w6

Draiveris, Šnipiškės

1 atsiliepimas

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, BE, C, CE, D, Vilnius

  • Mokomieji: Kia Ceed, Toyota Auris, Ford Focus
  • Konstitucijos pr. 12, Vilnius
  • +37065678008
  • konstitucijos@draiveris.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 1969 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kat. (lengvasis automobilis) grupėje - 378 eur. ("eksternu" - 368 eur.)

A kat. (motociklas) - "eksternu" - 298 eur.

Būkite tikri – pasirinkote teisingai, nes vairavimo mokykla DRAIVERIS – naujai vairuotojų kartai.

-Laukiame Jūsų Vilniuje adresu KALVARIJŲ g. 135-205 (Šnipiškės/Žirmūnai, netoli „SIEMENS“ ARENOS“, žemėlapis apačioje), ŠVITRIGAILOS g. 3 (Centre, Naujamiestis, šalia Basanavičiaus ir Švitrigailos gatvių sankryžos, žemėlapis kaip mus rasti apačioje), Laisvės pr. 123 (Pašilaičiai/Fabijoniškės, šalia Pašilaičių PC „MAXIMA“, netoli Ukmergės gatvėje esančio „Ūkininkų turgelio“, visai šalia įsikūrę Honda, Citroen, Mazda, Huyndai, Ford naujų automobilių salonai, visai šalia Ateities – Laisvės – J.Baltrušaičio gatvių sankryžos), NAUJA! Konstitucijos pr. 12 (priešais pagrindinį PC „CUP“ įėjimą (iš 3 aukšto); Antakalnio g. 90 (priešais prekybos centrą „IKI“ („Eglutė“), netoli Antakalnio poliklikos), Laisvės pr. 60 („spaudos rūmuose“), Sodų g. 22 (autobusų stotyje) ir Šeškinės g. 79 Vilniuje ir Šalčininkuose (Vilniaus g. 54, šalia autobusų stoties)

– Siūlome naujausias mokymo priemones (gausybę vaizdinės medžiagos, sumanius ir šiuolaikiškus mokomuosius stendus ir vaizdo įrašus), puikius naujus kompiuterius teorinių žinių tobulinimui. Naujausią KET kompiuterinę programą.

– A, A2 arba A1 kategoriją (motociklai) vairuoti mokysitės tik su naujausių modelių motociklais YAMAHA XJ6 (A kat. be apribojimų), HONDA CB50F (A2 kat.) ir YAMAHA YBR125 (A1 kat.), analogiškais kokiais Jus egzaminuos VĮ „REGITRA“.

– B kategoriją (lengvasis automobilis) vairuoti mokysitės tik su naujausiais KIA CEED (nauji, tik 2018 m.!!!), TOYOTA AURIS (tik nuo 2016 m. gamybos!) ir FORD FOCUS (nuo 2015 m. gamybos), modelių mokomaisiais automobiliais, analogiškais kokiais Jus egzaminuos „REGITRA“.

– B kategorija su automatine pavarų dėže vairuoti mokysitės tik su naujausio modelio TOYOTA Auris HYBRID (nuo 2016 metų gamybos) – naujoviška ir gamtą tausojančia hibridine pavarų sistema! Analogiška transporto priemone bus laikomas valstybinis praktinis egzaminas VĮ „Regitra“.

– C arba CE kategoriją (krovininis automobilis) vairuoti mokysitės su mokomaisiais krovininiais automobiliais RENAULT MIDLUM, DAF FAR.95.XF.430 arba MAN TGA26.430 ir priekabomis CMT arba WIELTON. Šie krovinininiai automobiliai – tolimųjų reisų vairuotojų-ekspeditorių svajonė!
– D kategoriją (autobusas) vairuoti mokysitės su mokomaisiais autobusu SETRA

– Ilgametę patirtį turintys, kantrūs ir profesionalūs dėstytojai bei vairavimo instruktoriai pasiruošę bendradarbiauti – Jūs tapsite puikiu vairuotoju!

Kalbos: Lietuvių, Rusų, Anglų
Darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais - nuo 9:30 val. iki 18:30 val.
Penktadieniais - nuo 9:30 val. iki 17:30 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais nedirbame
Pietūs: nuo 13:00 val. iki 14:00 val.
  • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/06

Mokykloje atmosfera labai jauki ir instruktoriai, administracija labai malonūs. Situacija keičiasi pradėjus važinėti. Man teko važinėti su pora instruktorių, kurie labai skyrėsi. Pirmasis, pareiškė, kad man reikalingas stresas (mano galva, šiuolaikinis asmuo suvokia, kad aplink turime daug stresorių ir jie mums naudos neatneša) ir su manimi elgėsi ne kaip su mokiniu/už paslaugą mokančiu klientu, tačiau, kaip su prasikaltusiu šunimi... Suprantu, kad yra žmonių, kuriems toks elgesys atrodo normalus, kiti susitaiko su bet kokiu elgesiu, apskritai. Man, žmogui, kuris kasdien patiria stresą, toks elgesys nei tiko, nei patiko, todėl paprašiau instruktorių pakeisti.

Antrasis instruktorius buvo labai malonus. Nors į vairavimo pamokas dar vis vaikščiojau su sunkia širdimi, per jas elgesys buvo civilizuotas... Na ir pabaigėme pamokas ir pabandėme mokyklinį egzaminą. Jo neišlaikiau bene 4 ar 5 kartus. Priėjau prie ašarų. Kaip gali būti, kad taip nesiseka. Na, o instruktorius, kuris yra mano mokytojas ir stebėtojas, man pareiškė, kad man reikėtų pakalbėti su administratore, ką daryti, nes jis negali pasakyti, kas negerai...

Tad, man iškilo klausimas, ar ne administratorė turėtųuž jį užsiimti vairavimo pamokomis...

Po ilgo svarstymo pakeičiau mokyklą ir išlaikiau egzaminą iš pirmo karto. Šiuo metu jau turiu vairuotojo teises ir nesakau, kad nerekomenduoju rinktis Draiveris mokyklos.. Tačiau linkiu labai atsargiai vertinti savo instruktorius ir nepamiršti, kas esate klientas ir pagarbos vertas asmuo, nepaisant amžiaus. Instruktorius turi būti edukuotojas, jis taip pat yra paslaugos tiekėjas. Todėl gerbkite save ir be reikalo negadinkite sau nervų, kad galėtumėte gavę teises važinėti su malonumu, ne trauma.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB "LDV UNIO"
  • Įmonės kodas: 124547694

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos