtikrintai.Profesionala ir puikus instruktorius. Ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/17

Vairavimo mokyklą ir instruktorių rinkausi atsižvelgdama į atsiliepimus, todėl pasirinkusi šią mokyklą ir instruktorių Dovydą labai džiaugiuosi. Visos pamokos buvo labai naudingos, informatyvios. Ačiū, Dovydai, už kantrybę ir visas pastabas bei suteiktas žinias. Neabejodama visiems rekomenduoju šią mokyklą! Sėkmės darbuose!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/10

Pats geriausias instruktorius Vaidas! Viską išlaikiau iš pirmo karto, nes buvo atsižvelgta į mano klaidas, mokino, kaip reikia taisyklingai vairuoti. Man labai patiko jo pamokos! Ačiū labai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/08

Mane mokino pats Dovydas Eiza, atėjau nieko nemokėdama, niekada nevairavus, ir jis buvo pats kantriausias žmogus, tikrai nesitikėkite kad pagailes per kamščius, ir nelieps rikiuotis, ar per didžiausią pūga sakys "ai nevažiuojam siandien", važiuosit nors ir vos teks judėt :) žinau kad daugeliui ypač merginu/moterų ateina tas beviltiškumo jausmas, kai atrodo aš niekada neislaikysiu, taip buvo ir man, po pirmo neišlaikyto mokyklinio verkiau visa kelią galvodama kokia aš nevykele ir man nereikia jokių teisių, bet savaite padarius visiška poilsį ir ramybės terapija, su Dovydu važiavau toliau, antro mokyklinio ir neislaikiau, nes sugebėjau kirst istisine, bet be panikos ta pačia diena laikiau trečią, ir visos klaidos mokykliniu egzaminu metu padarytos pravertė Regitroj. Šiai dienai jau turiu nuolatines teises, esu labai laiminga už visas pamokas, visus moralus, nes tas jausmas vairuot ir būti nuo nieko nepriklausomai yra nerealus. AČIŪ Dovydui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/07

Pats geriausias instruktorius Dovydas!!! Dviejų papildomų pravažiavimų užteko labiau nei viso kurso kitoje mokykloje! Išliakiau iš pirmo karto tik jo dėka! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/07

Esu labai dėkinga, šiai vairavimo mokyklai taip pat instruktoriui, Dovydui, kuris turėjo kantrybės su manimi, na ir taip pogi labai, labai Ačiū už suteiktas žinias, kurios man pasitarnavo vairavimo egzamine regitroje! Siūliau rinktis šia vairavimo mokyklą, tikrai neliksite nusivylę!‼️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/05

Labai gera mokykla . Instruktorius Dovydas Eiza pats geriausias. Ačiū už kantrybę ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/02

Vairavimo mokykla verta visų teigiamų atsiliepimų! Verta būti tarp geriausių! Pati kaip mokinė džiaugiuosi, kad visada aptarnavo malonus personalas. Esu labai dėkinga dėstytojui Vytautui ir instruktoriui Vaidotui! Žmonės verti pagarbos. Savo darbą išmanantys, kantrybe pasikaustę specialistai, bet svarbiausia labai žmoniški, atsakantys į kilusius klausimus.Su šių žmonių pagalba regitroje teorija ir praktinis vairavimo egzaminas buvo sėkmingai išlaikyti iš pirmo karto! AČIŪ, KAD TOKIE ESATE! SĖKMĖS ATEITYJE!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/26

Labai dėkoju instruktoriui Dovydui už visokeriopą pagalbą daromų klaidų likvidavimo link, nuolatinį palaikymą ir padrąsinimą. Tik dėl šios mokyklos pavyko išlaikyti egzaminą ,,Regitroje".

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/25

Nei kiek nesigailiu, kad pasirinkau šią mokyklą. Labai maloniai kolektyvas bendravo nuo pirmos dienos pildant dokumentus iki paskutinio pravažiavimo. Mokiausi pas instruktorių Vaidą, tai labai džiaugiuosi, nes nei karto nebuvau aprėkta ar nuvertinta. Visada ramiai pasakydavo klaidas. Jei reikėtų dar kartą rinktis, tai be abejonės daryčiau taip pat!!
P.s visus teorijos ir praktikos egzaminus Išlaikiau iš pirmo karto:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/23

Esu labai dėkinga instruktoriui Dovydui. Žmogus, kuris atsakingai dirba savo darbą. Visada pozityviai nuteikia, kad vairuoti gali visi išmokti,moko nesukeldamas bereikalingos įtampos, sukuria gerą atmosfera vairavimo metu. Pats geriausias instruktorius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/22

Ačiū, instruktoriui Vaidotui už kantrybę ir pagalbą ruošiantis regitros egzaminui, kuris ir buvo išlaikytas iš pirmo karto. Viską paaiškina paprastai, kad būtų lengva įsiminti. Rekomenduoju šia mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/22

Labai gera mokykla, labai dėkoju instruktoriui Dovydui Eiza. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/21

Didelis ačiū instruktoriui Donatui už nuoširdumą, įdomias pamokas ir rezultatą tokį, kokį turiu dabar! Džiaugiuosi, kad pradžią kelyje pasirinkau būtent šioje mokykloje:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/20

Tai nuostabi mokykla! Paruošia naujus vairuotojus taip, kad Regitra tampa, tik stotelė važiuojant į kelią. Jokios baimės, nes moki ir žinai, kaip vairuoja profesionalus vairuotojas. Asmeniški dėkojimai mokyklai ir mano instruktoriui Vaidotui!!!! Tai nuostabus žmogus ir puikus instruktorius! Sėkmės Jam ir visai mokyklai! Kuo daugiau tokių Jūsų mokyklų!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/19

Labai gera mokykla. Instruktoriai visi malonūs ir paslaugūs.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/15

Didelis ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybę ir paprastumą aiškinant man nesuprantamas situacijas, už profesionaliai pravestas teorines pamokėles, kuriose sužinojau daug naudingų dalykų bei už pravažiavimus, kurių metu išmokau gerai valdyti mašiną ir įgavau pasitikėjimo savimi vairuojant ! Rekomenduoju šią mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/05

Labai ačiū instruktoriui Dovydui už visus patarimus ir pamokymus. Esate labai geras mokytojas ir tik Jūsų dėka man pagaliau pavyko tas lemtingasis pravažiavimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/02

Ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybę ir pagalbą ruošiantis regitros egzaminui. Viskas paaiškinama paprastai, suprantamai ir, kad būtų lengva įsiminti. Rekomenduoju visiems norintiems papildomai pasipraktikuoti ir įtvirtinti vairavimo įgūdžius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/02

Ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybę ir pagalbą ruošiantis regitros egzaminui. Visi neaiškumai paaiškinami praktiškai ir taip, kad būtų lengva įsiminti. Pilnai rekomenduoju visiems kurie nori papildomai pasipraktikuoti ir įtvirtinti įgūdžius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/01

Profesionalumas, pagarba mokiniui ir nepriekaištinaga darbo etika tokie žodžiai turbūt tiksliausiai apibūdina instruktoriaus Dovydo darbą , rekomenduoju rinktis šią vairavimo mokyklą, tikrai nenusivilsit ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/29

Ačiū dar karta Dovydai už kantrybe,tolerancija ir malonius pokalbius pamokos metu,žinoma tada kada jau buvo galima kalbeti.Kam reikes rekomendacijos del vairavimo mokyklos tikrai rekomenduosiu Eizos,teko pavaziuot ir su Vaidotu jem irgi Ačiū.Sėkmės vyrukai ir toliau savo nelabai lengvame darbia.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/25

Didžiausias dėkui šiai geriausiai Klaipėdos vairavimo eizos mokyklai ! Ačiū, teorijos mokytojui Vytautui, kuris teorija paruošė labai gerai ir teorijos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! O didelis ačiū, instruktoriui Dovydui Eizai,kuris mane paruošė labai gerai,jaučiuosi stipriai po jo pamokų! Dovydo atsidavimas darbui,ir mokymui 100%! Jei nežinote kur mokytis pradėti vairuoti,tai rinkitės tik eizos mokyklą!! Geresnės už jos nėra!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/25

Ačiū instruktoriui Dovydui už kantrybę ir paskatinimą nepasiduoti ir siekti savo tikslo! Labai džiaugiuosi pasirinkus šį instruktorių.Didelis ačiū Jums ir sėkmės darbuose!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/24

Ačiū instruktoriui Dovydui už kantrybę ir paskatinimą nepasiduoti ir siekti savo tikslo! Labai džiaugiuosi pasirinkus šį instruktorių!Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/24

Sveiki visi vairavimo mokyklos "Eiza" darbuotojai!‍♀️ Noriu Jums padėkoti už įgytą teisę vairuoti. Ši mokykla verta visu pagyrų ir rekomendacijų kurias esu girdėjusi! Ačiū už pastangas įdėtas į mane (jos nebuvo veltui). Komplimentų ši mokykla nusipelnė su dideliu pagrindu. Ypatingas ačiū vairavimo instruktoriui Donatui!!! <100 kartų kartojimas to paties turi pasėkmes, teisėėėės mano rankose!!!!! ☺ Ačiū! Sėkmės! ☺

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/22

Labai noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklos instruktoriui Gintarui už kantrybę bei teorijos dėstytojui Vytautui! Regitroje tiek teorijos, tiek praktinis egzaminai įveikti iš pirmo karto! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/18

Ačiū instruktoriams Donatui ir Dovydui už kantrybę! Puiki vairavimo mokykla, aiškiai nurodomos klaidos ir kaip jas ištaisyti, grįžau iš regitros išlaikiusi iš pirmo karto! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/16

Puiki mokykla su instruktoriais išmanančiais savo darbą! Ačiū labai instruktoriui Vaidotui už Jo pasidalintas žinias ir kantrybę! Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/05

Ačiū instruktoriui Vaidotui už pagalbą,kantrybę bei puikų paruošimą regitrai!
Viskas išlaikyta iš pirmo karto;]

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/04

Dėkoju instruktoriui Dovydui už papildomas pamokas prieš egzaminą. Viską detaliai ir aiškiai išaiškino, išmokė to, ko nemokėjau. Taip pat niekad nebuvo liūdna važinėti, jauki atmosfera :) ačiūū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/04

Dėkoju už papildomas pamokas prieš egzaminą. Instruktorius Dovydas viską detaliai paaiškino bei išmokė to, ko nemokėjau. Taip pat ir neliūdna važinėjant, sukuria puikią atsmosferą. Labai ačiū jums! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/02

Labai fainas kolektyvas, o instruktoriai griežti, reiklūs ir geranoriški. Jie jums padės išugdyti saugaus ir taupaus vairavimo įgudžius. Egzminus išlaikiau iš pirmo karto, tad džiaugiuosi pasirinkęs šią mokyklą ir rekomenduosiu ją kitiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/28

Dovydas Eiza - geriausias instruktorius visoje Klaipėdoje, o gal net ir Lietuvoje! Po 11 mėnesių pertraukos, vėl sėdau prie vairo ir instruktorius sugebėjo priminti ir paaiškinti visas būtiniausias taisykles ir net mažiausius niuansus vos per dvi pamokas, todėl Regitroj egzaminą išlaikiau iškart. Rekomenduoju Dovydo Eizos mokyklą visiems, kurie nori išmokti vairuoti saugiai ir atsakingai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/13

Išėjau iš regotros su teisėm. Prieš tai mokina ausį vienoje mokykloje ir regitroje neislaikiau. Išsipirkau čia viena pravaževimo porai valandų gavau konkretų klaidų sąrašą konkretų gera išaiškinimą ir išlaikiau. Dar kartą dėkoju Instruktoriui Dovydui.
☺️☺️☺️ Tikria verta čia mokytis gaila, man mačiai neišėjo mokytis, o tik užbaigti sėkminga teisių laikymosi procesą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/07

Išlaikiau regitra iš pirmo karto, už tai galiu tik padėkoti Eizos vairavymo mokyklai, o ypatingai Dovydui už kantrybę, ir paskatinimą nenuleisti rankų nepasiduoti ir siekti svajonės. Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/06

Šiandien išlaikiau vairavimo egzaminą Regitroje iš pirmo karto. Anksčiau maniau, kad teisės ir aš - du nesuderinami dalykai. Bet pasirodo ir aš galiu vairuoti. Labai ačiū vairavimo mokyklai EIZA ir labiausiai savo vairavimo instruktoriui GINTARUI!!!! Ačiū Jums labai, mokėt mokėt ir išmokėt. Visiem rekomenduosiu šį mokytoją! Ramiai ir kantriai moko, kad ir 100 kartų tų pačių dalykų ir išmoko! Ačiū labai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/04

Labai esu dėkinga Dovydui už vairavimo pamokas, kelyje jokios baimės. Viskas profesionaliai paaiškinta, atsakyta į rūpimus klausimus. Pradėta visiškai nuo nulio ir viskas išlaikyta iš pirmo karto. Labai ačiū ir pačios didžiausios rekomendacijos šiai vairavimo mokyklai ir instruktoriui Dovydui!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/04

Labai rekomenduoju vairavimo mokyklą,, Eiza"! Regitros praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Vairuoti mokiausi su superiniu instruktoriumi Gintaru! :) Žmogus su begaline kantrybę, nuoširdžiai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/01

Didelis aciu Dovydui uz kantrybe bemokat,geras pamokas,labai dziaugiuosi pasirinkus si instruktoriu.Egzaminas islaikytas!!!!Aciu jums ir sekmes darbuose ir jusu mokyklai☺Aciu!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/30

Eizos mokykla yra verti kiekvieno gero atsiliepimo, tikrai džiaugiuos atrades šia mokykla ir labai dėkingas už įgytas žinias ir įvairiausius patarimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/30

Rekomenduoju 100% viską išlaikiau iš pirmo karto! Tariu dideli ačiū savo instruktoriui Vaidui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/29

Noriu PADĖKOTI instruktoriui Modestui už tai,kad priėmė į praktines vairavimo pamokas, ir jo patarimų dėka, pagaliau išlaikiau teises! Buvau “kietas riešutėlis”, “greičio megėja posūkio metu”, bet instruktorius nepasidavė ir visas situacijas aiškindavo remiantis taisyklėmis, kodėl būtent taip reikia daryti, o ne kitaip.Thanks instructor Modestui Sarneckui, this is my best choice ever in my life!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/29

Pats geriausias instruktorius Dovydas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/29

Didelis Ačiū Eizos vairavimo mokyklai.Labiausiai dėkoju instruktoriui Gintarui, tai pat už teorija, viską paaiškino labai gerai, ir ikalė į galvą viskas kas svarbu kelyje. Ačiū kad buvote labai geras ir draugiškas, be jūsų nebučiau išlaikius iš pirmo karto. Rekomenduoju tikrai!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/28

Dėka Eizos vairavimo mokyklos draugiško kolektyvo, būdama visiškai žalia automobilio valdymo ir teorijos srityje, per 9 mėn. iš pirmo karto!!!!!!!!!!!! išlaikiau ir teorijos ir praktikos egzaminus Regitroje!!!!!!!! Už tai ypač esu dėkinga vairavimo instruktoriui Faustui !!!!!!!!!!!! Jis visad būdavo ramus, susilaikantis, be įtampos mokiausi jo vairavimo patirties. Didelis Jums Ačiū!!!! Sėkmės Jums!
Teorijos mokytojas Vytautas visada būdavo pasiruošęs atsakyti ir į pačius mano kvailiausius klausimus.
Na ir Dovydas... be žodžių... puikus vairavimo meistras!!!!

Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis tik šią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/27

Kitiems parekomendavus įsigijau vairavimo mokykloje Eiza keletą pravažiavimų, kad užpildyčiau žinių spragas. Ir jas tikrai užpildžiau. Man padėjo šaunūs instruktoriai Gintaras ir Dovydas, patyrę, kantrūs ir draugiški žmonės. Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/26

Didelis aciu instruktoriui Dovydui,su jo pagalba ir kantrybe teises islaikiau is pirmo karto.Ismoke ne tik vairuoti,bet ir gerbti kelyje kitus vairuotojus.Eizos vairavimo mokykla ispilde mano didziausia svajone per labai trumpa laika.Dziaugiuosi pasirinkusi butent sia mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/23

Esu labai dėkinga instruktoriams Modestui ir Dovydui, kurie mane išmokė ne tik vairuoti automobilį, bet ir saugiai jaustis kelyje, suprasti ir suvokti, kad kiekvienas esame eismo dalyvis ir visi esame svarbūs! Labai džiaugiuosi, jog Eizos vairavimo mokykloje dirba puikus personalas, kuris su šypsena priima kiekvieną ir neleidžia jaustis vienišam! AČIŪ už pamokas, patirtį, geras emocijas ir meilę kiekvienam mokiniui!:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/23

Puikus instruktorius. Gerai išmokau vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/22

Profesionalumas, pagarba mokiniui ir nepriekaištinaga darbo etika, tai yra tie žodžiai, kurie apibūdina "Eizos" vairavimo mokyklą. Puiki administracija, nuostabūs bei kantrūs mokytojai užtikrins sklandų bei kokybišką mokslą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/21

Didelis didelis AČIŪ instruktoriui Dovydui. Be jo pagalbos vargu ar kada būčiau išlaikius praktikos egzaminą. :)
Labai rekomenduoju Dovydą, jeigu norit, kad puikiai paruoštų, bet tikiu, jog ir kiti šios mokyklos instruktoriai tokie pat tobuli tai tikrai nepasigailėsit.
Dar karteli AČIŪ, Dovydai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/17

Labai labai dėkinga Dovydui už pagalbą žengiant savo svajonės link :) už begalinę kantrybę mokant ir už patarimus . Už linksmas pamokas, už labai šiltą bendravimą. Super instruktorius! Tik geriausi atsiliepimai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/17

Išlaikiusi savarankiškai teoriją Regitroje po daugelio rekomendacijų pasirinkau būtent šią mokyklą ir nenusivyliau☺
Man paskirtas instruktorius buvo Vaidotas - viską aiškino labai gerai ir suprantamai, visos pamokos be streso ☺ Po vairavimo pamokų grįždavau puikios nuotaikos ir vis labiau pasitikėdama savo vairavimo sugebėjimais ☺ rekomenduoju !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/15

Puiki mokykla, didelis ačiū jai bei instruktoriui Vaidotui, kuris puikiai išmokino!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/15

Noriu padekoti visam kolektyvui, pradedant nuo besisypsanciu merginu, teorijos mokytojo Vytauto, kurio deka teorijos egzamina islaikiau 100%
Taip pat didziausia ACIU tariu instruktoriui Dovydui, kuris dirbdamas nuo ankstaus ryto iki velaus vakaro islieka ramus ir aiskina n kartu, kol tampa aisku :)
Turiu patirties su kita vairavimo mokykla, kurios deka igyjau didziule baime vairuoti, kuria Dovydas is manes pamazu "iskraute" ir "apgyvendino" manyje pasitikejima savimi. Siai dienai jau islaikiau ir vairavimo egzamina
Tad jei siuo metu renkates mokykla, is patiries rekomenduoju butent sia! Sekmes darbuose, aciu, kad esate, nes ESATE LABAI REIKALINGI!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/14

Kaip mokykla nezinau bent instruktorius Vydotas tikrai pats geriausias viska paaiskino trumpai ir aiskiai taip kad nuejes i regitra islaikiau be klaidu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/13

Prieš regitros egzaminą pasiėmiau kelis papildomus pravažiavimus pas instruktorių iš šios mokyklos. Labai džiaugiuosi šiuo pasirinkimu. Įgavau dar daugiau pasitikėjimo ir naujų žinių! Rekomenduoju tikrai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/10

Noriu padėkoti Dovydui Eizai už geras praktines pamokas, ir gerus jo patarimus, kantrybęsupratingumą, su juo važiuodama nejausdavau streso, labai geras instroktorius, duodavo konkrečius patarimus iir aiškiai išaiškindavo kiekvieną situaciją, visko galėdavau paklausti kas mane domindavo ir gaudavau aiškius atsakymus.Tai dar kartą ačiū tau Dovydai už geras praktiškas pamokas ačiū, ačiū, ačiū. Tikrai rekomenduoju Eizos mokyklą,.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/08

Ačiū jums uz begaline kantrybe, ir labai gerus mokymus, begalo dziaugiuosi, kad turejau gerą instruktorių Dovydą, ačiū tau labai . Rekomenduoju 100% šitą mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/08

Džiaugiuosi pasirinkus šią mokyklą, tik patys geriausi įspūdžiai mokantis su instruktoriumi Dovydu, jauki aplinka, visiškai be baimės ir jaudulio mokydavaus vairuoti, pastabas ir pamokas prisimenu lyg kątik būtų pasakęs, malonus bendravimas, norėčiau sugrįšt vėl ❤❤❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/07

Puikus mokytojas, gerai mokina! LABAI REKOMENDUOJU!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/06

Naudingos ir įdomios vairavimo pamokos, paruošiančios ne tik egzaminui, bet ir situacijoms kelyje po egzamino! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/03

Nuoširdus Ačiū, Eiza vairavimo mokyklai ir vairavimo instruktoriui Dovydui! Puikiai išaiškintos situacijos kelyje, apie tai byloja egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Vairavimo mokykla Nr. 1 ir vairavimo instruktorius Dovydas Eiza Nr. 1 - nusipelnęs tik gražiausių žodžių. Rekomenduoju visiems!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/03

Gera mokykla ,geri instruktoriai
Rekomenduoju Dovydą Eizą ismokys jus vairuot per 10pamoku nors ir rankos ne is tos vietos dygsta

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/27

Didelis aciu instruktoriui Dovydui kuris paruose mane puikiaui egzaminui, kad islaikiau regitroje is pirmojo karto.

Rekuomenduoju mokytis butent sioje vairavimo mokykloje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/26

Noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai ir ypač intruktoriui Vaidotui kuris paruošė mane labai gerai, kad išlaikiau egzaminą regitorje iš pirmojo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/19

Noriu padėkoti Dovydo Eizos mokyklai už tai kad jie mane paruošė egzaminui, išmokino visko ko reikia, už puikia nuotaika, žinoma kantrybe! Pats didžiausias Ačiū instruktoriui Dovydui! Sekmės jums toliau ruošiant naujus mokinius:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/18

Didžiausią AČIŪ tariu instruktoriui -Modestui, už kantrybę, palaikymą, bei nuoširdumą! Visiems rekomenduoju šią mokyklą! Pati išlaikiau iš pirmo karto!!! AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/10

Ačiū mokyklai už puikią galimybę mokytis būtent šioje vairavimo mokykloje !AČIŪŪŪ instruktoriui Vaidotui už kantrybę ! ir taip pat nuoširdus AČIŪŪŪ visam Eizos kolektyvui už nuoširdų ir šiltą bendravimą ! SEKMES !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/10

Skiriu visas 5 žvaigždutes visam Eizos vairavimo mokyklos kolektyvui. Ypatingai padėkoti noriu instruktoriui Dovydui, kurio dėka Regitra buvo lengvai įveikta iš pirmo karto. O svarbiausia gavau daug praktinių patarimų, kurie pravers visada esant už vairo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/10

Dovydas - pavyzdys visiems instruktoriams, labai dėkoju už nuoširdų, labai aiškiai išdėstytą mokymą. Visiems rekomenduoju! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/05

Sveiki, noriu padėkoti už kantrybę: Gintarui ir Modestui.
Kodėl rinktis šià mokyklà? ogi todėl, kad gauni gerà spyri ir motyvacija kad tikrai gali gauti teises.”Net jei ir dangus griūtù ar vynuogės taptù morkom”
Sekmės Jums

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/05

Didelis ačiū mokyklai už suteikta galimybe mokytis būtent šioje vairavimo mokykloje. Kurioje dirba nuostabiausia komanda. O didžiausias Ačiū atitenka instruktoriui Vaidotui už kantrybe, pamokas, kritika, su kuria pradedi mąstyti kelyje ir už žinias, kurios padėjo išlaikyti vairavimo egzamina iš pirmojo karto. Ačiū dar karta ir sekmės šiai mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/04

Labai puiki mokykla!! Prieš ateidamas į Eizos vairavimo mokyklą norėjau gauti vairuotojo teises kuo greičiau ir tapti geru vairuotoju keliuose. Taip ir įvyko! Dėl ko esu labai dėkingas draugiškiems bei išmanantiems savo darbą mokytojams. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/02

Labai gera mokykla, teorijos destimai labai suprantami, instruktoriai linksmi ir ramus,taigi jei rinksites vm tai tik eizos.
Vaidotas geras instruktoris,rekomendoiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/02

Super mokykla, labai viskas aiškiai ir tikslingai išdėstoma, tas labai padėjo išlaikyti regitrą iš pirmo karto labai ačiū instruktoriui Vaidotui, nereikėjo nė vienos papildomos pamokos

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/29

Sveiki.Didelis aciu Dovydui Eizai uz bendradarbiavimaUz tiksliai ir suprantamai isaiskintas vairavimo pamokas.Uz super laika kelyjeTikrai nuosirdziai rekomenduoju sia mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/28

Ačiū instruktoriui Dovydui už papildomas pamokas,nors jų buvo ir kelios, bet suteikta informacija ne tik apie taisyklingą vairavimą bet ir streso valdymą, bei kito jo rekomenduoto instruktoriaus pamokos padėjo išlaikyti egzaminą iš pirmo karto (po nesėkmingų bandymų prieš du metus :D). Ačiū dar kartą ir sėkmės jūsų mokyklai. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/25

Džiaugiuosi kad pasirinkau būtent šią mokyklą, šios mokyklos visas kolektyvas begalo draugiškas ir malonus visada galėdavau pasikalbėti ne tik apie vairavimo problemas, bet ir paklausti patarimo apie gyvenimiškus dakykus. Norėčiau labai padėkoti instruktoriui Gintarui už begalinę kantrybę, už teorines pamoka, kurias išaiškindavo viską suprantamai per kurias netekdavo snausti, o eiti su malonumu išgirsti, sužinoti ir išmokti vis kažka naujo. Ačiu Gintarui ir už praktikos pamokas kurios buvo šiek tiek griežtesnes, per kurias išsiugdžiau kantrybę. Didžiausią ĄČIŪ noriu pasakyti instruktoriui Dovydui kuris niekada nepasakydavo blogo žodžio, visada pajuokaudavo ir padarydavo dieną geresnę ir laimingesnę. Tik jūsų dėka galėjau eiti į regitros praktinį egzaminą su pasitikėjimu. Ir išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū "Eizos" vairavimo mokykai ir sėkmės toliau ruošti klevukus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/22

Labai didelis Aciu mokyklai, kuri labai gerai paruosia mokinius teoriskai ir praktiskai. Jei renkates vairavimo mokykla, rinkites Eizos mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/22

Esu begalo dėkinga likimui kad kažkaip naršant internete užkliuvo Eizos vairavimo mokykla
Kadangi daugiausia laiko praleidžiu ne Lietuvoje labai sunku buvo prisiruošti vairavimo kursam
Ir bamt Eizos vairavimo mokykloi kursai per 10 dienu pabandžiau surizikuoti
Sekmė nenusisuko gavau Nuostabu instruktoriu Vaidota.
Vaidotai Tik Jūsų dėka aš Įveikiau visas savo baimes ir klaipėdos eismas man tapo iveikiama užduotimi
Esmė tame kad teises išsilaikiau per 11 dienu Kosmosas bet mes tai padarėme ❤️
Viskas pavyko iš pirmo karto
Ačiū Dovydui už visa informacija Malonu bendravima.Vaidotui už Kantrybe
Eizos Mokykla Jūs Nerealus ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/22

Labai ačiū instruktoriui Dovydui už puikias pastabas ir daug naudingų patarimų, kurie padėjo išlaikyti regitos vairavimo egzaminą. Po 2 mėnesių pertraukos užteko tik 3 papildomų pravaziavimu su Dovydu ir jau su ramia širdimi rašau šį komentarą. AČIŪ

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/19

Noriu padėkoti instruktoriui Faustui. Nuoširdus ramus mokytojas. Puikus motyvatorius. Vairavimo tikrai bijojau, tačiau tik su šiuo instruktoriumi man pavyko nugalėti visas baimes.Regitroj išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū ir teorijos mokytojui, kurio pamokos buvo labai informatyvios ir idomios, laikas prabegdavo paskaitose net nepajusdavau. Apskritai šioje mokykloje jaučias labai šilta atmosfera, dirbantys žmonės tikri profesionalai. Visiems rekomenduoju! Sekmės visai Jūsų komandai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/18

Tariu dideli AČIŪ Dovydui Eiza! Už kantrybe, patarimus, linksmus važiavimus, aiškius paaiškinimus apie klaidas! Užteko keliu važiavimu, kad jausčiausi saugi kelyje! Rekomenduoju Eizos mokykla! Pati geriausia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/14

Labai gera mokykla, teorijos destimai labai suprantami, instruktoriai linksmi ir ramus,taigi jei rinksites vm tai tik eizos :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/11

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą! Instruktorius Dovydas puikus ir rūpestingas mokytojas, detaliai paaiškina visas daromas klaidas, visuomet atsakydavo į rūpimus klausimus. Ačiū Dovydai už pastangas, kantrybę ir tikėjimą! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/11

Noriu padekoti instruktoriui Dovidui Eizai uz nuostabias vairavimo pamokas,uz kantrybe,uz suteiktas zinias.Egzaminas islaikytas is pirmo karto.AČIŪ!!!!! Visiems rekomenduoju Eizos mokykla





.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/09

Esu labai dekinga mokyklos kolektyvui uz bendravima, suteiktas zinias ir zinoma uz tai, kad teorija ir praktika islaikyta is 1 karto!!! Aciu Rasai visad uz puikia nuotaika ir palaikyma. Ir labai aciu, kad ismoket vairuoti Gintarai ir Dovydai. Jus nuostabus, nezinau is kur tiek turite kantrybes... Linkiu geresniu mokiniu ir visiems labai rekomenduoju sia mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/08

Ačiū instruktoriui Vaidotui iš Eizos mokyklos. Egzaminą praktikos išlaikiau iš pirmo karto regitroje!!! Ačiū Dovydai ir tau už rekomendaciją dėl instruktoriaus. Ačiū už skirtą laiką atrašyti, jei kildavo kokių klausimų. Jūs geriausi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/05

Labai didelis ir nuoširdus Ačiū instruktoriui Gintarui už labai produktyvias vairavimo pamokas. Padėjote įveikti vieną iš didžiausių mano baimių! Instruktoriaus Gintaro dėka vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Sėkmės tolimesniuose darbuose

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/05

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą!!! ❤ Ačiū Modestui už kantrybę, bendravimą. Rekomenduoju be išimčių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/30

Jeigu ne Eizos vairavimo mokykla ir ne instruktorius Dovydas aš apie vairuotojo pažymėjimą galėčiau pasvajoti. Tačiau jo idealaus mokymo dėka pažymėjimas tapo realybe! Ačiū pats didžiausias jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/29

Super mokytoju kolektyvas. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/29

Labai gera vairavimo mokyklaDovydas Eiza puikus instruktorius, su jo pagalba issilaikiau teises, labai dziaugiuosi, kad cia atejau!☺️Rekomenduoju tikrai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/28

Nuostabi mokykla! Didelis ačiū instruktoriui Dovydui už kantrybę, dėmesį ir puikų mokymą!
Džiaugiuosi, kad man teko mokytis būtent čia, ši mokykla yra geriausias pasirinkimas planuojantiems laikyti teises!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/28

Didelis didelis dėkui instruktoriui Dovydui, šiandien islaikiau teises!!! Dar negaliu patikėti ir atsidziaugti!!! Nes sis reikalas man sekėsi prieš tai labai sunkiai, 4 nesėkmingi bandymai regitroje. Daug ašarų dar daugiau nervu, laukiau save visiška nevykele, padariau pertrauka puse metu ir nebuvau tikra ar eisiu dar laikyti egzaminą bet isgirdau apie šią mokykla labai gerus atsiliepimus. Paskambinau, susitariau su Dovydu dėl pamokeliu ir šiandien labai džiaugiuosi nes teises išlaikytos!!!! Dar syki ačiū Dovydui, mano svajonė išsipildys!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/23

Labai esu dėkingas instruktoriui Modestui, esu labai patenkintas, moko/paaiškina viską gerai, noris vis daugiau ir daugiau važiuot. Didelis AČIŪ Jums, dabar važinėjuos ir džiaugiuos jog pasirinkau būtent Jūsų mokyklą!:) Rekomenduoju be kalbų!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/23

Teises iš pirmo karto buvo didelė svajone kurią padėjo išpildyti nuostabus instruktorius Gintaras. Tokio nuostabaus , kantraus , visada gera nuotaika instruktoriaus sunku sutikti, bet man labai pasisekė ir jūsų dėka teisės mano rankose. Sėkmės jums darbuose!! Visiems rekomenduoju ši instruktoriu tikrai nenusivilsite.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/21

Superinė mokykla! Puikus kolektyvas! Pats šauniausias teorijos mokytojas Vytautas! Pamokos buvo įtraukiančios. Ačiū jam! Taip pat šauniausias vairavimo instruktorius Faustas, jis labai padėjo susitvarkyti su jauduliu ir jo pamokos buvo idomios bei jis labai tikėjo manimi, tad regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Ačiū jam! REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/21

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Superinis kolektyvas, tikri profesionalai, tikrai išmanantys savo darbą. Superinis teorijos dėstytojas(aiškina iki tol, kol tikrai vašką suprasi). Ačiū tau, Dovydai, už įgytas žinias, už tavo kantrybę. Esi tikrai Superinis vairavimo instruktorius. Teorija/praktika išlaikyta iš pirmo karto. Ačiū jums visiems ir sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/21

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Superinis kolektyvas, tikri profesionalai, tikrai išmanantys savo darbą. Superinis teorijos destytojas (aiškina iki tol, kol tikrai viską suprasi :)) Ačiū tau, Dovydai, už įgytas žinias, už tavo kantrybę. Esi tikrai superinis instruktorius. Teorija/praktika išlaikyta iš pirmo karto. Ačiū Jums ir sekmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/21

Aciu visam mokyklos kolektyvui. Modestui uz vairavimo pamokas, Gintarui uz nenuobodzias teorijas pamokas bei Dovydui uz pastebejimus ir patarimus. Deka Eizos vairavimo mokyklos Regitroje islaikiau is 1 karto!:) aciu ir rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/18

Pasiemiau papildomą pravažiavimą pas Dovydą žiauriai padėjo viska nuo a iki z sudeliojo 10 balų instruktoriui. Prieš tai buvau pasiemęs laukininkuos pas kelis instruktorius nei vienas neprilygo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/17

Puikus ir puikiai apgalvotas visas mokyklos servisas.Pradedant teorijos pamokomis,baigiant pravažiavimais.Dėkoju mokyklai ir likimui,kad suvedė su tokiu atsidavusiu ir savo darbą mylinčiu žmogumi kaip Gintaras.Lenkiu Jam galvą už kantrybę,ramybę ir visus duotus patarimus!!!Visą gyvenimą jį prisiminsiu,kaip tobulai savo darbą atliekantį žmogų.Ačiū ir sėkmės !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/17

Ačiū instruktoriui Dovydui už kantrybę, supratingumą ir jo indėlį mokant mane vairuoti. Mokyklai didelis ačiū už pagalbą tobulėjant .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/04

Geriausia vairavimo mokykla, ramiai be streso issilaikiau teises, destytojas ir instruktorius labai draugiski ir malonus, ju deka, teorija ir praktika is pirmo karto islaikyta!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/01

Labai gera mokykla. Instruktoriai atsakingai dirba, labai malonus kolektyvas, šiltas bendravimas. Labai ačiū instruktoriui Gintarui Bisturbiui už darbą, padrąsinimą ir palaikymą. Jei reikėtų rinktis mokyklą iš naujo, tai be abejo rinkčiausi tik šią.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/31

Puiki mokykla, puikūs instruktoriai, gerai išmokina kaip elgtis stresinėse situacijose! maloni aplinka, visi draugiški, pasistengiant viską galima išlaikyti iš pirmo karto! Rekomenduoju šią mokyklą taip pat ir instruktorius Faustą bei Dovydą Eizą ačiū Jums ir taip pat teorijos mokytojui bei draugiškam kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/28

Labai geri instruktoriai. Mane mokino instruktorius Gintaras, nuostabus instruktorius, išmokins patars tik reikia klausytis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/26

Tikrai nepasigailėjau ir neapsrikau atėjus į Eizos VM ir pasiėmus papildomus pravažiavimus pas Modestą!Buvo žinoma ir streso ir nervu,bet svarbiausiai,kad visos klaidos išaiškino,patobulino vairavimą ir egzaminas išlaikytas! Ačiū jam už kantrybę,jos tikrai reikėjo!Rekomenduoju tiktai šią mokyklą,nes ten dirba žmonės, kurie žino, ką daro!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/26

Tikrai rekomenduociau šia mokykla, nors tik pasiemus 3papildomas pamokas pas Dovyda Eiza, man gan buvo labai svarbios pries laikant regitroj pravaziavima, tikrai labai padejo, ten kur buvo man sunku suprast vairuojant, pas ji pasimokius kelias pamokas paaiskino labai aiskiai kaip ka daryt. uzteko keliu pamoku, kad taptu man viskas aisku, kad islaikyciau regitroj praktini egzamina :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/25

Tikrai nepasigailėjau ir nenusiviliau atėjus į Eizos VM,ir pasiėmus papildomus pravažiavimus pas Modestą!Buvo tikrai visko, ir nervu ir streso,bet svarbiausiai,kad viskas buvo puikiai išaiškinta ir egzaminas išlaikytas.Rekomenduoju visiems šią mokyklą,nes ten dirba žmonės,kurie tikrai žino ką daro!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/24

Nedvejodamas pasirinkau šią mokykla. Instruktoriai tiesiog vieni iš geriausių. Labai malonūs žmonės, galima pabendrauti kaip su draugų. Sparčiai kylantį ir tobulėjanti vairavimo mokykla. Niekur kitur nesu matęs, live video kaip moko vairuoti, o tas labiausiai man padėjo pasikartoti pries važiavimus ir prieš Regitra. Šioje mokykloje viskas apgalvota ir garantuotai paruošia jumis Regitrai iš pirmo karto. Labai džiaugiuosi, pasirinkęs šią mokykla. Labai didelis ačiū Modestui ir Dovydui kurie man padėjo išlaikyti iš pirmo karto !!! Jūs geriausi !!! Linkiu jums sėkmės toliau tobulėjant !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/23

Didžiausias ačiū Dovydui už pamokas! Pats geriausias instruktorius, tikrai nesigailėsit pasirinkę būtent šią mokyklą. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/19

Patys geriausi atsiliepimai apie instruktorių GINTARĄ!
Ačiū už visas pamokas, per kurias tikrai labai daug išmokau, ačiū už nuoširdų bendravimą ir padrąsinimus. Tik instruktoriaus Gintaro dėka Regitroi išlaikiau iš pirmo karto. :))
Taip pat noriu padėkoti visam mokyklos kolektyvui už nuoširdų ir draugišką bendravimą. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/19

Labai ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybę, gerus patarimus. Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą! Rekomenduoju visiems!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/18

Rekomenduoju Eizos mokykla. Kurioje yra nuostabus instruktorius Dovydas Eiza. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/16

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą. Pati mokyklos atmosfera, visa ši komanda suteikia motyvacijos mokytis. Didelis ačiū instruktoriams Faustui ir Vaidotui, kurie padėjo išmokti vairuoti ir išlaikyti "Regitros" praktikos egzaminą iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/12

Pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Gintarui!!! Užteko vos kelių papildomų pmokėlių ir nuo medžio nukrito dar vienas klevelis! Davė begalo daug šaunių patarimų, be kurių nebūčiau apsiėjęs.Tikrai rekomenduoju šį puikų instruktorių, su kuriuo pravažiavimo laikas tikrai šauniai prabėgo!! Dar kartelį ačiū ir sekmės ateityje!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/10

Puiki vairavimo mokykla! Papildomų vairavimo pamokų kaina atitinkanti kokybę, mokoma ne tik vairuoti pagal eismo taisykles, tačiau ir atsižvelgti į eismo dalyvio kultūringą vairavimą. Išbandžiau net keletą instruktorių, nes mokytis pradėjau ne Klaipėdoje, tačiau tik atvykusi į Klaipėdą, Eizos mokyklą, sutikau puikų instruktorių Gintarą Bistrubį, kuriam esu labai dėkinga už suteiktas žinias ir išugdytą pasitikėjimą savimi ir savo vairavimu. Rekomenduoju mokytis būtent čia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/07

Labai dziaugiuosi pasirinkus sia mokykla! Didelis aciu instruktoriui Gintarui. Regitroje viska islaikiau is pirmo karto! Sekmes darbe

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/04

Pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Gintarui!!! Užteko vienos papildomos pamokos ir regitra įveikta! Visi klausimai atsakyti, klaidos paaiškintos, duota begalė naudingų patarimų, pats nuoširdžiausias bendravimas. Tikrai rekomenduočiau 100% šį puikų instruktorių!! Dar kartelį ačiū ir sekmės darbe!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/24

Tiesiog... NEREALU! Turėjau tik dvi papildomas vairavimo pamokas ir ju dėka dabar galiu džiaugtis išlaikytu vairavimo egzaminu! Nerealus mokytojas, jo kantrybė ir neįkainojami patarimai! Žinoma jaukus bei nuoširdus bendravimas. Viso egzamino metu mano galvoje skambėjo jo patarimai bei paaiškinimai. Galiu drasiai sakyti, kad tai pati pačiausia vairavimo mokykla! REKOMENDUOJU 100%, TIKRAI VERTA!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/20

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šia vairavimo mokykla! Nuostabūs instruktoriai! Ačiū už pagalba!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/19

Didžiausias AČIŪ instruktoriui Gintarui!!!!! Labai malonus instruktorius, galima ir pabendraut ir išmokt gerai vairuot. Jo dėka teisės jau mano kišenėje.. Džiaugiuosi, jog pasirinkau Eizos vairavimo mokyklą, labai profesionalus kolektyvas!!! REKOMENDUOJU VISIEMS!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/09

Ačiū visai mokyklai už jaukią atmosferą, palaikymą ir suteiktas žinias :) didelis ačiū- instruktoriui Gintarui, už žinias, įdomias praktinio vairavimo pamokas, už tai, kiek jų metu sukaupta įvairiausios patirties, be kuriuos iš pirmo karto veikiausiai būčiau neišlaikęs regitros praktinio vairavimo egzamino! Rekomenduoju visiems, kas tikrai nori išmokti vairuoti bei greitai gauti vairuotojo pažymėjimą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/09

Labai džiaugiuosi pasirinkusi “Eiza” vairavimo mokyklą. Teorijos ir praktikos pamokos aiškios, vertingos, duodančios visas galimybes išlaikyti egzaminus iš pirmo karto. Ypač dėkonga esu intruktoriui Eizai, kuris leidžia tobulėti. Tikrai dėmesio verta ir patikima vairavimo mokykla :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/09

Ėmiau pamokas pas Eizą. Labai geras instruktorius, pamokos buvo labai naudingos ir padėjo patobulėti vairavime. Vien tik geriausi vertinimai ir ačiū už pamokas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/08

Didelis ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybe, nuotaikingas pamokas, galima visada paklausti įvairiu klausimu, visada paaiškina kas neaišku, po visu pravažiavimu jaučiausi užtiktinta kad galiu laikyti praktikos egzamina regitroje ir išlaikiau is pirmo karto. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šia mokykla ir rekomenduoju kitiems pasirinkti Eizos vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/30

Labai gera mokykla,aiskiai paaiskina vairavimo metu padarytas klaidas. visuomet padeda kai atsitinka beda.. Puikus instruktorius Dovydas Eiza labai rekomenduoju!! Griestai linksmas, malonus bendravimas:)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/28

Labai džiaugiuosi pasirinkusi papildomą pravažiavimą pas Dovydą, kuris sugeba sukurti ypatingai ramią, streso nekeliančią atmosferą vairavimo metu. Labai ačiū už gerą nuotaiką ir naudingus patarimus, kurie padėjo išlaikyti Regitrą!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/25

Atėjau žalias ir labai dėkoju, kad vairavimo mokykla "Eiza" padėjo išlaikyti visus "Regitros" egzaminus iš pirmo karto. Vairuodamas dabar jaučiuosi užtikrintai ir saugiai. Ypač didelis ačiū vairavimo instruktoriui Vaidotui, už pamokas į kurias ėjau su labai labai dideliu noru.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/24

Nuostabus, profesionalus bei draugiškas kolektyvas! Niekada nesigailėjau, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą, nes jos dėka nepasišiukšlinau "Regritroje" - abu egzaminai išlaikyti iš pirmo karto! Labiausiai noriu padėkoti teorijos dėstytojui Vytautui už aiškų supažinimą su KET ir, žinoma, didžiausias AČIŪ vairavimo instruktoriui Gintarui - už geležinę kantrybę, nuoširdžius pokalbius ir neprailgstančias pamokas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/17

Išmokinti net ir beždžionę vairuoti.Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/04

Labai gera mokykla! Puikus mokytojai, taip pat ir administratore :)
Didelis aciu Vytautui uz teorijos pamokas, kurios prabegdavo labai greitai, viskas buvo paaiskinta paprastai ir suprantamai.
Labiausiai dekinga esu savo vairavimo instruktoriui Gintarui, uz kantrybe su manimi, taip pat uz nuosirdu bendravima kiekvieno pravaziavimo metu. Nerealus kolektyvas! Jei dvejojat, kokia mokykla rinktis, manau,kad apie sia tikrai niekada neisgirsit neigiamu atsiliepimu, todel pirmyn registruotis i kursus! Rinkites Eizos vairavimo mokykla, pasikrausit tieek pozityvo.. ir i regitra nueisit be jokios baimes! :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/02

Suburta nuostabi profesionalų komanda. Teorijos dėstytojas Vytautas turbūt pats šilčiausias sutiktas žmogus, kuris puikiai viską paaiškina, atsako į iškilusius klausimus. Tą patį galiu pasakyti ir apie instruktorių Dovydą, kuris turi geležinę kantrybę, pastebi net smulkiausias klaidas ir padeda jas ištaisyti. Taip pat naikupės gatvės filiale dirba nuostabi administratorė, į kuria gali drąsiai kreiptis visais klausimais ir ji maloniai padės, patars.:)
Nesigailiu pasirinkus šią mokyklą ir rekomenduoju ją kitiems.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/28

Eizos mokykla-rekomenduoju visiems, kurie nori pradeti automobilio B kategorija siūlau Dovyda!!!!