Vairalda

187 atsiliepimai

Kategorijos B, Kaunas

 • Mokomieji: Su mechanine pavarų dėže - Peugeot 308, Kia Ceed . Su automatine pavarų dėže - Kia Ceed
 • Kovo 11-osios g. 18, Kaunas
 • 869944332
 • info@vairalda.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 275 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorijos vairavimo kursai nuo 430,00eur.

AKCIJA !!! – “ B “ kategorijos vairavimo kursų kaina nuo 430 eur !

Vairavimo mokykla “ V A I R A L D A “ laukia Jūsų !!!

Mūsų vairavimo mokykla ne tik paruoš Jus vairavimo egzaminams, bet ir padės įgyti teorinių žinių bei vairavimo įgūdžių ir patirties. Jus pasitiks jauki, draugiška aplinka, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurių pagrindinis tikslas perteikti visą savo sukauptą žinių ir patirties bagažą. Baigę mūsų kursus įgausite pasitikėjimo savimi, pajusite vairavimo malonumą, galėsite saugiai bei drąsiai jaustis kėlyje, o mokymas tikrai neprailgs.

Ateikite, išmokti vairuoti su mumis išties lengva !

Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų.
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/17

Labai nuoširdžiai norėjauuuu padėkoti Vairaldos vairavimo mokyklai Kaune!!! Ši šauni komanda paruošė mane praktiniam regitros egzaminui! Jie turi didelę kantrybę bei yra labai kantrūs ir nuoširduss!!! Jie davė pamokų man ne tik kad išlaikyčiau regitros egzaminą, bet kad ir išlaikęs egzaminą, gavau realių, gyvenimiškų pamokų ir situacijų!!! O didžiausias ačiū pačiam nuostabiausiam instruktoriumi Raimondas Vasiliauskas, už joo ryžtą ir labai gerą paruošimą!!! Taip pat didžiausi linkėjimai jo kolegai Agnei!!!! Su jūsų pagalba regitra nebeatrodo tokia sunki ir žinoma įveikiama. Regitros egzaminą Kaune išlaikiau iš 2 karto, bet susumavus iš 7. Bet niekas nenuleiskit rankų ir nesvarbu kiek kartų svarbiausia išgirsti tą visų laukiamą frazę: išlaikyta!!! Labai geras jausmas. Važiuokite egzamino metu kaip ir paprastą pamoką ir viskas bus gerai. O kuo daugiau kartų manau dingsta ir tas jaudulys! Tai labai rekomenduoju Vairaldos mokykląz esančią prie Girstučio ir jos nuostabiam kolektyvui!!! Manau nepervertinčiau sakydamas, kad ji yra Top1 vairavimo mokykla Kaune!!! ❤️☺️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/22

Papildomos vairavimo pamokos „Vairaldoje“ buvo informatyvios, profesionalios ir labai reikalingos prieš egzaminą Regitroje. AČIŪ instruktoriui Zenonui už vairavimo pamokas saugiu greičiu, be baimės ir streso. Klaidos paaiškinamos su humoru ir be pykčio. AČIŪ už begalinę kantrybę, sugebėjimą motyvuoti ir tikėti, kad viskas pasiekiama, kai nori mokytis ir išmokti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/01

Esu be galo dėkinga instruktoriui Zenonui. Jo nuoširdaus bendravimo ir profesionalių pastangų dėka, kad mokiniai išlaikytų egzaminą kuo geriau, šiandien įveikiau tą kelią, kurį anksčiau buvo sunku įveikti kitoje vairavimo mokykloje. Šis žmogus yra Mokytojas iš didžiosios raidės ir aš be galo džiaugiuosi, kad man teko galimybė jį pažinti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/28

100% rekomenduoju rinktis šią puikią mokyklą! Nuoširdi padėka instruktorei Aistei už kantrybę, linksmas ir kokybiškas pamokas, padrąsinimus ir šiltą bendravimą <3

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/17

Rekomenduoju vairavimo mokyklą Vairalda, ypač instruktorę Agnę Stankevičiūtę! Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, pamokos superinės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/02

Dėkui instruktoriui Zenui, kurio dėka galėjau išlaikyti visus praktikos egzaminus su automatine B kategorijos pavarų dėže! Prieš šį instruktorių teko turėti dvejus instruktorius iš Rigvedos mokyklos, su kuriais pravažiavimai kėlė daugiau streso, nei davė žinių. Džiaugiuosi, kad su instruktorium Zenu ši patirtis buvo visai priešinga. Galėjau ramiai su pasitikėjimu ir palaikymu mokintis visų subtilybių apie vairavimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/02

Dėkui instruktoriui Zenui, kurio dėka galėjau išlaikyti visus praktikos egzaminus! Prieš šį instruktorių teko turėti dvejus instruktorius iš Rigvedos mokyklos, su kuriais pravažiavimai kėlė daugiau streso, nei davė žinių. Džiaugiuosi, kad su instruktorium Zenu ši patirtis buvo visai priešinga. Galėjau ramiai su pasitikėjimu ir palaikymu mokintis visų subtilybių apie vairavimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/16

Nors mano kelionė ir nebuvo tokia ilga, tačiau pagaliau ir aš prisidėjau prie klevukų! Labai džiaugiuosi, kad pasiskaičiau ir pasiklausiau pažįstamų ir aplinkinių atsiliepimus apie “Vairaldą”. Nors pirmas prašymas buvo patekti pas labai rekomenduojamą Luką Vasiliauską, tačiau dėl didelių eilių buvau nukreipta pas Agnę Stankevičiūtę. Esu % patenkinta, kad patekau būtent pas ją ir jeigu reikėtų vėl rinkčiausi tik ją.
Esu visiškai dėkinga už kokybiškas ir linksmas pamokas, taip pat už kantrybę ir visus padrąsinimus. Nuoširdžiausios rekomendacijos VAIRALDA mokyklai ir instruktorei Agnei!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/09

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/06/07

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Kauno vairavimo mokyklą VAIRALDA, ačiū vadovui, kuris nukreipė pas instruktorę Aistę! Tikrai, nuoširdžiai galiu pasakyti, kad visos pamokos buvo neįkainojama patirtis man! Tad noriu ištarti didelį AČIŪ savo instruktorei Aistė Vol ir instruktorei Agnė Stankevičiūtė, su kuria turėjome kelias pamokas!
Nei karto neprireikė ašarų, na nebent, iš džiaugsmo, po Regitroje išlaikytų teorijos ir praktikos egzaminų (o esu girdėjusi nemažai nekokių patirčių su instruktoriais)!
Noriu padėkoti už kantrybę ir už juoko pilnas pamokas, taip pat ir už paskatinimą ir padrąsinimą, kad reikia tikėti savimi!

Nuoširdžiausios rekomendacijos VAIRALDA mokyklai ir instruktorėms Aistei ir Agnei!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/15

Paskutinis komentaras, kažkoks FAKE :)

Be visur atsiliepimuose minimų pagrinde dviejų instruktorių šioje mokykloje gausu ir kitų puikių vertų dėmesio ir jūsų laiko. Aš nė netaikiau pas rekomenduojamus, nes užimtumas jų labai didelis, tad ir mokymosi laikotarpis labai išsitęsia.
Didelis ačiū už jo ramybę, manęs nuraminimą, pasitikėjimą bei suteiktas žinias, įgūdžius instruktoriui Nerijui. Labai nuoširdžiai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/13

Labai norėčiau rekomenduoti Vairaldos instruktorių Raimondą. Gaila, jog mokinausi ne šioje mokykloje, o čia lankiausi tik papildomom pamokom. Akivaizdus noras padėti ir sukurta atmosfera - 100 balų. Jei visi instruktoriai taip savo darbą mylėtų, mokiniams viskas būtų žymiai paprasčiau. Ačiū už žinias ir gerą laiką!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/25

Puiki vairavimo mokykla, kurios mokytojai pasižymi išsamia patirtimi, žiniomis ir kantrybe. Šios mokyklos dėka išlaikiau praktikos egzaminą iš pirmo karto, tad rekomenduočiau visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/25

Šiandien išlaikytas vairavimo egzaminas !!! Labai dėkoju Vairaldos mokyklai ir jos instruktoriui Raimondui . Pačios geriausios rekomendacijos

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/16

Džiaugiuosi atradusi šią vairavimo mokyklą! Instruktorius padėjo jaustis užtikrintai kelyje ir egzamino metu, išsamiai paaiškino klaidas ir sudarė geriausias sąlygas mokymuisi. Nuoširdžiai rekomenduoju ir ačiū instruktoriui Raimondui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/02

Į Vairaldos Vairavimo Mokyklą perėjau iš kitos gana žinomos vairavimo mokyklos. Susisiekus su mokykla papasakojau savo patirtį. Netrukus man paskambino Raimondas, Vairaldos Direktorius. Maloniai ir smagiai pasikalbėjome, labai gerai suprato dėl ko buvau priverstas pakeisti mokyklą. Vairaldos mokyką pasirinkau neatsitiktinai, atsiliepimai nemeluoja. Gailiuosi, kad iš karto nepriėmiau šio sprendimo, nes teises būčiau išlaikęs greičiau. Trumpai tariant jei norit išmokti vairuoti gerai, kad vairavimo pamokos būtų įdomios linksmos ir naudingos, rinkitės Vairaldą. Rekomenduoju 100% ir rekomenduosiu visiems, kurie bet kada gyvenime paklaus kur laikytis teises. Ir jei tik yra galimybė eikite pas Raimondą, bet neabejoju, kad ir kiti instruktoriai yra labai geri, nes direktorius Raimondas nustato nepriekaištingus standartus, kad užtikrintų kokybišką naujų vairuotojų paruošimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/08

Nors mokyklą baigiau jau prieš kelis metus, bet pagalvojau, kad taip ir nepadėkojau. Taigi didelis ačiū instruktoriui Lukui! Visiems rekomendoju rinktis šią mokyklą, tikrai nepasigailėsit.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/01/31

Didžiausios rekomendacijos šitai mokyklai <3 Kolektyvas labai draugiškas, netinginiaujantis ir nestumiamtis laiko. Važinėjome po visą miestą, ne tik regitros maršrutais. Dėl to esu labai dėkinga, važinėju jau metus su puse, be baimės..... Labai dėkoju savo instruktoriui Raimondui, kuris pagelbėjo man... Su jo pagalba Išlaikiau iš pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/18

Noriu padėkoti savo instruktoriui Lukui Vasiliauskui, už puikias vairavimo pamokas, pasitikėjimu kelyje ir už pagalba prieš Regitros praktikos egzamina. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto ir to nebūčiau pasiekęs be instruktoriaus pagalbos. Ačiū jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/24

Rekomenduoju sia vairavimo mokykla. Ypatingai instruktoriu Raimonda Vasiliauska, kuris atsidaves savo darbui, ismokina puikiai, su didele kantrybe ir jumoru. Esu labai jam dekinga. Rinkdamiesi Vairalda net neabejokit, kad tai pats geriausias pasirinkimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/31

Rekomenduoju !! Puiki vairavimo mokykla, malonus ir paslaugus kolektyvas. Esu labai dekinga instruktoriui Raimondui uz mokymus, kantrybe, humoro jausma bei palaikyma. Raimondas isaiskindavo kiekviena padaryta klaida, akcentuodavo sudetingesnes Kauno vietas, dazniausiai daromas pradedanciu vairuotoju klaidas. Esu labai patenkinta, kad papuoliau butent pas savo srities specialista, kuriam svarbu ismokyti vairuoti ne tik Regitros egzaminui, bet ir visam gyvenimui, ivairiose situacijose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/22

Džiaugiuosi pasirinkęs šią mokyklėlę VAIRALDA .Regitra išlaikyta iš pirmo karto! Labiausiai noriu padėkoti instruktoriui Petrui! Šiš, šiltas, bendraujantis, ir apskritai labai geras žmogus, sugebėjo puikiai perduoti savas žinias man. Kad ir kaip nesisekdavo man, Jis visada paaiškindavo ką blogai darau, ką reikia daryti kitaip, ir visa tai sakydavo su savitu humoro jausmu.Smagu, kad taip šiltai mokė! Vairavimai tikrai nebuvo nuobodūs. Tikrai nesigailiu pasirinkęs šią mokyklėlę, nes ji turi geriausią kolektyvą bei geriausias kainas! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/22

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šitą mokyklėlę “Vairalda” netūrėjau jokių problemų su egzaminais po mokymų. Nuostabus instruktorius Petras, kuris su humoru išmoko visko ko gali prireikti kelyje. Labai džiaugiuosi, esu 100% patekinta ir dėkoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/05

Pati geriausia vairavimo mokykla! Esu labai patenkinta visomis pamokomis, tiek vairavimo, tiek teorijos. Instruktorius puikiai išaiškindavo visas eismo taisykles ir vairavimo subtilybes, taip pat, visuomet su mielu noru atsakydavo į iškilusius klausimus. Jaučiuosi įgijusi daug žinių, kurių dėka nebijosiu savarankiškai važiuoti gatvėje. Todėl, tikrai nuoširdžiai rekomenduoju pasirinkti būtent šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/03

Didelis Ačiū instruktoriui Raimondui! Išmokys visko nuo nulio, patars, labai gerai viską paaiškins ir dar pasikalbės kaip su draugu! Regitrą išlaikiau iš 1 karto - to nebūčiau padarius, jei ne nepriekaištingos pamokėlės! Tikrai rekomenduoju, nepasigailėsit!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/21

Sveiki.Norejau pasidometi,kodel neprasidejo dar vaziavimo pamokos?uzsiregistruota lapkricio viduryje.Buvo mineta po puses isklausymo valandu.aciu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/13

Labai dėkinga instruktoriui Petriukui P. už jo begalinė kantrybė ir toleranciją mokant mane vairavimo meno.Tai ZMOGUS iš didžiosios raidės .Tai pavyzdys jaunimui ,koks turi būti TIKRAS VIRAVIMO INSTRUKTORIUS! Dar kartą DIDELIS ACIU už JUSU duotas vairavimo pamokas.Su pagarba Ramutė.K.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/08

Rekomenduoju instruktorių Petrą. Mokymo kokybę 10 balų! Esu dėkinga šiam instruktoriui už konstruktyvią kritiką, vertingus patarimus, įgytas žinias ir įgūdžius. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/02

Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Teorijos pamokos buvo aiškios ir nenuobodžios. Didžiausia mano padėka skirta instruktoriui Petrui, kurio dėka išmokau vairuoti nuo nulio ir išlaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto. Ačiū už malonų bendravimą, kantrybę, naudingas pamokas ir suteiktas vairavimo žinias. Linkiu jums kuo didžiausios sėkmės. Visiems, norintiems išmokti vairuoti, nuoširdžiai rekomenduoju rinktis Vairaldos mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/20

Pati šauniausia vairavimo mokykla! Esu labai patenkinta visomis pamokomis, instruktorius puikiai išaiškindavo visas eismo subtilybes ir visuomet su mielu noru atsakydavo į iškilusius klausimus. Didelis ačiū instruktoriui Lukui už smagias pamokas bei malonų bendravimą. Jaučiuosi įgijusi begalo daug tiek teorinių, tiek praktinių žinių, kurių dėka nebijosiu jau savarankiškai išriedėti į gatves:) Todėl labai labai rekomenduoju pasirinkti būtent šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/29

Na ką teisės išlaikytos :) Pagaliau!!! Ačiū instruktoriui Giedriui už kantrybę ir visam kolektyvui už tikėjimą manimi ir palaikymą!! Rekomenduoju visiems Vairaldą!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/29

R E K O M E N D U O J U !!!!

Nors ir maža, bet puiki mokyklėlė, jei koks nors draugas ar pažystamas paklaustų, kur patartum laikytis teises, be dvejonių iš kart nukreipćiau link "Vairaldos". Šie žmonės, rūpinasi tiek asmeniškai mokiniais, tiek be abejo rūpinas pačia mokyklos reputacija, tai leidžia šiai mokyklėlei puikiai dirbti savo darbą ir suteikti aukšćiausio lygio siūlomas paslaugas, o instruktoriui Lukui lenkiu galva, jis jaunas, fainas, taćiau sumanus ir atsidavęs darbui. Važiuojant su juo mašinoje jautiesi saugus, o vairuojant pačiame egzamine, buvo daug lengviau nei pasąmonėje tikėjausi, buvau paruośtas tikrai gerai tiek paćiam egzaminui, tiek realiom gyvenimiškom situacijom kelyje. Ačiū "Vairalda" ir ačiū Lukai, už laiką investuota į mane, palikote puikų įvaizdį!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/15

Labai rekomenduoju sia vairavimo mokykla!!! Saunus specialistai, kurie tikrai myli savo darba ir klientus. Teises is pirmo karto !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/25

Instruktorius viską puikiai išaiškina, atsako į visus klausimus. Egzaminus išlaikiau iš 1 karto - to nebūčiau padarius, jei ne nepriekaištingos pamokėlės pas Raimondą!
Labai džiaugiuosi, kad būtent Vairaldoj nusprendžiau mokytis. Verta visų 100 % pagyrų ir rekomendacijų mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/17

labai noreciau padekoti Vairaldos mokyklai bei jos visam kolektyvui.Issilaikiau teisias per nepilnai du men, nuo visisko nulio.ypac dekoju INSTRUKTORIUI PETRUI. P .Auksinis zmogus bei puikus mokytojas.Per turbut nepylna menesi vairavymu, islaikiau regitra is pyrmo karto.Rekomenduoju visiems.Tikrai tik geri atsiliepimai.Pasikartosiu kad visi ismano savo darba 100% aciu teoretikui,administratoriai su labai grazia sypsena tai pat Raimondui V.ir dar karta uz kantrybe ponui Petrui Petrauskui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/15

Verta rekomendacijos mokykla ir vairavimo instruktorius Raimondas Vasiliauskas. Tiktai patys geriausi atsiliepimai ir pacios geriausios emocijos prisimenant Vairalda.
Prisidedu prie visu cia parasytu komplimentu ir puikiu atsiliepimu. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/15

Rekomenduoju!!

Šią mokyklą pasirinkau, nes rekomendavo draugai ir likau labiau nei patenkinta savo pasirinkimu. Darbuotojai labai draugiški, visada paklausia kaip sekasi teorija, vairavimas, administratorė ir teorijos dėstytojas visada skuba padėti, patarti. Vairuoti mokiausi su Raimondu Vasiliausku ir likau labai patenkinta! Nei karto nejaučiau jokių neigiamų emocijų ar pykčio, nors nesąmonių kartais ir didelių padarydavau. Tikrai labai mokantis bendrauti, padrąsinti, linksmas instruktorius, galima ir pajuokauti, todėl važiuojant nesijaučia įtampa ar nebūna nejaukios tylos. Visada naujas temas išaiškindavo ir vaizdžiai parodydavo, tikrai nepatingėdavo kažko ir pavaizduoti ar išlipti iš mašinos ir vaizdžiai viską parodyti/paaiškinti. Labai didelis AČIŪ ,,Vairaldos” komandai už visapusišką palaikymą ir pagalbą!! Valstybinius egzaminus pavyko išlaikyti iš pirmo karto! Džiaugiuosi jau laikydama vairuotojo pažymėjimą rankose!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/14

Tik patys geriausi atsiliepimai ir komplimentai Vairaldos kolektyvui ir vairavimo mokytojui Raimondui ! Esu be galo patenkinta ir laiminga, kad papuoliau mokintis pas savo srities profesionalus. To pasekoje VI Regitroje egzaminai islaikyti be streso ir is pirmo karto. Rekomenduoju visiems !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/12

Be jokių papildomų klausimų REKOMENDUOJU tik šią vairavimo mokyklą. Teko prieš tai mokytis dar keliose... Galiu pasakyti tik tiek, kad čia randasi TIKRI savo srities žinovai!!!! Ne ūgis, o smūgis, sakoma, taip ir toliau vairalda!!!! Milijonas ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/18

Tikriausiai kaip ir kiekvienas likau labai patenkinta, kad pasirinkau butent sia vairavimo mokykla. Saunus kolektyvas bei vairavimo instruktorius su kuriuo teko mokytis. ACIU visi egzaminai buvo islaikyti is pirmo karto!!!!!!!!! Visiems labai rekomenduoju, pasirinkdami Vairalda tikrai nesuklysite!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/01

Jau buvau praradusi viltį, kad išvis kadanors turėsiu teises.. Ir tada po mokyklinio vairavimo išlaikymo,padariau pati geriausią sprendimą - pasiskambinti į Vairaldos mokyklą ir pasiklausti ar priimtu kelioms papildomoms pamokoms prieš Regitra :) Šį kartą rinkausi mokyklą pagal atsiliepimus, tad drąsiai galiu pasakyt,kad nei vienas atsiliepimas nemelavo.. Puiki mokykla! Labiausiai dekoju Lukui Vasiliauskui,kurio deka išlaikiau regitra iš pirmo karto ☺️ Nuostabus instruktorius! Didžiausi linkėjimai. Dekoju už visas išaiškintas situacijas keliuose, už kantrybę aiškinti viską kelis kartus,kol mano žuvies smegenys priimė informaciją :D Visiems kas renkasi šiuo metu mokyklą - rekomenduoju. O jei dar Lukas bus instruktorius, Jums jau pasisekė :)) Sekmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/23

Puiki vairavimo mokykla!!!! Visiems labai rekomenduoju, cia dirba tikri savo srities zinovai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/06

Verta rekomendacijos mokykla ir vairavimo instruktorius Raimondas Vasiliauskas. Dėmesingos ir praktiškos pamokos skirtos paruošti atsakingą ir pasirengusį vairuotoją.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/17

Ši mokykla superinė, ačiū!!!! REKOMENDUOJU VISIEMS!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/15

REKOMENDUOJU! REKOMENDUOJU! REKOMENDUOJU!
Čia tikrai dirba savo srities žinovai, profesionalai ir dar su didžiule kantrybe, ir visada su gera nuotaika!
Esu labai dėkinga visam mokyklos kolektyvui už malonų bendravimą, pagalbą ir visas perteiktas žinias. Didžiausias AČIŪ geriausiam instruktoriui Raimondui ir administratorei Edvitai! Teorijos ir vairavimo egzaminai, tik dėka jų pastangų, išlaikyti iš pirmo karto. Esu labai laiminga ir patenkinta. AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/14

Superine vairavimo mokykla!! Egzaminai is pirmo karto!!!!! Laukiu jau teisiu:)
Aciu instruktoriau uz darba!!! Linkejimai administratorei blondinei;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/14

Rekomenduoju Vairalda visiems norintiems siltos aplinkos, demesio, sypsenu, padrasinimu, pagalbos ir ziniu, kurios pravers ne tik egzaminuose, bet ir kelyje! Norintys ismokti saugiai ir drasiai jaustis uz vairo rinkites sia vairavimo mokykla ir neapsiriksite :)
***
Vairaldai -
Dekoju teorijos destytojui ir administratorei uz tobulus isaiskinimus ir pagalba! Didelis dekui instruktoriui Raimondui uz kantrybe, isaiskinimus, malonu bendravima ir visa ziniu bagaza :) Jus visi tikrai nerealus! Visiems linkejimai ir dideliausios sekmes!
- Jolita

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/11

Puiki vairavimo mokykla! Savininkas Raimondas nerealus zmogus ir instruktorius, kurio kantrybe ir sugebejimai tikrai neeliniai! Administratore bei teoretikas visada pasiruose padeti ir paaiskinti. Egzaminus Regitroje islaikiau is pirmo karto ir dabar drasiai jauciuosi kelyje.
Rekomenduoju Vairalda visiems, kurie nori ne tik issilaikyti egzaminus, bet ir drasiai jaustis uz vairo bei prireikus konsultacijos ar patarimo tureti kur kreiptis ir zinoti, kad patars ir pades, nors ir jau nebesimokini.
Migle

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/26

Labai šauni superinė komanda suburta toje Vairaldoje! Visi išmano savo darbą, yra paslaugūs ir geri savo srities profesionalai! Sakau jums ačiū ir linkiu didelio pasisekimo darbuose!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/05

Puiki mokykla, puikus kolektyvas, teorija is pirmo karto, regitra is pirmo karto, paskaitu mokytojas superinis, viska savo juokeliais taip ikala i galva, kad turbut neimanoma neissiminti. Vairavimo instruktorius Lukas, aiskins tiek kiek reikia kol suprasi, gali visada pajuokauti ir nebijoti paklausti, visada bus atsakyta. Pagaliau su teisemis, rekomenduoju butent sia mokykla !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/21

Puiki vairavimo mokykla! Ismokau teorijos ir vairavimo kursa per menesi bei issilaikiau valstybinius egzaminus Regitroje is pirmo karto! Uz tai esu dekinga Vairaldos kolektyvui,uz ju neapsakoma kantrybe, pasiaukojima, optimizma ir aisku kompetencijas! Aciu Raimondui, Edvitai! Nuostabesniu zmoniu/mokytoju dar man nebuvo teke niekur sutikti.Linkiu kuo didziausios sekmes jiems darbuose ir gyvenime!
Rekomenduoju visiems rinktis Vairaldos vairavimo mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/18

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!

Esu dėkinga nuostabiam vairavimo instruktoriui ir šios mokyklos direktoriui Raimondui Vasiliauskui už optimizmą ir sugebėjimą paskatinti nenuleisti rankų, suteiktą viltį ir visų svarbiausia - pamokas, į kurias eidavau su malonumu ir be įtampos. Rezultatas - jau esu vairuotoja, kuri savaitę drąsiai važinėja Kauno gatvėmis ir jaučiasi puikiai:)
Dėkoju ir visam Vairaldos kolektyvui, su kuriuo kiek teko susidurti, tai visuomet sulaukdavau pagalbos, palaikymo, patarimų ir nuoširdaus bendravimo.

***Noriu patarti visiems, kuriems nesiseka kitoje mokykloje, kad nemestumėt vairavimo ir nenuleistumėt rankų! Nueikite į Vairaldą ir jums viskas pavyks kaip ir man!

Visiems sėkmės!

Pagarbiai, Regina

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/15

Sauni vairavimo mokykla. Teises islaikiau is pirmo karto. Esu labai patenkintas.
Aciu kolektyvui! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/15

Pati šauniausia vairavimo mokykla! Esu labai patenkinta visomis pamokomis, instruktorius puikiai išaiškindavo visas eismo subtilybes ir visuomet su mielu noru atsakydavo į iškilusius klausimus. Didelis ačiū instruktoriui Lukui už smagias pamokas bei malonų bendravimą. Jaučiuosi įgijusi begalo daug tiek teorinių, tiek praktinių žinių, kurių dėka nebijosiu jau savarankiškai išriedėti į gatves:) Todėl labai labai rekomenduoju pasirinkti būtent šią vairavimo mokyklą!
Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/07

Ačiū šiai nuostabiai mokyklai su dar nuostabesniu personalu. Teko nusivilti savo praėjusia mokyklą ir net turėti minčių, kad negaliu, bet surizikavus pabandyti dar kartą VISIŠKAI NESIGAILIU, kad išsirinkau būtent Vairaldą! Patikėkit, didelės mokyklos su savo reklamom tik privilioja, bet kaip kokie seimūnai netęsi savo duoto žodžio. O ši maža mokyklėlė daro tai ką turėtų daryti visos tokio pobūdžio mokyklos. AČIŪ UŽ RŪPESTĮ, AČIŪ UŽ ŽINIAS ir DIDŽIAUSIAS AČIŪ UŽ TEISES IŠLAIKYTAS REGITROJE IŠ PIRMO KARTO!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/30

Labai puiki mokykla, ismoko visu pagrindu, kuriu reikia buti puikiu vairuotoju. Smagus ir visada padedantis kolektyvas. Ypac superiniai Edvita ir Raimondas Vasiliauskas! Jei reiketu laikytis teises antra karta, rinkciausi vel tik sia mokykla! Tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/25

Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, nes joje dirba aukščiausio lygio savo srities specialistai. Didelis ačiū administratorei ir teorinių pamokų dėstytojui už pagalbą įgyjant teorines žinias bei instruktoriui Raimondui Vasiliauskui už profesionaliai atliekamą darbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/25

Pati geriausia vairavimo mokykla Kaune! Siūlau rinktis “Vairaldą”, nes jiems svarbiausia kokybė, o tai manau įrodo, jog Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!Didžiausias ačiū instruktoriui Raimondui už kantrybę, atsidavimą savo darbui ir žinoma pašmaikštavimus. Ačiū Edvitai už pagalbą ties teorija ir už visus atsakymus į net kvailiausius mano klausimus.
Jei norite tapti geru, saugiu bei profesionaliu eismo dalyviu, siūlau rinktis “Vairaldą”!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/24

Lieku be galo dėkingas instruktoriui Lukui už suteiktas žinias. Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Net egzaminuotojas buvo nustebęs, kad puikiai valdau automobilį. Tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/22

Tikrai puiki vairavimo mokykla, kurioje dirba itin malonus, kompetentingi ir savo darba mylintys darbuotojai. Ypatingai esu suzaveta savininku, kuris mokino mane vairuoti, tai tikrai nuostabus mokytojas ir zmogus. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/27

Rekomenduoju !
Dekoju Vairaldos kolektyvui, o labiausiai instruktoriui Raimondui Vasiliauskui uz palaikyma, puikias nuotaikas, perteiktas zinias ir turimas teises. Egzaminai Regitroje iveikti is pirmo karto, bet ne tai svarbiausia, o svarbiausia, kad vyresniam zmogui pavyko nugaleti savo kompleksus ir pataikius pas tokius puikius Vairaldos mokytojus taip gerai ismokti vairuoti ir vairuoti be baimes, o su malonumu. Dar karta dekoju Vairaldai uz kompetencijas !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/26

Tik pačios geriausios rekomendacijos šiai vairavimo mokyklai. Visas personalas labai draugiškas ir supratingas. Su instruktoriumi galėjau lanksčiai dėliotis vairavimo pamokų grafiką įskaitant ir savaitgalius! Administratorė su teoretiku puikiai padėjo pasiruošti teorijos egzaminui. Žodžiu, keliavau į Regitrą visiškai užtikrinta ir savimi pasitikinti, kad tikrai išlaikysiu. IR IŠLAIKIAU!!! ABU EGZAMINUS IR PIRMO KARTO!!! Labai rekomenduoju, jeigu dvejojate ateikite, tikrai neapsiriksite! PATS DIDŽIAUSIAS AČIŪ VAIRALDAI :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/03

Puiki mokykla . Dideiis ačiū Raimondui už geras vairavimo pamokas . Puikus instruktorius . Viską gerai išaiškina . Rekomenduoju šia mokyklą. DIDELIS AČIŪ.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/28

Puiki vairavimo mokykla! Patys geriausi atsiliepimai apie instruktorių Raimondą Vasiliauską, kurio dėka pavyko įveikti Regitrą iš pirmo karto. Kolektyvas irgi tiesiog nenusakomai draugiškas ir paslaugus. Sėkmės Jums!

Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/05

Laba diena visi!!! Labai noriu visiems pasakyti didelį ačiū už kantrybę, tai administratorei Edvitai, teoretikui Raimondui ir mano instruktoriui Giedriui!!! Tikiu, kad ir kiti kolegos yra tokie pat nuostabūs kaip ir jūs! Linkiu didžiausios sėkmės ir toliau gyvuojant, o su Jumis noriu pasidžiaugti tik ką iškeptomis vairuotojo teisėmis IŠ PIRMO KARTO! R E K O M E N D U O J U VISIEMS!!!!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/10

Geriausia nuomone ir puikios rekomendacijos! Rinkites tik Vairalda! Kolektyvas nuostabus, draugiskas, paslaugus, visada konsultuoja, palaiko, padeda! Atskiros liaupses sauniausiam vairavimo instruktoriui Raimondui! Esu dekingas uz zinias, kantrybe, visada gera nuotaika ir uz teises, kurios jau mano rankose! Beje abu egzaminai Regitroj is pirmo karto:)! Na ir kaip sako geriausias Kaune instruktorius, tai sekmes man kelyje;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/10

Geriausia nuomone ir puikios rekomendacijos! Rinkites tik Vairalda! Kolektyvas nuostabus, draugiskas, paslaugus, visada konsultuoja, palaiko, padeda! Atskiros liaupses sauniausiam vairavimo instruktoriui Raimondui! Esu dekingas uz zinias, kantrybe, visada gera nuotaika ir uz teises, kurios jau mano rankose! Beje abu egzaminai Regitroj is pirmo karto:)! Na ir kaip sako geriausias Kaune instruktorius, tai sekmes man kelyje;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/25

Esu pačios geriausios nuomonės apie šią mokyklą! Visi darbuotojai ir kolektyvas nerealūs! Dėkoju visiems už kantrybę, pastabas, gebėjimą suprantamai ir aiškiai išaiškinti kiekvieną situaciją, nuoširdų norą padėti ir gerą nuotaiką!
Egzaminai Regitroje išlaikyti iš pirmo karto, o man tai kažkas nerealaus!
REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/21

Šauni vairavimo mokykla! Ačiū visam kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/28

Superine vairavimo mokykla, islaikiau valstybinius egzaminus Regitroje is pirmo karto ir ne as vienas. Mokinomes trys draugeliai, tai visi esam labai patenkinti, kad pasirinkom butent sita vairavimo mokykla. Na aisku, kad atejom cia pagal rekomendacijas:) Todel ir as viso musu trio vardu REKOMENDUOJU Vairalda ir tobula instruktoriu Raimonda Vasiliauska!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/28

Puiki vairavimo mokykla, darbuotojai labai kompetetingi ir malonus, ypatingai gerai sugeba perteikti savo zinias, padrasinti, ismokinti ne tik pagrindu, bet ir smulkmenu, todel, kai isvaziuoji i gatves savarankiskai, tai jautiesi kelyje drasiai ir uztikrintai. Valstybiniai egzaminai abu VI"Regitra" islaikyti is pirmo karto, teises jau rankineje, o as Kaune keliuose :) Uz sita stebukla :) esu labai dekinga "Vairaldai" ir savo vairavimo mokytojui Raimondui Vasiliauskui. Jie tikrai geriausi!

Jungiuosi prie visu paciu geriausiu atsiliepimu ir rekomenduoju sia vairavimo mokykla!

Rita Kavol

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/24

Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią vairavimo mokyklą, labai patogi vieta atvažiuoti su viešuoju transportu, administratorė labai pagalbi ir visalaiką paaiškiną jeigu atsirandą koks nors neaiškumas, ar tiesiog norisi pasigilinti į vieną ar kitą situaciją. Važiavimus pravažiavau taip pat be didelio streso, nes instruktorius buvo mandagus, draugiškas, atkreipdavo dėmesį i kertinius dalykus, ir viską labai gerai, aiškiai ir nuosekliai išaiškino ir parodė. Tiek mokyklinius egzaminus, tiek ir Regitroję išlaikiau iš pirmo karto dėka šios vairavimo mokyklos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/15

Dżiaugiuosi, kad mano pasirinkimas atitiko mano lūkesčius. Labai rekomenduoju instruktorių Luką, nors nenuvylė ir netgi labai maloniai nustebino kitas instruktorius Raimondas. Linkėjimai šauniam kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/15

Šimtaprocentinės rekomendacijos! Jeigu dar dvejojate, kurią vairavimo mokyklą pasirinkti, ši yra geriausia vienareikšmiškai. Raimondo bei Luko dėka išmokau susitvarkyti su viskuo kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/11

Labai norėčiau padėkoti šiai vairavimo mokyklai už suteiktas visapusiškai kokybiškas paslaugas. Mokymas tiesiog nuostabus, įsisavinti žinias tikrai labai nesunku, nes visi labai geranoriški, malonūs, nuoširdūs, su šypsenom, negaili savo laiko ir pastangų, apsiginklavę žiniomis ir begaline kantrybe. Dėkoju Jums už viską, o ypatingas didelis dėkui mano vairavimo instruktoriui ir šitos mokyklos savininkui Raimondui Vasiliauskui, kurio mokymas tiesiog tobulas! Valstybinius egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto ir jau kitą savaitę atsiimsiu vairuotojo pažymėjimą! Didelės sekmės Jūsų vairavimo mokyklai!
Rekomenduoju tikrai puikią vairavimo mokyklą - Vairaldą ir vairavimo instruktorių -Raimondą Vasiliauską!

Pagarbiai Donata S.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/04

Nuostabi mokykla, bei joje dirbantis vairavimo instruktorius Zenonas. Visiems labai rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/30

Dziaugiuosi, kad atradau sia vairavimo mokykla, labai geras vairavimo instruktorius. Vairavimo egzaminas islaikytas is pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/21

Didziausios rekomendacijos Vairaldai ir geriausiam Kauno vairavimo instruktoriui Raimondui!!!!!

Vairalda - Tiesiog patys geriausi atsiliepimai apie visus, apie teoretika, apie administratore, apie mokymus ir apie pati paciausia vairavimo instruktoriu Raimonda.
Visi Vairaldoj labai malonus, paslaugus. Visi 100 % tikri savo darbo profesionalai! Regitroj egzaminus islaikiau is pirmo karto, esu labai patenkintas ir dekingas. Aciu!!!!
Linkejimai - Tadas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/15

Visiems rekomenduoju "Vairalda"! Didziausias aciu instruktoriui Lukui, kuris padejo pasiruosti regitros egzaminams. Su juo visi marsrutai buvo pravaziuoti, puikiai paaiskintos darytos klaidos kelyje, bendravimas malonus, viskas be priekaistu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/14

Noriu padėkoti visai ,,Vairalda" vairavimo mokyklos komandai, kurie yra patys tikriausi savo srities specialistai! Ačiū! Teisės išlaikytos iš pirmo karto, visiems rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/07

Labai noriu padekoti visam Vairaldos kolektyvui. Jus esate saunuoliai ir savo darbo zinovai! Jeigu reiketu eiti dar karta nedvejodama pasirinkciau jus!
REKOMENDUOJU VISIEMS VISIEMS!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/03

Noriu visiems parekomenduoti sia vairavimo mokykla!
Labai gerai ismokina ir vairavimo, ir teorijos. Suteikia pasitikejimo savimi ir uztikrintumo.
Esu labai dekinga visiems darbuotojams, o ypac savo vairavimo instruktoriui. Visada bus malonu prisiminti laika, kai lankiau vairavimo kursus Vairaldoj, visu sypsenas ir silta bendravima ir taip lengvai pasiekta tiksla (nors ir atrode, kad man jis sunkiai bus iveikiamas). Saunu, kad esat!

Pagarbiai,
Jovita

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/29

Jeigu norite ne tik pabaigti kursus, bet ir išmokti gerai vairuoti, rinkitės būtent "Vairaldą". Čia iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti. Ačiū kolektyvui už malonią atmosferą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/28

Džiaugiuosi, kad likimas suvedė būtent su šia mokymo įstaiga

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/24

Saunuolis kolektyvas! Aciu uz palaikyma, mokyma, supratinguma ir jau rankose laikomas teises! REKOMENDUOJU VISIEMS!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/24

Rekomenduoju visiems VAIRALDA! Nuostabi vairavimo mokykla!
Tikrai ispudingas ir nuosirdus bendravimas; silta ir jauki aplinka; profesionalus, kantrus, demesingi, visada pasiruose padeti, pakonsultuoti ir su sypsena darbuotojai. Puikiai mane ir sese paruose egzaminams, abi issilaikem visus egzaminus regitroj is pirmo karto! O ir tevai be jokio susirupinimo duoda mums vairuoti savo masina, o tai pasako viska!
Esu be galo dekinga instruktoriui Raimondui, Edvitai ir teorijos destytojui, Jums niekas neprilygs kompetencija ir sugebejimais! Dirbkite ir mokinkite toliau, dar ilgai ilgai, nes tam esat sutverti! Jus tiesiog tobuli!
Aciu!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/23

SUPERINĖ TEORETIKĖ!!!!!!!!!!! AČIŪŪŪŪŪŪŪ!!!!!!!!!!!!!-Gintarė

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/19

Rekomenduoju!!
Žiauriai fainas kolektyvas, visi super. Tikrai išmokti pas juos vairuoti baika ;) Išlaikiau abu valstybinius regitroj iš pirmo karto, vakar jau atsiėmiau teises, o šiandien pralėkiau pro mokyklėlę ir nusprendžiau atsiminęs dar kartą padėkot ir parašyt nuo savęs visiems dar kartą ačiū!! Linkėjimai!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/19

Noriu padekoti visam sios vairavimo mokyklos kolektyvui, ACIUUU !!!
Dekoti galeciau ir kiekvienam asmeniskai, nes tikrai visi Jus nuostabus zmones ir puikus psecialistai. Islaikiau siandien Regitroj ir vairavimo egzamina is pirmo karto:) Jauciuosi nuostabiai, nerealiai:) Greitai turesiu teises, o jau siandien laukiu nesulaukiu kada sesiu uz vairo viena:) Tiek noro, pasitikejimo ir kt. ACIUUUUU !!!
Visiems REKOMENDUOJU Vairalda !!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/17

Aciu Vairaldai uz puiku mokyma!!! Superinis kolektyvas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/01

Rekomenduoju sia vairavimo mokykla!!!
Esu labai dekinga Vairaldos kolektyvui. O ypatingai vairavimo mokytojui Raimondui ir administratorei Edvitai!!! Issilaikiau Regitorje egzaminus is pirmo karto ir visai be jokio streso:)
Truputi apie sia puikia mokykla mano akimis:) Vairalda, tai be galo silti ir ismanantys savo darba, manau ir ypac zmoniu psichologija specialistai, savo srities zinovai, kurie tikrai dirba savo darba su malonumu ir visuomet pasitinka mokinius su sypsena, didele kantrybe, sugeba pakelti ju saviverte, nuotaika, ikvepti pasitikejimo, optimizmo, motyvuoja ir padrasina, aiskina viska ilgai ir kantriai, kol viska supranti ir isisavini. Mokslai mokykloje tikrai neprailgsta, nes eini ten su malonumu, net laukdama sekancio karto. Tik geriausi ir silciausi atsiliepimai ir apie teorijos destytoja, ir apie administratore, ir apie vairavimo mokytoja!!!
Sia mokykla lankeme trys drauges, tai tikrai neperdesiu, jei pasakysiu, kad mano draugiu nuomone 100% sutampa su manaja ir, kad visos esam labai patenkintos, kad atejome mokintis i Vairalda. Sia savaite jau visos busim su vairuotojo pazymejimais rankose!!!
Sekmes Vairaldai ir sekmes besimokantiems!!! Sekmes, kurie nusprende pradeti mokytis!!! Rinkites tik Vairalda!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/18

Puiki vairavimo mokykla! Visapusiškai paruošė ir teorijos egzaminui, ir praktiniam vairavimo egzaminui. Laikantis B kategoriją viska išsilaikiau iš pirmo karto :) Rekomenduoju! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/13

Labai ačiū Vairaldos kolektyvui! Jūs geriausi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/11

Dėkoju Raimondui Vasiliauskui už begaline kantrybe,puiku humoro jausmą,patarimus,tavo dėka išlaikiau vairavimo egzaminą Regitroję iš pirmo karto.
Rekomenduoju visiems eiti mokytis į Vairalda vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/07

Noriu pasidžiaugti, kad esu labai laiminga galėdama pasigirti dėl naujai iškeptų teisių. Viskas pavyko labai sklandžiai! Mokyklėlės atmosfera labai jauki, visada jautiesi vietoj ir laiku ir nereikia jaustis kaltai jog atėjai pasinaudoti paslaugomis už kurias esi susimokėjęs. Kadangi kartą jau laikiau teises kitoj mokykloj, tai turiu su kuo palyginti. Teorijos dėstytojas jaunatviškas ir stipriai įtraukiantis į paskaitas, todėl daug lengviau pavyko išmokti kelių eismo taisykles. Administratorė Edvita šaunuolė, visada pagelbėja ir motyvuoja. Žodžiu, priverčia patikėti savimi, kai atrodo, kad ne visai viską sugebėdavau. Šaunus instruktorius Zenonas, kuris leido pasimėginti vairuoti automatu ir mechanu. Super, kai eini registruotis ir po kitos mokyklos traumos supranti, kad daugiau nei automatas negalėsi turėt, o va visus šiuos nusistatymus sulaužo pats mokytojas ir tada supranti, kad viskas su manim buvo gerai.
AČIŪ VAIRALDOS KOLEKTYVUI, linkiu laimės ir pasisekimo versle! Būkite ir toliau tokie nuostabūs! Rekomenduoju!

-Karolina

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/07

Esu labai laiminga galėdama pasigirti dėl naujai iškeptų teisių. Viskas pavyko labai sklandžiai! Mokyklėlės atmosfera labai jauki, visada jautiesi vietoj ir laiku ir nereikia jaustis kaltai jog atėjai pasinaudoti paslaugomis už kurias esi susimokėjęs. Kadangi kartą jau laikiau teises kitoj mokykloj, tai turiu su kuo palyginti. Teorijos dėstytojas jaunatviškas ir stipriai įtraukiantis į paskaitas, todėl daug lengviau pavyko išmokti kelių eismo taisykles. Administratorė Edvita šaunuolė, visada pagelbėja ir motyvuoja. Žodžiu, priverčia patikėti savimi, kai atrodo, kad ne visai viską sugebėdavau. Šaunus instruktorius Zenonas, kuris leido pasimėginti vairuoti automatu ir mechanu. Super, kai eini registruotis ir po kitos mokyklos traumos supranti, kad daugiau nei automatas negalėsi turėt, o va visus šiuos nusistatymus sulaužo pats mokytojas ir tada supranti, kad viskas su manim buvo gerai.
AČIŪ VAIRALDOS KOLEKTYVUI, linkiu laimės ir pasisekimo versle! Būkite ir toliau tokie nuostabūs! Rekomenduoju!

-Karolina

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/15

Puiki vairavimo mokykla, geras kolektyvas ir aplinka. Ismokina tikrai greitai ir labai gerai! Per 1,5 menesio ismoke, issilaikiau Regitroj ir teorija, ir vairavima ( abu is pirmo karto), o jau penktadieni gavau teises. Aciu!!! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/11

Atsiemiau vairavimo teises ir pirma karta pravaziavau per miesta, kaip tikras, nors ir naujai iskeptas vairuotojas :) Jausmas nerealus :) Dekoju visiems visiems visiems Vairalda darbuotojams !!!!!!!!! Aciu, kad esat butent tokie, kokie esat !!!!!!!
R E K O M E N D U O J U !!!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/05

Super vairavimo mokykla!!! Ypac vairavimo instruktorius Raimondas Vasiliauskas!!! Nepakeiciamas jis ir neiskeiciamas i joki kita. Mano draugu draugu ir pazistamu pazistamu rate visi einam mokintis tik pas ji, super!!! Rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/21

Kiek daug cia geru atsiliepimu apie Vairalda :) Noriu paantrinti visiems rasiusiems ir prisijungti prie visu komplimentu bei pagyrimu skirtu siai tikrai puikiai, o mano nuomone ir paciai geriausiai vairavimo mokyklai Kauno mieste.
Didelis aciu visam Vairaldos kolektyvui uz tai, kad esat!!! Uz tai, kad Jusu deka tiek puikiu vairuotoju saugiai ir drasiai vazineja keliuose, o tame tarpe ir as bei daug mano draugu, pazistamu. Didziausi Jums linkejimai ir dideles sekmes darbuose!!!
Rekomenduoju visiems tik vairavimo mokykla -Vairalda- !!!
Su didziausia pagarba
Evelina

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/20

Sveiki, noriu pasakyti jums labai didelį ir nuoširdų AČIŪ už didelius norus padėti, jų įgyvendinimus ir skirtą laiką! Kadangi teisės išsilaikyti labai skubėjau, man pagelbėjo Vairaldos administratorė Edvita, kuri parengė mane teorijos egzaminui individualiai! Per dvi savaites!!! AČIŪŪŪŪŪŪ!!! Taip pat labai didelis dėkui ZENONUI su kuriuo mokinausi vairavimo pamokų, bei RAIMONDUI, kuris parinko man tinkamą instruktorių, kuris atrado man labai daug laiko ir daug kantrybės. Tik jūsų dėka, dabar laukiu kol teisės bus pagamintos ir be jokio jaudulio išvažiuosiu į gatvę! LINKĖJIMAI VISAM VAIRALDOS KOLEKTYVUI!!! R-E-K-O-M-E-N-D-U-O-J-U!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/02

Noriu padekoti paciam paciausiam vairavimo instruktoriui Raimondui Vasiliauskui uz jo kantrybe, puikias pamokas ir visas perteiktas zinias! Vairavimo egzamina Regitroje islaikiau is pirmo karto ir jau menesi drasiai vazineju Lietuvos keliais:) Uz pasitikejima savimi irgi esu dekinga savo instruktoriui! Jis puikus pedagogas, savo srities specialistas ir nuostabus zmogus. Visiems rekomeduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/20

“Vairalda” – mokykla, į kurią visada norisi sugrįžti  . Malonus aptarnavimas ir šiltas bendravimas, jauki aplinka nuteikia geram mokymuisi. Išmintingi instruktoriai moko ne tik gerai vairuoti, bet perteikia ir bendražmogiškas vertybes, kad visi vairuojantys vieni kitus gerbtume kelyje. Ypač stengiasi mokyklos savininkai Raimondas ir Ginalda, kad mes, mokiniai gerai pasiruoštume, ir iš pirmo karto išlaikytume egzaminus. Ačiū jiems už tai. Dėmesio dar neapsisprendusieji – ilgai negalvoję rinkitės šią mokyklą, tikrai nesigailėsite!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/05

Pagaliau ivekta Regitra:) Abu egzaminai is pirmo karto!!!! Jauciuosi nerealiai:) Didelis ACIUi mano nuostabiems mokytojams uz ju kantrybe, pastangas, uz zinias, kurias tikrai itvirtino ilgam. Linkejimai sauniajai administratorei:) Butinai dar uzbegsiu i mokyklele su visais pasidziaugti, kai rankose laikysiu teises:) Jus nerealus!!!!!!!!!
Rekomenduoju!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/03

Tikrai labai gera vairavimo mokykla Vairalda. Teorijos ir vairavimo egzaminai islaikyti Regitroje is pirmo karto, uz keliu dienu gausiu teises. Dekingas labai visiems, kurie mane mokino ir padejo, o labiausiai instruktoriui Giedriui. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/01

Zinot, as pagalvojau, gal Jurgita ir nebeskaitys atsiliepimu. Jus kaip vazinejot, ir su ja bendravot, zinot viska. Parasykit arunas.dr1@gmail.com (mano emailas). Arba dar geriau, susiskambinsime kai busiu LT (as dabar uzsienyje). Gal net uzsuksiu pas jus i ofisa.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/01

Didžiausi komplimetai Vairaldai ir visam jos kolektyvui! Kadangi atėjau mokintis nepilnai pabaigus kitas dvi vairavimo mokyklas, tai turiu su kuo palyginti, nors tikrai net nelygintinos tos dvi su Vairalda. Atėjau nusivilus ir pasiruošus mesti visas mintis apie teisių laikymą, bet pastūtėma ir rekomenduota kaimynės, ir jau tikrai nesitikejau, kad trečias kartas nemeluos:), kad papulsiu į nuostabią aplinką, kur sutiksiu ne tik kompetentingus, kantrius mokytojus, bet ir puikius, šiltus, supratingus, pasiruošusius padėti, pagrąsinti, motyvuoti žmones. DĖKOJU visam koletyvui! Ypač esu dėkinga mokyklos savininkui, mano vairavimo mokytojui Raimondui Vasiliauskui, su kuriuo atsisėdus už automobilio vairo pasijutau žmogumi ( o ne nurašyta ir beviltiška "boba", kaip jaučiausi mokindamasi kitose mokyklose). Su Raimondu išmokau ir sužinojau tiek, kad du instruktoriai iš kitur net ketvirtadalio nebuvo parodę, paaiškinę, o svarbiausia, kad gavau palaikymą ir krūvas teigiamų emocijų, jau po pirmo pravažiavimo vėl atsirado noras ir motyvacija. Galėčiau dar labai daug rašyti komplimentų ir dar daug pasakoti, daug dėkoti:), bet geriau palinkėsiu Vairaldai ir visam jos kolektyvui gyvuoti dar šimtą metų ir išlikti tikiems, kokie esat!
P.S. Besirenkantiems vairavimo mokyklą noriu patarti, kad žiūrėtų ne į mokyklos dydį ir filialų kiekį, o pereitų ir atkreiptų dėmesį kaip bendraujama su žmonėmis, kiek laiko jiems skiriama, pasiklausinėtų jau laikiusių draugų, kaimynų, o tik tada registruotusi į kursus, kad nereikėtų, kaip man, tiek keliauti ir tiek pinigų visai be reikalo išmesti. O aš, savo ruožtu, REKOMENDUOJU tik Vairaldą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/22

Labai puiki mokykla! Paruosia ne tik egzaminams, bet ir tam, kad drasiai jaustumemes keliuose, ivariom keblesnem situacijom ir komfortiskam vairavimui su malonumu. Rekomenduoju!
Ir noriu padekoti savo instruktoriui Raimondui uz kantrybe ir labai vertingas pamokas. Padekoti administratorei Edvitai uz jaukuma, sypsena, konsultacijas sprendziant KET bei teorijos destytojui uz zinias ir idomias paskaitas. Jus geriausi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/09

Pati geriausia mokykla, kolektyvas nerealus, visi draugiski ir visada pasiruose padeti. Egzaminai islaikyti Regitroj is pirmo karto ir tai tik deka puikaus instruktoriaus, teoretiko bei nuostabiosios administratores. Aciu Jums uz didele kantrybe ir mokymus!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/08

Didelis AČIŪ šiai mokyklai už pagalbą , ir taip pat pačiam R. Vasiliauskui - labiausiai už kantrybę, vardan to dabar keliuose ,,šviežias'', tačiau pasiruošęs gatvių iššūkiams vairuotojas. Rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/06

Labai šauni vairavimo mokykla, labai geri instruktoriai, aiškiai viska papasakoja, ką ne taip padarai ir pnš. Taip pat ir mokyklos administratorė stengias, kad mokiniai tinkamai išmoktų teoriją, kad regitroje nekiltų problemų. Patariu visiem!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/29

Mano rekomendacijos visiems!!! Superinis vairavimo instruktorius, su direktorium vazinejau, labai malonus,kantrus, visada su sypsena, humoro jausmu ir didziule kantrybe!!! Teoretikas bei administravimas irgi super, paskaitos idomios ir nenuobodzios, prie kompiuteriu sprendziant visada arbatyte ir teorine pagalba:) Zodziu , geriausia mokykla kokia tik galiu isivaizduoti!!! Edgaras

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/19

Buvau praradusi vairavimo pažymėjima, reikėjo perlaikyti teorinį ir praktinį egzaminus "Regitroje", todėl reikėjo bent vieno papildomo vairavimo. Pagalbos kreipiausi į vairavimo mokyklos "Vairalda" instruktoriu Raimonda Vasiliauska. Jis profesionaliai išdėstė visus pakeitimus ir naujoves gatvėje, davė puikiu ir naudingu patarimu, kurie labai pravertė praktinio egzamino metu. Priminė Vilijampolės gatveliu vairavimo įpatumus.. Rekomenduoju ne tik pradedantiesiems vairuotojams, bet ir tiems, kurie turėjo problema kaip mano. Ačiū dar karta instruktoriui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/15

'Vairalda' - nuostabiausia vairavimo mokykla, patys geriausi instruktoriai, puikiausias teorijos destytojas, neprilygstama administratore, sauniausias kolektyvas..... Galeciau prirasyti cia daugybe komplimentu, kuriu tikrai esate verti ir viskas butu is sirdies ir gryna tiesa.... Labai noriu padekoti uz tobulas vairavimo pamokas, uz kantrybe, uz dedamas didziules pastangas ruosiant naujus vairuotojus, uz tai, kad valstybiniai egzaminai Regitroje iveikti is pirmo karto, nors tai ir nera esme.... svarbu, kad isvaziavusi i gatve jauciuosi drasiai ir uztinkrintai. Didelis Jums aciu ir begalines sekmes tokiame atsakingame ir svarbiame darbe !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/15

Labai dziaugiuosi, kad atradau sita mokykla ir geriausia instruktoriu Kaune!!! Aciu Jums Raimondai!!! Egzaminai buvo tikrai nebaisus ir iveikti is pirmo karto. Rekomenduoju pasirinkti Vairalda nedvejojant!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/14

Ačiū šiai mokyklai! Labai geras ir nuoširdus kolektyvas, išmoko super, geriausi atsiliepimai! Visiems rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/09

Tikrai puiki vairavimo mokykla. Maloni ir grazi administratore:) Geras teorijos destytojas, nenuobodu budavo sedet paskaitose. Vairavimo instruktoriai irgi saunus, kantrus, ismanantys savo darba. Teko vairuoti su Raimondu ir Zenonu, tikrai abu puikus, galiu abu rekomenduoti drasiai. Tik Raimondas nedirba savaitgaliais, o man siokiadieniais del darbu nepavykdavo laiko isderint, o issilaikyt teises skubejau, tai perejau mokintis pas Zenona, kuris be jokiu problemu mokina ir sestadieni, ir sekmadieni. Aciu visiems!!! Sekmes

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/09

Džiaugiuosi, kad pasirinkau vairavimo mokyklą "Vairalda". Čia dirba tikrai savo srities profesionalai ir puikūs, šilti ir nuoširdūs, labai malonūs ir kantrūs žmonės. Noriu padėkoti administratorei, kuri nemažai vargo su manimi prie kompiuteriu sprendžiant KET, kantriai ir su šypsena aiškindavo, pavaišindavo kava ir padrąsindavo. Ypatingai dėkoju savo vairavimo instruktoriui, šios įmonės savininkui, Raimondui Vasiliauskui už jo suteiktas žinias, padrąsinimus, gerą nuotaiką, už begalinę niekada neišsenkančią kantrybę, už tai, kad niekada nebuvo net pakeltas balsas, ko eidama laikyti teises labiausiai bijojau, ir už neeilinį gebėjimą išmokinti, išaiškinti net sudėtingiausius dalykus aiškiai, paprastai ir suprantamai. Dėkoju ir visai "Vairalda" komandai, visiems, su kuriais teko susidurti ir visada maloniai pabendrauti.
Valstybinius egzaminus "Regitra" išsilaikiau iš pirmo karto, nors šito tikrai niekas iš mano artimųjų ir draugų nesitikėjo, bet įrodžiau, kad galiu ir visa tai dėka mano puikių mokytojų kompetencijos ir be abejo jų įskiepito pasitikėjimo savimi. Teises jau atsiėmiau ir drąsiai sėdžiu už savo automobiliuko vairo, o atsisėdus visada džiaugiuosi, kad pasirįžau mokintis bei pasirinkau būtent "Vairalda".
Noriu nuoširdžiai palinkėti visiems "Vairalda" darbuotojams didžiulės sėkmės ir sėkmės pas Juos besimokantiems. O kas nedrįstat ar abejojat, kad sugebėsit vairuoti, tai tikrai rekomenduoju pasirinkti "Vairalda", manau, kaip ir man tos abejonės ir nepasitikėjimas išnyks.
Vaida V.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/09

Džiaugiuosi, kad pasirinkau vairavimo mokyklą "Vairalda". Čia dirba tikrai savo srities profesionalai ir puikūs, šilti ir nuoširdūs, labai malonūs ir kantrūs žmonės. Noriu padėkoti administratorei, kuri nemažai vargo su manimi prie kompiuteriu sprendžiant KET, kantriai ir su šypsena aiškindavo, pavaišindavo kava ir padrąsindavo. Ypatingai dėkoju savo vairavimo instruktoriui, šios įmonės savininkui, Raimondui Vasiliauskui už jo suteiktas žinias, padrąsinimus, gerą nuotaiką, už begalinę niekada neišsenkančią kantrybę, už tai, kad niekada nebuvo net pakeltas balsas, ko eidama laikyti teises labiausiai bijojau, ir už neeilinį gebėjimą išmokinti, išaiškinti net sudėtingiausius dalykus aiškiai, paprastai ir suprantamai. Dėkoju ir visai "Vairalda" komandai, visiems, su kuriais teko susidurti ir visada maloniai pabendrauti.
Valstybinius egzaminus "Regitra" išsilaikiau iš pirmo karto, nors šito tikrai niekas iš mano artimųjų ir draugų nesitikėjo, bet įrodžiau, kad galiu ir visa tai dėka mano puikių mokytojų kompetencijos ir be abejo jų įskiepito pasitikėjimo savimi. Teises jau atsiėmiau ir drąsiai sėdžiu už savo automobiliuko vairo, o atsisėdus visada džiaugiuosi, kad pasirįžau mokintis bei pasirinkau būtent "Vairalda".
Noriu nuoširdžiai palinkėti visiems "Vairalda" darbuotojams didžiulės sėkmės ir sėkmės pas Juos besimokantiems. O kas nedrįstat ar abejojat, kad sugebėsit vairuoti, tai tikrai rekomenduoju pasirinkti "Vairalda", manau, kaip ir man tos abejonės ir nepasitikėjimas išnyks.
Vaida

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/06

Vakar išlaikiau praktikos egzaminą Regitroj ir iš pirmo karto:) Valiooooooo!!! Esu be galo laiminga, dar dabar euforijos būsenoj:) Labai noriu padėkoti visai "VAIRALDA" komandai, tikrai visai, Jūs visi nuostabūs!!! Ypač esu dėkinga pačiam pačiam pačiam šauniausiam, geriausiam, kantriausiam, profesionaliausiam instruktoriui RAIMONDUI. Nuoširdžiausias Jums AČIŪŪŪ!!! Linkiu Jums laimės, sėkmės, stiprybės bei kantrybės Jūsų nelengvame darbe :)
Jungiuosi prie visų pačių geriausių atsiliepimų apie VAIRALDĄ ir RAIMONDĄ. Jie tikrai jų verti - REKOMENDUOJU!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/05

Nuoširdžiausi linkejimai visam nuostabiam Vairaldos kolektyvui, kurio dėka papildžiau vairuotojų gretas!!! Nors teises jau turiu ir važinėju miesto gatvėmis, bet vistiek Jūsų mokyklą su malonumu prisimenu nuolatos. Smagu buvo mokytis, nes visada atėjus pasijusdavau laukiama ir maloniai sutinkama. kolektyvas ir toliau nestokokit kantrybės dirbant su užsispyrusiais ir kofliktuojančiais, padrasinimo su per mažai savo jėgomis pasitikinčiais žmonėmis, šypsenų ir nuoširdumo, tai Jūsų nuostabiausi privalumai tarp visų kitų, kuriuos galečiau vardinti ir vardinti. Visiems kitiems, kurie pasirinko šią mokyklą arba tik galvoja pasirinkti, o gal abejoja linkiu tvirto ryžto ir gerų rezultatų, neabejokit savo pasirinkimu,nes VAIRALDOS mokykla - pats geriausias pasirinkimas visiems norintiems išmokti vairuoti. Mano REKOMENDACIJA su 100 procentine garantija!!! - Julija Da -

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/03

Puiki vairavimo mokykla, silta ir draugiska atmosfera ir kompetentingi darbuotojai. Egzaminus VI Regitroje issilaikiau is pirmo karto, jau turiu teiese ir esu pilnavertis vairuotojas. Nors klevas ant masinos, taciau tikrai nesijauciu prastesnis kelyje nei seni vairuotojai, o netgi jauciuosi pranasesnis, nes vaziuodamas ziedais ir sankruzomis zinau, kad vaziuoju pagal taisykles. Uz tai esu dekingas Vairaldos kolektyvui, o ypac instruktoriui Raimondui. Sekmes Jiems ir toliau mokinant jaunima ir ne tik, o savo ruostu REKOMENDUOJU visiems tik Vairalda!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/25

Vairavimo mokykla tikrai verta didziausiu komplimentu ir auksciausiu ivertinimo balu!!!
Jungiuosiu prie visu geriausiu atsiliepimu ir padeku!!! Egzaminai Regitroj islaikyti is pirmo karto ir be jokiu baimiu bei drebuliu, ir jau savaite kaip gavau teises ir vairuoju savo auto:) Ypatinagai esu dekingas Raimondui uz jo vairavimo pamokas, patarimus ir geros nuotaikos dozes, aciu jums instruktoriau!!! Rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/19

Labai didelis aciu siai mokyklai! Labai geras ir nuosirdus kolektyvas, tik geriausi atsiliepimai! VISIEMS REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/16

Šauni mokykla. Išmokė mane taip, kad viską išlaikiau Regitroj iš pirmo karto tiek teoriją, tiek praktiką. Ir teoretikas, ir administratorė, ir mano vairavimo instruktorius nestokojo nei laiko, nei kantrybės, nei noro manęs mokyti, nors aš iki tol nieko bendro neturėjau su automobiliu ir jiems tikrai nebuvo labai paprasta:) Tai noriu padėkoti Vairaldai ir visiems ją parekomenduoti. Puiki mokykla 10 balų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/11

Pati geriausia vairavimo mokykla!!! Joje dirba nuostabus zmones, aciu instruktoriui Raimondui ir visiems kitiems, kad be jokiu problemu ir is pirmo karto issilaikiau egzaminus Regitroje ir, kad jau du menesiai turiu teises, ir galiu pagaliau laisvai keliauti pats sededamas uz vairo. Tai tikrai yra jegaaaa!!!
Patikekit, jeigu rinktis, tai rinktis tik Vairalda!!! R e k o m e n d u o j u !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/10

Puiki vairavimo mokykla. Nuostabus kolektyvas, visi darbuotojai malonūs, šilti, supratingi, labai kantūs ir ypatingai kompetentingi, profesionalūs. Vairaldoje išmokau vairuoti aš pati, mano sesė, o nesenai baigė vairavimo kursus ir mano sūnus, čia jau neskaitant besimokinusių pažįstamų. Už visus galiu drąsiai pasakyti, kad visi liko labai patenkinti, kad pasirinko ir mokinosi būtent Vairaldoje. Todėl negaliu neparašyti gero atsiliepimo/komentaro, todėl drąsiai spaudžiu žvaigždučių maksimumą ir visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!!!
P.S.Visam Vairaldos kolektyvui bei jos savininkui Raimondui didelis ačiū ir kuo didžiausios sėkmės!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/06

Norėdama išsilaikyti vairavimo teises ieškojausi vairavimo mokyklos, kurioje būtų kiekvienam mokiniui skiriamas dėmesys ir artimiau bendraujama, kur darbuotojai būtų suinteresuoti, kad besimokantis žmogus gerai, jaukiai jaustųsi, kad igytų žinių, pasitikėjimo savimi, kad baigęs kursus jaustųsi drąsiai kelyje ir už vairo, kur niekas niekur neskubėtų ir kur negailėtų laiko mokiniui viską paaiškinti, prireikus pakartoti ir ne vieną kartą, kur pabaigus kursus būtų galima užeiti pasikonsultuoti ar pasitarti, jei iškiltų kokiš klausimų susijusių su vairavimu ar mašina. Ieškojau ir ruošiausi gan ilgai, apėjau nemažai vairavimo mokyklų, kad pamatyčiau kaip kur bendraujama, kokie žmonės dirba, perskaičiau daug atsiliepimų, išklausiau daug rekomendacijų. Pagaliau pasirinkau ir pasirinkau tikrai teisingai, esu be galo patenkinta ir laiminga, kad pasirinkau,mokinausi ir baigiau Raimondo Vasilliausko IĮ "Vairalda". Esu patenkinta ir savo rezultatais ir mokyklos bei jos malonių ir kompetentingų darbuotojų darbu.
Labai norėčiau padėkoti instruktoriui Giedriui už jo kantrybę mokant vairuoti. Auksinės kantrybės žmogus, kuris vertas tikro profesionalo vardo, net po VĮ "Regitra" praktikos egzamino, kuri išlaikiau iš pirmo karto, jų instruktorius pasakė, kad neturi man jokių pastabų ir, kad turėjau gerą vairavimo mokytoją. Didžiausias patarimas visiems, o ypač ne jaunikliams, brandesnio amžiaus, eiti mokytis pas šį instruktorių, nes visi tikrai liksit patenkinti ir išmokę vairuoti. Inkstruktorius labai dėmesingas, atkreipė dėmesį į visus reikalingus dalykus ir detales, kruopščiai mokė ir stengėsi visko išmokyti ne "tam laikui", o kad viskas išliktų visada galvoje, labai kantrus ir malonus žmogus.
Didžiulis dėkui visam mokyklos darbuotojų kolektyvui, teorijos dėstytojui Raimondui, administratorei Edvitai, nuostabiausiam instruktoriui Giedriui, jų direktoriui Raimondui Vasiliauskui, kad sugeba suburti tokius ne tik puikius, bet ir kompetentingus žmones pas save ir sukurti tokia išskirtinę, malonią ir šiltą atmosferą. Dėkui, kad jau beveik metus drąsiai važinėju ir didelės sėkmės Jums visiems!!!
Su pagarba Elena

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/06

Labai gera mokykla, geri visi darbuotojai, instruktoriai. Duodu 10 balu, islaikiau egzaminus su ju pagalba is pirmo karto. Aciu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/05

Aciu uz suteiktas zinias ir komforta mokantis. Issilaikiau valstybini vairavima is pirmo karto ir siandien jau atsiemiau teises. Dekui ir sekmes Jums!!!
Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/31

Puiki vairavimo mokykla!!! Teorija destoma nenuobodziai ir aiskiai, grazi ir maloni administratore, faina atmosfera. Vairavimo instruktorius Giedrius -geriausias instruktorius Kaune!!! Aciu, kad siandien jau turiu teises!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/31

Labai šauni vairavimo mokykla. Tikrai pelnytai sulaukia pačių geriausių įvertinimų. Teorijos dėstytojas labai aiškiai ir nuosekliai išmoko taisyklių su įvairiais gyvenimiškais pavyzdžiais, tai mokintis lengva ir nenuobodu, todėl be vargo ir klaidų išlaikiau teorijos egzaminą. Vairavimo instruktorius taip pat šmaikštūs ir rūpestingas mokytojas. Visada paaiškins ir patars, kaip geriau valdyti automobilį, kaip kur elgtis, kaip lengviau susiorentuoti situacijose ir t.t. Prieš pirmą vairavimo pamoką ir po kvailų klaidų kelyje labai nervindavausi ir bijodavau, tačiau mano baimės greit išgaruodavo ir tai tik dėka instruktoriaus, kuris nuolat moko neįsitempti ir nesibaiminti vairuojant, visada yra su gera nuotaika ir humoro jausmu. Taip pat, malonus bendravimas ir ilgametė instruktoriaus patirtis gerokai palengvino mokymąsi. Nenuostabu, kad Regitroje teises išlaikiau laisvai iš pirmo karto! O egzaminas praėjo be jokio jaudulio! Didelis ačiū instruktoriui Raimondui, kuris paruošė ne tik egzaminui Regitroje, bet ir gyvenimiškom situacijom kelyje vairuojant veinai!
Be to, Vairaldoj visus sutinka ir priima labai šiltai, nuolat rūpinasi ir teiraujasi, ar viskas gerai. Mokymosi metu labai kreipė dėmesį, kad visi ne tik išmoktų, bet ir jaustųsi komfortiškai, liktų viskuo patenkinti. Pavyzdžiui, mano darbo valandos suvaržė mano galimybes mokintis, bet instruktorius vairavimo pamokų laiką, pasiderinęs su manimi, visada paskirdavo man patogiu laiku.
Esu be galo dėkinga Viaraldai, labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą ir rekomenduoju ją visiems norintiems tikrai išmokti vairuoti! Sėkmės besimokant! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/29

Šią mokyklą man ir sesei parekomendavo draugės, o nuo šiol ir pačios ją drąsiai visiems rekomenduosim.
Žmonės,dirbantys Vairaldoje visi be išimties labai malonūs ir paslaugūs.
Teorijos pamokos dėstomos labai atsakingai, profesionaliai ir tikrai nenuobodžiai.
Mano vairavimo pamokos vyko pas instruktorių Raimondą, o sesės pas instruktorių Giedrių. Mokymo kokybę nenusivylėm, likom abi labai patenkintos. Visuomet galima būdavo pasiklausti to, kas neaišku, būdavo pasakomos klaidos ir kantriai viskas aiškinama ir kartojama kiekvieną kartą suklydus. Dar labai patiko tai, jog vairavimo pamokų metu nei pas Raimondą, nei pas Giedrių nebūdavo įtampos, nes abu instruktoriai lengvai bendraujantys, kantrūs, šmaikštus ir sukuria puikią atmosferą, o svarbiausiai tikrai savo srities profesionalai, kompetentingi ir sugebantys viską aiškiai išdėstyti, puikiai paruošti ne tik valstybiniams egzaminams Regitroje, bet ir komfortiškam bei saugiam vairavimui. Esam be galo dėkingos šiai mokyklai už suteiktas žinias ir paslaugas. Regitroje egzaminai išlaikyti sėkmingai ir be baimės, ir abi jau turime teises. Norime palinkėti visam Vairaldos kolektyvui sėkmės ir gyvuoti bei mokinti dar 100 metų !!!!!!
Urtė ir Ugnė

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/27

Šauni vairavimo mokykla verta pačių geriausių atsiliepimų. Teorijos dėstytojas visą medžiagą pateikia labai aiškiai, suprantamai ir nenuobodžiai. Administratorė labai maloni mergina, visada pasiruošus padėti, šilta, draugiška. Instruktorius Zenonas kompetentingas, puikiai išmanantis savo darbą, ramus ir be galo kantrus žmogus. Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Didelis ačiū Jums visiems !!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/27

Puiki vairavimo mokykla. Prisijungiu prie visu geru atsiliepimu apie Vairalda ir rekomenduoju. Viska islaikiau is pirmo karto, nors net nemaniau, kad taip sugebesiu. Dekui visiems, kurie su manim kankinosi ;), o ypac Viaraldos savininkui- mano instruktoriui Raimondui Vasiliauskui. Sekmes Jums visur ir visada.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/27

Labai gera mokykla. Prisidedu prie visu geru atsiliepimu apie vairalda ir rekomenduoju. Viska islaikiau is pirmo karto, net nemaniau, kad taip sugebesiu. Dekui visiems kas su manim kankinosi ;), o ypac mokyklos savininkui ir mano instruktoriui Raimondui Vasiliauskui. Sekmes jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/25

Nesenai išsilaikiau teises, mokinausi Vairaldoj - puiki mokykla. Iš tikrųjų ši mokykla paliko tikrai gerą įspūdį, tiek teorijos srityje, tiek praktikos.Teorijai paruošia puikiai, Regitroje neišlaikyti praktiškai neįmanoma. Administratorė draugiška, sukuria jaukią atmosferą, malonu visada būdavo užeiti. Kadangi turiu pažįstamų, kurie rinkosi kitas vairavimo mokyklas, iš jų teko girdėti tikrai nemažai nusiskundimų. Tačiau aš atėjau čia ir tikrai likau labai patenkintas tuo, kad pasirinkau būtent Vairaldą, ir man neteko nusivilti niekuo. O ypač esu patenkintas, kad neteko bėgti į kitą mokyklą mokintis papildomai vairuoti. Keletas pažįstamų, kurie mokėsi kitur atėjo pas mano instruktorių Raimondą mokintis papildomai ir irgi tikrai liko labai patenkinti. Ačiū puikiam instruktoriui - išlaikiau vairavimą irgi iš pirmo karto. Besimokant nebuvo jokio streso, nors atėjau mokintis net nesedėjęs už vairo. Visada gaudavau gerą humoro dozę, palaikymą, supratimą ir krūvą naudingų patarimų, čia jau neskaitant puikaus mokymo.
Tad Ačiū Vairaldai. Visiems rekomenduoju rinktis tik šią mokyklą!!!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Esu beproto patenkinta šios mokyklos instruktoriumi
/savininku Raimondu Vasiliausku! Nuostabus žmogus,nuostabus mokytojas! Daugeliui reiktu pasisemti kantrybės,ištvermės,nuoširdumo,to tikėjimo,pasitikėjimo,humoro jausmo,tobulo mokymo žinių ir noro padėti išmokti gerai vairuoti ir komfortiškai,pasitikinčiai jaustis už vairo,kelyje ir netgi kritinėse situacijose. Esu nustebinta,kad vis dėl to yra like dar žmonių,kurie yra puikūs savo srities žinovai,kuriems darbas yra ir hobis,kurie noriai visas savo sukauptas žinias ir patirtį perteikia savo mokiniui,sudomina ir pritraukia! Dabar pažystu jau antrą tokį žmogų, vienas iš jų Raimondas Vasiliauskas.Mokytojau- nuoširdžiai dėkoju Jums dar kartą už visas pamokas,pamokymus,žodzius,kurie buvo iš širdies. Dėkoju ir nuoširdžiai,maloniai,draugiškai administratorei,o kartu ir teorijos mokytojui už kokybiškas ir įdomias teorijos paskaitas.Visiems drasiai siūlau šia vairavimo mokyklą ir šį instruktoriu.!!!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/23

Noriu nuoširdžiai padėkoti VAIRALDAI už puikiai atliekamą darbą, už kantrybę, už gerą nuotaiką, palaikymą, už kompetentingai perteiktas žinias, už pagalbą ir patarimus visur ir visada, už padrąsinimus, kai jų taip labai reikia, už visų Jūsų supratingumą ir rūpestį mumis - būsimaisiais vairuotojais. Likau sužavėta Jūsų visų bendravimu su mokiniais. Išlaikiau egzaminus puikiai, gavau vairavimo teises. Ačiū Jums už viską, ypatingai dėkoju administratorei Edvitai, teorijos dėstytojui Raimondui, savo instruktoriui Raimondui Vasiliauskui.
Vairavimo mokykla VAIRALDA, tai visada pats geriausias pasirinkimas ir tai ne tušti žodžiai. REKOMENDUOJU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/22

Puiki mokykla. Draugiškas, profesionalus kolektyvas. Visada budavo malonu eiti ir į teoriją, ir prie kompiuteriu pasispręst, ir į vairavimą. Abu egzaminus Regitroj išlaikiau iš pirmo karto. Esu dėkingas Vairaldai, o ypač savo instruktoriui- sąvininkui Raimondui Vasiliauskui. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/21

Labai dziaugiuosi, kad atradau sia mokykla ir superini instruktoriu - Raimonda, kuris puikiai paruose egzaminui Regitroje. Aciu Jam!!! Tikrai visiems rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/13

Pati geriausia mokykla!!! Kolektyvas labai saunus ir draugiskas. Administratore labai maloni ir paslaugi, teorijos paskaitos niekad neprailgdavo, eidavau su malonumu. Instruktorius kantrus ir nestokojantis humoro jausmo, geros nuotaikos zmogus:), visada padrasindavo, suklydus kantriai aiskindavo, duodavo pamokanciu pavyzdziu, net galiu sakyt, kad ikvepe pasitikejimo, kurio man taip truko, manau tik todel vairavimo valstybini issilaikiau is primo karto!!! Esu be galo dekinga siai mokyklai!!! Visiems rekomenduoju tik Raimondo Vasiliausko "Vairalda" :) !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/13

Jungiuosi prie visu geru atsiliepimu ir padeku. Tikrai puiki mokykla ir kompetentingi bei saunus darbuotojai. Egzaminus Regitoj islaikiau is pirmo karto, jau turiu teises. Viskas lengvai ir greitai;) Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/10

Pati geriausia vairavimo mokykla! Administracija, instruktoriai, ir pats savininkas ne tik profesionalai, bet ir labai nuostabus zmones. Labai dziaugiuosi juos pasirinkus, visiems rekomenduoju eiti tik cia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/10

Pati geriausia mokykla! Administracija, instruktoriai ir pats mokyklos savininkas yra ne tik profesionalai, bet nuostabus zmones. Rekomenduoju visiems eiti cia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/09

Apie šią mokyklą tik geri žodžiai! Džiaugiuosi, kad pasirinkau iš visų vairavimo mokyklų būtent Vairaldą. Žinios čia pateikiamos aiškiai bei konstruktyviai. Kolektyvas malonus ir šiltas. Esu dėkinga visiems, o ypač instruktoriui Raimondui už kantrybę ir profesionalumą. Didėlės sėkmės Jums!
Indre

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/09

Vairavimo mokykla superine!!!!! Administratore maloni ir grazi;) Teoretikas labai aiskiai, isimintinai isdeste visa KET su komentarais ir paaiskinimais, saunus, bendraujantis ir niekur neskubantis. Teorija aisku islaikyta Regitroj is pirmo karto. Vairavimo instruktorius, aciu jam didziausias,viska nuodugniai isaiskindavo, parodydavo, kantrybe, tai zmogaus begaline, o ir visada su nuotaika, ir humoro jausmu, zodziu ismokino mane vairuoti su malonumu - Vasiliauskas Raimondas - super!!!!! Regitroj vairavimas irgi is pirmo karto. REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/01

Tariu labai didelį AČIŪ vairavimo mokyklai Vairalda. Ypač noriu padėkoti Giedriui už šaunų darbą ir pastangas mokintant vairuoti. Neįsivaizduoju geresnio ir linksmenių plaučių instruktoriaus. Darbas nuolat buvo be streso ir nebuvo jokių pavedimų. Žinoma teoretikas Raimondas ir administratorė Edvita prisidėjo prie mano sekmės Regitroje laikant egzaminus. Jų dėka visi egzaminai Regitroje buvo išlaikyti iš pirmo karto! Dabar vairuoju ir vargo nematau. Dar kartą AČIŪ . Deividas Šamaliauskas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/01

Labai noriu padėkoti instruktoriui Giedriui. Jeigu reikėtų rinktis, tai antrą kartą tikrai nedvejodamas pasirinkčiau VAIRALDĄ :) . Puiki administratorė, kuri visada pagelbsti visais klausimasi. Viso to rezultatas Regitros egzaminai abu išlaikyti iš pirmo karto. AČIŪ JUMS KOLEKTYVAS!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/01

Esu labai dekinga Vairaldai. Pati geriausia mokykla!
Tikrai visiems drasiai ir uztikrintai visada rekomenduoju, nes ir pati atejau mokintis pagal draugu rekomendacijas:) Jau virs puse metu drasiai vairuoju auto ir uz tai esu dekinga Raimondui Vasiliauskui, jo kantrybei, mokymui ir gerai nuotaikai. Aciu ir puikiam teorijos destytojui uz tikrai idomias ir vertingas paskaitas, ir administratorei uz sypsena, arbatele ir pagalba.
Llinkejimai ir didziausios sekmes visam Vairaldos kolektyvui:)!
Giedre

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/29

Dekoju uz pagalba ir kantrybe siai mokyklai, didziausias aciu uz viska Raimondui Vasiliauskui, visiems rekomenduoju si instruktoriu!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/29

atejau, išmokau, išlaikiau viska iš pirmo karto. nenusivyliau, gera mokykla:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/29

Puiki mokykla!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/26

Teorijos bei praktinis egzaminai išlaikyti iš pirmo karto, tuo viskas ir pasakyta:)) didelis Ačiū visam vairaldos kolektyvui,o ypač Raimondui - pats geriausias instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/26

šauni vairavimo mokykla, dėkoju R. Vasiliauskui už kantrybę, bei administratorei Edvitai už pagalbą ruošiantis teorijos egzaminui ir skanią arbatą:)) Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/25

Super mokykla. Administratore superine, teoretikas nerealus, instruktorius Raimondas saviakas toks, ismokins vairuot, kad net nemirktelsit :D
Zodziu, jei norit fainos aplinkos, geros nuotaikos, greitai ir gerai ismokti vairuoti, tai REKOMENDUOJU !!!!!!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/25

Nuostabi vairavimo mokykla !!!
Esu labai dekinga visam koletyvui uz begalini palaikyma, uz sypsenas, uz kompetentinga mokyma ir didziule kantrybe !!! Aciu administratorei Edvitai bei puikiam teoretikui, kad teorijos egzaminas man buvo vieni juokai !!! Dideliausias DEKUI instruktoriui Raimondui uz jo kantrybe, sugebejima perteikti zinias ir visuomet nuraminti bei padrasinti, o tuo paciu ir nuteikti pozityviai tokia kaip as. Visuomet laukdavau vairavimo pamoku, po kuriu iseidavau su puikia nuotaika ir pasitikejimu. Nors nesitikejau, bet VI Regitra vairavima islaikiau is pirmo karto :) Dabar su malonumu vairuoju savaji auto ir visada pamacius Vairalda mokomaji automobili arba pravaziuojant pro Vairaldos ofisa uzplusta silti prisiminimai.
Sekmes Jums visiems !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/24

Esu labai patenkintas, kad pasirinkau šitą vairavimo mokyklą. Labai palankūs apmokėjimo būdai. Dirba puikus personalas. Teorijos dėstytojas įžvalgus ir puikiai išaiškina visas teorijos taisykles. Vairavimo instruktorius, bent jau mano, labai malonus ir gerai išaiškina vairavimo taisykles. Leidžia vairuoti be jokio streso ar papildomų įtampų. Bent jau aš esu viskuom patenkintas! Nusiskundimų neturiu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/20

Pati geriausia vairavimo mokykla. Džiaugiuosi atėjęs mokytis būtent į Vairaldą. Tikrai būdavo visada malonu eiti ir į teorijos paskaitas, ir į vairavimą. Linkėjimai geriausiam instruktoriui Giedriui ir visam mokyklos kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/19

Tikrai labai puiki vairavimo mokykla. Noriu padekoti Vairaldos administratorei ir teorijos destytojui uz malonu bendravima, pagalba bei zinias. Didelis aciu mano instruktoriui Zenonui. Tik jo kantrybes, ramumo bei sugebejimo ismokinti, o plius ir labai lankstaus darbo grafiko deka taip greitai ir sekmingai issilaikiau teises. Esu labai laiminga, kad papuoliau butent pas Jus. Su pagarba Rita

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/19

Puiki mokykla. Esu dekinga uz malonu bendravima, suteiktas zinias, palaikyma. Visada malonu budavo uzeiti pries vairavima i mokymo dali ir pabendrauti su sviesiaplauke daile administratore :) Mokinausi tik vaitruoti, nes jau buvau regitroj issilaikiusi teorija, tai esu labai dekinga savo vairavimo instruktoriui Raimondui uz jo mokyma ir visada puikia nuotaika. Tik jo deka turiiu teises ir jauciuosi saugiai uz vairo, nors pradeti vairuoti mano amziuje buvo issukis :) Aciu Jums labai !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/17

Vairalda labai gera mokykla Kęstutis puikus instruktorius buvo administratorės draugiškos išmokino gerai vairuoti, taip pat puikus žmogus Raimondas įmonės viršininkas prieš ir po egzamino davė gerų patarimų ateičiai nesigailiu jog pasirinkau šita mokykla jūsų kolektyvas nuostabus ir draugiškas didelis Ačiū jums labai. Jau 2metai ir 4mėnesiai virš turiu teises nebe klevo lapas esu. :-) sėkmės jums toliau :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/17

Nuostabi vairavimo mokykla !!! Esu labai dekinga visam koletyvui uz begalini palaikyma, uz sypsenas, uz kompetentinga mokyma ir didziule kantrybe !!! Aciu administratorei Edvitai bei puikiam teoretikui, kad teorijos egzaminas man buvo vieni juokai !!! Dideliausias DEKUI instruktoriui Raimondui uz jo kantrybe, sugebejima perteikti zinias ir visuomet nuraminti bei padrasinti, o tuo paciu ir nuteikti pozityviai tokia kaip as. Visuomet laukdavau vairavimo pamoku, po kuriu iseidavau su puikia nuotaika ir pasitikejimu. Nors nesitikejau, bet VI Regitra vairavima islaikiau is pirmo karto :) Dabar su malonumu vairuoju savaji auto ir visada pamacius Vairalda mokomaji automobili arba pravaziuojant pro Vairaldos ofisa uzplusta silti prisiminimai. Sekmes Jums visiems !!! Ligita V.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/17

Noriu pasakyti labai didelį AČIŪ visam vairavimo mokyklos ,,VAIRALDA" kolektyvui už šaunų ir kantrų darbą. Iš pradžių labai bijojau iš vis kažko imtis, nes labai nesisekė mokytis teorijos ir šiaip paprastoj vidurinej mokykloje. Tačiau gavęs šaunios administratorės Edvitos palaikymą ir nuoširdų darbą individualiai įsidrausinau ir pradėjau lankyti paskaitas. Supratau jog viskas čia paprasta tik tereikia susikaupti. Paskaitos, tai žodis kuris iš pradžių labai gazdino, nes maniau kad tai bus didelė nuobodybė, bet paskui pamačiau jog nėra jokio sauso dėstymo. Labai daug video pavyzdžių teoretikas Raimondas stengiasi įtraukti kiekvieną žmogų jog nei vienas nemiegotų. Po kiekvienos paskaitos rašėm po kontrolinuką kas padėjo užtvirtinti temą ir žygiuoti toliau. Pasidarė dar linksmiau, susiradau draugų užsiėmimuose ir nespėjau susivokti kai pradėjau vairuoti. Vėl tas nejaukumas ir vidiniai klausimai kaip čia kas bus, rėks nerėks ir panašiai. Tačiau viskas ėjosi sklandžiau nei tikėjausi instruktorius Raimondas Vasiliauskas supažindino su mašina, leido pasimeginti ir įvertinęs mano galimybes išvažiavom į gatvę. Jaučiausi labai saugiai ir ramiai, nebuvo jokio jaudulio, net jaučiau jog bendrauju su bendraamžiu, jokių oficialumų kas leido kur kas greičiau apsiprasti prie intensyvaus eismo (pirmas vairavimo į gatve papuolė per piką) kiekviena nuo lengviausios iki sudėtingiausios situacijos man buvo atskirai papaišoma lape ir tik vėliau išsiaiškinus visus bet ir net draugiškai pasigynčijus pajudėdavom toliau... Baigus mokyklėlę jau drąsiai iškėlęs galva ir pasitikėdamas Edvitos ir Raimondo mokymų žengiau į Regitrą. Ir man pavyko ! Abu egzaminai iš pirmo karto ! Jeigu būčiau žinojęs, kad nėra taip baisu kaip atrodo tikrai nebūčiau taip ilgai svarstęs , jeigu reikėtų dar kartą pakartot viską, pakartočiau būtent VAIRALDOJE :) Ačiū jums ,kolektyvas :) Labai tikiuosi, kad pamatysite mano atsiliepimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Kadangi teko susidurti ne su viena vairavimo mokykla, tai yra su kuo palyginti. Ačiū Vairaldos instruktoriui Raimondui už jo begalinę kantrybę, profesionalumą, draugiškumą, palaikymą. Tokius žmones sutikęs atsiminsi visą gyvenimą!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Jai reiktu laikyti teises antra karta, rinkciaus tik sia mikykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Laaaaaabai linksma atmosfera!:)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Būnant Vairaldoje, neįmanoma būti blogos nuotaikos, jeigu tavo instruktorius yra Raimondas! Visiem linkiu patekti pas jį, nes geros nuotaikos po kiekvieno važiavimo užtenka dar dviem dienom! Sveiki Instruktoriau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Labai ačiū administratorei Edvitai už pagalba besimokinant teorijos, taip pat savo instrukroriui Zenui kuris padėjo išmokti vairuoti. Manau Vairaldos darbuotojų kolektyvas susideda is labai šiltų ir rupestingų žmonių, kurie visada padės su iškilusiais klausimais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Pati geriausia vairavimo mokykla, visiems patariu rinktis šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Labai gera mokykla smagus ir supratingas bei visada padedantis kolektyvas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Rekomenduoju, labai geri ir malonūs darbuotojai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Labai noriu padėkoti mokyklai už šaunu ir operatyvų darbą. Esu labai nustebinta mokyklos jaukumu ir tikslais išmokyti. Noriu padėkoti administratorei Edvitai už kantrų darbą mokant individualiai kelių eismo taisykles ir teoretikui už šaunų darbą jų dėka išsilaikiau teorijos egzaminą Regitroje iš pirmo karto !!! Ir PATS DIDŽIAUSIAS AČIŪ vairavimo instruktoriui už nuosekliai išaiškintas klaidas jo dėka irgi išsilaikiau iš pirmo karto. Viskas vyko labai sparčiai, nes turėjau išvykti į užsienį. Dar kart DIDELIAUSIAS AČIŪ VAIRAVIMO MOKYKLAI VAIRALDA!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/09

Pati mokykla visai nieko, administratorė labai maloni ir gera mergina, teorijos dėstytojai labai keitėsi, tad nei vardų nežinau, bet nei su jais nei pačiu mokymusi problemų vis tiek nekilo. Tačiau vairavimo instruktorius .. nieko gero pasakyti negaliu, nervuotas, isteriškas žmogus ir su kultūra nebendrauja, daug keikėsi. Nervino jį ne tik šalia sėdintis žmogus, kuris pirmą kartą už vairo ir nesigaudo, kas kaip, bet ir kiti eismo dalyviai. Pagrindinis atsakymas į visus klausimus būdavo "neuždavinėk kvailų klausimų". Gavus mokyklinius egzaminus, kuo greičiau ėjau pas kitą intruktorių, kurima nei tie klausimai kvaili buvo, kaip tik net pati esmė nebuvo paaiškinta. Tad labai nusivyliu pačiu svarbiausiu dalyku - parktika. Teoriją gali kiekvienas ir paaiškinti ir išmokti. Bet praktikai manau reikėtų kantrybės, mandagumo ir pagarbos tam žmogui kurį mokoma.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/15

Sveiki,
mokykla tikrai gera, rekomenduočiau ir kitiems, norintiems išmokti KET ir vairuoti. Išties draugiškas kolektyvas, jauki atmosfera.
Administratorė Edvita draugiška, mandagi ir prireikus padeda, atsako į visus rūpimus klausimus.
Gal tik vienas tobulintinas dalykas arba čia tokia situacija susidarė, kad keitėsi teorijos dėstytojai ir buvo neaiškumų, kurios temos buvo, kurios ne, kiek dar tęsis teorijos pamokėlės:) Bet teorijos dėstytojas Raimondas (jei neklystu) dabartinis iš tiesų geras, viską suprantamai paaiškina, nebaisu atsakinėti į klausimus ar paklausti ko nors. Vairavimo instruktorius Arūnas įdomus žmogus, turi savotiškų mokymų metodų:) bet duoda gerų patarimų, paaiškina viską, ko tik paklausi, kad ir apie gyvenimą:) Bent jau man instruktoriaus mokymas tinka, pastangos tikrai vertinamos.
Ačiū visiems:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/03

Siandien buvau uzsukusi del teisiu, kilo neaiskumu del vairavimo aiksteles, bet nepaisant to man buvo atsakyta i visus mane neraminancius klausimus. Siltai ir maloniai prieme ir net pasiule kavos!!! Reta dabar taip kad kazkur kazkam rupetu ar zmogui salta,kaip suprantu cia pimoj eilej zmogus veliau sutarties sudarymai. Aciu sviesiai administratorei,gaila vardo nezinau ;((((

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/01

Mokiausi šioje vairavimo mokykloje,teises išsilaikiau iš pirmo karto, kas šiai dienai retas reiškinys :) esu be galo dėkinga mane mokiusiam instruktoriui bei visam "VAIRALDA" kolektyvui, JŪS esate nuostabūs. Nerealios paskaitos pas dėstytoją Jurijų, visada besišypsančios administratorės, jauki aplinka,. Ačiū dar kartą, sėkmės Jums :*****

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/09

Dėkoju visam "Vairaldos" kolektyvui, ypač mane mokiusiems instruktoriams, administratorėms, teorijos dėstytojui už kantrybę ir pagalbą padedant puikiai pasiruošti egzaminams. Sėkmės darbuose! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/17

Esu nusivylusi, pati mokykla kaip mokykla, bet instruktorius Kęstas labai nesąžiningai elgiasi, laikyti sankabą, o einant į pabaigą vairavimams ją paliesti ir sakyti na va dar reikia vairavimų....:) labai nesąžininga...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/05/30

Didžiausia padėka "Vairaldos" kolektyvui už profesionaliai perteiktas žinias, už kantrybę, už supratingumą. Ilgų Jums gyvavimo metų! Būkite, gyvuokite ir toliau taip šauniai ir profesionaliai bendraukite su savo mokiniais.
Ingrida

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/05/28

Labai norėčiau padėkoti Vairaldos kolektyvui už gerus mokymus, o labiausiai instruktoriui Raimondui. Nuostabus instruktorius!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Išlaikiau regitroje iš pirmo karto!!!!!!!!!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/15

Mokykla tikrai puiki, rekomenduoju visiems. Puikiai išdėstyta teorija, kartoju: PUIKIAI, intruktorius Kęstas taip pat puikus žmogus, gavau tikrai daug naudingų patarimų, nors ir nelabai sekėsi vairuoti, galbūt tos pačios klaidos pradėjo nervinti instruktorių, bet jis buvo tikrai kantrus ir mokė, mokė, mokė :), Ačiū. Administratorės tikrai nepakartojamo grožio, abidvi, galėčiau net teigti, kad nėra gražesnių per visas vairavimo mokyklas :) labai jauki aplinka, tie kas dvejoja - nedvejokit, geriau nerasit :) Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/19

Labai šauni vairavimo mokykla, išsilaikiau viską iš pirmo karto (teoriją ir važiavimą). Ypač patiko teorijos paskaitos pas dėstytoją Jurijų, jo įvairūs pavyzdžiai dar ilgai išliks atmintyje :) niekada neužmiršiu ir praleisto laiko klasėje, kada sėdėdavau ir spręsdavau bilietus su kavos puodeliu, nes mielos administratorės visada šiltai pasitikdavo su šypsena veide, atsakydavo į iškilusius klausimus. Taip pat ačiū ir instruktoriui, kuris išmokė ne tik važiuoti pagal taisykles, bet ir pagarbos ir supratimo kelyje. Ačiū visam ,,Vairalda" kolektyvui, Jūs nuostabūs :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/07

Ši vairavimo mokykla man labai patiko, tik įėjus tvyro maloni atmosfera, administratorės visuomet pasiruošusios padėti, o vairavimo instruktoriaus dėka nugalėjau savo baimę vairuoti automobilį. Ačiū labai visam kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/16

mokiausi čia prieš penkis metus. Kartais vairavimo pamokų metu reikėdavo užsiimti pašaliniais darbeliais - pvz. palaukti kol instruktorius (nepamenu jo vardo) susitiks su kažkokia jauna mergina ir pan.... Dabar gal kitokia situacija, bet anuomet man tikrai nenuskilo..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/01

Labai šauni vairavimo mokykla! Smagios administratorės, maloniai bendrauja. Teorija išlaikiau iš pirmo karto. Vairavimo instruktorius Raimondas labai kantrus ir malonus žmogus. Sakyčiau tikras profesionalas savo srityje. Tokiame darbe tiek reikia tolerancijos... Ko truksta saviems vyrams, kai imasi žmonas mokinti. Daugiau krūpčiodavau, nei suprasdavau, ką gerai, o ką blogai darau :) Esu tikrai labai patenkinta, kad pasirinkau būtent Vairaldą. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/02/29

Labai didelis aciu, siai mokyklai uz labai gera mokyma ir mano turimas teises siuo metu, grazia ir jaukia aplinka. Labai didelis aciu dviems nuostabioms administratorems, Raselei ir Gintarei, uz silta sutikima kekviena diena, atejus pasimokinti bilietu, uz didziule pagalba, sprendziant juos. Ir galiausiai aciu instruktoriui Kestui, kad ismoke mane saugiai vzineti keliuose. ACIU!!!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: R. Vasiliausko IĮ „VAIRALDA“
 • Įmonės kodas: 300122893

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos