Raimondas Dudko

32 atsiliepimai

Kategorijos: B

Raimondas DudkoKIA CEED (mechaninė, benzinas)

Pilaitė, Vilnius, Lietuva
+37068234530
raimond_dudko@yahoo.com

Stažas: 13m.
Amžius: 34m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų, Lenkų

Atnaujinta: prieš 146 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Profesionalūs instruktoriai siūlo Jums pasitobulinti savo vairavimo įgūdžius, nepriklausomai nuo to ar jau turite vairuotojo pažymėjimą ar dar tik ruošiatės egzaminui.

B kategorijos vairavimo kursai.

Vienas pagrindiniu mūsų tikslu yra – Jūsų užtikrintas ir saugus vairavimas, be jokio streso, net sudėtingiausiomis sąlygomis.

Profesionaliai paruošime Jus Regitros įgūdžių ir elgsenos patikrinimo egzaminui, išmokysime parkavimo realiomis sąlygomis. Visą tai darysime su tokia pat transporto priemone, kaip ir Regitroje (Kia Ceed benzinas).

Pagal poreikį galėsime surengti Jums bandomąjį egzaminą, kuriuo metu supažindinsime su Jūsų daromomis klaidomis (NK, SPK, KK, ir BKK), išsamiai paaiškinsime, kaip jų išvengti, ko pasekoje Regitros egzaminas bus sėkmingai išlaikytas.

Atminkite! Nebūna gerų ar blogų egzaminuotojų jei Jūs esate tinkamai paruošti egzaminui.

Pamokos gali vykti rusų arba lenkų kalba.
Уроки вождения вильнюс.

Daugiau atsiliepimų apie mane rasite čia: https://m.skelbiu.lt/skelbimai/papildomos-vairavimo-pamokos-vilniuje-kia-ceed-25391035.html

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/18

Labai kompetetingas, kantrus, profesionalus ir šilto bendravimo instruktorius. Pačios didžiausios rekomendacijos – pamokų visada laukdavau, niekada nejausdavau jaudulio ar baimės. Su instruktoriumi visada galima pajuokauti, pabendrauti, išsiaiškinti silpnąsias vietas. Tikrai nuoširdžiai labai labai rekomenduoju, nes kai ėjau mokytis, maniau, kad esu beviltiška, o išmokė vairuoti taip, kad prie vairo jaučiuosi tvirtai ir susikaupusi. Labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/04/04

Nerealus instruktorius, atidus, kantrus, pagarbus, mylintis savo darbą. Puikiai išmano KET, regitros maršrutus, turi visokių hackų, kaip parkuotis, kaip valdyti automobilį, kas kur turi matytis, kas neturi, ką stebėti ir panašiai. Visada atpažįsta silpnas vietas, kurioms skiria dėmesio, pagiria už teisingai atliktus manevrus, net ir menkiausius. Nuoširdus, paprastas žmogus pas kurį į pamokas eidavau be baimių ar nerimo, taip pat puikus pašnekovas - pusė pamokų prasijuokdavom. Išmokė mane ne tik teisingai vairuot, bet ir būt 'čia ir dabar', kas ir šiaip gyvenime praverčia. Ačiū darsyk, teisės jau kišenėj!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/30

Atidus ir pagarbus instruktorius, mylintis savo darbą. Puikiai išmano KET, regitros maršrutus, turi visokių hackų, kaip parkuotis, kas turi matytis, kas neturi, ką stebėti ir panašiai. Visada atpažįsta silpnas vietas, kurioms skiria dėmesio, pagiria už teisingai atliktus manevrus, net ir menkiausius. Nuoširdus, paprastas žmogus pas kurį į pamokas eidavau be baimių ar nerimo, taip pat puikus pašnekovas - pusė pamokų prasijuokdavom. Ačiū darsyk, teisės jau kišenėj!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/29

Visiems savo srities specialistams palinkėčiau taip mylėti savo darbą :)) Labai kantrus ir ramus instruktorius, aiškiai išdėsto visas klaidas ir pataria kaip jų išvengti. Po neišlaikymo, buvo kritęs pasitikėjimas savimi ir atsiradusi kažkokia baimė vairuoti, tačiau šis instruktorius puikiai atgaivino norą sėsti už vairo ir pamokos gale netgi pajaučiau, kad tuo tikrai mėgaujuosi. Su juo išmokau daugiau nei savo pirmoje vairavimo mokykloje, pataisėme prastai išmoktus dalykus, užtvirtinome visus pagrindus, o labiausiai padėjo tai, kad vairuoti teko su benzinine mašina, kokią gavau ir regitroje. Labai rekomenduoju vairavimo pamokas su Raimondu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/27

Be galo noriu padėkoti instruktoriui Raimondui už kantrybę, puikų klaidų išaiškinimą ir pačius geriausius patarimus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/04

Pasirinkau šitą instruktorių pagal rekomendacijas, vėliau pasižiūrėjau reitingus. Paskaitęs komentarus džiaugiausi, kad turėsiu išties labai gerą instruktorių, tačiau galvojau, kad aš užsikeliu sau per didelius lūkesčius. Dabar, kai jau esu gerokai su juo prasimeokęs ir išlaikęs teises, galiu pasakyti, kad buvo net žymiai geriau nei įsivaizdavau ! Tikriai jaučiasi, kad instruktorius labai nuoširdžiai nori išmokyti ir padėti pasiruošti tiek regitros egzamnams, tiek realiam eismui, duoda daug praktinių patarimų, ramiai reaguoja į visus feilus, kurie bent jau man, gan dažnai pasitaikydavo. O svarbiausia sugeba labai stipriai pakelti pasitikėjimą savimi ir savo vairavimu, apie ką kiti instruktoriai net nepagalvoja. Labai ačiū tau, Raimondai, ir sėkmės kelyje ! 10/10

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/02

Šiandien išsilaikiau vairavimo egzaminą ir labai noriu padėkoti Raimondui. Aš išėjus gerai visiems žinomą vairavimo mokyklą ir bandžius įvairius instruktorius pagaliau radau žmogų, kuris myli, ką daro ir kuriam tikrai rūpi, kad jūs išmoktumėt ir suprastumėt viską.

Maloniai bendrauja, išmano ir išsako kiekvieną punktelį, padrąsina, pagiria. Kas man asmeniškai reiškė tiek daug tolimesniam mokymuisi. Taigi, jei jums nebetinka seno rėžimo mokymo metodika, tokia kaip rėkimas, šaipymasis ar “paimsiu diržo”, Raimondas jūsų žmogus. Nenusivilsit ir išmoksite puikiai važiuoti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/25

Raimondas nuo pačio pirmo susitikimo, pasitiko profesionaliu požiūriu į vairavimo pamokas. Atsižvelgia į kiekvieną smulkią detalę, nei karto nebuvo taip, jog į mano vairavimą žiūrėtų pro pirštus. Raimondas - žmogus, kuris skiria dėmesį jūsų individualiems sugebėjimams, jog kuo užtikrinčiau būtų pasiruošta egzaminui. Gavau pagyrimų net iš Regitros egzaminuotojo, jog matosi, kad turit kompetetingą vairavimo intruktorių. Pabaigai norėčiau padėkoti, jog Raimondas žengė papildomą žingsnį, jog 100% pasiruoščiau egzaminui, Su manimi susitiko man, bet ne jam patogiu laiku.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/31

Patys geriausi atsiliepimai apie instruktorių Raimondą! Atėjau iš kitos vairavimo mokyklos, kur instruktorius buvo numušęs bet kokią motyvaciją ir pasitikėjimą savimi vairuoti, kiekviena pamoka buvo didelis stresas. Raimondas kantriai ir aiškiai išaiškindavo viską, nebūdavo streso per vairavimo pamokas. Labai didelis pliusas, kad pamokos niekada nevėluodavo, viskas punktualiai. Tikrai rekomenduoju kiekvienam :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/09

Tik geriausios rekomendacijos Raimondui!!!
Labai geras vairavimo instruktorius!

Labai dėkinga už jo kantrumą, palaikymą ir įvairių vairavimo subtilybių
išmokymą.
Instruktorius kuris niekada nešauks , kuris nori , kad vairuotum ramiai ir
tvarkingai!!!
Vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!!!!
Nenusivilsit
pasirinkę Raimondą ir tie kurie laikotės teises ir tie kurie jas turi ,bet bijo
važinet : )
Ačiū Tau labai!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/28

Tik kuo geriausi atsiliepimai!
malonus, atidus, kantrus, ramiai paaiškina klaidas ir visada geros nuotaikos, kuri visada nuteikia pozityviai!
Per turėtas papildomas pamokas sužinojau daugiau nei per visą kursą vairavimo mokykloje, kiekviena padaryta klaida buvo išaiškinta labai nuosekliai, suprantamai ir ramiu tonu
Ačiū dar kartą už geležinę kantrybę, suteiktas žinias bei gerą nuotaiką !
Visokeriopos sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/29

Laabai kantrus, malonus ir puikiai išmanantis savo darbą instruktorius! Esu nuoširdžiai dėkinga. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/27

Didelis ačiū už pagalbą, Raimondui padėjusiam išmokti pasitikėti savimi ir nugalėti visas baimės kelyje!!. Vairavimo mokiausi kitoje mokykloje, kurioje buvau neparuoštas dėl ko neišlaikiau Regitros, todėl nusprendžiau pasimokyti pas Raimondą ir po keletos dvigubų papildomų pamokų pas šį instruktorių Regitros egzaminą šiandien išlaikiau idealiai!! Ačiū Raimondui už naudingus patarimus ir išmokymą vairuoti ir jausti malonumą!! Rekomenduoju labai labai!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/18

Didelis ačiū už pagalbą išmokus pasitikėti savimi ir nugalėti visas baimes. Labai ilgai mokinausi vairavimo, bet man vis nesisekė. Po 3 metų pertraukos vėl pabandžiau užbaigt anksčiau nepabaigtą iki galo darbą. Ilgai ieškojau kur tinkamai galėčiau pasiruošt egzaminui ir pagaliau išmokt normaliai, be jokių baimių vairuot. Pakeičiau net 6 instruktorius kol pakliuvau į tinkamas rankas, ir vualia, po 3 dvigubų pamokų pas šį labai labai gerą žmogų, aš ne tik išlaikiau egzaminą, bet ir nugalėjau visas su vairavimu susijusias baimes. Ačiū Raimondai už tai, kad išmokėt mane "vairuok ir kaifuok". Rekomenduoju visiems, nenusivilsit!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/20

!!!! Puikus instruktorius, malonus, punktualus, visa informacija konkreti ir labai suprantama. Toks geras, jog užteko vienos pamokos išlaikyti egzaminui !!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/17

Dviejų pamokų užteko, kad išlaikyčiau praktikos egzaminą regitroje, LABAI GERAS instruktorius, kantrus, viską paaiškina, atsako į visus klausimus. Didelis ačiū!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/17

Buvau kelis sykius neišlaikęs praktikos egzamino Regitroje, kažkiek smuko pasitikėjimas, tad nusprendžiau dar papildomai pasimokyti vairuoti ir taip atradau Raimondą. Po dviejų jo pamokų iš karto išlaikiau egzaminą!

Su juo viskas buvo paprasta ir lengva, nes matosi, kad žmogus myli savo darbą, daug žino ir gali net papunkčiui išdėstyti, kas parašyta kelių eismo taisyklėse. Labai aiškiai parodė klaidas, į kurias anksčiau neatkreipdavau dėmesio, kurių neakcentuodavo vairavimo mokykloje. Mokydamasis vairuoti jaučiausi lyg važiuočiau su draugu.

Žiauriai faina, kad per šventinę dieną sutiko vakare padaryti pamoką, nes jau kitą ankstyvą rytą turėjau egzaminą Regitroje. Per ją su Raimondu važiavome praktiškai visais keliais, per kuriuos važiavau Regitros egzamine ir tikrai pasijautė milžiniška tos pamokos vertė!

Tiesa, jau po pirmosios pamokos buvo kilusi mintis, kad iš karto galėjau nuo nulio pradėti mokytis pas šį instruktorių, tad tikrai rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/16

Geriausias!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/24

Super instruktorius!, kurio pagalba išlaikiau egzaminą, patariu jį visiems ir
besimokantiems ir prieš egzamina ir net tiem, kurie nori pasitobulinti
vairavima! Aciu Jums labai;))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/07

Mokytojas vertas pagarbos. Kantrus, geras, geba aiškiai išaiškinti, nekelia streso, atsakingas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/22

Tobulas instruktorius. Visas klaidas paaiškina, pamoko, parodo, negaili patarimų. Vairavimo baimė dingo vos po pirmos pamokos su juo. 100 procentinės rekomendacijos. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/11

Instruktorius iš didžiosios raidės! Instruktorius kuris puikiai išmano savo darbą ir geba savo žinias perteikti mokiniui. Rimundas geba kantriai išaiškinti kas neaišku, diskutuoti ir yra puikus pašnekovas. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/05

Kažkodėl neduoda išsiųsti atsiliepimo, rašau antrą kartą:) Puikus instruktorius, turėjau dvi pamokas, tai tikrai per jas išmokau daugiau nei važinėdama su vairavimo mokyklos instruktoriumi, kuris tingėdavo aiškinti kas ir kodėl blogai, tik mokėjo daug ir nuobodžiai priekaištauti:) Tai po šio instruktoriaus dviejų pamokų puikiai išlaikiau Regitros egzaminą, labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/05

Labai profesionalus instruktorius, užteko dviejų pamokų, kad išlaikyčiau egzaminą Regitroje.Moka išaiškinti taip gerai, kad nereikia kartoti 100 kartų. Labai rekomenduoju ir smagu, kad jo dėka išlaikiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/15

Drąsiai galiu rekomenduoti. Pas jį per dvi pamokas išmokau to, ko per visą mokyklos kursą išmokt nepavyko. Tik jo dėka išlaikiau regitros egzaminą. Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/01

Šaunus mokytojas bei pašnekovas! Padariusi pertrauką, pavažinėjau porą valandų pasipraktikavimui prieš vairavimo egzaminą regitroje - išlaikiau! Ir tik jo dėka :) Tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/24

Labai profesionalus instruktorius, Mokytojas iš M didžiosios. Išmokytų ir neandartalietį vairuoti :) Daug ir kantriai aiškinantis, negailintis patarimų, visose situacijoje išliekantis ramus, mandagus ir pedagogiškas. Ačiū Jums! O visiems besirenkantiems - nuoširdžiai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/13

Labai geras, kantrus instruktorius! Per 3 pamokas ismokau labai daug ir jo deka islaikiau praktikos egzamina. Puikus mokytojas ir pasnekovas. dar karta rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/15

Puikus instruktorius! per kelias pamokas ismokino daugiau nei istruktorius is vairavimo mokyklos kuria lankiau. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/06

Didelis dėkui!!!!!!!!!!!! išlaikiau iš pirmo karto! (kantrus, nuoseklus ir geeeeeras
instruktorius) 10+++

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/31

Labai šaunus instruktorius, viską išsamiai išaiškina, sąžiningai išnaudoja visą laiką ir
be galo malonus ir kompetentingas žmogus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/25

Prieš vairavimo egzaminą regitroj ieškojau instruktoriaus papildomai pamokai. Radau
savo srities specialistą (turiu su kuo lygint). Paėmiau 2 pamokas, sužinojau daug
naudingos informacijos. Labai rekomenduoju! Ačiū jums už kokybiškai atliktą darbą!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos