Dainius Naumovas

4 atsiliepimai

Kategorijos: B

Dainius Naumovas
Kaina (90min): Papildomos vairavimo pamokos (mechanine pavarų dėže) B kat.– 20 Eur, Papildomos vairavimo pamokos (automatine pavarų dėže) B kat.– 23 Eur


VW GOLF, FORD FOCUS (mechaninė), FORD FOCUS (automatinė)

Ukmergės g. 315 B, Vilnius
860167888
info@vairoratas.lt

Kalbos: Lietuvių,Rusų,

Atstovaujama mokykla: UAB Vairo Ratas Atnaujinta: prieš 2500 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/04

Labai profesionalus instruktorius, regitros egzaminas išlaikytas iš 1 karto, mokantis visiškai nuo 0. Pamokos vyko be streso, į visus klausimus (net pačius kvailiausius) atsakoma labai detaliai, suprantamai ir žmogiškai.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/30

Puikus instruktorius: kantrus, dėmesingas, smulkmeniškas ir turintis gerą humoro jausmą.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/17

Puikus instruktorius!! Padėjo ne tik puikiai pasiruošti vairavimo egzaminui iš 1 karto, bet ir davė daug patarimų ateityje vairuojant. Pamokos vyko sklandžiai, turiningai ir tikrai linksmai. Labai ačiū!!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/26

Profesionalus instruktorius, padėjo ne tik pasiruošti egzaminui, bet ir davė daug praktiškų patarimų, kurie pravers kelyje ateityje. Labai išlaikytas, mandagus, maloniai bendraujantis žmogus, pasirodė ramaus būdo, niekada nejaučiau streso ar spaudimo besimokant. Puikiai išmano egzamino reikalavimus ir taktiškai pasakydavo taiklių pastabų dėl mano daromų klaidų. Esu labai dėkinga Dainiui, ypač už kantrybę, pastabas ir leidimą mokytis iš savo klaidų. Pradėjusi mokytis nuo nulio išlaikiau praktikos egzaminą iš pirmo karto ir manau, kad prie to labiausiai prisidėjo darbas su šiuo instruktoriumi. Rekomenduoju!


Atstovaujama mokykla: UAB Vairo Ratas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos