draiveris-logo-vairavimo-mokykla

Draiveris, Žirmūnai

78 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, BE, C, CE, D, Vilnius

  • Mokomieji: KIA Ceed, Toyota Auris, Ford Focus, DAF XF, YAMAHA XJ6-N
  • Kalvarijų g. 135–205, Vilnius
  • 852700105
  • info@draiveris.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 652 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija - lengvasis automobilis:
Mechaninė greičių dėžė: 378 € ("eksternu" 368 €)
Automatonė greičių dėžė: 418 € ("eksternu" 408 €)

BE kategorija - 398 €

A kategorija (motociklas) - eksternu - 298 €
Darbo laikas:
I-IV nuo 9:00 iki 18:00. V nuo 9:00 iki 17:00. Pietūs nuo 13:00 iki 14:00

2021/07/28

Esu begalo dėkingas instruktoriui Marjan Gurskij, kuris ramiai ir kantriai mokė vairuoti ir paruošė manę regitros egzaminui, kuri išlaikiau iš pirmo karto. Jis yra savo reikalo profesionalas, rekomenduoju.

2021/07/15

Lenkiu žemai galvą instruktoriui Marjan už be proto didelę kantrybę ir lankstumą, esu labai dėkinga ir laiminga, kad teko mokytis būtent su šiuo instruktoriumi nuo pat pradžių. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Ačiū jums

2021/02/05

Ačiū Marjan už naudingas vairavimo pamokas, kantrybę, dėmesį ir rūpestį. Šio instruktoriaus dėka man pavyko greitai išsilaikyti vairavimo egzaminą. Nenusivyliau ir likau labai patenkinta jo darbu - rekomenduoju!

2020/12/04

Labai geras instruktorius Marjanas, rekomenduoju!!!

2020/08/26

Marjan Gurskij - geriausias vairavimo instruktorius . Per 3 papildomas vairavimo pamokos su juo sužinojau labai daug naujo . Regitroje praktinį važiavimą išlaikiau iš pirmo karto. Labai rekomenduoju !

2020/08/04

Instruktorius Marijanas Gorskij! Draiveryje teko tureti 3 instruktorius, is kuriu Marijanas buvo pats geriausias.

Labai aiskiai ir tiksliai paaiskina klaidas ir kaip ju isvengti. 100% rekomenduociau mokytis pas ji!

Regitroje pavyko islaikyti praktikos egzamina is pirmojo karto.

2020/06/30

Džiaugiuosi,kad Draiveryje teko susipažinti ir mokytis vairuoti pas instruktorių Marijaną Gurskį.Tvirtai galiu pasakyti,kad tai tikras savo srities profesionalas.Instruktoriu galbūt ir gali tapti kiekvienas,bet gebėti iš užkietėjusio pėsčiojo padaryti vairuotoją gali tik puikus pedagogas,savo srities talentas.Šis mokytojas moka mokyti ir myli savo darbą bei gerbia savo mokinius.

2020/06/02

Esu labai patenkinta katik iškepta vairuotoja, nuostabiausias instruktorius Marijanas! Yra labai motyvuotas, ramus ir taktiškas. Puikiai ir labai aiškiai viską išdėsto ką reikia daryti, niekada nekelia balso, net pačios netikėčiausiose situacijose! Mokina regitros maršrutais, o ne kažkokiais šunkeliais, visada tiki savo mokiniu ir palaiko! Jeigu norite greitai, be streso, teisingai ir atsakingai išmokt vairuot, tai labai labai rekomenduoju šį instruktorių! Tikrai nepasigailėsit, mokymasis bus vienas malonumas! :) ačiū Marijanai Jums labai! :)

2020/05/29

Norėčiau viešai ištarti didžiausią AČIŪ instruktoriui Marjan Gurskij iš Kalvarijų/Žirmūnų Draiverio! Pirmą kartą gyvenime sėdau už vairo ir tai buvo kartu su šiuo instruktoriumi! Apie tokią kantrybę, paslaugumą ir pagalbą, kokią gavau iš jo, negalėjau nei pasvajoti! Tiesa ta, kad labai bijojau vairuoti, baisu buvo viskas, bet su Marjan kantrybe ir pagalba kiekviename žingsnyje, su lig nauja pamoka buvo po truputį vis lengviau, klausimų - vis mažiau, kartu dingo ir baimė vairuoti. Šio instruktoriaus gebėjimas aiškiai ir suprantamai viską paaiškinti bei išlikti ramiam betkurioje situacijoje man buvo begalo naudinga ir svarbu! Net važiuojant keliu, jis dažnai pasirūpindavo, kad neužsimirštų ir teorinės žinios, vis paklausdamas įvairių klausimų! Teorijos pakartojimas padėjo dar greičiau susiorientuoti kelyje ir atkreipti dėmesį į jo pabrėžtus svarbiausius dalykus! Drąsiai rekomenduoju Marjan! Geresnio instruktoriaus niekur nerasite! Regitrą išlaikiau iš pirmo karto ir pilnai tikiu, kad be Marjan pagalbos ir patarimų to nebūčiau padarius taip sėkmingai! Visa mokymosi vairuoti patirtis, jo dėka, buvo be galo teigiama ir maloni! Ačiū ačiū ačiū! ❤️

2020/05/22

Aciu Marjan Gurskij ir kalvariju Draiveriui. Puikus kolektyvas ir instruktorius. Islaikiau regitroje is piirmo karto.

2020/01/24

Labai noriu padėkoti Konstitucijos pr. dirbančiai administratoriai Erika už tai, kad motyvavo, už nuoširdumą, patarimus. Dėka jos palaikymo bei aišku mokymosi stropaus išlaikiau teoriją.
Taip pat labai geras vairavimo instruktorius Giedrius, turi savo teoriją pagal kuria mokina labai aiškiai, suprantamai, be jokios baimės sėdima už vairo. Tai kad širdingas ačiū šiems žmonėms!

2019/12/18

Ačiū Marjan Gurskij ir kalvarijų kolektyvui. Draiveris šaunus! Dėkoju instruktoriui lanksuma patarti. Pasitikekit :)

2019/10/31

Norėčiau padėkoti visam Kalvarijų g. Draiverio kolektyvui. Administracijoje dirbančios merginos labai malonios ir supratingos. :) Tačiau visgi pats didžiausias ačiū vairavimo instruktoriui Marjanui. Jis tikėjo manimi labiau nei aš pati! Marjanas pagarbus, taktiškas, paprastas bei geležinės kantrybės žmogus (O kantrybės su manim reikėjo daug!). Visada pasiruošęs atsakyti į klausimus, visą dėmesį pamokos metu skiria tik mokiniui, nuolat dalinasi savo žiniomis, stengiasi kuo geriau paruošti mokinį, kad jis kelyje jaustųsi saugiai bei siekia, kad pirmiausiai klaidas suvoktum savarankiškai – paaiškintum, koks veiksmas buvo atliktas neteisingai. Vairavimo pamokos niekada neprailgdavo, instruktorius kiekvieną ankstų rytą pasitikdavo su šypsena. Pats mokymosi procesas buvo labai nuoseklus, viskas buvo tiksliai ir aiškiai paaiškinta nuo nulio. Taip pat kiekvienos pamokos pabaigoje buvo apibendrinamas tos dienos vairavimas, paaiškinama, kas buvo atlikta gerai, o ką reikėtų apgalvoti ir patobulinti. Ilgai laukiau eilėje, tačiau instruktoriaus pasirinkimas pasiteisino visu 120 %. Marjanai, dėkoju, kad su jūsų pagalba išlaikiau egzaminą Regitroje iš pirmo karto! Ačiū už patarimus ir jūsų nuoširdų darbą!

2019/10/21

Mokiausi B kat. Draiveryje su instruktorium Marijanu. Iskaita ir Regitros egzamina islaikiau is pirmo karto. Marijanas geras, patyres instruktorius, atkreipia demesi i visas detales ir tikrai gerai zino, ko reikia islaikyt egzaminui.
Papildomas patarimas naujai besimokantiem - butinai papildomai pavazinekit su giminem keliais aplink Regitra ir pries egzamina dar paimkit papildomu mokamu pamoku. Siais laikais Regitros vertinimo kriterijai tikrai griezti ir tam reikia labai gerai pasirengt.

2019/10/07

Penkios žvaigždutės skirtos Marjan Gurskij – pats geriausias instruktorius (Draiveris-zirmunai)!! Mokytis vairavimo tapo malonumu, instruktorius labai motyvuotas išmokyti mokinius ir labai geranoriškai visuomet nusiteikęs, kiekvieną pamoką pasitinka su šypsena, visuomet paaiškina ir pakartoja kokias klaidas darot, padeda kaip tik gali ir matosi, jog labai myli savo darba. Dėka Marjan regitrą išlaikiau iš pirmo karto!! Ačiū labai instruktoriui, visiems rekomenduoju!!

2019/07/05

Patiko tik teorijos dėstytojas. Pirmas vairavimo isntruktoriu buvo blogas, po jo buvo daug baimės važinėti, antra gerai aiškino labai malonus, bet pas jo labai didelės eilės.

2019/06/07

Baigiau kursus draiveri , mokykla nebloga , pirmus du kartus labai nepataikiau su instruktoriais , bet trečią kartą gavau instruktorių Marianą, pats geriausias instruktorius labai supratingas ir kantrus, viską labai aiškiai ir be streso paaiškina , kartu su šiuo instruktorium pavyko viską išlaikyt , labai gerai paruošė regitros egzaminui ir išlaikiau iš pirmo karto ! Tikrai labai rekomenduojų šį žmogų, be jo nebučiau susitvarkęs :)

2019/04/19

Tikrai puiki mokykla, nesigailiu pasirinkęs ją. Ypač didelis dėkui instruktoriui Marijanui, kuris turėjo tiek kantrybės mane paruošti Regitrai!

2019/03/18

Nesigailiu, kad pasirinkau šią mokyklą vien dėl savo instruktoriaus Marijano. Dar pamenu mūsų pačią pirmą pamoką, kada atsisėdus į automobilį jis pasakė: "Susitarkim, kad manęs nebijosit" : ) Mokymas vyko labai pamažu, atsižvelgiant į mano poreikius, tempą, bei, matyt, tai, jog iki tol niekada nebuvau sėdėjusi vairuotojo vietoje. Kitaip tariant, buvau visiškai "žalia". Marijanas visada mandagus, diskretiškas, asakingas ir dėmesingas mano klaidoms pamokų metu- niekada nebūdavo taip, kad jis užsiiminėdavo pašaliniais reikalais pamokų metu. Žodžiu, jam patys geriausi žodžiai.
O štai pačiai mokyklai priekaištų visgi turiu. Kadangi kursus pradėjau lankyti nuo birželio mėnesio, taip sutapo, kad pradėjau mokytis pačiu mokinių antplūdžio metu. Bet manau, kad tai jau yra mokyklos atsakomybė sureguliuoti mokinių skaičių taip, kad mokiniai galėtų turėti bent kelias pamokas per savaitę, o ne kas dvi, ar net rečiau. Viskas išsitęsė netgi iki lapkričio mėnesio, kol pradėjau laikyti praktikos egzaminus. Instruktoriai net ir labai norėdami negali surasti vietos savo grafike, o naujam mokiniui labai svarbu praktikuotis kuo dažniau, nes esant tokioms pertraukoms įgūdžiai gali greitai suprastėti. Gerai, kad buvo galimybė praktikuotis savarankiškai, bet ką daryti tokiems, kurie tokios galimybės neturi?
Kitas minusas yra organizuotumo trūkumas. Visada visus apmokėjimus padarydavau savarankiškai ir iš anksto. Niekada negavau jokio raginimo tą padaryti iš mokyklos. Apmokėjimų kopijas visada nusiųsdavau el. paštu, bet kažkodėl po kiek laiko visada sulaukdavau prašymo apmokėti už pamokas, už kurias jau būdavau sumokėjusi. Tuomet vėl tekdavo ieškoti pervedimo kopijų iš naujo ir vėl viską siųsti iš naujo. Administravimas truputį nevykęs.

2019/01/29

Teisių laikymąsi atidėliojau labai ilgai vedina baimės sėdėti už vairo, bet kai jau nusprendžiau įveikti save, rinkausi mokyklą ypatingai atsargiai, kad tik nebūčiau atbaidyta vien ne kokios mokymosi patirties. Šiandien, iššilaikiusi Regitroj egzaminą (iš antro karto :)) ) norisi kiekvienam sutiktam gatvėj žmoguj džiugiai sušukt, kad išlaikiau ir "eikit į Draiverį", jei tik pagavot nors mažulytį norą išmokti valdyti keturis ratus:)))
Teorijos mokykloj nesimokiau, išsilaikiau ją eksternu, bet apie praktikos pamokas turiu ką pasakyt: buvau pamažu pripratinama prie automobilio, prie važavimo, prie miesto, kas svarbu, nes taip bijant kaip aš, pirmom pamokom išvažiuoti į Vilniaus gatves būtų pražūtinga :D tad viskas vyko labai pamažu, kartojant ir kartojant man tuos pačius dalykus, leidžiant klyst ir mokytis savo tempu. Labai patiko tai, kad pirmiausia klaidas turėjau pabandyti aiškinti pati, kad geriau suprasčiau. Pasikartojančias klaidas instruktorius labai daug sykių kantriai aiškindavo, braižydavo, piešdavo - turėjau konspektus! Ir vis primindavo viską apmąstyti, kas buvo ne taip, kad tikrai suvokčiau kuo daugiau, o ne tiesiog daryčiau ir daryčiau nesupratusi klaidų esmės jas ir vėl. Žinoma, streso buvo nemažia mokymosi eigoj, bet tai visiškai normalu, kai jauti atsakomybę už savo valdomą automobilį. Tad milijonas ačiū instruktoriui Marjanui už kantrybę, puikią pedagogiką, nuoširdų norą padėti ir moralinį palaikymą:) taip, teko palaukti, kol atsilaisvino laisva vieta mokytis pas instruktorių, bet laukimas pasiteisino 140%.
Ačiū ir administratorėms už nuoširdų ir šiltą bendravimą:)
Buvo tikrai įsiminta ir pilna įspūdžių kelionė iki rausvosios kortelės:)

2018/12/17

Puiki mokykla, draugiškas ir profesionalus kolektyvas.
Ačiū teorijos dėstytojui Egidijui - visada atsakydavo į iškilusius klausimus, paaiškindavo kas neaišku, pabrėždavo ko reikalauja Regitra, kokios klaidos būna daromos mokinių.
Na, o auksinės kantrybės visi gali pavydėti instruktoriui Sigitui. Nors atėjau mokytis vairuoti nei karto normaliai nesėdėjusi už vairo, šis mokytojas puikiai viską paaiškino nuo pat pradžių, vairuojant nekėlė jokios papildomos įtampos, profesionaliai išaiškindavo ką darau blogai ir kaip turi būti daroma. Jei kildavo klausimų, to paties galėjau teirautis, kad ir 100 kartų, Sigitas viską aiškino tol, kol pasidarydavo aišku.
Abu egzaminai - ir teorijos, ir praktikos, Regitroje išlaikyti iš pirmo karto. Esu tikra, kad prie to prisidėjo ir šie puikūs mokytojai. Ačiū!
Sėkmės darbuose!

2018/11/30

Patiko, jog automobiliai ne tik tokie patys kaip regitroje, bet ir puikiai prižiūrimi. Taip pat ir administratorės vertos pagyrimo - visuomet su šypsena ir greitai išsprendžia iškilusias problemas bei atsako į klausimus.
Labiausiai dėkinga jaučiuosi instruktoriui Marijanui, be kurio pastabų ir patarimų nebūčiau iš pirmo karto išlaikiusi praktikos egzamino Regitroje. Ačiū už profesionalumą ir parodytą kantrybę, o labiausiai už sugebėjimą padrąsinti.
Ilgai nesiryžau mokytis vairuoti dėl kalbų apie piktus instruktorius, todėl Marijanas nuo pat pirmų pamokų maloniai nustebino mandagumu, kantrybe ir taktiškumu. Kiekvieną kartą klaidas paaiškindavo ramiai ( net kai jas kartodavau vėl ir vėl), o šimtaprocentinį dėmesį mano vairavimui išlaikydavo net per dvigubas pamokas

2018/11/20

Instruktorius Marijanas puikiai ir ramiai viską paaiškina, atsako į visus iškilusius klausimus. Mokykloje taip pat puiki komunikacija, automobiliai nauji ir gerai prižiūrimi:) Rekomenduoju!

2018/09/17

Drasiai rekomenduoju Olga! :) Puiki instruktore bei malonus zmogus. Teko imti vos pora pamoku, taciau per dvi pamokas tikrai nemazai ko ismokiau. Matosi, kad profisionale savo darbe, desto labai aiskiai, ramiai, suteikia drasumo :)) Su ja tikrai maloniai bei produktyviai praleisite pamokas. Aciu, Olga ir stiprios Jums sveikatos!!!

2018/07/15

Puiki vairavimo mokykla! Puikiai paruošia tiek teorijos tiek praktikos egzaminams regitroje. Ypatingai dėkinga esu vairavimo instruktoriui Marijanui. Jis buvo labai katrus, visas klaidas labai išsamiai ir ramiai paaiškindavo. Jis tikrai yra vienas draugiškiausių ir rūpestingiausių instruktorių, su kuriais tik teko bendradarbiauti. :)

2018/06/26

Vairavimo mokykla kaip ir paprasta mokila - teorija nuoboti, bet gerai isdestoma. Taciau vairavimo praktika pas instruktoriu Marijana tai kazkas NEZMONISKO, jei eit i sita mokikla tai tik pas sita instruktoriu, nes Jis viska padaro del savo mokiniu ne taip kaip kiti instruktoriai. Todel didelis aciu instruktoriui, be kurio daukartiniu pastabu nieko nebutu iseja;

2018/05/08

Vairavimo teorijoje pasakoma tikrai viskas, ką reikia žinoti. Dėstoma greitai, tačiau efektyviai, dėstytojas Egidijus profesionalus ir nevėluoja. O štai vairavimas iš vis puikus, instruktorius Marijanas ramus, kantrus, puikiai dėsto parkavimąsi ir nekelia baimės vairuoti, klaidas išsamiai paaiškina. Vienos liaupsės jam. Kaina atitinka kokybę, automobiliai identiški regitroje naudojamiems. Taigi puiku!

2018/04/14

Perėjau iš Antakalnio filialo į Žirmūnų. Esu labai patenkina savo pasirinkimu. Prieš tai nesisekė išlaikyti mokyklinio praktikos vairavimo egzamino. Pakeičiau instruktorių į Marijaną. Jis vos per keletą pamokų išmokino mane laisvai valdyti automobilį ir nebedaryti pasikartojančių klaidų. Tikrai rekomenduoju Marijaną kaip instruktorių, jei norite kuo greičiau išmokti sklandžiai valdyti automobilį. Jis visada paaiškina kaip reikia taisyklingai atlikti duodamas užduotis ir kaip saugiai valdyti transporto priemonę, nesukeliant pavojaus kitiems eismo dalyviams ir sau pačiam.

2018/04/04

Esu labai patenkinta savo instruktoriumi Marjanu. Puikiai ir be streso sukėlimo išaiškindavo daromas klaidas, jei prireikdavo-ir daug kartų, tad buvo malonu mokytis vairavimo. Didelis ačiū instruktoriui ir tikrai rekomenduoju:)

2018/03/29

Mano vertinimas labiau skyrtas intruktoriui MARJANUI. Labai džiaugiuosi, kad su juo mokinausi vairuoti. Visada aiškiai išaiškina, patare kaip elgtis įvairiose situacijose. Neskuba aiškinti pirmas, o prašo paaiškinti pačiai kas buvo negerai ir kaip reikia elgtis tam tikrose situacijose. Taip suteikiant galimybę suvokti, kaip reiktų elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Pataiso jeigu kas negerai.
Visada ramiai viską paaiškina, net ir tada jei klaidos kartodavosi. Akcentuodamas dažnai daromas klaidas ir sakydavo kur reik atkreipti dėmesį.
Instruktoriys kuris tikrai nori išmokyti gerai ir saugiai vairuoti.
Esu dekinga ir visiems rekomenduoju :).

2018/03/14

10 balų :)

2018/03/04

Mokiausi Kalvarijų g. filiale.
Pliusai: instruktorius Marijanas puikiai atlieka savo darbą, labai kantrus, turi patirties ir susitelkęs į darbą; jaučiasi, kad nori išmokyti, o ne tiesiog atbūti pamokas. Administratorės malonios ir greitai sutvarko visus reikalus. Mokykloje
Minusai: instruktoriai labai užimti (įprastai pavykdavo suderinti vieną važiavimą per savaitę), todėl mokymosi laikas užsitęsia. Teorijos pamokos buvo absoliučiai nenaudingos, dėstytojas tiesiog nuobodžiai iš eilės skaitė knygutės punktus. Mokykla viena iš brangesnių.

2017/12/20

Aš nesu patenkinta šią mokykla. Turėjau viena instruktorių, kuris daug aiškino, bet ne tą ką reikia. Kaip tą supratau? O gi pirkau kitur papildomas pamokas ir per 2 pamokas sužinojau daugiau, negu per 15 pamokų šioje mokykloje. Tada man pakeitė instruktorių,nes dar pirkau papildomų pamokų. Instruktorius geras, kaip ir patiko, informacijos irgi gavau, bet...megsta ilsėtis ir taip gaišti brangų laiką, per kurį galėčiau vairuoti ir gauti daugiau patirties. Ir mėgėjas tvarkyti savo reikalus pamokų metu. Taip pat pamokos vėluodavo ir pasibaigdavo anksčiau.

2017/09/09

Draiveris, vairavimo mokykla, LDV UNIO..Rekomenduoju,tikrai gera vairavimo mokykla.Kas mokosi Draiverio vairavimo mokykloje,. teorija 90 procentu is pirmo karto islaiko.As taip pat is pirmo karto islaikiau,likau dekinga ir patenkinta.Dabar mokausi vairuoti,instruktorius MARIJANAS labai kantrus,ramus,saziningas,jaunas,simpatiskas vyras,.Visalaika ta pacia vazivimo klaida darau,oJis ir vel ir vel ramiai be pykcio isaiskina.SUPER.

2017/07/24

Labai patenkitas sia mokykla. Tiek teorijos, tiek praktikos instruktoriu darbas nenuvyle. Teorijos nei praktikos egzaminus islaikiau is pirmo karto. Praktikos su 1 klaida. :)

2017/07/08

Super tikrai instruktorius Sigitas,pats jau antrus metus vazineju isilaikes viska is pirmo karto,o atejau mokytis,visiskai nemokedamas,ismoke visko ko reikejo,paemiau tik viena papildoma pamoka pries regitra,instruktorius,tikras profesionalas

2017/07/05

Esu labai patenkintas „Draiveriu“. Mokiausi B kategoriją eksternu pas instruktorių Sigitą. Įskaita išlaikiau iš antro karto, o praktikos egzamina iš pirmo. Siūlyčiau šią vairavimo mokyklą visiems, nes instruktoriai tikrai malonus, puikiai išmoko ir parengia, visada pasako kas yra blogai ir kaip elgtis kiekvienoje situacijoje yra geriausia ir teisingiausia.

2017/07/05

Esu šia mokykla labai patenkinta :) į ją perėjau iš kitos mokyklos, kadangi norėjau išbandyti regitroje esančius automobilius, o maniškė vairavimo mokykla jų neturėjo. Vairavau su instruktoriumi Gintaru, labai draugiškas ir kantrus, visas klaidas kurias dariau išsamiai paaiškino.

2017/05/10

Besiruošiantiems mokytis vairuoti Draiveryje siūlyčiau teoriją mokytis savarankiškai, nes per pamokas dėstytojas tiesiog garsiai skaito, kas parašyta KET knygutėje ir pasakoja istorijas iš savo gyvenimo, todėl verčiau taupykit laiką, skaitykit knygutę patys ir spręskit daug daug bilietų. Vairuoti mokiausi su instruktoriumi Jonu, mokyklinę vairavimo įskaitą išlaikiau iš antro karto, egzaminą Regitroje – iš pirmo. Ačiū Jonui! :)

2017/04/26

Esu visiškai nepatenkintas imonės paslaugomis. Tiksliau intruktorių darbu. Toks jausmas,kad užsirašinėt reikia kaip pas prezidenta, visa laika užimti. Pries ateidamas i mokslus domejausi ar dirba šeštadieniais nes esu dirbantis žmogus man ir
man tai labai aktualu, atsakymas buvo kad dirba, kai atejo praktikos laikas pasirodo šeštadieni NEDARO vairavimo pamoku,na tiksliau kaip sugalvoja pats instruktorius.Atvažiuoji pamoka ir lauki pakol prisiruošia priimti (3-4 savaites) tada priema ir vel lauki. Vairavimas užtruko 3 menesius,kol praejau,vairavimo pamokos nesitesia numatyta laika,nes tai veluoja instruktorius,tai anksčiau reikia baigti ir panašiai. Negana to,per pamoka važuojame i plovykla plauti mašinos,vairavimo laikas 2 h plovykloje praleidziam 1 h (nes taip direktoius liepė) šitas vienas iš geresniu.Toks jausmas kad susimokėjas už paslaugas,dar ju turi išmaldauti. Ir dar nepatenkinti kai skambini,kad vos ne taip kad as juos trugdau prašinėdamas kad priimtu i vairavima. Abejingumas aukšiausio lygio. Idomu ar direktorius apie tai žino,kokius darbuotojus laiko.

2017/04/20

sveiki, nesiuliciau ! ejau EKSTERNU , instruktore buvo Olga visiskai pritariu su atsilepimu Liana , as buvau siaube tokiam kad net neisivaizdavau ka man dariti , bet kai patevis neislaike suzinojo visa situacija pas pazistamus ir kode prie egzamino nepriliaidzia , suzinojau ta reikala kad as beviltiska man reikia dar papildomu 10 pamaku ,be to suzinojau kad instruktore acisake nuo manes as net nezinojau kaip taip niekas neskambino nesake , atejau aciimti savo dokumentus irase dokumentosia kad teorija mokiausi pas juos nor esjau eksternu ir man nereikejo pas juos laikiti egzameno tik regitroi ir su lapeliu ateiti pas juos , bet man teorijoj uzrasita taip kad as net regitroi neislaikiciau mano zinios vertos 0 , ne maniau kad rasisiu atsilepima !!!

2017/02/12

Esu labai nusivylusi sia mokykla. Instruktoriai visiskai nesistengia ismokyti, o bando tiesiog kuo daugiau pinigu isspausti is kiekvieno mokinio. Per privalomas pamokas mane tik 2 kartus nuveze iki aisteles, vos 1 karta vaziavome ziedu! specialiai tempia laika, kad kuo daugiau papildomu pamoku paimtume. Tarp pamoku budavo 2-3 savaites pertraukos, nes istruktorius labai uzimtas, kadangi vienu metu turi ziauriai daug mokiniu, zodziu prisiraso sutarciu su mokiniais, o po to neranda jiems laiko... Instruktorius, su kuriuo vazinejau sake, kad jo mokiniai vairavimo egzamina dazniausiai islaiko tik is 5 karto... Zodziu, pelnosi, kaip tik galedami. Neistverusi perejau i kita mokykla (Auruda), akivaizdus skirtumai!!! Taip aiskiai viska paaiskino, skyre daug laiko ir ju deka puikiai pavyko pasirodyti Regitroj!

2016/12/21

Labai sauni mokykla,o instruktoriai tiesiog fantastiski,ypac Egidijus teorijos instruktorius ir vairavimo Arturas,labai nesigailiu kad ten mokiausi

2016/12/17

Labai dziaugiuosi, kad teko gyvenime susipazinti su nuostabia instruktore Olga Židovlenkova! Labai didelis aciu, kad ismokinai mane vairuoti! Aciu uz tavo kantrybe bei dideli nora kiekviena zmogu ismokinti, to ka moki pati puikiausiai! Visi tavo patarimai man labai praverte! Didziuojausi tavim nes tu jega!!!! Linkiu tau taip ir toliau judeti link savo svajoniu! Su didele Pagarba bei simpatija tavo bendravarde Olga !!! ;)

2016/12/13

Pasirinkau "Draiverio" mokyklos filialą Pašilaičiuose. Teorijos dėstytojas buvo tiesiog nuostabus - tikslumas, geras humoro jausmas, puikus išaiškinimas ir situacijų nagrinėjimas - galėdavai su tuo pačiu klausimu eiti ir 10 kartų aiškintis - išaiškins kol suprasi, visada susirinkdavo pilna vakarinė grupė, nes labai puikus dėstytojas. Pamiršau vardą, bet toks plikai kirptas :) Tad teoriją išlaikiau iš pirmo karto, be didelių vargų. Jo darbą vertinu didžiausiais balais.
Administracija - labai lanksti su mokėjimais, visada maloniai priims, paaiškins, tikrai patenkinta likau.
Nu o su vairavimo instruktoriumi Rimu Navicku - turėjau bėdos. Iš dalies ir mano kaltė buvo,kad laiku nepakeičiau instruktoriaus, bet esu iš tų žmonių, kurie nesistengia ieškoti bėdų vandens stiklinėje, o dabar, kai teisės mano rankose - galvoju, kad padariau didžiulę klaidą, kad laiku jo nepakeičiau. Visada vairavimo pamokos metu būdavo pasakojamos iš jo istorijos apie visiškai su vairavimu nesusijusios istorijos: sužinojau ir kur su žmona atostogauja, ir kaip su sūnum bendrauja, ką savaitgaliais veikia, kur važiuoja. Visada vulgarūs juokeliai. Nesakau,kad nieko neaiškino ką daryt kelyje - aš ir pati galvojau savo galva, bet taip kaip aš įsivaizdavau - kad instruktorius daugiau kalbės apie vairavimą nei apie savo asmeninį gyvenimą - tai Rimas daugiau kalba apie savo reikalus.
Tad vargais negalais išlaikiau mokyklinius (gal po 25-30 pamokų, įskaitant ir mokyklos duotom 15) ir pakeičiau visai instruktorių, į kitos mokyklos instruktorių - teisės mano rankose.
Tad linkiu daugiau drąsos jei jaučiat, kad nesusišnekat su instruktorium, nes jūs mokate pinigus (ir nemažus), nebijokit keisti, ko pabijojau aš, vis laukdama - gal kita pamoka bus kitaip, bijodama prisidaryt problemų,netylėkit, nes taip sutaupysit ir laiko, ir energijos ir pinigų. Sėkmės visiems!

2016/11/21

Sveiki, noreciau parasyti apie instruktore OLGA, kuri moka tik sedeti telefone, arba fotkintis prie automobiliu. Per vairavimo pamokas pastoviai sededavo telefone, susirasinejo zinutemis. Ar uz tai turetu moketi zmones? Rekia kaip nesveika, is pradziu sako pasivazineti po mesta, paciai pasimokyti, poto dauzo svetima masina, grasina mokiniui policija. Ar cia normalu? Ji visiskai nemoka elgtis su zmonemis, jau nesneku apie instruktores darba, jeigu pasedeti telefone vadinasi darbas... su ja nieko neismokau! Noreciau paklausti DRAIVERIO DIREKTORIAUS, kodel priimate i darba tokius psichiskai nestabiulius zmones?

2016/11/11

Nesu linkusi rašyti komentarų, tačiau tikrai gerą žodį norisi parašyti apie instruktorių Kęstutį (Kalvarijų g. filialas).
Visų pirma, teorija išdėstyta puikiai, sklandžiai.
Praktika: turėjau keletą instruktorių. Pirmieji du instruktoriai nuvylė.
Pats pirmasis instruktorius pasirodė pervertinantis savo jėgas, pagyrūniškas puikuolis. Kažkokius pagrindus padėjo, tačiau juos reikėjo dar ilgai ilgai šlifuoti, koreguoti.
Instruktorius Kęstutis (Kalvarijų g. filialas) padėjo tikslą pasiekti iki galo. Tikrai mokytojas iš didžiosios raidės: labai konkrečiai, ramiai, taktiškai ir paprastai paaiškindavo, labai inteligentiškas, plataus požiūrio žmogus, turi gerą humoro jausmą ir labai optimistiškai nuteikia. Buvau ne geriausia mokinė, tačiau instruktorius Kęstutis tikrai kantriai dirbo ties mano klaidomis, išmaišėm visus regirtos maršrutus daugybę kartų.
Ačiū administratorėm. Tikrai išgirsta poreikius, padeda rasti sprendimus.

2016/10/05

Mokykla patiko, administracija maloni, labai lanksti. Grįžau tęsti mokslų po kelių metų, ir be jokių problemų pabaigiau, viskas lygiai taip kaip buvo. Mokiausi su dviem instruktoriais, iš pradžių su Sigitu - šaunus mokytojas, su puikiu humoro jausmu, kuris tikrai padeda nestresuoti. Vėliau tęsiau mokslus su Gintaru - be galo žavus ir savas ir draugiškas žmogus. Gerai ir paprastai išaiškina reikalus, neskystas, prisitaikantis prie žmogaus psichologijos. Jeigu reikia labai profesionaliai ir draugiškai rikteli, kad įsimintum. "Na tai kodėl tą greitį čia dabar viršyji, atsimink, Gariūnai - PENKIASDEŠIMT !" :)
Ačiū.

2016/09/25

Labai nepatiko mokytis sioj mokykloj.. vazinejau su instruktorium Janu Narusko.. pastoviai rekdavo.. visalaik viskas budavo negerai.. negaledavau normaliai jaustis, jauciausi nevykele kazkokia.. pabaigus visas pamokas pasiemiau maza pertraukele. Praejus tam tikram laikui grizau ir nsuprendziau pasiimt papildomu pora pamoku ir laikyt mokyklini egzamena.. administratore pareiske, kad Janas jau nebedirba pas juos.. ir kad duos man kita instruktoriu.. to instruktoriaus laukiau menesi.. ir nedasilaukiau.. nuejus ir paklausius kada gi man jis paskambins gavau atsakyma, kad dabar dauguma instruktoriu atostogauja ir del to man reiks laukti.o ka man daryt jei man skubiai reikejo laikyt? Nes teorija regitroj buvau seniai issilaikius Ir
reikejo greitu metu laikyt praktika, nes praejus metam reiktu per
naujo laikyt.. nutraukiau sutarti su sia mokykla ir perejau kitur. Nieko neismokau draiveri..nulis..

2016/09/14

Viskas buvo puiku. Teorija dėstoma nuosekliai, administracija visada padėdavo iškilus problemai. Labiausiai džiūgina instruktorių darbas (didėlis dėkui Vytautui už kantrybę) - su viskuo yra susipažinama ir tuo labiau išmokstama. Tikrai rekuomenduočiau.

2016/09/02

Puikiai, opertatyviai sutvarkė dokumentaciją, neturėjau jokių kėblumų. Buvo atsakyta į visus mano klausimus išsamiai ir tiksliai.

2016/08/29

apie Draiveri vairavimo mokykla galiu pasakyti, kad man nepatiko, brangi, ir jie nori kuo daugiau pinigu is taves islupt o ne ismokyti... man nepatiko si mokykla, instruktoriai nesuklabami, negaudavau normaliai vairuoti, neina su jais suderinti normaliai laiko, vairavimo pamokos budavo su 2sav pertraukom, nes instruktorius, vis atostogu iseidavo . o administracija kaip is dangaus iskritus, kaip paprasai naujo instruktoriaus ,tai ilgai iesko ir nieko neranda, ir tik atsiprasineja .. nieko gero apie sia mokykla todel negaliu pasakyti, ispuike instruktoriai

2016/07/15

Draiveris yra viena brangiausių, o ne geriausių mokyklų Vilniuje. Nors ir kursų kaina jau yra didelė, tačiau (bent jau mano ir draugės atveju) reikia pirkti papildomas pamokas, nes instruktoriai kitaip neleidžia laikyti mokyklinio egzamino (neišlaikius mokyklinio negalima laikyti Regitroje)! Niekam nerekomenduoju rinktis šios mokyklos!

2016/05/22

Jei jums liepia imti papildomas pamokas, reiskias jums ju tikrai reikia :D
Mokiausi cia pries 2 metus. Viskas labai patiko, vairuoti su instruktorium buvo tik malonumas. Komanda ten super. Teorijos paskaitos taip pat buvo idomios. Baiges sia mokykla, regitroj tiek teorija, tiek praktika islaikiau is 1 karto. Nepigu, bet tikrai nesigailiu ir visiems rekomenduoju. Manau ir dabar ten viskas labai gerai.

2016/05/06

Nieko gero apie šią mokyklą pasakyti neturiu. Labai brangu, o ir po visų 30 valandų instruktorius nesutiko, jog esu pasirengusi regitros egzaminui. Teko pirkti dar 8 pamokas (4 dvigubas) ir bandyti 4 kartus. 4-ąjį kartą pagaliau praleido, sakydamas, jog "pagailo manęs", tačiau vistiek nesusilaikė nepasakydamas, jog neatsakingai važiuoju. Po tokių žodžiu ir nuolatinio keliamo streso aš nesiryžau regitros praktiniui egzaminui dar pusę metų. Visai neseniai sugalvojau, jog jau laikas įsigyti teises ir radau kitą mokyklą, kurioje nusipirkau dvi dvigubas pamokas, teko bendrauti su dviem instruktoriais, kurie maloniai elgėsi ir regitroje šiandiena išlaikiau praktinį egzaminą iš pirmo karto. Tad tikrai nerekomenduoju mokyklos, kuri tikrai ne geriausia, o brangiausia ir dar kaip tik trukdo išmokti vairuoti sudarydami tokią negatyvią aplinką.

2016/03/18

Superinė mokykla visiems rekomenduoju:). Maloni atmosfera, lankstus mokėjimo grafikas, kompetetingi, profesionalūs ir kantrūs instruktoriai. Jau teisės išlaikytos, valiooooo. Tariu didelį didelį didelį AČIŪŪŪŪŪŪ Draiverio komandai ir instruktoriui Sigitui už kantrybę bei gerą nuotaiką:)))))).

2015/10/01

Sveiki,

Baigiau šią mokyklą ir esu labai patenkinta,viskas super, administracija liuks instruktorius Gintaras tikras profesionalas, rekomenduoju. Viską išlaikiau iš pirmo karto.Ačiū ''Draiverio'' komandai sėkmės .

2015/10/01

Ši mokykla Vilniuje yra viena iš brangiausių, o ne geriausių. Kaina kuria sumokate pagal sutartį nėra galutinė, dar papildomai apie 80 % sumokėsite už papildomas vairavimo pamokas, kitaip nebus išlaikytas vairavimo egzaminas. Teorijos paskaitas mokytis čia verta, bet svarbiausia praktikinė dalis. Atėjau į mokyklą jau mokėdamas vairuoti. Turėjau 2 instruktorius, kurie norėdavo, kad kuo daugiau būtų paimta papildomų pamokų.Vairavimo egzaminą mokykloje laikiau n ....kartu, o tai kainuoja . O pas instruktorių Andrių V. mašinoje elektroninis greičiu matuoklis, tai išlaikyti egzaminą man nekaip nepavyko, nors su Andrium važinėjau 30 akad. valandų plius dar 20 papildomas akad. pamokas ( prieš perlaikydamas egzaminą turėjau nusipirkti papildomų kažkiek pamokų ir tada tik bandžiau laikyti vėl. Taip ir surinkau 20 papildomų pamokų). Geras reikalas mokykloje yra tai, kad mašinos yra tokios pačios markės kaip Regitroje. Egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Sėkmės ir kantrybės visiems laikant praktinį egzaminą Draiverį :) !

2015/09/28

Labai puiki mokykla ir mokyklos atmosfera :) Mokiausi Kalvarijų g. Puikus teorijos dėstytojas Egidijus. tikrai buvo linksma nokintis, ačiū už gerai už dėstytą teoriją. Praktiką mokiausi pas instruktorių Gintarą, nuostabus ir kantrus instruktorius. Tikrai sugeba išnokinti vairuoti. Nuoširdus ir didelis AČIŪ :) Draiverio mokyklos pagalba pagaliau ir aš tapau vairuotoja, sekmės ateityje :)

2015/09/10

Praktikoje nieko neišmokė... pradėjo mokyti tik kai reikėjo laikyt įskaita. Neišlaikiau pas juos kelis kartus kol susivokiau eiti kitur. Po poros dienų nuo paskutinės neišlaikytos įskaitos nuėjau į regitrą ir išlaikiau iš pirmo karto. Taip pat praktikos pamokos turėjo prasidėt mėnesiu ankščiau nei prasidėjo. Labai nerekomenduoju mokyklos. Vienos žvaigždutės nusipelnė už neblogus teorijos kursus.

2015/09/02

Sveiki,
Parasysiu Naujamiesti. Praeita vasara pradejau. Gavau labai gera teorijos destytoja, Nerijus, berods. Fantastiskas ir viskas tuo pasakyta. Veliau pradejau vairuot, keleta pamoku ir taip gavosi, kad instruktorius isejo is darbo. Taip ir numeciau viska iki sitos vasaros. Pradejau vel. Teorija issilaikiau is pirmo karto.
Pasiule man inatruktore Olga. Tai jau buvo mano trecias instruktorius ir kadangi su vyrais man nelabai sekesi, tai neabejojau ir sutikau. Su Olga turejau 12 pamoku. Vakar laikiau praktika Regitroje ir islaikiau is pirmo karto. Nesu labai gabus o ir ne jaunas(26metai), iki siol nemokejau vairuot. Manau, kad tuo viskas ir paaakyta.
Kas man labiausiai patiko, kad Olga leisdavo klysti, ir klaidas paaiskina.
Kai nemoki vairuot, sedint prie vairo, bet kokia kritika yra sunku priimti. Atvirksciai. Kiekviena pamoka pasitikejimas tik kilo. Klaidu aisku nevengiau, bet tai yra pagrindinis mokymo elementas. Be klaidu nebus geru sprendimu. Is ju reikia mokintis. Aisku, jeigu pradesi uzgesinet kas 10metru ar begius metyt is 1 i 3 tai gausi pylos. Bet cia normalu. Visi mes turim kantrybes ribas.. o ji dar moteris :)) rezume mano rekomendacijos: Teorija pas Neriju, praktika pas Olga ! :)) aciu, draiveris !!! :)

2015/08/21

Mokykla kaip mokykla, dokumentus tvarko greit. O va praktika nervina. Instruktoriai tipo žiauriai užimti , amžinai laukti sekančio važiavimo turi 1,5-2 sav. Išsitempia į begalybę, per vasarą nesugebėjau baigti, nors teoriją seniai išsilaikiau. Nori apžioti daugiau klientų nei pajėgia :(

2015/08/12

Gera lokacija mieste, tik nauji automobiliai, profesionalūs instruktoriai ir lankščios kainos bei mokėjimo sąlygos- rekomenduoju!

2015/07/21

Nezinau, skaitau tuos neigiamus komentarus ir toks jausmas, kad komentatoriai supainiojo mokyklas. Draiveryje tikrai puikus aptarnavimas, jaukios klases, net smulkmena, bet maloni - prie kavos vaisina saldainiais. Taip instruktoriai turi eiles, bet geri instruktoriai visad turi paklausos, kitaip zmones pas juos nesiregistruotu. Dar neteko vaziuoti su instruktoriumi jo reikalais, visada vaziuojame kazkokia trasa ir darome regitros pratimu elementus. Aiskiai isaikina ziedus ir kitus kasdienio vairavimo elementus. O gal tai raso konkurentai atsiliepimus, kad tik sugadinti reitingus? Tada tikrai neskaitykite, o ateikite ir pasiziurekite patys kaip ten yra. Rekomenduoju!

2015/07/14

Tiesiog super mokykla instruktoriai taip pat Aciu Giedriui Galčiui

2015/06/30

mokausi dabar sioje mokykloje "greitoje rytineje grupeje"
teorijos mums kaip ir nedesto, pati skaitau. ateini is ryto ir sedi registros klausimus varineji... nevisada speji klausima perskatyti ar jo suprasti. mokytojas nepaaiskina kodel sis atsakymas o ne kitas. pvz zole zalia ir taskas, o kodel ji zalia, nesvarbu-ji zalia!
zodziu pasigailejau simta kartu jog sumokejau 400eu +14eu med. pazyma +12eu pirmosios med. pagalbos kursai.
klaseje apie 30 vietu, musu apie 37... kodel zmones turi moketi sitiek pinigu ir asyti ant keliu?
mokitojas jau dvi savaites sako jog visvien ne visi lankys pamokas, bet pmokas lanko visi, nes laukia kada gi prasidesis tikrieji mokymai.
apie 70% visu mokyniu jaunos paneles... nemanau jog jie supranta kas yra akseliratorius ar kur tikliai reikia pilti alyva su antifrizu..
tikiosi jog praktika ismokys, bet yra klausimu teorios ekzamine kuriu praktika neismokins..
zodziu siaubinga mokykla! siaubingas destitojas!!!!

2015/05/13

Ziauriai nuvyle Kalvariju g. filale dirbantis instruktorius Sigitas, kuris tik demotyvuoja besimokancius !!, gal toks instruktorius neturetu dirbti su zmonemis..?!
Skubiai nutraukem su jais sutarti ir puikiausiai tesiame jau vairavimo pamokas kitoje vairavimo mokykloje. Niekam nerekomenduosime rinktis sios mokyklos.

2015/05/13

Ši mokyklą tikrai nėra verta geriausios mokyklos vardo( mokiaus Kalvarijų g.) Teorijos dėstytojas atliko gerai savo darbą, bet teoriją galima ir vienam išmokti, juk svarbiausia praktikinė dalis, apie kurią galiu kalbėti tik blogai. Turėjau keletą vairavimo instruktorių iš jų labiausia įsiminė Aleksandras Z. Apart to, kad tave mokytų jis kiek be galėdamas tave demotyvuodavo, kartodamas , kad tu geriau važinėk autobusais ar vaikščiok pėstute. O kiti instruktoriai norėdavo, kad kuo daugiau būtų paimta papildomų pamokų, kas jiems nešą pelną. Iš pravažiavimų grįždavau pilną neigiamų emocijų, jausdavaus labai bogai, tačiau pakeičiau vairavimo mokykla ir viskas kardinaliai pasikeitė. Dabar turiu teises ir sėkmingai varuoju mechaninę pavarų dėže, kas apart Draiverio instruktorių buvo neįmanoma! Tad būsimieji vairuotojai neapsigaukit! SĖKMĖS renkantis vairavimo mokyklas.

2015/03/09

Tikrai nuostabi vairavimo mokykla. Nors turėjau šokių tokių problemų su teorija (dėl pačios kaltės) bet paruošia tai ne tas žodis kaip gerai. Visos reikiamos programos yra duodamos, kodai kad pasispręsti namuose galėtum o nuėjusi laikyti teorijos egzaminą į regitrą sulaukiau lygiai tokių pačių klausymų kaip ir pačioje mokykloje. Praktikos egzaminas taip pat praėjo sklandžiai. Išlaikiau iš antro karto, turiu dėkoti instruktoriui Gintarui už kantrybę. Nė karto nebuvo surėkęs ar davedęs iki ašarų kaip viename komentare paminėta ir tikrai nenudojo ne vienos pamokos minutės savom reikmėm. Beto, dėl ko rekomenduočiau draiverį tai dar ir dėl to kad turi naujas mašinas ir taikosi prie regitros transporto priemonių. Kadangi regitra įsigijo naujus Ford automobilius, ši vairavimo mokykla padarė tą patį. Tikrai labai puikiai paruošia. Tik reikia susikaupti, mėgautis vairavimu ir mažiau skųstis.

2015/02/28

Lankiau mokykla svitrigailos gatvej, siaip teorines pamokos ir viskas buvo gerai, taciau prasidejo praktika ir gavau instruktoriu, Vardo jau nebepamenu Gintaras lyg. Esme kad jis mano vairavimo laika naudodavo savo reikmems, nuvykt i autoservisa, susitikt su draugais ar dar kM nors. Viena karta apie 30min praleidau tsg stovedama autoservise ir aisku to pusvalandzio neatidirbom. Galiausiai kai atlankiau ir po keleto menesiu paemiau papildoma pamoka, instruktorius davare iki asaru, liepe nelaikyt kita diena regitroj praktikos, nes numusiu jo reitinga. Aisku laikiau, islaikiau is antro karto, taciau pas ji gyvenime nenoreciau daugiau mokytis

2015/02/09

Kas renkasi šiuo metu vairavimo mokyklą ir galvoja pradėt mokytis vairuot Draiveryje, tai tikrai rekomenduoju būtent šią mokyklą. Visus reikiamus dokumentus suformina labai greitai ir be jokių problemų. Mokytis vairuot pradėjau visai nuo nulio. Prieš tai teko mokytis pas kelis instruktorius, kitose mokyklose, todėl jų mokymo metodiką turiu su kuo palygnti. Draiveryje vairuot teko mokytis pas instruktorių Rimą Navicką. Mokantis paaiškinama informacija apie automobilio valdymą bei kaip reikia parkuotis aikštelėje, kad viską supranti ir padarai savarankiškai po kelių pamokų be problemų. Padarius klaidą vykstant intensyviam ir realiam Vilniaus gatvių eismui, ne RĖKIAMA, o tiesiog pasakoma normaliu tonu kas buvo ne taip, kad suprast atliekamą pratimą ar padarytą klaidą bei įsisavint informaciją, kad ateityje būtum GERAS vairuotojas. Šis instruktorius turi auksinę kantrybę su pradendančiais mokiniais (ko dažnai intruktoriams trūksta), bet ir instruktoriaus darbui reikalingą vairavimo mokymo patirtį bei atsakingo dėstytojo-pedagogo bruožus. Tai galiu pasakyti, kad šis instruktorius IŠMOKO vairuot JUS, o jau kaip patys įsisavinsite šias žinias ir įgausite reikiamus vairavimo įgūdžius priklauso ir nuo Jūsų. Sėkmės ir kantrybės besimokant vairuot (ypač tiems, kas viską pradeda su nuliniu žinių bagažu apie automobilį ir jo valdymą :) ! Galiu pasidžiaugti, kad turiu vairuotojo pažymėjimą, tačiau tinkamai vairuot bei išlaikyt egzaminus (mokyklos ir Regitros) galėjau tik po šio instruktoriaus pamokų. Todėl esu labai dėkinga už kantrybę ir suteiktas žinias apie vairavimą !

2015/01/25

As mokiausi kitoje vairavimo mokykloje ir papildomas praktikos pamokas vairavau su Dravierio instruktoriumi Gintaru. Labai gera mokykla, labai greitai suformino dokumentus, viskas labai greitai ir paprastai ;). Savo srities profesionalas instruktorius Gintaras.Visiems norintiems ismokti gerai vairuoti nuosirdziai rekomenduoju. Jo pamoku deka dabar turiu teises. Instruktorius turi labai didele mokymo vairuoti patirti, paprastai, suprantamai ir ramiai paaiskina kaip vairuoti jei kas nesiseka, yra zmogiskas ir prisitaiko prie kiekvieno besimokancio. Domisi kaip sekesi laikyti egzamina Regitroje. Geresnio instruktoriaus neisivaizduociau :)
Sekmes ir kantrybes visiems besimokantiems :) !

2015/01/20

Super aptarnavimas!!!

2015/01/17

Visiškai pritariu Editai.Nesigailiu pasirinkusi šios mokyklos,mokiausi Švitrigailos g. filiale,malonios administratorės ir geras dėstytojas.Patys geriausi atsiliepimai apie instruktorių Aleksandrą K.Žiauriai geras kaip instruktorius ir kaip žmogus.Jeigu reikėtų rinktis dar kartą,rinkčiausi vėl šią mokyklą :)

2014/12/01

Siaubinga mokykla,nieko gero nemoko jokios nei pagalbos nei patarimo nesulauksi tik papildomas pamokas siulo už kurias tik ir mokėk. Niekam nerekomenduoju.

2014/09/27

Šiaip mokykla nebloga, tik nemanau kad verta mokėti už teoriją - šiaip nieko ten daugiau neišmoksi negu skaitydamas knygutę. Kalbant apie praktinį važiavimą - rekomenduoju Sigitą (čia Kalvarijų filiale), jis išties puikus instruktorius, kuris išmano savo darbą ir gerai paruoš egzaminui (Regitroje išsilaikiau iš pirmo karto).

2014/08/26

Aš Draiveryje mokiausi beveik metus laiko. Bet buvau garantuotas kad man ilgai laiko reikės kol išmoksiu normaliai vairuot, tačiau nuėjęs į regitrą, tiek teorija, tiek praktika išlaikiau iš pirmo karto. Draiveris yra gera mokykla, bet ji skirta tiems, kad mokytis ten eina, o ne formaliai atsedėti pamokas ir iš dvidešimto karto regitra išsilaikyt.

2014/07/23

O aš visiškai nesigailiu, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą (pati mokiausi Švitrigailos g. filiale). Ir jei reikėtų antrą kartą rinktis - savo sprendimo tikrai nekeisčiau ir vėl eičiau į Draiverį. Esu viskuo labai patenkinta. Ypač likau sužavėta administracijos darbu (filiale dirba labai paslaugios ir rūpestingos merginos, suteikia būtiniausia informaciją, visada paklausia kaip sekasi, ar viskas gerai ir pan.). Taip pat labai patiko tiek teorijos, tiek vairavimo instruktoriai! :)
Pati teorijos paskaitas lankiau pas instruktorių Nerijų. Super žmogus :) viską išaiškino suprantamai ir aiškiai, su pavyzdžiais bei papildoma vaizdo medžiaga. Paskaitų metu nebuvome vien tiktai pasyvūs klausytojai, tekdavo atsakyti ir į užduodamus klausimus.
Taip pat patys geriausi atsiliepimai ir apie vairavimo instruktorių - Aleksandrą K. Žiauriai fainas ir linksmas žmogus, kuris ne tik puikiai išmano savo darbą ir yra jam atsidavęs 100 proc., tačiau to paties reikalauja ir iš savo mokinių. Pamokų metu visada viską gerai išaiškina, pasako pagrindines bei dažniausiai daromas klaidas, duoda labai daug naudingų patarimų. Jei kas nors neišeina ar nesupranti - darai tol, kol imi suprasti ir padarai. Instruktorius tikrai super! :)))
P. s. jei einate su užsibrėžtu tikslu išmokti vairuoti, tai tikrai nesigailėsite, todėl rekomenduoju būtent šią vairavimo mokyklą! :)))))


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „LDV UNIO“
  • Įmonės kodas: 124547694

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos