Draiveris, Centras/Naujamiestis

10 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, B, C, CE, D, Vilnius

 • Mokomieji: Toyota Auris, Ford Focus, YAMAHA XJ6-N, DAF XF
 • Švitrigailos g. 3, Vilnius
 • 852127394, 865284426
 • centras@draiveris.lt
Atnaujinta: prieš 2452 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija
Mechaninė greičių dėžė: 518 € ("eksternu" 508 €)	
Automatonė greičių dėžė: 538 € ("eksternu" 528 €) 

BE kategorija
398 €

2017-08-30
Darbo laikas:
I-IV nuo 9:00 iki 18:00. V nuo 9:00 iki 17:00. Pietūs nuo 13:00 iki 14:00
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/06

Laukiau pusantros savaitės prieš palikdamas atsiliepimą, kad trumpalaikis pyktis ir susierzinimas nedarytų didelės įtakos, tačiau pralaukus minėtą laikotarpį vien pagalvojus apie šią mokyklą susinervinu ir „Draiveris“ man tapo lyg keiksmažodis. Mokykloje A kategoriją mokiausi eksternu tad apie teorijos mokymą pakomentuoti negaliu. Administracija maloni ir nesukėlė jokių nesklandumų.
Tačiau vertinu vairavimo mokyklą pagal instruktorius ir jų mokymą. Tiesa pasakius, negalėjau patikėti, kad įmanoma sutikti tokių apsileidusių „marozų“ dirbančių instruktoriais, net pačioje pigiausioje vairavimo mokykloje pasaulyje, o juk „Draiveris“ ale prestižas Lietuvoje (kaip paaiškėjo tikrai taip nėra).. Instruktoriai visiškai nesiskaito su klientais, kalbasi su tavim kaip su kokiu draugeliu, o jei išties ateina koks jų draugelis jie ten turi paplepėti keleta minučių per jūsų pamokos laiką ir tik jiem baigus pratęs pokalbį su klientu. Joks mokymas išvis nevyksta, parodo pratimus ir mokykis, tuo tarpu patys nueina minkyti mobilųjį į palapinę, retkarčiais išlįsdami lauk parūkyti. Tiesa pasakius nežinau ko jie ten išvis yra reikalingi, būtų 10min. YouTube video ir paliktas motociklas aikštelėje gautumėte tiek pat naudos.
Instruktorius Donatas Krikščiūnas turi komunikacijos įgūdžius kažkur tarp buvusio kalinio ir maištaujančio paauglio. Mėtosi beprasmėmis replikomis vietoj to, kad padėtų mokiniams. Nesugeba ramiai ir aiškiai kalbėti. Kartais jus išvadins „Debilu“ jei kažkas nepasiseks. Paklausus instruktoriaus kaip sekėsi pamokoje ir kur reikėtų pasipraktikuoti atšauna, cituoju „Nemačiau, man šalta.“. Taip, aš pusantros valandos važinėjau aikštelėje prie 1C šilumos sningant kol jis palapinėje žaidė mobiliuoju, žinoma vargšas nieko nematė. Aš suprantu, kad tu nekenti savo darbo, tai tada gal jį pakeisk, vietoj to, kad gaištum brangų kitų žmonių laiką kurie nori išmokti valdyti transporto priemonę.
Galėčiau rašyti apie šią tragediją-mokyklą daugiau, bet nematau prasmės. Kiek teko bendrauti su kitais mokiniais jie irgi buvo sužavėti instruktorių aplaidumu, disfunkcionalumu ir tragišku bendravimu su klientais. Labiausiai suerzino, kad po 10 pamokų jie man pasiūlė imti papildomas pamokas, tikriausiai, kad toliau galėčiau vienas važinėtis aikštelėje ir būti žeminamas poros „marozų“..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/24

Geriausia vairavimo mokykla 2011 metais, įdomu, kodėl ir toliau net 8 metus netampa geriausia??
Įsitikinau, kad šiai mokyklai, ne mokinys svarbiausias, o pinigai, kuriuos lyg pagal kokius bonusus ir kriterijus visi instruktoriai turi surinkti.
Teorijos pamokos tikrai buvo naudingos ir apie teorijos instruktoriu galima sakyti tik gerus žodžius, tačiau, kai tik prasidėjo vairavimo pamokos, viskas ėmė keistis.
4 vairavimo pamokas tiesiogine to žodžio prasme, buvo liepta važiuoti tik pirmyn ir atgal tuščioje parkavimosi akkšteleje, kol tuo tarpu instruktorius nekreipdamas dėmesio sėdėdavo telefone ar savo mėgstamoje planšetėje.
Penktą pamoką pagaliau išriedėjom į miestą, tačiau ten situacija taip pat nesikeitė. Kas kart pamoką pradėdavom ir užbaigdavom tuo pačiu maršrutu. Mokykla-regitra, o instruktorius ir toliau vairavimo pamokos metu tvarkė savo asmeninį gyvenimą ar naršė telefone, kol galiausiai paskutine vairavimo pamoką pareiškė, kad nieko nemoku ir reikia imti daug papildomų vairavimo pamokų. Nu ir ką pasiemiau aš tų pamokų, lyg ir vėl gerai vairuot pradėjau, o štai kai egzamino laikas atėjo ir vėl viskas iš naujo prasidėjo... Nemoki, reikia papildomų pamokų ir t. t. Žodžiu perpatau aš jų biznį ir niekam nerekomenduoju šios mokyklos! Taupykite savo laiką, pinigus, ir nervus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/04

Apskritai apie mokyklą nieko pasakyti negaliu, bet niekam nerekomenduoju Naujamiesčio filialo... Už teoriją didelis AČIŪ. Tačiau, pasigirti vairavimo instruktoriumi negaliu... Savo instruktoriaus vardo neminėsiu, bet jam galiu padėkoti tik už pagrindus. Kiekvienai pamokai ruošiausi su kažkokia baime ir noru, kad pamoka kuo greičiau pasibaigtų. Nebuvo jokių gerų patarimų, jokios motyvacijos kuo greičiau gauti vairavimo teises. Jaučiau vien instruktoriaus abejingumą... Pamokas turėdavau vieną kartą savaitėje, o kartais laukdavau po 2-3 savaites...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/12

Gut gut labei gera mokikla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/03

Izulus instruktorius, daugiausiai uzduodami klausimai kada atnesi pinigus ir siulau pirkti dar viena pamoka, plius visas pamokas kiek turejau nei karto nemoke parkavimo ne aikstelej o realioj situacijoj, poto kad pamokytu realioj siule pirkt pamokas, apie egzamino laikyma tyliu, neislaikyta ir pradeda vardint tokius dalykus kaip per mazas per didelis atstumas, ant kelio buvo sugedusi masina apvaziavau su posukiais su viskuo pasake kad reikejo paklaust dėl to idomu ka jis butu pasiules kitaip daryt gal sustot ir stovet uz jos? Nusivyliau pasirinkes sia mokykla :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/02

Nepelnytai išgirta vairavimo mokykla, susidariu tikrai labai prastą ispūdį. Šių metų vasario mėnesį pradėjau lankyti kursus, viskas lyg ir gerai, kol nepradėjau lankyti praktinio vairavimo. Pasirinkau mašiną su automatinę pavarų dėže. Kaip paaiškėjo mokykloje yra tik du instruktoriai, kurie moko vairuoti automatinėmis mašinomis. Pirmas paskirtas instruktorius buvo labai prastas, visas pamokas sėdėjo įknibęs į telefoną (suderinti pamokų laiką taip pat buvo sudėtinga, nes vakarais jis niekada negalėdavo, atseit jo darbo laikas iki 5 vakaro, o savaitgaliais jis nedirba, nors paskaitas būtent ir lankydavau vakarais nuo 6 valandų vakaro, tad maniau, problemų nebus ir su vairavimu vakarais, juk tai DRAIVERIS, tokia išgirta, nuostabi, mokykla). Kaip ir minėjau vairavimas vyko labai retai - tiksliau kas savaitę, kartais net dvi, nes matot, DRAIVERIS yra labai populiari mokykla, sugebanti pasisamdyti tik du vairavimo instruktorius, mokinančius automatinėmis pavarų dėžėmis.
- - - -

Po 5 vairavimo pamokos instruktorius man pareiškė, kad jis manęs atsisako, nes jo krūvis yra labai didelis, ir jis neturės galimybės su manimi susitikti, tad atiduoda mane kitam instruktoriui. Iš dalies apsidžiaugiau, pamaniau, gal dabar bus geresnis ir lengviau galėsiu suderinti pamokas, kadangi senasis instruktorius paminėjo, kad šis yra tikrai neužimtas, nes dėsto tik teoriją ir turi daug laisvo laiko.


-----

Susitikus su naujuoju instruktoriumi viskas buvo lyg ir gerai. Instruktorius geras, išsamiai aiškina, daug suteikia žinių, nesėdi telefone, atrodo, kad jam patinka jo darbas.

----

Tačiau praėjus dviems vairavimo pamokoms (tikrai įdomioms ir naudingoms), 2 savaites nesulaukiu pasiūlymo vairavimo pamokai. Pamokos yra siūlomos tik rytais, kurie, kaip jau minėjau tiek vairavimo mokyklai, tiek instruktoriams - MAN NETINKA.
-----
Galop su instruktoriumi susitariame važinėti vakarais (kartą per savaitę, kartais du), tačiau praeina dar kelios pamokos ir jis pareiškia, kad su manimi nebevažiuos, nes jam per didelis krūvis, mat vairavimo mokykla jam leido dėstyti tik teoriją. O su manimi kitą savaitę susisieks kitas instruktorius.
----
Ne gana to, PASKUTINĘ VAIRAVIMO PAMOKĄ KELIA STRESĄ, NEMALONIAI BENDRAUJA, YRA SUIRZĘS IR PIKTAS. SUMOKĖJUS 500 EURŲ TIKRAI NESITIKI TOKIOS PASLAUGŲ KOKYBĖS.........

----

ESU PASIBAISĖJUSI ŠIA MOKYKLA, NIEKAM JOS NEREKOMENDUOJU, GAILIUOSI, KAD NEPASIRINKAU DORKANO, O JEI BŪTŲ GALIMYBĖ, TIKRAI TEN PEREIČIAU. DABAR LAUKIU NAUJO INSTRUKTORIAUS LIKUSIOM 4 PAMOKOM.

---

SAVO RUOŽTU ATKALBĖSIU VISUS DRAUGUS, NORĖJUSIUS ŠIĄ MOKYKLĄ LANKYTI. ŠTAI KAS BŪNA, KAI RENKATĖS LABIAUSIAI IŠGIRTĄ MOKYKLĄ.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/12

2017 spalį užsirašiau į CE kategorijos kursus Naujamiesčio filiale (Švitrigailos g.)
Pirmiausia todėl, kad nuo pat pirmo tel.skambučio labai patiko šio filialo administratorės Sandros profesionalumas, dėmesys - į visus savo (kartais gal ir paprastus, banalius) klausimus gavau adekvačius, išsamius atsakymus.
Teorijos instruktorius Rytis - fainas bičas su humoru, tuo pat metu labai profesionalus, puikus pedagogas.
Su praktikos instruktorium man gal irgi pasisekė, nežinau. Arūnas, komunikabilus suvalkietis, ilgus metus atvairavęs. Radom bendrą kalbą, padėjo greit perprasti fūros specifiką, niuansus.
Trūkumai? Mano kursų metu buvo sugedęs vairavimo simuliatorius (nors nežinau ar jis man buvo išvis reikalingas), daugiau nerasčiau prie ko prikibti.
LABAI REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/11

Dżiaugiuosi, kad šios vairavimo mokyklos pasirinkimas atitiko mano lūkesčius.
Ramūnas - savo darbą išmanantis bei mylintis instruktorius, atsakingas, dėmesingas, mandagus, taktiškas ir labai kantrus.
Labai esu dėkinga jam, kad išmokė vairuoti ir paruošė vairavimo egzaminui.
Nuoširdžiai rekomenduoju.
Linkiu sėkmės darbuose visam "Draiveris“ kolektyvui !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/27

Turejau; puiku instruktoriu, Tai Aleksandras. Vaziuot pradejau po 25 metu. Tikrai jam esu dekinga.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/02

Gera tikrai mokykla. Man patiko lankyti teorijos pamokas, buvo naudinga, viskas paaiškinta, pateikta daug vaizdinės medžiagos . Patogus susisiekimas ir t.t. Galiu drąsiai rekomenduoti.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „LDV UNIO“
 • Įmonės kodas: 124547694

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos