Turbovėžlys, Naujamiestis

36 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Vilnius

 • Mokomieji: Kia Ceed, Toyota Auris, Hyundai i 30
 • Savanorių pr. 47-43, Vilnius
 • 860541000
 • info@turbovezlys.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 1795 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kalbos: Lietuvių k. Lenkų k., Rusų k. Vokiečių k. Anglų k.
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/12

Instruktorius Laurynas puikiai paruošė praktiniam egzaminui. Daromos klaidos buvo išaiškintos, duota daug naudingų patarimų, ko pasekoje, Regitros praktinis egzaminas - išlaikytas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/17

Nuostabus instruktorius Laurynas, puikiai išmano savo darbą, išaiškina visas klaidas, duoda patarimų, tikrai rekomenduoju tiems, kas nori pasiruošti Regitrai! Pasiėmusi vieną papildomą pamokėlę išlaikiau egzaminą, visiems nuoširdžiai patariu rinktis turbo vėžlio mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/19

Labai nusivyliau, ypač Laurynu, teorija dėste labai prastai, linkęs rėkti, pasišaipyti iš mokinių.
Mažai parkavimo pratimų, neišmoko žvalgytis, instruktoriai labiau rūpinasi savo reikalais (pvz.: nuvežti detales, užvažiuoti į “garažiuką pas draugelį - meistriuką”).
Dar blogesnis variantas instr. Ričardas! Pasakymai: “važiuok tiesiog su srautu”, “su manini dabar gali kirsti ištisinę” ir pasakymai “tau ką kaip atsilikusiai aiškinti turiu? Tu jau kiek pamokų vairuoji?Jau neturiu tau nieko sakyti, pati turi viską tobulai daryti” manau yra netinkami vairavimo instruktoriui. Nekalbu apie vairo čiupimą iš mokinio aikštelėje ir sukimo pačiam, vietoje normalaus paaiškinimo.
Teigiamai galiu įvertinti tik instruktorių A.Sinkevič. Ramus, išlaikytas, paaiškina, nekelia streso, tik teigiami atsiliepimai! Tačiau labai sunku pas jį pakliūti, dėl didelio užimtumo.
Bendras įspūdis nelabai, reikėjo keisti mokyklą, kad išlaikyčiau egzaminą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/09

Turėjau tik keletą papildomų pamokų prieš egzaminą. Maloniai nustebino tai, kad pavyko per keletą dienų susitarti dėl pamokų, instruktorius prisiderino prie mano tvarkaraščio. Mano patirtyje tai vienintelė mokykla, kur galima važiavimą pradėti/baigti sau patogioje vietoje, o ne visada tais pačiais keliais iš mokyklos. Pamokos buvo pilnos įtampos, bet kartu ir neįkainojamos informacijos. Instruktorius atkreipė dėmesį į mano klaidas ir padėjo suprasti, kaip jas ištaisyti. Puikiai sudėlioti akcentai Regitros egzaminui padėjo išlaikyti iš pirmo karto. Didelis ačiū!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/07

Puiki mokykla, draugiškas kolektyvas, esant reikalui operatyviai suranda laisvo laiko vairavimams. Mokyklą radau ieškodamas papildomų vairavimo pamokų - pamokos šioje mokykloje pasirodė daug naudingesnės nei ankstesnėje mokykloje kurią baigiau. Rekomenduoju instruktorių Lauryną.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/28

16 žvaigždučių :D
"Ilgai stovėsim kaip Tada Blinda krūmuose? Jau varom? Ar lenksim šitą lochovozą, nes važiuojam kaip kokie pensinykai? Žvilgsnis - posūkis - varom! " Nerealiausias turbo instrukrorius Laurynas - taip "pralaužė" mane, vėžlį mokinį, kad gavom LAPĄ :) Pamokos buvo ne tik nerealiai produktyvios, bet ir kupinos pozityvumo bei stipraus ir sveiko humoro - tokio instruktoriaus linkiu kiekvienam pradedančiam vairuotojui, nes paruošia taip, kad laikykis, REGITRA! ;) Apturėjau net tik produktyvų, bet ir žiauriai smagų vairavimą - linkiu kuo dideliausios sėkmės ir REKOMENDUOJU "nuo dūšios" - nerealus mokytojas <3 Šiltai, mano geriausiam "ever" instruktoriui Laurynui ;)
Inga

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/19

Sveiki!Noreciau padekot instruktoriams Ricerdui ,Aleksandrui.Teorijos destirojui Laurinui.Teorija islaikyta is pirmo karto,praktika is antro,bet galvoju kad butu ir is pirmo,bet pati suklidau nepagalvojus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/30

Puiki mokykla, puikus instruktorius (Laurynas) : kantrus, dėmesingas, palaikantis, PRISIDERINANTIS . Man , žmogui dirbančiam sudėtingo grafiko darbą, tai buvo dovana. tikrai nesitikėjau rasti mokyklą, kuri prisiderins prie manęs.
Instruktoriui didžiausias AČIŪ už viską. Labiausiai patiko neatmestinumas. Turbo vėžlys yra suinteresuoti , kad mokinys tikrai išmoktų vairuoti ir būtų saugus ir sąmoningas kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/11

Nors labai bijojau vairuoti, tačiau Instruktorius Laurynas nuo pat pradžių puikiai išaiškino ir atkreipė dėmesį į svarbiausius dalykus vairuojant, išmokė pastebėti, orientuotis įvairiose situacijose. Be jokio spaudimo, su pagarba ir ramybe, kantriai aiškino klaidas ir skatino savarankiškumą. Džiaugiuosi ir kiekvienam rekomenduoju - puiki vairavimo mokykla ir geriausias instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/09

Nors teises įgijau prieš keletą metų, bet dažnai prisimenu instruktorių Gžegožą. Vairavimo pamokų metu niekada nebuvo pakėlęs balso, viską išaiškindavo ramiai ir kantriai, jeigu prireikdavo, ant lapo pabraižydavo schemas. Be to, po pamokos visuomet aptardavo padarytas klaidas. Turėjau galimybę kelias pamokas išbandyti ir pas kitą instruktorių, tačiau visgi labiausiai patiko instruktorius Gžegožas. Pamokų metu visada vyravo puiki atmosfera, instruktorius Gžegožas dažnai padrąsindavo, kai pati savimi netikėjau. Taigi, rezultatas - Regitroje egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, o prieš laikant egzaminą, nepaisant to, kad laikiau jį ankstyvą šeštadienio rytą, gavau padrąsinančią instruktoriaus žinutę!
Be to, administratorė Rūta taip pat paliko puikų įspūdį.

Didžiausia padėka ir rekomendacijos instruktoriui Gžegožui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/12

Liuks kvadratu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/07

Asmeniškai man nepatiko šita mokykla ir instruktorius Laurynas. Iš pradžių atrodė draugiškas, viskas gerai, bet kai yra mokytojas ir padarai klaidą, tai yra pasaulio pabaiga ir šitoje mokykloje mokytis bandai, o ne vien klausytis priekaištų. Pati baigusi buvau mokyklą labai seniai ir man po tiek laiko teko mieste važiuoti ir lyg aš būčiau profesionali, tai dėl to aš kalta. Bet apmaudu, kai instruktorius sako geriau nušokti nuo tilto ir bus visiems geriau. O apie žmogų visiškai nieko nežino. Gal jis traumą turėjęs, bijo, visad gal nuvertinamas ir kai tai pasako atrodo, kad tikrai gyvenime nebenori sėdėti už vairo. Gal čia tik man taip pasitaikė, bet apmaudu labai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/16

Skirta Vaivai,

Džiaugiamės, kad suradote kitą vairavimo mokyklą. Mes laikomės savo nuomonės, kad ne aplinka kalta (instruktorius, mokykla, gatvės, oras... ir pan. ) Pirmiausiai reikia atsigręžti į save ir paanalizuoti, ar reaguoju į instruktoriaus pastabas, ar jas vykdau ir taisau...užduodu klausimus,analizuoju...
Tik primenu, kad mokyklą pilnai užbaigėte 2018 metų lapkričio mėnesį. Tada šturmavote Regitrą... O jau 2019 metų gegužės mėnesį paprašėte pažymos .. :)
Raštingi dabar visi, galite paskambinti šiuo tel.nr. 867038539 ir išsakyti gyvu bendravimu savo nuomonę ir nepasitenkinimą. Jums linkime Sėkmės kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/13

Žiauriai gera vairavimo mokykla, pradedant nuo to, jog be vargo pavyko suderinti pamokų laiką, nereikėjo fiziškai važiuoti į mokyklą, viską galima padaryti internetu, na ir baigiant instruktoriais, kurie ne tik gerai paruošė vairavimo egzaminui Regitroje, bet ir šiaip išmokė vairuoti. Vairavau su 3 instruktoriais, kurie labai kantrūs, draugiški ir tiesiog labai faini. Ačiū jums, visiems. Na o tie, kurie galvoja kurią vairavimo mokyklą rinktis norėdami išmokti vairuoti, tikrai rekomenduoju šią!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/12

Mokiausi šioje vairavimo mokykloje ir labai ja nusivyliau. Likus kelioms valandoms iki egzamino Registroje mane pradėjo mokyti naujo manevro, kurio iki tol nemokė. Sutapimas ar ne, bet ką tik mokytą manevrą turėjau atlikti ir per egzaminą. Be to, egzamino Regitroje metu paaiškėjo, kad kai kurių dalykų apskritai nebuvau išmokyta, nors pirkau tikrai daug papildomų pamokų. Teko keisti vairavimo mokyklą, tačiau ir čia Turbovėžlys stengėsi kišti pagalius į ratus. Naujosios mokyklos prašymu, turėjau pateikti pažymą apie praeitą vairavimo kursą. Iš pradžių buvo atsisakyta tokią pažymą išduoti. Tačiau per sunkumus gavau šią pažymą, tačiau sulaukiau el. laiškų, kuriose buvo tokie žodžiai: „Gal Jūs papuolate į tą statistinį mokinį, kuriam neskirta vairuoti“, „Matyt todėl ir sunku Jums vairuoti... esmės nesuprantate“ ir pan. Šios mokyklos atstovai žodžių tikrai nerinko. Pakeitus vairavimo mokyklą, paaiškėjo, kad ir kitus vairavimo manevrus mokė klaidingai. O kadangi viso vairavimo metu važinėjau tik aplink Regitrą ir kitais Regitros maršrutais (susidarė įspūdis, kad instruktoriui rūpėjo tik laiką greičiau ir paprasčiau „prastumti“), tai mokantis kitojoe mokykloje ir nuvažiavus į centrą, teko pasijusti kaip pirmą kartą sėdus prie vairo. Tikrai nerekomenduoju šios mokyklos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/19

Kantrūs, labai stiprūs instruktoriai, priglaudė iš kitos vairavimo mokyklos ir apšlifavo ir padėjo apšlifuoti visus mano vairavimo niuansus. Labai rekomenduoju, džiaugiuosi atradus šią vietą tinkamu laiku.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/13

Fantastiška mokykla, užturbino mane, visišką vėžlį, taip, kad iš pirmo karto Regitroj išlaikiau tik nerealių instruktorių Lauryno ir Gžegožo dėka. Nuostabi mokytojų kantrybė, humoro jausmas, palaikymas, rūpestis (Laurynas dėl manęs net atsikėlė ir nuo septynių ryto pravažinėjo prieš egzaminą). AČIŪ!!!!! Visas mokyklos kolektyvas labai geranoriškas, šiltas ir rūpestingas, graži ir gerbtina darbuotojų etika. Mokytis tik čia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/11

Prieš tai turėjau kitoj vairavimo mokykloje instruktorių, kuris nelabai gerai mokė. T.y. ne aiškiai išaiškino taisykles, regitroje laimę bandžiau 4 kartus. Pagal atsiliepimus radau šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Gžegožą. Esu jam labai dėkinga! Užteko poros pamokų, kad išlaikyčiau regitroje. Jis lyg matė mano visus minusus ir pavertė juos į pliusus. Man vairavimas tapo malonumas. Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir būtent instruktorių Gžegožą! Nežinau kaip kiti šios mokyklos instruktoriai, bet šis man ypač patiko. Tikrai nepasigailėsit! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/18

Nuostabių, profesionalių ir paslaugių žmonių komanda! Nuoširdžiai dėkinga Laurynui už kantrybę ir puikias pamokas. Visiems rekomenduoju šią mokyklą, nusivilti tikrai neteks! Gero kelio!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/15

Instruktorius Gzegoz supeeeer mokytojas!!! ramus, mandagus, su sypsena, padrasina, palaiko, 10kart pakartoja ta pati tik geriausi atsiliepimai apie Ji!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/04

Dublis nr1. Teorija islaikyta is pirmojo karto! Pei'sas sudarytas maximaliai is wisu taisykliu jas apsukus apwertus kwadratu, o kur dar klausimai ne is taisykliu.. zodziu bomba informacijos tik naudokis Turint smegenu, noro ir idejus darbo na nezinau kaip galima neismokti teorijos! Instruktorius LAURYNAS issamiai pateikia informacija is knygutes bei ne tik is jos, is gywenimo patirties..pateikimo budas nebuna nuobodus, paskaitu metu miegoti nesinori Saziningai stengiasi i musu galweles sukrauti kuo daugiau ziniu, neskaiciuoja sawo laiko, kantriai atsako ir i kwailus klausimus Tad kas tikrai nori ismokti ir moka klausyti kas yra destoma tai Jums i Turbo vezly!! Laukite tesinio-dublis nr2 apie wairawima papasakosiu kai baigsiu pamokas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/02

Labai rekomenduoju vairavimo mokyklą "Turbo vėžlys"! Labai gaila, kad ją atradau tik pabaigusi visą kursą kitoje mokykloje, kurioje įgijau didžiausią baimę vairuoti. Ypatingas dėkui instruktoriui Gžegožui - jis visada tikėjo manimi, net ir tada, kai aš savimi netikėjau. Jis niekada nebuvo pakėlęs balso, jo aiškinimai yra labai informatyvūs, nes įvairios kelių situacijos piešiamos ant lapo ir aiškinama tol, kol aš suprasiu. Per vieną pamoką išmokdavau tiek daug, kiek pati nesitikėjau ir pagaliau įveikiau baimę vairuoti! Pasimokiau, kad vairavimo mokyklos prestižas ir brangumas nepriklauso nuo mokymo kokybės, svarbu įsiklausyti į patarimus ir rasti tą instruktorių, su kuriuo nejaustum įtampos kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/21

Turbovėžlys patys geriausi!!! Teorija ir praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Mokymosi trukmė 1,5 men. Didelis ačiu mielai Rutelei,už jos nuoširdų bendravimą,padrąsinimus. Ačiu jus nuostabi. Didžiausia padeka instruktoriui Gžegožui. Žmogus tikrai mylintis savo darbą,kiekviena pamoka buvo labai prasminga,pamokymai,paaiškinimai,padrąsinimas. Ačiu Laurynui už teorijos destymą,pamokose niekad nebuvo liūdna, labai viska aiškiai aiškino.Tikrai rekomenduočiau šią mokykla,jie nuostabus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/18

Džiugu, kad yra vairavimo mokykla, į kurią paskambinus galima susitarti dėl individualių pamokų ir nereikia atvykti fiziškai- tai taupo ne tik laiką, bet ir suteikia galimybę operatyviai susitarti dėl pamokų.
Noriu atskirai padėkoti instruktoriui Laurynui, kuris puikiai padėjo prisiminti vairavimo įgudžius bei juos patobulino, tiksliau išmokė iš naujo vairuoti, nebijant vėžioti ne tik suagusiuosius, bet ir mažus vaikus. Džiaugiuosi, kad yra instruktoriai ne tik išmanantys savo darbą, bet ir su puikiu humoro jausmu.
Sėkmės Turbo vėžliams!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/10

Mokiausi pas Aleksandrą. Nu tobulas mokytojas ! Vairuoju jau treti metai, tavrkingai su vis prisimenanciom jo frazem ir pamokymais! :D tikrai, vesiu visus ir rekomenduosiu Aleksandra. Viska issilaikiau is pirmo karto! Labai labai labai! 15 balu is 10! taip pat, malonioji Rūta, visada pasitikdavo su sypsena veide! Dekoju jums abiems, uz geras emocijas, silta bendravima, bei puikias vairavimo pamokas! <3

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/08

Nuoširdžiai visiems rekomenduoju vairavimo mokyklą “Turbovėžlys” (Savanorių pr. 47). Esu iš tų, kurios niekada nenorėjo vairuoti ir tik aplinkybių prispirtos ėmė mokytis vairavimo. Rezultatas – egzaminas “Regitroje” išlaikytas iš pirmo karto.
Praėjo lygiai metai kai išlaikiau vairavimo egzaminą. Sėkmingai vairuoju ir kiekvieną kartą prisimenu kas mane to išmokė, padėjo įveikti baimę, palaikydavo kai visai nesisekė, padrąsindavo ir tikėjo manimi kai pačiai rankos nusvirdavo. Ačiū šauniai Savanorių pr. 47 komandai. Su didžiausiu dėkingumu prisimenu administratorę Rūtą. Ačiū Jums už rūpestį, palaikymą ir daug padrąsinančių žodžių. Ačiū Aleksandrui. Su Jumis važiavau tik kartą, bet tai buvo tikrai labai naudinga pamoka. Ačiū už padrąsinančius pokalbius kol laukdavau savo vairavimo mokytojo, kai ryte per anskti atvykdavau į pamokas :) . Didžiausiais ačiū vairavimo instruktoriui Gžegožui. Jeigu ne Jūs - abejoju ar šiandien vairuočiau. Jums teko sunkiausia užduotis: nejauna, visiškai savimi nepasitikinti, visko bijanti mokinė. Atėjau pas jus po labai nesėkmingos pradžios, kai pusė vairavimo pamokų jau buvo išnaudotos, o aš pati jau buvau beveik įsitikinusi, kad vairavimas - ne man. Ačiū Jums už tai, kad supratote, padėjote, bet ne nuolaidžiavote, visada palaikėte ir tikėjote manimi, o svarbiausia - kantriai mokėte ir išmokėte vairuoti, nebijoti priimti sprendimus, galvoti ne tik apie save kelyje. Ačiū, kad pirmiausiai mokėte ramiai ir saugiai vairuoti, gerbti kitus eismo dalyvius. Kaip man tai dabar praverčia! Ačiū už tai, kad visada galiu drąsiai kreiptis į jus patarimo ar pagalbos.
Sėkmės ir saugumo jums visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/26

Taigi mano istorija su Turbo Vezliu prasidejo ne nuo pirmuju vairavimo pamoku. Jau buvau baigusi kita vairavimo mokykla Vilniuje is kurios mane paleido visiskai neuztikrinta savo vairavimo igudziais ir visdar issigandusia gatves ir eismo. Buvau jau po 2 bandymu Regitros egzamino, siaubingai nusivylus savim ir visiskai neuztikrinta niekuom. Taigi, parasiau Turbo Vezliui.
Administracija - nuostabi. Tik parasiau laiska del papildomu pamoku - iskart gavau skambuti is administratores, kuri ne tik atsizvelge i visus mano poreikius, bet ir sutiko 3 kartus perdeliot visa papildomu pamoku grafikeli, kad tik atitiktu mano poreikius pagal laika. Prie viso to - puikiai parinko instruktoriu.Visa laika vazinejau su instruktoriumi Gzegozu. Tai turbut labiausiai atsidaves savo darbui instruktorius koki esu sutikusi (o ju turejau 3). Atejau i mokykla su didziule baime vairuoti ir jis ta puikiai mate, bet vos pora pamoku - ir as jau vaziuoju visiskai atsipalaidavusi. As nezinau kaip, bet sitas zmogus tiesiog moka nuraminti ir ismokina kaip islaikyti ramybe kelyje, kaip priimti sprendimus neabejojant del ju. Visi marsrutai buvo suderinti taip, kad sutvarkyti visas spragas, kuriu visdar turejau LABAI daug po visu 15 vairavimo pamoku pries tai buvusioje mokykloje. Jau per pirma valanda instruktorius sudejo visas pastabas apie kurias as ir pati zinojau kur mano silpnos vietos, tad toliau visa laika dirbom ties jomis.Taciau labiausiai as esu dekinga siam zmogui uz visa rupesti ir savo laika. Sis zmogus netgi po darbo valandu niekada nepamirsta apie savo mokini, drasina ir labai stipriai palaiko pries egzamina, nuolat primena tavo stiprybes ir ikvepia drasos. Visada paaiskina viska issamiai ir paprastai, jeigu reikia netgi pademonstruoja situacija kad tik suprastum kas kaip ir kodel. Jeigu mato, kad visdar vaziuoji neuztikrintai kazkurioje vietoje - vaziuos su tavim tiek kartu kiek tik reikes, kol tu ismoksi atlikti manevra ir jausiesi patogiai toje situacijoje. Netgi po sekmingai islaikyto Regitros egzamino instruktorius rupinasi, kad vairuotum saugiai, domisi kaip sekasi, ar viskas gerai kelyje. Tik geriausi atsiliepimai apie si instruktoriu - tik jo deka turiu teises ir sekmingai jau menesi vairuoju automobili Vilniaus gatvemis. Ir kas is tikruju smagiausia, jog zinau, kad bet kada jeigu turesiu klausimu ar noresiu dar labiau pagilinti igudzius as zinau, kad visada galiu kreiptis ir visada mane su didziausiu rupesciu pakonsultuos ar ismokins. Rekomenduoju ir rekomenduosiu visiem tiek sia mokykla tiek pati instruktoriu!
Begalo didelis aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/20

Ačiū už pagalbą bandant iš naujo prisiminti vairavimo įgūdžius! Visų pirma, dedu didelį pliusą už paprastą ir greitą registracijos procesą – užpildžiau anketą internetu ir jau tą pačią dieną gavau atsakymą iš administratorės bei susitarėm dėl pirmo važiavimo laiko. Po ilgos vairavimo pertraukos buvo be galo nedrąsu vėl sėsti už vairo, tačiau jau po keleto pamokų vairavimas nebėra toks „baubas“ kaip įsivaizdavau. Pamokų laikas išnaudojamas efektyviai, instruktoriaus pastabos konkrečios, išsakomos aiškiai ir laiku, bet nesukeliant papildomo streso. Linkiu didžiausios sėkmės toliau riedant su turbo vėžliu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/24

Turbo vėžlys yra pati nuostabiausia vairavimo mokykla Vilniuje ! Čia dirba nuostabios ,malonios ,visuomet padedančios ir patogiausiu metu vairavimo grafikus suderinančios administratorės Pasakiški instruktoriai ,kurie suteikia begalinių žinių ,visą įmanomą pagalbą ir vairavimo įgūdžius . Ši mokykla yra ta , kurioje visas dirbantis personalas ,už savo mokinius pergyvena lyg už save ! Ir tai sukelia norą grįžti pas Juos vėl ir vėl ! Ypatingas AČIŪ instruktoriui Gžegož, kurio nuoširdumas,malonus bendravimas ,pagalba ir neapsakomai didelė kantrybė suteikia komfortą vairuojant ! Tai tas žmogus kuris visuomet išsamiai viską paaiškins, nuramins ,palaikys ! Didelis ačiū visam personalui ! Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto tik su Jūsų nuoširdžia pagalba !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/24

Ačiu šios mokyklos vairavimo instruktoriui Aleksandrui už kantrybę, gerai viską paaiškino. Ačiu didelis didelis. Rekomenduoju visiems šią vairavimo mokykla bei instruktorių Aleksandra

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/28

Valio Regitra išlaikyta iš pirmo karta esu be galo laiminga kad atradau Turbovėžlį. Susipažinau su trim instruktoriais, kurie puikiai išmano savo darbą, yra kantrūs, pataria, komentuoja – ramiai ir be pakelto tono. Tikrai nuostabus isnstruktoriaitirai kas pasirinks šią mokyklą nepasigailes, nu aš tikrai patenkinta viskuom likau Administratorės labai malonios, geros tokios, Ačiū jums!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/26

Rekomenduoji šią mokyklą, o ypač vairavimo instruktorių Gžegož. Jo dėka išlaikiau Regitros praktiką iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/24

Labai noriu padėkoti Jūsų mokyklai, kurios dėka prieš metus laiko išsilaikiau vairavimo egzaminą. Apie jus mačiau daug teigiamų atsiliepimų internete, tačiau vis tiek bijojau, kadangi prieš tai teko išbanyti dvi vairavimo mokyklas. Gailiuosi, kad nėjau pas jus anksčiau. Būčiau sutaupiusi daug nervų, laiko ir žinoma pinigų. Pirmiausiai noriu padėkoti administratorei Rūtai už malonų bendravimą ir puikiai sudėliotą pamokų laiką. Ir žinoma instruktoriui Gžegožui, kuris išmokė visko, ko reikėjo ir dar daugiau. Išvažinėjom pro sudėtingiausius kelius ir paruošė taip, kad dabar jokios situacijos kelyje nebebaisios. O ir pačių pamokų metu nesijautė jokio streso , paaiškindavo viską ramiai ir išsamiai. Matosi, kad instruktorius myli savo darbą ir deda visas pastangas, kad išmokytų kokybiškai ir gerai vairuoti. Linkiu Jums didžiausios sėkmės! Nuoširdžiai rekomenduoju „Turbo vėžlį“ visiems, kurie nori kokybiškai, be streso išmokti vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/12

Regitroje vairavimo egzaminai nelabai sekėsi, bet pagaliau "atėjo šventė ir į mano kiemą" :) Egzaminas išlaikytas, didelį ir nuoširdų AČIŪ sakau vairavimo mokyklos Turbo Vėžlys instruktoriui Gžegožui.
Jis tas žmogus, kuris:
- myli savo darbą
- kiekvieną akimirką moko
- kantrus
- puikus psichologas, gebantis patarti
- leidžia klysti ir mokytis iš savo klaidų
- visada geros nuotaikos, kas leidžia atsipalaiduoti ir nejausti įtampos
- nuolat drąsina ir motyvuoja, skatina nesustoti
- nenuleidžia rankų ir neleidžia nuleisti savo mokiniui
- padeda įveikti baimę
Tai žmogus, kuris manimi patikėjo.
Šiandien aš jaučiu vidinę ramybę, nes mano pastangos įgavo prasmę. Galiu drąsiai teigti, kad man šitas kelias nebuvo lengvas, tačiau jaučiuosi laiminga, kad turėjau šią gyvenimo patirtį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/14

tikrai nerekomenduoju po darbo uzsirasyt neimanoma,karta per saviate max,instruktorius vis klisa savo papildomas pamokas sako ka d neislaikysi,net pabandyt neduoda o susitarus tai kamera pamirsta tai dar kokio problemos pasji ir sako tai dw papildoma pavazynesim,sestadeniais sake kad kas antra dirba ,bet kazkaip nepasiseke ne vieno sugaut per 4 men kad dirbtu,bekit zmones neapsigaukit

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/18

Zada kad i vairavima nebus problemu uzsirasyti,bet kai tik arteja vairavimo laikas tai direktore atsaukia ,tai viskas uzimta tai savaidgaliais nedirba,tikrai nerekomenduoju kursaj uzims apie 3-4men. Pavyksta uzsirasyt karta i dvi savaites nors zadejo kad nors kiekviena diena ir savaidgaliai.. Nerekomenduoju


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Turbo vėžlys“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos