Alfredas Sugintas

7 atsiliepimai

Kategorijos: A, A1, A2, B

Alfredas SugintasVW Golf,, YAMAHA XJ600, YAMAHA FZ6, Honda CBR 125R

Šilutės pl. 56, Klaipėda 94181, Lietuva

Licencijos numeris: B00455

Atnaujinta: prieš 2416 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/29

Labai nusivyliau situom instruktorius, visiskai jokios motyvacijos darbui, jokios kulturos.Duoda motocikla ir turi mokintis pats.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/01

Rekomenduoju Alfredą! Pirmiausia atsidavęs savo darbui, antra - labai paslaugus ir rūpestingas. Važiavau iš Vilniaus laikyti egzamino Klaipėdoje (dėl didelių eilių sostinėje...). Lengvai suderinom laikus pamokoms bei be problemų galėjau nuomuotis motociklą egzaminui. Pilnai ir greitai supažindino su miestu, jo sudėtingiausiomis vietomis. To pakako, jog būtant nevietinei, išlaikyčiau egzaminą! Dėkinga už gyvenimiškas pastabas, taiklius juokingus komentarus ir palaikymą.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/19

Super instruktorius, per kelis pravažiavimus išmokino to, ko kitas nesugebėjo padaryt per 13 pravažiavimų.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/02

Labai malonus ir draugiškas instruktorius. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/07

Sveiki
Instruktorius buvo labai malonus viska paaiskino aiskiai ir suprantamai, padejo suvokti klaidas kokias dariau mieste ir aikštelėje, regitroi išlaikiau A kategorija iš pirmo karto, ši instruktoriu ivardiciau kaip zmogu zinanti savo darba ir pareigas, rekomenduočiau kitiems puikiai paruošė egzaminui, didelis ačiū!!!!!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/07

Labai dziaugiuos, kad mokiausi butent pas Alfreda. Puikiai pateikia informacija, gerai isaiskina viska. Per 10akademiniu valandu ismokino mane pilnai vaziuot motociklu, kai ant jo nebuvau net sedejus. Regitroj islaikiau is pirmo karto! Aciu!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/24

Sveiki,

Pas Lauryną užsirašiau po to, kai neišlaikiau praktikos egzamino baiges privalomuosius vairavimo kursus Respublikos vairavimo mokykloje pas Alfredą Sugintą.
Taigi neišlaikęs egzamino iš pirmo karto papildomoms pamokoms užsirašiau pas Lauryną. Kaip veliau paaiškėjo Alfredas Sugintas praktiškai nieko manęs neišmokė ir Laurynui teko mane visko mokyti išnaujo. Užteko 5 akademinių pamokų, kad Laurynas tinkamai mane parengtu praktiniam egzaminui, kurį po Lauryno praktinių pamokų išlaikiau iš pirmo karto.
Taigi apibendrinant mano patirtį, Alfredas buvo pats blogiausias instruktorius su kuriuo man teko gyvenime susidurti, o Lauryną visiems užtikrintai rekomenduoju A kategorijos kursams. Beja, kiek teko girdėti jis taip pat puikus instruktorius ir regiantis B kategorijos praktiniams egzaminui.


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos