IMG_5227

Jaroslavas Butrimas

17 atsiliepimai

Kategorijos: B, B1

Jaroslavas Butrimas
Kaina (90min): Papildomos vairavimo pamokos (mechanine pavarų dėže) B kat. – 20 Eur, Papildomos vairavimo pamokos (automatine pavarų dėže) B kat.– 23 Eur


VW Golf VI ir FORD FOCUS MK3

Ukmergės g. 315 B, Vilnius
860024323
info@vairoratas.lt

Stažas: 16m.
Amžius: 48m.
Kalbos: Lietuviu, Rusų,Lenkų

Atstovaujama mokykla: UAB Vairo Ratas Atnaujinta: prieš 2498 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/31

Puikus instruktorius. Išmoko ne tik tam, kad išlaikyti egzaminą, o kad pasiruoštum realiam, saugiam važiavimui. Ne tik šaltus nurodymus duoda, bet ir palaiko visadą pokalbį, nuoširdžiai domisi kaip progresas, ką norėtum išmokti. Rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/25

Jaroslavas puikus instruktorius ir žmogus. Vos per 5 pamokas išmokė mane iš naujo važinėti, nes buvau po metų pertraukos ir pirmą kart vairavau Vilniuje. Pamokų metu nebuvo jokio streso, viskas buvo labai aiškiai paaiškinta. tikrai labai džiaugiuosi. Regitroje po jo mokymų išlaikiau egzaminą iš karto. esu jam labai dėkinga ir tikrai rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/26

Instruktorius Jaroslavas buvo puikus! jau nepasaisant to, kad instruktorius yra nuostabus kaip žmogus, vairavimo pamokos nekėlė streso (kas būdavo mano problema), instruktorius visada viską puikiai paaiškindavo ir bėdų tikrai nebuvo. Instruktorius net derinosi prie mano darbo grafiko ir, nors buvo nepatogu, kartais pakeisdavom susitikimo vietą pagal mano poreikius. Dabar esu labai labai dėkinga naujai iškepta vairuotoja!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/21

Super instruktorius Jaroslavas!
Mano vairavimas užsitęsė 2 metus, jau buvau pasirengusi mesti viską ir daugiau nebesimokyti. Tačiau 3 pamokos su šio instruktoriumi pakeitė viską, pradėjau jaustis kelyje drąsesė, pajutau, jog galiu ir noriu būti geru vairuotoju.
Dėka instruktoriaus Jaroslavo šiandien jau galiu džiaugtis vairuotojo pažymėjimu :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/21

Mokinausi pas Jaroslavą Butrimą papildomai ir man labai patiko, kad kantrus, dalina gerus patarimus. Atėjau pas jį per rekomendacijas ir tikrai nenusivyliau. Ypatingai gerai išmokino aikštelėje, tai išlaikiau Regitroje per pirmą kartą. Dėkui, Jaroslavai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/08

Šioje mokykloje papildomai mokiausi vairuoti su instruktoriumi Jaroslavu. Dabar kelyje jaučiuosi tikrai daug drąsiau, už tai galiu padėkoti tik profesionaliam instruktoriui, kuris turėjo daug kantrybės man viską išaiškinti be rimksmų ir šauksmų. Visu 100 procentu rekomenduoju rinktis šią vairavimo mokyklą. Ačiū. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/19

Super!
Nuostabus instruktorius.
Mano teisių laikymas užsitęsė 5 metus, mėnesį pavairavusi su Jarosvalu išlaikiau Regitros egzaminą iš pirmo karto - net sulaukiau komplimento iš Regitros egzaminuotojo.
Pradėjusi papildomas vairavimo pamokas, paniškai bijojau sėdėti prie vairo, tačiau galiausiai supratau, kad reikia tik šiek tiek praktikos su kantriu instruktoriumi.
REKOMENDUOJU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/12

Likau labai patenkinta šiuo instruktoriumi. Jaroslavas išaiškino ir pakoregavo kai kuriuos klaidingus mano vairavimo įgūdžius, tikrai kantriai aiškino ir dalinosi patirtimi. Egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir, nors pas Jaroslavą ėmiau tik papildomas pamokas, manau, kad didelė dalis mano sėkmės priklausė nuo šio instruktoriaus. Esu labai dėkinga už skirtą laiką, malonų bendravimą ir profesionalius patarimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/18

Tikrai geras instruktorius. Gerai moko vairuoti, duoda daug naudingų patarimų, mokantis sukuria jaukią atsmosferą. Pamokos nebrangios ir lengva susiderinti laiką

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/18

Pas Jaroslavą mokiausi papildomai, Vilniaus mieste buvau važinėjusi tik kelis kartus, todėl nebuvau įgudusi. Instruktorius prisitaikydavo prie galimo pamokų laiko, jei ką reikėdavo pakeisti - susitardavom. Mokymo metodas ir profesionalus ir drauguškas, niekada nebuvo įtampos ar baimės. Viską išaiškindavo kantriai ir ramiai, suklydus niekada nepakeldavo balso. Tikrai rekomenduoju instruktorių Jaroslavą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/15

Geras instruktorius. Moka paaiškinti ir patarti, kaip saugiai vairuoti, draugiškai bendrauja. Rekomenduoju visiems, kurie ruošiasi egzaminui arba nori papildomai pasimokyti vairuoti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/31

Nuostabus instruktorius. Moka rasti kiekvienam priimtiną mokymo metodą. Ramiai ir aiškiai išaiškina visą teroiją ir praktinius užsiėmimus. Mokiausi pas 3 vairavimo instruktorius, su pirmais 2 sunkiai ėjosi ir mokslai, ir važiavimas. Todėl labai nudžiugau, sutikusi tokį profesionalų ir lankstų vairavimo instruktorių. Labai rekomenduoju!!!!!!!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/27

Labai profesionalus instruktorius - pamokos vyksta ramiai, aiškiai, be papildomo streso. Esu labai dėkinga Jaroslavui už žinias, patarimus, ir kantrybę. Rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/25

Teko mokintis vairuotis pas tris skirtingus instruktorius. Ir galiu pasakyti, kad Jaroslavas sugebėjo užlopyti spragas, kurias turėjau, bei ištaisyti visą eilę klaidingų įpročių, kurių buvau prisirinkusi pas kitus instruktorius. Nuostabus instruktorius ir žmogus. Net ir labiausiai stresinėse situacijose užuot pakėlęs balsą, kantriai išaiškins, kas daroma ne taip, kaip tai reiktų taisyti ir galų gale rodys tol, kol pratimas ar veiksmas pavyks be mažiausios klaidos. Didelis ačiū už indėlį išlaikant teises!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/24

Labai šaunus instruktorius, viską aiškiai, nuosekliai paaiškino, yra labai kantrus, nuoširdus ir šiltas žmogus.:) Jaroslavo mokymas yra labai kokybiškas ir nuoseklus. Jo dėka, Regitroje egzaminą išlaikiau be klaidų, todėl esu jam dėkinga. Rekomenduoju šį instruktorių visiems, kurie nori gerai, be baimės ir streso vairuoti ir, žinoma, išlaikyti vairavimo egzaminą:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/09

Šio instruktoriaus mokymo dėka išlaikiau vairavimo egzaminą ir neliko baimės vairuoti. Moko aiškiai, nuosekliai, profesionaliai ir visada su šypsena. Rekomenduoju instruktoriu Jaroslavą Butrimą. Ačiu Jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/07

Atsakingai ir kokybiškai atlieka savo darbą, kantrus ir mandagus. Viską suprantamai aiškina, pratimai kartojami kol nepavyks tobulai jų atlikti. Objektyviai įvertins ir patars. Po kelių pamokų rezultatas buvo akivaizdus, likau patenkinta mokymu.


Atstovaujama mokykla: UAB Vairo Ratas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos