ARV-Auto, Dainava

5 atsiliepimai

Kategorijos A, B, BE, C, CE, D, Kaunas, T

  • Kovo 11-osios g. 57, Dainava, Kaunas
  • 865783007
  • info@arv-auto.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 2424 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/17

Labai dziaugiuosi pasirinkus butent sia vairavimo mokykla :)
Mokinausi Kaune Dainavos padalinyje.
Administratore labai maloni, viska aiskiai papasakojo, ir prieme.
Bet didziausia aciu noriu tarti vairavimo instruktoriui Artūrui Šapolui. Zmogus tikrai ismanantis savo darba. Manau visi pradedantieji jaucia kazkoki nerima ir stresa, bet pas Artūra as visada eidavau rami ir be streso. Bendravimas visada budavo malonus ir taktiskas. Tikrai neteko patirti kai ant taves rekia, ir vis sako, kad kazkas blogai. Atvirksciai, visada skatina, padeda.Viska paaiskina nuosekliai, aiskiai, suprantamai. Visada drasiai gali klausti, kas neaisku, ko nesupranti. Tikrai labai kantrus zmogus. Jo deka, ir savo darbo ismanymu, Regitros praktikos egzaminas islaikytas is pirmo karto!
Nezinau kaip butu pasiseke jeigu ne Artūro profesionalios pamokos. Esu begalo dekinga ir nuosirdziai rekomenduoju Dainavos filiala ir instruktoriu Artūra Šapola. (Kaunas)
Ačiū dar karteli, ir sekmes darbuose :)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/22

Kai pažiūriu į savo patirtį atgal, nesuprantu, ko tiek laiko delsiau. Mokyklai teko nelengvas iššūkis su manimi. Įveikti pirmines negatyviais nuostatas - tikrai buvo ką veikti. :D Esu sužavėta visų mokytojų profesionalumu ir aukšta kompetencija. Teorija pas Renaldą - tiek gyvenime esi pripratus, kad niekas į nieką nesigilina, kad svarbu tik užsidėti pliusą, jog mane nuoširdžiai nustebino, Renaldo geranoriškumas, profesionalumas ir noras padėti ne tik išsilaikyti teoriją Regitroj, o padėti suprasti visus procesus vykstančius kelyje, vairuotojų psichologiją ir pan.
Praktika - jaučiuosi kaip laimės kūdikis, nes neturėjau draugų, ar pažįstamų rekomendacijų, o instruktorius parinktas atsitiktiniu būdu. Artūras Navickas, Jūs turbūt geriau apie mane galvojot, nei kad aš pati sau leidau, kalbant apie vairavimą. Pas Jus atėjau su tiek daug baimės ir su nuliu pasitikėjimo. Nemaniau, kad per tas pamokas pasieksiu tą lygį, kai man bus smagu sėsti už vairo ir tai neatrodys kaip sunkus ir varginantis darbas. Dar ir dabar nežinau tiksliai kaip - tačiau Jums pavyko. Pavyko įveikti mano visas nuostatas, baimes, pavyko išauginti man pasitikėjimą ir įgūdžius valdyti automobilį su mech. pavara. Visiems, kas nori tikrai išmokti vairuoti - geriausia mokykla, nerealus filialas ir tobuli instruktoriai. Rekomenduoju. Artūras Navickas, ačiū Jums labai. Suprantu, kad tai yra Jūsų darbas, tačiau aš iš Jūsų gavau tiek daug gerų emocijų, patarimų ir kaip papildomą bonusą - vairuotojo pažymėjimą - kad atrodo, jog šalia manęs tą laiką buvo man artimiausias žmogus, kuris beprotiškai nori, kad man pavyktų. Ačiū Jums!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/06

Mokiausi Dainavos filiale, pas instruktorių Marių Šmigelską.Visiems rekomenduoju mokytis pas šį instruktorių pats geriausias instruktorius.Labai reiklus ir atsakingas instruktorius,visada patars ir pagalbės niekada nekalba pakeltu tonu kiekviena pamoka buvo įdomi ir naudinga į kiekvieną vairavimą eidavau su šypsena ir po vairavimų niekada ta šypsena niekur nedingdavo.Pradžia nebuvo įspūdinga,bet pabaigoje šoviau fejeverką,nes regitra iš pirmo karto!Patys geriausi atsiliepimai!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/22

Esu labai patenkinta pasirinkusi šią mokyklą. Teorija dėstė Robertas, superinis mokytojas, pamokos buvo labai įdomios, linksmos, viskas suprantamai paaiškinama. Vairavimo pamokos vyko pas instruktorių Marių Šmigelską. Pats geriausias instruktorius kokio tik galėjau tikėtis!! Baimė vairuot dingdavo tik atėjus į pamoką, visada suprantamai paaiškindavo visas klaidas, pagirdavo pamačius progresą. Pamokos būdavo linksmos ir labai naudingos, į jas visada eidavau su šypsena ir dideliu noru. Išmokė puikiai vairuoti, mokyklinis ir regitra išlaikyti iš pirmo karto. Labai rekomenduoju šį instruktorių.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/07

Puiki vairavimo mokykla! Mokiausi Dainavos filiale, vien geri atsiliepimai, administratorė visada labai paslaugi, maloni. Labai rekomenduoju instruktore Vaiva Lukavičiėne! Puiki instruktorė, visada viską gražiai paaiškina, turi nerealiai daug kantrybės, jį man ne tik vairavimo instruktorė buvo, bet puiki mokytoja kartų ir teorijos, važiuodama su ją jaučiausi saugi, žinodavau jei bus kokia klaidą mes sustosim ir paaiškins viska man, tikrai dėkoju jei jog jį buvo mano instruktorė, jog kai norėjau mest, jį man neleido nuleisti rankų, ir toliau siekti savo tikslo turėti teisės todėl viskas pavyko kuo puikiausiai mokyklinis vairavimas ir regitrinis iškart iš pirmo karto! Net regitros instruktorius pagyrė mano mokytoja, jog išmokino būti gera vairuotoją ir saugia! Ačiū dar karta tau Vaiva, jog buvai mano mokytoją kuri mane taip visko gerai iš mokinot! DIDELIS AČIŪ jums ir jūsų Dainavos filialui! Išlikit visada tokia mokytoją su noru jog jūsų mokiniai būtų gerai išmokinti, nes tikrai žinau jog dėl jų dedat visas savo pastangas! Susitiksim manau kelyje! :*


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „ARV-Auto“
  • Įmonės kodas: 132141896

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos