Andrejus Savčenko

25 atsiliepimai

Kategorijos: B

Andrejus Savčenko
Kaina (90min): Su automatu - 45 €,


Toyota Auris automatas

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius, Lietuva
+370 600 28392
info@amplius.lt

Stažas: 2003m.
Amžius: 1972m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atnaujinta: prieš 248 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/11/13

Nuostabus instruktorius ir labai malonus, kantrus, nestokojantis patarimų bei padrąsinimų žmogus, padėjęs man nugalėti baimę sėdėti už automobilio vairo. Būsiu visad dėkinga. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/13

Turiu pasakyti didelį “ačiū” instruktoriui už kantrybę ir ramybę pamokų metu. Atėjau visai be patirties, taigi labai bijojau kiekvieno manevro. Bet labai greitai įgijau ir pasitikėjimą savimi, ir gerų įgūdžių. Egazminas išlaikytas iš pirmo karto būtent dėl tos ramybės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/06/30

Nuostabus, ramus, kantrus instruktorius. Visada pavykdavo priderinti pamokas prie darbo grafiko, kadangi galėjau tik vakarais vairuoti. Pamokos buvo įdomios, aiškios. Vairavimas vyko įvairiose teritorijose, kur vyksta ir regitros egzaminas, tad laikyti egzaminą jaučiausi tikrai pasiruošus. Visada paskatindavo, nekeliantis balso, labai malonus žmogus. Tikrai rekomenduočiau visiems dvejojantiems, ypač ieškantiems automato instruktoriaus vakarais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/14

Atsiliepimai apie instruktorių – patys geriausi. Buvo lengva bendrauti ir derintis pamokų laiką. Per pamokas visas dėmesys tik mokymuisi. Profesionalus ir turintis platų požiūrį į vairavimą, vairavimo kultūrą, reiklus, bet visada išlaikė draugišką ryšį. Atsižvelgė į individualų mokymosi tempą, padrąsindavo, kantriai akcentavo klaidas ir man suprantamai aiškino, kaip jas taisyti, ypač skatino savarankišką sprendimų priėmimą kelyje, o tai iš pradžių tikrai būna sunku ir tik pamažu mokantis įvertini to naudą. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū Jums ir linkiu didelės sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/09

Esu be galo dėkinga! Instruktorius puikiai atliko savo darbą, jaučiuosi saugiai kelyje. Puikiai paruošia vairavimui savarankiškai, paaiškina parkavimosi subtilybes, bei išmoko pažinti navigaciją, atkreipti dėmesį į netikėtas situacijas. Visa medžiaga pateikiama ramiai, be streso, pakartojama kelis kartus, kad būtų tikrai įsiminta. Neliko nei vieno neatsakyto klausimo. Rekomenduoju visiems, kam dar trūksta vairavimo praktinių įgūdžių. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/08

Esu be galo dėkinga. Instruktorius tą patį paaiškina tiek kartų, kiek reikia, geba paaiškinti iš visų kampų, kad tikrai būtų aišku. Leidžia pačiam rasti sprendimus ir atsakymus, kad tikrai įsimintų! Labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/30

Tikrai labai džiaugiuosi, jog vairuoti mokiausi pas šį instruktorių, kadangi paruošė puikiai ir praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.
Labai patiko vairavimo instruktoriaus profesionalumas, kantrybė ir ramumas, į visas iškilusias situacijas žiūrėjo ramiai ir paaiškindavo, kaip reikėtų daryti, kaip geriau nedaryti tokioj situacijoj ir pan., tad, nors ir kažkas nepavykdavo, nebūdavo didžiulės panikos dėl padarytų klaidų. Įvairius pratimus irgi paaiškindavo ne tik pirmą kartą, bet ir vėliau, jei matydavo, kad pamiršau ar visgi nesupratau. Pradžioje į praktines pamokas ėjau tik todėl, kad reikėjo teisių, ir baisiai bijojau vairavimo, bet po 2 ar 3 pamokų su profesionaliu mokytoju atsirado džiaugsmas vairuoti, didesnis pasitikėjimas su savimi.
Ačiū dar kartą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/14

Instruktorius, kurį galiu ramiai rekomenduoti visiems.
Labai džiaugiuosi, kad pakeičiau instruktorių būtent į jį. Moko ne tik egzaminui, bet kad vairuotumėm saugiai ir po egzamino išlaikymo. Matydamas daromas klaidas jis pritaiko praktinį pratimą, kad pajustume kaip reiktų daryti teisingai. Ramus, kantrus, konkretus.
Esu labai dėkinga!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/27

Profesionalus požiūris , pamokų metu suteikiama daug praktines informacijos- dėl elgesio kelyje įvairiose gyvenimiškose situacijose, paruošia psichologiškai ….

Andrejus Savčenko - tai nuostabus Mokytojas!!! - turintis savo mokymo metodiką, su geležine kantrybe , kiekviena karta vis paruošdamas sudėtingesnius maršrutus - kas tikrai padėjo išlaikyti regitros egzamina puikiu rezultatu …
Aciu labai, Andejui - kaip gerai , kad mes Lietuvoje turime toki Universalu specialista- Mokytoja!!!
Rekomenduoju ypac tiems, kuriems sunkiau sekasi vairuoti…Negaliu patiketi, kad Andrejaus deka- egzaminas Regitroje jau islaikytas, egzamino diena prisiminiau jo patarimus -ne vaziuoti o vairuoti , mastyti ir-pavyko , !!!!Nuoširdus Ačiu…!!!
Andrejus visada pasiekiamas, anksti ryte ar velai vakare….

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/12

Puikus instruktorius! Tik geriausi atsiliepimai ir nuoširdus ačiū. Rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/08

Pagaliau pavyko išsilaikyti teises Andrejaus dėka! Teisingas ir griežtas. Kaip tik tai ko reikia. Išlaikiau su 4 smulkiom klaidom ir be tokio instruktoriaus nebūtų pasisekę :)
Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/13

Labai rekomenduoju, nuostabus instruktorius, labai kantrus ir ramus, ismoke vairuoti ir suteike daug naudingu patarimu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/07

Nuostabus instruktorius! Labai ramiai nuteikia ir net užimčiausiame kelyje nėra baisu mokytis vairuoti. Visada viską detaliai paaiškina, pateikia puikius teorinius paaiškinimus, primena ir taisykles, jeigu kažkur suabejoji. Po pamokos visada palaikydavo, net jei ir prasčiau sekdavosi. Suteikė daug pasitikėjimo savimi ir ne tik vairavimo atžvilgiu . Tikrai rekomenduoju , ypač tiems, kuriems sunkiau sekasi ir yra baimė vairuoti Vilniuje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/09

Labai ačiū už žinias ir palaikymą mokimosi ir egzamino metu! Nuostabus ir nuoširdus žmogus ir tikras profesionalas. Visada turėdavo aiškų atsakimą į bet kokį mano klausimą. Ačiū instruktoriui už tai, kad pradėjau tikėtis savimi

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/23

Puikus, supratingas mokytojas, kurio dėka ne tik išlaikiau egzaminą iš pirmo karto ir netgi pagalvojau tai nejaugi viskas, tiek to egzamino, bet ir įgijau pasitikėjimo savimi.  Pamokose kuriama rami atmosfera, taigi po kelių kartų į jas jau eidavau be baimių. Jeigu ieškote, kur mokytis vairuoti be streso, išmokti galvoti logiškai sava galva vairuojant, tikrai rekomenduoju Andrejų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/19

Andrejus puikus instruktorius! Labai kantrus, ramus, visada pagiria, pakomentuoja klaidas ir viską tikrai gerai išaiškina. Instruktorius tikrai labai motyvuoja nepasiduoti ir stengtis, į pamokas eidavau be streso ir visada norėjau mokytis, nes jau po pirmos pamokos pastebėjau labai didelį progresą, o ir egzaminą išlaikiau puikiai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/11

Andrejus pasirodė pats kantriausias iš visų turėtų trijų mokytojų : ) labai profesionaliai ir pedagogiškai aiškino automobilio valdymo ir kelių eismo dalykus. Esu dėkinga už suteiktą pasitikėjimą savimi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/08

Po teisių išlaikymo mažesniame mieste neteko vairuoti 10 metų, taigi nusprendus įsigyti automobilį ir vairuoti Vilniuje teko nugalėti didelę baimę ir pakoreguoti klaidingai susiformavusius įgūdžius dėl praktikos trūkumo.
Andrejus tikrai puikus šios srities specialistas, pastebintis ir pataisantis kiekvieną detalę ir duodantis daug patarimų. Buvo suteikta puiki galimybė pakeisti automobilius ir pasimokyti su mechanine bei automatine pavara.
Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos! :)
Jei nesijaučiate drąsiai - būtinai paimkite keletą pamokų, nepasigailėsite. Jus tikrai padrąsins ir suteiks labai vertingų pamokų bei esant reikalui pakonsultuos net po jų.
Andrejau, dar kartą ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/07

Labai puikus mokytojas, kantrus, ramus, bet griežtas, puikiai paruošia egzaminam, net ir tuos kuriem sekasi sunkiai, puikus psichologas. Labai dėkinga šiam instruktoriui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/14

Puikus instruktorius, išmanantis savo darbą. Mokantis ne tik nuraminti, bet ir padrąsinti. Labai džiaugiuosi gavusi progą sutikti jį besiruošiant praktikos egzaminui, kurį išlaikiau sėkmingai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/08

Puikus instruktorius,psichologas ir žmogus,man pasiseke jog rekomendavo būtent jį.Mokiausi iš geriausio,o rezultatas-išlaikytas praktikos egzaminas iš pimo karto!
Rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/29

Tikrai kantrus ir profesionalus instruktorius. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/06

Esu dėkinga, kad ne tik išmokė vairuoti, bet ir padėjo išspręsti psichologinius sunkumus bei nepasitikėjimo savimi problemas, kitoje mokykloje buvau netoli nurašymo, tačiau šio instruktoriaus dėka visa tai įveikiau ir kelyje jaučiuosi saugiai, užtikrintai, atsakingai. Toks padorus klevas :)

Rekomenduoju ypač tiems, kurie mokantis patiria didesnių sunkumų!

Su geriausiais linkėjimais -
Milda

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/19

Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/04

Jei kiti yra savo srities specialistai, tai Andrejus yra sios srities Sensejus!!!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos