UAB Vairo Ratas

67 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, Vilnius

 • Mokomieji: Toyota Auris (mechanine pavarų dėže),Toyota Auris (automatine pavarų dėže) Kia Ceed (mechanine pavarų dėže), Ford Focus Mk3 (automatine ir mechanine pavara).
 • Ukmergės g. 315 B, Vilnius
 • 8 (601) 67 888
 • info@vairoratas.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 435 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
A kat. eksternu – 300Eur 
B kat. eksternu – 410/440 Eur 
B kat. su grupe – 410/440 Eur 
Papildomos vairavimo pamokos (mechanine pavarų dėže)
B kat. – 30 / 35 Eur 
Papildomos vairavimo pamokos (automatine pavarų dėže)
B kat. – 35 / 38 Eur 
Papildomas vairuotojų mokymas - 85 Eur.

Mūsų kolektyvas ­yra profesionalus ir patyręs. Teorijos dėstytojai, vairavimo instruktoriai turi ilgametę patirtį mokant ir egzaminuojant būsimus vairuotojus. Vairavimo instruktoriai – specialistai, turintys atitinkamą išsilavinimą ir patirtį, užtikrinančią profesionalų mokymą.
Taip pat mūsų mokykloje vyksta prasžengusiųjų vairuotojų mokymai. Papildomas vairuotojų mokymas vyksta šeštadieniais. Taip pat papildomus vairuotojų mokymus galime organizuoti darbo dienomis nuo 16 val.
Būtina išankstinė registracija!

Kalbos: Lietuvių ir rusų kalbos.
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/29

Oj kad būčiau anksčiau atėjus į šią nuostabią mokyklą! Mokytojai labai geri, palaikantys su humoro jausmu. Per pamokas visada viską paaiškino iki smulkmenų, ko nemokėjau, dabar tikrai viską moku. Po papildomų pamokų egzaminas išlaikytas!
Didelis AČIŪ Dainiui, Jaroslavui ir Stasiui už suteiktas žinias kelyje

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/05

Labai rekomenduoju! Džiaugiuosi išsirinkus būtent šią vaiaravimo mokyklą :) Esu dėkinga instruktoriui Jaroslavui už kantrumą,supratingumą, pagalbą. Išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/27

Labai džiaugiuosi ,kad teko apsilankyti ir susipažinti būtent su šia mokykla , gavau visą reikiamą patirtį ir įgūdžius . Nuostabus kolektyvas , draugiški ir išmanantys savo darbą mokytojai , rekomenduoju .....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/02

Visiškas vaikų darželis. Mėnesi nėra vietų praktinėm pamokom ir dar turi gėdos prašyti pinigų už tai, kad per duota laikotarpi neišlaikiau teisių...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/01

Labai rekomenduoju! Praėjau visą vairavimo kursą kitoje mokykloje, tačiau prastai buvo su parkavimusi. Instruktorius Jaroslavas kantriai išaiškino visus niuansus, net surado praeito instruktoriaus klaidų. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/29

Labai dėkoju instruktoriui Jaroslavui. Per mėnėsį žymiai patobulinau savo vairavimo įgūdžius ir išsilaikiau egzaminą regitroje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/27

Labai dėkoju instruktoriui Jaroslavui. Per mėnėsį žymiai patobulinau savo vairavimo įgūdžius ir išsilaikiau egzaminą regitroje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/27

Labai noriu padėkoti visam Vairo Rato kolektyvui. Ypatingai AČIŪ instruktoriui Dainiui ir Jaroslavui už kantrumą, supratingumą, pagalbą.ir palaikymą. Linkiu kantrybės ir gerų mokinių! Rekomenduoju visu100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/10

Nerekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/18

Labai puiki mokykla! Rekomenduoju visiems. Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto . Nuostabūs instruktoriai ( Dainius ir Jaroslavas) .!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/09

Puiki vairavimo mokykla! Mokiausi vairuoti pas instruktorių Jaroslava Butrima (labai šiltas žmogus!). Besimokant vairuoti, ne visada viskas sekėsi, pasitaikydavo ir klaidų. Jas man visada aiškiai paaiškindavo ir važiuodavom toliau. Jis man davė daug naudingų patarimų, kurie man padėjo išlaikyti vairavimo egzaminą regitroj bei tokių, kurie pravers ir vėliau. Didelis AČIŪ JUMS! :)

Rekomenduoju visiems! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/09

Nuostabi vairavimo mokykla! Mokiausi vairuoti pas instruktorių Jaroslava Butrima (labai šiltas žmogus!). Besimokant vairuoti, ne visada viskas sekėsi, pasitaikydavo ir klaidų. Jas man visada aiškiai paaiškindavo ir važiuodavom toliau. Jis man davė daug naudingų patarimų, kurie man padėjo išlaikyti vairavimo egzaminą regitroj bei tokių, kurie pravers ir vėliau. Didelis AČIŪ JUMS! :)

Rekomenduoju visiems! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/11

Norėčiau padėkoti visai šios mokyklos komandai už profisionalumą, palaikymą bei paslaugų kokybę. Išbandžiau tris instruktorius ir visi jie skirtingi, bet visi verti dėmesio! Ačiu Jaroslavui, Ričardui, Dainiui ir Vaidai už gerą nuotaiką pamokose ir palaikymą! REKOMENUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/05

Dėkoju ,,Vairo rato" visai komandai! Šioje mokykloje dirba tikri savo darbo profesionalai. Labiausiai esu dėkinga instruktoriams Dainiui ir Jeroslavui, su kuriais turėjau daugiausia pamokų, už didžiulę kantrybę, žmogišką santykį, palaikymą, padrąsinimą ir suteiktus naudingus patarimus dėl vairavimo apskritai gyvenime. Tai žmonės, mylintys savo darbą ir dedantys visas pastangas, kad mokiniai išmoktų gerai ir saugiai vairuoti. Puiki administratorė Vaida: viską greitai suderina, suorganizuoja, pataria, kaip žmogui būtų geriau. Rekomenduoju šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/02

Super mokykla, puikus kokybes ir kainos santykis, labai geras komunikabilumas. Atsakingas bei puikus mokiniu paruosimas, visus egzaminus islaikiau is 1 karto. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/23

Tikrai mokausi lėtai ir su manimi reikia daug kantrybės. Tačiau šioje vairavimo mokykloje Instruktoriai kantrybės tikrai turėjo daugiausia. Teko su visais instruktoriai pavairuoti, AČIŪ instruktorius Stasiui už pirmų pamokų pamatą, ačiū instruktoriui Jaroslavui už kantrybę, pamokymus, palaikymą. Ir labiausia padėkoti noriu instruktoriui Dainiui, su kuriuo daugiausia esu pravažinėjusi. Tai buvo ne tik instruktorius bet kartu ir žmogus kuris tave nuramins, patars, prajuokins, paguos. Kiekvieną klaidą išaiškins taip, kad tikrai suprastum ir kartos paaiškinimus daug daug kartų kad tik suprastum. Žmogaus kantrybė geležinė. Tad nuoširdžiausiai dėkoju jam. Taip pat mokyklos administratorė yra nuostabi, sugeba rasti tau patį tinkamiausią laiką, stengsis visomis pastangomis kad visi mokiniai būtų patenkinti. Teisės išlaikytos, truputį net gaila, kad viskas pasibaigė. Visos rekomendacijos tik Vairo Ratui!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/11

Jei būčiau pasirinkusi Vairo ratas mokyklą kai tik pradėjau mokytis vairuoti, teises jau seniai būčiau turėjusi.
Užteko keletos pamokų, kantraus instruktoriaus Jaroslavo žinių ir išlaikiau iš pirmo karto, be baimės ir streso.
Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/25

Esu labai dėkinga kolektyvui už lankstų vairavimo pamokų grafiką ir kantrybę. Egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Todėl tikrai rekomenduoju šios mokyklos paslaugas!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/18

Atsiliepimas tik teigiamas.
Teorijos pamokos buvo nenuobodžios ir įtraukiančios.
Pirmosios pagalbos kursai - tikri kursai, ne vardan popieriuko daromi, veda greitosios pagalbos gydytojas, informatyvu ir įdomu.
Vairavau su Jaroslavu ir Dainiumi. Puikūs, kantrūs, pastabūs instruktoriai. Pamoko dalykų ne tik Regitros egzaminams, bet ir gyvenimiškiems dalykams. Esu pilnai dirbantis, derinosi prie darbo grafiko, pradėdavome/baigdavome pamokas prie darbo. Buvo lengva susitarti.
Rezultatai?
Mokyklinės įskaitos, teorijos ir praktikos egzaminai Regitroje - iš pirmo karto.
P.S. Nuostabi ir administratorė: pamokų, reikalų derinimas be priekaištų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/12

Visus egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto! Esu begalo dėkinga instruktoriui Jaroslavui ir Dainiui. :)
P.s. Net gaila, kad pasibaigė visos pamokos..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/15

Džiaugiuosi išsirinkus būtent šią vaiaravimo mokyklą :) Puikus teorijos dėstytojas, kuris nenuobodžiai, suprantamai ir tikslingai išdėstė teorijos medžiagą :) Dėkoju Jaroslavui, už nuoširdų bendradarbiavimą, matosi, kad vertinate kiekvieną mokinį.Na o didžiausios padėkos instruktoriui Stasiui, kuris turėjo tiek kantrybės išmokyti mane vairuoti, :) Sėkmės darbuose !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/24

Superiniai instruktoriai! Viskas iš pirmo karto ir greičiau nei per 3 savaites. Ačiū Stasiui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/27

Teotijos dėstytojai ir Instruktoriai tikri specialistai - profesionalai! Dėkinga visam kolektyvui už aukštos kokybės paslaugas ir bendravimo ir kultūringumo lygį, už lankstų vairavimo pamokų grafiką ir kantrybę :)! Atliktas didelis darbas atitinka keliamiems reikalavimams . Teorijos egzameną išlaikiau iš pirmo karto. Nebuvo baimės, nepasitikėjimo savimi ir tai yra visų be išimties mokyklos darbuotojų nuopelnas.Turėjau galimybę išbandyti išskirtinę patirtį suteikiančius trys automobilius .Dar karta AČIŪ Jūsų darbuotojams už patarimus , psichologinį palaikymą ir žmoniškumą. Drąsiai rekomenduoju mokyklą "Vairo ratas", nes čia tikrai išmoksite saugiai jaustis už vairo :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/27

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Čia profesionalūs instruktoriai, geba išmokinti vairuoti, suteikia visą reikiama informaciją. Bei visą savo laiką atiduoda mokiniui, kad ji paversti tikru vairuotoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/15

Noreciau padekoti ''Vairoratas'' mokyklai bei instruktoriams : Stasiui, Jaroslavui bei Dainiui. Egzaminai tiek teorija tiek praktika islaikyti is pirmo karto :) Tikrai rekomenduoju sia mokykla.
Aciu komandai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/21

Didelis ačiū teorijos dėstytojui, instruktoriams Dainiui ir Stasiui už
didelę kantrybę, patarimus bei įgytas žinias. Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą, nes joje dirba tikri savo srities profesionalai bei nuoširdūs žmonės, su kuriais vairavimas tapo nebe toks baisus, kaip atrodė iš pradžių :) Egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto, drąsiai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/28

Mokiausi vairuoti šioje mokykloje (B kategorija eksternu) ir tik geriausi atsiliepimai. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto be didelio streso, nes besimokant šioje mokykloje jaučiau palaikymą ir neišugdė jokios baimės vairavimui, o tik norą dar daugiau vairuoti. Puikūs, nuoširdūs, super kantrūs instruktoriai, ypač Dainius, Jaroslavas, Vasilijus. Daugiausiai važinėjau su Dainiumi, kuris mėgaujasi savo darbu ir tai labai juntama pamokų metu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/17

Vairavimo mokykla puiki - visi instruktoriai, o ypač Dainius ir Jaroslavas - malonūs, pareigingi ir gabūs. Teises išsilaikiau iš 1 karto ir Regitroje sulaukiau pagyrimų už puikų paruošimą. ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/26

Lankiau B kategorijos kursus su grupe. Šią mokyklą pasirinkau dėl gerų atsiliepimų ir ji netoli namų, be to papildomos pamokos buvo bene pigiausios (o jų buvau tikra, kad reikės, nes pradėjau mokytis visai nuo nulio). Esu labai patenkinta kokybe!

Buvo galimybė išbandyti skirtingus automobilius ir jų valdymą, taip pat teko važinėtis su keliais instruktoriais (Dainium, Stasiu ir Jaroslavu), tad pamokos suteikė įvairiapusiškos patirties ir paruošė ne tik egzaminui, bet ir tolimesniam vairavimui kelyje. Kadangi dirbu, dažnai mokiausi šeštadieniais ir daugiausiai važinėjau su instruktorium Dainium. Dainiaus mokymo metodai man pasirodė priimtiniausi, nes jis viską labai ramiai paaiškindavo, nebuvo jokios įtampos ir stengėsi mane išmokyti savarankiškai priimti sprendimus. Kiek tai buvo saugu, leido klysti ir mokytis iš savo klaidų ir duodavo taiklių pastabų, kai pačiai nepavykdavo suprasti, ką darau ne taip :) ... Dėkinga!

Viskas vyko labai sklandžiai, nebuvo jokio streso. Neturėjau tikslo išmokti vairuoti kuo greičiau, man svarbiau buvo kokybė. Pasiklioviau instruktorių patarimais dėl pamokų intervalų ir pan.ir tai man pasiteisino - tiek teoriją tiek praktiką išlaikiau iš pirmo karto! Rekomenduoju šią mokyklą, nes joje dirba profesionalus ir draugiškas kolektyvas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/07

#KaipIšlaikytiTeisesPerVienąMėnesį :) 2012m. nesėkmingai bandžiau laikyti teises VRC, tokių instruktorių "dėka" noras vairuoti atkrito penkiems metams. "Vairo ratą" radau atsitiktinai, o prasideda viskas nuo komunikcijos. Labai džiaugiuosi, kad vietoj ir laiku pasitaikė administratorė Diana, kuri, deja, jau ten nedirba, bet užmotyvo visam mėnesiui į priekį : ) važinėjau su keliais instruktoriais ir tai yra gerai, bet išskirt norėčiau Jaroslavą ir Dainių. Abu nuostabūs, bet su Dainium važinėjau daugiausiai, tad privalau pripažint, kad tai yra aukso vertės žmogus ir instruktorius. Puikiai išmokė vairuot ir negana to - dar ir puikus psichologas : ) išmušė kompleksus, padėjo, patarė, mokė kaip parkuotis ne tik per egzaminą, bet ir po jo :) tai kas įvyko per pastarąjį mėnesį yra absoliučiai stebuklas - aš vairuoju :) o grafikas, kas be ko, yra labai patogus, instruktoriai dirba net šeštadieniais. Mokiniams gerai, bet ir Jūs pailsėkit. Esu be galo dėkinga! Už žmogiškumą, nuoširdumą ir pastangas :) Mua! Rekomenduoju 100%.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/21

Regitroje išlaikiau egzaminą iš pirmo karto! Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Mokydamasi turėjau galimybę pabandyti važiuoti su visais instruktoriais ir tai labai geras pasirinkimas, nes kiekvienas instruktorius turi savų ir vis naujų pastebėjimų! Taigi, mokymasis čia man labai patiko!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/15

Labai gera mokykla, malonūs žmonės ir puikiai paruošia, išmoko vairuoti, ypač instruktorius Jaroslavas:) Ačiū! Rekomenduoju šią mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/31

Teoriją išsilaikiau eksternu, prieš tai gyvenime niekada nevažinėjau. Pradėjau nuo visiško nulio. Mokykla besirenkant atsižvelgiau į draugų rekomendacijas todėl pasirinkau vairoratą. Priežastis paprasta - yra galimybė prasivažiuoti su įvairiu kiekiu mašinų - golfu, aurisu, fokusu. Iš esmės galiu atsiliepti tik teigiamai apie šią mokyklą. Didžiausia pagarba ir sentimentai instruktoriui Jaroslavui, kuris padarė viską, kad už vairo jausčiausi komfortabiliai ir saugiai.


Norėjau kuo greičiau praeiti mokyklą, todėl teko važinėtis su visais instruktoriais. Vieni patiko mažiau, kiti labiau, bet esmė ta pati - visi jie puikus vienaip ar kitaip.
Instruktoriai profesionalai, apie joki rėkimą ar negatyvią nuotaiką net užuominos nėra. Jų užduotis tik viena - paruošti mokinį saugiam vairavimui.

Rekomenduoju visiems, ypač instruktorius Jaroslavą ir Dainių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/15

Mokiausi B kategoriją eksternu. Nė kiek nesigailiu pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Visas kolektyvas, su kuriuo teko bendrauti, malonus ir kultūringas. Mokiausi laisvu metu nuo paskaitų ir darbo, visada geranoriškai susiderindavome važiavimų laiką, gaudavau patarimus, kaip pasidėlioti pamokas, buvo atsižvelgiama į mano norus. Didžiausias indėlis instruktoriaus Svajūno. Daug sužinojau, į visus klausimus gaudavau atsakymus, instruktorius kantrus, profesionalus, atidus mokymosi procesui, gera mokymosi atmosfera leido pasiekti norimų rezultatų. Rekomenduoju rinktis šią mokyklą, kas ketina mokytis vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/14

Nuostabu! Draugiškas ir neįpareigojantis kolektyvas, leidžiantis savu tempu pasiekti užsibrėžtų rezultatų. Visada padės ir patars, kaip susikomplektuoti vairavimus ir laikymus. Įpratus vairuoti ir nebebijant kelio sunku išlipti iš automobilio užsikalbėjus su instruktoriumi (daugiausiai važinėjau su Jaroslavu). Taipogi, pagyros administratorei Vaidai, visada žinojau kur ir kada man reikia būti.
REKOMENDUOJU. Linkėjimai komandai!
Jonas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/07

Puiki vairavimo mokykla su profesionaliu, rūpestingu ir draugišku kolektyvu, kurį buvo gaila net palikti! Instruktoriai suinteresuoti puikiai paruošti naujus vairuotojus kelyje, šauniai perpranta mokinio baimes, padeda jas įveikti ir ugdo pasitikėjimą savimi, lydėdami pozityviausiomis nuotaikomis (ypatingai dėkoju instruktoriams Dainiui ir Svajūnui)! Dėl šių priežasčių vairavimo pamokos tapo savotišku hobiu, kurių visuomet laukdavau :) Regitros egzaminas drąsiai išlaikytas iš pirmo karto, todėl tik patys geriausi atsiliepimai „Vairo Ratui“ ir nuoširdžiausios rekomendacijos kitiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/28

Ne mokykla o tikras košmaras. Instruktoriai keičiasi kas kelias pamokas, nespėji net vardo įsiminti. Per 30 mano akademinių valandų vairavimui turėjau 5 instruktorius dviems iš jų apskritai nerekomenduotina dirbti su žmonėmis. Tik pasiėmus pamokas kitoje vairavimo mokykloje supratau, kaip jos turėtų vykti ir kokią naudą duoti, nes šioje mokykloje tiesiog išmečiau savo pinigus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/22

Į šią mokyklą atėjau iš kitos mokyklos pasiskaičiusi gerų atsiliepimų ir tikrai nenusivyliau. Per pusantro mėnesio išvažinėjau visas penkiolika pamokų, dar paėmiau porą papildomų pamokų ir iš pirmo karto išlaikiau Regitroje. Visa tai per du mėnesius. Turėjau puikiai sudarytą ir patogų pamokų grafiką, tempas buvo nei per intensyvus, nei per lėtas ir nuostabūs, labai kantrūs ir savo darbą išmanantys instruktoriai Jaroslavas, Svajūnas ir Dainius. Noriu padėkoti šiai mokyklai ir tikrai rekomenduoju visiems, kurie nori be streso pasiruošti praktikos egzaminui Regitroje ir jį išlaikyti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/31

Dėkoju mokyklai už papildomas vairavimo pamokas! Puikūs instruktoriai, niekada nevėlavo į pamokas, viską ramiai bei kantriai išaiškino, pozityvi atmosfera pamokų metu. Mokykla taip pat suteikė lankstų vairavimo pamokų grafiką. Regitroje egzaminą išlaikiau. Rekomenduoju rinktis šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/06

Superinė mokykla! Buvau pasiėmusi pusės metų pertrauka po mokyklinio praktikos egzamino išlaikymo, kadangi buvau neužtikrinta savo žiniomis. Instruktorius iš kitos vairavimo mokyklos nuolat sakydavo, kad blogai ir neatsakingai vairuoju. Po pusmečio išbandžiau šią vairavimo mokyklą. Instruktoriai (teko važiuoti su dvejais) begalo draugiški, atsako į visus reikalingus klausimus, maloniai paaiškina ir nurodo, kur reikia taisytis. Užteko dviejų dvigubų pamokų ir regitroje išlaikiau egzaminą iš pirmo karto. Ačiū labai šiai šauniai mokyklai. Labai rekomenduoju!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/08

Vairo Ratas - puiki vairavimo mokykla. Laikiau B kategorijos kursus eksternu. Vairavimo metu nekildavo jokio streso ar nemalonių emocijų. Instruktorius visada viską aiškiai paaiškino ir išugdė pasitikėjimą savimi. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/02

Ejau eksternu B kategorija, islaikiau is pirmo karto, puikus instruktoriai, visada suderins laika, vairavau praktiskai kiekviena diena, puiki vairavimo mokykla! Siulau visiems!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/29

Puikūs instruktoriai! Verta dėmesio vairavimo mokykla :). Nesigailėsit pasirinkę šia mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/26

Vairo Rato mokykla tikrai nenuvylė! Dėl savo besikeičiančio darbo grafiko, teko važinėti su trimis instruktoriais ir jie visi buvo puikūs. Atmosfera mašinoje buvo super, kiekviena pamoka būdavo labai vertinga ir niekada neiškilo jokių nemalonių situacijų. Ačiū labai Vairo Ratai už vairuotojos pažymėjimą. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą visais 100% :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/21

Puikūs, profesionalūs instruktoriai. Važiavau su Jaroslavu ir Dainiumi. Padėjo prisiminti vairavimą po 10 m, svarbiausia, kad kantrūs ir moka gerai paaiškinti. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/20

Sveiki, o kam reikalingos dvi nuotraukos? Mano sese mokesi kt.mokykloj, tai jai reikejo vienos nuotraukos atnesti i mokykla. Atsiliepimai kaip ir geri, tik nezinau ar i Draiveri eiti ar cia, nes kelias vienodas. Patarkit, please. ACiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/11

"Vairo ratas" - geriausias mano pasirinkimas. Nuo pirmų vairavimo pamokų nejutau jokio streso, kadangi kolektyvas labai draugiškas ir šiltas. Instuktorius Aleksandr puikiai išmokino vairuoti automobilį. Nuoširdus ačiū visam kolektyvui. Tikrai rekomenduoju šią mokyklą, norintiems GERAI išmokti vairuotii!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/25

Pagaliau išlaikiau vairavimo egzaminą Regitroje :) Sunkiai man su tuo vairavimu buvo... Esu labai dėkinga instruktoriui Jaroslavui už kantrybę, pastabas, suteiktas žinias, nes tikrai nebuvo lengva mane visko išmokyti :) Esat geras žmogus, puikus savo darbo žinovas. Tik Jūsų dėka išlaikiau egzaminą, nes tikrai daug idėjot pastangų. Buvo malonu bendrauti :) Nuoširdžiai dėkoju ir linkių kuo geriausios kloties ir sekmės darbe.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/07

Puiki mokykla. Pati mokiausi ir baigiau B kategorijos vairavimo kursus šioje mokykloje, priekaištų jokių neturiu. Labai gerai tai, kad pamokų grafiką galima labai lengvai suderinti, mokykla stengiasi pasiūlyti mums tinkamiausia laiką. Instruktoriai labai draugiški, kantrūs ir be priekaištų atliekantys savo darbą. Tikrai rekomenduoju pasirinkti būtent šią mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/05

Labai malonus ir paslaugus intruktorei bei dėstytojas teorijos, Viska gerai ir aiškiai išdėsto, ir nesunku juos suprasti, prireikus jie gali kelis kart net ta pati aiškint. Man ten labai patiko, nesigailiu kad ejau butent į ta mokykla, ir tikrai siuličiau ten kitiem apsilankyti ir laikytis teises :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/23

"Vairo rate" lankiau papildomas vairavimo pamokas prieš egzaminą "Regitroje". Važinėti teko ir su Jaroslavu, ir su Sigitu. Nuostabūs instruktoriai ir žmonės, puikūs specialistai. Ištaisė vairavimo klaidas aiškiai išdėstydami, kaip viską atlikti teisingai. Į vairavimo egzaminą ėjau visiškai pasiruošusi ir daug labiau pasitikinti savo jėgomis. Gerai tai, kad turėjau galimybę pavažinėti dvejais skirtingais automobiliais.
Labai rekomenduoju šią mokyklą ir dėl didelio lankstumo klientų atžvilgiu, manaus paslaugumo.
O "Vairo ratui" sakau didelį Ačiū!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/08

Šioje mokykloje papildomai mokiausi vairuoti su instruktoriumi Jaroslavu. Dabar kelyje jaučiuosi tikrai daug drąsiau, už tai galiu padėkoti tik profesionaliam instruktoriui, kuris turėjo daug kantrybės man viską išaiškinti be riksmų ir šauksmų. Visu 100 procentų rekomenduoju rinktis šią vairavimo mokyklą. Ačiū Jums. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/04

Į šią mokyklą atėjau iš kitos ir čia buvau pasiėmus tik dvi papildomas pamokas, per jas instruktorius pasistengė ištaisyti mano vairavimo klaidas bei pamokė kaip elgtis, kad vairavimas taptų sklandesnis. Dviejų pamokų man užteko, kad išlaikyčiau regitroje vairavimo egzaminą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/28

Viskas gerai su šia mokykla. Man aktualu buvo kursą baigti per 2 savaites, vairavimo grafiką susidėliojau ir keičiau pagal savo poreikius. Gerai ir tai, kad teko pavažinėti su 2 skirtingomis mašinomis ir 2 vairavimo instruktoriais. Instruktoriai dalinasi patirtim, normaliai bendraujantys. Priekaištų neturiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/20

Vairavimo kursus lankiau kitoje mokykloje, o „Vairo ratas” pasirinkau papildoms pamokoms. Labai džiaugiuosi šiuo sprendimu! Užteko tik dviejų pamokų, jog instruktorius Jaroslavas mano vairavimo klaidas ne tik pastebėtų, bet ir paaiškintų bei ištaisytų. Labai profesionalus, atsidavęs darbui ir šiltas asmuo. Tikrai rekomenduoju ir gailiuosi tik vieno - jog nepasirinkau vairavimo kursus lankyti šioje mokykloje :) Taigi nedaryk mano klaidos ir pradėk mokytis čia.
P.S. Visam kolektyvui sėkmės darbuose ir didelis ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/19

Tikrai rekomenduoju!
Labai profesionalūs darbuotojai, bei puiki mokymosi atsmosfera!
Vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto tik instruktoriaus Jaroslavo dėka!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/12

Prieš egzaminą Regitroje (kurį išlaikiau iš pirmo karto!) turėjau kelias papildomas pamokas su instruktoriumi Jaroslavu iš mokyklos Vairo ratas. Labai gerai išaiškino ir pakoregavo mano klaidingus įgūdžius, supratau kai kuriuos principus, kurių niekaip negalėjau suvokti važinėdama su kitu instruktoriumi. Esu labai dėkinga už skirtą laiką, malonų bendravimą ir profesionalius patarimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/28

Turėjau pora vairavimo pamokų "Vairoratas" mokykloje pas instruktorių Jaroslovą Butrimą, kuris išties puikiai paaiškina visas subtylybes tiek aikštelėje tiek gatvėje. Buvo labai lengva susitarti dėl laikų, kada vairuoti, o pačios pamokos yra pigiausios ir kokybiškiausios. ( Turėjau 3 vairavimo instruktorius, iš kurių Jaroslovas, mano nuomone, geriausias). Po kelių pamokų pas šį instruktorių, regitroje praktiką išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju visiems šią mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/18

Mokykloje mokiausi papildomas vairavimo pamokas. Viskas vyko be jokių nesklandumų, profesionaliai ir aiškiai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/17

Mokykloje VAIRO RATAS papildomai mokiausi vairuoti su instruktoriais Jaroslavu ir Sigitu. Abu instrukoriai moka gerai paaiškinti kaip vairuoti, duoda daug naudingų patarimų, draugiškai bendrauja ir stengiasi, kad pamokos vyktų be įtampos. Pamokos nebrangios ir lengva susiderinti laiką. Rekomenduoju visiems rinktis mokyklą VAIRO RATAS

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/15

Su instruktoriais Jaroslavu ir Sigitu papildomai mokiausi vairuoti. Abu instruktoriai moka gerai paaiškinti kaip vairuoti, duoda daug naudingų patarimų. Draugiškai bendrauja ir stengiasi, kad pamokos vyktų be įtampos. Vairavimo pamokos nebrangios, lengva susiderinti laiką ir vietą. Rekomenduoju visiems mokyklą VAIRO RATAS

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/11

Nuostabi mokykla, paprasta, patogu, nebrangu ir profesionalu.
Instruktorius: Jaroslavas Butrimas
Profesionalesnio instruktoriaus ir nuostabesnio žmogaus neįsivaizduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/31

Šioje mokykloje mokiausi papildomai, nes prieš tai mokiausi kitose 2 mokyklose. Palyginus su kitomis patirtimis, šioje mokykloje patiko viskas: ir pats šauniausias instruktorius Jaroslavas Butrimas, ir jauki aplinka, ir autoparkas, ir mokyklos vieta – teko iš už miesto važiuoti į pamokas, tad laisvai ir greitai atvažiuodavau viešuoju transportu – kelios autobusų stotelės aplinkui ir lengvas susisiekimas su kitomis Vilniaus vietomis. Jei reikėtų patarti kokią vairavimo mokyklą rinktis – TIK VAIRO RATĄ. Ir Jūsų vairavimo įgūdžiai pagerės iki tobulumo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/31

Labai profesionaliai dirba, greitai ir kokybiškai moko. Iki tol mokiausi kitose dvejose mokyklose ir tik šioje sėkmingai užbaigiau ir įgijau vairavimo teises. Ačiū jiems užtai. Ypatingas ačiū instruktoriui Jaroslavui Butrimui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/25

Instruktorių Jaroslavą Butrimą ir jo vairavimo mokyklą man rekomendavo draugė. Pas jį ėjau papildomas pamokas. Vairavimo mokykla viršijo mano lūkesčius: draugiškas kolektyvas, patogi vieta (lengvai pasiekiama viešuoju transportu), nesikandžiojančios kainos ir superinis instruktorius! Be jokių abejonių rekomenduoju jį kiekvienam pažįstamui, kuriam prireikia vairavimo pamokų. Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad jei ne metodiškas, ramus mokymo procesas teisių rankose tikrai dar neturėčiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/24

Drąsiai galiu teikti, kad tai geriausia vairavimo mokykla. Labai šiltas, supratingas, nuoširdus kolektyvas. Geros, naujos mašinos, kurios lengvina mokymąsi. Labai patiko vairavimo pamokos pas instruktorių Jaroslavą, kuris yra savo srities specialistas, nuoširdus ir šiltas žmogus. Regitroje pasisekė puikiai, nepadariau nei vienos klaidos, ir už tai galiu dėkoti tik "Vairo rato" kolektyvui. Visiems rekomenduoju šią mokyklą, nes tikrai nepasigailėsite:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/23

Šioje vairavimo mokykloje teorijos nesimokiau, turėjau tik papildomas vairavimo pamokas. Mokiausi pas instruktoriu Jaroslava Butrima (puikus žmogus!!!). Visos pamokos labai patiko, kokybiškos, instruktorius puikiai išaiškina įvairias situacijas tiek aikštelėje, tiek gatvėje. Visiškai nesigailiu, kad mokiausi vairuoti šioje mokykloje:) drasiai rekomenduoju visiems!:)


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Stasys Gervinskas Vasilij Krivošejev Dainius Naumovas Jaroslavas Butrimas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB "Vairo Ratas"
 • Įmonės kodas: 303272706

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos