ARV-Auto, Centras

35 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, B, BE, C, CE, D, Kaunas, T

  • Mokomieji: Motociklai - Du YAMAHA FZ6-N, Du YAMAHA XJ6, SUZUKI GS500, YAMAHA YBR 125, KAWASAKI ELIMINATOR. Lengvieji automobiliai – vairuoti mokome tik naujais FORD FOCUS automobiliais mechanine pavarų dėže. FORD FOCUS bei VW GOLF su automatine pavarų dėže. Krovininiai automobiliai – MAN TGX 18.400, RENAULT MIDLUM 280.18, MAN TGA 19.410, MAN TGA 18.390, MAN TGA 18.410, Mersedes Benz 1843, IVECO 130E18, bei balninis vilkikas MAN TGX 18.440 (puspriekabė)
  • A.Mickevičiaus g. 52-18, Kaunas
  • (8 37) 424000, 8 688 71963
  • info@arv-auto.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 1192 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


ARV – AUTO, UAB – viena didžiausių vairavimo mokyklų Kaune, bei Lietuvoje Per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 3000 įvairių kategorijų vairuotojų. Esame teigiamai įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip geriausia vairavimo mokykla Lietuvoje. 25-ių metų vairuotojų mokymo patirtis ir atsakingas požiūris bei siekis ugdyti saugaus vairavimo kultūrą kelyje.

A1, A2, A, B1, B, BE, C1, C, CE, D
KATEGORIJŲ VAIRUOTOJŲ MOKYMAS
BEI VAIRAVIMO ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS

PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS MOKYMAS /95 KODAS/
PRADINĖ KVALIFIKACIJA KROVINIAMS VEŽTI
PRADINĖ KVALIFIKACIJA KELEIVIAMS VEŽTI
PERIODINIS KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO KURSAS

PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS
ASMENIMS, KURIEMS ATIMTA TEISĖ VAIRUOTI;
PRADEDANTIESIEMS VAIRUOTOJAMS, PAŽEIDUSIEMS KET

ADR MOKYMAI
PAVOJINGŲ KROVINIŲ VAIRUOTOJŲ
BEI SAUGOS SPECIALISTŲ MOKYMAS

Jūsų paslaugoms:
•Profesionalūs, ilgametę patirtį turintys teorijos dėstytojai bei vairavimo instruktoriai.
•Modernios mokymo klasės bei kokybiški užsiėmimai. Teorinės žinios pateikiamos naudojant šiuolaikinę originalią vaizdinę medžiagą, mokomuosius stendus bei maketus.
•Jūsų patogumui, teorinio mokymo klasės: Kaune – Centre, Vilijampolėje, Eiguliuose, Šilainiuose, Dainavoje, Girionyse, Garliavoje, taip pat Prienuose bei Marijampolėje.
•Tik mūsų mokyklos mokiniams – nuotolinis prisijungimas prie mūsų sukurtos KET TESTŲ programos. https://www.facebook.com/ARVAUTO
•Modernios praktinio vairavimo mokymo aikštelės Raudondvario pl., šalia VĮ “Regtira”, Prienuose bei Marijampolėje.
•Kokybiškas mokymas naujomis transporto priemonėmis, atitinkančiomis valstybinio egzamino automobilius.
•Grupes renkame nuolat: www.arv-auto.lt

2020/09/20

Mokiausi A kategorijos šioje "mokyklėlėje" pas Edvardą Vanagą. Po "rimtų" mokslų sekė keli bandymai laikyti egzaminą Regitroje. Aišku bandymai nesėkmingi. Perėjus į kitą mokyklą, pas jų konkurentus, A kategorijos pažymėjimas jau gautas. O su įgytomis žiniomis pas E. Vanagą, egzamino išlaikyti ir nebuvo įmanoma (tą supratau jau per pirmą pamoką kitoje mokykloje).
Reziumė:
Jei turite laisvo laiko ir noro klausytis Edvardo "sarkazmo", taip pat kolekcionuoti vis jo "brukamą" vizitinę kortelę kur apsipirkti, nuomotis iš jo aprangą, tai kreipkitės į šį instruktorių. Bet, mano supratimu, šis mokytojas sugeba tik rytais išstumti motociklus iš garažo, o vakare juos parstumti.

2020/08/14

Centras instruktorius Židrūnas Veiverys super pagarba žmogiškumas ramiai paaiskina- mechaninė. Jūratė- automatas. Sorry bet nuo pirmo karto žemina savo mokinius jokios pagarbos žmogui kuris mokinasi. Šaukia daro stresa mokiniui. Važiavimo metu tai telefonas tai užrašų knygutė vartoma

2020/07/11

Instruktorius Rolandas Gruzdžius - žmogus, išmanantis savo darbą, tačiau ypač nemaloniai bendraujantis su besimokančiuoju vairuoti. Vairavimo pamokose už klaidas neretai pykstama, retkarčiais netgi pašiepiama. Taip pat turi pomėgį ypač tempti laiką - galų gale dėl įtampos mažai ką teišmoksti. Nerekomenduoju.

2020/06/05

Visu šimtu procentu pritariu Remigijui. Jei norite išmokti "vadybos" ir šiaip turite "laisvų" pinigų, tai kreipkitės į Edvardą Vanagą. Tačiau, jei norite išmokti A kategorijos, tuomet siūlyčiau šį "puikų" instruktorių apeiti iš tolo.

2020/04/28

Mokiausi praktikos važiavimų A kategorijai Kaune. Instruktorius Edvardas. Pradžioje informavau, kad visai neturiu patirties vairuojant motociklą. Informacijos ir patarimų visų mokymų metu praktiškai NULIS! Pasako užduotis ir užsidaro savo namelyje. Tikrai ne taip turi dirbti instruktoriai. Ir dar- nuo pirmo susitikimo bandymas parduoti papildomas paslaugas (laikyk egzaminą su mūsų motociklu, pirk aprangą vienoje parduotuvėje ir t.t.). Vertinimas- blogai, labai blogai.
Egzaminas, aišku, neišlaikytas. Dabar einu papildomai mokintis pas jūsų konkurentus. Požiūris iš esmės kitoks. Didžiulis postūmis į priekį jau po pirmo užsiėmimo.
Niekam nerekomenduosiu jūsų mokyklos, bent jau A kategorijai.

2020/03/05

Mokiausi dainavoj pas instruktorių Marių Šmigelską, puikiai viską išaiškina, labai rekomenduoju!

2019/12/28

Mokinaus pas instruktorių Zigmą Marijampolėje, labai rekomenduoju, regitroje išlaikiau iš pirmo karto be priekaištų.

2019/08/14

Rekomenduoju šią ARV mokyklą, o ypač instruktorių Artūrą Navicką, kuris padėjo ir paaiškino visus keliamus klausimus. Pamokos buvo be streso ir su gera nuotaika, tai žmogus, kuris nuoširdžiai nori padėti išmokyti gerai vairuoti, saugiai jaustis kelyje ir regitrą išlaikyti iš pirmo karto!!!!

2019/05/29

Sveiki, labai noriu padėkoti ARV Auto instruktoriams Albinui ir Linui už suteiktas žinias, patarimus, ir kantrybę!!! Nuostabūs instruktoriai, rekomenduoju 100%!!!!

2019/05/12

Labai dekui destytojui Renaldui uz puikiai ismokytas teorijos zinias. Regitroj islaikyta is pirmo karto

2019/05/09

Didelis aciu instruktoriui Gediminui Miklusiui.puikus instruktorius,regitra is pirmo karto.

2019/05/02

Mokiausi ARD pas E.Mitkų. Daug žinių, geras pateikimas.

2019/03/17

mokiausi vairuoti Silainiu filiale su Kestuciu Kuru. Nuostabus instruktorius, supratingas, kantrus, niekad nebuvo susierzinimo jo veide, kai 20karta ta pacia klaida dariau. Niekad nebuvau iki tol vairavusi- uzteko 15vairavimu ir regitroj viska issilaikiau is pirmo karto. Tik geriausi atsiliepimai apie si instruktoriu:)

2019/03/15

Lankiau teorijos kursus Dainavos filiale, puikiai parengė, o didžiausią įspūdį paliko instruktorius Arvydas Zavistanavičius. Be galo malonus, kantrus, šiltas, profesionalus žmogus. Pas jį mokantis nebeliko jokių neaiškumų, spragų, baimių ar nepasitikėjimo. Kiekvienas važiavimas yra ne tik pamoka, bet ir nuostabus laiko praleidimas. Ačiū jam labai! Rekomenduoju TIK šį instruktorių!

2018/08/24

Pats geriausias instruktorius yra Edvinas Rutkauskas centro filiale !!! Ačiū didelis jam :) Regitra išlaikyta iš pirmo karto ! :))))

2018/04/29

SVEIKI! SUSIMOKEJAU UZ TEORIJA, O PRPGRAMELE DAR LIGI SIOL NEAKTIVUOTA! KODEL?

2017/12/06

Prasta mokykla Kaune Centre, prastai paruošia vairavimo egzaminui.Vairavimo metu instruktoriai mažai ką aiškina, tik sėdi ir tyli, bet atėjus laikyti laikui vairavimo egzamina viskas išaiškėja. Ir tik perki papildomus važiavimus ir galo nematyti.Paklausus gal man neverta vairuoti išvis. tai išgirstu, tai ne viskas gerai. Nuvažiavus laikyti Regitroje pasijunti visišku nevykėliu.Gal aš paprasčiausiai gavau prastą instruktorių.

2017/11/15

Esu labai patenkinta šios mokykles instruktorium Antanu Kunsku nuostabus žmogus, mokytojas. Labai smagu mokytis pas ši zmogus , i vairavimus eidavau su didziausia sypsena! Taip pat puikiai supranta savo darba, turintis daug daug kantrybes žmogus! Labai likau patenkinta!

2017/11/13

Lankiau A kategorijos kursus šioje mokykloje, konkrečiau-Marijampolėje. Instruktorius Paulius tikrai geras instruktorius, kantrus ir supratingas, paaiškino kaip ką teisingiau atlikti, kaip nesusimauti. nors išlaikiau regitroje ne iš pirmo karto, bet tai tik dėl per didelio jaudulio. Pagaliau įgyvėndinau vieną svajonę ir galėsiu sėsti ant plieninio žirgo legaliai !!! Dėkoju ARV, o labiausiai instruktoriui Pauliui.

2017/10/16

Noriu pagirti Jurijų Gorlovą, kuris moko Kaune B kategoriją!! Esu labai patenkinta, žmogus turintis daug kantrybės, puikiai visko išmokė!! Daugiau tokių šaunių instruktorių!!!

2017/07/12

Didelis AČİŪ jusu vairavimo mokyklai. Dainavos filialui. Teorijos destytojui Robertui. Didžiausias AČIŪ vairavimo instruktorei Ilonai Nicelienei. Visiems rekomenduosiu.... Kantri, tolerantiška tiesiog nuostabi savo srities specialistė. Mane ji išmokė taip, jog viskas pavyko per pirmuosius kartus. Ačiū ir nuolat besišypsančiai administratorei. Šiandiena laikau vairuotojo pažymėjima ir tiesiog negaliu jums likti nepadėkojus. Dar karta AČIŪ !!!!!

2017/07/01

Šilainių filialas su ten dirbančiais darbuotojais yra pats geriausias! O vairavimo instruktorius Mindaugas Jukšta žiauriai gerai viską išaiškina bei išmoko , Regitroje išlaikiau viską iš pirmo karto ir tikrai nesigailiu pasirinkęs ARV AUTO vairavimo mokykla.

2017/02/03

Centro skyrius siaubingas, niekam nerekomenduoju čia eiti praktikos važiavimų. Visu pirma jūsų visi važiavimai bus ištempti (po 1-2 važiavimus per savaitę). Instruktoriai per daug nieko neaiškina važiavimo metu, kai kurie sau su telefonais siuntinėja snap'us ir tt. Tik egzamino įskaitos metu sužinosit visus kriterijus už ką esat vertinami, nes važiavimo metu jums niekas neaiškins kas blogai yra daroma, kokie yra vertinimo kriterijai. Jei norit sutaupyti savo laiką ir pinigus bei nervus siūlyčiau čia neiti. Smarkiai apsigavau čia pasirinkęs praktinius važiavimus, daugiau niekada čia neičiau.

2016/12/28

Eilinį kartą kas 5 metai atnaujinau zinias adrA1 pas mokytoja EgidijųMitkų. Dedu didelį pliusą jam uz šiuolaikšką mokyma. Dėkoju.

2016/12/27

Vytautas Stainys yra vertas puikaus instruktoriaus vardo. Visas klaidas ramiai paaiškina, duoda geriausius patarimus ir svarbiausia - suteikia malonią atmosferą važiuojant, nesukeldamas jokio streso. Tik geriausi žodžiai šiam puikiam instruktoriui, kuris suteikė daug naudingų žinių, motyvavo ir padėjo įveikti regitrą be baimės! REKOMENDUOJU!

2016/11/16

Sveiki,gal galima gauti iš kažkur instruktoriaus Jono (pavardės nežinau) numerį? Dirba Garliavos arv-auto.

2016/10/19

Mano manymu, geriausia vairavimo mokykla Kaune ir ne tik.
Mokiausi pavojingųjų krovinių vežimo egzaminams (ADR A1 ir A2) pas instruktoriu Egidijų Mitkų. Savo srities profesionalas puikiai išmanantis savo darbą. Mokymas vyko ne tik ARV patalpose, bet dar ir galėjau spręsti testus namie. Testų sprendimui namie jie siūlo vairuotojams.lt esančius ADR testus. Tikrai patogi programa ir naujausi klausimai. Laikyti egzaminą buvo paprasčiau nei išlaikyti programoje esančius testus :)

2016/10/05

Mokykla patenkinanti visus lūkesčius.

2015/11/26

Rasau konkreciai apie GARLIAVOS mokykla. Teorija buvo ziauriai gerai ismokinta ir likau patenkinta. Bet praktikos instruktorius....... NIEKAM NEREKOMENDUOJU INSTRUKTORIAUS JONO!!!! Jis per 14 vaziavimu mokino tik kaip masina graziai valdyti, ir nematydavo kad darau kritines klaidas (pvz: nuo kalno pries sviesafora stabdausi su laisvu). Ir taip gavosi kad laikiau mokyklini su kitu instruktorium, ir aisku neislaikiau!!! Nes as galvodavau kad vairuoju labai gerai, bet pasirodo daug klaidu darau, kuriu jis man nesakydavo... Ir siaip, instruktorius visada susiraukes, piktas, net siurpai eidavo kai turedavau su tokiu nemaloniu zmogum sedet.. Tai mokyklini islaikiau is trecio karto (tik tada kai jau su juo laikiau)....

2015/10/31

Mokiausi Kauno Centro Skyriuje, siaubinga patirtis, jokios pagarbos mokiniui, jeigu norite būti žeminami "dėstytojų ir instruktorių", tada prašom neškite jiems ( mokyklai) savo pinigus.

2015/10/24

Sauni mokykla,geri instuktoriai,jei netingi mokytis ir" nevolioji" durniaus.

2015/09/13

Zydrunas Veiverys - geras ir malonus instruktorius. Ne tik ismoko visko ko reikia gatvese vairuojant, bet ir megstantis pajuokauti :) rekomenduoju

2015/07/17

Puiki mokykla. Mano iškirtinėje situacijoje rado išeitį, sutaupė man daug pinigų, laiko ir nervų :) puiki mokymo kokybė. Kiekvieną sutinka, kaip sau artimą. Rekomenduoju visiem ir kiekvienam.

2014/07/28

Lankiau A kategorijos praktinius vaziavimus Kaune ir likau visiskai nusivyles.

Aikstele yra - TRAGISKA

Instruktorius ,kaip kaskas jau minejo, - arogantiskas, palieka tave aikstelei viena ir vazinekis kaip nori, jokiu paaiskinimu kaip geriau iveikt viena ar kita uzduoti. Isvaziavus i miesta visai tyli, pasako tik i kuria puse sukti, o padarius klaida pradeda saukt ko pasekoje isvis pasimeti. Grizus is vazinejimo po miesta dar pasitycioja is to kaip negerai dar vairuoji.

2013/12/29

ARV auto ,mokinausi CE kategorija.Likau visapusiskai patenkintas sia mokykla. Silainiuose teorija deste Vytenis- aiskiai ir suprantamai. Praktikinius vaziavimus mokino instruktorius Ramunas, kuris paliko tikro profesionalo ispudi. Maloniai nustebino tvarkingas autoukis.Automobiliai nauji ir ju daug.Todel per menesi laiko buvau isklauses teorijos paskaitas ir atlikes praktikinius vaziavimus ir islaikes teorijos ir paktikos egzaminus. Aciu Jums. Ir sekmes ruosiant vairuotojus.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „ARV-Auto“
  • Įmonės kodas: 132141896

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos