Turbovėžlys, Antakalnis

5 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, C, CE, Vilnius

Atnaujinta: prieš 1739 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/21

Norėčiau rekomenduoti šią mokyklą būsimiems vairuotojams.
Pirma kartą mėginau išlaikyti teises prieš 6 metus, bet pasirinkau prastą mokyklą su blogais instruktoriais kurie būdavo nepakantūs ir labai nemalonūs, ko pasekoje vairavimas man visiškai nepatiko ir mečiau tą reikalą. Minėta mokykla jau bankrutavo.
Neseniai nusprendžiau kuo greičiau išsilaikyti teises ir pasirinkau šią mokyklą pagal aukštą procentą išlaikiusiųjų Regitros egzaminą iš pirmo karto.Mokiausi eksternu ir man labai patiko:
1) Lankstumas. Kadangi norėjau visko greit ir esu dirbantis, džiaugiausi kad su Antakalnio filialu visad pavykdavo susiderinti, o pamokos vyko dažnai ir reguliariai
2) Instruktoriai. Išbandžiau 3 ( vienas instruktorius neturėjo vietos manęs dažnai priimti) ir esu labai patenkintas jais visais. Visiškai nesidomiu automobiliais ir anksčiau nekenčiau vairuoti, tad džiaugiausi kad instruktoriai kūrė draugišką atmosferą ir aiškino ne tik, ką reikia reikia daryti kitaip, bet ir KODĖL to reikia, kad suprasčiau esmę ir galėčiau žinias pritaikyti įvairiose situacijose. Kadangi pamokos buvo malonios ir linksmos, reguliariai į jas vaiksčiojau ir pats jausmas vairutojant pasitaisė nuo "nekenčiu" į "normaliai" :D
Dėl instruktorių profesionalaus elgesio ir bendravimo, turiu įtarimą kad čia visos įmonės vertybinė sistema tokia, nes jei būčiau išbandęs vieną tai būtų galima sakyti kad pasisekė, o čia 3/3 buvo puikūs.

P.S. atėjus į pirmą pamoką instruktorius vilkėjo maikę su užrašu "I dont need Google, my wife knows everything" tai iškart matosi kad nuotaikingi žmonės dirba :)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/20

Labai norėjau padėkoti Vėžliui, už IŠMOKYMĄ vairuoti. Maniau, kad buvau beviltiška vairavimui, bet Turbo vėžlio komanda sugebėjo parengti egzaminui ir jį Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Kas svarbiausia pamokos visiškai neprailgo, nes instruktorius visada juokaudavo, pasiklausdavo kaip sekasi gyvenime tikrai rekomenduoju!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/31

Nuostabi mokykla Auto ABCDE iš Savanorių pr. 196 Kaune! Super kolektyvas! O instruktorius Eugenijus pats geriausiai, tikrai rūpinasi mokiniais. Ačiū už kantrybę. Rekomenduoju!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/29

Labai gera mokykla. Baigus 15 pamokų kursą Dorkano mokykloje atėjau į šią mokyklą ir per trumpesnį laiką išmokau daug daugiau negu Dorkane. Šitą mokyklą tikrai verta rinktis, nes: jie prisiderina prie vietos, nuo kur pradėti ir baigti važiavimus (tai man į dieną sutaupydavo po kelias valandas), mokiausi su skirtingomis mašinomis (ale visos kur regitroje būna), nerealiai profesionalus instruktorius LAURYNAS (tas žmogus fantastiškas: žino visus regitrinius maršrutus ir tas visas specialių apsisukimų ar pan. vietas, tad kai laikiau egzą Regitroje jokių naujienų nebuvo, prieš egzaminą galima susitarti dėl pamokos ir išleidimo regitroje, labai malonus ir profesionalus). Taigi, tikrai rekomenduojų mokyklą, o labiausiai tai instruktorių Lauryną!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/06

Esu Roberta ir ilgą laiką turėjau negatyvios patirties apie savo seną vairavimo mokyklą, kurioje teko porą metų atgal mokytis. Galiausiai didelis noras savarankiškai vairuoti automobilį nesustabdė. Nusprendžiau surizikuoti ir vėl.
Internete atradau daug nuorodų apie įvairias vairavimo mokyklas Vilniuje. Išsiunčiau nemažai užklausų su dominančiais klausimais i jas, tačiau teko nusivilti tuo, kad į daugybę parašytų žinučių nesulaukdavau net atsakymų, o ka jau kalbėti apie pačių administratorių menefregizmą, nesugebėjimą rišliai atsakyti į klausimus...
Tačiau galiausiai man tikrai pasisekė... Šį kart paskambinau į vairavimo mokykla ,,Turbo vėžlys", esančią Savanorių pr ir buvau maloniai nustebinta. Į mano skambutį maloniai atsakė administratorė Rūta ir labai kompetetingai atsakė į man rūpimus klausimus. Tai dar labiau sustiprino pasitikėjimą šia mokykla. Nuvykus į mokykla administratorė Rūta mane labai nudžiugino pasakiusi , kad vairuosiu ne su vienu vairavimo mokytoju, bet dviem. Tai dar labiau pozityviai nuteikė, nes juk kiekvienas mokytojas turi skirtingą mokymo būdą, priėjimą prie mokinio, paaiškinimą...
Užvakar galiausiai išlaikiau praktikos egzaminą Regitroje ir jau turiu vairavimo teises savo rankose. Tai rezultatas tiek mano didelio noro, tiek nuostabių vairavimo instuktorių Gžegož ir Aleksandro. Šie instruktoriai puikiausiai paruošė mane egzaminui tiek iš techninės pusės, tiek iš psichologinės. Visada labai rūpestingai paklausdavo , ar yra kokių neaiškumų, praktiškai nuosekliai ir ramiai viską paaiškindavo. Šie nuostabus žmonės tapo ne tik mokytojais , bet ir draugais.
Dar karta noriu pasakyti ir padėkoti Jiems Visiems Rūtai, Gžegožui ir Aleksandrui), kad buvo tikrai nuostabūs ir atidavė tiek daug savęs beruošdami mane egzaminui.
Puiki komanda, kurią ,esu tikra, kad didžiuojasi šios mokyklos direktorius.
NUOŠIRDUS IR DIDELIS AČIŪ


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Turbo vėžlys“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos